PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : من چي كار كنم به نظرتون كه وب لاگم پر بيننده بشه ؟

Speedi
10-05-2006, 02:10
سلام

من چي كار كنم به نظرتون كه وب لاگم پر بيننده بشه ؟

Tornado2800
10-05-2006, 02:13
برو تو چت روم تبلیغ !
و تبادل لینک کن !

Speedi
21-05-2006, 06:05
ديگه !؟////////////

*NashenaS*
21-05-2006, 14:11
ديگه !؟////////////
راجه به عشق و عاشقي بنويس! :puke:

Wisdom
21-05-2006, 14:27
راجه به عشق و عاشقي بنويس! :puke:

شكست عشق بهتر جواب ميده ;) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Speedi
21-05-2006, 14:50
بيخيال بابا !

sa3er
21-05-2006, 21:47
همین تاپیک هم تاثیر مثبت داره. بله. :biggrin:

جواد كاظميان
21-05-2006, 22:16
سلام
اگر بتوني لينك سورس هاي برنامه نويسي بدي با توضيح عالي ميشه (vb , vb.net , delphi , ... )

Speedi
21-05-2006, 22:54
آخه من خودم زياد از برنامه نوسي و ازين كد ها زياد سرم نمشه ؟!

توضيح بده ؟!؟!؟!

جواد كاظميان
21-05-2006, 23:08
آخه من خودم زياد از برنامه نوسي و ازين كد ها زياد سرم نمشه ؟!

توضيح بده ؟!؟!؟!
اگر زياد سرت نميشه شانس بزرگي براي پر بيننده شدن وب لاگت را از دست دادي.
ولي كاره زياد سختي نيست اگر زبان انگليسيت خوب باشه ميتوني بگردي در اينترنت و سورس كد پيدا كني براي انواع برنامه ها و بايد توضيح بدي كه اين سورس چه كار ميكنه و لينك دانلودش را بزاري , چيزي شبيح اين [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Speedi
22-05-2006, 01:01
مرسي !!!!!

ديگه بچه ها چه راهيي هست ؟

masoud khan
22-05-2006, 07:57
توي موتور هاي جست جو با كليدهاي پر كاربرد اسم ولاگتو ثبت نام كن

Speedi
22-05-2006, 09:48
چه طوري ؟

Honradez
22-05-2006, 21:23
چندكار رو بايد بكني:
1- تبليغ كني، مثلا در امضا در فروم، فايلهايي كه آپلود ميكني، چت روم،‌ دوستان و آشنايان و...
2- عنواني خوب برا وبلاگت طراحي كني و از مطالب جذاب و پربيننده استفاده كني. (مثل خبرهاي داغ،‌ برنامه هاي دانلود، ...)
3- سعي كني هميشه وبلاگت رو بروز بكني تا نامش در فهرست وبلاگهاي بروز شده قرار بگيره، مثلا بايد روزي يكبار يا حداكثر دو روز يكبار وبلاگت رو بروز كني.
4- سعي كن با وبلاگهاي ديگر تبادل لينك كني، ‌بخصوص با اون پربيننده ها، اگر شد هم به توافق برسي كه نام وبلاگت رو شخص مقابل بزرگ بالاي وبلاگش بزنه و تو هم اين كار رو بكني.

توي موتور هاي جست جو با كليدهاي پر كاربرد اسم ولاگتو ثبت نام كن.
منظورش اينه كه وقتي ميخواي وبلاگت رو به يك موتور جستجو معرفي كني، آنرا با نامهايي كه بيشتر كاربران آنرا جستجو ميكنند معرفي كن، مثلا اگر وبلاگ خبري داري، بنويس:‌ خبر، خبرهاي داغ، جهان، اخبار، News ،World، ...
براي اين كار ميتوني وبلاگت رو به دامنه .tk وصل كني كه هم پسوندش .tk بشه (مثال: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و هم به موتورهاي جستجو معرفي بشه، يا اينكه مستقيم به موتورهاي جستجو معرفي كني.

براي وصل كردن وبلاگ به دامين .tk به اينجا برو: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
براي اضافه كردن مستقيم به موتور جستجوي گوگل به اينجا برو: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Speedi
23-05-2006, 04:35
چندكار رو بايد بكني:
1- تبليغ كني، مثلا در امضا در فروم، فايلهايي كه آپلود ميكني، چت روم،‌ دوستان و آشنايان و...
2- عنواني خوب برا وبلاگت طراحي كني و از مطالب جذاب و پربيننده استفاده كني. (مثل خبرهاي داغ،‌ برنامه هاي دانلود، ...)
3- سعي كني هميشه وبلاگت رو بروز بكني تا نامش در فهرست وبلاگهاي بروز شده قرار بگيره، مثلا بايد روزي يكبار يا حداكثر دو روز يكبار وبلاگت رو بروز كني.
4- سعي كن با وبلاگهاي ديگر تبادل لينك كني، ‌بخصوص با اون پربيننده ها، اگر شد هم به توافق برسي كه نام وبلاگت رو شخص مقابل بزرگ بالاي وبلاگش بزنه و تو هم اين كار رو بكني.

منظورش اينه كه وقتي ميخواي وبلاگت رو به يك موتور جستجو معرفي كني، آنرا با نامهايي كه بيشتر كاربران آنرا جستجو ميكنند معرفي كن، مثلا اگر وبلاگ خبري داري، بنويس:‌ خبر، خبرهاي داغ، جهان، اخبار، News ،World، ...
براي اين كار ميتوني وبلاگت رو به دامنه .tk وصل كني كه هم پسوندش .tk بشه (مثال: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و هم به موتورهاي جستجو معرفي بشه، يا اينكه مستقيم به موتورهاي جستجو معرفي كني.

براي وصل كردن وبلاگ به دامين .tk به اينجا برو: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
براي اضافه كردن مستقيم به موتور جستجوي گوگل به اينجا برو: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مرسي ممنون ! :happy:

ولي من از شما يه خواهش دارم اگر ميشه به كساني كه وبلاگ داردند از دوستاتون بگيد واسه طبادل لينك چون من به هر كسي كه ميشناختم طبال لينك كردم مرسي !

بعد من يه نفر رو مي خام كه تويه آپديت كردنه وبلاگ كمكم كنه و مطالب بزاره چون خودم بيشتر مواقع نيستم

ممنون ميشه اگر كمكم كني ! :blush:

s.a.h
23-05-2006, 11:03
اگه خود شما نيستي پس وبلاگ و مي خواي چي كار اول شما بايد ببيني هدفت از وبلاگ زدن چيه ؟

my friend
23-05-2006, 11:20
اگه خود شما نيستي پس وبلاگ و مي خواي چي كار اول شما بايد ببيني هدفت از وبلاگ زدن چيه

راست میگه دیگه !

Speedi
23-05-2006, 13:43
هدفم = fun !

===

ميخواستم با يه نفر كه از وب لاگ و وبلاگ نويسي حاليشو با ه همكاري كنه من مطالبو مي دوم او هم كار هايه حاشيو رو بكنه !

Speedi
23-05-2006, 13:44
حالا بچه هاي نظرتون راجبه وبلاگم چي بود ؟

از كدوم قسمت بيشتر خشتون اومد ؟

Hamid110
23-05-2006, 13:53
سلام . . شما وبلاگت در مورد چيه . . . ؟ اگه وبلاگ آموزشي باشه خود به خود و كم كم آمار بازديدت ميره بالا . .

با وبلاگ هاي ديگه تبادل لينك كن . .

در موتورهاي جستوجو وبلاگت رو ثبت كن . . مخصوصا موتور گوگل . . .

وبلاگت قالبش خوب و زيبا باشه . .

برنامه هايي كه ميزاري جديد باشه . .

وبلاگت رو زود به زود بروز كني . .

و خيلي از راه هاي ديگه . .

J A V I D
23-05-2006, 23:59
اولین شرط جذب بازدید کننده اینه که با هدف بنویسی و روی یه موضوع خاص متمرکز شی و الکی واسه فان ننویسی اینو یکی که سه ساله داره وبلاگ می نویسه داره می گه شرط دومش هم تبادل لینکه و نظر دادن تو بقیه وبلاگ هاست

Speedi
24-05-2006, 08:44
موضوعش كه بيشتر خنده و فان و مردميه

بقيه چيز هاش هم از نظر محتوا خيلي خوبه فقط مشكل بازديد دارم !

Speedi
24-05-2006, 08:46
[QUOTE=javid_blogsky]اولین شرط جذب بازدید کننده اینه که با هدف بنویسی و روی یه موضوع خاص متمرکز شی و الکی واسه فان ننویسی اینو یکی که سه ساله داره وبلاگ می نویسه داره می گه شرط دومش هم تبادل لینکه و نظر دادن تو بقیه وبلاگ هاست

==============================================

ميخايي حتمن در مورد عشق اووو انا بنيويسم :laughing: :puke: :puke: :blink:

Reynard
24-05-2006, 09:21
كاري نداره سعي كن هر روز يه برنامه براي دانلود بزاري
تو ياهو تبليغات كن همين جا تو امضات بذار
تبادل لينك و...

Speedi
24-05-2006, 12:03
اگر سايت رو دانلودي كنم حجمش زياد ميشه !!

J A V I D
24-05-2006, 13:47
من فقط بهت توصیه کردم ولی ظاهرا شما با اینجا خودت سرگرم کردی و ملتو گذاشتی سر کار من وبلاگم روزی هفتصد تا بازدید کننده داره عشقی هم نمی نویسم ولی شما می تونید عشقی بنویسید اگه فکر می کنی اینجوری آمارت می ره بالا ما نظر خودمون رو گفتیم حالا هر جور راحتی

البته من هنوز نمی فهمم کجای نوشتم گفته بودم که عشقی بنویسی اگه با هدف منظورته اشتباه فکر کردی منظور من ا زهدفمند بودن تقریبا همین بود که روی یه موضوع متمرکز بشی و الکی بی راه نری در مورد همه چی بنویسی

بازم می گم حالا هر جور راحتی وبلاگ ودته اختیارشو داری :biggrin:

Speedi
24-05-2006, 14:02
من يه وبلاگ شاد و وبگايي مي خام كه طرفو نزنه و خوشش بياد و وبگگه گرمي باشه و به همچي به پر دازه

الان اينتور نيست ؟

Speedi
24-05-2006, 14:06
من وبلاگتو ديدم درابته با گيم بود من خودم تويه سايت واسه گيمر ها ميدر هستم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نمي دونم ديدييا نه

وبلاگت يكسي بازديدكننده فيكس داره چون سايت دانلودي هستش ولي من سبكه ولاگم سرگرمي و فان طرف بيياد وبلاگو ببينه و بخنده و سرگرم بشه

راستي نظرتون راجبعه وبلاگم نگفتيد ؟؟؟
بده , خوبه
تو اين سبك و محيط ادامه بدم وبلاگو يا نه ؟؟

بگين ديگهه ؟؟؟....

Speedi
24-05-2006, 14:07
راستي براي تبادل لينك ميشه روت حساب كرد ؟

J A V I D
24-05-2006, 18:32
من زیاد تو فورم ها نمی گردم اگه دقت کنی هم اینجا تازه عضو شدم اونم به پشنهاد یکی از دوستان که واقعا دمشون گرم دارم حال می کنم با این فورم به نظرم بهتر از گشت الکی زدن تو نته برای تبادل لینکم لینک منو بذارید تو نظرات وبلاگم بگید در اولین فرصت لینک شما رو قرار می دم

راستی من برای این تاپیک عدم اشتراک دادم پس اگه کار دیگه ای بود تو وبلاگم بگید یا برام میل بزنید

باتشکر
موفق باشید

sps
28-05-2006, 11:49
من پيشنهاد نمي كنم كه در چت روم تبليغ كنيد!چون باعث نفرت افراد قرار مي گيره!تبادل لينك و لوگو و مخصوصا لوگو هاي جذاب بهترين راهه!البته لينك باكس ها هم بسيار عاليه!درج ادامه مطلب در ارسال ها كمك ميكنه!
ديگه...!نظر دادن در وبلاگ هاي ديگه!
من ديگه راهي بلد نيستم!

به من سر بزنيد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] يا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :)

Speedi
28-05-2006, 14:58
مرسي

نظرتون در مورد وبلاگم چيه خوبه ؟

Aminzikzak
29-05-2006, 13:32
ببین باید به مسائل روز بیشتر توجه کنی مثلا همین افزایش قیمت موبایل ترکونده بود ... مگه نه ؟؟؟

Speedi
29-05-2006, 21:10
ببين عزيزم بايد يه متني باشه كه بشه تويه اين محيط وبلاگم بتونم بزرام !

ميگيري چي ميگم ؟

sps
30-05-2006, 00:32
دوست عزيز!
اگر مي خواهيد بازديد وبلاگتان بيشتر شود....
اگر مي خواهيد نظرات شما بيشتر شود...
لينك خود را در اين لينكدوني قرار دهيد

Speedi
30-05-2006, 01:06
وبلاگتو يه بار ديدم !

هر كي خواست طبادل ليكن كنه من حاضرم !