PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نظر شما در مورد بازی Travian و چند بازی ،به سبک خودتون چیه؟

AHRIMANSEFID
08-11-2010, 20:13
سلام

چند وقتی میشه که دارم روی بازی Travian و ... کار می کنم که به صورت یک باشگاه خصوصی راه اندازی کنم.

برخی از خصوصیاتی که من خودم در نظر دارم و از شما هم می خوام که به من در این موارد کمک کنید.

1. بلا بردن سرعت تا 9000 .
2. بالا بردن حجم اولیه منابع از 800 به 10000.
3. استفاده اولیه از پلاس و داشتن 200 طلا در اول بازی.
4. زمان پایان بازی از 6 الی 7 به 3 ماه.
5. شما بگید.

bushido
08-11-2010, 20:41
خیلی سرعتش بالایه کی میتونه بازی کنه
ولی در مورد زمانش 3 ماه خیلی خوبه هرچی کمتر بهتر

AHRIMANSEFID
08-11-2010, 20:46
شما پیش نهاد بدید این بخش رو به همین منظور باز کردم تا شما بگید سرعت و گرافیک و ... که به چه صورت تنظیم کنم.

HoJJaT_007
09-11-2010, 00:03
از نظر من این بازی اونقدر آشغال و چرت هست که ارزش این چیزا رو نداره

باز واسه tw بود یه چیزی.

AHRIMANSEFID
09-11-2010, 01:18
خوب می شه اسم بازی رو کامل بزارید.
تا نگاهی بهش بندازم.
اگه در حال حاضر من 3 بازی رو در نظر دارم.
Bite fight
Travian
و یک بازی خواص.

HoJJaT_007
09-11-2010, 13:24
Tribal Wars

--------- باز بهتره یه جذابیتی داره .
بهتر از این تراوین آشغال کارتونی هست .

AHRIMANSEFID
09-11-2010, 13:49
متشکر می شم درباره نظر شخصی خودتون این طوری اما این نوع نگاه شماست.
شاید فرد یا افراد دیگه باشن که این طوری فکر نکن.
خود من بازی های آنلاین زیاد خوشم نمی یاد اما خود این نظر من.
حالا می خوام بخاطر برخی از دوستانم یک سرور گیم بگیرم و کلوپ گیم آنلاین برپا کنم.

mr_mashmash
09-11-2010, 14:32
بايد توجه كنيد كه هرچه سرعت بازي بالا بره بازيكن بايد مداوم تر پاي بازي باشه. منظور شما از 9000 چيه ؟ يعني 9000 برابر بشه؟
بهتره براي اينكه بازي زودتر تموم بشه سناريو رو خلاصه تر كنيد تا اينكه سرعت رو بيش از حد بالا ببريد.

AHRIMANSEFID
09-11-2010, 14:53
سرعت بازی در حالت عادی روی 100 تراوین اما سرور سرعت (Speed) به 300 می رسه که من می خوام با توجه به نظر کاربران سرعت رو بالا ببرم.

tosan622
10-11-2010, 01:02
یعنی میخواین نمایندگی تراوین ایران رو بگیرید و بعد یک سرور راه بندازین ؟ چون بدون داشتن مجوز لازم از طرف تراوین نمیتونین سرور درست کنین و یا تغییراتی داخل بازی بدین .

AHRIMANSEFID
10-11-2010, 04:00
خیر.
چرا می شه و تا الان بیرون از کشور ما خیلی ها بازی رو بصورت کلوپی داران بازی می کنن.

tosan622
10-11-2010, 12:21
چه جالب !! بعدش از همه جای ایران میتونن بازی کنن ؟ خوب پس اگه اینطوریه چرا الان فقط یک سرور داخل ایران هست ؟ تازه اونم مجوز ارشاد داره و کلی باج و خراج میده احتمالا وگرنه فیلترش میکردن.

AHRIMANSEFID
10-11-2010, 18:35
خوب همه می تونن اسکریپتش رو بخرن اون موقع می توانن این کار رو انجام بدن وبعدش هم تراوین به هیچ صورت سرور یا دیتاهاش رو سرور دیگری نه می ذاره.
شما اگه Whois دومین .ir رو بگیرید -h بزنید می تونید IP و DNS های سرور اصلی بازی رو مشاهده کنید.
برای مثال هم بازی Mafia هم الان به این صورت شده.
امروز هم همین حالا دارم با سایت سازنده بازی جنگ خانها مکاتبه می کنم و قیمت بازی رو ازشون می خوام.

tosan622
11-11-2010, 14:02
به نظر من خیلی فکر خوبیه . ولی ای کاش بشه کلا تراوین رو یکم دستکاری کرد. مثلا گرافیکش رو عوض کرد . چون گرافیکش خیلی ضعیفه. آدم نمیتونه بازی رو احساس کنه. ولی مثلا ikariam تونسته کاری کنه که آدم اصلا متوجه نمیشه داره بازی تحت مرورگر انجام میده. تقریبا آدم احساس میکنه بازی روی کامپیوترش نصب شده . یا مثلا asemandez هم بطور باور نکردنی گرافیک خوبی داره .

ولی در تراوین فقط باید روی یه چیزایی شبیه آیکون کلیک کنی که اصلا احساس واقعی بودن بهت نمیده و آدمو نمیتونه به عمق ماجرا ببره . دهکده هم که درست شبیه پیتزا پپرونیه
:38:

AHRIMANSEFID
12-11-2010, 01:05
راستش اصلا نه می خوام اینجا بحسی رو باز کنم اما فقط برای آشنا شدن با هم و گفتن و باز شدن یک در جدید برای شما و خودم خواهش می کنم به چند نکته در باره بازی های آنلاین توجه کنید و در کامل کردنش من رو یاری کنید.

1.ساختار بازی ( داشتن داستن )
2. گرافیک ( طراحی و داشتن جزابیت )
3. نوآوری نو و مدرن کردن ایده های قدیمی
4. این به نظر من از همه مهمتر داشتن چهارچوب ( فرومول ریاضی )

خوب حالا یک مثال هم برای این قظیه هست
تراوین و خان وارز.
ترا گرافیک پائین فرومول بالا و بر عکس این قظیه خان گرافیک بالا و ضعف بسیار شدید در فرومول.

asemandez من نگاه کردم به این بازی و متسفانه این بازی به هیچ وجح ایرانی نبوده و کپی خارجی xnova-ng.org که بصورت اوپن سورس.
واقعا متاسفم برای این دوستان که این طوری باید .....

HoJJaT_007
13-11-2010, 14:32
دوستمون یکمی صحیح میگن
شما قید آشغال ترین بازی یعنی تراوین رو بزن . به خدا طرفدار زیادیم نداره اکثر کسانی که بازی میکنند این بچه ها هستند . چون گرافیکش کارتونی هست .
یعنی گرافیک نداره که ...

به جاش یدونه واسه ikariam بساز . خفن ترین گرافیکو داره . هم نیروی زمینی داری هم هوایی هم دریایی . با اینکه زمان قدیم هست .

AHRIMANSEFID
13-11-2010, 21:08
من بازی سازی نه می کنم.
ikariam هم به لیست کلوپ بازی من اضافه می شه اگه نظر و ...
باز هم از همه شما که در این نظر سنجی و شرکت در بحث به من کمک می کنید خوشحال هستم.

ABTS
13-11-2010, 22:00
دوستمون یکمی صحیح میگن
شما قید آشغال ترین بازی یعنی تراوین رو بزن . به خدا طرفدار زیادیم نداره اکثر کسانی که بازی میکنند این بچه ها هستند . چون گرافیکش کارتونی هست .
یعنی گرافیک نداره که ...

به جاش یدونه واسه ikariam بساز . خفن ترین گرافیکو داره . هم نیروی زمینی داری هم هوایی هم دریایی . با اینکه زمان قدیم هست .

zzz
این به همه ی بازی ها میگه آشغال lol:31:

Little Sparrow
14-11-2010, 13:27
خوب راست میگه دیگه.واقعا تو این یه مورد درست می گه.تراوین .....:2:
من دقیقا نفهمیدم دوست عزیز شما می خواین چیکار کنین؟

AHRIMANSEFID
14-11-2010, 21:13
کلوپ بازی خصوصی که به هر صورت که کاربران می خوان بازی کنن.

soroosh_cz
15-11-2010, 15:15
دوستان خودشون کمی این بازی رو امتحان کنن ببنن چقدر قشنگه (اولش ممکنه حال نده ولی بعدش خیلی جالبه).
بازی تحت فلش اجرا میشه و از سی پی یو خودتون استفاده میکنه و بازی فقط یکبار به طور کامل لود میشه و بعد هز سری آپدیت میشه.
یه چت باکس داره سه حالت World-League-Private داره که خیلی جالبه و ...
اسم بازی : Caesary

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

tosan622
17-11-2010, 03:28
اگه میخوای تراوین بزاری بهتره یگ گرافیک جدید استفاده کنی. من شنیدم پک گرافیکی مختلفی رو میشه استفاده کرد.

---------- Post added at 03:28 AM ---------- Previous post was at 03:26 AM ----------

یک سوال . چرا گیم نت مجازی راه نمیندازی ؟

Scary Feelings
17-11-2010, 08:57
پک گرافیکی که تاثیری نداره , مون استاندار ار همش بهتره
به هر حال!!
تراوین و این چیزا بازی نکنید:دی سعی کنید بخدا اصلا طرف تراوین نرین :دی

AHRIMANSEFID
18-11-2010, 10:25
تمام گرافیک پک هاش هست + گرافیک پک 4 بتا.
بله دقیقا گیم نت اما با این تفاوت که کاربران در خواست می دن.
خوب بدلیل اینکه 3 گیم بیشتر نه می شه نصب کرد ( پهنای باند ).
من دارم سعی می کنم از خود کاربران نظر سنجی کنم تا این کار رو انجام بدم.
حالا بازهم تکرار می کنم فقط من پیشنهاد دادم اگه شما بازی بهتری رو آشنا هستید پیشنهاد بدید.

Aryan007
18-11-2010, 17:40
به نظر خودت بهتر نیست به جای بازی های تحت وبی که قبلا سرور فارسی شان اومده یه بازی تحت وب جدید رو فارسی کنی؟
این سایت هم دارای یکی از کامل ترین لیست از بازی های تحت وب هست:
bbgsite.com
از یکی از قسمت های سایت هم که 10 بازی تحت وب برتر رو نشون میده میتونی یه بازی خوب رو پیدا کنی.
مثل بازی های Inno Games یا مثلا این بازی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

AHRIMANSEFID
18-11-2010, 18:20
اگر پستهای قبلی رو بخونید من این موضوع رو در میان گذاشتم که این کار صرفا برای جمع آوری سرمایه برای بازی خودمون که می خواهیم شروع به نوشتن کنیم اما به دلایل مالی و نبود ....... امکان پذیر نیست.
من با بسیاری از گیم ها تماس گرفتم که هیچ کدام حاظر به همکاری نیستن و همه میگن تحر یم که حتی من کلی با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
صحبت کردم که بیشتر از اینها هم کمک خواهیم کرد ( هزینه سرور رو خودمان بدیم و ... ) اما جواب منفی.

به این سایتی که شما دادید من نگاه کردم اما اگه می خواهید کمک کنید این این سبک بازی ها mmo یا Browsergames گفته می شه البته اون سایت هم از دست بازی ها داشت اما اونهای که باید باشه نبود.

باز هم از همه دوستان که در اینجا پستی زدن تشکر فراوان می کنم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Aryan007
18-11-2010, 21:49
اگر خواستی بازی تحت وبی رو فارسی کنی شاید بهتر باشه بازی هایی رو انتحاب کنی که قبلا به زبان های دیگه ترجمه شده باشن.(که شاید سورس بازی رو راحت در اختیارت بزارن)
مثل این دو بازی:
tk.koramgame.com
1100ad.com
یا بازی های XS Software و Inno Games.

تو اون سایت bbgsite.com هم بهتره به قسمت Gamelist بری.

AHRIMANSEFID
18-11-2010, 22:24
متشکر اما رفتم دیدم لیستش رو اما گفتم این بازی ها همشون آنلاین هستن اما با ای تفاوت که کلاینت + سرور هستن.

mhadishirani
24-11-2010, 12:07
متشکر اما رفتم دیدم لیستش رو اما گفتم این بازی ها همشون آنلاین هستن اما با ای تفاوت که کلاینت + سرور هستن.
tribalwars خیلی بازیه خوبیه و صاحب سبکه. اون رو اگه بتونید بگیرید عالیه

babelirani
29-11-2010, 11:42
tribalwars خیلی بازیه خوبیه و صاحب سبکه. اون رو اگه بتونید بگیرید عالیه

با سلام خدمت شما دوست عزیز متاسفانه این بازی یه پول کلون میخواد واسه دادن سورس

AHRIMANSEFID
29-11-2010, 16:10
سلام
تشکر از همه برای بار چندوم.
من این چند وقت درگیر صحبت و بررسی بازی ها بودم و تونستم 2 بازی دیگه رو به لیست اضافه کنم.
tribalwars و Ikarim رو گرفتم اما حالا در حال تست اگر مشکل نداشته باشه تا 1-3 ماه دیگه کلوپ بازی بر پا می شه.

babelirani
29-11-2010, 16:50
سلام

من اول این تایپیک رو کامل نخوندم
خوب این نظر منه به عنوان کسی که 2 ساله داره بازی میکنه
1.بازی تراوین که واقعا" یه بازی خیلی هیجانی هست دوستانی که یکم خوب بازی میکنن میدونن چی میگن درست گرافیک خوبی نداره که اون واسه افراد دیال آپ خیلی خوبه ولی خوب بسیار هیجانی هست و از قوانین بسیار خوبی پیروی میکنه
2.بازی ikarim که خوب گرافیک خیلی خوبی داره قوانینش هم خیلی خوبه البته نه در حد تراوین و وقت کمتری میخواد
3. tribalwars که خوب نمیتونم دربارش زیاد حرف بزنم کم بازی کردم ولی بازی خیلی زیبایه
اگه راه اندازی شد خبرم کن
با تشکر

EZIO AssAssIN
03-05-2011, 16:25

آسمان دژ به هیچ وجه کپی شده نیست ... تنها بازی ساخته شده توسط ایران(تمامی قسمت هاش) توسط تیم توسعه گر شبیه ساز
آدرسش هم
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید میتونید برید ببینید ....... راستش من تا الان بیشتر بازی آنلاین ها رو بازی کردم ولی از نظر داستان و گرافیک هیچ کدوم به پای آسمان دژ نمیرسن (البته گرافیک ایکاریم هم خوب بود ولی زیاد بازی نکردم)
و پیشنهاد میکنم به جای بازی کردن این بازی های ترجمه شده ی خارجی بیاید سرور 3 آسمان دژ معنی کامل بازی آنلاین رو درک کنید !!
این آدرسی هم که دادید من رفتم توش راستش شبیه همه چی بود جز بازی آنلاین ! خوهشا در مورد چیزی که اطلاع ندارید اطلاعات اشتباه ندید .... ممنونم
یکی از فرماندهان و دوستداران واقعی آسمان دژ !

atlon 64
07-05-2011, 14:39
به نظر من بازی اسمان دژ حتی از تراوین هم یه پله بالاتر هست

Amirrezaajalli
16-05-2011, 21:30

بازی آنلاین باید سبک باشه!!!!!!!!!

ava-net
20-08-2011, 11:50
فکر نمی کنم از تراوین بازی بهتری پیدا بشه

kormoalorstan
18-10-2011, 15:09
الان تراوین 4 اومده دیگه کارتونی نیست دادا

ava-net
20-10-2011, 12:11
حداقل اینجا تراوین طرفدار داره . تو تاپیک های دیگه که دارن می کوبنش

kormoalorstan
20-10-2011, 15:14
بله الان سرور سه برید بثبتید تا زود میباشد دیر میشه ها

ava-net
22-10-2011, 09:17
فدات
من دیگه این بازی رو بوسیدم و گذاشتم کنار

sisi4404
18-11-2011, 15:33
سلام
یه نظر من هر چه سرعت بازی بالا تر باشه بهتره
زمانم 2ماه

Mortazaviahmad
02-12-2011, 23:08
سلام

چند وقتی میشه که دارم روی بازی Travian و ... کار می کنم که به صورت یک باشگاه خصوصی راه اندازی کنم.

برخی از خصوصیاتی که من خودم در نظر دارم و از شما هم می خوام که به من در این موارد کمک کنید.

1. بلا بردن سرعت تا 9000 .
2. بالا بردن حجم اولیه منابع از 800 به 10000.
3. استفاده اولیه از پلاس و داشتن 200 طلا در اول بازی.
4. زمان پایان بازی از 6 الی 7 به 3 ماه.
5. شما بگید.

1. سرعت رو بالا ببر عالیه
2. منابع اولیه رو بزار رو 20000 تا و اینکه آسیاب 5 ، نانوایی 5 ، گندم زار ها 20 که بشه گندم نا محدود (infinite) بشه
3. طلا رو نا محدود بزار، اگر هم پلاس و 25% گندم رو فعال کنید از اول خوبه
4. زمان سرور 3 ماه عالیه

5. تمام این قابلیت ها باعث میشه افراد همر بالایی داشته باشند
و اینکه جمعیت بالا نره! چون خودم تو یه سرور که همین امکانات رو داشت بازی کردم
و جمعیت نفر اول 1976 بود! همر خودم 18 میلیارد گرزی بود ! درسته 18 میلیارد! غارت 5 روزه ام 1.65 میلیون میلیارد منابع بود :)

ezdan1990
25-12-2011, 19:20

خیر دوست عزیز یه نگاهی به امار بزیکنا بندازی میفهمی تراوین حجم کم داره و عالیه البته ایکایام هم بازی خوبیه ولی اسمان دژ مفتش گرونه

تدریس تراوین میکنم