PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چه نوع کارتی بخرم؟

Kamran2010
07-11-2010, 13:58
سلام
مدل کارت گرافیکی من GeForce FX 5200هست.همینطور مدل مین بوردم Asus p4s800d-x:5:
مدتیه وقتی می خوام یه فایل تصویری رو نگاه کنم بلافاصله مانیتور خاموش میشه و پیغام no signal رو میده.:41:
سوالم اینه چه مدل کارتی بخرم.:23:
با تشکر

H.A.M.E.D
07-11-2010, 14:07
سلام
مدل کارت گرافیکی من GeForce FX 5200هست.همینطور مدل مین بوردم Asus p4s800d-x[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مدتیه وقتی می خوام یه فایل تصویری رو نگاه کنم بلافاصله مانیتور خاموش میشه و پیغام no signal رو میده.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سوالم اینه چه مدل کارتی بخرم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با تشکر سلام مادربورد شما AGP ساپورت هست فکر نمیکنم الان کارن AGP بتونید پیدا کنید تو بازار
اگر هم پیدا کنید قیمتش خیلی بالاست مثلآ 4670 , AGP حدود 140 تومن قیمتشه
در صورتی که مدل PCI این کارت حدود 80 تومن قیمت داره توصیه میکنم ارتقا کلی بدین که اینجوری به نفعتون هست!
سقف بودجتون چقدره؟
چه قطعاتی دارین؟

komail2008
07-11-2010, 16:48
خاموش ميشه منظورتون اين هستش كه مانيتور كلا خاموش ميشه يعني چراغ مانيتور زرد يا سبز نيست اگه چراغ سبز هستش و تصوير نداري كارت رو يك بار در بيار و اسلت رو تميز كن و دوباره جا بزن ولي اگر زرد بود يعني ارتباط مانيتور و كيس وجود نداره كه اول شك رو كابل مانيتور بعد رم بعد كارت گرافيك

EXTREME
07-11-2010, 19:44
پیغام no signall میتونه علت های مختلف داشته باشه واین پیغام زمانی میاد که ارتباطی بین گرافیک و مانیتور نباشه مثلا ریزولیشن مانیتور درست تنظیم نشده باشه
یا کابل دیتا ایراد داشته باشه
میتونه از گرافیک باشه از یه خروجی دیگه ی گرافیک استفاده کنید

Kamran2010
09-11-2010, 09:45
سلام
از همه کسایی که منو راهنمایی کردن صمیمانه تشکر میکنم.
اتفاقا یه فروشنده هم بهم گفت که دیگه AGP ساپورت پیدا نمیشه.

Kamran2010
09-11-2010, 10:17
اینم اروری که Event Viewer نشون میده.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
یکی از جوابا اشاره داشت به گرفتن گرافیک از یه خروجیه دیگه.
میشه بگید چه جوری؟