PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار کنترل و مانیتوریگ شبکه

rudbari
09-11-2010, 15:55
سلام، آقا من هرچی گشتم نتونستم تاپیکی برای این برنامه پیدا کنم:
آقا من یه برنامه می خوام که باهاش بتونم فعالیت سیستم رو تو اینترنت کنترل کنم، مثلا بتونم ببینم هر لحظه سرعتم چقدر هست، یا ببینم هر لحظه چه فایل یا چه سرویسی داره از نت استفاده می کنه و ارسال و دریافت داره، بتونم گزارش های ریز و جزئی از تمام فعالیت های هر تیکه از سیستم رو بگیرم، مثلا بتونم گزارش بگیرم که تو این ماه چه فایل ها یا سرویس هایی ارسال یا دریافت داشتن، اگر داشتن چقدر، کی ، از چه پورت و به چه آدرس یا آی پیی کل ارسال و دریافت ساعتی، ماهانه، روزانه، شبانه، از این ساعت تا اون ساعت، سالانه و ... (یعنی پشه هم اگه تو سیستم من با نت کارکرده به من گزارش بده)، خلاصه یک سوئیت کامل کنترل و مانیتورینگ شبکه باشه دیگه، ممنون...
به نظرتون بهترین سوئیت کنترل و مانیتورینگ شبکه چیه...؟

Ship Storm
09-11-2010, 16:11
اگه کنترل دقیق به این صورت که گفتی رو میخوای در صورتی که اینترنت سکوریتی کاسپرسکی رو سیستم نصب دارید قسمت monitoring این امکان رو به شما میده که این نیازمندی هاتون رو رفع کنید

rudbari
11-11-2010, 17:09
اگه کنترل دقیق به این صورت که گفتی رو میخوای در صورتی که اینترنت سکوریتی کاسپرسکی رو سیستم نصب دارید قسمت monitoring این امکان رو به شما میده که این نیازمندی هاتون رو رفع کنید
مونیتورینگ کسپرسکای چیز قوی هست ولی به این دقت گزارش نمی تونم ازش بگیرم، بعد من از خودم از نورتون استفاده می کنم، می خوام جدا از security suite باشه...