PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش فعال سازی ----t(تلویزیون دیجیتال) در سامسونگ b650

صفحه ها : 1 [2]

matinpour
04-09-2013, 15:33
با سلام
دوستان عزیز UA46C7000WR دیجیتال داره من خودم دارم استفاده می کنم

دوست عزیز
من بر مبنای اطلاعات این سایت سامسونگ میگویم ندارد . حال اگر شما می گویید که دارد بگویید تلویزونتان ساخت کجاست یعنی پلاک پشت تلویزیون مدل کامل و نام سازنده تلویزیون را چی نوشته
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alidj66
05-09-2013, 11:50
مدل تی وی من UA46C7000WR ـه
از توی منو مخفی دیجیتال رو آوردم ولی بخاطر اینکه از بعضی ها شنیدم که اونا هم این گزینه رو اضافه کردن ولی در عمل نتونستن دیجیتال رو بگیرن و بعضی دوستان گفتن که این گزینه فقط نمایشیه! خواستم ببینم اگه نداره الکی 30،40 تومان هزینه آنتن نکنم ؟!؟!
sahar@rasool عزیز پس شما هم دقیقا همین مدل رو دارین و از دیجیتالش دارین استفاده میکنن ؟ (مدل شما هم 46 هست؟) ، شما هم از منو مخفی فعالش کردین ؟!؟!

sahar@rasool
06-09-2013, 20:45
مدل تی وی من UA46C7000WR ـه
از توی منو مخفی دیجیتال رو آوردم ولی بخاطر اینکه از بعضی ها شنیدم که اونا هم این گزینه رو اضافه کردن ولی در عمل نتونستن دیجیتال رو بگیرن و بعضی دوستان گفتن که این گزینه فقط نمایشیه! خواستم ببینم اگه نداره الکی 30،40 تومان هزینه آنتن نکنم ؟!؟!
sahar@rasool عزیز پس شما هم دقیقا همین مدل رو دارین و از دیجیتالش دارین استفاده میکنن ؟ (مدل شما هم 46 هست؟) ، شما هم از منو مخفی فعالش کردین ؟!؟!

سلام دوست عزیز
مدل تی وی من هم همین مدل هست ساخت مالزی که حتی یک بار بعلت دست کاری منو مخفی جهت راه اندازی دیجیتال برد دستگاه معیوب شد که مجبور به تعویض برد شدم الکی با منو مخفی ور نرید روش مخصوصی داره که منم نمی دونم پس از کلی سعی و خطا یکی از دوستان بردشو برد تهران اونجا نمی دونم چکار کردن پس از وصل مجدد برد دیجیتالش راه افتاد والان بدون هیچ مشکلی تمام کانالها رو میگیره (برات پیغام خصوصی فرستادم)

matinpour
07-09-2013, 00:29
دوست عزیز sahar@rasool مدل تلویزیون شما بدون دیجیتال بود و وقتی که شما آن را خراب کردید و مجبور به تعویض مین برد کردید آن ها برایتان برد سفارش ایران که دارای دیجیتال است گذاشتن که معادل مدل UA46C7000WF می باشد که قابلیت دیجیتال دارد.

sahar@rasool
07-09-2013, 21:48
دوست عزیز sahar@rasool مدل تلویزیون شما بدون دیجیتال بود و وقتی که شما آن را خراب کردید و مجبور به تعویض مین برد کردید آن ها برایتان برد سفارش ایران که دارای دیجیتال است گذاشتن که معادل مدل UA46C7000WF می باشد که قابلیت دیجیتال دارد.

نه دوست عزیز 6ماه پس از تعویض مین برد دادم دیجیتالشو راه اندازی کردن مین بردش واسه تی وی های داخل ایرانه چون هولو گرام سام سرویس روشه در کل سری 6 به بالا تو سامسونگ دارای دیجیتال می یا شد

sirjan30t
14-09-2013, 12:22
دوستان ایا مدل تلویزیون ماهم دیجیتال داره
سامسونگ LED سری 6 مدل UA40C6200UR

matinpour
14-09-2013, 13:53
دوستان ایا مدل تلویزیون ماهم دیجیتال داره
سامسونگ LED سری 6 مدل UA40C6200UR

دوست عزیز
مدل خارجی دیجیتال ندارد ولی ممکن است در مدل ایرانی آن دیجیتال داشته باشد که فکر نمی کنم برای دیدن مشخصات به این سایت بروید

sirjan30t
15-09-2013, 14:15
دوستان ایا میشه تیونر دیجیتال داخلی واسه این مدل سامسونگ نصب کرد

matinpour
15-09-2013, 14:21
دوستان ایا میشه تیونر دیجیتال داخلی واسه این مدل سامسونگ نصب کرد

دوست عزیز
نصب دیجیتال لازمش تعویض مین بورد تلویزیونتان است اگر گیر بیاید حدود 400 تا 500 هزار تومان است که به صرفه نیست

sirjan30t
21-09-2013, 10:11
دوست عزیز
نصب دیجیتال لازمش تعویض مین بورد تلویزیونتان است اگر گیر بیاید حدود 400 تا 500 هزار تومان است که به صرفه نیست

ضمن تشکر از دوستان گرامی بابت اموزش
بالاخره موفق شدم کانال های دیجیتال رو فعال کنم

matinpour
21-09-2013, 13:58
ضمن تشکر از دوستان گرامی بابت اموزش
بالاخره موفق شدم کانال های دیجیتال رو فعال کنم

دوست عزیز
الان دیگر تمامی کانالها را نمایش میدهد و دیگر مشگلی نیست

Masoud.v
21-09-2013, 21:33
سلام
من یک تلویزیون LA32A650p1r دارم تیونر داخلی داره یا نه؟
ممنون

matinpour
21-09-2013, 22:40
سلام
من یک تلویزیون LA32A650p1r دارم تیونر داخلی داره یا نه؟
ممنون

دوست عزیز
معمولا از سری C به بالا و ورژن 6 به بالا دیجیتال دارد

Masoud.v
21-09-2013, 22:51
سلام
ممنون از پاسختون .
یعنی حتی اگر lcd مدل 2008 باشه هم بازم ممکنه داشته باشه؟

sirjan30t
23-09-2013, 12:14
دوست عزیزالان دیگر تمامی کانالها را نمایش میدهد و دیگر مشگلی نیستبله تمامی کانال های دیجیتال رو با کیفیتی عالی پخش میکنه از دوستان گرامی بابت اموزش نحوه ساختن کنترل دست ساز هم تشکر میکنم

شعبانيان
08-10-2013, 21:31
بله تمامی کانال های دیجیتال رو با کیفیتی عالی پخش میکنه از دوستان گرامی بابت اموزش نحوه ساختن کنترل دست ساز هم تشکر میکنم

سلام دوست عزیز این را میتوانید با قراردادن یه فلش خالی گیرندگی دیجیتال انرا فعال کر د

اگر دوستان خواستند اموزش را در سایت قرار میدهم
matinpour
08-10-2013, 22:03
سلام دوست عزیز این را میتوانید با قراردادن یه فلش خالی گیرندگی دیجیتال انرا فعال کر د

اگر دوستان خواستند اموزش را در سایت قرار میدهم
دوست عزیز
اگر اطلاعات لازم را دارید می توانید آموزش آن را برای عموم بگذارید

SHABANIAN
09-10-2013, 14:17
درمدلهاي
C6200 / C8000
ومدلهاي مشابهات

اول وارد سرویس منومخفی میشوید
INFO=MENU=MUTE=POWER
بعداز ورود به منوي سرويس مخفی وپخش آپشن تنظيمات مربوطه به MODEL و LOCALSET میبینید غير فعاله
برای فعال كردن اونها به اين روش عمل كنيد:

دستگاه را خاموش ودوباره روشن میکنید ودر حالت عادی
يك عدد فلش كه با فايل سيستم فت 32 فرمت شده باشه روبه دستگاه وصل كنيد
وكد زير را دركمتر از 3 ثانيه وارد كنيد
از چپ به راست
MUTE=1=1=9=OK

منوي HOTEL MODE ظاهر ميشود اين گزينه را روشن كرده وسپس تلويزون را خاموش كنيد
باز وارد سرویس مخفی شوید
INFO=MENU=MUTE=POWER
سپس به مسيرزير برويد
CONTOROL=HOTELOPTIONS=CLONETV TO USB وOK را بزنید وفایلی روی فلش شما کپی میشود به ان کاری نداشته باشید.
الآن با این روش بسياري از قابليتهاي ديگرنيز فعال شده مانندPVR

بعد وارد اپشن میشوم گزینه تیونر را از ATVبهDTVتغییر میدهم
در یعضی از مدلها باید کشور را هم تغییر دهیم در یک سری هم در اپن NAM DTVرا از 0به 1 تغییر میدهید

قبل از خاموش کردن دستگاه به مسیر HOTELMODE رفته وان را خاموش كنيد
توجه اگر اين كار را نكنيد بخشي تیونر دستگاه غير فعال ميشود

SHABANIAN
09-10-2013, 14:21
درمدلهاي C6200 / C8000 ومدلهاي مشابهات اول وارد سرویس منومخفی میشوید INFO=MENU=MUTE=POWER بعداز ورود به منوي سرويس مخفی وپخش آپشن تنظيمات مربوطه به MODEL و LOCALSET میبینید غير فعاله برای فعال كردن اونها به اين روش عمل كنيد: دستگاه را خاموش ودوباره روشن میکنید ودر حالت عادی يك عدد فلش كه با فايل سيستم فت 32 فرمت شده باشه روبه دستگاه وصل كنيد وكد زير را دركمتر از 3 ثانيه وارد كنيد از چپ به راست MUTE=1=1=9=OK منوي HOTEL MODE ظاهر ميشود اين گزينه را روشن كرده وسپس تلويزون را خاموش كنيد باز وارد سرویس مخفی شوید INFO=MENU=MUTE=POWER سپس به مسيرزير برويد CONTOROL=HOTELOPTIONS=CLONETV TO USB وOK را بزنید وفایلی روی فلش شما کپی میشود به ان کاری نداشته باشید. الآن با این روش بسياري از قابليتهاي ديگرنيز فعال شده مانندPVR بعد وارد اپشن میشوم گزینه تیونر را از ATVبهDTVتغییر میدهم در یعضی از مدلها باید کشور را هم تغییر دهیم در یک سری هم در اپن NAM DTVرا از 0به 1 تغییر میدهید قبل از خاموش کردن دستگاه به مسیر HOTELMODE رفته وان را خاموش كنيد توجه اگر اين كار را نكنيد بخشي تیونر دستگاه غير فعال ميشود

matinpour
09-10-2013, 19:23
درمدلهاي C6200 / C8000 ومدلهاي مشابهات اول وارد سرویس منومخفی میشوید INFO=MENU=MUTE=POWER بعداز ورود به منوي سرويس مخفی وپخش آپشن تنظيمات مربوطه به MODEL و LOCALSET میبینید غير فعاله برای فعال كردن اونها به اين روش عمل كنيد: دستگاه را خاموش ودوباره روشن میکنید ودر حالت عادیيك عدد فلش كه با فايل سيستم فت 32 فرمت شده باشه روبه دستگاه وصل كنيدوكد زير را دركمتر از 3 ثانيه وارد كنيداز چپ به راست MUTE=1=1=9=OK منوي HOTEL MODE ظاهر ميشود اين گزينه را روشن كرده وسپس تلويزون را خاموش كنيد باز وارد سرویس مخفی شوید INFO=MENU=MUTE=POWER سپس به مسيرزير برويد CONTOROL=HOTELOPTIONS=CLONETV TO USB وOK را بزنید وفایلی روی فلش شما کپی میشود به ان کاری نداشته باشید.الآن با این روش بسياري از قابليتهاي ديگرنيز فعال شده مانندPVR بعد وارد اپشنمیشوم گزینه تیونر را از ATVبهDTVتغییر میدهمدر یعضی از مدلها باید کشور را هم تغییر دهیم دریک سری هم در اپن NAM DTVرا از 0به 1 تغییر میدهید قبل از خاموش کردن دستگاه به مسیر HOTELMODE رفته وان را خاموش كنيدتوجه اگر اين كار را نكنيد بخشي تیونر دستگاه غير فعال ميشود

دوست عزیز
این روش فکر می کنم روی مدلهای جدید و از 2012 به بعد جواب نمی دهد و قابلیت باز کردن کامل سیستم را ندارد

ALI-PO
15-11-2013, 13:31
چه جوری بنل را در حالت استندبای قرار بدم؟

m22m
15-11-2013, 14:36
من وقتی میخوام برم تو حالت منو مخفی با گرفتن همزمان INFO=MENU=MUTE=POWER فقط وارد منو اصلی میشه،مشکل کار کجاست؟آیا برای فعال شدن منومخفی کاری رو باید انجام داد
مدل دستگاه هم 46c8880هست
ممنون میشم راهنمایی کنید

matinpour
15-11-2013, 17:17
من وقتی میخوام برم تو حالت منو مخفی با گرفتن همزمان INFO=MENU=MUTE=POWER فقط وارد منو اصلی میشه،مشکل کار کجاست؟آیا برای فعال شدن منومخفی کاری رو باید انجام داد
مدل دستگاه هم 46c8880هست
ممنون میشم راهنمایی کنید

دوست عزیز
اول اینکه بطور همزمان این دکمه هارا نگیرید بلکه بترتیب بگیرید یعنی پشت سر هم

دسترسی به منوی سرویس
این کد در حالت خاموش و در کمتر از 3 ثانیه باید وارد بشه.
در تلویزیون های جدید:
کد:
info > menu > mute > power
در تلویزیون های قدیمی تر:
کد: mute > 1 > 8 > 2 > power

matinpour
15-11-2013, 17:19
چه جوری بنل را در حالت استندبای قرار بدم؟

دوست عزیز
وقتی سوالی مطرح می کنید مدل تلویزیون تان را ذکر کنید تا بتوانیم بدرستی راهنمایی تان کنیم.

m22m
15-11-2013, 19:11
درمدلهاي
C6200 / C8000
ومدلهاي مشابهات

اول وارد سرویس منومخفی میشوید
INFO=MENU=MUTE=POWER
بعداز ورود به منوي سرويس مخفی وپخش آپشن تنظيمات مربوطه به MODEL و LOCALSET میبینید غير فعاله
برای فعال كردن اونها به اين روش عمل كنيد:

دستگاه را خاموش ودوباره روشن میکنید ودر حالت عادی
يك عدد فلش كه با فايل سيستم فت 32 فرمت شده باشه روبه دستگاه وصل كنيد
وكد زير را دركمتر از 3 ثانيه وارد كنيد
از چپ به راست
MUTE=1=1=9=OK

منوي HOTEL MODE ظاهر ميشود اين گزينه را روشن كرده وسپس تلويزون را خاموش كنيد
باز وارد سرویس مخفی شوید
INFO=MENU=MUTE=POWER
سپس به مسيرزير برويد
CONTOROL=HOTELOPTIONS=CLONETV TO USB وOK را بزنید وفایلی روی فلش شما کپی میشود به ان کاری نداشته باشید.
الآن با این روش بسياري از قابليتهاي ديگرنيز فعال شده مانندPVR

بعد وارد اپشنمیشوم گزینه تیونر را از ATVبهDTVتغییر میدهمدر یعضی از مدلها باید کشور را هم تغییر دهیم دریک سری هم در اپن NAM DTVرا از 0به 1 تغییر میدهید

قبل از خاموش کردن دستگاه به مسیر HOTELMODE رفته وان را خاموش كنيد
توجه اگر اين كار را نكنيد بخشي تیونر دستگاه غير فعال ميشود

خب!من این کارارو روی c8880 انجام دادم ولی تو اون قسمتی کبا قرمز مشخص کردم گزینه dtv نداره،حدود10_15گزینه داره یکیشمautoهست رو اون گزاشتم فقط آنالوگ گرفت
چ کنم؟

matinpour
15-11-2013, 23:35
خب!من این کارارو روی c8880 انجام دادم ولی تو اون قسمتی کبا قرمز مشخص کردم گزینه dtv نداره،حدود10_15گزینه داره یکیشمautoهست رو اون گزاشتم فقط آنالوگ گرفت
چ کنم؟

دوست عزیز
سیستم شما طبق سایت امارات قابلیت دیجیتال ندارد پس بی خود خودتان را به درد سر نیاندازید
برای دیدن مشخصات تلویزیون نتان به این سایت بروید

شعبانيان
16-11-2013, 11:24
چ کنم؟

سلام دوست عزیز

روش بالا برای سیستم شما سازگار نیست
از روشی که در فایل زیر قرار دارد استفاده کنید
مدل دستگاه را کامل بنویسید حروف اول و اخر بسیار مهم است

متاسفانه گزینه اپلود برای من فعال نیست تا فایل را برای شما ارسال کنم

سلام
آموزش ساخت یک نوع کنترل برای فعال کردن بعضی ازاپشنهای LCDیاLED هائی که منومخفی انها با وارد شدن به ان فعال نیست و نمیتوان مانور داد از جمله فعال کردن تیونر دیجیتال ...
مخصوصا آنهائی که هاسپی تال مد دارند به جای هتل مد
تا کید میکنم روی بعضی (بعضی )از دستگاهها من انجام دادم
2عدد led مادون قرمز که برای کنترل مورد مصرف است را با فیش سوزنی استریو مطابق شکل زیر درست کنید

به وسیله مقداری سیم به صورت نرو ماده به خروجی صدای کامپیوتر وصل کنید

با فایلیهائی که همراه است چشمی را روبروی چشمی lcd قرار دهید وبا زدن دبل کلیک روی بعضی از هر اپشن مورد اجرائی انرا در lcd میبیند
فایل صوتی FACTORY+3SPEED در منومخفی به کار میرود به روش زیر
با کنترل معمول lcd زمانی که وارد منو مخفی شدید میبینید که خیلی از گزینه ها غیر فعال است چشمی که ساختید روبروی گیرنده قرار میدهید و از کامپیوتر فایل FACTORY+3SPEED را دبل کلید کنید (دبل کلیک) ومیبینید که منو محو وگزینه ای مثل تصویر پایین میاید .

یک بار دیگر دبل کلیک میکنید و منو مخفی با کلی اپشنهای دیگر پدیدار میشود وشما باید با کنترل خود دستگاه بقیه اپشنهای را که میخواهید فعال کنید به کار ببندید
ودر اخر هم دستگاه را خاموش وروشن کنید تا ثمره فعالیت کردن اپشین ها را ببینید

اگر سوال خاصی بود در خدمت هستم
شعبانیان 09126029528

king of heaven
17-12-2013, 11:28
سلام دوستان تلویزیون بدون گارانتی سامسونگ مدل ua46f-6400ar تازه گی خریداری کردم ولی تنظیماتش رو بلد نیستم اول اینکه ورودبه setup کد میخواد که ندارم هرچقدر هم سرچ کردم چیزی پیدا نکردم ۰ مشکل اصلیم کانال های دیجیتاله ۰ به جز انالوگ گزینه دیگه ای نداره خیلی تو سایتهای مختلف دنبال راه حلش گشتم اما چیزی پیدا نکردم لطفا اگه کسی اطلاعاتی در این مورد داره راهنمائیم کنه بیشترین دلیل خرید این تلوزیون گرفتن کانال شبکه ورزش بود الان که نمیتونم کلافه شدم ۰ از استندبای هم نمیتونم استفاده کنم یه چیزایی در مورد ریموت کنترل میگه ۰ روی ریموت کنترلم هم کلید اینفو ندارم که وارد محیط مخفی بشم :(

matinpour
17-12-2013, 20:15
سلام دوستان تلویزیون بدون گارانتی سامسونگ مدل ua46f-6400ar تازه گی خریداری کردم ولی تنظیماتش رو بلد نیستم اول اینکه ورودبه setup کد میخواد که ندارم هرچقدر هم سرچ کردم چیزی پیدا نکردم ۰ مشکل اصلیم کانال های دیجیتاله ۰ به جز انالوگ گزینه دیگه ای نداره خیلی تو سایتهای مختلف دنبال راه حلش گشتم اما چیزی پیدا نکردم لطفا اگه کسی اطلاعاتی در این مورد داره راهنمائیم کنه بیشترین دلیل خرید این تلوزیون گرفتن کانال شبکه ورزش بود الان که نمیتونم کلافه شدم ۰ از استندبای هم نمیتونم استفاده کنم یه چیزایی در مورد ریموت کنترل میگه ۰ روی ریموت کنترلم هم کلید اینفو ندارم که وارد محیط مخفی بشم :(
دوست عزیز
برای ورود به ستاپ برنامه کد چهار صفر رابزنید مثل: 0000
و دوم اینکه شما می توانید از تمامی کنترولهای معمولی سامسونگ که در بازار است استفاده کنید چون تمامی کنترولها باهم سازگار هستند و مدل کنترول معمولی شما TM1360C است
و درضمن در این سایت مخصوصا در مورد سامسونگ برای فعال سازی دیجیتال بسیار زیاد پست داده شده است که شما مطالعه نکردید مثا این جا
#233 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

#2396 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
و این تایپیک که خیلی مهم است

احمد يوسفي
20-12-2013, 05:20
با سلام ولی من با تغییرات تو منوی مخفی la40c650 تونسطم دیجیتالشو فعال کنم و خیلی خوبم کا می کنه البته به منم نمایندگی سامسونگ همونحرفی رو که شما زدین گفت ولی من از رو نرفتم و با تلاش تونستم بهش برسم

---------- Post added at 01:28 AM ---------- Previous post was at 01:27 AM ----------

.................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ..................................تونستم

دوست عزيز روش كار را توضيح بديد چون من هم همين مدل رو دارم هر كاري كردم انجام نشد

matinpour
20-12-2013, 15:05
دوست عزيز روش كار را توضيح بديد چون من هم همين مدل رو دارم هر كاري كردم انجام نشد

دوست عزیز
شما می توانید از این تایپیک و از روش فعال سازی استفاده کنید اگر تلویزیون شما این قابلیت را دارا باشد با این روش فعال می شود.

t0rbak
22-12-2013, 20:31
برا فارسی کردن اف 6400 چیکار باید کرد؟/

matinpour
22-12-2013, 23:35
برا فارسی کردن اف 6400 چیکار باید کرد؟/

دوست عزیز
در این تایپیک توضییح دادم

hadi_x7
23-01-2014, 00:05
سلام دوستان و اساتید.
من led d5000 دارم / طبق مشخصاتش گیرنده دیجیتال داره . طبق فرمایش دوستان به منوی مخفی هم رفتم و region را روی ایران گذاشتم. ولی باز هم نمیگیره. اگه راهنمایی کنید ممنون میشم. آیا باید در قسمت hotel و shop و یا جای دیگه هم تغییرات بدم؟؟ ممنون از راهنمایی شما

شعبانيان
23-01-2014, 01:50
سلام دوستان و اساتید.
من led d5000 دارم / طبق مشخصاتش گیرنده دیجیتال داره . طبق فرمایش دوستان به منوی مخفی هم رفتم و region را روی ایران گذاشتم. ولی باز هم نمیگیره. اگه راهنمایی کنید ممنون میشم. آیا باید در قسمت hotel و shop و یا جای دیگه هم تغییرات بدم؟؟ ممنون از راهنمایی شما

سلام دوست عزیز

لطفا مدل را کامل بنویس با پسوند اخر که مشخص میکند سخت افزار لازم را دارد یا نه

hadi_x7
23-01-2014, 17:39
سلام دوست عزیز

سلام دوست عزیز توی مدل دستگاه و نرم افزارش مدل رو اینجوری نوشته UA46D5000 تایژش هم اینجوریه 46AUF06
اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.

hadi_x7
23-01-2014, 17:42
سلام دوستان و اساتید.

سلام دوست عزیز

سلام دوست عزیز توی مدل دستگاه و نرم افزارش مدل رو اینجوری نوشته UA46D5000 تایپش هم اینجوریه 46AUF06

matinpour
23-01-2014, 20:35
سلام دوست عزیز توی مدل دستگاه و نرم افزارش مدل رو اینجوری نوشته UA46D5000 تایپش هم اینجوریه 46AUF06

دوست عزیز
اگر سیستم شما دیجیتال داسته باشد که فکر نکنم می توانید از مطلب زیر استفاده کنید

طریق فعال کردن فارسی ساز و دیجیتال در
TV سامسونگ
برای شروع وقتی که در منوی سرویس وارد می شوید قسمت OPTION را ok میکنید ودر منوی آن local set را بجای ed-Iran آن راed-INA انتخاب میکنید ودر قسمت پایین همان صفحه tuner را auto ودر پایینتر
ch table را iran انتخاب کنید و از آن قسمت خارج شوید. ودر قسمت sub option وارد شوید و language-arabic را iran و در همان صفحه ttx group راarabi/Hbrw و در همان صفحه Region را ED-DTV و PnP language را Per انتخاب کنید. با این کار شما هم دیجیتال و هم منوی فارسی دارید. و در ضمن برای تنظیم ساعت تان هم به این تایپیک بروید

بعضی از آیتم ها ممکن است خاموش باشد و برای روشن کردن آن نیاز به کنترول مخصوص دارید این تایپیک روشساخت را توضیح می دهد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لطفا به آیتمهای دیگر دست نزنید چون ممکن است دچار خسارت جبران ناپذیر شوید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شعبانيان
24-01-2014, 01:02

دوست عزیز اخر UA46D5000 را بنویسید

پشت دستگاه را نگاه کنید مثلا UA46D5000PVR

hadi_x7
24-01-2014, 09:31
سلام . ممنون از توضیحاتتون. پشت دستگاه مدل رو اینجوری نوشته UD5000PR
اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

hadi_x7
24-01-2014, 09:34

شعبانيان
24-01-2014, 11:31

سلام دوست عزیز

متاسفانه مدل دستگاه را اشتباه نوشتید مدل شما باید UA46D5000PR باشد که این مدل سخت افزار مورد نیاز را ندارد ونمیتوانید انرا فعال کنید اگر اخرش w داشت میشد فعال کرد
پس دست به چیزی نزن ویه گیرنده دیجیتال فرام کن .
به امید خدا

majid-n
24-01-2014, 16:53
سلام دوستان من دو مدل تلوزیون دارم نمیدونم که تیونر دیجیتال داخلی داره یا نه
la32b650t1r
la40c550j1r
ممنون میشم اگه کسی راهنمای کنه در ضمن هر دو مدل سامسونگ هستش

matinpour
24-01-2014, 19:54
سلام دوستان من دو مدل تلوزیون دارم نمیدونم که تیونر دیجیتال داخلی داره یا نه
la32b650t1r
la40c550j1r
ممنون میشم اگه کسی راهنمای کنه در ضمن هر دو مدل سامسونگ هستش

دوست عزیز
تا آنجایی که من می دانم این سیستمها دیجیتال داخلی ندارد.

majid-n
25-01-2014, 00:53
سلام اگه میشه این مدل هم بگین
ua40d5500rr
با تشکر

matinpour
25-01-2014, 20:35
سلام اگه میشه این مدل هم بگین
ua40d5500rr
با تشکر

دوست عزیز
مدل ایرانی آن که در ایران اسمبل شده دارای دیجیتال است
ولی مدل خارجی آن ندارد

m.r.n76
05-02-2014, 19:18
این مدل ua40c5550qr میشه؟

matinpour
05-02-2014, 21:04
این مدل ua40c5550qr میشه؟

دوست عزیز
مدل اصلی شما ua40c5000 این است و اینم سایت تلویزیون شما در این مدل دیجیتال وجود ندارد

sohil-20
05-02-2014, 21:30
سلام مدل من اینه ایا دستگاه دیجیتال داره ... UA40C5000

matinpour
05-02-2014, 22:05
سلام مدل من اینه ایا دستگاه دیجیتال داره ... UA40C5000

دوست عزیز
این مدل دیجیتال ندارد اینم سایت آن

m.r.n76
06-02-2014, 16:29
دوست عزیز
مدل اصلی شما ua40c5000 این است و اینم سایت تلویزیون شما در این مدل دیجیتال وجود ندارد

یعنی هیچکاری نمیشه کرد؟

matinpour
06-02-2014, 22:54
یعنی هیچکاری نمیشه کرد؟

دوست عزیز
خیر کاری نمی شود کرد چون در مین برد این آیتم نصب نشده است.

hadikhaf
01-03-2014, 16:34
دوستان رو این مدل جواب میده بعضی گزینه یکیه البته نه همش
ممنون میشم راهنماییم کنید

matinpour
01-03-2014, 21:29
دوستان رو این مدل جواب میده بعضی گزینه یکیه البته نه همش
ممنون میشم راهنماییم کنید

دوست عزیز
منظورتان از این سوال چیست و چکاری می خواهید انجام دهید؟

hadikhaf
02-03-2014, 14:44
دوست عزیز
منظورتان از این سوال چیست و چکاری می خواهید انجام دهید؟

همون فعال کردن --- که گفتین دیگه. رو این مدل امکانش هست ؟

matinpour
02-03-2014, 23:05
همون فعال کردن --- که گفتین دیگه. رو این مدل امکانش هست ؟

دوست عزیز
خیر این قابلیت را ندارد

amene1
01-05-2014, 09:17
سلام
من دیروز با سایت شما اشنا شدم
میخواستم تلوزیون رو از حالت انالوگ به دیجیتال تبدیل کنم
تو مطالب شما دیدم نوشته شده که
info\menu\mute\power
رو بزنید بعد تو optioon برید تو tuner بعد گزینه autoرو بزنید منم همین کارو کردم ولی گزینه auto وجود نداشت به خاطر همین تو سایر جای مدل رو یکم عوض کردم
متاسفانه وقتی تلوزیون رو خاموش کردم بعد روشنش کردم متوجه شدم صدا نداره
به خاطر همین دوباره رفتم تو منو مخفیش ایندفه تنظیمات اولیه کارخونش رو زدم
بعد که تلوزیون خودش restartشد متوجه شدم نه تنها صدا نداره بلکه دیگه کانالهایی که پیدا کرده بود رو هم نتونست پیدا کنه
رفتم دوباره تو منو مخفی تمام جاهایی که تغییر دادم رو به حالت اولش برگردوندم البته با کلی بدبختی :n02: حالا مشکل اینجاست تلوزیون مااااااااا صدا داره دیگه کانالی نداره چه انالوگ چه دیجیتالللل
مدل تلوزیون رو نمیدونم ؟
ولی فکر کنم cl450باشه
البته وقتی صداشو خراب کرده بودم خود عیب یابیش این گزینه رو نوشت
ویرایش نرم افزار T-TDT5DAAC-101101
حالا سوال اول من میتونم ال سی دی مون رو دیجیتالش کنم یانه
دوم این کانال یابی نمیکنه باید به نمایندگیش زنگ بزنم
سوم باید برم ست اپ باکس بخرم که درست شه؟
لطفا و خواهشا عزیزان اگه جوابشو میدونن بهم بگن چون الان تو مرحله خیلی خیلی بدی هستم
مممنون

matinpour
01-05-2014, 19:38
سلام
من دیروز با سایت شما اشنا شدم
میخواستم تلوزیون رو از حالت انالوگ به دیجیتال تبدیل کنم
تو مطالب شما دیدم نوشته شده که
info\menu\mute\power
رو بزنید بعد تو optioon برید تو tuner بعد گزینه autoرو بزنید منم همین کارو کردم ولی گزینه auto وجود نداشت به خاطر همین تو سایر جای مدل رو یکم عوض کردم
متاسفانه وقتی تلوزیون رو خاموش کردم بعد روشنش کردم متوجه شدم صدا نداره
به خاطر همین دوباره رفتم تو منو مخفیش ایندفه تنظیمات اولیه کارخونش رو زدم
بعد که تلوزیون خودش restartشد متوجه شدم نه تنها صدا نداره بلکه دیگه کانالهایی که پیدا کرده بود رو هم نتونست پیدا کنه
رفتم دوباره تو منو مخفی تمام جاهایی که تغییر دادم رو به حالت اولش برگردوندم البته با کلی بدبختی :n02: حالا مشکل اینجاست تلوزیون مااااااااا صدا داره دیگه کانالی نداره چه انالوگ چه دیجیتالللل
مدل تلوزیون رو نمیدونم ؟
ولی فکر کنم cl450باشه
البته وقتی صداشو خراب کرده بودم خود عیب یابیش این گزینه رو نوشت
ویرایش نرم افزار T-TDT5DAAC-101101
حالا سوال اول من میتونم ال سی دی مون رو دیجیتالش کنم یانه
دوم این کانال یابی نمیکنه باید به نمایندگیش زنگ بزنم
سوم باید برم ست اپ باکس بخرم که درست شه؟
لطفا و خواهشا عزیزان اگه جوابشو میدونن بهم بگن چون الان تو مرحله خیلی خیلی بدی هستم
مممنون

دوست عزیز
اول اینکه وقتی که تخصصی در کاری ندارید قبل از هر کاری اول مشاوره بگیرید تا دچار این مشگل نشوید دوم اینکه شما مدل تلویزیونتان را هم بدرستی نمی دانید با این وضعیتی که آلان برای سیستم شما بوجود آمده باید حتما به نمایندگی مراجعه کنید چون این یک کار تخصصی است و تلویزیون شما فکر می کنم حتی با ستاب باکس هم چیزی نمایش نمی دهد چون حتما مدل type و دیگر آیتمهای آن به هم ریخته و تلویزیون شما باید یک بار eeprom ریست شود تا سیستمتان به حال اول برگردد یا اینکه اگر از منوهای که دستکاری کرده بودید اطلاعات یا عکس تهیه کرده بودید با تغییر آن آیتمها می شود دوباره سیستم را برگردان به اول کرد

sativash
02-05-2014, 19:09
سلام ببخشید من که led سامسونگ 6960 که خودش مبدل دیجیتال داره اما قطع و وصل میکنه.
نمیدونم مشکلش چیه همه چی هم امتحان کردم.حتی دستگاه مبدل دیجیتال آوردم تشت کردم روش ولی درست پخش میکرد.
اگه میشه یه کمکی کنید

matinpour
02-05-2014, 23:14
سلام ببخشید من که led سامسونگ 6960 که خودش مبدل دیجیتال داره اما قطع و وصل میکنه.
نمیدونم مشکلش چیه همه چی هم امتحان کردم.حتی دستگاه مبدل دیجیتال آوردم تشت کردم روش ولی درست پخش میکرد.
اگه میشه یه کمکی کنید

دوست عزیز
از این مطلب استفاده کنید
تنظیم آنتن برای داشتن یک تصویر خوب باید از آنتن های و سیم و فیش استاندارد استفاده کنید و باید اتصالات سیم به فیش و آنتن محکم و صحیح بسته شده باشد بطوری که حتی یک تار سیم هم مغزی سیم باسیم بدنه اتصال نداشته باشد که موجب اتصال کوتاه خواهد شد و حتما از کابل یک تیکه استفاده کنید و جهت آنتن باید با جهت مرکز پخش سیکنال صدا وسیمای محل زندگی تان باشد و مانع ای بین آنتن و ارسال کننده صدا و سیما نباشد مثل ساختمان و یا درخت و.... آن وقت خواهید دید که دیگر تلویزیونتان مشگلی ندارد.

amene1
03-05-2014, 08:01
سلام ممنون بابت اطلاع رسانیتون
مشکلم حل شد
اول اینکه دوباره رفتم منوی مخفی و مدلش رو همونی که بود کردم البته با کلی دعا و نذر و نیاززززززز
بعد ری استارت کارخونه رو زدم درست شد .
بعدم رفتم مثل بچه ادم یک ست اپ باکس خریدم :n02:
این که شما گفتین درست ولی کاش از اول عزیزانی که روش میگن نوع تلوزیونشون رو هم مشخص کنن :n03:

matinpour
03-05-2014, 11:43
سلام ممنون بابت اطلاع رسانیتون
مشکلم حل شد
اول اینکه دوباره رفتم منوی مخفی و مدلش رو همونی که بود کردم البته با کلی دعا و نذر و نیاززززززز
بعد ری استارت کارخونه رو زدم درست شد .
بعدم رفتم مثل بچه ادم یک ست اپ باکس خریدم :n02:
این که شما گفتین درست ولی کاش از اول عزیزانی که روش میگن نوع تلوزیونشون رو هم مشخص کنن :n03:

دوست عزیز
روش فعال سازی دیجیتال برای آن دسته از تلویزیونهای است که این قابلیت را دارد ولی چون از سام سرویس تهیه نشده است فعال سازی نشده اند مثل تلویزیونهای که از شهرهای مرزی خریداری شده اند و از این قبیل و وقتی که می گوییم قبل از هر کاری مشورت کنید برای همین است

dariushr
26-06-2014, 01:18
سلام
دوستان مدل تلوزیون ua45c5000QRXTW گیرنده دیجیتال داره ؟؟؟؟

matinpour
26-06-2014, 13:09
سلام
دوستان مدل تلوزیون ua45c5000QRXTW گیرنده دیجیتال داره ؟؟؟؟
دوست عزیز
خیر این قابلیت را ندارد اینم سایت دیدن مشخصات تلویزیونتان

shervin_0012
06-07-2014, 22:33
سلام اگه کسی میدونه چجوری میشه تلویزیون دیجیتال سامسونگ مدل UA46C6900 بانه رو فعال کرد لطفا توضیح بده یا به ایمیلم جواب بده مرسی m.mozhdi_0012@yahoo.com

matinpour
07-07-2014, 19:21
سلام اگه کسی میدونه چجوری میشه تلویزیون دیجیتال سامسونگ مدل UA46C6900 بانه رو فعال کرد لطفا توضیح بده یا به ایمیلم جواب بده مرسی m.mozhdi_0012@yahoo.com

دوست عزیز
ظاهرا تلویزیون شما این قابلیت را ندارد این مشخصات تلویزیونتان است
ولی با این وجود شما می توانید از این تایپیک استفاده کنید.

hamidnasr97
10-07-2014, 17:25
می خواستم بدونم این مدل LA32C450E1XTW گیرنده داخلی دیجیتال داره ؟

matinpour
10-07-2014, 22:05
می خواستم بدونم این مدل LA32C450E1XTW گیرنده داخلی دیجیتال داره ؟

دوست عزیز
خیر این قابلیت را ندارد.

hamidnasr97
11-07-2014, 11:17
دوست عزیز
خیر این قابلیت را ندارد.

آخه من هرچی سرچ کردم چیزی پیدا نکردم مبنی بر داشتن یا نداشتن گیرنده داخلی .

رابین هود125
07-01-2015, 02:08
LA40D550K7R دیجیتال اضافه میشه ولی هیچی پیدا نمیکنه
راهی برای حل مشکل هست؟

matinpour
07-01-2015, 22:01
LA40D550K7R دیجیتال اضافه میشه ولی هیچی پیدا نمیکنه
راهی برای حل مشکل هست؟

دوست عزیز
مدل ایرانی LA40D585K7Rیعنی اینکه در ایران اسمبل شده قابلیت دیجیتال دارد ولی مدل خارجیLA40D550K7R آن خیر و ممکن است که دیجیتال اضافه بشود ولی این آیتم کاذب است و هیچ کانالی را پیدا نمی کند.

Ala_tala
13-02-2015, 14:07
سلام دوستان مدل تلویزیون من UA40b7000 هستش من تنظیمات رو پیدا کردم ولی وقتی به asia d تغییر میدم کانال دیجیتال سرچ نمیکنه . آیا به آنتن دیجیتال احتیاج هست یا کار خاصی انجام ندادم ؟؟؟؟

haidary500
26-04-2015, 09:52
سلام دوستان . کمک فوری
نوشته بغل تلویزیون نوشته : مدل la40b650t1rxsv میباشد . ورژنش aa02 هستش
وارد تنظیمات شدم و رنگ تلویزیون دستکاری کردم و غیر عادی کردم .چگونه به حالت اول برگرده یا فریمر جدید برام بزاری ممنون میشم .

haidary500
29-04-2015, 16:37
دوستان کسی نبود راهنمایی کنه (کمک کنه)

matinpour
30-04-2015, 10:54
سلام دوستان . کمک فوری
نوشته بغل تلویزیون نوشته : مدل la40b650t1rxsv میباشد . ورژنش aa02 هستش
وارد تنظیمات شدم و رنگ تلویزیون دستکاری کردم و غیر عادی کردم .چگونه به حالت اول برگرده یا فریمر جدید برام بزاری ممنون میشم .

دوست عزیز
از این قسمت منو --> پشتیبانی ---> خود عیب یابی ----> تنظیم مجدد را ok کنید.

haidary500
02-05-2015, 12:32
رفتم ولی نوشته به سایت سامسونگ مرچعه کنیذ .کد مدل la40b650 ,ویرایش نرم افزار
2003.1-cheaeac-t
الطفا کمک کنید

rreza18
13-06-2015, 07:06
سلام تلویزیون من ua32eh4003r می باشد در دفترچه اون در سایت سامسونگ جلوی امکان دیجتال (dtv) کلمه ready نوشته شده
می خواستم ببینم دیجیتال اون رو چگونه فعال کنم؟
ممنون

matinpour
13-06-2015, 10:11
سلام تلویزیون من ua32eh4003r می باشد در دفترچه اون در سایت سامسونگ جلوی امکان دیجتال (dtv) کلمه ready نوشته شده
می خواستم ببینم دیجیتال اون رو چگونه فعال کنم؟
ممنون
ذوست عزیز
به این تایپیک مراجعه کنید.

michelll1
09-08-2015, 11:24
سلام ، من هم متاسفانه مشکل برخی از دوستان رو پیدا کردم و فقط آرزو میکنم یه نفر اینجا باشه که کمکم کنه
مدل تی وی من سامسونگ LA40B650 هست که تولید سال 1387 بوده ، وقتی مطالب این فروم رو خوندم رفتم سعی کردم تنظیمات ----T انجام بدم که متاسفانه با این کار زبان فارسی تلویزیون کلا حذف شده و فقط زبان انگلیسی و ژاپنی و یه زبان دیگه رو داره و در ضمن قسمت سرچ کانالیابی کلا به حالت خاکستری و خاموش دراومده ، چند بار به تنظیمات مخفی برگشتم و سعی کردم گزینه ای رو که تغییر دادم به حالت قبل برگردونم و ریست فکتوری کردم ولی متاسفانه هیچ بازگشتی در کار نبود.خواهش میکنم اگه کسی پیام منو دید راهنمایی کنه ، بی صبرانه منتظرم :n28:

matinpour
09-08-2015, 15:42
سلام ، من هم متاسفانه مشکل برخی از دوستان رو پیدا کردم و فقط آرزو میکنم یه نفر اینجا باشه که کمکم کنه
مدل تی وی من سامسونگ LA40B650 هست که تولید سال 1387 بوده ، وقتی مطالب این فروم رو خوندم رفتم سعی کردم تنظیمات ----T انجام بدم که متاسفانه با این کار زبان فارسی تلویزیون کلا حذف شده و فقط زبان انگلیسی و ژاپنی و یه زبان دیگه رو داره و در ضمن قسمت سرچ کانالیابی کلا به حالت خاکستری و خاموش دراومده ، چند بار به تنظیمات مخفی برگشتم و سعی کردم گزینه ای رو که تغییر دادم به حالت قبل برگردونم و ریست فکتوری کردم ولی متاسفانه هیچ بازگشتی در کار نبود.خواهش میکنم اگه کسی پیام منو دید راهنمایی کنه ، بی صبرانه منتظرم :n28:

ذوست عزیز
اگر مطالب پست اول کار ساز نیست

به این تایپیک مراجعه کنید. و از آیتمهای گفته شده در این تایپیک برای فعال سازی استفاده کنید امیدوارم کار ساز باشد.

aghil1368
13-08-2015, 13:11
سلام
تلویزیون مدل UA46D6000SRXZN گیرنده دیجیتال دارد؟

matinpour
13-08-2015, 16:04
سلام
تلویزیون مدل UA46D6000SRXZN گیرنده دیجیتال دارد؟
دوست عزیز
بله دارد ولی اگر از ستاب باکس استفاده کنید بهتر است.

aghil1368
13-08-2015, 21:17
باسلام و باتشکر از پاسختون. در مورد آموزشی که توی فروم بود خواستم گیرنده دیجیتال رو فعال کنم ولی نمیشد. در واقع چییزی به نام region نبود. قسمت local set هم قفل بود و نمیشد تغییر بدم. ولی در فروم گفته شدده بود که اگه tuner رو به حالت auto قرار دهیم درست میشه. جالب اینجاست که من روی auto قرار میدادم و بعد تلویزیون رو خاموش میکردم. بعد از روشن کردن دوباره کانال دیجیتال پیدا نمیکرد. بعد دوباره که به منو مخفی میرفتنم می دیدم که جلو tuner همون عبارت قبلیه و حالت auto که دفعه پیش قرار داده بودم نیست. البته شاید باید دکمه ای برای ذخیره میزدم ولی دوستان گفته بودن که بعد از تغییر تلویزیون رو خاموش کنید که من هم همینکار کردم.

بعد میشه دلیلتون در مورد خریدن ستاب باکس بگید؟ به نظرم اگه تلویزیون داشته باشه نیاز به دستگاه اضافی و کنترل جداگونه نداره و مهمتر از اون تلویزیون هم کلاسش میره بالا:n02:

لطف نظرتون در مورد کار بانرم افزار ruSamsungTVCommunicator هم بگید. باهاش کار کنم یا نه؟
ممنون

matinpour
13-08-2015, 23:20
باسلام و باتشکر از پاسختون. در مورد آموزشی که توی فروم بود خواستم گیرنده دیجیتال رو فعال کنم ولی نمیشد. در واقع چییزی به نام region نبود. قسمت local set هم قفل بود و نمیشد تغییر بدم. ولی در فروم گفته شدده بود که اگه tuner رو به حالت auto قرار دهیم درست میشه. جالب اینجاست که من روی auto قرار میدادم و بعد تلویزیون رو خاموش میکردم. بعد از روشن کردن دوباره کانال دیجیتال پیدا نمیکرد. بعد دوباره که به منو مخفی میرفتنم می دیدم که جلو tuner همون عبارت قبلیه و حالت auto که دفعه پیش قرار داده بودم نیست. البته شاید باید دکمه ای برای ذخیره میزدم ولی دوستان گفته بودن که بعد از تغییر تلویزیون رو خاموش کنید که من هم همینکار کردم.

بعد میشه دلیلتون در مورد خریدن ستاب باکس بگید؟ به نظرم اگه تلویزیون داشته باشه نیاز به دستگاه اضافی و کنترل جداگونه نداره و مهمتر از اون تلویزیون هم کلاسش میره بالا:n02:

لطف نظرتون در مورد کار بانرم افزار ruSamsungTVCommunicator هم بگید. باهاش کار کنم یا نه؟
ممنون
دوست عزیز
بله می توانید از آن نرم افزار استفاده کنید ولی شما می توانید از این تایپیک هم استفاده کنید.
و در ضمن کیفیت و قدرت تیونر ستاب باکس از تلویزیون بهتر است.

MAHXA7
18-10-2015, 17:12
سلام من حدود 2سال پیش تلویزیون 3D SAMSUNG LED مدل:UA46EH6030 خریدم که کانال های دیجیتال رو سرچ میکنه ولی کانالی پیدا نمیکنه.چیکار کنم؟؟لطفا راهنماییم کنید.ممنون

matinpour
18-10-2015, 19:56
سلام من حدود 2سال پیش تلویزیون 3D SAMSUNG LED مدل:UA46EH6030 خریدم که کانال های دیجیتال رو سرچ میکنه ولی کانالی پیدا نمیکنه.چیکار کنم؟؟لطفا راهنماییم کنید.ممنون
دوست عزیز
اگر آنتن و متعلقات آن مشگلی ندارد و بدرستی متصل است ولی کانالها را پیدا نمی کند از این تایپیک استفاده کنید.
تنظیم ساعت و تاریخ و تیونر دیجیتال تلویزیون سامسونگ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

MAHXA7
19-10-2015, 18:44
با سلام.ممنون از پاسختان.ببخشید من راههایی که شما گفته بودید رو رفتم مثلا تو آپشن لوکال ست رو ازed_iran به ed_ina تغییر دادم و رو گزینهtunerروبه حالت auto گذاشتم ولی گزینه های بعدی رو که شما فرمودین مثلادرقسمت ساپ آپشن بجز region گزینه دیگری که شما گفتین وجود نداشت که اون گزینه ed_dtv کردم.بعدش هم همه گزینه ها رو با دقت گشتم که هیچ کدوم از اونایی که گفتین تو منو وجود نداشت.همین جوری تلویزیون رو خاموش روشن کردم دوباره کانال یابی کردم مثل قبل کانال های انالوگ را پیدا کرد ولی دیجیتال پیدا نکرد.

دیگه چیکار میتونم بکنم تا دیجیتال تلویزیون فعال بشه؟؟ممنون میشم بگین

matinpour
19-10-2015, 22:00
با سلام.ممنون از پاسختان.ببخشید من راههایی که شما گفته بودید رو رفتم مثلا تو آپشن لوکال ست رو ازed_iran به ed_ina تغییر دادم و رو گزینهtunerروبه حالت auto گذاشتم ولی گزینه های بعدی رو که شما فرمودین مثلادرقسمت ساپ آپشن بجز region گزینه دیگری که شما گفتین وجود نداشت که اون گزینه ed_dtv کردم.بعدش هم همه گزینه ها رو با دقت گشتم که هیچ کدوم از اونایی که گفتین تو منو وجود نداشت.همین جوری تلویزیون رو خاموش روشن کردم دوباره کانال یابی کردم مثل قبل کانال های انالوگ را پیدا کرد ولی دیجیتال پیدا نکرد.

دیگه چیکار میتونم بکنم تا دیجیتال تلویزیون فعال بشه؟؟ممنون میشم بگین
دوست عزیز
همانطور که گفتم از همان تایپیک و از سری H آن استفاده کنید.
فعال كردن تيونر ديجيتال تلويزيون سامسونگH6400 و H6390و....

براي اين مدل تلويزيون بايد در حالتي كه تلويزيون روشن هست وارد منو مخفي شد و در حالت خاموش در منو مخفي گزينه Localset وجود ندارد.پس وقتي تلويزيون روشن است دكمه info روي كنترل را فشار داده هم زمان فايل fatory+3speed را پخش مي كنيم سپس منو مخفي ظاهر مي شود كه در آن گزينه Localset وجود دارد سپس داخل آن شده و DT_ M_ASSIA را انتخاب مي كنيم .حال می توانید با خاموش نمودن TV از منوی مخفی خارج شویم
حال TV را روشن نموده واز روی کنترل کلید MANU را می زنیم و بعد وارد قسمت (( سیستم )) وبعد (( زمان )) وبعد (( ساعت )) می شویم حال می بینیم که مشخصات قسمت تنظیمات ساعت تغییر کرده و دارای گزینه های بیشتری شده است
در این حالت ساعت را روی گزینه (( خودکار )) قرار داده و منطقه زمانی را (( دستی )) قرار می دهیم و گزینهGMT را بر روی (( 0 صفر )) قرار می دهیم
با اینکار و با نگاه به قسمت برنامه زمانی مشاهده می کنیم که ساعت TV ما درست شده است .

saman5587
25-12-2015, 13:24
سلام
من تلوزیون سری5 سامسونگ دارم
قبلا دیجیتال داشت و کانال ها رو هم میگرفت اما وارد منو مخفیش شدم ونمیدونم چی رو جابجا کردم که اصلا گزینه کانال یابش نیست
اگه کسی میدونه با عکس راهنمایی کنه ممنون میشم.

matinpour
25-12-2015, 18:59
سلام
من تلوزیون سری5 سامسونگ دارم
قبلا دیجیتال داشت و کانال ها رو هم میگرفت اما وارد منو مخفیش شدم ونمیدونم چی رو جابجا کردم که اصلا گزینه کانال یابش نیست
اگه کسی میدونه با عکس راهنمایی کنه ممنون میشم.
دوست عزیز
از این تایپیک استفاده و عمل کنید.
تنظیم ساعت و تاریخ و تیونر دیجیتال تلویزیون سامسونگ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

rezauser
05-04-2016, 20:21
سلام به دوستان
من يه تلويزيون سامسونگ مدل UA48HC6890AW دارم. ميخواستم بدونم آيا قابليت استفاده از شبكه هاي ديجيتال رو داره ؟
من با استفاده از دكمه هاي info-menu-mute-power وارد منوي دستگاه شدم ولي هيچكدوم از اين گزينه هايي كه دوستان گفتند رو نداره.
درصورت امكان راهنمايي بفرماييد.
با تشكر

sanagox751
22-02-2017, 09:02
سلام ببخشید میخوانم بدونم این مدل دیجیتال دارد یا نه PS43 F4900

فرستاده شده از SM-P601ِ من با Tapatalk

matinpour
22-02-2017, 12:07
سلام ببخشید میخوانم بدونم این مدل دیجیتال دارد یا نه PS43 F4900

فرستاده شده از SM-P601ِ من با Tapatalk
.
دوست عزیز
جواب شما را در این پست #214 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) داده ام.