PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [ Gmail ] / تمامی مسائل جي ميل

صفحه ها : [1] 2 3 4 5

Hamid Reza
05-11-2010, 21:00
سلام دوستان

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تمامي سوالات و آموزش ها و نكات ايميل گوگل (جي ميل) از اين پس در اين تاپيك انجام ميشه

نظرسنجي هم به زودي اضافه ميشه

.......................................

يه نكته مهم:

همينطور كه ميدونيد جي ميل جديدا يه قسمت رو هنگام ثبت نام اضافه كرده كه بايد شماره موبايل بديد تا اكانتتون رو بتونيد ايجاد كنيد

بحث هاي زيادي در اين مورد انجام شده
روش ويرفاي كردن اكانت هم به طريق زير هست

شماره موبایلتون رو باید به صورت زیر بنویسید:

989XXXXXXX+

بعد گوکل بهتون زنگ میزنه میگه : Hello!......
کد رو دو بار براتون می خونه و قطع می کنه
من خودم الان با ارانسل 939 تایید کردم!!!

با سلام
دوست عزیز شمارتون رو به صورت 98912345678 وارد کنید بعد از چند ثانیه همونجا به گوشیتون زنگ خورده میشه
و واستون کد فعال سازی رو میخونه

موفق باشید.

همچنين در تاپيكهاي زير هم بحث هاي خوبي در اين مورد انجام شده
ميتونيد استفاده كنيد

مشکل شماره موبایل در ساختن جي ميل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مشکل Verify your account برای ورود جی میل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مشکل در ایجاد ایمیل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Account verification via SMS or Voice Call ) gmail ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با تشكر:11:

esyo
06-11-2010, 15:38
سلام
دوستان من در اکانت جی میل خودم روزانه ایمیل زیادی دارم و باید حتما به همه پاسخ بدم.
اما خواسته ام این هست که اگر یک ایمیل رو در جی میل باز کردم و رویdelete کلیک کردم بره ایمیل بعدی رو باز کنه و دوباره وارد inbox نشه
ایا امکان این کار هست؟
با تشکر

roteal2007
06-11-2010, 15:59
امروز هرچی سعی میکنم اصلا وارد جیمیل نمیشه.....

joe_satriani
06-11-2010, 18:14
امروز هرچی سعی میکنم اصلا وارد جیمیل نمیشه.....

با سلام
به احتمال زیاد مشکل کماکان سراسریه
واسه من هم همینطوریه
ازدیروز باز نمیشه متاسفانه

سلام
دوستان من در اکانت جی میل خودم روزانه ایمیل زیادی دارم و باید حتما به همه پاسخ بدم.
اما خواسته ام این هست که اگر یک ایمیل رو در جی میل باز کردم و رویdelete کلیک کردم بره ایمیل بعدی رو باز کنه و دوباره وارد inbox نشه
ایا امکان این کار هست؟
با تشکر

با سلام
فکر نکنم بشه
چون این فرمت از قبل به همین شکل برای محیط تعریف شده

موفق باشید.

D o l f i n
10-11-2010, 09:38
وقت بخیر
الان من چجوری بصورت استاندارد وارد جی میل بشم وقتی بصورت استاندارد وارد میشم نه وارد تنظیمات میشه نه ایمیلها

joe_satriani
10-11-2010, 13:36
وقت بخیر
الان من چجوری بصورت استاندارد وارد جی میل بشم وقتی بصورت استاندارد وارد میشم نه وارد تنظیمات میشه نه ایمیلها

با سلام
منظورتون به صورت استاندارد چیه؟
به صورت معمولی باید وارد سایت گوگل بشید و از اون بالا SIGN IN رو انتخاب کنید و برید داخل اکانتتون

موفق باشید.

D o l f i n
11-11-2010, 08:03
نه ببخشید منظورم رو بد رسوندم
یعنی اینکه بصورت basic HTML نباشه بصورت استاندارد جی میل زیبا تره
امیدورام منظورم رو فهمیده باشید

adrenaline
11-11-2010, 10:59
نه ببخشید منظورم رو بد رسوندم
یعنی اینکه بصورت basic HTML نباشه بصورت استاندارد جی میل زیبا تره
امیدورام منظورم رو فهمیده باشیدGMail بطور پیش فرض از standard view استفاده میکنه مگر اینکه کوکی یا جاوا اسکریپت در مرورگر شما غیرفعال باشه. اگر از فعال بودن این گزینه ها اطمینان دارید، یک بار کل کوکی های مرورگرتون رو پاک کنید و دوباره امتحان کنید.

در ضمن، اطمینان حاصل کنید که بجای gmail.com از لینک زیر که بطور خودکار basic HTML رو فعال میکنه برای ورود به اکانت جیمیل استفاده نمیکنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

D o l f i n
11-11-2010, 17:06
من از کروم استفاده میکنم کوکی ها رو هم پاک کردم همینطوریه با حالت استاندارد مشکل دارم همچین که می خوام رو یه ایمیل کلیک کنم میگه از حالت basic HTML استفاده کنید

adrenaline
11-11-2010, 18:29
من از کروم استفاده میکنم کوکی ها رو هم پاک کردم همینطوریه با حالت استاندارد مشکل دارم همچین که می خوام رو یه ایمیل کلیک کنم میگه از حالت basic HTML استفاده کنید
در کروم، دکمه آچار رو فشرده و به مسیر Tools > Clear browsing data برید. گزینه های Browsing history, Cache و Saved form data رو تیک بزنید و Everything رو انتخاب کنید. پس از پاک کردنشون، دوباره امتحان کنید.

ila
14-11-2010, 14:12
من از حالت بیسیک استفاده میکنم
چون از اون حالت نمیتونم هیچمیلی رو باز کنم
بعد وقتی میخوام یک ایمیل که خاوی عکس و ... هست رو forward کنم برای کسی
عکسها فرستاده نمیشه و فقط متن فرستاده میشه چیکار کنم؟

mefmef
14-11-2010, 14:25
خواهران و برادران بزرگوار سلام
چطور می شه یه ادرس رو بلاک کرد تا نتونه ایمیل بفرسته ؟

پیشاپیش از مساعدتتان سپاس گزارم

joe_satriani
15-11-2010, 11:32
خواهران و برادران بزرگوار سلام
چطور می شه یه ادرس رو بلاک کرد تا نتونه ایمیل بفرسته ؟

پیشاپیش از مساعدتتان سپاس گزارم

با سلام
باید اون آدرس رو به صورت اسپم معرفی کنید
روش راست کلیک کنید و اسپم رو انتخاب کنید

موفق باشید.

آریا ایرانی
17-11-2010, 17:10
سلام
وقتی من از GMail استفاده می کنم، آدرس هایی که براشون نامه فرستادم پایین سمت چپ صفحه م اضافه می شن.
اصلا از این کار خوش نمی یاد (قسمت قرمز رنگ).

چه کار کنم که دیگه این کار رو نکنه
ممنون، خسته نباشید.

adhd
21-11-2010, 18:23
من دو تا ايميل دارم يكي قديمي يكي جديد ميخاستم بدونم ميشه كاري كرد هر ايميلي كه تو ايميل قديمي برام اومد
تو ايميل جديدم هم بياد

Hamid Reza
21-11-2010, 18:31
من دو تا ايميل دارم يكي قديمي يكي جديد ميخاستم بدونم ميشه كاري كرد هر ايميلي كه تو ايميل قديمي برام اومد
تو ايميل جديدم هم بياد

سلام
اول به داخل تنظيمات جيميلتون بريد
و بعد به قسمت forwarding and pop/imap بريد
سپس گزينه add a forwarding address رو بزنيد
حالا اون ايميلي كه ميخوايد همه اين ايميلها بهش ارسال بشه رو وارد كنيد
next رو بزنيد
بالافاصله يه كد فعال سازي ميره به اون ايميل كه اون رو بايد داخل همين قسمت تنظيمات gmail كه نوشته verify وارد كنيد و سپس اوكي كنيد

موفق باشيد:11:

adhd
28-11-2010, 09:45
چرا جيميل از بعضي ها شماره موبايل ميخاد
از بعضي ها نه

آریا ایرانی
28-11-2010, 11:26
سلام
وقتی من از GMail استفاده می کنم، آدرس هایی که براشون نامه فرستادم پایین سمت چپ صفحه م اضافه می شن.
اصلا از این کار خوش نمی یاد (قسمت قرمز رنگ).

چه کار کنم که دیگه این کار رو نکنه
ممنون، خسته نباشید.

یعنی این رو بلد نیستید؟؟؟
یا حال نمی کنید جواب بدید؟

Grand
17-12-2010, 00:24
Man chand rooze dige nemitunam be khodam E-mail bezanam! :sad:
Shoma ham in moshkelo darin?!
Bebakhshid nemitunam Parsi tayp konam

alidata2010
17-12-2010, 00:33
چرا ميخواي به خودت ايميل بزني؟ ايميلتو بده من بهت ايميل بزنم:31:

Grand
17-12-2010, 00:50
چرا ميخواي به خودت ايميل بزني؟ ايميلتو بده من بهت ايميل بزنم:31:

vase negah dari az bazi etela'atam ke beheshon niyaz daram.
akhe adam ke hamishe cool disk hamrash nist :46:

Facon_Archi
17-12-2010, 01:02
چند مگابایت میشه توی هر بار میل زدن با جیمل فرستاد؟
مگه بیشتر از 20مگابایت نباید باشه؟

farhad61
20-12-2010, 18:40
آقا من یه مشکل با جی میل داریم و تا حال نتونستیم حلش کنیم
اون هم فیلتر کردن ناه های تبلیغاتی هست . من هر چی آدرس ها رو به قسمت فیلتر اضافه میکنم باز میبینم دوباره از اون آدرس ایمیل دریافت میکنم
ممکنه من یه جای کار رو اشتباه یا کامل انجام نمیدم . لطفا مراحل ساخت فیلتر رو یه بار کامل برام توضیح بدین

epoxxp
22-12-2010, 22:13

epoxxp
22-12-2010, 22:47

Facon_Archi
25-12-2010, 23:24
کمممممممممک:دی
دوستان من تا همین دیروز وارد جیمل ام میشدم
ولی از امروز هی میگه پسوورد اشتباه هست!
اون ایمیل ریکاوری هم یادم نمیاد چی دادم که درخواست پسوورد جدید بکنم!
کسی راه حلی نداره که پسوورد ریست بشه؟!

jorj
26-12-2010, 13:26
سلام
من وارد جی میل نمی تونم بشم .
آیا فیلت ر شده ؟
البته پیغام فی لتر نمی ده و تو باز کردن گیر می کنه

joe_satriani
26-12-2010, 18:53
کمممممممممک:دی
دوستان من تا همین دیروز وارد جیمل ام میشدم
ولی از امروز هی میگه پسوورد اشتباه هست!
اون ایمیل ریکاوری هم یادم نمیاد چی دادم که درخواست پسوورد جدید بکنم!
کسی راه حلی نداره که پسوورد ریست بشه؟!

با سلام
سعي كنيد زياد نزنيد كه ايميلتون قفل شه
با فواصل زماني وارد كنيد پسورد رو
اگه بازم ديديد كه اشتباه ميگيره راهي جز به ياد آوري سوال نداريد

موفق باشيد.

سلام
من وارد جی میل نمی تونم بشم .
آیا فیلت ر شده ؟
البته پیغام فی لتر نمی ده و تو باز کردن گیر می کنه

با سلام
نه مشكلي نيست توي سرويس جيميل
شما در زمان هاي ديگه هم مراجعه كنيد

موفق باشيد.

Facon_Archi
26-12-2010, 18:56
ایمیل ریکاوری رو یادم اومد!
زدم با اون ایمیل رفتم توی اکانت جیمل قسمت سیتنگ!ولی مجبور شدم آدرس جیمیل رو عوض کنم!چون وقتی وارد شدم و پسوورد رو عوض کردم باز هم وقتی لاگ اوت میکردم ،میگفت پسوورد اشتباه هست!
خیلی مشکل عجیبی بود!
امیدوارم دیگه پیش نیاد!
ولی مگه نباید وقتی پسوورد رو عوض میکنم وارد بشه؟!!!دیگه گیردادنش چی بود نمیدونم!

shadow2010
28-12-2010, 11:55
دوستان من روزانه بیش از 70 ایمیل دریافت میکنم و میخوام همه رو باهم پاک کنم
ولی جیمیل فقط با تیک زدن تک تک ایمیلها اونا رو حذف میکنه اگر راهی برای پاک کردن همه ایمیلها بدون تیک زدن هست لطفا راهنمایی کنید

joe_satriani
28-12-2010, 20:48
دوستان من روزانه بیش از 70 ایمیل دریافت میکنم و میخوام همه رو باهم پاک کنم
ولی جیمیل فقط با تیک زدن تک تک ایمیلها اونا رو حذف میکنه اگر راهی برای پاک کردن همه ایمیلها بدون تیک زدن هست لطفا راهنمایی کنید

با سلام
تنها برای پاک کردن ایمیل ها شما باید اونها رو تیک ( یعنی انتخاب ) کنید
راهی نیست جز انتخابشون
شما میتونید تعدادی رو که میخواد انتخاب کنید ( تیک بزنید) سپس پاکشون کنید

موفق باشید.

mehdisad
29-12-2010, 01:57
من هم مانند بعضی دیگه از دوستان که جوابشون داده نشد ! :31:مشکل فووروارد در جی میل دارم- لطفا یه نفر کمک کنه من به میل یاهو آلرژی دارم و نمیتونم ازش استفاده کنم !:13:

reza2pars
31-12-2010, 11:20
سلام من وقتی میخوام برم تو جی میلم یه صفحه باز میشه میگه نام کشورت و شماره موبالت رو بده شماره رو هم دادم زنگ هم خورده ولی بازم میاد توی همین صفحه . مشکل از چی خیلی فوریته؟

joe_satriani
31-12-2010, 17:38
سلام من وقتی میخوام برم تو جی میلم یه صفحه باز میشه میگه نام کشورت و شماره موبالت رو بده شماره رو هم دادم زنگ هم خورده ولی بازم میاد توی همین صفحه . مشکل از چی خیلی فوریته؟

با سلام
اين مشكل از اين هست كه گوگل ميخواد واستون كد بده روي گوشيتون تا اون رو ثبت كنيد
شما شماره ي خودتو به صورت 989111111111+ وارد كنيد و بعد از اينكه زنگ زد كد فعالسازي رو بنويسيد و وارد كنيد

موفق باشيد.

reza2pars
31-12-2010, 18:27
خوب جی میل زنگ میزنه به 989111111111+

joe_satriani
01-01-2011, 20:47
خوب جی میل زنگ میزنه به 989111111111+

با سلام
شما شماره خودت رو بده ديگه
بعد به شماره خودت زنگ ميزنه و يه كد رو دو بار ميخونه

موفق باشيد.

Facon_Archi
01-01-2011, 21:40
یه خانوم با شخصیتی با صدای کامپیوتری همون لحظه تماس میگیره با اون شماره که میدی
یه کدی میده ،2بار هم تکرار میکنه که اگه دفعه ی اول متوجه نشدی ،بتونی یادداشت کنی

sor
03-01-2011, 07:11
سلام دوستان

تمامي سوالات و آموزش ها و نكات ايميل گوگل (جي ميل) از اين پس در اين تاپيك انجام ميشه

يه نكته مهم:

همينطور كه ميدونيد جي ميل جديدا يه قسمت رو هنگام ثبت نام اضافه كرده كه بايد شماره موبايل بديد تا اكانتتون رو بتونيد ايجاد كنيد

ميتونيد استفاده كنيد

مشکل شماره موبایل در ساختن جي ميل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مشکل Verify your account برای ورود جی میل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مشکل در ایجاد ایمیل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Account verification via SMS or Voice Call ) gmail ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مشکل من اینه با اینکه 4بار شماره وارد کردم وچهار بار هم تماس گرفتند دو بارش قطع شد و دوبارش کد را تائید نمی کرد

soksok
05-01-2011, 06:47
سلام.من پسورد جی میلم رو فراموش کردم.امروز 2بار پسوردمو عوض کردم اما باز ارور incorrect username or password ‎‏ رو میده.ممنون میشم راهنمایی کنید..

soksok
05-01-2011, 19:27
کسی نیست بتونه راهنمایی کنه?

Dark Shine
05-01-2011, 21:11
برای بازیابی کلمه عبور فراموش شده به لینک زیر بروید

بعد مشخصات خود را وارد نمایید. برای اینکار تنها نام جی میل خود را در گزینه مربوط نوشته مثلا (everything before @gmail.com) :31:و سپس دکمه Submit را کلیک کنید.
همچنین می توانید ادرس ایمیلی که برای عضویت داده اید راهم بدهید و بعد submit را کلیک کنید:40:

mmiladd
05-01-2011, 21:18
سوال هاي امنيتي رو يادتون نمياد..؟

soksok
06-01-2011, 04:21
دوستان مشکلم حل شد.البته موضوع چیز دیگه ای بود.از اینکه وقت گذاشتید و توجه کردید سپاسگزارم.

zeelog
09-01-2011, 00:16
چطور میشه plugin های صدا و تصویر gmail رو نصب کرد
اخه ایران تحریمه
تازه بر فرض نصب بعد از نصب باز تحریم برقراره یا ابن پلاگین قابل استفاده است

joe_satriani
09-01-2011, 19:11
چطور میشه plugin های صدا و تصویر gmail رو نصب کرد
اخه ایران تحریمه
تازه بر فرض نصب بعد از نصب باز تحریم برقراره یا ابن پلاگین قابل استفاده است

با سلام
بله دوست عزیز شما باید از رابط استفاده کنید برای این سرویس

موفق باشید.

zelda64
12-01-2011, 01:45
سلام خدمت همه‌ی اساتید.

همه‌ی دوستان با سرویس Documents گوگل که آشنا هستند، همان گوگل داکیومنت که از اکانت Gmail قابل دسترسی است.

و همانطور که می‌دانید به هر کاربر 1 گیگابایت فضا می‌دهد تا بتوانید فایل‌های تا سقف 250 مگابایت را در آن آپلود کنید.

من تا چهار ، پنج روز پیش از این سرویس استفاده می‌کردم و فایلهای کوچک خودم را در آن آپلود می‌کردم.

اما بدبختانه دیگه این بخش از سرویس گوگل باز نمی‌شود
و فقط توسط ضد فـ یـ لـ تـ ر می‌توان به آن دسترسی پیدا کرد.

از اساتید و دوستان خواهش دارم که بگویند آیا برای آنها هم همچین مشکلی پیش آمده. یعنی بدبخت شدیم و دیگر نمی‌توانیم به این سرویس بی‌نظیر آپلود فایل دسترسی داشته باشیم.

لطفاً راهنمایی کنید که این مشکل از داخل کشور است و یا گوگل به کاربران ایرانی دیگر اجازه‌ی دسترسی به این سرویس را نمی‌دهد.

خواهش می‌کنم کمک و راهنمایی کنید.

با تشکر.

joe_satriani
12-01-2011, 18:33
سلام خدمت همه‌ی اساتید.

همه‌ی دوستان با سرویس Documents گوگل که آشنا هستند، همان گوگل داکیومنت که از اکانت Gmail قابل دسترسی است.

و همانطور که می‌دانید به هر کاربر 1 گیگابایت فضا می‌دهد تا بتوانید فایل‌های تا سقف 250 مگابایت را در آن آپلود کنید.

من تا چهار ، پنج روز پیش از این سرویس استفاده می‌کردم و فایلهای کوچک خودم را در آن آپلود می‌کردم.

اما بدبختانه دیگه این بخش از سرویس گوگل باز نمی‌شود
و فقط توسط ضد فـ یـ لـ تـ ر می‌توان به آن دسترسی پیدا کرد.

از اساتید و دوستان خواهش دارم که بگویند آیا برای آنها هم همچین مشکلی پیش آمده. یعنی بدبخت شدیم و دیگر نمی‌توانیم به این سرویس بی‌نظیر آپلود فایل دسترسی داشته باشیم.

لطفاً راهنمایی کنید که این مشکل از داخل کشور است و یا گوگل به کاربران ایرانی دیگر اجازه‌ی دسترسی به این سرویس را نمی‌دهد.

خواهش می‌کنم کمک و راهنمایی کنید.

با تشکر.

با سلام
خير دوست عزيز
براي من مشكلي نداره
احتمالا شركتي كه بهتون اينترنت ميده اون رو موقتا واستون محدود كرده

موفق باشيد.

netbazi
14-01-2011, 19:03
من برام هر روز کلی ایمیل میاد که نمیخوام اون هارو ببینم آیا راهی هست که بشه بعضی از ایمیل هارو بلوک کنم تا ایمیل برام ارسال نشه

ostadonline
15-01-2011, 19:57
سلام. بچه ها من الان خواستم که یه جیمیل جدید بسازم. وقتی صفحه اول رو پر کردم و تایید کردم در کمال تعجب دیدم ازم شماره موبایل میخواد تا کد تایید رو برام بفرسته.!! اینم پیغامش:

erify your account
You're almost done! We just need to verify your account before we can create it.

Account verification helps with:
Preventing spam: we try to verify that real people, not robots, are creating accounts.
Recovering account access: we will use your information to verify your identity if you ever lose access to your account.
Communication: we will use your information to notify you of important changes to your account (for example, password changes from a new location).
Unless you explicitly tell us to do so, your phone number will never be sold or shared with other companies, and we will not use it for any purpose other than during this verification step and for password recovery and account security issues. In other words, you don't have to worry about getting spam calls or text messages from us, ever.

For more information, please read our frequently asked questions.

یه گزینه Voice Call هم داره که باید کشورت رو انتخاب و شمارتو وارد کنی. قضیه از چه قراره؟؟؟!

joe_satriani
16-01-2011, 20:43
سلام. بچه ها من الان خواستم که یه جیمیل جدید بسازم. وقتی صفحه اول رو پر کردم و تایید کردم در کمال تعجب دیدم ازم شماره موبایل میخواد تا کد تایید رو برام بفرسته.!! اینم پیغامش:

erify your account
You're almost done! We just need to verify your account before we can create it.

Account verification helps with:
Preventing spam: we try to verify that real people, not robots, are creating accounts.
Recovering account access: we will use your information to verify your identity if you ever lose access to your account.
Communication: we will use your information to notify you of important changes to your account (for example, password changes from a new location).
Unless you explicitly tell us to do so, your phone number will never be sold or shared with other companies, and we will not use it for any purpose other than during this verification step and for password recovery and account security issues. In other words, you don't have to worry about getting spam calls or text messages from us, ever.

For more information, please read our frequently asked questions.

یه گزینه Voice Call هم داره که باید کشورت رو انتخاب و شمارتو وارد کنی. قضیه از چه قراره؟؟؟!

با سلام
خیلی وقته که برای ساخت ایمیل در سرویس گوگل باید شماره تلفن برای فعالسازیش بدید
بدین ترتیب که شما یه تلفن ایرانسل یا ثابت رو با فرمت زیر میدید
+98935000000 یا 98935000000
و بعد به شما زنگ زده میشه و یه شماره کد به اینگلیسی خوانده میشه
که بعد از وارد کردن اون میتونید اکانتتون رو فعال کنید

موفق باشید.

esyo
22-01-2011, 14:32
سلام
دوستان من قصد دارم یک سری ایمیل رو به افراد خاصی بزنم.فرض کنید:
یک ایمیل با عنوان "آموزش جی میل" می خوام برای دوستانم "احمد و محمد ومحمود علی و رضا و حسین" بفرستم
مشکل من این هست که هر دفعه کی می خوام ایمیل رو بفرستم باید اسم ایمیل تک تک افراد رو تایپ بکنم.
چکار کنم به جای اینکه این همه اسم بنویسم ؟
آیا راهی وجود داره؟
من جی میل دارم

با تشکر

sepid12ir
22-01-2011, 15:38
سلام
یک ایمیل با عنوان "آموزش جی میل" می خوام برای دوستانم "احمد و محمد ومحمود علی و رضا و حسین" بفرستم
مشکل من این هست که هر دفعه کی می خوام ایمیل رو بفرستم باید اسم ایمیل تک تک افراد رو تایپ بکنم.
آیا راهی وجود داره؟
من جی میل دارم

با تشکر

سلام...
جالب بود ... تا آنجا که من میدونم، وقتی شما برای اولین بار به یک آدرس ایمیل میفرستین، اون آدرس ایمیل به طور اتوماتیک ذخیره میشه و دفعات بعد، وقتی حرف اول ایمیل شخص را میزنین، جیمیل ایمیلهای ذخیره شده را پیشنهاد میکنه
ولی اگه جیمیل شما اینطور نیست ... میتونید در قسمت contacts برین ...
در اون قسمت جایی هست که میتونین یک ایمیل جدید را ثبت کنید . فقط بعد از اینکه ایمیل را وارد کردین حتما" اینتر را بزنید تا سیو بشه:

esyo
22-01-2011, 16:15
با تشکر از شما می دونم یک همچین کاری میشه کرد و الان هم فعال هست ولی من برای 50 نفر ایمیل می فرستم!
روزی 3 تا ایمیل بفرستم بیچاره میشم

mjt10063
22-01-2011, 20:54
سلام خدمت دوستان دقیقا منم یه همچین کاری میکنم
روزانه حدود 200 تا 300 نفر ایمیل ارسال میکنم
ولی باید همه رو دستی اول حرفشون رو بزنم بعد که خود
جیمیل پیشنهاد میده انتخابش کنم

یک بار
توی نتپد ایمیل ها رو گذاشتم و در قسمت Bcc کپی کردم ولی هیچ کدوم از ایمیل ها
به دسته کسی نرسید.
شما راه حل مناسبی در دست ندارین

ila
24-01-2011, 12:11
اکثرا هروقت وارد جیمیل میخواهم بشم با این پیغاممواجه مشم..دلیلش چیه و چرا؟ باید چیکار کنم که همچین اتفاقی نیوفته؟

از IE8 و ویندوز 7 و با ای دی اس ال وصل میشم به اینترنت..
ممنون
کلا چه تنظیماتیوجود داره که سرعت لود شدن صفحه جی میلم سریع تر باشه..ممنون

joe_satriani
25-01-2011, 10:56
اکثرا هروقت وارد جیمیل میخواهم بشم با این پیغاممواجه مشم..دلیلش چیه و چرا؟ باید چیکار کنم که همچین اتفاقی نیوفته؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداز IE8 و ویندوز 7 و با ای دی اس ال وصل میشم به اینترنت..
ممنون
کلا چه تنظیماتیوجود داره که سرعت لود شدن صفحه جی میلم سریع تر باشه..ممنون

اين پيغام رو زماني ميده كه سرعت اينترنت شما كند هست يا حداقل روي دامنه ي ايميل جيميلتون سرعت كند هست و نميتونه با سرور ارتباط برقرار كنه
و يا اينكه بعضي از امكاناتي كه توي جيميل فعال كرديد رو نميتونه لود كنه
واسه همين به شما اين مشكل رو گزارش ميكنه و دسترسي به ايميل كلاسيك رو ميده

موفق باشيد.

esyo
25-01-2011, 13:56
سلام
آیا راهی وجود داره؟
من جی میل دارم

با تشکر
دوستان یافتم
از طریق contact ها یک گروه درست کنید و فقط اسم گروه رو تایپ کنید

arazboy
30-01-2011, 16:53
با سلام
من وقتی ایمل را ارسال می کنم بعد از چند دقیقه یک eroor مده و در یک ایمیل که معلوم نیست چی نوشته به خودم باز می گردد
چی کار کنم تا میشکل ام بر طرف شود

و سوال دیگر اینکه می خواهم 10 تا ایمیل بفرستم چی کار کنم 10 تا را فقط یک بار بفرستم

joe_satriani
30-01-2011, 19:42
با سلام
من وقتی ایمل را ارسال می کنم بعد از چند دقیقه یک eroor مده و در یک ایمیل که معلوم نیست چی نوشته به خودم باز می گردد
چی کار کنم تا میشکل ام بر طرف شود

و سوال دیگر اینکه می خواهم 10 تا ایمیل بفرستم چی کار کنم 10 تا را فقط یک بار بفرستم

با سلام
اون ايميلي كه واستون مياد براي اين هست كه آدرس ايميلي كه داريد ميديد اشتباه هست و روي دامنه وجود نداره
------
در مورد سوال دوم:
يه ايميل رو يعني ميخوايد به ده نفر بفرستيد يا 10 مدل ايميل رو به يه نفر؟

موفق باشيد.

mohsen_djd2
30-01-2011, 22:50
سلام
من میخام جیمیل بسازم ولی شماره میخاد ، هرچی گشتم هیچ راهی واسه دور زدنش پیدا نکردم
الان که شماره ایرانسل میدم هم هیچی نمیفرسته
چیکار کنم ؟
همراه اول و ایرانسل فرقی دارن ؟

---------- Post added at 10:50 PM ---------- Previous post was at 10:50 PM ----------

سلام
من میخام جیمیل بسازم ولی شماره میخاد ، هرچی گشتم هیچ راهی واسه دور زدنش پیدا نکردم
چیکار کنم ؟

B.i.r.i.y.a
30-01-2011, 23:52
سلام بچه ها
دوتا پرسش دارم :
1. چطور میشه از ورود Spam ها جلوگیری کرد یا حداقل چطور میشه یه سری از آدرسهای ایمیل رو ریخت تو یه لیست سیاه که دیگه ایمیلی از طرفشون وارد inbox نشه؟
2. چطور میشه ایمیلهایی که برای بیش از یک نفر میفرستم گیرنده ها متوجه نشن که این ایمیل رو برای چه افراد دیگه ای فرستادم ؛ به عبارتی آدرس ایمیلهای گیرنده ها براشون ارسال نشه ؟
(امیدوارم متوجه شده باشید منظورم چیه.)

ممنون.

arazboy
31-01-2011, 07:35
طرز فرستادن یک ایمیل به 10 نفر چطور هست ؟باید ایمیل هار را چطور در قسمت تووو بنویسیم ؟

joe_satriani
31-01-2011, 20:08
سلام
چیکار کنم ؟

با سلام
نه راه خاصي نيست
مگه اينكه چندبار امتحان كنيد تا بفرسته
يا اينكه شايد اين وسط شماره رو هم نخواد و ثبت نام بشه
فرقي نميكنه شماره ها
حتي ثابت هم بديد عمل ميكنه

موفق باشيد.

سلام بچه ها
دوتا پرسش دارم :
1. چطور میشه از ورود Spam ها جلوگیری کرد یا حداقل چطور میشه یه سری از آدرسهای ایمیل رو ریخت تو یه لیست سیاه که دیگه ایمیلی از طرفشون وارد inbox نشه؟
2. چطور میشه ایمیلهایی که برای بیش از یک نفر میفرستم گیرنده ها متوجه نشن که این ایمیل رو برای چه افراد دیگه ای فرستادم ؛ به عبارتی آدرس ایمیلهای گیرنده ها براشون ارسال نشه ؟
(امیدوارم متوجه شده باشید منظورم چیه.)

ممنون.

با سلام
1- ميتونيد روي اون ايميلي كه مياد كليك راست كنيد و اون ايميل رو فيـــلتر كنيدش كه هر ايميلي از اون آدرس اومد توي اينباكس نياد

2- شما بايد آدرس ها رو توي قسمت BCC بنويسيد تا براي بقيه ديده نشه

موفق باشيد.

طرز فرستادن یک ایمیل به 10 نفر چطور هست ؟باید ایمیل هار را چطور در قسمت تووو بنویسیم ؟

با سلام
شما بايد ابتدا BCC رو انتخاب كنيد و قسمت آدرسش باز شه
سپس آدرس ها رو مينويسيد و بين هر كدوم ويرگول ميذاريد

موفق باشيد.

B.i.r.i.y.a
01-02-2011, 03:43
با سلام
2- شما بايد آدرس ها رو توي قسمت BCC بنويسيد تا براي بقيه ديده نشه
موفق باشيد.

سلام دوست عزیز
بی نهایت سپاسگزارم ولی کاری که گفتی رو انجام میدم و همچنان ایمیل گیرنده ها ارسال میشه. !
هم تو bcc امتحان کردم و هم تو cc !
میشه راهنماییم کنی ؟ :40:

B.i.r.i.y.a
01-02-2011, 04:23
خودم رفتم help گوگل رو خوندم فهمیدم چرا نشد !
باید آدرس خودم رو تو To بنویسم و آدرس همه ی گیرنده هارو تو BCC
بهرحال joe_satriani عزیز از راهنماییت ممنون.
:40:

Facon_Archi
01-02-2011, 20:05
از توی ایران دیگه نمیشه جیمل ساخت؟

Milad4171
01-02-2011, 20:17
آیا جی میل قابلیت Request a read receipt for message رو داره؟؟
که بهت خبر بده که میل مربوطه خونده شده!!! یا چه تاریخی خوانده شده

الان تو بخش پیام خصوصی همین فروم این قابلیت وجود داره که خیلی حالت ابتدایی داره!

چون سرمایه ی جی میل زیاده احتمال اینکه به صورت رایگان این موضوع به ایمیلهای رایگان اضافه بشه هست.
توی یاهو این سرویس هزینه داره و جزو بخش Yahoo plus هست.

joe_satriani
01-02-2011, 21:09
از توی ایران دیگه نمیشه جیمل ساخت؟

با سلام
اگه منظورتون خواستن همون شماره تلفن هست كه براي همه ي كشورها همينطوريه
اما راه حل كاملا ساده اي هم داره
كافيه شما يه شماره ايرانسل، همراه اول يا ثابت بديد با فرمت بين المللي
و بعد از چند ثانيه باهاتون تماس گرفته ميشه و كد فعالسازي خونده ميشه

موفق باشيد.

D o l f i n
01-02-2011, 21:57
3 روزه تا دلتون بخواد اسپم میاد تو جیمیل من تا حالا اصلا سابقه نداشته اینجوری بشه
از همه اینطوریه یا من فقط این بلا سرم اومده؟

golshahi
01-02-2011, 22:06
من با اینکه فیلتر میکنم اما با همون آدرس ایمیلی که فیلتر شده و فیلتر رو روی DELETE IT میگذارم اما باز هم میبینمشون !
چرا ؟

joe_satriani
02-02-2011, 18:57
3 روزه تا دلتون بخواد اسپم میاد تو جیمیل من تا حالا اصلا سابقه نداشته اینجوری بشه
از همه اینطوریه یا من فقط این بلا سرم اومده؟

با سلام
نه مشكل عمومي نيست
آدرس ايميلتون افتاده سر راه اسپمرها

موفق باشيد.

من با اینکه فیلتر میکنم اما با همون آدرس ایمیلی که فیلتر شده و فیلتر رو روی DELETE IT میگذارم اما باز هم میبینمشون !
چرا ؟

با سلام
دقت كنيد كه هر دو آدرس شبيه به هم باشن
چون گاهي دستي كه وارد ميكنيم آدرس دچار اشتباه هم ميشه

موفق باشيد.

mohsen_1363
02-02-2011, 20:45
اکانت جدید نمیشه ساخت
شماره تلفن میده
اسمس هم نمیاد !!!!
کسی راهی بلده؟

joe_satriani
02-02-2011, 21:11
اکانت جدید نمیشه ساخت
شماره تلفن میده
اسمس هم نمیاد !!!!
کسی راهی بلده؟

با سلام
زماني كه ميخوايد اكانت رو ايجاد كنيد قبل از اينكه شماره رو وارد كنيد ازتون سوال ميشه كه به چه نحوي ميخوايد كد رو دريافت كنيد
يكي به صورت text message هست و يكي هم phone call
شما گزينه ي دوم رو انتخاب كنيد
يعني به صورت تلفني بهتون بگه
بعدش شماره تلفن ايرانسل،‌ همراه اول يا ثابت رو بهش بديد تا بهتون زنگ بزنه و كد رو بخونه

شماره رو اينطوري بديد:

989351234567+

موفق باشيد.

persian1993
02-02-2011, 22:32
من تو جيميل اكانت دارم ميخواستم با استفاده از اون يه اكانت ديگه بسازم يعني به زبان ساده از اطلاعات اي دي قبلي براي اي دي جديد استفاده كنم ميتونم يا نه؟ اگه كسي ميدونه توضيح بده
ميخوام شماره موبايلي رو كه ميخواد دور بزنم

boy_kochak
03-02-2011, 00:45
سلام دوستان ....
یه مشکلی برای من پیش امده که امیدوارم بتونم با کمک شما دوستان حلش کنم ....

در محل کارم یه مسئولیت داشتیم که فایل های مشترها رو که به ایمل شرکت فرستاده میشد دریافت و کاراشو انجام بدیم به همین خاطر پسورد و .... دست ما بود تا اینکه شرکت برای مشکلاتی شروع به جمع کردن کرد ما نیز از آنجا رفتیم اما حق و حقوقمون که حدود 2 ماهی عقب افتاده بود پرداخت نکرده بود تا اینکه رفتیم پیش صاحب شرکت برای حقمون که دیدیم یه بهونه ای جور کرد ه که رمز ورود به ایمل شرکت عوض شده و مدعی شد که ما عوضش کردیم حالا این بهونش شده که حق و حقوقمون رو نده تا رمز ایمل رو براش بیاریم و .....

میخواستم ببینم با این تفاسیر راهی برای پیداکردن و یا اینکه چه کسی از کجا این ایمل رو رمز وردش رو عوض کرده و میشه رمزشو برگردون و آیا ip هایی که هنگام ورود و ... به ایمل میشن ثبت میشه و ... ( سرویس gmail بود ) خلاصه دوستان اگه بتونن یه راه حل پیشنهاد کنن ممنون میشم .... :41:

D o l f i n
03-02-2011, 17:43
با سلام
نه مشكل عمومي نيست
آدرس ايميلتون افتاده سر راه اسپمرها

موفق باشيد.
خب حالا چیکارش کنم؟

DrXoX
03-02-2011, 19:32
من تو جيميل اكانت دارم ميخواستم با استفاده از اون يه اكانت ديگه بسازم يعني به زبان ساده از اطلاعات اي دي قبلي براي اي دي جديد استفاده كنم ميتونم يا نه؟ اگه كسي ميدونه توضيح بده
ميخوام شماره موبايلي رو كه ميخواد دور بزنم

خیر نمیشه از اون راه دعوتنامه هم برید باز ازتون شماره تلفن می خواد البته اوایل این روش جواب میداد ولی الان جواب نمیده

DrXoX
03-02-2011, 19:41
خب حالا چیکارش کنم؟

می تونی تنظیم کنی اون ایمیل ها به محض دریافت پاک بشن
تو قسمت Settings ==>filters

mjt10063
06-02-2011, 16:30
سلام ببخشید
من یه مشکلی دارم تو ارسال ایمیل:19:
در قسمت Bcc
وقتی ایمیل ها رو قرار میدم
بعد از ارسال ایمیل ها این
پیغام میاد برای تک تک ایمیل های که فرستادم:41:

joe_satriani
06-02-2011, 21:29
سلام ببخشید
من یه مشکلی دارم تو ارسال ایمیل:19:
در قسمت Bcc
وقتی ایمیل ها رو قرار میدم
بعد از ارسال ایمیل ها این
پیغام میاد برای تک تک ایمیل های که فرستادم:41:

با سلام
آدرس ها رو به چه شكلي وارد ميكنيد/؟
قبلا هم آيا اين كار رو با موفقيت انجام داديد يا اينكه تا حالا انجام نداديد؟

اين مشكل براي اين هست كه گوگل ايميل شما رو اسپم ميشناسه
واسه همين جلوگيري ميكنه از انتشارش

موفق باشيد.

h_starboy
09-02-2011, 14:17
یه سوال . چرا gmail با برنامه هایی مثل outlook و thunderbird در حالی که با v-p-n وصل باشی کار نمیکنه یعنی اونموقع نمیتونه وصل بشه . کسی میدونه چرا ؟؟؟؟؟

mjt10063
11-02-2011, 20:07
با سلام
آدرس ها رو به چه شكلي وارد ميكنيد/؟
قبلا هم آيا اين كار رو با موفقيت انجام داديد يا اينكه تا حالا انجام نداديد؟

اين مشكل براي اين هست كه گوگل ايميل شما رو اسپم ميشناسه
واسه همين جلوگيري ميكنه از انتشارش

موفق باشيد.

دوست من من
این روش رو از یه فروشگاهی گرفتم (اینترنتی)
که می گفت اینطوری به همه کاربراش ایمیل میزنه
و می تونیم
این طوری محصولاتش رو تبلیغ کنیم
حالا من که واسه تبلیغ نمی خوام
من واسه کاربرای سایت خودم میخوام
تا مطالب جدید سایت رو بهشون معرفی کنم

ولی هر کاری کردم نتونستم
این کار رو انجام بدم
بعد به اون مدیر فروشگاه گفتم
گفت من همیشه دارم از این روش استفاده می کنم و کار می کنه

حالا بازم نمی دونم
شما نمی دونید مشکل از کجاست

Mehran-King
14-02-2011, 12:23
با سلام ، عده ای از دوستان میدونن چطور میشه توی جیمیل ثبت نام و در آخر اون شماره رو تشخیص داد ؟؟؟ راستش زنگ میزنه یه زن بعد شماره ها رو خارجی میگه که آدم هول میشه ... راه دیگه ای هست که خود تصویر باشه ؟؟؟ یا حق ...:11:

D o l f i n
16-02-2011, 09:34
سلام
من چند روزه نمی تونم وارد جی میلم بشم
از همه اینطوریه؟

joe_satriani
16-02-2011, 21:06
با سلام ، عده ای از دوستان میدونن چطور میشه توی جیمیل ثبت نام و در آخر اون شماره رو تشخیص داد ؟؟؟ راستش زنگ میزنه یه زن بعد شماره ها رو خارجی میگه که آدم هول میشه ... راه دیگه ای هست که خود تصویر باشه ؟؟؟ یا حق ...:11:

با سلام
نه راهي نيست
فقط بايد همون اعداد رو كه ميخونه بنويسيد
دو بار واستون ميخونه ديگه
يه دور اعداد انگليسي رو هم جلوتون بنويسيد ديكتشون رو و علامت بزنيد

موفق باشيد.

سلام
من چند روزه نمی تونم وارد جی میلم بشم
از همه اینطوریه؟

با سلام
نه مشكل خاصي نداره
شما محض اطمينان يه دور كوكي و هيستوري مرورگر رو پاك كنيد

موفق باشيد.

Malwaare
16-02-2011, 21:11
جدیدا امتحان کردم با سیم کارت دولتی هم جواب میده:31:

D o l f i n
16-02-2011, 22:56
با سلام
نه مشكل خاصي نداره
شما محض اطمينان يه دور كوكي و هيستوري مرورگر رو پاك كنيد

موفق باشيد.
الله اکبر
من به خاطر یه مشکل امروز ویندوز عوض کردم الان هم همینطوریه حتی وارد خود گوگل هم نمیشه اصلا با گوگل سرچ نمی تونم بکنم:41:

javady
17-02-2011, 00:52
سلام به همه دوستان

من یه مشکلی هنگام ورود به جیمیلم پیدا کردم وارد جیمیلم نمیتونم بشم و پیغام خطایی میزنه که برام خیلی عجیبه تا دیروز میتونستم برم مشکلی نداشتم اما امروز این پیغام خطا رو مواجه شدم باهش

Error 109 (net::ERR_ADDRESS_UNREACHABLE): Unable to reach the server.

کسی میدونه علت چیه؟ چیکار باید بکنم تر خدا راهنمایی بفرمایید:41::41:

اما مثلا با --- میرم مشکلی ندارم برام باز میشه...:41::41::41::41:

mohsen_gh1991
17-02-2011, 12:59
با سلام
زماني كه ميخوايد اكانت رو ايجاد كنيد قبل از اينكه شماره رو وارد كنيد ازتون سوال ميشه كه به چه نحوي ميخوايد كد رو دريافت كنيد
يكي به صورت text message هست و يكي هم phone call
شما گزينه ي دوم رو انتخاب كنيد
يعني به صورت تلفني بهتون بگه
بعدش شماره تلفن ايرانسل،‌ همراه اول يا ثابت رو بهش بديد تا بهتون زنگ بزنه و كد رو بخونه

شماره رو اينطوري بديد:

989351234567+

موفق باشيد.
سلام..
خب بعد اینکه شماره تلفنو دادیم چقدطول میکشه تا زنگ بزنن؟

behrad66
17-02-2011, 15:04
سلام به همه دوستان

من یه مشکلی هنگام ورود به جیمیلم پیدا کردم وارد جیمیلم نمیتونم بشم و پیغام خطایی میزنه که برام خیلی عجیبه تا دیروز میتونستم برم مشکلی نداشتم اما امروز این پیغام خطا رو مواجه شدم باهش

یه چند روزی بسته بودنش. منم نمیتونستم بدون فندق شکن کانکت بشم. الان دیگه مشکل حل شده!!!!

---------- Post added at 03:04 PM ---------- Previous post was at 03:03 PM ----------

سلام..
خب بعد اینکه شماره تلفنو دادیم چقدطول میکشه تا زنگ بزنن؟
برای من به یه دقیقه هم نکشید که زنگ خورد. :46:

mohsen_gh1991
17-02-2011, 17:52
برای من به یه دقیقه هم نکشید که زنگ خورد. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بعد چی میگه؟؟؟؟

joe_satriani
17-02-2011, 18:32
بعد چی میگه؟؟؟؟

با سلام
بعد براتون كد رو كه از عدد هست دانه به دانه ميخونه

موفق باشيد.

wahid2003vj
17-02-2011, 19:53
سلام به همه دوستان

یه چند روزیه که برا منم همینطوره ، اول گفتم شاید از آی اس پی باشه بررسی کردم دیدم نیست، کش و هیستوری رو هم پاک کردم از مرورگرهای دیگه هم استفاده کردم ولی افاقه نکرد اما با قندشکن میتونم وصل بشم ؛

حالا چی کار کنیم؟

wahid2003vj
19-02-2011, 08:21
بالاخره بعدر از چند روز مشکل برطرف شد و تونستم وارد اکانتم بشم...

leira
20-02-2011, 19:35
سلام دوستان
من اين چند روزه هر چي وارد اكانتم مي شم اين پيغام رو مي ده
ممنون مي شم اگه راهنمايي كنيد.

joe_satriani
20-02-2011, 20:37
سلام دوستان

با سلام
شما زماني كه اين پيغام مياد گزينه ي call رو انتخاب كنيد تا به صورت تماس بهتون كد رو اعلام كنه
چون سرويس ارسال پيام كوتاهش براي ايران غيرفعال هست
سپس شماره ثابت، همراه يا ايرانسل رو بهش ميديد
989351234567+
211234567+
بعد از چند دقيقه تماس گرفته ميشه به صورت اتومات و يه كد به انگليسي خونده ميشه
كه با وارد كردن اون ميتونيد حساب كاربريتون رو اكتيو كنيد

موفق باشيد.

sub-zero
21-02-2011, 08:51
با سلام
شما زماني كه اين پيغام مياد گزينه ي call رو انتخاب كنيد تا به صورت تماس بهتون كد رو اعلام كنه
989351234567+
211234567+

موفق باشيد.

سلام.
اولا که من بدون آ-ن-ت-ی-ف-ی-ل-ت-ر نمیتونم اصلا صفحه لاگین جیمیل رو باز کنم و باید دست به دامن آ-ن-ت-ی-ف-ی-ل-ت-ر بشم این ماله این !

اما وقتی به این صورت میخوام وارد بشم منم با همین مشکل Verify your account مواجه شدم !

سه بار این بنده خدازنگ زد شماره برام خوند من هر سه بار رو هم نوشتم و کد رو زدم و هر دفعه هم گفت اشتباهه !!!
تا آخرش هم گفت یه شماره دیگه وارد کنید !گرفتاری شدیما...
دفعه چهارم شماره مادرم رو دادم و زنگ زد و اوکی شد...

نتیجه اخلاقی سعی کنید مثل من گیج بازی در نیارید که باید یه سه چهار تا خط دم دستتون داشته باشید...

بهرحال ممنونم از توضیحت joe_satriani عزیز...

J.Naderiii
21-02-2011, 08:57
سلام
من دو روزه که نمیتونم وارد Gmail بشم! برای همه این طوریه؟ یا من مشکل دیگه ای دارم؟

javady
21-02-2011, 12:10
سلام
من دو روزه که نمیتونم وارد Gmail بشم! برای همه این طوریه؟ یا من مشکل دیگه ای دارم؟

منم نه دیروز تونستم برم نه امروز به خاطر ایروزای کشور اینکار رو کردن و پورتهای جیمیل رو بستن کثافتا:19:
من اعتقاد به جیمیل دارم اما واقعا تو این مشکلات نمیدونم چرا یاهو بسته نیست و جیمیل رو میبندند......

MrGee
21-02-2011, 12:16
چون یاهو امنیت نداره و راحت کنترل می شه

javady
21-02-2011, 12:25
سلام دوستان

دوست من برای من هم اینطوری شده بود و درست شد..

متاسفانه باید بگم شما به مشکل خوردی این مشکل هم برای اینه که شما با 2 آی پی متفاوت وارد جیمیل شدید و گوگل احساسش بر اینه که به جیمیل شما ، خودتون وارد نشدید و در واقع کسی به جیمیل شما نفوذ پیدا کرده برای همین بسته جیمیلتون رو ...
برای ورود و باید شماره موبایل واردکنی که کد اکتیو رو به شماره موبایلت بفرستن و چون گوگل ما رو از این نظر تحریم کرده نمیشه شماره ای داد بهش
فقط میتونی یه کاری بکنی..
میتونی به گوگل پیام بدی (یه جا هست تو همون صفحه برای ارسال متن) مثل خودم به صورت انگلیسی و مشکل رو براشون بیان کن:20:

iMan.xP
21-02-2011, 14:53
چرا جیمیل باز نمیشه ؟ من هر کاری میکنم جیمیلم باز نمیشه و انگار قطع شده علتش چیه ؟

sub-zero
21-02-2011, 16:46
چرا جیمیل باز نمیشه ؟ من هر کاری میکنم جیمیلم باز نمیشه و انگار قطع شده علتش چیه ؟

سلام.
به هر دلیلی اینروزا جیمیل باز نمیشه..خوب ما هم که نمیدونیم چرا...ولی فکر کنم بی ارتباط با قطع شدن برخی از شبکه های ما هوا ره ای هم نباشه :27:

اما مهم اینه که فعلاجیمیل باز نمیشه !

من با آ-ن-ت-ی-ف-ی-ل-ت-ر فقط تونستم لاگین کنم اونم ارور Verify your account رو داد...

اگه کار ضروری دارید ابتدا با یه نرم افزار آ-ن-ت-ی-ف-ی-ل-ت-ر وارد صفحه لاگین بشید
بعد اگر ارورVerify your account رو مشاهده کردید از روشی که joe_satriani گفتند استفاده کنید تا مشکلتون حل بشه...
که در زیر جواب ایشون رو نقل قول کردم من خودم همین امروز صبح این مشکل رو داشتم تست کردم و اوکی شد!

با سلام
989351234567+
211234567+

موفق باشيد.

دوست من برای من هم اینطوری شده بود و درست شد..

متاسفانه باید بگم شما به مشکل خوردی این مشکل هم برای اینه که شما با 2 آی پی متفاوت وارد جیمیل شدید و گوگل احساسش بر اینه که به جیمیل شما ، خودتون وارد نشدید و در واقع کسی به جیمیل شما نفوذ پیدا کرده برای همین بسته جیمیلتون رو ...
برای ورود و باید شماره موبایل واردکنی که کد اکتیو رو به شماره موبایلت بفرستن و چون گوگل ما رو از این نظر تحریم کرده نمیشه شماره ای داد بهش
فقط میتونی یه کاری بکنی..
میتونی به گوگل پیام بدی (یه جا هست تو همون صفحه برای ارسال متن) مثل خودم به صورت انگلیسی و مشکل رو براشون بیان کن:20:
دوست من شاید قبلا این امکان فراهم نبوده..اما من خودم صبح تست کردم بنده خدا جی میل 4 بار زنگ زد !
البته فراموش نشه که قسمت ارسال اس ام اسش غیر فعاله و حتما باید قسمت دوم که تماس میگیرند انتخاب بشه

Oracle_Eldorado
21-02-2011, 16:50
دوستان من چند روزیه که به اکانتم دسترسی ندارم .
واسه بقیه هم اینطوریه ؟

D o l f i n
21-02-2011, 17:13
من 1 ساعتی هست که میتونم وارد جی میلم بشم 1 هفته هست که نتونستم وارد بشم

hasanst
21-02-2011, 17:24

2 هفته پیش این ارور رو برای من داد شماره همراه اول دادم زنگ خورد ... و یه سری عدد رو 2 بار تکرار کرد ! و ... OK ! بود

J.Naderiii
21-02-2011, 19:57
دوستان من چند روزیه که به اکانتم دسترسی ندارم .
واسه بقیه هم اینطوریه ؟

من 1 ساعتی هست که میتونم وارد جی میلم بشم 1 هفته هست که نتونستم وارد بشم

چند روزی بود که نمیشد وارد جمیل شد. ولی ظاهرا درست شده.

ila
21-02-2011, 22:16
میشه کاری کرد که هر بار میخوای میل بزنی با یک فونت و اندازه خودت باشه و اون پیش فرضش از بین بره..اگه میشه جچه جوری؟

ila
22-02-2011, 16:01
آیا راهی هست وقتی کسی برات میل میزنه آی پی اون فرد رو ببینی؟

LORD0098
23-02-2011, 12:50
با سلام
دوستان من یه سوال دارم بزارید به حساب ندونستن !!! با عرض پوزش
دوستان من یه ایمیل و چند تا جیمیل دارم ، می خواستم تمام ایمیل ها و جیمیل ها رو توی یه جیمیل اصلیم فوروارد کنم ،یعنی دیگه یه اون یکی از ایمیل ها وجیمیل ها نرم و پیام ها بیان توی جیمیل اصلیم ، البته من مقاله ای در این مورد خوندم ولی هر کار کردم نتونستم انجام بدم لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه
پیشاپیش ممنون

MOZNEB
24-02-2011, 14:09
بنام خدا و سلام
الان بطور پیش فرض جیمیلم 50تا 50تا ایمیلهام رو نشون میده
میخوام همه ایمیلهارو در همون صفحه اول (در یک صفحه) نشون بده .
چطوری میشه بهش گفت اینرو؟؟؟
متشکر

joe_satriani
24-02-2011, 21:47
بنام خدا و سلام
الان بطور پیش فرض جیمیلم 50تا 50تا ایمیلهام رو نشون میده
میخوام همه ایمیلهارو در همون صفحه اول (در یک صفحه) نشون بده .
چطوری میشه بهش گفت اینرو؟؟؟
متشکر

با سلام
همه رو كه نميشه يه جا در صفحه ي اول ديد
اما ميتونيد بيشترش كنيد
به setting جيميلتون از سمت چپ بريد
سپس در همون قسمت general قسمت دوم كه نوشته Maximum page size: رو از 50 به 100 تغيير بديد

موفق باشيد.

yashgin128
25-02-2011, 10:40
سلام دوستان
من میخوام جی میلمو پاک کنم(با اینکه کلی دوسش داشتم ولی الان دیگه مجبورم)
چطوری این کار رو انجام بدم
طوری که دیگه هیچ اثری ازش باقی نمونه.نه اسم اکانت ونه مشخصات
ممنون

LORD0098
25-02-2011, 18:38
با سلام
دوستان من یه سوال دارم بزارید به حساب ندونستن !!! با عرض پوزش
دوستان من یه ایمیل و چند تا جیمیل دارم ، می خواستم تمام ایمیل ها و جیمیل ها رو توی یه جیمیل اصلیم فوروارد کنم ،یعنی دیگه یه اون یکی از ایمیل ها وجیمیل ها نرم و پیام ها بیان توی جیمیل اصلیم ، البته من مقاله ای در این مورد خوندم ولی هر کار کردم نتونستم انجام بدم لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه
پیشاپیش ممنون

دوستان واقعا کسی نمی دونه یا حوصله جواب دادن ندارین :13:

joe_satriani
26-02-2011, 19:24
دوستان واقعا کسی نمی دونه یا حوصله جواب دادن ندارین :13:

با سلام
به قسمت mail setting جيليمتون بريد
سپس از اونجا گزينه ي forwarding and POP/IMAP رو انتخاب كنيد
حالا درقسمت اول كه نوشته forwarding گزينه ي Forward a copy of incoming mail to انتخاب كنيد و سپس آدرس ايميلي رو كه ميخوايد به اون فرستاده بشه رو وارد كنيد
و بعد تنظيمات رو ذخيره كنيد
اينطوري هر زمان به اين ايميلتون چيزي بياد يه رونوشت هم به ايميل ديگه ميره

موفق باشيد.

cafelog
27-02-2011, 11:41
از تمامی دوستان خواهشمندم... خوااااااااهشمندم... جاااان من... جااااااااان من...
اگه کسی سوالی داره، یه نگاه کوتاه به بحث های قبلی بندازه. فقط یه مرو کوتاه. شاید سوالتون رو قبلا هم پرسیدن و قبلا جواب داده شده.
به این ترتیب اینقدر سوال و جواب تکراری نخواهیم داشت تو این تاپیک.

Greedy
27-02-2011, 20:11
سلام اقا این مشکل شماره تلفن چجوری میشه حل کرد ؟ من همه راه ها رو امتحان کردم چه عوض کردن ip چه با استفاده از دعوتنامه باز شماره تلفن میخواد

MOZNEB
28-02-2011, 09:15
با سلام
همه رو كه نميشه يه جا در صفحه ي اول ديد
اما ميتونيد بيشترش كنيد
به setting جيميلتون از سمت چپ بريد
سپس در همون قسمت general قسمت دوم كه نوشته Maximum page size: رو از 50 به 100 تغيير بديد

موفق باشيد.

پس شبیه یاهو میل نیست که بشه همه را یجا دید!!!
باشه ممنونم:20:

joe_satriani
28-02-2011, 09:45
سلام اقا این مشکل شماره تلفن چجوری میشه حل کرد ؟ من همه راه ها رو امتحان کردم چه عوض کردن ip چه با استفاده از دعوتنامه باز شماره تلفن میخواد

با سلام
شما میتونید text message رو انتخاب کنید
و بعد یه شماره تلفن ایرانسل، همراه اول یا ثابت به صورت کامل بدید

98935123456

موفق باشید.

Greedy
28-02-2011, 11:12
با سلام
شما میتونید text message رو انتخاب کنید
و بعد یه شماره تلفن ایرانسل، همراه اول یا ثابت به صورت کامل بدید

98935123456

موفق باشید.

سلام
اصلا کلا نمیخوام شماره ای بدم میخوام این مرحله رو بشه رد کرد

ila
28-02-2011, 12:55
چخ جوری میشه توی جیمل سوالهای امنیتی رو که موقعی که پسورد یادت میره رو تغییر بدی؟

joe_satriani
28-02-2011, 22:10
چخ جوری میشه توی جیمل سوالهای امنیتی رو که موقعی که پسورد یادت میره رو تغییر بدی؟

با سلام
دوست عزيزم به اين آدرس بريد و بعد از وارد كردن يوزر و پسورد در قسمت پايين ميتونيد اديت كنيد سوال امنيتي رو

موفق باشيد.

---------- Post added at 10:10 PM ---------- Previous post was at 10:09 PM ----------

سلام
اصلا کلا نمیخوام شماره ای بدم میخوام این مرحله رو بشه رد کرد

با سلام
نميشه رد شد ...

موفق باشيد.

ferdfe
02-03-2011, 10:43
اقا از صبح ایمیلم باز نمیشه :13:

outpost
02-03-2011, 11:15
اقا از صبح ایمیلم باز نمیشه :13:
اگه ديد كه جيميل باز نميشه از طريق سايت زير وارد جي ميل بشيد.اين نسخه موبايلي هستش و به راحتي تو هر مرورگري باز ميشه.

ila
02-03-2011, 17:23
من اون گزینه ای وقتی ایکیل برات بیاد رو بهت پیغام بده رو گذاشتم توی جی میلم..مرورگرم هم کرومه..ولی هیچوقت میل میاد نشون داده نمیشه روی دستکتاپ..
مشکل چیه و باید حتما مرور گز باز باشه که نوشن داده بشه یا نه..ممنون یه توضیحاتی بدید

joe_satriani
02-03-2011, 20:56
من اون گزینه ای وقتی ایکیل برات بیاد رو بهت پیغام بده رو گذاشتم توی جی میلم..مرورگرم هم کرومه..ولی هیچوقت میل میاد نشون داده نمیشه روی دستکتاپ..
مشکل چیه و باید حتما مرور گز باز باشه که نوشن داده بشه یا نه..ممنون یه توضیحاتی بدید

با سلام
منظورتون كدوم گزينه هست؟!

موفق باشيد.

ila
03-03-2011, 12:18
با سلام
منظورتون كدوم گزينه هست؟!

موفق باشيد.

Desktop Notifications:
توی settinge قسمت general

joe_satriani
03-03-2011, 15:08
Desktop Notifications:
توی settinge قسمت general

با سلام
روي دسكتاپ نمياد - به صورت popup بهتون ميگه
يعني به صورت popup هم اطلاع نميده؟؟

موفق باشيد.

ila
03-03-2011, 15:56
با سلام
روي دسكتاپ نمياد - به صورت popup بهتون ميگه
يعني به صورت popup هم اطلاع نميده؟؟

موفق باشيد.

نه....نمیده
بعد برای اینکه با جی میل تالک وقتی میلی برامون بیاد یا هر باری که وارد جی میل تاک میشیم هی 30 تا ایمیل آخر رو نشون نده و فقط میل جدید رو نشون بده و هشدار بده باید چیکار کنیم؟

h13
05-03-2011, 10:42
سلام دوستان.
وقتی که میخوام ایمیلی رو فوروارد کنم آدرس قبلی ایمیل هم برای شخص جدید ارسال میشه.
چطور میتونم کاری کنم که ایمیل نفر قبل توصط فرد جدید دیده نشه؟
ممنون از همه دوستان.

raeesi
07-03-2011, 07:41
سلام دوستان.
وقتی که میخوام ایمیلی رو فوروارد کنم آدرس قبلی ایمیل هم برای شخص جدید ارسال میشه.
چطور میتونم کاری کنم که ایمیل نفر قبل توصط فرد جدید دیده نشه؟
ممنون از همه دوستان.

خیلی راحت موقع فوروارد آدرس ایمیل شخص قبلی رو حذف کنید.

نه....نمیده
بعد برای اینکه با جی میل تالک وقتی میلی برامون بیاد یا هر باری که وارد جی میل تاک میشیم هی 30 تا ایمیل آخر رو نشون نده و فقط میل جدید رو نشون بده و هشدار بده باید چیکار کنیم؟

اون گزینه هشدار روی دسکتاب به 2 صورت براتون فعال میشه:
1- برنامه مخصوصشو نصب کنین
2- گوگل‌تاک رو نصب کنبن

در مورد تعداد ایمیل‌ها هم حقیقتا بررسی نکردم تابحال

h13
07-03-2011, 09:37
فکر میکنم درست توضیح ندادم.
من میخوام از درون sent ام یک ایمیل رو فوروادر کنم.
منظورم از ادرس نفر قبلی هم اون چند خط نبود دوست من. بالای ایمیل یک قسمت اضافه میکنه که میشه extend اش کرد و تمام مشخصات نفر قبل رو دید.

DrXoX
07-03-2011, 15:02
سلام
دوستان فکر کنم فعلا ساخت جیمیل شماره موبایل لازم نداره ، من چند تا ساختم برای تست :8:

z3inab
07-03-2011, 15:18
سلام
دوستان فکر کنم فعلا ساخت جیمیل شماره موبایل لازم نداره ، من چند تا ساختم برای تست :8:

گوگل از روی IP تصمیم می گیرد که برای شماره مبایل تایید بخواهد یا نه. اگر دیدید برای IP شما مبایل می خواهد از یک ------ استفاده کنید.

DrXoX
07-03-2011, 18:16
گوگل از روی IP تصمیم می گیرد که برای شماره مبایل تایید بخواهد یا نه. اگر دیدید برای IP شما مبایل می خواهد از یک ------ استفاده کنید.

یه زمان کلا با هر Ip ی که می خواستی جیمیل بسازی ، شماره موبایل لازم داشت ، والا الان هم مثل این که بگیر نگیر داره بعضی مواقع میشه ساخت بعضی مواقع با هر Ip ی بری ازت شماره موبایل می خواد!

samanajan
09-03-2011, 22:33
سلام.

من دو تا اکانت جیمیل دارم .

با یکی که وارد میشوم . ف ی ل ت --- ر است

و با یکی دیگر نه

raeesi
09-03-2011, 22:35
موقعی که وارد میشین اون بالا توی آدرس‌بار چک کنین برای هرکدوم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هست یا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (نکته مهم همون S هست)

samanajan
09-03-2011, 23:57
موقعی که وارد میشین اون بالا توی آدرس‌بار چک کنین برای هرکدوم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هست یا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (نکته مهم همون S هست)

هر دو

هستند

raeesi
10-03-2011, 02:00
احتمالاً اسم کاربری شما موردی داره و از حروفی پشت سر هم استفاده شده که جزو کلمات فیل شده است.

samanajan
10-03-2011, 10:13
این اسم ایمیل من است

samanshams200

این دیگه فیل داره

ako goran
10-03-2011, 19:46
سلام

کی میتونه مشکل مارو حل کنه / خدا خیرتون بده
این مشکل :

بسی سپاس و درود

new_boys333
11-03-2011, 17:07
سلام

دوستان مشکل حروف فارسی در کنار حروف انگلیسی رو چطوری حل کنم که نوشته بهم نریزه ؟

new_boys333
12-03-2011, 23:44
کسی نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

new_boys333
13-03-2011, 21:42
سلام

دوستان مشکل حروف فارسی در کنار حروف انگلیسی رو چطوری حل کنم که نوشته بهم نریزه ؟

خودم راهشو پیدا کردم:20:

برای استفاده از این امکان کافی است:

* به قسمت تنظیمات (Settings) جی‌میل بروید.
* از آنجا در زبانهٔ عمومی (General) و در بخش زبان (Language) بر روی عبارت «همهٔ تنظیمات زبان را نمایش بده» (Show all language options) کلیک کنید. (توجه: اگر پیش از این یک بار بر روی این عبارت کلیک کرده باشید، ممکن است دیگر این عبارت نمایش داده نشود. در این حالت از گام بعدی تنظیمات را ادامه دهید.)
* پشتیبانی از راست‌به‌چپ‌نویسی را فعال نمایید (Right-to-left editing support on).

با این کار دکمهٔ تنظیم جهت نوشتن به بالای ویرایشگر جی‌میل شما افزوده خواهد شد.

omid.7128
15-03-2011, 01:30
امروز اومدم یه جیمیل درست کنم که یهو با این پیغام روبه رو شدم!!! کسی راهی بلده؟!!

Malwaare
15-03-2011, 01:37
ایرانو انتخاب کن بعد یه شماره موبایل به صورت 989+ بهش بده. ایرانسل یا دولتی فرقی نمیکنه. بعدش کد وریفای رو زنگ میزنه برات دو بار میخونه.

mefmef
16-03-2011, 11:02
دوستان سلام
چطوری می تونم اکانت های دیگه رو به سمت جمیل فوروارد کنم ؟
امیدوارم منظورم رو درست گفته باشم یعنی می خوام ایمیل های یاهو رو تو جیمیل ببینم و پاسخ بدم امکانش هست ؟

---------- Post added at 07:32 AM ---------- Previous post was at 07:28 AM ----------

ببخشید یه سوال دیگه
چطور می شه از گزینه offline استفاده کرد ؟

maziarb
16-03-2011, 13:43
نه یاهومیل مثل gmail این سرویس رو رایگان نمیده و شما فقط میتونید از سمت gmail به آدرس دیگری forward کنید!

اما فقط میتونید از طریق اکانت gmail موقع پست فرستادن از آدرس yahoomail بفرستید

mefmef
17-03-2011, 09:32
اما فقط میتونید از طریق اکانت gmail موقع پست فرستادن از آدرس yahoomail بفرستید

چطوری ؟

ضمنا گزینه فوروارد در اکانت یاهو چکار می کنه ؟

mefmef
17-03-2011, 10:23
ببخشید یه سوال دیگه
چطور می شه از گزینه offline استفاده کرد ؟

کسی جوابی نداره ؟

SPEEDANGEL
18-03-2011, 01:37
دوستان پنجاه تا دعوتنامه جی میل موجود هست کسی می خواهد؟

mefmef
18-03-2011, 12:01
چطوری می شه تو جیمیل با ادرس یه میل سرور دیگه مثل یاهو ایمیل بفرستیم ؟

DrXoX
18-03-2011, 13:11
دوستان پنجاه تا دعوتنامه جی میل موجود هست کسی می خواهد؟

دعوتنامه های جیمیل چند سال پیش که فقط با دعوتنامه میشد عضو شد کاربرد داشت ، الان دیگه بدرد نمی خوره
چون برای عضویت چه از طریق خود سایت چه از طریق دعوتنامه نیاز به یه سیم کارت هست برای تائید عضویت

موفق باشید

SPEEDANGEL
18-03-2011, 14:56
دعوتنامه های جیمیل چند سال پیش که فقط با دعوتنامه میشد عضو شد کاربرد داشت ، الان دیگه بدرد نمی خوره
چون برای عضویت چه از طریق خود سایت چه از طریق دعوتنامه نیاز به یه سیم کارت هست برای تائید عضویت

موفق باشید

من خودم از یکی دیگه گرفتم همین چندروز پیش و اصلا شماره موبایل نخواست و راحت ثبت نام کردم و حالا گوگل به من هم پنجاه تا دعوتنامه داده

DrXoX
18-03-2011, 15:42
من خودم از یکی دیگه گرفتم همین چندروز پیش و اصلا شماره موبایل نخواست و راحت ثبت نام کردم و حالا گوگل به من هم پنجاه تا دعوتنامه داده

سلام
این گوگل هم بازیش گرفته کلا:31:

الان تست کردم با دعوتنامه ، همون طوری که شما گفتید ، راحت ثبت نام انجام شد :46:

mefmef
20-03-2011, 01:53
چطوری می شه تو جیمیل با ادرس یه میل سرور دیگه مثل یاهو ایمیل بفرستیم ؟

کسی نمی دونه ؟

joe_satriani
20-03-2011, 19:51
کسی نمی دونه ؟

با سلام
همچين چيزي دوست عزيزم امكان نداره

موفق باشيد.

zhivar12
26-03-2011, 15:26
راستی من یه سوالی داشتم چه جوری میشه که اگه یکی یه ایمیل خالی به جی میلت فرستاد .بطور اتواتیک جی میلت پاسخ بفرسته مثل اطلاعات عمومی خودت یا شخصیت.

Jeff hardy M
26-03-2011, 21:44
سلام
دوستان من چند تا اكانت جي ميل دارم ، از اين چند اكانت 2 تاش رو كه وقتي ميخوام وارد شم يه صفحه ف ي ل تر شده مياد . بعد كه دوباره جيميل رو RELOAD ميكنم صفحه جي ميلم باز ميشه . همين مشكل براي خروج هم بوجود مياد . ميخواستم بپرسم مشكل از كجاست ؟ چرا بقيه جيميل هام درسته ولي اين دوتا اينجوريه ؟ :41:
براي شما هم اين مشكل وجود داره ؟

joe_satriani
27-03-2011, 09:45
سلام
دوستان من چند تا اكانت جي ميل دارم ، از اين چند اكانت 2 تاش رو كه وقتي ميخوام وارد شم يه صفحه ف ي ل تر شده مياد . بعد كه دوباره جيميل رو RELOAD ميكنم صفحه جي ميلم باز ميشه . همين مشكل براي خروج هم بوجود مياد . ميخواستم بپرسم مشكل از كجاست ؟ چرا بقيه جيميل هام درسته ولي اين دوتا اينجوريه ؟ :41:
براي شما هم اين مشكل وجود داره ؟

با سلام
یه دوست دیگه هم همین مشکل رو داشت
فکر میکنم مشکل از فیــلترینگ باشه
بعضی از دامنه ها و آدرس های جیمیل رو نمیتونه باز کنه و توی فیلــترینگ میفته
اگه با شرکت اینترنتتون تماس بگیرید و مشکل رو بگید بهتره
درثانی زمانی که با صفحه ی فیلــتر مواجه میشید همون رو گزارش بدید به سازمان فیلــترینگ

موفق باشید.

zhivar12
27-03-2011, 11:03
جوابی برای سوال من نیست دوستام ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:41:

zhivar12
27-03-2011, 14:39
راستی من یه سوالی داشتم چه جوری میشه که اگه یکی یه ایمیل خالی به جی میلت فرستاد .بطور اتواتیک جی میلت پاسخ بفرسته مثل اطلاعات عمومی خودت یا شخصیت.

جوابی برای سوال من نیست دوستان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif

yashgin128
01-04-2011, 11:49
سلام دوستان
جان من یکی بیاد بگه چطور میشه ایمیل گوگل را کامل پاک کرد؟
برام خیلی مهمه
ممنون

joe_satriani
01-04-2011, 13:26
سلام دوستان
جان من یکی بیاد بگه چطور میشه ایمیل گوگل را کامل پاک کرد؟
برام خیلی مهمه
ممنون

با سلام
به آدرس زير مراجعه كنيد و مراحلي كه گفته رو انجام بديد

موفق باشيد.

browser88
02-04-2011, 19:27
دوستان من وقتی میخوام ایمیلي که حاوی عکس و ... هست رو forward کنم برای کسی
از دو حالت بيسيك و استاندارد نيز تست كردم.
يكي ديگه از دوستان همچنين مشكلي داره لطفا راهنمايي كنيد! با سپاس!:11:

sallam90
04-04-2011, 17:17
جوابی برای سوال من نیست دوستام ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:41:
منم همين مشكل و دارم

jedivssith
11-04-2011, 15:55
درود

فرق Bcc با cc چیست؟
می خواهم یک ایمیل را به افرادی بفرستم در کدام فیلد باید ایمیل ها وارد شود که همه دریافت کننده ها آدرس ایمیلهای یکدیگر را مشاهده کننده و همچنین برای جدا کردن ایمیل با ایمیل بعدی از ویرگول باید استفاده کرد یا علامت دیگر؟

با سپاس فراوان
بدرود

joe_satriani
11-04-2011, 17:52
درود

فرق Bcc با cc چیست؟
می خواهم یک ایمیل را به افرادی بفرستم در کدام فیلد باید ایمیل ها وارد شود که همه دریافت کننده ها آدرس ایمیلهای یکدیگر را مشاهده کننده و همچنین برای جدا کردن ایمیل با ایمیل بعدی از ویرگول باید استفاده کرد یا علامت دیگر؟

با سپاس فراوان
بدرود

با سلام

bcc مخفف نسخه کپي کور (Blind Carbon Copy) است. هنگامي که ايميلي را تنها به يکنفر ارسال مي کنيد، آدرس ايميل گيرنده را در قسمت ":To" تايپ مي کنيد. وقتي بخواهيد ايميل به بيش از يکنفر ارسال شود، مي توانيد آدرس هاي ديگران را در قسمت هاي ":Cc" و ":Bcc" تايپ کنيد. Cc مخفف نسخه کپي (Carbon Copy) و Bcc مخفف نسخه کپي کور (Blind Carbon Copy) است.

نسخه کپي يا CC يک ايميل درواقع کپي ايميل را به آدرس وارد شده در آن قسمت ارسال مي کند. گيرنده اصلي (که آدرس ايميل وي در قسمت To تايپ شده است) و گيرنده نسخه کپي (که آدرس وي در قسمت CC تايپ شده است) هر دو، آدرس ايميل هاي يکديگر را خواهند ديد. اما اگر ايميل به يک آدرس در قسمت Bcc ارسال شود، گيرنده اصلي ايميل و گيرنده Bcc هيچکدام آدرس هاي يکديگر را نخواهند ديد.

موفق باشيد.

3faz
12-04-2011, 18:57
سلام دوستان
من جی میلم را پاک کردم و حالا می خواهم دوباره ثبت نام کنم {با نام همان جی میل} اسم جی میل قبلی را اصلا" نمی شناسه

و کس دیگری ان جی میل را نگرفته. حتما" میپرسین چرا پاک کردی؟؟ خودم هم نمیدانم
منتظرم ممنون

joe_satriani
13-04-2011, 19:50
سلام دوستان
من جی میلم را پاک کردم و حالا می خواهم دوباره ثبت نام کنم {با نام همان جی میل} اسم جی میل قبلی را اصلا" نمی شناسه

و کس دیگری ان جی میل را نگرفته. حتما" میپرسین چرا پاک کردی؟؟ خودم هم نمیدانم
منتظرم ممنون

با سلام
خوب وقتي ميزنيد كه ثبت بشه چه پيغامي بهتون ميده؟؟
3 حالت داره
يا ثبت شده قبلا
يا پاك نشده
يا حروفي كه به كار ميبريد نامعتبر هست توي نام ايميل

موفق باشيد.

مهرسا1
14-04-2011, 21:44
من ميخوام آكانت باسزم تو جيميل اما بعد چند بار زدن كد امنيتي ازم ميخواد شماره موبايلم رو بزنم جريان چيه؟

3faz
15-04-2011, 19:27
دوست عزیز
جوابی که میگه اینه که اسم جی میل شما ناشناخته است unknown
و چک کردم هنوز جی میل را کسی نگرفته
احتمال میدم موقع حذف کردن اسم جی میل را از فرهنگ لغات جی میل پاک کرده باشم.
نظرت درباره این احتمال چیست؟؟
ممنون

3faz
16-04-2011, 22:18
من ميخوام آكانت باسزم تو جيميل اما بعد چند بار زدن كد امنيتي ازم ميخواد شماره موبايلم رو بزنم جريان چيه؟

دوست عزیز
تو صفحه اول همین تایپیک جواب سوال شما داده شده است.

joe_satriani
17-04-2011, 18:06

با سلام
دوست عزيزم شما به آدرس زير مراجعه كنيد

موفق باشيد.

V.Valizadeh9
19-04-2011, 11:13
سلام سرعت Gmail من خیلی خیلی پایینه و همیشه مجبورم از Basic HTML استفاده کنم
راه حلش چیه ؟

joe_satriani
19-04-2011, 12:10
سلام سرعت Gmail من خیلی خیلی پایینه و همیشه مجبورم از Basic HTML استفاده کنم
راه حلش چیه ؟

با سلام
یا از یه مرورگر دیگه استفاده کنید
یا اینکه یه دور کش و هیستوری مرورگرتون رو پاک کنید و استفاده کنید ازش
و ا ینکه سرویس اینترنتتون چی هست؟

موفق باشید.

V.Valizadeh9
20-04-2011, 18:56
با سلام
یا از یه مرورگر دیگه استفاده کنید
یا اینکه یه دور کش و هیستوری مرورگرتون رو پاک کنید و استفاده کنید ازش
و ا ینکه سرویس اینترنتتون چی هست؟

موفق باشید.

ADSL 256 دارم و از Google Chrome استفاده میکنم
میخوام مرورگرم رو پاک کنم و دوباره نصب کنم اما نمیخوام Bookmark هامو از دست بدم
راهی هست تا از Bookmark ها Backup گرفت ؟

SAJAD DP
22-04-2011, 20:45
select all تمام ایمیل ها داخل جیمیل چه طوریه؟ (حالت قدیمیش)

ŞHÍЯÍŃ
24-04-2011, 02:14
سلام من وقتی میخوام با جی میل تالک آن بشم این ارور رو میده

اول این

بعد از این که کنسل رو میزنم این میاد

joe_satriani
24-04-2011, 14:44
سلام من وقتی میخوام با جی میل تالک آن بشم این ارور رو میده

اول این

بعد از این که کنسل رو میزنم این میاد

با سلام
عکست رو یه جای دیگه آپلود کن بی زحمت
چون دیده نمیشه

up.--------.com

موفق باشید.

ŞHÍЯÍŃ
24-04-2011, 19:41

بعد از زدن کنسل این پایینی میاد

joe_satriani
25-04-2011, 17:59

بعد از زدن کنسل این پایینی میاد

با سلام
دوست عزيزم يه دور كوكي و هيستوري مرورگر رو پاك كنيد و دوباره وصل بشيد با gtalk

و سپس چك كنيد كه تاريخ و ساعت سيستم هم به روز باشه

موفق باشيد.

ŞHÍЯÍŃ
25-04-2011, 21:24
با سلام
دوست عزيزم يه دور كوكي و هيستوري مرورگر رو پاك كنيد و دوباره وصل بشيد با gtalk

و سپس چك كنيد كه تاريخ و ساعت سيستم هم به روز باشه

موفق باشيد.

با مرورگر میتونم وصل بشم ولی وقتی میخوام با gtalk برم این ارور رو میده:41:

ice_metal2007
30-04-2011, 10:26
سلام
چطوري ميشه سوال امنيتي رو در جيميل تعقير داد

joe_satriani
01-05-2011, 17:41
سلام
چطوري ميشه سوال امنيتي رو در جيميل تعقير داد

با سلام
دوست عزیزم به آدرس زیر مراجعه کنید و از قسمت پایین سوال امنیتی رو ویرایش کنید

موفق باشید.

yoosef_st
02-05-2011, 22:37
سلام.
کسی میدونه آیا ممکن هست بتونیم توی جیمیل آدرس IP فرد فرستنده میل رو ببینیم؟
میخوام ببینم چند تا میل برام اومده، IP هاشون یکی هست یا متفاوته؟

S A M S U N G
03-05-2011, 09:30
دوستان میشه کاری کرد تا وقتی کسی ایمیل میفرسته حتی تو اسپم هم نره ؟ کلا میخوام بلاک بشه ایمیل طرف !

مخلصیم .

farryad
03-05-2011, 11:51
سلام
چطوری باید یه نفر رو تو گودر فالو کنم؟

sepid12ir
06-05-2011, 14:26
دوستان میشه کاری کرد تا وقتی کسی ایمیل میفرسته حتی تو اسپم هم نره ؟ کلا میخوام بلاک بشه ایمیل طرف !

مخلصیم .

بله...
شما کافیه رو ایمیل مورد نظر تیک کنید و از قسمت more actions گزینه ی filter emails like this را انتخاب کنید
در پنجره ی باز شده، ایمیل فرستنده و گیرنده را میخواد ازتون و بعد next step را که بزنید، گزینه ی Delete it را انتخاب میکنید .

و در نهایت هم Create Filter

sepid12ir
06-05-2011, 14:40
سلام.
کسی میدونه آیا ممکن هست بتونیم توی جیمیل آدرس IP فرد فرستنده میل رو ببینیم؟
میخوام ببینم چند تا میل برام اومده، IP هاشون یکی هست یا متفاوته؟

ایمیل شخص مورد نظر را باز کنید، در کنار reply یک فلش کوچک هست، رو اون فلش کلیک کنید و گزینه ی show original را بزنید

با انتخاب این گزینه، یک پنجره ی جدید براتون باز میشه که در همون چهار پنج خط ابتدایی میتونید IP شخص مورد نظر را پیدا کنید، دنبال همچین جمله ای بگردین:
Received: from [69.138.30.1] by web31804.mail.mud.yahoo.com

یا میتونید، تمامی متن را در این قسمت کپی کنید و بعد find IP address را بزنید، تا IP را بین این متن پیدا کنه:

.
.
البته نمیشه به صحتش خیلی امید داشت بخصوص اگر ایمیل فرستنده جیمیل باشه، امکان پیدا کردنش خیلی کم هست.

dragon-fly
17-05-2011, 01:03
سلام
کسی میدونه قضیه این عددایی که جلوی buzz که پایین inbox ه میاره چیه ؟
وقتی روش کلیک میکنم یه لیست از کسایی میاره که اصلا نمیشناسم.
با تشکر.

dragon-fly
17-05-2011, 16:37
سلام
کسی میدونه قضیه این عددایی که جلوی buzz که پایین inbox ه میاره چیه ؟
وقتی روش کلیک میکنم یه لیست از کسایی میاره که اصلا نمیشناسم.
با تشکر.

کسی چیزی نمیدونه ؟

Royce
17-05-2011, 17:24
سلام

چرا موقعی که میخوایم یه متن ترکیبی که از لاتین و فارسی تشکیل شده بنویسیم ترتیب جمله به هم میریزه؟

مثلا اگه بخوایم بنویسیم :

من الان توی سایت p30world هستم

اینجوری میشه :

هستم من الان توی سایت p30world

این مشکل بزرگیه.راه حلی داره؟

Royce
19-05-2011, 02:51
سلام

چرا موقعی که میخوایم یه متن ترکیبی که از لاتین و فارسی تشکیل شده بنویسیم ترتیب جمله به هم میریزه؟

اینجوری میشه :

نبووووووود؟

Royce
23-05-2011, 22:11
میشه یکی بگه مدیرای این بخش چیکار میکنن ؟

جالبه فقط نشستن تا یه نفر برای سوالش تاپیک مجزا بزنه اینا قفلش کنن و بگن توی تاپیک مربوطه پست بزن.اینجا هم که یکی نیست به سوالای کاربرا جواب بده

مهرسا1
23-05-2011, 23:37
حکایت ایم گوگل بوز چیه؟بعدش العان جیمیل باز هست واسه ایران؟

joe_satriani
25-05-2011, 18:09
حکایت ایم گوگل بوز چیه؟بعدش العان جیمیل باز هست واسه ایران؟

با سلام
گوگل باز یه چیزی مثه شبکه ی اجتماعی یاهو هست
بله برخی از امکانات گوگل و جیلیمل برای کاربران ایمیل باز هست

موفق باشید.

fariborz_1
25-05-2011, 18:16
سلام

اینجوری میشه :

شما از راست چین برای زبان فارسی استفاده می کنید و این مشکل رو دارین ؟

البته من کلا ایمیل های طولانی رو تو ورد می نویسم و بعد PAST می کنم تو صفحه گوگل

Royce
25-05-2011, 20:50
شما از راست چین برای زبان فارسی استفاده می کنید و این مشکل رو دارین ؟

البته من کلا ایمیل های طولانی رو تو ورد می نویسم و بعد PAST می کنم تو صفحه گوگل

الان اینجوری گفتید شک کردم با چندتا مرورگر امتحان کردم.با IE انگار مشکلی نداره ولی با اپرا و فایر همچنان مشکل فوق وجود داره.من هیچ جای دیگه همچین مشکلی ندارم.توی IE چه توی محیط خود جی میل تایپ بکنم چه کپی پیست بکنم مشکلی نیست ولی توی اپرا و فایر هم هرکدوم از این دو روشو انجام بدم باز مشکل هست همچنان.
شما از کدوم مرورگر استفاده میکنید که همچین مشکلی ندارید؟
خودم خسته شدم از بس مشکل مشکل کردم :دی

fariborz_1
26-05-2011, 07:51
الان اینجوری گفتید شک کردم با چندتا مرورگر امتحان کردم.با IE انگار مشکلی نداره ولی با اپرا و فایر همچنان مشکل فوق وجود داره.من هیچ جای دیگه همچین مشکلی ندارم.توی IE چه توی محیط خود جی میل تایپ بکنم چه کپی پیست بکنم مشکلی نیست ولی توی اپرا و فایر هم هرکدوم از این دو روشو انجام بدم باز مشکل هست همچنان.
شما از کدوم مرورگر استفاده میکنید که همچین مشکلی ندارید؟
خودم خسته شدم از بس مشکل مشکل کردم :دی

من از گوگل کروم استفاده می کنم
چون جیمیل رو خیلی سریع بالا میاره ( کلا خیلی سریعه )
به قول شما مشکل هم ندارم :31:

geysar
27-05-2011, 07:43
با سلام
چطوری میتونم در جیمیل صفحات بعدی را بخونم مثلا نوشته شده 1-15من میخوام برم صفحه 2از کجا برم ؟

fariborz_1
27-05-2011, 08:14
با سلام
چطوری میتونم در جیمیل صفحات بعدی را بخونم مثلا نوشته شده 1-15من میخوام برم صفحه 2از کجا برم ؟

پایین ایمیل ها سمت راستش گزینه ی older رو بزنی میری صفحه بعد
اگه رو oldest کلیک کنی به قدیمی ترین ایمیل تو میل باکس میره

reza3600
01-06-2011, 00:08
سلام
توی چت در صفحه ی وب جیمیل چه طوری اندازه ی فونت رو توی کادر چت زیاد کنم
ممنون

K1lou
01-06-2011, 07:32
با سلام
این اطلاعات که بعد از ساختن ایمیل امروز ازم میخواد چیه . اطلاعات رو وارد کردم اکانت ساخته میشه ولی تا این اطلاعات هم تکمیل نشه نمیشه استفاده کرد

gha310k
01-06-2011, 16:52
با سلام
این اطلاعات که بعد از ساختن ایمیل امروز ازم میخواد چیه . اطلاعات رو وارد کردم اکانت ساخته میشه ولی تا این اطلاعات هم تکمیل نشه نمیشه استفاده کرد

با نوشتن شماره تلفنی ثابت و یا موبایل در این کادر ، گوشی زنگ می خورد و اپراتور کدی برای شما می خواند که باید آن کد را در کادر صفحه ی بعد وارد کنید تا ایمیل شما ساخته شود.

دوستان آیا راهی هست که بشه بدون وارد کردن اطلاعات این مرحله ؛ ایمیل ساخته شود و از آن استفاده کرد؟

joe_satriani
01-06-2011, 20:41
با سلام

با سلام
در کادر پایین که شما تلفن رو میخواد وارد کنید به صورت زیر

989351234567 ایرانسل
989112345678 همراه اول
982112345678 تلفن ثابت منزل

سپس به اون شماره زنگ خورده میشه و یه کد به صورت انگلیسی و اتومات برای شما خوانده میشه که باید وارد کنید

موفق باشید.

K1lou
02-06-2011, 06:11
با سلام و تشکر
یعنی راهی وجود نداره این مرحله رو رد کنیم ؟ قبلا که اینجوری نبود
اگه کشور دیگه ای رو انتخاب کنیم چی ؟
با تشکر از راهنمایی شما

K1lou
02-06-2011, 08:24
با سلام
در کادر پایین که شما تلفن رو میخواد وارد کنید به صورت زیر

989351234567 ایرانسل
989112345678 همراه اول
982112345678 تلفن ثابت منزل

سپس به اون شماره زنگ خورده میشه و یه کد به صورت انگلیسی و اتومات برای شما خوانده میشه که باید وارد کنید

موفق باشید.

با سلام
دوست من امتحان کردم باز هم از اون پیامها میاد

joe_satriani
02-06-2011, 19:15
با سلام
دوست من امتحان کردم باز هم از اون پیامها میاد

با سلام
دوست عزیزم باید روی گزینه ی Voice Call کلیک کنید
چون سرویس مسیج و ارسال اس ام اس فعال نیست برای کشور ما

موفق باشید.

---------- Post added at 08:15 PM ---------- Previous post was at 08:14 PM ----------

با سلام و تشکر
یعنی راهی وجود نداره این مرحله رو رد کنیم ؟ قبلا که اینجوری نبود
اگه کشور دیگه ای رو انتخاب کنیم چی ؟
با تشکر از راهنمایی شما

با سلام
بله قبلا اینطوری نبوده و جدیدا برای بعضی اکانت ها میخواد
فایده نداره کشوری دیگه رو انتخاب کنید

موفق باشید.

bestwork
02-06-2011, 19:17
سلام دوستان

يه نكته مهم:

ميتونيد استفاده كنيد

سلام من اصلا متوجه لهجه غلیظشون نمیشم نه کد مشنوووم نه حروفارو کسی میتونه کمکم کنه

ساره38
09-06-2011, 16:21
سلام دوستان
من یه جیمیل داشتم که یه مدت باهاش کار می کردم و بعد از یه مدت رهاش کردم متاسفانه پسوردمو یادم نمیاد و الان حتما باید یه سر به این جیمیل قدیمی بزنم اما نمی تونم پسوردمو بازیابی کنم ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

joe_satriani
09-06-2011, 17:36
سلام دوستان
من یه جیمیل داشتم که یه مدت باهاش کار می کردم و بعد از یه مدت رهاش کردم متاسفانه پسوردمو یادم نمیاد و الان حتما باید یه سر به این جیمیل قدیمی بزنم اما نمی تونم پسوردمو بازیابی کنم ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

با سلام
جواب سوال امنیتی رو یادتون هست که چی دادید زمان ثبت نام؟؟

موفق باشید.

ساره38
09-06-2011, 17:47
با سلام
جواب سوال امنیتی رو یادتون هست که چی دادید زمان ثبت نام؟؟

موفق باشید.
نه متاسفانه دوست عزیز اون موقع همین جوری یه چیز الکی نوشتم :19:

joe_satriani
10-06-2011, 11:44
نه متاسفانه دوست عزیز اون موقع همین جوری یه چیز الکی نوشتم :19:
با سلام
خوب پس راهی نیست
و با نرم افزار خاصی هم نمیتونید پسوردتون رو کشف کنید
احتمالا هم کلا اگه خیلی وقته بهش سر نزده باشید قفل شده باشه

موفق باشید.

sheivan6220
10-06-2011, 15:54
سلام کسی میدونه که میشه google calendar رو با تاریخ شمسی استفاده کرد؟

joe_satriani
10-06-2011, 17:42
سلام کسی میدونه که میشه google calendar رو با تاریخ شمسی استفاده کرد؟

با سلام
خیر نمیشه

موفق باشید.

rezaa_gh
11-06-2011, 20:10
دوستان من اشتباها داخل یه سایت ایمیلم رو زدم تبلیغاتی بود (خارجی) حالا روزی 20-30 تا اسپم دارم هر چی هم انسابسکریپ کردم بازم میاد چجوری میشه بلوک کرد یه ادرس رو؟؟

خواهشا توضیح دقیق بدین اگر کسی میدونه

ممنون ااز دوستان:40:

boeing_747
13-06-2011, 23:11
امروز یه سری به جمیلی زدم در مورد Verify your account حرف می زنه
و هر کاری می کنم وارد خود ایمیل نمیشه
کشور رو ایران انتخاب کردم و موقع شماره دادن، شماره ایران رو قبول نمی کنه

راه حلش چیه؟

مشکل حل شد

Facon_Archi
15-06-2011, 07:16
دوستان من یه مدت نمیدونم چرا نمیتونم فایلی attach کنم
آخرش ارور میده که نمیشه این کار رو انجام داد
فقط یه بار نمیدونم چی کار کردم شد!
مشکل از مرور گر هست یا..؟
اکانت یاهو میل هم همینطوره.

sheivan6220
15-06-2011, 16:55
کسی میدونه چرا زمانی ک میخوام جی میل بسازم و نام کشور رو میخواد ایران رو داره ولی زمانی ک شماره تلفن بهش میدم میگه کشور شما رو ساپورت نمیکنه ؟!!!!!

NET DOCTOR
15-06-2011, 19:54
کسی میدونه چرا زمانی ک میخوام جی میل بسازم و نام کشور رو میخواد ایران رو داره ولی زمانی ک شماره تلفن بهش میدم میگه کشور شما رو ساپورت نمیکنه ؟!!!!!

باید به جای صفر در ابتدای شماره همراهتون یا صفر کد شهر این مورد رو وارد کنید
98+
روی گزینه ی Voice Call کلیک کنید
چون سرویس مسیج و ارسال اس ام اس برای کشور ما فعال نیست
بعد از گوگل زنگ میزنن و دو بار کدت رو برات میخونن!!!!!!!!!!!

joe_satriani
19-06-2011, 18:01
دوستان من اشتباها داخل یه سایت ایمیلم رو زدم تبلیغاتی بود (خارجی) حالا روزی 20-30 تا اسپم دارم هر چی هم انسابسکریپ کردم بازم میاد چجوری میشه بلوک کرد یه ادرس رو؟؟

خواهشا توضیح دقیق بدین اگر کسی میدونه

ممنون ااز دوستان:40:

با سلام
روی اون ایمیلهایی که از این سایت میاد کلیک کنید و بعدش از نوع Spam معرفی کنید
از این به بعد از اون دامنه آدرس واستون ایمیل بیاد میره توی اسپم ها و یا اصلا نمیاد

موفق باشید.

دوستان من یه مدت نمیدونم چرا نمیتونم فایلی attach کنم
آخرش ارور میده که نمیشه این کار رو انجام داد
فقط یه بار نمیدونم چی کار کردم شد!
مشکل از مرور گر هست یا..؟
اکانت یاهو میل هم همینطوره.

با سلام
به احتمال خیلی زیاد مشکل از مرورگر هست
یه دور کوکی و هیستوری رو پاک کنید ببینید مشکل برطرف میشه
و بعد هم اگه بازم نشد مرورگر رو آپدیت کنید
از فایرفاکس هم استفاده کنید

موفق باشید.

ambitious
22-06-2011, 18:39
فرق To: با Cc: تو جیمیل چیه؟

fanii
22-06-2011, 19:35
سلام
من پیش تر تو چند تا سایت عوضو شدم و الان هی داره با ایمیلم ایمیل میده.
چه طور میشه از عضویت این جور سایت ها خارج شد؟
با سپاس

joe_satriani
22-06-2011, 20:39
فرق To: با Cc: تو جیمیل چیه؟

با سلام

برای ارسال ایمیل در سه قسمت می توانید ایمیل های دریافت کننده های ایمیل را وارد کنید :
در قسمت "To" که گیرنده اصلی نامه است،
در قسمت "CC" مخفف 'carbon copy' یعنی کسی است که می خواهید علاوه برگیرنده اصلی ایمیل شما را دریافت کند (یک رونوشت نامه)
در قسمت "BCC" مخفف 'blind carbon copy' یعنی شخصی است که بدون اطلاع دیگر دریافت کنندگان (to , bcc) ایمیل شما را دریافت میکند(یعنی کسانی که در to و cc هستند ایمیل فردی که در bcc نوشته شده را نمیبینند)

فرض کنید حمید یک نامه را به سه نفر ارسال میکند:
نفر اول وحید است که ایمیلش در to نوشته میشود
نفر دوم علی است که ایمیل او در cc نوشته میشود
نفر سوم فرشید است که ایمیل تو در bcc نوشته میشود.
بعد از اینکه نامه مربوطه ارسال شد:
وحید ایمیل را دریافت میکند: او در قسمت cc نام علی را میبیند و متوجه میشود که اونیز ایمیل را دریافت کرده
علی نیز گیرنده اصلی را نامه را می بیند(یعنی وحید را)
ولی هیچ کدام نمیداند یک رونوشت به فرشید نیز ارسال شده است.
با اینکه آن دو نمیدانند ولی فرشید میداندوحید و علی نیز یک رونوشت دریافت کرده اند.
پس نام هر کس در bcc باشد ایمیل او از نظر دیگر دریافت کنندگان نامه محفوظ می ماند

موفق باشید.

boeing_747
26-06-2011, 16:01
چند روزیه که ایمیل بعضی افراد میاد و بعضی نمیاد
مشکل از کجاست؟
چکار کنم که این محدودیت برداشته بشه

با تشکر

joe_satriani
26-06-2011, 17:23
چند روزیه که ایمیل بعضی افراد میاد و بعضی نمیاد
مشکل از کجاست؟
چکار کنم که این محدودیت برداشته بشه

با تشکر

با سلام
محدودیت نیست
بلکه یه مشکلی هست
شاید ایمیلهاشون به قسمت اسپم میره

موفق باشید.

farhad61
26-06-2011, 19:52
سلام از دوستان در مورد اسپم هایی که در جیمیل واسم میاد پرسیدم گفتن باید بری توی
سپس از بالا more option رو انتخاب کنید و گزینه ی Filter message like these رو انتخاب کنید
و صفجه ای باز میشه
که میتونید اونجا تمام کارهایی که اتفاق میفته واسه این آدرس ایمیل رو انتخاب و بررسی کنید
مثلا پاک بشه، کپی بشه، و ....

آقا این قسمتی که شما میگی توی ایمیل من نیست چیکار باید بکنم ؟ این اسپم ها من رو بیچاره کردن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1386x739.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

wahid2003vj
26-06-2011, 22:57
من دو تا اکانت جی میل دارم و میخوام کلیه کانتنتها و لیبل هایی رو که در یکی از ایمیل هام دارم عینا به اون یکی هم منتقل کنم آیا برای این کار راهی هست؟

google chrome
03-07-2011, 16:15
دوستان جیمیلی مراقب ایمیل های مشکوکتان باشید تا مثل بر نامه نود ایمیلتون رو ویروسی نکنند و اطلاعاتتان رو به سرقت ببرند

shahramco
25-07-2011, 21:37
سلام
اگه ممكنه يكي به من بگه ميشه نامه هايي كه جيميل مياد رو با يك تيك زدن همه رو مارك كرد و بعد حذفشون كرد

zeus_1
26-07-2011, 14:33
دوستان یه سوال
می شه یک آدرس ایمیل رو جوری فیلتر کرد که اصلا ایمیل هاش وارد صندوق پستی، اسپم و حتی Trash هم نشه؟؟؟
من از فیلتر delete که استفاده می کنم باز هم ایمیل ها داخل Trash میره
می خوام جوری باشه که کلا هیچ اثری از ایمیل های این آدرس داخل جیمیل نباشه

ninjavb
28-07-2011, 09:43
با سلام دیروز اومدم برم تو gmail م که این صفحه اومد بعد به سه تا سوال که جواب دادم یه صفحه ای میخواست باز بشه که فیلتر بود و باز نشد که من ببینم اخرش چیزی بردم یا نه!
میخواستم ببینم قضیه این چیه واقعا راسته؟

mohsenshams
30-07-2011, 05:11
دوستان عزیزی که از جیمیل گروه استفاده میکنند.
من از دیروز دیگر قادر به اضافه کردن عضو نیستم آایا شما هم اینچین هستید؟
مشکل چیه؟

zeus_1
31-07-2011, 12:31
ظاهرا سیاست گوگل در همنام کردن همه سرویس هاش در حال اجراست
دیگه خبری از نام GMail نیست
و به Google Mail تغییر پیدا کرده

mojtaba2321
03-08-2011, 03:56
چه جوری میشه تو قسمت فیل تر جیمیل بهش بگیم از یه ایمیل برامون وقتی میل اومد جلوش رو بگیره و نشونمون نده.
من ایمیل رو وارد میکنم و همه تیک ها رو هم میزنم ولی بازم وارد اینباکسم میشه.

zeus_1
03-08-2011, 06:00
چه جوری میشه تو قسمت فیل تر جیمیل بهش بگیم از یه ایمیل برامون وقتی میل اومد جلوش رو بگیره و نشونمون نده.
من ایمیل رو وارد میکنم و همه تیک ها رو هم میزنم ولی بازم وارد اینباکسم میشه.

ایمیل مورد نظرت رو باز کن
از قسمت Move گزینه Filter messeage رو انتخاب کن
صفحه ی جدید که باز می شه آدرس ایمیل مورد نظر رو ثبت کرده ( در قسمت From)
حالا Next step رو بزن
از بین این گزینه ها هم Delete it رو انتخاب کن
اینجوری هر ایمیلی از این آدرس بیاد میره داخل Trash

N.amd
10-08-2011, 12:32
سلام دوستان
من مدتی هست که با اکانت جیمیلم مشکل پیدا کردم به این صورت که وقتی میخوام وارم بشم sign in رو که میزنم اول یه صفحه نشون میده که جیمیلم فیلتر شده اما وقتی که backspase رو صفحه کلید یا همون go back on page رو بزنم وارد اکانتم میشه! موقع sing out شدن هم به همین صورت. نمی دونم مشکلش چیه! دوستان اگر کسی کمک کنه که مشکلم حل بشه ازش سپاسگذار خواهم بود چون واقعا اذیت میکنه و میترسم کلا دیگه نتونم وارد جیمیلم بشم :(

N.amd
10-08-2011, 12:41
یه مشکل دیگه ای هم که دارم اینه که میخوام وقتی ایمیلی میفرستم فقط نام یا فقط فامیلم رو نشون بده. برای تغییر وارد قسمت Edit Personal Info شدم اما وقتی مثلا نام و حذف میکنم و ذخیره میکنم میگه نمیشه جاش خالی باشه...چطور میتونم این کار رو بکنم؟

p30world am
12-08-2011, 05:20
سلام دوستان

توی گروپی از جیمیل عضو هستم وبرام هر روز از اون گروه ایمیل میاد.ولی عکس های داخل میل نشون داده نمیشن.برای نمایش اونا چیکار کنم؟

joe_satriani
12-08-2011, 11:59
سلام دوستان

توی گروپی از جیمیل عضو هستم وبرام هر روز از اون گروه ایمیل میاد.ولی عکس های داخل میل نشون داده نمیشن.برای نمایش اونا چیکار کنم؟

با سلام
معمولا اینطور مواقع یه گزینه ای بالای ایمیل هست به نام show image in email که اون رو بزنید تصاویر رو هم نمایش داده میشه

موفق باشید.

mammuot
13-08-2011, 18:14
باسلام
دوستا چه جوری می شه رمز عبور جی میل روعوض کرد!!!

joe_satriani
13-08-2011, 19:59
باسلام

با سلام

موفق باشید.

N.amd
13-08-2011, 20:02
باسلام

سلام
وقتی وارد اکانتتون شدید. از قسمت بالا سمت راست صفحه وارد account settings بشید. یه صفحه جدید باز میشه از اونجا جلوی عنوان security یک گزینه با عنوان changing your password هست از اونجا میتونید پسوردتون رو تغییر بدید.
موفق باشید.

mammuot
13-08-2011, 20:57
خیلی ممنون دنبالش بودم!

omid.7128
14-08-2011, 17:56
چطور باید یه فیلتر بذارم که همه ی ایمیل های به عنوان مثال aol رو اتوماتیک حذف کنه؟ مشکل اینجاست که یه ایمیل خاص نیست
*@aol.com

N.amd
16-08-2011, 09:14
یعنی هیچ کس نیست که بتونه من رو راهنمایی کنه که مشکل جیمیلم حل بشه؟!! :((

saze
20-08-2011, 09:13
سلام
وقتی بخوام یه gmail درست کنم پیغام The page you requested is invalidمیده.راهنمایی بفرمایید.

joe_satriani
20-08-2011, 20:51
سلام
وقتی بخوام یه gmail درست کنم پیغام The page you requested is invalidمیده.راهنمایی بفرمایید.

با سلام
در چه مرحله ای این پیغام رو میده؟
از یه مرورگر دیگه استفاده کنید.
این به خاطری هست که نمیتونه با با سرور ارتباط برقرار کنه و بسازه.
حالا به هر دلیلی - یا ارتباط قطع میشه، یا تحریم و هر چیزی دیگه.

موفق باشید.

saze
20-08-2011, 21:12
با سلام
در چه مرحله ای این پیغام رو میده؟
از یه مرورگر دیگه استفاده کنید.
این به خاطری هست که نمیتونه با با سرور ارتباط برقرار کنه و بسازه.
حالا به هر دلیلی - یا ارتباط قطع میشه، یا تحریم و هر چیزی دیگه.

موفق باشید.
سلام
مرحله آخر که تمام اطلاعات رو وارد میکنم،راهی برای دور زدن تحریم هست،(مرحله تایید شماره تلفن ایران رو قبول نمی کنه)