PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در اتصال به وایرلس

yaghob.boss
08-11-2010, 00:36
با سلام دوستان من یه مودم pinavid دارم که وایرلس داره میخوام با لپ تاپ از طریق .ایرلس وصل بشم به این مودم و اینترنت رو استفاده کنم . بدون پسورد به راحتی کار میکنه اما وقتی واسه وایرلس پسورد میزارم روی لپ تاپ که کانکت رو میزنم پسورد رو میدم اما وصل نمیشه و دوباره پسورد میخواد یعنی وقتی پسورد میزارم وایرلس لپ تاپ هر دقیقه پسورد رو میخواد مشکل چیه ؟:41:

از مدیران محترم تقاضا دارم اگر این سوال در تایپیک مخصوص خودش مطرح نشده حذف نکنند و پاسخ بدهند کارم خیلی گیر هست تایپیک مربوطه رو ÷یدا نکردم

Mr.Pooya
08-11-2010, 11:50
با سلام دوستان من یه مودم pinavid دارم که وایرلس داره میخوام با لپ تاپ از طریق .ایرلس وصل بشم به این مودم و اینترنت رو استفاده کنم . بدون پسورد به راحتی کار میکنه اما وقتی واسه وایرلس پسورد میزارم روی لپ تاپ که کانکت رو میزنم پسورد رو میدم اما وصل نمیشه و دوباره پسورد میخواد یعنی وقتی پسورد میزارم وایرلس لپ تاپ هر دقیقه پسورد رو میخواد مشکل چیه ؟:41:

از مدیران محترم تقاضا دارم اگر این سوال در تایپیک مخصوص خودش مطرح نشده حذف نکنند و پاسخ بدهند کارم خیلی گیر هست تایپیک مربوطه رو ÷یدا نکردم

سلام

این دو نکته را حتماً رعایت کنید موقع وارد کردن پسورد :

1) ممکن پسورد را در مودم با زبان انگلیسی وارد کرده باشید بعد تو لپ تاپ با فارسی بزنید.
2) ممکن موقع وارد کردن پسورد تو مودم Caps Lock کیبورد خاموش بوده ولی وقتی تو لپ تاپ می زنید Caps Lock روشن باشه .

اگر باز هم درست نشد یک پیشنهاد دارم :

شما پسورد شبکه وایرلس را یک چیز راحت قرار بدید مثلاً 456 یا یک چیز اینطوری بعد دوباره داخل لپ تاپ همین پسورد را بزنید ببینید کار میکنه یا نه . اگر کار کرد که دوباره پسورد اصلی خودتون را با دقت وارد کنید و با لپ تاپ هم وارد بشید اگر هم نه که مشکل از جای دیگری است .

a6l3i
13-11-2010, 17:04
سلام
این هم لینک تاپیک مربوطه واسه آینده::46:

راه اندازي Adsl / خريد مودم - نصب مودم-رفع عيب مودم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])