PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ***آندروید سیستم عامل مبهم***

Notorious098
08-11-2010, 23:38
سلام به همه دوستان
من اخیرا یک گوشی wildfire خریدم حالا با این مشکلات روبرو شدم :
1.آیا گوشیمو روت کنم یا نه و در مورد روت کردن یکی یه ذره توضی بده ممنون میشم
2.گوشی از فونت فارسی ساپورت نمیکنه چیکاز کنم ؟
3.چند تا برنامه ریختن گفت این برنامه ها expire میشه ؟
4.لینک دانلود htc sync رو کسی داره برا دانلود بزاه و با htc sync چه کارایی میشه انجام داد ؟
5.نمیدونم چرا تو گوشیم جاوا نصب نمیشه ؟
6.چه جوری میشه به آندروید 2.2 آپگرید کرد ؟
7.این گوشی file manager نداره ؟
8.اقدامات ضروری برای کار کردن با گوشی های آندروید در ایران چیه (روت و ... )؟
و...
کلا من گوشی رو تازه خریدم و بلد نیستم چه جوری باهاش کار کنم و 100 تا مشکل دارم اگه اقدامات لازم برای کار کردن برای این گوشی رو بهم بدین یه دنیا ممنون میشم من قبلا 5700 داشتم الان که این گوشی رو گرفتم گیج شدم

senaps
08-11-2010, 23:55
سلام به همه دوستان

سلام عزیز....

من اخیرا یک گوشی wildfire خریدم حالا با این مشکلات روبرو شدم :

مبارک باشه....ولی یه حرف برا شما که تقریبا تازه وارد هم هستین:
این گوشی شما،کلوپ داره که خوشبختانه به دلیل حضور رفقا،فعال هم هست و میتونین جواب سوالاتتون راجع به این گوشی رو از کسانی بگیرین که این گوشی رو دارن و یا داشتن و میتونن خیلی دقیق تر از من راهنمایی کنن....

1.آیا گوشیمو روت کنم یا نه و در مورد روت کردن یکی یه ذره توضی بده ممنون میشم

این بسته به خودتون هست...ببینید،هر شرکتی برا خودش سیستم اندو رو یه سری تغییرات میده و منتشر میکنه! مثلا اندرویدی که رو ایکس پریا ها نصبه یا اندروید نصب شده بر روی گوشی های اچ تی سی و سامسونگ....شما با روت کردن گوشی،این اجازه رو پیدا میکنین که سیستم عامل های سایر گوشی ها،یا برنامه ها و فایل هایی که برای گوشی های دیگس رو روش نصب کنین!!
این کار تو سونی،هک کردن،توی نوکیا سینک کردن و برای ایفون هم جیلبرک کردن نام داره به نظرم!!!

مثلا میتونی بوت انیمیشن گوشی رو تغییر بدی یا سیستم عاملش رو تغییر بدی(سیستم عامل همون اندروید میمونه،ولی مثل ویرایش های مختلف ویندوز ایکس پی که مثلا بلک ادیشن،گیم ادیشن،لمبورگینی، و خیلی مدل های دیگه داشت که البته من هیشکدوم رو تست نکردم...هیچکدوم هم رسمی نبودن و یا یه تم بودن و یا یه سری دستکاری های انجام شده توسط برنامه نویس های معمولی....)
روت کردن هم یعنی همین....

2.گوشی از فونت فارسی ساپورت نمیکنه چیکاز کنم ؟
برا اینترنت؟! هیچی!! برا اس ام اس،برنامه های مربوطه معرفی شده(mirsal) اگه یه سر به بخش برنامه ها بزنید،براتون اپلود شدش قرار داده شده...

3.چند تا برنامه ریختن گفت این برنامه ها expire میشه ؟

توجه نکنید!!برنامه های اندو اکثرا رایگان هستن و مشکلی ندارن...برخی دیگه هم بدون مشکل کرک شدن و کار میکنن...برخی نرم افزارهای خاص که مشابه رایگان هم دارن،ممکنه هنوز کرک نشده باشن که اونا در اینده مشکلشون حل میشه و این مشکل سیستم عامل اندروید یا گوشی مشا نیست!! مشکل اینه که شما نمیخوای بابت برنامه پول بدی و یا نمیتونی نصبش کنی،یا اینکه بعد از یه مدت خراب میشه!!

4.لینک دانلود htc sync رو کسی داره برا دانلود بزاه و با htc sync چه کارایی میشه انجام داد ؟

یه جواریی درایوریه که باعث میشه سیستم عامل ویندوز،گوشی شما رو بشناسه و بتونی تو سیستم باهاش کار کنی....

5.نمیدونم چرا تو گوشیم جاوا نصب نمیشه ؟
گوشی شما نمیتونه به خودی خود فایل های جاوا رو اجرا کنه!! سیستم عاملش اندروید هست نه جاوا!! فایل های گوشی شما apk هستن نه جاوا....ولی به کمک برخی اپلیکیشن ها،شما میتونید برخی از برنامه های با فرمت جاوا رو نصب کنین....

6.چه جوری میشه به آندروید 2.2 آپگرید کرد ؟

2 راه حل بیشتر نداره:
- اول اینکه منظتر بشی که اپدیت 2.2 رسمی از شرکت بیاد،که برا گوشی شما اومده و کافیه نصبش کنی!!
- دوم اینکه گوشی رو روت کنی و روش کاستوم رام 2.2 نصب کنی...

7.این گوشی file manager نداره ؟
:18:

8.اقدامات ضروری برای کار کردن با گوشی های آندروید در ایران چیه (روت و ... )؟

نگرفتم؟
هیچ چیزی اجباری نیست....روت بالا هم توضیح دادم که دلیل انجامش چیه و اینکه خیلی ها هم این کارو میکنن و برخی شرکت ها این امکان روت شدن رو تو گوشیشون قرار دادن و باهاش مشکلی ندارن!!

Notorious098
09-11-2010, 18:18
خیلی ممنون از توضیحاتتون
7 باور کنید نمیدونم file manager گوشی کجاست یعنی تو منو اصلی گوشی من چیزی بنمام file manager یا file browser و ... ندیدم
8. منظورم اینه که الان که من گوشی رو تازه خریدم روتش کنم یا آپدیتش کنم یا ... در ضمن من برنامه htc synSe رو هم ندارم
9.برنامه ای نیست که گل گوشی رو فارسی کنه ؟
10 در ضمن وقتی تو قسمت مموری میرم حافظه تلفن رو زده فقط 150 مگابایت خالیه در حالی که رم گوشی خیلی بالاتر از ایناست
11.تو قسمت manage application میرم برنامه file browser تو گوشی نصب هست اما حجم برنامه رو زده 0 kb ?

بازم خیلی متشکر

AryanLand
10-11-2010, 22:49
سلام.

با ایجاد تاپیکهای غیر ضروری باعث ایجاد شلوغی در بخش آندروید میشید و این امر باعث میشه دوستان دیگه نتونن به راحتی به تاپیکهای مورد نظرشون دسترسی داشته باشن.شما برای گرفتن جواب سوالاتتون به یکی از تاپیکهای زیر مراجعه کنید.

مشکلات مربوط به گوشی های آندرویدی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

HTC Wildfire

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید