PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ◄◄ تاپـیـک جامــع بدنـسـازی و پرورش انـدام ►►

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9

king7
26-10-2005, 18:42
هر سوالی درباره استرویئدها و مواد نیروزا و بدنسازی انواع رشته ها می خواد در اینجا مطرح کنید
تمرینات با وزنه برای افزایش استقامت و قدرت و حتی سرعت می خواد بپرسید
من در خدمت شما هستم

dj_dragon
26-10-2005, 18:48
هر سوالی درباره استرویئدها و مواد نیروزا و بدنسازی انواع رشته ها می خواد در اینجا مطرح کنید
من در خدمت شما هستم
مي شه بگيد شما تخصصي داريد يا الكي مي خواي ما رو سر كار بزاري؟

king7
26-10-2005, 18:52
دوست عزیز می تونی امتحان کنی در این رابطه از من سوال کن تا شما رو قانع کنم
منتظرم

Shahin King
28-10-2005, 03:45
مي شه بگيد شما تخصصي داريد يا الكي مي خواي ما رو سر كار بزاري؟

سلام من فكر مي كنم ايشون در زمينه بدنسازي يه كتاب هم نوشتن . البته از يكي از دوستان شنيدم .
-------------------------------------------------
دوست گرامي كينگ جان ( هم نام كه هستيم ) شما اول يه سري مطالب درباره استروئيد ها بزار تا دوستان مشتاق بشن .

قربانتان : شاهين كينگ

saman_uv
28-10-2005, 03:53
سلام. ویتامین e رو با ناندرلون ماهی یه بار بزنی البته بدونه ورزش کردن میتونه مضر باشه؟ اگه اره تا چه حد؟

lahij_web
28-10-2005, 17:07
دوستان تو ذوفق نزنن لطفا ...

كينگي جون مرسي كه تاپيك رو زدي ... ايشالله پربار باشه ...

شما شروع كن ...

( راستي ... خيليا پروهورمون ها رو با هورمون ها اشتباه ميگيرن ... لطفا توضيح بده ... )

ميتوني با تشريح خواص و عملكرد تريبلوس شروع كني ... چطوره ؟

rootnt
28-10-2005, 17:20
من هم پرورش اندام کار میکنم
ولی فقط طبیعی
به نظر شما بهتری دارو یا مکمل غذایی یا هر چیز دیگه ای که اثر زیاد و ضرر خیلی کمی داشته باشه چیه؟
قیمتش چقدره؟
مرسی

mostafaeshghi
28-10-2005, 19:57
محض اطلاع بايد بگم كه توسط تربيت بدني حكم شده كه در تمامي باشگاهها نبايد حتي يك مورد مواد مكمل هورمون پودر ويتامين امثال اينها ديده شود اگر چنين شود درب باشگاه پلمپ ميشود و با فرد خاطي از مراجع قانوني برخورد ميشه.

حالا من كاري ندارم كه كي مياره و كي نمياره و كي انجام ميده و كي انجام نميده را كاري ندارم من فقط محض اطلاع گفتم پس مواظب باشيد تو دام اين چيزها نيافتيد.
يه چيز جالب توجه اينجاست كه ورود ويتامين و حتي آسپرين را هم ممنوع كرده اند.

lahij_web
28-10-2005, 21:10
محض اطلاع بايد بگم كه توسط تربيت بدني حكم شده كه در تمامي باشگاهها نبايد حتي يك مورد مواد مكمل هورمون پودر ويتامين امثال اينها ديده شود اگر چنين شود درب باشگاه پلمپ ميشود و با فرد خاطي از مراجع قانوني برخورد ميشه.

حالا من كاري ندارم كه كي مياره و كي نمياره و كي انجام ميده و كي انجام نميده را كاري ندارم من فقط محض اطلاع گفتم پس مواظب باشيد تو دام اين چيزها نيافتيد.
يه چيز جالب توجه اينجاست كه ورود ويتامين و حتي آسپرين را هم ممنوع كرده اند.

همش حرفه داداش ! :blush:

راستي ... روشن باش ... مكمل با هرمون زمين تا آسمون تفاوت داره ...
مكمل فراورده اي از مواد غذايي طبيعي به شمار مياد .. حالا به شيميايي هاش كاري نداريم .
ويتامين هم كه ديگه همه عالم ميدونن يعني چي ... اگه اين حرفت صحيح باشه و تربيت بدني منع كرده باشه بايد به عقل صادركننده هاي اين فتوا !!! شك كرد ... اگه اينطور باشه كسي با خودش سيب و پرتقال بياره باشگاه و بعد تمرين بخوره بايد يقشو گرفت !
برسيم به هورمون ... ولي هورمون خيلي تفاوت داره ... هورمون يه نوع جهش رو تو ساختار سلولي بدن به وجود مياره ...
البته تفسيرش طولانيه كه در اين مقال نميگنجد ! :blush:
تورو خدا ببخش منو اگه بي احترامي كردم بهت ... اصلا قصدي ندارم ... سالاري ... منظورم به منبع صادر كننده اين خبر بود نه به شما مصطفي جان ...

lahij_web
28-10-2005, 21:18
من هم پرورش اندام کار میکنم
ولی فقط طبیعی
به نظر شما بهتری دارو یا مکمل غذایی یا هر چیز دیگه ای که اثر زیاد و ضرر خیلی کمی داشته باشه چیه؟
قیمتش چقدره؟
مرسی

شرمنده اگه دارم جوابتو ميدم ! از من كه نظر نخواسته بودي ... ولي خب فضوليم گل كرد !

راستش براي بدنساز ها حياتي ترين و ابتدائي ترين مكمل غذايي كراتينه ...

اونم برا كسي كه تا حالا مصرف نكرده بهتره كراتين مونوهيدرات باشه ... تو 1 ماه اول مصرف اين مكمل بدن تمام كراتين رو جذب ميكنه ... كراتين رو با اب زياد در طول روز مصرف كن ... چون باعث حجم دادن بهتر و بيشتر ميشه كه اصلا فلسفه مصرف كراتين همينه ...
حرف كسايي رو هم كه ميگن كراتين ضرر داره بي خيال شو ...
جز تو موارد فوق العاده نادر دانشمند ها تا حالا به بدني بر نخوردن كه با كراتين ناسازگاري داشته باشه يا ضرري عايدش بشه ...
تو گوشت قرمز كراتين هست ولي چون درصد چربي گوشت قرمز بالاست واسه همين براي جذب كراتين تو اولويت نيس ...
كراتين هم كپسولش هست هم پودرش ... كپسوليش باحال تره !!! جون مستقيم تو معده باز ميشه و چيزيش لااقل تا رسيدن به معده هدر نميره !
قيمتشم از 10 تا 15 در گردشه ... البته مونوهيدراتش ...
هر شركتي واسه خودش زده ... مثل پرولب ... ويدر ... ماسل مكس ... يتس ... و و و خيلياي ديگه .
بهترين و مطمئن ترينش ويدره ...
موفق باشي .
دو تا كينگ ها ... بياين تا از اطلاعاتتون بتونم استفاده كنيم ... همه بچه ها ...
ممنون ميشم اگه ايرادي تو اين جوابم بود راهنمايي كنين ... :blush:
راستي كينگ هم رشته ي من ... ديگه خبري ازت نشد ... جواب منو نخوندي مگه ... بابا قهرمان مارو درياب !

Shahin King
29-10-2005, 04:33
راستي ... روشن باش ... مكمل با هرمون زمين تا آسمون تفاوت داره ...
مكمل فراورده اي از مواد غذايي طبيعي به شمار مياد .. حالا به شيميايي هاش كاري نداريم

تائيد ميشه .

راستش براي بدنساز ها حياتي ترين و ابتدائي ترين مكمل غذايي كراتينه ...

سلام
نه تنها براي ورزشكاران اين رشته بلكه براي تمام رشته هاي ورزشي حياتيه . تا حالا به راز موفقيت ورزشكاران دو و ميداني ايالات متحده فكر كردين يا قهرمانان دوچرخه سواري جهان همه اين ورزشكاران كه از عضلات حجيم و قوي برخوردارن از مكمل هاي غذايي استفاده مي كنن .
متا سفانه تو كشور ما ورزشكاران با چلوكباب و نيمرو مي خوان قهرمان دنيا بشن .
همين عزيز دلم حاج حسين رضازاده هم از مكمل هاي غذايي استفاده ميكنه . اگه غير قانوني يا دوپيك بود . تو اولين مسابقه اي كه شركت كرده بود. يقشو مي گرفتن .( حاج حسين ما رو ببخش ) .
ديگه گذشت اون زمان كه مربيان كشتي يه ديس پلو و يه كيسه سيب زميني و... براي ورزشكار خودشون تجويز مي كردن .
البته اين نكته رو هم گوش زد كنم كه اين مواد تنها مكمل هستن . ( كمكي ) . با مصرف مكملها نبايد از غذاهاي روزانه صرف نظر كرد .

قربانتان : شاهين كينگ

mahdy2021
29-10-2005, 06:07
من هم بدون مكمل و ... كار مي كنم اگر ميشه يه توضيح كامل در مورد مواد نيروزا و فايده هاي آن بدهيد.
البته توضيحاتتون در مورد كراتين خوندم.مثلا همين كراتين فقط افزايش حجم به همراه داره يا فايده هاي ديگه اي هم داره

Shahin King
29-10-2005, 06:23
در مورد مواد نيروزا و فايده هاي آن بدهيد.

سلام مجدد
عزيز جان مواد نيروزا هيچ فايده اي نداره جز ضرر و زيان به بدن . و ابتلا به انواع سرطانها .
( بحث مكملها با مواد نيروزا از هم جداست ) .
=0=0=0=0=0=0=0=0=0=0=00=0=0=0=0=0=0=0=0=0=0=0=0=0= 0
خواهش ميكنم مكمل رو با مواد نيروزا اشتباه نگيرين . مكملها نياز هم ورزشكاري هست .
كراتين - آمينو اسيد - انواع پروتئينها - H.m.p - کربوهیدارتها و... مکمل هستن . نه مواد نیروزا یا دوپینگ .
مکمل ها به رشد عضلات کمک می کنه البته نه یک شبه . مکمل ها باعث میشن تا ورزشکار نیروری از دست داده در طول تمرین رو به دست بیاره تا در جلسه بعد تمرین سرحال باشه - مکملها در شادابی عضلات تاثیر مثبتی دارن - از آسیب دیدگی های مکرر جلوگیری می کنن - و....

باز هم متذکر میشم مکمل های غذایی رو با مواد نیروزا و دوپیک اشتباه نگیرین .

قربانتان : شاهین کینگ

lahij_web
29-10-2005, 16:30
البته توضيحاتتون در مورد كراتين خوندم.مثلا همين كراتين فقط افزايش حجم به همراه داره يا فايده هاي ديگه اي هم داره

كراتين علاوه بر دادن حجم باعث افزايش قدرت عضلات ميشه و توان ريكاوري بدن رو بعد تمرين بالا ميبره ...
همونطوري كه كينگ 1 گفت براي همه رشته هاي ورزشي لازمه ... چون توان ورزشكار رو بالا نگه ميداره .
حتي براي بعضي بيماري ها هم كاربرد داره .
البته همه اين فوايد منوط به اينه كه با آب زياد مصرف كني ... چون در غير اون صورت با مواد زائد بدنت دفع ميشه .
;)

saman_uv
30-10-2005, 01:44
خوده king7 کجا رفته؟

mahdy2021
30-10-2005, 05:19
با تشكر از توضيحات شما shahin king و lahij_web

Amir_P30
30-10-2005, 06:41
سلام. ویتامین e رو با ناندرلون ماهی یه بار بزنی البته بدونه ورزش کردن میتونه مضر باشه؟ اگه اره تا چه حد؟

بحث ناندرلون رو وسط نيار كه افتضاحه !!!
تا اونجايي كه يادمه اين دارو براي كساني كه عمل سينه انجام ميدهند تجويز ميشه تا ريكاوري پس از عمل داشته باشن ولي در دز معين نه همين جوري !!!

براي پرورش اندام كاران ناندرلون سمه!!
تستسترون - ديانابول - اكسي متالون و .....
اينها همگي جزو استروئيد هاي آنابوليكي هستند

براي اطلاعات بيشتر نشريه هاي بشير و دانش ورزش را مطالعه نماييد

saman_uv
30-10-2005, 16:05
بحث ناندرلون رو وسط نيار كه افتضاحه !!!
تا اونجايي كه يادمه اين دارو براي كساني كه عمل سينه انجام ميدهند تجويز ميشه تا ريكاوري پس از عمل داشته باشن ولي در دز معين نه همين جوري !!!

براي پرورش اندام كاران ناندرلون سمه!!
تستسترون - ديانابول - اكسي متالون و .....
اينها همگي جزو استروئيد هاي آنابوليكي هستند

براي اطلاعات بيشتر نشريه هاي بشير و دانش ورزش را مطالعه نماييد
ولی شنیدم رو استقامت تاثیر خوبی داره؟ ولی اینجورم که میگی فکر نکنم باشه ها(سم)؟؟؟

lahij_web
30-10-2005, 17:02
ولی شنیدم رو استقامت تاثیر خوبی داره؟ ولی اینجورم که میگی فکر نکنم باشه ها(سم)؟؟؟

همون سم بهترين تعريف براي استروئيد هاست .
به نظرت روي چيزي كه علاوه بر ناراحتي هاي كليوي و كبدي و گوارشي به روي غدد جنسي و داخلي بدن نيز تاثير ميزاره و صد البته قدرت فكر رو هم از كار ميندازه ( خودم به چشم ديدم ! ) چه اسمي برازنده تر ! از سم ميشه گذاشت ؟

king7
30-10-2005, 18:20
سلام
دوستان یکی چند روزی کار داشتم
اول از همه مکمل ها تکمیل کننده غذای ورزشکاران می باشد و هیچ گونه عوارضی در این باره از مکمل ها گزارش نشده
به این صورت که اگه یه ورزشکار بخواهد مثلا 3000 گرم پروتئین دریافت کنه باید حداقل 4 کیلو گوشت مصرف کنه که این امر غیر ممکنه چون معده ورزشکار تعجب می کنه و از حال میره برای این منظور مکمل ها رو ساختن که به راحتی یک لیوان از اون ماده که شامل پروتئینه به راحتی می تونه مصرف کنه و فشار هم به معده اش نمی آد در مورد کربوهیدارت هم همینطوره
تا اینجا داشته باشید برای مقدمه تا بعد که جواب تک تک دوستان رو هم بدم

king7
30-10-2005, 18:29
در ورزش قهرمانی استروئید یا دوپینگ یه باید است گه اگه شما مصرف نکنی رقیب شما مصرف می کنه و شما 100% مسابقه رو باختی حتی در مورد رشته ورزشی مثل شطرنج و تیراندازی هم دوپینگ صدق می کنه
در این مورد بگم که حتی رضا زاده هم دوپینگ میکنه که با یک سری از مواد که به اون داروهایه پوشاننده می کن تست دوپینگ ایشون منفی در میاد البته سو تفاهم نشه و به بچه ها آذری که تعصب دارند بر نخوره تو لیگ فوتبال هم همین طوره که اون دیگه احتیاج به پنهان کاری نداره چون اصلا تست دوپینگ نداره بازیکن نام ببرم ........
حالا هرگی می خواد قهرمان بشه بفرما این شما و اینم عوارض استروئیدها ......><

king7
30-10-2005, 18:40
یه توضیح درباره ناندرلون
این ماده که اسم تجاری اون دکادورابولین می باشد جز استرویئدها می باشد که ساخت کشورهای چون هلند -برزیل -کراچی -فرانسه است است که با اسم ها مختلف تو جهان معروف است در مورد دوز مصرفی اون فعلا توضیح نمیدم تا بعدآ ولی عوارض اون شامل ژینکوماستی - آکنه و چرپ شدن پوست - کم شدن میزان تستسترون بدن و بالا رفتن آندروژن که هورمون زنانه می باشد و کم شدن میل جنسی در مردان
در خانم ها کلفت شدن صدا - رویش موهای صورت و آکنه شدن پوست و عوارض روانی در هر دو جنس که شامل پرخاشگری و از این قبیل که فعلا وقت ندارم زیاد توضیح بدم

king7
30-10-2005, 18:49
عارضه زینکو ماستی چیست ؟؟؟؟
این عارضه که باعث میشه نوک سینه ها در مردان بر اثر وجود آندروژن به صورت یه برآمدگی برجسته دردناک در بیاد که حالت بسار زشتی به بدن میده از لحاظ ظاهری
که این عارضه در مواردی قابل برگشت و در مواردی به یه عمل جراحی پر دردسر داره که اون غده سر سینه رو بر میدارن که به وسیله مواد بی حسی تا یه مدتی اون رو بی حس مکنن که یه سینه بند مخصوص هم به فرد میدن برای تسکین درد بعد از عمل جراحی البته با این همه حال درد بعد از عمل هم خیلی زیاد مباشد
در مواردی هم ورزشکاران یه سری مواد که شامل آنتی استروژن می باشد برای درمان این عارضه استفاده میکنن که میشه گفت عوارض در عوارض میشه که خود این نوع داروها هم عوارض خاص خودشون رو دارن
این درباره ژِینکوماستی تا بعد >>>>>>>>>>>>>>>><<<<<<<<<<<<<<

saman_uv
30-10-2005, 21:14
دمت گرم بابا کار درست ...

Mani_Borna
31-10-2005, 04:50
حالا جدا از اينكه مكمل يك ملاك اصلي پيشرفت در بدنسازي و پاورليفتينگ هست اينو هم نبايد فراموش كرد كه دارو تا دارو هم داريم.مثلا داروهايي كه روني كلمن و يا جي كاتلر استفاده ميكنند كه اسمشو هم نميخوام بگم كاملا زير نظر دكترهاي متخصص براشون ساخته و تجويز ميشوند كه معادل اونها هم در ايران وجود ندارد. در سال 81 در اون مسابقه جايزه بزرگ كه قبلا در يك تاپيكي عرض كرده بودم كه چهارم شدم مدتي بعد با شهريار كمالي در آنجا آشنا شدم و از طريق اون با ناصر الصونباطي كه دقيقا به طرز استفاده و تجويز اين داروها كه بسيار كم عوارض و گران هستند روشنم كرد و قرار شد كه براي من تست كنند تا اگر آنجا ماندني شدم بطور منظم زير نظر دكتر استفاده كنم كه حالا بگذريم از اينكه نتونستم ماندگار بشم اونجا .در كل خواستم اينو بگم كه بدن به يك حدي كه ميرسه رشدش خيلي مشكل ميشه مخصوصا در سطح حرفه اي و استفاده از دارو و چندين مكمل خيلي توپ لازمه پيشرفت ميشه.البته دارو كه ميگم نه اين داروهاي درپيتي بلكه داروهاي خاصي هست كه فقط براي حرفه ايها و كساني كه بدنشون به اون حد رسيده كه احتياج به يك نيروي مضاعف براي تحريك عضلات و افزايش حجمشون دارندو طبق برنامه هايي منظم و زمانبندي شده است استفاده ميشه.و اين در حاليه كه در ايران بدنسازي حرفه اي تقريبا بي معنيه غير از يك چند نفر تك و توك نظير محسن يزداني ديگه كسي در اين سطح كار نميكنه.خودم هم بدليل گرفتاريها و هزينه هاي بالا دو سالي هست كه از جرگه حرفه اي خارج شدم و فقط فرصت تفريحانه كار كردن را دارم.راستي اگر يك وقتي خواستيد مگاماس استفاده كنيد يادتون باشه كه فقط از مارك ويدر خريداري كنيد و مراقب ماركهاي تقلبي باشيد.هر موقع خواستيد مكمل بخريد حتما اگر خودتون آگاهي نداريد .همراه يك فرد آگاه بريد كه در غير اينصورت احتمال اينكه سرتون كلاه بره و جاي مكمل دلخواهتون چيز ديگه اي كه هيچ خاصيتي نداره بهتون بدهند فوق العاده بالاست.جديدا هم كه مد شده جاي مكمل اصلي دارو قاطي ميكنند تا طرف يك نتيجه اي هم ببينه كه طرف شك نكنه.مثلا يك مدت جاي آمينواسيد كشك ميدادند به مردم بعد يك عده ديدند كه وقتي ميخورند يبوست ميگيرند. بعد چند ماه يك دفعه گندش در اومد.پس حواستون جمع باشه

Amir_P30
31-10-2005, 07:31
حالا جدا از اينكه مكمل يك ملاك اصلي پيشرفت در بدنسازي و پاورليفتينگ هست اينو هم نبايد فراموش كرد كه دارو تا دارو هم داريم.مثلا داروهايي كه روني كلمن و يا جي كاتلر استفاده ميكنند كه اسمشو هم نميخوام بگم كاملا زير نظر دكترهاي متخصص براشون ساخته و تجويز ميشوند كه معادل اونها هم در ايران وجود ندارد
كاملا تاييد ميشه

اينها همگي تحت متد هاي خاص پزشكي اين كار را انجام ميدهند كه حتي در آزمايش دوپينگ چيزي مشخص نميشه!!!!

البته نمونه عوارض داروهاي استروئيدي در فلكس ويلر(ملقب به سلطان تفكيك با عضلات پشتي كه 101 خط در آنها شمرده ميشد.يك بدن كاملا استثنايي) مشاهده شد كه در اثر بيماري كليوي به بيمارستان رفت!!! و پس از آن هم در مسابقه ديگري شركت نكرد.

راستي مكمل هاي براي اين هستند كه اثر مواد غذايي رو افزايش بدن .
چون شما نگاه كنيد
در هر 5 كيلو گوشت قرمز 5 گرم كراتين هست . خوب طرف نيتونه كه هرروز اين قدر گوشت بخوره نه صرفه اقتصادي داره نه جسمي

در نتيجه مياد يه چيز مجتمع شده رو مصرف ميكنه كه بيشترش جذب بشه .
چون 5 كيلو گوشت رو هم اگه شما بخوري بيشترش دفع ميشه تا جذب

mostafaeshghi
31-10-2005, 15:20
بنده از دوستان يه گلگي داشتم من مطلب تربيت بدني را كه نوشتم 2 بار اعلام كردم محض اطلاع ولي بعضي از دوستان هر جور خواستند به ما توپيدند بنده خودم به شخصه برگه ي بخشنامه ي اداره تربيت بدني را از مدير باشگاه خواستم و به طور كامل مطالعه كردم و در آخر نوشته بود كه اين نوشته را به چند جا از باشگاهتان نصب كنيد تا در معرض ديد ورزشكاران باشد. متن نوشته به شرح زير است:

(( از آوردن و استفاده كردن هرگونه مكمل و پودر و ويتامين و آبميوه هاي شخصي و مواد هورموني در باشگاه خودداري شود در غير اينصورت با فرد خاطي برخورد خواهد شد ))

و در متن خود بخشنامه براي باشگاه ذكر شده بود كه در صورت مشاهده توسط بازرسان و يا گزارش دادن در مورده استفاده ي اين گونه مواد نيروزا جواز باشگاه باطل شده و فرد خاطي و مدير باشگاه خاطي مورد بازخواست قرار ميگيرند و با آنها برخورد قانوني ميشود.

در مورد آبميوه هاي شخصي بايد بگم كه اينگونه آبميوه ها توسط خود افراد درست ميشوند و 100% داراي يه سري مواد اضافه بر خود آبميوه هستند و براي همين هم جز’ مواد ممنوعه اعلام شده است.

در مورده ويتامينها دليل خاصي پيدا نكردم و تازه چيز جالبتر اينه كه كسي نبايد در باشگاه از دارويي به نام آسپرين كه رقيق كننده ي خون هست استفاده كنند.

بگذريم

فقط اينو باز در آخر بگم كه منتظر جواب يا نظري در مورده ارسالم نيستم و اين مطلب فقط محض اطلاع است

king7
31-10-2005, 18:23
دوستان سلام
یه سایت برای آپلود فایل معرفی کنید تا مقالات در باره هر دارو که به صورت pdf می باشد در اختیار شما قرار دهم

king7
31-10-2005, 18:39
دوستان عزیز یه ناشر خوب معرفی کنید تا من کتابم که در باره مواد نیروزا می باشد رو چاپ کنم
منتظرم
راستی هر سوالی در رابطه با تمرینات با وزنه برای افزایش سرعت - استقامت و قدرت می خواید من در خدمت شما هستم راستی نظر شما در رابطه با راه اندازی انجمن ورزش در p30world چیست آیا موافقیت با ورزش به جنگ اعتیاد و تنبلی بریم

lahij_web
31-10-2005, 19:21
دوستان عزیز یه ناشر خوب معرفی کنید تا من کتابم که در باره مواد نیروزا می باشد رو چاپ کنم
منتظرم
راستی هر سوالی در رابطه با تمرینات با وزنه برای افزایش سرعت - استقامت و قدرت می خواید من در خدمت شما هستم راستی نظر شما در رابطه با راه اندازی انجمن ورزش در p30world چیست آیا موافقیت با ورزش به جنگ اعتیاد و تنبلی بریم

از مطالبت استفاده كرديم ... خوب بود :blush:
درباره ناشر هم ميتوني با انتشارات علم و ورزش صحبت كني ... اين ناشر بيشتر نويسنده هاي ورزشي رو ساپورت ميكنه ...
با راه اندازي انجمن ورزش 100 درصد موافقم .
راستي... كاش به سوال من تو پست هاي اول اين تاپيك توجه ميكردي كه تو هوا نمونه ! درباره تريبلوس كه يه مكمل گياهي هست توضيحي بده ... البته اطلاعاتم فقط در همين حده كه براي افزايش قدرت وزنه بردار ها استفاده ميشده و ظاهرا جزو پروهورمون ها ؟! هست ؟ ميخواستم ببينم ميتونم برا بالا بردن ركوردها تو پاورليفتينگ هم ازش استفاده كرد يا نه ؟!
ممنون

worldsat
31-10-2005, 19:36
كسي ميتونه يه چربي سوز خوب باقيمت مناسب معرفي كنه كه 100 هم كار بده البته من حدود 3 الي 4 كيلو بيشتر اضافه وزن ندارم اگه كسي راه ديگه اي كه با آن آسان بتوانم اضافه وزن خود را از بين ببرم لطف كنه و بگه

rootnt
01-11-2005, 08:02
سلام
آقای king7 من خیلی مشتاقم فایل pdf شما رو مطالعه کنم
شما میتونی توی persiangig.com اونو آپلود کنی
اگر خواستید بفرمایید که من شما رو اینوایت کنم
از راهنمایی های شما و دیگر دوستان هم تشکر میکنم

lahij_web
01-11-2005, 09:46
كسي ميتونه يه چربي سوز خوب باقيمت مناسب معرفي كنه كه 100 هم كار بده البته من حدود 3 الي 4 كيلو بيشتر اضافه وزن ندارم اگه كسي راه ديگه اي كه با آن آسان بتوانم اضافه وزن خود را از بين ببرم لطف كنه و بگه

دوست خوب ... انواع و اقسام چربي سوز وجود داره .
محصول چند شركت مختلف الان تو بازار رونق داره و پرفروشه ... و صد البته كارآمد براي چربي سوزي .
قبل از معرفي اين چربي سوزها بگم كه مطمئن ترين و سالم ترين و اصولي ترين راه چربي سوزي از راه تغذيه صحيح صورت ميگيره .
يه رابطه منطقي بين تغذيه و تمرين كه برقرار باشه مشكل حله . كافيه كالري دريافتي از كالري كه حين فعاليت بدني از دست ميدي كمتر باشه .البته اين به اون معني نيس كه موارد حياتي تغذيه رو از رژيمت حذف كني . بلكه به اين معنيه كه موادي مثل چربي هاي اضافه و اشباع شده رو از رژيمت حذف كني و بدوني كه چه چيزو چه زماني بايد بخوري كه اين خودش خيلي خيلي مهمه .
راستش رعايت كردن يه نكته ظريف ميتونه تو چربي سوزي موفق بهت كمك زيادي كنه .
مثلا همين كه مصرف كربوهيدرات ها ي ساده رو تا حد ممكن كم كني و كربوهيدرات هاي پيچيده رو هم حداكثر تا ساعت 2 يا 3 بعد از ظهر مصرف كني . چون از 4 بعد از ظهر به بعد باعث ميشه كه مقدار جذب و انرژيش كم بشه و كربوهيدرات هم در صورت به اصطلاح نسوختن سريع تبديل به چربي ميشه .
كربوهيدرات ساده : قند و كلا شيريني جات . ( گلوكز باعث بالا رفتن سريع انسولين ميشه و همين باعث بيشتر شدن ريسك تجمع چربي ميشه ) .
كربوهيدرات پيچيده : ( كه زمان هضم و سوختنش طولانيه . ) مثل سيب زميني و ماكاروني و غلات .
البته در اينكه كربوهيدرات براي پر به نظر رسيدن يه بدن و رسوندن انرژي براي تمرينات قدرتي نقش اول رو داره شكي نيست ولي با يه خورده نظم تو زمان خوردنش ميشه حسابي ازش استفاده برد .

خيلي چيزاي ديگه هم در اين باره و گروه هاي غذاي ديگه هم هست كه فعلا من جسارت نميكنم كه بگم و كينگ عزيز حتما با مطالب كامل و بي نقص راهنمائيت ميكنه .
حالا چند تا چربي سوز كه امتحانشو پس داده :
CUTS 2 كه از پرطرفدار ترينه .
هيدروكسي كات كه اون هم خيلي پر كاربرده .
Fat Burner هم جزو سه چهار تا مكمل برتر بوده تو اين چند وقت .
زنادرين هم هست ولي نسبت به بقيه در مرله پايين تري هست .
راستش يه جايي خونده بودم از قول يه پزشك تغذيه كه افراد عادي ميتونن از ال كارنيتين كه تو گوشت قرمز ؟؟ هم پيدا ميشه برا چربي سوزي استفاده كنن . به اين صورت كه اول صبح 1 عدد ميل كنن و بعد يه فعاليت ورزشي مثل پياده روي كه سرعت متابوليسم بدن رو با كمك ال كارنيتين زياد كنه . حالا درست يا غلطش با اهل فن ! من پزشك نيستم !!!!!
ولي اگه يكي از خودم بپرسه بهش پيشنهاد ميكنم چربي سوز ها رو بيخيال شه .
چون خودم بدون چربي سوز وزنم رو برا مسابقه به ايده ال رسوندم . فقط با رعايت چند تا نكته ظريف .
ميتوني به جاي اين مكمل ها از چاي يا قهوه قبل از فعاليتت استفاده كني . چون كافئين دارن كه تو همين چربي سوزها ازش استفاده ميشه . بعدشم اگه فعاليت بدني عضله ساز داشته باشي خودش يه گام بزرگ در جهت چربي سوزي سريع تره ! چرا ؟ چون هر چه عضلت بيشتر بشه نيازشون به انرژي بيشتره و همين باعث ميشه منابع چربي بدن به عنوان سوخت هم مورد استفاده قرا ربگيره . پس حالا رسيديم به اينكه پروتئين حتي تو چربي سوزي هم نقش داره !!!!!
واي زياد گفتم . تا آخرشو بخوني خوبه !! :biggrin:
نقص هاي نوشته منو ببخشيد و گوشزد كنين .
موفق باشي ... يا علي .

worldsat
02-11-2005, 09:36
دستت درد نكنه البته من خودم دارم حجم كار مي كنم و از رشد عضلاتم خيلي راضي هستم تغذيه من هم همين كربوهيدراتهاي پيچيده هستش كه گفتي ولي تاكنون وزن كم نكرده ام راستي قيمت تقريبي اين چربي سوز ها را هم اگر مي گفتي خيي خوب بود

lahij_web
03-11-2005, 04:59
دستت درد نكنه البته من خودم دارم حجم كار مي كنم و از رشد عضلاتم خيلي راضي هستم تغذيه من هم همين كربوهيدراتهاي پيچيده هستش كه گفتي ولي تاكنون وزن كم نكرده ام راستي قيمت تقريبي اين چربي سوز ها را هم اگر مي گفتي خيي خوب بود

خواهش ميكنم . خوشحالم كه مطلب يه سودي برات داشت .

راستش قيمت تقريبي اين مكمل ها خيلي متغيره . نميشه قيمت ثابت داد . چون هر كدوم به تعداد متنوع وجود داره .

صد تايي و 120 تايي و به بالا .

ولي فت برنر با و ال كارنيتين از ارزوناش هستن كه از 15 تومن به پايين نيستن .
بازم برات تحقيق ميكنم بابت قيمتاي فعليشون .
موفق باشي .

king7
03-11-2005, 09:33
سلام
دوست عزیز برای چربی سوزی شما با یه رژیم غذای درست که می تونه تا 7 وعده در روز هم بخوری البته نه کربوهیدارت و چربی بلکه با مصرف پروتئین و مواد فیبر ( میوه و سبزیجات ) و مصرف زیاد آب و افزایش طول تمرین و بالا بردن تعداد حرکات ورزشی خود
در رابطه با چربی سوز شما می تونی از ال کارنیتین که سر منشا تمام چربی سوزها می باشد استفاده کنی مواد دیگری مانند کاتس 2و3
فت برنر و از این قبیل چربی سوزها می تونی استفاده کنی البته بگم که نوع تقلب این نوع مکمل زیاد است
پس کول نخوری !!!!!!!
موفق باشی سوال دیگه ای هست در خدمتم البته با یک پزشک متخصص تغذیه می تونی صحبت کنی

king7
03-11-2005, 09:41
از مطالبت استفاده كرديم ... خوب بود :blush:
درباره ناشر هم ميتوني با انتشارات علم و ورزش صحبت كني ... اين ناشر بيشتر نويسنده هاي ورزشي رو ساپورت ميكنه ...
با راه اندازي انجمن ورزش 100 درصد موافقم .
راستي... كاش به سوال من تو پست هاي اول اين تاپيك توجه ميكردي كه تو هوا نمونه ! درباره تريبلوس كه يه مكمل گياهي هست توضيحي بده ... البته اطلاعاتم فقط در همين حده كه براي افزايش قدرت وزنه بردار ها استفاده ميشده و ظاهرا جزو پروهورمون ها ؟! هست ؟ ميخواستم ببينم ميتونم برا بالا بردن ركوردها تو پاورليفتينگ هم ازش استفاده كرد يا نه ؟!
ممنون
سلام دوست من
این ماده اسم دیگری نداره آخه تو مواد نیروزا یه داروی به همین اسم هست که یه دارو بسیار خطرناکی می باشد و برای حیوانات استفاده میشه و افراد کله شق هم از این دارو بسیار خطرناک استفاده می کنند
حالا ببین اگه اسم دیگری داره من رو مطلع کن تا جواب شما رو بدم من در خدمت

worldsat
03-11-2005, 10:43
راستش قيمت تقريبي اين مكمل ها خيلي متغيره . نميشه قيمت ثابت داد . چون هر كدوم به تعداد متنوع وجود داره .

صد تايي و 120 تايي و به بالا .

منظورت از صدتايي و 120 تايي چيه ميشه بيشتر توضيح بدي

rootnt
03-11-2005, 10:51
منظورشون فکر کنم تعداد قرص ها باشه
مثلا من قدیمها متان خریدم ۱۰۰ تا دونه قرص بود

rootnt
03-11-2005, 11:09
این ماده اسم دیگری نداره آخه تو مواد نیروزا یه داروی به همین اسم هست که یه دارو بسیار خطرناکی می باشد و برای حیوانات استفاده میشه و افراد کله شق هم از این دارو بسیار خطرناک استفاده می کنند

این چیزی که من میخوام بگم شاید اصلا ربطی به اینی که شما نوشتید نداشته باشه
میخوام در اینجا از خریت بعضی ها براتون بگم
توی باشگاهمون یکی بود
یه روز داشتیم باهم صحبت میکردیم
میگفت دوره میره
گفتم چی؟
کفت استامینوفن ۱۰۰ تا خریده با کلی BcomplexوB12
تا حالا اینجوریشو شنیده بودید
من نمی دونم کی این بیچاره های ساده رو این جوری راهنمایی میکنه
یا شنیدم که بعضی ها انسلین حیوانی استفاده میکنند

lahij_web
03-11-2005, 15:56
سلام دوست من
حالا ببین اگه اسم دیگری داره من رو مطلع کن تا جواب شما رو بدم من در خدمت

يعني تريبلوس هم جزو استروئيده ؟ :ohno: اگه صحبتات دقيق و با پايه باشه ( كه حتما هست ) خيلي كمك كرد بهم!
البته شايدم اشتباه كني ... تريبلوس رو شنيدم كه يه مكمل گياهيه كه براي وزنه بردار هاي بلغاري استفاده ميشده و نتيجه هم داده ! حالا ديگه نميدونم !
اسمشم بيشتر همون تريبلوس و تريبلوس پرو ذكر ميشه .

این چیزی که من میخوام بگم شاید اصلا ربطی به اینی که شما نوشتید نداشته باشه
میخوام در اینجا از خریت بعضی ها براتون بگم
توی باشگاهمون یکی بود
یه روز داشتیم باهم صحبت میکردیم
میگفت دوره میره
گفتم چی؟
کفت استامینوفن ۱۰۰ تا خریده با کلی BcomplexوB12
تا حالا اینجوریشو شنیده بودید
من نمی دونم کی این بیچاره های ساده رو این جوری راهنمایی میکنه
یا شنیدم که بعضی ها انسلین حیوانی استفاده میکنند
به نظر من كار اين بيچاره ها خريت نيست ... اين نامردي افراديه كه از سادگي و بي تجربگي تازه كارا استفاده ميكنن و هر چيزي رو بهشون ميقبولونن .از اين موارد زياد ديدم .

منظورت از 100 تايي و 120 تائي چيه ؟ توضيح بده

منظورم تعداد قرص يا كپسوليه كه تو بسته هست و دوره طبق اون تشكيل ميشه .

من يه دوره متان رفتم !!
بابا بيخيال ! الان كه ديگه ادامه نميدي ؟ متان خودش جزو بدترين داروهاي استروئيديه و ضررش خيلي زياده .حجمش هم فوق العاده گذراست ! به محض ترك كردن ! همينجوري كه زود باد ميكني زودم پنچر ميشي .

يا علي . موفق باشين

rootnt
03-11-2005, 16:21
بابا بيخيال ! الان كه ديگه ادامه نميدي ؟ متان خودش جزو بدترين داروهاي استروئيديه و ضررش خيلي زياده .حجمش هم فوق العاده گذراست ! به محض ترك كردن ! همينجوري كه زود باد ميكني زودم پنچر ميشي
این کار رو ۲ سال پیش کردم
یه نامردی که شاخ و خیلی هیکلی باشگاهمون بود بهم داد
و هیچی هم در موردش بهم نگفت
من هم مشکلی برام ایجاد نشد
ولی همونطور که شما گفتید بعد از یکی دوماه همه اش خوابید

dj_dragon
03-11-2005, 16:48
دوستان من7-8 ماه پيش كراتين استفاده كردم مي خواستم ببينم اگه الان باز استفاده كنم تاثيري داره؟
ممنون

king7
03-11-2005, 17:58
بله دوست عزیز این مکمل رو می تونی بازم استفاده کنی روش رو که بلدی اول بارگیری بعد مصرف موفق باشی

king7
03-11-2005, 18:12
سلام
دوستان عزیز اینم به ترتیب حروف الفبا درباره مواد نیروزا توضیح می دم اولی آلداکتون می باشد که به صورت pdf اون رو نوشتم اون رو بخونید و نظر بدید
اینم آدرس : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

double_n
17-11-2005, 17:23
سلام
دوستان عزیز اینم به ترتیب حروف الفبا درباره مواد نیروزا توضیح می دم اولی آلداکتون می باشد که به صورت pdf اون رو نوشتم اون رو بخونید و نظر بدید
اینم آدرس : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ایول ممل جون - میبینم که . . . ایول داری .ادامه بده

mansour_ir2000
27-07-2006, 09:35
سلام به تمام دوستان
من اضافه وزنی در حدود 10-15 کیلو دارم و با توجه به رژیمهای غذایی که تا به حال گرفتم (با نصف کردن هر وعده غذایی)توانستم 1 کیلو در هفته وزن خودم را کاهش بدهم به مدت دو ماه و نیم . چربی های شکم من تغییر چندانی نکردند ولی چربی های دیگر اعضا من مثل پشت و سرشانه ها و بازو ها بسیار کم و حالتی غیر قابل تحمل را به من دادند( که فکر میکنم بدلیل رژیم نادرست و برهم ریختن تناسب مواد ضروری بدن بود) خب بعد از یک سال (بقیشو خودتون میتونید حدس بزنید!!!) :biggrin:
حالا تصمیم گرفتم از چربی سوز+ورزش بدنسازی در حد مبتدی+یک رژیم غذایی ورزشی استفاده کنم و سوال من این است که با توجه به این شرایط در هر دوره حدودا چند کیلو کاهش وزن خواهم داشت(مدت زمان دوره ها چقدر خواهد بود)
در ضمن من با چربی سوزها زیاد آشنایی ندارم ولی بین انتخاب دو چربی سوز دچار شک شده ام 1- هیدروکسی کات هاردکور 2-زنادرین efx
احتمال تقلبی بودن کدامیک در بازار بیشتر هست وهمچنین عوارض احتمالی هر کدام را بنویسید
80-90 درصد چربی ظاهرا در شکم و باسن من است آیا چربی سوزها نسبت به این چربی ها تاثیر بیشتری خواهند داشت یا اینکه باید منتظر باشم تا تمام چربی دیگر اعضاء آب شده و بعد منتظر آب شدن تدریجی شکم باشم که تحمل چنین حالتی خیلی سخت هست
اگر میشود آدرس دقیق باشگاه عصر بدن در خیابان ولیعصر را هم بدهید(باشگاهی نزدیکتر به خیابان هفت تیر وجود نداره؟؟؟) :blush:

با تشکر از پاسخ و راهنمایی های تمام دوستان

saman_uv
27-07-2006, 12:04
سلام اقا كسي نگفت به ما از كجا بفهميم امنادرين اصل رو از كجا تشخيص بديم؟

mansour_ir2000
28-07-2006, 21:35
محض رضاي خدا به سوال من هم جواب بديد!!!

lahij_web
29-07-2006, 09:01
محض رضاي خدا به سوال من هم جواب بديد!!!

عزيزم براي كاهش وزن اول از همه بايد كم كردن 453/0 گرم يا حدود 5/0 كيلو در هفته رو به عنوان هدفت قرار بدي .
تمرين 30 % و تغذيه و رژيم غذايي به همراه تمرينات هوازي نقش اصلي رو تو كاهش وزن ايفا ميكنه .
بايد وعده هاي غذاييت رو به وعده هاي بالا ( 5 يا 6 وعده ) كم حجم تقسيم كني .
تمرين هوازي اينتروال هم ميتونه كمك زيادي به آب شدن چربي ها و سوختنشون بكنه به اين صورت كه يه مسافت 1 كيلومتري رو در نظر بگير و به مسير هاي مختلف تقسيمش كن . بعد حدود 200 يا 300 متر رو با سرعت متوسط ميدوي و بعد با يه استارت انفجاري 100 متر رو گلوله ميكني ! بعد دوباره همون مسافت قبلي رو با سرعت متوسط .. تا اينكه 5 يا 6 دور اين كار تكرار شد تمرينت با بازدهي كامل تموم شده . من خودم آزمايشش كردم و هم رو من هم خيلي ديگه از هم تيمي هام نتيجه داده .
تمريناتت رو هم بايد براي كل قسمت هاي بدن انجام بدي كه اينجا ديگه بايد يه مربي آگاه به علم بدنسازي بهت برنامه بده .
براي غذا خوردنت هم صبحت رو حتما با صبحانه آغاز كن كه سعي كن از كربوهيدرات هاي پيچيده و پروتئين تشكيل شده باشه كه بدنت اول صبحي بتونه ذخاير گليكوژنش رو پر كنه و براي سوخت سراغ عضلاتت نره .
مصرف كربوهيدرات هاي پيچيده رو از ساعت 5 عصر به بعد قطع كن و سعي كن از كربوهيدرات ها 60% پروتئين 30% و 10% هم چربي هاي سالم رو استفاده كني.
مصرف چربي سوز رو هم انصافا توصيه نميكنم . چون خودم ديدم نتايج حيرت انگيزي نميده .
هم زنادرين هم هيدروكسي كات و امثال كاتس دو و فت برنر رو هم ديدم كه مصرف كردن و نتيجه نگرفتن . ولي اين بين هيدروكسي كات رو ميشه معتبر و كاري دونست .
درباره چربي هاي باسن و شكمت هم اينو بدون كه چيزي به نام چربي سوزي موضعي وجود نداره . ولي با سوخت و ساز بالاي كل بدنت با تمرينات هوازي و با وزنه زود زود ميتوني يه باسن خوش فرم و شكمي خوش فرم تر داشته باشي. چيزي برازنده كل عضلات بدنت ! كوهنوردي روي عضلات باسن و شكم خيلي تاثير داره . ازش غافل نشو .
موفق باشي . سوال ديگري هم داشتي كه من ميتونستم كمكت كنم هستم خدمتت.
تو وبلاگم هم مطالب از اين دست براي تمرين و تغذيه زياده . خوشحال ميشم برات مفيد باشه . ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mansour_ir2000
30-07-2006, 00:32
عزيزم براي كاهش وزن اول از همه بايد كم كردن 453/0 گرم يا حدود 5/0 كيلو در هفته رو به عنوان هدفت قرار بدي .
تمرين 30 % و تغذيه و رژيم غذايي به همراه تمرينات هوازي نقش اصلي رو تو كاهش وزن ايفا ميكنه .
بايد وعده هاي غذاييت رو به وعده هاي بالا ( 5 يا 6 وعده ) كم حجم تقسيم كني .
تمرين هوازي اينتروال هم ميتونه كمك زيادي به آب شدن چربي ها و سوختنشون بكنه به اين صورت كه يه مسافت 1 كيلومتري رو در نظر بگير و به مسير هاي مختلف تقسيمش كن . بعد حدود 200 يا 300 متر رو با سرعت متوسط ميدوي و بعد با يه استارت انفجاري 100 متر رو گلوله ميكني ! بعد دوباره همون مسافت قبلي رو با سرعت متوسط .. تا اينكه 5 يا 6 دور اين كار تكرار شد تمرينت با بازدهي كامل تموم شده . من خودم آزمايشش كردم و هم رو من هم خيلي ديگه از هم تيمي هام نتيجه داده .
تمريناتت رو هم بايد براي كل قسمت هاي بدن انجام بدي كه اينجا ديگه بايد يه مربي آگاه به علم بدنسازي بهت برنامه بده .
براي غذا خوردنت هم صبحت رو حتما با صبحانه آغاز كن كه سعي كن از كربوهيدرات هاي پيچيده و پروتئين تشكيل شده باشه كه بدنت اول صبحي بتونه ذخاير گليكوژنش رو پر كنه و براي سوخت سراغ عضلاتت نره .
مصرف كربوهيدرات هاي پيچيده رو از ساعت 5 عصر به بعد قطع كن و سعي كن از كربوهيدرات ها 60% پروتئين 30% و 10% هم چربي هاي سالم رو استفاده كني.
مصرف چربي سوز رو هم انصافا توصيه نميكنم . چون خودم ديدم نتايج حيرت انگيزي نميده .
هم زنادرين هم هيدروكسي كات و امثال كاتس دو و فت برنر رو هم ديدم كه مصرف كردن و نتيجه نگرفتن . ولي اين بين هيدروكسي كات رو ميشه معتبر و كاري دونست .
درباره چربي هاي باسن و شكمت هم اينو بدون كه چيزي به نام چربي سوزي موضعي وجود نداره . ولي با سوخت و ساز بالاي كل بدنت با تمرينات هوازي و با وزنه زود زود ميتوني يه باسن خوش فرم و شكمي خوش فرم تر داشته باشي. چيزي برازنده كل عضلات بدنت ! كوهنوردي روي عضلات باسن و شكم خيلي تاثير داره . ازش غافل نشو .
موفق باشي . سوال ديگري هم داشتي كه من ميتونستم كمكت كنم هستم خدمتت.
تو وبلاگم هم مطالب از اين دست براي تمرين و تغذيه زياده . خوشحال ميشم برات مفيد باشه . ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مرسي
به توصيه شما دور چربي سوزها را يك خط قرمز كشيدم چيزي را كه از دست نميدم و براي رژيم هم از راهنمايي هاي شما استفاده مي كنم تا دوباره مثل دفعه قبل :puke:
وبلاگ پرمجتوايي داشتي اميدوارم هر روز پربارتر بشه :happy:

lahij_web
30-07-2006, 15:49
مرسي
به توصيه شما دور چربي سوزها را يك خط قرمز كشيدم چيزي را كه از دست نميدم و براي رژيم هم از راهنمايي هاي شما استفاده مي كنم تا دوباره مثل دفعه قبل :puke:
وبلاگ پرمجتوايي داشتي اميدوارم هر روز پربارتر بشه :happy:

اميدوارم موفق باشي . دفعه بهد كه اومدم برا افزايش حجم و قدرتت سوال بپرسي !

Aamoo
31-07-2006, 09:01
سلام
ميخواستم بدونم اين نوشابه هاي انرژي زايي كه تو بازار پيدا ميشه ( مخصوصا انواع خارجيش) خوردنشون ضرري هم داره؟
متشكرم

Admiral
31-07-2006, 10:19
سلام

من می خواستم اگه ممکنه منو راهنمایی کنید.

من 22 سالمه و با حدود 182 سانت قد فقط 64 کیلو وزن دارم.

دو سه هفته هست که باشگاه بدنسازی میرم و حدود 5/1 کیلو اضافه کردم.(قبلاً نزدیک 63 کیلو بودم)

یکی از دوستام برای افزایش وزن و عضله از مسئول باشگاه کراتین و یکسری قرص گرفت که مارکش رو الان نمیدونم ولی می پرسم و اینجا میگم.

میخواستم بدونم کراتین برای من هم مفیده ؟

یه سوال خارج از بحث هم داشتم : برای من تمرین با وزنه سنگین و تعداد کمتر در هر ست بهتره یا تمرینت با وزنه ی کم و تعداد بیشتر در هر ست ؟

خیلی ممنون

lahij_web
31-07-2006, 14:14
سلام
ميخواستم بدونم اين نوشابه هاي انرژي زايي كه تو بازار پيدا ميشه ( مخصوصا انواع خارجيش) خوردنشون ضرري هم داره؟
متشكرم

اين نوشابه هايي كه ميگي فقط با مقدار كربوهيدرات ساده يا مواد قندي يا همون گلوكزي كه داره باعث ميشه قند خون بالا بره و يه احساس كاذب انرژي بهت دست بده در حالي كه با يه تغذيه درست قبل از تمرين هم ميشه اين وضعيت رو بهتر كرد . مثلا براي افزايش كارايي حين تمرين پيشنهاد ميشه 3 ساعت قبل از تمرين از يه وعده غذايي شامل 60% كربوهيدرات و 30% پروتئين استفاده كرد . مثل يك يا دو عدد سيب زميني به همراه مقداري مرغ يا تخم مرغ . البته ميشه 2 ساعت قبل تمرين هم از خرما و عسل يا موز استفاده كرد كه باعث ميشه سوخت و ساز بدن بالا بره و دخاير گليكوژن براي تمرين پر باشه .
======
در مجموع خوردن همچين نوشابه هايي ضرر كه نميشه گفت داره ولي خب فايده اي هم براي بدن نداره . چون ميشه خيلي خيلي بهتر تغذيه رو كامل كرد كه نيازي به اين نباشه !

lahij_web
31-07-2006, 14:24
سلام

من 22 سالمه و با حدود 182 سانت قد فقط 64 کیلو وزن دارم.

دو سه هفته هست که باشگاه بدنسازی میرم و حدود 5/1 کیلو اضافه کردم.(قبلاً نزدیک 63 کیلو بودم)

یکی از دوستام برای افزایش وزن و عضله از مسئول باشگاه کراتین و یکسری قرص گرفت که مارکش رو الان نمیدونم ولی می پرسم و اینجا میگم.

میخواستم بدونم کراتین برای من هم مفیده ؟

یه سوال خارج از بحث هم داشتم : برای من تمرین با وزنه سنگین و تعداد کمتر در هر ست بهتره یا تمرینت با وزنه ی کم و تعداد بیشتر در هر ست ؟
خیلی ممنون

دوست خوبم . شما بايد براي افزايش وزنت تلاش كني. بايد لااقل 80 كيلو وزنت باشه . كه اين هم نشدني نيست .
براي فهميدن اينكه تمرين چه اندازه برات مفيد واقع شده و راهكار هاي جديد حدود 1 ماه بايد از تمرينت بگذره . شما كه الا 2 3 هفته ميري / اين رو هم بدون كه اوايل تمرين بدنت خيلي عالي جواب ميده چون دچار يه نوع شوك شده و بعد از ماه اول به بعد مهمه كه چطور تمرين كني . زير نظر مربي و با انجام شكل درست حركات .
براي مصرف كراتين بهت پيشنهاد ميكنم 1 سال درست و اصولي تمرين كني با تغذيه مناسب كه اينجا ميتوني دربارش چيزهايي بخوني ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بعد از 1 سال ميتوني براي يه جهش خودتو آماده كني و از كراتين استفاده كني . البته اگر نياز بود !
از قرص هم صحبت نكن كه 99% جزو استروئي ها بوده كه پيشنهاد داده! البته اگه مولتي ويتامين نباشن يا آمينو و از اين چيزا . خلاصه مواظب باش فريب توجيه هاي الكي اين دست آدم ها رو نخوري .
=======
براي تمرين هم بهت پيشنهاد ميكنم كه فعلا براي تحريك به رشد و حجم گرفتن حركات پايه پاورليفتينگ مثل اسكوات و ليفت و پرس رو به استثناي ليفت در برنامت جا بدي و از حركات پايه اي استفاده كني. مثل سرشانه هالتر از جلو و زير بغل هالتر خم . بارفيكس و پرس سينه و جلوبازو هالتر . محدوده حركات هم بين 8 تا 10 تكرار در 3 ست حفظ كن .
خوب استراحت كن و خوب بخور . 6 وعده در حجم هاي كم .
براي افزايش وزن بهتر اين رو درست كن و بخور خودم جواب گرفتم در افزايش قدرت و حجم موثره :
2 ليوان شير + 4 قاشق شير خشك + نصف ليوان ماست + 1 عدد موز + نصف استكان سويا آجيلي سابيده شده
يه بار بعد از تمرين يه بار قبل از خواب .
فعلا همين ها كافيه !
موفق باشي .
لاهيج وب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

my_consort_is_my_life
31-07-2006, 14:41
اقا من يه مدتي بدنسازي مي رفتم
فقط اينو بگم كه 1هفته كراتين مصرف كردم اما وقتي مي خوردم شب ها اصلا خوابم نمي برد وبدنم داغ مي شد وانگاري كه تب داشتم وخلاصه مادرم بهم گفت فلاني مديون مني اگه بخوري .ماهم گذاشتيم كنار ديگه
اما يه نصيحت برادرانه واونم اينكه دنبال اين مسايل نريد بذاريد بدنتون در آينده سالم بمونه
موفق باشيد

Admiral
31-07-2006, 19:36
خیلی ممنون از راهنمایی های شما دوستان عزیز

براي افزايش وزن بهتر اين رو درست كن و بخور خودم جواب گرفتم در افزايش قدرت و حجم موثره :
2 ليوان شير + 4 قاشق شير خشك + نصف ليوان ماست + 1 عدد موز + نصف استكان سويا آجيلي سابيده شده
يه بار بعد از تمرين يه بار قبل از خواب .

منظور شما اینه که همه ی اینها رو مخلوط کنم و بخورم ؟!!

هر بار چقدر از این معجون بخورم ؟

من سه روز در هفته و ساعات 6 تا 8 تمرین میکنم.فاصله ی زمانی برای مصرف معجون کم نیست ؟

فقط اينو بگم كه 1هفته كراتين مصرف كردم اما وقتي مي خوردم شب ها اصلا خوابم نمي برد وبدنم داغ مي شد وانگاري كه تب داشتم

از توصیه دلسوزانه شما هم ممنونم دوست عزیز

در كل بايد بگم اگر ميخواهيد وارد اين رشته شويد و موفق شويد ميبايست علمي اين ورزش را دنبال كنيد .
مجلات و روزنامه هاي مربوط به اين رشته را تهيه كمنيد و بخوانيد . مجله دانش و ورزش خيلي ميتونه به شما كمك كنه.
روزنامه بشير هم تا كمي !

حتماً به توصیه های شما عمل میکنم.

موفق باشید

lahij_web
01-08-2006, 09:12
فقط اينو بگم كه 1هفته كراتين مصرف كردم اما وقتي مي خوردم شب ها اصلا خوابم نمي برد وبدنم داغ مي شد وانگاري كه تب داشتم وخلاصه مادرم بهم گفت فلاني مديون مني اگه بخوري .ماهم گذاشتيم كنار ديگه
اما يه نصيحت برادرانه واونم اينكه دنبال اين مسايل نريد بذاريد بدنتون در آينده سالم بمونه
موفق باشيد

ببين عزيزم . كراتين هيچ ضرري براي بدن نداره بلكه فوايد زيادي حتي براي غير ورزشكارا داره ! ورزشكاراش كه ديگه جاي خودش ... توضيح فوايد كراتين در اين وقال نميگنجه ! و اين عوارضي كه ميگي ممكنه از چيزي غير از كراتين بوده باشه .
2 حالت ميتونه درباره تو صدق كنه :
اول اينكه كراتين رو درست مصرف نكردي و دوم اينكه تقلبي بهت دادن كه احتمال دومي فراوون تره !
كراتين ماده ايه كه در هر چندين كيلو از گوشت قرمز به مقدار خيلي كم وجود داره پس عاقلانه نيست كه كراتين مورد نياز بدن رو از گوشت قرمز تهيه كنيم . شما كه اين انتظار رو نداري ؟!

براي بيشتر اشنا شدن با كريتين و خواص اون ميتوني به وبم سري بزني ... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

lahij_web
01-08-2006, 09:19
خیلی ممنون از راهنمایی های شما دوستان عزیز

منظور شما اینه که همه ی اینها رو مخلوط کنم و بخورم ؟!!

هر بار چقدر از این معجون بخورم ؟

من سه روز در هفته و ساعات 6 تا 8 تمرین میکنم.فاصله ی زمانی برای مصرف معجون کم نیست ؟

دوست خوبم .. شما 3 روز در هفته تمرين ميكني و اين ميشه گفت تقريبا براي شما ايده آله .
فقط ... مدت تمرينت زياده ... من كه پاورليفترم 2 ساعت تمرين نميكنم ! شما كه ديگه بايد 50 دقيقه اي تموم كني تمرينت رو . تمرين با شدت بالا و فشرده با حداكثر تمركز روي حركات .
آره . همه رو تو مخلوط كن با هم مخلوط كن . 2 قاشق عسل هم بهش اضافه كن كه بتوني بعد از تمرين قند مناسب رو به بدنت برسوني .
اين رو بايد در فاصله بلافاصله بعد تمرين تا 40 دقيقه بعد به بدنت برسوني .
بعد از 2 ساعت يه شام با كيفيت هم بخوري .
قبل از خواب هم ميتوني مصرف كني . يا ساعت 10 صبح به عنوان ميان وعده . ديگه انتخاب با خودته .
موفق باشي داداش .
=============
( ضمنا امين جان روزنامه بشير كيفيت چنداني نداره . زياد موافق نيستم باهاش . تجربه افراد خيلي ميتونه براي يه مبتدي ارزشمند تر باشه )

Admiral
01-08-2006, 10:13
دوست خوبم .. شما 3 روز در هفته تمرين ميكني و اين ميشه گفت تقريبا براي شما ايده آله .
فقط ... مدت تمرينت زياده ... من كه پاورليفترم 2 ساعت تمرين نميكنم ! شما كه ديگه بايد 50 دقيقه اي تموم كني تمرينت رو . تمرين با شدت بالا و فشرده با حداكثر تمركز روي حركات .
آره . همه رو تو مخلوط كن با هم مخلوط كن . 2 قاشق عسل هم بهش اضافه كن كه بتوني بعد از تمرين قند مناسب رو به بدنت برسوني .
اين رو بايد در فاصله بلافاصله بعد تمرين تا 40 دقيقه بعد به بدنت برسوني .
بعد از 2 ساعت يه شام با كيفيت هم بخوري .
قبل از خواب هم ميتوني مصرف كني . يا ساعت 10 صبح به عنوان ميان وعده . ديگه انتخاب با خودته .
موفق باشي داداش

فکر کنم بین ست ها و حرکت های زیادی استراحت میکنم !

خیلی ممنون

lahij_web
01-08-2006, 13:41
فکر کنم بین ست ها و حرکت های زیادی استراحت میکنم !

خیلی ممنون

استراحت بين ست ها رو بين 45 تا 60 ثانيه نگه دار .

Admiral
01-08-2006, 17:52
راستی یه سوال از روی کنجکاوی دارم.

اگه مصرف اصولی کراتین ضرر نداره چرا به من توصیه کردین از سال دوم اگه نیاز شد مصرف کنم؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این سوال رو بزارید به حساب ناشی بودن من در این زمینه و نه جسارت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahdy2021
01-08-2006, 20:08
در هر 5 كيلو گوشت قرمز 5گرم كراتين وجود دارد .

درمورد روزنامه بسير هم با شما موافقم . ولي بدك نيست خوندن بعضي چيز هاش
امير جان البته من زياد در اين مورد چيزي نمي دونم ولي يه سوالي براي من پيش اومده

اگر واقعا يه همچين نسبتي بين كراتين و گوشت هست هر 5 گرم در 5 كيلو فكر نمي كنيد اونوقت استفاده اون به اين صورت خيلي غير عادي باشه

البته من مي دونم اين ماده سالهاست توسط ورزشكاران رشته هاي مختلف مصرف ميشه ولي من منظورم اينه اين با حالت طبيعي خيلي متفاوته و ممكنه ضرر هم داشته باشه

(اميدوارم تونسته باشم منظورم درست رسونده باشم)

lahij_web
02-08-2006, 13:58
راستی یه سوال از روی کنجکاوی دارم.

اگه مصرف اصولی کراتین ضرر نداره چرا به من توصیه کردین از سال دوم اگه نیاز شد مصرف کنم؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این سوال رو بزارید به حساب ناشی بودن من در این زمینه و نه جسارت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سوال كردن اصلا عيبي نداره ... اصلا ...
ببين عزيز . بدنت تو سال هاي اول تمرين دچار يه شوك ميشه و چون داره فشاري جديد رو متحمل ميشه تحولي بسيار بزرگ رو در خودش ايجاد ميكنه و رو به ارتقاي عضلاني ميره . حتي اگه چندان متمركز هم تمرين نكني .
ولي چون بدن به هر چيزي عادت پيدا ميكنه بعد يه مدت تحمل فشار براش عادي ميشه و با روش هاي شوك دهنده هم نميشه بدن رو به حركت به بالا وا داشت و در واقع بدن مقاوم ميشه . و خودش رو با شرايط تغذيه اي موجود وقف ميده و منتظر چيزيه كه منفجرش كنه ! در واقع بدن تشنه منابع انرژي بدن از جمله كراتين ميشه . ( البته خود كراتين نه ... كراتين به چيزي تبديل ميشه در بدن كه تشريحش اينجا نميگنجه ) . بعد از سال اول كه شروع بع مصرف كراتين ميكني بدنت تمامش رو جذب ميكنه و رشد فو.ق العاده اي هم ميكنه . ولي درست بعد از يكي دو دوره مصرف كراتين باز هم به اون هم عادت ميكنه كه اونجا ديگه بايد با روش هاي مختلف از اين امر جلوگيري كني .
=
دليل اصلي ترش هم كه گفتم بعد از سال اول اينه كه بدنت با كمك تغذيه اصولي و طبيعي و با مواد غذايي موجود رشد كنه و به نوعي پايه سازي بشه تا تشنه كراتين باشه و ذخاير سلوليت بزرگتر و بيشتر بشه . چون كراتين و امثال كراتين رو از غذاهاي طبيعي هم ميشه تامين كرد البته با دوز كم.
=====
امير جان . از توضيحت ممنون . فقط تا اونجايي كه من اطلاع دارم بدن ها سه دسته اند :
اكتوموروف ( بدن هاي لاغر و با استعداد كم بيا با دردسر براي رشد عضلاني )
اندوموروف ( بدن هاي داراي استخوان بندي درشت و چربي دار )
مزموروف ( بدن هاي عضلاني و خشك و داراي استعداد بالا )
ممنونتم .

lahij_web
02-08-2006, 14:05
مهدي جان اتفاقا يكي از دلايل استفاده از مكمل ها به اين دليل است كه چون اكثر اينا با آب و يا مايعات مخلوط ميشن در نتيجه بهتر جذب بدن ميشن .
دليلي ديگر اسن است كه شما هيچ گاه نميتوانيد روزي 5 كيلو گوشت قرمز بخوريد ( نه صرفه اقتصادي داره و نه ميشه)
اگر به فرض محال هم اين قدر گوشت را خورديد مقدار زيادي از آن را دفع ميكنيد و همه اون مقدار جذب بدنتون نميشه.

در مورد كراتين هم تا اون جايي كه من يادمه پزشك هاي فرانسوي معتقد بودن كه اين ماده روي كليه و كبد اثر مخرب داره (كه مصرف مداومش داره) ولي پزشك هاي آمريكايي معتقد بودند كه هيچ مشكلي نداره .
هنوز نتيجه دقيقي حاصل نشده ولي بيشتر ميگن كه خطري نداره و جزو داروهاي نيروزا و استروئيد هاي آنابوليكي محسوب نميشه.

اين نسبت خيلي هم بيشتره يعني بالاي 5 كيلو گوشت حدود 3 يا 4 گرم كراتين داره . و اين عاقلانه نيست كه از گوشت قرمز كراتين بدن تامين بشه . چون چربي بالاي گوشت قرمز يه طرف و هزينش يه طرفه !

در مورد كراتين تا حالا هيچ گزارشي نشده كه ضررري داشته باشه .
كراتين رو حتي به نوزادان هم ميدن!

Admiral
05-08-2006, 17:01
سلام

باز هم نیازمند راهنمایی های شما دوستان عزیز هستم.

ماه اول تمرینات من تموم شد.

از این ماه همون هفته ای 3 جلسه برم یا بکنمش 4 جلسه ؟

جناب لاهيج _ وب واسه ی بعد از تمرین یک معجون معرفی کردن، برای قبل از تمرین چی بخورم ؟

آخه فکر میکنم حین تمرین انرژی لازم رو ندارم.

مثلاً در پرس سینه که 4 تا ست 10 تایی میرم،ست اول راحته،ست دوم یه کم سخت میشه و همینطور که پیش میره سخت تر میشه ! بدنم زود خالی میکنه و انرژی کم میاره. وزنه هم زیاد نیست 20 کیلو میزنم.

قبل از تمرین موز میخورم و بعدش هم ماء الشعیر.

خیلی ممنون

Admiral
05-08-2006, 17:04
راستی من علاقه ی زیادی به تمرین دارم و دوست دارم زودتر وزن زیاد کنم و دست از تلاش برنمی دارم.

اما تحت فشارهای عصبی و روحی هستم که کارم رو مشکل کرده.

lovergod14amorousand
05-08-2006, 18:21
مضرترين دارو از اين نوع داروها چيه ومضراتش چيه...

Admiral
06-08-2006, 18:06
بابا بنده خدا يك معجون انرژي زا بخور !
ماالشعير كه همه چيز رو مي سوزونه.

الان يادم نيست ولي ميدونم كه بايد تركيبي رو درست كني كه توش از شيريني جات خوب استفاده بشه .
تا بهت انرژي بده

ای بابا شما هم Ban شدی ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من هنوز منتظر راهنمایی دوستان هستم.

lahij_web
08-08-2006, 10:00
سلام

باز هم نیازمند راهنمایی های شما دوستان عزیز هستم.

ماه اول تمرینات من تموم شد.

از این ماه همون هفته ای 3 جلسه برم یا بکنمش 4 جلسه ؟

جناب لاهيج _ وب واسه ی بعد از تمرین یک معجون معرفی کردن، برای قبل از تمرین چی بخورم ؟

آخه فکر میکنم حین تمرین انرژی لازم رو ندارم.

مثلاً در پرس سینه که 4 تا ست 10 تایی میرم،ست اول راحته،ست دوم یه کم سخت میشه و همینطور که پیش میره سخت تر میشه ! بدنم زود خالی میکنه و انرژی کم میاره. وزنه هم زیاد نیست 20 کیلو میزنم.

قبل از تمرین موز میخورم و بعدش هم ماء الشعیر.

خیلی ممنون

سلام عزيز .
حالا كه ماه اول تمريناتت تموم شد بايد تمريناتت رو به 4 جلسه در هفته و به صورت تفكيكي برسوني . البته من حساب رو رو اين ميزارم كه تمرينت رو تو اين يه ماه اصولي و درست انجام دادي و بدنت به حد متوسطي رسيده.
براي 8 هفته اين سري رو ادامه بده تا اگه نتيجه نداد بتوني عوضش كني : ( اين نرمال ترين و بهترين نوع تقسيم از نظر منه ) :
شنبه = سينه و جلوبازو
يكشنبه = پاها و شكم
سه شنبه = سرشانه و پشت بازو
چهارشنبه = پشت و زير بغل + فيله
========
براي 3 ساعت قبل از تمرين بايد چيزي بخوري كه انرژي حين تمرين رو تامين كنه . كربوهيدرات هاي پيچيده ميتونن اتخاب مناسبي باشن .
ميتوني از 2 تا سيب زميني پخته + 1 ليوان شير استفاده كني. البته نبايد زياد سنگين باشه .1 عدد موز + 2 عدد خرما هم كفايت ميكنه .
سعي كن هر چه به زمان تمرين نزديك تر ميشي مواد قندي كمتر مصرف كني . بر خلاف چيزي كه خيلي ها مي گن استفاده از مواد قندي كارآيي بدن رو پايين مياره و يه احساس كندي و سستي بهت دست ميده .
بعد تمرين هم تا 40 دقيقه بعدش اون معجون رو مصرف كن و تا 1 ساعت بعد يه وعده درست و حسابي به بدنت برسون .
راستي 4 ست 10 تايي براي پرس سينه زياديه ! سعي كن 2 ست 15 تايي با وزنه 30 % گرم كني بعد 3 ست 8 تكراري با 75% شدتت بزني و هفته به هفته 5/2 كيلو اضافه كني . و يه برنامه درست و حسابي هم مطابق بدنت از يه مربي با تجربه تهيه كن و نه يه برنامه تخيلي !
مشكل خستگي حين تمرينت پس حل شد ! موفق باشي داداش .

lahij_web
08-08-2006, 10:11
ماعالشعير همه چي رو ميسوزونه !؟ ! ! عجيبا غريبا !

ماعالشعير داراي ويتامين هاي مفيد گروه ب و خيلي از مواد معدني و املاحه كه براي رشد بدن خيلي مفيده و بعد از تمرين ميتونه يه انتخاب خوب براي تامين ويتامين هاي بدن و تقويت وضعيت سلولي باشه .

Admiral
08-08-2006, 11:43
سلام

خیلی خیلی ممنون دوست عزیز

راستي 4 ست 10 تايي براي پرس سينه زياديه ! سعي كن 2 ست 15 تايي با وزنه 30 % گرم كني بعد 3 ست 8 تكراري با 75% شدتت بزني

در مورد 30% و 75% و ... یکم بیشتر توضیح میدین!

متشکرم

lahij_web
08-08-2006, 12:25
سلام

خیلی خیلی ممنون دوست عزیز

در مورد 30% و 75% و ... یکم بیشتر توضیح میدین!

متشکرم

ببين داداشم ... وقتي مثلا ركورد شما در حركت پرس سينه 100 كبلوگرم براي 1 تكرار باشه گرم كردن با 30% شدت يعني اينكه با وزنه حدود 25 يا 30 كيلويي خودتو گرم كني .
75% يعني حدود 80 كيلو از وزنه .
كلا با به دست آوردن ماكزيمم 1 تكرارت ميتوني تمرين بهتري داشته باشي .
:)

Admiral
10-08-2006, 16:29
ببين داداشم ... وقتي مثلا ركورد شما در حركت پرس سينه 100 كبلوگرم براي 1 تكرار باشه گرم كردن با 30% شدت يعني اينكه با وزنه حدود 25 يا 30 كيلويي خودتو گرم كني .
75% يعني حدود 80 كيلو از وزنه .
كلا با به دست آوردن ماكزيمم 1 تكرارت ميتوني تمرين بهتري داشته باشي .

خیلی ممنون داداشی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

متشکرم.

موفق باشید.

remigolian
10-08-2006, 21:50
افزايش دسترسي به انرژي فوري در اعضلات
افزايش قدرت اعضلاني
افزايش تحمل ورزش سنگين كوتا مدت
كمك به تاخير خستگي
افزايش تو ده اعضلاني
كاهش تخريب عضلاني بعد از ورزش سنگين
بهتر است كه كراتين را با دينا بول استفاده شود چون مكمل يك ديگر هستند
بهتر است كه از دارو هاي هورموني نيرو زا استفاده نكنيد
وهر مشكل ديگري در مورد مكملها و پرورش اندام داشتي مصرح كن

lahij_web
11-08-2006, 11:08
افزايش دسترسي به انرژي فوري در اعضلات
افزايش قدرت اعضلاني
افزايش تحمل ورزش سنگين كوتا مدت
كمك به تاخير خستگي
افزايش تو ده اعضلاني
كاهش تخريب عضلاني بعد از ورزش سنگين
بهتر است كه كراتين را با دينا بول استفاده شود چون مكمل يك ديگر هستند
بهتر است كه از دارو هاي هورموني نيرو زا استفاده نكنيد
وهر مشكل ديگري در مورد مكملها و پرورش اندام داشتي مصرح كن

ببين عزيزم ... يه اشتباهي شده ! ديانابول جزو يكي از خطرناك ترين مواد استروئيديه كه مصرفش به هيچ عنوان به كسي توصيه نميشه ! مگه اينكه ... !!!
اصلا ديانابول مكمل كراتين نيست و از لحاظ ساختاري زمين تا آسمون با هم تفاوت دارن . يكي مكمل و ديگري استروئيد آنابوليكه !

Mehrshad-msv
11-08-2006, 18:37
ببين عزيزم ... يه اشتباهي شده ! ديانابول جزو يكي از خطرناك ترين مواد استروئيديه كه مصرفش به هيچ عنوان به كسي توصيه نميشه ! مگه اينكه ... !!!
اصلا ديانابول مكمل كراتين نيست و از لحاظ ساختاري زمين تا آسمون با هم تفاوت دارن . يكي مكمل و ديگري استروئيد آنابوليكه !

lahij_web جان كاملادرست ميگن ديانابول يكي ازخطرناكترين مواداستروئيدي هستن كه عوارضش دركوتاهترين زمان ممكنه مشخص ميشه :blink:

راستي بچه هامن حدود دوسه ساله كه تواين رشته به طورجدي فعاليت ميكنم....

حالا يجورايي رشدبدنم متوقف شده (قفل كرده رو 87 كيلو!!) خيلي دوست دارم وزنمو به حدود98 كيلوبرسونم

تاحالاهم ازهيچ دارويامكملي استفاده نكردم.... حالا تصميم گرفتم ازمكملاهم توبرنامم استفاده كنم ولي اطلاعاتم از
مكملا خيلي كمه به خاطرهمين ميخواستم يكي ازدوستان منو راهنمايي كنن كه ازچه مكملي ياتركيب چه مكملايي استفاده كنم؟
چه مدت زماني استفاده كنم؟
لطفاروش مصرف مكمل پيشنهاديروهم يكي ازدوستان توضيح بدن ؟!.....

باي

lahij_web
17-08-2006, 17:47
lahij_web جان كاملادرست ميگن ديانابول يكي ازخطرناكترين مواداستروئيدي هستن كه عوارضش دركوتاهترين زمان ممكنه مشخص ميشه :blink:

راستي بچه هامن حدود دوسه ساله كه تواين رشته به طورجدي فعاليت ميكنم....

حالا يجورايي رشدبدنم متوقف شده (قفل كرده رو 87 كيلو!!) خيلي دوست دارم وزنمو به حدود98 كيلوبرسونم

تاحالاهم ازهيچ دارويامكملي استفاده نكردم.... حالا تصميم گرفتم ازمكملاهم توبرنامم استفاده كنم ولي اطلاعاتم از
مكملا خيلي كمه به خاطرهمين ميخواستم يكي ازدوستان منو راهنمايي كنن كه ازچه مكملي ياتركيب چه مكملايي استفاده كنم؟
چه مدت زماني استفاده كنم؟
لطفاروش مصرف مكمل پيشنهاديروهم يكي ازدوستان توضيح بدن ؟!.....

باي

عزيز شما بدنت به يه شوك تمريني نياز داره نه به مكمل . البته به مكمل نياز هست ولي نه اونطوري كه شديد باشه .
ميتوني از اين مطالب براي شوك وارد كردن به بدنت استفاده كني :
جهش عضلاني به روش پاورليفتر ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

lahij_web
18-08-2006, 13:09
كسي ميتونه اطلاعاتي درباره ي قرص هاي فارماتون بهم بده ؟ كامل و با پايه و اساس باشه لطفا ... چون خودم اطلاعاتم دربارش ناقصه .
ممنون ميشم .

atrin777
18-08-2006, 16:52
سلام به همه خسته نباشيد
بچه ها من اهل ورزش سنگين نيستم
مي خواستم ببينم راهي براي افزايش وزن وجود داره كه هم ضرر نداشته باشه هم احتياج به ورزش جد نداشته باشه

ممنون

HADI roni
19-08-2006, 00:47
سلام به همه.
من حدود 4-5 ماه پیش این رشته رو شروع کردم.طی دو ماه وزنم از 67-68 به 77 رسید.
اما بعد ول کردم و یه مریضی سخت گرفتم که وزنم به 70 رسید.
الان یه 3 ماهی هست که دوباره کار میکنم و به 72 رسیدم.احساس میکنم وزنم ایست کرده.
شما راه حلی دارید؟
کراتین رو از کی میتونم مصرف کنم؟
قدمم 180 است.
درسته که میگن اگه با کراتین بالا بیام بعد اینکه ورزشو ول کنم هیکلم آویزون میشه؟
ببخشید خیلی سوال میکنم!
در آخر :شما میتونید رژیمی توصیه کنید که به 85 برسم؟
خیلی ممنون.

HADI roni
20-08-2006, 01:51
سلام به همه.
کسی اینجا نیست؟

lahij_web
21-08-2006, 20:28
سلام به همه.
من حدود 4-5 ماه پیش این رشته رو شروع کردم.طی دو ماه وزنم از 67-68 به 77 رسید.
اما بعد ول کردم و یه مریضی سخت گرفتم که وزنم به 70 رسید.
الان یه 3 ماهی هست که دوباره کار میکنم و به 72 رسیدم.احساس میکنم وزنم ایست کرده.
شما راه حلی دارید؟
کراتین رو از کی میتونم مصرف کنم؟
قدمم 180 است.
درسته که میگن اگه با کراتین بالا بیام بعد اینکه ورزشو ول کنم هیکلم آویزون میشه؟
ببخشید خیلی سوال میکنم!
در آخر :شما میتونید رژیمی توصیه کنید که به 85 برسم؟
خیلی ممنون.

سلام ! به ميمنت و مباركي مبعث پيامبر عزيزمون ما هم جيم زديم از پادگان اومديم سر خونه زندگيمون !
===
ببين داداش گلم ... كراتيم مصرف كردن باعث يه شوك وارد كردن به بدنت ميشه و يه دگرگوني تو بدنت به وجود مياره و استفادش هم به هيچ وجه قدرت و سايز عضلاني كاذب بهت نميده . بلكه سوخت و انرژي مورد نياز رو تامين ميكنه تا تو عضله بيشتر بسازي .
و پيشنهاد هم ميشه كه بعد از 6 ماه مصرف مداومش 1 تا 2 ماه استراحت بدي و مصرف نكني تا بدن تنبل نشه . به همين سادگي ...
درباره ايست عضلاني و وزنت هم خيلي سادست . يا تمريناتت ديگه جواب نميده و مدتش زياد شده يا زيادي تمرين ميكني . به هر حال من از اينجا از پشت سيستم نميتونم بگم وضعت چجوريه چون از تمرين كردنت خبر ندارم ولي ميتوني از تمرين شوك دادن به عضلات استفاده كني . مثلا جلو بازو با پشت بازو رو سوپر بزني و از حركات سوپر ست ديگه براي سرشانه و پشت و سينه استفاده كني . از پا ها هم غافل نشو كه كليد رشد بدن تو تمرين دادن پاهاست .
نميخوام تبليغ كنم ولي اينجا ميتوني جواب خيلي از سوالاتت رو بگيري چون از اين دست سوالان زياد ازم پرسيدن و من سعي كردم مفصل توضيحش بدم ...
ببين و استفاده كن . ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

lahij_web
21-08-2006, 20:31
سلام به همه خسته نباشيد
بچه ها من اهل ورزش سنگين نيستم
مي خواستم ببينم راهي براي افزايش وزن وجود داره كه هم ضرر نداشته باشه هم احتياج به ورزش جد نداشته باشه

ممنون

فقط تغذيه ! تمرين هم نميخواد در حد جدي جدي داشته باشي. فقط يه كم تحرك كه براي بدنت يه نوع متابوليسم نرمال به وجود بياد .
اينجا رو بخون . درباره تغذيه زياد نوشته ! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

HADI roni
22-08-2006, 01:20
سلام به همه.
lahij-web جان خیلی زحمت کشیدی. واقعا ممنون.

lahij_web
22-08-2006, 05:37
سلام به همه.
lahij-web جان خیلی زحمت کشیدی. واقعا ممنون.

اختيار داري داداش . كار خاصي نكردم .

Mohammad_Ahrari
08-09-2006, 21:06
سلام دوستان

خوبيد؟

من قدم 185 است و وزنم 53 و سنم 17 . من ميخوام فقط هيكل بسازم و بيام رو فرم و قصد ندارم كه حرفه اي كار كنم فقط خوش هيكل باشم

راهنماييم كنيد چيكارا بكنم

ممنون

PeS
08-09-2006, 22:08
سلام برای چاق شدن چی پیشنهاد میدین

lahij_web
09-09-2006, 09:31
سلام دوستان

خوبيد؟

من قدم 185 است و وزنم 53 و سنم 17 . من ميخوام فقط هيكل بسازم و بيام رو فرم و قصد ندارم كه حرفه اي كار كنم فقط خوش هيكل باشم

راهنماييم كنيد چيكارا بكنم

ممنون

سلام .
قدت مناسبه براي داشتن يه فيزيكه ايده ال ! ولي وزنت خيلي خيلي كمه !
تو سن رشد هم كه هستي .
تنها كاري كه بايد بكني اينه كه تغذيه مناسب داشته باشي و در كنارش 3 روز در هفته تمرين منظم و كم فشار ...
استراحت و خواب كافي هم فراموش نشه .
از اين نسبت استفاده كن براي تغذيه :
60% كربوهيدرات ها و 30% پروتئين ها و باقي هم چربي هاي مفيد .
كليات رو گفتم چون تو صفحات قبل درباره اين موضوع با جزئيات توضيح دادم .
موفق باشي عزيز .

PeS
09-09-2006, 10:00
صرفا برای چاقی باید چی کار کرد؟
من دیدم کربوهیدرات ولی نمیدونم کدوم بتهر که میفروشن
مرسی

lahij_web
09-09-2006, 11:56
صرفا برای چاقی باید چی کار کرد؟
من دیدم کربوهیدرات ولی نمیدونم کدوم بتهر که میفروشن
مرسی
ببين عزيز اين چاقي كه ميگي اصلا اسم قشنگي نيس ! كي دوس داره چربي اضافه كنه ؟!
شما بايد با تقسيم كردن وعده هاي غذايي به تعداد زياد ( 5 يا 6 وعده كم حجم ولي مقوي ) به بدنتون كمك كنين كه همش در حال سوخت و ساز باشه و از مواد مغذي براي ساختن عضله استفاده كنه .
درباره همچين سوالي قبلا توضيح داده شده . تو صفحات قبل بگردي پيدا ميكني .
اكثر سوالات اينجا متاسفانه يا خوشبختانه ! يكيه ...

Mohammad_Ahrari
09-09-2006, 12:12
lahij جان ممنون از راهنماييت

من برم بدنسازي كارم راه ميفته؟ كراتينم كمكم ميكنه؟

ممنون

PeS
09-09-2006, 12:13
دوست عزیز خوب شاید من چربی دوست داشته باشم و وقت اینکه ورزش کنم یا چند نوبت غذا بخورم را نداشته باشم برا همین میخوام مکمل بخورم و چیز دیگه اشتهای من نسبت به غذا کمه متاسفانه

lahij_web
09-09-2006, 14:00
lahij جان ممنون از راهنماييت

من برم بدنسازي كارم راه ميفته؟ كراتينم كمكم ميكنه؟

ممنون

ببين محمد جان . هر نوع ورزش و تحركي منجر به رشد بدن ميشه . حالا تمرين با وزنه بهترين اتخاب براي رشد عضلاني سريعتر ميتونه باشه .
مراتين ماده بسيار موثريه كه تو غذاها هم به مقدار خيلي خيلي كم يافت ميشه ولي تا 1 سال اول تمرينت به نظرم با تغذيه اصولي پيش بري بهتره تا بدنت به اصطلاح تشنه ي تشنه بشه و بتوني با يه كراتين شوك خوبي بهش وارد كني ...
تمرين اصولي + خواب و استراحت كافي + تغذيه كامل همينا برات فعلا كافيه .

lahij_web
09-09-2006, 14:06
دوست عزیز خوب شاید من چربی دوست داشته باشم و وقت اینکه ورزش کنم یا چند نوبت غذا بخورم را نداشته باشم برا همین میخوام مکمل بخورم و چیز دیگه اشتهای من نسبت به غذا کمه متاسفانه

ببين عزيز گمون نكنم كسي از عوارض وحشتناك چربي ها براي بدن بي اطلاع باشه ...
مكمل اسمش روشه ... م ك م ل ... يعني كامل كننده ي غذا . حالا شما چطور ميخواي وقتي غذاي درست نميخوري از مكمل استفاده كني؟ مثل اينه كه بخواي كلاس اول رو نخونده بري دانشگاه ! خيلي فرق داره نه ؟!
درباره اشتهات هم به خودت مرتبطه . بايد ببيني چه چيزهايي در روز ميخوري ؟
اينكه چقدر ميخوري مهم نيست عزيز ... مهم اينه چي رو چه وقت ميخوري !
فدات !

siya22
09-09-2006, 15:35
سلام به همه من تمام صفحات اين تاپيكو از اول خوندم و خيلي هم چيز ياد گرفتم حالا يه سوال داشتم من قدم 186 وزنم 72 درسته كمبود وزن دارم ولي از هيكلم راضيم و ميخوام اين كمبودو يواش يواش برطرف كنم تو يه باشگاه ثبت نام كردم كه هر روز ميرم حالا ميخواستم بدونم برا اينكه سينه هام بياد جلو شكمم خط بيوفته و ... كلا" خوش اندام بشم بايد چند وقت كار كنم؟ و اگه بعدن بدن سازيو ول كنم هيكلم از فرم ميوفته؟ يا بايد تا آخر عمرم برم بدن سازي؟

يه سوال خيلي مهم ديگه اينكه تو ماه رمضان كه روزه هستم چه ساعتي برم تمرين بهتره و چجوري تمرين كنم كه كم نيارم؟

در آخر ممنون ميشم اگه به سوالاتم جواب بدين

ebliskabir
11-09-2006, 01:42
چي بخوريم بدنمون بياد رو فرم؟؟؟؟؟

lahij_web
11-09-2006, 18:54
سلام به همه من تمام صفحات اين تاپيكو از اول خوندم و خيلي هم چيز ياد گرفتم حالا يه سوال داشتم من قدم 186 وزنم 72 درسته كمبود وزن دارم ولي از هيكلم راضيم و ميخوام اين كمبودو يواش يواش برطرف كنم تو يه باشگاه ثبت نام كردم كه هر روز ميرم حالا ميخواستم بدونم برا اينكه سينه هام بياد جلو شكمم خط بيوفته و ... كلا" خوش اندام بشم بايد چند وقت كار كنم؟ و اگه بعدن بدن سازيو ول كنم هيكلم از فرم ميوفته؟ يا بايد تا آخر عمرم برم بدن سازي؟

يه سوال خيلي مهم ديگه اينكه تو ماه رمضان كه روزه هستم چه ساعتي برم تمرين بهتره و چجوري تمرين كنم كه كم نيارم؟

در آخر ممنون ميشم اگه به سوالاتم جواب بدين

سلام دوست خوبم ... ممنون كه مثل خيلي از بچه ها زرتي ! سوالتو نپرسيدي و تاپيك رو از اول دنبال كردي شايد جواب سوالتو هم بگيري .
ببين عزيز ظاهرا فقط مقدار كمي كمبود وزن و حجم عضلاني داري . براي اين دو تا نكته اي كه گفتي ميخواي بهش برسي بايد بگم تكيه روي يه بخض خاص نميتونه جوابگوي نيازت به طور كامل باشه . تمرين روي كليه قسمت هاي بدن رشد كلي رو تضمين ميكنه . ولي اين كليات رو رعايت كن تا به حجم قابل قبولي برسي .
تمرينت رو روي تمام بخش هاي سينه متمركز كن . از سيستمهاي تمريني مختلف به تناوب استفاده كن كه رشد سينه ايست نكنه . تغذيه و استراحت كافي رو فراموش نكن ./ سعي كن تمرين روي سينه پر فشار و كم مقدار باشه نه به يه ماراتون تمريني تبديل بشه . از روش پاورليفتر ها ميتوني استفاده كني و جواب هم بگيري .
تمرينت رو ميتوني 2 جور پي بگيري ... يكي عين خود پاورليفتر ها يعني يه جلسه سبك با فشار متوسط و تكرار و يه جلسه حداكثر فشار .
جلسه ابتداي هفته رو به پرس سنگين اختصاص بده با 1 يا 2 تكرار حداكثر و جلسه بعد با تكرار هاي بالا زير 10 تكرار .
البته بايد يه پاورليفتر باشي كمه بتوني دوام بياري چون بقيه بخش هاي بدنت آٍسيب ميبينه .
پس روش دوم رو من بهت پيشنهاد ميكنم : تركيبي از سيستم پرسي پاورليفتينگ و بدنسازي :
اين برنامه رو براي 6 يا 8 هفته دنبال كنتا نتيجشو ببيني : ( يه بار در هفته )
پرس سينه هالتر .
12×2 سبك گرم كردني
8×1 60% از 1 تكرار
5×3 80- 85% از يه تكرارت
وزنه اي انتخاب كن كه 5 تكرار كامل و درست رو انجام بدي و هر هفته 5/2 كيلو به وزنه اضافه ميكني .
------
پرس بالا سينه هالتر 8×3
پارالل 8×3
قفسه سينه دمبل 12×3
اگه ريتم حركتي و فرم صحيح حركات رو. همراه با حجركات كششي مناسب بين ست ها تركيب كني قول ميدم حجم سينت تغيير خواهد كرد ّ!
فدات ! منو در جريان بزار كه چه كردي !
راستي براي ماه رضون يه مطلب مخصوص قراره آماده كنم .
سري به وبلاگ بزن تا بتوني ازش استفاده كني. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

lahij_web
11-09-2006, 18:57
چي بخوريم بدنمون بياد رو فرم؟؟؟؟؟

آخه اينم شد سوال داداش من ؟
داري اسپم بازي در مياريا !! :laughing:
يه زحمتي بكش صفحات تاپيكو مرور كن به ججواب سوالت ميرسي /

ya30n
11-09-2006, 23:42
سلام...
قد من 173 هست و وزنم 50 هفده سال هم سن دارم.
دو هفته ميشه كه ميرم بدنسازي ولي اصلا رو فرم نيومدم البته شايد زود باشه ولي خب.
ميخواستم كراتين بخرم بخورم.
آيا ضرر داره؟
و آيا پودر ديگري هست كه بهتر و موثرتر از كراتين باشه؟
موفق باشيد
يا حق

siya22
12-09-2006, 02:17
سلام دوست خوبم ... ممنون كه مثل خيلي از بچه ها زرتي ! سوالتو نپرسيدي و تاپيك رو از اول دنبال كردي شايد جواب سوالتو هم بگيري .
ببين عزيز ظاهرا فقط مقدار كمي كمبود وزن و حجم عضلاني داري . براي اين دو تا نكته اي كه گفتي ميخواي بهش برسي بايد بگم تكيه روي يه بخض خاص نميتونه جوابگوي نيازت به طور كامل باشه . تمرين روي كليه قسمت هاي بدن رشد كلي رو تضمين ميكنه . ولي اين كليات رو رعايت كن تا به حجم قابل قبولي برسي .
تمرينت رو روي تمام بخش هاي سينه متمركز كن . از سيستمهاي تمريني مختلف به تناوب استفاده كن كه رشد سينه ايست نكنه . تغذيه و استراحت كافي رو فراموش نكن ./ سعي كن تمرين روي سينه پر فشار و كم مقدار باشه نه به يه ماراتون تمريني تبديل بشه . از روش پاورليفتر ها ميتوني استفاده كني و جواب هم بگيري .
تمرينت رو ميتوني 2 جور پي بگيري ... يكي عين خود پاورليفتر ها يعني يه جلسه سبك با فشار متوسط و تكرار و يه جلسه حداكثر فشار .
جلسه ابتداي هفته رو به پرس سنگين اختصاص بده با 1 يا 2 تكرار حداكثر و جلسه بعد با تكرار هاي بالا زير 10 تكرار .
البته بايد يه پاورليفتر باشي كمه بتوني دوام بياري چون بقيه بخش هاي بدنت آٍسيب ميبينه .
پس روش دوم رو من بهت پيشنهاد ميكنم : تركيبي از سيستم پرسي پاورليفتينگ و بدنسازي :
اين برنامه رو براي 6 يا 8 هفته دنبال كنتا نتيجشو ببيني : ( يه بار در هفته )
پرس سينه هالتر .
12×2 سبك گرم كردني
8×1 60% از 1 تكرار
5×3 80- 85% از يه تكرارت
وزنه اي انتخاب كن كه 5 تكرار كامل و درست رو انجام بدي و هر هفته 5/2 كيلو به وزنه اضافه ميكني .
------
پرس بالا سينه هالتر 8×3
پارالل 8×3
قفسه سينه دمبل 12×3
اگه ريتم حركتي و فرم صحيح حركات رو. همراه با حجركات كششي مناسب بين ست ها تركيب كني قول ميدم حجم سينت تغيير خواهد كرد ّ!
فدات ! منو در جريان بزار كه چه كردي !
راستي براي ماه رضون يه مطلب مخصوص قراره آماده كنم .
سري به وبلاگ بزن تا بتوني ازش استفاده كني. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون از راهنمايي جامعي كه كردي من اين كارايي كه گفتي رو انجام ميدم و نتيجشو بهت خبر ميدم منتظر برنامه ماه رمضان هم هستم خدانگهدار . موفق باشي

lahij_web
21-09-2006, 06:40
سلام...
قد من 173 هست و وزنم 50 هفده سال هم سن دارم.
دو هفته ميشه كه ميرم بدنسازي ولي اصلا رو فرم نيومدم البته شايد زود باشه ولي خب.
ميخواستم كراتين بخرم بخورم.
آيا ضرر داره؟
و آيا پودر ديگري هست كه بهتر و موثرتر از كراتين باشه؟
موفق باشيد
يا حق

ببين عزيز ممكنه دلايل زيادي داشته باشه . بايد نگاه كني ببيني كجاي كارات ايراد داره ؟ استراحتت ؟ تمرينت ؟ تغذيه ؟ استرس داري ؟ همه اينا مهمه .
صفحات قبل رو مطالعه كن جوابتو حتما ميگيري . فقط به عنوان پيش رهنمايي : تمرينت رو پر شدت و كم مقدار حفظ كن و براي خارج شدن از ايست اون محلولي رو كه گفتم بعد تمرين و قبل خواب ميل كن .
كراتين رو هم ميتوني مصرف كني و ضرري نداره .
پودر پروتئيني هم نيازي نيست .

moslem.b
22-09-2006, 22:41
من کمتر از دو ماه که بدنسازی میرم تو این مدت

بازوهام به نسبت کول هام و سینه هام و.... کمتر رشد کرده

دلیلش چیه؟ تو برنامه ی تمرینم هم یک روز در میون جلو بازو دارم که توی اون روز

3 حرکت جلو بازو انجام میدم چیکار باید بکنم تا بازوهام رشد کنه؟

یه سوال دیگه:تمرین زیاد میتونه مضر باشه؟

siya22
24-09-2006, 14:22
آقا پس نگفتي ما ماه رمضان چه ساعتي بريم تمرين بهتره؟

lahij_web
30-09-2006, 17:04
من کمتر از دو ماه که بدنسازی میرم تو این مدت

بازوهام به نسبت کول هام و سینه هام و.... کمتر رشد کرده

دلیلش چیه؟ تو برنامه ی تمرینم هم یک روز در میون جلو بازو دارم که توی اون روز

3 حرکت جلو بازو انجام میدم چیکار باید بکنم تا بازوهام رشد کنه؟

یه سوال دیگه:تمرین زیاد میتونه مضر باشه؟

دليل اصليش اينه كه زياد از حد به بازوها فشار مياري و فرصت ريكاوري نميدي ... بازو ها چون عضلات كوچكي هستند نياز به فشار خيلي زيادي و بيش از حدي ندارند و همين نوع تمرين باعث تمرين زدگي و عدم رشد ميشه .
بايد بازو ها رو 1 بار در هفته سنگين به صورت پر شدت و كم مقدار تمرين بدي و از روش هاي متعدد كمك بگيري و بقيه هفته رو به ريكاوري اختصاص بدي . چون بازو ها در تمرينات پشت و سرشانه و سينه هم درگير ميشن و ديگه نيازي نيست كه مستقيم بارها تحت فشار هم بزاريشون .
براي راهنمايي بهت بگم كه به پشت بازو ها اولويت بده چون اكثر حجم بازو ها رو پشت بازو ها تشكيل ميدن .
و اينو به ياد داشته باش تمرين فقط 30 تا 40% ماجراست و بقيه تغذيه و استراحت كافيه ...
براي اينكه بتوني يه شوكي به بازوهات بدي به اين مقاله مراجعه كن :
افزايش حجم و قدرت بازو ها به روش پاورليفتر ها ... منبع : پاورليفتر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
موفق باشي داداش .

lahij_web
30-09-2006, 17:08
آقا پس نگفتي ما ماه رمضان چه ساعتي بريم تمرين بهتره؟

ببين عزيزم ... من خودم روشم اينه براي ماه مبارك :
افطار كه ميشه با يه غذاي سبك و پر انرژي كارم رو شروع ميكنم :
1 فنجون چاي كم رنگ + 4 تا 5 عدد خرما + نان + پنير + سبزي + مقداري عدسي يا سوپ و 1 فنجان شير
بعد از 1 تا 2 ساعت بعد ميرم تمرين . تمرينم كه تموم ميشه محلول دست ساز خودمو ميخورم و نيم ساعت بعد هم شامي ميخورم كه تركيبي از كربوهيدرات پيچيده و پروتئين باشه .
مثل ماهي يا مرغ + ماكاروني يا سيب زميني يا لوبيا + نان و تخم مرغ
همين ! مايعات رو هم در مدت زمان افطار تا سحر به بدن ميرسونم .

moslem.b
30-09-2006, 17:15
ممنون lahij_web جان

behzad_ulduz
06-10-2006, 22:59
من در خدمت همه ی بچه های این سایت هستم

lahij_web
09-10-2006, 17:17
من در خدمت همه ی بچه های این سایت هستم

خوش اومدي . خدمت از ماست داداش ...

پرچم ایران با نام حسین رضا زاده به احتزاز در آمد . ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Actros
14-10-2006, 04:19
سلام من حدود 3ماه که بدن سازی کارمیکنم .یه برنامه تمرینی .غذایی میخواستم. خیلی خیلی ممنون میشم اگه بیدین .جناب Lahij_web
وزن63
قد 177
عضلات سینه وپشت بارو ضعیف هستم
پرس سینه 45 کیلو رو 4بار بیشتر نمیتونم بزنم
پشت بازو با هالتر با وزنه 2.5 کیلویی به سختی کار مکنم!!!!
قبل از اینکه برم باشگاه وزن من 55 کیلو بود .یعنی رشد بدی نداشتم ولی چون مداوم ادامه ندادم به نتیجه نرسیدم.
اگه به مکمل نیاز هست به من بگید که چی استفاده کنم.در مورد اکسی چه طور
ببخشید که طولانی شد.

lahij_web
14-10-2006, 06:01
سلام من حدود 3ماه که بدن سازی کارمیکنم .یه برنامه تمرینی .غذایی میخواستم. خیلی خیلی ممنون میشم اگه بیدین .جناب Lahij_web
وزن63
قد 177
عضلات سینه وپشت بارو ضعیف هستم
پرس سینه 45 کیلو رو 4بار بیشتر نمیتونم بزنم
پشت بازو با هالتر با وزنه 2.5 کیلویی به سختی کار مکنم!!!!
قبل از اینکه برم باشگاه وزن من 55 کیلو بود .یعنی رشد بدی نداشتم ولی چون مداوم ادامه ندادم به نتیجه نرسیدم.
اگه به مکمل نیاز هست به من بگید که چی استفاده کنم.در مورد اکسی چه طور
ببخشید که طولانی شد.

خوب . ببين داداش . شما چون تازه داري شروع به تمرين ميكني بايد فرصت كافي براي استراحت و ريكاوري به بدن بدي . پس تمرين 3 جلسه در هفته برات كافيه . نبايد حتي از يه قسمت از بدن غافل شي. اين يادت باشه كه رشد عضلات به هم وابسته هستن . يعني اين نيست كه فقط بازو تمرين كني و از شكم جا بموني . تمرين عضلات پا باعث رشد عضلات سينه هم ميتونه بشه .
براي تمرينت من يه برنامه براي 3 روز در هفته بهت توصيه ميكنم و بايد 6 تا 8 هفته روش كار كني . ولي تغذيه . من تخصص در باره تغذيه ندارم كه برنامه غذايي بدم . ولي با تجربه ي خودم و اصولي كه براي خودم به كار بستم بهت كمك ميكنم . بعد از تموم شدن 6 هفته نتيجه رو بهم بگو تا برات فكري جديد بكنيم .
براي تغديه :
تاكيدت روي 5 يا 6 وعده غذايي باشه . 55 % روي كربوهيدرات ها ( ترجيحا اكثرا پيچيده : مثل سيب زميني . برنج . نان . ماكروني ) و 40 % پروتئين ها ( مثل مرغ و ماهي و گوشت قرمز و سويا ) و 5% هم چربي هاي سالم ( مثل روغن ماهي و كنجد و بادام و گردو و روغن زيتون ) باشه .
براي صبحانه سعي كن غذاي مفيد و مفصلي تهيه كني كه مهم ترين وعده غذايي بعد از وعده بعدتمرينه .
براي مثال بهت ميگم يه صبحونه خوب ميتونه اين باشه :
2 عدد سفيده تخم مرغ + 1 عدد سيب زميني پخته + 1 ليوان شير + 2 عدد خرما + 1 فنجان عدس پخته به همراه نان
( ببين اينايي كه من مثال ميزنم همونايه كه خودم ميخورم و تهيش راحت و آسونه و مثل اين مجله پجله ها ! نيس . )
براي ساعت 10 يه وعده غذايي ديگه لازمه. اينكه ميگم وعده خيليا فكر ميكنن بايد سفره پهن كني و بشيني ده بخور ! ولي نه . يه عدد سيب يا موز ... مقداري بادام يا گردو يا انجير ... يه ساندويچ يا يه محلول ميتونه خودش يه وعده باشه . من بهت محلول رو پيشنهاد ميكنم .
محلوليه كه خودم ابداعش كردم! ! ! و پروتئين و كربوهيدرات كافي رو براي يه وعده به بدنت ميرسونه و خودم هم ميخورم البته فقط بعد از تمرين . شما چون ميخواي وزنت بالا بره ميتوني 3 بار هم بخوري . 2 بارشو حتما سعي كن بخوري . يكي ساعت 10 صبح يعني بين صبحانه و نهار و يكي بلافاصله بعد تمرين كه پروتئين لازم رو برا بازسازي در اختيار بدن بزاره .
محلول :
1 ليوان شير + 4 قاشق شير خشك + 1 عدد موز + 1 قاشق نشاسته + 1 قاشق پودر جوانه گندم + 1 فنجان ماست + 2 عدد خرما داخل مخلوط كن : ويييييييييييييييييييييييي يييييژ ... بعد بخور حالشو ببر .
پس چي شد ؟ 2 يا 3 بار .
1 - ساعت 10 صبح ( ميان وعده صبحانه و نهار )
2- تا 40 دقيقه بعد از تمرين
3 - قبل از خواب
خب . رسيديم به نهار . براي نهار سعي كن يه منبع پر پروتئين به بدن برسوني . مثل ماهي يا مرغ . البته در كنار كربوهيدرات پيچيده اي مثل ماكاروني يا برنج . سبزي خوردن و ماست رو هم فراموش نكن . فقط سعي كن پرخوري اصلا نكني . جا بزار تو معده ت !
وعده بعدي وعده قبل تمرينه كه 2 يا 3 ساعت بايد قبل تمرين باشه .
ميتوني از 1 عدد سيب زميني + 2 عدد خرما + 1 ليوان شير با 1 قاشق عسل استفاده كني . تا انرژي لازم برا تمرين سنگين رو بهت بده .
براي بعد تمرين هم محلول رو ميل كن .
1 تا 2 ساعت بعد تمرين هم شام بايد بزني . بايد از كربوهيدارت ها و پروتئين ها باز هم استفاده كني.
شامي مثل اين :
1 ليوان عدس پخته + سينه مرغ + 1 عدد سيب زميني پخته يا ماكاروني + سبزي و ماست و نان .
پس مبناي برنامه غذاييت هم گرفتي چي شد . شد چند وعده ؟ :
1- صبحانه
2 - ميان وعده
3 - نهار
4 - قبل تمرين
5 - بعد تمرين
6 - شام
7 - قبل خواب
ديدي !؟ به همين راحتي 7 وعده در روز به بدن پروتئين و كربوهيدرات و بقيه مواد لازم رو مي رسوني .
خب . ديگه چي مونده ؟ .... آها ! اصل كاري : خواب
بايد 8 ساعت كامل بخوابي. راحت راحت . كليد رشد تو خوابه . يه خواب 15 تا 30 دقيقه اي قبل تمرين هم ميتونه به بالا رفتن انرژي كمك كنه . تازگي ها هم كشف كردن ضريب هوشي رو هم بالا ميبره !
حالا تمرين :
اول اينكه قبل از تمرين 10 تا 15 دقيقه قشنگ بدن رو گرم كن و كششي كار كن . حتما بكني ها ! تنبلي كني خودت ضرر ميكني .
برنامت براي 6 تا 8 هفته اين باشه :
فقط وزنه ها رو الكي الكي سنگين انتخاب نكن . وزنه بايد تا حدي سنگين باشه كه مثلا اگه قراره 3 ست 8 تاي بياي 2 ستش رو 8 تايي بياي و ست سوم 6 تا كه اومدي و خسته شدي 2 تاي ديگه رو كمك بگيري . همين . از سبكي وزنه نترس و خجالت نكش . به جاش حركت رو كامل و درست و بدون تقلب بيا كه هفته به هفته وزنت زياد شه .
شنبه :
پرس بالا سينه هالتر : 1 ست 15 تايي با وزنه سبك و گرم كردني - 3 ست 10 تايي با وزنه هدف .
پرس سينه هالتر: 3 ست 8 تايي
پارالل ( بالا تنه متمايل به جلو ) 3 ست 12 تايي
جلوبازو هالتر ايستاده 10×3
پرس سينه دست جمع ( مثل پرس سينه منتها دست ها با هم 25 تا 30 سانت فاصله داشته باشه و موقع پايين بردن وزنه آرنج ها كنار بدن باشه و به طرفين نره ) : 3 ست 8 تايي
جلوبازو دمبل تكي : 3 ست 12 تايي
پشت بازو سيم كش : 3 ست 12 تايي
كرانچ شكم 25×3
--------
دوشنبه :
جلو ران دستگاه 15×3
اسكوات هالتر يا اگر سخته برات پرس پا ( پاها به اندازه عرض شانه و پنجه پا كمي رو به بيرون ) : 3 ست 8 تايي
پشت ران دستگاه : 3 ست 8 تايي
ساق پا ايستاده 15×3
فيله كمر دستگاه 20×3
-------
چهارشنبه :
بارفيكس دست باز از جلو : 3 ست 10 تايي .
اگه بارفيكس نميتوني بياي كه حتما بايد بياي سعي كن 20 تكرار رو هدف در نظر بگيري و تو هر تعداد ستي كه ميتوني 20 تا بياي . يا اگه خيلي خيلي سختته 10 تكرار هدف بگير . اينو بدون بارفيكس و پارالل وشنا سوئدي جوريه سيستمشون كه هر سري اگه سعيتو بكني دفعه بعد حتما 1 تكرار اضافه ميكني. و توانت ميره بالا . پس حتي اگه شده 20 ست 1 تكراري هم بياي 20 تكرارت رو انجام بده كه براي رشد هم عاليه . ( شما 10 تكرار هدفت باشه )
زير بغل تك دمبل خم : 3 ست 8 تايي
زير بغل سيمكش از پشت : 3 ست 12 تايي
سرشانه هالتر از جلو 3 ست 10 تايي
سرشانه دمبل طرفين 3 ست 12 تايي
كول هالتر 3 ست 8 تايي
------
با حركات كششي بدن رو آخر تمرين هم سرد كن تا هم پمپاژ خون انجام شه هم بدن كم كم سرد شه .
خب . اين از اين . !
درباره مكمل ها . فعلا به نظر من دور و بر مكمل ها نرو . يا لااقل فقط يه كراتين مصرف كن كه اون هم من پيشنهاد ميكنم بزار 6 ماه بگذره بعد .
ميتوني از مولتي ويتامين ها و ... استفاده كني. ؟ ! خب هر 1 روز در ميون نيم ساعت بعد صبحانه 1 عدد قرص امگا 3 مصرف كن . همراه صبحانه هم ميتوني قرص مولتي ويتامين مينرال رو به صورت روزانه مصرف كني . بعد از تمرين هم 1 عدد مولتي ويتامين مينرال بخور. پس شد مينرال روزي 2 بار . با صبحانه و بعد تمرين . كراتين هم دست نگه دار تا بعد از اين 6 - 8 هفته بهت بگم چيكار كني .
من بي صبرانه منتظرم كه خبر پيشرفتت رو بشنوم . داداش مني. يا علي !

Actros
14-10-2006, 21:02
بابا دمت گرم این تایپیکرو غرق کردی
کلی فقط صرف کردی مرسی

Actros
14-10-2006, 21:13
فقط این وعده سبحانه برا من خیلی سنگینه
میشخ کلن یه کم برنامه غزایی رو سبکتر کنی

lahij_web
15-10-2006, 03:19
فقط این وعده سبحانه برا من خیلی سنگینه
میشخ کلن یه کم برنامه غزایی رو سبکتر کنی
ببين دوست خوبم اولا فكر نكنم زياد چيز سنگيني باشه . بعدش خودت ميتوني جايگزين كني . فقط سعي كن مواد مغذي مثل الگو به بدنت برسه . گفتم كه اين فقط يه مثاله ...
====
من سوال كه كردي جوابتو دادم ! حالا تقصير چيه جوابت اينقدر بود !؟ ناراحتي پاكش كنم از اين به بعد سر سري جواب بدم !؟ كه بلد نيستم اينطوري به بچه ها جواب بدم !

Actros
15-10-2006, 16:32
====
من سوال كه كردي جوابتو دادم ! حالا تقصير چيه جوابت اينقدر بود !؟ ناراحتي پاكش كنم از اين به بعد سر سري جواب بدم !؟ كه بلد نيستم اينطوري به بچه ها جواب بدم ![/quote]
ببخشيد دوستعزيز من كهچيزي نگفتم چرا ناراحت شدي؟
مشكلي نداره كهمن 3 روز در هفته رو اينجوري برم.
يكشنبه-سهشنبه-پنجشنبه
راجع به زير بغل دمبل تك خم توضيح مي ديد؟
مرسي دوست عزيز

lahij_web
15-10-2006, 21:03
====
من سوال كه كردي جوابتو دادم ! حالا تقصير چيه جوابت اينقدر بود !؟ ناراحتي پاكش كنم از اين به بعد سر سري جواب بدم !؟ كه بلد نيستم اينطوري به بچه ها جواب بدم !
ببخشيد دوستعزيز من كهچيزي نگفتم چرا ناراحت شدي؟
مشكلي نداره كهمن 3 روز در هفته رو اينجوري برم.
يكشنبه-سهشنبه-پنجشنبه
راجع به زير بغل دمبل تك خم توضيح مي ديد؟
مرسي دوست عزيز[/QUOTE]

كي ناراحت شد داداش من ! من نوكرتم .

نه اصلا مشكلي نداره خيليم خوبه . يه شنبه سه شنبه پنج شنبه

زير بغل تك دمبل خم : به اين صورته كه روبروي يه ميز وا ميستي . يه پاتو از زانو خم ميكني و روي ميز ميزاري و اون يكي پات روي زمين به صورت عمود قرار ميگيره . بهد به جلو خم ميشي جوري كه بالاتنه با زمين افقي بشه . بعدش بدون اينكه پشت رو قوز كني دمبل رو كه در دست مخالف زانويي كه روي ميزه قرار داره گرفتي به سمت بالا ميكشي تا جايي كه دمبل كنار سينه بياد
به اين صورت :

1- [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2- [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داداش من بايد برم پادگان امشب ... اگه سوالي داري بپرس من وقت كردم ميام جوابتو تقديم كنم .

HADI roni
16-10-2006, 01:12
سلام به همه.
آقا من یه شیش ماهیه دارم میرم باشگاه و خیلی خوب پیشرفت کردم.
اما تو این دو ماهه اخیر رشد بازو هام خیلی کم شده.
با اینکه وزنم خوب بالا میره اما رشد بازوهام کمه.
مربی یه برنامه 1 ماهه سنگین داد که جلو بازو و پشت بازو تو یه روز باشه ولی بازم زیاد تاثیر نداشت.
قد:180
وزن:76
ممنون میشم کمک کنید.

lahij_web
20-10-2006, 06:18
سلام به همه.
آقا من یه شیش ماهیه دارم میرم باشگاه و خیلی خوب پیشرفت کردم.
اما تو این دو ماهه اخیر رشد بازو هام خیلی کم شده.
با اینکه وزنم خوب بالا میره اما رشد بازوهام کمه.
مربی یه برنامه 1 ماهه سنگین داد که جلو بازو و پشت بازو تو یه روز باشه ولی بازم زیاد تاثیر نداشت.
قد:180
وزن:76
ممنون میشم کمک کنید.

خوب دوست خوبم اين 6 ماه ميتونه خيلي كمكت كنه تا بتوني در آينده موفق باشي . بدن تو سال هاي اول تمرين پايه ش ساخته ميشه و يه بدن ايده آل زماني به دست مياد كه از ابتدا با تمرينات و تغذيه صحيح فشار معقول بهش وارد شده باشه .
رشد بازو هات ممكنه واسه اين كم شده باشه كه شما فشار زياد از حد بهش وارد كردي . براي بازو ها تمرين 1 جلسه در هفته كافيه و اينكه شما جلوبازو و پشت بازو رو در 1 جلسه تمرين بدي يا نه بستگي به نوع تمرنيت و اينكه چند جلسه تمرين ميكني و اين عضلات رو با كدوم عضله تمرين ميدي داره .
من پيشنهاد ميكنم براي 4 يا 5 هفته اين سيستمي كه من بهت ميگم رو انجام بدي تا ببيني چه اتفاقي ميفته . البته راه هاي زيادي براي رشد بازو ها هست ولي خب چون شما 6 ماهه تمرين ميكني اينطور باشه بهتره :
فرض اينكه شما تمرينات خودتون رو براي 6 ماه درست و اصولي دنبال كردي . بدن رو 4 جلسه در هفته تمرين ميدي .
جلسه اول سينه و جلوبازو . جلسه دوم پاها و فيله . جلسه سوم سرشانه و پشت بازو و جلسه چهارم هم پشت و شكم .
خب . دليلش هم اينه كه تو تمرينات سينه و سرشانه جلو بازو ها و پشت بازو ها درگيرند و يه نوع پيش خستگي واسشون ايجاد ميشه كه يكي از راه هاي به رشد واداشتن عضله ست .
شما تمرين بازو رو بعد از سينه اينطور دنبال كن :
1 ست 30 تايي با ميله ي خالي از حركت جلو بازو هالتر ايستاده دست متوسط . براي گرم كردن و پمپاژ بالاي خون . حواست باشه كه فرم اجراي حركت 90 % تو رشد بازو تاثير داره . پس كمر نميزني . آرنج هات از كنار بدن به بالا و پايين حركت نميكنه و فقط و فقط با حركت دادن ساعد بازو ها رو تحت فشار ميزاري و وزنه رو بالا مياري. يه چيز ديگه اينكه احتما ميدم مثل خيلي ها وزنه رو زيادي بالا مياري . من خودم اينو تجربه كردم كه موقع پايين آوردن وزنه رو تا حد ممكن و تا آخر پايين بيار تا كشش پيدا كنه و در بالا بردن تا جايي ميبري كه زاويه بين آرنج و ساعد كني از 90 درجه بيشتر بشه . فقط كمي. يعني ميله رو تا جلو چشم هات بالا نيار ! بلكه تا روبروي بالا سينه .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خب بعد از اين 1 ست با 3 ست 8 تايي جلو بازو هالتر رو با دستان كمي . فقط كمي بازتر از عرض شانه . انجام ميدي به همون ترتيبي كه گفتم .

بعد از اين كه هر ست رو اومدي بازو ها رو 30 ثانيه سفت ميكني و به اصطلاح بدنسازا ! فيگور ميگيري و بعد شلش ميكني و حركات كششيش رو انجام ميدي . استراحتت هم بين ستها تا 50 ثانيه باشه .

اين كار رو بعد از هر ست تمرينات بازو انجام بده . همه حركات بازو .
بعد از جلوبازو هالتر ايستاده نوبت به جلوبازو دمبل نشسته ميرسه .

براي 3 ست 12 تايي براي هر دست انجام ميدي . به اين صورت كه موقع بالا آوردن دمبل مچ دستت رو به سمت بيرون بچرخون تا در بالاي حركت انگشت كوچيكه دستت به طرف صورتت باشه . و موقع پايين آوردن بچرخون كه كف دستت دوباره رو به بدن باشه . در اين حركت هم آرنج رو حركت نده و دمبل ها رو تا موازات نرمه ي گوش هات بالا بيار . يعني نه زياد بالا نه زياد پايين .
حركت آخر هم جلو بازو لاري هالتره . البته به صورت دئست جمع . نه زياد جمع بلكه به فاصله جمع تر از عرض شانه . به صورت 3 ست 10 تايي .

در اين حركت هم موقع پايين بردن تا آخر ببر پايين و بالا آوردن هم تا جلو بينيت باشه و تا جلو چشم هات نيار بالا كه فشار از رو بازو برداشته شه .
مطمئنم وزنه كاربرديت بايد كمتر شه چون اين تمرين با اين محدوده حركتي با تمريني كه قبلا ميكردي فرق داره . پس وزنه برات مهم نباشه . به حجمي فكر كن كه بعد از 5 هفته تو بازو هات ميبيني .
بعد از لاري هم 1 ميله خالي بردار و 1 ست 20 تايي از جلوبازو هالتر ايستاده دست متوسط بيا . خيلي لازمه .
حركت ساعت هالتر نشسته هم ميتوني آخر تمرين بياي . اونم 3 ست 15 تايي . يه هالتر بگير تو دستت و بشين روي يه ميز و از مچ دست دستت و روي رانت و انتهاي زانو ها بزار . وزنه رو سر بده پايين و موقع بالا آوردن 2 ثانيه دستت رو در بالا فشار بده و مشت كن .

------------
روز تمرين پشت بازو :
اول يه ست پشت بازو سيمكش ايستاده رو براي 20 تكرار با وزنه سبك انجم بده . بعد حركات كششي و بعد :
حركت پرس سينه دست جمع براي 3 ست 8 تكراري.

دست ها جمع تر از عرض شانه و موقع پايين بردن وزنه آرنج ها رو به طرفين متمايل نكن بلكه آرنج ها كنار بدنت باشه .در بالاي حركت هم يه انقباض به پشت بازو ها بده و سفتشون كن .
حركت دوم پشت بازو هالتر خوابيده هست . با ميله ي لاري . اين رو هم سعي كن ميله رو روي پيشوني پايين بياري و در بالا هم زياد مكث نكني .

3 ست 10 تايي كافيه . فاصله دست ها هم به اندازه كمتر از عرض شونه باشه .
حركت آخر هم پشت بازو سيمكش هست كه 3 ست 12 تايي انجام ميدي .دست ها رو جمع ميگيري . نه به هم چسبيده بلكه با 3 سانتي متر فصله از هم و آرنج ها كنار بدن ميمونه و در پايين حركت 2 ثانميه حتما حتما مكث بده .
در انتها هم كششي كار كن .

اين هم برنامه . تغذيه و خوابت رو هم رديف كن . در انتهاي 5 هفته منتظرم كه ببينم بازوت چقدر حجم گرفته . باشه ؟ خبرشون بده بهم .
اطلاعاتي هم درباره تمرين و تغذيه خواستي يا خواستي به روش حجمي قدرتي پاورليفتر ها تمرين كني تو وبلاگ من ميتوني مطالبي از تجربيات خودم ببيني :
سبز باشي. يا علي

moslem.b
21-10-2006, 18:33
lahij_web جان حرکتی برا ساعد می خوام که حجم بده ممنونم

Actros
21-10-2006, 23:52
سلام جناب Lahij_web
پرس بالا سينه هالتر : 1 ست 15 تايي با وزنه سبك و گرم كردني - 3 ست 10 تايي با وزنه هدف .
پرس سينه دست جمع ( مثل پرس سينه منتها دست ها با هم 25 تا 30 سانت فاصله داشته باشه و موقع پايين بردن وزنه آرنج ها كنار بدن باشه و به طرفين نره ) : 3 ست 8 تايي
كرانچ شكم 25×3
--------
دوشنبه :
جلو ران دستگاه 15×3
اسكوات هالتر يا اگر سخته برات پرس پا ( پاها به اندازه عرض شانه و پنجه پا كمي رو به بيرون ) : 3 ست 8 تايي
ساق پا ايستاده 15×3
فيله كمر دستگاه 20×3
-------
چهارشنبه :
اگه بارفيكس نميتوني بياي كه حتما بايد بياي سعي كن 20 تكرار رو هدف در نظر بگيري و تو هر تعداد ستي كه ميتوني 20 تا بياي . يا اگه خيلي خيلي سختته 10 تكرار هدف بگير . اينو بدون بارفيكس و پارالل وشنا سوئدي جوريه سيستمشون كه هر سري اگه سعيتو بكني دفعه بعد حتما 1 تكرار اضافه ميكني. و توانت ميره بالا . پس حتي اگه شده 20 ست 1 تكراري هم بياي 20 تكرارت رو انجام بده كه براي رشد هم عاليه . ( شما 10 تكرار هدفت باشه )
كول هالتر 3 ست 8 تايي
------
دوست عزيز با تشكر از زحمات شما برنامه من در حال حاضر اينه كه از يكي از دوستام كه 5 ساله كار ميكنه گرفتم .خواستم بدونم برناماي كه به من دادي با توجه به اين خوبه؟ بازم ازت تشكر ميكنم جناب Lahij _web
شنبه
پرس سينه هالتر 10×2+8×2+6
پرس بالا سينه هالتر 10×2+8×2
پرس دمبل سينه10×3
شنا سوئدي4ست بي نهايت
زير بغل پلاور 10×3
زير بغل سيم كش پشت8×3
زير بغل قايقي 10×3
------------------------------------
دوشنبه
سر شان هالتر از پشت10_8×2_6
سر شان دمبل8×3_6×1
سر شان دستگاه 10×3
بارفيكس 3 ست بي نهايت
جلو بازو هالتر 8×3
جلو بازو دمبل10×3
جلو بازو سيم كس 8×3
--------------------------------------
چهارشنبه
اسكات پا 20_10×2_8×2
من تا هالا اسكات نرفتم
پرس پا 10 ×3
ساق پا 12×3
پشت ران 10×3
پشت بازو هالتر 10×3_8
پشت باور دمبل سرپا 8×4
پشت بازو زنجير 12×3_10
شنا سو ئدي دست جمع 3 ست بي نهايت
ديكه اگه خواستي برنامه رو عوض كني با توجه به اين بكن اگه نه كه هيچي مرسي.lahig_web

HADI roni
22-10-2006, 00:42
سلام به همه.
lahij-web جان واقعا ازت ممنونم.
حتما این کارو میکنم و امیدوارم بعد از 5 هفته به فرم دلخواه برسم.
باز هم ممنون.

lahij_web
22-10-2006, 16:36
lahij_web جان حرکتی برا ساعد می خوام که حجم بده ممنونم

ببين داداش براي حجم گرفتن ساعد دو حركت كافيه . يكي ساعت هالتر كه در جواب داداش قبليمون توضيح دادم .

حركت بعد هم آويزان شدن از ميله بارفيكسه كه انتهاي تمرين به بارفيكس آويزون ميشي و تا 1 يا 2 سانت بدنت رو
ميكشي بالا و همونجور ميموني تا 20 تا 30 شماره . 3 دور اين كار رو انجام بده تا ساعد هايي حجيم نصيبت بشه .
يا ميتوني دو تا صفحه وزنه 15 كيلويي دستت بگيري و با پنجه هات نگهش داري تا جايي كه توان داري . كششي كه اينجا تو ساعد به وجود مياد و سوزشي كه داره معركست و هم ساعدت قوي ميشه هم پنجه هات .
موفق باشي مسلم جان .

lahij_web
22-10-2006, 16:46
سلام جناب Lahij_web
كرانچ شكم 25×3
--------
دوشنبه :
جلو ران دستگاه 15×3
ساق پا ايستاده 15×3
فيله كمر دستگاه 20×3
-------
چهارشنبه :
كول هالتر 3 ست 8 تايي
------
دوست عزيز با تشكر از زحمات شما برنامه من در حال حاضر اينه كه از يكي از دوستام كه 5 ساله كار ميكنه گرفتم .خواستم بدونم برناماي كه به من دادي با توجه به اين خوبه؟ بازم ازت تشكر ميكنم جناب Lahij _web
شنبه
پرس سينه هالتر 10×2+8×2+6
پرس بالا سينه هالتر 10×2+8×2
پرس دمبل سينه10×3
شنا سوئدي4ست بي نهايت
زير بغل پلاور 10×3
زير بغل سيم كش پشت8×3
زير بغل قايقي 10×3
------------------------------------
دوشنبه
سر شان هالتر از پشت10_8×2_6
سر شان دمبل8×3_6×1
سر شان دستگاه 10×3
بارفيكس 3 ست بي نهايت
جلو بازو هالتر 8×3
جلو بازو دمبل10×3
جلو بازو سيم كس 8×3
--------------------------------------
چهارشنبه
اسكات پا 20_10×2_8×2
من تا هالا اسكات نرفتم
پرس پا 10 ×3
ساق پا 12×3
پشت ران 10×3
پشت بازو هالتر 10×3_8
پشت باور دمبل سرپا 8×4
پشت بازو زنجير 12×3_10
شنا سو ئدي دست جمع 3 ست بي نهايت
ديكه اگه خواستي برنامه رو عوض كني با توجه به اين بكن اگه نه كه هيچي مرسي.lahig_web
ببين داداش من اين برنامه رو رو اساس قدرت و حجم برات نوشتم و يه نشونه هايي از تمرينات قدرتي پاورليفتينگ برات توش گذاشتم . چون اساس تمرينات خودم هم همين حركاته . حالا خودت ميتوني حدود 4 5 هفته با برنامه من كار كني .ضرري كه نداره . حسني هم كه داره اينه كه بدنت پايه اي از نظر قدرت اماده ميشه براي كار كردن با برنامه جديد كه حالا همون برنامه دوستت باشه .نحوه تقسيمش هم يه كمي ميتونه بهتر باشه . ولي بهتره يه تغييراتي توش بدي . به هر حال برنامه خودم رو بدون كم و كاست اجرا كن تا ايشالله نتيجه بگيري . البته تصميم با خودته داداش . موفق باشي .يا علي

navid_mansour
22-10-2006, 21:02
سلام آقا........
مرسی از توجهی که به تاپیک داری.چند تا سوال:
1.راسته که میگن بدنسازی تو سن رشد قد رو کوتاه میکنه؟یعنب از رشد جلوگیری میکنه؟
2.برای افتادگی شونه ها چه ورزشی یا چه تمرین ساده ای که تو خونه قابل انجام باشه پیشنهاد میکنی؟

فعلا ......خدانگهدار تا بعد

moslem.b
22-10-2006, 22:11
مرسی lahij_web جان

lahij_web
24-10-2006, 11:46
سلام آقا........
مرسی از توجهی که به تاپیک داری.چند تا سوال:
1.راسته که میگن بدنسازی تو سن رشد قد رو کوتاه میکنه؟یعنب از رشد جلوگیری میکنه؟
2.برای افتادگی شونه ها چه ورزشی یا چه تمرین ساده ای که تو خونه قابل انجام باشه پیشنهاد میکنی؟

فعلا ......خدانگهدار تا بعد

سلام . عيدتون مبارك .

1- نه عزيزم . تو عدم رشد قدي تاصير نميزاره كه هيچ حتي رشد طولي رو تحريك هم ميكنه . توضيحش يه كم طولانيه و در حوصله شما نميگنجه ولي : اگه از بعضي حركات سنگين كه به مفاصل و صفحه رشد فشار مياره جلوگيري بشه و حركات كششي و محرك به تمرين اضافه بشه فوق العاده ميشه . مثلا از اسكوات هاي سنگين يا پرس سرشانه هاي سنگين بايد خودداري بشه . در عين حال بارفيكس و حركات كششي عضلات بدن رو زياد كنيم . به همين راحتي. يادمون باشه تمرين با وزنه بهترين راه براي تحريك عضلات به رشد و افزايش قدرته كه باعث ميشه كل بدن در برابر بيماري ها مقاوم بشه و قدرت دفاعي كل بدن بالا بره .

2- براي رفع افتادگي شونه بايد كل عصلات بالاتنه تقويت بشه . ميتونين اين حركات رو انجام بدين :
در حالي كه روي صندلي نشسته ايد دستهايتان را به اندازه عرض شانه ها به سمت جلوي سينه كاملاً كشيده و دور نگه داريد. حالا دستها را بالاي سر و در امتداد شانه بالا ببريد. اين حركت براي كشش عضلات قفسه سينه و مجموعه عضلات دست در نظر گرفته شده, تداوم انجام اين حركت موجب تقويت عضلات پشتي بزرگ و قفسه سينه خواهد شد.
بازوها را خم كرده و آنها را به بيرون و پهلوها بكشيد. دستها را مشت كنيد, سپس آنها را خم كرده و در ارتفاع گوشتان قرار دهيد. ضمن اينكه حالت دستها را حفظ مي كنيد,‌مي توانيد به آرامي به پهلوي چپ و راست روي لگن بچرخيد. انجام اين حركت باعث تقويت عضلات سرشانه, دو سر و سه سر بازويي, كمربند شانه و همچنين عضلات پهلو خواهد شد.
روي صندلي بنشينيد, در حالي كه بازوها را در جلوي بدنتان خم كرده ايد ساعد ها را به عقب و جلو حركت داده و مشت ها را به طرف
شانه ها ببريد. انجام اين حركت براي تقويت عضلات دو سر وسه سر بازويي و عضلات فوقاني بسيار مفيد است و در نهايت از افتادگي شانه هاي جلوگيري خواهدكرد.
مشتها را باز كرده و در طي يك حركت چرخشي, دستهايتان را به پهلو ببريد. بكوشيد اين حركت را مطابق تصوير انجام دهيد. پاي راست را كشيده و بلند كنيد و درحالي كه بازوهايتان را به سمت راست حركت مي دهيد زانويتان را در خط مستقيم قرار دهيد. و عمل خم و راست كردن پنجه ها را بطور متناوب انجام دهيد.
روي صندلي بنشينيد, كف دستهايتان را روي صندلي قرار دهيد, اجازه دهيد چانه به طرف سينه پايين برود. تمام افكار خود را روي اين عمل متمركز كنيد. به آرامي نفس بكشيد به طوري كه اين حركت تنفسي يكنواخت و عميق باشد. هنگامي كه سرتان را از چنين حالتي بلند مي كنيد بايد فرض كنيد كه گردنتان بلند مي شود, به طوري كه اين حركت در تمام مهره هاي گردن صورت گيرد.
روي صندلي بنشينيد, هر دو دستهايتان را به حالت كاملاً كشيده به بالاي سر ببريد, دستها را قلاب كنيد و پاشنه پاهايتان را با زاويه روي پاي ديگر قرار دهيد. سپس با انجام عمل دم و بازدم (تخليه هوا از داخل شش و ريه) باعث تقويت عضلات پشتي بزرگ, قفسه سينه و ليگامنتها شويد.
به حالت عادي روي صندلي بنشينيد, مطابق تصوير, دست چپ را به صورت كاملاً كشيده دور كنيد. كف دست راست را روي آرنج دست چپ قرار دهيد. گردن برخلاف حركت دست چپ به سمت راست دور كنيد. اين حركت را به جهت ديگر نيز تكرار كنيد. انجام اين حركت باعث تقويت عضلات گردن, پهلو و كشش عضلات دست خواهد شد.
موفق باشي داداش .

lahij_web
24-10-2006, 12:04
مرسی lahij_web جان

نوكرتم داداش . بازم كاري داشتي خودم هستم .

Actros
25-10-2006, 02:42
سلام lahij_web جان
خواستم بدونم با توجه به اینکه خودت از معجون ابدا عی استفاده کردی خواستم بدونم تا چه حد تاثیر گزاره؟
میتونه برا شروع جال مکمل رو بگیره
برا کسی که اول کاره.
مرسی ممنون.

lahij_web
25-10-2006, 09:05
سلام lahij_web جان
خواستم بدونم با توجه به اینکه خودت از معجون ابدا عی استفاده کردی خواستم بدونم تا چه حد تاثیر گزاره؟
میتونه برا شروع جال مکمل رو بگیره
برا کسی که اول کاره.
مرسی ممنون.

سلام Actros عزيز .
راستش بايد بگم از روزي كه من خوردن اين مكمل رو شروع كردم ديدم داره فوق العاده حجم وقدرتم ميره بالا !
تازه اون موقع تو مكملم خبري از نشاسته و پودر جوانه گندم نبود . ولي اين دو تا هم كه اضافه شد ديدم ديگه نيازي به مكمل پروتئيني ندارم !
براي شما هم كه تازه ميخواي شروع كني بايدفراووني داره . شك نكن . يه مكملي هم هست كه دائم ميتوني استفاده كني . اميدوارم مثل خود روي شما هم تاثير 2 برابر بزاره !
موفق باشي داداش . يا علي .

moslem.b
25-10-2006, 09:29
lahij_web جان این معجونی که می خوری طرز تهیش چطوریاس ؟
چند وعده در روز میخوری ؟

lahij_web
25-10-2006, 09:39
lahij_web جان این معجونی که می خوری طرز تهیش چطوریاس ؟
چند وعده در روز میخوری ؟

سلام مسلم جان . قبلا چند باري معرفي كرده بودم داداش .

محلوليه كه خودم ابداعش كردم! ! ! و پروتئين و كربوهيدرات كافي رو براي يه وعده به بدنت ميرسونه و خودم هم ميخورم البته فقط بعد از تمرين . شما چون ميخواي وزنت بالا بره ميتوني 3 بار هم بخوري . 2 بارشو حتما سعي كن بخوري . يكي ساعت 10 صبح يعني بين صبحانه و نهار و يكي بلافاصله بعد تمرين كه پروتئين لازم رو برا بازسازي در اختيار بدن بزاره .
محلول :
1 ليوان شير + 4 قاشق شير خشك + 1 عدد موز + 1 قاشق نشاسته + 1 قاشق پودر جوانه گندم + 1 فنجان ماست + 2 عدد خرما داخل مخلوط كن : ويييييييييييييييييييييييي يييييژ ... بعد بخور حالشو ببر .
پس چي شد ؟ 2 يا 3 بار .
1 - ساعت 10 صبح ( ميان وعده صبحانه و نهار )
2- تا 40 دقيقه بعد از تمرين
3 - قبل از خواب
براي بعد تمرين هم محلول رو ميل كن .

moslem.b
25-10-2006, 10:48
تنکیو مستر

Mehrshad-msv
25-10-2006, 18:25
با سلام خدمت دوست خوبم lahij_web جان

من الان حدود2 ماه ازكراتين استفاده مي كنم ولي حالامي خوام دوتا مكمل ديگرم كه اولي درواقع يك نو ماده است كه شنيدم خوب باكراتين تركيب مي شه به همراه كراتين مصرف كنم تاشاهدرشدبيشتري باشم مي خوام ببينم به نظر شما اين كاردرسته ؟

كراتين و اين دوتاكه مي خوام به برنامم اضافه كنم((ليپوئيک اسيد و گلوتامين)) ....به نظرشماچطوره؟!

ممنون مي شم راهنماييم كني

lahij_web
25-10-2006, 20:23
با سلام خدمت دوست خوبم lahij_web جان

من الان حدود2 ماه ازكراتين استفاده مي كنم ولي حالامي خوام دوتا مكمل ديگرم كه اولي درواقع يك نو ماده است كه شنيدم خوب باكراتين تركيب مي شه به همراه كراتين مصرف كنم تاشاهدرشدبيشتري باشم مي خوام ببينم به نظر شما اين كاردرسته ؟

كراتين و اين دوتاكه مي خوام به برنامم اضافه كنم((ليپوئيک اسيد و گلوتامين)) ....به نظرشماچطوره؟!

ممنون مي شم راهنماييم كني

سلام دوست خوبم .گلوتامين فوق العاده ست . تاثيراتش رو به عينه ميتوني ببيني . يه اسيد آمينه غير ضروري كه نقش اساسي تو افزايش قدرت و تسريع روند ريكاوري ايفا ميكنه . در كنار كراتين يه حجم عالي به بدن ميده . و قدرت فوق العاده .
در باره اولي هم اگه منظورت همون آلفا ليپويك اسيد باشه من نشنيدم زياد توصيه بشه . يعني ضرورتي نداره . ولي كلا تو بالا بردن سطح انرژي و كمك به جذب مواد غذايي و پروتئيني ميكنه .
ليپوئيك اسيد يك آنتي اكسيدان محلول در آب و چربيه و به پروتئين ها باند شده و به صورت آزاد در بدن انسان يافت نميشه .
عملكرد :
آلفا ليپوئيك اسيد (ALA) يك فرم آنتي اكسيدان در بدنه ، واكنش هاي اكسيژني (راديكال هاي هيدروكسيل ، اسيد هيپوكلروس ، ------ نيتريت) رو خنثي مي كنه . به عنوان يك شالاتور ، مي تونه فلزات رو در جريان خون به دام بندازه و از ضايعات سلولي پيش گيري كنه.
ليپوئيك اسيد وارد سلول هاي عصبي شده و از ضايعات اكسيداتيو وابسته به گلوكز جلوگيري مي كنه.
گلوتاتيون احياء شده كه يك آنتي اكسيدان سلولي قويه ، مي تواند به وسيله ALA دوباره سازي بشه.
ALA در افزايش توليد انرژي نقش داره .
دوز مصرفش : ميزان 1200-600 ميلي گرم . البته ممكنه كم يا زياد ترش روي پكيجش باشه . ولي براي مصرفش يه سري به پزشك بزن . چون خودم نديدم كسي تا حالا مصرف كنه .
ممكنه بگي كي بهت سفارش كرده و هدفت چيه از مصرفش ؟

lahij_web
25-10-2006, 20:25
Edited !!!

Mehrshad-msv
26-10-2006, 03:13
سلام دوست خوبم .گلوتامين فوق العاده ست . تاثيراتش رو به عينه ميتوني ببيني . يه اسيد آمينه غير ضروري كه نقش اساسي تو افزايش قدرت و تسريع روند ريكاوري ايفا ميكنه . در كنار كراتين يه حجم عالي به بدن ميده . و قدرت فوق العاده .
در باره اولي هم اگه منظورت همون آلفا ليپويك اسيد باشه من نشنيدم زياد توصيه بشه . يعني ضرورتي نداره . ولي كلا تو بالا بردن سطح انرژي و كمك به جذب مواد غذايي و پروتئيني ميكنه .
ليپوئيك اسيد يك آنتي اكسيدان محلول در آب و چربيه و به پروتئين ها باند شده و به صورت آزاد در بدن انسان يافت نميشه .
عملكرد :
آلفا ليپوئيك اسيد (ALA) يك فرم آنتي اكسيدان در بدنه ، واكنش هاي اكسيژني (راديكال هاي هيدروكسيل ، اسيد هيپوكلروس ، ------ نيتريت) رو خنثي مي كنه . به عنوان يك شالاتور ، مي تونه فلزات رو در جريان خون به دام بندازه و از ضايعات سلولي پيش گيري كنه.
ليپوئيك اسيد وارد سلول هاي عصبي شده و از ضايعات اكسيداتيو وابسته به گلوكز جلوگيري مي كنه.
گلوتاتيون احياء شده كه يك آنتي اكسيدان سلولي قويه ، مي تواند به وسيله ALA دوباره سازي بشه.
ALA در افزايش توليد انرژي نقش داره .
دوز مصرفش : ميزان 1200-600 ميلي گرم . البته ممكنه كم يا زياد ترش روي پكيجش باشه . ولي براي مصرفش يه سري به پزشك بزن . چون خودم نديدم كسي تا حالا مصرف كنه .
ممكنه بگي كي بهت سفارش كرده و هدفت چيه از مصرفش ؟

سلام دوست خوبم.خيلي ممنون ازتوضيحات كامل.فقط يه مسئله اينجامي مونه كه اين مقدارمصرفش توهمين حدوده ديگه...نه؟!
يه ذره بالاپايين بشه اشكالي داره؟

والا چندوقت پيش بايكي ازدوستام كه چندباري تو مسابقات استاني مقاماي خوبي اورده صحبت مي كردم پرسيدم كه ازچه مكملايي استفاده مي كني ايناروگفت(ديگه راست ودروغشو نمي دونم!)...وگفت كه اين اسيد باعث مي شه جذب كراتين توسط بدن بهتر بشه وزودتر حجم بياري. ماهم كه خوره حجم :biggrin: به خاطرهمين هدفم ازمصرفش به خاطر اضافه كردن حجمه...همين.

پزشكم كه بي خيال من الان 4-5ساله دكتر نمي رم!(خداروشكر)

بازم مرسي

lahij_web
26-10-2006, 09:00
سلام دوست خوبم.خيلي ممنون ازتوضيحات كامل.فقط يه مسئله اينجامي مونه كه اين مقدارمصرفش توهمين حدوده ديگه...نه؟!
يه ذره بالاپايين بشه اشكالي داره؟

والا چندوقت پيش بايكي ازدوستام كه چندباري تو مسابقات استاني مقاماي خوبي اورده صحبت مي كردم پرسيدم كه ازچه مكملايي استفاده مي كني ايناروگفت(ديگه راست ودروغشو نمي دونم!)...وگفت كه اين اسيد باعث مي شه جذب كراتين توسط بدن بهتر بشه وزودتر حجم بياري. ماهم كه خوره حجم :biggrin: به خاطرهمين هدفم ازمصرفش به خاطر اضافه كردن حجمه...همين.

پزشكم كه بي خيال من الان 4-5ساله دكتر نمي رم!(خداروشكر)

بازم مرسي
ببين داداش . اگه فقط هدفت اينه كه جذب كراتين بالا بره اينو بهت پيشنهاد كنم كه تحقيقاتم ثابتش كرده :
ن 2 حبه قند تو آبي كه كراتين رو توش ريختي ميتوني جذبش رو تا 100 % افزايش بدي ! البته با يه آب ميوه قندي هم همين كار صورت ميگيره . مثل آب انگور . و نيازي احساس نميشه براي آلفا ليپوئيك . من شنيدم اين ماده براي درمان بيمارهاي ديابت استفاده ميشه . به هر حال به نظرم نيازي نيس . حالا صلاح مملكت خويش ؟ خسروان دانند !
تازه اگه جذبش جهت حجمه من كه گفتم گلوتامين ميتركوندت ! جفتش مكمل همديگه هم حساب ميشه . زياد به گفته ها اهميت نده داداش . دليل نميشه يه چيز جديد ديدي سريع رو خودت آزمايش كني .
موفق باشي .

moslem.b
26-10-2006, 13:22
lahij_web جان این محلولی رو که گفته بودی من درست کردم حالا دوتا سوال دارم
1- این حجم محلول فقط برا یه وعدست یا همین رو دو سه قسمت کنم و بخورم
2-اگه من بخوام دو وعده بخورم چه زمانی رو پیشنهاد می کنی آخه من 8 صبح تا 4بعد از ظهر کلاسم
بعدش 5 میرم باشگاه

lahij_web
26-10-2006, 14:35
lahij_web جان این محلولی رو که گفته بودی من درست کردم حالا دوتا سوال دارم
1- این حجم محلول فقط برا یه وعدست یا همین رو دو سه قسمت کنم و بخورم
2-اگه من بخوام دو وعده بخورم چه زمانی رو پیشنهاد می کنی آخه من 8 صبح تا 4بعد از ظهر کلاسم
بعدش 5 میرم باشگاه

ببين داداش حجم اين محلول براي 1 وعده ست . اگه مواد رو تقريبي هموني كه گفتم درست كني بايد 2 يا 5/2 ليوان بشه كه حدود 30 تا 40 گرم پروتئين كامل به بدنت ميرسونه .
حالا كه 8 صبح تا 4 بعد از ظهر كلاسي بهتره اينطوري بخوري كه تاثيرش هم حفظ شه :
1 وعده تا 40 دقيقه بعد از تمرين ... 1 وعده هم قبل از خواب ...
من خودم كه تو پادگانم اينطوري ميخورم چون صبح تا 3 عصر نميتونم .
قربون تو. يا علي .

Mehrshad-msv
26-10-2006, 17:41
ببين داداش . اگه فقط هدفت اينه كه جذب كراتين بالا بره اينو بهت پيشنهاد كنم كه تحقيقاتم ثابتش كرده :
ن 2 حبه قند تو آبي كه كراتين رو توش ريختي ميتوني جذبش رو تا 100 % افزايش بدي ! البته با يه آب ميوه قندي هم همين كار صورت ميگيره . مثل آب انگور . و نيازي احساس نميشه براي آلفا ليپوئيك . من شنيدم اين ماده براي درمان بيمارهاي ديابت استفاده ميشه . به هر حال به نظرم نيازي نيس . حالا صلاح مملكت خويش ؟ خسروان دانند !
تازه اگه جذبش جهت حجمه من كه گفتم گلوتامين ميتركوندت ! جفتش مكمل همديگه هم حساب ميشه . زياد به گفته ها اهميت نده داداش . دليل نميشه يه چيز جديد ديدي سريع رو خودت آزمايش كني .
موفق باشي .

قربونت...ممنونم ازتوضيحات خوبت.
ببينم چي مي شه.مثل اينكه اين روشي كه شما گفتين ازلحاظ اقتصادي به صرفه ترم هسته بيد.امتحان مي كنم ببينم چه مي كنه ديگه!

ممنون از راهنماييت داداش

Actros
27-10-2006, 02:23
lahij_web جان سلام
یک حرکت میخواستم برای قوی شدن پنجه
یک خواهش هم ازت ئاشتم
چند تا عکی از فریدون فروغی داری
این عکسا رو از کجا اوردی اصلان نیست جایی
اگه برت زحمت نیست برام عکسها رو بکن لینک
ظمنا اگه عکسی از فرهاد_ داریوش_ابی_فرامرز اصلانی_ستار داشتی اونها هم بده .
البته اگه برات زحمت نیست
مرسی.

lahij_web
27-10-2006, 08:41
lahij_web جان سلام
یک حرکت میخواستم برای قوی شدن پنجه
یک خواهش هم ازت ئاشتم
چند تا عکی از فریدون فروغی داری
این عکسا رو از کجا اوردی اصلان نیست جایی
اگه برت زحمت نیست برام عکسها رو بکن لینک
ظمنا اگه عکسی از فرهاد_ داریوش_ابی_فرامرز اصلانی_ستار داشتی اونها هم بده .
البته اگه برات زحمت نیست
مرسی.

سلام . براي قوي تر شدن پنجه ها ميتوني از اين حركات استفاده كني . ( تو پست هاي قبلي به يكي از دوستان توصيه شد ) :
انتهاي تمرينت به ميله بارفيكس آويزون شي و بعد تا حدود 5 يا 6 سانتي متر خودتو بكشي بالا و تو همون حالت تا 30 تا 50 ثانيه بموني . انگشتاي دستت رو هم محكم به دور ميله بارفيكس حلقه كن . 3 دور 30 تا 50 ثانيه اي.
بعدشم دو تا صفحه هالتر 15 كيلويي رو با پنجه هات بگير و تا بيشترينحد ممكن براي 3 دور نگهشون دار تا به سوزش بيفتن .

درباره عكس ها :
يه 40 تايي عكس از فريدون فروغي عزيز و حدود 25 تايي هم از فرهاد مهراد دارم و تك و توك از بقيه اونايي كه گفتي . ولي جون داداش با اين اينترنت زپرتي سخته آپلودش . تازه امشب بايد برگردم پادگان . سري بعد كه اومدم حتما ميزارم برات ...

hacker20
15-11-2006, 11:19
سلام من رضا 17 ساله كرمانشاه هستم من قصى مصرف كراتين را ىارم من تريقه مصرف كراتين را مي خواهم با تشكر

lahij_web
17-11-2006, 00:19
سلام من رضا 17 ساله كرمانشاه هستم من قصى مصرف كراتين را ىارم من تريقه مصرف كراتين را مي خواهم با تشكر

سلام رضا جان ...
ببين داداش شما سنت سن خوبي براي شروع ورزش هاي قدرتيه و بهتره كه با پايه سازي و ساختن بنيان بدنت كاري كني كه بعد ها به مشكل برنخوري و به اصطلاح كمتر دچار ايست رشد بشي .
پيشنهاد من اينه فعلا تا 2 سال كراتين رو مصرف نكني . نه اينكه ضرر داشته باشه . ... نه ... بلكه بدنت رو با تمرين اصولي و تغذيه اصولي تر بسازي و با حركات پايه اي مفاصل و استخوان بندي و صد البته عضلاتت رو آماده وارد كردن فشار كني .
قد و وزنت رو نگفتي بهم . وگرنه بهتر منظورم رو ميرسوندم . ولي كلا سعي كن چون در سن رشد هستي از حركات پرسي سنگين مكثل پرس هاي سرشانه سنگين و اسكوات سنگين و امثال اينها كه به مفاصل و صفحات رشدت فشار مياره استفاده نكني و در عين حال از بارفيكس و حركات كششي استفاده كني تا رشدت كامل شه . در واقع تمرين با وزنه ميتونه بدنت رو تحريك به رشد بيشتر كنه . علي الخصوص كه در سن خوبي هم هستي .
خلاصه اينكه داداش تغذيه اصولي رو كه من الگو هاش رو تو پست هاي قبل براي چند تا از بچه هاي مثل خودت گفتم در نظر داشته باش. سعي كن فقط درست تمرين كني . درست بخوري و درست استراحت كني .
بعد از 1 تا 2 سال ميتوني از مكمل ها استفاده كني . فعلا بدن سرحال تو نيازي به كراتين نداره عزيز .
موفق باشي. بازم در خدمتم .

lahij_web
17-11-2006, 00:35
ويرايش شد .

HADI roni
20-11-2006, 00:48
سلام به همه.
آقای Lahij-web جان بابت برنامه ات خیلی ممنون. تقریبا 5 هفته کار کردم و راضی ام.
تو سایز بازوهام زیاد تغییری ندیدم ولی شکل بازوهام خیلی بهتر شد فکر کنم تو پر شده.حالا فکر کنم وقتشه که یه تغییری تو برنامه بدم.امیدوارم بتونی کمکم کنی. ضمنا تو این مدت وزنم از 74 به 77 رسید.
برنامه قبلیم اینه:
شنبه:
1-پرس بالا سینه هالتر 4*8
2-قفسه بالا سینه دمبل 3*8
3-پرس سینه هالتر+قفسه سینه دمبل 3*6
4-جلو بازو هالتر ایستاده 1*20(گرم کردن) 3*8 (اصلی)
5-جلو بازو دمبل نشسته 3*12
6-جلو بازو هالتر لاری 3*10
7-جلو بازو هالتر ایستاده (میل خالی) 1*20
8-ساعد هالتر نشسته 3*15
یک شنبه:
1-اسکات 7-7-5-5
2-پرس پا ماشین تک پا 4*8
3-ساق 4*15
4-زیر بغل سیم کس از جلو دست جمع 4*8
5-زیر بغل قایقی دست باز 4*8
6-بارفیکس دست جمع برعکس 2*10
7-فیله کمر 3*20
سه شنبه:
1-سرشانه هالتر از پشت نشسته 4*8
2-نشر از جانب سیم تک دست 4*8
3-پشت بازو سیم کش 1*20 (گرم کردن)
4-پرس سینه دست جمع 3*8
5-پشت بازو هالتر لاری خوابیده 3*10
6-پشت بازو سیم کش 2*12
چهارشنبه:
1-پارالل 3*10
2-بارفیکس 3*8
3-شکم 4*30
4-گردن 4*30
5-شنا سوئدی 2*20
6-کول هالتر 4*10
7-کول لیفت هالتر 1*25
البته خودمم یه کم دستکاری کردم.
جناب Lahij-web من نمیخوام در کل وزنم بیشتر از 85-90 بشه.بعد میخوام که فقط عضله خشک بیارم شما چه رژیمی توصیه میکنی؟
من تا حالا هیچ پودری مصرف نکردم و زیاد تو نخ مکملها نیستم به نظرت خوبه یا بد؟
خیلی بهت زحمت دادما!
یکی از بجه ها سه چهار ماهی هست که داره باهام میاد. وزنش سخت بالا میره الان قدش 1.83 وزنش هم 64-65 کیلو هست.میتونی یه برنامه هم به این بدی؟
آقا این سری خیلی خیلی بهت زحمت دادم امیدوارم جبران کنم.خیلی ازت ممنون و متشکرم.

lahij_web
24-11-2006, 09:18
پاورليفتر
سلام به همه.
آقای Lahij-web جان بابت برنامه ات خیلی ممنون. تقریبا 5 هفته کار کردم و راضی ام.
تو سایز بازوهام زیاد تغییری ندیدم ولی شکل بازوهام خیلی بهتر شد فکر کنم تو پر شده.حالا فکر کنم وقتشه که یه تغییری تو برنامه بدم.امیدوارم بتونی کمکم کنی. ضمنا تو این مدت وزنم از 74 به 77 رسید.
برنامه قبلیم اینه:
شنبه:
1-پرس بالا سینه هالتر 4*8
2-قفسه بالا سینه دمبل 3*8
3-پرس سینه هالتر+قفسه سینه دمبل 3*6
4-جلو بازو هالتر ایستاده 1*20(گرم کردن) 3*8 (اصلی)
5-جلو بازو دمبل نشسته 3*12
6-جلو بازو هالتر لاری 3*10
7-جلو بازو هالتر ایستاده (میل خالی) 1*20
8-ساعد هالتر نشسته 3*15
یک شنبه:
1-اسکات 7-7-5-5
2-پرس پا ماشین تک پا 4*8
3-ساق 4*15
4-زیر بغل سیم کس از جلو دست جمع 4*8
5-زیر بغل قایقی دست باز 4*8
6-بارفیکس دست جمع برعکس 2*10
7-فیله کمر 3*20
سه شنبه:
1-سرشانه هالتر از پشت نشسته 4*8
2-نشر از جانب سیم تک دست 4*8
3-پشت بازو سیم کش 1*20 (گرم کردن)
4-پرس سینه دست جمع 3*8
5-پشت بازو هالتر لاری خوابیده 3*10
6-پشت بازو سیم کش 2*12
چهارشنبه:
1-پارالل 3*10
2-بارفیکس 3*8
3-شکم 4*30
4-گردن 4*30
5-شنا سوئدی 2*20
6-کول هالتر 4*10
7-کول لیفت هالتر 1*25
البته خودمم یه کم دستکاری کردم.
جناب Lahij-web من نمیخوام در کل وزنم بیشتر از 85-90 بشه.بعد میخوام که فقط عضله خشک بیارم شما چه رژیمی توصیه میکنی؟
من تا حالا هیچ پودری مصرف نکردم و زیاد تو نخ مکملها نیستم به نظرت خوبه یا بد؟
خیلی بهت زحمت دادما!
یکی از بجه ها سه چهار ماهی هست که داره باهام میاد. وزنش سخت بالا میره الان قدش 1.83 وزنش هم 64-65 کیلو هست.میتونی یه برنامه هم به این بدی؟
آقا این سری خیلی خیلی بهت زحمت دادم امیدوارم جبران کنم.خیلی ازت ممنون و متشکرم.
سلام . خوب حالا كه تونستي 5 هفته با اين برنامه كار كني بايد تغييراتي رو در خودت بيني . اگه ميبيني تاثير زيادي رو حجم بازوهات نزاشته به خودت و تمريناتت رجوع كن . چون ممكنه حركات را با دامنه اصلي حركتي انجام نداده باشي .
به هر حال . ميتوني اين برنامه رو در ادامه دنبال كني : فقط نكاتي كه سري قبل گفتم رو فراموش نكن .
شنبه : پرس سينه هالتر 8×3 - 10 - 12 كه 3 ست آخر بايد وزنه اي رو انتخاب كني كه در ست آخر در تكرار هفتم به خستگي برسي و 1 يا 2 تكرار رو كمكي انجام بدي .
پرس بالا سينه هالتر 10×3
قفسه سينه دمبل 12×3 + پارالل 8×3
جلوبازو هالتر ايستاده دست بازتر از عرض شانه 10×3 + پشت بازو هالتر خوابيده 10×3
جلوبازو دمبل نشسته 12×3 + پشت بازو سيمكش 12×3
جلوبازو لاري دست جمع 10×3 + پشت بازو تك دمبل خم ( تكي با جفتي ) 10×3
===========
يكشنبه :
جلو ران دستگاه 12×3
اسكوات هالتر 8×3 - 10- 12×2
پشت ران هالتر + پشت ران دستگاه 10×3
ساق پا ايستاده 25×3
فيله كمر 50-30×3
===========
سه شنبه :
پرس سرشانه هالتر از جلو 8×3
سرشانه دمبل طرفين ( نشر طرفين ) 12×3 با وزنه سبكتر + 10×3 وزنه اصلي
سرشانه هالتر از پشت 10×3
شراگ هالتر 8×3
كرانچ ( شكم ) 25×3
زير شكم آويزان از ميله بارفيكس 30×3
===========
چهارشنبه :
بارفيكس دست باز از جلو 10-8×3
زير بغل هالتر خم 10×3
زيربغل سيمكش از پشت + زيربغل سيمكش از جلو دست جمع مچ برعكس 12×3
فيله كمر دستگاه 50-40×3
ساعد هالتر 15×3

ميتوني هر روز صبح همراه صبحانه 1 عدد كپسول امگا 3 ميل كني ( دانه اي 120 تومن ! )
شب قبل از خواب هم ميتوني از 1 عدد قرص كلسيم استفاده كني . ( اونم دونه اي 30 يا 40 تومنه . )
كراتين رو توصيه نميكنم ولي خب اگه دوست داري ميتوني مصرف كني .
محلول رو كه دست ساز بود همچنان ادامه بده .
مكمل ها بد نيستن بلكه سودمند هم هستند منتها فعلا نه ! همون محلول خودمونو بخور جواب ميده .
صبحانه : پروتئين و كربوهيدرات پيچيده . به نسبت 30% - 60% و بقيه هم چربي هاي سالم .
با توجه به اينكه دوستت 4 ماه كار ميكنه و با حركات آشنايي جزوي داره :
براي دوستت بايد 6 تا 8 هفته اينو كار كنه : فعلا ...
گرم كردن و حركات كششي 5 تا 10 دقيقه .
پرس سينه هالتر 10×3
بارفيكس 8×3
سرشانه هالتر از جلو 10×3
جلوبازو هالتر ايستاده 12×3
پشت بازو سيمكش ايستاده 10×3
شكم كرانچ 25×3
پرس پا دستگاه 10×3
3 روز در هفته كل برنامه رو كار كنه . 1 حركت بزرگ و پايه براي هر قسمت از بدن .
خودت نگاه كن اگه پرس سينه سختشه به جاش بگو شنا سوئدي بياد .
اگه بارفيكس نميتونه بگو سيمكش از پشت بياد .
موفق باشين . فعلا .
قربون شما : پاورليفتر .

HADI roni
24-11-2006, 23:41
سلام به همه.
lahij Web جان واقعا ازت ممنونم.

cully_4u
24-11-2006, 23:56
یه سوال داشتم.
کسی مقاله‌ای چیزی راجع به اصول اولیه بدن سازی واسه یه آدم صفر کیلومتر که وقتی میره باشگاه اسم هیچ کدوم از وسایل و اسم هیچ کدوم از حرکات رو نمیدونه ،‌سراغ نداره ؟

lahij_web
25-11-2006, 13:14
یه سوال داشتم.
کسی مقاله‌ای چیزی راجع به اصول اولیه بدن سازی واسه یه آدم صفر کیلومتر که وقتی میره باشگاه اسم هیچ کدوم از وسایل و اسم هیچ کدوم از حرکات رو نمیدونه ،‌سراغ نداره ؟

ببين داداش اصلا نيازي به مقاله نداري ! اول بايد هرفت رو مشخص كني كه چيه ؟
بعدش اينكه بايد اصول تمرين و تغذيه رو از پايه ياد بگيري .
بعدش شروع به تمرين كني . 2 يا 3 روز در هفته به مدت 2 ماه با حركات پايه اي بدنت رو آماده تحمل فشار كني .
در كنارش تغذيه و استراحت هم نقش داره .
نميدونم ئيگه چه چيزي رو ميخو.اي به صورت مقاله بدوني .
بهت پيشنهاد ميكنم با يه باتجربه ( نه گنده باشه ! با تجربه ! يعني خودش خودشو ساخته باشه ! نه دارو ها ) مشورت و تمرين كني . چون اينجور مبتدي ها اصولا بايد تحت نظر باشن تا حركات رو ياد بگيرن . با نوشتن نميشه .
موفق باشي . باز هستيم خدمتت .

lahij_web
25-11-2006, 13:17
سلام به همه.
lahij Web جان واقعا ازت ممنونم.

قابلي نداشت . ايشالله نتيجه ميگيري

j0l6
08-01-2007, 13:56
بلا اخره پیداش کردم
سلام به همه ی دوستان
من می خواستم نظر شما رو در مورد MUSCLE JUICE 2544 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بدونم و اگه ممکنه بگین چه جوری باید مصرف بشه
ممنون

lahij_web
08-01-2007, 14:57
بلا اخره پیداش کردم
سلام به همه ی دوستان
من می خواستم نظر شما رو در مورد MUSCLE JUICE 2544 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بدونم و اگه ممکنه بگین چه جوری باید مصرف بشه
ممنون

سلام !
MUSCLE JUICE 2544 مكمليه كه از وي كنستانتره و ايزوله تشكيل شده و درصدي هم آلبومين و كازئين داره . به دليل وجود درصد بالاي پروتئين زود هضم براي وعده بعد تمرين بسيار انتخاب خوبي محسوب ميشه . چون به سرعت جذب بدن ميشه .
Serving Size ش 4 پيمانه در روز ( طبق Lable ) كه ميشه در روز 250 گرم پروتئين .
البته اگه طبق اين ليبل بخواي بري 20 روزه تمومه ! كه من پيشنهاد ميكنم بهترين روش رو انتخاب كني :
1 پيمانه بين صبحانه و ناهار و 1 پيمانه بلافاصله بعد تمرين .
ديگر مواد مغذي موجود در اين مكمل :
Calories 1021
Calories from Fat 153
Total Fat 17g 26%
Saturated Fat 17g 85%
Cholesterol 77mg 26%
Sodium 108mg 5%
Potassium 365mg 10%
Total Carbs 162mg 54%
Dietary Fiber 0g
Sugars 162g
Protein 55g 110%
Vitamin A 47IU 1%
Calcium 358mg 36%
Iron 1.5mg 8%
البته مارك هاي مختلف از شركت هاي مختلف ممكنه در نحوه ساخت اين مكمل تغييراتي صورت داده باشند . پس حتما ليبلش روبخون و بگو بهمون تا دقيق تر راهنمائيت كنيم !
--------
سوال فرعي ! :
كي اينو بهت پيشنهاد كرده و دليلش چي بوده ؟ انتخاب هاي ارجح تر هر وجود داره .

j0l6
08-01-2007, 17:17
lahij جان مرسی از جوابی که دادی راستش من خودم هنوز این پروتویین رو از نزدیک ندیدم چون دوستم اینو خرید و یه سری اطلاعات رد موردش و اینکه چه جوری مصرف بشه ازم خواست و من هم گفتم از کسایی که اینکاره هستن می پرسم و برا همین هم اومدم اینجا . حالا امشب نیگا میکنم اطلاعت دقیقتری در موردش مینویسم براتون
در مورد اینکه چه کسی پیشنهاد کرد و چزا : این دوستم 2ماه هست که داره میره باشگاه تو این مدت حجم بازوهاش بیشتر شده ولی سینه هاش تغییری نکرده برا همین از مربیمون پرسید و گفت می خواد حجم سینهاش بیشتر شه و وزنش هم افزایش پیدا کنه
وزن:64
قد:174
و مربیمون هم این پروتیین رو بهش پیشنهاد کرد البته گفت اگه مولتی ویتامین بگیری بهتره

به نظر شما این برای افزایش وزن و حجم ماهیچه ها بهتره یا مولتی ویتامین؟ ( خودم هم نیاز به افزایش وزن دارم قد:178 وزن: 60)
به نظر شما بعد از دو ماه تمرین این رو مصرف کنم ایرادی نداره؟ البته تو این دو ماه وزن زیاد کردم ماه اول 2 کیلو و ماه دوم 1 کیلو
در مورد لیبل امشب نیگا میکنم میگم بهتون ( راستی منظور از لیبل همون مشخصات و ترکیبات هستش دیگه؟ )

farhad1390
08-01-2007, 19:30
سلام من فرهاد هستم کسی در مورد کرمها یی که برای کلفتی صورت تو بازار وجود چیزی داره میدونه

lahij_web
08-01-2007, 19:48
سلام من فرهاد هستم کسی در مورد کرمها یی که برای کلفتی صورت تو بازار وجود چیزی داره میدونه

گمونم جوابتو تو همون جايي كه قبلا پرسيدي دادم داداش ! :happy: درسته ؟

lahij_web
08-01-2007, 19:52
lahij جان مرسی از جوابی که دادی راستش من خودم هنوز این پروتویین رو از نزدیک ندیدم چون دوستم اینو خرید و یه سری اطلاعات رد موردش و اینکه چه جوری مصرف بشه ازم خواست و من هم گفتم از کسایی که اینکاره هستن می پرسم و برا همین هم اومدم اینجا . حالا امشب نیگا میکنم اطلاعت دقیقتری در موردش مینویسم براتون
در مورد اینکه چه کسی پیشنهاد کرد و چزا : این دوستم 2ماه هست که داره میره باشگاه تو این مدت حجم بازوهاش بیشتر شده ولی سینه هاش تغییری نکرده برا همین از مربیمون پرسید و گفت می خواد حجم سینهاش بیشتر شه و وزنش هم افزایش پیدا کنه
وزن:64
قد:174
و مربیمون هم این پروتیین رو بهش پیشنهاد کرد البته گفت اگه مولتی ویتامین بگیری بهتره

به نظر شما این برای افزایش وزن و حجم ماهیچه ها بهتره یا مولتی ویتامین؟ ( خودم هم نیاز به افزایش وزن دارم قد:178 وزن: 60)
به نظر شما بعد از دو ماه تمرین این رو مصرف کنم ایرادی نداره؟ البته تو این دو ماه وزن زیاد کردم ماه اول 2 کیلو و ماه دوم 1 کیلو
در مورد لیبل امشب نیگا میکنم میگم بهتون ( راستی منظور از لیبل همون مشخصات و ترکیبات هستش دیگه؟ )
سلام دوست خوبم . درباره افزايش وزن بهترين انتخاب تغذيه به اين صورته :
كربوهيدرات 60% پروتئين 30 % و چربي هاي سالم بقيه موارد .
تا 5 يا 6 ماه نيازي به هيچ مكملي نيست تا بدن تشنه بشه ! بعد اولين انتخاب كراتين منوهيدراته . بعد پروتئين وي و بعد ال گلوتامين .
استراحت و تغذيه سالم كليد اصليه نه مكمل ها !
خواب كافي به مقدار 8 ساعت و خوردن 6 وعده كم حجم ولي وقوي غذايي .
مولتي ويتامين ؟! نميتونه تو حجم تاثير آنچناني بزاره ولي خوردنش يكي صبح و يكي بعد از تمرين براي جلوگيري از ضعف بدني خوبه .

farhad1390
08-01-2007, 20:14
سلام درسته
من میخوام تمریناتم بگم نظرت چیه
شنبه: 1.زیر بغل 2.جلو بازو 3. پا
یکشنبه: 1.سینه 2. سر شانه 3. پشت بازو
دوشنبه: استراحت کامل
سه شنبه: 1. زیر بغل 2. جلو بازو 3. ساعد4 .شکم
چهارشنبه: 1.سرشانه 2. پا
پنج شنبه: 1 .سینه 2. پشت بازو 3. ساعد 4. کمر
جمعه :استراحت
نظرت چیه بترتیب که انجام میدم
و 50 دقیقه یا 60 دقیقه هر تمرینم طول میکشه

j0l6
08-01-2007, 23:32
lahij جان دلیل اینکه می خواهم از این پروتین استفاده کنم اینکه نمی تونم در زور به اندازه کافی غذا تقریبا در طول شبانه روز 4 رعده غذا می خورم که فکر نکم کافی باشه فکر کردم می تونم این مشکل رو با استفاده از این پرتویین جبران کنم
اطلاعتی که در مورد این پروتویین نوشته شده
Muscle Juice 2544 Ingredients
Serving Size: 4 Scoops (250g)
Servings Per Container: 19

Amount Per Serving:

Calories 1020
Calories from Fat 150
Total Fat 17g 26%
Saturated Fat 17g 85%
Cholesterol 150mg 50%
Sodium 110mg 5%
Total Carbs 162mg 54%
Dietary Fiber 0g
Sugars 60g
Protein 55g 110%
Vitamin A 0%
Calcium 40%
Iron 8%

همراه با این پروتیین مولتی ویتامین هم گرفتم که مشخصاتش رو در لینک پایین می تونین ببینین
سایتش
با توجه که من نیاز به افزایش وزن دارم به نظر شما باید کدوم رو مصرف کنم ؟ اگه امکان داره بگین چطور و چه زمانی اینا رو مصرف کنم خوبه
ایا میشه اینا رو با هم مصرف کرد؟
ممنون

arnold2006
09-01-2007, 12:47
سلام خدمت lahij_webوj0l6و farhad1390 وبقیه دوستان

arnold2006
09-01-2007, 12:54
اگه ممکنه به این سوالم جواب ردهید
من پروش اندام کار میکنم تناسب اندام هم پیدا کردم
اما تو قسمت کمر وباسنم خطهایی به نام استریا (کشیدگی پوست پیدا شده یه چند تا دکتر رفتم اما نتیجه نگرفتم کسی میدونی چه جوری از شر این خطهای قرمز رنگ رهایی یابم ( حدالمقدور به رنگ سفید در بیاد تا زیاد نمایان نشه)وهمچنین برای زیاد نشدنش چه کار کنم

lahij_web
11-01-2007, 07:12
سلام درسته
من میخوام تمریناتم بگم نظرت چیه
شنبه: 1.زیر بغل 2.جلو بازو 3. پا
یکشنبه: 1.سینه 2. سر شانه 3. پشت بازو
دوشنبه: استراحت کامل
سه شنبه: 1. زیر بغل 2. جلو بازو 3. ساعد4 .شکم
چهارشنبه: 1.سرشانه 2. پا
پنج شنبه: 1 .سینه 2. پشت بازو 3. ساعد 4. کمر
جمعه :استراحت
نظرت چیه بترتیب که انجام میدم
و 50 دقیقه یا 60 دقیقه هر تمرینم طول میکشه

سلام دوست خوبم .
ببين فرهاد جان اين تقسيم نميتونه خيلي منطقي باشه . اشكال زياد داره ...
1- تمرين همه روز هفته براي حرفه اي ها هم خطرناكه و ممكنه نتايج سو بده . البته اونا رو كه ميبيني دارن از استروئيد استفاده ميكنن و بدنشون جواب ميده . تو بايد لاقل بين تمرين دادن يه عضله 48 ساعت بهش فرصت ريكاوري بدي . اينو يادت باشه كه عضله حين تمرين رشد نميكنه بلكه موقع استراحته كه رشد ميكنه .
2- تمرين دادن عضله زير بغل و جلو بازو روز قبل از سينه به صورت كامل از بازدهي حركت پرس سينه كم ميكنه و نميتوني اون وزنه اي كه مد نظرته رو پرس كني . چون عضلات بازوو زيربغل عصلات كمكي پرس سينه هستن . حالا تو ميخواي روز قبل خستشون كني ؟
3- براي عصلات پا معمولا پيشنهاد ميكنم 1 جلسه جدا تخصيص بدي . من گله اي دارم از همه شما بدنسازا كه اكثرتون براي پا ارزشي قائل نميشين . در حالي كه بزرگترين عضله بدن و دليل اصلي رشد بدن تمرين دادن پاها ميتونه باشه . پس :
پيشنهاد ميكنم :
مثلا :
شنبه : سينه و جلو بازو
يكشنبه : پا و فيله
دوشنبه : استراحت
سه شنبه : زيربغل + شكم
چهارشنبه : سرشانه + پشت بازو
پنج شنبه و جمعه : استراحت
حالا پنج شنبه يا جمعه رو ميتوني هوازي هم انجام بدي . البه با شدت كم .
همين ! اينطوري فرصت ريكاوري لازم رو به بدنت ميدي . اين يكي از بهترين شيوه هاي تقسيمه كه به همه دوستام پيشنهاد كردم . البته تمرينت و تغذيه و استراحتت هم بايد كافي و اصولي باشه .
موفق باشي .

lahij_web
11-01-2007, 07:19
lahij جان دلیل اینکه می خواهم از این پروتین استفاده کنم اینکه نمی تونم در زور به اندازه کافی غذا تقریبا در طول شبانه روز 4 رعده غذا می خورم که فکر نکم کافی باشه فکر کردم می تونم این مشکل رو با استفاده از این پرتویین جبران کنم
اطلاعتی که در مورد این پروتویین نوشته شده
Muscle Juice 2544 Ingredients
Serving Size: 4 Scoops (250g)
Servings Per Container: 19

Amount Per Serving:

Calories 1020
Calories from Fat 150
Total Fat 17g 26%
Saturated Fat 17g 85%
Cholesterol 150mg 50%
Sodium 110mg 5%
Total Carbs 162mg 54%
Dietary Fiber 0g
Sugars 60g
Protein 55g 110%
Vitamin A 0%
Calcium 40%
Iron 8%

همراه با این پروتیین مولتی ویتامین هم گرفتم که مشخصاتش رو در لینک پایین می تونین ببینین
سایتش
با توجه که من نیاز به افزایش وزن دارم به نظر شما باید کدوم رو مصرف کنم ؟ اگه امکان داره بگین چطور و چه زمانی اینا رو مصرف کنم خوبه
ایا میشه اینا رو با هم مصرف کرد؟
ممنون

درسته . همون كه حدس مي زدم همونه .
خوب اول اينكه وعده هاي غذايي بايد اصل و پايه تغذيه ت باشه . هر چه قدر هم كه مكمل مصرف كني ون بازدهي تغذيه طبيعي رو نداره . چون هر چي باشه اينا فر آورده هستن كه از همين غذاها به دست ميان !
ولي خب 4 وعده هم بد نيست به شرطي كه بتوني تو هر وعده مواد لازم رو به بدنت برسوني كه خودت ديگه استادي !
2 وعده رو هم ميتوني با محلول كربوهيدرات - پروتئين جبران كني . اين مكمل رو 2 بار در روز مصرف كن .
1 بار ميان وعده بين صبحانه و ناهار . 1 بار هم بلافاصله بعد از تمرين .
مولتي ويتامين هم روز 1 عدد كفايت ميكنه . 1 عدد صبحانه ميل كن . اگه بخواي ميتوني 1 عدد هم بعد از تمرين مصرف كني كه بدنت املاح زيادي از دست داده .
اگه تونستي اين مكمل ها رو فراموش نكن :
Whey - Creatine - Gloutamine كه مكمل هاي پايه هستن !
موفق باشي دوست من .

سلام خدمت lahij_webوj0l6و farhad1390 وبقیه دوستان

خوش اومدي دوست خوبم . اميدوارم تو P30world دوستاي خوبي پيدا كني .

lahij_web
11-01-2007, 07:24
اگه ممکنه به این سوالم جواب ردهید
من پروش اندام کار میکنم تناسب اندام هم پیدا کردم
اما تو قسمت کمر وباسنم خطهایی به نام استریا (کشیدگی پوست پیدا شده یه چند تا دکتر رفتم اما نتیجه نگرفتم کسی میدونی چه جوری از شر این خطهای قرمز رنگ رهایی یابم ( حدالمقدور به رنگ سفید در بیاد تا زیاد نمایان نشه)وهمچنین برای زیاد نشدنش چه کار کنم

راستش من خودم اين مشكل رو از خيلي وقت پيش دارم و بايد بگم راه حل خاصي نداره .
فقط به مرور خودش قرمزيش كم ميشه و به صورت خطوط فيد كم رنگك و ترك خوردگي خفيف در مياد .
فقط سعي كن از استروئيد استفاده نكني چون باعث ميشه وضعش خرابتر شه .
البته محلول آبليمو رو كه با پياز روش بمالي كمي موثر ميتونه باشه . ولي بازمميگم درمان قطعي نداره و همه كرم ها و داروهايي كه ميگن حرفي بيش نيست ...
موفق باشي عزيز .

rasol296
15-01-2007, 01:25
سلام

با اجازتون من دو تا سوال دارم اگه ممکنه خوبه خوب راهنمایی کنید . مرسی

اول اینکه من رشته ورزشیم زیبایی اندامه در حاله حاضر 70 کیلو خشکه خشک . به دلایلی میخام 10 تا بیام بالا . پودرها و هرمون های زیادی رو در طوله سابقه ورزشیم مصرف کردم و بدنم کاملا مقاوم شده . موقعی میگم کاملا باور کن کامله کامل . حالا میخام این دوره ی دارویی برای همین 10 کیلو اینجوری برم
carbo100% pvl
قرص somatropin روزی یکی تا پایانه دوره
و تزریقه آمپوله دکا با مقدار خیلی کم

یه جورایی شاید هورمون های دیگه هم مصرف کنم !! میشه گفت دوپینگه !!!!!!!!

با در نظر گرفتن این که کربو رو برای چندمین باره مصرف کردم و سوما و دکا رو اولین بار

به نظرت جواب میده ؟

سوال دوم : میدونم بعده این دوره واسه همین هورمونا جوش میزنم
به نظر شما بهترین راه برای مبارزه و پاک کردن این جوشا چیه ؟

راستی من کراتین مونوهیدراتو از هر مارکی همیشه مصرف کردم و می کنم . منتظر جوابتون هستم

خیلی ممنون

lahij_web
28-01-2007, 08:37
سلام

با اجازتون من دو تا سوال دارم اگه ممکنه خوبه خوب راهنمایی کنید . مرسی

اول اینکه من رشته ورزشیم زیبایی اندامه در حاله حاضر 70 کیلو خشکه خشک . به دلایلی میخام 10 تا بیام بالا . پودرها و هرمون های زیادی رو در طوله سابقه ورزشیم مصرف کردم و بدنم کاملا مقاوم شده . موقعی میگم کاملا باور کن کامله کامل . حالا میخام این دوره ی دارویی برای همین 10 کیلو اینجوری برم
carbo100% pvl
قرص somatropin روزی یکی تا پایانه دوره
و تزریقه آمپوله دکا با مقدار خیلی کم

یه جورایی شاید هورمون های دیگه هم مصرف کنم !! میشه گفت دوپینگه !!!!!!!!

با در نظر گرفتن این که کربو رو برای چندمین باره مصرف کردم و سوما و دکا رو اولین بار

به نظرت جواب میده ؟

سوال دوم : میدونم بعده این دوره واسه همین هورمونا جوش میزنم
به نظر شما بهترین راه برای مبارزه و پاک کردن این جوشا چیه ؟

راستی من کراتین مونوهیدراتو از هر مارکی همیشه مصرف کردم و می کنم . منتظر جوابتون هستم

خیلی ممنون
ببينم دوست عزيز !؟ داري باهام شوخي ميكني ؟
يا با سلامت خودت داري مبارزه مي كني؟
من ميدونستم هستند كساني كه خودشونو قرباني مقام ميكنن ولي خب نميدونستم تا اين حد هم كسي هست كه بي محابا سراغ هورمون ها بره ! هيچ توضيحي براي سوالت ندارم و نميخوام داشته باشم چون شما خودت ميدوني و دونسته داري راه خطا ميري . درباره اثرات مخرب و تاثيرات مقطعي اين دارو ها تو وبم زياد نوشتم و ديگه اينجا جاي تشريح نيست . ولي خب هنوزم برام جاي سواله كه چرا وقتي ميدونين وقطعي و بدون ثباتتون ميكنه چرا مصرف ميكنين ؟ من الان 8 ساله وزنه ميزنم و تازه ركورد اسكواتم بعد اين همه مدت به 215 رسيده ! ولي ميدونم عمرا پايين نمياد چون فيكس شده ! بيخيال ...
از ما گفتن بود ...
يا علي

rasol296
30-01-2007, 01:11
ببينم دوست عزيز !؟ داري باهام شوخي ميكني ؟
يا با سلامت خودت داري مبارزه مي كني؟
من ميدونستم هستند كساني كه خودشونو قرباني مقام ميكنن ولي خب نميدونستم تا اين حد هم كسي هست كه بي محابا سراغ هورمون ها بره ! هيچ توضيحي براي سوالت ندارم و نميخوام داشته باشم چون شما خودت ميدوني و دونسته داري راه خطا ميري . درباره اثرات مخرب و تاثيرات مقطعي اين دارو ها تو وبم زياد نوشتم و ديگه اينجا جاي تشريح نيست . ولي خب هنوزم برام جاي سواله كه چرا وقتي ميدونين وقطعي و بدون ثباتتون ميكنه چرا مصرف ميكنين ؟ من الان 8 ساله وزنه ميزنم و تازه ركورد اسكواتم بعد اين همه مدت به 215 رسيده ! ولي ميدونم عمرا پايين نمياد چون فيكس شده ! بيخيال ...
از ما گفتن بود ...
يا علي
آقا هیف یه کم دیر جواب این پستو دادی
راستشو بخای من اصلا طبق این چیزی که بالا نوشتم عمل نکردم اونم به هزارو یه دلیل
فقط یه سوپر کربو 2 کیلویی گرفتم با مولتیو ویتامین c الان فک کنم 10 روزی میشه تو دوره ام ماشالا خیلی خوب بوده یه 5 تایی اومدم بالا ( البته رژیمم هستم )
کلا یه سوال واسم پیش اومده خداییش من نصبت به بعضیا هورمونی مصرف نکردم ولی من خیلیا رو میبینم با سن های بالا و میدونم چه چیزاییم مصرف کردن ولی هیچ مریضی یا عوارض خاصی ندارن
ممکنه بعضی بدنا در مقابل اثرات منفی این داروها مقاوم باشه ؟

lahij_web
30-01-2007, 16:45
آقا هیف یه کم دیر جواب این پستو دادی
راستشو بخای من اصلا طبق این چیزی که بالا نوشتم عمل نکردم اونم به هزارو یه دلیل
فقط یه سوپر کربو 2 کیلویی گرفتم با مولتیو ویتامین c الان فک کنم 10 روزی میشه تو دوره ام ماشالا خیلی خوب بوده یه 5 تایی اومدم بالا ( البته رژیمم هستم )
کلا یه سوال واسم پیش اومده خداییش من نصبت به بعضیا هورمونی مصرف نکردم ولی من خیلیا رو میبینم با سن های بالا و میدونم چه چیزاییم مصرف کردن ولی هیچ مریضی یا عوارض خاصی ندارن
ممکنه بعضی بدنا در مقابل اثرات منفی این داروها مقاوم باشه ؟

خب بهتر ! خيلي خوشحال شدم ...
هيچ بدني در برابر هورمون مقاوم نيست و 100 % تاصير مخرب خودشو ميزاره . حالا بعضيها مصرفشون كم بوده و بعضي ها بيشترو و از حد گذشته .
حالا ممكنه به صورت عوارض داخلي خودشو نشون بده مثل كبد و دستگكان تناسلي و... يا روي پوست و مو و ...
بالاخره عمرشون خيلي كم و بدون آسايش ميشه ! فكر نكنم هدف ورزش اين باشه ؟
اونا ديگه تن به اين عواقب دادن .
ببين بهت گلوتامين رو پيشنهاد ميكنم . با كراتين معجزه ميكنه .
راهنمايي هاي زيادي تو وبم هست . يه سري بزن

ElmO
02-02-2007, 01:07
سلام لاهیج جان

اگه میشه در مورد خطر حرکت "پرس سرشانه از پشت" ، یکم توضیح بده .

ممنونم

یا حق

peyman_sogol
02-02-2007, 01:33
با سلام من دو ماهه که میرم بدن سازی البته یه روز در میون 17 سالم هست و قدم190 هست و 75 کیلو هستم الان یه ا ماهی هست که دیگه وزنه نمیتومن اضافه کنم مثلا پشت بازو هالتر خوابیده کلا 15 کیلو بیشتر نمیتونم بزنم و یک ماهه هر کاری دارم میکنم نمیتونم یه کم بیشتر از 15 بزنم و حتی پرس سینه جمعا 50 کیلو نمیتونم بزنم و خیلی وقته نمیتونم اضافه کنم در ضمن اگه میشه یه برنامه ی غذایی برای چاق کردن و یه برنامه برای پا که قدم رو بسوزونه بهم بدید

remigolian
07-02-2007, 17:23
با سلام من دو ماهه که میرم بدن سازی البته یه روز در میون 17 سالم هست و قدم190 هست و 75 کیلو هستم الان یه ا ماهی هست که دیگه وزنه نمیتومن اضافه کنم مثلا پشت بازو هالتر خوابیده کلا 15 کیلو بیشتر نمیتونم بزنم و یک ماهه هر کاری دارم میکنم نمیتونم یه کم بیشتر از 15 بزنم و حتی پرس سینه جمعا 50 کیلو نمیتونم بزنم و خیلی وقته نمیتونم اضافه کنم در ضمن اگه میشه یه برنامه ی غذایی برای چاق کردن و یه برنامه برای پا که قدم رو بسوزونه بهم بدید

1- شما وزنه 50 كيلو رو چند بار به طور صحيح وكامل انجام ميدي ؟
2- دوست عزيز شما اگر مي خواهيد به وزن متعادل برسيد بايد روزانه 3800 كيلو كالري مصرف كنيد تا گام به گام با افزايش وزن مطلوب برسيد وهم چنين از مواد پروتئيني هم نبايد غافل شويد
3- تمرين پا
اسكوات 12-10& 4
جلو پا 12& 4
هاگ پا 10 & 3
پشت پا 10 & 3
ساق 10& 3
شراگ 10 & 3

peyman_sogol
07-02-2007, 21:54
من وزنه 50 کیلو پرس سینه رو8*4درست انجام میدم

remigolian
08-02-2007, 01:42
من وزنه 50 کیلو پرس سینه رو8*4درست انجام میدم

شما بايد با سيستم پيش خستگي تكرار بالا كار كنيد
مثلا بايد سعي كنيد وزنه 40 كيلو را بالاي 20 در 3 ست انجام بدي در طي 4 هفته تا بعد از اون وزنه 50 كيلو رو 12 بار در هر ست بزني تا مدتي اگر باز هم stop كردي وزنه اي كه 3 تا ست 12 تايي مي زديش بايد بالاي 20تا بزني تا اون وزنه كه نمي توني بزني واست سبك بشه
در ضمن شما بايد هيدرات كربن مصرفكنيد از جمله سيب زميني پخته

lahij_web
08-02-2007, 06:55
سلام لاهیج جان

اگه میشه در مورد خطر حرکت "پرس سرشانه از پشت" ، یکم توضیح بده .

ممنونم

یا حق

سلام دوست خوبم .
پرس سرشانه سرشانه هالتر از پشت يكي از حركات مفيد براي قسمت خلفي سرشانه ست و درست مثل بقيه حركات پرسي سرشانه به پشت بازو . بازو ها و عضلات كول فشار نسبي وارد ميكنه .
البته اين اجراي اين حركت يه مقدار از لحاظ بيومكانيكي سخته و بايد با وزنه هاي در حد توانت تمرينشون بدي نه سنگين و بي احتياط .
فاصله دست ها در اين حركت كمي بازتر از عرض شانه ست . پايين آوردن وزنه تا موازات نرمه گوشه ( ميبينم كه خيلي ها تا انتهاي گردن ميبرن پايين كه كاملا اشتباهه و ممكنه باعث آسيب و پارگي بشه ) . در بالا بردن هالتر هم بايد يه حالت انفجاري توام با كنترل وجود داشته باشه و تا جايي وزنه پرس شه كه آرنج ها قفل نشه تا فشار از روي سرشانه برداشته نشه .
اين حركت رو ميتوني با توجه به ضعف يا قوت بخش پشتي سرشانه ت در ابتدا يا انتهاي برنامه تمريني سرشونه انجام بدي .
موفق باشي .
ضمنا ورود remigolian رو هم تبريك ميگم . :happy:

ElmO
09-02-2007, 15:28
سلام لاهیج جان

از جواب کاملت ممنونم

ایشالا همیشه موفق باشی

یا حق

pesar_tanha
09-02-2007, 16:34
تستي بيد من چيكاره بيدم

king7
11-03-2007, 20:53
سلام به همه دوستان
به علت یه سری از مشکالات نتونستم به سوالات دوستان پاسخ بدم
هر سوالی دارید من با کمال میل در مورد اون توضیح میدم

king7
11-03-2007, 20:58
سلام دوست خوبم .
پرس سرشانه سرشانه هالتر از پشت يكي از حركات مفيد براي قسمت خلفي سرشانه ست و درست مثل بقيه حركات پرسي سرشانه به پشت بازو . بازو ها و عضلات كول فشار نسبي وارد ميكنه .
البته اين اجراي اين حركت يه مقدار از لحاظ بيومكانيكي سخته و بايد با وزنه هاي در حد توانت تمرينشون بدي نه سنگين و بي احتياط .
فاصله دست ها در اين حركت كمي بازتر از عرض شانه ست . پايين آوردن وزنه تا موازات نرمه گوشه ( ميبينم كه خيلي ها تا انتهاي گردن ميبرن پايين كه كاملا اشتباهه و ممكنه باعث آسيب و پارگي بشه ) . در بالا بردن هالتر هم بايد يه حالت انفجاري توام با كنترل وجود داشته باشه و تا جايي وزنه پرس شه كه آرنج ها قفل نشه تا فشار از روي سرشانه برداشته نشه .
اين حركت رو ميتوني با توجه به ضعف يا قوت بخش پشتي سرشانه ت در ابتدا يا انتهاي برنامه تمريني سرشونه انجام بدي .
موفق باشي .
ضمنا ورود remigolian رو هم تبريك ميگم . :happy:

با اجازه همه
بهتر قبل از این حرکت با حرکت نشر از جانب البته با دمبل های خیلی سبک شروع به گرم شدن عضله بشه
در هنگام کمک دادن حتما این نکته رو رعایت کنید که به هالتر کمک کنید نه به آرنج دست چون باعث ساییدگی آرنج میشه

king7
11-03-2007, 21:04
در ورزش ما سینه های ستبر و پاهای حجیم ملاک نمی باشد

piremard
12-03-2007, 16:31
سلام :من انرژی زای غیر استروئیدی می خوام
نه حجیم کننده ، اگر گیاهی هست از کجا بگیرم
ممنونم پیشتر

remigolian
12-03-2007, 21:52
سلام :من انرژی زای غیر استروئیدی می خوام
ممنونم پیشتر
سيب زميني پخته شده
و كلا هيدرات كربن
چربي هاي زود هضم
و قندها

lahij_web
16-03-2007, 12:32
با اجازه همه
بهتر قبل از این حرکت با حرکت نشر از جانب البته با دمبل های خیلی سبک شروع به گرم شدن عضله بشه
در هنگام کمک دادن حتما این نکته رو رعایت کنید که به هالتر کمک کنید نه به آرنج دست چون باعث ساییدگی آرنج میشه

خوش آمدي ! رسيدن به خير ...

صد البته قبل از شروع تمرين بايد بدن گرم شه و قبل از وارد كردن فشار به يه عضله بايد اون عضله و عضلات كمكي به خوبي گرم شن .

در ورزش ما سینه های ستبر و پاهای حجیم ملاک نمی باشد

... ورزش شما ؟

من انرژی زای غیر استروئیدی می خوام
ممنونم پیشتر
ضمن تاييد نظر Remigolian ...
مقاله اي از وب پاورليفتر : مطالعه كنم كامل جوابت رو ميگيري .
غذاي قبل از تمرين ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

piremard
16-03-2007, 14:10
دوستان عزیز ممنونم از پاسخ های حر فه ایتون lahij_web remigolian
اما چربی های زود هضم یعنی مثل چی ؟

lahij_web
16-03-2007, 14:32
دوستان عزیز ممنونم از پاسخ های حر فه ایتون lahij_web remigolian
اما چربی های زود هضم یعنی مثل چی ؟

گمونم منظور داداشمون از چربي هاي زود هضم يه مفهوم ديگه بوده باشه . ( شاهيدم من اگاهي كافي ندارم )
چربي هاي 2 نوع هستن :
اشباع شده و طبيعي يا غير اشباع كه نوع دومش هميشه توصيه ميشه . چون هم روند چربي سوزي رو افزايش ميده هم كلسترول بد خون رو پايين مي آره .
مثل چربي هاي فندق _ بادام _ كنجد و روغن زيتون و و دانه هاي مغزدار ديگه /
ولي چربي هاي اشباع شده مثل چربي هاي جامد و غير محلول هستن مثل چربي موجود در گوشت قرمز و روغن هاي جامد و ... كه كلسترول بد زيادي رو وارد بدن ميكن و براي سلامت قلب و عروق ضرر دارن !
احتمالا منظور چربي هاي اشباع نشده بوده .

piremard
16-03-2007, 14:43
تشکر از این پاسخ بسیار سریع
چربی هایی مثل کره ی بادام زمینی برای وعده های غذایی یک ورزشکار مناسبه ؟

lahij_web
16-03-2007, 18:51
تشکر از این پاسخ بسیار سریع
چربی هایی مثل کره ی بادام زمینی برای وعده های غذایی یک ورزشکار مناسبه ؟

به عنوان يه وعده كه نه ولي سعي كنيد در ساعات اوليه روز استفاده كنيد نه در نيمه دوم روز . چون حاوي كالري زياديه و ممكنه تبديل به چربي بشه .
ضمنا . از لطفت ممنون . سوال كردي جواب داديم ! همين !

kiax67
22-03-2007, 22:07
سلام
فروم را خوندم دیدم کسانی هستند که تجربیات خوبی دارند که میشه استفاده کرد و ثبت نام کردم
در مورد قرص های چربی سوز کلی گشتم تو اینترت دیدم معروفاشون ال کارتینین و فت برنر و کاتس2 هست
رفتم داروخانه که نداشت فقط تو نت 1 سایت رو دیدم که تبلیغ کرده و فقط فت برنر داشت با قیمت 33 هزار تومان
ایا این قرص عوارض جانبی داره؟ و روزی چند تا باید مصرف کرد؟
قد 177 وزن 79 میخوام حدود 15 تا 17 کیلو کم کنم
مرسی:46:

lahij_web
23-03-2007, 06:02
سلام
فروم را خوندم دیدم کسانی هستند که تجربیات خوبی دارند که میشه استفاده کرد و ثبت نام کردم
در مورد قرص های چربی سوز کلی گشتم تو اینترت دیدم معروفاشون ال کارتینین و فت برنر و کاتس2 هست
رفتم داروخانه که نداشت فقط تو نت 1 سایت رو دیدم که تبلیغ کرده و فقط فت برنر داشت با قیمت 33 هزار تومان
ایا این قرص عوارض جانبی داره؟ و روزی چند تا باید مصرف کرد؟
قد 177 وزن 79 میخوام حدود 15 تا 17 کیلو کم کنم
مرسی:46:

سلام . عضويتت رو تبريك ميگم .
ببين داداش . من خودم يه سري فت برنر مصرف كردم . باد بگم در قياس با ال كارنيتين كه در دسترس ترين نوعش چربي سوزه و كاتس 2 و هيدروكسي كات خريد فت برنر فقط حروم كردن پولته ! :13:
من بهت پيشنهاد ميكنم كه اولا اگر اولين بارته كه ميخواي به طور جدي چربي بسوزوني از چربي سوز استفاده نكني.
تا تابستون يا حداقل اواخر بهار صبر كن .
به نظرم اينطور بهتره كه روند چربي سوزي بدون محرك خارجي رو شروع كني تا بعدش به مشكل ايست برخورد نكني و تركيبات چربي سوز يه محرك برات باشه .
براي راهنمايي اينكه وعده هاي غذاييت رو بيشتر كن . مثلا اگه 3 وعده پر حجم داري تقسيمش كن به 5 يا 6 وعده كوچيك كه نسبت غذايي هر وعده به صورت زير باشه :
پروتئين 50% كربوهيدرات ها 40% و چربي هاي سالم 10 %
مصرف آب رو به 8 تا 9 ليوان در روز برسون . براي خروج سموم از بدن و هيدروليزه كردن چربي ها مفيده .
از ساعت 2 عصر به بعد سعي كن مصرف غذاهاي كربوهيدراتي پيچيده مثل سيب زميني و ماكاروني و برنج و نان سفيد و ... رو به حداقل برسوني .
از چربي هاي اشباع شده مثل روغن جامد و چربي هاي جامد تو گوشت و مرغ و ... به شدت پرهيز كن . شيريني و شوكولات ! و بستني و نوشابه و ... هم تا اطلاع ثانوي تحريمه .
ولي خب 1 روز هر 2 هفته يك بار يه حالي به خودت بده و يه غذايي كه دوست داشتي بخور كه به بدن جايزه بدي ! چون بايد 2 هفته ديگه يه رژيم سخت رو تحمل كنه .
هفته اي 2 تا 3 بار هوازي ميتونه كمك زيادي بكنه . دوچرخه سواري _ پياده روي _ دويدن اينتروال و ...
تمرين كه بكني ديگه نور علي نور ميشه ! 2 يا 3 جلسه هم وزنه بزن .
وعده غذايي اولت يعني صبحانه از همه مهم تره و بايد پرپيمون ترين وعده باشه .
با خوردن وعده هاي غذايي زياد با حجم كم بدن هميشه در حال بالا بردن متابوليسم و در نتيجه سوخت و ساز بيشتر بدنه .
بعد از 2 ماه ميتونني از ال كارنيتين يا هيدروكسي كات استفاده كني . البته كاتس 2 هم انتخاب خوبيه . ولي با قيمت گرون تر !
بازم سوالي بود بپرس :10:

kiax67
23-03-2007, 12:13
سلام
lahij_web مرسی که جواب سوالمو دادی
من حدود 1 ماه هست که بدن سازی کار میکنم وعده های غذاییم هم تغییری نکرده و وزنم هم تغییری نکرده
رژیم هم نمیتونم بگیرم بخاطر کارم
البته ظاهرم نشون نمیده که 79 کیلو هستم همه میگن 70 کیلو هم نیستی !!
میشه لطفا بگی ال کارتینین یا کاتس رو باید از کجا بگیرم؟ و قیمتاشون و نحوه مصرفشون
البته 1 جا پیدا کردم ال کارتینین رو میداد 16 هزار تومان
مرسی

remigolian
23-03-2007, 13:52
سلام
من حدود 1 ماه هست که بدن سازی کار میکنم وعده های غذاییم هم تغییری نکرده و وزنم هم تغییری نکرده
میشه لطفا بگی ال کارتینین یا کاتس رو باید از کجا بگیرم؟ و قیمتاشون و نحوه مصرفشون
مرسی
با سلام به شما ورزش دوستان سال نو تون مبارك
دوست عزيز شما هدفتون در بدنسازي افزايش حجم است يا كات (خشك كردن عضلات )
از فروشگاه هاي معتبر بايد تهيه كنيد
برنامه مصرف
شما بايد اول كراتين رو بارگيري كنيد
روز اول صبح 5 گرم بعداز نهار 5 گرم قبل از باشگاه 5 گرم بعد از باشگاه 5 گرم روزي 20گرم پنج روز به همين روش مصرف كنيد بعد از دوره بارگيري قبل از باشگاه 5 گرم بعد از باشگاه 5 گرم

lahij_web
23-03-2007, 16:48
سلام
مرسی

حالا شد !
ببين دوست خوبم . اصلا اگه اينو اول ميگفتي بهت همون اولش اين حرف رو ميزدم كه مرد حسابي چربي سوز ميخواي چيكار ؟
هدفت فعلا افزايش سايز و حجم عضلاني باشه .
وعده هاي غذايي بيشتر با مقدار كربوهيدرات بيشتر ميتونه تاثير بزاره .
به مدت 2 ماه از برنامه پايه اي براي كل بدن در 3 روز هفته استفاده كن .
استراحتت كافي باشه و 8 ساعت خواب كامل + نيم ساعت چرت روزانه داشته باش .
فعلا به فكر از بين بردن چربي نباش . وقتي بدنت ارتقا پيدا كرد عضله بيشتري ميسازه و عضله بيشتر = با سوخت و ساز بيشتر .
درست و حسابي نگفتي چند سالته ؟ شغلت چيه ؟ ميتوني تمرين بري يا نه ؟ خوابت چطوره ؟ تغذيه ؟
اينا همه فاكتو رهاي تاثير گذاره .
براي اطلاع از برنامه تمريني پايه يا به صفحات قبلي تاپيك يا به قسمت پرسش و پاسخ وب من رجوع كن . ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
فعلا هم نيازي به هيچ مكملي نيست ... فقط تغذيه كامل داشته باش .

kiax67
23-03-2007, 17:59
سلام به همه دوستان
الان در حال حاضر من فقط میخوام وزن کم کنم یعنی لاغر کنم (( حدود 15 تا 17 کیلو)) بعدش شرو کنم به عضله سازی اصلا نمیخوام هیکلم گنده بشه:13:
شکم بزرگ ((ولی لباس میپوشم معلوم نیست که شکم دارم)) و رانهای درشت :37: :41:
وزن زیادم قدممو کوتاه نشون میده :wac:
سن 18 قد 177 وزن 79

تو این مایه ها نمیخوام بشم ((کلیک کنید)) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اینجوری میخوام ((کلیک کنید)) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (( عکس 2)) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) :43:

دوستان این دستگاه های آب کینگ خوبه؟ ((عکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])))

remigolian مرسی از راهنمایی

remigolian
23-03-2007, 21:08
سلام به همه دوستان
الان در حال حاضر من فقط میخوام وزن کم کنم یعنی لاغر کنم (( حدود 15 تا 17 کیلو)) بعدش شرو کنم به عضله سازی اصلا نمیخوام هیکلم گنده بشه:13:
سن 18 قد 177 وزن 79

تو این مایه ها نمیخوام بشم ((کلیک کنید)) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اینجوری میخوام ((کلیک کنید)) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (( عکس 2)) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) :43:

دوستان این دستگاه های آب کینگ خوبه؟ ((عکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])))

remigolian مرسی از راهنمایی
عضلات شما در حالت عادي به چه شكل فروم هستش
چربي زيادي روي عضلات است ؟
بيشتر توضيح بدين

lahij_web
24-03-2007, 06:09
سلام به همه دوستان
سن 18 قد 177 وزن 79

خوب اينطور كه معلومه شما از درصد چربي اضافه اي رنج ميبري كه اونم با تمرين و تغذيه اصولي قابل حله . چربي هات هم به صورت موضعي قابل از بين رفتن نيست و بايد متابوليسم كل بدن رو بيشتر كني تا كم كم شاهد آب شدن چربي هاي بدنت باشي .
حالا تمرينات به خصوص ميتونه مثلا در مورد شمات روي فرم دادن ران و باسن تاثير گذارتر باشه . حالا علاقه اي هم كه به يه فيزيك متناسب ( نه حجيم ) داري هم مزيد بر علت ميشه كه تمريناتت هدف خاصي رو دنبال كنه .
با اين اوصاف هدف شما مشخص شده و تو بايد دنبال كم كردن چربي اضافه و ساخت عضله باشي .
پس براي شروع بايد از همون برنامه اي كه گفتم استفاده كني . به صورت 2 روز در هفته . و به مدت 5 يا 6 هفته .
بعد از اون با توجه به زماني كه براي تمرين در اختيار داري ميتوني عضلاتت رو براي تمرين تفكيك كني. حالا يا 3 يا 4 روز در هفته .
نكات تغذيه ايت هم هموني بود كه تو پست اول بهت گفتم .
در اين مدت هم تمرينات هوازيت ميتونه پياده روي سريع يا دويدن اينتروال يا كوهنوردي باشه كه همشون روي سرعت متابوليسم بدن تاثير ميزاره .
تمرين پايه ايت :
گرم كردن و حركات كششي 5 تا 10 دقيقه
جلو ران دستگاه 12*3
پرس پا 8*3
پرس سينه هالتر 10*3
بارفيكس ( در صورت مشكل بودن اجرا = زير بغل سيمكش از جلو ) 12-8*3
سرشانه هالتر از جلو 10*3
پشت بازو سيمكش 12*3
جلوبازو هالتر ايستاده 10*3
شكم _ كرانچ 25-20*3
حركات سرد كردني و كششي 4 تا 6 دقيقه
اين برنامه كل بدنت رو تحريك ميكنه و اگر 3 روز در هفته و با تمرينات هوازي تلفيق بشه بعد 6 هفته نتايج خوبي رو هت نشون ميده . به شرطي كه حركات درست و اصولي انجام بشه . نه سنگين و غلط .
ميتوني از ال كارنيتين 250 ميلي گرمي كه تو بازار هم هست ( دونه اي 100 يا 120 تومن ) استفاده كني. 1 يا 2 عدد قبل از شروع تمرين ( يا هوازي ) .
البته اب زياد هم يادت نره !
____
در مورد دستگاه هاي تمرين روي عضلات شكم : من از نزديك اينو كه ميگي نديدم ولي خب از نحوه كارآييش كه تو تصوير هست ميشه گفت كه چيز جالبي ميتونه باشه . چون به تمام نواحي شكم از جمله بالا و پايين و عضلات كناري شكم فشار مياره و ميتونه به تراشيده شدن شكم كمك كنه . و صد البته : مايه داريه ديگه !؟

kiax67
24-03-2007, 14:35
سلام
lahij_web تشکر از راهنماییات :11:

جلو ران دستگاه 12*3 ؟؟
پرس پا 8*3 ؟؟
پرس سينه هالتر 10*3
بارفيكس ( در صورت مشكل بودن اجرا = زير بغل سيمكش از جلو ) 12-8*3 ؟؟
سرشانه هالتر از جلو 10*3
پشت بازو سيمكش 12*3 ؟؟
شكم _ كرانچ 25-20*3 ؟؟
میشه یه خورده توضیح بدی در مورد این حرکات

منظور از سیمکش و کرانچ چیه نشنیدم تا حالا .... بعد وقتی 3 تا 10 باید بزنم, باید پشت سر هم بزنم؟

این دستگاه های ابکینگ هم قیمتش 40 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])هزار تومنه البته من 100.000 تومنیشم دیدم که گرون میدادن
بچه مایه دار هم نیستم
میشه یه سری تمرینها که رو قد تاثیر داشته باشه رو بگین که قد رو بلند کنه

lahij_web
24-03-2007, 21:33
سلام

جلو ران دستگاه 12*3 ؟؟
پرس پا 8*3 ؟؟
پرس سينه هالتر 10*3
بارفيكس ( در صورت مشكل بودن اجرا = زير بغل سيمكش از جلو ) 12-8*3 ؟؟
سرشانه هالتر از جلو 10*3
پشت بازو سيمكش 12*3 ؟؟
شكم _ كرانچ 25-20*3 ؟؟
میشه یه خورده توضیح بدی در مورد این حرکات

منظور از سیمکش و کرانچ چیه نشنیدم تا حالا .... بعد وقتی 3 تا 10 باید بزنم, باید پشت سر هم بزنم؟

خب ظاهرا اين رو هم نگفتي كه تو تمرين مبتدي هستي . فكر كردم سابقه تمرين داشتي .
واجب شد با يه حريف يا كمك تمريني وارد شروع كني. لااقل يكي بالا سرت باشه كه كمك كنه حركات رو درست انجام بدي !
12*3 يعني 1 ست 12 تكراري _ 50 تا 60 ثانيه استراحت بعد دوباره ست دوم 12 تا بعد دوباره استراحت و بعد انجام ست سوم !
بايد حتما كسي باشه كه راهنماييت كنه . من از اينجا نميتونم كاملا روشنت كنم .

kiax67
25-03-2007, 00:06
سلام
lahij_web زدی تو حالم:41:

lahij_web
25-03-2007, 13:26
سلام

:41: نه ... چرا ؟ :41:

خوب اين يعني چي آخه ؟! :

میشه یه خورده توضیح بدی در مورد این حرکات ؟ منظور از سیمکش و کرانچ چیه نشنیدم تا حالا .... بعد وقتی 3 تا 10 باید بزنم, باید پشت سر هم بزنم؟

remigolian
25-03-2007, 15:26
سلام

دوست عزيز جاي تشكرت شما بايد حركات رو به طور صحيح انجام بدي در غير اين صورت اون چيزي كه خواستيد نمي شويد

kiax67
25-03-2007, 22:35
سلام
اقا من اون باشگاهی که میرفتم اصلا برنامه حالیشون نبود از رو مال یکی دیگه برای منم نوشت این ماه باشگاه رو عوض میکنم :41:

برنامتو میبرم باشگاه جدید میپرسم

من اگه بخوام روزی 2 بار ورزش کنم یعنی ظهرها که میرم باشگاه و شبها هم برم بدوام اگه روزی 2 بار قرص بخورم اشکالی نداره؟ هر دفعه چند تا بخورم؟

یه چربی سوز دیگه هم پیدا کردم به اسم ردز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])این چه طوره ؟

مرسی

lahij_web
26-03-2007, 07:46
سلام
اقا من اون باشگاهی که میرفتم اصلا برنامه حالیشون نبود از رو مال یکی دیگه برای منم نوشت این ماه باشگاه رو عوض میکنم :41:

برنامتو میبرم باشگاه جدید میپرسم

من اگه بخوام روزی 2 بار ورزش کنم یعنی ظهرها که میرم باشگاه و شبها هم برم بدوام اگه روزی 2 بار قرص بخورم اشکالی نداره؟ هر دفعه چند تا بخورم؟

یه چربی سوز دیگه هم پیدا کردم به اسم ردز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])این چه طوره ؟

مرسی

سلام .
خوب ... ديدي حالا ؟ اين مشكل رو خيلي ها دارند ! يعني copy & Paste برنامه تمريني !
روزي 2 بار پيشنهاد نميشه ... حتي خيلي از حرفه اي ها ردش كردن . همون روزي 1 بار رو شما طبق برنامه 3 بار در هفته تمرين كن تا موفق باشي. بيشتر تمرين كردن دليل بهتر شدن نيست .
جواب من درباره چربي سوزها رو يه بار ديگه مرور كن .ديگه حرف اضافه اي نميزنم ! :
موفق باشي .

kiax67
26-03-2007, 16:42
lahij_web تشکر از راهنماییات

lahij_web
27-03-2007, 08:44
lahij_web تشکر از راهنماییات

خواهش ميكنم عزيزم . اميدوارم موفق باشي و به اونچيزي كه مدنظرته برسي . فقط سعي و تلاش و صبر رو فراموش نكن .

boy iran
27-03-2007, 09:24
برو تو کار برنامه پا که گفتم
دمت گرم

lahij_web
28-03-2007, 09:37
برو تو کار برنامه پا که گفتم
دمت گرم

سلام محمد جان . شرمنده كه فرصت نشده بود . سري به پاورليفتر بزن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) . قسمت پرسش و پاسخ به روز شد

kiax67
03-04-2007, 14:46
سلام lahij_web
1- آقا این ورزشکارا چی کار میکنن بدنشون خوش رنگه مخصوصا خارجیا
2- کرانچ همون دراز نشست هست؟ :9:
3- رو بازو هام جوش زیاد میزنه چی کار کنم؟

اینم هیکل مورد علاقه من ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

lahij_web
05-04-2007, 14:17
سلام lahij_web
1- آقا این ورزشکارا چی کار میکنن بدنشون خوش رنگه مخصوصا خارجیا
2- کرانچ همون دراز نشست هست؟ :9:
3- رو بازو هام جوش زیاد میزنه چی کار کنم؟

اینم هیکل مورد علاقه من ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام عزيز .
1- خوب اولا اونا شايد نژادشون اينجوري باشه !
ولي روش هاي برنزه كردن پوست زياده . البته اگه از يه زيبايي كار بپرسي بهتر جوابتو بده ولي خب الان به جز روش ساحل ! و نور آفتاب از اشعه ماوراي بنفش و ليزر ئ همچنين از رنگ هاي مصنوعي براي رنگ كردن و برنزه كردن پوست استفاده ميكنن .

2- كرانچ شبيه دراز نشسته . البته انواع مختلف داره . ولي معمولي ترين و رايج ترينش حالت دراز نشست معموليه با اين فرق كه ساق پا به صورت افقي با زمين روي تختي قرار ميگيره جوري كه زانو زاويه 90 درجه داشته باشه و موقع بالال اوردن بالا تنه هم فقط بخش بالا تنه جدا ميشه نه كمر ... در اين صورت فشار از شكم برداشته ميشه .
اين حركت به بالاي شكم و كمي هم بقيه نواحي فشار مياره . همينطور هم كه گفتم انواع زيادي داره .

3- چند سال سن داري ؟ اگر از دارويي استفاده نميكني كمي مصرف نمك و شيرينيجات و روغن ها رو كمتر كن خوب ميشه . هر 1 روز در ميون هم يه دوش اب ولرم بگير ...

هيكل مورد علاقه ت خيلي خفنه ! در تاپيكمونو نبنده ؟! اين خودش فشنه ! ! !

ALI.ARB
06-04-2007, 01:09
سلام lahij_web عزیز

من بهتون میل زدم اما حتما سرتون شلوغه که نتونستین جواب بدین...

من سوالی داشتم از حضورتون در مورد حرکت صحیح شراگ دمبل / و پشت بازو خوابیده ...

البته موارد زیاد بود که اینا تقریبا شامل اونها هم میشه ...

شراگ دمبل و که اگه جزییاتشو ذکر کنید ممنون میشم ...

اما در مورد پشت بازو خوابیده یه سوالی داشتم که خیلی واسم مهم هستش و اونم اینکه موقع انجام این حرکت باید
دستها طوری باشن که باز نشه خیلی/ اما من با این قسمتش مشکل دارم و اگه دستام این حالتی باشه نمیتونم برم
این حرکت رو ... حالا من اشتباه میرم یا این حالت عادیه؟

ممنون از زحمتاتون...

ALI.ARB
06-04-2007, 01:14
راستی اگه میشه جلو بازو چکشی رو هم یه توضیح بدین جزییاتش رو ممنون میشم... .

lahij_web
06-04-2007, 06:01
سلام lahij_web عزیز

من بهتون میل زدم اما حتما سرتون شلوغه که نتونستین جواب بدین...

من سوالی داشتم از حضورتون در مورد حرکت صحیح شراگ دمبل / و پشت بازو خوابیده ...

البته موارد زیاد بود که اینا تقریبا شامل اونها هم میشه ...

شراگ دمبل و که اگه جزییاتشو ذکر کنید ممنون میشم ...

اما در مورد پشت بازو خوابیده یه سوالی داشتم که خیلی واسم مهم هستش و اونم اینکه موقع انجام این حرکت باید
دستها طوری باشن که باز نشه خیلی/ اما من با این قسمتش مشکل دارم و اگه دستام این حالتی باشه نمیتونم برم
این حرکت رو ... حالا من اشتباه میرم یا این حالت عادیه؟

ممنون از زحمتاتون...

راستی اگه میشه جلو بازو چکشی رو هم یه توضیح بدین جزییاتش رو ممنون میشم... .

سلام دوست خوبم . ميلت رو ديدم ولي براي جواب دادن بهش بايد وقت بدي . تعطيلات تموم شده و منم برگشتم پادگان يه كم وقت كم آوردم .
به طور خلاصه :
شراگ دمبل رو به اين صورته كه دو تا دمبل دستت ميگيري و با منقبض كردن عضلات كول دمبل رو بالا مياري تا جايي كه سرشونه ها با نرمه گوشت يكي بشه . موقع پايين بردن هم سرت رو بالا بگير .
پشت بازو هالتر هم اگه آرنجت به بيرون متمايل ميشه با ميه Ez امتحان كن .
درباره جلوبازو چكشي براي مجتبي توضيح دادم . بگو ميلش رو برات بخونه .
ميتوني پاسخ هاي كامل اين سوالات رو تو صفحات همين تاپيك و وب من پيدا كني . ممنون و شرمنده م داداشم . درك كن ! سربازيه ديگه ! :46: :10: :40:

kiax67
06-04-2007, 20:46
سلام
یعنی چی این حرفت lahij_web یعنی من نمیتونم اینجوری شم؟ :45: :37:
راستی این قرصهای چربی سوز تقلبی نداره؟

بازم مرسی از جواب هات lahij_web

lahij_web
03-05-2007, 06:34
سلام
یعنی چی این حرفت lahij_web یعنی من نمیتونم اینجوری شم؟ :45: :37:
راستی این قرصهای چربی سوز تقلبی نداره؟

بازم مرسی از جواب هات lahij_web

سلام . يعني چي كه نميتوني بشي ؟ واضح تر ميپرسي ؟!

online_amin
03-05-2007, 07:33
سلام من حدود يك ماه هست كه دارم
ورزش دو (دويدن) را انجام مي دهم و حدود 6 كيلومتر را در كمتر از يك ساعت مي دوم مي خواستم ببينم كه شما برنامه اي داريد كه من بتوانم سرعتم را افزايش بدهم

lahij_web
03-05-2007, 15:45
سلام من حدود يك ماه هست كه دارم
ورزش دو (دويدن) را انجام مي دهم و حدود 6 كيلومتر را در كمتر از يك ساعت مي دوم مي خواستم ببينم كه شما برنامه اي داريد كه من بتوانم سرعتم را افزايش بدهم

دوست عزيز شما بايد تو برنامه دويدنتون تمرين اينتروال رو هم جا بديد . به اين صورت كه بعد از دويدن مسافت مورد نظرتون 15 دقيقه رو به اين طرح اختصاص بديد .
يعني يه مسافت 100 متر رو در نظر بگيريد . با استارت مسابقه اي با نهايت سرعت در صدد ركورد زدن 100 متر باشيد . بعد از اتمام 100 متر مسير رو به صورت دوي اهسته برگرديد . همينطور دوباره ادامه بديد تا 5 تا 7 سري انجام بشه . بعدش هم تمرين كششي و سرد كردن بدن . اين تمرين باعث افزايش چگالي عضلاني بدن و سرعت و قدرت انفجاري عضلات چهارسر و ساير عضلات پا ميشه .
موفق باشيد

online_amin
07-05-2007, 06:44
دوست عزيز شما بايد تو برنامه دويدنتون تمرين اينتروال رو هم جا بديد . به اين صورت كه بعد از دويدن مسافت مورد نظرتون 15 دقيقه رو به اين طرح اختصاص بديد .
يعني يه مسافت 100 متر رو در نظر بگيريد . با استارت مسابقه اي با نهايت سرعت در صدد ركورد زدن 100 متر باشيد . بعد از اتمام 100 متر مسير رو به صورت دوي اهسته برگرديد . همينطور دوباره ادامه بديد تا 5 تا 7 سري انجام بشه . بعدش هم تمرين كششي و سرد كردن بدن . اين تمرين باعث افزايش چگالي عضلاني بدن و سرعت و قدرت انفجاري عضلات چهارسر و ساير عضلات پا ميشه .
موفق باشيد

خيلي ممنونم
كمي سخت نيست
من روزي 8 تا 9 كيلومتر را با سرعت متوسط مي دوم
بهتر نيست كه من در هر 2 كيلومتر 30 ثانيه تا 1 دقيقه سرعتر بدوم و يك بعد يك يا دو كيلومتر ديگر را معمولي بدوم

ببخشيد يك سوال ديگر هم دارم ما بايد چيز هاي شيرين را مثل خرما ؛شير موز و ... را قبل از ورزش بخوريم يا بعد از ورزش تا به بدن بهتر باشد

منتظر جواب شما هستم

Doyenfery
12-05-2007, 05:14
ببخشيد يك سوال ديگر هم دارم ما بايد چيز هاي شيرين را مثل خرما ؛شير موز و ... را قبل از ورزش بخوريم يا بعد از ورزش تا به بدن بهتر باشد

مصرف کربوهیدرات های ساده به هیچ وجه قبل از تمرین توصیه نمیشه.
وقتی شما از قندهای ساده استفاده می کنید , قند خونتون در زمان کم به میزان زیااد بالا می ره .بعد از اون به سرعت پایین میاد که به لین حالت اثر یو یو (Yo Yo effect) گفته میشه و باعث خستگی عضلانی , گیجی , عصبانییت و سر درد خواهد شد.

kng_master
03-06-2007, 15:18
سلام به همه دوستان من همگي شما را دعوت مي كنم تا از فروم سايت تخصصي پرورش اندام ايران ديدن كنيد و اينگونه اطلاعات را بطور دقيق تر مشاهده كنيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اين سايت در رابطه با مسائل مكملها و داروهاي بدنسازي و ساير موارد به بحثو گفتگو مي پردازد

bonny-boy
17-07-2007, 12:07
من در خدمت شما هستم

با سلام خدمت كينگ جان ميخواستم درباره عوارض كراتين كه يك مكمل محسوب ميشه توضيح بدي.
براي يك تازه كار كه يه ماهه داره بدنسازي كار ميكنه و هيكل لاغرش هيچ پيشرفتي نداشته چه مكملي توصيه ميكني كه مجوز بهداشتي داشته باشه.....با تشكرات پيشاپيش:20:

AK1
29-08-2007, 16:35
عنوان اثر : پرورش اندام
موضوع : پزشکی و سلامت
نویسنده : امین حیدریان
فرمت : Pdf
معرف : امین حیدریان
تاریخ درج : 01/04/1386
حجم: 850 کیلو بایت
توضیحات : آموزش حرکات و نکات پرورش اندام به صورت کامل در 71 صفحه

Greatone
29-08-2007, 16:46
ممنون مطلب كاملا اموزنده بود پيشنهاد ميشه دانلود بشه.........

Shahin King
02-09-2007, 22:44
سلام

تیم ملی پرورش اندام ایران با کسب 1مدال طلا ، 2 نقره و 2 مدال برنز در میان 22 کشور شرکت کننده عنوان نایب قهرمانی رقابتهای پرورش اندام مردان آسیا را کسب کرد.

به گزارش واحد مرکزی خبر؛ در روز پایانی این مسابقات که در شانگهای چین برگزار شد بیت الله عباسپور در وزن 80 کیلوگرم موفق به کسب مدال طلا شد ، غلامعباس گلشنی فر در وزن سنگین تر از 90 کیلو گرم به مدال نقره دست یافت . حریف گلشنی فر در مرحله پایانی این رقابتها علی تبریزی ورزشکار ایرانی الاصل قطری و قهرمان چند دوره مسابقات جهانی و اسیایی بود.

در وزن85 کیلوگرم هم مهدی عیاری به عنوان دوم این مسابقات و مدال نقره دست یافت و کمال عبدالسلام دارنده 4 مدال طلای جهانی و 7 مدال طلای آسیایی مقام نخست را کسب کرد اما افشین محی الدین در وزن 90 کیلوگرم صاحب مدال برنز شد.

پیش از این هم مهدی کامرانی در وزن 75 کیلو گرم دیروز صاحب مدال برنزاین مسابقات شده بود.

به این تر تیب در پایان این رقابتها در مجموع نتایج تیمی مردان و زنان تیمهای چین ، ویتنام و کره جنوبی بترتیب اول تا سوم شدند.

میزبانی دوره بعدی رقابتهای قهرمانی پرورش اندام آسیا در سال 2009 به ایران واگذار شد .

دررقابتهای پرورش اندام قهرمانی آسیا در شانگهای چین 250 ورزشکار زن و مرد از 22 کشور آسیایی حضور داشتند.

پیش از آغاز این مسابقات و در نشست مجمع عمومی فداسیون آسیایی پرورش اندام و پاورلیفتینگ، ناصر پور علی فرد رئیس فدراسیون پاور لیفتینگ و پرورش اندام کشورمان با کسب اکثریت آراء پس از 30 سال به عنوان نایب رئیس فدراسیون آسیایی این رشته ورزشی انتخاب شد.

تیم پرورش اندام کشورمان با 5 ورزشکار دراین رقابتها شرکت کرده بود که همگی به مدال دست یافتند.

این تیم قرار است فردا به تهران باز گردد.

منبع : سایت صدا و سیما

قربان شما
شاهین :10:

pentoriko
27-09-2007, 14:34
سلام يكي يه برنامه غذايي توووووووپ ميگه به من كه يه خورده وزنم بيشتر و حجم بيارم

آخه من 50 كيلو بيشتر نيستم:41::41::41:؟

Sharim
02-10-2007, 05:56
سلام

عنوان :اطلاعات روز بدنسازی
حجم : 180 KB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

به امید فردایی بهتر

sharax
19-11-2007, 12:22
:41:سلام من امين 21 ساله از تهران دانشجوي رشته ي حسابداري قدم 167 و وزنم 60 كيلو هستش هيكلم خيلي عضلاني نيست ميخوام بدنسازي رو شوروع كنم خيلي لاغر هم نيستم ميخوام يه برنامه ي سريع واسه بزرگ كردن عضلات دست بازو سينه سر شانه بهم بدي كه تمرينامو شروع كنم انواع مكملها رو هم بهم بگو مثل كراتين پروتيين وي هرچيزي كه لازم دارم يه برنامه بگو كه زود به نتيجه برسم مهم نيست كه چند وقت كار كنم ولي خواهش ميكنم تغيير تو بدنم بوجود بياد ميخوام بتركونم من سيگاري بودم حالا هم ترك كردم خواهش ميكنم كمكم كن و مدت زماني كه لازم دارم واسه ي رو اومدن بدنم بهم بگو منتظرتما ازت خيلي ممنون خسته نباشي

Rock Magic
19-11-2007, 15:51
سلام..
آقا من کیک بوکسینگ کار میکنم...الان دو ساله ولی مزنم از 78 کیلو پایین تر نمیاد.....قدم هم 178 هستش..
بنده فقط دو وعده در روز میخورم الان خدودا 9 ماهه که شام نخوردم ولی وزنم تغییری نکرده..حتی تمرینات رو هم سختر کردم ...ممنون میشم جواب بدین!

wichidika
28-10-2009, 17:53
براساس نتيجه يك پژوهش
شناي سوئدي عضلات كمر و شانه را تقويت مي‌كند
خبرگزاري فارس: بارفيكس ايستاده و شناي سوئدي روي فعاليت عضلات كمر و شانه دوسربازويي تأثير مثبت دارد.

به گزارش خبرنگار اجتماعي باشگاه خبري فارس «توانا»، غلامحسين لاسجوري، حسن دانشمندي و محمد‌حسين عليزاده پژوهشي درباره عملكرد عضلات مؤثر در 3 آزمون كشش بارفيكس، شناي سوئدي و بارفيكس اصلاح شده به روش الكترومايوگرافي انجام دادند.
اين پژوهش با هدف بررسي و مقايسه عملكرد برخي از عضلات ناحيه كمر، شانه دوسربازويي و دلتوئيد و سينه‌اي بزرگ و3 سربازويي در آزمون‌هاي كشش بارفيكس شناي سوئدي و بارفيكس اصلاح شده انجام شد.
آزمودني‌هاي پژوهش حاضر را 14پسر 12 ساله با ميانگين قد 3+148 سانتي‌متر و وزن 4/2+23/39 كيلوگرم و حداكثر داراي شش ماه سابقه ورزشي تشكيل دادند.
عملكرد هر يك از عضلات كمربند شانه با نصب ليد و توسط جريان الكتريكي در هنگام اجراي آزمون‌ها ثبت شد و براي تعيين ميانگين انحراف معيار و اختلاف ميانگين درصد كارايي عضلات از آزمون استفاده شد.
بر اساس يافته‌ها، بيشترين ميزان فعاليت عضلات دو سربازويي و 3 سربازويي در آزمون بارفيكس ايستاده مشاهده شد.
نتيجه اين بود كه دو آزمون بارفيكس ايستاده و شناي سوئدي بر فعاليت عضلات فوق به يك نسبت تأثير‌گذار است. با توجه به موارد بالا و اجراي راحت‌تر و عدم نياز به وسيله آزمون، شناي سوئدي براي اهداف فوق توصيه مي‌شود.

Mr.Unco
05-11-2010, 22:18
با سلام
ضمن عرض تشکر از مدیران محترم جهت راه اندازی بخش متفرقه
این تاپیک راه اندازی شد تا افرادی که قصد انجام ورزش پرورش اندام به صورت حرفه ای دارند بتوانند به عنوان مرجع از این تاپیک استفاده کنند

کسانی که قصد دارند به صورت حرفه ای بدنسازی کار کنند میتوانند پرسش های خودشان را اینجا مطرح کرده تا افرادی که حداقل تجربه ای در این مورد دارند راهنمایی کنند و به پرسش ها پاسخ دهند

در صورت حداقل تجربه برنامه های تمرین خود را نیز این جا قرار دهید تا دیگران نیز استفاده کنند.

هر گونه سوالی هست اینجا مطرح کنید.

در این تاپیک مواردی همچون غذاها و مکمل ها و داروهایی که می شناسید معرفی کنید.در صورتی که استفاده کرده و شناخت کاملی از آن داشته باشید.

این تاپیک را به دوستان خود معرفی کنید.

با تشکر

Manager_66
06-11-2010, 00:23
سلام
من 3 سال پيش ميرفتم باشگاه و تا 6 ماه كار كردم و اونموقع تونستم 8 كيلو اضافه كنم و به هدفم دست پيدا كردم ولي بخاطر خستگي زياد شب كه ميخوابيدم تا ظهر بيدار نميشدم و تمام كلاسها رو خواب ميموندم و كلا بيخيال شدم تا اينكه امسال تصميم گرفتم برم و تحقيق كردم باشگاههاي نزديك خونه همشون تعطيل شدن و بقيه جاها هم تا خونه ما فاصله زيادي دارن . فعلا 2 تا دمبل گرفتم تو خونه كار ميكنم . ميشه بگين با اين دو تا دمبل چه كارايي ميشه كرد و آيا كافيه واسه ورزش كردن يا نه؟(من ميخوام فقط يه فعاليتي كرده باشم خيلي حرفهاي نميخوام كار كنم). ممنون .:40:

D,Freeman
06-11-2010, 00:52
با دوتا دمبل فقط میتونی حرکت های جلو بازو وپشت بازو وپرس سینه رو انجام بدی...چند تا حرکت سرشانه و زیر بغل هم میتونی...

البته با دوتا دمبل میتونی خیلی کارا بکنی ولی همونجور که گفت محدود...مثلا اگه یه هالتر ودوتا وزنه هم داشتی دیگه چه بهتر...:46:

befermatooo
06-11-2010, 01:00
یادش بخیر ....

من 1 ماهی میرفتم باشگاه , لباس گشاد و مربیگری از خصوصیات من بود :دی

وقتی تو خیابون راه میرفتم فکر میکردم کول من نظر همه رو جلب میکنه ! بعد از یک مدتی رفتم یک عکس از خودم گرفتم , تازه متوجه شدم پشه ای بیش نبودیم .

حدود 200 تومن هزینه کراتین و پروتئین و قرص شده بود . البته قرص زیاد مصرف نکردم .

اگه خواستین عکس بزارم :دی

shahriar_669
06-11-2010, 04:38
اقایون
معادل اسم هر حرکت به انگلیسی چی میشه ؟!!!!!!

مثلا زیر بغل سیم کش دست جمع برعکس از جلو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:weird:

MehranVB
06-11-2010, 07:50
اقایون
معادل اسم هر حرکت به انگلیسی چی میشه ؟!!!!!!

مثلا زیر بغل سیم کش دست جمع برعکس از جلو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:weird:

زیر بغل سیم تنگ از جلو = Reverse Grip Pulldown
دست باز جلو = Wide Grip Pulldown to Front

Amirdb
06-11-2010, 08:57
این دو تا کتاب هم خوبه برای کسانی که وقت باشگاه رفتن رو ندارند و میخوان تو خونه کار کنند!!

کتاب بدنسازی در 12 هفته
کتاب آموزش بدنسازی تالیف آرنولد شوارتزنگر

اینم قسمتی از کتاب آرنولد برای کسایی که قصد دارند انفرادی در منزل کار کنند:

برای شروع کار شما نیاز به مجموعه ای از دمبلها هالتر نیمکت تمرین و میل بارفیکس خواهید داشت.سعی کنید دمبلی را بخرید که قابل تغییر بوده و وزنه هایش را بتوان کم و زیاد کرد.بعضی از دمبلها پلاستیکی هستند که داخل آنها از مواد سنگینی پر شده است.
همچنین شما نیاز به یک نیمکت تمرین خواهید داشت این نیمکت ها در انواع مختلفی ساخته شده اند که بر اساس نیاز خود میتوانید یکی از آنها را انتخاب کنید
وسیله دیگر که در تمرین لازم است میل بارفیکس می باشد که از آن برای تقویت عضلات پشت استفاده می شود.انواع میل بارفیکس طراحی شده است که قابل نصب در چهار چوب در میباشند.

Manager_66
06-11-2010, 10:12
ميشه يك وسيله مناسب براي دراز نشست در منزل معرفي كنيد . يك وسيله كه پا ها رو محكم نگه داره ؟

Mohammad
06-11-2010, 11:33
ميشه يك وسيله مناسب براي دراز نشست در منزل معرفي كنيد . يك وسيله كه پا ها رو محكم نگه داره ؟
دیوار ! 

برای دراز نشست حرکات بسیاری هست و خیلی ساده می تونید از دیوار کمک بگیرید ! 
سعی کنید همیشه در حرکت دراز نشست تنوع ایجاد کنید تا عضلات شکم عادت نکنند .
بعنوان مثال به پشت بخوابید و تا جای ممکن به دیوار نزدیک بشید و پاهاتون رو صاف به دیوار بزنید ، هر چه به عمود نزدیکتر بهتر و شکم بزنید.
یا به پشت بخوابید پاهاتون رو تک تک تویه سینه جمع کنید یا جفت با بالا بیارید و به سمت پایین پرتاب کنید .

---------- Post added at 11:33 AM ---------- Previous post was at 11:29 AM ----------

سلام
من 3 سال پيش ميرفتم باشگاه و تا 6 ماه كار كردم و اونموقع تونستم 8 كيلو اضافه كنم و به هدفم دست پيدا كردم ولي بخاطر خستگي زياد شب كه ميخوابيدم تا ظهر بيدار نميشدم و تمام كلاسها رو خواب ميموندم و كلا بيخيال شدم تا اينكه امسال تصميم گرفتم برم و تحقيق كردم باشگاههاي نزديك خونه همشون تعطيل شدن و بقيه جاها هم تا خونه ما فاصله زيادي دارن . فعلا 2 تا دمبل گرفتم تو خونه كار ميكنم . ميشه بگين با اين دو تا دمبل چه كارايي ميشه كرد و آيا كافيه واسه ورزش كردن يا نه؟(من ميخوام فقط يه فعاليتي كرده باشم خيلي حرفهاي نميخوام كار كنم). ممنون .:40:

برای هدف شما بد نیست یعنی داشتن تحرک تا حدی . در کنارش بارفیکس و شنا رو هم اضافه کنید و تعداد تکرارهای هر ست رو در حرکات بالا ببرید . با دمبل دست شما آزادی حرکت بیشتری داره و طبعا اگه نحوه صحیح حرکات رو بلد باشید(که هستید) تاثیر خوبی داره .

t.sunami
06-11-2010, 13:09
من به یک سری دارو نیازمندم که حداکثر در مدت 6 ماه یکمی پر بشم..هیکل لاغر ولی عضله ای دارم ولی میخوام سینه و سر شون پیشرفت کنن..متاسفانه مثل اینکه در این قسمت ها خوب کار نمیکنم یا شایدم استعدادم توی این نقاط کوره :دی

دارو+یه برنامه برای این قسمتها بدین
چکار کنم؟؟

D,Freeman
06-11-2010, 13:28
من به یک سری دارو نیازمندم که حداکثر در مدت 6 ماه یکمی پر بشم..هیکل لاغر ولی عضله ای دارم ولی میخوام سینه و سر شون پیشرفت کنن..متاسفانه مثل اینکه در این قسمت ها خوب کار نمیکنم یا شایدم استعدادم توی این نقاط کوره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

چکار کنم؟؟

دوست عزیز شما چه مدته که شروع به ورزش کردی؟
تازه میخوای شروع کنی؟؟یکم بیشتر توضیح بده...اگه تازه شروع کردی ومیخوای 6ماهه پربشی!!!!کلی هورمون مختلف هست که میتونی استفاده کنی!!!ولی عوارضشو باید قبول کنی...ولی اگه عجله نکنی وصبر داشته باشی باهمون بودجه میتونی چندتا مکمل غذائی مثل پروتئین خالص...کراتین وکربوهیدرات وامثال این تهیه کنی ودر عرض یک سال یه بدن طبیعی داشته باش...
(پروتئین برای ساخت بافت ماهیچه ای وافزایش وزن...کربوهیدرات برای انرژی گرفتن موقع تمرین وکراتین جلوگیری از تخریب سلولها ونیرو گرفتنه...)البته مکملهای زیادی وجود دارن که باید یا توجه به فیزیک بدنت بهت داده بشه...
بهترین روش هم مراجعه به مربی یا متخصصه تا بادیدن بدنت وشرایط وصحبتائی که باهات میکنه بهترین مکملها وبهترین برنامه رو بهت بده...
موفق باشی...:46:

MehranVB
06-11-2010, 13:40
من به یک سری دارو نیازمندم که حداکثر در مدت 6 ماه یکمی پر بشم..هیکل لاغر ولی عضله ای دارم ولی میخوام سینه و سر شون پیشرفت کنن..متاسفانه مثل اینکه در این قسمت ها خوب کار نمیکنم یا شایدم استعدادم توی این نقاط کوره :دی

چکار کنم؟؟

دارو اگه منظورت مکمله، اگه میخوای بیشتر تاثیر بذاره یه مدت استفاده بدون مکمل ورزش کن تا بدنت راه بیافته و احساس نیاز کنه. برای شروع هم کراتین پیشنهاد میشه و بیشتر از اون پروتئین. البته بسته به نیاز بدن میتونی آمینو یا کربو و ... هم استفاده کنی. به هر جهت 6 ماه مدت زیادیه که بتونی بدون مکمل یا حداکثر با یه کراتین بدن خودت رو روفرم بیاری.

اما برنامه ای که اکثرا برای شروع میدن:
پرس سینه هالتر *
پرس بالاسینه هالتر *
(در صورت نیاز پرس زیرسینه هالتر)
پرس سینه دمبل
قفسه سینه دمبل و یا فلای *

سرشونه هالتر (عقب یا جلو) *
سرشونه دمبل
نشر از جلو دمبل
نشر از بغل
کول هالتر یا دمبلپ

کار یه مربی اینه که به عضلات بدنت دقت کنه و ببینه که کدوم حرکن رو بیشتر نیاز داری. ولی اونایی که ستاره زدم جزء حرکات پایه هستن که همیشه باید انجام بدی.

Dr.FANOOS
06-11-2010, 14:01
دوستان برای از بین بردن موهای بدن بهترین راهکار چیه؟؟؟
راهی که به پوست زیاد آسیب نرسونه!!!

teza
06-11-2010, 15:49
دوستان برای از بین بردن موهای بدن بهترین راهکار چیه؟؟؟
راهی که به پوست زیاد آسیب نرسونه!!!

دوست من عنوان تاپیک را خوندی:18::18::18:
این سوال ربطی به بدن سازی داره:19::19::19::19:

Dr.FANOOS
06-11-2010, 18:46
دوست من عنوان تاپیک را خوندی:18::18::18:
این سوال ربطی به بدن سازی داره:19::19::19::19:
بابا اذیت نکن اتفاقا اصل بدنسازی تراشیدن موهای بدنه:31: تا هم عضله خوب رشد کنه هم اینکه بهتر عرق کنی و فضا برای منافذ پوستی باز بشه!!!!

البته اگر کسی از دیگر فواید از بین بردن مو بدن در بدنسازی می دونه بگه!:46:

L.A.M.P.A.R.D
06-11-2010, 19:13
بچه ها من از امشب میخوام برم کلاس شنا............و میخوام این رشته رو تا اونجایی که بتونم ادامه بدم.........حالا میخوام بدونم بدن سازی در این امر کمکم میکنه ؟ اگه میکنه چه حرکاتی ؟

Petros
06-11-2010, 19:27
اگه میشه این رو سر در تاپیک بزنید:

گرم نکردن = آسیب (زیر 15 دقیقه گرم نکردن برابر با آسیب)

D,Freeman
06-11-2010, 21:22
دوستان لطفا کمتر اسپم بدین...آخه موهای زائد و...چیه دیگه...کی گفته هرکی بدنسازی میره موهای زائدشو میتراشه..
دوستان کاری نکنین تایپکو ببندن...جای این بحثها اینجا نیست..........:13:

Hamid Reza
06-11-2010, 21:32
سلام

اينم تاپيك خوبي هست
ميتونيد استفاده كنيد

مشاوره و راهنمايي در بدنسازي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با تشكر:11:

vahid_civil
06-11-2010, 22:07
من 173 قد دارم . 75 کیلو هم هستم . چیکار میتونم کنم که فقط لاغر بشم و شکمم آب بشه ؟
من 2 بار رفتم بدنسازی و عین دو بار بدتر شدم (چاق شدم و شکم آوردم ! ) اصلا بدنسازی برای من خوب هست ؟

D,Freeman
06-11-2010, 22:25
من 173 قد دارم . 75 کیلو هم هستم . چیکار میتونم کنم که فقط لاغر بشم و شکمم آب بشه ؟
من 2 بار رفتم بدنسازی و عین دو بار بدتر شدم (چاق شدم و شکم آوردم ! ) اصلا بدنسازی برای من خوب هست ؟

شما که باتوجه به قد ووزن کاملا مناسب هستید...
اگه فقط شکم ناراحتتون میکنه وتو بقیه نقاط بدن مشکلی ندارید با ورزشهائی مثل پیاده روی ودوثابت یا دوچرخه ویا حرکتای شکمی به مرور زمان مشکلتون حل میشه...
فقط این تصور غلط رو نداشته باشین که برای وزن کم کردن غزا رو باید گزاشت کنار...نمیدونم شما تو وعده نهار چقدر غذا میل میکنین ولی اگه بتونین وعده های غذائیتون رو زیاد وحجمشو کم کنین هم خیلی به نفعتونه...مقدار غذائی که نهار میل میکردین رو نصف کنین وبه عصرانه تغییرش بدین تا معدتون بهتر غذاهارو هضم کنه...واز زدن چربی های زائد هم جلو گیری بشه...

صبحانه رو نباید فراموش کنین...
موفق باشید...

abol_fa
06-11-2010, 23:18
دوستان بدن سازی رو از چند سالگی شروع کنم که توسوله نشم؟(کوتوله:31:)
الان 17.5 سالمه بسه؟

D,Freeman
07-11-2010, 01:23
دوستان بدن سازی رو از چند سالگی شروع کنم که توسوله نشم؟(کوتوله:31:)
الان 17.5 سالمه بسه؟

اگه تو سنین رشد بعضی از حرکت های بدنسازی رو انجام بدین مثل اسکات رو قد تاثیر میزاره...ولی اگه این حرکتا رو انجام ندید تو سنین رشد هم میتونین به این رشته بپردازین...چه بهتر هم از این سنین که بدن درحال شکل گیری وکامل شدنه شروع بکنین...هرچند هنو.ز رابطه بین سن شروع این ورزش ومیزان موفقیتش ثابت نشده...خیلی ها هستن که از 30یا35سالگی شروع میکنن وموفق هم هستن...(البته نه در حد قهرمانی...:31:)

سن شما هم کاملا مناسبه...