PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک فوری: تمام هاردم فرمت شده و فایلهام پاک شدند

reza.0000
09-11-2010, 23:15
سلام

داشتم توسط norton partition magic پارتیشن بندی میکردم

که متاسفانه کامپیوترم ری استارت شد و تمام فایلهام توسط

نرم افزار norton partition magic فرمت شد و از بین رفت.

حالا چکار کنم که بتونم اونا رو باز گردونم . اعصابم خورد شده.

کلی فایلهای تصویری و نرم افزار و موزیک و ....

چکار کنم الان؟

aliupdate
09-11-2010, 23:19
نرم افزار recover my files عالیه ولی توصیه میکنم از چند نرم افزار ریکاوری استفاده کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Ship Storm
09-11-2010, 23:33
همونطور که دوستمون اشاره کردند از نرم افزارهای ریکاوری استفاده کنید البته زیاد نباید امید به این نرم افزارها داشته باشید چون قدرت محدودی دارند و اگه خیلی اطلاعات براتون مهم هست باید هارد رو به مراکز ریکاوری اطلاعات ببرید تا اونجا اطلاعاتتون رو برگردونن
===
در بین نرم افزارها Recover My Files و R-Studio و Runtime GetDataBack معمولا بهتر عمل میکنند

نرم افزارهای بازيابي فايلهاي پاك شده بحث و تبادل نظر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

GetData Recover My Files | بازیابی اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

RAID Reconstructor | بازیابی اطلاعات از هارد دیسکهای RAID ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

FileRescue Professional | نرم افزاری برای بازیابی انواع فایلهای پاک شده و یا آسیب دیده از هارد دیسک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Active@ UNDELETE | نرم افزار باز گردانی اطلاعات حذف شده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Active@ Data Undelete | بازیابی داده های حذف شده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

portable Disk-Internals Partition Recovery | بازيابي اطلاعات پاك شده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Disk-Internals Partition Recovery | بازيابي اطلاعات پاك شده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Hetman Photo Recovery | برای بازگردانی انواع عکسهای حذف شده وآسیب دیده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Advanced Photo Recovery | بازیابی پیش رفته عکس های از دست رفته ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

R-Tools R-Studio | بازيابي اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Portable Recover My Files ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Active File Recovery Enterprise ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

GRT Deleted Files Recovery / تمامی ورژنها اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

AusLogics Emergency Recovery ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Stellar Phoenix Windows Data Recovery ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Memory Card Recovery - بازیابی اطلاعات کارت حافظه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

CardRecovery بازيابي اطلاعات پاك شده از روي مموري كارت دوربينهاي ديجيتالي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

باز گرداندن اطلاعات پاك شده توسط Smart Data Recovery / تمامی ورژنها در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Smart NTFS Recovery بازگردانی اطلاعات از دست رفته / تمامی ورژنها در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بازیابی اطلاعات پاک شده با MultiStage Recovery Pro ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

WinMend Data Recovery | بازیابی اطلاعات از دست رفته ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Recuva | بازیابی اطلاعات پاک شده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Recuva | ابزاری رایگان برای بازیابی اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PcTools File Recover بازگردانی فایلهای پاک شده / تمام ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات | Symantec Backup Exec System Recovery ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Runtime GetDataBack for FAT & NTFS | بازگردانی اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بازگردانی اطلاعات با Runtime GetDataBack for NTFS / تمام ورژنها در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

RAID Reconstructor | بازیابی اطلاعات از هارد دیسکهای RAID ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Pen Drive Data Recovery v2.0.1.5 بازيابي اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PC Inspector File Recovery 4.0 براي باز يابي اطلاعات از روي هارد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

reza.0000
09-11-2010, 23:40
Runtime GetDataBack

میشه لینک دانلود سالم رو بزاری؟

jax2
09-11-2010, 23:45
سلام
دوست عزیز بهترین نرم افزار برای ریکاوری به نظر من on track easy recovery هست
از یه درایو ه 5 بار پشت سر هم فرمت شده بود 7 گیگ کشیدم بیرون همه ی فایل ها هم سالن بودند

Ship Storm
10-11-2010, 00:06
Runtime GetDataBack

میشه لینک دانلود سالم رو بزاری؟

تو تاپیک خودش بروز رسانی کردم و لینک های سالم رو قرار دادم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

reza.0000
10-11-2010, 00:11
فقط فایلهای تصویری رو میخوام بقیه مهم نیست برام

mkIANI_en
10-11-2010, 08:47
سلام دوست عزیز
من خیلی از این نرم افزار ها استفاده کردم تا حالا و به نظر من بهترین و سریع ترین Runtime GetDataBack هست .
فقط تنظیماتش رو باید درست انجام بدی.
تمام فایل ها هم بر میگرده مطمئن باش.

reza.0000
10-11-2010, 13:28
120 گیگ حجم درایوم هست ،چند روز طول میکشه؟

Masоud
10-11-2010, 13:34
120 گیگ چند روز طول میکشه؟
سلام

بستگی به نرم افزاری که استفاده میکنی و سیستمت داره.

تقریبا" 1.5 یا 2 روز.

موفق باشید :40: