PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [ Gmail ] / تمامی مسائل جي ميل

صفحه ها : 1 2 3 4 [5]

mehrdad_goleyakh
22-08-2014, 10:17
سلام
من چند روز پیش میخواستم با گوگل ولت یه خرید اینترنتی بکنم ظاهرا گوگل فهمید از ایرانم الان میگه باید مدرک شناسائی بفرستی که از امریکا هستی:

For security purposes, we need more information to verify your identity. Please take a few moments to provide additional information by securely uploading identity documentation online.

میخواستم بپرسم اگه یه کارتی چیزی با فتوشاپ درست کنم و گوگل بفهمه فیک هتسش مشکلی واسه جیمیلم بوجود نمیاد؟الان فقط گوگل ولت رو نمیتونم استفاده کنم.

SPIRIT PALST III
09-09-2014, 11:24
من برای کار ایمیل مارکتینگ باید 40 تا جیمیل بسازم ولی وقتی 5 تا ساختم پیغام میده که: در این لحظه نمیشه ایمیل ساخت! می خواستم بدونم راهی نیست که 40 تا رو پشت سر هم ساخت؟
Sorry, we cannot serve your request for a new account at this moment.
مرسی...

FJava
09-09-2014, 11:26
راهی هست که بشه از ایمیل هامون بکاپ بگیریم ؟

ata.royalfalcon
11-09-2014, 17:47
سلام .

از یکجا بطور مداوم و اسپم وار برای من ایمیل فرستاده میشه . چطوری میتونم بلاکش کنم ؟ Report Spam را بزنم کافیه ؟

Milad4171
11-09-2014, 18:04
سلام .

از یکجا بطور مداوم و اسپم وار برای من ایمیل فرستاده میشه . چطوری میتونم بلاکش کنم ؟ Report Spam را بزنم کافیه ؟

سلام.
درسته. این گزینه رو که بزنید از این دامنه هرچی ایمیل بیاد وارد فلدر اسپم میشه.

ZeroNetizen
12-09-2014, 17:10
این ماجرای -- شدن اکانت های جیمیل واقعیت داره؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

senaps
12-09-2014, 17:17
این ماجرای -- شدن اکانت های جیمیل واقعیت داره؟

بستگی داره که حک رو چی تعریف بکنیم!!!!

چند نفر از دوستانی که ایمیلشون توی این سایت به عنوان حک شده معرفی شده، گفتن پسورد نمایش داده شده بسیار قدیمیه!! :)))
به هر صورت، عوض کردن پسورد یه امر ضروریه همیشه و هر چند وقت یه بار باید پسورد ها عوض بشن...

غیر از این مسئله، جای نگرانی چندانی نیست....

ZeroNetizen
12-09-2014, 19:53
بستگی داره که حک رو چی تعریف بکنیم!!!!

چند نفر از دوستانی که ایمیلشون توی این سایت به عنوان حک شده معرفی شده، گفتن پسورد نمایش داده شده بسیار قدیمیه!! :)))
به هر صورت، عوض کردن پسورد یه امر ضروریه همیشه و هر چند وقت یه بار باید پسورد ها عوض بشن...

غیر از این مسئله، جای نگرانی چندانی نیست....

آره خب بهترین راه اینه که مدام پسوردها عوض بشه...
ضمنا درمورد موضوعی که گفتم ظاهرا پسوردها از خود کاربران و از طریق سایت های واسطه (اغلب روسی) سرقت شده و ربطی به خود گوگل و جیمیل نداشته...

mili_k
15-09-2014, 15:50
آیا gmail این امکان رو داره که وقتی از gmail برای آدرسی دیگر ( مثلاً aol ) ایمیلی فرستادیم، بشه فهمید اون ایمیل کِی باز شده / یا اصلاً باز شده ؟ ( یعنی بفهمیم که طرف ایمیل رو باز کرده و خونده ؟ )

mili_k
16-09-2014, 14:42
آیا gmail این امکان رو داره که وقتی از gmail برای آدرسی دیگر ( مثلاً aol ) ایمیلی فرستادیم، بشه فهمید اون ایمیل کِی باز شده / یا اصلاً باز شده ؟ ( یعنی بفهمیم که طرف ایمیل رو باز کرده و خونده ؟ )

کسی نمیدونه ؟

3274
16-09-2014, 15:21
عجیبه . چرا از یاهو نمیشه به جیمیل فرستاد؟
امروز سه - چهار مرتبه تلاش کردم ولی هر بار MAILER-DAEMON@yahoo.com آمد! یک مدت قبل هم برای یکنفر دیگه فرستادم همین شد
ولی از جیمیل وارد شدمو راحت ارسال شد
نکنه ایندو شرکت با هم مشکل دارند؟

S0R3N4
16-09-2014, 17:11
سلام دوستان
آیا همانند ایمیل های مایکروسافت (Hotmail) میشه ایمیل های گوگل (Gmail) رو در نرم افزار Outlook استفاده کرد ازش؟
ممنونم

Milad4171
16-09-2014, 17:36
سلام دوستان
آیا همانند ایمیل های مایکروسافت (Hotmail) میشه ایمیل های گوگل (Gmail) رو در نرم افزار Outlook استفاده کرد ازش؟
ممنونم
سلام.
بله میشه. مشکلی نداره.

MOHAMMAD_ASEMOONI
17-09-2014, 14:47
سلام . هر وقت وارد جـی میــل میشید روی detail در پائین صفحه کلیک کنین . اگر دکمه ی Sign out all other sessions وجود داره , روش کلیک کنین

parham-sh
02-10-2014, 10:26
سلام
اخیرا ایمیل های یکی از دوست هام با فاصله زمانی یک روز یا حتی بیشتر، از تاریخ ارسال به دستم می رسه به نظرتون اشکال از کجاست؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
02-10-2014, 11:03
سلاماخیرا ایمیل های یکی از دوست هام با فاصله زمانی یک روز یا حتی بیشتر، از تاریخ ارسال به دستم می رسه به نظرتون اشکال از کجاست؟سلام
یک ایمیل به خودتون بزنید ببینید چقدر طول میکشه تا برسه ؟
به دوستتون هم بگین همین آزمایش رو انجام بده .
درضمن تاریخ ارسال پیام رو در ایمیل دوستتون ببینید و با تاریخ رسیدنش مقایسه کنین . البته باید هر دو ایمیل ساعت و تقویمشون یکی باشه .

o3tad
12-10-2014, 18:51
من الان چندتا ایمیل دارم مثلا 3تا x y z
---
ایمیل x اصلیه می خوام
ایمیل های z و y رو توی x دریافت کنم و بعد از طریق همون ایمیل ها بتونم جواب بدم
قسمتی که قرمز کردم رو انجام دادم ولی متاسفانه قسمت اول پیام های ایمیل z و y واسم تو x نمیاد ، قسمت ایمپورت که میرم مشکلpop3 دارم چجوری میشه رفعش کرد ؟:n02:

swamp
18-10-2014, 23:28
سلام دوستان
من تحت هیچ عنوان نمی تونم وارد جیمیل و ایملم بشم . با تمام مرورگرها امتحان کردم
اما امکانش برام وجود نداره . موزیلا - کروم - اینترنت اکسپلورر
کروم و اکسپلورر حتی خودِ سایتِ گوگل رو برام نمیارن و پیغام های زیر رو میارن !

موقع لوگین کردن پیغام های زیر میاد :

موزیلا :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کروم :

اینترنت اکسپلورر:

حتی با یاهو مسنجر هم که وصل می شم مدام این پیغام می یاد :

*با یه سیستم دیگه تو خونه امتحان کردم به راحتی تونستم برم توی جیمیلم اما با لپتاپ شخصیم نمی تونم تویِ ایمیل و جیمیلم برم !!!

ممنون می شم راهنماییم کنید :)

پ.ن. : من برای این مشکلم تاپیکِ جداگونه ای تشکیل داده بودم اما به نظر ناظرِ این انجمن مشکلم به این تاپیک مربوط می شه . با وجودِ اینکهمشکل کلی تری به نظر میاد .

mehrdad_goleyakh
19-10-2014, 00:25
سلام
شما تاریخ سیستم تون به روز نیست،تاریخ سیستم رو به میلادی تنظیم کنید درست میشه.

swamp
19-10-2014, 12:06
سلام
شما تاریخ سیستم تون به روز نیست،تاریخ سیستم رو به میلادی تنظیم کنید درست میشه.

دوست عزیز ممنون . مشکلم حل شد :)

donnie yen
30-10-2014, 17:01
سلام
یکی از دوستام گفت نمی تونم به جی میلم لاگین کنم، تست کردم که دیدم Disable شده.

کسی راهی برای مشکل من داره؟

yoosef_st
30-10-2014, 19:21
سلام
یکی از دوستام گفت نمی تونم به جی میلم لاگین کنم، تست کردم که دیدم Disable شده.

کسی راهی برای مشکل من داره؟

خودش چي نوشته اون پايين؟

donnie yen
30-10-2014, 23:55
خودش چي نوشته اون پايين؟

ادامش اینه دوست عزیز :

Why Google disables accounts Google wants to ensure that everyone has a chance to safely and securely connect and communicate. To help preserve this environment, Google reserves the right to:

Suspend a Google Account from using a particular product or the entire Google Accounts system if there is a violation of the Google Terms of Service ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), product-specific Terms of Service (available on the product page), or product-specific policies ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).
Terminate your account at any time, for any reason, with or without notice.

Next steps for disabled accounts Please start by reviewing the relevant Terms of Service. Then, if you think your account should not have been disabled, please contact us ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]). By contacting us to look into this issue, you certify that you’re the owner of the account and consent to allowing us to review the contents of your account to evaluate your request.

minaaa1
31-10-2014, 13:35
سلام ب دوستان
ی سوال دارم اونم اینه که...
چطوری اسپم رو بفرستیم ک به اینباکس وارد شه . تو پوشه ی اسپم نره

اینو استاد واسه پروژه بهمون داده نمره هم داره :n19:
هرجا سرچ کردم ب چیزی نرسیدم :n13:
میشه زود جوابمو بدین؟ :blush:

miladddd
18-11-2014, 14:26
سلام
اگه بخوام توی جیمیل برای چند نفر ایمیل ارسال کنم به طوری که هیچ کس متوجه نشه که ایمیل برای چند نفر ارسال شده. آیا راهی هست؟
در حالت عادی با ویرگول اگه ایمیل ها جدا بشه همه دریافت کنندها متوجه میشن که ایمیل به چه افرادی هست
ممنون میشم راهنمایی کنید

mojtaba2321
22-11-2014, 00:45
من جدیدا وقتی میخوام وارد جیمیلم بشم میگه باید پسورد رو عوض کنی
چرا SKIP نداره؟

laser1
01-12-2014, 01:57
سلام ب دوستان
ی سوال دارم اونم اینه که...
چطوری اسپم رو بفرستیم ک به اینباکس وارد شه . تو پوشه ی اسپم نره

اینو استاد واسه پروژه بهمون داده نمره هم داره :n19:
هرجا سرچ کردم ب چیزی نرسیدم :n13:
میشه زود جوابمو بدین؟ :blush:

سوال قدیمیه ولی تازه دیدم
به استاد احتمالا بی سواد بگو جناب عالی از spf و dkim و امثال اینها سر در نمیاری
یا اصلا نمیدونی یه ایمیل چه جوری به مقصد میرسه که اومدی همچین سوالی مطرح میکنی
همچنین گوگل و یاهوو زرنگ تره این حرفان که با راه حل های 4تا دانشجو بشه سرشونو کلاه گذاشت

MOHAMMAD_ASEMOONI
01-12-2014, 09:01
من جدیدا وقتی میخوام وارد جیمیلم بشم میگه باید پسورد رو عوض کنیچرا SKIP نداره؟سلام
شاید پاسووردتون آسونه و راحت هـک میشه

sky1sky
08-12-2014, 19:00
سلام میل ها ی مشکوک طبق عکس زیر که سه نمونه گذاشتم زیاد به اسپم ادرسم میاد ببینید هیچ لینکی هم واسه unsubscribe و لغو عضویت نداره!
1- این قبیل ادرس ها، ازکجا ادرس میل من رو گیر اوردن که میل میفرستن که بتونم لغو عضویت کنم؟؟؟؟؟ حتی سایتش هم معلوم نمیشه
2- چه کار کنم که دیگه این قبیل میل ها نیاد به ادرس من ؟؟؟؟؟ (راه حل غیر از فیلتر ادرس )

مرسی

hamidrezavictor
16-01-2015, 22:25
سلام ایا راهی برای پیدا کردن ایمیل هایی که ایمیل منو برای ریکاوری انتخاب کردن هست؟؟؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
01-02-2015, 17:26
سلام
جهت اطلاع علاقمندان
اگر قبل از نوشتنِ پیام در جی میل , یک یا دو تا خط با علامت مساوی بکشید , دیگه گیرنده ی پیام نمیتونه بدونِ باز کردنش بفهمه چی نوشته در پیام . اون خط هم اصلاً دیده نمیشه در پیام باز نشده
اون خط این شکلی هست
================================================== ============================
شاید با نقطه چین یا --------- هم همینجور باشه
امتحانش با خودتون

FOURTH RETURN
15-02-2015, 16:08
میشه برخی ایمیلهایی که میخوام رو کاری کنم که به جای پوشه اینباکس اتوماتیک برن به پوشه هایی که درست کردم؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
15-02-2015, 16:23
میشه برخی ایمیلهایی که میخوام رو کاری کنم که به جای پوشه اینباکس اتوماتیک برن به پوشه هایی که درست کردم؟

سلام
توی نت نوشته میتونین از setting وارد filters بشین برنامه ریزیش کنین برای این کار
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] lder&spell=1&sa=X

FOURTH RETURN
15-02-2015, 17:18
میدونم توی نت هست گفتم اینجا کسی میدونه؟:n04:

urumchi
23-02-2015, 00:29
با سلام

میخواستم بدونم صرفا با داشتن جی میل یه نفر و شکایت کردن به فــتــــا ، صاحب اون ایمیل رو میتونن شناسایی کنن؟

ممنون میشم پاسخ بدید

sky1sky
23-02-2015, 02:20
سلام اگر ایمیلی اشتباهی پاک شه و از trash هم پاک شه، ایا راهی برای restore کردنش هست یا نه ؟ مرسی

کاربر شماره ی یک
02-03-2015, 13:33
چطور ميشه تنظيم كنم كه پيغام اتوماتيك دريافت براي كسايي كه برام ايميل ارسال ميكنن ارسال بشه ؟

mtchabok
02-03-2015, 14:14
چطور ميشه تنظيم كنم كه پيغام اتوماتيك دريافت براي كسايي كه برام ايميل ارسال ميكنن ارسال بشه ؟

سلام
به تنظیمات جیمیلتون برین . در تب General
پایین تنظیمات نوشته Vacation responder ، در این قسمت میتونید متنی بنویسین که به صورت اتوماتیک برای مخاطبینی که ایمیلی ارسال میکنن براتون ، ارسال بشه .

poloton7
26-03-2015, 10:30
سلام--
من توی چند سایت سایت عضو هستم وهمچنین توی یاهو گراپ -از یاهو گراپ برایم ایمیل به جی میلم می اید می خواهم از هیچ گروهی توی یاهو گراپ به جی میلم ایمیل نیاید چکار کنم کلافه شدم---تشکر

tabriz-info
26-03-2015, 11:13
سلام--
من توی چند سایت سایت عضو هستم وهمچنین توی یاهو گراپ -از یاهو گراپ برایم ایمیل به جی میلم می اید می خواهم از هیچ گروهی توی یاهو گراپ به جی میلم ایمیل نیاید چکار کنم کلافه شدم---تشکر

اگه از گروه های محدودی هست که unsubscirbe کنید

در غیر این صورت میتونید فی ل تر کنید که برن داخل یه پوشه دیگه که هر چند وقت یک بار خواستید چک کنید نخواستید بفرستید به تراش

tabriz-info
26-03-2015, 11:17

بله همه میدونن نگران نباشید
:n02:

از اون مراحل فقط کافیه skip بزنید تا در اینباکس نشون نده

poloton7
26-03-2015, 12:32
اگه از گروه های محدودی هست که unsubscirbe کنید

در غیر این صورت میتونید فی ل تر کنید که برن داخل یه پوشه دیگه که هر چند وقت یک بار خواستید چک کنید نخواستید بفرستید به تراش
سلام--
چطور unsubscirbe کنم--کمی توضیح دهید--

tabriz-info
26-03-2015, 13:29
سلام--
چطور unsubscirbe کنم--کمی توضیح دهید--

هر ایمیل که از یاهو گروپ میاد انتهای ایمیل یک آدرس ایمیل برای unsobscribe نوشته میشه میتونید یه ایمیل خالی به اون بفرستید

اگه نتونستید پیدا کنید برید داخل گروه از تنظیماتش میتونید پیدا کنید

FOURTH RETURN
27-03-2015, 04:47
بله همه میدونن نگران نباشید
:n02:

از اون مراحل فقط کافیه skip بزنید تا در اینباکس نشون نده

چه ربطی به پرسش من داشت؟ من گفتم داخل اینباکس نشون نده؟ برو پرسشم رو بخون دوباره

tabriz-info
27-03-2015, 11:47

چه ربطی به پرسش من داشت؟ من گفتم داخل اینباکس نشون نده؟ برو پرسشم رو بخون دوباره

پس این چیه؟

وقتی ایمیل میاد میره به اینباکس

اگه قرار باشه به جای اینباکس به یه پوشه دیگه بره معنیش اینه که داخل اینباکس نشون نده

MOHAMMAD_ASEMOONI
27-03-2015, 12:47
سلام اگر ایمیلی اشتباهی پاک شه و از trash هم پاک شهایا راهی برای restore کردنش هست یا نه ؟
مرسی
سلام
دیگه برنمیگرده مگر اینکه در GMAIL یا CIA یا FBI پارتی بسیار گردن کلفت داشته باشین

MOHAMMAD_ASEMOONI
27-03-2015, 12:54

سلام
سوء تفاهم شده . منظورم از توی نت نوشته این بود که بنده خودم هم تجربه ای در این مورد ندارم . اما توی نت اینطوری نوشته شده
یعنی شما هم اگه دوست داشتین همین روش رو تست کنین و نتیجه رو ببینین
سال نو مبارک

sky1sky
27-03-2015, 14:00
هر ایمیل که از یاهو گروپ میاد انتهای ایمیل یک آدرس ایمیل برای unsobscribe نوشته میشه میتونید یه ایمیل خالی به اون بفرستید

اگه نتونستید پیدا کنید برید داخل گروه از تنظیماتش میتونید پیدا کنید

سلام مدت هاست ایمیل هایی از گروه هایی واسم میاد که پایینش گزینه لغو اشتراک داره مثل عکسه اما هر چی کلیک می کنم روی unsubscribe اصلا هیچ اتفاقی نمیفته
نمی دونم چه طوری اشتراک رو لغو کنم کسی بلده ؟؟؟؟؟
مرسی

tabriz-info
27-03-2015, 16:00
سلام مدت هاست ایمیل هایی از گروه هایی واسم میاد که پایینش گزینه لغو اشتراک داره مثل عکسه اما هر چی کلیک می کنم روی unsubscribe اصلا هیچ اتفاقی نمیفته
نمی دونم چه طوری اشتراک رو لغو کنم کسی بلده ؟؟؟؟؟
مرسی

کافیه یک ایمیل بدون متن به آدرس که در اون لینک آورده شده بفرستید

معمولا به این صورت میشه

Unsubscribe-groupname@Yahoo.com

Sent from my Xperia Z2

sky1sky
27-03-2015, 16:24
کافیه یک ایمیل بدون متن به آدرس که در اون لینک آورده شده بفرستید

معمولا به این صورت میشه

Unsubscribe-groupname@Yahoo.com

Sent from my Xperia Z2

سلام ادرس های خود فرستنده رو زیاد reply زدم که من و unsubscribe کنن اما فایده نداشته

ادرسی هم که در انتهای میل هست ادرس پستی هست نه ادرس ایمیل

چون اون لینک لغو اشتراکشون که اصلا کلیک نمیشه !
قصد هم ندارم که فیلتر کنم که میل هاش مستفیم پاک شه... دنبال راهی منطقی تر هستم :n27:

tabriz-info
27-03-2015, 19:00
سلام ادرس های خود فرستنده رو زیاد reply زدم که من و unsubscribe کنن اما فایده نداشته

ادرسی هم که در انتهای میل هست ادرس پستی هست نه ادرس ایمیل

چون اون لینک لغو اشتراکشون که اصلا کلیک نمیشه !
قصد هم ندارم که فیلتر کنم که میل هاش مستفیم پاک شه... دنبال راهی منطقی تر هستم :n27:

یه دونه لینک پایین نوشته follow this link اون به کجا وصله ؟

sky1sky
27-03-2015, 19:22
یه دونه لینک پایین نوشته follow this link اون به کجا وصله ؟

سلام مجدد دقیقا مشکل همینه که رنگش هم حتی با بقیه متن فرق می کنه و ادم فک می کنه یک لینک هست که با کلیک بر اون ما رو میبره به یک صفحه عدم اشتراک یا تایید عدم اشتراک
اما در همون پست اولم گفتم که هر چی کلیک می کنم روش اصلا اتفاقی نمیفته انگاری که text ساده هست و اصلا لینکی در کار نیس.

tabriz-info
27-03-2015, 23:57
سلام مجدد دقیقا مشکل همینه که رنگش هم حتی با بقیه متن فرق می کنه و ادم فک می کنه یک لینک هست که با کلیک بر اون ما رو میبره به یک صفحه عدم اشتراک یا تایید عدم اشتراک
اما در همون پست اولم گفتم که هر چی کلیک می کنم روش اصلا اتفاقی نمیفته انگاری که text ساده هست و اصلا لینکی در کار نیس.

عجب من جای شما باشم فی ل تر نمیکنم اسپم میزنم روش که بره و برنگرده

sam_gh_lq
29-03-2015, 23:59
سلام
یکی از دوستان برام جیمل ساخته بود با شماره تلفن خودش یوزر و پسوردرو رو لب تابم زده بودو الان ویندوز عوض کردم
یوزر پسورد رو تلفنی ازش گرفتم ولی به هنگام وارد شدن مینویسه یک اس ام اس به شماره فلان(شماره قبلی دوستم که الان باطل شده)ارسال میکنه!!!واس همین من برای ورود به جیمیلم مشکل دارم
دوستان اگه راهی میدونن راهنمایی کنن که چجوری وارد بشم
هم یوزر رو دارم و هم پسورد
لطفا

sky1sky
30-03-2015, 00:09
عجب من جای شما باشم فی ل تر نمیکنم اسپم میزنم روش که بره و برنگرده
مرسی که پاسخ می دین :n01:. اره همیشه هم همشون میرن اسپم اما هر چی هم اسپم رو پاک می کنم هرروز از اون و چند تا ادرس مشابهش کلی ایمیل میاد
reply هم میزنم که اشتراکم رو لغو کنن fail deliver میاد واسم

MOHAMMAD_ASEMOONI
30-03-2015, 03:42
سلام
GMAIL MOBILE خیلی از آپشنها رو نداره (مثل ارسال فایل ضمیمه و غیره ) .
اگر از موبایل وارد جی میل شدین و دیدین جی میل موبایل هست , بعد از وارد شدن به جی میل واردِ این صفحه بشین تا مشکل حل بشه
درضمن حتماً همیشه بعد از وارد شدن به جی میل , روی details که پائین صفحه هست کلیک کنین و در صفحه ی بعدش روی دکمه ی sign out all other sessions کلیک کنین
===========================================
سوال
بنده یه جی میل دارم که خیلی کم ازش استفاده میکنم
مدتی هست موقع وارد شدن میگه آخرین بار از چه شهری وارد شدی ؟
این چی چیه دیگه ؟
هر چی شهر و شهرستان و ده و دهات به ذهنم میرسید زدم ولی انگار نه انگار
کسی تجربه ای با این سوال داره ؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
30-03-2015, 04:01
سلام
یکی از دوستان برام جیمل ساخته بود با شماره تلفن خودش یوزر و پسوردرو رو لب تابم زده بودو الان ویندوز عوض کردمیوزر پسورد رو تلفنی ازش گرفتم ولی به هنگام وارد شدن مینویسه یک اس ام اس به شماره فلان(شماره قبلی دوستم که الان باطل شده)ارسال میکنه!!!
واس همین من برای ورود به جیمیلم مشکل دارم
دوستان اگه راهی میدونن راهنمایی کنن که چجوری وارد بشم هم یوزر رو دارم و هم پسوردلطفاسلام
پائین صفحه ای که شماره موبایل میخواد ننوشته SKIP ؟
اگه نوشته , روش کلیک کنین وارد میشین . بعدش برید شماره موبایل رو عوض کنین .
===========================
موقع ایمیل ساختن , ایمیل جایگزین ثبت نکردین ؟
موقع وارد شدن بهتون انتخاب گزینه نمیده ؟ (ارسال پیامک یا ارسال ایمیل )

sam_gh_lq
30-03-2015, 11:04
سلام
پائین صفحه ای که شماره موبایل میخواد ننوشته SKIP ؟
اگه نوشته , روش کلیک کنین وارد میشین . بعدش برید شماره موبایل رو عوض کنین .
===========================
موقع ایمیل ساختن , ایمیل جایگزین ثبت نکردین ؟
موقع وارد شدن بهتون انتخاب گزینه نمیده ؟ (ارسال پیامک یا ارسال ایمیل )

ایمیل دوم ندارم تاسفانه

FOURTH RETURN
02-04-2015, 23:08
سلام
سوء تفاهم شده . منظورم از توی نت نوشته این بود که بنده خودم هم تجربه ای در این مورد ندارم . اما توی نت اینطوری نوشته شده
یعنی شما هم اگه دوست داشتین همین روش رو تست کنین و نتیجه رو ببینین
سال نو مبارک

کدوم روش؟؟؟؟؟؟

FOURTH RETURN
02-04-2015, 23:17
پس این چیه؟

وقتی ایمیل میاد میره به اینباکس

اگه قرار باشه به جای اینباکس به یه پوشه دیگه بره معنیش اینه که داخل اینباکس نشون نده

ببخشید فازتون چیه؟ خودت میفهمی چی میگی ؟ اصلا معلوم هست چی میگی؟ این چرتو پرتا چیه ؟ چه ربطی داره اصلا فهمیدی من چی پرسیدم؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
03-04-2015, 06:36
کدوم روش؟؟؟؟؟؟

سلام
در صفحه 104 توضیح دادم براتون و لینکش رو هم درج کردم

FOURTH RETURN
03-04-2015, 12:22
سلام
در صفحه 104 توضیح دادم براتون و لینکش رو هم درج کردم

لینک اول که گذاشتی اصلا معلوم نیست چی هست و چه ربطی به من داره لینک دوم هم جستجوی گوگل هست با هزاران نتیجه که خودم هم میتونستم جستجو کنم:n21: من گفتم اینجا توضیح بده کسی اگه بلده اگه بلد نیست هم نمیخواد پاسخ بده

MOHAMMAD_ASEMOONI
03-04-2015, 15:02
لینک اول که گذاشتی اصلا معلوم نیست چی هست و چه ربطی به من داره لینک دوم هم جستجوی گوگل هست با هزاران نتیجه که خودم هم میتونستم جستجو کنم:n21: من گفتم اینجا توضیح بده کسی اگه بلده اگه بلد نیست هم نمیخواد پاسخ بدهسلام
شرمنده . خودم تجربه ای ندارم . فکر کردم شاید اون لینکها بتونه مشکلتون رو حل کنه
صبر کنین شاید بقیه دوستان بدونند چطوری میشه کاری که خواستین انجام داد

mtchabok
04-04-2015, 08:58

سلام دوست عزیز
برای اینکار به تنظیمات جیمیل برید بعد به بخش Filters
در پایین صفحه نوشته شده Create a new filter
یک بلوک نمایش داده میشه که برای ایجاد یک جستجوی پیشرفته در ایمیلتون هست .
From : آدرس ایمیلهایی که به شما ارسال میشن .
To : آدرس ایمیلهایی که شما به اونها ایمیل ارسال کردید .
Subject : عنوان ایمیلها
Has the word : کلمه ای که در ایمیل باید موجود باشه .
Doesn`t have : کلماتی که نمیخواید وجود داشته باشه در ایمیلها .
Has Attachment : حتما اتچ داشته باشه
Don`t include chat : چت ها رو در نتیجه نمایش نده .
Size : سایز ایمیل هست که میتونید کمتر و یا بیشتر از مقداری خاص رو تعیین کنین .

در انتها میتونین Create filter with this search رو بزنین و یا اگر میخواید نتیجه فیلتر خودتون رو در همین لحظه ببینین دکمه آبی رنگ سرچ رو بزنین که ایمیلهای مطابق با فیلتر شمارو نمایش میده ، در این هنگام اگر با همین فیلتر موافق هستین روی دکمه More کلیک کنید و گزینه Create Filter رو انتخاب کنید که مجدد بلوک تنظیم فیلتر نمایش داده میشه و روی Create filter with this search کلیک کنید .
بعد نیز با بلوکی که در عکس زیر میبینید مواجه میشیم
Skip the Inbox : باعث میشه که ایمیلتون در اینباکس قرار نگیره و مستقیم آرشیو بشه ، بنابراین اگه از ناتیفیکیشن جیمیل استفاده میکنین وقتی ایمیلی مطابق با فیلترتون بهتون برسه ، به شما اطلاع داده نمیشه .
Mark as read : به حالت خوانده شده در میاد.
Star it : ایمیل رو ستاره دار میکنه .
Apply the label : اگه برچسبی براش ایجاد کرده باشید میتونید به ایمیلهاتون برچسب موردنظر زده بشه .
Forward it : آدرس ایمیلهایی که میخواید ایمیل بهشون فوروارد بشه میتونید وارد کنید .
Delete it : میتونید مستقیما ایمیل رو حذف کنید .
Never send it to Spam : به هیچ عنوان ایمیل ها اسپم تشخیص داده نمیشن ( واقعا گزینه خیلی خوبیه ، چون اگه از یک مقداری تعداد ورودی ایمیلهاتون از یک آدرس ایمیل مشخص زیادتر بشه جیمیل اونارو اسپم میکنه و این گزینه اینجاست که به کارتون میاد )
Always mark ir as important : حتما میدونین که جیمیل گزینه مهم کردن ایمیل داره و قابلیت تشخیصش به صورت اتوماتیک هست ، با این گزینه میتونید ایمیلهاتونو مهم کنین .
Never mark it as important : این گزینه هم که مشخصه ، یعنی به عیچ عنوان مهم نشن .
Categorize as : میتونید ایمیلهاتونو به موضوع خاصی نسبت بدین .
Also apply filter to x matching convesations : این گزینه باعث میشه ، ایمیلهای فعلی ای که مطابق با فیلتر شما هست عملیات روشون انجام بشه .

و در آخر دکمه Create filter که فیلتر موردنظرتونو ایجاد میکنه .
برای مدیریت فیلتر ها هم به همون تنظیمات جیمیل و بخش Filters برین .

موفق باشید .

sky1sky
04-04-2015, 11:49
سلام چن ماهه ساعتی که جیمیل نشون میده ایمیل اومده به هم ریخته مثلا الان ساعت 12.47 pm هست الان اگر میلی ارسال شه ساعت رو میزنه 3.16 AM
تا چن ماهه قبل ساعتی که جیمیل واسه میل ها نشون میداد درست بود راهی هست درستش کنم یا نه ؟ برا شمام همین طوره ؟ مرسی

FOURTH RETURN
04-04-2015, 15:10
سلام دوست عزیز
برای اینکار به تنظیمات جیمیل برید بعد به بخش Filters
در پایین صفحه نوشته شده Create a new filter
یک بلوک نمایش داده میشه که برای ایجاد یک جستجوی پیشرفته در ایمیلتون هست .
From : آدرس ایمیلهایی که به شما ارسال میشن .
To : آدرس ایمیلهایی که شما به اونها ایمیل ارسال کردید .
Subject : عنوان ایمیلها
Has the word : کلمه ای که در ایمیل باید موجود باشه .
Doesn`t have : کلماتی که نمیخواید وجود داشته باشه در ایمیلها .
Has Attachment : حتما اتچ داشته باشه
Don`t include chat : چت ها رو در نتیجه نمایش نده .
Size : سایز ایمیل هست که میتونید کمتر و یا بیشتر از مقداری خاص رو تعیین کنین .

در انتها میتونین Create filter with this search رو بزنین و یا اگر میخواید نتیجه فیلتر خودتون رو در همین لحظه ببینین دکمه آبی رنگ سرچ رو بزنین که ایمیلهای مطابق با فیلتر شمارو نمایش میده ، در این هنگام اگر با همین فیلتر موافق هستین روی دکمه More کلیک کنید و گزینه Create Filter رو انتخاب کنید که مجدد بلوک تنظیم فیلتر نمایش داده میشه و روی Create filter with this search کلیک کنید .
بعد نیز با بلوکی که در عکس زیر میبینید مواجه میشیم
Skip the Inbox : باعث میشه که ایمیلتون در اینباکس قرار نگیره و مستقیم آرشیو بشه ، بنابراین اگه از ناتیفیکیشن جیمیل استفاده میکنین وقتی ایمیلی مطابق با فیلترتون بهتون برسه ، به شما اطلاع داده نمیشه .
Mark as read : به حالت خوانده شده در میاد.
Star it : ایمیل رو ستاره دار میکنه .
Apply the label : اگه برچسبی براش ایجاد کرده باشید میتونید به ایمیلهاتون برچسب موردنظر زده بشه .
Forward it : آدرس ایمیلهایی که میخواید ایمیل بهشون فوروارد بشه میتونید وارد کنید .
Delete it : میتونید مستقیما ایمیل رو حذف کنید .
Never send it to Spam : به هیچ عنوان ایمیل ها اسپم تشخیص داده نمیشن ( واقعا گزینه خیلی خوبیه ، چون اگه از یک مقداری تعداد ورودی ایمیلهاتون از یک آدرس ایمیل مشخص زیادتر بشه جیمیل اونارو اسپم میکنه و این گزینه اینجاست که به کارتون میاد )
Always mark ir as important : حتما میدونین که جیمیل گزینه مهم کردن ایمیل داره و قابلیت تشخیصش به صورت اتوماتیک هست ، با این گزینه میتونید ایمیلهاتونو مهم کنین .
Never mark it as important : این گزینه هم که مشخصه ، یعنی به عیچ عنوان مهم نشن .
Categorize as : میتونید ایمیلهاتونو به موضوع خاصی نسبت بدین .
Also apply filter to x matching convesations : این گزینه باعث میشه ، ایمیلهای فعلی ای که مطابق با فیلتر شما هست عملیات روشون انجام بشه .

و در آخر دکمه Create filter که فیلتر موردنظرتونو ایجاد میکنه .
برای مدیریت فیلتر ها هم به همون تنظیمات جیمیل و بخش Filters برین .

موفق باشید .

مثلا میخوام برای ایمیل هر کدوم از دوستام یه پوشه درست کنم که وقتی ایمیلشون میاد بره تو پوشه ویژه خودشون با این روش میشه؟

FOURTH RETURN
05-04-2015, 14:02
باز هم ربطی به پرسش من نداشت پاسختونون
اون چیزی که من میخوام مثل اینکه شدنی نیست من میخوام مثلا ایمیلی اگه از p30word@gmail برسه به جای اینکه بره تو پوشه اینباکس بره توی label ای که خودم براش ساختم لطفا هنگام پاسخ دادن دقت کنید

mtchabok
13-04-2015, 19:06
باز هم ربطی به پرسش من نداشت پاسختونون
اون چیزی که من میخوام مثل اینکه شدنی نیست من میخوام مثلا ایمیلی اگه از p30word@gmail برسه به جای اینکه بره تو پوشه اینباکس بره توی label ای که خودم براش ساختم لطفا هنگام پاسخ دادن دقت کنید

دوست عزیز ، بنده یک جواب کامل دادم تا اگه کسی سواله دیگه ای هم پرسید جوابه خودشو در اون پستم پیدا کنه ، اگر کمی با دقت کله پسته بنده رو میخوندین حتما جوابتون رو میگرفتید .

اما جواب سوال شما به صورت دقیق :
- به تنظیمات جیمیلتون به بخش Filters برین
- در پایین صفحه نوشته شده Create a new filter کلیک کنید
- یک بلوک نمایش داده میشه که برای ایجاد یک جستجوی پیشرفته در ایمیلتون هست .
- گزینه From : ایمیلی که میخواید فیلتر اعمال بشه وارد کنین . در این مثلا شما خواستید که این باشه => p30word@gmail
- روی گزینه Create filter with this search کلیک کنید .
- تیکهای زیر رو بزارید :
- - Skip the Inbox
- - Apply the label در مقابلش لیبلتونو انتخاب کنین .
- - Never send it to Spam اینو هم بزنین ، گزینه خوبیه
- - Also apply filter to x matching convesations
- در آخر دکمه Create Filter

این مراحلی که گفتم خودم از همین شیوه برای ایمیل های دریافتیم استفاده میکنم .

موفق باشید

vestlaif
15-04-2015, 13:39
سلام به همه دوستان لطفا کمک کنید
اکانت جیمیل روی مرحله دوم امنیت (یعنی همون ک موقع ورود با هر دستگاهی اول یه پیامک به شماره میفرسته ک کد تایید رو وارد کنید ) تنطیم کردم .دوبار من شمارمو از توی تنطیمات تغییر دادم ولی متاسفانه جفت خط هام سوختن و مجبور شدم یه شماره دیگه بگیرم . حالا نمیتونم وارد جیمیل بشم و ازم کد پیامک رو میخواد که به شماره قبلی میفرسته . شماره یکی از سیم کارت هام یادمه ولی اون یکی رو . جیمیل و پسوردش هم یادمه .از طریق کمک خوده گوگل رفتم منتها چیزی بهم نداد فقط یه ایمیل داد برای ریست کردن پسورد ک من مشکل پسورد ندارم پسوردم رو یادمه . راهی نیست بتونم امنیت مرحله دو رو غیر فعال کنم ؟
جیمیل های گوشیم کامل از قبل وصل هستن روی جیمیل ولی با دستگاه جدید نمیتونم وارد بشم .
چیکتر کنم ؟

sky1sky
16-04-2015, 17:51
سلام به همه دوستان لطفا کمک کنید
اکانت جیمیل روی مرحله دوم امنیت (یعنی همون ک موقع ورود با هر دستگاهی اول یه پیامک به شماره میفرسته ک کد تایید رو وارد کنید ) تنطیم کردم .دوبار من شمارمو از توی تنطیمات تغییر دادم ولی متاسفانه جفت خط هام سوختن و مجبور شدم یه شماره دیگه بگیرم . حالا نمیتونم وارد جیمیل بشم و ازم کد پیامک رو میخواد که به شماره قبلی میفرسته . شماره یکی از سیم کارت هام یادمه ولی اون یکی رو . جیمیل و پسوردش هم یادمه .از طریق کمک خوده گوگل رفتم منتها چیزی بهم نداد فقط یه ایمیل داد برای ریست کردن پسورد ک من مشکل پسورد ندارم پسوردم رو یادمه . راهی نیست بتونم امنیت مرحله دو رو غیر فعال کنم ؟
جیمیل های گوشیم کامل از قبل وصل هستن روی جیمیل ولی با دستگاه جدید نمیتونم وارد بشم .
چیکتر کنم ؟

ابن مراحل رو انجام بدید ببینید مشکل تون حل میشه یا نه
برو setting
google account setting
حالا در قسمت sing in روی شماره تلفن کلیک کن و remove number بزن
بعدش هم ددر قسمت پایین تر setp 2 verification رو off کن
و access for less secure app رو allowed بزن

vestlaif
16-04-2015, 18:39
ابن مراحل رو انجام بدید ببینید مشکل تون حل میشه یا نه
برو setting
google account setting
حالا در قسمت sing in روی شماره تلفن کلیک کن و remove number بزن
ممنون از راهنماییت . توی قسمت گوگل اکانت گزینه ای درباره شماره تلفن نداره اصلا فقط تنظیمات گوگل و سرچ و یه سری چیز دیگه هست گزینه remove یا phonenumber نداره اصلا . چیکار کنم ؟

sky1sky
16-04-2015, 21:42
ممنون از راهنماییت . توی قسمت گوگل اکانت گزینه ای درباره شماره تلفن نداره اصلا فقط تنظیمات گوگل و سرچ و یه سری چیز دیگه هست گزینه remove یا phonenumber نداره اصلا . چیکار کنم ؟

سلام شما گفتید که قبلا شماره تلفن وارد کرده بودید پس توی تنظیمات اکانت تون ذخیره شده به عنوان recovery option. شما به مسیری که گفتم برید یه اسکرین شات از تنظیمات قسمت اکانت
google account setting بذارید

vestlaif
16-04-2015, 21:49
سلام شما گفتید که قبلا شماره تلفن وارد کرده بودید پس توی تنظیمات اکانت تون ذخیره شده به عنوان recovery option. شما به مسیری که گفتم برید یه اسکرین شات از تنظیمات قسمت اکانت
google account setting بذارید
ببخشید مسیری ک گفتین منظورتون اینه از توی برنامه gmail برم ؟ یا برنامه googls+ ؟ یا از طریق قسمت acount توی سیتینگ خوده گوشی ؟

sky1sky
17-04-2015, 02:26
ببخشید مسیری ک گفتین منظورتون اینه از توی برنامه gmail برم ؟ یا برنامه googls+ ؟ یا از طریق قسمت acount توی سیتینگ خوده گوشی ؟
سلام طبق عکس زیر وارد Gmal inbox شید اگر از حالت استاندارد از گزینه های زیر و اگه حالت basivc هس از قسمت دوم
بعدش با صفحه زیر مواجه میشی گزینه ها رو تک تک کلیک کن

و remove number بزن

vestlaif
17-04-2015, 07:31
سلام طبق عکس زیر وارد Gmal inbox شید اگر از حالت استاندارد از گزینه های زیر و اگه حالت basivc هس از قسمت دوم
بعدش با صفحه زیر مواجه میشی گزینه ها رو تک تک کلیک کن

و remove number بزن

سلام ممنون ولی با browser گوشی یا کامپیوتر ک قبلا وارد شده بودم هم ک میرم داخل اکانت وارد نمیشه و ازم کد پیامک میخواد . من فقط از طریق اپلیکشن های google+ و gmail کامل وصل هستم و ساین هست . چیکار کنم الان ؟

راستی من از طریق خوده گوگل هم پیگیری کردم منتها چندبار همچین ایمیلی جوابی بهم داده ک گزینه reset password داره ک من پسورد رو دارم و مشکلم فقط امنیت دومه

متن ایمیل :
Hi ali,

The recovery phone number for your Google Account - ali.vestlaif... gmail.com - was recently changed. If you made this change, you don't need to do anything more.

If you didn't change your recovery phone, someone may have broken into your account. Visit this link for more informa...

If you are having problems accessing your account, reset your password by clicking the button below:

Reset password

Sincerely,
The Google Accounts team
This email can't receive replies. For more information, visit the Google Accounts Help Center.
If ali.vestlaif.. gmail.com isn't your Google Account, click here to disconnect your email address from this account.

sky1sky
17-04-2015, 09:45
سلام ممنون ولی با browser گوشی یا کامپیوتر ک قبلا وارد شده بودم هم ک میرم داخل اکانت وارد نمیشه و ازم کد پیامک میخواد . من فقط از طریق اپلیکشن های google+ و gmail کامل وصل هستم

خوب با همین اپلیکیشن جیمیل که می گی وارد تنظیماتی که گفتم نمی تونی بشی ؟؟ من مطمئن نیستم با موبایل که به جیمیل وصل میشیم توی نسخه های موبایلی ایا به همه تنظیمات gmail دسترسی کامل هست یا نه؟ مثل بعضی اپلیکیشن ها که فرضا primary version فقط موبایل هست ولی روی کامپیوتر که نصب میشه دسترسی محدود تری به تنظیمات هست مثل لاین
حالا تنظیماتش رو دقیق نگا کن اگه از کامپیوتر و همون browser ای که همیشه وصل میشدی الان استفاده کنی فک کنم بدون کد راحت وارد inbox ات شه چون هدف اینه که بری شماره تلفن رو حذف کنی که موقع ورود ازت کد نخواد
اگه که نشد، پسورد رو ریست کن ببین بعدش توی دستگاه هات وارد میشه یا نه

vestlaif
17-04-2015, 19:19
خوب با همین اپلیکیشن جیمیل که می گی وارد تنظیماتی که گفتم نمی تونی بشی ؟؟ من مطمئن نیستم با موبایل که به جیمیل وصل میشیم توی نسخه های موبایلی ایا به همه تنظیمات gmail دسترسی کامل هست یا نه؟ مثل بعضی اپلیکیشن ها که فرضا primary version فقط موبایل هست ولی روی کامپیوتر که نصب میشه دسترسی محدود تری به تنظیمات هست مثل لاین
حالا تنظیماتش رو دقیق نگا کن اگه از کامپیوتر و همون browser ای که همیشه وصل میشدی الان استفاده کنی فک کنم بدون کد راحت وارد inbox ات شه چون هدف اینه که بری شماره تلفن رو حذف کنی که موقع ورود ازت کد نخواد
از هیچ بروزری نمیتونم وارد شم چون ازم کد میخواد . از طریق دوتا برنامه وارد سیتینگ اکانت شدم ولی گزینه های امنیتی نداره اسکرین شات میزارم از جفتشون .

vestlaif
17-04-2015, 20:02
سوال دیگم اینه الان ک گوگل رو برسی میکردن دیدم یه برنانه بهم معرفی کرده به اسم google authenticator ک کد امنیتی صادر میکنه . این برنامع به کار من نمیاد ؟ نمیتونم باهاش وارد اکانتم بشم ؟

sky1sky
17-04-2015, 21:14
سوال دیگم اینه الان ک گوگل رو برسی میکردن دیدم یه برنانه بهم معرفی کرده به اسم google authenticator ک کد امنیتی صادر میکنه . این برنامع به کار من نمیاد ؟ نمیتونم باهاش وارد اکانتم بشم ؟
سلام کی این برنامه رو معرفی کرده ؟ خود گوگل ؟ کجا ؟ بهت میل زدن؟ از چه سایتی ؟ در کدوم قسمت ؟
اگه مال خود گوگل هست به نظر من امتحان کن به احتمال زیاد یوزر و پس و سوال های امنیتی رو ازت می پرسه و کد صادر میکنه که بتونی وارد اکانت شی

vestlaif
17-04-2015, 22:00
سلام کی این برنامه رو معرفی کرده ؟ خود گوگل ؟ کجا ؟ بهت میل زدن؟ از چه سایتی ؟ در کدوم قسمت ؟
اگه مال خود گوگل هست به نظر من امتحان کن به احتمال زیاد یوزر و پس و سوال های امنیتی رو ازت می پرسه و کد صادر میکنه که بتونی وارد اکانت شی
موقع وارد کردن رمز و جیمیل یه گزینه هست پایین اگه رمز یا یوزرنیم و اینارو فراموش کرده باشی کمک میکنه . منم اون رو زدم و یه سری سوال کرد مثل اینکه حدس میزنی روی چ شماره ای فعال باشه کی ها از گوگل استفاده کردی و ساختی و ... من تا اونجایی ک یادم بود مشخصاتو وارد کردم . الان این ایمیل رو برام فرستادن :
Dear Google User,

Our records show that you were able to sign in to ali.vestlaif6048@gmail.com.

Because you've activated 2-step verification to protect your account, some applications require the security step of an application-specific password (instead of your personal password) when you sign in. Examples include email clients like Outlook and Thunderbird, installed chat clients like Google Talk, and smartphone apps like Gmail and Google Calendar. For steps and tips, please see our "Sign in using application-specific passwords" article on our Help Center.

If you're interested in changing your 2-step verification settings, please see our easy "About 2-Step Verification" page.

If you're still having trouble accessing your account, please reply to this message and we'll be happy to assist you.

Sincerely,
The Google Accounts Team

.
از طریق همین ها مکاتبه کنم باهاشون ؟ من فرستادم از طریق برنانه های جیمیل و گوگل پلاس وصلم ولی نمیتونم با دستگاه جدید وصل شم . حتی سماره تلفنی ک برای فرستاون کد وارد کرده بودن یادم اومد فرستادن براشون ک الان روی این شماره کد میاد ولی این شماره رو گم کردم و بلاک شده .
نظرتون چیه ؟

sky1sky
17-04-2015, 22:40
موقع وارد کردن رمز و جیمیل یه گزینه هست پایین اگه رمز یا یوزرنیم و اینارو فراموش کرده باشی کمک میکنه . منم اون رو زدم و یه سری سوال کرد مثل اینکه حدس میزنی روی چ شماره ای فعال باشه کی ها از گوگل استفاده کردی و ساختی و ... من تا اونجایی ک یادم بود مشخصاتو وارد کردم . الان این ایمیل رو برام فرستادن :
Dear Google User,

Our records show that you were able to sign in to ali.vestlaif6048@gmail.com.

Because you've activated 2-step verification to protect your account, some applications require the security step of an application-specific password

If you're interested in changing your 2-step verification settings, please see our easy "About 2-Step Verification" page.

Sincerely,
The Google Accounts Team

.
از طریق همین ها مکاتبه کنم باهاشون ؟ من فرستادم از طریق برنانه های جیمیل و گوگل پلاس وصلم ولی نمیتونم با دستگاه جدید وصل شم . حتی سماره تلفنی ک برای فرستاون کد وارد کرده بودن یادم اومد فرستادن براشون ک الان روی این شماره کد میاد ولی این شماره رو گم کردم و بلاک شده .
نظرتون چیه ؟

سلام 1- شما داری می گی که از برنامه های جیمیل و گوگل پلاس وصلی ، پس از همونا به هیچ وجه نتونستی وارد اون تنظیمات امنیتی که گفتم بشی که شماره تلفن رو حذف کنی ؟
هیچ گزینه skip پایینش نداره ؟؟
راه alternative مثل ایمیل وارد کردن نداره برای ورود به تنظیمات ؟؟؟

2-طبق خود متن هم داره می گه step -2- verification رو فعال کردی که allowed هست و باید تغییرش بدی روی not allowed بذاری
دستورات صفحه About 2-Step Verification" رو بخون ببین مراحلی که گفته می تونی بری یا نه ؟ اگه بتونی تنظیماتش رو آف کنی شاید دیگه برای ورود در دستگاه جدید نیاز به ارسال کد نباشه

3- و اخرین راه مکاتبه با همون ایمیل هست

vestlaif
17-04-2015, 22:44
سلام 1- شما داری می گی که از برنامه های جیمیل و گوگل پلاس وصلی ، پس از همونا به هیچ وجه نتونستی وارد اون تنظیمات امنیتی که گفتم بشی که شماره تلفن رو حذف کنی ؟
هیچ گزینه skip پایینش نداره ؟؟
راه alternative مثل ایمیل وارد کردن نداره برای ورود به تنظیمات ؟؟؟

2-طبق خود متن هم داره می گه step -2- verification رو فعال کردی که allowed هست و باید تغییرش بدی روی not allowed بذاری
دستورات صفحه About 2-Step Verification" رو بخون ببین مراحلی که گفته می تونی بری یا نه ؟ اگه بتونی تنظیماتش رو آف کنی شاید دیگه برای ورود در دستگاه جدید نیاز به ارسال کد نباشه

3- و اخرین راه مکاتبه با همون ایمیل هست

1 - طبق تصاویری ک از دوتا برنامه آپ کردم براتون هیچ دسترسی از این برنامه ها بخش امنیت یا لینکی ک منو بفرسته به ایمیل از طریق بروزر ک دیگه تاییدیه بخواد نداره . گزینه ای هم نداره

2-گوگل توی روش خودش میگه ساین این بشید بعد برید فلان جا تغییر بدین . من توی راهای گوگل از همون اول نمیتونم ساین بشم پس کل راهو نمیتونم برم
3 - حالا ایمیل براشون زدم پاسخ ایمیل اومد براتون میزارم ک کمکم کنید بدجور گیرم .
ممنون بابت اینکه تا الان وقت گذاشتین و کمک کردین خیلی ممنون عذر هم میخوام بابت گرفتن وقتتون یاعلی

sky1sky
17-04-2015, 22:48
از هیچ بروزری نمیتونم وارد شم چون ازم کد میخواد . از طریق دوتا برنامه وارد سیتینگ اکانت شدم ولی گزینه های امنیتی نداره اسکرین شات میزارم از جفتشون .

سلام- جواب ایمیل رو بذارین هر وقت اومد

vestlaif
17-04-2015, 22:50
برای دیدن تنظیمات ، فقط تنظیمات اکانت گوگل در برنامه Gmail و برنامه google+ رو چک کردی؟ ایا تنظیمات امنیتی هم داخل اکانت جیمیل از طریق مرور گر هست ؟
خدمتتون گفته بودم ک از طریق بروزر اصلا نمیتونم وارد بشم تحت هیچ شرایطی چون کد میخواد با هر بروزری و هر دستگاهی . تنها راه ارتباطیم همین دوتا برنانه ست

vestlaif
21-04-2015, 09:51
مشکلم حل شد
در جواب ایمیل گوگل شرایط رو گفتم و شماره موبایل اصلی رو هم ک یادم اومد نوشتم . اونا هم ایمیل دادن و گفتن ما براتون امنیت دوم رو غیر فعال کردیم و شما میتونید با جیمیل و پسورد اصلی وارد بشید بدون وارد کردن کد و درست هم شد .
ممنون بابت کمک هاتون

mf.designing
03-05-2015, 18:24
سلام
جی میل رو چطوری میشه تنظیم کرد که یه نسخه از ایمیل ها رو ( inbox و send و draft و note ) رو به یه ایمیل دیگه هم بفرسته ؟!

light
06-05-2015, 00:41
میشه بدون تاییده ایمیل بازیابی جیمیل و تلفنش رو تغییر داد !

من رمز جیمیلمو به کسی دادم حالا رفته هم رمز جیمیل و هم ایمیل بازیابی رو تغییر داده !

MOHAMMAD_ASEMOONI
06-05-2015, 04:16
میشه بدون تاییده ایمیل بازیابی جیمیل و تلفنش رو تغییر داد !من رمز جیمیلمو به کسی دادم حالا رفته هم رمز جیمیل و هم ایمیل بازیابی رو تغییر داده !
سلام
با داشتن رمز و وارد شدن به ایمیل میشه همه چیز رو تغییر داد

دیگه شما صاحب اون ایمیل نیستین مگر اینکه رمز رو داشته باشین و برید همه چیز رو تغییر بدین

mohsen_gh1991
09-05-2015, 13:14
سلام دوستان
یه سوال داشتم : تو یاهو میل وقتی یه ایمیل رو به ادرس اشتباه میفرستیم همون لحظه یه ایمیل بهمون میرسه که میگه ادرس ایمیلمون اشتباهه. تو جیمیل همچین چیزی هست؟ ایمیل نمیزنه ولی میشه فهمید که ادرسی که وارد میکنیم درسته یا نه؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
09-05-2015, 14:44
سلام دوستانیه سوال داشتم : تو یاهو میل وقتی یه ایمیل رو به ادرس اشتباه میفرستیم همون لحظه یه ایمیل بهمون میرسه که میگه ادرس ایمیلمون اشتباهه. تو جیمیل همچین چیزی هست؟ ایمیل نمیزنه ولی میشه فهمید که ادرسی که وارد میکنیم درسته یا نه؟
سلام
فقط در صورتی ایمیل برگشت میخوره که آدرس نوشته شده وجود نداشته باشه اصلاً
اگر اشتباه بنویسید اما ایمیل فعال باشه , دیگه برگشت نمیخوره بلکه میره به اون ایمیل اشتباه
درست مثل اینکه یک شماره تلفن رو اشتباه بگیرید و شماره هم فعال باشه .
همه ی سرویسهای ایمیل همینطوری هستند (یاهو , جی میل , هات میل و غیره )

mohsen_gh1991
09-05-2015, 15:08
سلام
فقط در صورتی ایمیل برگشت میخوره که آدرس نوشته شده وجود نداشته باشه اصلاً
اگر اشتباه بنویسید اما ایمیل فعال باشه , دیگه برگشت نمیخوره بلکه میره به اون ایمیل اشتباه
درست مثل اینکه یک شماره تلفن رو اشتباه بگیرید و شماره هم فعال باشه .
همه ی سرویسهای ایمیل همینطوری هستند (یاهو , جی میل , هات میل و غیره )

بله میدونم
یه ایمیل با جیمیل فرستادم
دوباره همونو با یاهو به همون ادرس فرستادم چند لحظه برگشت داده شد که ایمیل اشتباهه
در حالی که جیمیل هیچ گزارش خطای ادرسی نداده بود

Amir-Rainman
09-05-2015, 16:04
با سلام

چطوری میتونم نام کاربری حساب گوگل رو عوض کنم؟

همین اسمی که بجای جیمیل نمایش داده میشه. (تو تنظیماتش گشتم ولی تغییر نمایه گوگل+ ، یه آدرس گوگل+ میاورد که باز نمیشه (صفحه لود نمیشه ))

MOHAMMAD_ASEMOONI
09-05-2015, 17:19
بله میدونمیه ایمیل با جیمیل فرستادم دوباره همونو با یاهو به همون ادرس فرستادم چند لحظه برگشت داده شد که ایمیل اشتباههدر حالی که جیمیل هیچ گزارش خطای ادرسی نداده بوداگر آدرس وجود نداسته باشه جی میل هم خبر میده

بنده الان به این ایمیل یک پیام فرستادم از جی میل و یاهو
awytgjyuhguyjh455@yahoo.com
یاهو فورا پیام داد که وجود نداره . جب میل بعد از 30 ثانیه خبر داد

mf.designing
11-05-2015, 22:18
سلام
چطوری میشه ایمیلی رو که به اشتباه از قسمت Trash هم پاک کردیم بازیابی کنیم ؟!

ebrahimkmi
12-05-2015, 23:05
سلام خسته نباشید من یه نفر رمز ایمیلمو میدونست و گرفت رمزمو تغییر داد حالاهر کاری میکنم ورود کنم نمیتونم هم شماره موبایل خودشو داده و هم ایمیل خودشو که کد فعال سازی براش بره برای جیمیلم زمانی که فرم این که من روش تعیین صحت دو مرحله ای رو روشن نکردم میفرستم میگه صحت شما تایید نشد چیکار کنم ترو خدا کمکم کنید

tajrobenik
13-05-2015, 12:18
سلام
چطوری میشه ایمیلی رو که به اشتباه از قسمت Trash هم پاک کردیم بازیابی کنیم ؟!

تماس با مدیر گوگل!

MOHAMMAD_ASEMOONI
13-05-2015, 14:09
سلام خسته نباشید من یه نفر رمز ایمیلمو میدونست و گرفت رمزمو تغییر داد حالاهر کاری میکنم ورود کنم نمیتونم هم شماره موبایل خودشو داده و هم ایمیل خودشو که کد فعال سازی براش بره برای جیمیلم زمانی که فرم این که من روش تعیین صحت دو مرحله ای رو روشن نکردم میفرستم میگه صحت شما تایید نشد چیکار کنم ترو خدا کمکم کنیدسلام

از نظر جی میل , شما ممکنه قصد داشته باشین با این ترفند رمز اون ایمیل رو که متعلق به دیگری هست به دست بیاورید چون شما هیچ چیزی ندارین که باهاش ثابت کنین شما صاحب واقعی اون ایمیل هستین و برای اونها قابل قبول باشه

p3rsi4n
16-05-2015, 19:58
با سلام
در مورد سینک شماره تلفن ها بین گوشی همراه و جیمیل میخواستم بدونم راهی هست که سینک یک طرفه باشه یعنی بشه تعرثف کرد واسش که فقط تغییرات گوشی در جیمیل ثبت شه یا برعکس

M o h a m m @ d
23-05-2015, 16:12
میخوام یک ایمیل به ایمیل اصلیم بهم متصل کنم از طریق Check mail from other accounts (using POP3) ولی هر کاری میکنم این ارور میده ؟
Server denied POP3 access for the given username and password.
تمام تنظیمات انجام دادم ولی بازم ارور میده
سرچ تو سایتهای خارجیم زدم چیز زیادی نبود کاری که انجام داده بودن انجام دادم بازم همین ارور میده
روش دیگه هست برای رفع ارور؟

mtchabok
26-05-2015, 17:18
سلام

با سلام
در مورد سینک شماره تلفن ها بین گوشی همراه و جیمیل میخواستم بدونم راهی هست که سینک یک طرفه باشه یعنی بشه تعرثف کرد واسش که فقط تغییرات گوشی در جیمیل ثبت شه یا برعکس
چنین چیزی امکانش نیست .

میخوام یک ایمیل به ایمیل اصلیم بهم متصل کنم از طریق Check mail from other accounts (using POP3) ولی هر کاری میکنم این ارور میده ؟
Server denied POP3 access for the given username and password.
تمام تنظیمات انجام دادم ولی بازم ارور میده
سرچ تو سایتهای خارجیم زدم چیز زیادی نبود کاری که انجام داده بودن انجام دادم بازم همین ارور میده
روش دیگه هست برای رفع ارور؟

این اروری که میگیرین داره میگه که سرور اون ایمیلتون اجازه دسترسی با یوزر پسوردی که وارد کردید رو نمیده .
اون ایمیلتون از کدوم سرویس دهنده هست ؟ ( باید تو تنظیماتش برین و قابلیت pop3 رو فعال کنین البته اگه مطمعن هستین که یوزر و پسورد رو درست وارد میکنین )

M o h a m m @ d
29-05-2015, 15:20
این اروری که میگیرین داره میگه که سرور اون ایمیلتون اجازه دسترسی با یوزر پسوردی که وارد کردید رو نمیده .
اون ایمیلتون از کدوم سرویس دهنده هست ؟ ( باید تو تنظیماتش برین و قابلیت pop3 رو فعال کنین البته اگه مطمعن هستین که یوزر و پسورد رو درست وارد میکنین )
اون یکی ایمیل هم از خود گوگل .تمام تنظیماتم انجام دادم دوتا اکانت دیگم تست میکنم بازم همین اخطار میده

mtchabok
31-05-2015, 12:59
اون یکی ایمیل هم از خود گوگل .تمام تنظیماتم انجام دادم دوتا اکانت دیگم تست میکنم بازم همین اخطار میده

pop3 فعال میکنین ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من برای خودم غیرفعال هست ، ولی اون قسمتی که مشخص کردم رو بزنید و ذخیره کنید .

M o h a m m @ d
31-05-2015, 13:36
pop3 فعال میکنین ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من برای خودم غیرفعال هست ، ولی اون قسمتی که مشخص کردم رو بزنید و ذخیره کنید .
ممنون . تمام تنظیمات pop انجام دادم حتی وقتی فعال میشه گزینه های دیگه که برای pop میاره تکی تست کردم ولی بازم میزنه سرور اجازه دسترسی رد کرده .تنظیمات ایمیل امنیت دوم رو امنیت کمتر برنامه گذاشتم بازم ارور میده
راهنمای خودش هم به این ادرس لینک میده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
که کمکی نکرد

bking
03-06-2015, 15:55
کمک فوری خواهشا
اکانت جیمیلمو دزدیدن ....من به جیمیل درخواست بازیابی دادم..ولی جواب ندادن...هنوز تو ایمیلمم
الان پسورد رو دارم فقط طرف شماره تلفن رو عوض کرده و منم ورود 2 مرحله ای کردم نمیتئنم وار شم..چیکار کنم ؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
03-06-2015, 16:27
کمک فوری خواهشااکانت جیمیلمو دزدیدن ....من به جیمیل درخواست بازیابی دادم..ولی جواب ندادن...هنوز تو ایمیلمم الان پسورد رو دارم فقط طرف شماره تلفن رو عوض کرده و منم ورود 2 مرحله ای کردم نمیتئنم وار شم..چیکار کنم ؟
سلام
راهی جز تماس با جی نیل نیست
این گزینه رو انتخاب کنین
I'm having other problems signing inEnter the username you use to sign in to Google
بعدش
I think someone else is using my account
بعدش
If you can’t access your account
و ادامه بدین تا آخر

bking
03-06-2015, 16:28
سلام
راهی جز تماس با جی نیل نیست
این گزینه رو انتخاب کنین
I'm having other problems signing inEnter the username you use to sign in to Google
بعدش
I think someone else is using my account
بعدش
If you can’t access your account
و ادامه بدین تا آخر
اون طرف که نمیتونه کاری بکنه ؟
مرسی

MOHAMMAD_ASEMOONI
03-06-2015, 17:33
اون طرف که نمیتونه کاری بکنه ؟مرسیاگر وارد شده و شماره تلفن رو عوض کرده پس همه کاری میتونه انجام بده میل خواندن همه ی ایمیلها و حذف کردنشون و حتی باطل کردن ایمیلتون
البته داشتنِ رمز برای ورود کافی نیست چون اگر کامپیوتر عوض بشه یا آی پی عوض بشه جی میل شک میکنه که ممکنه هـکر باشه و ازش شماره تلفن میخواد برای فرستادن رمز ورود یا شاید ایمیل جایگزین
بنده یه نفر رو میشناختم که خواهر خودش از کامپیوترش با ورود اتوماتیک وارد شده بود و همه چیز رو عوض کرده بود و بعداً بهش گفت کار اون بوده

استفاده از پاسورد اتوماتیک و keep me sign in اشتباهه
بعد از ورود هم باید از پائین صفحه وارد details بشیم و روی دکمه Sign out all other web sessions کلیک کنیم و گزینه یShow an alert for unusual activity رو فعال کنیم تا کسی نتونه از جای دیگه با داشتن پاسورد وارد بشه
درضمن همون details رو اگر کلیک کنین تاریخچه ی همه ی ورودها رو با ذکر کشور و آی پی و وقت ثبت کرده و میشه فهمید کسی وارد شده یا نه و معمولاً ورود غیر منتظره رو با رنگ قرمز نشون میده

bking
03-06-2015, 20:19
اگر وارد شده و شماره تلفن رو عوض کرده پس همه کاری میتونه انجام بده میل خواندن همه ی ایمیلها و حذف کردنشون و حتی باطل کردن ایمیلتون
البته داشتنِ رمز برای ورود کافی نیست چون اگر کامپیوتر عوض بشه یا آی پی عوض بشه جی میل شک میکنه که ممکنه هـکر باشه و ازش شماره تلفن میخواد برای فرستادن رمز ورود یا شاید ایمیل جایگزین
بنده یه نفر رو میشناختم که خواهر خودش از کامپیوترش با ورود اتوماتیک وارد شده بود و همه چیز رو عوض کرده بود و بعداً بهش گفت کار اون بوده

استفاده از پاسورد اتوماتیک و keep me sign in اشتباهه
بعد از ورود هم باید از پائین صفحه وارد details بشیم و روی دکمه Sign out all other web sessions کلیک کنیم و گزینه یShow an alert for unusual activity رو فعال کنیم تا کسی نتونه از جای دیگه با داشتن پاسورد وارد بشه
درضمن همون details رو اگر کلیک کنین تاریخچه ی همه ی ورودها رو با ذکر کشور و آی پی و وقت ثبت کرده و میشه فهمید کسی وارد شده یا نه و معمولاً ورود غیر منتظره رو با رنگ قرمز نشون میده
ممنون---ولی اخه الان رمز رو نداره ! فک نکنم بتونه وارد بشه !

MOHAMMAD_ASEMOONI
03-06-2015, 20:47
ممنون---ولی اخه الان رمز رو نداره ! فک نکنم بتونه وارد بشه !ظاهراً باید برگیردیم از اول بررسی کنیم :
اکانتتون رو دزدیدند یعنی چی ؟
وقتی شماره رو عوض کرده یعنی پاسورد رو داره . پس چطوری میگین نمیتونه وارد بشه ؟

bking
03-06-2015, 20:55
ظاهراً باید برگیردیم از اول بررسی کنیم :
اکانتتون رو دزدیدند یعنی چی ؟
وقتی شماره رو عوض کرده یعنی پاسورد رو داره . پس چطوری میگین نمیتونه وارد بشه ؟

طرف پسورد رو داشته اول رفته شماره رمز دومرحله رو عوض کرده و تا بیاد رمز ایمیل رو عوض کنه من زودتر عوض کردم-حالا من رمز داریم و کد تایید برا اون مبذه و من نمیتونم وارد شم و اونم پسورد رو نداره که بره نو احتمالا !

MOHAMMAD_ASEMOONI
12-06-2015, 20:26
طرف پسورد رو داشته اول رفته شماره رمز دومرحله رو عوض کرده و تا بیاد رمز ایمیل رو عوض کنه من زودتر عوض کردم-حالا من رمز داریم و کد تایید برا اون مبذه و من نمیتونم وارد شم و اونم پسورد رو نداره که بره نو احتمالا !
سلام
ماجرای ایمیل شما به کجا رسید ؟
حالا ایمیل دستِ کیه ؟

behnamy01
29-06-2015, 19:16
من میخوام از inbox.google.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده کنم، چرا اول باید یک نسخه موبایل رو نصب کرده باشم؟ مگه نمیگن نسخه تحت وبش هم اومده؟ چه ربطی با نسخه موبایلش داره؟
اگر به صورت مجازی توی کامپیوتر یک اندروید نصب کنم میتونم لاگین شم یک بار به گوگل و بعدش دیگه از تحت وب دسکتاپ استفاده کنم؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
01-07-2015, 00:41
سلام
گزینه جدیدِ جی میل
بعد از فرستادن یک ایمیل 30 ثانیه فرصت دارین که کنسلش کنین تا به صندوق گیرنده نرسه
کافیه از چرخ دنده ی بالای صفحه ئارد setting بشین و گزینه ی undo sent رو فعال کنین و مدتش رو روی 30 ثانیه تنظیم کنین که بیشترین مدت هست
البته طرز کار این سیستم خیلی ساده هست . بعد از زدن دکمه ی send تا 30 ثانیه ایمیل ارسال نمیشه برای گیرنده تا اگر نظرتون عوض شد بتونین از ارسالش جلوگیری کنین

tajrobenik
09-07-2015, 09:48
........................
................ عاقا یک سوالی هست خیلی وقت ه پیگیرم دلیل درست ی هم پیدا نکردم.

وقتی از پروتکل ssl داریم استفاده می‌کنیم ... چه طوری تشخیص داده می‌شه plus و mail ....

یعنی وقتی ارتباط با گوگل از طریق پروتکل ssl هست چه طوری سرویس دهنده اینترنت تشخیص می‌دن و می‌تونن گوگل پلاس رو ‌‌فیلتر‌ کنن!؟

ODADO
09-07-2015, 12:42
سلام.
در قسمت رخدادهای امنیتی اخیر در جیمیل چطوری میتونی تاریخچه رو پاک کنم.
من مجبورم جیمیلم رو در اختیار فرد دیگری قرار بدم ولی در اون قسمت تاریخچه تمامی شماره تلفن هایی که در طول چن مدت به جیمیل دادم و موقعیت مکانی و دیوایسهایی که به جیمل متصل بودن رو ثبت کرده،با این اوصاف دوست ندارم این اطلاعات در اختیار اون فرد قرار بگیره.

ممنون میشم راهنمایی بفرمایین.

m.beh
10-07-2015, 00:33
من میخوام از inbox.google.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده کنم، چرا اول باید یک نسخه موبایل رو نصب کرده باشم؟ مگه نمیگن نسخه تحت وبش هم اومده؟ چه ربطی با نسخه موبایلش داره؟
اگر به صورت مجازی توی کامپیوتر یک اندروید نصب کنم میتونم لاگین شم یک بار به گوگل و بعدش دیگه از تحت وب دسکتاپ استفاده کنم؟

این یک اپ هست که برای اندروی و ایفون اومده همچنین می تونی به صورت اپ روی کروم هم نصبش کنی.
البته بله ممکنه بتونی با برنامه های سیمیلاتور اندروید روی ویندوز نسخه اندرویدیشو داشته باشی رو پی سی اما من به شخصه از این راه نتایج خوبی نگرفتم برای اجرای برنامه های اندروید
موفق باشی

behnamy01
14-07-2015, 02:12
برای کارهای روزانه و با کامپیوتر، inbox گوگل رو میپسندید یا yahoo رو؟ اگر نظرتون به inbox سرویس جدید گوگل هستش، دلیلتون چیه؟ با تشکر:n40:

sam5
03-08-2015, 21:16
من یک حساب جدید جیمیل ساختم
وقتی که میخوام برای چند نفر از طریق BCC ایملی ارسال کنم.. و روی ارسال کلیک می کنم نوشته میشه ایمیل ها ارسال شد ولی هیچ کدوم از ایمیل ها ارسال نمیشه و همه ناموفق میشن. یعنی در همون لحظه گوگل ایمیلی می فرسته که یه چیزی مثل ریجکت و یا ارور در ایمیل..که از معنای ایمیل گوگل فهمیدم..
حتی دوتا از حساب های جیمیل دیگمو هم لابه لای اون ایمیل ها نوشتم ولی وقتی چک کردم دیدم به اون حساب ها ارسال نشده...پس چرا اول میگه ارسال شد بعد یهو لیست وار همه اون ها رو میاره و میگه به اینا ارسال نشد؟
لطفا کمکم کنین.

m.beh
04-08-2015, 00:39
من یک حساب جدید جیمیل ساختم
وقتی که میخوام برای چند نفر از طریق BCC ایملی ارسال کنم.. و روی ارسال کلیک می کنم نوشته میشه ایمیل ها ارسال شد ولی هیچ کدوم از ایمیل ها ارسال نمیشه و همه ناموفق میشن. یعنی در همون لحظه گوگل ایمیلی می فرسته که یه چیزی مثل ریجکت و یا ارور در ایمیل..که از معنای ایمیل گوگل فهمیدم..
حتی دوتا از حساب های جیمیل دیگمو هم لابه لای اون ایمیل ها نوشتم ولی وقتی چک کردم دیدم به اون حساب ها ارسال نشده...پس چرا اول میگه ارسال شد بعد یهو لیست وار همه اون ها رو میاره و میگه به اینا ارسال نشد؟
لطفا کمکم کنین.

یعنی یع ایمیل دیگ برات می فرسته که ارسال نشد؟
اگراینچنینه که خوب مثل این می مونه که تو نامه رو نداختی تو صندوق پست پست هم برده توکشور دیگه اونا گفتند که مثلا ما شخصی ه این اسم نداریم پسش فرستادند. یعنی جی میل کار خودشو کرده ما میل میزبان بعد از دریافت ایمیل شما نتونسته آدرس رو تشخیص بده گفته که ارسال نشده. ممکنه آدرستون اشتباه باشه . باید دید دقیق ارور چی می گه .

sam5
04-08-2015, 09:45
اول مثل همیشه یه کادر زرد رنگ بالای صفحه میگه ایمیل ها سنت شد. در همون لحظه یک ایمیل از طرف گوگل میاد و لیست ادرس هایی که ارسال نشد رو میده.
من با ایمیل دیگه و قدیم می فرستم و ارسال میشه. ولی با اکانت جدیدی که ساختم و برای اولین باره که می خوام از این حساب جدید ایمیل بفرستم و اونم گروهی نمیشه.

behnamy01
04-08-2015, 10:52
ایمیلی که میخواین براش بفرستید اشتباهه، تایپ کنیدش، copy & paste نکنیدش.

mb1372
04-08-2015, 11:13
سلام دوستان
روی سیستمی که دارم مجبورم جیمیلم رو دائما sign out کنم. موقع وارد شدن ، باید در دو مرحله اطلاعات رو وارد کنم؛ یک مرحله آی دی و مرحله بعدی وارد کردن پسورد! برای وارد کردن یک باره این دو فیلد باید چکار کنم؟ (این دو فیلد رو در کنار هم دیدم ولی اکثر اوقات دو مرحله ای نشون داده میشه)

mer5ad
04-08-2015, 11:16
درود بر همه.
دوستان یک سوال خیلی مهم دارم! بنده در تنظیمات جیمیل گشتم، اما گزینه ای برای این کار پیدا نکردم!

آیا راهی هست تا برای ورود به قسمت تنظیماتِ جیمیل رمز عبور قرار داد؟
قوی ترین سیستم امنیتی جیمیل فعال کردن رمز 2 مرحله ای هست! اگر بنده جیمیل و پسورد رو وارد کنم، با وارد کردن رمز دوم که به شماره تلفن ارسال می شه می تونم وارد اکانت بشم! اما در این روش بعد از ورود به حساب به راحتی می شه وارد تنظیمات جیمیل شد و همه چی رو تغییر داد! پسورد، شماره تلفن، ایمیل ریکاوری و کلا هرچیزی رو!!
به عنوان مثال عرض می کنم، اگر کسی پسورد رو داشته باشه و تلفن بنده هم دم دستش باشه، خیلی راحت می تونه جیمیل رو مال خود کنه! یا اگر حتی طرف پسورد رو نداشته باشه و بیاد پشت کامپیوتر شخصی بنده بشینه، چون قبلا سیستم 2 مرحله ای در سیستم بنده ذخیره شده، به راحتی وارد حساب می شه و تنظیمات رو تغییر می ده و مشخصات خودش رو وارد می کنه!
تنها سوال بنده این هست که، آیا راهی برای عوض نشدن تنظمیاتِ امنیتی حساب وجود داره یا نه؟
یعنی شخصی وارد حساب من بشه و به تمام محتویات دسترسی داشته باشه، اما نتونه اون رو صاحب بشه! به عبارتی، تنها کسی که می تونه تنظیمات رو تغییر بده من باشم، نه شخص دیگه ای!
آیا راهی هست!
فکر می کنم این باید یکی از مهم ترین بخش های امنیتی باشه و اگر گوگل این تنظیمات رو قرار نداده واقعا جای تعجب هست!
چون از نظر من باید احتمال هــــــرچیزی رو داد!
حتی داشتن یک هم خونه و دوست نزدیک!
ممنون می شم سوال های بنده رو جواب بدید.
سپاس.

sam5
04-08-2015, 12:04
سلام
امیل ها درستن..
همونطور که گفتم از حساب دیگه خودم که برای همون ادرس ها ارسال می کنم برای همه ارسال میشه و بدون هیچ مشکلی..
ولی وقتی از این حساب میخوام ارسال کنم و آدرس ها رو از فایل text book که زیر هم نوشته بودم و کپی می کنم و در bcc پیس میکنم این اتفاق می افته..
البته این کار رو برای حساب دیگه هم میکنم ولی اون بدون هیچ مشکلی ارسال میشه چندین ماهه که این کار رو از اون حساب جیمیل دیگم انجام میدم و هیچ مشکلی پیش نیومد!!!
اینکه میگید کپی نکنم نمیشه..چون بالای 100 تا ایمیله..چجوری دستی تایپ کنم..اگه مشکل از این بود برای اون حساب دیگه ی جیمیلم باید مشکل پیش میومد ولی این اتفاق نمی افته...
راستی..یه چیز... وقتی وارد این حساب میشم یعنی حساب جدیدم خیلی کنده ..هی دوباره خودش لود میشه..ولی وارد حسابای دیگه از جیمیلم میشم خیلی سریع بالا میان..
امکان داره اصلا موقع ثبت نام و حساب جدید مشکلی پیش اومده باشه؟؟

sanam.b
08-08-2015, 17:35
با سلام به همه دوستان

من یه جی میل دارم که برای کارها شخصی استفاده می کنم و همین ایمیل رو هم رو موبایلم استفاده می کنم (مثلا g1)
یه جمیل دیگه هم دارم که مال فیس بوکمه
3 تا جیمیل دیگه هم دارم که کاری هستند ( با سه شرکت مختلف همکاری می کنم)
برای ریکاوری هر 4 تا ایمیل , من ایمیل اولم رو دادم(همون g1) بعلاوه شماره موبایل

و حالا
چند تا سوال
اگه ایمیل اولم هک بشه به وسیله اون میتونن به 4 تا ایمیل دیگه و اطلاعاتشون دسترسی پیدا کنن؟:n30:

من چه جوری می تونم امنیت این ایمیل اولی رو ببرم بالا؟

(یه سری رو می دونم مثل اینکه ایمیلهایی که فرستنده شون رو نمیشناسم باز نکنم, ضمیمه فایلها رو هم تا ازشون مطمئن نباشم باز نکنم , از وارد کردن یوزر نیم و پسورد جی میل در هر سایتی خودداری کنم )
ممنون میشم در این مورد بیشتر منو راهنمایی کنید

- - - Updated - - -

m.beh
09-08-2015, 00:47
با سلام به همه دوستان

من یه جی میل دارم که برای کارها شخصی استفاده می کنم و همین ایمیل رو هم رو موبایلم استفاده می کنم (مثلا g1)
یه جمیل دیگه هم دارم که مال فیس بوکمه
3 تا جیمیل دیگه هم دارم که کاری هستند ( با سه شرکت مختلف همکاری می کنم)
برای ریکاوری هر 4 تا ایمیل , من ایمیل اولم رو دادم(همون g1) بعلاوه شماره موبایل

و حالا
چند تا سوال
اگه ایمیل اولم هک بشه به وسیله اون میتونن به 4 تا ایمیل دیگه و اطلاعاتشون دسترسی پیدا کنن؟:n30:

من چه جوری می تونم امنیت این ایمیل اولی رو ببرم بالا؟

(یه سری رو می دونم مثل اینکه ایمیلهایی که فرستنده شون رو نمیشناسم باز نکنم, ضمیمه فایلها رو هم تا ازشون مطمئن نباشم باز نکنم , از وارد کردن یوزر نیم و پسورد جی میل در هر سایتی خودداری کنم )
ممنون میشم در این مورد بیشتر منو راهنمایی کنید

- - - Updated - - -

سوالتون یه مقدار جواب دادنش سخته چون که کلی اما و اگر داره

اینکه اگر یکی به اییل اولتن دست پیدا کنه یعنی هکش کنه بتونه بقیه ایمیل ها رو هم هک کنه بله ممکنه. آسون ترین راهشم اینه که طرف از روی ایمیل های دریافتیتون از خود جیمیل بفهمه که این اکانتتون اکانت بازیابی بقیه اکانتاتن هم هست. حالا اگر بقیه اکانتاتون به طریقی به این اکانتتون وصل باشه که همه چی آسون تره.
اما خوب برای بالابردن امنیت ایمیلتون راههای زیادی پیشنهاد شده معمول ترینشون که من خودم اجرا نمی کنم اینه که پسورد خوب بسازید و چند ماه یک بار عوضش کنید. اینکه پسوردهاتون به هم ربط نداشته باشه
اینکه امکانات موبایلتون رو فعال کنید که از طریق کد و اس ام اس و اینا وارد اکانتتون شید
ورود دو مرحله ای به اکانتتون فعال باشه
اینکه ایمیل مشکوک باز نکنید
از دستگاههای مشکوک وارد اکانتتون نشید
پسوردتونو روی دستگاهها سیو نکنید
آنتی ویروس و فایروال خوب رو دستگاهتون داشته باشید
ایمیلتونو و پسوردتونو تو هر سایتی وارد نکنید
کلا این راههایی هست که همه جا می گند اما خوب واقعا به نظرم نمی شه همرو با هم اجرا کرد برای من که اینجوریه:n09:

mrmostafa
12-08-2015, 07:37
سلام. من گوشي جديد خريدم الان وصل كردم به اكانت گوگلم كه قبلا تو تبلتم بودش و تمام مخاطبين رو زده بودم بره تو گوگل. حالا اينجا همه رو آورده كلي هم آدرس ايمل آورده. الان من اينارو پاك ميكنم تو اكانت گوگل هم پاك ميشه يا نه دوباره مياره چون قبلا هم پاك كرده بودم بكاپ جديد گرفته بود ولي باز اينارو آورده. حالا تو خود گوگل كجا برم اين شماره ها رو درست كنم حذف كنم ديگه نياره. يا جور ديگه نميشه شماره ها رو اضافه ميكنيم خودش تو يه اكانتي چيزي بكاپ بگيره كه خواستيم تو يه گوشي ديگه حتي آيفون بريزيم راحت از اون اكانت منتقل بشه.
ممنونم

mohammad_87
16-08-2015, 00:57
سلام
یه سوال درمورد تقویم گوگل داشتم.تاپیک مجزا پیدا نکردم.

وقتی یک رویداد یا قرار ملاقات به تقویم اضافه میکنیم آیا دوستان یا اکانتهای دیگر به این محتوا دسترسی دارند و میتونند ببینند یا خیر؟قبلا بطور پیش فرض قابل رویت بود و من اوتلوک رو ترجیح دادم.الان تقویم کاملا شخصی هست؟

behnamy01
17-08-2015, 15:21
وقتی برای یک اکانت جیمیل، recovery email رو روی یک اکانت مثلا یاهو set میکنیم، باید ابتدا یک ایمیل تاییده به ایمیل یاهو بیاد که روی این لینک کلیک کن اینا...؟ یا نه؟

mtchabok
19-08-2015, 19:14
سلام

سلام. من گوشي جديد خريدم الان وصل كردم به اكانت گوگلم كه قبلا تو تبلتم بودش و تمام مخاطبين رو زده بودم بره تو گوگل. حالا اينجا همه رو آورده كلي هم آدرس ايمل آورده. الان من اينارو پاك ميكنم تو اكانت گوگل هم پاك ميشه يا نه دوباره مياره چون قبلا هم پاك كرده بودم بكاپ جديد گرفته بود ولي باز اينارو آورده. حالا تو خود گوگل كجا برم اين شماره ها رو درست كنم حذف كنم ديگه نياره. يا جور ديگه نميشه شماره ها رو اضافه ميكنيم خودش تو يه اكانتي چيزي بكاپ بگيره كه خواستيم تو يه گوشي ديگه حتي آيفون بريزيم راحت از اون اكانت منتقل بشه.
ممنونم
دوست عزیز ، اگه قابلیت سینک گوشی رو فعال کنین تمامی کارهایی که انجام میدین در سرور هم انجام میشه و برعکس.
برای ویرایش مخاطبین اکانت گوگل به این آدرس برین

سلام
یه سوال درمورد تقویم گوگل داشتم.تاپیک مجزا پیدا نکردم.

وقتی یک رویداد یا قرار ملاقات به تقویم اضافه میکنیم آیا دوستان یا اکانتهای دیگر به این محتوا دسترسی دارند و میتونند ببینند یا خیر؟قبلا بطور پیش فرض قابل رویت بود و من اوتلوک رو ترجیح دادم.الان تقویم کاملا شخصی هست؟
اگه در تنظیمات کلی تقویم تنظیم کرده باشین که عمومی هست ، بله همه میبینینن .
به تقویم گوگل به آدرس زیر برید

در تنظیماتش ( همون آیکن چرخ دنده ) و Settings > Calendars در ادامه اون تقویمهایی که نمیخواین عمومی باشن نوشته شده Sharing . در اونجا میتونین برای هر تقویم تنظیمات رو انجام بدین .

وقتی برای یک اکانت جیمیل، recovery email رو روی یک اکانت مثلا یاهو set میکنیم، باید ابتدا یک ایمیل تاییده به ایمیل یاهو بیاد که روی این لینک کلیک کن اینا...؟ یا نه؟
اره دوست عزیز ، حتما باید ایمیل ریکاوری شما تایید بشه . برای همین به آدرس ایمیلی که وارد کردید ، ایمیل ارسال میشه و روی لینک که در محتوای ایمیل هست کلیک کنید .

behnamy01
19-08-2015, 20:58
اره دوست عزیز ، حتما باید ایمیل ریکاوری شما تایید بشه . برای همین به آدرس ایمیلی که وارد کردید ، ایمیل ارسال میشه و روی لینک که در محتوای ایمیل هست کلیک کنید .
مطمئنید؟ چون واسه من نیومد ایمیل تاییدیه! واسه همین تعجب کردم!
البته من اول که یک recovery email رو میخواستم add کنم، حواسم نبود با پسوند gmail.com زدمش، بعد سریع دیدم اشتباهه، رفتم درستش کردم yahoo.com کردمش ولی دیدم دیگه ایمیل تاییدیه ای نیومد توی اکانت یاهو! حالا چکار کنم؟ چون به نظر نمیشه recovery email قبلی رو حذف کنم و دوباره از اول به صورت صحیح add کنم.

roozbeh1369
20-08-2015, 12:38
سلام
من طی امروز و دیروز به یه مشکلی برخوردم که کلا هنگ کردم و واقعا نمیدونم چرا ینطوری شده
من برای سفارش کارهام کالاها رو باید به جیمیل فروشنده بفرستم و اون درخواست بررسی کنه ، تا دیروز هم مشکلی نداشتم ، از دیروز هرچی که ایمیل میفرستم فرستاده میشه اما طرف میگه نرسیده ، طرف من جیمیل داره
خودمم با اکانت جیمیلم فرستادم نشد ، با اون یک اکانت فرستادم میگه بازم نیامده ، با یاهو فرستادم میگه نرسیده ، دوباره امروز هم فرستادم بازم میگه نرسیده ، مسئله اینجاست که طرف میگه از صبح تا الان 300 تا ایمیل دریافت کردم اما مال تو توش نیست ، نمیدانم واقعا مشکل از کجاست ، ممنون میشم دوستان من راهنمایی کنند.

aaaammmm87
23-08-2015, 00:46
سلام
چطور Delivery ایمیلی رو که ارسال میکنم رو فعال می کنم ؟
از کجا بفهمم طرف مقابل ایمیلم رو خونده یا اینکه فقط به دستش رسیده ؟

m.beh
23-08-2015, 13:29
سلام

اول بگم مکان read reciept برای کاربرهای عادی فعال نیست.
توی این لینک کلاتوضیحات لازم برای فعال کردن read recieots یا همون رسید خواندن رو داده بهتره کامل بخونید که نوشته در چه صورتی ممکنه کار نکنه و چه طور فعال و غیر فعال می شه

اینکه resd receipts رو فعال کرده باشید به این ربط داره که طرف میل رو باز کرده یا نه و اینکه در بعضی مواقع باید تایید کنه براتون رسید خواندن ایمیل بیاد. اگر تایید نکنه نمی آد.
اینکه ایمیل به دست کسی نرسیده باشه معمولا با یک ایمیل دیگه مشخص می شه که بلافاصله بعد از سند کردن ایمیل معمولا به دستتون می رسه. که انواع و اقسام ارورها ممکنه توش باشه. معمولا یه سری عدد و رقم و این چیزا هست که سر در نمی آری فقط اول ایمیل رو می فمی که نوشته نتونسته برای فلان آدرس سند کنه. دلیل هایی که من تا حالا دیدیم برای سرویس دهنده هایی مثل یاهو و جی میل غیر فعال بودن اکانتی هست که براش ایمیل زدید و برای دیگر سرویس دهنده ها شاید جواب ندادن اون سرویس دهنده باشه. به هر حال برای فهمیدن رسیدن ایمیل به میل باکس طرف لازم نیست چیزی فعال بشه بلکه همونظور که گفتم اگ نرسه براتون یه ایمیل اررور می آد.

- - - Updated - - -

سلام

توی این لینک کلاتوضیحات لازم برای فعال کردن read recieots یا همون رسید خواندن رو داده بهتره کامل بخونید که نوشته در چه صورتی ممکنه کار نکنه و چه طور فعال و غیر فعال می شه

اینکه resd receipts رو فعال کرده باشید به این ربط داره که طرف میل رو باز کرده یا نه و اینکه در بعضی مواقع باید تایید کنه براتون رسید خواندن ایمیل بیاد. اگر تایید نکنه نمی آد.
اینکه ایمیل به دست کسی نرسیده باشه معمولا با یک ایمیل دیگه مشخص می شه که بلافاصله بعد از سند کردن ایمیل معمولا به دستتون می رسه. که انواع و اقسام ارورها ممکنه توش باشه. معمولا یه سری عدد و رقم و این چیزا هست که سر در نمی آری فقط اول ایمیل رو می فمی که نوشته نتونسته برای فلان آدرس سند کنه. دلیل هایی که من تا حالا دیدیم برای سرویس دهنده هایی مثل یاهو و جی میل غیر فعال بودن اکانتی هست که براش ایمیل زدید و برای دیگر سرویس دهنده ها شاید جواب ندادن اون سرویس دهنده باشه. به هر حال برای فهمیدن رسیدن ایمیل به میل باکس طرف لازم نیست چیزی فعال بشه بلکه همونظور که گفتم اگ نرسه براتون یه ایمیل اررور می آد.

mtchabok
24-08-2015, 17:15
سلام

مطمئنید؟ چون واسه من نیومد ایمیل تاییدیه! واسه همین تعجب کردم!
البته من اول که یک recovery email رو میخواستم add کنم، حواسم نبود با پسوند @gmail.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) زدمش، بعد سریع دیدم اشتباهه، رفتم درستش کردم @yahoo.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کردمش ولی دیدم دیگه ایمیل تاییدیه ای نیومد توی اکانت یاهو! حالا چکار کنم؟ چون به نظر نمیشه recovery email قبلی رو حذف کنم و دوباره از اول به صورت صحیح add کنم.
من خیلی وقت پیش بود که ایمیل ریکاوری رو تنظیم کردم ، الان یادم نمیاد چ گزینه هایی داشته . احتمالا دکمه ای برای ارسال ایمیل داشته باشه .

سلام
من طی امروز و دیروز به یه مشکلی برخوردم که کلا هنگ کردم و واقعا نمیدونم چرا ینطوری شده
من برای سفارش کارهام کالاها رو باید به جیمیل فروشنده بفرستم و اون درخواست بررسی کنه ، تا دیروز هم مشکلی نداشتم ، از دیروز هرچی که ایمیل میفرستم فرستاده میشه اما طرف میگه نرسیده ، طرف من جیمیل داره
خودمم با اکانت جیمیلم فرستادم نشد ، با اون یک اکانت فرستادم میگه بازم نیامده ، با یاهو فرستادم میگه نرسیده ، دوباره امروز هم فرستادم بازم میگه نرسیده ، مسئله اینجاست که طرف میگه از صبح تا الان 300 تا ایمیل دریافت کردم اما مال تو توش نیست ، نمیدانم واقعا مشکل از کجاست ، ممنون میشم دوستان من راهنمایی کنند.
احتمالا ایمیل شما برای ایشون به صورت اسپم در اومده در غیراینصورت دلیلی نمیبینم که جلوی ایمیل شما گرفته بشه یا برای ایشون نمایش نده .

Kasra 91
27-08-2015, 14:41
چجوری میتونم ایمیل هایی که از یه سایت خاص میاد غیر فعال کنم ؟ مثل بامیلو هرچی میگردم نمیشه غیرفعال کرد

- - - Updated - - -

چجوری میتونم ایمیل هایی که از یه سایت خاص میاد غیر فعال کنم ؟ مثل بامیلو هرچی میگردم نمیشه غیرفعال کرد

m.beh
27-08-2015, 23:19

- - - Updated - - -

یه راهش اینه که بفرستشون تو اسپم از طریق منو های بالای ایمیل که یه علامت تعجب هست (report as spam)

راه دوم که به نظرم برای شما بهتره اینه که از منوی ستینگ برید توی فیلتر ها و یک فیلتر درستکنید برای آدرسی که نمی خواهید ازش ایمیل دریافت کنید سرچ کنید و در قسمت پایین پنجره سرچ creat filter with this search رو انتخاب و بهش بگید که این ایمیل هارو بلافاصله دیلیت کنه به این شکل ما دیگه مشکلی با این نوع ایمیل ها ندارید

vissoto
13-09-2015, 11:34
سلام
دوستان ما از مسیر Settings >>>> Themes >>> My Photos>>> Upload a photo چند تا عکس برای پس زمینه جی میل آپلود کردیم .
راهی برای حذف عکس ها از لیست عکس های نمایش داده شده در My photos هست ؟
چون گزینه ای مانند Remove یا Delete برای حذف عکس ها وجود نداره انگار ؟
برخی از عکس ها یه علامت قفل هم دارن . اون دیگه چیه ؟

رامین رضاییان
19-09-2015, 20:35
سلام
من یه حساب جدید جیمیل باز کردم.
وقتی به طور گروهی برای 60 نفر ایمیل ارسال می کنم همشون دوبارهدلیور میشن.
اولش بالای صفحه یه باکس زرد رنگ میاد و میگه ارسال شد. در همون لحظه به اینباکس یک ایمیل میاد و میگه ایمیل به این 60 نفر دلیور شد. این یعنی چی؟
یعنی خطا؟ یعنی ارسال نشد؟
یکی راهنمایی کنه.
ممنون از سایت خوبتون.

mtchabok
30-09-2015, 09:46
سلام دوستان

سلام
دوستان ما از مسیر Settings >>>> Themes >>> My Photos>>> Upload a photo چند تا عکس برای پس زمینه جی میل آپلود کردیم .
راهی برای حذف عکس ها از لیست عکس های نمایش داده شده در My photos هست ؟
چون گزینه ای مانند Remove یا Delete برای حذف عکس ها وجود نداره انگار ؟
برخی از عکس ها یه علامت قفل هم دارن . اون دیگه چیه ؟
شاید بتونین از گوگل درایو پاکش کنین .

سلام
اولش بالای صفحه یه باکس زرد رنگ میاد و میگه ارسال شد. در همون لحظه به اینباکس یک ایمیل میاد و میگه ایمیل به این 60 نفر دلیور شد. این یعنی چی؟
یکی راهنمایی کنه.
ممنون از سایت خوبتون.

دلیور ؟ میشه دقیقا عنوان این ایمیل دلیور رو بزارین برامون ؟

m.beh
30-09-2015, 18:24
سلام
یکی راهنمایی کنه.
ممنون از سایت خوبتون.

غیر اسم اگر ایمیل رو کامل بزارید اطلاعات رو می شه بهترکمک کرد فقط اطلاعات شخصی رو پاک کنید

رامین رضاییان
11-10-2015, 11:14
غیر اسم اگر ایمیل رو کامل بزارید اطلاعات رو می شه بهترکمک کرد فقط اطلاعات شخصی رو پاک کنید

این یک نمونه است.

m.beh
15-10-2015, 01:18
این یک نمونه است.

سلام این ایمیل نمی گه که دلیوری شد اتفاقا برعکس می گه نتونسته به دست احتمالا چند تا ایمیل از لیستت ایمیلتو برسونه

Delivery to the following recipient failed permanently:
به عبارتی که قرمز کردم توجه کن. می گه فیل شده به صورت همیشگی. که البته به این معناست که طبق پروتوکل های گوگل برای اون آدرس هایی که در زیر این جمله نوشته شده چندین بار فرستاده می شه و دوباره سعی می شه که حتما ایمیل شما رو بروسنه ولی وقتی نمی شه براتون این ایمیل میاد که بهتون بگه که نتونسه اون ایمیل ها رو برسونه به دست اون آدرس ها

با توجه به ادامه نامه دلل اصلیشم اینه که اون آدرس ها موجود نیستند یا از کار افتادند.
پیشنهاد هم می ده که دوباره چک کنید آدرس درست باشه غلط املایی یا مثلا اسپس اضافه نداشته باشه.

همین :n01:

GHAGHALEELEE
18-10-2015, 18:05
سلام
من برای ثبت نام تو جیمیل که اقدام میکنم تو مرحله اخر میگه شماره تلفن برای دریافت کد تایید وارد کن و از اونجا که قبلا شماره ام رو برای ایمیلهای دیگر وارد کردم میگه این شماره خیلی استفاده شده ، راهی نداره این مرحله رو بشه دور زد ؟

m.beh
19-10-2015, 11:01
سلام
من برای ثبت نام تو جیمیل که اقدام میکنم تو مرحله اخر میگه شماره تلفن برای دریافت کد تایید وارد کن و از اونجا که قبلا شماره ام رو برای ایمیلهای دیگر وارد کردم میگه این شماره خیلی استفاده شده ، راهی نداره این مرحله رو بشه دور زد ؟

این پست رو بخون ببین به دردت می خوره؟

- - - Updated - - -

سلام

این پست رو بخون ببین به دردت می خوره؟

رامین رضاییان
23-10-2015, 11:21
سلام
1- میشه بگید به چند نفر میشه ارسال ایمیل گروهی کرد در جیمیل؟
2- اگر در جیمیل گروه بسازیم بیشتر و بهتر میشه ایملها رو ارسال کرد و یا اینکه همین طوری فقط نام افراد رو وارد کنیم در قسمت گیرنده؟
3- من به 47 نفر همیشه برای موضوعی ایمیل گروهی می فرستادم. و همشم با موفقیت رسال میشد و می رفت. الان که این تعداد رو به 65 نفر رسونم و ارسال میکنم همشون دلیور میشن . دقیقا شبیه پست 1142# که گفتم با این تفاوت که اونجا برای 60 نفر دیگه می فرستادم که از درستی آدرسشون مطمئن نبودم ولی اینجا مطمئنم. چون با هم در ارتباطیم.. در صورتی که می دونم در اینجا همشون درستن. اگه غلط بودن تو این چند ماهی که هر هفته ایمیل براشون می فرستادم نباید ارسال می شدن. چون تا روی send کلیک میکنم بعد از 2 الی 3 ثانیه هر 65ایمیل دلیوری میشن. من فکر کردم شاید گوگل اجازه ارسال به بیشتر از 50 نفر رو نمیده و برای این شاید اینطور شده. ایا درسته؟
ممنون از سایت بی نظیرتون.

m.beh
23-10-2015, 19:50
سلام
1- میشه بگید به چند نفر میشه ارسال ایمیل گروهی کرد در جیمیل؟
2- اگر در جیمیل گروه بسازیم بیشتر و بهتر میشه ایملها رو ارسال کرد و یا اینکه همین طوری فقط نام افراد رو وارد کنیم در قسمت گیرنده؟
3- من به 47 نفر همیشه برای موضوعی ایمیل گروهی می فرستادم. و همشم با موفقیت رسال میشد و می رفت. الان که این تعداد رو به 65 نفر رسونم و ارسال میکنم همشون دلیور میشن . دقیقا شبیه پست 1142# که گفتم با این تفاوت که اونجا برای 60 نفر دیگه می فرستادم که از درستی آدرسشون مطمئن نبودم ولی اینجا مطمئنم. چون با هم در ارتباطیم.. در صورتی که می دونم در اینجا همشون درستن. اگه غلط بودن تو این چند ماهی که هر هفته ایمیل براشون می فرستادم نباید ارسال می شدن. چون تا روی send کلیک میکنم بعد از 2 الی 3 ثانیه هر 65ایمیل دلیوری میشن. من فکر کردم شاید گوگل اجازه ارسال به بیشتر از 50 نفر رو نمیده و برای این شاید اینطور شده. ایا درسته؟
ممنون از سایت بی نظیرتون.

سلام

من فکر می کنم 100 تا آدرس سقف آدرس هایی هست که جمعا می تونید توی فیلد های to،ccوBcc بنویسید. این برای اینه که دونه دونه آدرس ها رو انتخاب کنید اما برای فرستادن گروهی دقیق نمی دونم.
اگر جی میل همون موقعی که دارید ایمیل ارسال می کنید براتون نمی نویسه که تعداد افرادی دارید می فرستید زیاده و ابتدا ایمیلتونو سند می کنه بدون ارور احتمالا اشکال از تعداد زیاد آدرس گیرنده نیست.
و من فکر می کنم اگر از این ایمیلی که نمونشو برامون فرستادی براتون میاد اشکال از تعداد زیاد گیرنده نیست چون جیمیل ابتدا نامتنو پست می کنه و بعد این پیغام میاد.
اما ابتدا یک نکته رو روشن کنم. این نامه به معنی دلیور شدن ایمیل هاتون نیست بلکه برعکس به معنی دلیور نشدن ایمیل هاتونه
دلیور شدن ایمیل به معنی رسیدن اون به دست گیرنده هست و بنابراین اونچه که برای ایمیل شما اتفاق میافته دلیور نشدن ایمیل هست.
آیا توی این ایمیلی که براتون میاد آدرس هر 65 ایمیل به صورت جدا هست؟
ممکنه در وارد کردن آدرس های جئیئ اشتباه کرده باشید یا در جدا کردنشون از هم نکات جی یمل رو رعایت نکرده باشید

رامین رضاییان
24-10-2015, 19:17
همانطور که گفتم ادرس ها رو درست نوشتم. آدرس هارو زیر هم در یک فایل نت پد نوشتم و همه رو select all میکنم و در صفحه قسمت bcc اون هارو paste می کنم که به طور خودکار با "," از هم جدا میشن.
آخه من قبلا هم دقیقا برای همین تعداد ایمیل رو می فرستادم و در بین اونها ادرس دیگه خودم رو هم مینوشتم تا از رسیدنش مطمئن باشم. همشون هم با موفقیت ارسال می شدن و هیچ ایمیلی هم از طرف گوگل نمی یومد. از وقتی که به این تعداد ایمیل 10 الی 15 تا ادرس دیگه اضافه کردم یهو اینطوری شده.
نمی دونم مشکل از کجاست.
در جواب سوالتون. یکبار هر 65 تا به صورت جدا جدا اومدن. اما وقتی از ادرس دیگه خودم فرستادم 12 تاشون اینطوری شدن. با یک ادرس دیگه هم باز امتحان کردم ولی دیگه حواسم نبود چندتاشون برگشت خوردن... ولی فکرنکنم 65 تا بوده باشن...
یک سوال؟ آیا بلافاصله بعد از زدن گزینه send از ایمیل خارج شدن باعث عدم رسیدن ایمیلها میشه. یا بلافاصله به یک صفحه دیگه در جیمیل رفتن باعث عدم ارسال بعضی از ایمیلهل میشه؟
ممنون از پاسختون.

سلام

من فکر می کنم 100 تا آدرس سقف آدرس هایی هست که جمعا می تونید توی فیلد های to،ccوBcc بنویسید. این برای اینه که دونه دونه آدرس ها رو انتخاب کنید اما برای فرستادن گروهی دقیق نمی دونم.
اگر جی میل همون موقعی که دارید ایمیل ارسال می کنید براتون نمی نویسه که تعداد افرادی دارید می فرستید زیاده و ابتدا ایمیلتونو سند می کنه بدون ارور احتمالا اشکال از تعداد زیاد آدرس گیرنده نیست.
و من فکر می کنم اگر از این ایمیلی که نمونشو برامون فرستادی براتون میاد اشکال از تعداد زیاد گیرنده نیست چون جیمیل ابتدا نامتنو پست می کنه و بعد این پیغام میاد.
اما ابتدا یک نکته رو روشن کنم. این نامه به معنی دلیور شدن ایمیل هاتون نیست بلکه برعکس به معنی دلیور نشدن ایمیل هاتونه
دلیور شدن ایمیل به معنی رسیدن اون به دست گیرنده هست و بنابراین اونچه که برای ایمیل شما اتفاق میافته دلیور نشدن ایمیل هست.
آیا توی این ایمیلی که براتون میاد آدرس هر 65 ایمیل به صورت جدا هست؟
ممکنه در وارد کردن آدرس های جئیئ اشتباه کرده باشید یا در جدا کردنشون از هم نکات جی یمل رو رعایت نکرده باشید

m.beh
25-10-2015, 22:39
همانطور که گفتم ادرس ها رو درست نوشتم. آدرس هارو زیر هم در یک فایل نت پد نوشتم و همه رو select all میکنم و در صفحه قسمت bcc اون هارو paste می کنم که به طور خودکار با "," از هم جدا میشن.
آخه من قبلا هم دقیقا برای همین تعداد ایمیل رو می فرستادم و در بین اونها ادرس دیگه خودم رو هم مینوشتم تا از رسیدنش مطمئن باشم. همشون هم با موفقیت ارسال می شدن و هیچ ایمیلی هم از طرف گوگل نمی یومد. از وقتی که به این تعداد ایمیل 10 الی 15 تا ادرس دیگه اضافه کردم یهو اینطوری شده.
نمی دونم مشکل از کجاست.
در جواب سوالتون. یکبار هر 65 تا به صورت جدا جدا اومدن. اما وقتی از ادرس دیگه خودم فرستادم 12 تاشون اینطوری شدن. با یک ادرس دیگه هم باز امتحان کردم ولی دیگه حواسم نبود چندتاشون برگشت خوردن... ولی فکرنکنم 65 تا بوده باشن...
یک سوال؟ آیا بلافاصله بعد از زدن گزینه send از ایمیل خارج شدن باعث عدم رسیدن ایمیلها میشه. یا بلافاصله به یک صفحه دیگه در جیمیل رفتن باعث عدم ارسال بعضی از ایمیلهل میشه؟
ممنون از پاسختون.

نه اگه متن نامه ها دقیقا مثل متن نامه ای هست اکه اینجا چسبوندید این یعنی اینکه جی میل این ها رو فرستاده و اگر بالای جی میل می بینید نوشته سند شد یعنی سند شد.
معمولا این ایمیل هایی که سند نشدند به صورت جدا جدا نمی آند با هم می آند مطمینید متن نامه ها عین همونی که اینجا گداشتید؟ متن نامه ها مهمه احتمال اینکه درست متوجه نشید چی گفته زیاده.
در ضمن کاری که می توند یکنید اینه که یکی یکی اون 14 تا ایمیل رو اضافه کنید ببنید مشکل از کجاست

رامین رضاییان
26-10-2015, 12:54
نه اگه متن نامه ها دقیقا مثل متن نامه ای هست اکه اینجا چسبوندید این یعنی اینکه جی میل این ها رو فرستاده و اگر بالای جی میل می بینید نوشته سند شد یعنی سند شد.
معمولا این ایمیل هایی که سند نشدند به صورت جدا جدا نمی آند با هم می آند مطمینید متن نامه ها عین همونی که اینجا گداشتید؟ متن نامه ها مهمه احتمال اینکه درست متوجه نشید چی گفته زیاده.
در ضمن کاری که می توند یکنید اینه که یکی یکی اون 14 تا ایمیل رو اضافه کنید ببنید مشکل از کجاست

این یکی که اخیرا شده..

m.beh
26-10-2015, 19:35
این یکی که اخیرا شده..

این ارور دیگریست. ایمیل شما سپم تشخیص داده شده. که می تونه دلالیل زیادی داشته باشه . ممکنه کلمات و جملات یا متنی درون ایمیل شما با توجه به فیلتر های جی میل هرزنامه تشخیص داده شده باشه. یا به دلیل اینکه تعداد زیادی ایمیل در bcc دارید.
لینکی که داده میگه می تونید از گوگل گروپ استفاده کنید تا اشکال تعداد زیاد گیرنده پیش نیاد
یا اگر فکر می کنید گوگل اشتباه کرده باهاشون تماس بگیرید
اینا همش تو متن اون لینکه بود که براتون اومد. سعی کنید با مترجم گوگل سعی درارید که نامه ها و لینک های گوگل چی می گند. اینجوری زودترمی فهمید ارور چی می گه. مثلا این ارور با ارور دفعه قبل فرق داشت.

رامین رضاییان
26-10-2015, 22:00
خیلی ممنون از راهنمایی شما.
من برای ساخت گروه امتحان کردم ولی دونه دونه باید اضافه کرد و وقت زیادی میگیره. یعنی نمیشه یک نت پدی که شامل لیست افراد باشه رو آپلود کرد و یا 80 الی 90 ایمیل رو به صورت یکجا کپی پیس کرد و نوشت؟
توی نتایج جست و جوم هم آموزش ها نگفته چجوری لیستی از آدرس ها رو یهو تو گروه قرار بدم...
من هر وقت خواستم بسازم فقط برای یک نفر مشخصاتش رو میخواست و دونه دونه بایستی می نوشتم. که خیلی وقت میگیره و نکردم این کار رو..
راستی چجوری باید کلماتی رو که جزو فیلترینگ گوگل هستن تشخیص بدم؟

m.beh
28-10-2015, 18:15
خیلی ممنون از راهنمایی شما.
من برای ساخت گروه امتحان کردم ولی دونه دونه باید اضافه کرد و وقت زیادی میگیره. یعنی نمیشه یک نت پدی که شامل لیست افراد باشه رو آپلود کرد و یا 80 الی 90 ایمیل رو به صورت یکجا کپی پیس کرد و نوشت؟
توی نتایج جست و جوم هم آموزش ها نگفته چجوری لیستی از آدرس ها رو یهو تو گروه قرار بدم...
من هر وقت خواستم بسازم فقط برای یک نفر مشخصاتش رو میخواست و دونه دونه بایستی می نوشتم. که خیلی وقت میگیره و نکردم این کار رو..
راستی چجوری باید کلماتی رو که جزو فیلترینگ گوگل هستن تشخیص بدم؟

سلام متاسفانه نه با گروههای جی میل کار کردم و نه می دونم جی میل چه کلماتی رو فیلتر میکنه. امیدوارم دوستان دیگری که اطلاعاتشون بیشتره بتونند کمکتون کنند. اگر کمک دیگه ای از دستم بر اومد حتما بهتون ازلاع می دم

S0R3N4
03-11-2015, 23:36
سلام بچه ها
خسته نباشید
ببخشید مزاحم وقتتون میشم...
یه سوال داشتم که برام مهمه ...

در نرم افزار مدیریت ایمیل Outlook همانطور که حتما میدونید نمیشه ایمیل های Google (جی میل) و Yahoo رو وارد کرد و از طریق این نرم افزار مدیریت کردشون...

اول اینکه میخواستم بدونم که هیچ راهی نداره تا بشه از طریق Outlook به ایمیل های شرکت گوگل و یاهو رو مدیریت کرد؟!

دوم اینکه (که البته سوال مهمم همینه) از طریق نرم افزار نسبتا مشابه کمپانی موزیلا (Mozilla Thunderbird) میشه ایمیل های Yahoo , Google و دیگر ایمیل ها نظیر Hotmail و AOL رو مدیریت کرد ؟!

بسیار بسیار سپاسگذارم ....

m.beh
04-11-2015, 19:39
سلام بچه ها
خسته نباشید

در نرم افزار مدیریت ایمیل Outlook همانطور که حتما میدونید نمیشه ایمیل های Google (جی میل) و Yahoo رو وارد کرد و از طریق این نرم افزار مدیریت کردشون...

اول اینکه میخواستم بدونم که هیچ راهی نداره تا بشه از طریق Outlook به ایمیل های شرکت گوگل و یاهو رو مدیریت کرد؟!

دوم اینکه (که البته سوال مهمم همینه) از طریق نرم افزار نسبتا مشابه کمپانی موزیلا (Mozilla Thunderbird) میشه ایمیل های Yahoo , Google و دیگر ایمیل ها نظیر Hotmail و AOL رو مدیریت کرد ؟!

لینک هلپ سنتر جی میل و تاندر برد رو براتون گذاشتم. اول IMAP یا POP رو تو گوگل فعال کنید (IMAP به نظر بهتر میاد برای گوگل) سپس با توجه به هلپ خود تاندر برد اکانتتونو توی تاندر برد وارد کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_configuring-your-gmail-account

- - - Updated - - -

سلام بچه ها
خسته نباشید

لینک هلپ سنتر جی میل و تاندر برد رو براتون گذاشتم. اول IMAP یا POP رو تو گوگل فعال کنید (IMAP به نظر بهتر میاد برای گوگل) سپس با توجه به هلپ خود تاندر برد اکانتتونو توی تاندر برد وارد کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_configuring-your-gmail-account

behnamy01
13-11-2015, 19:37
دوستان چیزی به نام auto snooze توی سیستم gmail یا inbox داریم؟ مثلا من یک قابلیتی میخوام که الان که ایمیلی رو از یک فرستنده خاص دریافت کردم فردا یا بعد 36 ساعت ببینمش. چون تا قبل از اون، اون ایمیل خیلی واسم فایده نداره و فقط اینباکسم رو شلوغ میکنه. چنین امکانی وجود داره؟

behnamy01
16-11-2015, 09:54
دوستان چیزی به نام auto snooze توی سیستم gmail یا inbox داریم؟ مثلا من یک قابلیتی میخوام که الان که ایمیلی رو از یک فرستنده خاص دریافت کردم فردا یا بعد 36 ساعت ببینمش. چون تا قبل از اون، اون ایمیل خیلی واسم فایده نداره و فقط اینباکسم رو شلوغ میکنه. چنین امکانی وجود داره؟

میخوام یک برنامه واسه اینکار بنویسم، هر کسی میخواد اعلام کنه تا ببینم چند نفریم!
به درد کسانی میخوره که مثل من روزی چند صد ایمیل دریافت میکنن، مثلا از انجمن ها، و نمیخوان همون روز اول توی بحث شرکت کنند، یا مثلا فرض کنید شما مدیر یک انجمن بزرگ هستید که امکانپذیر نیست همه تاپیک ها رو سر بزنید، در نتیجه یعد از 2 یا 3 روز از دریافت ایمیل ها، تاپیک رو چک میکنید که اگر کسی جواب نداده بود، شما به تاپیک جواب بدید.

eeeeeeehsan
22-11-2015, 19:25
سلام
این وضعیت پوشه اسپم هامه:

خیلی خیلی وقته این اسپم ها رو دارم، ولی گفتم شاید حالا دیگه راهی باشه دیگه نباشن. از انواع و اقسام سایت ها و ایمیل ها و گروه ها واسم ارسال میشن. وقتی میرم داخلشون که فیلترشون رو دستکاری کنم که تا میان دیلت بشن می بینم اون پایین نوشته که 0 تا مسیج از این ایمیل هست.

خسته شدم از بس فیلتر اجرا کردم، راهی نیست کلن ایمیل رو از تو وبسایت های ایرانی و خارجی و اینا لغو اشتراک کرد؟ تازه بعضیاشون هم لغو اشتراک ندارن.

ali1st
27-11-2015, 22:45
با سلام چند وقتی است که یک نفر به نام سارا مارکل به من جیمیل میزند و پیشنهاد کسب و کار میده
شما میشناسینش؟

m.beh
28-11-2015, 01:38
با سلام چند وقتی است که یک نفر به نام سارا مارکل به من جیمیل میزند و پیشنهاد کسب و کار میده
شما میشناسینش؟

سلام به نظر اسپم میاد
در هیچ صورتی بهشون اطلاعات شخصی ندید

MOHAMMAD_ASEMOONI
28-11-2015, 05:00
با سلام
چند وقتی است که یک نفر به نام سارا مارکل به من جیمیل میزند و پیشنهاد کسب و کار میده
شما میشناسینش؟سلام
کلاهبردار اینترنتی هست
در خیلی سایتها خبرش پخش شده

تاپیک کلاهبرداران اینترنتی

اگه دوست داشتین خبرش رو در اون تاپیک درج کنین برای هشدار به دیگران

game net
03-12-2015, 10:21
درود خدمت اساتید محترم سایت

اکانت جیمیل بنده متاسفانه خراب شده و خوده گوگول گفته که 3-5 روز کاری طول میکشه تا حساب شما بررسی بشه

بنده درخواست ریکاوری پسورد رو داده بودم بعد مثل این که نااگاهانه این قمست رو فعال کردم
Turn on 2-Step Verification

بعد هر کاری کردم نتوسنتم اکانتمو برگردونم بعدش گوگول چند تا سوال از من پرسید بعد از 3-5 روز کاری جواب میدند

میخواستم بدونم این مشکل تا حالا برای دوستان پیش اومده آیا امکان برگشت اکانت جیمیل بنده وجود داره یا خیر؟

ممنون میشم پاسخ مشکل بنده رو بدهند

با تشکر

MOHAMMAD_ASEMOONI
03-12-2015, 20:12
درود خدمت اساتید محترم سایت
اکانت جیمیل بنده متاسفانه خراب شده و خوده گوگول گفته که 3-5 روز کاری طول میکشه تا حساب شما بررسی بشه
بنده درخواست ریکاوری پسورد رو داده بودم بعد مثل این که نااگاهانه این قسمت رو فعال کردم Turn on 2-Step Verification
بعد هر کاری کردم نتوسنتم اکانتمو برگردونم بعدش گوگول چند تا سوال از من پرسید بعد از 3-5 روز کاری جواب میدند
میخواستم بدونم این مشکل تا حالا برای دوستان پیش اومده آیا امکان برگشت اکانت جیمیل بنده وجود داره یا خیر؟ممنون میشم پاسخ مشکل بنده رو بدهند
با تشکر

سلام
بی تردید خیلی از دوستانی که مشترک این تاپیک هستند مطلبتون رو خوندند و اگر پاسخ رو میدونستند دریغی ندارند
بنده هم تا حالا چنین مشکلی برام پیش نیومده
حالا شاید کسی باشه که جواب رو بدونه و هنوز ایمیل خبری سایت رو ندیده باشه و بعداً جواب بده
خودتون هم وقتی مشکلتون حل شد لطف کنین بگین چطوری حل شد تا ما هم یاد بگیریم
با تشکر

manuch
11-12-2015, 01:47
با سلام
جیمیل طوری تنظیم شده که به یک ایمیل دیگه فوروارد بشه. حالا می خوام ریکاوری بزنم، ولی بیشتر از نکیر و منکر از من سوال می کنه. من می خوام فقط بگه آدرس ایمیل بازیابی رو بده لینک تعویض رمز رو بفرستیم ولی از زمین و زمان و آب و هوای دارقوزآباد سوال می پرسه. کی باز کردی؟ رمزش چی بود؟ با کیا تماس گرفتی؟ اسم عمه ات چیه؟ ...
راهی هست که فقط با وارد کردن ایمیل بازیابی، بشه واردش شد؟ ممنون.

m.beh
11-12-2015, 11:42
با سلام
جیمیل طوری تنظیم شده که به یک ایمیل دیگه فوروارد بشه. حالا می خوام ریکاوری بزنم، ولی بیشتر از نکیر و منکر از من سوال می کنه. من می خوام فقط بگه آدرس ایمیل بازیابی رو بده لینک تعویض رمز رو بفرستیم ولی از زمین و زمان و آب و هوای دارقوزآباد سوال می پرسه. کی باز کردی؟ رمزش چی بود؟ با کیا تماس گرفتی؟ اسم عمه ات چیه؟ ...
راهی هست که فقط با وارد کردن ایمیل بازیابی، بشه واردش شد؟ ممنون.

شما باید اینقدر مراحل رو طی کنید که به ایمیل بازیابی برسید. احتمالا با چند تا ای پی مخلف و از کامپیوتر های مختلف وارد شدید که مشکوک شده. مگر اینکه با خود جی میل تماش بگیرید که مراحلشو نمی دونم

MVGroup
16-12-2015, 10:23
سلام.
چطور می تونم با پشتیبانی Gmail ارتباط برقرار کنم؟

baradar ehsan
19-12-2015, 12:48
سلام

زیر ایمیلی که فرستاده ام این کد ظاهر است :

این به چه معنیست ؟ آیا ایمیل ارسال نشده است ؟

یک قسمتاییش رو به منظور حفظ اطلاعات حذف کردم از نوشته ها ...

خواهشمندم سریعتر به بنده پاسخ دهید دارم سکته میزنم .

m.beh
19-12-2015, 14:39
سلام

یک قسمتاییش رو به منظور حفظ اطلاعات حذف کردم از نوشته ها ...

خواهشمندم سریعتر به بنده پاسخ دهید دارم سکته میزنم .

زیرش ظاهر نشده در جواب میلتونه
میگه نتونستهبرای اون آدرس ارسال کنه
احتمال می دم آدرس رو غلط زدید

MOHAMMAD_ASEMOONI
19-12-2015, 21:41
سلام
یک قسمتهاییش رو به منظور حفظ اطلاعات حذف کردم از نوشته ها ...
خواهشمندم سریعتر به بنده پاسخ دهید دارم سکته میزنم .[/CODE]سلام
توی قسمت sent چک کنین ببینین آدرس ایمیل رو درست نوشته بودین ؟
اگر بله , پس اون ایمیل دیگه کار نمیکنه و بسته شده
اگر ایمیل رو اشتباه نوشته بودین پس فقط کافیه دوباره ارسال کنین به آدرس صحیح

baradar ehsan
20-12-2015, 18:08
زیرش ظاهر نشده در جواب میلتونه
میگه نتونستهبرای اون آدرس ارسال کنه
احتمال می دم آدرس رو غلط زدید

سلام
توی قسمت sent چک کنین ببینین آدرس ایمیل رو درست نوشته بودین ؟
اگر بله , پس اون ایمیل دیگه کار نمیکنه و بسته شده
اگر ایمیل رو اشتباه نوشته بودین پس فقط کافیه دوباره ارسال کنین به آدرس صحیح

:n16:

ممنون دوستان...
بله اشتباه ناشیانه ای انجام داده بودم و آدرس را اشتباه وارد نموده بودم ...

یک سوال دیگر نیز داشتم ...
بعضی افراد میان شماره ما رو میگیرند توی گوشی شون save میکنند بعد آدرس جیمیلمون رو پیدا میکنند چجوری ؟ من گوشیم اندرویدیه اما خودش پیدا نمیکنه که؟ قضیه چیه ؟
بعد اینکه الان چطور توی جیمیل شماره ام رو عوض کنم ... یعنی دیروز که یک اکانت جدید جیمیل باز نمودم به این مورد که عرض کردم حواسم نبوده و شماره اصلی خودمو وارد کردم الان میخوام یک شماره دیگه دارم اون باشه ...

m.beh
20-12-2015, 19:30
:n16:

ممنون دوستان...
بله اشتباه ناشیانه ای انجام داده بودم و آدرس را اشتباه وارد نموده بودم ...

یک سوال دیگر نیز داشتم ...
بعضی افراد میان شماره ما رو میگیرند توی گوشی شون save میکنند بعد آدرس جیمیلمون رو پیدا میکنند چجوری ؟ من گوشیم اندرویدیه اما خودش پیدا نمیکنه که؟ قضیه چیه ؟
بعد اینکه الان چطور توی جیمیل شماره ام رو عوض کنم ... یعنی دیروز که یک اکانت جدید جیمیل باز نمودم به این مورد که عرض کردم حواسم نبوده و شماره اصلی خودمو وارد کردم الان میخوام یک شماره دیگه دارم اون باشه ...

وقتی شما اپ جی میل دارید روی موبایلنون ویا با اکانت جی میلتونو به اندروید می دید خود اگوشیتون سینک می کنه اطلاعات اکانت و دفتر تلفنتونو/ یه کارهایی می شه کرد مثل اینکه تو تنظیمات انواع اکانتتون برید و مخفی کنید اطلاعاتتونو احتمالا

MOHAMMAD_ASEMOONI
21-12-2015, 00:08
:n16: بعد اینکه الان چطور توی جیمیل شماره ام رو عوض کنم ؟
... یعنی دیروز که یک اکانت جدید جیمیل باز نمودم به این مورد که عرض کردم حواسم نبوده و شماره اصلی خودمو وارد کردم الان میخوام یک شماره دیگه دارم اون باشه ...سلام
در گوگل بنویسید
how to change phone number gmail

mahsa02
18-01-2016, 04:29
با سلام. میخواستم ببینم چطور میشه فهمید که کی وارد اکانت gmail کس دیگه ای شده؟ گزینه detailes رو تو صفحه gmail زدم. اما اون فقط وارد شدنهای اخیر رو نشون میده. من میخوام از مال مثلا 1سال پیش به اینورو ببینم. خیلی مهم و فوریه. ممنون میشم بگید چه راهی داره.

ezio auditore2016
19-01-2016, 21:44
سلام چند روز پیش جیمیلم پاک شد وتایید صحت دومرحله ای براش روی شماره و جیمیلی که دسترسی ندارم فعال شد حالا هرکاری میکنم نمیتونم برشگردونم لطفا کمکم کنید

m.beh
20-01-2016, 00:29
سلام چند روز پیش جیمیلم پاک شد وتایید صحت دومرحله ای براش روی شماره و جیمیلی که دسترسی ندارم فعال شد حالا هرکاری میکنم نمیتونم برشگردونم لطفا کمکم کنید

سلام دوست عزیز بو خوش آمدید. اینجا انجمن یا فروم است. پس کاربران در همه زمان ها در این سایت حاضر نیستند. قبل از ارسال مجدد سوالتان صبر حداقل یک روز صبر کنید. اصولا ارسال مجدد سوالتان پشت سر هم کمکی به پیدا کردن جواب نمی کند.

لطفا در باره سوالتان اطلاعات بیشتر بدهید. اکانت جیمیل پاک شده است یعنی چه؟ اگر ایمیلتون حک شده که ممکن است بتوانید از طریق پشتیبانی گوگل راهی بیابید و اگر نه با توصیفاتی که شما می کنید فکر نکنم راهی داشته باشد مگر اینکه دیگر کاربران راهی بدانند.

darklover
22-01-2016, 23:11
aسلام و خسته نباشید .
دوستان من رمز اکانتم رو دادم به داداشم تا رمز اکانتم رو عوض کنه و بهشم گفته بودم چنتا از اکانتا دیگی که به اکانت من وصل هستن رو ریموو کنه ولی دکمه ریموو رو نداشت ! چند جا دیگه رو هم دس کاری کرد تا شاید ریموو بیاد ولی بازم نشد . حالا بیخیال این موضوع شدیم ولی الان اکانتم رو گوشیم خود به خود شروع کرده به خطا اوردن !! همش سرور اررور میاره بالا گوشی ! اکانتمو از گوشی پاک کردم و دوباره وارد گوشیم کردم ولی باز یه مدتی همینطوری میشه ! شما میدونید مشکل از کجاس؟ چرا هی اررور سرور میاره خواهش میکنم کمک کنید خستم کرده هی میاد بالا گوشی !:(

sanam.b
23-01-2016, 18:34
با سلام و خسته نباشید

یکی از ایمیلهای من (مثلاg1)به گوشیم وصله و هر مطلب جالبی رو که پیدا می کنم از طریق گوشی به همون g1 ایمیل می کنم . حالا می خوام همه اون ایمیلهایی رو که به خودم (g1)فرستادم با هم و همزمان به یکی دیگه از ایمیلهام بفرستم.

می تونم همه اونها رو تو جستجو پیدا کنم اما امکان فرستادن به یه ایمیل دیگه رو پیدا نکردم

شما میتونید منو راهنمایی کنیدکه چه جوری همزمان همه رو به یه ایمیل دیگه انتقال بدم؟

mtchabok
24-01-2016, 17:18
سلام

aسلام و خسته نباشید .
دوستان من رمز اکانتم رو دادم به داداشم تا رمز اکانتم رو عوض کنه و بهشم گفته بودم چنتا از اکانتا دیگی که به اکانت من وصل هستن رو ریموو کنه ولی دکمه ریموو رو نداشت ! چند جا دیگه رو هم دس کاری کرد تا شاید ریموو بیاد ولی بازم نشد . حالا بیخیال این موضوع شدیم ولی الان اکانتم رو گوشیم خود به خود شروع کرده به خطا اوردن !! همش سرور اررور میاره بالا گوشی ! اکانتمو از گوشی پاک کردم و دوباره وارد گوشیم کردم ولی باز یه مدتی همینطوری میشه ! شما میدونید مشکل از کجاس؟ چرا هی اررور سرور میاره خواهش میکنم کمک کنید خستم کرده هی میاد بالا گوشی !:(
اروری که براتون میاد رو در اینجا بگید . اکانت گوگل چندین سرویس داره که همشون سینک میشن ، احتمالا تو دستکاری که شده برخی سرویسها شاید غیرفعال شدن .

با سلام و خسته نباشید

یکی از ایمیلهای من (مثلاg1)به گوشیم وصله و هر مطلب جالبی رو که پیدا می کنم از طریق گوشی به همون g1 ایمیل می کنم . حالا می خوام همه اون ایمیلهایی رو که به خودم (g1)فرستادم با هم و همزمان به یکی دیگه از ایمیلهام بفرستم.

می تونم همه اونها رو تو جستجو پیدا کنم اما امکان فرستادن به یه ایمیل دیگه رو پیدا نکردم

شما میتونید منو راهنمایی کنیدکه چه جوری همزمان همه رو به یه ایمیل دیگه انتقال بدم؟

میتونید در ایمیل دوم مشخصات pop3 ایمیل اول رو وارد کنید تا هر چند مدت از ایمیل اول در ایمیل دوم کپی گرفته بشه .
در تنظیمات ایمیل دوم ، تب accounts and Import و گزینه Add a POP3 mail account you own .

darklover
24-01-2016, 20:17
سلام

اروری که براتون میاد رو در اینجا بگید . اکانت گوگل چندین سرویس داره که همشون سینک میشن ، احتمالا تو دستکاری که شده برخی سرویسها شاید غیرفعال شدن .

خوب خطا اینه . و هی پاکش میکنم باز میاد !

چیکار کنم

darklover
27-01-2016, 20:12
سلام

میتونید در ایمیل دوم مشخصات pop3 ایمیل اول رو وارد کنید تا هر چند مدت از ایمیل اول در ایمیل دوم کپی گرفته بشه .
در تنظیمات ایمیل دوم ، تب accounts and Import و گزینه Add a POP3 mail account you own .

خوب خطا اینه . و هی پاکش میکنم باز میاد !

چیکار کنم
لطفا یه راه چاری بگید درستش کنم
:n30:

rez@energy
27-01-2016, 20:17
دوستان من نام و نام خانوداگی یادم رفته به گوگل چی دادم و موقعه ای که میخوام با شمارم ایمیلمو ریکاوری کنم نمیشه باید نام و نام خانودگی باشه میتونید راهنمایی کنید؟

sanam.b
28-01-2016, 01:20
سلام

یه سوال اینجا پیش میاد اینکه این انتقال فایل از لحظه این تنظیمات به بعده یا اینکه فایلهایی قبل از این تنظیمات رو هم انتقال میده؟

banii
31-01-2016, 23:10
راهی هست متوجه بشیم طرف ایمیل ما رو باز کرده و خونده یا خیر ؟!

sayeh01
05-02-2016, 14:13
سلام
خسته نباشید
اقا من جیمیلمو باز یابی کردم تموم شد والان میخوام بدونم میشه فهمیدم رمز قبلی چی بوده؟ خیلی برام مهمه!!
ممنون

m.beh
09-02-2016, 23:37
سلام
خسته نباشید
اقا من جیمیلمو باز یابی کردم تموم شد والان میخوام بدونم میشه فهمیدم رمز قبلی چی بوده؟ خیلی برام مهمه!!
ممنون
فکر نکنم شما پسورد جدید زدید.
البته یه رکوردی جیمیل نگه می داره. برخی مواقع که من اشتباهی پسورد قدیمی و اشتباد رو میرنم می گه که این نیست وقبلی بوده برخی مواقع هم برای ریکاوری می پرسه اما فکر نکنم در اختیار شما قرار بده.

alyy
17-02-2016, 22:53
با سلام من جیمیلمو تایید دومرحله ایشو فعال کردم و الان رمزو یادم رفته بعد میزنم بازیابی بعد مثل عکس زیر میاره

بعد اولین گزینه رو تیک میزنم که یعنی به تلفنم دسترسی دارم بعد میزنم ادامه دوباره مثل عکس زیر میاره

بعد که دوباره ادامه رو میزنم میره مرحله بعدی مثل عکس زیر میاره که مینویسه برای برگشتن به حساب خود دستورالعملهای ارسال شده به ایمیلتونو دنبال کنید. خوب من وقتی به ادرس جیمیلم دسترسی ندارم رمزش یادم رفته چطور دنبال کنم اخه؟
کسی میدونه چطوری بازیابی کنم رمز اکانتمو خیلی واجبه ممنون میشم کمک کنید

MOHAMMAD_ASEMOONI
18-02-2016, 06:54
با سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بعد که دوباره ادامه رو میزنم میره مرحله بعدی مثل عکس زیر میاره که مینویسه برای برگشتن به حساب خود دستورالعملهای ارسال شده به ایمیلتونو دنبال کنید. خوب من وقتی به ادرس جیمیلم دسترسی ندارم رمزش یادم رفته چطور دنبال کنم اخه؟
کسی میدونه چطوری بازیابی کنم رمز اکانتمو خیلی واجبه ممنون میشم کمک کنیدسلام
شما فقط یک ایمیل در جیمیل دارین که با toh شروع میشه ؟
اگر بله , شما اشتباه کردین که همون ایمیل رو برای بازیابیش انتخاب کردین
عجیبه که جی میل هم ازتون قبول کرده !! . یعنی قاعدتاً باید میگفت باید ایمیل دیگری غیر از خودش رو انتخاب کنین
حالا لینکِ بازیابی و تغییر پاسوردِ فراموش شده ارسال میشه به همون ایمیل که شما پاسوردش رو فراموش کردین !!!

MaFia_King
22-02-2016, 23:02
با سلام

دوستان چند روز پیش جیمیلم توسط یه نفر دیگه هک شد

من تونستم رمز رو عوض کنم و یه شماره تلفن بهش اضافه کنم

ولی بازم طرف سعی در هک جیمیلم داره که گوگل بهم اس ام اس می ده و رمز دوم رو می فرسته

کاری هست که من بتونم انجام بدم؟
احتمال داره طرف بتونه دوباره جیمیلم رو هک کنه؟ یا بازیابی کنه؟

ممنون

manuch
22-02-2016, 23:27
با سلام

دوستان چند روز پیش جیمیلم توسط یه نفر دیگه هک شد

من تونستم رمز رو عوض کنم و یه شماره تلفن بهش اضافه کنم

ولی بازم طرف سعی در هک جیمیلم داره که گوگل بهم اس ام اس می ده و رمز دوم رو می فرسته

کاری هست که من بتونم انجام بدم؟
احتمال داره طرف بتونه دوباره جیمیلم رو هک کنه؟ یا بازیابی کنه؟

ممنون

از رمزهای معروف به رمزهای ..... استفاده کنید مثلا

f$^k@l@.+_b$83,vVf*y%J0@r!t}%VVVV_h(^3^#2@#h-$f

البته این رو کسی به کسی یاد نمیده! این رمز هم البته چندان سفت و سخت نیست ولی یه همچین چیزی خیلی عالیه.

مافیا کینگ و از این مشکلات؟!! شما خودتون ... !

MOHAMMAD_ASEMOONI
22-02-2016, 23:55
با سلام
دوستان چند روز پیش جیمیلم توسط یه نفر دیگه هک شدمن تونستم رمز رو عوض کنم و یه شماره تلفن بهش اضافه کنمولی بازم طرف سعی در هک جیمیلم داره که گوگل بهم اس ام اس می ده و رمز دوم رو می فرسته
کاری هست که من بتونم انجام بدم؟احتمال داره طرف بتونه دوباره جیمیلم رو هک کنه؟ یا بازیابی کنه؟
ممنونسلام
دیگه کاری از دستش برنمیاد
خودش هم میدونه که داره براتون میج میاد
اگر بخواین میتونین به پلیس فتا خبر بدین تا با رهگیری پیداش کنند
مسجها رو پاک نکنین چون مدرک هست
همونطور که دوستمون آقا manuch گفتند , رمزهای ترکیبی بسیار سخت درست کنین که قابل حدس زدم هم نباشه

aliplc007
02-03-2016, 21:17
سلام دوستان دیروز جیمیل من هک شد از طریق گوگل اقدام کردم این پیام واسم اومد
Dear Google User,

Our records show that you were able to sign in to amir.hasanzade13@gmail.com.

Because you've activated 2-step verification to protect your account, some applications require the security step of an application-specific password (instead of your personal password) when you sign in. Examples include email clients like Outlook and Thunderbird, installed chat clients like Google Talk, and smartphone apps like Gmail and Google Calendar. For steps and tips, please see our "Sign in using application-specific passwords" article on our Help Center.

If you're still having trouble accessing your account, please reply to this message and we'll be happy to assist you.

Sincerely,
The Google Accounts Team

منظورش دقیقا نفهمیدم ممنون میشم کمک کنید

m.beh
05-03-2016, 19:57
سلام دوستان دیروز جیمیل من هک شد از طریق گوگل اقدام کردم این پیام واسم اومد
Dear Google User,

Our records show that you were able to sign in to amir.hasanzade13@gmail.com.

Sincerely,
The Google Accounts Team

منظورش دقیقا نفهمیدم ممنون میشم کمک کنید

می گه که میتونی وارد اکانتت بشی طبق مدارکشون. و شما تست دو مرحله ای شناخت کاربر رو فعال کردید. یعنی غیر از پسورد ازتون میخواد که کدی که به موبایلتون هم میاد وارد کنید. بنابراین ممکنه برخی از اپلیکیشن ها پسورد خودشونو داشته باشند جای پسورد جی میل. مثلا گوگل تاک یا اوتلوک. در ضمن احتمالا دوتا هایپر لینک داره تو مطلب یکیش بای رهنمایی برای پسورد مخصوص اپلیکیشین های دیگست. یکیم اینکه چجوری با این تایید دو مرحله ای کار کنی

MOHAMMAD_ASEMOONI
06-03-2016, 09:44
سلام دوستان .
چکار کنیم تا با مشکلاتِ وارد شدن به ایمیل روبرو نشیم ؟
1- از ایمیلِ جایگزین برای شناساندنِ خودتون به جی میل استفاده نکنین چون گاهی با عوض کردن مرورگر و یا آی پی و یا کامپیوتر , جی میل بهتون شک میکنه و اجازه ی ورود به ایمیلتون رو نمیده و اگر ایمیل جایگزین ثبت کرده باشین ازتون میخوادش تا مطمئن بشه شما هکـر نیستین
گاهی فقط میگه ایمیل جایگزین چیه و اگر درست پاسخ بدین میتونین وارد بشین
اما گاهی یک کد یا لینک رو میفرسته به ایمیل جایگزین که ممکنه بخاطر عوض شدنِ آی پی یا کامپیوتر نتونین وارد ایمیلِ جایگزین هم بشین اونوقت گیر میافتین خصوصاً اگر که ایمیلِ جایگزینِ ایمیلِ جایگزین هم اون یکی ایمیلتون باشه , دیگه کاملاً گیر میافتین
2- به جای ایمیلِ جایگزین از شماره موبایل استفاده کنین برای بازیابی یا تغییر پاسوورد
3- اگر شماره موبایلتون رو عوض کردین حتماً حتماً در ایمیلهاتون هم شماره ی جدید رو ثبت کنین

behnamy01
06-03-2016, 11:59
.
خصوصاً اگر که ایمیلِ جایگزینِ ایمیلِ جایگزین هم اون یکی ایمیلتون باشه , دیگه کاملاً گیر میافتین

مرسی دوست عزیز. منظورتون رو از این جمله متوجه نشدم! یعنی چی؟
یعنی برفرض ایمیل جایگـزین جیمـیلمون رو یک ایمیل یـاهو بدیم، و ایـمیل جایگزین اون یـاهو رو هم همین جیـمیلـمون بدیم؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
06-03-2016, 15:35
مرسی دوست عزیز.
منظورتون رو از این جمله متوجه نشدم! یعنی چی؟
یعنی برفرض ایمیل جایگـزین جیمـیلمون رو یک ایمیل یـاهو بدیم، و ایـمیل جایگزین اون یـاهو رو هم همین جیـمیلـمون بدیم؟
سلام
بله , درسته
مثال:
ایمیل اول:
1234@gmail.com
ايميل جايگزینش که برای بازیابی پاسوورد و یا شناساندن به جیمیل استفاده شده:
2469@gmail
ایمیل جایگرین این ایمیل هم همون 1234@gmail هست
حالا اگر به هر دلیل نشه وارد اولی شد , به احتمال زیاد به همون دلیل هم نمیشه وارد دومی شد

هیچ چیزی بهتر از شماره موبایل نیست و به محض تغییر موبایل هم باید در ایمیل هم تغییر کنه

Mehran14233
26-03-2016, 00:38
سلام دوستان.
من حواسم نبود و تمام sent mail هام رو پاک کردم و از سطل آشغال هم پاک کردم :n14:
راهی برای بازگشتشون هست؟ :n14:

MOHAMMAD_ASEMOONI
26-03-2016, 01:22
سلام دوستان.من حواسم نبود و تمام sent mail هام رو پاک کردم و از سطل آشغال هم پاک کردم راهی برای بازگشتشون هست؟ :n14:
سلام
اطلاعاتی که مینویسم از قسمت پشتیبانی gmail هست

اگر به صورت موقت از سطل آشغال حذف کرده باشین پس تا 30 روز قابل بازیابی هست . روشش هم همونجا شرح داده شده
اما اگر با دکمه ی delete for ever حذف کرده باشین فقط با دو روش ممکنه قابل بازیابی باشه . البته نوشته اگر یه نفر وارد ایمیلتون شده و اونها رو پاک کرده از این 2 استفاده کنین
1. Complete this process to secure your account. انجام این کارها برای امنتیت حسابتون
2. File a report گزارش دادن
اگر هم پیامهاتون غیب میشه یا نمیرسه اینجا رو کلیک کنین در همون صفحه
Have your messages gone missing? Click here to start investigating.

Ghaioom
14-04-2016, 14:58
سلام دوستان
ببخشید مزاحتون شدیم.
میخواستم بدونم اگه جیمیل حذف کنیم دوباره بخواهیم همون آی دی رو بسازیم باید چند ماهی منتظر بمونیم یا اینکه سریع میشه همون رو دوباره ساخت؟

در ضمن قسمت چت تو جیمیل میخوام یکی رو پاک کنم. انگار اینوایتش کردم خودم. زیرش نوشته invitation send .میرم داخل چتش بعد تنظیماتش . بعد که دکمه delete رو میزنم نمیره. من میخوام لغو کنم. هر کاری کردم نرفت. رو مخه خب!

amirdiba
08-05-2016, 20:49
سلام ی جیمیل دارم. حالا میخام تایید دو مرحله ای فعال کنم هر شماره ای میدم میگه Invalid number, try again
چه کنم؟ حتی شماره که واسه ریکاوری رو دادم و پیشفرض مینویسشو قبول نمیکنه

amirdiba
09-05-2016, 22:45
???????? کسی نمیدونه؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
09-05-2016, 22:58
سلام ی جیمیل دارم. حالا میخام تایید دو مرحله ای فعال کنم هر شماره ای میدم میگه Invalid number, try again چه کنم؟ حتی شماره که واسه ریکاوری رو دادم و پیشفرض مینویسشو قبول نمیکنه

سلام
بنده تجربه ای در این کار ندارم اما شاید شما شماره رو اشتباه تایپ میکنید
کد ایران نوشته شده ؟ یا باید خودتون بنویسید ؟
مطمئنید درسته ؟
مدلهای مختلف رو امتحان کردین ؟
±98
0098
98

spartaqus
16-05-2016, 08:02
سلام

آقا با این شماره تلفن که رمز تایید گوگل هست یکی تونست به اکانت من وصل بشه و رمز و همه چیز رو تغییر داد ولی تونستم اکانت رو برگردونم
الان باز میترسم اکانت رو از دست بدم .
همه چی رو تغییر دادم ولی بازم میترسم طرف ی مثل من همونجوری که من اکانت رو پس گرفتم بتونه پس بگیره
تو ایمیل یک نامه بود که زده بود your sercurity question has been changed که هکر تغییر داده من میخوام اونو تغییر بدم ولی پیداش نمیکنم.

سلام ی جیمیل دارم. حالا میخام تایید دو مرحله ای فعال کنم هر شماره ای میدم میگه Invalid number, try again چه کنم؟ حتی شماره که واسه ریکاوری رو دادم و پیشفرض مینویسشو قبول نمیکنه

برای منم نمیشه با این که شماره رو تغییر دادم.

spartaqus
16-05-2016, 12:08
دوستان الان بقیه جیمیل هامو چک کردم sequrity question داره فقط این ایمیل که هک شده بود نداره علتش چیه؟؟

amirdiba
18-05-2016, 22:00
سلام
بنده تجربه ای در این کار ندارم اما شاید شما شماره رو اشتباه تایپ میکنید
کد ایران نوشته شده ؟ یا باید خودتون بنویسید ؟
مطمئنید درسته ؟
مدلهای مختلف رو امتحان کردین ؟
±98
0098
98

شماره رو درست وارد میکنم اصلا ایران رو قبول نمیکنه. مطمنم اشتباه نمیکنم. شماره افغانستان رو قبول میکنه
دوستان کسی جدیدا فعال کرده؟؟
اخه کاری نیست کهانجام نداده باشم . ده تا ایمیل دارم که واسه اونت سالهای گذشتع فعال کردم. شماره ای هم که دارم میدم جدیده. حتی قدیم ها رو قبول نمیکنه
دوستان نظری نداره؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
19-05-2016, 01:51
شماره رو درست وارد میکنم اصلا ایران رو قبول نمیکنه. مطمنم اشتباه نمیکنم. شماره افغانستان رو قبول میکنهدوستان کسی جدیدا فعال کرده؟؟اخه کاری نیست کهانجام نداده باشم . ده تا ایمیل دارم که واسه اونت سالهای گذشتع فعال کردم. شماره ای هم که دارم میدم جدیده. حتی قدیم ها رو قبول نمیکنهدوستان نظری نداره؟

سلام
اگر میگه شماره غلطه پس با شماره های دیگه هم قاعدتاً همین رو میگه حالا شما با شماره های دیگه امتحان کنین ببینین چی میگه
یک بار هم با فیلنرشکن امتحان کنین

amirdiba
05-06-2016, 22:47
سلام
اگر میگه شماره غلطه پس با شماره های دیگه هم قاعدتاً همین رو میگه حالا شما با شماره های دیگه امتحان کنین ببینین چی میگه
یک بار هم با فیلنرشکن امتحان کنین

بعد دو سه هفته همون شماره رو به شکلی که قبلا میزدم وارد کردم و تمام مراحل راحت انجام شد. فقط نمیدونم چرا این مدت مدام میزد اینولید نامبر

moin_kz
07-09-2016, 13:27
سلام دوستان
من پسورد جمیلم یادم رفته
شماره بازیابی رو اشتباه وارد کردم
ولی ایمیل بازیابی رو میدونم وقتی هم با ایمیل بازیابی میکنم کد رو واسم میفرسته وقتی کد رو میزنم با پیغام زیر رو به رو میشم

Couldn't sign you in

Google couldn't verify it's you, so you can't sign in to this account right now.

ممنون میشم اگه دوستان راهنمایی کنند

MMDFullHD
07-09-2016, 14:38
سلام دوستان
من پسورد جمیلم یادم رفته
شماره بازیابی رو اشتباه وارد کردم
ولی ایمیل بازیابی رو میدونم وقتی هم با ایمیل بازیابی میکنم کد رو واسم میفرسته وقتی کد رو میزنم با پیغام زیر رو به رو میشم

Couldn't sign you in

Google couldn't verify it's you, so you can't sign in to this account right now.

ممنون میشم اگه دوستان راهنمایی کنند

اجازه نمیده چون مشکوکه که شاید خودتون نباشید
احتمالا باید دوباره سعی کنید این بار با شماره تلفن و یا سوالات خود گوگل

moin_kz
07-09-2016, 18:20
اجازه نمیده چون مشکوکه که شاید خودتون نباشید
احتمالا باید دوباره سعی کنید این بار با شماره تلفن و یا سوالات خود گوگل

شماره تلفن رو به اشتباهی وارد کردم سوالات رو هم نمی دونم دقیق !
راه دیگه ای وجود نداره؟

MMDFullHD
07-09-2016, 18:24
شماره تلفن رو به اشتباهی وارد کردم سوالات رو هم نمی دونم دقیق !
راه دیگه ای وجود نداره؟

خیر .
درصورتی که پسورد رو تغیر نمیدادید با کالی و ابزار hydra میشد کاریش کرد !

Rahpooyan
07-09-2016, 18:24
شاید زیاد تکرار کرده اید، سیستم بهتون مشکوک شده. بذارید یه چند ساعتی بگذره و بعد با همون ایمیل مجدد امتحان کنید.

MOHAMMAD_ASEMOONI
15-12-2016, 21:55
سلام دوستان
گزینه های جی میل برای شناسائی و بازيابی پاسورد هی داره بیشتر میشه:
Get a text message with a verification code at •••• ••72
Get a phone call with a verification code at •••• ••36
Confirm your recovery phone number
Confirm your recovery email
Enter the city you usually sign in from
Answer your security question
Ask Google for help getting back into your account
البته همه ی اینها رو با هم در یک ایمیل پیشنهاد نمیده . بستگی داره به چیزهایی که خودتون انتخاب کردین برای شناسائی و یا بازیابی پاسورد
نمیدونم چیز دیگه ای هم هست ؟ مثل اثر انگشت یا امضاء و اینها .
گمونم کم کم بگه برو ولی امرت رو بیار :20:

steps
03-02-2017, 19:59
سلام به همه من ایمیلی داشتم تا دیروز که رمزش رو به کسی دادم :n02: ولی شخص مورد نظر رمز ایمیل رو عوض کرده ولی شماره ریکاوری و ایمیل ریکاوری رو نتونسته عوض کنه چون نمیتونسته حالا من میخوام ریکاوری کنم گوگل احمق ارور میده اخرش درصورتی که کد ریکاوری برام پیامک میشه میزنم یک کد هم به ایمیل ریکاوری میره میزنم یک گزینه هست که دستگاه Xperia به گوشی وصل هست که دستگاه من نیست و برای دزد عزیز هست و من میزنم سوال بعد که در اخر هم از من ایمیل میخواد که برام یک کد ارسال بشه اون رو هم میزنم ولی در پایان این ارور مسغره رو میده
Couldn't sign you in

Google couldn't verify it's you, so you can't sign in to this account right now
وقتی شماره ریکاوری دارم دقیقا این مسغره بازی برای چی هست؟ :n04::n04:
کسی میتونه کمک کنه؟ شدید کمک نیازمندم

اینم جدیدا میده
Thanks for verifying your email.

You weren’t signed in because Google couldn’t confirm that xxxxxxysam12@gmail.com belongs to you.

راه تماسی هست با گوگل که بگیم لعنتی شماره و ایمیل ریکاوری رو درست میزنم دیگه دردت چیه

donnie yen
04-02-2017, 02:14
سلام به همه من ایمیلی داشتم تا دیروز که رمزش رو به کسی دادم :n02: ولی شخص مورد نظر رمز ایمیل رو عوض کرده ولی شماره ریکاوری و ایمیل ریکاوری رو نتونسته عوض کنه چون نمیتونسته حالا من میخوام ریکاوری کنم گوگل احمق ارور میده اخرش درصورتی که کد ریکاوری برام پیامک میشه میزنم یک کد هم به ایمیل ریکاوری میره میزنم یک گزینه هست که دستگاه Xperia به گوشی وصل هست که دستگاه من نیست و برای دزد عزیز هست و من میزنم سوال بعد که در اخر هم از من ایمیل میخواد که برام یک کد ارسال بشه اون رو هم میزنم ولی در پایان این ارور مسغره رو میده
Couldn't sign you in

Google couldn't verify it's you, so you can't sign in to this account right now
وقتی شماره ریکاوری دارم دقیقا این مسغره بازی برای چی هست؟ :n04::n04:
کسی میتونه کمک کنه؟ شدید کمک نیازمندم

اینم جدیدا میده
Thanks for verifying your email.

You weren’t signed in because Google couldn’t confirm that xxxxxxysam12@gmail.com belongs to you.

راه تماسی هست با گوگل که بگیم لعنتی شماره و ایمیل ریکاوری رو درست میزنم دیگه دردت چیه

.......................................
به نظرم بهتره که

شما یه forget password بزنی
یه لینک تغییر رمز واسه ایمل ریکاوری می یاد که از اون لینک میتونی رمز رو عوض کنی و یه رمز دیگه بذاری
جسارت و بی احترامی نباشه ولی به ایرانی جماعت نمیشه اعتماد کرد :n03:

باز دوستانی که وارد تر هستند امیدوارم کمک کنند.

steps
04-02-2017, 11:11
.......................................
به نظرم بهتره که

شما یه forget password بزنی
یه لینک تغییر رمز واسه ایمل ریکاوری می یاد که از اون لینک میتونی رمز رو عوض کنی و یه رمز دیگه بذاری
جسارت و بی احترامی نباشه ولی به ایرانی جماعت نمیشه اعتماد کرد :n03:

باز دوستانی که وارد تر هستند امیدوارم کمک کنند.

اصلا نباید اعتماد کرد
اصلا همچین گزینه ای بنام forgot password نیست.
قبلا بود جدیدا نیست دیگه نیست فقط need help هست

donnie yen
04-02-2017, 11:54
اصلا نباید اعتماد کرد
اصلا همچین گزینه ای بنام forgot password نیست.
قبلا بود جدیدا نیست دیگه نیست فقط need help هست

.................................
بله همینطوره نباید اعتماد کرد
عجب، پس تغییر کرده شرایط

ولی فکر کنم همون need help رو که بزنید
صفحه ی بعدش می تونید به ریکاوری ایمیل درخواست تغییر رمز بدین

یه عکس بذارید تا بیشتر بشه کمک کرد.

موفق باشید.

steps
04-02-2017, 12:11
بله گزینه اول این هست
Enter the last password you remember که به درستی میزنم
گزینه بعد
Get a verification code by text message or phone call at: •••• ••• ••33
که شماره خودم هست و کد ارسال میشه
گزینه بعد این هست
Google will send an email containing a one time verification code to she••••••••••@gmail.com
که اینجا هم کد به ایمیل ریکاوری ارسال میشه و درست میزنم
گزینه بعد
When did you create this Google Account?
که دقیق نمیدونم چه موقعی ساختمTry a different question میزنم
گزینه اخر هم این هست
Enter an email address you can check now. It helps if you use an email you’ve already added to this account.
Google will send a verification code to that email.
Enter the verification code here.
If Google can verify that this account belongs to you, you’ll see instructions to help you sign in
که همون جیمیل ریکاری رو میزنم و یک کد دیگه ارسال میشه اونم میزنم اما در اخر این رو میگه
Couldn't sign you in

donnie yen
04-02-2017, 18:44
بله گزینه اول این هست
Enter the last password you remember که به درستی میزنم
گزینه بعد
Get a verification code by text message or phone call at: •••• ••• ••33
که شماره خودم هست و کد ارسال میشه
گزینه بعد این هست
Google will send an email containing a one time verification code to she••••••••••@gmail.com
که اینجا هم کد به ایمیل ریکاوری ارسال میشه و درست میزنم
گزینه بعد
When did you create this Google Account?
که دقیق نمیدونم چه موقعی ساختمTry a different question میزنم
گزینه اخر هم این هست
Enter an email address you can check now. It helps if you use an email you’ve already added to this account.
Google will send a verification code to that email.
Enter the verification code here.
If Google can verify that this account belongs to you, you’ll see instructions to help you sign in
که همون جیمیل ریکاری رو میزنم و یک کد دیگه ارسال میشه اونم میزنم اما در اخر این رو میگه
Couldn't sign you in

............................................
سلام
نمیدونم چی بگم والا

من که چنین چیزی اولین بار هست دارم می بینم
دفعه ی پیش خود من با ریکاوری ایمل رمز یکی از اکانتام رو که یادم رفته بود برگردوندم
ای کاش رمز رو نمی دادین

شما با خود gmail.com مکاتبه کنید و مشکل رو بگین تا کمک کنند.

امیدورام دوستانی که وارد تر هستند هم کمکی کنند.

steps
05-02-2017, 11:16
جطوری میشه مکاتبه کردش؟؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
05-02-2017, 14:23
جطوری میشه مکاتبه کردش؟؟
سلام

درضمن , یک هکـر که قصد نفوذ به یک ایمیل رو داره هم حرفهای شما رو میزنه
گوگل نمیتونه اطمینان به هر کسی که میگه رمز دادم به فلانی و حالا مشکل دارم
اگر اون شخص حالا داره وارد ایمیلتون میشه , گوگل دیگران رو هکـر فرض میکنه

steps
06-02-2017, 12:14
سلام

درضمن , یک هکـر که قصد نفوذ به یک ایمیل رو داره هم حرفهای شما رو میزنه
گوگل نمیتونه اطمینان به هر کسی که میگه رمز دادم به فلانی و حالا مشکل دارم
اگر اون شخص حالا داره وارد ایمیلتون میشه , گوگل دیگران رو هکـر فرض میکنه

کد برای من اس ام اس میشه و شماره ریکاوری و ایمیل ریکاوری برای من مباشد کد هم برای شماره و هم برای ایمیل ریکاوری ارسال میشه اما ریکاوری نمیشه. گوگل احمق باید بدونه من که شماره تلفن و ایمیل ریکاوری دستم هست هکر نیستم

MOHAMMAD_ASEMOONI
06-02-2017, 14:00
کد برای من اس ام اس میشه و شماره ریکاوری و ایمیل ریکاوری برای من مباشد کد هم برای شماره و هم برای ایمیل ریکاوری ارسال میشه اما ریکاوری نمیشه. گوگل احمق باید بدونه من که شماره تلفن و ایمیل ریکاوری دستم هست هکر نیستم

سلام
یه نفر بدون هیچ مشکلی داره از اون ایمیل استفاده میکنه . گوگل چطوری اون شخص رو نادیده بگیره و شما رو مالک بدونه ؟
شاید یک نفر مدتی در یک شرکت کار کرده و براشون ایمیل ساخته و حالا اومده بیرون و شرکت پاسورد رو عوض کرده . گوگل این فرضیات رو هم باید در نظر بگیره
اگر کسی الان ازش استفاده نمیکرد شما راحت میتونستید ریکاوری کنید پاسورد رو بگیرین یا تغییرش بدین

manuch
06-02-2017, 16:17
فکر کنم اونجا که میگه یه ایمیل بده همین الان تماس بگیریم باهات، یه ایمیل دیگه بدید و عوضش کنید.

javadth
07-02-2017, 00:52
سلام

یه سری ایمیل برام اومده از یه ادرس خاص

میخوام اول اونا رو به فولدر خاصی ارسال کنم و همینطوری ایمیل های جدیدی که ازش میاد

دوم هم از همه شون خروجی بگیر

چیکار کنم ؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
07-02-2017, 07:00
فکر کنم اونجا که میگه یه ایمیل بده همین الان تماس بگیریم باهات، یه ایمیل دیگه بدید و عوضش کنید.سلام

ایمیلی که میخوان فقط برای گفتگو و سین جیم هست (بازپرسی )نه برای تغییر ایمیلِ جایگزین که روز اول ثبت شده
یاهو هم وقتی مشکل حل نمیشه میگه ایمیل بده . بعدش کلی سوال میپرسند . آخرین بار کِی وارد شدی ؟ با چه مرورگری ؟ رمزت رو حدس بزن .
تازه آخِر سر هم میگه اگه نتونی یکی از دو سوال امنینی رو بگی پس دیگه کاری از دست ما برنمیاد و برو یه ایمیل دیگه بساز

Ghaioom
16-02-2017, 03:06
سلام

ببخشید از قسمت گوگل+ میشه ایمیل طرف رو پیدا کرد؟ ندیدم توش بنویسه!

kaveh1589
20-02-2017, 08:11
درود دوستان
یه جیمیل هست که پسوردش فراموش شده
هم شماره موبایل هم ایمیل ریکاوری هست
کد به موبایل ارسال میشه به جیمیل ریکاوری هم همینطور
کدها رو که وارد می کنم آخرش این ارور رو میده
Google couldn't verify this account belongs to you
اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

Nostophobia
23-02-2017, 10:45
سلام

همونطور که می دونید میشه برای ایمیل یک لیبل/Label مشخص کرد تا با اون ایمیلها مختلف از هم سریع تشخیص داده بشن و حتی این امکان هست که برای یک آدرس مشخص مشخص کرد وقتی ایمیلی از اون سایت و یا شخص به شما ارسال شد با لیبلی که از قبل برای اون مشخص کردید نشان گزاری بشه. من اشتباهی یک آدرس ایمیل را با یک لیبل اشتباهی علامتگذاری کردم و هر موقع ایمیلی از اون سایت بخصوص به صندوق پستی من میاد با اون لیبل که مربوط به اون ایمیل نیست علامت گذاری میشه و باید بطور دستی ایمیل رو انتخاب کنم و از آیکون Labels تیک لیبل اشتباهی اون ایمیل رو بردارم و apply کنم. نمی دونم چطوری باید برای همیشه لیبل اشتباهی که برای اون آدرس ایمیل مشخص کردم رو برای همیشه حذف کنم تا وقتی از اون سایت بخصوص برام ایمیل اومد با لیبل درستی که می خوام بسازم مشخص بشه.
بطور کوتاه: چطور لیبل اشتباهی رو برای همیشه از یک آدرس که مربوط به لیبل نیست حذف کرد تا ایمیلهای اون سایت با لیبل اشتباهی علامت گذاری نشن.

ممنون از کمک شما

siava5h
23-02-2017, 16:07
سلام

همونطور که می دونید میشه برای ایمیل یک لیبل/Label مشخص کرد تا با اون ایمیلها مختلف از هم سریع تشخیص داده بشن و حتی این امکان هست که برای یک آدرس مشخص مشخص کرد وقتی ایمیلی از اون سایت و یا شخص به شما ارسال شد با لیبلی که از قبل برای اون مشخص کردید نشان گزاری بشه. من اشتباهی یک آدرس ایمیل را با یک لیبل اشتباهی علامتگذاری کردم و هر موقع ایمیلی از اون سایت بخصوص به صندوق پستی من میاد با اون لیبل که مربوط به اون ایمیل نیست علامت گذاری میشه و باید بطور دستی ایمیل رو انتخاب کنم و از آیکون Labels تیک لیبل اشتباهی اون ایمیل رو بردارم و apply کنم. نمی دونم چطوری باید برای همیشه لیبل اشتباهی که برای اون آدرس ایمیل مشخص کردم رو برای همیشه حذف کنم تا وقتی از اون سایت بخصوص برام ایمیل اومد با لیبل درستی که می خوام بسازم مشخص بشه.
بطور کوتاه: چطور لیبل اشتباهی رو برای همیشه از یک آدرس که مربوط به لیبل نیست حذف کرد تا ایمیلهای اون سایت با لیبل اشتباهی علامت گذاری نشن.

ممنون از کمک شما

مراجعه به تنظیمات ایمیل و یا کلیک بر روی آیکون چرخ دنده و رجوع به سربرگ Labels قادرید تمامی موارد رو مورد ویرایش قرار دهید

vxp
09-07-2017, 21:01
با درود ، من رمز جی میلم رو فراموش کردم ولی از روی موبایل به حسابم دسترسی دارم(ارسال و دریافت میل) کاری می تونم بکنم؟

noisymind
17-07-2017, 09:50
سلام. تو جی میل از کجا میشه تنظیم کرد که مثلا بعد از دو ساعت خودش ساین اوت کنه؟ الان کامپیوتر رو خاموش هم که بکنم (بدون ساین اوت) چند روز بعد هم که بیام جی میل رو باز کنم مستقییم میره تو اکانت از قبل باز شده!

siava5h
17-07-2017, 13:10
سلام. تو جی میل از کجا میشه تنظیم کرد که مثلا بعد از دو ساعت خودش ساین اوت کنه؟ الان کامپیوتر رو خاموش هم که بکنم (بدون ساین اوت) چند روز بعد هم که بیام جی میل رو باز کنم مستقییم میره تو اکانت از قبل باز شده!

اگر مرورگرتون رو به حالت Private ببرید، این مشکلتون حل میشه. و بعد از ترک سیستم یا بستن مرورگر یا خاموش شدن سیستم، اکانت دوباره باز نمیشه.
بعید میدونم خود جی میل همچین کاری رو کنه. شاید دیگران بدونن چطور میشه اینکار رو کرد.

MOHAMMAD_ASEMOONI
17-07-2017, 23:45
سلام. تو جی میل از کجا میشه تنظیم کرد که مثلا بعد از دو ساعت خودش ساین اوت کنه؟ الان کامپیوتر رو خاموش هم که بکنم (بدون ساین اوت) چند روز بعد هم که بیام جی میل رو باز کنم مستقییم میره تو اکانت از قبل باز شده!سلام

کارتون که تموم شد خودتون خروج رو بزنین
به همین سادگی

noisymind
18-07-2017, 12:56
سلام

کارتون که تموم شد خودتون خروج رو بزنین
به همین سادگی

خب چیزه! فراموشی و هزار تا درد دیگه :n02: قبلا یادم هست یاهو یک گزینه ای داشت که مثلا بعد از 4 ساعت که از لاگ این گذشت دوباره صفحه وارد شدن به سایت میومد.

MOHAMMAD_ASEMOONI
18-07-2017, 17:09
خب چیزه! فراموشی و هزار تا درد دیگه :n02: قبلا یادم هست یاهو یک گزینه ای داشت که مثلا بعد از 4 ساعت که از لاگ این گذشت دوباره صفحه وارد شدن به سایت میومد.

سلام
اگر مرورگر رو تنظیم کنید , با بستن مرورگر همه چیز مخصوصاً فایلهای کوکیز پاک میشه و شما خارج میشید از یاهو میل و جیمل و سایتهایی که sign in کرده بودین

siava5h
20-07-2017, 16:48

عادت کن همیشه از حالت private استفاده کنی.
برای فایرفاکس در محیط مرورگر قبل اینکه وارد ایمیل بشی کلیدهای ترکیبی Ctrl+shift+P رو بزنی به حالت private میره و یک نقاب بنفش رنگ در گوشه بالا راست مرورگر نمایان میشه.
برای کروم کلیدهای ترکیبی Ctrl+shift+N رو بزنی به همیچین صفح مشابهی وارد میشه.
پس از بستن مرورگر تمامی اطلاعات کوکی و هیستوری حذف میشن و حتی نیاز به LOG OUT کردن هم نیست.

البته در تنظیمات Gmail گزینه ی وجود داره که اگر شک داری کسی به ایمیلت قادره وارد بشه، میتونه کاری کنه همه دستگاهها غیر از دستگاه فعلی log out بشن

امیر2018
18-08-2017, 21:18
اگه کسی برای درست کردن جیمیل مشکل داره ، می تونه راهنمای ساده و تصویری ایجاد اکانت جیمیل رو در سایت اولین کیوسک avalinkiosk.ir ، قسمت راهنمای درست کردن ایمیل ، ببینه و به راحتی جیمیل داشته باشه.

albertxx
27-11-2017, 12:14
سلام
دوستان یه سوال
پسورد اکانت رو فراموش کردم و وقتی تو مرورگر سیستم رکاوری میکنم
اون قسمتی که باید captcha رو وارد کنم ارور میده و جلو نمیره

مطمعا هستم حروف داخل کادر رو وارد میکنم
حتی چند بار از قسمت صوتی کد امنیتی رو زدم

ولی بازم جلو نمیره و میگه کد رو اشتباه وارد میکنید !!
احساس میکنم کلا مشکل داره (( که بعیده ))

دلیلش رو نمیدونید ؟؟؟
با تشکر

MOHAMMAD_ASEMOONI
04-12-2017, 23:42
سلام
دوستان یه سوال
پسورد اکانت رو فراموش کردم و وقتی تو مرورگر سیستم رکاوری میکنم
اون قسمتی که باید captcha رو وارد کنم ارور میده و جلو نمیره

مطمعا هستم حروف داخل کادر رو وارد میکنم
حتی چند بار از قسمت صوتی کد امنیتی رو زدم

ولی بازم جلو نمیره و میگه کد رو اشتباه وارد میکنید !!
احساس میکنم کلا مشکل داره (( که بعیده ))

دلیلش رو نمیدونید ؟؟؟
با تشکر
سلام
بزرگ و کوچک بودن حروف و انگلیسی بودن شماره ها باید رعایت بشه

majidhmt
14-04-2018, 17:51
سلام
یک ایمیل دریافتی فیلتر کردم که بره تو یک پوشه لیبل
منتهی مستقیم تو لیبل نمیره و همچنین تو اینباکس میاره
میخوام تو اینباکس نباشه مثل یاهو مستقیم بره تو پوشه خودش
هرچی مراحلشو رفتم جواب نگرفتم عکس زیر
راه دیگه ای هست؟

bazarche2017
26-12-2018, 02:27
سلام خسته نباشید مدیران و بچه های فعال گروه
خواهشا به دادم برسین
جیمیل دارم که سال ساختش یادم نیست ولی دوتا شماره واسه بازیابی گذاشتم که جفتشم فعاله در حال حاضر،،ولی واسه دومی رمز نمیاد و سال ساخت اکانت رو میپرسه که یادم نمیاد
یه جیمیل هم واسه بازیابی گذاشتم که اونم مث این فراموش کردم
یه راهی بدین که بتونم برش گردونم
هزینشم هرچی باشه رو سر میذارم

- - - Updated - - -

خواهشا به دادم برسین
جیمیل دارم که سال ساختش یادم نیست ولی دوتا شماره واسه بازیابی گذاشتم که جفتشم فعاله در حال حاضر،،ولی واسه دومی رمز نمیاد و سال ساخت اکانت رو میپرسه که یادم نمیاد

- - - Updated - - -

خواهشا به دادم برسین

- - - Updated - - -

خواهشا به دادم برسین

- - - Updated - - -

خواهشا به دادم برسین

- - - Updated - - -

خواهشا به دادم برسین

- - - Updated - - -

خواهشا به دادم برسین

- - - Updated - - -

خواهشا به دادم برسین

- - - Updated - - -

خواهشا به دادم برسین

- - - Updated - - -

خواهشا به دادم برسین

- - - Updated - - -

خواهشا به دادم برسین

- - - Updated - - -

خواهشا به دادم برسین

- - - Updated - - -

خواهشا به دادم برسین

- - - Updated - - -

خواهشا به دادم برسین

- - - Updated - - -

خواهشا به دادم برسین

- - - Updated - - -

خواهشا به دادم برسین

- - - Updated - - -

خواهشا به دادم برسین

- - - Updated - - -

خواهشا به دادم برسین

- - - Updated - - -

خواهشا به دادم برسین

- - - Updated - - -

خواهشا به دادم برسین

MOHAMMAD_ASEMOONI
26-12-2018, 09:58
سلام خسته نباشید مدیران و بچه های فعال گروهخواهشا به دادم برسین
جیمیل دارم که سال ساختش یادم نیست ولی دوتا شماره واسه بازیابی گذاشتم که جفتشم فعاله در حال حاضر،،ولی واسه دومی رمز نمیاد و سال ساخت اکانت رو میپرسه که یادم نمیادیه جیمیل هم واسه بازیابی گذاشتم که اونم مث این فراموش کردم
یه راهی بدین که بتونم برش گردونمهزینشم هرچی باشه رو سر میذارم

سلام
اگر یادتون نیست پسووردش چیه , جیمیل با توجه به گزینه هایی که خودتون قبلاً انتخاب کردین بهتون کمک میکنه برای بازیابی پسوورد
مثلاً شماره موبایل , ایمیل جایگزین , سوال سِرّی
حالا شما در قسمت پسوورد یک پسوورد رو وارد میکنین که غلطه
در زیر همین صفحه نوشته need help ?
وقتی واردش بشین اولین گزینه ای که انتخاب کردین رو بهتون میده مثل سوال سری
اگر جوابش رو نمیدونین دوباره need help رو بزنین

اگر اون رو هم نمیدونین یا دیگه گزینه ای انتخاب نکرده باشین ازتون یک ایمیل فعال میخوان تا با شما تماس بگیرند و ازتون سوالاتی میپرسند که اگر جوابش رو ندونید دیگه هیچوقت نمیتونین واردش بشین چون هکـرها سعی میکنند از همین روشها هم استفاده کنند برای ورود به ایمیل قربانی
.
===================================
صرفه جویی های میلیونی در هزینه های خودرو و زندگی

imanasgharpour
06-06-2019, 02:16
لطفا پاک شود

imanasgharpour
06-06-2019, 02:20
سلام دوستان مدتیه ایمیل های تبلیغاتی دیونم کرده. هرچی انسابسکرایب میکنم فایده نداره و انگار تعدادشون بیشتر میشه ایمیل ها بیشتر از .jp هستن میوت بلاک ریپورت هرچی به ذهنم رسید انجام دادم نمیشه ک نمیشه تقریبا هر ایمیل دامینش متفاوته . کسی درمانی سراغ داره؟

imanasgharpour
28-06-2019, 19:35
سلام دوستان مدتیه ایمیل های تبلیغاتی دیونم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])کرده. هرچی انسابسکرایب میکنم فایده نداره و انگار تعدادشون بیشتر میشه ایمیل ها بیشتر از .jp هستن میوت بلاک ریپورت هرچی به ذهنم رسید انجام دادم نمیشه ک نمیشه تقریبا هر ایمیل دامینش متفاوته . کسی درمانی سراغ داره؟

کسی نمیتونه کمک کنه؟؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
29-06-2019, 15:49
سلام
دوستان مدتیه ایمیل های تبلیغاتی دیونم کرده. هرچی انسابسکرایب میکنم فایده نداره و انگار تعدادشون بیشتر میشه ایمیل ها بیشتر از .jp هستن میوت بلاک ریپورت هرچی به ذهنم رسید انجام دادم نمیشه ک نمیشه تقریبا هر ایمیل دامینش متفاوته .
کسی درمانی سراغ داره؟

سلام
دکمه ی اسپم رو براشون بزنید و فراموششون کنین
صندوق اسپم رو هم اگر تنظیمش کنین بعد از مدتی که تعیین میکنین ایمیلهاش حذف میشن مثلاً یک ماه یا دو هفته
.

===================================
میلیونها تومن صرفه جویی در هزینه های خودرو و زندگی
قوانین و مقرراتِ گفتگو و تبادلِ نظر

.
برنامه های مهم و کاربردی برای گوشیهای اندرویدی
.

imanasgharpour
29-06-2019, 18:01
سلام
دکمه ی اسپم رو براشون بزنید و فراموششون کنین
صندوق اسپم رو هم اگر تنظیمش کنین بعد از مدتی که تعیین میکنین ایمیلهاش حذف میشن مثلاً یک ماه یا دو هفته
.

ممنون بابت پاسخت اما من روزانه برام زیاد ایمیل میاد و خیلیاش میره تو اسپم و قاطی اونا میشه. درکل ممنون ازت

SPIRIT PALST III
19-12-2019, 16:56
سلام

چندتا سوال در مورد جیمیل داشتم:

* من یک جیمیل داشتم که از موقعی که ساختم تا الان استفاده می کنم ازش ولی چندتا جیمیل دیگه هم ساخته بودم که بعضی هاش رو اطلاعاتش رو دارم بعضی ها رو هم نه و فقط یه بار استفاده کردم و اطلاعاتش رو ذخیره نکردم ... می خواستم بدونم چه جوری میشه فهمید چه جیمیل توسط من تا حالا ساخته شده؟

* نکته دیگه اینکه اگه بخوایم یه سری جیمیل های ساخته شده توسط خودم رو حذف کنم چه جوری باید این کار رو بکنم؟ و اینکه با یک شماره موبایل چندتا جیمیل میشه ساخت و با یک جیمیل چندتا جیمیل دیگه؟ چونکه یه جیمیل تازه ای که ساختم شماره موبایل ندادم فقط جیمیل قبلیم رو دادم برای ثبت نام... .

مرسی...

igi1382
22-10-2020, 12:11
سلام در ردیابی اکانت جیمیل مشکل دارم دوستان در ابتدا بگم که تنظیمات مربوط ردیابی تلفن فعال و مکان یاب و اینترنت روشن کردم اومدم تلفنم ردیابی زدم به صورت ازمایشی که اگه خدای نکرده سرقت رفت بتونم کاری انجام بدم بگذریم ..... وارد مکان یابی شدم اما نوشته نمیتوان به تلفن دسترسی داشت
دوباره اومدم باتحریم شکن استفاده کردم اما نقشه یه کشور دیگه نشون داد اما درصد باتری تلفن و نام مودم درست نشون داد مشکل کار کجاست؟

SINASONY
18-12-2021, 16:08
درود دوستان .برای جیمیل تایید دو مرحله ای فعال کردم یعنی قبل ورود به شمارم یه کد میفرسته بعد وارد جی میل میشه. الان کد برام نمیاد.اروری که میده میگه از سیستمی میخوای وارد بشی که برای گوگل ناشناختس. دوستان ورود به جی میل برام شدیدا حیاتیه. کمک کنید مشکل حل بشه. ممنون.