PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : میخوام هندی کم بخرم؟؟؟

wahid2003vj
10-05-2006, 10:29
با سلام خدمت دوستان
من میخوام یه هندی کم بخرم پولی هم که کنار گذاشتم 400 تومن هست
حالا هر کدوم از دوستان در این زمینه میتونند کمک کنند منو راهنمایی کنند
و اگه هندی کمی معرفی میکنند لطفا از قابلیت هاشم بنویسن تا منم مطلع بشم

jvd
10-05-2006, 10:37
با سلام اول كه مبارك باشه
بعد سعي كن كه حتمآ دوربين ((ديجيتال)) هندي كم بگيري تا اينجا هيچ فرقي نداره كه چي باشه ولي ديجيتال باشه اصلا كيفيت رو باور نمي كني(( دوربين هاي ديجيتال مثل بقيه هاي دوربين ها فيلم مي خوره اما در ابعاد خيلي كوچكتر )) د
بعد سعي كن كه دوربيني با با رزولوشن بالا كه خيلي خيلي مهمه (( در كيفيت)) داراي ورودي و خروجي دي وي داشته باشه كه معمولآ همه دوربين هاي ديجيتال داره

jvd
10-05-2006, 10:46
راستش من خودم دوربين ديجيتال جي وي سي دارم خيلي خيلي هم راضي هستم با رزلوشن 520 كه مناسبه حالا اين 520 هست كه اين كيفيت رو داره واي اگه بالا تر باشه
بعد سعي كن دوربيني باشه كه داراي گارانتي معتبري باشه كه ديگه خيالت راحت باشه
دوربين هايي كه حافظه مي خورن رو بي خال شو چون پول الكي مي دي اين حافظه براي عكس كرفتن با دوربينه كه اصلا از كيفيت مناسبي بر خوردار نيست
من مارك سوني جي وي سي كنن رو بهت پيشنهاد مي كنم اگر هم خواستي بگو تا يه دوربين خوب با تمام مشخصات برات بپرسم و بهت بگم
ما درخدمتيم

wahid2003vj
10-05-2006, 10:50
اگه بپرسی که ممنون میشم

jvd
10-05-2006, 11:11
من نوكرتم هستم
فقط گفتي رو پايه 400 تومن باشه ؟
دوم اينكه بگو اهل كجايي تا نسبت به گارانتي و قيمت بهت برسونم يه اصل حالو

Windows
10-05-2006, 11:31
سلام دوست عزيزم
من حدود 5 ماه پيش يك هندي كم خريدم. البته بگم كه من در امر خريد بسيار وسواس هستم و تا ته و توي جنسو در نيارم خريد نميكنم. نتيجه خريد من هندي كم sony hc-32 با زوم اپتيكال 20 و زوم ديجيتال 800 به قيمت 407 هزار تومان بود كه بسيار از آن راضي هستم. در ضمن اين هندي كم داراي يك دوربين عكاسي داخلي با كيفيت VGA يا همان زير مگاپيكسلي است كه براي تنوع بد نيست.
مشخصات بيشتر در لينك زير موجود است.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

wahid2003vj
10-05-2006, 11:42
بندرعباس

jvd
10-05-2006, 15:29
به لينكي كه گفتي سر زدم
دوربينت عالييه براي كارهاي نيمه حرفه اي (پس ديگه چي مي خواي بهتر از اين) . تمام مشخصاتي رو كه گفتم داره ان چيزي كه تو دنبالشي براي كار هاي حرفه ايه و اصلا به كارت نمياد يعني به اندازه كاراييش نمي توني كاربكشي يه دوربين سوني كه العان مدلش يادم نيست بعدن مي نويسم حدودا سه ميليون آب مي خوره البته ديگه تحشه بازم پايين تر حدود يك ميليون و نيم هست كه اونم خوبه . ولي فكر نكنم هيچ كدومو بخواي
مگه مي خواي چيكار كني؟؟؟

jvd
10-05-2006, 15:32
راستي دوربين خودتو اگه يه ذره زحمت مي كشيدي مي رفتي اون ور آب حدود 250 هزار تومن مي خريديش ولي قيمتش تو ايران همينه كه خريدي

wahid2003vj
10-05-2006, 16:12
راستی آقا رنج قیمت دوربین های زیر رو میدونید
1-ِDVD Handy Cam SOny
2-Mini DV

Hamid110
10-05-2006, 16:20
سلام

دوست عزيز شما كه به اونور آب نزديكي

يك قايق سوار شو برو 1 روزه بگير بيار

دوستان دوربين هايي كه خبرنگاري ( مثل دوربين برنامه دوربين خبرساز در شبكه خبر ) قيمتش چقدره و مدلش چيه ؟

من مثل اين دوربين ها توي سعدي مشهد سوال كردم گفتند 900 هزار تومن .. آيا همين قيمته ؟

jvd
10-05-2006, 19:56
راستی آقا رنج قیمت دوربین های زیر رو میدونید
1-ِDVD Handy Cam SOny
2-Mini DV
سلام
قيمت mini DV تو مايه هاي 400 اما قيمت DVD رو ندارم

jvd
10-05-2006, 20:02
سلام
دوستان دوربين هايي كه خبرنگاري ( مثل دوربين برنامه دوربين خبرساز در شبكه خبر ) قيمتش چقدره و مدلش چيه ؟
من مثل اين دوربين ها توي سعدي مشهد سوال كردم گفتند 900 هزار تومن .. آيا همين قيمته ؟
آره گل پس همونه قيمتم تو مايه هاي 900 تومنه درسته
اما مدلشو نمي دونم يه مجله داشتم همه دوربين ها با تمام مدل هاش نمي دونم به كي دادم حرف نداشت اگه بود واستون به صورت pdf يا خودم با عكس براتون توضيح مي دادم

Mohammad Hosseyn
10-05-2006, 23:58
با سلام خدمت همه ی دوستان.
من هم قصد خرید یه دوربین هندی کم برای کارهای معمولی و خانوادگی را ئارم اما اطلاعات کافی ندارم.از دوستانی که اطلاعات دارن اگه زحمتی نیست ویزگی های یه هندی کم خوب رو نام ببرند.
بعد هم 4_5 تاهندی کم خوب و از مارک های مختلف معرفی کنن ممنون می شم.قیمتاشون هم بین 400_450 هزارتومان باشه عالی هست.
منتظر دوستان هستم.
با تشکر

wahid2003vj
11-05-2006, 10:14
با سلام
زود باشید دیگه آقا محمد حسین هم مثل من منتظره ها
با تشکر

Mirzaie
11-05-2006, 11:47
دوستان من به جرات میتونم بهتون بگم که در حال حاضر پاناسونیک چه از لحاظ کیفیت و چه قیمت در بازار ایران یکه تاز هست. شما با 400 هزار تومن میتوانید یک دوربین Gs. 57 با کلیه لوازم مورد نیاز مثل کیف و محافظ لنز و یک نوار خام دی وی و یک رم 128 مگ تهیه کنید. این دوربین علاوه بر داشتن ویزور رنگی ، مجهز به نور افکن نیز هست(فلات) و رم اس دی هم میخوره که میشه بدون وقفه در فیلم برداری عکسبرداری هم کرد و در ضمن رزولیشن 800 (زیر یک مگا پیکسل) داره ... خوش دست ، زیبا، سبک و قابلیت استفاده از دی وی های شرکتهای مختلف از امتیازات این دوربین هست.

wahid2003vj
11-05-2006, 22:27
دیگه نظر نبود

jvd
12-05-2006, 18:50
با سلام خدمت همه ی دوستان.
من هم قصد خرید یه دوربین هندی کم برای کارهای معمولی و خانوادگی را ئارم اما اطلاعات کافی ندارم.از دوستانی که اطلاعات دارن اگه زحمتی نیست ویزگی های یه هندی کم خوب رو نام ببرند.
بعد هم 4_5 تاهندی کم خوب و از مارک های مختلف معرفی کنن ممنون می شم.قیمتاشون هم بین 400_450 هزارتومان باشه عالی هست.
منتظر دوستان هستم.
با تشکر
محمد حسين جان سلام
اول كه سعي كن از كه حتما دوربيني كه مي گيري داراي قابليت هاي زير باشه :
گارانتي معتبر كه خيلي مهمه
ديجيتال بودن دوربين
داشتن ورودي و خروجي دي وي
داراي قابليت عكاسي نباشه كه پول دور مي ريزي
داراي لرزش گير اتوماتيك هم باشه
البته چيزهاي ديگه اي هم هست ولي اينا خيلي مهمه . من خودم يه دور بين جي وي سي دارم كه حرف نداره واسه كارهاي خونگي يعني عاليه .ازش هم رازي هستم مدلشم GR-D70 هست كه خيلي خوبه البته تو D50 رو اگه مي خواي بگير چون همون قابليت بي فايده عكاسي رو نداره
راستي هيچ وقت مارك سوني رو تو دنيا فراموش نكنيد هرچن تقلبيش

wahid2003vj
12-05-2006, 23:01
آقا آخرش نگفتین این DVD CAM با mini Dv چند هست؟؟؟

truman
02-08-2006, 17:47
سلام به همگي . خسته نباشيد .
آقا يه سوال داشتم . من تا 500 هزار تومان پول دارم . يك قرون هم نميتونم بيشترش كنم . يه دوربين سوني ميخوام براي ساختن فيلم كوتاه . ميدونم كه يه دوربين خيلي بهتر نياز دارم . اما چه كنم . نميتونم . حالا شما هم من رو نا اميد نكنيد و بگيد كيفيت خوب ميتونم از اين دوربينها در بيارم ديگه . نه ؟ يه مدل هم معرفي كنيد ممنون ميشم