PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه پیشنهاد برای شروع وب نویسی

origami
06-11-2010, 17:39
سلام دوستان
برای کار با CSS و HTML شما چه نرم افزار هایی رو پیشنهاد میدید؟؟
Microsoft Expression Studio
dreamweaver
front page
style maker
.....

eAmin
08-11-2010, 11:40
تمامی پستها بدلیل نداشتن مطالب فنی حذف شدند، وقتی در مورد برنامه ای حرف می زنید، باید دلیل و مدرک بیارید و نقاط ضعف و قوتهای برنامه رو مورد بررسی قرار بدید.
اینکه بگید من با فولان برنامه راحت ترم، فولان برنامه بهترینه که نشد دلیل و مدرک!

iAR11
13-11-2010, 09:59
با style maker‌ کار نکردم. front page‌ که منسوخ شده (نسخه جدیدش همون expression studio هستش) و دیگه کسی باهاش کار نمی‌کنه و اصلا قدرتی هم در این زمینه نداره.
اما dream weaver بخاطر قابلیت auto complete که داره خیلی سرعت کدنویسی رو بالا می‌بره و درضمن میتونه وقتی کدی رو بخاطر نیاری کمکت کنه.
با Expression Studio هم کار نکردم ولی تقریبا مثل dream weaver میمونه البته با قدرت کمتر.

baadbadakbaaz
01-01-2011, 21:18
front page‌ که منسوخ شدهفرانت پيج هنوز منسوخ نشده! به نظر من فرانت پيج كاربر پسند تر از ديم ويور هستش.من خودم تابستون جايي كارآموزي ميرفتم(يه اداره ي بزرگ) و اون جا شاهد بودم كه يكي از وب نويس ها براي اكثر كار ها و TRACE كردن كد ها از فرانت پيج استفاده مي كرد.
به نظرم من بهترين نرم افزار ها واسه شروع وب نوشتن همين فرانت پيج و دريم ويور هستن.

Guts
08-01-2011, 23:57
expression web از همشون قوی‌تر و کاراتره و برای حرفه‌ای‌ترها پیشنهاد میشه ولی معمولاً طراحا تو هر محیط IDE به صورت دستی کدهای HTML و CSS رو میزنه و از Designer استفاده کردن همیشه دردسرهای خودش رو داره، من به‌شخصه چند سال پیشا که خیلی طراحی میکردیم معمولاً تو خوده VisualStudio دستی کد CSS و HTML و بعضاً Jscript مینوشتم و اینطوری خیلی راحت‌تر بودم.

Ehsan-l-able
09-01-2011, 12:26
تمامی پستها بدلیل نداشتن مطالب فنی حذف شدند، وقتی در مورد برنامه ای حرف می زنید، باید دلیل و مدرک بیارید و نقاط ضعف و قوتهای برنامه رو مورد بررسی قرار بدید.
اینکه بگید من با فولان برنامه راحت ترم، فولان برنامه بهترینه که نشد دلیل و مدرک!

با سلام
دوست عزیز اتفاقا بحث اول در مورد هر نرم افزاری ، راحتی کار با اون نرم افزاره .
بحث : customization

نرم افزار Dreamweaver که در اختیار Macromedia بود مدتی است که توسط شرکت Adobe خریداری شده.
معنی این نرم افزار به معنای رویاباف میباشد ، البته از نظر من ماکرومدیا در این مورد اصلا اقراق نکرده است . چون کار این نرم افزار آنچنان ظریف و استثنایی است که جز در رویای شما قابل تصور نیست .
Dreamweaver به جز ساخت صفحات HTML از نوع Static و Dynamic میتواند به ساخت صفحات با PHP و ASP و ASP.NET و JSP و ColdFusion نیز به ما کمک کند ، همچنین این برنامه فلش را بخوبی پشتیبانی میکند و همین امر در طراحی سرعت ما را افزایش و خطاهای ایجاد شده در فرانت پیج را در هنگام کار با فلش ها کاهش میدهد . این برنامه ساخت behavior ها را نيز بخوبي پشتيباني ميکنيد . امکانات ديگر آن در هنگام کار با برنامه چندان زياد است که گاهي از اينهمه ابزار به هيجان مي آييد . پس از اين پس براي بافتن روياهاي خود در وب يک روياباف داريد .

شاید اولین سوالی که برای شما پیش بیاید این است که چه اشخاصی به سوی نرم افزار Dreamweaver میروند و چرا از نرم افزار های رقیب Dreamweaver یعنی GoLive از شرکت Adobe و FrontPage از شرکت Microsoft استفاده نکنیم . جواب این است که نرم افزار Dreamweaver از شرکت Macromedia (البته هم اکنون از شرکت Adobe) و همچنین نرم افزار GoLive از شرکت Adobe برای طراحان وبی است که کارهای گرافیکی میتوانند بکنند یا بهتر بگویم طراح گرافیکی هستند اما نرم افزار FrontPage از شرکت Microsoft برای کسانی بیشتر به درد میخورد که کار آنها اتوماسیون اداری است یعنی با مجموعه برنامه Office از شرکت Microsoft کار میکنند بهتر است

eAmin
11-01-2011, 18:46
دوست عزیز اتفاقا بحث اول در مورد هر نرم افزاری ، راحتی کار با اون نرم افزاره.
بنده منکر راحتی کار با نرم افزار نیستم، فقط گفتم دلیل و مدرک بیارید! تقریبا همین کاری که شما کردید.
مثلا خیلی ها گفتند که من FrontPage راحت ترم، ولی به نظر شما امکاناتی که DreamWeaver در اختیار شما قرار میده، آیا فرانت پیج هم میتونه؟
همونطور هم که از پست اول این تاپیک پیداست گفته شده برای راحتی کار با css و html که بنده اصلا فرانت پیج رو به ایشون توصیه نمی کنم.

موفق باشید.

Baby nfs
06-02-2011, 16:59
گفته های Ehsan-l-able شدیدا تایید میشن.

DaRiOuShJh
06-02-2011, 20:12
بنده منکر راحتی کار با نرم افزار نیستم، فقط گفتم دلیل و مدرک بیارید! تقریبا همین کاری که شما کردید.
مثلا خیلی ها گفتند که من FrontPage راحت ترم، ولی به نظر شما امکاناتی که DreamWeaver در اختیار شما قرار میده، آیا فرانت پیج هم میتونه؟
همونطور هم که از پست اول این تاپیک پیداست گفته شده برای راحتی کار با css و html که بنده اصلا فرانت پیج رو به ایشون توصیه نمی کنم.

موفق باشید.

دقیقا
فرانت پیج گمونم برای سال 2003 بود
الان 2011 هست
100 درصد کدهاش دیگه کاربرد چندانی ندارند

منتها اگر با فرانت پیج راحت بودید از سری Microsoft Expression Web استفاده کنید بهتره چون اینها هم همون کمپانی مایکروسافت در ادامه ی فرانت پیج داده

منم اکثرا چون اون اوایل با front page کار میکردم از همین سری نرم افزار استفاده میکنم الان

siamakfaraji
15-03-2011, 14:02
عزیزان dream weaver تو محیط 64 بیت ویندوز 7 کار میکنه؟لینک دانلود رایگانش هست؟

Aref_2008
15-03-2011, 14:27
عزیزان dream weaver تو محیط 64 بیت ویندوز 7 کار میکنه؟لینک دانلود رایگانش هست؟

از اینجا دانلودش کن :11:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

siamakfaraji
15-03-2011, 18:46
از اینجا دانلودش کن :11:

ممنون.اموزششو از کجا می تونم پیدا کنم؟می گن سخته:18:

DaRiOuShJh
15-03-2011, 19:33
آموزشش رو گمونم lynda داشته باشه
بیرون هم کم و بیش هست ولی فارسی نگیرید
help خودش هم خوبه
در هر صورت باید تمرین کنید چون باید کدها رو حفظ بشید
کدهای امادش خیلی به درد نمیخوره به هم میریزه تو برنامه های سنگین

siamakfaraji
15-03-2011, 21:53
آموزشش رو گمونم lynda داشته باشه
بیرون هم کم و بیش هست ولی فارسی نگیرید
help خودش هم خوبه
در هر صورت باید تمرین کنید چون باید کدها رو حفظ بشید
کدهای امادش خیلی به درد نمیخوره به هم میریزه تو برنامه های سنگین
اخه میگن نیازی به حفط کردن کد ها نداره!!!!!!!نرم افزار نا سلامتی:21:من که زنجان هستم اینجا ندارن.2011 هشو هیچ جا پیدا نکردم:19:

Aref_2008
15-03-2011, 22:24
ممنون.اموزششو از کجا می تونم پیدا کنم؟می گن سخته:18:

اینم آموزش ویدیویی dreamwear

در کل بنظرم این برنامه آموزش نمی خواد!
بهتره بری آموزش های html و css رو بگیری البته بصورت کتاب الکترونیکی!

موفق باشی...:11:

DaRiOuShJh
15-03-2011, 22:45
برادر در هر صورت این برنامه ها هوش درست و حسابی ندارن
باید کدها رو کامل خودتون با تمام پارامتر ها حفظ باشید
این برنامه ها فقط سرعت رو میبرن بالا همین
یه مقدار هم نظم میدن به نوشتنه کدها
ناسلامتی میگن طراحی وب نه اینکه با برنامه همه کار بشه کرد

siamakfaraji
15-03-2011, 22:57
برادر در هر صورت این برنامه ها هوش درست و حسابی ندارن
باید کدها رو کامل خودتون با تمام پارامتر ها حفظ باشید
این برنامه ها فقط سرعت رو میبرن بالا همین
یه مقدار هم نظم میدن به نوشتنه کدها
ناسلامتی میگن طراحی وب نه اینکه با برنامه همه کار بشه کرد
مرسی:11:من کتاب html در یک نگاه رو خوندم.فهمیدم ماجرا چیه.برای ادامه شما چی پیشنهاد میکنید؟:10:

---------- Post added at 12:57 AM ---------- Previous post was at 12:56 AM ----------

اینم آموزش ویدیویی dreamwear

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر کل بنظرم این برنامه آموزش نمی خواد!
بهتره بری آموزش های html و css رو بگیری البته بصورت کتاب الکترونیکی!

موفق باشی...:11:
منونم دوستم.:11:دارم شروع به یاد گیری می کنم به کمک شما دوستانم.:10:برام دعا کنید

DaRiOuShJh
15-03-2011, 23:23
کتاب خودندن به درد نمیخوره برادر
داستان که نیست
باید مثله فرمول های فیریک تک تک کدها رو حفظ باشید و ازشون کدهای جدیدی در بیارید (تو مایه های دیفرانسیل میشه اینجا)
همینطور که کدها رو حفظ میکنید باید مرتب تمرین کنید و با کدهای جدیدی که یاد میگیرید ادغام کنید

طبق اینجا پیش برید و از همینجا بخونید و مثال هاشو انجام بدید

همه اون زبون ها رو اگر بخواید موفق بشید یاد بگیرید بعضی هاشون مشابهن بعضی هاشون نیستن

Aref_2008
15-03-2011, 23:26
مجموعه مقالات مربوط به طراحی وب

HTML.XHTML.CSS.Java Script.Ajax.Asp.net.Php.MySql

به این تایپیک سری بزنید

:11:

Aref_2008
15-03-2011, 23:41
کتاب خودندن به درد نمیخوره برادر
داستان که نیست
باید مثله فرمول های فیریک تک تک کدها رو حفظ باشید و ازشون کدهای جدیدی در بیارید (تو مایه های دیفرانسیل میشه اینجا)
همینطور که کدها رو حفظ میکنید باید مرتب تمرین کنید و با کدهای جدیدی که یاد میگیرید ادغام کنید

طبق اینجا پیش برید و از همینجا بخونید و مثال هاشو انجام بدید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدهمه اون زبون ها رو اگر بخواید موفق بشید یاد بگیرید بعضی هاشون مشابهن بعضی هاشون نیستن

بنظرم اگه هنگام کتاب خوندن عملی هم داخل برنامه دریم ویور اجرا کنید اشکالی نداره!:8:
مگه نه داریوش؟! :31:

DaRiOuShJh
16-03-2011, 00:38
بله برادر
مگه ریاضی و فیریک رو دست به قلم نشید یاد میگیرید؟
اینم همونطوره
حفظ میکنید بعد میبینید بوقم بلد نیستید میخواید کاری رو خودتون کنید هنگ میکنید:31:

siamakfaraji
16-03-2011, 10:30
بله برادر
مگه ریاضی و فیریک رو دست به قلم نشید یاد میگیرید؟
اینم همونطوره
حفظ میکنید بعد میبینید بوقم بلد نیستید میخواید کاری رو خودتون کنید هنگ میکنید:31:
ممنون اخوی:11:

siamakfaraji
17-03-2011, 13:48
من جزوه اموزش dream weaver رو پیدا کردم.هر کی می خواد به siamakfaraji@yahoo.com پی ام بده send می کنم

siamakfaraji
19-03-2011, 00:23
dreamweaver cs5 هستش....

iMacs
07-04-2011, 23:05
ببینید هر برنامه ای ضعف خاص خودش رو داره ولی Dreamweaver ادوب خیلی وقته هستش و خیلی ها با اون کار کردن و جدیدن Expression مایکروسافت اضافه شده که این دو نرم افزار داری محبوبیت خاصی هستند

esi222
31-05-2011, 15:17
من جزوه اموزش dream weaver رو پیدا کردم.هر کی می خواد به siamakfaraji@yahoo.com پی ام بده send می کنم

سلام
دوست من شما که میخوای لطف کنی خوب لینکشو بزار اینجا تا همه بتونن استفاده کنن دیگه
نیکی و پرسش