PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [ Gmail ] / تمامی مسائل جي ميل

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5

mahsaa67
09-03-2013, 17:15
[QUOTE=saeediranzad;7524899][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این در یاهو هست. چون احتمال دادم دوستهاتون از یاهو استفاده میکنند.Show images را میبینید؟
اگر بالای ایمیلی این آیکون نیاد؛ یعنی توی آن ایمیل عکسی نیست.
یا اینکه قسمت نشون دادن عکس در مرورگر غیرفعال شده. مثلاً در کروم
Setting>Advanced setting>Privacy:Content setting>Images:Don't show...
حالت دیگه نداره.[/QUOTE

ببخشید من اصلا نفهمیدم شما چی گفتید , ولی باید بگم دوستام هم از یاهو استفاده می کنن هم از گوگل که هر دوتاشون مشکل دارن و هر دو تاشون هم مثل همون عکسی که براتون فرستادم فقط یسری نوشته دریافت میکنن
و من از کروم استفاده نمی کنم , از Firefox استفاده می کنم

inceptro
12-03-2013, 16:15
سلام.

من با جی میلم تو چن سایت ثبت نام کردم ولی هر روز چن صدتا پیام تبلیغاتی از این سایتها برام ارسال میشه که واقعا اذیت کننده هست و من نمیخوام اینها رو بفرستن ولی چون از اون طرف نمیشه کاری کرد خواستم بدونم میشه تو جی میل کاری کرد که این پیامها دیگه نیاد؟

در ضمن طریقه حذف اکانت جی میل چطوریه؟

ممنون.

mehdisp
14-03-2013, 15:10
چرا جیمیل تو حالت استاندارد باز نمیشه؟

m.beh
14-03-2013, 22:28
سلام.

من با جی میلم تو چن سایت ثبت نام کردم ولی هر روز چن صدتا پیام تبلیغاتی از این سایتها برام ارسال میشه که واقعا اذیت کننده هست و من نمیخوام اینها رو بفرستن ولی چون از اون طرف نمیشه کاری کرد خواستم بدونم میشه تو جی میل کاری کرد که این پیامها دیگه نیاد؟

در ضمن طریقه حذف اکانت جی میل چطوریه؟

ممنون.

می شه آدرس ها رو بلاک یا فیلتر کرد
حذف کردن امانتو والا فکر نکنم بشه. درست یادم نیست شایدم می شد ولی دیگه نمی شد دوباره اکانتو گرفت یه سرچ کنم به نتیجه رسیدم میام نتیجشو می گم

چرا جیمیل تو حالت استاندارد باز نمیشه؟

ایرانی دیگه؟! یه چند وقته مشکل دار شده باز این جی میل و سیستم های ارتباطی امیدواریم حل شه :n06:

arazboy
18-03-2013, 22:21
توی گوگل پلاس عضو شده ام و آنقدر ایمیل آمده بیپاره کرده ممنون میشم از استاد های عزیز راهنمایی کنند چی کار کنم که خلاص شوم؟
می شود آن را فیلتر کرد ؟ چه طوری

hamidchi
18-03-2013, 22:45
توی گوگل پلاس عضو شده ام و آنقدر ایمیل آمده بیپاره کرده ممنون میشم از استاد های عزیز راهنمایی کنند چی کار کنم که خلاص شوم؟

میتونید از قسمت تنظیمات بخش فیلتر ، اون پایین یه گزینه داره ساختن فیلتر جدید ، بعد که اون گزینه رو زدید مشخصات ایمیلی که میخاید فیلتر بشه رو میدید ، شما آدرس ایمیلی که واستون زیاد میاد رو وارد کنید
گزینه های زیرش هم مثلا مشخص میکنه که شما میتونید ایمیل های دریافتی از اون آدرس رو حذف کنید یا داخل یه لیبل جدا داشته باشید و گزینه ها ی دیگه که مشخصه عملکردش
پیشنهاد میکنم اول از بخش تنظیمات قسمت لیبل یه لیبل با اسم مثلا گوگل پلاس بسازید و بعد برید فیلتر بسازید و ایمیل های گوگل پلاس رو داخل اون لیبل دریافت کنید فقط ، اینطوری اینباکس شما هم شلوغ پلوغ نمیشه

m.beh
18-03-2013, 23:01

تنظیمات گوگل پلاسو چک کردی؟
من عضو نیستم نمی دونم ولی احتمال زیاد گزینه هایی برای میل داره اونا تغییر بدی بهتره تا فبلتر کنی بالاخره تکلبف خودت با خودت معلوم می شه

Fusi0n
20-03-2013, 12:19
قبلا میشد شماره تلفن که دادی مشکلی پیش اومد یه کد وری فای میفرستاد وارد ایمیل میشدی
الان میزنه کشور ساپورت نمیکنه با اینکه ایران تو لیست هست
این مشکل از چی بخاطر مسدود کرد ایران یا چیز دیگه ؟

PNC
21-03-2013, 11:59
بچه ها من یه مدته دیگه برام G-Talk لوگین نمیشه.
برا بقیه بچه ها هم این مشکل هستش ؟

solidworm
21-03-2013, 20:15
بچه ها من یه مدته دیگه برام G-Talk لوگین نمیشه.
برا بقیه بچه ها هم این مشکل هستش ؟
بعله برای همه همین طوره. از لحاظ فیلتر هوا مشکل پیدا کرده.

saheb52
23-03-2013, 21:50
با سلام عرض خسته نباشید خدمت شما من تازه واردم یه سوالی داشتم . چطور میشه یه جیمل ساخت بدون این که برای ثبت نام شماره بدی ؟ اخه دو سه مرحله داره ثبت نام جیمل اول اسمو تاریخ معرفتو کد امنیتی بعد مرحله دوم ازت شماره میخواد بدون شماره نمیذاره جیمل ثبت کنی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این عکس بالای میگن از این طریق از یه جیمل دعوت نامه بفرستی که دقیق توضیح ندادن کجای جیمل چه جوری کدوم بخشش خواستم راهنمایم کنید اگه از این روش خبر دارید مرسی

m.beh
24-03-2013, 00:06
با سلام عرض خسته نباشید خدمت شما من تازه واردم یه سوالی داشتم . چطور میشه یه جیمل ساخت بدون این که برای ثبت نام شماره بدی ؟ اخه دو سه مرحله داره ثبت نام جیمل اول اسمو تاریخ معرفتو کد امنیتی بعد مرحله دوم ازت شماره میخواد بدون شماره نمیذاره جیمل ثبت کنی
این عکس بالای میگن از این طریق از یه جیمل دعوت نامه بفرستی که دقیق توضیح ندادن کجای جیمل چه جوری کدوم بخشش خواستم راهنمایم کنید اگه از این روش خبر دارید مرسی

والا من همینالان یه اکانت ساختم نه شماره خواست نه هسج چیر ایرانم تو لیستش بود
یه صفحه است فقز برای ساخت جی میل اونو پر میکنی قسمتیم که خواسته اون حروف عجیب غریبو برای اینکه بفهمه روبات نیستی رو وارد کنی می گه اگه دوست داری جای وارد کردن این شمارتو بده کد بهت بدیم می تونی ندی اون حروفو وارد کنی ندیدم مشکلات شمارو داشته باشه. مطمئینی داری جی میل باز می کنی؟

saheb52
24-03-2013, 00:23
بله منم جا شماره خالی میذارم اون کدای زیرو وارد میکنم کد امنیتی بعد که نکس میزنم شماره میخواد

اینجا بعدیشه که شماره میخواد تا شماره بش ندی نمیذاره ثبت کنی

saheb52
24-03-2013, 00:25
این اولیشه که اون جا پاین کداشو میزنم با ایمل یاهوم میدم

m.beh
24-03-2013, 11:19
والا چیزی به نظزم نمی رسه
من خودم همین دیشب همشو پر کردم حتی موبایلو به ایران تغییر دادم ولی شماره ندادم و تنها قسمتی که خالب موند همون موبایلم بود.
ببین اینو تیک می زنی؟
skip this verification (phonr verification may be riquired)
شاید حواست نیست اینو تیک می زنی که می ره قسمت بعدی و اگر نه باید عد این قسمت اگر ارورو نداشته باشه بهت بگهحله اینم اکانتت
منم این تیکو امتحان کردم وقتی می زنیش می ره اون صفحه ای که تو میگی
ولی خوب اگر نشد چه عیبی داره موبایلتو بده بگو زنگ بزنه
من خودم می شناسم افرادی رو ک اینکارو می کنند تو ایران نه خارج. تازه نه فقط برای باز کزدن جی میل بلکه تنظیماتشو یه کاری کردند که اگر از یه وسیله دیگه غیر از وسیله خودشون کسی بخواد وارد جی میل بشه باید از طریق تلفن کد بدند خظرناک نیست:n02:

norooz1345
24-03-2013, 14:10
والا چیزی به نظزم نمی رسه
من خودم همین دیشب همشو پر کردم حتی موبایلو به ایران تغییر دادم ولی شماره ندادم و تنها قسمتی که خالب موند همون موبایلم بود.
ببین اینو تیک می زنی؟
skip this verification (phonr verification may be riquired)
شاید حواست نیست اینو تیک می زنی که می ره قسمت بعدی و اگر نه باید عد این قسمت اگر ارورو نداشته باشه بهت بگهحله اینم اکانتت
منم این تیکو امتحان کردم وقتی می زنیش می ره اون صفحه ای که تو میگی
ولی خوب اگر نشد چه عیبی داره موبایلتو بده بگو زنگ بزنه
من خودم می شناسم افرادی رو ک اینکارو می کنند تو ایران نه خارج. تازه نه فقط برای باز کزدن جی میل بلکه تنظیماتشو یه کاری کردند که اگر از یه وسیله دیگه غیر از وسیله خودشون کسی بخواد وارد جی میل بشه باید از طریق تلفن کد بدند خظرناک نیست:n02:

حرف این دوستمون رو تایید می کنم. دیروز خودم یک اکانت جدید ساختم. خیلیم راحت بود.

inceptro
24-03-2013, 15:15
بله منم جا شماره خالی میذارم اون کدای زیرو وارد میکنم کد امنیتی بعد که نکس میزنم شماره میخواد

اینجا بعدیشه که شماره میخواد تا شماره بش ندی نمیذاره ثبت کنی

تا اوننجایی که من تجربه کردم فقط در صورتی شماره نمیخواد که فقط با آی پی و لوکیشن ایران اقدام به ایجاد اکانت کنین،در صورتی که از و*ی*پ*ی*ا*ن یا س*ا*ک*س استفاده کنین باید برای تایید شماره بدین/

m.beh
24-03-2013, 16:21
تا اوننجایی که من تجربه کردم فقط در صورتی شماره نمیخواد که فقط با آی پی و لوکیشن ایران اقدام به ایجاد اکانت کنین،در صورتی که از و*ی*پ*ی*ا*ن یا س*ا*ک*س استفاده کنین باید برای تایید شماره بدین/

اونا رو نمی دونم ولی من از آی پی های کشورهای دیگه هم امتحان کردم و همه مشخصات رو برای ایران دادم مشکلی نبوده. اما ممکنه انواع ف شکن ها مشکلات مختلفی ایجاد کنند نمی دونم. پس بدون ف س امتحان کنید شاید دلیلش همین باشه

hamidchi
24-03-2013, 16:27
خب چرا شما نمیخاین شماره تونو وارد کنید ؟؟؟ :n13: وارد کنید بعدا هم اگه پسورد رو فراموش کردین راحت ترین ، نمیدونم چرا اینقدر میخاین این مرحله رو یه جوری دور بزنین ؟؟:n13:

saheb52
24-03-2013, 18:20

ایول مرسی کارت 20

haestaph
25-03-2013, 10:54
خب چرا شما نمیخاین شماره تونو وارد کنید ؟؟؟ :n13: وارد کنید بعدا هم اگه پسورد رو فراموش کردین راحت ترین ، نمیدونم چرا اینقدر میخاین این مرحله رو یه جوری دور بزنین ؟؟:n13:حتما فکر میکنن براشون مشکل ساز میشه بعدا :n08:

saheb52
25-03-2013, 13:27
حتما فکر میکنن براشون مشکل ساز میشه بعدا :n08:

نه به این نیست 3 تا جیمل دارم که 2 تاش ماله گوگل پلاسه گوگل پلاس هم همش پستای مستقیم میذارن که تو جیمل نامه ها ثبت میشه پر پر میشه اصلا دیگه اگه نامه ای برام بیاد نمیتونم پیداش کنم بینه اون همه پستای گوگل پلاسی
الان میخوام یکی جدید بسازم فقط گوگل پلاس باش نرم بزارم برا ایملام که میگه این شماره قبلا ثبت کردی گفتم اگه روشی هست که شماره نخواد اونو انجام بدم کسی از دوستان هم کدو فعال سازی برام ارسال نمیکنه از بس این روزا ترسو زیاد شده

hamidchi
25-03-2013, 13:34
نه به این نیست 3 تا جیمل دارم که 2 تاش ماله گوگل پلاسه گوگل پلاس هم همش پستای مستقیم میذارن که تو جیمل نامه ها ثبت میشه پر پر میشه اصلا دیگه اگه نامه ای برام بیاد نمیتونم پیداش کنم بینه اون همه پستای گوگل پلاسی
الان میخوام یکی جدید بسازم فقط گوگل پلاس باش نرم بزارم برا ایملام که میگه این شماره قبلا ثبت کردی گفتم اگه روشی هست که شماره نخواد اونو انجام بدم کسی از دوستان هم کدو فعال سازی برام ارسال نمیکنه از بس این روزا ترسو زیاد شده

خب شما داری با این کار صورت مسئله رو پاک میکنی ، این جوری که شما میگی واسه هر موردی باید یه جی میل داشته باشی
به نظرم بهترین راه برای خلاصی از دست ایمیل های زیاد یک سایت خاص ساختن فیلتر و لیبل جدا واسه هر کدوم از این سایت ها هست
که باعث میشه اینباکس شما همیشه منظم و خلوت باشه

saheb52
25-03-2013, 15:04
خب شما داری با این کار صورت مسئله رو پاک میکنی ، این جوری که شما میگی واسه هر موردی باید یه جی میل داشته باشی
به نظرم بهترین راه برای خلاصی از دست ایمیل های زیاد یک سایت خاص ساختن فیلتر و لیبل جدا واسه هر کدوم از این سایت ها هست
که باعث میشه اینباکس شما همیشه منظم و خلوت باشه
شما حتما گوگل پلاس نبودین این کار برا یاهو انجام میشه ولی جیمل وقتی گوگل پلاس باش بری چند نفر تازه وارد ادد کنی یا اددت کنی هر پستی که میذارن وارد جیمل میشه سایت خاصی نیست که بتونی ببندیش بعد جداگونه بهتره بدونی این فقط برا ایملاست دومی برا پلاس که بیخیال جیملش میشی

saheb52
25-03-2013, 15:12
هیچکیم جواب درستی نداد سوالمو با سوال جواب دادن چه خوب میشد اگه از کسی یه سوالی میپرسی بجا این که گیج ترت کنه سوالتو با سوال جواب نده
بگه نمیدونم یا بلد نیستم

smfazel
25-03-2013, 15:21
هیچکیم جواب درستی نداد سوالمو با سوال جواب دادن چه خوب میشد اگه از کسی یه سوالی میپرسی بجا این که گیج ترت کنه سوالتو با سوال جواب نده
بگه نمیدونم یا بلد نیستم

شما چرا اطلاع رسانی از طریق ایمیل رو تو گوگل پلاس خاموش نمیکنی؟
هر ایمیلی که میاد آخرش یه لینک داده که اگه نمیخوای ایمیل بیاد به این صفحه برو و اطلاع رسانی رو خاموش کن

::: Sent From My Xperia TX, Using Tapatalk 2 :::

mohammad_s7201
28-03-2013, 09:35
سلام.
دوستان ایمیل های من چرا هی خودبه خود پاک میشن.
من کلی ایمیل تو اینباکس و سنت داشتم ولی همشون پاک شدن.
کلا هر ایمیلی میاد بعد از یه مدت خودش پاک میشه:n03:
یه بار وقتی میخواستم لاگین کنم ایمیل دوم ازم خواست منم ایمیل یاهو رو دادم. از اون به بعد اینطوری شد

چیکار باید بکنم؟

amir-shakh
02-04-2013, 01:30
سلام دوستان من کارم هر روز با نرم افزار جی تالک و از زمان فیلی دیگه مستقیم باز نمیشه و مجبورم از نسخه تحت وب استفاده کنماگه راهی میشناسید بگیدمن قبلا از این وی پ استفاده میکردم لاگین ک میشد قطع میکردم و راحت نرم افزارهای کاریمو باز میکردم اما الان اصلا لاگین نمیشه و با کلک هم ک میشه دیگه وقتی اون وی پ قطع کنی کار نمیکنه و sig out میشه

arazboy
02-04-2013, 09:39
سلام
می خواهم برای چند نفر ایمیل بفرستم و آنها موقع باز کرن لیست من نبینند چی کار کنم ؟ این معضل بزرگی برام شده

m.beh
03-04-2013, 00:13
سلام دوستان من کارم هر روز با نرم افزار جی تالک و از زمان فیلی دیگه مستقیم باز نمیشه و مجبورم از نسخه تحت وب استفاده کنماگه راهی میشناسید بگیدمن قبلا از این وی پ استفاده میکردم لاگین ک میشد قطع میکردم و راحت نرم افزارهای کاریمو باز میکردم اما الان اصلا لاگین نمیشه و با کلک هم ک میشه دیگه وقتی اون وی پ قطع کنی کار نمیکنه و sig out میشه

دوست من آن طور که اطلاع دارم الان خیلی از دوستان من با جی تاک بدون فیلتر شکن مشکلی ندارند فقط ممکنه همون بلایی که چند وقت یه بار سر گوگل می اد کند می شه باعث غیر فعال شدن جی تاک هم بشه. تنها چیزی که به نظر من می رسه دیدن ستینگ جی تاک برای وصل شدن به اینترنت است.
به نظر می رسه اینجا بگی ممکنه مشکلت راحت تر حل شه هر چند یه تاپیک دیدم مردم هم مشکل تورو داشتند. دیگه اینجوریا شده دیگه:n03:

سلام
می خواهم برای چند نفر ایمیل بفرستم و آنها موقع باز کرن لیست من نبینند چی کار کنم ؟ این معضل بزرگی برام شده

منظورتون اینه که به یه لیست آدم مبل بزنید ولی گیرنده ها نبینند به کی میل زدید غیر خودشون که میل رو دریافت کردند؟
از BCC استفاده کنید. یعنی همه آدرس هایی رو که میخاید بهشون بفرستید جای TO توی BCC وارد کنید اینجوری آدرس هایی که بهشون فرستادید معلوم نمی شه

m.beh
03-04-2013, 00:19
سلام.
دوستان ایمیل های من چرا هی خودبه خود پاک میشن.
من کلی ایمیل تو اینباکس و سنت داشتم ولی همشون پاک شدن.
کلا هر ایمیلی میاد بعد از یه مدت خودش پاک میشه:n03:
یه بار وقتی میخواستم لاگین کنم ایمیل دوم ازم خواست منم ایمیل یاهو رو دادم. از اون به بعد اینطوری شد

چیکار باید بکنم؟

آیا شما میل هاتونو با گوشی مبایلتون هم چک می کنید یا میلتونو با گوشی مبایلتون سینک کردین؟ آیا غیر کامپیوتر خودتون از وصیله دیگری جهت چک میل استفاده می کنید؟

mohammad_s7201
04-04-2013, 09:46
آیا شما میل هاتونو با گوشی مبایلتون هم چک می کنید یا میلتونو با گوشی مبایلتون سینک کردین؟ آیا غیر کامپیوتر خودتون از وصیله دیگری جهت چک میل استفاده می کنید؟

نه فقط با کامپیوتر شخصی خودم چک می کنم. هرچی ایمیل میاد توش بعد از یه مدت پاک میشه:n03:
با موبایل هم سینک نکردم

haestaph
04-04-2013, 10:35
نه فقط با کامپیوتر شخصی خودم چک می کنم. هرچی ایمیل میاد توش بعد از یه مدت پاک میشه
:n03:
با موبایل هم سینک نکردم

آی پی ها رو چک کن شاید کسی به ایمیل دسترسی داره.
یوزر و پسورد و سوالات امنیتی رو هم تغییر بده.

PNC
04-04-2013, 11:27
سلام دوستان
بچه ها یه سوال دارم بخشش رو متاسفانه نتونستم پیدا کنم.
در G Plus یه بار گوگل یه صفحه ای برای من نمایش داد که گفت میخوای صفحاتی که Follow کردی رو اگر چیزی پست کردن در Notification نمایش بدیم که من بدبختی یه سری صفحات رو OK کردم از اون روز هر موقع من برم گوگل Notif های من قشنگ تا +99 میره که همش صفحاتی که Follow کردم پستاشون اومده برام.
میخواستم ببینم از کدوم قسمت باید ویرایش کنم و این رو غیر فعال کنم!
moj63
15-04-2013, 22:35
سلام
قبلا ایمیل های Yahoo،Hotmail،AOL در جیمیل میشود ایمپورت کرد و از جمیل ایمیل ها رو دید ، حالا هر چی چیک میکنم همچین حالتی نداره ، این حالت رو گوگل غیر فعال کرده ؟

tajrobenik
17-04-2013, 09:39
سرعت جی میل خیلی کم شده....!؟

noisymind
18-04-2013, 10:46
آره منم در وارد شدن به Gmail مشکل دارم و گاهی به مدت زیادی روی صفحه لودینگ میمونه!

Masоud
18-04-2013, 11:58
این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو ببینید کمکتون میکنه جیمیل زودتر لود بشه.

bastami
18-04-2013, 12:11
سلام
قبلا ایمیل های Yahoo،Hotmail،AOL در جیمیل میشود ایمپورت کرد و از جمیل ایمیل ها رو دید ، حالا هر چی چیک میکنم همچین حالتی نداره ، این حالت رو گوگل غیر فعال کرده ؟

از بقیه ایمیلها به جیمیلت فوروارد کن. جیمیل هیچوقت ایمپورت نداشته!

ارسال شده از GT-I9100G با استفاده از تپاتالک 2

SPIRIT PALST III
21-04-2013, 18:30
چه جوری میشه جیمیل رو روی http تنظیم کرد؟؟؟

مرسی..

mehdy.z
21-04-2013, 21:34
دوستان کلا پروتکل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به فنا رفته؟؟؟
جایی نیست بشه اعتراض کرد؟؟...بابا دیگه شورش رو در آوردن که!!

Hi5
27-04-2013, 19:42
چرا من هر چی برای یک ایمیل فیلتر درست میکنم که بدون خوندن ایمیل حذف بشه بازم ازهمون ایمیل میل دریافت میکنه؟

m.beh
27-04-2013, 22:02
چرا من هر چی برای یک ایمیل فیلتر درست میکنم که بدون خوندن ایمیل حذف بشه بازم ازهمون ایمیل میل دریافت میکنه؟

راه حلتون دقیق چی هست؟ شما می تونید بلاک کنید آدرسو و بدین شکل از شر فیلتر درست کردن هم خلاص شید

Hi5
28-04-2013, 01:52
راه حلتون دقیق چی هست؟ شما می تونید بلاک کنید آدرسو و بدین شکل از شر فیلتر درست کردن هم خلاص شید

منظورتونو نگرفتم..

مگه من عرض نمودم چکار میکنم بلاک میکنم بازم ایمیل میاد ازش:

m.beh
28-04-2013, 11:00
منظورتونو نگرفتم..

مگه من عرض نمودم چکار میکنم بلاک میکنم بازم ایمیل میاد ازش:

سلام
من یه چند وقته اینکارارو با جی میل انجام ندادم اینم ک گذوشتی فارسیه من فارسی کار نمی کنم الان وقت ندارم دقیق بگم از فیلترینگ چطور بری امزور فردا یه سرچی می کنم می گم. اگر دوستان زودتر جواب نداده بودند.
فقط یه راه حل دریگه رو برات می گم. اسپمش کن. انتخابش کن. روی اون علامته که علامت تعجبه یعنی این ! اون بالا کلیک کن یکی دوبار بکنی فیلترینگ گوگل خودش حساس می شه.

saeid333
29-04-2013, 08:55
سلام
من وقتي ميخوام توي جي ميل فارسي انگليسي تايپ كنم نميشه و به مشكل ميخورم و نميتونم درست تايپ كنم راهش چيه
شكل زير

saeed_136915
29-04-2013, 09:01
سلام
من وقتي ميخوام توي جي ميل فارسي انگليسي تايپ كنم نميشه و به مشكل ميخورم و نميتونم درست تايپ كنم راهش چيه
شكل زير

سلام
من هم این مشکل رو دارم. کاری که من میکنم اینه که اول چیزی که میخوام بنویسم رو توی Word تایپ میکنم بعد توی جیمیل کپی/پیست میکنم. اونجوری درست نشون میده

saeid333
03-05-2013, 19:16
سلام
من هم این مشکل رو دارم. کاری که من میکنم اینه که اول چیزی که میخوام بنویسم رو توی Word تایپ میکنم بعد توی جیمیل کپی/پیست میکنم. اونجوری درست نشون میده
ممنون
ولي راهي تو خود جي ميل نداره؟!!!

ahmad20062
04-05-2013, 19:13
چگونه می شود یک باره با سلکت کردن چنیدین ایمیل در یک پوشه در جیمیل ان ها را فیلتر کرد ایا همچین کاری در جیمیل امکان پذیر هست؟ یا تک تک ادرس های موجود را فیلتر کرد؟

Raـــــ Hـــــ Za
12-05-2013, 13:49
چگونه جیمیل و SkyDrive را ادغام کنیم ؟

گوگل در چند ماه گذشته در حال دگرگون کردن اینترفیس و اضافه کردن ویژگی های جدید به سرویس ایمیل خود یعنی Gmail بوده است. همچنین یکپارچه سازی اطلاعات و چسباندن فایل ها از گوگل درایو به راحتی میسر شده است. البته قبل از گوگل, شرکت مایکروسافت چنین ویژگی را برای سرویس Outlook.com نسبت به SkyDrive مهیا کرده بود. اکنون کاربران هر یک از این سرویسها( Gmail وOutlook.com) اجازه چسباندن فایل های حجیم را از سرویس درایو ابری خود دارند.مشکلی وجود دارد این است که , بسیاری از کاربران برای سرویس ذخیره سازی ابری از SkyDrive استفاده می کنند اما برای ایمیل سرویس جی میل را به جای Outlook.com ترجیح میدهند. اگر شما هم مانند من در این دسته بندی قرار می گیرد در این مقاله قصد داریم با افزودن یک اکستنشن (Extensions) به مرورگر , چند سرویس ذخیره سازی ابری را به ایمیل خود متصل کنیم.
Attachments.me افزونه ای است که این امکان را برای ما فراهم می کند. این اکستنشن برای مرورگر های موزیلا فایر فاکس و گوگل کروم در دسترس است. امروز در گویا آی تی با نحوه کار این ابزار آشنا می شویم.

مراحل اتصال اکانت SkyDrive به Gmail

مرحله ۱: به وب سایت Attachments.me مراجعه کنید و بر روی دکمه Add To کلیک کنید تا افزونه با توجه به نوع مرورگر شما برای نصب آماده شود. دقت کنید بعد از کلیک کردن برای نصب افزونه باید اجازه نصب (Allow) را کلیک کنید.

بعد از دانلود افزونه کادر Software Iinstallation برای شما نمایش میابد. با کلیک روی دکمه install now مراحل نصب تمام می شود.

مرحله ۲: پیغامی مبنی بر اینکه شما باید به اکانت جیمیل خود متصل شوید نمایش میابد. با کلیک بر روی دکمه Open Gmail به سایت جیمیل منتقل می شوید. اکنون با هر حسابی که مایل هستید به SkyDrive متصل شود وارد سیستم شوید.

مرحله ۳: بعد از ورود به حساب جی میل پیغامی از طرف Attachments.me برای شما نمایش میابد که اعلام میکند می خواهید تمام اطلاعات گوگل درایو شما به حسابتان در Attachments.me منتقل شود یا خیر. گزینه Click to get started را انتخاب کنید.

مرحله ۴: بعد از صدور مجوز دسترسی یک تب جدید باز می شود که با موافقیت شما دسترسی به حساب شما آزاد و حسابی با نام ایمیل شما در Attachments.me ایجاد می شود.

مرحله ۵: سپس شما می توانید سرویس های ذخیره ساز ابری , که امکان ادغام آنها با حساب جیمیل شما وجود دارد را انتخاب کنید. من در این قسمت سرویس SkyDrive را انتخاب میکنم.

مرحله ۶:اکنون باید جزئیات مربوط به حساب کاربری SkyDrive خود را وارد کنید. همچنین چند درخواست از طرف Attachments را تائید کنید.
اضافه کردن فایل هایSkyDrive به ایمیل

در حال حاضر، شما قادر خواهد بود فایل های سرویس SkyDrive را در رابط کاربری جیمیل خود ادغام کنید.
درست در زیر گزینه Attach a file می توانید دو آیکون SkyDrive را مشاهده کنید.

آیکون اول مربوط به چسباندن فایل ها از SkyDrive به ایمیل ایجاد شده و آیکون دومی مربوط به ارسال فایل به سرویس SkyDrive خود است.

در واقع یکی از ویژگی های Attachments.me این است که شما امکان ارسال فایل های دیگر سرویس های ذخیره سازی را به یکدیگر نیز در دسترس دارید. با استفاده از پنل طراحی شده برای این افزونه کار با آن بسیار اسان و راحت است. همچنین نسخه مخصوص موبایل این افزونه برای سیستم عامل IOS عرضه شده است که میتوانید در فروشگاه آیتونز ببینید.

کد:

30vil
15-05-2013, 12:04
1 ماه مونده ... جی میل هم بسته شد:n02:

mehdisp
15-05-2013, 15:33
من میخوام تعدادی جیمیل که برام ارسال شده یکجا بصورت ورد یا پی دی اف یا... در بیارم ، چطوری اینکارو بکنم؟

hossein01994
20-05-2013, 16:13
جیمیل بسته میشه؟
اگه بشه که کجا بریم ایمیل باز کنیم.؟
جمیلی عالی هست

arminba
29-05-2013, 10:55
بچه ها سلام من وقتی وارد گوگل اکانتم میشم میگه باید از html پایه استفاده کنی چرا ؟

mehdisp
29-05-2013, 11:00
من میخوام تعدادی جیمیل که برام ارسال شده یکجا بصورت ورد یا پی دی اف یا... در بیارم ، چطوری اینکارو بکنم؟
کسی نمیدونه؟

saeediranzad
30-05-2013, 16:39
بچه ها سلام من وقتی وارد گوگل اکانتم میشم میگه باید از html پایه استفاده کنی چرا ؟
سلام
احتمالاْ چون تشخیص میده که سرعت اینترنت کمه.

ارسام جان
06-06-2013, 14:01
سلام دوستان من تازه دارم با جیمیل آشنا میشم میشه یه نفر بگه ایمیلهایی که ستاره دار میکنی کجا میرن؟تشکر

m.beh
07-06-2013, 00:51
سلام دوستان من تازه دارم با جیمیل آشنا میشم میشه یه نفر بگه ایمیلهایی که ستاره دار میکنی کجا میرن؟تشکر
اینو ببینن هلپ خود میل است. من گشتم تنها چیزی که این ستاره های زرد به درد می خورند علامت گذاری میل است. مثل پرچم های یاهو یعنی بهت نشون می ده میل مهمه جایی نمی بردش. خود هلپ گفته می تونی سرچ کنی پیداشون کنی اما من راه حلشو رفتم جواب نداد حالا خودتم امتحان کن

and-roid2
07-06-2013, 10:00
چیمیل امروز از کار افتاد.....:n02:

اصلاح:
باز شد دوباره

Gamemaster
07-06-2013, 12:24
باز نمی‌شه برای من
بقیه مشکلی‌ ندران؟

Facon_Archi
07-06-2013, 12:37
باز نمی‌شه برای من
بقیه مشکلی‌ ندران؟

صبح باز نمیشد
ولی الان باز میشه به سختی
ورژن کلاسیک البته

Dark Soul
07-06-2013, 13:47
از منم باز نمیشه ،خود گوگل هم همینطور.

ehsanbh
07-06-2013, 21:39
امروز از صبح چک کردم در دسترس نبوده.:n03:

Йeda
07-06-2013, 22:20
دوستان...قبلا فقط حی میلم باز نمیشد و وقتی میومد بعد از سه ساعت ولی از دیروز گوگلم هم دیگه نمیاد!:n15:

shakerifar
08-06-2013, 08:36
اصلا دیگه گوگل هم باز نمی شه چه برسه به جیمیل

saeediranzad
08-06-2013, 13:07
سلام
کسانی که اخبار «باز میشه باز نمیشه» را میگن؛ نوع اینترنتشون را هم بگن.
من با adsl مخابرات باز کردم.

ehsanbh
08-06-2013, 13:38
Gmail آزاد شد.:thumbsup:

Gamemaster
08-06-2013, 13:50
جالبه اینو برام میگه
Gmail
The app is currently unreachable.:n09:

ehsanbh
08-06-2013, 14:12
جالبه اینو برام میگه
Gmail
با این DNS هم چک کن ببین چی میشه؟

209.244.0.3

FC.Barcelona
08-06-2013, 14:20
با اسیاتک باز میشه ولی کنده که اونم به خاطر * هست:n02:

Gamemaster
08-06-2013, 14:22
با این DNS هم چک کن ببین چی میشه؟

209.244.0.3
نشد رفیق‌-ممنون:n01:

Facon_Archi
08-06-2013, 14:33
جالبه اینو برام میگه
Gmail

از کی اینو میگه؟
من وقتی این پیغام رو داد واسم پاک کردم دوباره نصب کردم اپلیکیشن گوگل رو درست شد.

Gamemaster
08-06-2013, 14:41
از کی اینو میگه؟
من وقتی این پیغام رو داد واسم پاک کردم دوباره نصب کردم اپلیکیشن گوگل رو درست شد.
هروقت جمیل باز نمی‌شه

matr!x_2008
12-06-2013, 20:40
جی میلم فارسی شده. چطوری انگلیسی کنمش؟

D o l f i n
18-06-2013, 22:08
................................

amir.7
30-06-2013, 00:54
سلام

دوستان چرا سرویس جیمیل و صفحه گوگل این روزها باز نمیشه

NET DOCTOR
30-06-2013, 17:20
اگر قبل انتخا... می بود می گفتم به خاطر اونه اما حالا رو نمی دونم!
گرچه مال ما که گوش شیطون کر همون موقع هم به مشکل نخورد:n10:

البته این روزا روی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حساس تر شدن لذا اگر از این پروتکل استفاده می کنید پیشنهاد من اینه که از همون http استفاده کنید چون واقعا سرعت با اولی رو محدود کردن

mili_k
12-07-2013, 03:49
آیا می شه با یک اکانت گوگل بیش از یک جی میل داشت ؟

من چیزی ندیدم !

titanium_zarin
16-07-2013, 19:32
دوستان من توی تنظیمات گوگل گفتم هر وقت خواستم لاگین کنم به شماره موبایلم یه کد بفرسته که اگه -- شدم کسی نتونه وارد بشه ...
میخواستم ببینم این رو چه جوری میتونم غیر فعال کنم ؟؟

shabe.saket
17-07-2013, 00:32
آقا ما چیکار کنیم این [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از بین بره؟
معمولی وصل بشه.....

mili_k
17-07-2013, 02:48
آیا می شه با یک اکانت گوگل بیش از یک جی میل داشت ؟

من چیزی ندیدم !

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

saeediranzad
17-07-2013, 09:27
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
که چی بشه؟
خوب دوتا اکانت باز کنید.
گمون کنم بشه. یعنی دوتا ایمیل را روی یک اکانت گوگل پلاس داشت.

mili_k
17-07-2013, 09:59
چون وقتی بشه با یه اکانت دو تا ایمیل داشت ، اکانت بیشتر برای چی !

یه امتحان کنن دوستان ، من چیزی ندیدم که این امکان وجود داشته باشه .

saeediranzad
17-07-2013, 16:44
خوب؛ دوتا ایمیل برای چی؟
در واقع اکانت با ایمیل فرقی نداره. هر اکانت یک ایمیل داره.
مگه اینکه اکانت گوگل پلاس را بگید که میشه دوتا ایمیل را روش ست کرد.

arash1368a
20-07-2013, 17:56
سلام.من یک اکانت جی میل داشتم که تقریبا الان دو ساله نمی تونم ازش استفاده کنم.مشکل از اونجایی شروع شد که وقتی برای اولین بار ازم شماره تلفن خواست و منم یه شماره الکی بهش دادم (چون اصلا روحمم خبر نداشت واسه چی شماره می خواد) خلاصه اونبار رو استفاده کردم و دفعه بعد تا به الان شماره تلفنو ازم می خواد و منم نمی دونم اون شماره الکی که وارد کردم چند بود!! حرفامو اینجا مطرح کردم ببینم امیدی هست که دوباره بتونم وارد اکانتم بشم یا نه.اگه میشه کمک کنید.ممنون.
بعد از اینکه یوزر و پس رو درست وارد می کنم ازم Select a verification method می خواد که من نه شماره موبایلو می دونم نه می تونم به سوال What is your library card number جواب بدم.راحی هست که بتونم شماره جدیدمو بهش معرفی کنم؟

saeediranzad
21-07-2013, 07:38
الآن من یادم نیست. ولی اگه شماره موبایل داده باشید فقط برای تأکید میپرسه و چند رقمش را نشون میده.
مثل ********4545
اگه هم شماره نداده باشید که همون موقع میتونید شماره خودتون را وارد کنید تا کد تأیید را روی خطتون بفرسته.

sara.radan
22-07-2013, 14:30
چند روز پیش به خاطر اینکه از طریق اوت لوک بتونم ایمیل هامو چک بکنم، وارد setting جی میل شدم و IMAP رو enable کردم و دیگه یادم نمیاد تو اون صفحه چیزی رو تغییر داده باشم. بعدش طبق اطلاعات همون صفحه تنظیمات اوت لوکو انجام دادم و با موفقیت ایمیل ها به اوت لوک کپی شد.
مشکلی که بعد از اون به وجود اومده اینه که بعضی وقتها گوگل و سرویسهاش غیرفعال میشه. مخصوصا آخر شب که کلا قطع میشه. حتی یه شب که میخواستم یه فایل مهمی رو از گوگل درایو بردارم تا دم صبح الاف شدم چون یا گوگل درایو باز نمیشد یا اگه بعضی موقع هم که باز میشد امکان دانلودش وجود نداشت.
گفتم شاید این قضیه سراسریه و باز ایران داره رو سرویس گوگل حرکت میزنه ولی متاسفانه از طریق سرچ یاهو گزارش جدید قابل توجهی تو این زمینه پیدا نکردم. به خاطر همین این تاپیکو ایجاد کردم که منو از سردرگمی دربیارید که آیا واسه شما هم همینطوریه یا اینکه فقط من این مشکلو دارم. و واسه اینکه مشکلم حل بشه چیکار باید بکنم. با تشکر.

saeediranzad
22-07-2013, 17:43
خوب؛ بعضی وقتها جیمیل سرعتش کمه. به نوع اینترنت شما ربط داره.
حتا گاهی گوگل باز نمیشه و من مجبورم با بینگ سرچ کنم.
ولی معمولاً یاهومیل این مشکل را نداره.
شما که میخواهید آفلاین کار کنید در ساعتهایی که سرعت خوبه دانلود و آپلود کنید.

noisymind
24-07-2013, 23:26
چطور میشه کاری کرد که فایلهای ضمیمه جی میل رو مستقیم لینک کنم به دراپ باکس؟ تو یاهو که خودش مستقیم یک گزینه داره.

samisamo
27-07-2013, 12:33
سلام من چجوری میتونم ایمیلهایی که از تو حذف شده ها حذف کردم دوباره به دست بیارم تو جیمیلم؟:n27:

samisamo
29-07-2013, 11:28
سلام جیمیل من فعال نیست هر ایمیلی میفرستم نمیره
چه کنم درست شه؟
ممنون

Rhodes
10-08-2013, 17:04
من یه مشت فایل دارم.میخوام همیشه باشن.هر آپلود سنتری که فکر کردم خوب یه روز پاک میکنه.گفتم که فایل ها رو ایمیل بزنم به خودم که باشن ... حالا :
چه مقدار میشه ایمیل زد ؟! ( حجم یه دونه ایمیل منظورمه )
چه مقدار میشه دخیره کرد ؟! ( حجم همه فایل هایی که کلا ایمیل زده شده )
چه مدت فایل ها میمونن ؟!

ممنون میشم جواب بدید ...

saeediranzad
11-08-2013, 01:48
من یه مشت فایل دارم.میخوام همیشه باشن.هر آپلود سنتری که فکر کردم خوب یه روز پاک میکنه.گفتم که فایل ها رو ایمیل بزنم به خودم که باشن ... حالا :
چه مدت فایل ها میمونن ؟!
ممنون میشم جواب بدید ...
نیازی به ایمیل زدن نیست.
شما یه ایمیل فرضی باز کنید و فایلها را پیوست کنید attach. فکر کنم برای هر ایمیل محدودیت 10 مگ را دارید و بعد ایمیل را نفرستید. (Draft)
از DropBox هم میتونید استفاده کنید.

Rhodes
13-08-2013, 13:18
دوستان این چشه !
من دیشب یه ایمیل ساختم راحت ساخت.
الان که یه دونه دیگه میخوام بسازم شماره میخواد برای SMS . چی کار کنم نخواد ؟!
ممنون.

mohsenlin
26-08-2013, 14:48
راهی هست که در از شر یه ایمیل خلاص بشم ؟ منظورم اینه که طرف هر کاری کنه نتونه به ایمیل من در جیمیل چیزی بفرسته و براش پیغام هم بیاد که این ایمیل وجود نداره دیگه ؟ خیلی برام مهمه :n13:

Juventus FC
27-08-2013, 13:33
راهی هست که به GMAIL بفهمونیم که هر موقع که من خواستم وارد ایمیل بشم ، علاوه بر پسوردی که وارد میکنم . GMAIL چک میکنه یه SMS به گوشیم بفرسته و یک کد امنیتی برای وارد شدن برای من ارسال بکنه ؟

saeediranzad
27-08-2013, 14:44
راهی هست که به GMAIL بفهمونیم که هر موقع که من خواستم وارد ایمیل بشم ، علاوه بر پسوردی که وارد میکنم . GMAIL چک میکنه یه SMS به گوشیم بفرسته و یک کد امنیتی برای وارد شدن برای من ارسال بکنه ؟
بعد از لاگین کردن روی اسم یا عکس خودتون کلیک کنید و از منو Accounts را انتخاب کنید.
Security>Notification
و مراحل را انجام بدهید.

Juventus FC
27-08-2013, 23:58
بعد از لاگین کردن روی اسم یا عکس خودتون کلیک کنید و از منو Accounts را انتخاب کنید.
Security>Notification
و مراحل را انجام بدهید.

مرسی از کمکت ! منتها من میخوام برای هربار وارد شده به اکانت Gmail ـم ، از طرف Gmail برام SMS بیاد و یه کد و ارسال بکنه که با وارد کردن اون کد بتونم وارد ایمیلم بشم ! اینی که شما گفتید برای تغییر پسورد ، اعلام غیر مجاز و اینجور چیزاست !

saeediranzad
28-08-2013, 05:38
مرسی از کمکت ! منتها من میخوام برای هربار وارد شده به اکانت Gmail ـم ، از طرف Gmail برام SMS بیاد و یه کد و ارسال بکنه که با وارد کردن اون کد بتونم وارد ایمیلم بشم ! اینی که شما گفتید برای تغییر پسورد ، اعلام غیر مجاز و اینجور چیزاست !
نه؛ برای تغییر پسورد نیست. برای تأیید در صورت لاگین مشکوک هست. در زیر این نوشته
Notification Delivery Setup
تعیین میکنید که با گوشی لاگین شما تأیید بشه.
برای اینکه حتماْ شما کد دریافت کنید تا لاگین کنید از این لیــــــــــــــــنک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بروید و روی
Get Started
کلیک کنید تا آخر.

arash59b
28-08-2013, 06:20
چه مدت فایل ها میمونن ؟!

ممنون میشم جواب بدید ...

حداکثر حجم فایلی که می تونید اتچ کنید 20 مگ هست

می تونید از روش اقای ایرانزاد هم استفاده کنید ولی به نظر من فایل هاتون رو ایمیل کنید بهتره چون بعدا می تونید با نرم افزارهای مدیریت ایمیل مثل اوتلوک یکباره همه ایمیل هاتون رو باهم دانلود کنید یا بک اپ بگیرید.

ولی بهتری جا برای شما Google Drive هست که با همون اکانت جیمیلتون می تونید از 50 گیگ فضای ابری استفاده کنید. این قابلیت رو هم داره که فایلاتنون رو به اشتراک بزارید هیچ وقت هم فایل هاتون پاک نمیشن و حتی می تونید همونجا بدون نیاز به نرم افزار مخصوص

فایل هاتون رو باز کرده ویرایش کنید و ....

thais
28-08-2013, 10:26
روش های استفاده از امنیت بیشتر در جی‌میلجی‌میل یکی از رایج ترین و کاربردپسندترین سرویس های ارسال ایمیل در دنیای مجازی است و میلیون ها کاربر در سراسر دنیا دارد.به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از برترینها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، البته رایج بودن آن اگرچه اهمیت فراوانی دارد اما باعث شده تا بیشتر در معرض خطر بیشتری هم باشد. هکرهای زیادی به فکر سوء استفاده از حساب های کاربران ایمیل گوگل هستند. به همین منظور، در ادامه تعدادی از روش های امنیت را برایتان توضیح داده ایم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])۱٫ استفاده از پروتوکل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]یکی از روش های امن برای استفاده از جی‌میل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] است. این پروتکل، اتصال اینترنتی امنی را برای کاربر ایجاد می کند. استفاده از آن به خصوص وقتی از کافی نت، کافی شاپ یا مراکز عمومی برای اتصال به اینترنت استفاده می کنید، بسیار لازم و ضروری است.
برای این منظور فقط کافیست به قسمت «تنظیمات عمومی» بروید گزینه always use [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به معنای «همیشه با پروتکل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به جی‌میل وصل شو» را فعال کنید.
۲٫استفاده از سوال امنیتیپیش از ساختن حساب کاربری در جی‌میل، از شما خواسته می شود سوالی برای امنیت حسابتان انتخاب کنید و پاسخ آن را فقط پیش خود محفوظ نگه دارید. بهتر است در این قسمت خلاقیت به خرج دهید و سوالی انتخاب کنید که یافتن پاسخ آن برای هکرها آسان نباشد. به این فکر کنید شاید یکی از اطرافیان شما که، شما را به خوبی می شناسد یکی از هکرهای حساب کاربریتان باشد.
۳٫ کلمه رمز با عبارت ترکیبی و غیرقابل حدسبهترین روش برای امنیت بیشتر حساب کاربری استفاده از عبارت ترکیبی و غیر قابل حدس به عنوان رمز عبور است. از عباراتی استفاده کنید که هکرها نتوانند آن را به سادگی پیدا و از حسابتان سوءاستفاده کنند. به طور مثال از حروف و اعداد و نشانه ها در عبارت رمز استفاده کنید. اگر کلمات و اعدادی که برای رمز استفاده می کنید به اندازه کافی قوی نباشند، حتی نزدیکان شما نیز می توانند به راحتی با استفاده از نرم افزارهایی همچون «مدیریت پسوورد مایکروسافت» برای پیدا کردن رمز عبورتان اقدام کنند.
این ابزار مایکروسافت در این مورد – یعنی یافتن کلمات رمز – بسیار کارآمد است؛ شاید بتوان گفت بسیار بهتر از ابزار گوگل در این زمینه عمل می کند. حتما به امنیت اکانت خود اهمیت بدهید و از رمزهای پیچیده استفاده کنید.
۴٫ کنترل اطلاعات IP
چک کردن IP اتصال به اینترنت، به کاربر کمک می کند تا از آخرین فعالیت های حساب کاربریش آگاه شود. در این صورت اگر فردی غیر از کاربر، از آدرس آی پی جداگانه ای به حساب کاربری او وارد شده باشد، کاربر متوجه خواهد شد.
۵٫ نسخه پشتیبان ایمیل
تهیه کردن نسخه پشتیبان از جی میل علاوه بر امنیت حساب، به کاربر این اطمینان را می دهد که اگر در هر صورت و به هر دلیلی حسابش از بین برود، یک نسخه از فعالیت هایش را دارد. این که هر کاربری مورد حمله هکرها قرار گیرد، بسیار عادی است. حمله هکرها همیشه با علت خاصی نیست اما به هر حال می توانید با رعایت کردن مسایلی جزئی، امنیت خودتان را تضمین کنید.
برای تهیه نسخه پشتیبان می توانید یک کپی از فعالیت های حسابتان را در حساب کاربری دیگری به صورت آنلاین ذخیره کنید. خوشبختانه گوگل این امکان را به کاربرانش می دهد تا هر تعداد حساب که می خواهند برای خود بسازند و از آن استفاده کنند.
۶٫استفاده از keyscrambler
Keyloggerها برنامه های بسیار کوچک و هوشمندی هستند که می توانند به راحتی از فیلتر نرم افزارهای امنیتی عبور کنند و همچون تروجان اطلاعات حساب کاربر را بدزدند. برای حفاظت از امنیت حساب کاربری خود در جی میل می توانید از keyscramblerها استفاده کنید. این نرم افزار هویت هکرها و لاگرها را تشخیص می دهد و از نفوذ آنها به حساب کاربر جلوگیری می کند.

Juventus FC
28-08-2013, 13:28
نه؛ برای تغییر پسورد نیست. برای تأیید در صورت لاگین مشکوک هست. در زیر این نوشته
Notification Delivery Setup
تعیین میکنید که با گوشی لاگین شما تأیید بشه.
برای اینکه حتماْ شما کد دریافت کنید تا لاگین کنید از این لیــــــــــــــــنک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بروید و روی
Get Started
کلیک کنید تا آخر.

آهان ! مرسی

آره گوگل با استفاده گوشی و امکانات آندرویدی یه همچین امکانی و برای من فراهم کرد ، حالا میتونم اطمینان پیدا بکنم که تنها خودم میتونم به ایمیلم دسترسی پیدا کنم.

Shoofaj
04-09-2013, 20:35
دوستان کسی برای ورود به جی میل مشکل داره یا فقط منم ؟

mohamad255
06-09-2013, 17:30
سلام یه سوال خیلی خیلی فوری دارم.
من امروز اشتباهی یک ایمیلو که رفته بود تو اسپم پاک کردم. و مستقیم پاک شد یعنی نرفت تو سطل اشغال. حالا میخوام بدونم اگه دوباره از اون ادرس ایمیل برام ارسال بشه، خودش خودکار حذف میشه؟
در ضمن تو فیلتر ها یک فیلتر تعریف کردم که ایمیل های ارسالی از اون ادرسو فوروارد کنه به یه ادرس دیگه.

از دوستانی که تجربه و تخصص دارن خواهش میکنم پاسخ بدن . ممنون

M.Scorpion.K
07-09-2013, 13:31
سلام دوستان

راستش من اکانت جی میلم رو برای خرید از play store به مقدار 10 دلار توسط گیفت کارت شارژ کردم ... ولی موقع خرید همش ارور میداد اما بازی های رایگان به راحتی دانلود میشدن...طی ایمیل هایی که به گوگل زدم تیم wallet support شون گفته که اکانتت ساسپند شده و طی سه روز کاری باید مدارکی رو ارائه کنی که شامل اینها میشه:

Collect all of the following documents:
- A bank statement or utility bill that includes your billing address
- Your non-expired government issued driver’s license, identification card, or passport information page
Scan, copy, or take a digital picture of each document, making sure the images are clear and legible
Submit the documents to Google using the form below. Alternatively, you may fax the information to 650 963 3342, or +1 650 963 3342 if you’re outside the United States

خب گویا من به یه فبض تلفن و یه گواهی نامه احتیاج دارم ( احتمالا برای Ohio چون چیز پی ان سرورش اونجا بود و با اون وصل میشدم )...میخوام ببینم که این مدارک رو میتونم گیر بیارم و کسی میتونه کمکم کنه تا این دو مورد رو جور کنم و 10 دلارم هدر نره؟ ممنون میشم اگه کمکم کنید .:n01:

m.prodigy
08-09-2013, 20:59
اقا من ظاهرا به صورت ناخواسته عضو یکی از گروههای google شدم.و ایمیلهای این گروه با اکانت یاهو من فرستاده میشه.
جالبیش اینه که هر بار با یه ایمیل متفاوت ایمیل میده.مثلا هر بار به ته ایمیلش یه رقم اضافه میکنه.
چطوری از دریافت ایمیل این شخص جلو گیری کنم؟

samisamo
10-09-2013, 17:46
سلام دوستان
کسی میدونی چطور باید از جیمیل توی گوشی خارج شیم ؟منظوررم جیمیل خود گوشی هست

3274
12-09-2013, 22:24
دوستان یک سوال :چکار باید بکنم که هر بار برای ورود به صندوق جیمیل، پیامک تأیید کد به گوشیم نیاد؟
ظاهراً جدیداً این قابلیت افزوده شده و داخل تنظیمات صندوق هم بخشی نیافتم برای غیرفعال کردنش
ضمناً با برنامه ی ایمیل خود گوشی هم که جدیداً میخوام وارد بشم هی پسورد می پرسه و هر چه وارد میکنم تأیید نمیشه و دوباره می پرسه
اینم اگر کسی میدونه لطفاً راهنمایی کنه. ممنون

A m o o
16-09-2013, 07:33
سلام دوستان.بنده رو جي ميلم از تاريخ may 2013 ديگه هيچگونه ايميلي دريافت نمي كردم.منظورم از هيچگونه يعني نه ايميل هاي شخصي از دوستان( يا همون primary ) و نه ايميل هاي سايتي (از قبيل social , promotion , forums , updates ) تا اينكه چند روز پيش به قسمت -------- جي ميل رفتم و تمام فيلترها رو پاك كردم.روز بعد چندتا ايميل سايتي برام اومد ولي از ايميلهاي شخصي (primary) خبري نبود..چندتا ايميل شخصي از ايميلهاي ديگه ام براي جي ميل مذكور فرستادم ولي باز از ايميلهاي شخصي (primary) خبري نبود.
اين شرح داستان ما.ببخشيد اگه طولاني شد.فقط ميخواستم همه چيزو كامل توضيح داده باشم
پس مشكل اصلي عدم دريافت جي ميل هاي شخصي ميباشد.اگه كسي كمك كنه ممنون ميشم.
يا علي

A m o o
18-09-2013, 16:44
سلام به همگی
از دوستان سایت کسی راه حلی برای مشکل من نداره؟
اصلا کسی این سوال رو خونده؟:n03:
امیدوارم دوستان زودتر راهنمایی کنن:n27:

mehdy.z
20-09-2013, 00:47
بچه ها جدیدا پروتکل امن گوگل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اجباری شده؟؟
چون من هیچ طریقه نمی تونم غیر فعالش کنم این پروتکل هم به شدت سرعتش پایینه و کار من رو توی سرچ مخصوصا ایمیج مشکل کرده کسی راه حلی چیزی بلده؟؟؟

soft201163
20-09-2013, 11:29
دوستان سلام .سوالی دارم البته شاید جاش اینجا نیست
من از موزیلا تاندربرد استفاده میکنم میخوام طوری تنظیمش کنم که اگه تو تاندربرد ایمیلی رو پاک کردم از توی اینباکس جیمیل هم توی سایت جیمیل هم پاک بشه ؟ اصلا شدنیه یا نه ؟میشه راهنمایی کنید؟
در ضمن تاندربرد بهتره یا نرم افزار خود جیمیل .ممنون

Rhodes
21-09-2013, 00:42
دوستان اگر مثلا 2 سال نریم داخل ایمیل بسته میشه "؟

senaps
21-09-2013, 14:09
اقا این سرویس گوگل ویس کجا رفته؟!
من دو سال پیش عادت داشتم با ای‌پی امریکایی از رو یلو پیج های امریکا به جاهای مختلف زنگ میزدم و حرف میزدم و برا مکالمه‌ام خیلی عالی بود... ولی الان هرچی میگردم پیداش نمیکنم؟

FOURTH RETURN
26-09-2013, 00:16
من موبایلم گم شده نمیتونم دو مرحله ای وارد جیمیل بشم چکار کنم؟

alireza20202003
26-09-2013, 04:33

میری سیم کارت جدید میگیری و مجددا وارد اکانتت میشی.

البته راه های دیگه به طور کامل توضیح داده شده اینجا : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولی معمولا تنها راهش همونه که بالا گفتم مگر اینکه شماره تلفن دوم داده باشی.

brothers000
27-09-2013, 12:05
متاسفانه چند روزی میشه که در هنگام وارد شدن به صفحه ی ورود جیمیل با این ارور در گوگل کروم مواجه میشم :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لینک تصویر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

البته اینم بگم که این مشکل رو فقط در گوگل کروم دارم و با مرورگرهای دیگه مشکلی ندارم
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن

samisamo
27-09-2013, 17:23

سلام یعنی چ دو مرحله ای میشه ب ما هم یاد بدین

samisamo
27-09-2013, 17:39
سلام کسی میدونه چ جوری بفهمیم کسی از حساب جیمیلمون استفاده میکنه یا نه؟

FOURTH RETURN
27-09-2013, 23:21
میری سیم کارت جدید میگیری و مجددا وارد اکانتت میشی.

البته راه های دیگه به طور کامل توضیح داده شده اینجا : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولی معمولا تنها راهش همونه که بالا گفتم مگر اینکه شماره تلفن دوم داده باشی.

لطفا اگه خودتون بلدید جواب بدید لینک گذاشتن کاری نداره تازه چه ربطی داره به سیمکارت جدید؟

ramin1988
28-09-2013, 11:54
سلام دوستان عزیز
خسته نباشید
یکی از دوستان بنده ، جمیلش و رو موبایلش ست کرده ، و متاسفانه نه پسوورد و نه سوالا های امنیتی که موقع ثبت نام ، وارد کرده بودو یادش نیست ، الان 2 روزه که ، میلی براش نمیاد ، یعنی هم می تونه میل بفرسته ، و هم میتونه اینباکسشو نیگاه کنه ، اما هر چی میل براش میفرستیم ، میلی دریافت نمیشه ، حتی spam و .. چک کردم و میل ها اونجا هم نمیاد ، کسی از دوستان ، اطلاعی از این وضعیت داره ، تا راهنمایی کنه ؟
خیلی ضروری و واجب هست :) ممنونم :n16:

sanam.b
04-10-2013, 00:50
با سلام به همه دوستان

یکی از آشنایان با gmail برام میل میزنه اما صفحه نامه ایی که برام میفرسته سفید نیست
عکس،وکتور، شکلهای رنگی (بستگی به موضوع نامه) روی صفحه نامه هست .

این امکاناتی است که gmail داره(چه جوری باید فعالش کرد؟) یا هرکسی می تونه عکس و وکتور دلخواه به صفحه ایمیل اضافه کنه؟(چه جوری میشه این کار رو انجام داد؟)

میلهای gmail من به یاهوم هم میره در یاهو که این میلها رو باز میکنی صفحه نامه سفیده و این عکسها و وکتورها و شکلها به عنوان ضمیمه نامه میاد.

Rhodes
07-10-2013, 10:01
دوستان یه پیام از اطرف گوگل اومد که یه نفر میخواسته وارد ایمل شما بشه و ما جلوگیری کردیم ....
الان من باید چی کار کنم ؟! نوشته پسورد رو عوض کنید ...

عوض کنم حلله ؟

senaps
07-10-2013, 10:37
دوستان یه پیام از اطرف گوگل اومد که یه نفر میخواسته وارد ایمل شما بشه و ما جلوگیری کردیم ....

جیمیل بهتون ایملی زد؟! :|
معمولا اینجوریه که وقتی لاگین میکنین، خودش یه صفحه میاره میگه اقاجون پسوردت رو عوض کن و اینا! :)....
به هر صورت، نه از طریق لینکی که اون ایمیل میده، از طریق یه لینک که دستی وارد میکنین وارد گوگل بشید و پسورد رو عوض بکنین بره پی کارش! و لطفا لطفا لطفا تایید دو مرحله‌ای با موبایل یادتون نره! :) این موبایله کار رو خیلی راحت میکنه برا شما و تقریبا غیر قابل هه‌ک شدن میشید! :)

Rhodes
07-10-2013, 10:48
جیمیل بهتون ایملی زد؟! :|
معمولا اینجوریه که وقتی لاگین میکنین، خودش یه صفحه میاره میگه اقاجون پسوردت رو عوض کن و اینا! :)....
به هر صورت، نه از طریق لینکی که اون ایمیل میده، از طریق یه لینک که دستی وارد میکنین وارد گوگل بشید و پسورد رو عوض بکنین بره پی کارش! و لطفا لطفا لطفا تایید دو مرحله‌ای با موبایل یادتون نره! :) این موبایله کار رو خیلی راحت میکنه برا شما و تقریبا غیر قابل هه‌ک شدن میشید! :)

اخه من با گوشی وارد میشم ! از این چیزا که شما میگی نداشت ! رفتم دیدم یه اسمل اومده نوشته که : suspicious sign in prevented !
رفتم داخلش دیدم نوشته یکی میخواسته وارد بشه ما نزاشتیم و اینم ip طرف و از این چیزا ....
حالا پسورد رو عوض کن ...
منم پسورد رو عوض کردم.شماره موبایل هم بهش دادم.حالا این که میگید تایید دو مرحله ای با موبایل چیه و چه طوری فعالش کنم ؟!

ممنون.

senaps
07-10-2013, 10:50
همون شماره موبایل.....
شما وقتی لاگین میکنی، وارد ایمیل نمیشی بلکه میری یه صفحه‌ی دیگه که یه تکست بهت میده و یه کد 4-5 رقمی توش نوشته و اون کد تو گوشی رو باید توی سایت گوگل وارد کنی تا لاگین کامل بشه...

Rhodes
07-10-2013, 11:01
همون شماره موبایل.....
شما وقتی لاگین میکنی، وارد ایمیل نمیشی بلکه میری یه صفحه‌ی دیگه که یه تکست بهت میده و یه کد 4-5 رقمی توش نوشته و اون کد تو گوشی رو باید توی سایت گوگل وارد کنی تا لاگین کامل بشه...

یعنی هر وقت میخوای لاگین کنی sms میاد ؟! جدا ؟ :n02: خیلی خوبه.

senaps
07-10-2013, 11:08
خیر! :)
فقط وقتی با سیستم یا ای‌پی جدید لاگین بکنی! :)

یعنی هر وقت میخوای لاگین کنی sms میاد ؟! جدا ؟ :n02: خیلی خوبه.

Rhodes
07-10-2013, 11:30
خیر! :)
فقط وقتی با سیستم یا ای‌پی جدید لاگین بکنی! :)

طرف هم که میخواسته به ایملم لاگین کنه لامصب خطریه ! زده ip ش مربوط به رژیم نقطه چین هست ...

senaps
07-10-2013, 12:35
طرف هم که میخواسته به ایملم لاگین کنه لامصب خطریه ! زده ip ش مربوط به رژیم نقطه چین هست ...

حواست به خودت باشه! ترورت نکنن! :)

saeediranzad
08-10-2013, 06:55
شما احتمالاْ از فیلـترشکن استفاده کردی.
به تاریخ و ساعت آن مورد دقت کنید. احتمالاْ خودت بودی.

3274
11-10-2013, 09:06
دوستان یک سوال :چکار باید بکنم که هر بار برای ورود به صندوق جیمیل، پیامک تأیید کد به گوشیم نیاد؟
ظاهراً جدیداً این قابلیت افزوده شده و داخل تنظیمات صندوق هم بخشی نیافتم برای غیرفعال کردنش
ضمناً با برنامه ی ایمیل خود گوشی هم که جدیداً میخوام وارد بشم هی پسورد می پرسه و هر چه وارد میکنم تأیید نمیشه و دوباره می پرسه
اینم اگر کسی میدونه لطفاً راهنمایی کنه. ممنون
راهش رو بالاخره دیروز پیدا کردم.
2step verification رو باید غیرفعال کرد و با توجه به User Friendly نبودن جیمیل و کروم، پیدا کردنش مدتی طول کشید.

majidreza10ly
11-10-2013, 11:33
دوستان من با جیمیل تو فیس بوک عضوم ومشکلی جدیدا برام پیش اومده واون اینه که بعد از چندبار غیرفعال کردن حساب فیس بوک فیس بوک دیگه ایمیلی برای تایید ایمیل نمی فرسته( ولی برای تغییر رمز میفرسته )الان من نمیتونم واردقسمت خانه شم واستاتوس هارو ببینم یا پیج هارو ببینم باید چیکار کنم

Rhodes
11-10-2013, 12:35
شما احتمالاْ از فیلـترشکن استفاده کردی.
به تاریخ و ساعت آن مورد دقت کنید. احتمالاْ خودت بودی.

فکر نکنم.... من همیشه فقط و فقط با با اپرای گوشی وارد جیملیم میشم .... در صورتی که اونی که میخواسته وارد بشه زده با pc میخواسته وارد بشه !

ahmad20062
11-10-2013, 15:01
یک سوال در حالت باسیک که جیمیل را باز می کنیم چطوری میشه با یک کلیک تمام ایمیل صفحه را در حالت انتخاب قرار داد یا برای حذف کردن یا ستاره دار کردن

senaps
11-10-2013, 18:02
یک سوال در حالت باسیک که جیمیل را باز می کنیم چطوری میشه با یک کلیک تمام ایمیل صفحه را در حالت انتخاب قرار داد یا برای حذف کردن یا ستاره دار کردن

بالای بالا یه مربع هست( بالای اولین ایمیل، اگر دقیق بخوام بگم، بالا سر مرب اولین ایمیل) اون رو تیک بزنین، همه‌ی ایمیل های صفحه تیک میخورن... ولی اینکه چند تای بخصوص رو دسته جمعی تیک بزنین نداره :|

ahmad20062
12-10-2013, 00:15
بالای بالا یه مربع هست( بالای اولین ایمیل، اگر دقیق بخوام بگم، بالا سر مرب اولین ایمیل) اون رو تیک بزنین، همه‌ی ایمیل های صفحه تیک میخورن... ولی اینکه چند تای بخصوص رو دسته جمعی تیک بزنین نداره :|

کجاست نمی بینم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]):n24:

sajjads24
22-10-2013, 01:01
سلام دوستان
در gmail وقتی که میخوام ایمیل بفرستم اگر قبلا به اون ادرس میل فرستاده باشم در قسمت TO دیگه نیازی به نوشتن دوباره ی نام ایمیل طرف نیست و بازدن یک یا دو حرف اول ایمیل طرف میاد حالا اگه بخوام بعضی از این ها را پاک کنم باید چی کار کنم که دیگه نیاد ؟
مثلا با حرف m در قسمت TO هفت ایمیل برام میاد میخوام دوتاشون را پاک کنم ؟؟

shaparak13
22-10-2013, 22:06
غیر از google talk، بهترین مسنجر واسه چت بین جیمیل و جیمیل چی هست؟؟ مرسی:n01:

amirarsalaan
26-10-2013, 13:47
دوستان من یه مشکل بزرگ برام پیش اومده
اکثر ایمیل هایی رو که میفرستم اصلن به مقصد نمیرسه و دلیوری میشه البته این مورد درباره ی یکسری از ایمیل ها هست که به عنوان اولین بار براشون دارم ایمیل میفرستم اونهم نه همشون بلکه اکثرشون
و این در حالیه که همچنان من با آدرس هایی که از قدیم کار میکردم هیچ مشکلی ندارم و به راحت ایمیل ها جا به جا میشه
جالب اینجاست که مطمئنم این مشکل از خود یاهو یا گوگل نیست بلکه از اون آدرس مقصده، یعنی ایمیلی که نخواد بره چه از یاهو بفرستم و چه از گوگل نمیره
وجالب تر اینکه این آدرس تو قسمت مربوط به خودش تایید میشه و مثلا کادرش قرمز نمیشه که هشدار بده همچین آدرسی وجود نداره
لطفا راهنمایی بفرمایید

moh3enkimia
02-11-2013, 22:36
:n14: کمک :n14:
سلام. من حدودا از 4 سال پیش ایمیلی داشتم که هرکار میکنم پسوردشو ریست کنم نمیشه، دیگه خسته شدم. تورو خدا راهنماییم کنید که چطور میشه به ایمیلم دسترسی داشته باشم و پسوردشو ریست کنم. حتی اگه روش هگ (hak) کردن ایمیلم هم وجود داره اگه لطف کنید بهم بگید واقعا ممنون میشم. بخدا اشکم در اومده دیگه... کاش راهی باشه. التماس میکنم هرکی راهی بلده بهم بگه. :n28:

m.b.z
12-11-2013, 21:42
سلام
چند وقته این ایمیل برای من میاد

...Hi

Someone recently used your password to try to sign in to your Google Account ......@gmail.com (2270122@gmail.com). This person was using an application such as an email client or mobile device.

We prevented the sign-in attempt in case this was a hijacker trying to access your account. Please review the details of the sign-in attempt:

Tuesday, November 12, 2013 4:59:02 PM UTC
IP Address: 186.18.153.40
Location: Buenos Aires, Autonomous City of Buenos Aires, Argentina

If you do not recognize this sign-in attempt, someone else might be trying to access your account. You should sign in to your account and reset your password immediately.

Reset password ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

If this was you, and you are having trouble accessing your account, complete the troubleshooting steps listed at [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Sincerely,
The Google Accounts team

توی 2-3 روزه گذشته این پیغام برام اومده
و هر دفعه پسوردم رو عوض کردم ولی بازم پیغام میاد
کسی میتونه راهنمایی کنه

hirsababak
13-11-2013, 19:30
سلام رفقا
با گوگل تالک میشه به یاهو مسنجر پیام داد؟
اگر میشه بفرمایید راه خاصی داره؟
اخه من نمیتونم

سپاس

yoosef_st
14-11-2013, 00:05
سلام
چند وقته این ایمیل برای من میاد
توی 2-3 روزه گذشته این پیغام برام اومده
و هر دفعه پسوردم رو عوض کردم ولی بازم پیغام میاد
کسی میتونه راهنمایی کنه

شما تایید هویت 2 مرحله ای رو ترجیحا فعال کنید روی اکانتتون
این پیغام هم ممکنه، ممکنه به خاطر استفاده از یه اپلیکیشن روی موبایل یا تبلتتون براتون میاد
برنامه ای چیزی روی موبایل یا کامپیوترتون نصب کردین؟

beny98
02-12-2013, 23:05
با سلام.
دوستان من Google Verification رو فعال کردم...گاهی خود به خود برام مسیج Verification code میاد...ب این مضمون ک
your google verification is ....
آیا اکانتم مورد حمله قرار گرفته یا عادیه؟قبلا نبود

beny98
02-12-2013, 23:08
سلام رفقا
با گوگل تالک میشه به یاهو مسنجر پیام داد؟
اگر میشه بفرمایید راه خاصی داره؟
اخه من نمیتونم

سپاس
خیر عزیز....میتونی از نیم باز استفاده کنی و همه ی سرویس ها رو ی جا داشته باشی

baloot....
08-12-2013, 13:16
سلام من وقتی جیمیلمو درس کردم گزینه Display images below بود روش کلیک میکردم عکسام باز میشد الان مدتیه عکسام باز نمیشن اون گزینه هم اصلا نیس هر کاری کردم درس نشد انگار واقعا حذف شده چکار کنم؟

photolife
11-12-2013, 09:17
سلام
مشکلی در جی میل دارم هر چی سرچ کردم جوابی براش پیدا نکردم خواهشا راهنمایی کنید
مشکلم اینه که من نمیخوام آدرسم برای فردی که میل دادم نمایش داده بشه ( همونطور که میدونید تو show trimmed content قابل نمایشه )
میشه یه آدرس دیگه ای رو وارد کرد؟
بسیار ممنونم از راهنماییتون

Facon_Archi
14-12-2013, 11:54
جیمیل باز میشه براتون؟
من از دیروز نمیتونم login بشم: (

فیروزه444
24-12-2013, 18:12
من چطور یه نرم افزاروازطریق جیمیل ارسال کنم؟

فیروزه444
24-12-2013, 18:13
بازمیشه بازمیشه

saeediranzad
26-12-2013, 15:11
من چطور یه نرم افزاروازطریق جیمیل ارسال کنم؟
بستگی به حجمش داره. اگه حجمش زیر 10 مگه زیپ کنید و پیوست کنید. attach

titanium_zarin
06-01-2014, 20:50
مدتی هست توی گوشیم جیمیلهام بهخ صورت نوتیفیکیشن اعلام نمیشن ...چرا ؟؟

feyman
07-01-2014, 12:38
سلام دوستان
من یه جیمیل گروهی دارم که نزدیک به 20 نفر به اون دسترسی دارن. سوال من اینه که راهی هست که ایمیل های توی اینباکس یا حتی ارسالی ها دست نخورده بمونن و کسی نتونه پاکشون کنه؟ یعنی فقط قابلیت خواندن داشته باشن ولی نشه پاکش کرد.

mozaffary
10-01-2014, 03:18
جستجوی SSL خاموش است

این شبکه جستجوی SSL ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) را خاموش کرده است، بنابراین نمی‌توانید نتایج شخصی شده را ببینید.
ویژگی‌های امنیتی جستجوی SSL در دسترس نیست. ممکن است محتوا فیلتر شده باشد.
بیشتر بیاموزید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | نادیده گرفتن
سلام مدتیه که این پیغام برای من میاد وهر کاری تو تنظیمات میکنم درست نمیشه . در ضمن من قبلا از موزیلا تاندربرد استفاده میکردم اما الان پیامهام رو نمیگیره . میشه کمکم کنید؟

behnamcpu2011
14-01-2014, 12:37
سلام میخواستم تاریخ تولدمو توی جمیل ویرایش کنم میشه بگید چطور باید انجام بدم؟!

میلاد12
26-01-2014, 21:00
سلام
چرا اصلا نمیتونم وارد جی میل بشم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو میزنم همش میگه این اتصال غیر قابل اطمینان میباشد
دیگه نمیتونم برم تو inbox کلا قاطی کرده
ولی داداشم میتونه از سیستم شرکتشون بره ولی من با...

zed2
26-01-2014, 21:20
سلام
چرا اصلا نمیتونم وارد جی میل بشم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو میزنم همش میگه این اتصال غیر قابل اطمینان میباشد
دیگه نمیتونم برم تو inbox کلا قاطی کرده
ولی داداشم میتونه از سیستم شرکتشون بره ولی من با...

اول با این ادرس امتحان کن ببین جواب می ده بهت یا نه:

بعد حتما تاریخ سیستم رو هم چک کن که درست باشه ( در چند مورد بخاطر عقب جلو بودن زیاد لایسنس ها در سیستم ها رد می شن )
همچنین اگر تونستی اطلاعات ssl رو چک کن و یک تصویر از ارور امنیتی که می گیری هم در اینجا بزار شاید از ارور بقیه بفهمند مسئله چیست:n15:

_yalda
07-02-2014, 17:29
سلام . خواهش می کنم کمک کنید
من چند ماه پیش عکسم رو در جیمیلم گذاشتم. و فکر نمی کردم این عکس در جستجوی عکس گوگل نشون داده بشه .
تا اینکه چند وقت پیش که اسمم رو سرچ کردم در گوگل دیدم که عکسم رو در بین عکس ها داره نشون میده . اومدم و زود به جای عکسم ، عکس دیگه ای رو گذاشتم.
اما هنوز که هنوزه با این که مدت ها گذشته اما هنوز در جستجوی عکس گوگل وقتی اسمم رو تایپ می کنم عکسم رو میاره
امروز به قسمت change photo در جیمیلم رفتم که کلا همون عکس منظره ای هم که به جای عکسم گذاشتم رو پاک کنم.
با کمال تعجب دیدم که عکس قبلیم هم در بین تصاویر جیمیلم هست و می تونم دوباره اتخابش کنم که نشون داده بشه . هیچ راهی پیدا نمی کنم که کلا هرچی عکس تو جیمیلم هست رو پاک کنم
خواهش می کنم کمکم کنید:n30:

_yalda
08-02-2014, 20:31
چرا کسی جواب نمیده :n28:

behnamcpu2011
14-02-2014, 12:12
سلام میخواستم تاریخ تولدمو توی جمیل ویرایش کنم میشه بگید چطور باید انجام بدم؟! يكي جواب بده خواهشا

روانپریش
15-02-2014, 14:30
چجوری میشه اکانت جیمیل رو کلا پاک کرد؟

mohammadi_4u
15-02-2014, 16:37
چجوری میشه اکانت جیمیل رو کلا پاک کرد؟

با رفتن به این ادرس وقتی تو جیمیل کانکت هستید گزینه. رمو و داره
اگه احیانا رو این جیمیل یاهو ساختید حتما یاهورو داکتیو کنید قبل حذف جیمیل وگه نه به مشکلات امنیتی برا اون ایدی یاهو که رو این جیمیل ساخته شده پیش میاد..که از همون لحظه اول پدیدار میشه..
Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

mohammadi_4u
15-02-2014, 16:41
سلام . خواهش می کنم کمک کنید
من چند ماه پیش عکسم رو در جیمیلم گذاشتم. و فکر نمی کردم این عکس در جستجوی عکس گوگل نشون داده بشه .
تا اینکه چند وقت پیش که اسمم رو سرچ کردم در گوگل دیدم که عکسم رو در بین عکس ها داره نشون میده . اومدم و زود به جای عکسم ، عکس دیگه ای رو گذاشتم.
اما هنوز که هنوزه با این که مدت ها گذشته اما هنوز در جستجوی عکس گوگل وقتی اسمم رو تایپ می کنم عکسم رو میاره
امروز به قسمت change photo در جیمیلم رفتم که کلا همون عکس منظره ای هم که به جای عکسم گذاشتم رو پاک کنم.
با کمال تعجب دیدم که عکس قبلیم هم در بین تصاویر جیمیلم هست و می تونم دوباره اتخابش کنم که نشون داده بشه . هیچ راهی پیدا نمی کنم که کلا هرچی عکس تو جیمیلم هست رو پاک کنم
خواهش می کنم کمکم کنید:n30:

منم این مشکلو داشتم قبلا
شما باید یه عکس جدید انتخاب کنید .سپس اون عکس قدیمیه رو از تو پروفایل حذف کنید اما هنوز شکلش هست. اما دوباره با انتخاب کردنش پیام میده که تصویر وجود نداره و ایا حذف شود؟ بعد با تایید حذف میشه.

mohammadi_4u
15-02-2014, 16:44
سلام میخواستم تاریخ تولدمو توی جمیل ویرایش کنم میشه بگید چطور باید انجام بدم؟! يكي جواب بده خواهشا

سلام
رو ستینگ کلیک کنید
پروفایل ستینگ. و کانتکت اینفو رو ویرایش کنید و سیو کنید.

روانپریش
15-02-2014, 19:13

با رفتن به این ادرس وقتی تو جیمیل کانکت هستید گزینه. رمو و داره
اگه احیانا رو این جیمیل یاهو ساختید حتما یاهورو داکتیو کنید قبل حذف جیمیل وگه نه به مشکلات امنیتی برا اون ایدی یاهو که رو این جیمیل ساخته شده پیش میاد..که از همون لحظه اول پدیدار میشه..

روی هر جیمیل چندتا ایدی یاهو میشه ساخت؟

روانپریش
16-02-2014, 12:52
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوست عزیز توش گزینه حذف جیمیل نبود ؟کجاست دقیقا؟

mohammadi_4u
18-02-2014, 16:23
دوست عزیز توش گزینه حذف جیمیل نبود ؟کجاست دقیقا؟

روی هر جیمیل چندتا ایدی یاهو میشه ساخت؟

بفرمایید تصویراش هم موجوده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من 4 تا دارم و بیشتر هم میشه احتمالا اما سعی کنید یه جیمیل بلا استفاده رو برا این کار استفاده کنید از حیث امنیت بهتره.

mojtaba2321
20-02-2014, 09:47
مدتیه جیمیل همش میل میزنه میگه داره بهت حمله میشه و پسوردتو عوض کن
جالبه که هر بار هم از یه کشور خیلی دور هست.
این پیغامها واقعی هست؟

mohammadi_4u
21-02-2014, 19:48
مدتیه جیمیل همش میل میزنه میگه داره بهت حمله میشه و پسوردتو عوض کن
جالبه که هر بار هم از یه کشور خیلی دور هست.
این پیغامها واقعی هست؟

سلام
شما از تنظیمات تب سکیوریتی گزینه 2 step رو جهت پسورد با موبایل رو فعال کنید تا پسوردتون اگه -- بشه باز هم هکر راخی نداشته باشه.
و دوم اینکه احتمال داره تحت اسنیف باشید یا فیشینگ و کار همسایه یا دوست عزیزتون باشه که با متا و بخاطر اینکه پسو کش بره میگه پسوردو عوض کن.تغییر موقعیت و راه دور کاری نداره.ایمیل و جیمیل فیک هم خیلی راحته.

موفق باشید
Tapatalk

samisamo
24-02-2014, 14:21
سلام من پسورد جیمیلم رو تغییر دادم.حالا وقتی خروجی میگیرم و بعد میخام وارد بشم میبینم پسوردم ب صورت خودکار هست اونجا مشکل از کجاست؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
26-02-2014, 15:53
سلام من پسورد جیمیلم رو تغییر دادم.حالا وقتی خروجی میگیرم و بعد میخوام وارد بشم میبینم پسوردم به صورت خودکار هست اونجا مشکل از کجاست؟سلام . پاسووردِ خودکار یعنی چی ؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
26-02-2014, 16:03
مدتیه جیمیل همش میل میزنه میگه داره بهت حمله میشه و پسوردتو عوض کنجالبه که هر بار هم از یه کشور خیلی دور هست.این پیغامها واقعی هست؟سلام . روی reply کلیک کنین و ایمیل فرستنده رو ببینید . حتماً کلاهبردار و دزد پاسوورد هست .

MOHAMMAD_ASEMOONI
26-02-2014, 16:14
سلام دوستان
بنده از مرورگر موبایل که خودش پـــروکـــسی داره استفاده میکنم .
وقتی وارد gmail میشم , اون پائین نوشته
Last account activity
و کنارش نوشته details
وقتی روش کلیک میکنم نوشته
از یک جای دیگه هم داره این account استفاده میشه .
This account is being used from another location
زیرش هم یک دکمه داره که روش نوشته
Sign out from other sessions
وقتی دکمه رو میزنم میگه
successfully signed out other sessions
شما هم در مرورگرهاتون این رو دارین ؟

mohammadi_4u
26-02-2014, 23:42
سلام من پسورد جیمیلم رو تغییر دادم.حالا وقتی خروجی میگیرم و بعد میخام وارد بشم میبینم پسوردم ب صورت خودکار هست اونجا مشکل از کجاست؟

کش و هیستوری مرورگرو حذف کنید .یا از تنظیمات چکمارک ذخیره پسورد وو بردارید.:rolleyes:

Tapatalk

mohammadi_4u
26-02-2014, 23:47
سلام دوستان
بنده از مرورگر موبایل که خودش پـــروکـــسی داره استفاده میکنم .
وقتی وارد gmail میشم , اون پائین نوشته
Last account activity
و کنارش نوشته details
وقتی روش کلیک میکنم نوشته
از یک جای دیگه هم داره این account استفاده میشه .
This account is being used from another location
زیرش هم یک دکمه داره که روش نوشته
Sign out from other sessions
وقتی دکمه رو میزنم میگه
successfully signed out other sessions
شما هم در مرورگرهاتون این رو دارین ؟

سلام
این گزینه جهت دیتایل دادن هست. در چندین صورت دو یا چند موقعیت نشون میده.
اول اینکه واقعا ه+ک شده باشید
دوم اینکه از تو سیستم هنگام لوگ این شدن مارک ساین این میsine in me رو زده باشید.
سوم اینکه ------ مرورگر که استفاده میکنید (بجز اپرا مینی)جی پی اس هم روشن باشه و مرورگر پیشفرض گوشی باشه.:)
اگه به سلامت سیمکارتتون مطمئن هستید پسورد دوم فعال کنید و شناسی توسط شماره موبایل.حداقل برا ی مدت کوتاه.

Tapatalk

jjzmp
02-03-2014, 15:03
با سلام و عرض ادب من یک اکانت جیمیل داشتم که بنا به دلایلی مجبور شدم یکبار حذفش کنم و دوباره بسازم حذف انجام شد ولی دوباره که خواستم بسازم جیمیل ارور میده لطفا راهنمایی کنید اون جیمیل خیلی مهم هستش تمام کار من با اونه

MOHAMMAD_ASEMOONI
02-03-2014, 16:11
با سلام و عرض ادب من یک اکانت جیمیل داشتم که بنا به دلایلی مجبور شدم یکبار حذفش کنم و دوباره بسازم حذف انجام شد ولی دوباره که خواستم بسازم جیمیل ارور میده لطفا راهنمایی کنید اون جیمیل خیلی مهم هستش تمام کار من با اونه

سلام
اگه مدت زیادی از حذفش نمیگذره میتونید با restore برگردونینش

jjzmp
02-03-2014, 20:02
سلام
اگه مدت زیادی از حذفش نمیگذره میتونید با restore برگردونینش

عرض ادب و احترام خدمت شما
من دیروز این کارو کردم و الان هر کاری میکنم نمیتونم بفهمم چجوری برگردونم...میشه خواهش کنم راهنمایی کامل کنید من وارد ریکاوری شدم ولی متوجه نشدم چجوری این کارو کنم

MOHAMMAD_ASEMOONI
02-03-2014, 21:28
سلام . این لینک ریکاوری هست . قبل از ریکاوری باید از گوگل sign out کنین .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jjzmp
02-03-2014, 22:26
سلام . این لینک ریکاوری هست . قبل از ریکاوری باید از گوگل sign out کنین .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست گلم ممنونم بابت راهنمایی شما من خیلی دنبال دکمه تشکر گشتم ولی فکر کنم غیر فعال هستش برای کاربران عادی...در تکمیل فرمایل شما باید بگم که بعد از رفتن به لینک بالا گزینه اول را زده و ادامه مراحل را جلو میریم من امتحان کردم و ایمیلم برگشت

MOHAMMAD_ASEMOONI
03-03-2014, 02:17
دوست گلم ممنونم بابت راهنمایی شما من خیلی دنبال دکمه تشکر گشتم ولی فکر کنم غیر فعال هستش برای کاربران عادی...در تکمیل مطلب شما باید بگم که بعد از رفتن به لینک بالا گزینه اول را زده و ادامه مراحل را جلو میریم من امتحان کردم و ایمیلم برگشتسلام . خدا رو شکر که مشکلتون حل شد . لینکِ ریکاوری رو توی favorite ذخیره کنین تا اگر مشکلی پیش اومد بتونین مستقیم وارد قسمت ریکاوری بشین .موفق باشید

MOHAMMAD_ASEMOONI
05-03-2014, 06:55
سلام دوستان
اگر آی دی شما در جی میل نقطه داره ( .) لزومی نداره نقطه رو تایپ کنین
مثال
ahmad.shirazi
بنويسينش
ahmadshirazi

noisymind
05-03-2014, 20:41
سلام دوستان
اگر آی دی شما در جی میل نقطه داره ( .) لزومی نداره نقطه رو تایپ کنین
مثال
ahmad.shirazi
بنويسينش
ahmadshirazi

ولی اگه مثلا یکی آیدی با نقطه از قبل ساخته باشه چی؟ یعنی دیگه به شخص جدید اجازه نمیده بدون نقطه بسازه؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
05-03-2014, 22:12
ولی اگه مثلا یکی آیدی با نقطه از قبل ساخته باشه چی؟
یعنی دیگه به شخص جدید اجازه نمیده بدون نقطه بسازه؟

سلام .
بله . برای کامپیوترهای جی میل اون نقطه چه باشه چه نباشه فرقی نداره .
AB.CD همون ABCD هست .
حالا اگر یه نفر ABCD رو بگیره , دیگه امکان گرفتن AB.CD هم وجود نداره چون هر دو یکی هست برای کامپیوترهای جی میل
یا برعکس , اگر کسی AB.CD رو بگیره دیگه نمیشه ABCD رو گرفت
ABC.D و A.BCD رو هم نمیشه گرفت چون همه ی اینها برای کامپیوتر های جی میل یکی هست

MOHAMMAD_ASEMOONI
06-03-2014, 06:43
سلام دوستان
یه تجربه که شاید به دردتون بخوره :
بنده تو ایران یه آی دی ساختم و شماره موبایل ایران رو نوشتم
حالا اینجا که خواستم ازش استفاده کنم گفت اول باید شماره موبایلی رو که باهاش آی دی گرفتی بدی تا برات کد فعال سازی بفرستیم تا مطمئن بشیم خودت هستی و هکـر نیستی
اون خط هم اینجا کار نمیکنه .
اما دیدم یک گزینه ی دیگه هم داره . کلیک کردم
باز هم اون موبایل رو خواست اما این دفعه کنارش نوشته بود skip
شماره موبایل ایران رو نوشتم بعدش skip رو زدم , وارد ایمیلم شدم .
یعنی اصلاً نیازی به ارسال مسج به اون موبایل نیست . فقط کافیه شماره رو درست بنویسید بعدش skip رو بزنين .
بعدش وارد account شدم و شماره موبایل رو عوض کردم
یک ایمیل جایگزین alternative هم اضافه کردم تا از طریق اون بتونم پاسوورد فراموش شده رو دریافت کنم یا ریست کردنِ پاسوورد

MOHAMMAD_ASEMOONI
06-03-2014, 12:59
سلام دوستاناگر آی دی شما در جی میل نقطه داره ( .) لزومی نداره نقطه رو تایپ کنینمثالahmad.shiraziبنويسينشahmad shiraziسلام دوستان . عکس این مطلب هم درست هست . یعنی اگه آی دیتون بدون نقطه هست میتونین نقطه بذارین بین کلمات آی دیتون

MOHAMMAD_ASEMOONI
07-03-2014, 02:43
سلام
اگه صد تا نقطه پشت سر هم یا بین حروف بذارین باز هم هیچ تاثیری نداره
abcd همون a....b..c.d هست

urumchi
15-03-2014, 00:10
دوستان سلام
حدود 5 ماه هست که چندتا ایمیل رو پاک کردم. آیا امکانش هست اونارو برگردونم؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
15-03-2014, 09:08
دوستان سلامحدود 5 ماه هست که چندتا ایمیل رو پاک کردم. آیا امکانش هست اونارو برگردونم؟سلام . اگه از trash حذف شده دیگه نمیشه کاریش کرد حتی اگر یک ثانیه قبل از trash یا spam حذف شده باشه . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MOHAMMAD_ASEMOONI
17-03-2014, 02:00
سلام
همیشه بعد از وارد شدن به ایمیلتون اول روی detail که پائین صفحه هست کلیک کنین تا مطمئن بشین که در جای دیگه ای ایمیلتون باز نیست
اگر دکمه ی sign out from another locations وجود داره حتماً دکمه رو بزنین
روی دکمه ی change
در قسمت
Alert preference:Show an alert for unusual activity
هم کلیک کنین تا مطمئن بشین سیستم اطلاع رسانی در مورد باز بودن ایمیلتون در جای دیگه حتماً فعال باشه

Ghost MegaUpload
18-03-2014, 14:21
سلام

من چند تا جی میل ساختم و به همشون یه شماره موبایل واحد (شماره ی خودم) رو دادم، الان میخوام جدیدش رو بسازم میگه چند بار این شماره استفاده شده و نمیذاره یه جی میل دیگه باز کنم.

راهی هست که برای باز کردن یه جی میل دیگه به شماره تلفن نیازی نباشه؟
یعنی جی میل شماره تلفن نخواد؟

MaLaS_shz
18-03-2014, 14:27
یکی از دوستام تنظیمات mail delivery داشت صفحه Composeش
البته به صورت محدود بود ، مثلا هر هفته 5تا میل رو میتونی با این قابلیبت بفرستی

چجور میشه این قابلیت رو اضافه کنی ؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
18-03-2014, 19:27
سلاممن چند تا جی میل ساختم و به همشون یه شماره موبایل واحد (شماره ی خودم) رو دادم، الان میخوام جدیدش رو بسازم میگه چند بار این شماره استفاده شده و نمیذاره یه جی میل دیگه باز کنم.راهی هست که برای باز کردن یه جی میل دیگه به شماره تلفن نیازی نباشه؟یعنی جی میل شماره تلفن نخواد؟سلام . در قسمت recovery در gmail Account میشه شماره موبایل رو عوض کرد . شما یک شماره موبایل که دم دست هست بدین و با اون آی دی بسازین و بعدش برید توی اکاونت و شماره ی خودتون رو جایگزین کنین . اگر عملی بود لطفاً خبر بدین تا دیگران هم از این روش استفاده کنند

MOHAMMAD_ASEMOONI
18-03-2014, 19:44
سلاممن چند تا جی میل ساختم و به همشون یه شماره موبایل واحد (شماره ی خودم) رو دادم، الان میخوام جدیدش رو بسازم میگه چند بار این شماره استفاده شده و نمیذاره یه جی میل دیگه باز کنم.راهی هست که برای باز کردن یه جی میل دیگه به شماره تلفن نیازی نباشه؟یعنی جی میل شماره تلفن نخواد؟اگه به یوتیوب دسترسی دارین این کلیپ رو ببینین . میگه بدون پیام موبایلی میشه آی دی ساخت . خودم ندیدمش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MOHAMMAD_ASEMOONI
18-03-2014, 19:46
سلاممن چند تا جی میل ساختم و به همشون یه شماره موبایل واحد (شماره ی خودم) رو دادم، الان میخوام جدیدش رو بسازم میگه چند بار این شماره استفاده شده و نمیذاره یه جی میل دیگه باز کنم.راهی هست که برای باز کردن یه جی میل دیگه به شماره تلفن نیازی نباشه؟یعنی جی میل شماره تلفن نخواد؟اینها رو هم ببینید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 0number%20

Ghost MegaUpload
19-03-2014, 15:04
سلام . در قسمت recovery در gmail Account میشه شماره موبایل رو عوض کرد . شما یک شماره موبایل که دم دست هست بدین و با اون آی دی بسازین و بعدش برید توی اکاونت و شماره ی خودتون رو جایگزین کنین . اگر عملی بود لطفاً خبر بدین تا دیگران هم از این روش استفاده کنند

سلام

ممنون دوست عزیز

امتحان می کنم وخبر میدم بهتون.

Ghost MegaUpload
20-03-2014, 18:29
سلام . در قسمت recovery در gmail Account میشه شماره موبایل رو عوض کرد . شما یک شماره موبایل که دم دست هست بدین و با اون آی دی بسازین و بعدش برید توی اکاونت و شماره ی خودتون رو جایگزین کنین . اگر عملی بود لطفاً خبر بدین تا دیگران هم از این روش استفاده کنند

عزیز میشه دقیق آدرس بدی، خیلی گشتم نتونستم پیدا کنم جایی که بشه شماره تلفن رو عوض کرد؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
20-03-2014, 19:25
عزیز میشه دقیق آدرس بدی، خیلی گشتم نتونستم پیدا کنم جایی که بشه شماره تلفن رو عوض کرد؟

سلام
اول این رو امتحان کنین
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] eAccountRecoveryOptions&followup=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] eAccountRecoveryOptions&passwdsession=true
اگر باز نمیشه اینجا هم لینکش هست

Ghost MegaUpload
20-03-2014, 23:32
سلام
اول این رو امتحان کنین
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] eAccountRecoveryOptions&followup=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] eAccountRecoveryOptions&passwdsession=true
اگر باز نمیشه اینجا هم لینکش هست

سلام
از اولی جواب گرفتم، باز شماره ی خودم رو دادم.
خودم به این صفحه رفته بودم، عین اینجا بود ولی گزینه ی ادیت شماره رو نداشت، خیلی عجیبه :n13:

دومی که آدرس یاهو هست چه ربطی به جی میل داره؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
21-03-2014, 00:43
سلام
از اولی جواب گرفتم، باز شماره ی خودم رو دادم.
خودم به این صفحه رفته بودم، عین اینجا بود ولی گزینه ی ادیت شماره رو نداشت، خیلی عجیبه :n13:

دومی که آدرس یاهو هست چه ربطی به جی میل داره؟

سلام
قبلاً خدمت دوستان عرض کردم که این یاهو و گوگل بعضی وقتها خیلی اُرد میدن . باید روشون رو کم کنیم .
احتمالاً اون لینکی که شما رفتین مستقیم از ایران باز نمیشه یا یک جای دیگه رفتین .
اون لینک دومی هم لینک پاسخگوی یاهو هست مردم سوال میپرسند و هر کی بدونه پاسخ میده
یکی پرسیده چطوری شماره تلفنم توی جی میل رو تغییر بدم ؟
یک نفر هم همون لینکی که بنده نوشتم رو بهش داده .
حالا کارتون راه افتاد ؟ تونستین شماره ی خودتون رو جایگزین کنین ؟

Ghost MegaUpload
21-03-2014, 12:18
سلام
قبلاً خدمت دوستان عرض کردم که این یاهو و گوگل بعضی وقتها خیلی اُرد میدن . باید روشون رو کم کنیم .
احتمالاً اون لینکی که شما رفتین مستقیم از ایران باز نمیشه یا یک جای دیگه رفتین .
اون لینک دومی هم لینک پاسخگوی یاهو هست مردم سوال میپرسند و هر کی بدونه پاسخ میده
یکی پرسیده چطوری شماره تلفنم توی جی میل رو تغییر بدم ؟
یک نفر هم همون لینکی که بنده نوشتم رو بهش داده .
حالا کارتون راه افتاد ؟ تونستین شماره ی خودتون رو جایگزین کنین ؟

سلام

الان فهمیدم لینک یاهو چی بوده.

آره کارم راه افتاد دمت گرم.

yashgin128
01-04-2014, 09:09
سلام.ایا این امکان هست که تو جی میل یه پوشه بسازیم و فایل هامون رو تو اون بریزیم(ذخیره کنیم)؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
01-04-2014, 10:14
سلام.ایا این امکان هست که تو جی میل یه پوشه بسازیم و فایل هامون رو تو اون بریزیم(ذخیره کنیم)؟سلام . فايلهانون رو برای خودتون ارسال کنین . بعدش از فولدر sent حذفشون کنید . همشون توی inbox هست

Ghost MegaUpload
01-04-2014, 10:49
سلام

الان فهمیدم لینک یاهو چی بوده.

آره کارم راه افتاد دمت گرم.

سلامی دوباره
متاسفانه بعد از یه مدت به شماره ی جدید باز گیر میده و میگه بارها استفاده شده و نمیذاره.

mohameh
16-04-2014, 17:05
ايميل جديدي در gmail ساختم، اما به جاي ورود به داخل ميل به لينك زير ميره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ceLogin%3Fcontinue%3D[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] le.com%252Fmail%252F%26service%3Dmail%26passive%3D true%26ncpl%3D1%26aodrpl%3D1%26checkedDomains%3Dyo utube%26checkConnection%26pstMsg%3D1
البته با دوباره كليك كردن سايت gmail به داخل ميل ميره، اما من ميخام مستقيم بره. چطور ميشه اين كار رو كرد؟ ممنون.

mohameh
16-04-2014, 17:57
سلام- با ف ي ل ت ر ش ك ن وارد شدم، بروزرساني ميخاست كه بعد از يك بار انجام دادن حل شد.

samisamo
18-04-2014, 13:48
کش و هیستوری مرورگرو حذف کنید .یا از تنظیمات چکمارک ذخیره پسورد وو بردارید.:rolleyes:

Tapatalkسلام
روست عزیز تنظیمات چکمارک کجا هست؟مرورگرم فایر فاکسه

mohammadi_4u
18-04-2014, 15:09
سلام
روست عزیز تنظیمات چکمارک کجا هست؟مرورگرم فایر فاکسه

سلام
تو تنظیمات قسمت حریم خصوصی

samisamo
18-04-2014, 17:25
سلام
تو تنظیمات قسمت حریم خصوصی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]داداش ممنون از توضیح خوبت.اما من باز پیدا نکردم.از کجا برم تو منو ها ک نبود

shn.a
21-04-2014, 20:49
سلام
آقا جریان اینکه هر میلی که میزنم رجکت میشم چیه؟ سریع بعد ابنکه میل زدم یه میل میاد که این پیغام رو میده :

Google tried to deliver your message, but it was rejected by the server for the recipient domain yahoo.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
by mta5.am0.yahoodns.net ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Milad4171
21-04-2014, 22:16
سلام
آقا جریان اینکه هر میلی که میزنم رجکت میشم چیه؟ سریع بعد ابنکه میل زدم یه میل میاد که این پیغام رو میده :

Google tried to deliver your message, but it was rejected by the server for the recipient domain
yahoo.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
by
mta5.am0.yahoodns.net ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آدرس گیرنده اشتباهه یا دامنه ی ایمیل اشتباهه

TimeWarp
12-05-2014, 18:51
سلام

بنده بعد اینکه ویندوزم رو عوض کردم (وین 7 64 بیتی) دیگه نمی تونم وارد اکانتم بشم . اولش فکر کردم به خاطر ویندوزه ولی رو سیستم دیگری هم تست کردم (وین xp) ولی بازم نشد. اونوقت تمام مراحل امنیتی از قبیل دادن شماره تلفن برای گرفتن کد و ... انجام دادم

مشکل من این بود که نمی دونستم کدی که برام ارسال شده رو کجا وارد کنم ( اشتباهم این بود که کد رو پاک کردم) الان می خوام یه شماره ی دیگه بهش بدم اجازه ی تعویض شماره تلفن رو هم بهم نمیده. تلفن جدید می خوام بدم تا بتونم کد جدیدی دریافت کنم .

اگه به طور کلی راهنماییم بفرمایید ممنون میشم. چون ایمیل مهمیه و یه جورایی مربوط به کارم میشه.

با تشکر:n16:

Milad4171
12-05-2014, 19:14
سلام

بنده بعد اینکه ویندوزم رو عوض کردم (وین 7 64 بیتی) دیگه نمی تونم وارد اکانتم بشم . اولش فکر کردم به خاطر ویندوزه ولی رو سیستم دیگری هم تست کردم (وین xp) ولی بازم نشد. اونوقت تمام مراحل امنیتی از قبیل دادن شماره تلفن برای گرفتن کد و ... انجام دادم

مشکل من این بود که نمی دونستم کدی که برام ارسال شده رو کجا وارد کنم ( اشتباهم این بود که کد رو پاک کردم) الان می خوام یه شماره ی دیگه بهش بدم اجازه ی تعویض شماره تلفن رو هم بهم نمیده. تلفن جدید می خوام بدم تا بتونم کد جدیدی دریافت کنم .

اگه به طور کلی راهنماییم بفرمایید ممنون میشم. چون ایمیل مهمیه و یه جورایی مربوط به کارم میشه.

با تشکر:n16:

سلام.
اول که اصلا ربطی به ویندوز نداره. اما ممکنه هست که پروتکل های امنیتی مرورگرتون فعال نباشه یا مشکل داشته باشه.
معمولا کد رو بازم میفرسته
شما وقتی برید داخل دوبره درخواست کد کنید میگه به ایمیل بفرستم یا خط تلفن ( اگه شماره داده باشین) بعد اون کد رو میفرسته
اگه چند بار این کار رو کردین ممکنه تا مدتی بلاک شده باشین مثلا یک روز( معمولا اینم میگه)
شما شماره تلفن جدید رو نمیتونین بدین.
+
آخرین پیغامی که میده چی هست ؟ که اجازه جلوتر رفتن رو نمیده ؟( اگر با عکس نشون بدین بهتره )

darkest
12-05-2014, 23:59
سلام ببخشید برای بازگزدانی پسورد دو راه داره درسته یکی شماره تلفن و دومی سوال امنیتی....این سوال امنیتی رو چجور عوض کنم..تو گوگل اموزشش بود اما من سکوریتی کواسشن پیدا نکردم ک بخوام عوضش کنم

MOHAMMAD_ASEMOONI
01-06-2014, 15:02
سلام ببخشید برای بازگزدانی پسورد دو راه داره درسته یکی شماره تلفن و دومی سوال امنیتی....این سوال امنیتی رو چجور عوض کنم..تو گوگل اموزشش بود اما من سکوریتی کواسشن پیدا نکردم ک بخوام عوضش کنمسلام . در این سایتِ گوگل نوشته دیگه سوال امنیتی وجود نداره . یا ایمیل یا موبایل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

marde tanhayi
04-06-2014, 21:56
سلام دوستان

ایا راهی هست بدون خروج از جی میل از اکانتی به اکانت دیگر متصل شوم

منظور من باز کردن ایمیل اکانت دیگر نیست منظورم جهش از اکانتی به اکانت دیگر با یک مرورگر بدون خروج از اکانت هست

دوم اینکه ایا محدودیتی برای ساخت اکانت هست یعنی هر چند تا بخواهیم می توانیم بسازیم ؟

سوم اینکه ایا در حین استفاده از اکانت ها از قانون کپی رایت سر پیچی کنیم ایا اکانت بن می شود یا نه ؟

Milad4171
05-06-2014, 09:03
سلام دوستان

ایا راهی هست بدون خروج از جی میل از اکانتی به اکانت دیگر متصل شوم

منظور من باز کردن ایمیل اکانت دیگر نیست منظورم جهش از اکانتی به اکانت دیگر با یک مرورگر بدون خروج از اکانت هست

دوم اینکه ایا محدودیتی برای ساخت اکانت هست یعنی هر چند تا بخواهیم می توانیم بسازیم ؟

سوم اینکه ایا در حین استفاده از اکانت ها از قانون کپی رایت سر پیچی کنیم ایا اکانت بن می شود یا نه ؟

کلا داشتن 2 اکانت خلاف قوانین هست و اگر هر سرویس دهنده ای این موضوع رو متوجه شود اکانت را بلاک میکند.
چه برای شیف کردن چه خروج ورود چه ساخت.
بلاک شدن میتونه کوتاه مدت یا بلند مدت باشه. ( بستگی به نظر ادمین داره)

marde tanhayi
05-06-2014, 10:02
کلا داشتن 2 اکانت خلاف قوانین هست و اگر هر سرویس دهنده ای این موضوع رو متوجه شود اکانت را بلاک میکند.
چه برای شیف کردن چه خروج ورود چه ساخت.
بلاک شدن میتونه کوتاه مدت یا بلند مدت باشه. ( بستگی به نظر ادمین داره)

گوگل اجازه می ده چند اکانت داشته باشید یکی برای کار و شخصی عضویت در گروها و کارهای دیگه من با یک شماره موبایل 6 تا اکانت باز کردم بعد اون دیگه گفت بسته :n02:

و دیگه این که امکان ورود از هر اکانت به اکانت دیگه رو هم فراهم کرده یعنی پیداش کردم اگر بعد ورود به جیمیل روی نام اکانت در سمت راست بالای صفحه کلیک کنید در تب باز شده در پایین سمت چپ نوشته اد اکانت با کلیک روی ان وارد صفحه اضافه کردن اکانت می رسید که با وارد کردن یوزر و پسورد اکانتها به هم وصل می شوند و بدون ساین اوت می توان با کلیک روی همان نام وارد اکانتهای متفاوت شد
البته این پیوند در کوکی مرور گر ثبت می شود و با تغییر مرورگر و حذف ان این پیوند از هم می پاشد و دیگر این که با به هم پیوند دادن اکانت ها فقط در گوگل درایو حق استفاده از یکی را خواهد داشت ان هم انی که اول از همه وارد ان اکانت شدهاید

در کل جواب دو سوال خودم را که دیشب پرسیدم را یافتم ماند یکی ایا در حین استفاده از اکانت ها از قانون کپی رایت سر پیچی کنیم ایا اکانت بن می شود یا نه ؟

Milad4171
05-06-2014, 10:43
گوگل اجازه می ده چند اکانت داشته باشید یکی برای کار و شخصی عضویت در گروها و کارهای دیگه من با یک شماره موبایل 6 تا اکانت باز کردم بعد اون دیگه گفت بسته :n02:

و دیگه این که امکان ورود از هر اکانت به اکانت دیگه رو هم فراهم کرده یعنی پیداش کردم اگر بعد ورود به جیمیل روی نام اکانت در سمت راست بالای صفحه کلیک کنید در تب باز شده در پایین سمت چپ نوشته اد اکانت با کلیک روی ان وارد صفحه اضافه کردن اکانت می رسید که با وارد کردن یوزر و پسورد اکانتها به هم وصل می شوند و بدون ساین اوت می توان با کلیک روی همان نام وارد اکانتهای متفاوت شد
البته این پیوند در کوکی مرور گر ثبت می شود و با تغییر مرورگر و حذف ان این پیوند از هم می پاشد

در کل جواب دو سوال خودم را که دیشب پرسیدم را یافتم ماند یکی ایا در حین استفاده از اکانت ها از قانون کپی رایت سر پیچی کنیم ایا اکانت بن می شود یا نه ؟

در مورد امکان اکانت ساختن من نگفتم نمیشه. گفتم خلاف قوانین است. خلاف قوانین یعنی شما با چند اکانت در یک جا فعالیت کنید ( همان گروه ها ) دیده شده بعد از مشاهده اکانت دوم توسط گوگل بلاک شده.
البته الان تا 10 عدد اکانت میشه ساخت. به دلیل وسعت گروه ها و زیر مجموعه هایی که سرویس دهنده های گوگل دارن!
+
در مورد شیفت شدن. خوب این گزینه همون کارو انجام میده یعنی خروج از ایمیل اول و بعد ورود به ایمیل دوم. فقط تنها کاری که میکنه اینه که یک دسترسی سریع برای ایمیل های شما ایجاد میکنه.( لیست کردن ایمیل هایی که واردش شدین.)
اما در آن واحد در هر دو کانکت نیست.( میتونین این رو از وضعیت آنلاین بودن اکانت متوجه بشید) .
+
بحث در مورد سرویس دهنده های گوگل ( گوگل پلاس + یوتیوپ + گوگل استور + گوگل درایو ) همه اینها پشتبانی مخصوص به خود را دارند. اما بستگی به نوع فعالیت شما دارد.

در گوگل پلاس ممکن است اکانتی اسپم تشخیص داده شود یا فیک. در هر دو حالت ممکن است از ادامه فعالیت اون اکانت در محیط گوگل پلاس جلوگیری به عمل بیاید.

بن شد برای خود اکانت اتفاق نمی افتد. برای سرویس هایی که ازش استفاده میشود اتفاق می افتد.( زیاد هم پیش اومده)

marde tanhayi
05-06-2014, 16:34
یه سوال دیگه ایا راهی برای اپلود فایل به گوگل درایو وجود دارد بدون اینکه فایل را در سیستم خودمان دانلود کنیم

یعنی مستقیم از اینترنت به گوگل درایو انتقال دهیم

MOHAMMAD_ASEMOONI
05-06-2014, 17:46
با سلاممن وارد جی میل نمیتوانم بشمAccount has been disabled یکی میشه راهنمایی کنهسلام . به این صفحه برید و روی لینکی که در قسمتِ best answer نوشته شده کلیک کنین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

samisamo
09-06-2014, 18:53
سلام چ جور میشه با جیمیل چت کنیم ؟

Milad4171
09-06-2014, 19:28
باید از مسنجر Gtalk استفاده کنید.

moh3enkimia
09-06-2014, 23:41

گوگل تاک عوض شده و تبدیل به گوگل هانگ اوت شده: میتونی از اینجا بگیری:

samisamo
11-06-2014, 10:57
گوگل تاک عوض شده و تبدیل به گوگل هانگ اوت شده: میتونی از اینجا بگیری:
مرسی اونو دارم

G.R.E.E.N
11-06-2014, 18:12
سلام
چطور میتونم یه ایمیل تو لیست سایه وارد کنم؟

ef_ati
13-06-2014, 16:38
mige account disabled

ef_ati
13-06-2014, 16:47
من نمی دونم چرا غیر فعال شده، اکانت خیلی لازم دارم چون با اکانت خیلی از صفحات عضو شدم چه جوری میشود فعال شد

samisamo
14-06-2014, 13:40
سلام
چطور میتونم یه ایمیل تو لیست سایه وارد کنم؟dسلام یعنی چ سایه وارد کنی؟

samisamo
14-06-2014, 13:41
من نمی دونم چرا غیر فعال شده، اکانت خیلی لازم دارم چون با اکانت خیلی از صفحات عضو شدم چه جوری میشود فعال شدتو صفحات قبل جواب این سوالو دیدم لطفا چک کنید

persis69
15-06-2014, 09:55
سلام
کسی می تونه چرا اصلا هیچ ایمیلی برام تو جی میل نمیاد!!!!!!!!!!!؟
هرکاری می کنم نمیشه!!!!
تا فقط هم با سیستم خودم میتونم وارد جی میل بشم و با سیستم های دیگه نمیشه!!!
نطفا راهنمایی کنید
:n13:

MOHAMMAD_ASEMOONI
15-06-2014, 17:18
سلامکسی می تونه چرا اصلا هیچ ایمیلی برام تو جی میل نمیاد!!!!!!!!!!!؟هرکاری می کنم نمیشه!!!!تا فقط هم با سیستم خودم میتونم وارد جی میل بشم و با سیستم های دیگه نمیشه!!!لطفاً راهنمایی کنید:n13:سلام . یعنی وقتی بهتون ایمیل میزنن نمیرسه ؟ خودتون از همون جی میل یک ایمیل به خودتون بزنین ببینین میرسه ؟ . در مورد وارد شدن , اگر آی پی عوض بشه , جی میل بهتون شک میکنه که ممکنه هــکر باشین . برای همین ازتون ایمیل جایگزین یا شماره موبایل میخواد .

persis69
15-06-2014, 19:12
اره وقتی ایمیل زده میشه به من نمیرسه اصلا!!! هیچ ایمیلی!!!
برا خودمم فرستادم چیزی نیومده!!!!

senaps
16-06-2014, 08:38
دوست عزیز با یه اکانت دیگه برا خودتون ایمیل بفرستید و ببینید که چی بر میگرده! :)... ایا ایمیلی برای اکانت فرستنده‌ی ایمیل میاد؟( شامل دلیور ارور یا همچین چیزایی یا که خیر؟)....

این بسیار مهمه و میتونه هزار دلیل داشته باشه! :)....

بعدش هم، گوگل یه سیستم یکپارچه نرم افزاری هستش.... شما اگر اکانتت مشکلی نداشته باشه، میتونی توی یوتوب و پلاس و سرچ و کلندر و موبایل و کلی سیستم های دیگه با همین یوزر و پسورد وارد بشی...
میتونی؟؟؟؟ یا نه؟

در نهایت، ممکنه توی تنظیمات ایمیلت کل ایمیل های دریافتی رو فیلتر کرده باشی! :).... یه دور برو فیلتر هایی که برای ایمیل ها گذاشتی رو بررسی کن و همچنین پوشه‌ی ترش( اشغالدونی) رو هم بررسی کن....

ولی مهم تر از همه، در مرحله‌ی اول اینه که پاسخی که برای فرستنده های ایمیل میاد چی هست! :)....
اگر دوست داشتید، ادرس ایمیلتون رو به من بدین تا براتون ایمیلی بفرستم و تست بکنم ببینم چه اروری برگشت داده میشه....
(اگر هیچ اروری برگشت داده نمیشه):
ایمیل مشکل نداره و سیستم مشکل نداره و تنظیمات خودتون باعث شده که ایمیل ها نخونده پاک بشن! :)

persis69
16-06-2014, 10:59
دوست عزیز با یه اکانت دیگه برا خودتون ایمیل بفرستید و ببینید که چی بر میگرده! :)... ایا ایمیلی برای اکانت فرستنده‌ی ایمیل میاد؟( شامل دلیور ارور یا همچین چیزایی یا که خیر؟)....

این بسیار مهمه و میتونه هزار دلیل داشته باشه! :)....

بعدش هم، گوگل یه سیستم یکپارچه نرم افزاری هستش.... شما اگر اکانتت مشکلی نداشته باشه، میتونی توی یوتوب و پلاس و سرچ و کلندر و موبایل و کلی سیستم های دیگه با همین یوزر و پسورد وارد بشی...
میتونی؟؟؟؟ یا نه؟

در نهایت، ممکنه توی تنظیمات ایمیلت کل ایمیل های دریافتی رو فیلتر کرده باشی! :).... یه دور برو فیلتر هایی که برای ایمیل ها گذاشتی رو بررسی کن و همچنین پوشه‌ی ترش( اشغالدونی) رو هم بررسی کن....

ولی مهم تر از همه، در مرحله‌ی اول اینه که پاسخی که برای فرستنده های ایمیل میاد چی هست! :)....
اگر دوست داشتید، ادرس ایمیلتون رو به من بدین تا براتون ایمیلی بفرستم و تست بکنم ببینم چه اروری برگشت داده میشه....
(اگر هیچ اروری برگشت داده نمیشه):
ایمیل مشکل نداره و سیستم مشکل نداره و تنظیمات خودتون باعث شده که ایمیل ها نخونده پاک بشن! :)
با اکانت یاهو خودم ، به جی میل فرستادم مسگه فرستاده شد اما خبری نیست!!!
چندتا از دوسام هم برام نیمیل فرستادن اما اصلا چیزی نمیاد!!!

senaps
16-06-2014, 11:14
یعنی هیچ برگشتی به اکانت یاهوتون وجود نداره؟؟؟

در این صورت ایمیل به درستی ارسال شده و مشکل از شما هستش که درست نمی‌بینید....
اولا، ممکنه خنده دار بیاد ولی سایر تب ها رو بررسی کردین که ایمیل به تب دیگه‌ای نرفته باشه؟( من چند نفر رو دیدم که کار کردن با تب های گوگل که چند وقتی هستش اضافه شده رو بلد نبودن و فک میکردن ایمیل نیومده براشون کلا:( )...

بحث فیلتر ها رو که خدمتتون عرض کردم رو بررسی بفرمایید ( روی ارم چرخ‌دنده کلیک بکنین و وارد تنظیمات بشید و در اونجا، دنبال فیلتر ها بگردید و تنظیمات فیلتر های ایجاد شده رو بررسی بفرمایید)....
چک کنید که ایمیل ها خودکار دلیت نشده باشن! :)

G.R.E.E.N
23-06-2014, 16:49
dسلام یعنی چ سایه وارد کنی؟
یعنی میخوام از این آدرس واسه من ایمیلی نیاد

hady.bloor
01-07-2014, 16:27
سلام چطور میشه از طریق جیمیل تماس تصویری گرفت البته پلاگین گوگل رو از طریق اینترنت دانلود کردم و زدم ولی جواب نداد لطفا راهنمایی کنید

jorj
04-07-2014, 20:26
سلام
من می خواهم از جیمیلم هر ایمیلی که ارسال می کنم ، ایمیل آدرس سایتمان به عنوان فرستنده معرفی بشه . در یاهو تنظیماتش بلد هستم . ممنون می شم جیمیل به من آموزش بدهید.

Milad4171
04-07-2014, 20:56
سلام
من می خواهم از جیمیلم هر ایمیلی که ارسال می کنم ، ایمیل آدرس سایتمان به عنوان فرستنده معرفی بشه . در یاهو تنظیماتش بلد هستم . ممنون می شم جیمیل به من آموزش بدهید.
سلام
روی علامت چرخ دنده برید وارد بخش SETTINGS یا تنظیمات بشید .
در یکی از قسمت ها نوشته شده : signature
داخل کادر روبه رو عبارت فوق ، متن مورد نظر رو بنویسید و دخیره کنید
متن مورد نظر پایین تمام ایمیل ها نمایش داده میشود

jorj
08-07-2014, 06:23
سلام
من یه gmail ساختم با اسم ziggurat.eng
دفعه بعد که خواستم وارد بشم پسوردم قبول نکرد. هر چی سعی کردم که ریکاورش کنم نشد که نشد(پاسخ سوال هاش یادم نیست). از دوستان کسی می تونه برام این ایمیل ریکاور بکنه؟
قبلا اس ام اس ریکاوری می فرستاد. الان ظاهرا برای اینکه اس ام اس ریکاوری بفرسته صد تا سوال هم می کنه. فقط اس ام اس ریکاوری بفرسته قضیه حل هستش .
مرسی

jorj
08-07-2014, 06:38
مرسی از پاسختون. من منظورم این بود از جی میل که ارسال ایمیل می کنم به جای معرفی جیمیلم ، آدرس ایمیل سایتمان معرفی بشه . انگار که از ایمیل سایت ، این ایمیل ارسال شده است .

MOHAMMAD_ASEMOONI
08-07-2014, 08:10
مرسی از پاسختون. من منظورم این بود از جی میل که ارسال ایمیل می کنم به جای معرفی جیمیلم ، آدرس ایمیل سایتمان معرفی بشه . انگار که از ایمیل سایت ، این ایمیل ارسال شده است .

سلام. بايد از قسمت تنظیمات setting وارد profile بشین و به جای اسمتون ( first name و second name ) آدرس اینترنتی شرکتتون رو بنویسین
مثال
firt name : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
second name : .co
یا برای اسم اول بنویسین
from
در به جای اسم دوم آدرس کامل اینترنتی رو بنویسین

jorj
10-07-2014, 06:45
این مسیری که آقا محمد گفتن پیدا نکردم .
با تنظیم در این مسیر مشکلم حل شدم
stting > accounts and import>send mail as > edit info
در قسمت Reply-to address و name ایمیل آدرس سایتمون قرار دادم
مرسی

aban366
24-07-2014, 06:47
سلام
من تبلت گالکسی نوت دارم با اندروید 4.4 متاسفانه وقتی میخوای برا اولین بار تبلت با گوشی رو با جیمیلت سینک کنی باید وای فای داشته باشی حتی رایتل سرعت یک مگ هم جوابگو نیستش و پبام نبود اینترنت میده،متاسفانه من تو درایو گوگل تم مدرک مهمی ذخیره کردم که الان هر کاری میکنم نمیتونم بهش دسترسی پیدا کنم
میخوام اگه راهی داره با موبایل سینک کنیم راهنماییم کنین
متاسفانه drive.google.com هم اصلا کار نمیکنه و بار نمیشهdocs.google.com رو هم امتحان کردم،راهی نیست از طریق مرورگر به فضای درایوم دسترسی پیدا کنم و مدرکم رو دانلود کنم؟

mtchabok
24-07-2014, 13:03
سلام
من تبلت گالکسی نوت دارم با اندروید 4.4 متاسفانه وقتی میخوای برا اولین بار تبلت با گوشی رو با جیمیلت سینک کنی باید وای فای داشته باشی حتی رایتل سرعت یک مگ هم جوابگو نیستش و پبام نبود اینترنت میده،متاسفانه من تو درایو گوگل تم مدرک مهمی ذخیره کردم که الان هر کاری میکنم نمیتونم بهش دسترسی پیدا کنم
میخوام اگه راهی داره با موبایل سینک کنیم راهنماییم کنین
متاسفانه drive.google.com هم اصلا کار نمیکنه و بار نمیشهdocs.google.com رو هم امتحان کردم،راهی نیست از طریق مرورگر به فضای درایوم دسترسی پیدا کنم و مدرکم رو دانلود کنم؟

سلام
سینک شدنشون شاید به خاطر حجم بالای اطلاعاتی هست که در ایمیل و درایو دارید .
برای دسترسی به درایو گوگل از خط امن استفاده کنین ، مشکلی در دسترسی نباید باشه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Amir Wilson
16-08-2014, 09:15
چجوری تاریخ تولد جیمیلمو عوض کنم؟؟

sky1sky
16-08-2014, 10:45
سلام چطور میشه از طریق جیمیل تماس تصویری گرفت البته پلاگین گوگل رو از طریق اینترنت دانلود کردم و زدم ولی جواب نداد لطفا راهنمایی کنید
hang out نصب کنین برای تماس تصویری
پلاگین رو اگه ازطریق سایت گوگل نصب کردید که نباید مشکلی باشه من قبلن ها انجام داده بودم و از داخل جیمیل پنجره چت و باز می کنین گزینه ویدئو کال هم داشت

mtchabok
16-08-2014, 22:40
چجوری تاریخ تولد جیمیلمو عوض کنم؟؟

به تنظیمات جیمیلتون برین > تب Accounts and Import > Other Google Account settings > و بعد نیز Edit Profile > بعد هم Basic Information > Edit > و در انتها نوشته شده Birthday