PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست چند مقاله انگلیسی ISI در مورد نقش وب سرویس ها، وب کاوی و شبکه های عصبی در موتورهای جستجوگر وب

قله بلند
09-11-2010, 03:32
با سلام

البته من قبل از اینکه درخواستم رو اینجا مطرح کنم، یه سری سرچ کردم ولی مطالب مد نظرم به دست نمی یومد یا اینکه مثلاً سایت sciencedirect.com وسط کار هنگ می کرد.

در خواست های من:

1-مقاله ها، حتماً ISI باشند.
2-بین سالهای 2009، 2010 باشه.
3-در مورد نقش web mining در بهبود کار موتورهای جستجو باشه.
4-در مورد نقشی که وب سرویس ها(web service) می تونن در این راستا ایفا کنند باشه. یعنی بهبود کارایی موتورهای جستجوی وب
5-و همچنین نقش شبکه های عصبی(neural networks) در این زمینه چه می تواند باشد.
6-حدوادً 4 تا 5 مقاله باشه که می تونه هر یک از موارد 2، 3 ، 4 و 5 و یا ترکیب اینها باشه.

پس کلمات کلیدی اینها هستند:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدممنون می شم کمکم کنید.

france
10-11-2010, 09:04
سلام..

تایپک ذیل رو مطالعه و درخواست بدید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

قله بلند
10-11-2010, 18:17
سلام. می دونستم چنین مکانی هست و بابتش خیلی خوشحالم ولی مشکل من هم همینه که چه جوری سرچ کنم که به هدف برسه. می خواستم بدونم شما چه جوری این مقاله ها رو به دست می یارید؟

france
10-11-2010, 19:05
سلام. می دونستم چنین مکانی هست و بابتش خیلی خوشحالم ولی مشکل من هم همینه که چه جوری سرچ کنم که به هدف برسه. می خواستم بدونم شما چه جوری این مقاله ها رو به دست می یارید؟

سلام..

ابتدا در مترجم گوگل در لینک ذیل:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدعنوان فارسی مطالبتون رو به انگلیسی ترجمه کنید کنید و سپس با مراجعه به ادرسهای ذیل:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر قسمت All fields عنوان مقاله رو ارائه و سرچ کنید.

یا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو در قسمت سرچ عنوان خودتون رو قرار بدید و سرچ کنید

بعد عنوان مقاله انتخابی به همراه لینک مقاله رو در اون تایپک قرار بدید تا براتون دانلود کنم.