PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [ Gmail ] / تمامی مسائل جي ميل

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5

IRANER
26-02-2012, 00:22
سلام دوستان
من می خواستم تمام ای میل های داخل اکانت جیمیل ام را به اکانت یاهو ام منتقل کنم ؟
چکار میشود کرد.؟
ممنون

joe_satriani
03-03-2012, 21:10
سلام دوستان
من می خواستم تمام ای میل های داخل اکانت جیمیل ام را به اکانت یاهو ام منتقل کنم ؟
چکار میشود کرد.؟
ممنون

با سلام
امکان import کردن به این شکلی که شما میخواید نیست توی هیچ سرویس ایمیلی.

موفق باشید.

mkh12
06-03-2012, 23:33
سلام دوستان
من یه مشکل خیلی بزرگ دارم در مورد gmail که سالهاست که اذیتم میکنه D:
من نمیتونم هیچ ایمیلی رو از داخل gmail فوروارد کنم. عکسها و برخی از اطلاعات دیگه فوروارد نمیشن.
خیلی هم توی تنظیماتش گشتم ولی نشد که نشد. الان نمیتونم فوروارد کنم. چون چیزی send نمیشه. مجبورم دونه دونه عکسهارو attach کنم که خیلی وقت میگیره.
تورو خدا کمک کنید.
D;

peagle
11-03-2012, 16:13
ممنون از دوستان بابت راهنمای هاشون بسیار کار ساز و مفید هست

favfavfav
11-03-2012, 17:04
من میخوام تمام ایمیل هایی که از یک sender مشخص برام ارسال میشه به صورت خودکار بره به قسمت important چکار باید انجام بدم؟

mojtaba2321
12-03-2012, 00:42
میشه جیمیل رو حذف کرد؟
بعد از حذف اگه کسی اکانت جیمیل منو دوباره بگیره امکان سوءاستفاده از سایتهایی که با اون جیمیل درشون ثبت نام کرده بودم یا هر کسی که بخواد بهم میل بزنه هست؟

Masoud-Susa
17-03-2012, 01:02
کسی میدونه چجوری میشه تو جیمیل یه پوشه ساخت و ایمیل های دریافتی رو مستقیم تو اون پوشه دریافت کرد(منظورم اینه که ایمیل نره تو اینباکس مستقیم ایمیل جدید بره تو اون پوشه)
اصلا همچین قابلیتی داره جیمیل؟!

saeediranzad
17-03-2012, 15:18
من میخوام تمام ایمیل هایی که از یک sender مشخص برام ارسال میشه به صورت خودکار بره به قسمت important چکار باید انجام بدم؟

چنین کاری میشه کرد. من چون دنبالش نبودم نمیدونم. ولی از لیبل زدن و ستاره دارکردن استفاده کن.

G U L D A N
20-03-2012, 00:32
سلام
دوستان چند روزی هست که به این مشکل مضحک بر می خورم کمک کنید! شماره تلفن قبول نمی کنه ! نمی شه رجیستر کرد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saeediranzad
20-03-2012, 09:48
سلام
دوستان چند روزی هست که به این مشکل مضحک بر می خورم کمک کنید! شماره تلفن قبول نمی کنه ! نمی شه رجیستر کرد

[]

خوب معلومه. ایران را ساپورت نمیکنه.
برای تأیید اکانتت روشهای دیگه را دنبال کن. اصلاً چرا از شما تأیید میخواد؟ اشتراک اینترنتت را عوض کردی؟
یا داری با چیپی ان وصل میشی؟ یا شاید پسورد را اشتباه میزنی.

G U L D A N
20-03-2012, 11:22
گوگل دیگه ! از چیز می ان هم استفاده نمی کنم ! تایید می خواد !

joe_satriani
21-03-2012, 12:40
گوگل دیگه ! از چیز می ان هم استفاده نمی کنم ! تایید می خواد !

با سلام
سعی کنید آی پی رو عوض کنید یا با یه سیستم دیگه لاگین کنید.

موفق باشید.

zed2
01-04-2012, 17:29
بچه هایی که از کروم استفاده می کنند ( و همچنین کسایی که دور می زنن ) قفل امنیتی گوگل رو یک بررسی بکنین ببینی چیزی مشکوک هست یا نه.....

ArashMiniStar
01-04-2012, 17:38
سلام.امکانش هست تو جیمیل فونت پیش فرض رو حتی وقتی با موبایل ایمیل میفرستیم به طو اتوماتیک Tahoma کنه؟(یا حتی وقتی پاسخ اتوماتیک میفرسته - Automatic Reply)
مرسی :11:

geysar
03-04-2012, 07:22
ایا راه حلی برای عبور ازمرحله درخواست شماره موبایل درجیمیل هست ؟
البته هنگامی که میخوام اکانت جدید بازکنم

sepid12ir
03-04-2012, 22:33
ایا راه حلی برای عبور ازمرحله درخواست شماره موبایل درجیمیل هست ؟
البته هنگامی که میخوام اکانت جدید بازکنم

فکر نمیکنم باشه
ولی شماره موبایل هم بدید امنیت بالایی داره، جای هیچ نگرانی نیست ...

ila
04-04-2012, 10:34
با استفاده از کروم وقتی شروع به دانلود اتچ های داخل جی میلم میکنم به صورت پیش فرض با خود کروم شروع میکنه به دانلود کردن اون پایین ، من میخوام موقع دانلود فایلهای ضمیمه جی میلم با IDM این کار رو انجام بدمف باید چیکار کنم ممنون

mehdisp
06-04-2012, 22:41
من داخل جیمیل پوشه ساختم جیمیل هام میریزم داخل اون
حالا می تونم پوشه ای بسازم که پوشه هام داخلش بریزم ، به عبارت دیگر درون پوشه پوشه قرار دهم؟؟؟؟

saeediranzad
07-04-2012, 01:29
من داخل جیمیل پوشه ساختم جیمیل هام میریزم داخل اون
حالا می تونم پوشه ای بسازم که پوشه هام داخلش بریزم ، به عبارت دیگر درون پوشه پوشه قرار دهم؟؟؟؟

درون پوشه ای که خودتون ساختید نمیدونم. ولی من درون پوشه personal که پیشفرض خود جیمیل هست پوشه ساختم.

blacktiger
24-04-2012, 16:29
سلام
چطور میشه کد صوتی گوگل رو به اس ام اس تغییر داد؟
ممنون

blacktiger
25-04-2012, 12:01
سلام
چطور میشه کد صوتی گوگل رو به اس ام اس تغییر داد؟
ممنون

دوستان اگر اطلاعاتی دارید لطفا راهنمایی کنید

zeus_1
25-04-2012, 16:01
دوستان من به مشکلی دارم
وارد قسمت Activity on this account که می شم، یه سری IP از آمریکا وجود داره که از طریق IMAP به ایمیل دسترسی داشتن
در حالی که من اصلا IMAP رو خاموش کردم. IP هم که نشون میده ناآشناست، برای ف..ی.ل..تر ش.کن هم نیست

به نظرتون چی می تونه باشه؟ جالبه که خود جیمیل هم اخطاری در موردش نمیده!
تنظیمی وجود نداره که بشه کاری کرد که فقط از یه منطقه مکانی خاص لاگین کرد و اگه IP عوض شد اخظار بده؟؟

saber136
30-04-2012, 16:28
دوستان من به مشکلی دارم
وارد قسمت Activity on this account که می شم، یه سری IP از آمریکا وجود داره که از طریق IMAP به ایمیل دسترسی داشتن
در حالی که من اصلا IMAP رو خاموش کردم. IP هم که نشون میده ناآشناست، برای ف..ی.ل..تر ش.کن هم نیست

به نظرتون چی می تونه باشه؟ جالبه که خود جیمیل هم اخطاری در موردش نمیده!
تنظیمی وجود نداره که بشه کاری کرد که فقط از یه منطقه مکانی خاص لاگین کرد و اگه IP عوض شد اخظار بده؟؟
سلام دوست عزیز
من به شما توصیه میکنم که در اولین فرصت رمزتان را عوض کنید.

zeus_1
30-04-2012, 19:27
سلام دوست عزیز
من به شما توصیه میکنم که در اولین فرصت رمزتان را عوض کنید.

رمز عبور و تنظیمات ریکاوری پسوورد و غیره... همه رو عوض کردم
باز هم این مورد وجود داشت
عجیب تر اینکه Imap/pop3 رو خاموش کردم کلا.... ولی باز هم هست

jak_1300
01-05-2012, 10:09

سلام من وقتي ميخوام برم تو جيميلم اين پيغام رو ميده البته با گوگل كروم
ولي با فايرفكس مشكلي نداره قضيه چيه كسي ميدونه خيلي وقته با گوگل كروم اين مشكل رو دارم

saeediranzad
01-05-2012, 15:04
سلام
البته در مورد زمان سیستم شما هم شک کرده و تأیید خواسته. ولی توصیه میکنم بجای آن آدرس این را تایپ کنید.
شاید فرق داشته باشه:mail.google.com راستش من هیچوقت با آن آدرس وارد جیمیلم نشدم.

saeid333
01-05-2012, 19:31
سلام
من جي ميلم نيو لوك شده استايلش قبلا ميشد تغييرش بدم الان نميشه

از كجا ميتونم برگردونم به حالت معموليش منظورم بيسيك اچ تي ام ال نيست حالت عاديشه
ممنون

saeid333
01-05-2012, 22:44
سلام

از كجا ميتونم برگردونم به حالت معموليش منظورم بيسيك اچ تي ام ال نيست حالت عاديشه
ممنون
كمك نميكنين :41:

saeediranzad
02-05-2012, 06:42
سلام

ممنون

سلام
خب، از همون جا که طرحش را عوض کردی؛ یعنی از همون دایره کنگره دار گوشه بالا سمت راست (settings)
سه طرح داره که هرکدوم را دلت خواست انتخاب میکنی.

saeid333
03-05-2012, 17:10
سلام
خب، از همون جا که طرحش را عوض کردی؛ یعنی از همون دایره کنگره دار گوشه بالا سمت راست (settings)
سه طرح داره که هرکدوم را دلت خواست انتخاب میکنی.

يعني فقط از اين سه تا هست كه ميشه انتخاب كرد زوري شده
بخوام مثل قبل باشه بايد چه كنم قبل نيو لوك اصلا نيو لوك نباشه

zeus_1
03-05-2012, 17:41
يعني فقط از اين سه تا هست كه ميشه انتخاب كرد زوري شده
بخوام مثل قبل باشه بايد چه كنم قبل نيو لوك اصلا نيو لوك نباشه

قبلا روی آیکون Setting (همون چرخ دنده) که می زدی، یه گزینه داشت به این اسم Revert to old look temporarily
ولی الان نداره... پس بعید می دونم بشه به حالت قبلی برگردونی

حالا مشکلت با ظاهر جدید چیه؟؟ بگو شاید براش راه حلی باشه

saeid333
03-05-2012, 19:10
قبلا روی آیکون Setting (همون چرخ دنده) که می زدی، یه گزینه داشت به این اسم Revert to old look temporarily
ولی الان نداره... پس بعید می دونم بشه به حالت قبلی برگردونی

حالا مشکلت با ظاهر جدید چیه؟؟ بگو شاید براش راه حلی باشه

آره قبلا اينو ميزدم از دست نيو لوك كوفتي راحت ميشدم اما الان نيست

از اينكه پنل سمتچپم وول ميخوره و خيلي جاهاي ديگش شبيه فبل نيست خوشم نمياد
ميشه كمك كنين ممنون

zeus_1
03-05-2012, 23:00
آره قبلا اينو ميزدم از دست نيو لوك كوفتي راحت ميشدم اما الان نيست

از اينكه پنل سمتچپم وول ميخوره و خيلي جاهاي ديگش شبيه فبل نيست خوشم نمياد
ميشه كمك كنين ممنون

در کل گوگل این تغییرات رو داده که بهتر بشه... به نظرم یه مدت بگذره و بهش عادت کنی، نظرت عوض می شه
اگه در مورد اون more . less مشکل داری ... می تونی مواردی که با زدن More قابل دیدن هستن رو با موس بگیری و بکشی بیاری بالا
و اونایی که کمتر برات کاربرد داره رو از قسمت بالا با موس بکشی ببری پایین
یه ذره بر اساس سلیقه و استفاده ای که می کنی، مرتبشون کنی شاید بهتر بشه

saeediranzad
04-05-2012, 19:42
سلام
برای تغییر چهره جی میل به میل خود، میشه افزونه ای را نصب کرد بنام The Return of the old Gmail
این افزونه ار از سایت userstyles.org
با کلیک بر روی install stylish افزونه را دانلود و سپس با کلیک بر Install with Stylish نصب کنید.
(خودم نصب نکردم. این را جایی خواندم واینجا نوشتم.)

geysar
06-05-2012, 22:45
من شماره موبایلم را به gmailهنگام ثبت نام دادم ایا مشکلی میتونه داشته ییاشه ؟
درضمن اگه بخوام شماره موبایل را اصلاح کنم باید از کدوم قسمت اینکاررا بکنم :13:

zeus_1
06-05-2012, 23:21
من شماره موبایلم را به gmailهنگام ثبت نام دادم ایا مشکلی میتونه داشته ییاشه ؟
درضمن اگه بخوام شماره موبایل را اصلاح کنم باید از کدوم قسمت اینکاررا بکنم :13:

نه مشکلی نداره
کاربردش برای ریکاوری کردن پسوورد... و یا دو مرحله ای کردن لاگین به گوگل هست
ولی من تست کردم ، ظاهرا روی اپراتورهای ایرانی کار نمی کنه. نه همراه اول و نه ایرانسل، به هیچکدوم SMS نمی فرسته
اگه می خوای شماره ای که دادی رو پاک و یا اصلاحش کنی برو اینجا

saeediranzad
07-05-2012, 06:17
نه مشکلی نداره
کاربردش برای ریکاوری کردن پسوورد... و یا دو مرحله ای کردن لاگین به گوگل هست
ولی من تست کردم ، ظاهرا روی اپراتورهای ایرانی کار نمی کنه. نه همراه اول و نه ایرانسل، به هیچکدوم SMS نمی فرسته
اگه می خوای شماره ای که دادی رو پاک و یا اصلاحش کنی برو اینجا

سلام
چرا، من رو ایرانسلم میفرسته. فقط یه دردسریه که هربار باید کد را وارد کنی. البته زود هم میآد. تا میخوام لاگین کنم یکی دو ثانیه بعد پیامکش میاد.

saber136
07-05-2012, 08:21
سلام
دوستان کسی با جی تاک به مشکل نخورده؟

bigman
07-05-2012, 09:47
بهترین روش برای بلوکه کردن ایمیلهای اسپم چیه ؟؟

zeus_1
07-05-2012, 10:21
سلام
چرا، من رو ایرانسلم میفرسته. فقط یه دردسریه که هربار باید کد را وارد کنی. البته زود هم میآد. تا میخوام لاگین کنم یکی دو ثانیه بعد پیامکش میاد.

برای من هم یه بار یادمه به ایرانسل فرستاد... ولی جدیدا هر کاری کردم نشد.
حالا دو باره تست می کنم، اگه بشه که خیلی عالیه

بهترین روش برای بلوکه کردن ایمیلهای اسپم چیه ؟؟

راه خاصی وجود نداره
حداکثر کاری که می تونی بکنی اینه که برای آدرس هایی که زیاد ازشون اسپم دریافت می کنی، یک فیلتر تعریف کنی که ایمیل های اومده از اون آدرس، مستقیم بره داخل Trash
که اینکار خیلی هم فایده نداره. چون همونجوری که فولدر Spam رو باید هر چندوقت یکبار پاک کنی، Trash رو هم باید بری پاک کنی

mammuot
10-05-2012, 20:05
سلام
دوستان دو سه روزه که نمی تونم به جی میلم وصل شم.یابهتربگم صفحش اصلا بالانمی یاد.
این اخطار رو میده
Error 201 (net::ERR_CERT_DATE_INVALID): Unknown error.
اینم بگم ویروس کشم avast internet security که خیلی هم گیر میده.
ممکنه از ویروس کش باشه؟

zeus_1
10-05-2012, 23:09
سلام
دوستان دو سه روزه که نمی تونم به جی میلم وصل شم.یابهتربگم صفحش اصلا بالانمی یاد.
این اخطار رو میده
ممکنه از ویروس کش باشه؟

فکر نکنم از آنتی ویروس باشه... بیچاره Avast کجا زیاد گیر میده ؟
یه بار با فیلترشکن تست کن
با یه مرورگر دیگه هم تست کن
اگه adsl داری یکبار مودم رو خاموش/روشن کن
یک سایت به جز جیمیل که از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده می کنه رو تست کن ببین کلا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باز می کنه یا نه

hamed29
11-05-2012, 00:19
سلام
این اخطار رو میده
ممکنه از ویروس کش باشه؟

خطایی که نوشتید نمیدونم برای چیه ولی با مرورگر گوگل کروم تست کنید ،احتمالا جواب میده.
شده با فایر فاکس و اکسپلورر خواستم جیمیل رو باز کنم نشده ولی با کروم شد!

saeediranzad
11-05-2012, 06:43
شما از چه ویندوزی استفاده میکنید؟ تاریخش درسته؟ یعنی مثلاً نگذاشتید روی یه تاریخ الکی؟

mammuot
11-05-2012, 07:38
فکر نکنم از آنتی ویروس باشه... بیچاره Avast کجا زیاد گیر میده ؟
یه بار با فیلترشکن تست کن
با یه مرورگر دیگه هم تست کن
اگه adsl داری یکبار مودم رو خاموش/روشن کن
یک سایت به جز جیمیل که از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده می کنه رو تست کن ببین کلا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باز می کنه یا نه

آره اصلا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] روباز نمی کنه ولی من فقط می خوام برم جی میلم راه دیگه ای نیست.

---------- Post added at 08:33 AM ---------- Previous post was at 08:31 AM ----------

خطایی که نوشتید نمیدونم برای چیه ولی با مرورگر گوگل کروم تست کنید ،احتمالا جواب میده.
شده با فایر فاکس و اکسپلورر خواستم جیمیل رو باز کنم نشده ولی با کروم شد!

باکروم هم نمی یاد.

---------- Post added at 08:38 AM ---------- Previous post was at 08:33 AM ----------

شما از چه ویندوزی استفاده میکنید؟ تاریخش درسته؟ یعنی مثلاً نگذاشتید روی یه تاریخ الکی؟

دوست عزیز دمت گرم نمی دونم چه طوری تشکرکنم تاریخمو آپدیت کردم درست شد.:31:

حسین عالیوند
12-05-2012, 11:35
من مشکل بازارسال دارم یعنی اگر فایلی که حاوی عکس ودیگر اطلاعات باشد وبخواهم بازارسال کنم فقط اطلاعات آن فایل ارسال میگرددوعکس ارسال نمی شود . لطفا جواب وراهکار را به ایمیل من ارسال نمائید با تشکر عالیوند.ایمیل آدرس من alivand.4242@gmail.com

حسین عالیوند
12-05-2012, 12:12
با سلام
دوستان من یه سوال دارم بزارید به حساب ندونستن !!! با عرض پوزش
دوستان من یه ایمیل و چند تا جیمیل دارم ، می خواستم تمام ایمیل ها و جیمیل ها رو توی یه جیمیل اصلیم فوروارد کنم ،یعنی دیگه یه اون یکی از ایمیل ها وجیمیل ها نرم و پیام ها بیان توی جیمیل اصلیم ، البته من مقاله ای در این مورد خوندم ولی هر کار کردم نتونستم انجام بدم لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه
پیشاپیش ممنون

سلام دوستان.
وقتی که میخوام ایمیلی رو فوروارد کنم آدرس قبلی ایمیل هم برای شخص جدید ارسال میشه.
چطور میتونم کاری کنم که ایمیل نفر قبل توصط فرد جدید دیده نشه؟
ممنون از همه دوستان.
آنها پاک نمایید.

حسین عالیوند
12-05-2012, 12:19
سلام دوستان
من یه مشکل خیلی بزرگ دارم در مورد gmail که سالهاست که اذیتم میکنه D:
من نمیتونم هیچ ایمیلی رو از داخل gmail فوروارد کنم. عکسها و برخی از اطلاعات دیگه فوروارد نمیشن.
خیلی هم توی تنظیماتش گشتم ولی نشد که نشد. الان نمیتونم فوروارد کنم. چون چیزی send نمیشه. مجبورم دونه دونه عکسهارو attach کنم که خیلی وقت میگیره.
تورو خدا کمک کنید.
D;
این مشکل من هم است کسی نیست راهنمائی کنه ؟ عالیوند

hamed29
12-05-2012, 22:57
سلام، برای اینکه جیمیل خودکار با basic html بالا بیاد باید چیکار کرد؟ تا هر بار بعد از خطا مجبور نباشیم رو گزینه ادامه در حالت basic html کلیک کنیم!

Life24
14-05-2012, 16:59
سلام
جیمیل وقتی تیک میزنی این کامپیوتر trust هست و برای بارهای بعد نگه میداره مشخصات رو
از کجا تشخیص تراست بودن کامپیوتر رو میده؟ چه چیزهایی رو مبنا میزاره؟

saeediranzad
21-05-2012, 17:32
سلام
یه جستجوی کوچک کردم. خیلی وقت نگذاشتم براش.
جواب خلاصه: با قرار دادن کوکی روی سیستم شما.

Life24
21-05-2012, 18:06
سلام
یه جستجوی کوچک کردم. خیلی وقت نگذاشتم براش.
جواب خلاصه: با قرار دادن کوکی روی سیستم شما.

یکی میگفت اصلا ربطی به کوکی نداره و با استفاده از سخت افزار کامپیوتر یک سری محسابت انجام میده و اون ها رو نزد خودش نگه میداره و چک میکنه

saeediranzad
22-05-2012, 02:33
تو این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مختصر و مفید اصل مطلب را گفته. ربطی به سخت افزار نداره. ولی دیتای نرم افزار را ورمیداره و یه کوکی میسازه. این هم بخشی از مطلب:

Information ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
such as the client’s IP address, operating system version, browser version, with additional details via browser plug-ins such as Adobe’s Flash provides even more client specific information. The data that PassMark selected was propriety, but given the fixed number of data elements passed from client to web server, one could speculate on a finite number of possible variables to include.

The data elements were combined into an encrypted string stored as a browser disk based “cookie” that upon return to the web site, the web server would be presented with that previously encrypted cookie and verified to be the “same trusted computer”. If the decrypted cookie data didn’t match enough of the data presented by the browser making the current request, the computer could be considered “untrusted”.

K1lou
28-05-2012, 12:45
با سلام
دوستان سرویس google drive فیلتر شده ؟ چرا در دسترس نیست ؟
با تشکر

.::P30::.
31-05-2012, 18:00
از امروز وقتی روی یک لینک کلیک میکنم ریدایرکت میشه لینک, واسه ی شما هم همینطوره؟
این شکلی میشه:
Redirecting you to [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sanam.b
31-05-2012, 19:38
با سلام به همه دوستان

من دوتا اکانت جیمیل دارم ، یکیشون قدیمیه و یکیشون جدید ، من میخوام کانتکت ایمیل قدیمی رو در ایمیل جدید داشته باشم (نمی خوام ایمیلها هم به اون متقل بشن، فقط آدرسها یا همون کانتکت)
برای این کار من باید چیکار کنم ؟

zeus_1
01-06-2012, 20:16
با سلام به همه دوستان

من دوتا اکانت جیمیل دارم ، یکیشون قدیمیه و یکیشون جدید ، من میخوام کانتکت ایمیل قدیمی رو در ایمیل جدید داشته باشم (نمی خوام ایمیلها هم به اون متقل بشن، فقط آدرسها یا همون کانتکت)
برای این کار من باید چیکار کنم ؟
برو به قسمت کانتکت ها بالا منوی بازشو More رو بزن. یک گزینه داره Export که می تونی از لیست کانتکت ها خروجی بگیری... یه گزینه هم داره Import که می تونی فایل ذخیره شده رو وارد کنی

Amir Hossein
02-06-2012, 09:58
سلام/من نمیتونم وارد جیمیل بشم/اینو مینویسه Moved Temporarily/کارم خیلی واجبه/خواهشآ یکی کمک کنه/با چیز پی ان هم رفتم نشد

saeediranzad
02-06-2012, 16:04
سلام
خودت تنظیماتش را دستکاری نکردی؟ متن کامل را بنویس؛ همین دو کلمه که نیست.

Amir Hossein
03-06-2012, 22:31
سلامنه دست کاری نکردماصلا وارد صفحه sing in هم نمیشه...مینویسهMoved Temporarily The document has moved here.که here یه لینک به همین صفحه هست!!!!!!!!!!!!!

saeediranzad
04-06-2012, 09:13
نمیدونم. شما همین آدرس را در مرورگرت داری؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یعنی وقتی mail.google.com را تایپ میکنی، اون آدرسی که نوشتم میاد؟ یا اینکه با آیکون جیمیل در کروم میری؟

sanam.b
05-06-2012, 15:13
برو به قسمت کانتکت ها بالا منوی بازشو More رو بزن. یک گزینه داره Export که می تونی از لیست کانتکت ها خروجی بگیری... یه گزینه هم داره Import که می تونی فایل ذخیره شده رو وارد کنی
سلام
از راهی که شما گفتید رفتم اما گزینه هایی که شما گفتید رو پیدا نکردم ، ممنون میشم مفصل تر توضیح بدید

zeus_1
05-06-2012, 17:55
سلام
از راهی که شما گفتید رفتم اما گزینه هایی که شما گفتید رو پیدا نکردم ، ممنون میشم مفصل تر توضیح بدید
اول این رو بگم این کارهایی که میگم در حالت New look جیمیل هست. در حالت کلاسیک نمی دونم همچین امکانی وجود داره یا نه
طبق عکس های زیر عمل کن. دیگه از این واضخ تر نمی تونم توضیح بدم :46:

arash66_2m
07-06-2012, 17:09
سلام/.
من یه اکانت جمیل دارم که خودم 3-4 ماه پیش نمی دونم اشتباهی پاک کردم و دقیقا اون اکانتم - اکانت اورجینالمه ! الان هر کاری می کنم راهی پیدا نمی کنم برش گردونم تو یاهو هم یه بار این اتفاق افتد بعد 3-4 ماه رفتم دوباره با همون آیدی یکی ساختم و اوکی شد
الان من چطوری می تونم اکانت جمیلم رو بر گردونم
خیلی حیایته برام

zeus_1
07-06-2012, 22:45
سلام/.
من یه اکانت جمیل دارم که خودم 3-4 ماه پیش نمی دونم اشتباهی پاک کردم و دقیقا اون اکانتم - اکانت اورجینالمه ! الان هر کاری می کنم راهی پیدا نمی کنم برش گردونم تو یاهو هم یه بار این اتفاق افتد بعد 3-4 ماه رفتم دوباره با همون آیدی یکی ساختم و اوکی شد
الان من چطوری می تونم اکانت جمیلم رو بر گردونم
خیلی حیایته برام
جواب این سوال رو احتمالا کسایی که حذف اکانت کرده باشن بهتر می دونن (که معمولا کسی اینکار رو نمی کنه:46:
شما کامل حذف کردی اکانت رو؟؟ الان باهاش می خوای وارد بشی، چه پیغامی میده؟؟
از طریق ایمیل ریکاوری سعی کن ببین می شه مجددا فعالش کرد. یعنی مسیری رو برو که وقتی پسوورد رو فراموش می کنی باید بری

یه نکته ای ته ذهنم هست که مطمئن نیستم. اینکه وقتی اکانت جیمیل حذف کنی، تا 6 ماه اسم اون اکانت رو نمی شه مجددا ثبت کرد. مطمئن نیستم، ولی احساس می کنم قبلا همچین مطلبی رو جایی خوندم. شاید هم اشتباه باشه

arash66_2m
07-06-2012, 23:00
جواب این سوال رو احتمالا کسایی که حذف اکانت کرده باشن بهتر می دونن (که معمولا کسی اینکار رو نمی کنه:46:
شما کامل حذف کردی اکانت رو؟؟ الان باهاش می خوای وارد بشی، چه پیغامی میده؟؟
از طریق ایمیل ریکاوری سعی کن ببین می شه مجددا فعالش کرد. یعنی مسیری رو برو که وقتی پسوورد رو فراموش می کنی باید بری

یه نکته ای ته ذهنم هست که مطمئن نیستم. اینکه وقتی اکانت جیمیل حذف کنی، تا 6 ماه اسم اون اکانت رو نمی شه مجددا ثبت کرد. مطمئن نیستم، ولی احساس می کنم قبلا همچین مطلبی رو جایی خوندم. شاید هم اشتباه باشه
اینکارو کردم ولی بازم نمیشه !
اگه دوستان راه دیگه ای رو سراغ دارن حتما بگن خیلی حیاتیه واسه من /.

Amir Hossein
08-06-2012, 10:59
من لینکی که شما دادین رو میتونم باز کنم ولی وقتی رو gmail کلیک میکنم همون نوشته میاد!!!

saeediranzad
08-06-2012, 14:34
من لینکی که شما دادین رو میتونم باز کنم ولی وقتی رو gmail کلیک میکنم همون نوشته میاد!!!
با S؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

arash66_2m
08-06-2012, 17:41
سلام/.من یه اکانت جمیل دارم که خودم 3-4 ماه پیش نمی دونم اشتباهی پاک کردم و دقیقا اون اکانتم - اکانت اورجینالمه ! الان هر کاری می کنم راهی پیدا نمی کنم برش گردونم تو یاهو هم یه بار این اتفاق افتد بعد 3-4 ماه رفتم دوباره با همون آیدی یکی ساختم و اوکی شد الان من چطوری می تونم اکانت جمیلم رو بر گردونم خیلی حیایته برامکسی جوابی نداره ؟

momo
09-06-2012, 01:17
دوستان آیا ما تو ایران میتونیم با جیمیل چت تصویری داشته داشته باشیم؟

saeediranzad
09-06-2012, 10:13
گمون کنم بله. من پلاگین اش را دارم. ولی نصب نکردم که امتحان کنم. پلاگینش را باید از سایت ایرانی بگیری؛ چون خودش نمیده به ما.

jooya
09-06-2012, 16:18
چطوری چندتا عکس رو که توی ایمیل برام فرستادن و تعداشون زیاد هست و گزینه Download attachment رو نداره و فقط گزینه View داره رو یه جا دانلود کنم ؟

51426

saeediranzad
10-06-2012, 06:58
سلام
یکجا بلد نیستم. بعضی ایمیلهای اینچنینی لینک دانلود یکجا دارند. ولی شما اگر نرم افزار Videocacheviewرا داشته باشید، هرچیز را که میبینید میتونید ذخیره کنید.
یعنی نیازی به دانلود دوباره نیست.
چون یکبار دیده اید و رفته توی کش Cash، از همونجا ذخیره میکنید.

jooya
10-06-2012, 14:05
اخه باید روش کلیک کنم تا سایزش بزرگ بشه مشکلم اینجاست !

saeediranzad
10-06-2012, 15:03
عزیز، سایز که فرق نمیکنه. شما با یک فرمت میبینی. مثلاً flv، با همون هم ذخیره میکنی. بعد میتونی با نرم افزار فرمتش را تغییر بدی.
اون که شما سایز پنجره را بزرگ میکنی، کیفیتش تغییر نمیکنه.
البته ببخشید شما عکس را گفتید. فرمتش jpeg است و فرق نمیکنه،مگه اینکه thumbnail باشه. خوب هرجور نگاه میکنی، همونجور میره تو cache

momo
12-06-2012, 12:55
دوستان آیا ما تو ایران میتونیم با جیمیل چت تصویری داشته داشته باشیم؟

Extreme-Forces
12-06-2012, 16:37
سلام.
دوستان راهي هست كه بفهمم ايميلي كه فرستادم خوانده شده يا نه ؟ مثلا به ياهوو فرستاده باشم. ؟؟؟

D o l f i n
14-06-2012, 18:40
سلام
یه مدته وقتی وارد Gmail میشم با این پیغام روبرو میشم
ممنون میشم بگید مربوط به چیه

saeediranzad
15-06-2012, 12:49
سلام
آنتی ویروس تون چیه؟ فکر کنم به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جیمیل گیر میده. گمون کنم باید تو تنظیمات اینترنت سکیوریتی تون بگذاریدش توی trusted.

favfavfav
15-06-2012, 19:35
سلام

یک سری از افراد در لیست چت من هستند که من نمیخوام متوجه بشن که ایا من انلاین هستم یا نه. در عین حال هم نمیخوام اونها رو اسپم کنم که بعدا نتونم ازشون ایمیل بگیرم. چکار باید انجام بدم؟

D o l f i n
15-06-2012, 22:23
سلام
آنتی ویروس تون چیه؟ فکر کنم به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جیمیل گیر میده. گمون کنم باید تو تنظیمات اینترنت سکیوریتی تون بگذاریدش توی trusted.
آنتی ویروس NIS هستش

saeediranzad
16-06-2012, 13:10
خوب من باید میپرسیدم اینترنت سکیوریتی تون چیه. حالا فرقی نمیکنه. توی تنظیمات فایروال بگذاریدش توی trustedها.

u-cant30me
18-06-2012, 20:36
سلام چند وقتی هستش میخوام برم جی میلم رو چک کنم برام پیامک میفرسته که شامل کد میشه اوائل خیلی خوب بودش اما الان خستم کرده چه طوری لغوش کنم؟:45:

mahla_EEL
18-06-2012, 21:10
اسم و فامیل پیش فرضو چه شکلی تغییر بدیم

saeediranzad
19-06-2012, 02:08
سلام چند وقتی هستش میخوام برم جی میلم رو چک کنم برام پیامک میفرسته که شامل کد میشه اوائل خیلی خوب بودش اما الان خستم کرده چه طوری لغوش کنم؟:45:
سلام
خوب این را خودت ست کردی. میتونی لغوش کنی. برو تو جیمیل، زیر اسمت کلیک کن؛ تو منو برو تو اکانت account؛
در صفحه ای که باز میشه برو تو security ؛ بعد 2 step verification را از on به off تغییر بده.

saeediranzad
19-06-2012, 02:10
اسم و فامیل پیش فرضو چه شکلی تغییر بدیم
منظورت که نام کاربری نیست؟ چون اون را نمیشه تغییر داد. ولی فکر کنم نام و فامیل را میشه. برو تو اکانت و ادیت کن.

prince_fable
20-06-2012, 00:16
سلام
من یه چند وقتی هست اکانت جیمیل ساختم.
و برای وریفی اون هم ایمیل یاهو رو دادم.
اما وریفی نکردم!
تا یه مدت خوب کار میکرد ولی
حالا چند هفته هست که میخوام وارد شم میگه اکانتتون disable شده.
حتی رفتم از طریق اون ایمیلی که به یاهوم فرستاد وریفی کنم ولی فایده نداشت.
مرسی اگه کمک کنین.

saeediranzad
20-06-2012, 15:27
باید ببینی برای چی disable شده. شما اگه زبان بلد باشی، مرحله به مرحله پیش بری، مشکل حل میشه.
اگه گیر داری، متن نوشته را بگذار.

prince_fable
20-06-2012, 17:37
اين كل متنش:

Account has been disabled

If you've been redirected to this page from the sign-in page, it means that access to your Google Account has been disabled.

In most cases, accounts are disabled if we believe you have violated either the Google Terms of Service ,product-specific Terms of Service (available on the product page), or product-specific policies. Your account has not been deleted,your data is still intact, and it might be possible to regain access to your account.

Why Google disables accounts

Google wants to ensure that everyone has a chance to safely and securely connect and communicate. To help preserve this environment, Google reserves the right to:

Suspend a Google Account from using a particular product or the entire Google Accounts system if there is a violation of the Google Terms of Service ,product-specific Terms of Service (available on the product page), or product-specific policies. Terminate your account at any time, for any reason, with or without notice.

Next steps for disabled accounts

Please start by reviewing the relevant Terms of Service. Then, if you think your account should not have been disabled, please contact us.

ارسال شده از گلکسى ايس من

saeediranzad
22-06-2012, 03:41
سلام
خوب این خلاصه اش میشه اینکه شما قوانین و مقررات را نقض کردید و اکانتتون غیرفعال شده (حذف نشده) و امکان دسترسی به اطلاعات وجود داره.
بعد دلیل غیرفعال کردن را توضیح داده. آخرش هم میگه دوباره مقررات را مرور کنید و اگرفکر میکنید نباید غیرفعال میشد (یعنی اگر واقعاً کاری نکردید)، با ما تماس بگیرید.

prince_fable
22-06-2012, 13:17
حالا يعني بايد باهاشون تماس!!!! بگيرم؟
امكان برگشت هست؟
مرسي

ارسال شده از گلکسى ايس من

saeediranzad
22-06-2012, 16:32
خوب، من نمیدونم منظورشون از تماس چیه. شماره تلفن داده اند یا ایمیل یا راه دیگه.
و نمیدونم که قضیه چی بوده. اگه واقعاً به اطلاعاتی که آنجا داشتید، نیاز دارید و کار چندان خلافی هم نکرده اید و میتونید تماس بگیرید، بله؛ راه برگشت هست.

sajey
28-06-2012, 09:01
سلام
چگونه میشه پیغامی را کاملا بلوک کرد که دیگه وارد جمیل نشه
من از چند سایت تبلیغاتی پیغامهای زیادی دریافت میکنم تنها کاری که کردم تونستم پیغامها را spam کنم. روشی هست که کاملا بلوک بشن و وارد جمیل من نشن؟
سپاسگذارم

saeediranzad
28-06-2012, 14:20
سلام
چگونه میشه پیغامی را کاملا بلوک کرد که دیگه وارد جمیل نشه
من از چند سایت تبلیغاتی پیغامهای زیادی دریافت میکنم تنها کاری که کردم تونستم پیغامها را spam کنم. روشی هست که کاملا بلوک بشن و وارد جمیل من نشن؟
سپاسگذارم
سلام
بستگی به نوع ایمیل داره. اگه مال سایتیه که خودتان یه زمانی ثبت نام کرده اید و حالا دیگه نمیخواهید ایمیلهاشون را دریافت کنید، که بیشتر اینها در پایین ایمیل لینک ابطال ثبت نام دارند:Unsubscribe
ولی اگه مال سایتهاییه که همنیجوری روباتیک به همه ایمیل میفرستند، تنها کاری که میتونید بکنید، بی محلی کردنه. هرگونه کلیک روی لینکهای این ایمیلها شما را به صورت هدفی برای اسپم درمیاره.
مثلاً من ایمیل یاهو داشتم و کلی اسپم دریافت میکردم که تعدادیش بخاطر ثبت نام و تعدادی فقط بخاطر بازدید از سایت و یا کلیک بر وری لینکهای تبلیغی بود.
ناخواسته آدرس را عوض کردم و همه انها قطع شد.

مثلا

Life24
29-06-2012, 13:41
سلام
برای وب میل جیمیل باید کجا رفت؟ این رایگان رو نمیگم . مثل یاهو که پولی هست و دامین میخری و یک ایمیل به نام دامین و خودت برات درست میشه و یک میل باکس بهت میدند./
example@test.com این طوری منظورمه.

mostafa.atish
30-06-2012, 09:56
سلام...میخواستم بدونم چطوری میتونم جیمیلمو حذف کنم...خواهشا جواب بدید...هرکار کردم نشد

h128mk
01-07-2012, 13:02
سلام
من هر وقت می خوام وارد جیمیل بشم کد می خواد ،متاسفانه خطی که شماره تلفنم و داده بودم قطع شده الان چیجوری میتونم شماره جدید بدم یا کلا کاری کنم دیگه کد نخواد ، چند روزه نمی تونم وارد جیمیلم بشم

saeediranzad
02-07-2012, 02:37
سلام
من هر وقت می خوام وارد جیمیل بشم کد می خواد ،متاسفانه خطی که شماره تلفنم و داده بودم قطع شده الان چیجوری میتونم شماره جدید بدم یا کلا کاری کنم دیگه کد نخواد ، چند روزه نمی تونم وارد جیمیلم بشم

سلام. خوب من هم کد میزدم؛ خسته شدم، کنسلش کردم. یعنی الآن یادم نیست که چه گزینه هایی برای وارد شدن بدون کد در آن بود. اگه اشتباه نکنم، فقط میتونید با بخش support تماس بگیرید.

FOURTH RETURN
04-07-2012, 15:56
سلام
بستگی به نوع ایمیل داره. اگه مال سایتیه که خودتان یه زمانی ثبت نام کرده اید و حالا دیگه نمیخواهید ایمیلهاشون را دریافت کنید، که بیشتر اینها در پایین ایمیل لینک ابطال ثبت نام دارند:Unsubscribe
ولی اگه مال سایتهاییه که همنیجوری روباتیک به همه ایمیل میفرستند، تنها کاری که میتونید بکنید، بی محلی کردنه. هرگونه کلیک روی لینکهای این ایمیلها شما را به صورت هدفی برای اسپم درمیاره.
مثلاً من ایمیل یاهو داشتم و کلی اسپم دریافت میکردم که تعدادیش بخاطر ثبت نام و تعدادی فقط بخاطر بازدید از سایت و یا کلیک بر وری لینکهای تبلیغی بود.
ناخواسته آدرس را عوض کردم و همه انها قطع شد.

مثلا

راه دیگه ای نیست ؟

saeediranzad
04-07-2012, 15:59
راه دیگه ای نیست ؟

من فکر نکنم اسپم مشکلی باشه. شما همین که گفتم انجام بدید، اصلاً تو اینباکستون چیزی نمیاد. هفته ای یکبار هم اسپمهاتون را پاک کنید. یکی دو کلیکه دیگه.

FOURTH RETURN
04-07-2012, 16:58
اسپمها خیلی زیادن هفته ای هزاران اسپم

saeediranzad
05-07-2012, 10:48
اسپمها خیلی زیادن هفته ای هزاران اسپم

خوب، من فکر میکنم علتش همان کلیک کردن روی آگهیها در هر سایتی که سرمیزنید هست. یکی دوتا از اونهایی که زیاد میآند برام پیام خ کنید تا بگم چه کار کنید.

ask_bl
05-07-2012, 11:10
سلام...میخواستم بدونم چطوری میتونم جیمیلمو حذف کنم...خواهشا جواب بدید...هرکار کردم نشد
سلام
به آدرس زیر برین
Products tab ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
کنار Your products، روی Edit کلک کنین
و Close account and delete all services and info associated with it رو انتخاب کنین

sarah333
16-07-2012, 10:40
سلام این سوال برای من واقعا مهمه چگونه در جی میل یک گزارش از باز شدن نامه توسط گیرنده دریافت کنیم منظورم رسیدن نامه نیست چون خودش در هنگام رسیدن یک پیام میده که نامه رسید منظورم اینه که بفهمیم گیرنده نامه رو باز کرده و خونده یا نه. خواهش می کنم اگه کسی می دونه راهنمایی کنه اگه به جز سرویس جی میل سرویس دیگه ای میتونه این کار رو انجام بده هم لطفا معرفی کنید در ضمن من از اوتولاک 2010 و 2007 هم که می گفتن یک گزارش از باز شدن نامه میده استفاده کردم هر دو گزینه ارسال گزارش دریافت و باز شدن رو تیک زدم ولی هیچ کدوم عمل نکرد آیا اصلا همچین راهی وجود داره ؟

saeediranzad
16-07-2012, 18:27
اطلاع از خوانده شدن ایمیل فرستاده شده:
لینک 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
من تا حالا از هیچکدوم استفاده نکردم؛ ولی کمی که خوندم اولی را توصیه میکنم.

favfavfav
26-07-2012, 20:47
من از Gmail drive خیلی استفاده میکنم. پوشه مربوطه رو دانلود کردم و در دسکتاپم گذاشتم تا برای دانلود و اپلود کردن نیازی نباشه که از طریق مرورگر وارد اکانتم بشم. اما نمیدونم چرا محتویات پوشه و اکانتم در سایت گوگل با هم Synchronized نیستن. به عنوان مثال، فایل رو به داخل پوشه کگی میکنم و در اونجا قرار میگیره اما وقتی از طریق مرورگر اکانتم رو چک میکنم می بینم که اون فایل اپلود نشده. راه حل این مشکل چیه؟

jak_1300
04-08-2012, 10:49
سلام این پیغام یعنی چی؟

saeediranzad
04-08-2012, 16:33
سلام
چه جای بدی آپلود کردی و چقدر هم سانسورش کردی.
ولی اگه هشدار جیمیل باشه؛ منظورش اینه که مراقب این ایمیل باشید. چون ممکنه اکانت فرستنده تغییر داده شده باشه (برای مخفی ماندن آدرس اصلی) و احتمال داره که تلاشی برای دزدی باشه.
شما حواستون باشه، که هیچوقت اطلاعات حساس به کسی ندهید (بخصوص رمز بانک) و پول مفت هم برای کسی نفرستید.

jak_1300
04-08-2012, 18:34
سلام
چه جای بدی آپلود کردی و چقدر هم سانسورش کردی.
ولی اگه هشدار جیمیل باشه؛ منظورش اینه که مراقب این ایمیل باشید. چون ممکنه اکانت فرستنده تغییر داده شده باشه (برای مخفی ماندن آدرس اصلی) و احتمال داره که تلاشی برای دزدی باشه.
شما حواستون باشه، که هیچوقت اطلاعات حساس به کسی ندهید (بخصوص رمز بانک) و پول مفت هم برای کسی نفرستید.
ممنون ولی منظورتون از پول چیه؟ متوجه نشدم؟

saeediranzad
05-08-2012, 03:27
یه شیوه گدایی یا بهتر بگیم دزدی اینترنتی هست که با ایمیل علاقه فرد را به خودشون جلب میکنند و بعد تقاضای پول میکنند.
مثلاْ برای درمان مادر مریضشون یا هر بهانه دیگه. بیشتر آفریقایی و گاهی از کشورهای شوروی سابق هستند.
گاهی هم به بهانه برنده شدن یک جایزه کلان تقاضای حق وکالت میکنند.

mohsen_blid
06-08-2012, 11:28
سلام خدمت دوستان گل سایت
دو تا سوال دارم ایا میشه در متن ایمیل اهنگ گذاشت اتچ نه می خوام موقع باز شدن ایمیل یه همچین کاری بشه شک دارم بشه اما می خوام مطمئن بشم؟
دومین سوالم اینه که چطور میشه تو متن ایمیل اسکریپت جاوا گذاشت مثلا می خوام از تو ایمیل برف بباره یا مثلا پروانه حرکت کنه از اینجور اسکریپت ها که تو وبلاگ ها هست ایا میشه تو ایمیل این کار رو کرد؟

saeediranzad
06-08-2012, 15:49
سلام
تا یکی بیاد جواب کاملتر بده. ولی من دیده ام که تو بعضی سایتها، مثلاً میخواهید کارت پستال برای کسی بفرستید که هم متحرک باشه، هم آهنگ داشته باشه؛ بعد از درست کردن کارت در سایت، لینکش را در ایمیل میگذارید.

mohsen_blid
08-08-2012, 14:14
کسی نمی دونه چکار میشه کرد

mohsen_blid
09-08-2012, 17:24
منتظر راهنماییتون هستم کسی اطلاعی نداره

Http://Admin
09-08-2012, 23:11
منم دوست دارم ببینم چنین راهی هست یا نه لطفا اگه کسی میدونه کمک کنه:D

alireza20202003
15-08-2012, 23:28
دوستان من الان اومدم وارد جيميلم بشم و با اين پيام فاير فاكس روبرو شدم :

This Connection is Untrusted

كه البته ميشه ردش كرد اما من ردش نكردم چون خيلی عجيبه كه سرتيفيكيت گوگل ناشناخته و نا معتبر باشه ! فعلا كه وارد ايميلم نميشم.

shahab_f
16-08-2012, 13:42
یک ایمیل برای من اومده که در قسمت to آدرس ایمیل من نیست، یه آدرس ایمیل دیگه است که نمیدونم برای کیه. cc و bcc هم نداره، فوروارد هم نشده. چطور به من رسیده وقتی خود گوگل نشون میده در قسمت to ایمیل به یه آدرس هاتمیل یه نفر دیگه زده شده که من نمیشناسمش؟
PS: الان چند مدل ایمیل به خودم زدم و فکر کنم متوجه شدم. طرف اسم من رو تو bcc نوشته، برای همین من فقط to رو میبینم، که احمقانه است. وقتی اسم من توی cc باشه، مینویسه که این ایمیل to فلانی است و شما cc شدید. اما وقتی bcc باشه فقط مینویسه این ایمیل to فلانیست و نمینویسه شما bcc هستید.
در حالیکه هدف از bcc اینه که شخص to متوجه سایر دریافت کننده ها نشه، نه bcc که آخه!

EHSANRF
16-08-2012, 15:28
با توجه به روز قدس، دسترسی به سرویس جیمیل از امروز با مشکلاتی روبرو خواهد شد.
صبور باشید...

ehsansat
25-08-2012, 17:40
من نمیتونم از جمیلم فایلی را اتچ کنم یعنی اتچ میکنم این پیغام رو میده
Attachment failed
از یه اکانت دیگه هم استفاده کردم ولی متاسفانه نشد
هر فایلی را با هر فرمتی که میخواهم اتچ کنم این پیغامو میده
حتی فایل مورد نظرمو فشرده کردم بازم نشد
لطفا پاسخ بدید اگه کسی راه حلش میدونه کمکم کنه خیلی برام مهمه
سپاس

saeediranzad
28-08-2012, 16:21
Attachment failed
سپاس
مشکل از نوع اینترنت میتونه باشه. در یه وقت دیگه (که خط خلوته و سرعت بالاست) یا یه اینترنت دیگه استفاده کن.

shahab_f
28-08-2012, 17:44
Attachment failed
سپاس
وی پی ان رو قطع کنید فکر میکنم درست میشه

ehsansat
29-08-2012, 05:09
وی پی ان رو قطع کنید فکر میکنم درست میشه

نه از وی پی ان استفاده نمی کنم
از مرورگر فایر فاکس نمیتونم ولی با کروم تونستم انجام بدم
سواله اینه چرا فایر فاکس نمیتونم اتچ کنم ؟ ورژن 13

shahab_f
29-08-2012, 10:13
آهان، آخه مال من اینجوری حل شد. سایر مرورگرها یعنی مشکلی ندارند؟
فایرفاکس رو آپدیت کنید (ورژن 15 یکی دو روز پیش اومد) و adobe flash رو هم همینطور. امیدورام درست شه

ehsansat
29-08-2012, 18:31
بله . با آپدیت ورژن 15 حل شد
ممنون

kiar
30-08-2012, 11:55
سلام
توی سرویسهای ایمیل بر چه معیاری پیام داخل inbox یا spam قرار میگیره؟

saeediranzad
30-08-2012, 14:19
سلام
تا آنجا که من فهمیدم بر اساس صحت آدرس و داشتن یا نداشتن لینک تبلیغاتی.
یعنی گاهی آدرسها تقلبی هستند و ادرس اصلی مخفی شده و گاهی هم ایمیل دارای لینک برای فروش محصول هست.
بصورت دستی هم که میتونید هم یک آدرس را اسپم اعلام کنید و هم از اسپم دربیارید.

AntAreS
15-09-2012, 14:09
دوستان از دیروز آکانت gmail م غیر فعال شده و وقتی وارد sign in میشم و یوزر و پسورد را وارد می کنم ، من رو به صفحه ای که در پایین می زارم وارد می کنه

کلافه شدم رسما ، هر مدل شماره هم رو امتحان کردم ولی باز کارساز نیست ، کسی اطلاع داره چه کاری باید انجام داد؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ask_bl
15-09-2012, 14:55
دوستان از دیروز آکانت gmail م غیر فعال شده و وقتی وارد sign in میشم و یوزر و پسورد را وارد می کنم ، من رو به صفحه ای که در پایین می زارم وارد می کنه

کلافه شدم رسما ، هر مدل شماره هم رو امتحان کردم ولی باز کارساز نیست ، کسی اطلاع داره چه کاری باید انجام داد؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما با شماره ایرانسل امتحان کنین 093....

saeediranzad
15-09-2012, 16:09
البته گمون کنم اینجوری باید نوشت:9893......
خودم داشتم فوری میآمد رو گوشی؛ خسته شدم؛ انصراف دادم.

mohammad.ef
23-09-2012, 11:02
سلام دوستان
من تقریبا 2000 تا ایمیل برای دوستام فرستادم و بین اینها ، تعدادی هم به خودم فرستادم ( به همین آدرس جیمیل م )
چجوری میتونم ایمیل های فرستاده رو فیلتر کنم و فقط ایمیلهایی که برای خودم فرستادم رو ببینم ؟

ممنون

shahab_f
23-09-2012, 17:56

کلافه شدم رسما ، هر مدل شماره هم رو امتحان کردم ولی باز کارساز نیست ، کسی اطلاع داره چه کاری باید انجام داد؟
اینجوری بزن: 912333333 یعنی بدون صفر

hp980
24-09-2012, 09:34
ظاهرا جيميل ف ي ل ت ر شده ؟

Greedy
24-09-2012, 09:49
ظاهرا جيميل ف ي ل ت ر شده ؟

اره به سلامتی
اخه اولین باره یه سایتی تو ایران فیل.تر میشه باعث تعجب همگان شده

freeman
27-09-2012, 09:44
http برای جیمیل و گوگل موردی نداره و میتونید استفاده کنید.

mohsen_djd2
27-09-2012, 10:56

چی ؟ متوجه نشدم؟

مهرسا1
27-09-2012, 13:51

خوب باز کردن ایمیل بدون پروتکل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که خیلی خطرناکه

XENON24
27-09-2012, 17:33

چجوری؟؟ تنظیمات خاصی می خواد؟؟؟

x3lmorgan
29-09-2012, 18:05
سلام دوستان
یه سوال داشتم، کسی میدونه تا کی این تحریم کردن جیمیل ادامه داره؟
من بیچاره دانشجو هستم و تنها راه ارتباطی بین من واستاد راهنمام هم همین جیمیل خراب شدس:44:
آخه یکی نیست بگه اول یه سرویس در حد جیمیل به ملت معرفی کنید، بعد بیاید جیمیلو ف+ی+ل+ت+ر کنید:37:.

saeedhashemee
29-09-2012, 19:41
سلام دوستان
یه سوال داشتم، کسی میدونه تا کی این تحریم کردن جیمیل ادامه داره؟
من بیچاره دانشجو هستم و تنها راه ارتباطی بین من واستاد راهنمام هم همین جیمیل خراب شدس:44:
آخه یکی نیست بگه اول یه سرویس در حد جیمیل به ملت معرفی کنید، بعد بیاید جیمیلو ف+ی+ل+ت+ر کنید:37:.

به نظر من برای همیشه

ولی راه حل هم هست

اول اینکه با سایت outlook برو و یک امیل درست کنید امنیتش برابر با جیمیل هست
بعد با فیتلر شکن به جیمیل برو و ادرس میل جدیدت رو در گزینه forward در setting جیمل وارد کن
هر میلی به جیملیت برسه یک کپی به میل جدیدت فرستاده میشه
و برای سند میل هم از خود outlook استفاده کن

مهرسا1
29-09-2012, 23:16
به نظر من برای همیشه

ولی راه حل هم هست

اول اینکه با سایت outlook برو و یک امیل درست کنید امنیتش برابر با جیمیل هست
بعد با فیتلر شکن به جیمیل برو و ادرس میل جدیدت رو در گزینه forward در setting جیمل وارد کن
هر میلی به جیملیت برسه یک کپی به میل جدیدت فرستاده میشه
و برای سند میل هم از خود outlook استفاده کن

آدرس این سایت اوتلوک رو میشه کامل بذارین

x3lmorgan
30-09-2012, 12:19
آدرس این سایت اوتلوک رو میشه کامل بذارین

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

m.beh
30-09-2012, 14:50
آقا تبریک می گم جی میل همین الان آزاد شد امیدوارم همچنان آزاد بمونه

SNOW PATROL
30-09-2012, 14:53

برای من هنوز فیلتره

Sent from my ST25i using Tapatalk 2

x3lmorgan
30-09-2012, 15:09
واسه من که هنوز فیلتره!!
در هر صورت من که میخوام کوچ کنم به سرویس های ماکروسافت. دیگه تا تقی به توقی بخوره فوری جیمیلیو، گوگلو و... رو فیلترمیکنن. دیگه حسابشو نمیکنن که مردم با این سرویس ها کارهای روزمرشونو انجام میدن.
همون outlook ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])که یکی از دوستان معرفی کرد خیلی خوبه. محیط کاریش هم براساس ویندوز8 طراحی شده.

mojtabarafei
30-09-2012, 15:28
برای من هنوز فیلتره
بهتره منم کوچ کنم ولی عوض کردن ایمیل یکم مشکله
تو کلی سایت با این ایمیل ثبت نام کردم

Viren
30-09-2012, 15:37
چرا از فیلشکن استفاده نمی کنید ؟ راحت وارد جیمیل میشه

x3lmorgan
30-09-2012, 15:40
چرا از فیلشکن استفاده نمی کنید ؟ راحت وارد جیمیل میشه
واسه فرستادن متن خوبه اما وقتی بخوای 20MB Attach کنی تازه، مشکلاتت شروع میشه. مدام fail میکنه.

ms368
30-09-2012, 15:46
هم جی میل آزاد شده و هم گوگل سرچ

وایمکس / ایرانسل

arash59b
30-09-2012, 15:52
واسه که من هنوز هر دوشون فیل هست

قبلاها یادم فیلتر کردن جدا جدا بود یعنی به ispها دستور میدادن فلان سایت رو فیل کنند ولی تا اونجا که میدونم الان خود مخابرات یه راست از سرچشمه واسه همه ispها فیل میکنه، حالا چطور برای بعضها از فیل در اومده ولی برای بعضی ها نه، نمیدونم؟!!!

saeediranzad
30-09-2012, 16:04
اینجاست که میگن: روایتها مختلفه. برای من هم فیل سرراهش هست.

m.beh
30-09-2012, 19:32
مال من همچنان آزاده سرچشم که از اول ف نبود در ضمن دوستانی که می گند کوچ سخته می تونند میل جدیدشونو بسازند بعد از قبلیه فوروارد کنند تو جدیده اگر کار واجب پیش بیاد می فهمند با ف شکن برند تو جی میل انجام بدند. البته کوچ هم راه حل نیست اینجوری که پیش می ره یه زمانی می رسه اینترنت می شه همون ملیش

eman619rv
30-09-2012, 22:33
جیمیل رو خدا آزاد کرد :دی
هوراااااااااااا:دی
به نظرم کوکی هاتونو پاک کنین و تنظیمات isp تون رو یه بار دیگه انجام بدین شاید درست شد چون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو این isp ها هم میتونن تاثیر گذار باشند

mohammad.ef
03-10-2012, 11:27
سلام دوستان
من تقریبا 2000 تا ایمیل برای دوستام فرستادم و بین اینها ، تعدادی هم به خودم فرستادم ( به همین آدرس جیمیل م )
چجوری میتونم ایمیل های فرستاده رو فیلتر کنم و فقط ایمیلهایی که برای خودم فرستادم رو ببینم ؟

ممنون

جی میل امکان فیلتر ایمیلها رو نداره ؟

arash59b
03-10-2012, 16:01
جی میل امکان فیلتر ایمیلها رو نداره ؟

معمولا ایمیل هایی که واسه خودت می فرستی (از داخل خود جیمیل) به اسم me نمایش داده می شن

شما می تونی تو قسمت سرچ میل هاتون با اسم me سرچ کنید و اونارو واستون جدا کنه

Macdiano
06-10-2012, 11:38
سلام

آیا امکان برگرداندن ایمیل های پاک شده از Trash هست ؟

sepid12ir
10-10-2012, 00:54
سلام

آیا امکان برگرداندن ایمیل های پاک شده از Trash هست ؟

سلام...

نه متاسفانه....

feripilot
14-10-2012, 01:24
من چند وقتی هست هیچ ایمیلی دریافت نمیکنم
نمیدونم مشکل چیه اما اصلا ایمیل ها بدستم نمیرسه
بعد از شروع فیلترینگ این اتفاق افتاد برام
واقعا نیاز به کمک دارم هرچی به ذهنتون میرسه بگید تا چک کنم
خودم دارم کلافه میشم

feripilot
14-10-2012, 21:39
من چند وقتی هست هیچ ایمیلی دریافت نمیکنم
نمیدونم مشکل چیه اما اصلا ایمیل ها بدستم نمیرسه
بعد از شروع فیلترینگ این اتفاق افتاد برام
واقعا نیاز به کمک دارم هرچی به ذهنتون میرسه بگید تا چک کنم
خودم دارم کلافه میشم
الان فههمیدم ایمیل هایی که ارسال میکنم به دست طرف میرسه اما در قسمت send ایمیل من چیزی نمیاد

feripilot
15-10-2012, 14:38
:sq_10::sq_10::sq_10::sq_10::sq_10:

Elementry
15-10-2012, 15:08
سلام.
همچین موردی که شما خواستید در جی میل،من به دنبالش گشتم،ولی نبود...
به نظر من از یاهو استفاده کنید بهتر هست. چون این امکان رو داره.با فلش هایی که در نوار بالای میلی که دارید به سمت بالا وپایین.
موفق باشید.

mojtaba2321
07-11-2012, 16:22
آلترناتیو میل جیمیل رو از کجاش باید تغییر داد؟

MaMaD LooTi
15-11-2012, 09:42
آلترناتیو میل جیمیل رو از کجاش باید تغییر داد؟

با سلام

دوست عزیز ابتدا وارد جیمیل بشید. بعد از قسمت گوشه بالا سمت راست روی ایکون عکس کلیک کنید و اکانت رو انتخاب کنید. یا اینکه مستقیما پس از ورود به جیمیل روی لینک زیر کلیک کنید تا به تنظیمات اکانت برید

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])سپس از قسمت اول ایمیل خودتون رو قرار بدید. ( Email addresses and usernames )

موفق باشید.

مهرسا1
18-11-2012, 22:22
اموزش ساخت جی میل رو میذارین پلیز

saman_uv
20-11-2012, 22:09
آقاااااا بخوام کله ایمیلامو پاک کنم چی کنم؟ آموزشه یاهو بود ولی جیمیلو پیدا نکردم

ask_bl
21-11-2012, 22:03
آقاااااا بخوام کله ایمیلامو پاک کنم چی کنم؟ آموزشه یاهو بود ولی جیمیلو پیدا نکردم

وقتی که Select All کردین، طبق عکس یه گزینه اضافه میشه (کادر سفید)

saeid333
23-11-2012, 11:20
سلام
من چند تا سايت رو تو جي ميلم فيل تركردم منتها مياد تو تراشم و خود به خود پاك نميشه
گزينه اييم تو قسمت فيل ترنديدم
راهي داره كه آدرسايي رو كه فيل تر ميكنيم خذف شن و تو Trash نيان

topgoll
23-11-2012, 13:21
سلام
من پسوورد جيميلم رو عوض كردم و بعدش پسوورد رو فراموش كردم تا الان دو تا راه هم امتحان كردم ج نداده
به ريجستري جيميل ،ايميل زدم كه رمز عبورم رو فراموش كردم كه هيچ جوابي واسم ارسال نشد اينا رو زدم:

Mail before checked in Gmail :

Mail after checked in Gmail :

My Password in Gmail :

سپس عبارت زیر را تایپ کرده و send را بزنید.

Registeryinfirmation&tosentGmail:Compose?&mailinformation&5&6&g&to&e&3&0&n&k&ipCheckin tomailAddress&PasswordChecked to mailAddressTo=61.36.51.11.gmail@web20728.mailinfor mation.gmail.com

برنامه Multi Password Recovery هم جواب نداد...
من رمز عبور سابقم رو دارم ،از چه طريقي ميتونم به ريجستري پيام بدم كه بهم پسوورد جديد بده
كسي نرم افزار بهتري سراغ نداره چون تقريبا هشت ماه از اين قضيه ميگذره ..
آقا كسي ميدونه كمكم كنيد چون خيلي حياتيه

mohsen_blid
25-11-2012, 22:42
سه تا سوال دارم
یکیش اینه که چطور میشه یک ایمیل رو بلاک کرد؟
دوم اینکه اگر ایمیل کسی رو بلاک کنیم و اون برامون ایمیل بفرسته چه بر سر اون ایمیلا میاد و ایا بعد از اینکه اون ایمیل ها رو پاک کردیم اون ایمیلا میاد یا نه ؟
سوم اینکه اگر بخوام یه ایمیل خاص رو به یک فولدر خاص بفرستم باید چه کار کنم ؟به جای اینکه به اینباکسم بره بره داخل یک فولدر تو ایمیلم که براش درست کردم

MaMaD LooTi
01-12-2012, 12:03
سلام
من پسوورد جيميلم رو عوض كردم و بعدش پسوورد رو فراموش كردم تا الان دو تا راه هم امتحان كردم ج نداده
به ريجستري جيميل ،ايميل زدم كه رمز عبورم رو فراموش كردم كه هيچ جوابي واسم ارسال نشد اينا رو زدم:

برنامه Multi Password Recovery هم جواب نداد...
من رمز عبور سابقم رو دارم ،از چه طريقي ميتونم به ريجستري پيام بدم كه بهم پسوورد جديد بده
كسي نرم افزار بهتري سراغ نداره چون تقريبا هشت ماه از اين قضيه ميگذره ..
آقا كسي ميدونه كمكم كنيد چون خيلي حياتيه

با سلام

دوست عزیز تنها راه برای بازیابی پسورد جیمیل استفاده از اطلاعات زمان ساخت اکانت هست. زمانی که شما جیمیل خودتون رو ساختید یه سری اطلاعات از شما گرفته شده. نظیر ایمیل پشتیبان یا سئوال و جواب امنیتی یا شماره موبایل

شما برای بازیابی پسورد به یکی از این موارد نیاز دارید. به ادرس زیر مراجعه کنید و مطابق با اطلاعاتی که در دست دارید اقدام کنید.

گزینه اول مربوط به بازیابی پسورد هست.

موفق باشید.

سهیل ولف
04-12-2012, 17:28
سلام دوستان
آقا این پیام دهنمونو مورد عنابت قرار داده

به سرویس جیمل نمیره و همینطور جیتاک اصلا ساین نمیشه
هر تاریخی هم که بگید تاریخ ویندوز رو عوض کردم
فدای شما ببینید چیکارش میشه کرد

مصطفی
04-12-2012, 20:45
سلام دوستان
آقا این پیام دهنمونو مورد عنابت قرار داده
به سرویس جیمل نمیره و همینطور جیتاک اصلا ساین نمیشه
هر تاریخی هم که بگید تاریخ ویندوز رو عوض کردم
فدای شما ببینید چیکارش میشه کرد
مربوط به ساعت که نمیشه . مربوط به تنظیمات security فایرفاکسه . چون ندارمش نمیدونم دقیقا از کجا باید درستش کنی . توی تاپیک فایرفاکس بگو دوستای اونجا کمکت می کنن .

hamed29
04-12-2012, 21:11
سلام؛ پوشه ی اسپم جیمیل رو از کجا باید آورد؟
سوال دیگه م اینه که وقتی توی یه سایتی عضو میشم و جیمیلم رو به عنوان ایمیل وارد میکنم ، بعد یه ایمیل فعال سازی باید بیاد. که توی جیمیل اصلاً انگار قابل مشاهده نیست.
ولی در عوض ID یاهو رو وارد که میکنم همون لحظه ایمیل دریافت میشه. مشکل چیه؟

مصطفی
04-12-2012, 21:19
سلام؛ پوشه ی اسپم جیمیل رو از کجا باید آورد؟
سوال دیگه م اینه که وقتی توی یه سایتی عضو میشم و جیمیلم رو به عنوان ایمیل وارد میکنم ، بعد یه ایمیل فعال سازی باید بیاد. که توی جیمیل اصلاً انگار قابل مشاهده نیست.
ولی در عوض ID یاهو رو وارد که میکنم همون لحظه ایمیل دریافت میشه. مشکل چیه؟
پوشه spam رو با انتخاب کردن گزینه spam در سمت چپ صفحه جی میل ببینید

hamed29
04-12-2012, 22:02
پوشه spam رو با انتخاب کردن گزینه spam در سمت چپ صفحه جی میل ببینید

:sq_14: هــــــــــــــــــــــــ ـــــــــان!
نه ؛ من الان همون سمت چپ گزینه ی اسپم رو ندارم. باید چطوری بیارمش؟

مصطفی
04-12-2012, 23:10
هــــــــــــــــــــــــ ـــــــــان!
نه ؛ من الان همون سمت چپ گزینه ی اسپم رو ندارم. باید چطوری بیارمش؟
یعنی شما این اسپم رو نداری ؟ گزینه های دیگه رو چی ؟ رو حالت کلاسیک هستی یا استاندارد ؟
اگه توی حالت کلاسیک باشی مثل عکس بالاست و اگه استاندارد باشی همین گوشه چپ موس رو ببر روی Drafts بعد یه چندتا گزینه دیگه هم میاد یکیش more هست دوباره اون رو بزن چندتای دیگه رو هم میاره که spam رو اونجا داره

hamed29
05-12-2012, 00:02
یعنی شما این اسپم رو نداری ؟ گزینه های دیگه رو چی ؟ رو حالت کلاسیک هستی یا استاندارد ؟
اگه توی حالت کلاسیک باشی مثل عکس بالاست و اگه استاندارد باشی همین گوشه چپ موس رو ببر روی Drafts بعد یه چندتا گزینه دیگه هم میاد یکیش more هست دوباره اون رو بزن چندتای دیگه رو هم میاره که spam رو اونجا داره

درست شد! تو حالت استاندارد بود. همینطوری دیده نمیشد وقتی موس رو بردم روی منو چند ایتم اضافه شدن!

M A M M U T
09-12-2012, 13:06
دوستان من میخوام ببینم آخرین بار چه تاریخی وارد جی میلم شدم.... راهی هست بفهمم؟

مصطفی
09-12-2012, 14:21
دوستان من میخوام ببینم آخرین بار چه تاریخی وارد جی میلم شدم.... راهی هست بفهمم؟
توی هر صفحه از gmail پایین سمت راست Details رو بزن یه پنجره میاره last activity ...
حتی ip آخرین کامپیوتری که وصل شده هم نشون میده

M A M M U T
09-12-2012, 16:52
توی هر صفحه از gmail پایین سمت راست Details رو بزن یه پنجره میاره last activity ...
حتی ip آخرین کامپیوتری که وصل شده هم نشون میده
این گزینه ی detail فقط آخرین بار رو نشون مییده.مثلا اگه من الآن وصل بشم فقط زمان وصل شدن الآن رو نشون میده...قابلیتی نیست که من بفهمم مثلا در یک ماه گذشته چه روز هایی log in کردم؟

مصطفی
09-12-2012, 19:36
این گزینه ی detail فقط آخرین بار رو نشون مییده.مثلا اگه من الآن وصل بشم فقط زمان وصل شدن الآن رو نشون میده...قابلیتی نیست که من بفهمم مثلا در یک ماه گذشته چه روز هایی log in کردم؟
نه . چنین امکانی نیست .

sanam.b
18-12-2012, 20:48
با سلام به همه دوستان

یکی از آشنایان با gmail برام میل میزنه اما صفحه نامه ایی که برام میفرسته سفید نیست
عکس،وکتور، شکلهای رنگی (بستگی به موضوع نامه) روی صفحه نامه هست .

این امکاناتی است که gmail داره(چه جوری باید فعالش کرد؟) یا هرکسی می تونه عکس و وکتور دلخواه به صفحه ایمیل اضافه کنه؟(چه جوری میشه این کار رو انجام داد؟)

میلهای gmail من به یاهوم هم میره در یاهو که این میلها رو باز میکنی صفحه نامه سفیده و این عکسها و وکتورها و شکلها به عنوان ضمیمه نامه میاد.

sajey
20-12-2012, 18:53
..........................مشکل حل شد

mojtaba2321
26-12-2012, 21:43
چه جوری میشه یکیو از چت جیمیل حذف کرد؟

mojtaba2321
27-12-2012, 07:03
Someone recently tried to sign in to your Google Account - ******@gmail.com (mojtaba447@gmail.com). We prevented the sign-in attempt in case this was a hijacker trying to access your account. Please review the details of the sign-in attempt:

Wednesday, December 26, 2012 8:02:45 PM UTC
IP Address: **.**.**.*** (static-ip-**-**-**-***.inaddr.ip-pool.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).)

If you do not recognize this sign-in attempt, someone else might be trying to access your account. You should sign in to your account and reset your password immediately. Find out how at [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Note: This email address cannot accept replies.

Sincerely,
The Google Accounts Team

این ایمیل دیشب برای من از طرف گوگل اومده
معنیش چیه؟
کسی خواسته وارد ایمیلم بشه؟

saeediranzad
27-12-2012, 11:27
سلام
احتمالاً خودت با فیــلترشکن خواستی جیمیلت را باز کنی.
جیمیل هروقت که ip شما خلاف عادت معمول باشه، چنین ایمیلی برات میفرسته تا معلوم بشه که خودت بودی یا کسی از جای دیگه خواسته وارد بشه.

pershianix
28-12-2012, 11:28
مثل اینکه دوباره جیمیل توی ایران بسته شده. درسته؟ من الان سه روزه نتونستم وارد هیچ کدوم از اکانت های جیمیلم بشم. امروزم که فیس بوک به این مشکل اضافه شد. جریان آزاد اطلاعاتی دیگه. اگه غربی ها شبکه های ایرانی رو ببندن ضد حقوق بشرنو آزادی بیان سرشون نمیشه و ... اما اگه همین کارو ایران بکنه هیچ اشکالی نداره و حتی از واجبات دینم هست!

saeediranzad
28-12-2012, 11:31
سلام
جیمیل بازه. فیســبوک که همیشه فیلــتر بوده.

mefmef
02-01-2013, 14:01
دوستان سلام
چطوری می شه ایمیل ها رو سورت کرد مثلا براساس تاریخ یا حجم یا خوانده نشده ؟

مهرسا1
02-01-2013, 14:13
دوستان لطفا آموزش ساخت جمیل رو بذارین مخصوصا وارد کردن کد امنیتی و شماره موبایل من هر چی کردم نتوستم بسازم

saeediranzad
03-01-2013, 02:48
دوستان سلام
چطوری می شه ایمیل ها رو سورت کرد مثلا براساس تاریخ یا حجم یا خوانده نشده ؟
سلام
چنین چیزی در جیمیل امکان ندارد. بطور پیشفرض جیمیل بر اساس تاریخ دریافت آنها را مرتب میکنه.
اگر میخواهید فقط خوانده نشده ها را ببینید، باید منوی مربع بالا سمت چپ را باز کنید.
البته میتوانید ایمیلها را پوشه بندی یا برچسب دار کنید.
اگر به ردیف کردن نیاز دارید باید Mail Client همچون Thunderbird روی کامپیوتر خود داشته باشید و ایمیلها را با آن دریافت کنید.

saeediranzad
03-01-2013, 02:53
دوستان لطفا آموزش ساخت جمیل رو بذارین مخصوصا وارد کردن کد امنیتی و شماره موبایل من هر چی کردم نتوستم بسازم
برای این کار روی نام خود در جیمیل کلیک کنید و از منوی بازشده، Account را انتخاب کنید و سپس از منوی سمت چپ Security را انتخاب و سپس Two step verification را edit کنید.
بر حسب دلخواه یکی از روشهای تأیید (مثل شماره موبایل) را انتخاب کتید.

مهرسا1
03-01-2013, 13:43
برای این کار روی نام خود در جیمیل کلیک کنید و از منوی بازشده، Account را انتخاب کنید و سپس از منوی سمت چپ Security را انتخاب و سپس Two step verification را edit کنید. بر حسب دلخواه یکی از روشهای تأیید (مثل شماره موبایل) را انتخاب کتید. منظورم ساختن ایمیل جدید بود ادیت

saeediranzad
04-01-2013, 14:27
منظورم ساختن ایمیل جدید بود ادیت
حالا یادم نیست؛ ولی باید در همون هنگام ساختن اکانت از شما Two step verification را بپرسه.
نهایتاً اگر این قسمت را فعال نکردید، بعد از ساخت اکانت از همون راهی که گفتم، شماره موبایل را بدهید.

yashgin128
13-01-2013, 12:08
با عرض سلام خدمت دوستان:
من چند تا سوال دارم که اگه ممکنه منو آگاه نمایید:n13:

1. تفاوت reply با reply to all چیست؟و تفاوت این دو با quick reply که پایین صفحه هست چیه؟ در صورتی که میلی که من فرستادم فقط به یک نفر(یک ایمیل)فرستاده شده (پس reply to all معنی نمیده)

2.گزینه include quoted text with reply چه کاربردی دارد؟

3.تفاوت گزینه های to و cc و bcc دز چیست؟

4.من فرضا میخوام نامه ای برای 20 ایمیل (نفر) (از هاست ها و دامین های مختلف مثل یاهو جی میل یا شخصی و سازمانی) بفرستم ولی نمیخوام هیچکس از اینکه من غیر از ان شخص به کس دیگه ای هم نامه فرستاده ام مطلع شود،برای اینکار باید چیکار کنم؟
در صورتی که اگه همه آن 20 ایمیل رو توی to بزنم همه از اینکه اون نامه به چه کسان دیگری فرستاده شده مطلع میشوند.

با تشکر

مصطفی
13-01-2013, 14:52
3.تفاوت گزینه های to و cc و bcc دز چیست؟
4.من فرضا میخوام نامه ای برای 20 ایمیل (نفر) (از هاست ها و دامین های مختلف مثل یاهو جی میل یا شخصی و سازمانی) بفرستم ولی نمیخوام هیچکس از اینکه من غیر از ان شخص به کس دیگه ای هم نامه فرستاده ام مطلع شود،برای اینکار باید چیکار کنم؟
در صورتی که اگه همه آن 20 ایمیل رو توی to بزنم همه از اینکه اون نامه به چه کسان دیگری فرستاده شده مطلع میشوند.
این bcc و cc برا همینه
اگه برای یک نفر بخوای بفرستی to
اگه برای چند نفر بخوای بفرستی که مطلع بشن که برای افراد دیگه هم فرستادی cc
اگه برای چند نفر بخوای بفرستی که مطلع نشوند که برای افراد دیگه هم فرستادی و هرکس فکرکنه فقط برای اون فرستادی bcc

kasra2002
17-01-2013, 15:00
سلام دوستان آیا
1- راهی هست که بشه به جی میل فهموند که ایمیل از یه شخص خاصیو بجای دریافت برای یه یه ایمیل دیگه فوروارد کنه؟
2 - آیا می شه ایمیل های رسیده رو پوشه بندی کرد تا بعضی از ایمیل ها inbox رو شلوغ نکنه؟
ممنون

mojtaba2321
19-01-2013, 12:49
چطوری میشه دلیوری جیمیل رو دید؟
وقتی فایلی برای کسی اتچ میکنیم چطوری میتونیم ببینیم فایل براش رفته یا fail شده؟

saeediranzad
19-01-2013, 15:56
چطوری میشه دلیوری جیمیل رو دید؟
وقتی فایلی برای کسی اتچ میکنیم چطوری میتونیم ببینیم فایل براش رفته یا fail شده؟
تو قسمت sent دوباره میلی را که فرستادی چک کن.

mojtaba2321
19-01-2013, 17:44
تو قسمت sent دوباره میلی را که فرستادی چک کن.

چک کردم
گویا ایمیل که استادمون داده بوده برای ارسال پروژه مشکل داشته و فقط فایل های اتچ رو قبول نمیکرده وگرنه خود ایمیل براش ارسال میشده
ایمیل ارسالی رو هم چک کردم ولی جایی ندیدم دلیوری اون فایل اتچ شده رو نشون بده که ارسال شده یا fail شده.

saeediranzad
20-01-2013, 06:42
چک کردم
گویا ایمیل که استادمون داده بوده برای ارسال پروژه مشکل داشته و فقط فایل های اتچ رو قبول نمیکرده وگرنه خود ایمیل براش ارسال میشده
ایمیل ارسالی رو هم چک کردم ولی جایی ندیدم دلیوری اون فایل اتچ شده رو نشون بده که ارسال شده یا fail شده.
یعنی فایل اتچ شده؛ ولی استادتون دریافت نکرده؟
دلیوری که جداگانه نیست. شما اگر ایمیلت رسیده باشه، اتچش هم باش هست.
اگر هم نرسیده، نهایت یکی دو دقیقه بعد ایمیل میآد برات که آدرس ایراد داره.
احتمالش هم هست که استادتون وارد نباشه، اتچ را دانلود کنه.

Oracle_Eldorado
20-01-2013, 09:25
با سلام
دوستان من 2 ، 3 تا Gmail دارم و وقت نمیکنم همیشه به همشون سر بزنم
برای مثال اگه A و B و C داشته باشم ،
میشه ایمیل هایی که برای B و C میاد ، یه نسخه هم به صورت اتوماتیک واسه A بیاد ؟

saeediranzad
20-01-2013, 16:37
با سلام
دوستان من 2 ، 3 تا Gmail دارم و وقت نمیکنم همیشه به همشون سر بزنم
برای مثال اگه A و B و C داشته باشم ،
میشه ایمیل هایی که برای B و C میاد ، یه نسخه هم به صورت اتوماتیک واسه A بیاد ؟
سلام
بله؛ میشه. شما حتا میتونید ایمیلهای دیگه مثل یاهو را در جیمیل دریافت کنید.
از منوی چرخ دنده بروید در setting
account and imports>Import mail and contacts
و مراحل را گام به گام انجام دهید.

hamed29
22-01-2013, 13:04
سلام ؛ وقتی ایمیل میزنم چند ثانیه بعد این جواب میاد:

Delivery to the following recipient failed permanently

Technical details of permanent failure:
Google tried to deliver your message, but it was rejected by the recipient domain. We recommend contacting the other email provider for further information about the cause of this error. The error that the other server returned was:
account is full (quota exceeded), rejecting (state 13).

لطفا راهنمایی کنید خیلی مهمه

saeediranzad
22-01-2013, 14:19
سلام ؛ وقتی ایمیل میزنم چند ثانیه بعد این جواب میاد:
[/SIZE]لطفا راهنمایی کنید خیلی مهمه
سلام
1- مطمئنی طرف ایمیلش را باز میکنه و میخونه. یا از اون ایمیل های ترک شده است که بهش سر نمیزنه.
2- دومین ایمیل اون چیه؟ احتمالاً جیمیل یا یاهو نیست. شاید از این سرورهای الکیه.

hamed29
22-01-2013, 14:22
سلام
1- مطمئنی طرف ایمیلش را باز میکنه و میخونه. یا از اون ایمیل های ترک شده است که بهش سر نمیزنه.
2- دومین ایمیل اون چیه؟ احتمالاً جیمیل یا یاهو نیست. شاید از این سرورهای الکیه.

نه جیمیل و یاهو. ایمیل با دامنه ی دانشگاه هم بود. میخوام به استاد ها ایمیل بزنم همه ش همین طوری میشه!

saeediranzad
22-01-2013, 14:25
نه جیمیل و یاهو. ایمیل با دامنه ی دانشگاه هم بود. میخوام به استاد ها ایمیل بزنم همه ش همین طوری میشه!
خوب یه تماس تلفنی با استادت بگیر و بگو سرور دانشگاه ایمیلت را برمیگردونه.
مشکل از اون وره. یا اصلاض سر نمیزنه یا سرور مشکل داره.

masood2525
03-02-2013, 08:51
سلام
من هر ایمیلی که فوروارد می کنم متن تایپیش منتقل می شه ولی اگه عکس تو متن باشه فوروارد نمیشه ولی اگه اتچ شده باشه فوروارد میشه .
چه کار کنم که کامل فوروارد کنه؟؟؟؟

saeediranzad
03-02-2013, 14:42
سلام
من هر ایمیلی که فوروارد می کنم متن تایپیش منتقل می شه ولی اگه عکس تو متن باشه فوروارد نمیشه ولی اگه اتچ شده باشه فوروارد میشه .
چه کار کنم که کامل فوروارد کنه؟؟؟؟
تا آنجا که میدونم عکس توی ایمیل لینکه. یعنی موقع باز کردن ایمیل لینک را باز میکنه تا عکس دیده بشه.
خیلی از لینکها فیل-تره. ممکنه شما با فیلشکن میبینی و اون که براش فوروارد میکنی بی فیلشکن نمیتونه ببینه.

Alishmas
07-02-2013, 13:39
چطوری میتونم یه گروه بسازم و چند ایمیل رو توش add کنم واسه اینکه یه ایمیل رو واسه کل گروه بفرستم

saeediranzad
07-02-2013, 14:44
چطوری میتونم یه گروه بسازم و چند ایمیل رو توش add کنم واسه اینکه یه ایمیل رو واسه کل گروه بفرستم
۱-روی Gmailدر بالای سمت چپ جیمیل کلیک کنید و Contactsرا انتخاب کنید.
۲−مواردی را که میخواهید گروه بسازید انتخاب کنید.
۳−روی Groupکلیک کنیدو سپس Create newرا انتخاب کنید.
۴− نام گروه را انتخاب و سپس OK کنید.
منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

p30world am
11-02-2013, 13:56
سلام
کسی میتونه دراین مورد کمک کنه؟

Find a user account

این قسمتش رو نمیدونم چجوری انجام بدم:

Enter the email address or name of the user in the search box at the top of the Google Apps control panel, and click Search accounts.

m.beh
12-02-2013, 00:12
سلام
کسی میتونه دراین مورد کمک کنه؟

Find a user account

این قسمتش رو نمیدونم چجوری انجام بدم:

Enter the email address or name of the user in the search box at the top of the Google Apps control panel, and click Search accounts.

شما گوگل اپز دارید؟ این هلپ مال گوگلز اپز است که اپلیکیشنی هست که 30 روز به صورت رایگان می تونی استفاده کنی بقیش پولیه. اگر دارید آیا نمی تونی کنترل پنل گوگلز اپر رh پیدا کنی؟

p30world am
12-02-2013, 13:06
شما گوگل اپز دارید؟ این هلپ مال گوگلز اپز است که اپلیکیشنی هست که 30 روز به صورت رایگان می تونی استفاده کنی بقیش پولیه. اگر دارید آیا نمی تونی کنترل پنل گوگلز اپر رh پیدا کنی؟

نه.ندارم.از اینجا باید اقدام کنم؟

و با گزینه strat free trial شروع به ثبت نام کنم؟

اطلاعات صحیح و دقیق باید وارد کنم؟

m.beh
12-02-2013, 13:52
نه.ندارم.از اینجا باید اقدام کنم؟

و با گزینه strat free trial شروع به ثبت نام کنم؟

اطلاعات صحیح و دقیق باید وارد کنم؟

من گوگل اپ نداشتم فقط می دونم یه چیزی هست که امکانات مختلفی مثل میل زدن و برنامه ریزی و اینا رو یه جا جم می کنه. ولی شما بگو می خوای چی کار کنی؟ شاید اصلا احتیاجی به گوگل اپ نداشته باشی اصلا تو هلپ گوگل اپ وقتی نداشتیش دنبال چی می گشتی/ البته اینجا قسمت جی میل است شاید دوستان تو قسمتهای دیگه بتونند کمک کنند.

p30world am
12-02-2013, 19:23
من گوگل اپ نداشتم فقط می دونم یه چیزی هست که امکانات مختلفی مثل میل زدن و برنامه ریزی و اینا رو یه جا جم می کنه. ولی شما بگو می خوای چی کار کنی؟ شاید اصلا احتیاجی به گوگل اپ نداشته باشی اصلا تو هلپ گوگل اپ وقتی نداشتیش دنبال چی می گشتی/ البته اینجا قسمت جی میل است شاید دوستان تو قسمتهای دیگه بتونند کمک کنند.

میخوام ایمیل یه نفر رو پیدا کنم.اسم و فامیل رو میدونم.گفتم شاید این Find a user account که در google apps هست،بتونه کمک کنه.راهی نداره؟

mefmef
13-02-2013, 12:07
دوستان سلام
من هروقت یه ایمیلی رو فوروارد می کنم یه نسخه از اون برای خودمم میاد
نمی خوامم اینطور باشه چطوری می شه این امکان رو غیرفعال کرد ؟

m.beh
14-02-2013, 00:52
میخوام ایمیل یه نفر رو پیدا کنم.اسم و فامیل رو میدونم.گفتم شاید این Find a user account که در google apps هست،بتونه کمک کنه.راهی نداره؟

برات سرچ کردم چندتا سایتم پیدا کردم ولی به مرحله ارائه اطلاعات که می رسه پول درخواست می کنه حتی آدم نمی دونه اطلاعاتش به درد می خوره یا نه. و البته فقط به نطر می رسه مال آمریکاست اما این دوتارم پیدا کردم که سردرنیوردم گفتم شاید مفید باشه یه نگاهی بنداز بهشون راستش وقت ندارم دقیق بخونمشون

اصلا ممکنه به درد نخوره

اما خیلی جاها گفته شده نمی شه این کار رو کرد اما اگر خیلی واجبه همین گوگل اپ رو که نمی دونیم چیه دانلود کن باهاش امتحان کن شاید به کارت اومد بیا اینجا به ما هم بگو. البیته فکر کنم نسخه مجانی داشته باشه یه چند روزی ممکنه نسخه های ... شده هم باشه. حالا ببین چی می شه
موفق باشی

saeediranzad
14-02-2013, 11:10
سلام
یه راه ساده اش اینه. در گوگل بنویسید. ایمیل فلانی
مثلاْ من نوشتم ایمیل محمود احمدی نژاد
در یافته ها نام دانشگاه علم و صنعت ایران بود. لینک هشتم.
در صفحه ایشان در سایت دانشگاه ایمیلش را هم نوشته. یعنی ایمیل هرکس از سایت محل کارش بدست میاد.
یه راه دیگه هم جستجو در یاهو مسنجر و گوگل تاک هست. مثلاْ mahmood را جستجو کنید. احتمال داره که یکیش احمدی نژاد باشه:n02:

p30world am
14-02-2013, 21:00
برات سرچ کردم چندتا سایتم پیدا کردم ولی به مرحله ارائه اطلاعات که می رسه پول درخواست می کنه حتی آدم نمی دونه اطلاعاتش به درد می خوره یا نه. و البته فقط به نطر می رسه مال آمریکاست اما این دوتارم پیدا کردم که سردرنیوردم گفتم شاید مفید باشه یه نگاهی بنداز بهشون راستش وقت ندارم دقیق بخونمشون

اصلا ممکنه به درد نخوره

اما خیلی جاها گفته شده نمی شه این کار رو کرد اما اگر خیلی واجبه همین گوگل اپ رو که نمی دونیم چیه دانلود کن باهاش امتحان کن شاید به کارت اومد بیا اینجا به ما هم بگو. البیته فکر کنم نسخه مجانی داشته باشه یه چند روزی ممکنه نسخه های ... شده هم باشه. حالا ببین چی می شه
موفق باشی

ممنون دوست عزیز.google apps رو ثبت نام کردم و با آی پی یه کشور خارجی رفتم.توی قسمت Find a user account اسم طرف رو زدم پیدا نکرد.مشخصات خودم رو هم وارد کردم،ولی فقط آدرس google apps ام(یه آدرس که نام اکانتت رو مشخص میکنه) رو پیدا کرد.
بعدش فهمیدم که این گزینه واسه پیدا کردن افرادی هست که google apps دارند و افراد توی ایران (به دلیل اینکه گوگل امکانات google apps رو برای ایران بسته،) رو نمیشه پیدا کرد.

mahsaa67
25-02-2013, 23:16
با سلام
یه چند روزه من نمی تونم تمام inbox میلمو ببینم , تعداد inbox من 700 تاست ولی من فقط 100 تاشون میتونم ببینم می خواستم علتشو بدونم

mahsaa67
25-02-2013, 23:17
با سلام
یه چند روزه من نمی تونم تمام inbox میلمو ببینم , تعداد inbox من 700 تاست ولی من فقط 100 تاشون میتونم ببینم می خواستم علتشو بدونم

m.beh
26-02-2013, 00:43
با سلام

منطوزتو نفهمی دم بیشتر توضیح بدی حتی با عکس خوبه
ولی اولین راهنمایی بالای صفحه کنار چرخ دنده دو تا فلش به سمت راست و چپ است اونا رو بزنی بین صفحات عناوین میل ها جابه جا مب شه همه میلاتو می بینی

sht1987
26-02-2013, 12:11
یه چند وقته هر چی ایمیل به جیمیلم میاد میره تو قسمت ترش(Trash) .راه حلش چیه که بره توی Inbox ؟

m.beh
26-02-2013, 14:42
یه چند وقته هر چی ایمیل به جیمیلم میاد میره تو قسمت ترش(Trash) .راه حلش چیه که بره توی Inbox ؟

می ره توی ترش یا می ره توی اسپم؟
معمولش اینه که میل هایی که پاک می کنی بره تو ترش میل هایی که خودش اضافی تشخیص می ده میره تو اسپم، مگر اینکه خودت فیلتری چیزی گذوشته باشی

sht1987
26-02-2013, 18:06
می ره توی ترش یا می ره توی اسپم؟
معمولش اینه که میل هایی که پاک می کنی بره تو ترش میل هایی که خودش اضافی تشخیص می ده میره تو اسپم، مگر اینکه خودت فیلتری چیزی گذوشته باشی

میره توی ترش.خودم ایمیلهای چرت وپرت رو فیلتر می کنم و گزینه Delete It رو میزنم.وقتی ایمیلها رو فیلتر می کنه میبره توی ترش؟کلا پاکش نمی کنه؟

m.beh
26-02-2013, 20:56
میره توی ترش.خودم ایمیلهای چرت وپرت رو فیلتر می کنم و گزینه Delete It رو میزنم.وقتی ایمیلها رو فیلتر می کنه میبره توی ترش؟کلا پاکش نمی کنه؟

اگر گزینه دیلیت رو می زنی که می ره تو ترش. اما فیلتر کردن کار دیگریست. وقتی داری فیلتر می کنی یه مسیج رو انتخاب می کنی (تیک کنارشو می زنی) سپس از اون بالا more را انتخاب می کنی و می ری تو filter message like this اون وقت اگر در زیر پنجره ای که باز می شه creat filter with this serach ro را انخاب کنی که می گه اون میسیجی رو که فیلتر کردی کجا بفرسته یکی از گزینه هاش ترش است.

حالا پیشنهادات من
برو اینجا:
چرخ دنده
setting
inbox
filteed email
ببین چه طر تنظیم شده
با
]چرخ دنده
setting
filters
ببین چیزی رو فیلتر کردی که موجب این مشکل بشه
فعلا همینا
بای

این مال خود جی میل است غیر بالا گفته تو آپشن های فورواردتونم نگاه کنید

m.beh
26-02-2013, 20:58
دوستان سلام
من هروقت یه ایمیلی رو فوروارد می کنم یه نسخه از اون برای خودمم میاد
نمی خوامم اینطور باشه چطوری می شه این امکان رو غیرفعال کرد ؟

چرخ دنده
setting
forwarding
ببین اونجا چی رو فعال یه غیر فعال کردی و چه آدرسی دادی

serkaw
02-03-2013, 17:37
سلام-اگه با چیز پی ان به جیمیل وصل بشم آیا امنیتم کاهش پیدا میکند منظورم اینه که سرویس دهنده چیز پی ان میتواند متوجه شود چه در ایمیل چکار میکنم؟یعنی محتوای سایتهای با ssl را میبیند؟و یک سوال دیگه اینکه امنیت گوگل تالک که با پورت 5222 ارتباط برقرار میکند چقدر است؟چون فقط برا تایید پسورد از پورت 443 استفاده میکند و بقیه اش با 5222 وصل میشه یعنی کد گذاری است؟امنیت کد کذاریش با jabber است؟خوبه؟

mahsaa67
04-03-2013, 22:25
سلام
من هر چی ایمیل جالب یا غیر جالب(!) و کلا هر ایمیلی که عکس داره توش برام میاد رو وقتی فوروارد میکنم به دوستام عکسهاشو نمیتونن ببینن !!
علتش چیه ؟

saeediranzad
05-03-2013, 09:57
سلام
من هر چی ایمیل جالب یا غیر جالب(!) و کلا هر ایمیلی که عکس داره توش برام میاد رو وقتی فوروارد میکنم به دوستام عکسهاشو نمیتونن ببینن !!
علتش چیه ؟
سلام
شاید لینک عکسها فیلةره و دوستهاتون عادی نگاه میکنند.

mefmef
05-03-2013, 13:06
سلام دوستان
اخیرا وقتی ایمیلی رو فوروارد می کنم یه نسخه از اون برای خودمم میاد دلیلش چیه ؟

mahsaa67
05-03-2013, 14:11
هنوزم من نفهمیدم باید چی کار کنم .
من باید تنظیماتمو درست کنم یا دوستام ؟

mahsaa67
05-03-2013, 14:16

saeediranzad
05-03-2013, 16:20
مسأله اینه که شاید لینک عکسها فیلةر باشه و شما با فیلةرشکن عکسها را میبینید ولی دوستهاتون بدون آن ایمیل را باز میکنند و عکسها را نمیبینند.
چون این عکسها که به ایمیل پیوست (اتچ) نشده و فقط یه لینک هست.

mahsaa67
05-03-2013, 19:25
نه من با فیلتر شکن ایمیلمو باز نمی کنم

saeediranzad
06-03-2013, 03:18
یکبار روی دست دوستهاتون نگاه کنید. اگر دیدید بالای ایمل نوشته Show |Display images همون را کلیک کنید ببینید دیده میشه یا نه.

mefmef
06-03-2013, 14:33
سلام دوستان
اخیرا وقتی ایمیلی رو فوروارد می کنم یه نسخه از اون برای خودمم میاد دلیلش چیه ؟

نبود جواب ؟

m.beh
06-03-2013, 18:30
نبود جواب ؟

این پستو دیدی:

mahsaa67
06-03-2013, 22:38
یکبار روی دست دوستهاتون نگاه کنید. اگر دیدید بالای ایمل نوشته Show |Display images همون را کلیک کنید ببینید دیده میشه یا نه.

من پرسیدم از دوستام گفتن چنین نوشته ای Show |Display images نیست

hamed29
07-03-2013, 01:37
من خیلی وقت پیش فیس بوکم رو حذف کردم هنوز به جیمیلم نامه میاد، چیکار کنم تا دیگه ایمیل نیاد؟

saeediranzad
07-03-2013, 07:47
من پرسیدم از دوستام گفتن چنین نوشته ای Show |Display images نیست
اگر حرفهای شما و دوستهاتون را جدی بگیرم و درست باشه؛
پس شما ایمیل بدون عکس فوروارد میکنید.
هر عکسی یا پیوست میشه یا بصورت لینک هست که در ایمیل دیده میشه.

m.beh
07-03-2013, 10:53
من خیلی وقت پیش فیس بوکم رو حذف کردم هنوز به جیمیلم نامه میاد، چیکار کنم تا دیگه ایمیل نیاد؟

بلاکش کن تموم شه و دیگه میل ها رو برات نفرسته البته یه گزینه هایی هست که می تونی بگی هر چی توش فیسبوک نوشته بلاک کنه اما توصیه نمی کنم چون ممکنه تو میل های جاهای دیگم چنین چیزی نوشته باشه. بنابراین بهترین راه اینه که آدرس های مربوط به فبسیوکو بلاک کنی

mahsaa67
09-03-2013, 00:52
ببینید فرض می کنیم من این عکسو فوروارد می کنم

وقتی من این عکسو فوروارد می کنم واسه کسی , چیزی که forward میشه و دوست من میبینه دقیقا یسری نوشتست مثل این :

و بالای ایمیل چنین نوشته ای ( Show |Display images ) نیست !!

saeediranzad
09-03-2013, 05:24
این در یاهو هست. چون احتمال دادم دوستهاتون از یاهو استفاده میکنند.Show images را میبینید؟
اگر بالای ایمیلی این آیکون نیاد؛ یعنی توی آن ایمیل عکسی نیست.
یا اینکه قسمت نشون دادن عکس در مرورگر غیرفعال شده. مثلاً در کروم
Setting>Advanced setting>Privacy:Content setting>Images:Don't show...
حالت دیگه نداره.

m.beh
09-03-2013, 10:32
این در یاهو هست. چون احتمال دادم دوستهاتون از یاهو استفاده میکنند.Show images را میبینید؟
اگر بالای ایمیلی این آیکون نیاد؛ یعنی توی آن ایمیل عکسی نیست.
یا اینکه قسمت نشون دادن عکس در مرورگر غیرفعال شده. مثلاً در کروم
Setting>Advanced setting>Privacy:Content setting>Images:Don't show...
حالت دیگه نداره.

سلام
من می فهمم که شما و دوستان چی می گید هم شما راست می گید هم دوستان
برخی مواقع مشکل با همین که شما میگید حله
ولی من خودم ایمیل هایی داشتم که باید حاوی عکس می بود و عکسی موجود نبود. یعنب عکی انتقال پبدا نکده بود.

حالا منالان در شرایطی هستم وقت ندارم سزچ کنم ولی دو تا نکته رو می گم دوستن امتحان کنند نتایحو بگند تا ببینیم چی می شه
1-قدیم ندیما که ما بچه بودیم می گفتند تا تمام عکسهای یک ایمیل برا ی خودتون لود نشده فورواردش نکنید چون اونایی که برای شما لود نشده برای طرف نمی ره. والا نمی دونم راست بود یا دروغ
2-اینو آدمهای خبره بگند بهتره: مثه ابنکه تو گوگل ریپلای می کنی بر می داره برا یحجم کمتر عکس و اتچ و حذف می کنه ببینید تنظیماتی براش داره؟ آیا همین تنظیمات برای فوروارد هم هست.
فعلا

SPIRIT PALST III
09-03-2013, 11:07
آقا چرا جیمیل رو انقدر دیر باز می کنه قبلا سریع باز می کرد ولی امروز خیلی طول میکشه مشکل از سرعت نت هم نیست چون سایت های دیگه رو زود باز می کنه....

m.beh
09-03-2013, 11:40
آقا چرا جیمیل رو انقدر دیر باز می کنه قبلا سریع باز می کرد ولی امروز خیلی طول میکشه مشکل از سرعت نت هم نیست چون سایت های دیگه رو زود باز می کنه....

1- ممکنه جی میل کند کرده باشند. به هر حال از گزینه باز کردن با basic html که زیر صفحه فکر کنم سمت زاست است در موقع لود استفاده کنید زودتر می اد

dvb595959
09-03-2013, 12:02
امروز گوگل تالک برای من باز نمیشه.... باز مشکل پیدا کرده جیمیل؟

m.beh
09-03-2013, 12:58

احتمالش هست به دوتا پست بالاتر نگاه کن
در ضمن یعد یک ساعت دوباره امتحان کن

solidworm
09-03-2013, 12:58
بله مشکل منکراتی پیدا کرده در سراسر ایران.