PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک...کمک

byta_1
10-05-2006, 13:34
با سلام خدمت تمامي کاربران اين سايت پر بار
يه مشکلي براي ما پيش اومده در اين مورد که دوست بنده يک موبايل نوکيا مدل 6270 خريده و ما سي دي برنامه اين گوشي رو روي کامپيوتر نصب کرديم و کامپيوتر الان گوشي رو مي شناسه ولي وقتي مي خواهيم از کامپيوتر نرم افزاري را وارد گوشي کنيم يک پيغام خطا مي ده و اون پيغام اينه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگر راهنمايي کنيد ممنون مي شم.(خيلي فوريه)
موفق و سربلند باشيد

Diego
10-05-2006, 14:03
سلام.این پیغام به این علت هستش که گوشی 6270 سیستم عامل سیمبیان نداره و فقط فایلها و نرم افزارهای جاوا (با حجم حد اکثر500 کیلو بایت )رو ساپورت میکنه و وقتی شما سعی میکنید نرم افزار با پسوند .SIS که روی گوشیهای سیمبیان دار اجرا میشه رو روی این گوشی کپی کنید با پیغام:(گوشی وصل شده فایلهای sis را پشتیبانی نمیکند )مواجه میشوید.

byta_1
10-05-2006, 22:10
سلام
بي نهايت ممنون...راستي اگر ما بخواهيم سيستم سيمبيان رو روي گوشي نصب کنيم تا مشکلمون حل شه چي کار کنيم؟...از کجا بايد بگيريم؟
با تشکر موفق و پيروز باشي

Diego
10-05-2006, 22:52
سلام
بي نهايت ممنون...راستي اگر ما بخواهيم سيستم سيمبيان رو روي گوشي نصب کنيم تا مشکلمون حل شه چي کار کنيم؟...از کجا بايد بگيريم؟
با تشکر موفق و پيروز باشي
خواهش میکنم.متاسفانه باید بگم که این امکان وجود نداره.شما فقط باید از نرم افزارهای جاوا استفاده کنید.متاسفانه دیر به فکر مشورت افتادید.
باز هم اگه سوالی بود بگید.

byta_1
12-05-2006, 00:08
با سلام
باز هم ممنون...حالا اين نرم افزارهاي جاوا را از كجا مي تونم دانلود كنم؟
با تشكر و آرزوي موفقيت براي شما

Diego
12-05-2006, 14:00
با سلام
باز هم ممنون...حالا اين نرم افزارهاي جاوا را از كجا مي تونم دانلود كنم؟
با تشكر و آرزوي موفقيت براي شما

البته با سرچ جاهای بیشتری پیدا کنید.
----------------------------------
در فروم هم زیاد معرفی شده.

byta_1
12-05-2006, 20:44
با سلام
بي نهايت ممنون از لطفتون.
اميدوارم روزي جبران كنم.
موفق باشيد

R@R#M@N
15-05-2006, 16:41
اين سايت هم هست :

byta_1
15-05-2006, 23:26
با سلام
ممنون از راهنمايي هاي شما عزيزان.
ولي متاسفانه من اصلا انکليسيم خوب نيست و به نتيجه اي نرسيدم.
با تشکر ... پاينده باشيد

Diego
16-05-2006, 01:47
با سلام
ممنون از راهنمايي هاي شما عزيزان.
ولي متاسفانه من اصلا انکليسيم خوب نيست و به نتيجه اي نرسيدم.
با تشکر ... پاينده باشيد
خوب من کمکتون میکنم.توی سایتی که دوست خوبمون معرفی کردن و من اصلا یادم رفته بود برید و در سمت چپ در زیر جمله ی Browse Software by Device(فهرست _جستجو بر اساس دستگاه) کمپانی تولید کنندهی موبایل خود(نوکیا)را انتخاب کنید .یا زیر جمله ی Browse Software by Platform ,جاوا رو انتخاب کنید.
--------------------
در حالت اول به این ادرس خواهید رفت:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
---------------------------
صفحه ای باز میشه که نرم افزارها و بازیها رو به همراه یک عکس از انها نمایش میده.در پایین صفحه هم میتوانید به کلیک روی Next page >> به صفحه ی بعدی بروید.روی هر نرم افزاری که خواستید کلیک کنید.یه صفحه باز میشه مثل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که یه سری توضیحاتی در مورد نرم افزار یا بازی داده .در پایین توضیحات هم لینکهای دانلود را داده.شما لینکی رو که پسوندش jar هست (مثل Download to PC:
JAR file (bomber.jar) )رو کلیک کنید تا دانلود شروع بشه.