PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ◄◄ تاپـیـک جامــع بدنـسـازی و پرورش انـدام ►►


    

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7] 8

MILAD MGH
24-07-2013, 23:56
این پروتئین وی هایی که داروخونه ها میفروشن چطورن؟

Havbb
25-07-2013, 00:11
این پروتئین وی هایی که داروخونه ها میفروشن چطورن؟

خب بستگی داره مارکش چی باشه مال کدوم شرکت باشه محتویاتش از کدوم نوع پروتئین باشه
چند تا قاعده به شما میگم اولا محصولی که داروخونه ایه توی اصل بودنش شکی نیست (این از حسنش)

ولی نمیدونم اطلاع دارید از تحقیقی که روی مکمل های وارداتی انجام میشه یا نه. اکثر مکملهایی که به سمت ایران میاد حاوی موادی عقیم کننده هست (جدای از هورمونهای خوراکی که توی مکملها میریزن برای اینکه ورزشکار احساس کنه بهتر نتیجه گرفته)

من خودم به شخصه دیگه حاضر نیستم از غذا یا مکمل غیر ایرانی استفاده کنم مخصوصا پروتیئن.

MILAD MGH
25-07-2013, 01:09
خب بستگی داره مارکش چی باشه مال کدوم شرکت باشه محتویاتش از کدوم نوع پروتئین باشه
چند تا قاعده به شما میگم اولا محصولی که داروخونه ایه توی اصل بودنش شکی نیست (این از حسنش)

ولی نمیدونم اطلاع دارید از تحقیقی که روی مکمل های وارداتی انجام میشه یا نه. اکثر مکملهایی که به سمت ایران میاد حاوی موادی عقیم کننده هست (جدای از هورمونهای خوراکی که توی مکملها میریزن برای اینکه ورزشکار احساس کنه بهتر نتیجه گرفته)

من خودم به شخصه دیگه حاضر نیستم از غذا یا مکمل غیر ایرانی استفاده کنم مخصوصا پروتیئن.

ممنون،
من تا حالا از داروخونه چیزی نگرفتم و زیاد اطلاعی ندارم. دو سه سال پیش هم از باشگاه گرفتم که مارکش یادم نیست چی بود ولی تاثیر خاصی احساس نکردم.
از نظر شما سوپر وی های pnc چطورن؟

majid322
25-07-2013, 01:11
بچه های انجمن اگه مکملی میخوان بنده فرد مورد اطمینان سراغ دارم..از داروخانه هیچ وقت مکمل تهیه نکنید .

در موراد بسیار زیادی مکمل تاریخ گذشته رو دستکاری میکنن و به فروش میرسونن.

Alcatel.
25-07-2013, 02:11
از این شنیده ها زیاده توجه نکنید!!!
تخم مرغ بهترین حالتش آب پز هستش.

برای افراد عادی به ازای هر کیلو گرم از وزن ، یک گرم پروتئین روزانه و برای بدنسازان دو گرم پروتئین باید مصرف بشه (در پنج یا شش وعده تقسیم کنید)
هر عدد تخم مرغ چند گرم پروتئین داره؟؟؟ اگه به ازای هر کیلو 2 گرم بخوایم مصرف کنیم کسی که مثلا 68 کیلو باشه روزی چندتا تخم مرغ باس بخوره؟
زرده هاشو اصلا نباید خورد؟ روزی یه زرده هم زیاده؟
یبار اقای سرابی توی TV داشت صحبت میکرد گفت فقط تخم مرغ و سیب زمینی مصرف کردم هیچ مکملی استفاده نکردم ! یعنی واقعا بدون مکمل هم میشه بدن قابل قبولی پرورش داد که چندین بار قهرمان جهان بشه؟!!! ( منظورم اقای سرابیه )

Havbb
25-07-2013, 03:12
هر تخم شصت گرمی هفت و نیم گرم پروتئین داره با ارزش بیولوژیکی 100 که از این مقدار 2 و نیم گرمش در زرده و چهار و نیم گرمش در سفیده هست (حدودا)

روزانه حد اکثر یک زرده تخم مرغ مجاز هست که خورده بشه.

بله میشه ، مکمل غذایی برای کسیه که غذاش کامل نیست ، کسی که غذاش کامله نیازی به مکمل نداره.

zamoor
26-07-2013, 19:41
عضله سازی در بدنسازی بدون دارو!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
به قلم: ریچ گاسپاری به آن گروه از بدنسازان که برای افزایش حجم دارو مصرف می کنند و از همان اولین قدم ها همواره به نیروی دارو و تاثیر آن متکی بوده اند توصیه می کنم هر چه سریعتر مصرف دارو را قطع کنند. باید به پیامدهای مصرف دارو هم فکر کنید، ضمن اینکه نباید فراموش کنید عضله ای که با دارو ساخته می شود هرگز سالم نیست. بدنسازانی که فکر می کنند بدون دارو نمی توانند عضله بسازند کاملا اشتباه می کنند. البته افزایش حجم عضلات وساخت بدنی عضلانی آسان نیست، اما چنانچه برای تمرین و تغذیه خاص افزایش حجم،برنامه ای مناسب داشته باشید می بینید که بزرگ کردن عضلات زیاد هم سخت نیست. همه چیز به تلاش شما بستگی دارد. برای شما که دوست دارید بدن مصرف دارو عضلاتی بزرگ و حجیم و سالم بسازید چند توصیه دارم:

برای تمرین در مرحله افزایش حجم بیشتر از وزنه های آزاد استفاده کنید.با این وسایل انرژی ذخیره شما کمتر به کار گرفته می شود و شما می توانید حداکثر فشار را در عضله ایجاد کنید. البته تمرین با دستگاههای مختلف هم از ویژگی های خاص خود برخوردار است. بعنوان مثال استفاده از سیمکش ها گاهی بسیار ضروری است، اما باید مراقب باشید در تمرین افراط نکنید و انرژی ذخیره را حفظ کنید.
منظم تمرین کنید و روی برنامه تمرینی و حرکات آن تمرکز داشته باشید.رشد عضلا از همین جا شروع می شود. به آن بی توجه نباشید.
تمرین را با حرکات سنگین تر شروع کنید و برای کار روی هر گروه عضلانی از حرکاتی استفاده کنید که بهتر وو راحت تر عضله را تحت فشار می گذارد و بیشترین پاسخ و واکنش عضله را موجب می شود. به عنوان مثال در میان حرکاتی که روی عضلات ران انجام می دهیم اسکوات اگر درست و بدون اشتباه انجام شود بیشترین بازدهی ممکن را دارد، تاثیر این حرکت روی فیبرهای عضلانی فوق العاده است یا در میان حرکاتی که روی سینه انجام می دهیم پرس ها بیشترین فشار را ایجاد می کند، بنابراین در انتخاب حرکات و برنامه ریزی تمرینات مرحل افزایش حجم دقت داشته باشید.
در سیستم هرمی در هرست با وزنه های سنگین تر تمرین می کنید.در این شرایط فشار بیشتری به عضله وارد می شود. افزایش تدریجی فشار و واکنش متقابل عضله یعنی تسریع روند رشد. تارها و فیبرهای عضلانی در برابر این افزایش تدریجی فشار و در نهایت فشاری که به حداکثر می رسد کاملا آرامش خود را از دست می دهند. سیستم های هرمی کاملا عضله را فعال می کند و در رشد آن بسیار موثر است.
در طول تمرینات سنگین به سلامت عضلات،مفاصل،استخوان ها و تاندون ها خیلی بیشتر از بازدهی تمرین فکر کنید و اهمیت بدهید. این از احتمال آسیب دیدگی کم می کند و از سوی دیگر باعث می شود در انجام هر حرکت دقت کافی داشته باشید و تمرین را بدون اشتباه یا با حداقل اشتباه ممکن تمام کنید. پرهیز از هرگونه اشتباه بازدهی و سطح تمرینات شما را افزایش می دهد.
تغذیه مناسب نیز مانند تمرین در افزایش حجم نقشی کلیدی دارد. برای اینکه ذخیره پروتئینی را حفظ کنید باید در کنار پرتئین در رژیم غذایی خود مقدار زیادی کربوهیدرات داشته باشید. فراموش نکنید کالری های که در طول روز دریافت می کنید در موفقیت شما بسیار موثر است. اصل انرژی را همواره به یاد داشته باشید. وقتی می توانید در رشد عضلات موثر باشید که روزانه انرژی کافی را برای تمرین دریافت کنید.
برای اینکه یک رژیم غذایی کامل داشته باشید می توانید از مکمل ها کمک بگیرید. مکمل های پروتئینی به ویژه وی و کازئین روند رشد عضلات را سرعت می بخشد. می توانید از کراتین وگلوتامین نیز استفاده کنید. این دو مکمل در ساخت عضله دخالت می کنند، اما توصیه می کنم زیا د چربی ذخیره نکنید.
در طول روز بیشتر از ۱۲ لیوان آب بنوشید. آب غیر مستقیم به افزایش حجم کمک می کند. عضلات برای بکارگیری گلیکوژن و پروتئین ذخیره به آب نیاز دارند. از نوشیدن آب نترسید. هیچ مشکلی ایجاد نمی کند. مشکل زمانی به وجود می آید که جذب پروتئین به خاطر کم آبی بدن در حد لازم نباشد و کم شود.
یک بعدی به افزایش حجم فکر نکنید.انعطاف پذیر باشید. چنانچه از یک برنامه تغذیه و تمرین نتیجه نمی گیرید به دنبال برنامه ای بهتر باشید. حتی به نوصیه های عمل کنید. هرگز برای ادامه یک سیستم تمرینی و روش تغذیه ای که نتیجه نمی دهد اصرار نداشته باشید.

برای افزایش حجم برنامه تمرینی زیر پیشنهاد می دهم: روز اول – سرشانه و پشت بازو روز دوم – زیر بغل روز سوم – استراحت روز چهارم – سینه و جلوبازو روز پنجم – پا روز ششم – استراحت روز هفتم – سرشانه و پشت بازو برای تمرین روی عضلا سرشانه از سه حرکت پرس سرشانه هالتر،پرس سرشانه دمبل نشسته ونشر روبرو با دمبل استفاده می کنم و هریک از این حرکات را در ۴ ست ۱۰ تا ۱۲ بار انجام میدهم. برای تمرین روی عضلات پشت بازو هم تریجح می دهم سه حرکت داشته باشم. پشت بازو هالتر(خمیده) نشسته،پشت بازو دمبل نشسته و پرس دست جمع. هر حرکت را در ۴ ست ۱۰ تا ۱۲ بار انجام می دهم. برای تمرین روی عضلا پشت از چهار حرکت استفاده می کنم.ددلیفت،زیربغل هالتر خم،تی بار و زیر بغل دمبل تک خم. هر حرکت را در ۴ ست سنگین با سیستم پیرامید انجام میدهم. ست اول ۱۲ یا ۱۰ حرکت.در ست آخر به سختی می توانم حرکت را ۶ بار تکرار کنم. تمرین روی عضلات پا یکی از سنگین ترین تمرینات من به حساب می آید. اما فکر می کنم این سطح تمرین برای افزایش حجم عضلات پا، به ویژه عضلات چهار سر ران لازم است.حرکت


ست


تکرار
کشش پا


۳


۱۵
اسکوات


۳


۱۰-۶
هاگ


۳


۱۰-۶
پرس پا


۳


۱۲-۱۰
پشت پا دستگاه


۳


۱۲-۱۰
لیفت پشت پا


۳


۱۲-۱۰
ساق پا ایستاده


۲


۱۲-۱۰
ساق نشسته


۲


۱۲-۱۰
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] منبع : ایرانی فیتنس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mr_exir
26-07-2013, 20:01
فیله کمر نمرکزی چیست؟

کمک کنید

majidli
26-07-2013, 20:07
دوست عزیز شما که این مطب رو گذاشتی حداقل عکس یه نفرو میذاشتی که دارو نخورده باشه و هیکلشم قشنگ باشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
عضله ای که با دارو ساخته میشه سالم نیست؟؟ بستگی دارخ دارو رو چی قلمداد کنی! اگه منظورتون از دارو پروتئینه که باید عرض کنم ساختار عضلات از پروتئینه که اگه موقع فشار سنگین به عضله بش پروتین نرسه عضله میسوزه...
به نظر شما تو غذاهای ما ایرانیا در طول روز که استفاده میکنیم چقدر پروتئین وجود داره که یه فرد ورزشکار رو بتونه ساپورت کنه؟!!
ما باید دیدمون رو به استفاده از مکملها درست کنیم!

شـیـفــو
26-07-2013, 20:42
رفته بودم باشگاه بدنسازی دنبال یکی از دوستام ، تو بوفه دیدم یه یارو 8 تا قرص :n04: رو عین اسمارتیز با آب خورد ، خودش فهمید من چقدر تعجب کردم گفتش تازه اینکه چیزی نیست داداشم 12 تا قبل تمرین میخوره 12 تا هم بعد تمرین :n04::n04:
اسم قرصه فکر کنم آلومی بود ، دوستان این همه مواد شیمیایی اولا لازمه که ایجوری خورده بشه ؟ عوارض نداره ؟ حالا گیریم هیکلش 10 برابر آرنولد بشه ، اینکه همش مواد شیمیایی میشه نه ماهیچه :n13:
این همه باشگاه رزمی رفتم خداروشکر تا حالا یکبارم ندیدم کسی ازین کارا بکنه :n03: درسته ماهیچه های بزرگ برای رزمی کارا مناسب نیست ولی حتی برای موقع هایی که تمرین سخت داشتیم اسم یکی ازین مواد شیمیایی ها رو هم نمی آوردیم .

Havbb
27-07-2013, 03:00
دوستان دقت کنید منظور از دارو در بدنسازی ، مکمل ها و پروتئین ها و... نیستند!!!

=-=-=-=-=

رفته بودم باشگاه بدنسازی دنبال یکی از دوستام ، تو بوفه دیدم یه یارو 8 تا قرص رو عین اسمارتیز با آب خورد ، خودش فهمید من چقدر تعجب کردم گفتش تازه اینکه چیزی نیست داداشم 12 تا قبل تمرین میخوره 12 تا هم بعد تمرین
اسم قرصه فکر کنم آلومی بود ، دوستان این همه مواد شیمیایی اولا لازمه که ایجوری خورده بشه ؟ عوارض نداره ؟ حالا گیریم هیکلش 10 برابر آرنولد بشه ، اینکه همش مواد شیمیایی میشه نه ماهیچه


اشتباه به عرضتون رسوندن! تنها قرصی که تو بدنسازی به این تعدادی که گفتید میخورن قرص آمینو اسید هست یا به زبون خودمونی همون قرص پروتئین! این قرص دارو نیست بلکه مکمل غذایی پروتئینی هستش یعنی از اسمارتیز هم کمتر عوارض داره!

خیلی ها همین اشتباه رو میکنن. یه بار من پنج تا قرص آمینو رو پشت سر هم خوردم یکی با تعجب اومد گفت الان میمیری...

=-=-=-=-=-=-=-=

دوستان یه لطفی بکنید قبل از اظهار نظر درباره ی مطلبd یا بپرسید یا تحقیق کنید. برای من کم و زیاد نداره ، خودتون مضحکه میشید وقتی جایی از اینجور حرفای نسنجیده بزنید.

mehdi speed 700
31-07-2013, 16:56
سلام دوستان تایید میکنید این مکمل رو یکی از حرفه هامون خورده بود جواب گرفته بود حدود 14 ساله بدنسازی میکنه و قهرمان پاورلیفتینگ هست خودشم هیکل خیلی نابی داره توی شیراز و شهرستان ها هم پخش میکنه یعنی خودش عمده فروشه بعد از مصرف انواع مکمل ها که خودش استفاده کرده بود اینو پیشنهاد کرد به منم توصیه کرد قیمتشم 250 تومنه 3 کیلوییش اینم سایتش.
راه حلی دارین که از پودرش بفهمیم اصله یا نه.تا جایی که من میدونم مکمل هایی که زیاد معروف نیستن چون همه از برندشون خبر ندارن تولید کننده های چینی و ایرانی هم به سراغشون نمیرن.
راستی مکملش خیلی خشکه یعنی واقعا خشکه من که میخورم وانیلی هست ولی کمی مزه وانیل میده و خیلی کم هم شیرینه.مزه دلچسبی نداره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]


([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mehdi speed 700
31-07-2013, 16:56
راستی سریال نامبر و تاریخ مصرف هم داره
راستی میخواستم بدونم این پروتئینه یا کربوپروتئینه.
من که توی سایتش خودنم مثل یه کربو پروتئین هست.
و پروتئینشم ماله تخم مرغ و سویا هست و البته گلوتین هم داره.
راستی آرژنین و گلوتامین هم داره
کیفیت خوبی داره به نظرتون

miladio
31-07-2013, 23:15
خب بستگی داره مارکش چی باشه مال کدوم شرکت باشه محتویاتش از کدوم نوع پروتئین باشه
چند تا قاعده به شما میگم اولا محصولی که داروخونه ایه توی اصل بودنش شکی نیست (این از حسنش)

ولی نمیدونم اطلاع دارید از تحقیقی که روی مکمل های وارداتی انجام میشه یا نه. اکثر مکملهایی که به سمت ایران میاد حاوی موادی عقیم کننده هست (جدای از هورمونهای خوراکی که توی مکملها میریزن برای اینکه ورزشکار احساس کنه بهتر نتیجه گرفته)

من خودم به شخصه دیگه حاضر نیستم از غذا یا مکمل غیر ایرانی استفاده کنم مخصوصا پروتیئن.

عزیز من داروخونه معتبره اما نه در این حد. همین الان میبرمتون یه داروخونه که داره ماسل فارم تقلبی میفروشه. خودش هم خبر نداره تقلبیه.
در ثانی کدوم شرکت مکمل سازی ایران رو آدم حساب میکنه که حالا مثلا بیاد واسه محصولاتی که به ایران میرن افزودنی بزنه؟!
در آمریکا هم که تولید میشن کاملا تحت نظر هست و نمیتونن هرچیزی رو بهش اضافه کنن.
در ضمن شما مکمل ایرانی مصرف میکنید؟ احتمالا چیزایی شبیه pnc؟ والا کارخونش همین شهرک صنعتی یزده. دیگه بهترین چیزی که توش میریزن شیرخشکای دسته چندم ایرانیه. کیفیت زیر صفر!

mehdi speed 700
31-07-2013, 23:49
عزیز من داروخونه معتبره اما نه در این حد. همین الان میبرمتون یه داروخونه که داره ماسل فارم تقلبی میفروشه. خودش هم خبر نداره تقلبیه.
در ثانی کدوم شرکت مکمل سازی ایران رو آدم حساب میکنه که حالا مثلا بیاد واسه محصولاتی که به ایران میرن افزودنی بزنه؟!
در آمریکا هم که تولید میشن کاملا تحت نظر هست و نمیتونن هرچیزی رو بهش اضافه کنن.
در ضمن شما مکمل ایرانی مصرف میکنید؟ احتمالا چیزایی شبیه pnc؟ والا کارخونش همین شهرک صنعتی یزده. دیگه بهترین چیزی که توش میریزن شیرخشکای دسته چندم ایرانیه. کیفیت زیر صفر!

توی آمریکا روی مکمل ها ورزشی مثل پروتئین و کراتین و این حرفا هیچ نظارتی نمیشه شما میتونی توی نت یه سرچ کنی متوجه این موضوع بشی.
دوست عزیز پروژه عقیم سازی افراد چندین نژاد به خصوص آریایی ها خیلی وقته داره اجرا میشه و فقط مختص مکمل نیست توی خوراکی هایی که وارد میشه یا سیگار ها و چیزای دیگه مثل اسپری خوشبو کننده و خمیر دندان این حرفا راستی میدونستی 60% زن های مکزیکی عقیم هستن و نازا هستن.و مطمئن باشید کشور بعدی که خیلی زود نسلشون منقرض میشن و زوجاشون خیلی زود نابارور میشن ترکیه هست حوصله ذکر دلیلشم نیست چون طولانیه

hamid_diablo
01-08-2013, 18:46
سلام دوستان

نظرتون درباره این دو محصول چیه ؟ و اینکه قیمت دارین ازشون ؟

ریل مس پروبیوتیک گاسپاری
2.7kg

'گین فست شرکت یونیورسال
2.3 کیلوگرم

مس پیک شرکت اینر آرمور
4kg

Mohammad Yek110
02-08-2013, 20:54
سلام دوستان
سن من 15 سال و 8 ماهم هست تقریبا و طبیعتا توی سن رشد هستم
بدنسازی رو شروع کنم روی رشد تاثیری نداره؟...

Havbb
03-08-2013, 03:48
سلام دوستان
سن من 15 سال و 8 ماهم هست تقریبا و طبیعتا توی سن رشد هستم
بدنسازی رو شروع کنم روی رشد تاثیری نداره؟...

یعنی شما 8 سالت بوده اینجا ثبت نام کردی؟

چرا تاثیر داره ولی تاثیر مثبت! رشدت زیاد میشه....

پ.ن: ضمنا از این به بعد تا وقتی من ناظرم اینجا اجازه نمیدم حرفهای غلط و جوابهای عشقی در تاپیک نوشته بشه ، پاسخی رو اگه مطمئن هستید درسته بنویسید اگه همینجور از اینور اونور شنیدید (از افراد یا منابع غیر معتبر و غیر متخصص) بنویسید حذف میشه.

salar79
03-08-2013, 05:16
با سلام
دوستان من 13 سالمه:n01:

دوست ندارم خیلی روی بدنسازی کار کنم:n15:
ولی دوست دارم بدن نسبتن قوی داشته باشم که دیگران نتونن بهم زور بگن!(دقت کنید برای دعوا نمیخوام :n24:) و کلا بدنی آماده داشته باشم!:n25:

ولی توی فامیل فقط یه نفر میره بدن سازی اونم حدودا 8 سال بامن تفاوت سنی داره و تازه با دوستاش میره و من معمولا نمی تونم با هاش برم چون کلا برنامش با من فرق داره!:n27:

البته اونن بیچاره میگه می خوای بیای بیا! ولی نمیدونم یا یادش میره یا نمی خواد منو ببره!:n13:

ولی زیاد اهل این که نخواد ببره نیست احتمالا حواسش نیست و از اون جایی که کلا برنامش زیاد جور نیست من هم دیگه نمیشه با هاش برم!:n14:


پس در نتیجه من تصمیم گرفتم توی خونه تمرین کنم مدتی دراز نشست و حرکت کمر میرفتم و تاثیرش رو واقعا دیدم!:n06:(مخصوصا برای لاغری)

ولی دیدم حتی نمی تونم 10 شنا ی سالم برم شما به طور کلی برنامه ای برای من ندارید؟!:n29:

باید اعلام کنم من هیچ وسیله ای برای تمرین ندارم:n27:و فکر نکنم خانواده بزارن بخرم!:n28:مخصوصا خواهرم :45:

در ضمن باید اعلام کنم من جلوی نظرات خواهرم این شکلیم!

خواهرم::n24:

من::sq_17:

پس خواهشن یه برنامه ی خوب و کاربردی بدید که اگر هم وسیله ای خواست من بتونم قانعش کنم؟!:n16:(در ضمن: قد من:157 وزن من:54 هستش)

پیشاپیش مـــمــــنـــون:n12:

Havbb
03-08-2013, 11:16
ورزش باید در محیط ورزشی انجام بشه ورزش توی خونه فایده نداره.

شما به کسی احتیاج خاصی نداری ، شما تنها برو باشگاه. فقط یه برنامه تمرینی میخوای که به اون فامیلتون بگو یه دونه بهت بده یا اگه نداد از مربی باشگاه بخواه.

اتفاقا بدنسازی ورزشیه که اگه بخوای توی باشگاه با رفیقا صحبت کنی و... نمیتونی روی تمرین تمرکز کنی و این مانع پیشرفته. کلا ابن ورزش یه ورزش انفرادی به تمام معناست.

hamid_diablo
03-08-2013, 12:47
به حرفهای Havbb عزیز این رو هم اضافه کنم که باشگاه بالقوه برای ورزشکار بهتره...

وجود افرادی که با دیدنشون شاید انگیزتون بالا بره و همچنین وجود موسیقی و ریتم و آینه میتونه کمک بیشتری بهتون بکنه

salar79
03-08-2013, 14:39
تنهایی نمی زارن ای جور محیطا برم:n28:

در ضمن دوست عزیز من نمی خوام بدنساری کنم فقط می خوام یه ورزشی توی خونه داشته باشم:n01:

Havbb
03-08-2013, 15:21
خب چهارتا حرکت هست که توی خونه اگه بتونی انجام بدی تقریبا تمام عضلات بدن درگیر شدن.

1- اسکات
2- ددلیفت
3- شنا سوئدی
4- بارفیکس دست باز

اسکات یعنی یه باری روی شونه هات بذاری و بشینی و بلند شی.
ددلیفت حرکتیه که در حالت ایستاده خم میشی و یه وزنه رو از رو زمین بلند میکنی (فقط با استفاده از کمر)

Mohammad Yek110
03-08-2013, 19:57
یعنی شما 8 سالت بوده اینجا ثبت نام کردی؟

چرا تاثیر داره ولی تاثیر مثبت! رشدت زیاد میشه....

پ.ن: ضمنا از این به بعد تا وقتی من ناظرم اینجا اجازه نمیدم حرفهای غلط و جوابهای عشقی در تاپیک نوشته بشه ، پاسخی رو اگه مطمئن هستید درسته بنویسید اگه همینجور از اینور اونور شنیدید (از افراد یا منابع غیر معتبر و غیر متخصص) بنویسید حذف میشه.

:دی
هروقت سنمو میگم همه به تاریخ عضویت نیگا میکنن و همین سوالو میپرسن :دی نه این اکانت موجود بود من دوسال پیش اومدم اینجا از این اکانت استفاده کردم :دی
از خیلیا شنیدم که رشد قد رو متوقف میکنه ( التبه من قدم مناسبه و 185 هستم ) ..... پس درست نیست؟؟
ممنون

پ.ن : راستی چون همشهری هستیم ، شما کدوم باشگاه میرین؟کدوم باشگاههای اصفهان خوب هستن بنظرتون؟(پ.خ کنید)

mehdi speed 700
03-08-2013, 20:23
یعنی شما 8 سالت بوده اینجا ثبت نام کردی؟

چرا تاثیر داره ولی تاثیر مثبت! رشدت زیاد میشه....

پ.ن: ضمنا از این به بعد تا وقتی من ناظرم اینجا اجازه نمیدم حرفهای غلط و جوابهای عشقی در تاپیک نوشته بشه ، پاسخی رو اگه مطمئن هستید درسته بنویسید اگه همینجور از اینور اونور شنیدید (از افراد یا منابع غیر معتبر و غیر متخصص) بنویسید حذف میشه.
آقا حامد وزنه سنگین رو قد تاثییر میزاره یعنی تمرین سنگین واسه پا

Переклад не
03-08-2013, 20:36
دوستان یه یادآوری هم ما بکنیم. هیچ گاه لوازم بدنسازی و تردمیل و .. برای خونه نخرید. من تو خونه یه باشگاه کوچیک گرد آوری کردم که الان 6 ساله بلا استفادس.حتی همین 2 سال پیش که با خودم میگفتم اگه تردمیل بخرم همیشه ازش استفاده میکنم من مثله بقیه نیستم که فلان و بهمان ...الان تردمیله هم داره خاک میخوره
بهترین مکان برای ورزش باشگاهه

Havbb
04-08-2013, 00:34
آقا حامد وزنه سنگین رو قد تاثییر میزاره یعنی تمرین سنگین واسه پا

سند علمی ارائه بدید لطفا. اون چیزی که من خوندم این بوده که بدنسازی باعث افزایش ترشح هورمون رشد میشه ، همچنین وزنه س سنگین روی اسکات ، پایین ترین نقطه ی ستون فقرات که محل رشد قد هست رو تحت فشار قرار میده و تحریکش میکنه برای رشد بیشتر همچنین ترشح بیشتر هورمون رشد.
به علاوه ی اینها میشه تمرین پا رو جوری انجام داد که روی کمر هیچ فشار عمودی نیاد ، کافیه حرکاتی مثل هاگ و اسکات رو حذف کنیم.

بنابر این ، این حرف که تمرین پا مانع رشد قد میشه اساسا باطل به نظر میرسه.


اون دفعه هم نمیدونم کی بود این حرفو زد من پستشو پاک کردم ، تذکر هم دادم که به هیچ عنوان حرف بدون سند علمی زده نشه.

babak2002
05-08-2013, 17:07
می خواستم بدونم این روزی یه تخم مرغ و سیب زمینی اب پز رو کی باید خورد ؟ قبل از تمرین ،بعد از تمرین یا در ساعت خاصی از شبانه روز ؟

mehdi speed 700
06-08-2013, 00:57
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این یه نمونش.

Havbb
06-08-2013, 04:35
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این یه نمونش.

اولا این وزنه برداری رو گفته ثانیا تاکید کرده که روی کودک هفت هشت ساله! دیگه نهایتا زیر ده سال. تازه در ادامه گفته به خاطر اسیب زدن به غضروفها... توی وزنه برداری وزنه به صورت رکوردی و بالای 90 درصد توان زده میشه درصورتی که در بدنسازی فقط پاورلیفتر ها هستند که بالای 90 درصد توانشون رو برای وزنه زدن میذارن.

Havbb
06-08-2013, 04:36
می خواستم بدونم این روزی یه تخم مرغ و سیب زمینی اب پز رو کی باید خورد ؟ قبل از تمرین ،بعد از تمرین یا در ساعت خاصی از شبانه روز ؟

کدوم یه دونه تخم مرغ و سیب زمینی؟

شما قرص سرماخوردگی رو هم روزی سه بار هر هشت ساعت باید بخورید تا اثر کنه اون که دارو شیمیاییه. از یه دونه تخم مرغ روزانه شما دقیقا چه انتظاری دارید؟ یه دونه تخم مرغ رو صبح بخورید بهتره.

Mohammad Yek110
06-08-2013, 04:37
کدوم یه دونه تخم مرغ و سیب زمینی؟

فکر کنم منظورشون تخم مرغ و سیب زمینیی هست که میگن قبل تمرین بخورید...
توی همین تاپیک خوندم فک کنم این موضوعو

clau
06-08-2013, 04:46
سلام خدمت همه دوستان من الان یک هفته ای میرم باشگاه 3جلسه تا الان رفتم خیلی رو حرکات پرس مشکل دارم تو همین 2ست 8 تایی پرس که یکیش به صورت نشسته یکیش هم پرس در سطح شیبدار هست خیلی کم میارم مربیم بهم گفت خیلی ضعیفی یک دکتر بهت معرفی میکنم بگو از طرف من اومدی برات ویتامین از این چیزا بنویسه وزنم 60کیلو هستش خیلی از خودم ناامید شدم:n14:

البته اینم بگم تا الان سابقه هیچ ورزشی داشتم:n27:

SAMCRO
06-08-2013, 04:56
خوب سلام !

نظرتون در مورد هیدروکسیکات ( ماسل تک) چیه ؟ یه نصف دوره قبلا باهاش داشتم و جواب گرفتم ... به شدت هم ورزش کردم توی اون مدت ...
شما محصول بهتری می شناسین ؟ از هفته ی دیگه ۲ باره می خوام شروع کنم ...

ممنون ..

MoJtaBa.R
06-08-2013, 10:27
قانون آنلاین- «جیهان مصطفی» ۳۱ ساله از کشور مصر، قوی ترین زن جهان شناخته می شود.
او چند سال پیش، پس از اینکه توانست ۹ بار قهرمان زیبایی اندام زنان شود، موفق شد مدال قوی ترین زن جهان عرب را به خود اختصاص دهد.

وی طی اظهاراتی در این باره می گوید: به گفته اتحادیه قوی ترین های جهان، من قوی ترین زن جهان به شمار می روم. هیچ زنی نتوانسته تاکنون مرا شکست دهد و خدا را شاکرم که توانستم نام کشورم مصر و جهان عرب را جهانی کنم.
او همچنین می افزاید: برزیلی ها مرا "خارق العاده" و آمریکایی ها "بلدوزر" نامیدند. البته بر خلاف این القاب، من شخصیتی آرام دارم و همه اهالی محله زندگیم، مرا دوست دارند. خیلی مایلم ازدواج کنم و خانواده تشکیل دهم اما تاکنون این فرصت نصبیم نشده است.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sasan.69
12-08-2013, 00:15
دوستان یه یادآوری هم ما بکنیم. هیچ گاه لوازم بدنسازی و تردمیل و .. برای خونه نخرید. من تو خونه یه باشگاه کوچیک گرد آوری کردم که الان 6 ساله بلا استفادس.حتی همین 2 سال پیش که با خودم میگفتم اگه تردمیل بخرم همیشه ازش استفاده میکنم من مثله بقیه نیستم که فلان و بهمان ...الان تردمیله هم داره خاک میخوره
بهترین مکان برای ورزش باشگاهه

اما من توخونه احساس راحتی میکنم و وقتی باشگاه بودم احساس بی انگیزگی میکردم خوبیه کار در خونه اینه هربار عشقت کشید و حال داری تمرین میکنی(البته خب امکانات باشگاه مسلما بیشتره اما با یه سری لوازم محدود میشه نسبتا نتیجه گرفت)

Havbb
12-08-2013, 04:40
خوبیه کار در خونه اینه هربار عشقت کشید و حال داری تمرین میکنی


اتفاقا این خودش یه عیبه! یکی از فاکتورهای یک تمرین خوب و با کیفیت نظم در تمرین و ساعات و روزهای تمرین هستش.

Alcatel.
12-08-2013, 13:23
سلام :n18:
یه کتاب یا فیلم اموزشی میخواستم که تمام حرکات و طرز صحیح زدن و اسم حرکت و دستگاه هارو داشته باشه - اگه عضلات بدن رو هم دسته بندی کرده باشه بهتره .. مثلا عضلات سینه فلانو فلانو فلان حرکت ( هر حرکت و دستگاهی که برای سینه وجود داره رو با تصویر / عکس / فیلم ... توضیح داده باشه که مثلا به کدوم قسمت سینه فشار میاره .. بالا سینه / پایین سینه و .... به همین صورت برای کل عضلات بدن توضیح کامل و جامعی داده باشه که قشنگ متوجه بشیم چی به چیه کدوم حرکت چه فرمی به عضله میده ......
ممنون میشم اگه همچین چیزی هست معرفی کنید :n16:

Alcatel.
16-08-2013, 22:37
میشه ماکارونی رو جایگزینی برای سیب زمینی دونست؟

Havbb
17-08-2013, 03:17
از نظر سرعت جذب ماکارونی بهتر از سیب زمینیه ولی از نظر خواص و ارزش غذایی سیب زمینی بهتره

hotshotbabol
17-08-2013, 21:06
سلام :n18:
یه کتاب یا فیلم اموزشی میخواستم که تمام حرکات و طرز صحیح زدن و اسم حرکت و دستگاه هارو داشته باشه - اگه عضلات بدن رو هم دسته بندی کرده باشه بهتره .. مثلا عضلات سینه فلانو فلانو فلان حرکت ( هر حرکت و دستگاهی که برای سینه وجود داره رو با تصویر / عکس / فیلم ... توضیح داده باشه که مثلا به کدوم قسمت سینه فشار میاره .. بالا سینه / پایین سینه و .... به همین صورت برای کل عضلات بدن توضیح کامل و جامعی داده باشه که قشنگ متوجه بشیم چی به چیه کدوم حرکت چه فرمی به عضله میده ......
ممنون میشم اگه همچین چیزی هست معرفی کنید :n16:


کتاب و فیلم رو نمیدونم اما سایت بادی بیلدینگ خیلی خوبه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hotshotbabol
17-08-2013, 21:12
سلام خدمت دوستان و اساتید عزیز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من 21 سالمه و قدم 171 و وزنم 83 عه ...
چند ماه پیش 86 بودم یه مدت میرفتم دو ؛ رسوندم به 81 ! ول کردم شد 83

بعدا سه ماه پیش 4-5 هفته رفتم باشگاه برنامم هم خوب بود ؛ ولی مثلا تو حرکتای سرشونه دمبل سریع خالی میکردم به طوری که حتی دست چپم دمبل 2.5 رو نمیتونست ببره بالا که سرشونه برم ....
واسه همین زده شدم دوباره :دی

الان میخوام دوباره شروع کنم ... اما میخوام یه مکملی بگیرم که حداقل این انرژی رو برام تامین کنه که خالی نکنم تو باشگاه و دنبال کم عارضه ترینشم و فقط همون تامین انرژی برام مطرحه ..
یه چیز دیگه اینکه اگه با باشگاه مکمل بخورم آیا چربی اضافه میکنم ( چربی به صروت بد شکل نه عضله ای) !؟
(لطفا پمپ معرفی نکنین چون با قلب و این حرفا سروکار داره ماهم دل نداریم :دی )

ممنون میشم راهنماییم کنین هرچی که به ذهنتون میرسه
دمتون گرم
شاد باشید

emad91
18-08-2013, 13:41
آقا یه باشگاه خوب سمت سهروردی جنوبی و بهار شیراز معرفی می کنین ؟
من قدم 181 و وزنم 93 هست :n03: راستش زیاد از این هیکلای بدنسازی گنده منده خوشم نمیاد بیشتر می خوام هیکلم خوش فرم بشه چون چربی زیاد دارم و شل بدنم در کل:n03:
یه مدت ساحل ارام می رفتم تو مطهری که خب فضاش کوچیکه
کجا بروم ؟

Havbb
18-08-2013, 14:31
سلام خدمت دوستان و اساتید عزیز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من 21 سالمه و قدم 171 و وزنم 83 عه ...
چند ماه پیش 86 بودم یه مدت میرفتم دو ؛ رسوندم به 81 ! ول کردم شد 83

بعدا سه ماه پیش 4-5 هفته رفتم باشگاه برنامم هم خوب بود ؛ ولی مثلا تو حرکتای سرشونه دمبل سریع خالی میکردم به طوری که حتی دست چپم دمبل 2.5 رو نمیتونست ببره بالا که سرشونه برم ....
واسه همین زده شدم دوباره :دی

الان میخوام دوباره شروع کنم ... اما میخوام یه مکملی بگیرم که حداقل این انرژی رو برام تامین کنه که خالی نکنم تو باشگاه و دنبال کم عارضه ترینشم و فقط همون تامین انرژی برام مطرحه ..
یه چیز دیگه اینکه اگه با باشگاه مکمل بخورم آیا چربی اضافه میکنم ( چربی به صروت بد شکل نه عضله ای) !؟
(لطفا پمپ معرفی نکنین چون با قلب و این حرفا سروکار داره ماهم دل نداریم :دی )

ممنون میشم راهنماییم کنین هرچی که به ذهنتون میرسه
دمتون گرم
شاد باشید

قد 170 وزنت باید بین شصت تا هفتاد کیلو باشه به صورت عادی. چرا اینقدر وزنت زیاده. چقدر چربی داری؟

با این اوصاف وزن زیادت من نمیدونم چی بهت بگم بخوری ولی اگه لاغر و کم وزن بودی کراتین رو توصیه میکردم.

فعلا سبک کار کن تو فکر سنگین زدن نباش. حتی اگه شده هالتر خالی هم بزنی خوبه

hotshotbabol
18-08-2013, 15:12
قد 170 وزنت باید بین شصت تا هفتاد کیلو باشه به صورت عادی. چرا اینقدر وزنت زیاده. چقدر چربی داری؟

با این اوصاف وزن زیادت من نمیدونم چی بهت بگم بخوری ولی اگه لاغر و کم وزن بودی کراتین رو توصیه میکردم.

فعلا سبک کار کن تو فکر سنگین زدن نباش. حتی اگه شده هالتر خالی هم بزنی خوبه

سلام
آره هیکلم به قول معروف شل و لشه !
شکم داشتم الان کم کردم یه مقدار جم و جورتر شدم ولی هنوزم شکم و پهلو و باسن چربی اضافه زیاد دارم .
یکی میگفت آمینو یا گلوتامین بخورم ...
میخواستم نظر شما رو بدونم .
تشکر فراوان
موفق باشید

Havbb
19-08-2013, 05:11
گلوتامین که تاثیری تو انرژی و کم نیاوردن نداره خیلی. آمینو هم اگه امینو مخصوص حرفه ای ها رو بخوری شاید یه چیزایی احساس کنی.

قاعدتا افراد با بدن اینجوری به هیچ عنوان زیر وزنه کم نمیارن برای همین مکمل خاصی نیست براتون.

به نظر من شما قبل از باشگاه یه فنجون قهوه بخور فعلا تا یه مدت انرژی لازم رو بهت میده تا وقتی که خودت راه بیوفتی. به چربی سوزیت هم کمک میکنه

poyyesh
19-08-2013, 23:42
سلام دوستان من قدم 192 195 ( یه چن سالی هس اندازه نگرفتم ) وزنمم همینطو ولی فک کنم 90 تا به حدس خودم یه 5 کیلویی چربی دارم شکم و پهلو باهام البته چون قدم بلنده اینا اصلا دیده نمیشه فقط خودم میخوام هیکلم و یه سرو سامونی بدم همه جاشو به خصوص بازو وسینه و بالا تنه رو بعد چند سال دوری از بدن سازی دوباره میخوام جدددددددی شرو کنم ( اول میخوام چربی ا رو اب کنم بعد شرو کنم بدنسازیو البته همزمانو با استفاده از تمرینات هوازی )سوالم اینه که من یه سرچی زدم دیدم نقش خواب کافی و بخصوص تغذیه قبل و الخصوص بعد تمرین و قبل از خواب خییلیییییییییی مهمه ( قبل تمرین یه کربو پیچیده بزنی تا طول تمرین انرژِی کم نیاری و بعد تمرینم تا نیم ساعت یا یک ساعت اول تایم طلایی که میگن پرو تیین و کربو باکیفیت و زود جذب بزنی قبل خوابم یه پروتیین و کربو درحد کم دیر جذب بزنی که عزلاتت تحلیل نرن تو طول خواب ) تو سرچ کردن متوجه شدم غذاهایی رو داده بودن بعد تمری که مثلا دو تا سینه مرغ و 10 تا سفیده تخم مرغ سیب زمینی پخته و یه بشقاب ماکارونی و ........ که شما خودت بهتر در جریانی / من تقریبا از اول ماه اینده شرو میکنم باشگاه رفتنو حالا سوالم اینه من الان دانشجوم و وقت تهیه اینا رو ندارم و هزینشم خیییییلیییییی گرون در میاد خودم به ای ن فکر رسیدم که یه پودر پرو تتیین و یه کربو هیدرات با کیفیت بگیرم مصرف کنم . ب نظرت همین کارو کنم یا ازغذا استفاده کنم تا یه 2 . 3 ه ماهی بدن عادت کرد بعد مکمل مصرف کنم با اینکه میگن مکملا ضزز دارن واسه بدن هزینه اینا جند در میاد جنس اصلی ( من خودم چن تا از اشناهامون باشگاه دارن ولی نظر شمام میخوام کلا باید چیا مصرف کنم بیشتر منظورم رو تغذیه قبل و بعد تمرین با کیفیت و گرونم نباشه

clau
19-08-2013, 23:55
سلام خدمت همه دوستان من دیروز 2تا دمبل 10 کیلویی که میتونم وزنش کم و زیاد کنم گرفتم تا اون روزهایی که باشگاه نیستم خونه تمرین کنم برای خودم- اگه بخوام هالتر بخرم چقد برام در میاد کسی اطلاعی داره از قیمتش:n13:

Havbb
20-08-2013, 03:23
سلام دوستان من قدم 192 195 ( یه چن سالی هس اندازه نگرفتم ) وزنمم همینطو ولی فک کنم 90 تا به حدس خودم یه 5 کیلویی چربی دارم شکم و پهلو باهام البته چون قدم بلنده اینا اصلا دیده نمیشه فقط خودم میخوام هیکلم و یه سرو سامونی بدم همه جاشو به خصوص بازو وسینه و بالا تنه رو بعد چند سال دوری از بدن سازی دوباره میخوام جدددددددی شرو کنم ( اول میخوام چربی ا رو اب کنم بعد شرو کنم بدنسازیو البته همزمانو با استفاده از تمرینات هوازی )سوالم اینه که من یه سرچی زدم دیدم نقش خواب کافی و بخصوص تغذیه قبل و الخصوص بعد تمرین و قبل از خواب خییلیییییییییی مهمه ( قبل تمرین یه کربو پیچیده بزنی تا طول تمرین انرژِی کم نیاری و بعد تمرینم تا نیم ساعت یا یک ساعت اول تایم طلایی که میگن پرو تیین و کربو باکیفیت و زود جذب بزنی قبل خوابم یه پروتیین و کربو درحد کم دیر جذب بزنی که عزلاتت تحلیل نرن تو طول خواب ) تو سرچ کردن متوجه شدم غذاهایی رو داده بودن بعد تمری که مثلا دو تا سینه مرغ و 10 تا سفیده تخم مرغ سیب زمینی پخته و یه بشقاب ماکارونی و ........ که شما خودت بهتر در جریانی / من تقریبا از اول ماه اینده شرو میکنم باشگاه رفتنو حالا سوالم اینه من الان دانشجوم و وقت تهیه اینا رو ندارم و هزینشم خیییییلیییییی گرون در میاد خودم به ای ن فکر رسیدم که یه پودر پرو تتیین و یه کربو هیدرات با کیفیت بگیرم مصرف کنم . ب نظرت همین کارو کنم یا ازغذا استفاده کنم تا یه 2 . 3 ه ماهی بدن عادت کرد بعد مکمل مصرف کنم با اینکه میگن مکملا ضزز دارن واسه بدن هزینه اینا جند در میاد جنس اصلی ( من خودم چن تا از اشناهامون باشگاه دارن ولی نظر شمام میخوام کلا باید چیا مصرف کنم بیشتر منظورم رو تغذیه قبل و بعد تمرین با کیفیت و گرونم نباشه

اول از همه اینو بگم که به صورت همزمان نمیشه عضله ساخت و چربی از بین برد ، این دوتا همزمان امکان پذیر نیست.

اینجور که من فهمیدم شما اول میخوای چربیهای اضافه رو با ورزش هوازی و رژیم غذایی از بین ببری ، و دنبال مکمل میگردی... مکمل پیشنهادی من گلوتامین هست تا جلوی از بین رفتن عضلاتت رو بگیره. همه وقتی هم میشه مصرفش کرد در شبانه روز

amir_x3
21-08-2013, 00:56
سلام این برنامه واسه چربی سوزی با تردمیل چطوره

5 دقیقه پیاده روی اهسته برا گرم کردن
---------------------------------
1 دقیقه با سرعت 5
1:30 دقیقه با سرعت 7
2:30 دقیقه با سرعت 9
---------------------------
جمعا میشه 5 دقیقه
و 5 بار تکرارش میکنم که میشه 25 دقیقه
که با اون 5 دقیقه پیاده رو یاهسته میشه 30 دقیقه بعد از 5 بار تکرار این کار 5 دقیقه اول رو دوباره انجام میدم تا بدن ب حالت عادی برگرده

کلا 35 دقیقه

اینم بگم روی خود دستگاه نوشته واسه رنج سنی نوشته شده
20................................25............ر نج سنی
120...............................117.........LOWE R
150...............................146..........UPP ER
170..............................166.............H IGH


من ضربانم میره رو 180-180

Havbb
21-08-2013, 05:07
خوبه!

حداکثر ضربان قلبتون باید این باشه:

حداکثر ضربان قلب = عدد 220 منهای سن شما

hosein_a
21-08-2013, 09:58
سلام خدمت اساتید
بلاخره بعد چند سال فعالیت در این زمینه ورزشی تصمیم به مصرف پروتیین کردم!
چند تا سوال داشتم:
الان پروتیین مارک خوب چیه؟من از یکی از مربیان باشگاهمون پرسیدم میگفت الان شده 2.5 کیلویی!!قیمتم بیتن 200 تا 300 تومنه!
اینکه کربو پروتیین که 60 درصد کربوهیدرات داره و 40 درصد پروتیین این بهتره یا خوده پروتیین تنها!!؟
من فقط میخوام یکی از این دو مکملو استفاده کنم!
شرمنده اگه سوالم زیاد شد

amir_x3
21-08-2013, 13:39
ببخشيد ميشه سیستم hiit با تردميل رو بهم بگيد چجوري بايد كار كرد:n16:

Havbb
22-08-2013, 02:19
اینکه کربو پروتیین که 60 درصد کربوهیدرات داره و 40 درصد پروتیین این بهتره یا خوده پروتیین تنها!!؟

برای رشد بدن به جز پروتئین کربوهیدرات هم نیازه

Havbb
22-08-2013, 02:26
ببخشيد ميشه سیستم hiit با تردميل رو بهم بگيد چجوري بايد كار كرد:n16:

در سیستم HIIT ، تمرین هوازی به این صورت انجام میشه که چند ثانیه (مثلا بیست ثانیه) سریع با حداکثر توان میدوید و سپس بیست ثانیه آرام راه میرید و دوباره بیست ثانیه میدوید و... جمعا ده پونزده دقیقه اینکارو میکنید.

نظر منو بخواید بهترین حالتش طبق چیزایی که خوندم و همچنین طبق تجربه ، این هست که شما یک دقیقه سریع با حد اکثر توان بدوید و دو دقیقه آرام راه برید و سپس دوباره یک دقیقه بدوید و.... جمعا نیم ساعت اینکارو بکنید. واقعا عالیه.

amir_x3
22-08-2013, 13:54
در سیستم HIIT ، تمرین هوازی به این صورت انجام میشه که چند ثانیه (مثلا بیست ثانیه) سریع با حداکثر توان میدوید و سپس بیست ثانیه آرام راه میرید و دوباره بیست ثانیه میدوید و... جمعا ده پونزده دقیقه اینکارو میکنید.

نظر منو بخواید بهترین حالتش طبق چیزایی که خوندم و همچنین طبق تجربه ، این هست که شما یک دقیقه سریع با حد اکثر توان بدوید و دو دقیقه آرام راه برید و سپس دوباره یک دقیقه بدوید و.... جمعا نیم ساعت اینکارو بکنید. واقعا عالیه.


مرسي بابت جواب

اينجوري بهتر جواب نميده

من 5 دقيقه بدنم رو گرم كنم

بعد 2 دقيقه با سرعت حداكثر 10-11 بعد يه دقيقه با سرعت حداقل 5 بدوم

اين حلقه رو 8 بار تكرا كنم با 5 دقيقه گرم كردن ميشه 26 دقيقه

4 دقيقه هم برا اخر كه بدن به حالت عادي برگرده خوبه؟

كلا ميشه 30 دقيقه

اين مقدار زمان واسه اين سيستم تمريني كافيه؟

ضربان رو به ماكسيمم ميرسونه؟

يا همون چيزي كه خودت گفتي :یک دقیقه سریع با حد اکثر توان بدوید و دو دقیقه آرام راه برید و سپس دوباره یک دقیقه بدوید و.... جمعا نیم ساعت اینکارو بکنید. واقعا عالیه.

hosein_a
22-08-2013, 21:24
طریقه مصرف پروتیین و کربوهیدرات به چه صورته؟

majid322
22-08-2013, 22:59
طریقه مصرف پروتیین و کربوهیدرات به چه صورته؟

منظورتون مکمله ؟؟ چه برند و محصولی ؟؟

mehdi_pro2
23-08-2013, 11:02
آقا من 19 سالمه و 165 قد و 50 کیلو وزن! :n29: { حیف نون } :n03:

بنظرتون من اگه از الان تا 6 ماه دیگه برم بدنسازی می تونم از این فرم بد و زشت و آبروبر و سوزن ته گردي در بیام؟

راستی یه جورایی روم هم نمیشه برم باشگاه! آخه خیلی لاغرم! می ترسم مسخره ام کنند! :n28:

hosein_a
23-08-2013, 17:40
منظورتون مکمله ؟؟ چه برند و محصولی ؟؟

من اطلاعه دقیقی از برنده خوب ندارم !!
باره اولمه که میخوام مصرف کنم!

majid322
23-08-2013, 17:42
شما هدفتون چیه ؟؟ سابقه تمرینی ؟ قد و وزن و سن ؟؟

pouyacapitan
23-08-2013, 17:47
دوستان من می خوام یکم وزن کم کنم.
باشگاه هم می رم؟
به نطرتون همین هوازیا خوبن؟
۲۰ دقیقه تردمیل می رم،۱۵ دقیقه دوچرخه،۱۰ دقیقه اسکی فضایی،۱۰۰ تا هم شکم می زنم،یکمم با میله پهلو کار می کنم با پیچ کمر
به نظرتون اینا خوبه؟
بعدش دوستان غذا رو چیکار کنم؟
برنج رو کلا حذف کنم؟۳-۴ تا غذا معرفی کنین واسه ناهار شام اینا که تقریبا رژیمی باشن
ممنون

Havbb
24-08-2013, 01:56
آقا من 19 سالمه و 165 قد و 50 کیلو وزن! :n29: { حیف نون } :n03:

بنظرتون من اگه از الان تا 6 ماه دیگه برم بدنسازی می تونم از این فرم بد و زشت و آبروبر و سوزن ته گردي در بیام؟

راستی یه جورایی روم هم نمیشه برم باشگاه! آخه خیلی لاغرم! می ترسم مسخره ام کنند! :n28:

اگه مثل الان نگران و ناراحت و مضطرب باشید نه! ولی با یه اعصاب آروم و یه تمرین خوب و تغذیه ی عالی ب همه جا میشه رسید.

Havbb
24-08-2013, 01:57
من اطلاعه دقیقی از برنده خوب ندارم !!
باره اولمه که میخوام مصرف کنم!

به ازای هر کیلو گرم از وزن بدن دو گرم پروتیئن طی پنج وعده مصرف شود.

Havbb
24-08-2013, 01:59
دوستان من می خوام یکم وزن کم کنم.
باشگاه هم می رم؟
به نطرتون همین هوازیا خوبن؟
۲۰ دقیقه تردمیل می رم،۱۵ دقیقه دوچرخه،۱۰ دقیقه اسکی فضایی،۱۰۰ تا هم شکم می زنم،یکمم با میله پهلو کار می کنم با پیچ کمر
به نظرتون اینا خوبه؟
بعدش دوستان غذا رو چیکار کنم؟
برنج رو کلا حذف کنم؟۳-۴ تا غذا معرفی کنین واسه ناهار شام اینا که تقریبا رژیمی باشن
ممنون

بله هوازی ها خوبن. ولی هوازی رو صبح ناشتا برید خیلی بهتره (توی باشگاه هم اگه حال داشتید انجام بدید)

رژیم غذایی هم هرچی کمتر چربی و کربوهیدارت بخورید بهتره ولی یادتون باشه که مثلا ویتامینهای گروه ب رو با حذف نان و برنج نمیتونید خوب جذب کنید پس به فکر مکمل غذایی باشید. روزی به مولتی ویتامین کمکتون میکنه.

hosein_a
24-08-2013, 09:28
شما هدفتون چیه ؟؟ سابقه تمرینی ؟ قد و وزن و سن ؟؟

من چند سالی هست که دارم این ورزشو انجام میدم!
اما برا اولین باره میخوام پروتیین مصرف کنم!
میخواسم بدونم اگه خودم برم بخرم و بعد هر تمرین مثلا یه قاشق مصرف کنم!اشکالی داره؟

salar79
25-08-2013, 14:16
سلام دوستان
کسی نرم افزاری برای اندروید میشناسه که حرکات رو یاد بده؟؟

m.prodigy
25-08-2013, 18:53
سلام

اقا این درسته که بگیم :
حرکات با هالتر...برای ایجاد عضله
حرکات با دمبل... برای افزایش حجم
حرکات سیم کش ....برای تفکیک
هستند؟؟؟

نظر شما در مورد ترکیبات زیر چیه؟
سینه + پشت بازو
شانه + زیر بغل
پا + جلو بازو

اگه حالت دیگه ای بهتره لطفا ذکر کنید(مثلا سینه+جلو بازو) و دلیل حرفتون هم بفرمایید

ماه دومه که میرم بدنسازی ولی قبلا ورزش سبک میکردم

amir1373
26-08-2013, 00:33
سلام

اقا این درسته که بگیم :
حرکات با هالتر...برای ایجاد عضله
حرکات با دمبل... برای افزایش حجم
حرکات سیم کش ....برای تفکیک
هستند؟؟؟

نظر شما در مورد ترکیبات زیر چیه؟
سینه + پشت بازو
شانه + زیر بغل
پا + جلو بازو

اگه حالت دیگه ای بهتره لطفا ذکر کنید(مثلا سینه+جلو بازو) و دلیل حرفتون هم بفرمایید

ماه دومه که میرم بدنسازی ولی قبلا ورزش سبک میکردم

حرفتون غلطه ولی در بعضی موارد درسته مثلا شما سیم کش بزنی حجم هم میگیری قدرتت هم زیاد میشه ولی خب کمتر از هالتر و دمبل
در مورد هالتر مثلا عضله بزرگ بشه یعنی حجم دیگه دمبل هم مثل هالتره ولی با قدرت تفکیک بیشتر

شما 3 روز در هفته میخوای بری اینجوری بهتره :
سینه + جلو بازو
پا + شانه
زیر بغل + پشت بازو

چون زیر بغل و پا دو تاشون عضلات بزرگی هستن و بهتره جداگانه تمرین بدین ولی خب 4 جلسه تمرین کنین و اینا رو جدا کنین خیلی بهتره

ehsan102
26-08-2013, 05:46
سلام سالار جان
دوتا برنامه هست که پولیه
اگه مارکت بازار رو داری ، این دوتا برنامه رو سرچ کن
مربی بدنسازی
آموزش پرورش اندام

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Havbb
27-08-2013, 02:00
نظر شما در مورد ترکیبات زیر چیه؟

مربی بر اساس میزان پیشرفت و سابقه تمرینی شما و وضعیت بدنیتون اینو تعیین میکنه که کدوم عضلات در یک جلسه با هم تمرین داده شوند.

alipoor90
27-08-2013, 12:23
سلام دوستان
1-قرص کولین در بازار وجود داره؟(به صورت نمک کولین یا ... خلاصه هرچی که از این کپسول های 1.2 گرمی لستین که 44 میلی گرم کولین داره بیشتر کولین داشته باشه!)
2- لستین سویا یا پودر لستین سویا رو از کجا ها میشه تهیه کرد؟
ممنون

salar79
28-08-2013, 22:14
ممنون
یه کی دیگه دانلود کردم

دوستان کسی میدونه کدوم از حرکتا برای رشد قد بده یه کلا بدنسازی برای رشد و قد کشیدن بده؟؟؟
حرکتی برای افزایش قد هست
آخه من تو سن رشدم:n02:

hosein_a
30-08-2013, 13:12
جوابه من چی شد پس!!!!!
من برم مکمل پروتیین مصرف کنم بهتره یا مکمل پروتیین کربوهیدرات؟؟
نوعه مصرفشم لطف کنید بگین؟
باتشکر

Havbb
30-08-2013, 17:44
ممنون
یه کی دیگه دانلود کردم

دوستان کسی میدونه کدوم از حرکتا برای رشد قد بده یه کلا بدنسازی برای رشد و قد کشیدن بده؟؟؟
حرکتی برای افزایش قد هست
آخه من تو سن رشدم:n02:

به نظر میرسه که بارفیکس در افزایش قد موثره ، به طور کلی حرکات کششی برای رشد طولی مناسب هستند.

حرکت خاصی نیست که بگیم مانع رشد قد میشه. اینجور چیزا جزو خرافات غیر علمی هست که در این ورزش مطرح شده.

Havbb
30-08-2013, 17:46
جوابه من چی شد پس!!!!!
من برم مکمل پروتیین مصرف کنم بهتره یا مکمل پروتیین کربوهیدرات؟؟
نوعه مصرفشم لطف کنید بگین؟
باتشکر

جواب شما رو هم دادیم ولی شما با دقت نمیخونی!

هم پروتئین لازمه برای رشد و هم کربوهیدرات. ببین اگه این دوتا رو از طریق غذا میتونی جذب کنی به اندازه ی کافی که هیچی ، اگه هرکدومو نمیتونی با غذا به اندازه کافی به بدنت برسونی باید مکمل مصرف کنی...

hosein_a
01-09-2013, 09:04
جواب شما رو هم دادیم ولی شما با دقت نمیخونی!

هم پروتئین لازمه برای رشد و هم کربوهیدرات. ببین اگه این دوتا رو از طریق غذا میتونی جذب کنی به اندازه ی کافی که هیچی ، اگه هرکدومو نمیتونی با غذا به اندازه کافی به بدنت برسونی باید مکمل مصرف کنی...

دوست گرامی طبیعیه که با غذا نمیشه!!!
حالا من کدوم مکملو بگیرم ؟چه مارکی؟
نوع مصرفشم نگفتینا
باتشکر

Raziel007
02-09-2013, 03:50
دوستان من یک ماه هست که دنبال جایی میگردم که مکمل ورزشی اصل بفروشه. مثل پروتئین و کراتین و آمینو و... . آیا کسی در تهران جایی را سراغ داره که نمایندگی و یا وارد کننده این محصولات باشه و واقعا مطمئن باشه. در ضمن بشه حضوری خرید کرد. با تضمین. اگه میشه پیغام خصوصی کنید برام.
با تشکر

Khan gholi
02-09-2013, 06:51
برای اینکه شکم شش تیکه داشته باشم باید چی عملی رو انجام بدم؟تعداد و زمان اصلا مهم نیست

Havbb
04-09-2013, 01:44
دوست گرامی طبیعیه که با غذا نمیشه!!!
حالا من کدوم مکملو بگیرم ؟چه مارکی؟
نوع مصرفشم نگفتینا
باتشکر

شما فعلا یه گینر بگیر مصرف کن. کراتین و گلوتامین هم اگر خواستی بگیر.

دستور مصرف گینر هم قبل از تمرین و بعد از تمرین و همراه با هر وعده ی غذایی هستش.

Havbb
04-09-2013, 01:49
برای اینکه شکم شش تیکه داشته باشم باید چی عملی رو انجام بدم؟تعداد و زمان اصلا مهم نیست


شما اول باید ببینی پیدا نبودن عضلات شکمت علتش چیه ، ممکنه علتش کوچک بودن عضلات ، تجمع چربی روی عضلات ، تجمع آب زیر پوست یا... باشه. شایع ترین علتهاش همینهاس که گفتم شما ببین کدومیشه تک تک رفعش کن.

تقویت عضلات شکم با دراز نشست و سایر تمرینات شکم و حرکات با دستگاه شکم میشه. از بین بردن چربی زائد هم با رژیم غذایی و ورزش هوازی ممکنه.

Turok-71
04-09-2013, 02:50
سلام رفقا!

حدود دوساله باشگاه میرم،(البته بصورت مقطعی)بالاتنه ی خوبی دارم! کلا استعداد داره بدنم،تو یه ماه میتونم قشنگ بیارمش رو فرم!

فقط روی شکم و پهلوهام کار نکردم و برام مهم نبودن،خلاصه اینکه دوستام گیر دادن که حیفه این بالاتنه که روی این شکمه:دی


حالا میخواستم بپرسم چه راهکاری هست واسه کاهش سایز شکم و کلا محو کردن پهلوها؟ به قول معروف V بشه هیکلم!

و البته رژیم غذایی! چه غذایی نخورم؟ اسم ببرید :دی

از روبرو اینجوریم::دی

(=======)
...=====
...=====
..(=====)


چیزی ک میخوام:
(=======)
...=====
...=====
....====

چـاکـث!

Havbb
04-09-2013, 03:53
اول بگم که کاهش سایز لگن امکان پذیر نیست و هفتی شدن بدن در گرو کوچکتر بودن لگن از عرض شانه هاست.

ولی کاهش چربی های شکم در یک کلام با رژیم غذایی + ورزش هوازی + صبر امکان پذیره.

تیپ بدنی شما طوری هست که خیلی راحت عضله میارید پس نیازی نیست به فکر حفظ عضلات موجودتون باشید ، اگر یه مقدارشم از بین رفت بعدا با یه دوره حجم برمیگرده.

Khan gholi
04-09-2013, 11:03
شما اول باید ببینی پیدا نبودن عضلات شکمت علتش چیه ، ممکنه علتش کوچک بودن عضلات ، تجمع چربی روی عضلات ، تجمع آب زیر پوست یا... باشه. شایع ترین علتهاش همینهاس که گفتم شما ببین کدومیشه تک تک رفعش کن.

تقویت عضلات شکم با دراز نشست و سایر تمرینات شکم و حرکات با دستگاه شکم میشه. از بین بردن چربی زائد هم با رژیم غذایی و ورزش هوازی ممکنه.

نوع بر امدگی عضله دور چشکم بصورت بیضی وار مشخصه و فکر کنم همین جمع شدن اب باشه ولی وقتی یک روز فعایت بدنی زیاد دارم این بر امدگی بیشتر میشه.دراز نشت حدود 200 تا میرم ولی تا حالا 6 تیکه نشده بیشتر باعث سفت شدن عضلات میشه تا تفکیک عضلات

Havbb
04-09-2013, 17:12
نوع بر امدگی عضله دور چشکم بصورت بیضی وار مشخصه و فکر کنم همین جمع شدن اب باشه ولی وقتی یک روز فعایت بدنی زیاد دارم این بر امدگی بیشتر میشه.دراز نشت حدود 200 تا میرم ولی تا حالا 6 تیکه نشده بیشتر باعث سفت شدن عضلات میشه تا تفکیک عضلات

دقیقا مشکل شما چربیهای اضافیه

Turok-71
04-09-2013, 23:23
اول بگم که کاهش سایز لگن امکان پذیر نیست و هفتی شدن بدن در گرو کوچکتر بودن لگن از عرض شانه هاست.

ولی کاهش چربی های شکم در یک کلام با رژیم غذایی + ورزش هوازی + صبر امکان پذیره.

تیپ بدنی شما طوری هست که خیلی راحت عضله میارید پس نیازی نیست به فکر حفظ عضلات موجودتون باشید ، اگر یه مقدارشم از بین رفت بعدا با یه دوره حجم برمیگرده.


اون لگنم نی:دی


(=======) سرشونه
...===== سینه
...=====
..(=====) پهلو و شکم

کلا بالاتنه س!

Alex Fera
11-09-2013, 12:43
سلام...........
مربی من برای دوره ی کات بهم مکمل های زیر رو پیشنهاد داده :
آمینو اسید - کراتین ترکیبی - ال آرژنین و قرص استرانازول...................
نظر شما چیه؟!
از هر کدوم چه مارکی بهتر هستش که تهیه کنم؟!
کلا نظرتون در مورد دوره چیه؟!

Roy Jackson
11-09-2013, 13:06
سلام...........
مربی من برای دوره ی کات بهم مکمل های زیر رو پیشنهاد داده :
آمینو اسید - کراتین ترکیبی - ال آرژنین و قرص استرانازول...................
نظر شما چیه؟!
از هر کدوم چه مارکی بهتر هستش که تهیه کنم؟!
کلا نظرتون در مورد دوره چیه؟!

آمینو اسید از چه نوعش؟ شما برای کات 2222 مصرف کن
بعد برای کات معمولا کراتین تجویز نمی کنن، من تا حالا ندیدم

Facon_Archi
11-09-2013, 13:53
پروتئین مارک Whey خوبه؟
من یه دوره ازش استفاده کردم راضی بودم
اگه مارک بهتری هست معرفی کنید

Alex Fera
11-09-2013, 19:26
آمینو اسید از چه نوعش؟ شما برای کات 2222 مصرف کن
بعد برای کات معمولا کراتین تجویز نمی کنن، من تا حالا ندیدم

والا نمیدونم،کراتین ترکیبی سل تچ میگفت خودش...........

Havbb
12-09-2013, 03:30
سلام...........
مربی من برای دوره ی کات بهم مکمل های زیر رو پیشنهاد داده :
آمینو اسید - کراتین ترکیبی - ال آرژنین و قرص استرانازول...................
نظر شما چیه؟!
از هر کدوم چه مارکی بهتر هستش که تهیه کنم؟!
کلا نظرتون در مورد دوره چیه؟!

والا همکار عزیز ، اینایی که گفتی بیشتر به دوره حجم میخوره تا دوره کات!
کراتین که اصلا اصلا اصلا نباید توی دوره کات مصرف بشه. قرصهای آمینو اسید هم بیشتر برای عضله سازی استفاده میشن و در مواردی مانع چربی سوزی هم میشن (بحثش یکم پیچیده س)
ال آرژنین هم مال کات و هم مال حجمه. از این جهت که هورمون رشد رو زیاد میکنه باعث افزایش چربی سوزی میشه ولی یکم آب میندازه تو بدن و زیر پوست ، بنابر این من برای هفته های اخر دوره ی کات توصیه نمیکنم ولی برای اوایلش بد نیست (برای قسمت چربی سوزی)

استرانازول هم که یک نوع استروئید آنابولیک (هورمون) هست که امیدوارم از عوارضش آگاه باشید....... ضمنا به خاطر عوارض کبدی زیاد فرم خوراکی، من فرم تزریقی اون رو (به شرط اصل بودن) ترجیح میدم به قرصش.

Havbb
12-09-2013, 03:32
پروتئین مارک Whey خوبه؟
من یه دوره ازش استفاده کردم راضی بودم
اگه مارک بهتری هست معرفی کنید

عزیزم Whey مارک تجاری نیست! اسم یه نوع پروتئینه که توی شیر و آب پنیر وجود داره...

برای بدنسازی باید انوع پروتئین ها رو به بدن برسونید ، وی پروتئین خیلی با کیفیتیه ولی بهتره از پروتئین تخم مرغ ، سویا ، ماهی و کازئین هم استفاده کنید (هر کدوم به جای خود و به وقتش)

Facon_Archi
12-09-2013, 11:12
عزیزم Whey مارک تجاری نیست! اسم یه نوع پروتئینه که توی شیر و آب پنیر وجود داره...

برای بدنسازی باید انوع پروتئین ها رو به بدن برسونید ، وی پروتئین خیلی با کیفیتیه ولی بهتره از پروتئین تخم مرغ ، سویا ، ماهی و کازئین هم استفاده کنید (هر کدوم به جای خود و به وقتش)

یعنی چی؟!
من یه ۴ کیلویی دارم که بالاش نوشته SUN زیرش هم نوشته Whey
خب توی یه مارکی پروتئین تخم مرغ و سویا و.. وجود داره؟!

Alex Fera
12-09-2013, 13:36
والا همکار عزیز ، اینایی که گفتی بیشتر به دوره حجم میخوره تا دوره کات!
کراتین که اصلا اصلا اصلا نباید توی دوره کات مصرف بشه. قرصهای آمینو اسید هم بیشتر برای عضله سازی استفاده میشن و در مواردی مانع چربی سوزی هم میشن (بحثش یکم پیچیده س)
ال آرژنین هم مال کات و هم مال حجمه. از این جهت که هورمون رشد رو زیاد میکنه باعث افزایش چربی سوزی میشه ولی یکم آب میندازه تو بدن و زیر پوست ، بنابر این من برای هفته های اخر دوره ی کات توصیه نمیکنم ولی برای اوایلش بد نیست (برای قسمت چربی سوزی)

استرانازول هم که یک نوع استروئید آنابولیک (هورمون) هست که امیدوارم از عوارضش آگاه باشید....... ضمنا به خاطر عوارض کبدی زیاد فرم خوراکی، من فرم تزریقی اون رو (به شرط اصل بودن) ترجیح میدم به قرصش.

استرانازول رو که کلا بیخیالش شدم حامد جان...............

خودت واسه دوره ی کات دقیقا چه دوره ای رو پیشنهاد میکنی؟!
من 180 قدمه و 74 کیلو هم وزنمه...........
بدنمم خوبه،به جز یه سانت چربی که زیر شکممه دیگه اصلا چربی ندارم.............
الان هم از حجم نسبی عضله هام راضی نیستم البته،میخوام یه خورده بیشتر بشه و یکمم کات تر بشه و بیاد تو چشم...............

اگه کمکم کنی ممنونت میشم حامدی،یا علی..............

Alex Fera
12-09-2013, 13:42
راستی حامد جان یه لطفی بکن و یه توضیحی هم در مورد عوارض آندوژنی استروئید ها و عوارض همین استرانازول بهم بده،شرمنده،ممنون./

Alcatel.
13-09-2013, 01:56
سلام میخواستم از بی عارضه بودن و معتبر بودن یه محصول که ظاهرا از نوع whey هست و کارخونش توی یزده ... ( شرکت داروسازی و مکمل های غذایی - حیاتی کارن ) مطمئن بشم. شماره ی پروانه از سازمان غذا و دارو هم روش درج شده + quality austria + شماره ی مشاوره تغذیه تهران + ادرس و تلفن کارخانه + HACCP + دو نوع ISO و .... از داروخونه گرفتم دکتر داروخونه گفت عوارض نداره اما به حرف او نا نمیشه اعتماد کرد فقط میخوان جنسشونو بفروشن ... گفت ایران فقط درشو میبنده ! اینجوری که از روی قوطیش مشخصه مثــــــلا تحت لیسانس کاناداس ! اما فکر کنم همچین خبرایی نیس ... فکر میکنید قابل اعتماده؟ مصرف بکنیم / نکنیم؟؟؟ یه توضیحی هم در رابطه با نحوه ی پیدا کردن مکمل فروشی که جنساش اصل باشه بدین .. مثلا من " مکمل اصل از کجا گیر بیارم؟ فکر میکنید داروخونه ها تمام مکمل هایی که ارائه میکنن اصل هستن؟ اصلا سمت داروخونه واسه مکمل بریم یا نه؟ .. و سوال اخرم اینه که کسایی که فقط میخوان با سیب زمینی و تخم مرغ ورزش کنن مکملی برای جایگزین کردنه این موارد وجود داره؟ خودتون میدونید دیگه " سیب زمینی و تخم مرغ رو هر روز بخوای در اون حجم اماده کنی به هیچ کاری نمیرسی صبح تا شب فقط باس بری بخری بیاری درست کنی بخوری و ورزش کنی !!! اگه تمام موادی که لازمه برای بدنسازی توی چندتا مکمل بود و توی این ایران که ماشالله همه ی جنسا قلابیه پیدا میشد عالی بود " چند دقیقه بیشتر وقتو نمیگرفت ... در این مورد هم راهنمایی کنید لطـــفا.. خسته شدیم بسکه با این سیب زمینی / تخم مرغ سروکله زدیم.

Havbb
13-09-2013, 02:06
دوستان عزیز یک روز صبر کنید الان نمیتونم جوابتون رو کامل بدم.
خودت واسه دوره ی کات دقیقا چه دوره ای رو پیشنهاد میکنی؟!
من 180 قدمه و 74 کیلو هم وزنمه...........
بدنمم خوبه،به جز یه سانت چربی که زیر شکممه دیگه اصلا چربی ندارم.............
الان هم از حجم نسبی عضله هام راضی نیستم البته،میخوام یه خورده بیشتر بشه و یکمم کات تر بشه و بیاد تو چشم...............

اگه کمکم کنی ممنونت میشم حامدی،یا علی..............

محمد جان فعلا همینو بگم که شما توی دوره ی کات بخوای یا نخوای یه مقدار کمی از حجمت رو هم از دست میدی پس باید اینقدر حجم زیاد کنی که با اون مقداری که توی کات از دست میدی یه چیز قابل قبول تهش بمونه نه اینکه بدنت بعد از دوره کات بشه عین یه ژیمناستیک کار!!

بعدا میام مفصل تر توضیح میدم.

amir deja vu
13-09-2013, 10:54
سلام دوستان
ميخوام بدونم من چطور بايد وزنه هايي رو كه ميزنم سنگين تر كنم؟ يعني ميخوام بدونم اصولي براي اين كار هست ؟ مثلا تو هر ست به صورت هرمي سنگين ترش كنم يا يه وزن ثابت بزنم...مثلا وقتي پرس سينه دارم 4 تا ست رو50 بزنم يا از ست اول تا چهارم 35 و40و45 و...بزنم
يا هر چند جلسه(هفته) يكبار وزنه ها رو افزايش بدم؟

Alcatel.
13-09-2013, 15:19
یادم رفت اینو بپرسم ... مگه مکمل ها هم دوره دارن؟ توی قسمت توضیحاتش نوشته در دوره ی استفاده از مکمل های پروتئینی ........ ! مگه دوره فقط به بازه ی زمانی استفاده از داروهای ممنوعه اطلاق نمیشه؟ فکر میکردم میشه مثلا همین whey رو مادام العمر مصرف کرد ! نمیشه؟! بلاخره حتی اون 1 گرم پروتئین برای هر کیلو از وزن رو نمیشه بدونه مکمل به بدن رسوند مگه اینکه تمام روز فقط در حال خوردن باشی !

Alex Fera
14-09-2013, 00:16
دوستان عزیز یک روز صبر کنید الان نمیتونم جوابتون رو کامل بدم.

محمد جان فعلا همینو بگم که شما توی دوره ی کات بخوای یا نخوای یه مقدار کمی از حجمت رو هم از دست میدی پس باید اینقدر حجم زیاد کنی که با اون مقداری که توی کات از دست میدی یه چیز قابل قبول تهش بمونه نه اینکه بدنت بعد از دوره کات بشه عین یه ژیمناستیک کار!!

بعدا میام مفصل تر توضیح میدم.

ممنون حامدی،پس به نظرت اول یه دوره ی حجم دیگه بردارم بعد یه دوره ی کات برم؟!
از دوره ی قبلیم 4 و نیم ماه میگذره دقیقا،واسه عروسیم غولی شده بودم:n02:،الان یه چندین کیلویی کم کردم نمیدونم چرا..............
منتظرت هستم دادا.................

Alex Fera
14-09-2013, 00:24
منم یه خورده تو کار بزرگان دخالت کنم:n02:


یادم رفت اینو بپرسم ... مگه مکمل ها هم دوره دارن؟ توی قسمت توضیحاتش نوشته در دوره ی استفاده از مکمل های پروتئینی ........ ! مگه دوره فقط به بازه ی زمانی استفاده از داروهای ممنوعه اطلاق نمیشه؟ فکر میکردم میشه مثلا همین whey رو مادام العمر مصرف کرد ! نمیشه؟! بلاخره حتی اون 1 گرم پروتئین برای هر کیلو از وزن رو نمیشه بدونه مکمل به بدن رسوند مگه اینکه تمام روز فقط در حال خوردن باشی !

خیر دوست عزیز،شما هر مکملی بخوای استفاده کنی به اون دوره ی زمانی مصرفت میگن دوره............
یه نکته ی دیگه هم اینکه بیشتر مکمل ها رو نمیشه و نباید به تنهایی مصرف کرد،مثلا همین نوع Whey که شما میگید رو من ندیدم ولی چون اسم Whey روش هست یعنی توی دوره ی حجم آوری و دوره ی عضله سازی باید مصرف بشه همراه با مکمل های دیگه،درست همونطور که روش و توی دستور العمل نوشته............
شما هیچ مکملی رو نمیتونید مادام العمر استفاده کنید،جدا از ضررهای خاص خودش که داره،مطمئن سودی هم نداره و نتیجه ای نمیگیرید.................


سلام دوستان
ميخوام بدونم من چطور بايد وزنه هايي رو كه ميزنم سنگين تر كنم؟ يعني ميخوام بدونم اصولي براي اين كار هست ؟ مثلا تو هر ست به صورت هرمي سنگين ترش كنم يا يه وزن ثابت بزنم...مثلا وقتي پرس سينه دارم 4 تا ست رو50 بزنم يا از ست اول تا چهارم 35 و40و45 و...بزنم
يا هر چند جلسه(هفته) يكبار وزنه ها رو افزايش بدم؟

خوب این برای هرکس و طبق اون برنامه و هدفی که داره فرق میکنه.............
شما اگه بدن بدون چربی دارید و توی دوره ی خاصی هم نیستید به نظر من بهتر هستش که از همین سبک هرمی به قول خودتون استفاده کنید،به صورتی که ست های ابتدایی کمتر از توان،ست های وسط در حد توان و ست های آخر هم در حدی باشه که کمی هم از حریف تمرنی کمک بخواید(البته نه همش رو)
در مورد جمله آخر هم اون دیگه کاملا به خودتون و توان خودتون مربوط میشه،مطمئنا شما هرچقد سابقه ی تمرینی تون بره بالاتر برای فشار آووردن به عضلات باید از وزنه های سنگینتری استفاده کنید............

Havbb
14-09-2013, 01:34
سلام میخواستم از بی عارضه بودن و معتبر بودن یه محصول که ظاهرا از نوع whey هست و کارخونش توی یزده ... ( شرکت داروسازی و مکمل های غذایی - حیاتی کارن ) مطمئن بشم. شماره ی پروانه از سازمان غذا و دارو هم روش درج شده + quality austria + شماره ی مشاوره تغذیه تهران + ادرس و تلفن کارخانه + HACCP + دو نوع ISO و .... از داروخونه گرفتم دکتر داروخونه گفت عوارض نداره اما به حرف او نا نمیشه اعتماد کرد فقط میخوان جنسشونو بفروشن ... گفت ایران فقط درشو میبنده ! اینجوری که از روی قوطیش مشخصه مثــــــلا تحت لیسانس کاناداس ! اما فکر کنم همچین خبرایی نیس ... فکر میکنید قابل اعتماده؟ مصرف بکنیم / نکنیم؟؟؟ یه توضیحی هم در رابطه با نحوه ی پیدا کردن مکمل فروشی که جنساش اصل باشه بدین .. مثلا من " مکمل اصل از کجا گیر بیارم؟ فکر میکنید داروخونه ها تمام مکمل هایی که ارائه میکنن اصل هستن؟ اصلا سمت داروخونه واسه مکمل بریم یا نه؟ .. و سوال اخرم اینه که کسایی که فقط میخوان با سیب زمینی و تخم مرغ ورزش کنن مکملی برای جایگزین کردنه این موارد وجود داره؟ خودتون میدونید دیگه " سیب زمینی و تخم مرغ رو هر روز بخوای در اون حجم اماده کنی به هیچ کاری نمیرسی صبح تا شب فقط باس بری بخری بیاری درست کنی بخوری و ورزش کنی !!! اگه تمام موادی که لازمه برای بدنسازی توی چندتا مکمل بود و توی این ایران که ماشالله همه ی جنسا قلابیه پیدا میشد عالی بود " چند دقیقه بیشتر وقتو نمیگرفت ... در این مورد هم راهنمایی کنید لطـــفا.. خسته شدیم بسکه با این سیب زمینی / تخم مرغ سروکله زدیم.

این مارک وی که آدرس کارخونه ش یزده و تو داروخونه ها دارن رو بچه ها مصرف کردن راضی بودن. این فقط وی نداره ، تقریبا میشه گفت یه جور شیر خشکه!

من خودم تو داروخونه کار میکنم. جنسی که میاد تو داروخونه شدید ترین نظارتها روش انجام میشه و این محصولات انحصاری یک یا دو شرکت پخش دارو هستش. اینا اگه بخوان تقلبی بدن مجوز پخش داروشون باطل میشه بنابر این نمیان همچین ریسکی بکنن. هرگونه تخلفی هم کاملا قابل پیگیری هستش. در واقع این پروتئین رو برای نسخه ها هم میذاریم (نسخه های دکتر غدد و متابولیسم و متخصص تغذیه و...)

تمام موادی که برای یه بدنساز نیازه هم توی یه قوطی هایی هست توی داروخونه بهش میگن Gane up یا Lady meal ، اینا رو بگیری هرچی که نیازه برای رشد عضله توش هست.

Havbb
14-09-2013, 01:48
سلام دوستان
ميخوام بدونم من چطور بايد وزنه هايي رو كه ميزنم سنگين تر كنم؟ يعني ميخوام بدونم اصولي براي اين كار هست ؟ مثلا تو هر ست به صورت هرمي سنگين ترش كنم يا يه وزن ثابت بزنم...مثلا وقتي پرس سينه دارم 4 تا ست رو50 بزنم يا از ست اول تا چهارم 35 و40و45 و...بزنم
يا هر چند جلسه(هفته) يكبار وزنه ها رو افزايش بدم؟

هر ست باید نسبت به ست قبلی سنگین ترش کنییادم رفت اینو بپرسم ... مگه مکمل ها هم دوره دارن؟ توی قسمت توضیحاتش نوشته در دوره ی استفاده از مکمل های پروتئینی ........ ! مگه دوره فقط به بازه ی زمانی استفاده از داروهای ممنوعه اطلاق نمیشه؟ فکر میکردم میشه مثلا همین whey رو مادام العمر مصرف کرد ! نمیشه؟! بلاخره حتی اون 1 گرم پروتئین برای هر کیلو از وزن رو نمیشه بدونه مکمل به بدن رسوند مگه اینکه تمام روز فقط در حال خوردن باشی !

مکملهای پروتئینی رو میشه مدت طولانی مصرف کرد ولی مثلا کراتین رو بیشتر از چهار هفته نمیتونید ازش جواب بگیرید...ممنون حامدی،پس به نظرت اول یه دوره ی حجم دیگه بردارم بعد یه دوره ی کات برم؟!
از دوره ی قبلیم 4 و نیم ماه میگذره دقیقا،واسه عروسیم غولی شده بودم:n02:،الان یه چندین کیلویی کم کردم نمیدونم چرا..............
منتظرت هستم دادا.................

نمیدونی برای چی کم کردی؟ خودت دلیلشو گفتی که مرد حسابی :دی

البته من عکستو ندیدم ولی اینجور که خودت تعریف میکنی ظاهرا یه حجم دیگه حد اقل نیاز داری. البته هدفت رو هم مشخص کن ها! ببین هدفت چیه دقیقا...

Alex Fera
14-09-2013, 14:13
نمیدونی برای چی کم کردی؟ خودت دلیلشو گفتی که مرد حسابی :دی

البته من عکستو ندیدم ولی اینجور که خودت تعریف میکنی ظاهرا یه حجم دیگه حد اقل نیاز داری. البته هدفت رو هم مشخص کن ها! ببین هدفت چیه دقیقا...

نه باوُ،همه زیاد میکنن بعد از ازدواج،ما کم کردیم:n02:...............
واسه دوره ی حجم چیا مصرف کنم به نظرت؟!

Havbb
15-09-2013, 02:04
پروتئین رو که حتما باید مصرف کنی. دیگه بقیه ش بستگی به نیازت داره ، مثلا کربوهیدرات رو اگه میتونی غذا زیاد بخور اگه نمیتونی مکمل بگیر. اگه نیاز داشتی کراتین یا پمپ و... هم میتونی بگیری ولی فکر نکنم نیاز داشته باشه.

Alex Fera
15-09-2013, 10:37
پروتئین رو که حتما باید مصرف کنی. دیگه بقیه ش بستگی به نیازت داره ، مثلا کربوهیدرات رو اگه میتونی غذا زیاد بخور اگه نمیتونی مکمل بگیر. اگه نیاز داشتی کراتین یا پمپ و... هم میتونی بگیری ولی فکر نکنم نیاز داشته باشه.

نظرت رو اینا چیه؟!
پروتئین اوپتیموم
کراتین ماسل فارم
آمینو 2222 (اصل:n02:)

+
یه گلوتامین هم بعد از اتمام دوره میخوام مصرف کنم.............
خوبه؟!

Alex Fera
17-09-2013, 03:57
حامد؟!
مجید؟!
وِر آر یو؟!
یه بار ما مشاوره خواستیما!!!!
همه خوبای فروم حالا درگیر شدن..............
ای بابا،همیشه دیر رسیدیم :|

Havbb
18-09-2013, 16:01
آهان ببخشید جواب ندادم عزیزم.

آره ترکیب خوبیه مخصوصا آمینو که وقتی مصرف کنی دیگه نیاز به استروئید نداری...

گلوتامین رو میخوای دوره کات مصرف کنی یعنی؟

hamid_diablo
18-09-2013, 16:14
مکملهای پروتئینی رو میشه مدت طولانی مصرف کرد ولی مثلا کراتین رو بیشتر از چهار هفته نمیتونید ازش جواب بگیرید...

سلام

واقعا؟یعنی بعد از 4 هفته بی مصرف میشه...من الان 1 ماه و نیمه دارم مصرف میکنم و فکر کنم برای 2 هفته دیگه هم چیزی باشه برای خوردن...:n02:

Havbb
18-09-2013, 16:23
اوج اثرش چهار هفته س. من یه کراتین رو دو سال پیش گرفتمش هنوز دارمش البته فاسد شده دیگه.... هیچ وقت دوره کامل نرفتم. بعضی وقتها همینجوری یکم میخوردم!

کراتین سیصد گرمی همراه بارگیریش حد اکثر یک ماه میره.

Alex Fera
18-09-2013, 18:15
سلام

واقعا؟یعنی بعد از 4 هفته بی مصرف میشه...من الان 1 ماه و نیمه دارم مصرف میکنم و فکر کنم برای 2 هفته دیگه هم چیزی باشه برای خوردن...:n02:

البته کراتین داریم تا کراتین..............
شاید چیزی که شما داری مصرف میکنی کراتین ترکیبی باشه حمید جان................


آره ترکیب خوبیه مخصوصا آمینو که وقتی مصرف کنی دیگه نیاز به استروئید نداری...

گلوتامین رو میخوای دوره کات مصرف کنی یعنی؟

والا یکی از بچه ها اینجوری مصرف کرده بود جواب گرفته بود،یعنی اول یه دوره حجم رفته بود،بعد از تموم شدن دورش یه گلوتامین هم مصرف کرده بود...............
تیپ بدنیش هم خیلی شبیه من هستش...............

Havbb
19-09-2013, 01:53
البته کراتین داریم تا کراتین..............

والا یکی از بچه ها اینجوری مصرف کرده بود جواب گرفته بود،یعنی اول یه دوره حجم رفته بود،بعد از تموم شدن دورش یه گلوتامین هم مصرف کرده بود...............
تیپ بدنیش هم خیلی شبیه من هستش...............


گلوتامین رو بذار برای دوره کات. البته گلوتامین برای دوره حجم هم خیلی خوبه! ولی دوره کات حتما باید باشه

Capital
22-09-2013, 21:26
سلام دوستان.دوستان من جدیدا هر چی دمبل و هالتر میزنم اصلا بازو هام از یه حدی بزرگتر نمیشه.میشه یا یه برنامه ای یا یه نکته ای چیزی بگین که راهی پیدا کنم؟

Havbb
23-09-2013, 01:24
بدنسازی=تغذیه+تمرین
احتمالا شما تغذیه خوبی ندارید

یا اینکه استاپ عضلانی کردید که با یه جلسه ی خیلی سنگین میشه به عضله شوک داد

Alex Fera
23-09-2013, 13:32
اساتید برای از بین بردن لایه ی یک سانتی چربی زیر پوست چه مکمل یا روشی رو پیشنهاد میکنید؟!
خودم نظرم روی مصرف CLA و ال کارنتین هستش.............
البته بعد از 5 هفته که این دوره ای که الان توش هستم تموم میشه میخوام مصرف کنم،شاید هم بینشون بیشتر فاصله بندازم..................

Havbb
25-09-2013, 01:15
ال کارنیتین خوبه ولی CLA نه.... برای از بین بردن چربی باید ورزش هوازی + رژیم غذایی انجام بدی ، بقیه مکملها فقط به هوازی و رژیم کمک میکنن!

Alex Fera
25-09-2013, 03:31
ال کارنیتین خوبه ولی CLA نه.... برای از بین بردن چربی باید ورزش هوازی + رژیم غذایی انجام بدی ، بقیه مکملها فقط به هوازی و رژیم کمک میکنن!

آخه حامد این چربیا دیگه خیلی سمج شدن............
هرکاری میکنم نمیرن،قبل از دوره هفته ای 3 روز هوازی کار میکردم،الان دیگه انقد سنگین تمرین میکنم واقعا هیچ توانی واسه هوازی نمیمونه...................

CLA مشکلش چیه؟!
بخاطر عوارصش میگی؟!
راستی در مورد عوارض استروئید ها هم هم نگفتی بهما!!!!

Havbb
28-09-2013, 01:02
CLA رو اونایی که مصرف کردن راضی نبودن عوارضش رو هم میگن بالا بوده...

بعد از دوره از تمرینات با وزنه ت کم کن تا توان برای هوازی بمونه برات ، از مولتی ویتامین ها هم استفاده کن تا کم نیاری.

مکمل ال کارنیتین و ویتامین سی توی چربی سوزی نقش عمده ای دارن. از کافئین یا قهوه هم میتونی استفاده کنی همچنین از هورمون تیروئید و بعضی داروهای مقلد سمپاتیک (در صورت نیاز) که فکر نمیکنم نیاز بهشون پیدا کنی.

عوارض استروئید ها اینقدر مطلب درباره ش زیاد هست که یه سرچ بزنی همینجور میریزه رو سرت! ولی کلا عوارضش به نظر من به سه دسته تقسیم میشن ، عوارض حین دوره و عوارض تکرار دوره (مخصوصا دوره های غیر اصولی استروئید) و دسته ی سوم عوارض طولانی مدت استروئید ها.

mohsen3544
06-10-2013, 21:29
دوستان من یه دوره پمپ 700 گرمی mp استفاده کردم الانم داره تموم میشه نمیدونم بازم باید پمپ استفاده کنم یا مکمل دیگه ای؟ البته من خیلی حرفه ای نیستم و اما دوست دارم وضعیتم رو تو بدنسازی بهتر کنم.پیشنهاد شما چه مکمل هایی هست؟

Havbb
07-10-2013, 01:18
پمپ مکملی هست که خیلی به بدن فشار میاره کلا مصرفش توصیه نمیشه ، همچنین گفته میشه سه تا شیش ماه بین دو مکمل فاصله باشه.

شما اول بگو هدفت از مصرف مکمل چیه چه اتفاقی دقیقا میخوای بیوفته برات که میخوای پمپ بخوری.

mohsen3544
07-10-2013, 09:21
والا من چون یکم توانم کم بود از پمپ استفاده کردم الانم راه افتادم تو تمرین و احتیاجی به پمپ نمیبینم.الان میخوام بدونم چه مکملی بهترین فایده رو برای من داره که استفاده کنم.

habib22101
07-10-2013, 23:13
سلام ب همه دوستان مخصوصا اقا حامد
من الان 1سالی میشه میرم باشکا(قد 187 وزن70) ولاغر اندامم ولی چون سنگین کار کردم بدن تقریبا خطی دارم و شکمم 6پک داره میشه:n05:
میخام وزن زیاد کنم مربی گفت گینر بگیر ک کرفتم(4 کیلویی شرکت اینر(مسل پیک) ک اصلم نیست ب احتمل زیاد:n02: و کراتین منوهیدرات ک خودتون توصیه کردین)
میخام بدونم دیکه چی لازمه وتسه افزایش وزن؟نظرتون درمورد دیانابول و متان و... چیه؟

h-blade
07-10-2013, 23:30
والا من چون یکم توانم کم بود از پمپ استفاده کردم الانم راه افتادم تو تمرین و احتیاجی به پمپ نمیبینم.الان میخوام بدونم چه مکملی بهترین فایده رو برای من داره که استفاده کنم.


خب دوست من شما میتونی به جای پمپ از کافئین استفاده کنی که عوارض هم خیلی خیلی کمتره البته برای یه دوره......

h-blade
07-10-2013, 23:40
سلام ب همه دوستان مخصوصا اقا حامد
من الان 1سالی میشه میرم باشکا(قد 187 وزن70) ولاغر اندامم ولی چون سنگین کار کردم بدن تقریبا خطی دارم و شکمم 6پک داره میشه:n05:
میخام وزن زیاد کنم مربی گفت گینر بگیر ک کرفتم(4 کیلویی شرکت اینر(مسل پیک) ک اصلم نیست ب احتمل زیاد:n02: و کراتین منوهیدرات ک خودتون توصیه کردین)
میخام بدونم دیکه چی لازمه وتسه افزایش وزن؟نظرتون درمورد دیانابول و متان و... چیه؟


داداش اینو دوستانه بهت میگم اگه وزنت شد 40 هم طرف متان و دیانابول و ایجور مزخرات نرو.....
کراتین هم موقعی جواب میده که تغزیه خوبی همراهش باشه
اون گینر هم در استفاده ازش مراقب باش یه موقع دیابت نگیری.....
سوالی بود در خدمتیم....

Havbb
08-10-2013, 01:28
سلام ب همه دوستان مخصوصا اقا حامد
من الان 1سالی میشه میرم باشکا(قد 187 وزن70) ولاغر اندامم ولی چون سنگین کار کردم بدن تقریبا خطی دارم و شکمم 6پک داره میشه:n05:
میخام وزن زیاد کنم مربی گفت گینر بگیر ک کرفتم(4 کیلویی شرکت اینر(مسل پیک) ک اصلم نیست ب احتمل زیاد:n02: و کراتین منوهیدرات ک خودتون توصیه کردین)
میخام بدونم دیکه چی لازمه وتسه افزایش وزن؟نظرتون درمورد دیانابول و متان و... چیه؟

همین برای حجم عالیه. اگه خواستی یه گلوتامین هم بگیر ولی خیلی نیازی نیست.

متان و دیانابول و... اینا همه هورمون هستند! نه مکمل! در مورد عوارضش هم که من نیازی نیست توضیح بدم... اصلا جدای از عوارضش شما فعلا نیاز به اینا نداری.والا من چون یکم توانم کم بود از پمپ استفاده کردم الانم راه افتادم تو تمرین و احتیاجی به پمپ نمیبینم.الان میخوام بدونم چه مکملی بهترین فایده رو برای من داره که استفاده کنم.

پروتئین!
در درجه ی بعد کربوهیدرات و گلوتامین. مولتی ویتامین ها فراموش نشه اگه غذاتون کامل نیست.

mohsen3544
08-10-2013, 09:18
یه پروتئین خوب به ما معرفی میکنین؟

habib22101
08-10-2013, 16:06
همین برای حجم عالیه. اگه خواستی یه گلوتامین هم بگیر ولی خیلی نیازی نیست.

متان و دیانابول و... اینا همه هورمون هستند! نه مکمل! در مورد عوارضش هم که من نیازی نیست توضیح بدم... اصلا جدای از عوارضش شما فعلا نیاز به اینا ندارن.
دوستم حدود 100تا دیانابول همراه با گینر مصرف کرده بود حدود 5 کیلو وزن تو ی ماه زیاد کرد ب منم گفت مصرف کنم.از مربی پرسیدم گفت اره ضرر داره ولی این ضرر مال اوناییه ک روزی 7و8تا میخورن:n04:
چن تا پست قبلیم دیدم خودتون ب یکی پیشنهاد امپولی رو دادید ک اون میخاست قرصشو بخوره چون گفتید واسه کبد ضرر داره
یادمه اونم استروید و هرمون بود:n29::n13:

Havbb
09-10-2013, 02:35
ببینید مصرف دارو خودش اصول داره ، همینجور الکی نیست.

اگه دقت کرده باشید منم گفتم فعلا برای شما نیازی نیست یعنی در آینده اگه قید سلامتی صد در صد رو بزنید میشه یه چیزایی اونم اصولی و علمی مصرف کرد.... وقتی که بدن دیگه با تغذیه ی معمولی رشد نمیکنه. تازه همونم روشهای دیگه ای به جز مصرف دارو وجود داره برای اینکه بدن رو وادار کنیم به ادامه ی رشد!

اون چیزی که مربی گفته نشون میده که کلا نمیدونه دیانابول چیه!
دیانابول داروییه که حدود سه تا پنج ساعت بیشتر توی خون فعال نمیمونه ، یعنی کسی که میخواد مصرف کنه قطعا باید هر چهار ساعت یک قرص بخوره تا جواب بگیره... وگرنه بدن توی پنج ساعت بعد از مصرف قرص رشد میکنه و بعد از اینکه دارو اثرش رفت شروع میکنه به تحلیل رفتن.... اینا رو من به زبان ساده گفتم که شما متوجه بشید اینا مباحث تخصصی پزشکی هستش که هر مربی نمیدونه ، مربی باید درس اینکارو خونده باشه تا بتونه دارو تجویز کنه. من ادعایی ندارم ولی حداقل چیزی که مصرف میکنم یا تجویز میکنم کامل کامل میشناسم و راههای اثرش مدت اثرش عوارضش راههای کاهش عوارض و....... رو میدونم.

دیانابول رو بعد از اینکه مصرف کردید دیگه بدن شما بدون قرص یا آمپول کوچکترین رشدی نخواهد کرد ، اینو میدونستید؟؟!

عوارض کبدی دیانابول هم زیاده به دلیل ساختار مولکولیش... دیگه بیشتر از این توضیح بدم تخصصی میشه اگه خواستید و حوصله داشتید بگید توضیح میدم.

اون دوست شما هم یا دیانابول مصرف نکرده یا تقلبی بوده یا اشتباه مصرف کرده ، مردم از یه گینر معمولی بیشتر از پنج کیلو وزن میگیرن چطوری از صد تا دیانابول و گینر پنج کیلو وزن گرفته؟

به علاوه ی اینکه دیانابول فقط توی بازار سیاه پیدا میشه و دست دلالها هستش. بنابر این تشخیص اصل بودن دارو به عهده ی خود شماست.. یه دوستی داشتم دیانابول تقلبی بهش انداختن هرچی گفتم مصرف نکن گوش نکرد... جوشهایی به صورتش زد وحشتناک. فقط نسخه ای که دکتر پوست براش نوشت حدود 90 هزار تومن شد! و دو ماه طول درمان داشت تا خوب شد...

azzi-music
23-10-2013, 06:53
سلام
من از امروز میرم باشگاه که لاغر کنم
اگه میشه بگید که کذوم دستگاه هارو چقدر بزنم ...
18 سالمه . قدم 175 . وزنم 105 ...
همه جای بدنم تپله ... در ضمن چربی های من سفت تر از رفیقامه ... این کارمو سختتر میکنه ؟
ممنون

Havbb
25-10-2013, 02:03
لاغر شدن = رژیم غذایی + ورزش هوازی + صبر

این دو سه تا ارکان اساسی هستن. حتی چربی سوزها و مکملها هم فقط به این دو سه تا کمک میکنن!
شما فعلا اینو انجام بدید. ورزش هوازی یعنی مثلا دویدن آهسته

mehdi_mh71
25-10-2013, 21:27
سلام وقتتون به خیر...سوالم این هست که در بدنسازی آیا میشه موضعی کار کرد؟مثلا شخصا دوست دارم جلو بازوم سفت و توپی بشه و سینم سفت بشه و شکمم هم عضله ای بشه(نه شش تیکه)...یعنی در کل هدف بزرگی ندارم.سوالم اینه که میشه موضعی فقط حرکت های تمرینی این سه تا قسمت رو زد یا اینکه باید کل بدن رو با هم ساخت؟...یکی از دوستان میگفت اگه این کار رو انجام بدی بدنت زشت میشه آیا این حقیقت داره؟...ممنون میشم راهنمایی کنید

Havbb
26-10-2013, 00:45
بله بدن زشت میشه. شما این عضلاتی که گفتی رو وقتی کار کردی بدون سر شونه بزرگ بدنت زشته. سرشونه رو که کار کنی تقریبا بالاتنه رو کامل کارکردیش. میمونه زیر بغل و پا! فقط همین دوتا اضافی هستن برای شما؟

3D-Max
26-10-2013, 17:34
یه سوال مبتدیانه:دی
{پست بدن زشت میشه خوندم این سوال بوجود اومد!:دی}
بچه ها چندوقتیه تو خونه با دوتا دمبل کار میکنم( اصلا حس باشگاه نیست پلیز پیشنهاد ندید:دی)
اوایل فقط جلو بازو + پشت بازو بود چندتا کلیپ از یوتیوب گرفتم همونارو کار میکردم
دوبل ، تک ، چکشی و ....
الان چند روزیه یه میز درست کردم با تخته:دی
قفسه سینه کار میکنم (اسم حرکاتو نمیدونم)
1-دراز میکشم بعد دستارو باز میکنی
2-دمبل هاو جفتی میبرم پشت سرم بعد میارم بالای سینه و نزدیک سینه میکنم
+
و برنامه شنا هم ریختم که به مرور روزی 20-30 تا شنا برم
و 100 تا هم دراز نشست
از فردا هم بشین پاشو بصورت حرفه ای میاد تو برنامم(شنیدم خیلی برای استحکام خوبه!)
=> سوالات
1-الان با این حرکات باز بدن زشت میشه؟
2-برای زیر بغل ، پا و سرشونه چه حرکاتی میتونم بزنم؟
3-حرکت شنا + دراز نشست + بشین پاشو دقیقا برای چه قسمتهایی از بدنه؟
4-من تقریبا هفته ای چهار روز دو ساعته دارم کار میکنم
این چهار روز هم پشت سر همه بعد سه روز دانشگاه
اینجوری مشکلی پیش میاد؟ امروز یه مطلب در مورد ریکاوری خوندم واسم سوال پیش اومد
مثلا 4روز پشت سرهم همه ی این حرکات میزنم :
شنا+دراز نشست
با دمبل : صلیب + 2تا حرکت قفسه سینه که بالا گفتم+جلو بازو + پشت بازو + کول
اینجوری تو سه روز بعد ریکاوری میشه یا کارم اشتباست؟:n13:
دمتون گرم اگه میشه به همه سوالات جواب بدید ممنون:n12:

Havbb
27-10-2013, 02:10
1- نه ، نمیخوام روحیه تو خراب کنم ولی با این روال رشد آنچنانی نخواهی کرد که بخواد زشت بشه بدنت.
2-شما بارفیکس + شنا+بشین پاشو با وزنه+ لیفت توی برنامه ت باشه بقیه حرکاتی هم که بلدی بزن بدنت همه جاش ورزیده میشه همه عضلاتت درگیر میشه و متناسب.

3- شنا مال سرشونه پشت بازو سینه شکم (پایه). دراز نشست مال شکم (اختصاصی). بشین پاشو با وزنه مال رشد عمومی بدن مخصوصا پاها و کمر. توی این حرکت حتی به شکم هم فشار میاد کلا همه جا رو درگیر میکنه.
4- اگه یک روز در میون باشه بهتره ولی اینجوری هم اگه مجبوری خب دیگه چاره ای نیست

شما سعی کن هر روزی یک یا دو عضله رو درگیر کنی. مثلا شنا و پشت بازو . روز بعد بارفیکس و کول و زیربغل. روز بعد بشین پاشو و... اینطوری خودت تقسیم کن. تغذیه ت رو هم قبل و بعد باشگاه خوب مصرف کن تا رشد بکنی. از پروتئین ها زیاد استفاده کن. سعی کن ورزش هوازی (مثل دویدن) رو هم حتما بذاری توی برنامه. با شکم پر تمرین نکن نیم ساعت تا یک ساعت بعد از غذا خوردن شروع کن تمرینو

mohammad.asghari
27-10-2013, 11:02
آقا من فعلا فقط پشت بازو میخوام:n02: 17 سالمه و نمیخوام برم باشگاه و میخوام تو خونه تمرین کنم هر چی هم لازم باشه توان خریدنش رو دارم:n02: به نظر شما چی برا پشت بازو در آوردن لازمه!؟

Havbb
27-10-2013, 11:07
طبق معمول تمرین و تغذیه خوب...

mohammad.asghari
27-10-2013, 12:03
خوب تمرین به چه شکل؟!

3D-Max
27-10-2013, 22:16
ممنون داداش که به همه سوالاتم کامل جواب دادی:n12:
بیشتر از اون ممنون که رک جواب دادی و منو نبردی تو رویا و ...

1- نه ، نمیخوام روحیه تو خراب کنم ولی با این روال رشد آنچنانی نخواهی کرد که بخواد زشت بشه بدنت.
فقط واقعا با این حرکات نمیشه رشد کرد؟
نمیخوام در حد خفن و رویایی هیکلم رشد کنه فقط در حد اینکه لاغر دیده نشم
من 22سالمه 74کیلو و قدم تقریبا 1.85 یا 1.90 این حدودام
پروتئین چی مصرف کنم؟
الان مکمل گین آپ میخورم (ایرانی)
چند سال پیش یه چیزی گرفتم نمیدونم پروتئین بود یا ... اسمش (مز تچ) یه همچین تلفظی داشت دقیق یادم نیست
تو اینترنت به مزه توت فرنگی معروف بود خیلی خوشمزه بود
اینو که میخوردم اصلا تمرین نمیکردم بعد تقریبا 40% موهای سرم ریخت
از اون به بعد از پروتئین و ... بدجوری میترسم
حالا نمیدونم چون تمرین نمیکردم و مصرفش کردم موهام ریخت
یا کلا بدنم به اینجور چیزا سازگار نیست!
شما چیز خاصی سراغ نداری بهم معرفی کنی؟
بعد بهترین موقع برای مصرف پروتئین و مکمل قبل از تمرینه یا بعد از تمرین؟
بازم دمت گرم داداش که کامل به سوالاتم جواب دادی:n12:
{شرمدنده اینجارو با دفتر انشاء اشتباه گرفتم:دی خلاصه نویسیم =0 :دی)

Havbb
31-10-2013, 08:51
خوب تمرین به چه شکل؟!

تمرینانتی مثل شنا پرسی. انوع پشت بازو با دمبل


ممنون داداش که به همه سوالاتم کامل جواب دادی:n12:
بیشتر از اون ممنون که رک جواب دادی و منو نبردی تو رویا و ...

فقط واقعا با این حرکات نمیشه رشد کرد؟
نمیخوام در حد خفن و رویایی هیکلم رشد کنه فقط در حد اینکه لاغر دیده نشم
من 22سالمه 74کیلو و قدم تقریبا 1.85 یا 1.90 این حدودام
پروتئین چی مصرف کنم؟
الان مکمل گین آپ میخورم (ایرانی)
چند سال پیش یه چیزی گرفتم نمیدونم پروتئین بود یا ... اسمش (مز تچ) یه همچین تلفظی داشت دقیق یادم نیست
تو اینترنت به مزه توت فرنگی معروف بود خیلی خوشمزه بود
اینو که میخوردم اصلا تمرین نمیکردم بعد تقریبا 40% موهای سرم ریخت
از اون به بعد از پروتئین و ... بدجوری میترسم
حالا نمیدونم چون تمرین نمیکردم و مصرفش کردم موهام ریخت
یا کلا بدنم به اینجور چیزا سازگار نیست!
شما چیز خاصی سراغ نداری بهم معرفی کنی؟
بعد بهترین موقع برای مصرف پروتئین و مکمل قبل از تمرینه یا بعد از تمرین؟
بازم دمت گرم داداش که کامل به سوالاتم جواب دادی:n12:
{شرمدنده اینجارو با دفتر انشاء اشتباه گرفتم:دی خلاصه نویسیم =0 :دی)

خب اینکه موهات ریخته هیچ ربطی به پروتئین نداره. تنها چیزی که میتونم بگم اینه که احتمالا اون چیزی که مصرف کردی پروتئین نبوده... (یه چیز تقلبی بوده)

پروتئین وقتی میخوای مصرف کنی اول غذا رو توی اولویت قرار بده. بعد از پروتئین سفیده تخم مرغ ، شیر ، ماهی و سویا استفاده کن. در کنارش اگه مکمل مطمئن گیرت اومد بگیر مصرف کن به نظر من خود گین آپ داروخونه مطمئنه به شرطی که از خود داروخونه بخری.

هم قبل تمرین و هم بعد تمرین. ولی بعد از تمرین واجب ترین موقع هستش...

3D-Max
31-10-2013, 17:35
فرق مکمل با پروتئین چیه؟(واقعا نمیدونم فرقشون چیه!:n02:)

Havbb
01-11-2013, 00:54
هر پروتئینی یه مکمل غذایی هست ولی هر مکملی پرتئین نیست. مکمل های مختلف داریم....

mehdi_mh71
01-11-2013, 12:10
سلام نمیدونم به این تاپیک مرتبط هست یا خیر
ولی سوالم اینه که بدنسازها موهای بدنشون رو با چی میزنند که دیرتر در بیاد؟...کرم؟چسب؟چی؟
کدوم بهتره؟
البته نمیخوام جوری بشه که اصلا در نیاد...در بیاد ولی دیرتر

یه سوال دیگه
آیا ترتیب و پشت سر هم بودن تمرین های مختلف مهمه؟....مثلا مهمه اول پرس سینه بزنی بعد بالا سینه بعد زیر سینه؟


مچکرم

Havbb
02-11-2013, 10:02
والا من از مسائل آرایشی بهداشتی خیلی سر در نمیارم.... ولی میدونم میشه موها رو جوری لیزر کرد که دیگه در نیاد یعنی از ریشه از بین برد... همچنین میشه مرتب بزنیشون.

در مورد ترتیب ، کسی که برنامه رو مینویسه باید تشخیص بده که کدوم حرکت رو کی بنویسه با توجه به موقعیت بدنی شاگرد. ولی در مورد سینه بهتره بالا سینه اول زده بشه چون خیلی سخت تر از بقیه حرکاته

4Charkh
27-11-2013, 11:27
سلام عزایزنم
من 23 سالمه و قدم 172 هست و وزنم 62 ، آقا اصلا یه وضعی دارم من که الان براتون توضیح میدم
اولا هیکلم خیلی لاغره اصلا اینقدر زشته شبیه ترول های مسخره شدم ، اعتماد به نفسم هم که صفر شده اگه دختر بودم پز هیکلم رو به همه دوستام میدادم اما واقعا شبیه یه دختره زشت بدترکیب شدم
باشگاه رفتم به مربیه گفتم جون مادرت منو ازین وضع در بیار ، گفت 900 تومن میشه یه دوره 3 ماهه 15 گیلو بالا میای ، من گفتم نمی خوام خیکی بشم گفت نه ردیف میشی اما برای ماه اول باید طبق روال پیش بری ، من از تردمیل خیلی خوشم اومده بود همش دعوام میکرد میگفت نباید سمتش بری منم دیگه باشگاه نرفتم بهش پولی هم ندادم ، همش هم ازین وا اون دارم راجع عوارض بدنسازی میشنوم که تو پیری داغون میشی کچل میکنه کمرت دیسکش میزنه بیرون و سیاتیکت گره میخوره و ازین جو حرفا
شانس ما اگه دختر هم بودیم ازین چاق های سیاه بدبو میشدیم
چیکار کنم اصلا تو خیابون بچه دبستانی ها هم چشم تو چشم میکنند و مجبورم فرار کنم
تروخدا یه راه حلی بهم نشون بدین

4Charkh
27-11-2013, 11:37
آهان یه رهنمایی دیگه برای اینکه بدونید چه شکلی شدم ، شبیه مرد ملخی یا حشری یا مگسی تو فیلم کیک اس 2 شدم ، اینطوری :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حتی نزدیکترین دوستام هم مسخرم میکنند میگن شبیه یدونه یک شدم که با دست چپ نوشتنش خیلی اوضام داغونه امضام رو هم حذف کردن دلم میخواد برم از بالای پل عابر پیداه بپرم پایین
میخوام بدونم راهی هست که ازین شکل بدریخت دربیام ؟
یعنی منم میتونم مثل کیک اس که اول شبیه شبیه من بود البته یکم بهتر از من یعنی خیلی بهتر بوود ولی اوضاع منو داشت مثل قسمت دومش بشم ؟ توی چند وقت مثلا ؟

Havbb
28-11-2013, 00:38
اول از همه شما باید بری پیش دکتر یه آزمایش تیروئید برات بنویسه احتمال زیاد تیروئید شما زیادی پرکاره...

بعد از اصلاح تیروئید ، با یه تغذیه ی خوب و تمرین با وزنه راحت میتونی هیکل بیاری. اصلا نگران نباش. تمام این حرفایی هم که در مورد بدنسازی میزنن مصداق اون ضرب المثله که میگن گربه دستش به گوشت نمیرسید میگفت اه اه بو میده...
شما هر سنی رو که بگی من برات بدنساز میارم که صحیح و سالمه. اصلا کسانی رو داریم که توی سن بالای چهل یا پنجاه سال اولین بار رفتن باشگاه... الان هیکلا همه ردیف.

البته تمرین غیر اصولی توی هر ورزشی باعث آسیب دیدگی های جبران ناپذیر میشه.

4Charkh
09-12-2013, 17:31
آقا دستت درد نکنه . خیلی کمک کردی بهم الان احساس بهتری دارم و فکر میکنم کلی تن درست شدم .
من رفتم آزمایش دادم 23 تا آزمایش بود . امروز جواب آخریش اومد که هیچ مشکلی بجز بالا بودن پلاسمای خون نداشتم . کبدم هم یذره مشکل داره که دارو گرفتم با یه رژیم غذایی کوچولو .
دکتر ه گفت ورزش برات خیلی مفیده ، بدنسازیهم برام مشکلی درست نمیکنه گفت چه بهتر که بجای تمرین سنگین ، تمرینم تداوم داشته باشه و بهتره حداقل 3 روز در هفته ورزش کنم .
حالا نظر شما دوست عزیزم که ناجی من هستی چیه ؟

Havbb
09-12-2013, 19:36
اینو سرلوحه کارت قرار بده:
بدنسازی => هیکل روی فرم

بدنسازی= 99 درصد انگیزه و پشت کار و تلاش ، نیم درصد تغذیه نیم درصد تمرین

MOHAMMAD_ASEMOONI
23-12-2013, 02:49
سلام دوستان ورزش دوست و ورزشکار
از این بارفیکسها تو ایران هست ؟
اگه بله , قیمتش چنده ؟
با تشکر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

moj63
27-12-2013, 00:34
با سلام
من هر وقت فوتبال سالنی اجام میدم عضلات ساق ‍‍‍‍‍پام میگیره و سفت میشه قبل بازی هم تمرین میکنم ولی بازم اینطوری میشه ، چه تمرین هایی برای تقویت عضلات ساق پام بکنم ؟؟

Alex Fera
02-01-2014, 00:17
با سلام
من هر وقت فوتبال سالنی اجام میدم عضلات ساق ‍‍‍‍‍پام میگیره و سفت میشه قبل بازی هم تمرین میکنم ولی بازم اینطوری میشه ، چه تمرین هایی برای تقویت عضلات ساق پام بکنم ؟؟

سلام بر شما./
کلا اگه توی طول روز خسته باشی و مثلا شبش فوتبال بازی کنی باعث میشه عضلات پشت پاهات یا همون ساق پا به قول شما دچار اسپاسم بشن............
بهترین راه برای جلوگیری از این وضعیت گرم کردن خیلی خوب قبل از ورزش سنگین هستش،به طوری قشنگ عرقتون دربیاد،الان هم سرده و گرم کردن هم باعث بهتر کارکردن عضلات میشه و هم از مصدومیت ها و گرفتگی ها جلوگیری میکنه............

چندین ورزش مختلف برای پرورش عضلات پشت پا هستش که بیشتر اونها از انداختن وزن بدن روی عضلات calf یا همون ساق استفاده میکنن و خیلی هم موثر هستند../
اگه سالن بدنسازی میرید و حرفه ای کار میکنید احتمالا بلدید اگه هم نه میتونید از مربی سوال کنید تا روش درستش رو نشونتون بده ولی اگه می خواید توی خونه انجام بدید به این صورت هستش که پنجه پاهاتون رو روی یه قسمت بلندتر از سطح زمین بذارید،به صورتی که پاشنه پا روی هوا معلق یاشه،بعد از اون وزن بدنتون رو با استفاده از پنجه پا ببرید بالا و بیارید پائین.............
انقد تکرار کنید تا عضله پشت پاهاتون دچار سوزش بشه،3 بار در روز و 3 بار در هفته انجام بدید،توی همون هفته اول تاثیرش رو میبینید./


چقد تایپ کردم:n02:

Havbb
03-01-2014, 20:52
دوستان تبلیغات ممنوع

poyul
04-01-2014, 13:09
با سلام
من هر وقت فوتبال سالنی اجام میدم عضلات ساق ‍‍‍‍‍پام میگیره و سفت میشه قبل بازی هم تمرین میکنم ولی بازم اینطوری میشه ، چه تمرین هایی برای تقویت عضلات ساق پام بکنم ؟؟صحبت های دوستمون Alex Fera ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو تکمیل میکنم

برای هر نوع ورزشی باید گرم کنید، که شمال دویدن نرم وحرکات کششی میشه.

فوتسال بدلیل مساحت کم زمین باید بعد از گرم کردن و حرکات کششی (طوری که عرقت در بیاد) باید استارت های کوتاه و بلند بزنی. مثلا 5 متر استارت، 5 متر گام برداشتن آروم بعد مجدد استارت (5 بار)

فقط رو به جلو نباشه ( به طرفین و پست سر هم انجام بدین )
یا 5 متر استارت به جلو و برعکسش حرکت رو به عقب.

arash1995
07-01-2014, 15:24
سلام من یه چند تا سوال دارم ممنون میشم جواب بدید
من رزمی کار میکنم و میخوام در کنارش تو خونه با بارفیکس و دمبل کار کنم هیکلم رو فرم بیاد
چه حرکت هایی رو میتونم با این دوتا انجام بدم
و این که وزنم 65 هست و اصلا بالا و پایین نمیره ولی میخوام 75 باشه از نظر تغذیه و ورزش چه کارهایی باید بکنم؟
خیلی ممنون

Havbb
07-01-2014, 22:27
تا اونجایی که من میدونم توی باشگاههای رزمی همیشه تمرینات با وزنه هم انجام میشه نمیدونم شما چه رشته ای کار میکنی

بهر حال توی خونه با دمبل میشه پشت بازو رو برای بیشتر کردن قدرت مشت قوی کرد. سعی کن جلوبازو زیاد کار نکنی. همچنین زیر بغل هم زیاد کار نکن یعنی باریفیکس زیاد مناسب ورزشهای رزمی نیست.

در کل بهت توصیه میکنم بری باشگاه توی خونه زیاد کار خاصی نمیشه انجام داد مخصوصا افزایش وزن که با تمرین اصولی و تغذیه ی خوب بدست میاد

MOHAMMAD_ASEMOONI
24-01-2014, 03:38
سلام
باز هم یک مکمل غذائی خطرناک
اسمش
MASS DESTRUCTION
سازمان غذا و داروی امریکا ممنوعش کرده .

مصرفش باعث از بین رفتن بافت کبد و بالا رفتن چربی در خون و بیماری قلبی و سکته میشه .
از علائمش :
خستگی و احساس بی رمقی بدونِ علت .
درد شکم و پشت
تغییر رنگ ادرار
احساس حالتهای عجیب و غریب بدونِ علت
منبع :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قبلاً هم مکمل خطرناک دیگه ای رو بهتون معرفی کردم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلامتی بسیار ارزشمند هست . اون رو به خاطر هدفهای کم ارزش و بی ارزش از دست ندین . پشیمون میشین

Havbb
24-01-2014, 13:54
یه قضیه ای رو خیلی سربسته میگم بهتون برای اطلاعات بیشتر برید خودتون تحقیق کنید.

مکملهایی که پنج شش سال پیش تازه اومدن توی ایران الان تازه توی خود اروپا و امریکا داره عرضه میشه. یعنی اول میارن اینجا اگه جواب داد اونجا شروع میکنن به مصرف
ما موش آزمایشگاهی هستیم

GHOST RECON
24-01-2014, 15:12
سلام دوستان من ۲۲ سالمه و قدم 195 هست و وزنم 86
۸ماهی هست که بدن سازی میرم
برای افزایش حجم چی پیشنهاد میدید ؟
خودم کراتین و گینر میخوردم ولی زیاد افزایش حجم نداشتم


Sent from my HTC Desire using Tapatalk 2

Havbb
24-01-2014, 16:34
همینا فعلا برای شما بسه. اشکال کار افراد مبتدی اینه که عضلات بدن رو با بادکنک اشتباه میگیرن انتظار دارن سریع گنده بشن. خیلی طول میکشه رشد بدن

اورست
24-01-2014, 16:41
همینا فعلا برای شما بسه. اشکال کار افراد مبتدی اینه که عضلات بدن رو با بادکنک اشتباه میگیرن انتظار دارن سریع گنده بشن. خیلی طول میکشه رشد بدن
سلام دوست عزیز.
من یه جفت دمبل و یه میله هالتر توی خونه دارم.
میشه یه برنامه تمرینی بهم بدید واسه منزل.
چون سر کار میرم وقت آزاد ندارم و نمیتونم برم باشگاه .
دست شما درد نکنه./
(راستی قدم: 170 وزنم 50 !! :n03: غذاهای پرکالری هم بگید واسه چاق شدن./:n01: تا حالا هیچکس جواب قشنگی بهم نداده شما دیگه نا امیدم نکنید! :n11:مرسی:n12:ضمنا آزمایش دادم دکتر تغذیه گفت که نرمالی و پرکاری تیروئید نداری./ زندگی پر استرس و پر تنشی دارم و همیشه مضطربم!! بازمم ممنون میشم اگه کمکم کنید!! :n16:

palazgolakh
24-01-2014, 17:12
دوستان ادم لاغر تو چند ماه می تونه یه بدن ردیف کنه لاغر لاغر نه هااااا

189 قد 75 وزن لاغرم می خوام برم بدنسازی میزون شم یعنی از حالت لاغری در ام ایا میشه کاری کرد؟؟؟؟تو چند ماه ؟؟؟؟

Havbb
25-01-2014, 00:47
سلام دوست عزیز.
من یه جفت دمبل و یه میله هالتر توی خونه دارم.
میشه یه برنامه تمرینی بهم بدید واسه منزل.
چون سر کار میرم وقت آزاد ندارم و نمیتونم برم باشگاه .
دست شما درد نکنه./
(راستی قدم: 170 وزنم 50 !! :n03: غذاهای پرکالری هم بگید واسه چاق شدن./:n01: تا حالا هیچکس جواب قشنگی بهم نداده شما دیگه نا امیدم نکنید! :n11:مرسی:n12:ضمنا آزمایش دادم دکتر تغذیه گفت که نرمالی و پرکاری تیروئید نداری./ زندگی پر استرس و پر تنشی دارم و همیشه مضطربم!! بازمم ممنون میشم اگه کمکم کنید!! :n16:

شما حرکات ساده ی جلوبازو و پشت بازو و سرشانه رو با وزنه ها میتونی انجام بدی + بارفیکس و شنا. برای اوردن عضله و افزایش وزن باید برید باشگاه. کربوهیدرات و پروتئین زیاد مصرف کنید


دوستان ادم لاغر تو چند ماه می تونه یه بدن ردیف کنه لاغر لاغر نه هااااا

189 قد 75 وزن لاغرم می خوام برم بدنسازی میزون شم یعنی از حالت لاغری در ام ایا میشه کاری کرد؟؟؟؟تو چند ماه ؟؟؟؟

بله که میشه. با یک تمرین اصولی و از اون مهمتر تغذیه ی پر کالری و پروتئین کافی میشه وزن با کیفیت اضافه کرد (عضله)

=-=-=-=

دوستان لاغر اگر میخواید آب و چربی بیارید راههای خیلی آسونی هست برای اینکار! من بهش میگم حجم و وزن بی کیفیت ، ولی خب از اسمش پیداست که دو قرون نمی ارزه و زیبایی نداره

اورست
25-01-2014, 01:12
شما حرکات ساده ی جلوبازو و پشت بازو و سرشانه رو با وزنه ها میتونی انجام بدی + بارفیکس و شنا. برای اوردن عضله و افزایش وزن باید برید باشگاه. کربوهیدرات و پروتئین زیاد مصرف کنید
چه غذاهایی کربوهیدرات و پروتئین زیاد دارن اگه میشه ذکر کنید ممنون میشم عزیز :n01:


دوستان لاغر اگر میخواید آب و چربی بیارید راههای خیلی آسونی هست برای اینکار! من بهش میگم حجم و وزن بی کیفیت ، ولی خب از اسمش پیداست که دو قرون نمی ارزه و زیبایی نداره

اگه میشه بگید چیکار کنم اول آب و چربی بیارم بعد با ورزش ردیفش میکنم دمت گرم :n11::n12:

Havbb
25-01-2014, 15:23
غذا ها برنج و نان و ماکارونی و سیب زمینی منبع کربوهیدرات و شیر و سویا و ماهی منبع پروتئین هستند.

از بین بردن آب و چربی کار راحتی نیست که شما ردیفش کنی. باید کاملا چربی ها از بین بره تا ردیف بشه البته بستگی داره منظور شما از ردیف شدن چی باشه!


بهرحال اگر کسی مایله میتونه قرص پردنیزولون رو از داروخونه با قیمت خیلی کم تهیه کنه . پردنیزولون 50 میلی گرمی رو بگیرید و روزی نصف یا روزی یک چهارمش رو همراه با یک لیوان شیر بخورید عین بادکنک باد میشید ولی بی کیفیت! همه ش آب و چربی خواهد بود.

اورست
25-01-2014, 15:36
غذا ها برنج و نان و ماکارونی و سیب زمینی منبع کربوهیدرات و شیر و سویا و ماهی منبع پروتئین هستند.

از بین بردن آب و چربی کار راحتی نیست که شما ردیفش کنی. باید کاملا چربی ها از بین بره تا ردیف بشه البته بستگی داره منظور شما از ردیف شدن چی باشه!
داداش دستت درد نکنه. من پوست استخونم و خیلی سخت وزن اضافه میکنم./ 1 کیلوئم یه کیلوئه واسه من. به هر حال دمت گرم :n12:

بهرحال اگر کسی مایله میتونه قرص پردنیزولون رو از داروخونه با قیمت خیلی کم تهیه کنه . پردنیزولون 50 میلی گرمی رو بگیرید و روزی نصف یا روزی یک چهارمش رو همراه با یک لیوان شیر بخورید عین بادکنک باد میشید ولی بی کیفیت! همه ش آب و چربی خواهد بود.
داداش این قرص واسه چیه ؟؟! اشتها آوره یا چاق کننده؟؟؟ تو ویکی پدیا نوشته(موارد مصرف: پردنیزولون دارای خواص ضدالتهابی و اثر سرکوب دستگاه ایمنی بدن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D9%85%D9%86%DB%8C_%D8%A8%D8%AF%D9%86) را دارد. پردنیزولون کمک می‌کند تا تورم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، قرمزی، خارش، و واکنش‌های حساسیتی کاهش یابند. همچنین در درمان بیماری‌های گوناگونی مانند نفروتیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])٬ آسم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، آرتریت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، مشکلات پوستی، حساسیت شدید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8C%D9%85%D8%A7%D8%B1%DB%8C%29)، و برخی سرطان‌ها کاربرد دارد.) (عوارض: عوارض گوارشی، بثورات جلدی٬ پوکی استخوان، افزایش فشار خون، واکنشهای آلرژیک، عفونتهای موضعی یا سیستمیک، سندرم کوشینگ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] DB%8C%D9%86%DA%AF)، ادم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، آتروفی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بافتی، زخم یا خارش در محل تزریق، علائم التهاب و تاخیر در بهبود زخمها، تهوع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])٬ افزایش وزن سریع و اختلالات قاعدگی در زنان)

اورست
25-01-2014, 15:56
پردنیزولون
یه تحقیق کوچولو کردم مثل اینکه این دارو دارای کورتون هست که باعث چاقی میشه!! دگزامتازون هم دارای کورتون هست و باعث چاقی صورت و غیره میشه!! با این حال شما کدومو پیشنهاد میدید که کم عارضه تر هم باشه!! پردنیزولون یا دگزامتازون؟؟ :n30:

palazgolakh
25-01-2014, 18:41
بله که میشه. با یک تمرین اصولی و از اون مهمتر تغذیه ی پر کالری و پروتئین کافی میشه وزن با کیفیت اضافه کرد (عضله)

=-=-=-=

دوستان لاغر اگر میخواید آب و چربی بیارید راههای خیلی آسونی هست برای اینکار! من بهش میگم حجم و وزن بی کیفیت ، ولی خب از اسمش پیداست که دو قرون نمی ارزه و زیبایی نداره

استاد بزرگ درود بر تو
اخه استاد جان می دونی مشکل من یه چیز دیگه هستش
بنده قبلا چاق بودم یعنی 110 کیلو با قد 189 ولی الان لاغر لاغر شدم اونم با ورزش دو و رژیم طی 8ماه
ولی از این طرف تموم فرم من ریخته بهم از جهتی می ترسم بیام غذامو زیاد کنم بشم دیو از یه طرفی هم همینجوری ادامه بدم بشم نی قلیون
تعادل در من گم شده شما نظرتون و می گید
اگه برم ورزش خلاصه اشتهام خیلی باز میشه به نظرتون بنده دوباره چاق نمیشم از این جهت میگم که همه میگن بعد لاغری رو ول کنی همش بر میگرده وزنت به قبل
از این جهت گفتم

ممنون میشم راهنمایی کنید:n12:

Havbb
25-01-2014, 19:07
استاد بزرگ درود بر تو
اخه استاد جان می دونی مشکل من یه چیز دیگه هستش
بنده قبلا چاق بودم یعنی 110 کیلو با قد 189 ولی الان لاغر لاغر شدم اونم با ورزش دو و رژیم طی 8ماه
ولی از این طرف تموم فرم من ریخته بهم از جهتی می ترسم بیام غذامو زیاد کنم بشم دیو از یه طرفی هم همینجوری ادامه بدم بشم نی قلیون
تعادل در من گم شده شما نظرتون و می گید
اگه برم ورزش خلاصه اشتهام خیلی باز میشه به نظرتون بنده دوباره چاق نمیشم از این جهت میگم که همه میگن بعد لاغری رو ول کنی همش بر میگرده وزنت به قبل
از این جهت گفتم

ممنون میشم راهنمایی کنید:n12:

تمرین با وزنه هیکل شما رو روی فرم میاره. همراه با تمرین با وزنه هوازی و دو رو هم انجام بدید. هر روز خودتونو وزن کنید و همچنین به چربی های شکم یه نگاه بندازید اگه درحال افزایش بود رژیم رو کنترل کنید.


یه تحقیق کوچولو کردم مثل اینکه این دارو دارای کورتون هست که باعث چاقی میشه!! دگزامتازون هم دارای کورتون هست و باعث چاقی صورت و غیره میشه!! با این حال شما کدومو پیشنهاد میدید که کم عارضه تر هم باشه!! پردنیزولون یا دگزامتازون؟؟ :n30:


این کورتونها توی موارد درمانی متفاوت هستند وگرنه در مورد افزایش وزن همه شون همین کارو انجام میدن. پردنیزولون در دوز 50 قوی تر از دگزا هستش ضمن اینکه دگزا رو باید تزریق کنید...

البته باز هم میگم که این روش رو اصلا من توصیه نمیکنم. نکنید!

alone one
26-01-2014, 12:27
آقا قبل و بعد تمرین چی و چه زمانی بخوریم؟

Havbb
26-01-2014, 15:58
تا نیم ساعت قبلش هیچی نباید بخورید. نیم ساعت تا یک ساعت قبل از تمرین پروتئین و کربوهیدرات. بلافاصله بعد از تمرین هم همینها

alone one
26-01-2014, 23:18
یعنی من قبلش سیب زمینی و بعدش ماکارونی میخورم کارم درسته؟
البته موزو شیر و خرمام بعد تمرین میخورم

Havbb
27-01-2014, 00:26
سیب زمینی یا ماکارونی رو یک ساعت قبل از تمرین. بلافاصله بعد از تمرین شیر و خرما. چند دقیقه بعدش یه وعده غذایی

MOHAMMAD_ASEMOONI
27-01-2014, 08:10
سلام دوستان
تحقيقاتی که روی عده ای در ده سال انجام شده نشون میده که سرما تاثیر زیادی در سوزاندن کالری و لاغر شدن داره بیشتر از هر نوع رژیم غذائی .

خصوصاً برای سوزاندن چربیهای باسن و گردن و شانه ها .
طبق این تحقيقات , احساس سرما و لرزش باعث میشه مقدار بسیار زیادی چربی تبدیل به حرارت بشه .
کسانی که در محیط کار یا زندگی هوای اطرافشون گرم بوده به شدت باسن این افراد چربی ذخیره کرده .
طبق این تحقيقات , فصل زمستان فرصت بسیار خوبی برای سوزاندن چربیهای اضافه و کم کردن وزن هست چون مقدار تولید حرارت از چربیهای بدن حدوداً 15 برابر میشه .
منبع
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Havbb
27-01-2014, 15:36
من خودم همیشه دوره ی کات رو توی پاییز و دوره حجم رو توی بهار و تابستان میذارم. هوای سرد بهترین فرصت هست برای انجام ورزش هوازی چون احتمال گرما زدگی و از دست رفتن آب بدن تقریبا صفره ، خیلی کم عرق میکنید و چربی زیادی میسوزونید. صبح اگه ورزش هوازی انجام بشه تا شب سوخت و ساز بدن شما بالا خواهد ماند و این بهترین چیز هست در فصل سرما! چون دائم حرارت تولید میشه
به علاوه ی اینکه ورزش هوازی سیستم ایمنی بدن شما رو در مقابل بیماری هایی نظیر سرما خوردگی مقاوم میکنه و اینم خیلی لازمه برای فصل سرما

در عوض در هوای گرم ، بهترین فرصت هست برای تمرین با وزنه ، چون گرمای هوا مانع انقباض عضلانی و گرفتگی عضلات میشه و در نتیجه مصدومیت و پارگی عضلات زیر وزنه خیلی کم میشه. همچنین در هوای گرم خون بیشتری در سطح پوست و مفاصل بدن میاد و همین باعث افزایش ترمیم بافتها و کاهش آسیب دیدگی و افزایش سرعت ریکاوری میشه.

یه نکته ی دیگه هم که هست شما وقتی پاییز و زمستان دوره ی کات رو برید توی عید که مهمونی زیاد میرید هیکل خیلی متناسبی خواهید داشت...

mp6
30-01-2014, 13:58
درود
من یه مشکل دارم: هر چی میخورم وزنم زیاد نمیشه!!! البته کم هم نمیشه
با توجه به قد و وزن، 15کیلو کم دارم
باور کنید من چند برابر افراد عادی غذا میخورم ولی خیلی استخونی هستم و هیچ تغییری در من به وجود نمیاد!!!:n03:
اصن استعداد چاقی ندارم...
4 ساله پیش رفتم دکتر. آزمایش دادم گفت شما هیچ مشکلی نداری( انگل و تیروئید و...) فقط گفت مشکل ژنیتیکی داری!!!
کلی هزینه کردم آمده اینو بهم گفته... در صورتی که خانواده ما هیچ کسی مثه من نیست!!! .
تا اینکه الان به این نتیجه رسیدم که تا کی باید تو همین شکل بمونم؟! :n03: یعنی هیچ تغییری در من نباید بوجود بیاد؟! بعضی ها میگن لاغری خوبه که؟ منم میگم آره ولی نه تا این حد:n04: چون راه رفتنمون رو بد نشون میده... لباس میپوشیم بد نشون میده... میخوایم زن بگیرم نمیدن :n21:... میخوایم استخدام بشیم تو معاینه پزشکی رد میکنن...
به قول رفیقم معلول بودم بهتر بود..
از بدنسازی هم خوشم نمیاد! یکسریا میگن برو باشگاه همراهش غذا و پروتئین و مکمل بخور ولی من تا وقتی که ندونم مشکلم از چی هست این باشگاه هم فایده نداره!!!
بنظرتون مشکل از چی میتونه باشه؟
دوستان یه راهه حلی پیشنهاد بدن؟؟؟

Havbb
30-01-2014, 15:00
تیپ بدنی شما اکتومورف هست که اکتومورف ها همشون همینجورن.

شما همون باشگاه و تغذیه و مکمل رو انجام بده به هدفت میرسی.

mp6
30-01-2014, 15:17
تیپ بدنی شما اکتومورف هست که اکتومورف ها همشون همینجورن.

شما همون باشگاه و تغذیه و مکمل رو انجام بده به هدفت میرسی.
ممنون
امکانش هم هست که دکتر اشتباه کرده باشه و دچار بیماری انگل و کم خونی و ... باشم/ به غیر از باشگاه هیچ راهه حله دیگه ای وجود نداره؟ چون امکان رفتن به باشگاه رو ندارم

Butterfly-Effect
01-02-2014, 00:30
درود

لطفا دوستانی که اطلاعات دارند یه باشگاه بدنسازی خوب و تخصصی در شرق تهران معرفی کنند.

انتظاری که دارم اینه که تمام وسایلش استاندارد باشه و مربیان باشگاه واقعا علمی کار کنند.

مثلا یک باشگاه بالاتر از سیدخندان سراغ دارم که متاسفانه فقط مخصوص بانوان هست، از آشنایان که رفته بودند میگفتن فقط حدود 1 ساعت چند نوع تست مختلف می گیرن و وضعیت ستون فقرات، نسبت وزن به قد و خیلی فاکتورهای دیگه رو کامل مد نظر قرار میدن.

من دنبال یک چنین باشگاهی میگردم. متاسفانه سالهاست که پشت کامپیوتر نشستم و به شدت نیاز به شروع یک ورزش مناسب رو دارم که به جسمم رسیدگی کنم. اتفاقا همین اطراف منزل هم یک باشگاه هست که شاید 5 دقیقه هم فاصله نداشته باشه ولی متخصص بودن مربیان باشگاه برام خیلی مهم هست.

یکی از دوستان باشگاه شهرک امید رو معرفی کرد ولی خیلی از ما فاصله داره، من در حال حاضر ساکن نارمک هستم.

با تشکر

ittools
08-02-2014, 19:00
دوستان راسته که بعضی داروها و مکمل های بدن سازی فشار خون رو بالا میبرن ؟ اگر آره چه داروها و مکمل هایی ؟ این داروها عوارض دیگه ای هم دارن ؟ مثل صدمه زدن به کبد و ...

Havbb
09-02-2014, 07:18
بالا رفتن فشار خون ارتباط مستقیم و نزدیک داره با قدرت ورزشکار و قدرت که بالا باشه فشار بهتری روی بدن میاره و در نتیجه رشد بهتری خواهد داشت.
همچنین باعث افزایش خونرسانی به عضله میشه...

اکثر ترفتندها و داروهایی که توی بدنسازی استفاده میشه به بالارفتن فشار خون منجر میشه ازجمه گذاشتن آهنگ در باشگاه!!

در حالت کلی مقلدهای سمپاتیک ، کافئین ، استروئید های آنابولیک ، مکمل های پمپ باعث بالافتن فشار خون میشن. البته خطر جدی ندارن ولی در دراز مدت یکم فشار میاد به کلیه ها و قلب.

XENON24
12-02-2014, 16:59
سلام داداش 2 تا سوال داشتم
برای تیکه های شکم قسمت پایین چه حرکتی مناسب تره؟ وبا چه تکراری؟؟
برای پشت بازو چه حرکتی انجام بدم ؟خیلی رشدش کند هست !:n03:

Havbb
13-02-2014, 04:31
برای پشت بازو باید تمرکز رو روی این عضله بیشتر کنید. همچنین ســوپرست ها (زدن چند حرکت پشت سر هم) کمک میکنه.

شکم پایینش تیکه نداره بالاش تیکه داره. عضله ی پایین شکم با حرکت شکم خلبانی (بالا اوردن پاها به کمک عضله شکم) قوی میشه.

hamid_diablo
16-02-2014, 14:58
سلام

من مدتی میشه (حدودا 4 ماه) که وزنم ثابت مونده و هیچ تغییری نکرده !!!

میخواستم این 1 ماه اخر سال رو باشگاه نرم!!!! به نظرتون میتونه موثر باشه؟؟؟

.احساس میکنم بدنم به تمرین کردن عادت کرده و واکنش خاصی نشون نمیده !

Havbb
17-02-2014, 08:13
ثابت موندن وزن علتش اکثرا نامناسب بودن تغذیه هستش. به اندازه کافی پروتئین و مخصوصا کربوهیدرات باید مصرف بشه (مصرف کربو رو افزایش بدید)

البته اگه برنامه تمرینی مشکل نداشته باشه و زود به زود عوض بشه و فشار خوب روی بدن بیاد

برای رشد و پیشرفت در بدنسازی استراحت هم خیلی مهمه دوستان. باید عین یه کودک بخوابید. استرس دشمن عضلات هست. موقع استرس یه شوکولات بخورید حله

AMIR MOHAMMAD . M
19-02-2014, 16:28
سلام

برا بار اول هست که اینجا پست میزارم.

من حدود 4 سال پیش بدنسازی رو شروع کردم و حدود ۱.۵ سال ادامه دادم ولی به دلیل خدمت سربازی ولش کردم.

حالا میخواستم دوباره شروع کنم چون هیکلم ول شده و وزنم رفته بالا اصلا یه وضعیتی:n04: ولی اون چیزی که منو از ورزش باز میداره اینه که همون موقع هم که ورزش میکردم کم میاوردم

( یعنی روزی که حال نداشتم که اکثرا این جوری بود نمیتونستم وزنه سنگین بزنم و روزی که سرحال بودم یا با دوستام میرفتم ورزش خیلی بیشتر از اونی که تصور میکردم وزنه میزدم ) و الانم همین مشکل رو دارم .


میخواستم بدونم راهی هست که بشه این مشکل رو برطرف کرد .

از نظر قلبی هم یه مقدار مشکل به خاطر بلندی قد دارم.

ببخشید طولانی شد :n16:

mohammad_87
21-02-2014, 03:59
سلام
من قد 184 و وزن 70 دارم.یه مدت حدود یکماه قرصهای چاقی مصرف کردم که موقتا وزنم تا 85 هم رفت اما بخاطر عوارضش ولش کردم
آزمایش گوناگون هم دادم که مشکل خاصی ندارم و حالا میخوام با ورزش وزنم رو بالا ببرم

اگر قرار باشه باشگاه برم بطور معمول در هفته چند روز لازمه که تمرین کنم و هر روز چند ساعت؟
اگر امکان باشگاه رفتن نباشه،چه تمرینهایی رو میتونم در منزل انجام بدهم و حداقل چه وسایلی رو میتونم بخرم که بهم کمک کنه؟(البته وسایل کوچک مثل دمبل)

ضمنا اصلا تمایلی به استفاده از مکمل ندارم و هر زمان که برنامه ورزشی خودم رو شروع کنم یک برنامه کامل غذایی هم از متخصص خواهم گرفت(الان تغذیه و خوراک معمولی دارم)

ممنون

Havbb
21-02-2014, 16:27
سلام

برا بار اول هست که اینجا پست میزارم.

من حدود 4 سال پیش بدنسازی رو شروع کردم و حدود ۱.۵ سال ادامه دادم ولی به دلیل خدمت سربازی ولش کردم.

حالا میخواستم دوباره شروع کنم چون هیکلم ول شده و وزنم رفته بالا اصلا یه وضعیتی:n04: ولی اون چیزی که منو از ورزش باز میداره اینه که همون موقع هم که ورزش میکردم کم میاوردم

( یعنی روزی که حال نداشتم که اکثرا این جوری بود نمیتونستم وزنه سنگین بزنم و روزی که سرحال بودم یا با دوستام میرفتم ورزش خیلی بیشتر از اونی که تصور میکردم وزنه میزدم ) و الانم همین مشکل رو دارم .


میخواستم بدونم راهی هست که بشه این مشکل رو برطرف کرد .

از نظر قلبی هم یه مقدار مشکل به خاطر بلندی قد دارم.

ببخشید طولانی شد :n16:

مشاور خدمت سربازی شما رو که دیگه باید معاف میکردن بخاطر مشاوره هات! اول باید به من بگی ایا ممکنه همزمان با تحصیل در دانشگاه پیام نور خدمت سربازی رو بریم یانه؟ (تو پروفایلم بگو : دی)

اصولا وزنه ی سنگین خوب نیست! وزنه باید در توان شما باشه. اون روزا که وزنه سنگین میزدی بخاطر افزایش فشار خون بوده. اصولا باید ببینی هدفت چیه اگه میخوای رکوردی کار کنی بگو وگرنه هرچی میتونی بزن اصلا مهم نیست که چقدر وزنه میزنی مهم اینه که فشار به بدنت بیاد


سلام
من قد 184 و وزن 70 دارم.یه مدت حدود یکماه قرصهای چاقی مصرف کردم که موقتا وزنم تا 85 هم رفت اما بخاطر عوارضش ولش کردم
آزمایش گوناگون هم دادم که مشکل خاصی ندارم و حالا میخوام با ورزش وزنم رو بالا ببرم

اگر قرار باشه باشگاه برم بطور معمول در هفته چند روز لازمه که تمرین کنم و هر روز چند ساعت؟
اگر امکان باشگاه رفتن نباشه،چه تمرینهایی رو میتونم در منزل انجام بدهم و حداقل چه وسایلی رو میتونم بخرم که بهم کمک کنه؟(البته وسایل کوچک مثل دمبل)

ضمنا اصلا تمایلی به استفاده از مکمل ندارم و هر زمان که برنامه ورزشی خودم رو شروع کنم یک برنامه کامل غذایی هم از متخصص خواهم گرفت(الان تغذیه و خوراک معمولی دارم)

ممنون
سه روز در هفته باید بری باشگاه. هر جلسه یک ساعت پر فشار
در منزل نمیشه وزن اضافه کرد

تغذیه ی خوب نقش بسیار بسیار اساسی داره در افزایش وزن

AMIR MOHAMMAD . M
21-02-2014, 18:31
مشاور خدمت سربازی شما رو که دیگه باید معاف میکردن بخاطر مشاوره هات! اول باید به من بگی ایا ممکنه همزمان با تحصیل در دانشگاه پیام نور خدمت سربازی رو بریم یانه؟ (تو پروفایلم بگو : دی)

اصولا وزنه ی سنگین خوب نیست! وزنه باید در توان شما باشه. اون روزا که وزنه سنگین میزدی بخاطر افزایش فشار خون بوده. اصولا باید ببینی هدفت چیه اگه میخوای رکوردی کار کنی بگو وگرنه هرچی میتونی بزن اصلا مهم نیست که چقدر وزنه میزنی مهم اینه که فشار به بدنت بیاد


منم منظورم از سنگین بودن وزنه فشار اومدن به بدن هست .
حدودا 10 ماه اول خودم تنهایی میرفتم باشگاه و اصلا هیچ تاثیری رو بدنم نداشت و خیلی دیر به دیر میتونستم وزنه هام رو افزایش بدم ولی از اون به بعد یکی از رفقا پا شد که با هم بریم ورزش و خیلی رو من تاثیر داشت . هم وزنه هام اضافه شد هم تاثیر بهتری روی بدن داشت .( یه سینه هایی پیدا کرده بودم :n05: )

در کل میتونم بگم توانم خیلی بیشتره ولی به قول شما وقتی فشار خونم بالاس فشار بیشتری به بدنم میاد و وقتی فشار خونم پایینه میشه گفت اصلا فشاری رو بدنم نیست و فقط در حد ورزش کردن هست.

حالا میخواستم بدونم که چطوری یا با چی میشه همون فشار خون رو بالا برد که هم فشار بیشتری به بدن بیاد و هم ورزش تاثیر بهتری روی بدنم داشته باشه .

هدفم از ورزش هم اول کاهش وزن بعد فرم ایده ال بدن هست.


پروفایلت هم بسته بود پ . خ کردم آقا حامد

Йeda
21-02-2014, 19:31
اصولا وزنه ی سنگین خوب نیست! وزنه باید در توان شما باشه. اون روزا که وزنه سنگین میزدی بخاطر افزایش فشار خون بوده. اصولا باید ببینی هدفت چیه اگه میخوای رکوردی کار کنی بگو وگرنه هرچی میتونی بزن اصلا مهم نیست که چقدر وزنه میزنی مهم اینه که فشار به بدنت بیاد


البته در تایید حرف حامد خان،
باید بگم سعی کنید بجز وزنه های سنگین ( در حد توان ) وزنه سبک هم بزنید ( البته حتما مربی تذکرات رو میگن )
به این خاطر میگم چون عضلات کند انقباض هم باید درگیر بشن، که با زدن وزنه های سبک این اتفاق میفته.
که این عضله ها بیشتر تو تمرینات ایستایی ( ایزومتریک ) درگیر میشن و تو تمرینات استقامتی بهتون کمک میکنن.

و یه نکته که با تمرینات هوازی میتونید به اون اوجی که میخواین برسید اینطوری خیلی بهتر هم نتیجه میگیرید.
+ مصرف تغذیه پر کربوهیدرات و با پروتئین و چربی کمتر.

AMIR MOHAMMAD . M
21-02-2014, 21:25
البته در تایید حرف حامد خان،
باید بگم سعی کنید بجز وزنه های سنگین ( در حد توان ) وزنه سبک هم بزنید ( البته حتما مربی تذکرات رو میگن )
به این خاطر میگم چون عضلات کند انقباض هم باید درگیر بشن، که با زدن وزنه های سبک این اتفاق میفته.
که این عضله ها بیشتر تو تمرینات ایستایی ( ایزومتریک ) درگیر میشن و تو تمرینات استقامتی بهتون کمک میکنن.

و یه نکته که با تمرینات هوازی میتونید به اون اوجی که میخواین برسید اینطوری خیلی بهتر هم نتیجه میگیرید.
+ مصرف تغذیه پر کربوهیدرات و با پروتئین و چربی کمتر.

میشه جند نمونه بهتر و موثر تر نام ببرید؟!

--------

ورزش هوازی سبک هم برای شروع چی پیشنهاد میدید

Havbb
21-02-2014, 21:32
با تشکر از ندا جان ولی این توصیه های شما به درد این دوستمون نمیخوره (با عرض معذرت)
اینها مال مراحل خیلی پیشرفته و حرفه ای پرورش اندام هست نه مال مبتدی ها


هدفم از ورزش هم اول کاهش وزن بعد فرم ایده ال بدن هست.

خب پس نیازی به زدن وزنه ی سنگین نداری شما
توی پست قبلی هم گفتم. اصل اینه که فشار بیاد به بدنت یعنی حد اکثر توانت رو بذاری. اصل این نیست که فلان مقدار وزنه بزنی
اون وزنه سنگین زدن مال پاورلیفتر ها هستش نه مال شما

هر وزنه ای که تونستی بزن. حتی اگه خالی هم بزنی اشکال نداره به شرطی که حداکثر توانت باشه

تعدادهات بالای 8 تا و ترجیحا بالای 12 تا باشه. سعی کن تمرینت طولانی بشه یعنی مثلا برنامه رو دوبار بزنی...

AMIR MOHAMMAD . M
21-02-2014, 21:47
با تشکر از ندا جان ولی این توصیه های شما به درد این دوستمون نمیخوره (با عرض معذرت)
اینها مال مراحل خیلی پیشرفته و حرفه ای پرورش اندام هست نه مال مبتدی هاخب پس نیازی به زدن وزنه ی سنگین نداری شما
توی پست قبلی هم گفتم. اصل اینه که فشار بیاد به بدنت یعنی حد اکثر توانت رو بذاری. اصل این نیست که فلان مقدار وزنه بزنی
اون وزنه سنگین زدن مال پاورلیفتر ها هستش نه مال شما

هر وزنه ای که تونستی بزن. حتی اگه خالی هم بزنی اشکال نداره به شرطی که حداکثر توانت باشه

تعدادهات بالای 8 تا و ترجیحا بالای 12 تا باشه. سعی کن تمرینت طولانی بشه یعنی مثلا برنامه رو دوبار بزنی...

ممنون.

پس فکر کنم بعد از کاهش وزن بهتره که بیام دوباره مشاوره بگیرم.

منظورت از دوبار زدن برنامه اینه که کل لیست برنامه تا آخر برم و دوباره از اول شروع کنم ؟


فقط اون مورد هم که پ .خ کردم بگی دیگه حله :n01:

mohammad_87
22-02-2014, 00:40
سه روز در هفته باید بری باشگاه. هر جلسه یک ساعت پر فشار
در منزل نمیشه وزن اضافه کرد

تغذیه ی خوب نقش بسیار بسیار اساسی داره در افزایش وزن
ممنون
اگه بخاطر کمبود وقت نتونم باشگاه برم تنها راهم تمرین در خانه هست.
شما چه راهی برای جایگزین کردن باشگاه پیشنهاد میکنی؟

Havbb
22-02-2014, 11:03
ممنون.

پس فکر کنم بعد از کاهش وزن بهتره که بیام دوباره مشاوره بگیرم.

منظورت از دوبار زدن برنامه اینه که کل لیست برنامه تا آخر برم و دوباره از اول شروع کنم ؟


فقط اون مورد هم که پ .خ کردم بگی دیگه حله :n01:

نه برنامه ی همون جلسه رو دوبار بزن. البته اونم میشه که توی یه جلسه برنامه ی کل جلسات رو بزنی همه ی عضلاتت درگیر بشن خیلی بهتر چربی میسوزونی

در مورد فشار خون راهای بسیار زیادی هست. شما میتونی نمک بخوری یا اینکه مقداری نمک توی آب تمرینت بریزی اینطوری نمک و آب توی خونت زیاد میشه فشار خون میره بالا
میتونی نوشیدنی های کافئین دار بخوری یا قرص کافئین مصرف کنی
داروهای دیگه ای هم هست که اونا دیگه واقعا ضررشون بالاست. با همین روشها کارت راه میوفته. بنظر من یه فنجون قهوه قبل تمرین هم انرژی بهت میده و هم فشار خونت رو بالا نگه میداره به چربی سوزی هم کمک میکنه و چندین فایده دیگه هم داره که از حوصله ی بحث خارجه

ممنون
اگه بخاطر کمبود وقت نتونم باشگاه برم تنها راهم تمرین در خانه هست.
شما چه راهی برای جایگزین کردن باشگاه پیشنهاد میکنی؟

تنها راهش اینه که یه باشگاه توی خونه داشته باشی!
شما مشکل دوست بالایی که جوابشو دادمو بخون ببین
همه همینطور هستن اصلا یار تمرینی تاثیر بسیار زیادی توی تمرین داره. حالا یار تمرینی هم نشد ادم همینکه کنار افراد دیگه تمرین کنه خودش انگیزه ی فوق العاده ای ایجاد میکنه.
همچنین اگه خدای نکرده زیر وزنه موندی باید یکی باشه نجاتت بده
آهنگ هم باید باشه حین تمرین با صدای بلند
انواع اقسام دستگاهها و وزنه هایی که توی باشگاه هست معمولا توی خونه قابل جایگزین نیست مگر اینکه یه باشگاه توی خونه بسازی با تجهیزاتی که میاری

من خودم یه همچین کاری کردم توی خونه خیلی تجهیزات دارم ولی بازم میرم باشگاه به همون دلایلی که گفتم.

AMIR MOHAMMAD . M
22-02-2014, 14:15
نه برنامه ی همون جلسه رو دوبار بزن. البته اونم میشه که توی یه جلسه برنامه ی کل جلسات رو بزنی همه ی عضلاتت درگیر بشن خیلی بهتر چربی میسوزونی

در مورد فشار خون راهای بسیار زیادی هست. شما میتونی نمک بخوری یا اینکه مقداری نمک توی آب تمرینت بریزی اینطوری نمک و آب توی خونت زیاد میشه فشار خون میره بالا
میتونی نوشیدنی های کافئین دار بخوری یا قرص کافئین مصرف کنی
داروهای دیگه ای هم هست که اونا دیگه واقعا ضررشون بالاست. با همین روشها کارت راه میوفته. بنظر من یه فنجون قهوه قبل تمرین هم انرژی بهت میده و هم فشار خونت رو بالا نگه میداره به چربی سوزی هم کمک میکنه و چندین فایده دیگه هم داره که از حوصله ی بحث خارجه


نوشیدنی کافءین دار مثلا چی ؟
قرصش هم از کجا میشه تهیه کرد ؟


اون سری اول که میرفتم باشگاه مربیم بهم پروتءین محلول در آب پیشنهاد کرد فکر کنم گفته بود برا آب رسانی به عضله ها نیاز داری و بی ضرر هست. ( همیشه خودش یه بطری داشت که آب توش قرمز بود :n13: )
داستانش چی هست؟
چون من موقع تمرین همیشه یه شیشه آب کوچیک همرام هست که تا آخر تمرین یواش یواش میخورم که اگه افزودنی بی ضرری توش باشه فکر کنم خوب باشه :n13:برا مثلا یه شیشه کوچیک نوشابه آب چقدر نمک بریزم؟

hamsah
22-02-2014, 17:29
میشه یه برنامه برای شروع یک فرد مبتدی اعلام کنید؟قصد دارم روز های زوج تمرین کنم.
قد:180
وزن:70
سن:19
وضعیت بدنم هم بد نیست،نه لاغرم،نه هیکلی.
ممنون.

Havbb
23-02-2014, 00:45
نوشیدنی کافءین دار مثلا چی ؟
قرصش هم از کجا میشه تهیه کرد ؟


اون سری اول که میرفتم باشگاه مربیم بهم پروتءین محلول در آب پیشنهاد کرد فکر کنم گفته بود برا آب رسانی به عضله ها نیاز داری و بی ضرر هست. ( همیشه خودش یه بطری داشت که آب توش قرمز بود :n13: )
داستانش چی هست؟
چون من موقع تمرین همیشه یه شیشه آب کوچیک همرام هست که تا آخر تمرین یواش یواش میخورم که اگه افزودنی بی ضرری توش باشه فکر کنم خوب باشه :n13:

برا مثلا یه شیشه کوچیک نوشابه آب چقدر نمک بریزم؟

اون پروتئین برای عضله سازی هست و کاری به فشار خون نداره
هر مقدار نمک که تحمل خوردنشو داری!! شورش نکن فقط یکم که مزه نمک بده

کافئین هم قرصهاشو از اینایی که مکمل بدنسازی میفروشن باید بگیری.

نوشیدنی کافئین دار رو مگه نگفتم یه فنجون قهوه یا شیرقهوه یا نسکافه قبل تمرین بخور برا چی دوباره سوال میکنیمیشه یه برنامه برای شروع یک فرد مبتدی اعلام کنید؟قصد دارم روز های زوج تمرین کنم.
قد:180
وزن:70
سن:19
وضعیت بدنم هم بد نیست،نه لاغرم،نه هیکلی.
ممنون.


شما باید یک هفته ی اول با هالتر بدون وزنه تمرین کنی و از اون به بعد هم کم کم وزنه هاتو اضافه کنی. برای افراد مبتدی برنامه خیلی مهم نیست هر برنامه ای بزنی خوبه

moza
25-02-2014, 00:36
سـلام اوســتا
من الان یه هفتس دارم هرروز میرم باشگاه ، به دیوار باشگاه یه برنامه زده نوشته برنامه ماه اول ، طبق همون دارم کار میکنم ، ایناست :

جلو با ماشین 3*10
بالا سینه هالتر 3*8
بالا سینه دمبل 3*8
زیربغل سیم کش 3*10
پشت بازو سیم کش 4*8
پشت بازو سوئمی 3*8
جلو بازو هالتر 3*7
ساق پا نشسته 3*12
مچ و ساعد 3*20
شکم 2 دقیقه
شکم مسگری 2 دقیقه

حالا چندتا سئوال :
1. این برنامه برای ماه اول مناسبه ؟
2. من 6 روز در هفته میرم با این برنامه اشکال نداره ؟
3. من قدم 175 و وزنم 66 هست ، می خوام هیکلم رو فرم بیاد ، میدونید که الان هیکل اکثر جوونا چطوری شده ، همه اکثرا شکم داریم ، هیکلم قناصه البته یکم ، شکمم هم یکم زده بیرون . 4 ماهه میتونم روی فرم بیام ؟ یعنی همین عضله هام فرم قشنگ بگیرن و این چربی های اضافه هم حذف بشن ؟
4. برای حجم آوردن (فعلا نمیخوام برای بعدا میپرسم) چقدر باید وقت بازرم ؟

دمتون گرم

Havbb
25-02-2014, 12:50
سلام
برنامه یکم زیادی مبتدیه سر یه ماه بگو برات عوضش کنه و باز اونم سبک بزن

به جای بالا سینه هم پرس سینه معمولی بزن

سه چهار روز در هفته برو حد اکثر

اول باید چربیهاتو بسوزونی. رژیم غذایی مهمترین اصله و بعدشم تمرینات هوازی مثل دویدن آرام و...

مدت زمانش هم بستگی به تلاشت و استعداد بدنیت داره (بیشتر تلاش)

moza
25-02-2014, 20:00
دستت درد نکنه کاش میتونستم بیشتر دکمه تشکر رو بزنم . خیلی ممنونم ازتون .
امروز میخواستم برم با مربی صحبت کنم راجع تمرین و برنامش که من رژیم غذاییم چی باشه و واسه ماه بعد چی بزنم و این چیزا .... یه صحنه دیدم خیلی تعجب کردم .
یه پسره هم هیکل من بود یکم چاق تر بود ، من جلو پا رو میذارم رو سومی ، واسه این بدبخت رو گذاشته بود روی هفتمی بعد پسره یدونه زد کل بدنش میلرزید سرخ شدش گفت دیگه نمیتونم یذره زیر پاشو میگرفتم میداد بالا مجبورش کرد 7 تا بزنه ، بعد پسره که بلند شد گفت زانوی پچم درد شدید گرفت ، مربی هم گفت : اهان حالا وقتشه بدو برو محلولت رو بیار بخور بریم ست بعدی .
این صحنه رو که دیدم شک کردم که کارش درست باشه .
حالا اگه بخوام برنامه غذایی و تمرینی از خود شما بگیرم ، امکان داره ؟
بدنم هم تا سه سال پیش خیلی قشنگ بود (فقط خیلی لاغر بودم) قشنگ شیش تیکه بودم فوتبال کار میکردم ولی دیگه الان سه ساله حداکثر حرکتی که میکنم بالا و پایین رفتن از پله های آپارتمان برای ورود و خروج از خونه هست .
فعلا این شکم ضایعمو و این چربی ها رو آب کنم ، بعد بریم سراغ حجم (البته تا اندازه ای که ازین قناصی در بیام گنده مونده نمیخوام بشم)

Havbb
26-02-2014, 23:25
تشکر لازم نیست شما دعامون کن بیشتر لازم دارم

برای دادن برنامه ی دقیق باید بدن رو من از نزدیک ببینم حین تمرین کردن توانایی ها ظرفیت رو ببینم و...
الان اینجا فقط بر اساس داده های خود کاربرا راهنمایی میکنم که طبیعتا راهنمایی های کلی خواهد بود

اگر بدنت قشنگ بوده قبلا خیلی امیدوار باش. بدن اگر حالتی رو گرفت و بعد از دست رفت ، بازگشتن به اون حالت خیلی آسونه نسبت به کسی که تابحال بدن قشنگ نداشته

شما با رژیم غذایی راحت چربی ها رو آب میکنی. اگر خواستی هوازی هم کار کن یکم بعد از تمرین با وزنه

AMIR MOHAMMAD . M
03-03-2014, 20:42
سلام

برای آب کردن شکم تو خونه چه تمرینی رو پیشنهاد میدید ؟

Havbb
04-03-2014, 22:37
رژیم غذایی + دویدن یا یه ورزش طولانی مدت

AMIR MOHAMMAD . M
05-03-2014, 22:22
رژیم غذایی + دویدن یا یه ورزش طولانی مدت

همین!:n13:

یه حرکتی ، چیزی !

hamid_diablo
05-03-2014, 23:33
سلامحرکتهای شکم باعث آب شدن چربی شکم میشه؟

Havbb
06-03-2014, 01:25
همین!:n13:

یه حرکتی ، چیزی !

آره ، ورزش هوازی خودش حرکته دیگه! مثلا دویدن یا دوچرخه سواری یا...


سلامحرکتهای شکم باعث آب شدن چربی شکم میشه؟

نه ، ولی باعث تقویت عضلات شکم میشه
این یه ذهنیت غلطیه که متاسفانه خیلی ها دارن فکر میکنن با دراز نشست چربی ها آب میشه

AMIR MOHAMMAD . M
07-03-2014, 10:39
آره ، ورزش هوازی خودش حرکته دیگه! مثلا دویدن یا دوچرخه سواری یا...تو خونه یا محل کار که نمیشه ورزش هوازی انجام داد!:n04:
تو اون پست اولم گفتم که توخونه:n02:

Havbb
08-03-2014, 07:18
تو خونه دور حیات میشه دوید همچنین دوچرخه ثابت و تردمیل میشه استفاده کرد

hamid_diablo
11-03-2014, 21:10
سلام دوستان

من احتمالا 1 ماه فروردین رو نمیتونم برم باشگاه!!! آیا دچار افت وزن میشم؟

Havbb
12-03-2014, 04:16
حمید جان قرار نشد سوالات فوق تخصصی بپرسی : دی

هفته ای اولی که نری باشگاه حجم عضله و وزنت زیاد میشه! میرسه به یه نقطه ی ماکسیمم و از اون به بعد تقریبا از هفته ی دوم افت وزن و شل شدن عضلات و... شروع میشه
سعی کن چند روز یه بار توی خونه حرکاتی مثل شنا و بارفیکس رو انجام بدی که کمتر افت کنی

M e i s a m
12-03-2014, 15:32
حامد خان من اگه بخوام برم دو ممکنه عضله بسوزونم؟ 3 کیلویی تقریبا اضافه کردم تو 4 ماه که رفتم باشگاه ولی یه چند وقتی هست نمیرم باشگاه وزن غیر مفید اضافه کردم میخوام قبل از عید اونها رو آب کنم
برای دو هم میرم دور زمین چمن و یجورایی استقامتی میدوئم یعنی ارام و با ریتم و طولانی مثلا 45 دقیقه که حدودا میشه 10 دور زمین فوتبال

چکار میتونم بکنم که عضله نسوزونم؟ مثلا پروتئین بخورم یا چربی غذا رو حذف کنم و اینکه چطور بهترین چربی سوزی رو داشته باشم. البته کنارش یه سری حرکات رو میخوام تو خانه بزنم برای سفت کردن عضلات اطراف کمر ولی مشخصه که بدون هوازی کار کردن چربی ای آب نمیشه

Havbb
12-03-2014, 23:43
چکار میتونم بکنم که عضله نسوزونم؟

از مکمل «گلوتامین» استفاده کن میثم جان
از ال کارنیتین هم میتونی در کنارش استفاده کنی. ال کارنیتین هم یه مکمل پروتئینیه که به صورت قرصهای 250 میلی گرمی از داروخونه ها هم میتونی تهیه کنی

M e i s a m
13-03-2014, 00:49
حامد جان اینها پروتئینه یا چیز دیگری هم هست؟ پودر تخم مرغ اینجا جواب نمیده؟ یه توضیحی راجع به خودشون و نحوه و مقدار مصرف و قیمت و اینها هم بدی ممنون میشم :n16:

Havbb
13-03-2014, 03:08
تخم مرغ هم خوبه ولی اینا بهتره عزیزم! برای اینکار شما!

شما تصمیم بگیر کدومو میخوای مصرف کنی تا بگم.

Ramin khuzestan
13-03-2014, 13:10
سلام
دوستان نظرتون در مورد این دستگاه های چند کاره خونگی چیه؟ مثل دستگاه های باشگاه جواب میدن یا فرق میکنن؟
منظورم این دستگاه هاست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بیشتر از لحاظ کارایی منظورم هست که فرقی بین دستگاه های خونگی که از لحاظ ابعاد فشرده تر هستن با دستگاه های باشگاه هست؟ مثلأ مدل T2800 که توی لینکی که دادم هست. یعنی همونقدر تاثیرگذار هستن یا نه چون هرچقدر هم که جو باشگاه خوب باشه آدم بعد از یه مدت رفت و آمد یکم خسته میشه مگر اینکه اراده قوی داشته باشه الان هم که فصل گرما داره شروع میشه خستگی رفت و آمد بین خونه تا باشگاه بیشتر نمود پیدا میکنه
ممنون میشم اگر کسی تجربه ای از استفاده از این دستگاه ها داره در میون بذاره
قیمتشون فکر کنم حدود 2 تا 2.5 باشه

Havbb
13-03-2014, 21:13
من صفحات قبل هم گفتم که اگر کسی میخواد توی خونه ورزش کنه و تاثیر خوب ببینه باید ی باشگاه توی خونه درست کنه دقیقا عین باشگاه های بدنسازی.

این دستگاه ها هم خوبن اگه کسی پول داشته باشه بخره. البته من فشار و ایناش رو تست نکردم ببینم چقدر فشار میارن به عضله ولی اگه وزنه هاش مناسب باشن خوبه. مثلا برای حرکت جلو ران چندین برابر وزنه بیشتر باید باشه نسبت به قفسه سینه و پشت بازو

در کل من هنوزم میگم ، هیچ چیز جای باشگاه رو نمیگیره. حرفه ای ها همشون میرن باشگاه.

hamid_diablo
13-03-2014, 21:33
به حرفای Havbb اینو هم اضافه کنم که حصور در باشگاه انگیزه و اراده رو به واسطه حضور دیگران افزایش میده و همچنین باعث رقابت میشه...

وجود موسیقی و آینه هم جذابیت این ورزش رو بیشتر هم میکنه...و در آخر اینکه تو باشگاه میتونی زا تجریبات دیگران هم استفاده کنی...

ولی من زمانی که باشگاه نمیرم تو خونه با وزنه و دمبل و هالتر به همون میزان کار میکنم و پیشرفت هم دارم...

M e i s a m
14-03-2014, 01:51
حامد جان من یه سری جستجو زدم که اینها چی ان در کل: گلوتامین برای جلوگیری از خورد شدن عضله هست و واجب. ال کارنیتین که چربی سوز طبیعی ولی ضعیفی هست که باز برای من واجبه و تخم مرغ هم که آلبومین که به گفته بچه های باشگاه برای سفت و خشک کردن عضلات هست که به نظرم با وجود خواصی که اینا دارن هر 3 تاش واجبه حالا اگر بازم المنتی در کار هست که در نظر نگرفتم بگید

یه برنامه ویدئویی خارجی هم گرفتم با عنوان 6week 6pack و همچنین یه 5 6 تا حرکت برای سایر چربی های اطراف کمر حالا برنامه مم فعلا اینهاست البته در خانه و با وسایل محدود و قصد بدن سازی ندارم چون در رفتن به باشگاه مشکل دارم مثل این دوستمون بدلیل راه دور و سایر مشکلات و گرفتاری ها

حالا شما بگو که اینهایی که گفتم شدنی هست یا خیر و اینکه نتیجه میگیرم یا به چیزهای قویتری هم احتیاج دارم. ضمنن به قیمت هم دسترسی پیدا نکردم از طریق اینترنت شما یه اماری هم بهمون بده اگر اطلاع داری :n16:

Havbb
14-03-2014, 23:07
و تخم مرغ هم که آلبومین که به گفته بچه های باشگاه برای سفت و خشک کردن عضلات هست که به نظرم با وجود خواصی که اینا دارن هر 3 تاش واجبه حالا اگر بازم المنتی در کار هست که در نظر نگرفتم بگید

خیلی از مصیبت در کشور ما به طور اعم و در این ورزش به طور اخص ، اینه که به حرف افراد غیر متخصص و عوام توجه میشه!! این حرفی که بچه های باشگاه به شما زدن نصفش درسته نصفش غلط. برای چربی سوزی و حفظ عضلات گلوتامین و ال کارنیتین بسه. پروتئین کامل مثل تخم مرغ یه جاهایی حتی مانع چربی سوزی هم میشه.یه برنامه ویدئویی خارجی هم گرفتم با عنوان 6week 6pack و همچنین یه 5 6 تا حرکت برای سایر چربی های اطراف کمر حالا برنامه مم فعلا اینهاست البته در خانه و با وسایل محدود و قصد بدن سازی ندارم چون در رفتن به باشگاه مشکل دارم مثل این دوستمون بدلیل راه دور و سایر مشکلات و گرفتاری ها

حالا شما بگو که اینهایی که گفتم شدنی هست یا خیر و اینکه نتیجه میگیرم یا به چیزهای قویتری هم احتیاج دارم. ضمنن به قیمت هم دسترسی پیدا نکردم از طریق اینترنت شما یه اماری هم بهمون بده اگر اطلاع داری :n16:

خب خوشبختانه برای چربی سوزی زیاد نیازی به باشگاه نیست! وضعیت خونه تون رو نمیدونم چجوریه آیا نزدیکش جایی هست که بتونی بری بدوی یا نه. گلوتامین رو بریز توی یه قوطی بزرگ آب (پنج گرم یا یه پیمانه بریز) خودش حل میشه. ال کارنیتین رو هم قبل از دویدن بخور ، ال کارنیتین رو گفتم به صورت قرص 250 میلی گرمی از داروخونه ها هم میتونی بگیری ، دارو نیست یه نوع آمینو اسید هستش.
برای دویدن باید تازه از خواب بیدار شده باشی ، قبل از خواب هم غذا نخور یا خیلی سبک بخور یا دو سه ساعت قبل از خوابیدن غذاتو بخور. وقتی از خواب بیدار شدی بهترین زمان برای چربی سوزی هستش ، یه لیوان قهوه درست کن بخور به همراه ال کارنیتین. البته دارو و مکمل بازم هست برای چربی سوزی ، فعلا همینا رو مصرف کن ببینم چی میشه. یادت باشه مهمتر از ورزش هوازی ، رژیم غذاییه! جوری نباشه که هرچی توی ورزش انرژی میسوزونی بعدا دوباره با غذا تامینش کنی. اگه رژیم میگیری قرصهای مولتی ویتامین بخور همراه غذات تا ضعف نکنه بدنت. آب زیاد بخور مخصوصا موقع ورزش.
نحوه ی ورزش هوازی هم توی اینترنت سرچ کنی میاد ولی یه توضیح مختصر بدم ، اولش از سرعت خیلی آروم شروع میکنی دویدن ، بعد کم کم سرعت رو تا جایی بالا میبری که نفست نگیره و بتونی مثلا نیم ساعت تا یک ساعت به همون روال بدوی.


به حرفای Havbb اینو هم اضافه کنم که حصور در باشگاه انگیزه و اراده رو به واسطه حضور دیگران افزایش میده و همچنین باعث رقابت میشه...

وجود موسیقی و آینه هم جذابیت این ورزش رو بیشتر هم میکنه...و در آخر اینکه تو باشگاه میتونی زا تجریبات دیگران هم استفاده کنی...

ولی من زمانی که باشگاه نمیرم تو خونه با وزنه و دمبل و هالتر به همون میزان کار میکنم و پیشرفت هم دارم...

یه مثال اگه بزنم کاملا قضیه روشن میشه ، این کلیپ رو ببینید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یعنی من اگه یه همچین یار تمرینی داشتم احتمال زیاد مستر المپیا شرکت میکردم ! : دی خارج از شوخی یار تمرینی خیلی مهمه. شمایی که کلیپ رو دیدید هم هوستون گرفت وزنه بزنید. من چند ماه یه یار تمرینی توپ گیر اوردم هم وزن خودم رکوردهاش هم اندازه خودم ، یعنی توی اون چند ماه اندازه دوسال پیشرفت کردم بدون دارو و مکمل. اگه یه بار یه یار تمرینی درست و حسابی گیرتون بیاد تازه معنی عشق به این ورزش رو میفهمید و دیگه نمیگید میخوایم تو خونه تمرین کنیم. مشکلات مال همه س ، کیه که مشکل نداشته باشه! منتها هرچی زحمت و سختی بکشی همونقدر نتیجه میگیری.

Havbb
16-03-2014, 00:29
باز هم من باب حریف تمرینی خوب و تاثیر روانی و باشگاه رفتن و...


[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M e i s a m
16-03-2014, 01:22
خیلی از مصیبت در کشور ما به طور اعم و در این ورزش به طور اخص ، اینه که به حرف افراد غیر متخصص و عوام توجه میشه!! این حرفی که بچه های باشگاه به شما زدن نصفش درسته نصفش غلط. برای چربی سوزی و حفظ عضلات گلوتامین و ال کارنیتین بسه. پروتئین کامل مثل تخم مرغ یه جاهایی حتی مانع چربی سوزی هم میشه.

متاسفانه ادم کار بلد زیاد پیدا نمیشه و منبع من هم اینترنته پیدا بشه هم نمیشه هی سوال بپرسی ما هم که نابلد و تازه کار تا بیایم یاد بگیریم چی کنیم زمان میبره :) فکر کنم همین تخم مرغ بود که اثری که میخواستم رو نذاشت و برعکس کار کرد. البته نه اینکه اوضاعم الان بد باشه ولی میخوام که هر آنچه هست از چربی بسوزونم و اگرچه هیکل بدتر میشه ولی ترجیح میدم نباشه چیزی تا چربی باشه

حالا برای عضله سازی چطور؟ با ورزش خالی یا گلوتامین اون رو هم تامین میکنه؟ والا از دوستان بودن که همراه ما شروع کردن ولی معلوم بود که بلخره یه چیزایی مصرف میکنن که تو همون 4 ماه که من کم تغییر کردم اونها کلی باد کردن. جالبیش اینجا بود من 30 ک هالتر تخت میزدم اونها تو 2 تا 7.5 هم میموندن...!! البته من میخوام دائمی ورزش کنم و تناسب داشته باشم نه اینکه از چپ و راست باد کنم/ این مدت هم غیر تخم مرغ به مقدار کم چیزی مصرف نمیکردم ولی متاسفانه وقت هم باشه توان رفتن به باشگاه رو فعلا ندارم و مجبورم یه مدت این شکلی کار کنم تا ایشالا دوباره برم باشگاه

در کل از پروتئین های تک و نه کامل دیگه چیا هست که ضروری باشه که 4 روز دیگه نفهمیم که اونها هم بودن و ما بی خبر :)


خب خوشبختانه برای چربی سوزی زیاد نیازی به باشگاه نیست! وضعیت خونه تون رو نمیدونم چجوریه آیا نزدیکش جایی هست که بتونی بری بدوی یا نه. گلوتامین رو بریز توی یه قوطی بزرگ آب (پنج گرم یا یه پیمانه بریز) خودش حل میشه. ال کارنیتین رو هم قبل از دویدن بخور ، ال کارنیتین رو گفتم به صورت قرص 250 میلی گرمی از داروخونه ها هم میتونی بگیری ، دارو نیست یه نوع آمینو اسید هستش.
برای دویدن باید تازه از خواب بیدار شده باشی ، قبل از خواب هم غذا نخور یا خیلی سبک بخور یا دو سه ساعت قبل از خوابیدن غذاتو بخور. وقتی از خواب بیدار شدی بهترین زمان برای چربی سوزی هستش ، یه لیوان قهوه درست کن بخور به همراه ال کارنیتین. البته دارو و مکمل بازم هست برای چربی سوزی ، فعلا همینا رو مصرف کن ببینم چی میشه. یادت باشه مهمتر از ورزش هوازی ، رژیم غذاییه! جوری نباشه که هرچی توی ورزش انرژی میسوزونی بعدا دوباره با غذا تامینش کنی. اگه رژیم میگیری قرصهای مولتی ویتامین بخور همراه غذات تا ضعف نکنه بدنت. آب زیاد بخور مخصوصا موقع ورزش.
نحوه ی ورزش هوازی هم توی اینترنت سرچ کنی میاد ولی یه توضیح مختصر بدم ، اولش از سرعت خیلی آروم شروع میکنی دویدن ، بعد کم کم سرعت رو تا جایی بالا میبری که نفست نگیره و بتونی مثلا نیم ساعت تا یک ساعت به همون روال بدوی.


احتمالا بتونم وسایل کمی جور کنم در حد یه سری دمبل و اینها که بتونم یه سری حرکات هم داشته باشم و فقط دو خالی نباشه. البته تو اینترنت که دمبل ها همه وزن ثابت بودن و نمیشد وزنه اضافه یا کم کرد ولی تو بازار باید باشه. برای دو تردمیل چطوره مثل دویدن بیرون هست یا اثرش فرق میکنه؟ شیب و سرعت و قدرت و اینهاش رو هم سر در نمیارم ولی چون میگید بعد از خواب باشه و جای نزدیک درست حسابی نیست اطرافم ضمن اینکه ممکنه نتونم همیشه تو هـر ساعتی برم برای دو احتمالا یه دستگاه دو هم احتیاج دارم از این به بعد. البته دستگاه های دیگه هم هست مثل دوچرخه و اسکی ولی فکر کنم مؤثرترین همون تردمیل باشه

اون ال کارنیتین هم تو اینترنت اکثرا گفتن ضعیفه ولی در عوض طبیعیه حالا من تابستان گذشته که میرفتم دو دیگه تا حدی رسیدم که هیچ چربی ای نمیسوزوندم و در جا میزدم ممکنه من هم لازمم بشه یک نوع قویترش رو ولی فعلا در حد یک ماه با این سیستم گلوتامین ال کارنیتین شروع میکنم ببینم تغییری تو خودم میبینم یا خیر حالا اگر چیزی باشه بهتر که کار ما هم راحت تر شه میتونم از اون هم شروع کنم. و گفته بودن ال کارنیتین 3 بار در روز نیم ساعت قبل از غذا حالا قبل از ورزش بهتره درسته؟
غذا هم تا حد ممکن چربی رو حذف میکنم یک سوال خیلی عجیب هم دارم : دی اگر بخوام دوباره چربی نیارم باید عضله سازی کنم یعنی اگر جاش عضله بیاد چربی نمیاد یا ربطی نداره؟


حامد جان همین که شما هستی و سر در میاری ما کلی دعات میکنیم.

Havbb
16-03-2014, 04:55
فعلا برای شما که چربی سوزی میخوای بکنی همونا که گفتم کافیه. اونا که اینطوری رشد میکنن یا استعدادشون خوبه یا دارو مصرف میکنن

نحوه ی مصرف اینارم توی پست قبلی گفتم.

تردمیل هم اگه نمیتونی بری بیرون دیگه مجبوری استفاده کنی

در کنارش هفته ای یک تا سه جلسه باشگاه هم برو تمرین با وزنه.

MILAD MGH
20-03-2014, 02:24
لری اسکات که دو بار هم تو مسابقات مستر المپیا نفر اول شده بود، چند روز پیش و تو سن 75 سالگی درگذشت.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

babak007
29-03-2014, 02:54
سلام
اقای HavBB خسته نباشین من قدم 180 وزنم 83 میخواستم ببینم اون الگارنیتین و گلوتامین برای من تاثیر داره برم تهیه کنم . من چربی اشباع در بالا تنه زیاد دارم چربی ها شله ولی اویزون نیست تو خونه هم دو چرخه دارم میتونم بیرونم بدوم . چیزه بهتری هم هست غیر از اینا . اخه متابولیسم بدن من خیلی پایینه و استعداد افزایش وزنممم اینطوری بگم که اب بخورم وزنم میره بالا. میخوام وزنمو به 72 برسونم شدنیه ؟ این چربی سوز Shred Matrix و لیپو 6 بسیکس (سفید) به کار من میاد؟

Milad4171
29-03-2014, 03:24
برای چربی سوزی و ورزش هوازی . خوب دویدن بهترین راه حل هست. اگه نخوایم بریم باشگاه. حالا سوال من اینه که وقتی ورزش میکنید مخصوصن صبح بعد از خواب . اینکه صبح قبل از صبحونه ورزش کنیم یا اول ورزش کنیم بعد صبحونه بخوریم ؟ ورزش منظورم نیم الا یک ساعت دوویدن هست!
بعد اینکه برای ازز بین رفتن اون ضعف هنگام ورزش کردن راه حل درستی هست ؟ غیر از استفاده از داروها!؟
در حین ورزش کردن به نظر شما استفاده از داروهای رژیمی ، مثل متفورمین که قند رو دفغ میکنه یا ونوستات که باعث جلوگیری از جذب چربی روده ها میشه ، این روند کاهش وزن رو بهتر میکنه یا نه؟

من از فردا تعطیلات تموم میشه و میخوام این سیستم رو اجرای کنم. کلی تو عید چاق شدم. قبلا رژیم گرفته بودم ولی تو عید همه از به باد رفت و یه 5 کیلویی چاق شدم ولی باید حداقل یه ده کلیویی کم کنم!

به نظر خودم این راه حل هم خیلی خوب هست. اما بازم دوستان اگر نظری دارن اعلام کنن .

Havbb
29-03-2014, 17:01
بسم الله الرحمن الرحیم


سلام
اقای HavBB خسته نباشین من قدم 180 وزنم 83 میخواستم ببینم اون الگارنیتین و گلوتامین برای من تاثیر داره برم تهیه کنم . من چربی اشباع در بالا تنه زیاد دارم چربی ها شله ولی اویزون نیست تو خونه هم دو چرخه دارم میتونم بیرونم بدوم . چیزه بهتری هم هست غیر از اینا . اخه متابولیسم بدن من خیلی پایینه و استعداد افزایش وزنممم اینطوری بگم که اب بخورم وزنم میره بالا. میخوام وزنمو به 72 برسونم شدنیه ؟ این چربی سوز Shred Matrix و لیپو 6 بسیکس (سفید) به کار من میاد؟

سلام بر شما
بله عزیزم اونا به کار شما هم میاد. نمیدونم تمرین با وزنه داری یا نه ولی هفته ای یکی دو جلسه برو باشگاه تمرین با وزنه
همون دویدن بهترین گزینه هستش.
شما چند مدتی رو برای اول کار بدون چربی سوز برو جلو ، اوایل کار پیشرفت خوبی در چربی سوزی داری ولی رفته رفته بدنت در مقابل چربی سوزی مقاومت میکنه ، اون موقع از چربی سوز استفاده کن.
رژیم غذایی مهمترین اصله یادت نره. مولتی ویتامین هم بگیر بخور روزی یه دونه همراه غذا تا ضعف نکنه بدنت.

شما باید انگیزه داشته باشی ، رک بهت بگم اگه فکر کنی نمیتونی و نمیشه و اینا ، موفق نمیشی. باید بگی من میتونم و این کار شدنی هستش. برای روحیه ت این عکسو میذارم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]


برای چربی سوزی و ورزش هوازی . خوب دویدن بهترین راه حل هست. اگه نخوایم بریم باشگاه. حالا سوال من اینه که وقتی ورزش میکنید مخصوصن صبح بعد از خواب . اینکه صبح قبل از صبحونه ورزش کنیم یا اول ورزش کنیم بعد صبحونه بخوریم ؟ ورزش منظورم نیم الا یک ساعت دوویدن هست!
بعد اینکه برای ازز بین رفتن اون ضعف هنگام ورزش کردن راه حل درستی هست ؟ غیر از استفاده از داروها!؟
در حین ورزش کردن به نظر شما استفاده از داروهای رژیمی ، مثل متفورمین که قند رو دفغ میکنه یا ونوستات که باعث جلوگیری از جذب چربی روده ها میشه ، این روند کاهش وزن رو بهتر میکنه یا نه؟

من از فردا تعطیلات تموم میشه و میخوام این سیستم رو اجرای کنم. کلی تو عید چاق شدم. قبلا رژیم گرفته بودم ولی تو عید همه از به باد رفت و یه 5 کیلویی چاق شدم ولی باید حداقل یه ده کلیویی کم کنم!

به نظر خودم این راه حل هم خیلی خوب هست. اما بازم دوستان اگر نظری دارن اعلام کنن .

قبل از صبحانه و بصورت کاملا ناشتا باید باشید. چیزی نباید خورده باشید (فقط آب)
بله از مولتی ویتامینها برای جلوگیری از ضعف استفاده کنید.

بله استفاده از این داروها کمک میکنه ، ولی اصل کار نیست!

ان شاء الله که موفق میشید

Milad4171
29-03-2014, 18:06
قبل از صبحانه و بصورت کاملا ناشتا باید باشید. چیزی نباید خورده باشید (فقط آب)
بله از مولتی ویتامینها برای جلوگیری از ضعف استفاده کنید.

بله استفاده از این داروها کمک میکنه ، ولی اصل کار نیست!

ان شاء الله که موفق میشید

بسیار عالی
پس میشه قبل از ورزش صبحگاهی یه مولی ویتامین خورد برای جلوگیری از ضعف؟ یا حین ورزش کردن باید خورد؟ یعنی هر وقت که احساس ضعف بهم دست داد!
من میخواستم برم باشگاه ولی گفتم بهترین روش واسه لاغر شدن دوودن هست. کاری که من قبلا برای لاغر شدن ازش استفاده کردم. اونم دوودن تو شیب که کمتر هم خسته کننده باشه!
به نظر خودم این نوع دوویدن خوب باشه. ینی دوویدن در شیب کم که خستگی رو هم به مراتب کمتر کنه! نظر شما چیه؟؟

Havbb
30-03-2014, 18:51
مولتی رو همراه ناهار یا شام بخورید اثرش میمونه

بهترین دویدن هم روی سطح صاف هستش. سربالایی هم خوبه ولی بهترین نیست

Milad4171
30-03-2014, 19:09
مولتی رو همراه ناهار یا شام بخورید اثرش میمونه

بهترین دویدن هم روی سطح صاف هستش. سربالایی هم خوبه ولی بهترین نیست

تهران سطح صاف نداره اخه:n02: یا سر بالایی هست یا سر پایینی. من فکر کردم سر پاینینی چون کمتر خسته میشی ولی تحرک رو داری واسه دیر خسته شدن خوب باشه. ولی خوب اینطور که شما میگی تو سطح صاف ورزش میکنم!
حالا یه سوال دیگه. اگه بخوام برم باشگاه. اگه بخوام فقط ورزش های هوازی کنم مشکل نداره؟ یا لازمه وزنه هم بزنم؟ البته نه که نخوام بدنسازی کنم. دوس دارم ولی خوب باید اول ورزن بیاد رو حد خودش ! بعد عضله ها کر کنن.
من دلم میخواد دستم رو یکم قوی کنم. پاهام چون دوچرخه سواری میکنم قوی هستن . وقتی دوچرخه هوازی کار میکنم همون روز رو حالت سختش نیم ساعت بدون وقفه میتونم رکاب بزنم.
اصن ورزش هوازی اثرش بیشتر هست یا دوودن تو فضای باز. منظورم همون دوچرخه و تردمیل هست

Havbb
31-03-2014, 05:38
دویدن بهتر از دوچرخه و تردمیل هستش ، خیلی خیلی بهتره

تمرین با وزنه فعلا هفته ای یک یا دو جلسه مفیده. اولا حین تمرین با وزنه هم چربی سوزی انجام میشه ثانیا این عضله ها هستند که چربی رو میسوزونن... یادت باشه

شـیـفــو
08-04-2014, 22:51
سلام دوستان
روی تردمیل و دوچرخه ثابت یه مقدار Distance داره ، این چیه ؟
ممنونم .

Havbb
09-04-2014, 05:17
یعنی مصافتی که طی کردی مثلا یک کیلومتر ، پونصد متر یا.... دویدی یا رکاب زدی

این سوالو از دیکشنری هم میشد پرسید

Havbb
09-04-2014, 21:20
آقا کسی که ورزشکار باشه تو خونه هم به جاهای خوبی میرسه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M3HRD@D
10-04-2014, 15:25
سلام خدمت دوستان به خصوص Havbb جان
عزیز من دو سال پیش قبل خدمت بدنسازی میرفتم ولی دوران خدمت اصلا
الان وزنم شده 85 و شکمم یخورده ناجوره
قدمم 175 ایناست
1 ماه که از دوباره شروع کردم
هدفمم اینه که میخوام بیشتر فعلا چربی سوزی کنم و وزنم بیاد پایین و عضلات شکم هم برام خیلی مهمه
فعلا هم این مدلی تمرین میکنم از اینترنت گرفتم
شنبه: سینه- سرشانه- پشت بازو

یکشنبه: هوازی- شکم

دوشنبه: پا- پشت پا- ساق پا

سه‌شنبه: هوازی- شکم

چهارشنبه: زیربغل- جلوبازو- ساعد

پنجشنبه: استراحت

جمعه: استراحت

رژیمم اینه که فقط شام نمیخورم و بجاش سالاد میخورم
به نظرت این مدلی تمرین کردن خوبه
و اگر ممکن یه برنامه تمرینی + چربی سوز خوب که مفید باشه برام معرفی کن.....
ممنون
راستی از هفته دیگه میخوام صبح ها هم دویدن رو شرع کنم....
با تشکر

Havbb
11-04-2014, 02:04
شما نیاز به استراحت نداری البته اگه واقعا بدنت نمیکشه استراحت کن ولی بنظر من هر روز هوازی رو برو هرچی تونستی

اگه دیدی بدنت نمیکشه از تمرین با وزنه ت کم کن
شکم هم فعلا کمتر تمرین کن
خوبه

M3HRD@D
11-04-2014, 15:21
شما نیاز به استراحت نداری البته اگه واقعا بدنت نمیکشه استراحت کن ولی بنظر من هر روز هوازی رو برو هرچی تونستی

اگه دیدی بدنت نمیکشه از تمرین با وزنه ت کم کن
شکم هم فعلا کمتر تمرین کن
خوبه
دوست عزیز چربی سوزی چیزی نیاز نیست مصرف کنم؟
چون من میخوام زودتر به هدفم برسم.
ال کارنیتین چطور لازمه؟

Havbb
12-04-2014, 02:23
برای شروع هرچی کمتر چیز مصرف کنی بهتره
برای شروع خیلی راحت و خوب چربی میسوزونی. بعد کم کم روند چربی سوزی کند میشه ، اون وقت کم کم مکمل ها یا داروها رو اضافه کن به برنامه

moza
14-04-2014, 14:56
سـلام اوســتا
من الان یه هفتس دارم هرروز میرم باشگاه ، به دیوار باشگاه یه برنامه زده نوشته برنامه ماه اول ، طبق همون دارم کار میکنم ، ایناست :
جلو با ماشین 3*10
بالا سینه هالتر 3*8
بالا سینه دمبل 3*8
زیربغل سیم کش 3*10
پشت بازو سیم کش 4*8
پشت بازو سوئمی 3*8
جلو بازو هالتر 3*7
ساق پا نشسته 3*12
مچ و ساعد 3*20
شکم 2 دقیقه
شکم مسگری 2 دقیقه
حالا چندتا سئوال :
1. این برنامه برای ماه اول مناسبه ؟
2. من 6 روز در هفته میرم با این برنامه اشکال نداره ؟
3. من قدم 175 و وزنم 66 هست ، می خوام هیکلم رو فرم بیاد ، میدونید که الان هیکل اکثر جوونا چطوری شده ، همه اکثرا شکم داریم ، هیکلم قناصه البته یکم ، شکمم هم یکم زده بیرون . 4 ماهه میتونم روی فرم بیام ؟ یعنی همین عضله هام فرم قشنگ بگیرن و این چربی های اضافه هم حذف بشن ؟
4. برای حجم آوردن (فعلا نمیخوام برای بعدا میپرسم) چقدر باید وقت بازرم ؟
دمتون گرم

سلام
برنامه یکم زیادی مبتدیه سر یه ماه بگو برات عوضش کنه و باز اونم سبک بزن
به جای بالا سینه هم پرس سینه معمولی بزن
سه چهار روز در هفته برو حد اکثر
اول باید چربیهاتو بسوزونی. رژیم غذایی مهمترین اصله و بعدشم تمرینات هوازی مثل دویدن آرام و...
مدت زمانش هم بستگی به تلاشت و استعداد بدنیت داره (بیشتر تلاش)

دستت درد نکنه کاش میتونستم بیشتر دکمه تشکر رو بزنم . خیلی ممنونم ازتون .
امروز میخواستم برم با مربی صحبت کنم راجع تمرین و برنامش که من رژیم غذاییم چی باشه و واسه ماه بعد چی بزنم و این چیزا ....
بدنم هم تا سه سال پیش خیلی قشنگ بود (فقط خیلی لاغر بودم) قشنگ شیش تیکه بودم فوتبال کار میکردم ولی دیگه الان سه ساله حداکثر حرکتی که میکنم بالا و پایین رفتن از پله های آپارتمان برای ورود و خروج از خونه هست .
فعلا این شکم ضایعمو و این چربی ها رو آب کنم ، بعد بریم سراغ حجم (البته تا اندازه ای که ازین قناصی در بیام گنده مونده نمیخوام بشم)

تشکر لازم نیست شما دعامون کن بیشتر لازم دارم
برای دادن برنامه ی دقیق باید بدن رو من از نزدیک ببینم حین تمرین کردن توانایی ها ظرفیت رو ببینم و...
الان اینجا فقط بر اساس داده های خود کاربرا راهنمایی میکنم که طبیعتا راهنمایی های کلی خواهد بود
اگر بدنت قشنگ بوده قبلا خیلی امیدوار باش. بدن اگر حالتی رو گرفت و بعد از دست رفت ، بازگشتن به اون حالت خیلی آسونه نسبت به کسی که تابحال بدن قشنگ نداشته
شما با رژیم غذایی راحت چربی ها رو آب میکنی. اگر خواستی هوازی هم کار کن یکم بعد از تمرین با وزنه

سلام
من بالاخره تونستم از شر این شکم مزخرف راحت شم فقط نمیدونم چرا با اینکه شکمم تقریبا رفته و صاف شده ، وزنم تازه بیشتر هم شده الان امروز 67.3 بودم
میخواستم تشکر کنم و بگم دارم میرم مشهد 4 شنبه کلی براتون دعا میکنم البته همینجا هم دعا میکردم
فقط یه راهنمایی کنید ، من تا الان از هیچ مکمل و چربی دوز و این چیزا استفاده نکردم حالا که برنامه جدید هم گرفتم (چند روز دیگه باید عوضش کنم ) شما درباره استفاده از مکمل ها که من هیچ اطلاعاتی دربارشون ندارم چی پیشنهاد میکنید ؟ (چند ساله ویتافیت استفاده میکنم)
تو باشگاه بچه ها میگن باید پروتئین و گلوتامین و آمینو و ..... اینچیزا بخورم ، فعلا هیچ کاری نکردم از مربیه هم چیزی نمیپرسم با این حرکتش ، نظرتون چیه ؟

Havbb
15-04-2014, 07:55
خب بستگی داره که هدفتون چی باشه!!!!!!! هدفتونو بگید چیکار میخواید بکنید

بابت اون دعا هم پیشاپیش ممنون ، سلام منو هم به آقا برسونید...

اینکه تا الان از هیچ دارو و حتی از هیچ مکملی برای بدنسازی استفاده نکردید خودش یه افتخار بسیار بزرگه ، من خودم به عنوان یه مربی به شما تبریک میگم.

مولتی ویتامینهای خارجی به هیچ عنوان مورد تایید من نیستند ، اصولا جنس مرغوب هیچ وقت از خارج به سمت آسیا و مخصوصا کشورهای مسلمان نمیاد. در خوشبینانه ترین حالت اینه که بدترین جنس رو میفرستند اینجا ولی واقعیت اینه که ترکیباتی برای عقیم کردن افراد مصرف کننده داخل اینها وجود داره. اینکه ناباروری زیاد شده بخاطر همین چیزاست.

شما اگه رژیم غذاییت رو رها کنی (که باید بکنی) دیگه نیازی به مولتی ویتامین نداری.
برای اینکه دوباره چربی نیاری باید از مصرف غذای سرخ کردنی ، چیپس و پفک و نوشابه و کلا محصولات سوپرمارکتی و فست فود به صورت جدی دوری کنی. چون انرژی و چربی اینها رو بدن نمیتونه بسوزونه ذخیره میکنه تو شکم.
ولی تا میتونی از غذاهای پختنی خانگی استفاده کن. نون و برنج و ماکارونی و... هرچی دوست داشتی بخور. غذاهای چرب بخور ولی خیلی کم ، سس مایونز نخور (اینم جزو محصولات سوپرمارکتی حساب میشه)
و....

شروع کن تمرینات شکم رو انجام بده تا عضلاتش بزنه بیرون. نصف زیبایی بدن به عضلات شکمه.

troy200489
17-04-2014, 13:06
میشه یه برنامه رژیمی خوب + تمرینات هوازی تو خود باشگاه بدین؟ واسه شکم و خشک کردن بدن میخوام
من قدم 180 وزنم 78 هست به صورت حرفه ای بدن سازی کار میکن به مدت یک سال . . . تا حالام از هیچ مکملی استفاده نکردم . . و نمیکنم
عضلات شکم هم مشخصه ولی مثل این عکس نیست .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
صاحب این عکس مربی بدن سازی هست و مدت 4 سال اشتباه نکنم کار میکنه . ..
از مربی تو باشگاه چندین بار پرسیدم گفت اگه خودتو انجوری کنی صورت لپ هاش به تو فرو میره . . .
و باید سوما به بدنت تزریق کنی . .
تو حالت عادی بدونه تزریق یا خوردنی چیزی این جوری نمیشه شد؟
هفته ای 3 بار شکم کار میکنم به صورت حرفه ای و خیلی سخت ..
دوست دارم شکمم مثل این عکس بشه . .

troy200489
17-04-2014, 13:21
واسه این که به سوالم راحتر جواب بدین 2 عکس از خودم میذارم . .
واینم به دوستان میخوام نشون بدم بدونه خورد مکمل هم میشه بدن درست کرد اگه اراده کنی تسلیم نشی وقتی هم خسته میشی میخوای تمرین بذاری کنار . .! به خودت فقط اینو بگی!!؟ واسه چی اینجا اومدی؟؟ واسه چه هدفی؟
با عرض پوزش مجبورم صورتم رو کات کنم ..

Havbb
17-04-2014, 15:30
شما که لپ های برجسته ای داری همین الانش با اینکه چربی شکمت کمه.
نگرانی شما فقط بابت لپ هاست؟

خشک کردن بدن بدون مکمل و دارو بستگی به استعداد بدنی داره و تیپ بدنی. بنظر من شما قابلیتش رو دارید.
البته اون عکس بالایی عضلات بزرگی هم داره جدای از مسئله ی خشک بودن بدن. عضلات شکم شما کوچیکه نسبت به اون

troy200489
17-04-2014, 19:05
شما که لپ های برجسته ای داری همین الانش با اینکه چربی شکمت کمه.
نگرانی شما فقط بابت لپ هاست؟

خشک کردن بدن بدون مکمل و دارو بستگی به استعداد بدنی داره و تیپ بدنی. بنظر من شما قابلیتش رو دارید.
البته اون عکس بالایی عضلات بزرگی هم داره جدای از مسئله ی خشک بودن بدن. عضلات شکم شما کوچیکه نسبت به اون

واسم مهم نیست لپ ها لاغر شه . .
خوب من میبنیم عضلات شکم طرف نسبت به من بزرگتره چون بیشتر کار کرده و رژیم داره الان درصد چربی بدن من 13~12 درصد هست من میخوام 10 درصد بشه باید چی کار کنم . .
تا اونجاب که اطلاع دارم فقط با کرانچ کار کردن نمیشه باید هوازی و رژیم مناسب هم داشت خوب من این دوتا رو میخوام . . .واسه خشک کردن باید از اسید امینو و سوما استفاده کرده؟ اگه بخوام مکمل استفاده کنم؟

Havbb
17-04-2014, 21:10
بله دقیقا رژیم غذایی و ورزش هوازی برای چربی سوزی باید انجام بشه. در دوران رژیم عضلات شکم رشد نمیکنن و بزرگ نمیشن حتی ممکنه کوچکتر هم بشن ولی باید مدام تمرین بشه و تعداد حرکات هم بالا باشه تا عضلات کات بشن.

خشک کردن هم یه دوره ی دو سه هفته ای برای یک روز فیگور گیری روی صحنه هستش... بدن خشک در حالت استاندارد نیست ، نمیشه بدن رو خشک نگه داشت ولی میشه چربی رو خیلی کم کرد.... یعنی به بدن ضرر بسیار زیادی میزنه خشک کردن ، ماندگار هم نیست.
شما سعی کن فقط چربی رو کمتر کنی اگه عجله داری
از من بپرسی میگم قبلش چند وقت عضلات شکمت رو بزرگتر کن

troy200489
17-04-2014, 22:18
بله دقیقا رژیم غذایی و ورزش هوازی برای چربی سوزی باید انجام بشه. در دوران رژیم عضلات شکم رشد نمیکنن و بزرگ نمیشن حتی ممکنه کوچکتر هم بشن ولی باید مدام تمرین بشه و تعداد حرکات هم بالا باشه تا عضلات کات بشن.

خشک کردن هم یه دوره ی دو سه هفته ای برای یک روز فیگور گیری روی صحنه هستش... بدن خشک در حالت استاندارد نیست ، نمیشه بدن رو خشک نگه داشت ولی میشه چربی رو خیلی کم کرد.... یعنی به بدن ضرر بسیار زیادی میزنه خشک کردن ، ماندگار هم نیست.
شما سعی کن فقط چربی رو کمتر کنی اگه عجله داری
از من بپرسی میگم قبلش چند وقت عضلات شکمت رو بزرگتر کن

با سپاس . .
خوب منم اینو میخوام چطوری بزرگتر کنم؟؟ میشه راهنمایی کنید؟
شما 2 عکس منو دیدن به نظرت تون چی ها کمبود دارم و باید بیشتر کار کنم تمرکزمو بذارم روش؟

Havbb
18-04-2014, 15:01
گفتم که تو پست قبلی ، یه مدت بدون رژیم گرفتن شکم کار کنید تا عضلاتش بزرگ بشه فعلا ، بعد چربی های باقیمونده رو برید سراغش
چون در دوره ی چربی سوزی عضلات رشد نمیکنن

LΩRD
20-04-2014, 16:45
دوستان یه سوالی !

بعضی از افرادی که بدن سازی کار میکنن سایز دور سینشون بزرگه

مثل عکس زیر :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینا دقیقا چه حرکاتی انجام میدن که اینجوری میشه ؟

Havbb
21-04-2014, 12:05
این سینه ها کجاش بزرگه!؟
سینه های من که بزرگتر از اینه
عادیه سینه هاش
منظور شما دقیقا چیه

M3HRD@D
21-04-2014, 13:56
سلام
آقا من این چربی سوز رو گرفتم
نوتریکس لیپو 6 قرمز (Nutrex Lipo 6 )
file:///C:/Users/M3HRD@D/Desktop/%D9%86%D9%88%D8%AA%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%B3%20%D9%8 4%DB%8C%D9%BE%D9%88%206%20%D9%82%D8%B1%D9%85%D8%B2 %20%28Nutrex%20Lipo%206%20%29%20-%20%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87%20%D 8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA%DB%8C%20% D8%AA%D9%86%20%D9%88%D8%B1%D8%B2%20_%20%D9%81%D8%B 1%D9%88%D8%B4%20%D9%85%DA%A9%D9%85%D9%84%20%D9%87% D8%A7%DB%8C%20%D8%A8%D8%AF%D9%86%D8%B3%D8%A7%D8%B2 %DB%8C%D8%8C%20%D9%88%D8%B1%D8%B2%D8%B4%DB%8C%20%D 9%88%20%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%88%DB%8C%DB%8C%20%D9% 85%D8%AC%D8%A7%D8%B2_files/md_d57d1_temp.jpg
بعد رِزیمم میگیرم + ورزش هوازی و وزنه
و ال کارنیتین 250 داروخونه ای ام میخورم+مولتی ویتامین
آیا لازم چیزی دیگه ای در کنار این ها برا چربی سوزی استفاده کنم؟

LΩRD
21-04-2014, 21:06
این سینه ها کجاش بزرگه!؟
سینه های من که بزرگتر از اینه
عادیه سینه هاش
منظور شما دقیقا چیه

منظورم از بزرگی پهن بودنه

اگه دقت کنید سینه هاش نسبت به دور کمرش خیلی پهنه