PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Stronghold Kingdoms - قلعه اینبار در سبک MMO !

*Ali*
06-11-2010, 00:31
سلام دوستان

حتما تا حالا اسم سری بازی های جنگ های صلیبی به گوشتون خورده . شاهکاری که FireFly در سال 2001 منتشر کرد و طرفداران بسیاری به خود جذب کرد.

این کمپانی بعد از ناکامی در انتشار نسخه های بعدی یعنی Stronghold 2 و Stronghold Legneds این بار با رویکردی جدید و هم سو با روند سوق یافتن بازیها به سمت سبک آنلاین و شبکه ای اقدام به ساخت بازی قلعه در سبک MMO و به نام Stronghold Kingdoms کرد.
بازی آنلاینی که بر خلاف بازیهای معروف تحت مرورگر مثل TribalWars و Travian از انیمیشن، گرافیک بسیار بهتر و امکانات پیشرفته تر برخورداره و بر خلاف بقیه بازیهای تحت مرورگر با سبک مشابه ، صحنه های درگیری و جزئیات خرابی و ... هم داره و همه چیز در چند خط خلاصه نمیشه.
چند تا Sreen Shot از این بازی :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] doms.com%2Fimages%2Fscreenshots%2Fss_combat.jpg)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] doms.com%2Fimages%2Fscreenshots%2Fss_world.jpg)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] doms.com%2Fimages%2Fscreenshots%2Fss_village.jpg)
همون طوری که ملاحظه میکنید نیازی به توضیح خاصی نیست. اگر ورژن های قبلی رو بازی کرده باشید در انجام بازی مشکل چندانی پیدا نخواهید کرد. در اوایل بازی به شما یه روستا داده میشه و وظیفه شما اداره کردن اون هست. ولی این دفعه سبکی جدید تر و روشی متفاوت که تا به حال ندیدید. برای رهایی از یکنواختی بازیهای تحت مرورگر، Stronghold Kingdoms رو بهتون پیشنهاد میکنم.:46: البته هنوز نسخه بتاست و احتمالا فرصت برای ثبت نام محدوده
لینک صفحه اصلی سایت :
StrongholdKingdoms.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .com)
لینک عضویت :
Login.StrongholdKingdoms.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ngdoms.com)
لینک دانلود آموزش بازی که توسط خودم ترجمه شده :
Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پسورد :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

*Ali*
06-11-2010, 00:33
پست رزرو شد ...

hossein2801
06-11-2010, 05:39
مجانیه؟
///////////

*Ali*
06-11-2010, 12:24
مجانیه؟
///////////
تا اونجایی که من توی Alpha4 بازی میکردم مجانی بود . ولی پرمیومش برای امکانات پیشرفته تره مثل پرمیوم توی Tribalwars

HoJJaT_007
06-11-2010, 13:37
فقط 15 مگ هست بازیش ؟ امکان نداره

به هر حال تمامی بازی های stronghold قشنگ و باحال بوده . اینم مثل اوناست یا در سبک تریباله ؟ مثلا میتونیم توش روی منجنیگ گاو بندازیم :دی

یا مزرعه ها انواع داشته باشه . مزرعه کره مزرعه انگور و... و نونوایی اینا ؟ (مثل 1) یا شبیه تریباله؟

HoJJaT_007
06-11-2010, 13:44
گفتم که 12 مگ نیستش

فعلا اولین فایلش 107 مگ آپدیت داره . خدا میدونه چقدر باید دانلود کنیم :دی

*Ali*
06-11-2010, 15:01
فقط 15 مگ هست بازیش ؟ امکان نداره
به هر حال تمامی بازی های stronghold قشنگ و باحال بوده . اینم مثل اوناست یا در سبک تریباله ؟ مثلا میتونیم توش روی منجنیگ گاو بندازیم :دی
یا مزرعه ها انواع داشته باشه . مزرعه کره مزرعه انگور و... و نونوایی اینا ؟ (مثل 1) یا شبیه تریباله؟
توی آموزش اگه خونده باشی نوشته 15 مگ فقط فایل اجرایی بازیه و آپدیت داره
Alpha4 حدود 100 مگ آپدیت داشت و بعدش میشد بازی کرد . الان که نسخه بتاست 107 مگ برای آپدیت باید دانلود کنید .
تقریبا سبکش مثل جنگهای صلیبیه ولی خیلی تغییر کرده ، امکان بازی گروهی ، داشتن قلمرو برای خودت ، اسکات کردن و ... چیزایی هست که بهش اضافه شده ، به شکلی کاملا جدید
تازه بر خلاف تریبال وارز میتونید جاتون رو خودتون تعیین کنید !!

Muradin
06-11-2010, 15:11
بازی باحالی باید باشه ولی اگه گرافیکشو یکم بهتر میساختن بهتر بود!

---------- Post added at 04:11 PM ---------- Previous post was at 04:06 PM ----------

آها تحت مرورگره؟!؟!ماشالله!!!

HoJJaT_007
06-11-2010, 15:13
آها تحت مرورگره؟!؟!ماشالله!!!
/facepalm
اگه تحت مرورگر بود تاپیکش اینجا بود؟

از بازی 100 مگی چه انتظاری داری ؟ میخوای گرافیک در حد ACII یا Wow cata داشته باشه ؟!

Muradin
06-11-2010, 15:19
بازی آنلاینی که بر خلاف بازیهای معروف تحت مرورگر مثل TribalWars و Travian از انیمیشن ، گرافیک بسیار بهتر و امکانات پیشرفته تر برخورداره
چون با این بازی ها مقایسه شده گفتم شاید تحت مرورگر باشه!
دست اقا علی هم درد نکنه بابت تاپیک

HoJJaT_007
06-11-2010, 15:37
Guys بازیش خیلی باحاله

توصیه میکنم بهتون

معتاد کنندست شدید :دی

واسه کسانی که WoW رو ترک کردند

HoJJaT_007
06-11-2010, 18:47
یه توصیه استراتژیکی

هدف بازی در اوایل با تریبال وارس فرق داره .

باید سعی کنید جمعیتو بالا ببرید

بعد هر چی واسه مشروب سازی هست Research کنید .
و همچنین تولید پنیر و گوشت خوک
ته همه اینا جیره بندی رو به ته برسونید یعنی به همه کلی مشروب و غذا برسه .

تهش طوری میشه هر 1-2 دقیقه یه نفر میاد توی دهکده .

بعد که جمعیت به 50-100 رسید یا بیشتر شد ازشون مالیات بگیرید .

طوری که هم محبوبیت سبز باشه هم مالیات بگیرید .
میتونید از بنا های مهم هم بسازید مثل گل و گیاه و اینا که Honor میدن .

این احتمالا 2 روز طول میکشه که بعدش شما از Protection میاید بیرون.
بعد شروع کنید به Research های نظامی مثل Pike , Bow و شروع کنید به ساخت ارتش .

بعد اصلا دیوار چوبی نسازید .
سنگ جمع کنید و هر چه میتونید دیوار سنگی بسازید 4-5 لایه
بعدشم با طلا های زیادی که دارید برید تو کار ارتش و غارت.

Honour یه جوری لول آپ هستش . مثلا هر چی بیشتر Honour داشته باشید لول آپ میتونید بکنید . تحقیقای بیشتری واستون باز میشه .
جمعیت بیشتر = ساختمون های بیشتر = آهنگری - شمشیر سازی و... = ارتش بهتر و بزرگتر.

این نکته هم یادتون باشه که بیشتر از در آمد غذاتون جیره بندی نکنید وقتی انبار خالی شه جمعیت شروع میکنه به ترک کردن .

*Ali*
06-11-2010, 22:10
منم امشب سعی میکنم بازیمو آپدیت کنم .
حجت میشه مختصاتتو بدی ؟

HoJJaT_007
06-11-2010, 22:17
England > East Midlands > Lincolshire > Hallington
Stormwind City

black.assassin
06-11-2010, 22:43
منم بهتون ملحق می شم تا فردا . نمیشه دستی آپدیت کرد ؟ بعد هر بار تعویض ویندوز باید دوباره آپ کرد ؟ بابت آموزش هم ممنون

HoJJaT_007
07-11-2010, 13:52
تقریبا بیچاره شدم

Premium خودکار دارم . زدم همینطوری به Wolf ها حمله کنه :دی

بعد یهو دیدم ارتشم نابود شده :(
ولی auto Recruit هم زدم واسه ارتش

---------- Post added at 01:52 PM ---------- Previous post was at 01:48 PM ----------

زیاد زیادم بد نشد

1200 تا هانر دارم :دی

ارش1
07-11-2010, 14:25
حجمش چقدس؟؟؟:دی

HoJJaT_007
07-11-2010, 14:44
107 مگ آپدیته 12 مگ خود بازی.

HoJJaT_007
07-11-2010, 16:38
یکی دیگه از مزیتای این بازی اینه سریع و INSTANT سرباز رو میسازید .
یعنی آدم داشته باشید 5000 نفرو در یک ثانیه میسازه .

Little Sparrow
07-11-2010, 16:50
اقا منم اومدم.امیدوارم معتاد نشم.....:31:

hadi_gamer
07-11-2010, 20:37
به نظر من بازیهایی که پریمیوم دارن به درد نمیخورن.چون هیچ کس بدون پول توش موفق نمیشه.

HoJJaT_007
07-11-2010, 20:47
پریمیوم توی این بازی هیچ نقش مفیدی نداره
شما یه بازی بگو پریمیوم نداشته باشه و مجانی باشه

فکر کردید خاصیت پرمیوم چیه؟
هیچی فقط وقتی بازی نیستید میتونید یه گزینه بزنید خود به خود واستون ارتش بسازه یا خود به خود به Village های کامپیوتر حمله کنه یا Scout کنه و منبع بگیره .

این تنها کار پریمیوم هستش !

Muradin
07-11-2010, 20:52
خوب واسه کسایی که روزی 1 ساعت هم وقت نمیکنن بازی کنن خیلی خوبه این.
کار کمی هم نیست Troop و منبع خیلی چیزای مهمی هستن خاصیت خیلی خوبیه پس

hadi_gamer
07-11-2010, 21:11
خوب این فرقش با age of empires یا همون stronghold قدیمی که آنلاین بازی میکردیم چیه؟
age of empires که گرافیکش بهتره و پریمیوم هم نداره و کاملا مجانی هستش.

HoJJaT_007
07-11-2010, 21:41
تو که اصلا بازی نکردی چرا حرف میزنی ؟
نمیدونم چرا فقط علاقه داری بیای یه چیزی بپرونی مثلا حال دو سه نفرو بگیری ؟
بجای اینکار بازی رو دانلود کن 100 مگ چیزی نیستش .. خوشت نیومد بیا به من فحش بده :13:
بقیه دوستان کیه ؟

اسکات کردن از شهر یه بازیکن منبع نمیده که

یه سری منابع به صورت random Spawn میشند که تا 50-100 بار میشه فارمشون کرد.

وقتی چیزی نمیدونی حرف نزنی بهتره سنگین تر به نظر میرسی:)
travian پر باگ؟!؟!:خخخخ چه باگی مگه بازی گرافیکیه که باگ داشته باشه؟!نکنه Tribal جدیدا گرافیکی شده؟!
اولیش همون نرم افزازی بود که ساخته بودن توش منابع باگ میشد

دوما قبل اینکه تو کلا بفهمی بازی آنلاین چیه من داشتم این بازیو میکردم . اولین روزایی که اومده بود . مدارکشم موجوده

سال 2007 اینا بودش .
اونم تو سرور اصلی نه سرور آشغال ایرانی

اون آموزش plus هم که توی صفحه اول اون تاپیک میبینی واسه منه ;)

خوب این فرقش با age of empires یا همون stronghold قدیمی که آنلاین بازی میکردیم چیه؟
age of empires که گرافیکش بهتره و پریمیوم هم نداره و کاملا مجانی هستش. ببین مثل همون STRONGHOLD قدیمی هستش . (البته اون آفلاین بود)

فرقش اینه مثلا یه آدم بیاد تو دهکدت با توجه به محبوبیت مثل اون نیستش که ثانیه ای بیاد . دقیقه ای یا ساعتی میاد. که همین باعث میشه بازی آنلاین شه.

هیچ بازی آنلاین مجانی امکان نداره پریمیوم داشته باشه .

میگم حالا 100 مگ دانلود کن فوق فوقش (که امکان نداره) خوشت نمیاد

*Ali*
08-11-2010, 17:13
تاپیک پاکسازی شد

age of empires که گرافیکش بهتره و پریمیوم هم نداره و کاملا مجانی هستش.
وقتی نسخه آلفا !! بازی منتشر شد به دلیل ازدیاد یوزرهایی که ثبت نام کرده بودن مجبور شدن رجیستر رو ببندند منم شانسی زود تر ثبت نام کرده بودم و منتظر بودم نسخه بتا بیاد تا معرفیش کنم . پس هنوز تا نسخه کامل بازی خیلی مونده.
مقایسه این بازی با AOE ؟؟؟!!! کجاشون شبیه هم هست ؟ توی این بازی فقط یه مپ کوچولو داریم و در عرض یک ربع کل قلعه مونو میسازیم ؟؟؟؟؟؟
شما اگه توی تریبال وارز توی Simulator بزنه شکست خوردی 100% شکست میخوری ولی اینجا اگه نیرو هاتو درست چیده باشی رو دیوار و استراتژی دفاع رو کامل انجام داده باشی با تعداد نیروی کمتر هم میتونی شکست نخوری !! تازه گزارش حمله هم فقط یه ریپورت و چند خط که فلان نیروها مردن و .. نیست .

hadi_gamer
08-11-2010, 19:02
من گذاشتم دانلود.کدوم سرور و کجا بیام؟

HoJJaT_007
08-11-2010, 19:51
یه سرور بیشتر نداره.

من مختصاتمو گذاشتم صفحه قبل.

راستی کسی لینک دانلود Stronghold Crusader + Stronghold 2 + Stronghold Legends رو میتونه بهم پ.خ بده ؟ :دی نسخه دوبلشو میخوام . خودم دو سه جا پیدا کردم اما مطئمن نیستم FAKE نباشه .

Hamed-Beckham
08-11-2010, 20:01
سلام .
هادی درست می بینم ؟؟؟ :18:
هادی تو هم معتاد شدی باز ؟؟؟
من به زور ترک کرده بودم :دی

hadi_gamer
08-11-2010, 20:33
سلام .
هادی درست می بینم ؟؟؟ :18:
هادی تو هم معتاد شدی باز ؟؟؟
من به زور ترک کرده بودم :دی
به به سلام داش حامد گل...:10:
کجایی تو پسر؟
اون که تریبال بود.حالا اینو بگیرم ببینم چجوریاست.:27:

hadi_gamer
08-11-2010, 21:28
من نتونستم جای روستام رو انتخاب کنم افتادم تو east yorkshire

hadi_gamer
08-11-2010, 21:40
این که عین تریبال وارزه.من فکر کردم real time strategy هست.:41:

HoJJaT_007
08-11-2010, 21:42
این که عین تریبال وارزه.من فکر کردم real time strategy هست.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

RTS ؟!

اگه RTS میخوای خود Stronghold رو بازی کن دیگه .

hadi_gamer
08-11-2010, 21:50
چطور scout بسازم؟

hadi_gamer
08-11-2010, 22:15
حجم بازی رو تو سیستم من زده 2 مگ در حالی که بیشتر از 100 مگ آپدیت شده.جریان چیه؟

HoJJaT_007
08-11-2010, 22:26
scout رو باید تحقیقشو از بخش Military ببینی .

شما Research Tree رو ببین میفهمی همه چیو.
والا آپدیتا رو من نمیدونم شاید باید واسه هر ویندوز هی آپدیت کرد؟

*Ali*
10-11-2010, 21:34
دوستان دیگه بازی نمیکنید یا نظر خاصی ندارید که پستی نمیدید ؟
من که همیشه آرزوشو داشتم اینجور بازی ای ساخته بشه ، نه مثل تریبال یا تراوین که کلش فقط خط و نوشته هست ،
حالا دلیلش چیه ؟ با پرمیومش مشکل دارین ؟

vitamin2002
10-11-2010, 21:44
من که همیشه آرزوشو داشتم اینجور بازی ای ساخته بشه ، نه مثل تریبال یا تراوین که کلش فقط خط و نوشته هست ،

فکر کنم چون نسخه بتا است برا اونه
من شخصا دوست ندارم بیام بازی کنم بعد مدت ها سرور اصلی بیاد و کل زحماتم بره
من خودم عاشق بازی های استراتژیکی هستم که فکر کنم اینم یک نوع بازی استراتژکی به صورت آنلاین هست ؟
از عکس هاش که یادبازی های استراتژیکیم افتادم :31:
برم یک بار real war را بازی کنم بیام :31:

HoJJaT_007
10-11-2010, 21:56
برادر با اومدن سرور اصلی پاک نمیشه اینا خیالت راحت

من شهردار Parish شدم مالیاتای سنگین میگیرم ولی عوضش به Wolf Lair ها حمله میکنم از طرف Parish به همه کلی هانر میده

hadi_gamer
11-11-2010, 08:06
خوب مثلا يه ضعف اين بازي نسبت به براوزر بيس ها اينه كه رو هر سيستمي و در همه جا نميشه بازي كرد و حتما بايد بازي رو نصب كرد.ولي مثلا تريبال رو ميشه تو خونه - محل كار - تو خيابون با موبايل و ... بازي كرد.
بعدش من نسبت به حجمش امكانات خاصي توش نديدم

*Ali*
11-11-2010, 11:38
خوب مثلا يه ضعف اين بازي نسبت به براوزر بيس ها اينه كه رو هر سيستمي و در همه جا نميشه بازي كرد و حتما بايد بازي رو نصب كرد.ولي مثلا تريبال رو ميشه تو خونه - محل كار - تو خيابون با موبايل و ... بازي كرد.
بعدش من نسبت به حجمش امكانات خاصي توش نديدم
شما توی Browser Based ها میبینی هرکی که بیشتر وقت روی بازی گذاشته باشه و شب زنده داری کرده باشه موفقیت بیشتری به دست میاره . درسته ؟ ولی اینجا دقیقا برعکسه از همه لحاظ .
هدف من از مقایسه این دو تا سبک هم فقط همین بود وگرنه من الانشم میگم از این لحاظی که شما میگی بازیهای Browser مزیت دارن
نسبت به حجمش ؟ اگه 500 مگ بود یه چیزی این همش 100 مگه بیچاره :31: دیگه قراره چه اتفاقات خاصی توش بیفته ؟ هادی جان شما داری این بازی رو با شرایط خودت میسنجی وگرنه این همه وقت گذاشتن FireFly روی رفع کردن باگ های این بازی قرار نیست نتیجه ش چیز مزخرفی باشه :46:

hadi_gamer
11-11-2010, 18:11
شما توی Browser Based ها میبینی هرکی که بیشتر وقت روی بازی گذاشته باشه و شب زنده داری کرده باشه موفقیت بیشتری به دست میاره . درسته ؟ ولی اینجا دقیقا برعکسه از همه لحاظ .
هدف من از مقایسه این دو تا سبک هم فقط همین بود وگرنه من الانشم میگم از این لحاظی که شما میگی بازیهای Browser مزیت دارن
نسبت به حجمش ؟ اگه 500 مگ بود یه چیزی این همش 100 مگه بیچاره :31: دیگه قراره چه اتفاقات خاصی توش بیفته ؟ هادی جان شما داری این بازی رو با شرایط خودت میسنجی وگرنه این همه وقت گذاشتن FireFly روی رفع کردن باگ های این بازی قرار نیست نتیجه ش چیز مزخرفی باشه :46:
من متوجه نمیشم یعنی میگی تو این بازی کسی که روزی 10 ساعت وقت بذاره با کسی که روزی یک ساعت بازی کنه میتونن برابر باشن؟ من چنین چیزی تو بازی ندیدم شاید چون هنوز زیاد بازی نکردم.ولی چطور به این نتیجه رسیدی؟

hadi_gamer
11-11-2010, 18:20
من با جمعیتم مشکل دارم.چطور بالا میره؟ تکس رو کم میکنم تا -750 ولی باز هم یه ساعت طوبل میکشه تا یدونه بره بالا.
چطور میتونم سریعتر هم گلد در بیارم هم جمهعیتم بره بالا؟

HoJJaT_007
11-11-2010, 18:37
راه گلد در آوردن فقط مالیاته

ببین باید مزرعه زیاد بسازی و بهشون جیره زیاد تری بده
+ انگور سازی و inn واسه مشروب !
و همچنین واسه جمعیت بیشتر خونه بیشتر بساز

یکم هم به آب و هوا ربط داره محبوبیت + Wolf Lairs&Bandit Camps توی اون Parish

+ اینکه Castle بسته هست یا نه . یه دیوار دورش بکش

lord arthas
11-11-2010, 18:48
چجوری میشه جنگهای صلیبی 1 رو ان بازی کرد؟

HoJJaT_007
11-11-2010, 20:49
به نظر شما جای این سوال اینجاست ؟!

Stronghold Crusade تضمینی

*Ali*
11-11-2010, 21:15
من متوجه نمیشم یعنی میگی تو این بازی کسی که روزی 10 ساعت وقت بذاره با کسی که روزی یک ساعت بازی کنه میتونن برابر باشن؟ من چنین چیزی تو بازی ندیدم شاید چون هنوز زیاد بازی نکردم.ولی چطور به این نتیجه رسیدی؟
منظورم اینی که شما میگی نبود هادی جان
منظورم این بود که در این بازی فقط وقت گذاشتن زیاد و فارم کردن و بک تایم و ... ارزش نداره تو این بازی یکمی بیشتر باید از فکر استفاده کرد وگرنه اگه هرچی بشینی زیاد هم بازی کنی ولی فرضا سربازاتو جایی نچینی که دشمن از اون طرف حمله میکنه خیلی ضربه میخوری. هر آدمی میدونه که ۱۰ ساعت وقت گذاشتن با ۱ ساعت تو هیچ بازی برابر نیست

hadi_gamer
11-11-2010, 21:29
علی اسمت تو بازی چیه؟
راستی چند تا کارخانه چوب بسازم کافیه؟ من الان 5 تا دارم.3 تا هم کارخانه سنگ.ولی به نظرم خیلی کمه.

HoJJaT_007
11-11-2010, 21:38
هر چقدر که میتونی بساز
من اسمم albis هست

*Ali*
11-11-2010, 21:46
علی اسمت تو بازی چیه؟
راستی چند تا کارخانه چوب بسازم کافیه؟ من الان 5 تا دارم.3 تا هم کارخانه سنگ.ولی به نظرم خیلی کمه.
من AliOnline فکر کنم ۱۰۰ و خورده ای پوینت داشته باشم
امشب میرم یکم میبرمش بالا

Mehran Gamer
11-11-2010, 21:58
سلام :20:
عجب فکر نکنم این نسخه بهتر از نسخه های قبلی باشه ... 115 مگابایت من که تعجب میکنم ... به نظر من بهترینش همون
Stronghold Crusader EXTREME V1.2 هست خیلی توپه نسخه 2 و 3 هم بدک نیست اما این یکی :13:

HoJJaT_007
11-11-2010, 21:59
سلام :20:
عجب فکر نکنم این نسخه بهتر از نسخه های قبلی باشه ... 15 مگابایت من که تعجب میکنم ... به نظر من بهترینش همون
Stronghold Crusader EXTREME V1.2 هست خیلی توپه نسخه 2 و 3 هم بدک نیست اما این یکی :13:
اولا این انلاینه
دوما 115 گیگ هستش ;)

Mehran Gamer
11-11-2010, 22:03
اولا این انلاینه
دوما 115 گیگ هستش ;)

بدرد که نمیخوره ، آدم بیکاره بنشینه قلعه درست کنه ، دوباره خراب بشه دوباره بساز و ... :2:

---------- Post added at 10:03 PM ---------- Previous post was at 10:02 PM ----------

نسخه های قبلی کمتر از 600 مگ نبودن ... چه برسه به این یکی ...

hadi_gamer
11-11-2010, 22:06
بدرد که نمیخوره ، آدم بیکاره بنشینه قلعه درست کنه ، دوباره خراب بشه دوباره بساز و ... :2:

---------- Post added at 10:03 PM ---------- Previous post was at 10:02 PM ----------

ای بابا چی داری میگی تو آخه؟
برو بذار باد بیاد...این تاپیک رو هم مثل wow خراب نکن لطفا.

Muradin
11-11-2010, 22:13

وقتی این سبک از بازی هارو درک نمیکنی مجبور نیستی بیای این تاپیک رو هم به گند بکشی.

hadi_gamer
11-11-2010, 22:24
جریان این parish چیه؟ به چه درد میخوره؟

---------- Post added at 10:24 PM ---------- Previous post was at 10:23 PM ----------

خیلی عجیبه این بازی روی هارد من 2 مگ هست.در حالی که بیشتر از 100 مگ آپدیت شده.شما یه نگاه به پوشه بازی بندازید ببینید چن مگ هست.

hadi_gamer
11-11-2010, 22:55
research point چطور میده؟ ه ر روز میده یا باید با گلد خرید؟

*Ali*
11-11-2010, 22:57
توی آموزش نوشته
وقتی یه مرحله رو پشت سر گذاشتی و رنکت رو بالا بردی به ازای هر مرحله 3 تا پوینت بهت میده . میتونی پوینت جداگانه هم بخری که دونه به دونه قیمتش زیاد میشه

*Ali*
12-11-2010, 11:00
مهران جان خواهشا بس کن دوست ندارم این تاپیک هم بشه مثل تاپیک WOW
اگه قراره بازی کنی بسم الله اگه قرار نیست شما رو به خیر و ما رو به سلامت ، دیگه دوست ندارم اینجا بر سر مسائل بچه گانه دعوا درست بشه

marmolak kocholo
15-11-2010, 15:31
جریان این parish چیه؟ به چه درد میخوره؟

---------- Post added at 10:24 PM ---------- Previous post was at 10:23 PM ----------

خیلی عجیبه این بازی روی هارد من 2 مگ هست.در حالی که بیشتر از 100 مگ آپدیت شده.شما یه نگاه به پوشه بازی بندازید ببینید چن مگ هست.

بازی خودش 2 مگابایت هست !
بعد نصب 102 مگ آپدیت می کنه که اگه شما ویندوز Xp داشته باشی آپدیتا این جا ریخته میشه :

C:\Documents and Settings\All Users\Application Data

پوشه ای با نام Firefly Studios !

بهتون پیشنهاد می کنم یه کپی از این پوشه بگیرید ! چون اگه ویندوز عوض کنید این فایل حذف
میشه و مجبورید دوباره آپدیت کنین !!
بعد از ویندوز ریختن کافیه خود بازی رو نصب کنید اون پوشه رو هم کپی کنید تو همون مسیر

Mehran Gamer
15-11-2010, 17:08
من میخوام عضو بشم چیکار باید بکنم ؟

marmolak kocholo
15-11-2010, 20:24
من میخوام عضو بشم چیکار باید بکنم ؟

شما زحمت بکشید پست اول رو بخونین علی همه چیزو توضیح داده !

*Ali*
16-11-2010, 19:55
مارمولک جان انگار خیلی وقته با بازی آشنا هستی ! ؟ مشخصاتتو میشه بذاری ؟

HoJJaT_007
16-11-2010, 20:51
من خیلی زود پیشرفت کردم .

به طوری که فقط 19 تا آرچر فرستادم از Capital Parish دفاع کنند . یه یارو با 100 تا نیزه دار حمله کرد سوسک شد . گرچه اون 19 تا آرچر مال parish شد :دی

شهردار هم هستم :دی

marmolak kocholo
16-11-2010, 21:00
مارمولک جان انگار خیلی وقته با بازی آشنا هستی ! ؟ مشخصاتتو میشه بذاری ؟

:31: نه بابا ما کوچیک شماییم !
من خیلی وقته ثبت نام کردم ولی راستشو بخوای وقت بازی ندارم فقط بازی رو دانلود کردم بعضی اوقات میرم توش یه سری می زنم.
wow هم که انقدر خورش بودم دیگه کم میرم
( رفتیم تو فاز خر خونی D: )

hadi_gamer
16-11-2010, 22:56
liege lord چیه؟
parish به چه درد میخوره؟

HoJJaT_007
16-11-2010, 23:30
parish میتونید پیشرفت کنید . مثلا امتیازاتی داره . ساختمونایی ساخته میشه که به شما هم bouns میده . مثلا یه ساختمون تولین مصرف سیب رو زیاد میکنه البته اگه بهش سیب دونیت کنید .

و اینکه کم کم شور بازی در اومده .
من که بغل گوشم یک Wolf Lair هست حمله میکنم 25 دقیقه طول میکشه (با نیزه دار و آرچر) یه یارو از سه تا Parish اونور تر حمله میکنه 5 دقیقه طول میکشه . چرا ؟!
چون پول داده Bouns Card Speed گرفته . اینم شورش در اومد دیگه . مثلا کارد میخری 50 تا آرچر میده :|

hadi_gamer
16-11-2010, 23:40
بچه ها battleforge هم بازی جالبیه.تاپیکش رو زدم.مثل اینکه اصلا بازدید نداره بخش بازیهای آنلاین.قبلا که بازی معرفی میکردی تو یه ساعت تاپیک چند صفحه میرفت جلو ولی الان بی بخار شده اینجا.شاید دلیلش چند تیکه شدن بخش بازیهای آنلاین باشه و اینکه فقط اعضای سایت میتونن این بخش رو ببینن.
به هر حال ببخشید که ربطی به تاپیک نداشت.

HoJJaT_007
17-11-2010, 00:25
battle forge حجمش زیاده
الان داره کاتاکلیزم میاد واسه wow . اکثر بچه ها سرشون گرم اونت های همین هستند .

HoJJaT_007
17-11-2010, 14:41
اومدم دیدم 30 نفر بیکارند 15 تا تیرکمون دارم کلی حال دادم به سربازا :دی

کلا امروز یه bonus عالی هست به خاطر هوا 24 محبوبیت میده . هر 10 دقیقه 2 نفر میان تو دهکده با اینکه مالیاتم میگیرم

hadi_gamer
17-11-2010, 16:26
چطور از parish سود ببرم؟

HoJJaT_007
17-11-2010, 16:34
والا توضیحش زیاده شما wikipedia بازی رو بخون

HoJJaT_007
17-11-2010, 16:52
خب این بازی هم Pay 2 WIN هست . یعنی اگه پول ندید هیچ ... نمیشید .
به احتمال زیاد دیگه بازی نمیکنمش.

hadi_gamer
17-11-2010, 17:02
خب این بازی هم Pay 2 WIN هست . یعنی اگه پول ندید هیچ ... نمیشید .
به احتمال زیاد دیگه بازی نمیکنمش.
این که مشخصه.تمام بازیهای آنلاین pay 2 win هستن.استثنا هم نداره.اصلا بازی فری آنلاین وجود نداره.
به جز بازیهایی مثل battlefield - call of duty - counter بازیهایی از این دست یا مثل بازیهای استراتژیک که به یه سرور وصل میشن و با هم بازی میکنند مثل قلعه یا age of empires.

HoJJaT_007
18-11-2010, 00:31
برادر P2W داریم تاP2W .

یه P2W مثل سرورای فری WOW . هر چقدرم دونیت داشته باشند با اسکیل میتونی بزنیشون . فوقش یه Gear High End دارند که راحت میشه زدشون چند نفری . (اصلا p2w حساب نمیاد یه سری دونیت میکنند) من خودم شخصا 3-4 تا دونور رو 1به1 زدم .
یه p2w مثل shaiya مسخره که توش اگه دونیت نکنی یه سنگی رو نخری بمیری هیروت حذف میشه !!!!!!!!
یه p2w هم مثل این .
به نظرت کدوم بهتره ؟

Muradin
18-11-2010, 08:28
مگه چی شده چرا این حرفو میزنی؟!نکنه همون پریمیوم که انقد سنگشو به سینه میزدی؟!:دی

HoJJaT_007
18-11-2010, 12:49
ظاهرا یه اشتباه کوچیک کردم

الان سرچ کردم دیدم اصلا همیچین کاردی نیستش که با پول بشه خرید
کارتاش همه مثلا میگه 50 تا به تولید سیب و اینا اضافه میکنه
این یه Research هست که سرعت ارتش یا اسکات رو افزایش میده . آخرین لولشم 250% هست .
این یعنی زیادم P2W نیستش اشتباه من بود .
آخرین و خفن ترین Card اینه که Research فعلی رو تموم میکنه که اونم بالای 100 هزار تومن میخواد کارتش حساب کردم

*Ali*
19-11-2010, 11:13
حجت جان دفعه بعدی وقتی خواستی پشت سر یه بازی حرف درست کنی اولش تحقیق کن . من هم میدونستم بازی کارد داره ولی مطمئن بودم شرط اصلی برای بردن نیست . اینجور میشه که دعواها درست میشه تو تاپیک

HoJJaT_007
19-11-2010, 14:24
البته بیراهه هم نگفتم . درسته همچین کاردی وجود نداری ولی کارتی که میاد بهتون کلی منابع میده چی ؟

کلا این بازی هم یکمی p2w هست با این حساب سعیمون میکنیم ولی رنک یک -10 همشون پریمیوم هستند

sajad379
21-01-2011, 20:59
سلام این بازی نسخه آفلاینش امکان داره بیاد؟

desperanish
31-01-2011, 12:19
واقعا بازي مضخرفي شده...

فقط اين دو تا:

Stronghold
Stronghold Crusader

*Ali*
31-01-2011, 21:42
نسخه های دیگه اصلا هیچ سنخیتی ندارن که بخوان با Kingdoms مقایسه بشن ...
این نسخه کلا یه جور دیگه از بازیه اصلا نباید با نسخه های آفلاین مقایسه بشه

KAHAKDAM
28-02-2011, 12:22
سلام
بچه ها نمیدونم چرا نمیشه ثبت نام کرد؟!!!
همه ی فیلدهارو پر میکنم ولی نکست رو میزنم هیچ عکس العملی نشون نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

KAHAKDAM
28-02-2011, 14:33
سلام
درست شد...
دانش کردم حالا دیگه داره اپدیت میشه...
توجه توجه منم دارم مــــــــــــــــــــیام!: 31:

KAHAKDAM
28-02-2011, 16:56
سلام
بچه ها من بازی رو اجرا کردم ولی نمیدونم چرا یه دفعه وسط بازی گفتن کانکشن قطع شد دوباره از سر؟چرا اخه؟

p30 arman
06-03-2011, 10:20
دوستان من این بازی رو دانلود کردم نصب کردم اپدیت هم شد ولی موقع اجرا این پیغام رو میده و بسته میشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میتونین کمکم کنین؟

amir raya
30-03-2011, 22:09
نمیدونم این ارور چیه ولی یه نکته رو بگم که من بدون چیز پی ان نمیتونم وارد بازی شم.
خب سوال خودم.
من هم طلای کافی هم جمعیت کافی دارم. اما نمیتونم تریدر بزنم. دلیلش چیه؟

---------- Post added at 11:09 PM ---------- Previous post was at 11:09 PM ----------

آهان یه چیز دیگه. این قلعه گنده وسط کشورمون چیه؟
چجوری باید ازش محافظت کنیم؟

amir raya
31-03-2011, 11:55
خب مرسی که جواب دادین. خودم فهمیدم.
یه سوال. حداقل نیرویی که لازمه تا گرگارو بزنیم چقدره؟ دیگه باید چیکار کنیم تا فلگ بگیریم؟

dobidob
23-04-2011, 10:11
دوستان من بازی رو نصب و آپدیت کردم
بعد از اجرا وارد یوزرم میشم بعد مثلاً روی ورد 1 کلیک که میکنم صفحه سفید میشه و مینویسه :
login user error
------------------------
login user failed
cannot connect to server
خواهش میکنم کمک کنید بد جور تو کف این بازیم
ممنون

tosan622
24-04-2011, 22:18
دوستان من بازی رو نصب و آپدیت کردم
بعد از اجرا وارد یوزرم میشم بعد مثلاً روی ورد 1 کلیک که میکنم صفحه سفید میشه و مینویسه :
login user error
------------------------
login user failed
cannot connect to server
خواهش میکنم کمک کنید بد جور تو کف این بازیم
ممنون

سلام. منم دقیقا همین مشکلو داشتم . ولی با چیز پی ان که وارد بازی میشم این مشکل پیش نمیاد. فکر کنم قضیه اینه که سرور بازی فقط به یه منطقه خاص سرویس میده. یا اینکه آی پی های ایران رو از سرویس خودشون محروم کردن. اما دقیقا مطمئن نیستم. اگه کسی بلده بدون چیز پی ان بازی کنه به ما هم بگه لطفا.

world persians
26-04-2011, 15:30
از دیدگاه من Stronghold 2 بهترین بازی این شرکت بود من نسخه های پیشین و پسین اون رو بازی کردم ولی هیچکدوم به پای شماره 2 ای بازی نمی رسید. اولین بازی استراتژیکی بود که در سال 2004 من انجام ددم و خیلی هم به من چسبید تا اونجا که تا به حال بیشتر از 5 بار بازیشو تموم کردم.

p30 arman
02-06-2011, 15:32
دوستانی که بازی میکنن این quest سوم چیه من نفهمیدم قضیشو ؟؟
همون first purchase of crowns !!!! 2 تا از ماموریت های بعدیش رو هم انجام دادم ولی این خیلی گیره چیکارش کنم؟؟:41:

kingstreet
17-10-2011, 22:12
آقا چطوری میتونم تو قلعم آدمای بیشتری بزارم؟؟!

p30 arman
18-10-2011, 06:38
اگه ضرفیتت پر شده باید خونه بسازی اگر هم میخوای سرعت ورود افراد به قصرت بیشتر بشه باید خوشحالشون کنی

Scary Feelings
18-10-2011, 09:23
بچه ها من گذاشتم اپدیت 153 مگ هست , شما ها موقعیتتون کجاست؟ نمیشه خودمون موقعیتمون رو انتخاب کنیم؟

kingstreet
18-10-2011, 13:30
نه منظورم سربازه رو قلعه ام فقط 20 تا میتونم بزارم!

kingstreet
18-10-2011, 13:35
موقعیت من تو cumbria هست تقریبا یکم بالاتر از وسط:دی اسم دهکدم pezhman هست.
شرمنده دو تا پست دادمآ^^

p30 arman
18-10-2011, 16:04
چرا میتونی ولی میتونی یک محله رو انتخاب کنی نه یک حای ساخت

منم دیگه باز ینمیکنم اولاش جذابه ولی به مرور زمان براتون تکراری میشه

VAGEF.z
12-08-2012, 02:29
سلام اره منم رزرو کردم