PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [ Gmail ] / تمامی مسائل جي ميل

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5

new_boys333
21-08-2011, 11:58
سلام
دوستان من چندتا فولدر ساختم میخوام ایمیل هایی که با آدرس خاصی می یان مستقیم برن تو اون فولدر و تو inbox نباشن .
فیلتر درست کردم ولی با فیلتر ایمیل ها وارد فولدرخودشون نمیرن . باید چیکار کنم ؟

N.amd
22-08-2011, 11:08
سلام
مرحله آخر که تمام اطلاعات رو وارد میکنم،راهی برای دور زدن تحریم هست،(مرحله تایید شماره تلفن ایران رو قبول نمی کنه)

من به تازگی یه آدرس جیمیل دیگه ساختم اما مشکلی پیش نیومد. برای شماره هم شماره ایرانسل وارد کردم. که بعد باهاتون تماس میگیره و یه کد تایید میده که باید اون رو وارد کنید تا جیمیلتون ساخته بشه.

joe_satriani
22-08-2011, 15:13
سلام
دوستان من چندتا فولدر ساختم میخوام ایمیل هایی که با آدرس خاصی می یان مستقیم برن تو اون فولدر و تو inbox نباشن .
فیلتر درست کردم ولی با فیلتر ایمیل ها وارد فولدرخودشون نمیرن . باید چیکار کنم ؟

با سلام
خوب با همین عمل فیلتــر باید واستون درست جواب بده.
اما اگه جواب نمیده احتمالا تنظیمات رو درست انجام ندادید.
یه دور دیگه امتحان کنید - حتما به دامنه و آدرسی که میخواید از اون همه برن داخل پوشه دقت کنید.

موفق باشید.

new_boys333
22-08-2011, 18:32
با سلام
خوب با همین عمل فیلتــر باید واستون درست جواب بده.
اما اگه جواب نمیده احتمالا تنظیمات رو درست انجام ندادید.
یه دور دیگه امتحان کنید - حتما به دامنه و آدرسی که میخواید از اون همه برن داخل پوشه دقت کنید.

موفق باشید.
سلام

من فیلتر رو بر اساس ایمیل ساختم . و labels مورد نظرمو انتخاب کردم وapply to labels رو زدم .گزینه ای ندیدم که move کنه به فولدر مورد نظرم .
تو یک آموزشی دیدم که این گزینه هم بود . ولی من چنین گزینه ای نمی بینم .
ممنون میشم راهنماییم کنید .

joe_satriani
23-08-2011, 19:39
سلام

من فیلتر رو بر اساس ایمیل ساختم . و labels مورد نظرمو انتخاب کردم وapply to labels رو زدم .گزینه ای ندیدم که move کنه به فولدر مورد نظرم .
تو یک آموزشی دیدم که این گزینه هم بود . ولی من چنین گزینه ای نمی بینم .
ممنون میشم راهنماییم کنید .
با سلام
خوب همونجا که apply to labels داره روبروش باید folder رو انتخاب کنید و بعد create filter رو بزنید.
شما این کارا رو هم کردید و بازم نشده؟؟

موفق باشید.

new_boys333
23-08-2011, 23:27
سلام

بله من اینکار رو کردم ولی انتقال پیدا نمیکنه فقط روی ایمیل های دریافتی با اون ایمیل خاص label خورده میشه ولی move نمیکنه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saze
24-08-2011, 22:32
من به تازگی یه آدرس جیمیل دیگه ساختم اما مشکلی پیش نیومد. برای شماره هم شماره ایرانسل وارد کردم. که بعد باهاتون تماس میگیره و یه کد تایید میده که باید اون رو وارد کنید تا جیمیلتون ساخته بشه.
سلام
وقتی بخوام ایمیل درست کنم پیغام The page you requested is invalid میده.راهنمایی بفرمایید.

N.amd
25-08-2011, 11:08
سلام
وقتی بخوام ایمیل درست کنم پیغام The page you requested is invalid میده.راهنمایی بفرمایید.

سلام
نمی دونم چرا این مشکل براتون پیش میاد اما از طریق ف*ی*ل*ت*ر*ش*ک*ن
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید رو باز کنید (شاید از آدرس دیگه ای میخواید وارد بشید و به خاطر همین این پیغام رو میده!)و سعی کنید ایمیل بسازید. امیدوارم دیگه مشکلی براتون پیش نیاد. میتونید از لینک زیر دانلود کنید.

saze
25-08-2011, 11:41
سلام
نمی دونم چرا این مشکل براتون پیش میاد اما از طریق ف*ی*ل*ت*ر*ش*ک*ن
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید رو باز کنید (شاید از آدرس دیگه ای میخواید وارد بشید و به خاطر همین این پیغام رو میده!)و سعی کنید ایمیل بسازید. امیدوارم دیگه مشکلی براتون پیش نیاد. میتونید از لینک زیر دانلود کنید.

سلام
از طریق فیلترشکن(vpn) باز پیغام The page you requested is invalid میده.

N.amd
25-08-2011, 14:07
سلام
از طریق فیلترشکن(vpn) باز پیغام The page you requested is invalid میده.

متاسفم راه حل دیگه ای به ذهنم نمی رسه جز اینکه اگر دوستی دارید که مشکلی با ساخت ایمیل نداره ایمیل رو براتون بسازه و خودتون بعدا پسوردش رو تغییر بدید تا دیگه دسترسی به جیمیلتون نداشته باشن. (کاری که خودم برای دوستم که برای ساختن جیمیل مشکل داشت انجام دادم)

موفق باشید.

N.amd
25-08-2011, 14:18
البته اگر اون شخص قابل اعتماد نیست اصلا کار عاقلانه ای نیست. چون می تونن جیمیلتون رو طوری تنظیم کنند که ایمیل هایی که برای شما میاد برای ایشون هم برن!!

zzaarraa
26-08-2011, 04:56
با سلام

من توی جی میل نمی تونم فایل ‌آپلود کنم لطفا راهنمایی کنید.

flash player 10 plugin 10.3.183.5 نسب است.

joe_satriani
26-08-2011, 13:04
با سلام

من توی جی میل نمی تونم فایل ‌آپلود کنم لطفا راهنمایی کنید.

flash player 10 plugin 10.3.183.5 نسب است.

با سلام
نام و پسوند فایلهاتون چیه؟

موفق باشید.

faded
27-08-2011, 20:58
من چند روزیه میخوام برم جی میل میگه شماره تلفن وارد کنید برای مواقعی که مشکلی پیش بیاد این قضیه اش چیه؟ باید چی وارد کنم؟

joe_satriani
28-08-2011, 20:12
من چند روزیه میخوام برم جی میل میگه شماره تلفن وارد کنید برای مواقعی که مشکلی پیش بیاد این قضیه اش چیه؟ باید چی وارد کنم؟

با سلام
یه شماره تلفن میتونید انتخاب کنید.
مثله ایرانسل، ثابت، همراه اول.
به این شکل که فرمتش رو رعایت کنید.

98912345678+

موفق باشید.

faded
28-08-2011, 20:17
با سلام
یه شماره تلفن میتونید انتخاب کنید.
مثله ایرانسل، ثابت، همراه اول.
به این شکل که فرمتش رو رعایت کنید.

98912345678+

موفق باشید.
من اگه نخوام شماره تلفنم رو به گوگل بدم چی؟ میشه یه شماره جعلی بدم؟

joe_satriani
28-08-2011, 20:21
من اگه نخوام شماره تلفنم رو به گوگل بدم چی؟ میشه یه شماره جعلی بدم؟

با سلام
ضرری نداره که شمارتون رو داشته باشه.
خیر شماره ی جعلی بدید به مشکل میخورید.
چون بعدا شاید بخواد باهاتون تماس برقرار کنه و کد فعالسازی اکانتتون رو بده

موفق باشید.

hamidhesari
30-08-2011, 15:22
با سلام
ايا راهي وجود دارد كه بتوان فايل هاي با پسوند exe را از طريق gmail ارسال كرد؟ پيغام خطاي امنيتي مي دهد. حتي فشرده كردم نشد

joe_satriani
30-08-2011, 19:23
با سلام
ايا راهي وجود دارد كه بتوان فايل هاي با پسوند exe را از طريق gmail ارسال كرد؟ پيغام خطاي امنيتي مي دهد. حتي فشرده كردم نشد

با سلام
چه فایلی هست؟ شاید کــرکی چیزی هست و به عنوان ویروس میشناسه و نمیشه ارسال کرد.

موفق باشید.

N.amd
30-08-2011, 19:40
با سلام

با سلام

این روش رو امتحان کنید امیدورام جواب بده:: پسوند فایل رو از exe به چیز دیگه ای تغییر بدید(مثلا doc) و اون رو ارسال کنید.(به گیرنده بگید که بعد از دانلود فایل، پسوند رو مجددا به exe تغییر بدن).

موفق باشید.

basketball
30-08-2011, 22:19
درود
چطور میشه اکانت جمیل رو از گوشی گالکسی اس 2، لاگ اوت (خروج) کرد؟

shekrooni5356
30-08-2011, 23:13
سلام دوستان
يه مورد عجيب واسم پيش اومد مي خاستم بپرسم همچين چيزي امكان پذبره؟
كه 2 نفر همزمان وارد يك حساب كاربري بشن ؟
دقيق تر بگم : مثلا اين اكانت رو داريم :
p30world@gmail.com
پسورد: 666666666666666
امكان داره 2 نفر با 2 اي اپي ادرس مختلف از 2 جاي مختلف همزمان وارد اين اكانت بشن ؟ (تاكيد مي كنم فقط يك حساب كاربري)
اگه امكان همزمان وارد شدن به يك حساب كاربري وجود داره چقد مي تونن با هم تو حساب كاربري باشن ؟ 1 دقيقه ؟ 2 دقيقه؟ يا اصلا زمان معنا نداره........ يا اصلا جيميل بلافاصله به صورت اتوماتيك يكي رو بيرون ميندازه؟
منتظر جواب استادان فن هستم.

khmusic
30-08-2011, 23:16
برای من وقتی وارد گوگل میشم رنگ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سبز هست ولی وقتی بعضی از ایمیل ها رو باز میکنم یه علامت زرد رنگ کنارش میاد (مرورگر کروم)
مشکلی هست ؟ اگه میشه بیشتر توضیح بدید ممنون

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

N.amd
31-08-2011, 17:12
سلام دوستان
يه مورد عجيب واسم پيش اومد مي خاستم بپرسم همچين چيزي امكان پذبره؟
كه 2 نفر همزمان وارد يك حساب كاربري بشن ؟
دقيق تر بگم : مثلا اين اكانت رو داريم :
p30world@gmail.com
پسورد: 666666666666666
امكان داره 2 نفر با 2 اي اپي ادرس مختلف از 2 جاي مختلف همزمان وارد اين اكانت بشن ؟ (تاكيد مي كنم فقط يك حساب كاربري)
اگه امكان همزمان وارد شدن به يك حساب كاربري وجود داره چقد مي تونن با هم تو حساب كاربري باشن ؟ 1 دقيقه ؟ 2 دقيقه؟ يا اصلا زمان معنا نداره........ يا اصلا جيميل بلافاصله به صورت اتوماتيك يكي رو بيرون ميندازه؟
منتظر جواب استادان فن هستم.

سلام دوست گرامی
بله این امکان وجود داره و من خودم امتحان کردم این کار رو. زمان رو نمی دونم اما مطمئن هستم که خیلی بیش از زمانی که فرمودید دو نفر می تونن با هم تو یه حساب کاربری بمونن. البته تو جیمیل امکانی وجود داره که شما می تونید متوجه بشید آیا کس دیگه هم وارد حساب کاربری شما شده یا نه. وقتی وارد جیمیل شدید از پایین سمت راست صفحه وارد قسمت Detail بشید می تونید ببینید چه آی پی هایی وارد جیمیل شما شدند. فکر کنم بالای خود detail هم نوشته میشه که شخص دیگری هم همزمان وارد اکانت شما شده .

موفق باشید.

gggmail
02-09-2011, 14:44
دوستان یه سایت تبلیغاتی هر روز 4 بار برای من میل میفرسته
چطوری مینونم از فرستادن میل هایش جلوگیری کنم؟

joe_satriani
03-09-2011, 20:30
برای من وقتی وارد گوگل میشم رنگ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سبز هست ولی وقتی بعضی از ایمیل ها رو باز میکنم یه علامت زرد رنگ کنارش میاد (مرورگر کروم)
مشکلی هست ؟ اگه میشه بیشتر توضیح بدید ممنون

با سلام
برای این هست که سایت امضاهای الکترونیک رو از سایت گرفته و مجوزه این که سایت اصلی هست و معتبره رو صادر میکنه برای سیستم شما تا از یوزر و ایمیلتون به صورت ایمن استفاده بشه.

موفق باشید.

yoosef_st
03-09-2011, 20:47
سلام.
آیا راهی جز داشتن یه گوشی با سیستم عامل iOs یا آندرویید هست که بشه توی ایران ورود رو 2 مرحله ای کرد؟
میگم نظرتون چیه یه میل به گوگل بنویسیم، و ازش تقاضا کنیم ورود 2 مرحله ای تلفنی رو واسه ایران هم فعال کنه؟
با این اوضاع من خیلی نگران امنیت اکانتهامون هستم...

ashkan 261
06-09-2011, 15:54
سلام

من نمیتونم به اکانت جیمیلم دسترسی داشته باشم ، از پسورد ایراد میگیره .
تقریبا 4 ساله دارم ازش استفاده میکنم .

با کیلاگر ها و روش های دزدیدن پسورد هم آشنایی 100% دارم و تقریبا مطمئنم که پسوردم دزدیده نشده
شماره تلفن رو هر طور که وارد میکنم ، گوگل قبول نمیکنه که از طریق اس ام اس یا تلفن پیگیری کنه ، نگید ایرانو ساپورت نیمکنه ، که بارها شده با ایرانسل با گوگل در تماس بودم

عقلم به جایی قد نمیده ، آیا ممکنه اکانتم بلوک شده باشه ؟

joe_satriani
06-09-2011, 19:04
سلام

من نمیتونم به اکانت جیمیلم دسترسی داشته باشم ، از پسورد ایراد میگیره .
تقریبا 4 ساله دارم ازش استفاده میکنم .

با کیلاگر ها و روش های دزدیدن پسورد هم آشنایی 100% دارم و تقریبا مطمئنم که پسوردم دزدیده نشده
شماره تلفن رو هر طور که وارد میکنم ، گوگل قبول نمیکنه که از طریق اس ام اس یا تلفن پیگیری کنه ، نگید ایرانو ساپورت نیمکنه ، که بارها شده با ایرانسل با گوگل در تماس بودم

عقلم به جایی قد نمیده ، آیا ممکنه اکانتم بلوک شده باشه ؟

با سلام
جدیدا گوگل یه اخطار و هشدار به کاربران ایرانی داده مبنی بر یه مشکل امنیتی
حتما دقت کنید که از آخرین نسخه مرورگرهایی مثه موزیلا یا اوپرا و کروم استفاده میکنید.

موفق باشید.

ashkan 261
06-09-2011, 20:37
تونستم از طریق فرم اطلاعات ریکاوری ، پسوردمو عوض کنم ، به جرات میشه گفت که گوگل تنها سایتیه که حتی اگر پسوردتو عوض کنن میتونی دوباره تغییر بدی

پسورد قبلی و ایمیل ریکاوری قبلی رو دادم ، ازم پذیرفت و اکانتم رو بازگردانی کرد ...

manli7
08-09-2011, 01:21
سلام دوستان من چه طوري مي تونم
حالت جيميل رو به كلاسيك يا مدرن ببرم ؟

مرسي

mojtaba2321
08-09-2011, 14:23
من وقتی پسوردمو میزنم این پیغام میاد

We've detected suspicious activity ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) on your Google Account. Please create a new password to continue using your account.

Read some tips on creating a secure password ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

yoosef_st
08-09-2011, 19:22
فکر کنم برادران جنگنده یه بلایی سر همه پسوردهامون آوردن.
برو پسوردت رو عوض کن دیگه...

joe_satriani
08-09-2011, 21:07
من وقتی پسوردمو میزنم این پیغام میاد

We've detected suspicious activity ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) on your Google Account. Please create a new password to continue using your account.

Read some tips on creating a secure password ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

با سلام
همینطور که دوستمون گفتن برید و پسوردتون رو تغییر بدید.
چند روز پیش گوگل اعلام کرد که در ایران اکانت ها دستکاری شده
حالا توسط کی و چرا و چطوری و به چه اطلاعاتی دست پیدا کردن رو خدا میدونه

موفق باشید.

shahab_f
13-09-2011, 16:08
دوستان گوگل به من ایمیل زیر رو زده، آدرس فرستنده اینه :security@google.com و متن ایمیل فارسیه :

ما هفته پیش خبردار شدیم که دستبرد اطلاعاتی به یک شرکت هلندی، که در زمینه تایید اعتبار سایتهای اینترنتی فعالیت می‌کند، می‌تواند از نظر امنیتی ارتباطات اینترنتی شما از جمله Gmail شما را دچار مشکل کرده باشد. با اینکه سیستمهای اینترنتی Google مورد دستبرد قرار نگرفته‌اند، ما این اطلاعات را برایتان می‌فرستیم چرا که اولویت نخست ما حفاظت از حریم شخصی و امنیت کاربرانمان است.

توجه داشته باشید که دریافت این ایمیل لزوما به این معنی نیست که حساب کاربری شما بدون اطلاع شما توسط اشخاص دیگری مورد استفاده قرار گرفته است.

در حالی که کاربران مرورگرChrome از این تهدید محافظت می شدند، به همه کاربران در ایران توصیه می‌کنیم که گامهای مشخصی برای تامین امنیت حساب خود بردارند. برای دسترسی به پیوندهای مفید و منابع مربوط به نکات زیر، لطفا پست وبلاگ ما در [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را بخوانید.

1. رمز عبور خود را تغییر دهید. ممکن است به هنگام ورود به حسابتان از شما خواسته شده باشد که رمز عبورتان را تغییر دهید. اگراینطور نیست، شما می‌توانید آن را به طور مستقیم از تنظیمات حساب Google خود تغییر دهید.

2. از اعتبار گزینه‌های بازیابی حساب کاربریتان اطمینان حاصل کنید .آدرس ایمیل دوم، شماره تلفنها و سایر اطلاعات می توانند، درصورت فراموشی یا سرقت رمز عبورتان، به کمک شما بیایند که دوباره به حسابتان وارد شوید. این گزینه‌ها را دوباره بررسی کنید تا مطمئن شوید که درست و به روز هستند.

3. وب سایتها و برنامه‌هایی که مجاز به دسترسی به حساب کاربری شما هستند را چک کنید واجازه دسترسی را از آنهایی که آشنا به نظر نمی‌رسند (یا مشکوک هستند) بگیرید. می‌توانید این لیست را از تنظیمات حساب کاربری Google خود ببینید.

4. تنظیمات Gmail خود را برای آدرس بازارسال (Forward) یا حسابهای کنترل‌کننده مشکوک چک کنید.

5. به هشدارهایی که در مرورگر وب شما نمایش داده می‌شوند به دقت توجه کنید و بدون توجه با کلیک از آنها عبور نکنید.

برای راهکارهای بیشتر در جهت امنیت حساب کاربری خود می‌توانید به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه کنید. اگر فکر می‌کنید که حساب کاربری شما مورد دستبرد قرار گرفته است، می‌توانید مراحل بازیابی حساب را از طریق Gmail Help Center شروع کنید.

از توجه شما متشکریم،
تیم امنیت

شما چنین ایمیلی دریافت نکردید؟

joe_satriani
13-09-2011, 19:44
دوستان گوگل به من ایمیل زیر رو زده، آدرس فرستنده اینه :security@google.com و متن ایمیل فارسیه :

ما هفته پیش خبردار شدیم که دستبرد اطلاعاتی به یک شرکت هلندی، که در زمینه تایید اعتبار سایتهای اینترنتی فعالیت می‌کند، می‌تواند از نظر امنیتی ارتباطات اینترنتی شما از جمله Gmail شما را دچار مشکل کرده باشد. با اینکه سیستمهای اینترنتی Google مورد دستبرد قرار نگرفته‌اند، ما این اطلاعات را برایتان می‌فرستیم چرا که اولویت نخست ما حفاظت از حریم شخصی و امنیت کاربرانمان است.

توجه داشته باشید که دریافت این ایمیل لزوما به این معنی نیست که حساب کاربری شما بدون اطلاع شما توسط اشخاص دیگری مورد استفاده قرار گرفته است.

در حالی که کاربران مرورگرChrome از این تهدید محافظت می شدند، به همه کاربران در ایران توصیه می‌کنیم که گامهای مشخصی برای تامین امنیت حساب خود بردارند. برای دسترسی به پیوندهای مفید و منابع مربوط به نکات زیر، لطفا پست وبلاگ ما در [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را بخوانید.

1. رمز عبور خود را تغییر دهید. ممکن است به هنگام ورود به حسابتان از شما خواسته شده باشد که رمز عبورتان را تغییر دهید. اگراینطور نیست، شما می‌توانید آن را به طور مستقیم از تنظیمات حساب Google خود تغییر دهید.

2. از اعتبار گزینه‌های بازیابی حساب کاربریتان اطمینان حاصل کنید .آدرس ایمیل دوم، شماره تلفنها و سایر اطلاعات می توانند، درصورت فراموشی یا سرقت رمز عبورتان، به کمک شما بیایند که دوباره به حسابتان وارد شوید. این گزینه‌ها را دوباره بررسی کنید تا مطمئن شوید که درست و به روز هستند.

3. وب سایتها و برنامه‌هایی که مجاز به دسترسی به حساب کاربری شما هستند را چک کنید واجازه دسترسی را از آنهایی که آشنا به نظر نمی‌رسند (یا مشکوک هستند) بگیرید. می‌توانید این لیست را از تنظیمات حساب کاربری Google خود ببینید.

4. تنظیمات Gmail خود را برای آدرس بازارسال (Forward) یا حسابهای کنترل‌کننده مشکوک چک کنید.

5. به هشدارهایی که در مرورگر وب شما نمایش داده می‌شوند به دقت توجه کنید و بدون توجه با کلیک از آنها عبور نکنید.

برای راهکارهای بیشتر در جهت امنیت حساب کاربری خود می‌توانید به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه کنید. اگر فکر می‌کنید که حساب کاربری شما مورد دستبرد قرار گرفته است، می‌توانید مراحل بازیابی حساب را از طریق Gmail Help Center شروع کنید.

از توجه شما متشکریم،
تیم امنیت

شما چنین ایمیلی دریافت نکردید؟

با سلام
چرا زده.
چند روز پیش یه حمله ای شده بود و جلوتر هم هشدار داده بود گوگل و اجبار کرده بود که قبل از ورود به ایمیل حتما باید رمز عبور رو عوض میکردیم.
این هم ادامه ی همون موضوع هست.

موفق باشید.

Vahid_20072007
15-09-2011, 17:01
سلام دوستان تعداد زيادي ايميل در اينباكس جيميلم وجود دارد و ميخواهم تمام اين ايميلها را "با هم" به ايميل ديگر ارسال كنم

و روش تغيير سوال امنيتي در جيميل به چه شكل هست ؟ فقط تغيير پسورد در جيميل كافي نيست ...

و فكر ميكنم جيميلم هك شده و يك كپي از هر ايميلي كه براي من ارسال مي شود به ايميل ديگر هم ارسال مي شود اين قسمت را بلد بودم ولي فراموش كردم
ممنون ميشم اين پرسش ها را راهنماي كنيد نياز فوري دارم

Kurosh
19-09-2011, 01:58
من یه تعداد (300-200 تا) ایمیل دارم تو Sent هام که نمی‌خوام پاکشون کنم، اما نباید هم تو Sent باشن، در واقع می‌خوام منتقلشون کنم به یه فولدری که ساختم ...
آیا امکان این کار هست ؟!

سلام دوستان تعداد زيادي ايميل در اينباكس جيميلم وجود دارد و ميخواهم تمام اين ايميلها را "با هم" به ايميل ديگر ارسال كنم

از Create Filter استفاده کنید، ایمیل‌های مورد نظر رو انتخاب کنید و Forward it رو بزنید

joe_satriani
19-09-2011, 17:19
من یه تعداد (300-200 تا) ایمیل دارم تو Sent هام که نمی‌خوام پاکشون کنم، اما نباید هم تو Sent باشن، در واقع می‌خوام منتقلشون کنم به یه فولدری که ساختم ...
آیا امکان این کار هست ؟!

با سلام
عزیزم میتونی به یه لیبل خاصی وصلش کنی و بره داخل اون فولدر اما نمیتونی از نمایش در حالت sent box هم ازشون صرف نظر کنی.

موفق باشید.

Majid_4553
20-09-2011, 21:55
سلام

متاسفانه از جیمیل من یه ایمیل به ی هسری از دوستانم زده شده که متنهای بیخودی هم هست. این دومین باریه کخه این اتفاق می افته بار اول 5 روز قبل بود.
نمونه اش :

from[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] filmestan@gmail.com to
date[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Sep 15, 2011 at 2:44 AMsubject[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] are youmailed-by[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
hide details Sep 15 (6 days ago)

my friends were sick of lending me money all the time I learned to
expect the unexpected this caught my eye a few weeks ago!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] now I cant go anywhere
without being recognized just thought id share the wealth

مشکل از چیه؟

Masoud-Susa
20-09-2011, 22:15
یه سوال دارم...
چجوری میشه تو جیمیل فونت رو کوچیک و بزرگ کرد؟!یا فونت رنگی به کار برد؟!من همشو زیر و رو کردم چیزی پیدا نکردم!
اصلا همچین کاری امکان داره تو جیمیل؟

m_hoseyny
22-09-2011, 12:36
سلام من تاریخ تولدم و اشتباه وارد کردم چه جوری باید عوضش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟:13:

Majid_4553
22-09-2011, 14:39
سلام

متاسفانه از جیمیل من یه ایمیل به ی هسری از دوستانم زده شده که متنهای بیخودی هم هست. این دومین باریه کخه این اتفاق می افته بار اول 5 روز قبل بود.
نمونه اش :

مشکل از چیه؟

کسی نمیدونه مشکل از چیه؟ سیستم ویروسی شده یا چی؟

joe_satriani
22-09-2011, 16:59
کسی نمیدونه مشکل از چیه؟ سیستم ویروسی شده یا چی؟

با سلام
اگه ایمیل از یه شخص خاصی هست که دریافت میکنید سیستم طرق مقابل ویروسی شده

موفق باشید.

Majid_4553
22-09-2011, 17:15
با سلام
اگه ایمیل از یه شخص خاصی هست که دریافت میکنید سیستم طرق مقابل ویروسی شده

موفق باشید.

از ایمیل من ارسال میشه نه از کسی دریافت کنم.و پس ویروسیه سیستمم. :19: با نود که چزی پیدا نکرد

joe_satriani
23-09-2011, 12:57
از ایمیل من ارسال میشه نه از کسی دریافت کنم.و پس ویروسیه سیستمم. :19: با نود که چزی پیدا نکرد

با سلام
نه نود به درد نمیخوره برای این مساله.
مکافی یا کسپراسکی رو نصب کنید. و اسکن کنید سیستم رو

موفق باشید.

milad313
24-09-2011, 19:58
سلام من 10روزه که نمی تونم برم تو جی میل دیگه اعابم خورد شدهوقتی توی آدرس برم آدرس جیمیل رو میزنم این صفحه میاد

Kurosh
24-09-2011, 20:01
سلام من 10روزه که نمی تونم برم تو جی میل دیگه اعابم خورد شدهوقتی توی آدرس برم آدرس جیمیل رو میزنم این صفحه میاد

خب گزینه‌ی آخر، یعنی I Understand The Risk رو بزنید !

alim6
25-09-2011, 19:19
با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز
توضیح: من دو جیمیل دارم. یکی به اسم main@gmail.com و دیگری user@gmail.com . از اولی بعنوان ایمیل اصلی استفاده میکنم. یعنی تنظیمات مربوط به forward ایمیل فرعیم رو طوری ست کردم که هر ایمیلی به ایمیل فرعیم (user@gmail.com ) میاد بصورت اتوماتیک forward میشه به ایمیل اصلیم یعنی main@gmail.com (مشکلی هم نداره).
در ایمیل اصلیم تنظیمات مربوط به label رو طوری انجام دادم که اگه ایمیلی از user@gmail.com به main@gmail.com ارسال کنم این ایمیل برچسب 11 میخوره و مشکلی هم نداره
خوب حالا بریم سوال سوال:
همونطور که گفتم اکه تو محیط ایمیل فرعیم باشم و ایمیلی به main@gmail.com سند کنم در inbox میل اصلیم برچسب 11 میخوره، حال اگه ایمیلی به ایمیل فرعیم ارسال بشه این ایمیل بصورت اتوماتیک به میل اصلیم forward میشه اما نمیدونم چرا برچسب نمیخوره؟؟؟؟!!!!
درسته که ایمیل اولیه از user@gmail.com ارسال نشده اما به هر حال این ایمیل از user@gmail.com فوروارد شده و باید برچسب بخوره؟؟؟؟؟؟؟؟!!
عذرخواهی میکنم سرتون رو درد آوردم.

mojtaba2321
27-09-2011, 21:46
این فیل تر جیمیل چه جوری کار میکنه؟
میخوام یه ایمیل بهش بدم دیگه اگه بهم میل زدن نشونش نده
ولی با یه میل دیگه خودم که تستش میکنم باز میارتش تو اینباکس و نشونش میده.
اینو باید چیکارش کنم که دیگه نشونش نده؟

alim6
30-09-2011, 22:16
دوست عزیز: به لینک زیر برید، فایل فلشی که واسه دانلود گذاشتن رو دانلود کنید. من خودم استفاده کردم و جواب گرفتم.

alim6
30-09-2011, 22:23
این فیل تر جیمیل چه جوری کار میکنه؟
میخوام یه ایمیل بهش بدم دیگه اگه بهم میل زدن نشونش نده
ولی با یه میل دیگه خودم که تستش میکنم باز میارتش تو اینباکس و نشونش میده.
اینو باید چیکارش کنم که دیگه نشونش نده؟
کسی که به سوال ما جواب نداد اما...
دوست عزیز: به لینک زیر برید، فایل فلشی که واسه دانلود گذاشتن رو دانلود کنید. من خودم استفاده کردم و جواب گرفتم.

isbn
04-10-2011, 14:53
سلام من gmail م فک میکنم دزدیده شده ! نمیتونم وارد شم ! سوال سکرت و ایمیل بازیابی که دادم هم منقضی شده چه کنم حالا ! به pass گیر میده !

joe_satriani
04-10-2011, 18:27
سلام من gmail م فک میکنم دزدیده شده ! نمیتونم وارد شم ! سوال سکرت و ایمیل بازیابی که دادم هم منقضی شده چه کنم حالا ! به pass گیر میده !

با سلام
چطوری حدس میزنید که ایمیلتون رو کسی رمزش رو عوض کرده؟
اگه سوالات رو نتونید پاسخ بدید راهی نیست برای دستیابی بهش

موفق باشید.

omid.7128
07-10-2011, 15:39
من یه جیمیل دارم وقتی میخوام لوگین کنم به google.co.id هدایت میشه، و این آدرس هم فیلتره ، البته میشه با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مشکلشو حل کرد ولی نمیدونم چرا فقط این ایمیلم اینحوری میشه ، راهی هست که مشکلشو رو برطرف کرد؟

.@mehdi@.
08-10-2011, 12:53
از همه ی دوستان در پی سی ورلد بسیار تشکر می منم من بلاخره توانستم با کمک شما در جیمیل ثبت نام کنم:31:

milad313
09-10-2011, 22:37
سلام دوستان به نظرتون مشکل چیه وقتی آیدی و پسوردم رو میزنم این میاد؟؟؟؟

عاليه
09-10-2011, 23:58

عاليه
10-10-2011, 00:12
ببخشيد. توي پست قبلي اين پيغام رو نتونستم به صورت عكس آپلود كنم، متنشو ميذارم:

با سلام خدمت دوستان

Some Gmail features have failed to load due to an Internet connectiviy problem. If this problem persists, try reloading the page, or using basic HTML version. Learn more

joe_satriani
11-10-2011, 18:48

zed2
12-10-2011, 22:09
بچه ها کسی جدیدا پیغام عوض شدن fingerprint برای md5 و SHA1 و تغییر زمان اعتبار در حالت ssl برای gmail رو گرفته؟
من چی کارش کنم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Kurosh
12-10-2011, 22:20
عجیبه که جیمیل با آخرین نسخه‌ی هر 4 مرورگر کروم، فایرفاکس، اکسپلورر و سافاری سازگار کرده خودش رو، اما به اپرا اهمیت نداده !!!!!!!!!!
حتی زحمت تست کردن اپرا رو هم ندادن به خودشون !!‌
تا این حد تبعیض ؟!‌ آخه اپرا کجا و اکسپلورر کجا ؟!

عاليه
13-10-2011, 20:36
با سلام
دو تا دلیل داره
یکی اینکه سرعت اینترنتتون به شدت پایین هست و نمیتونه میل رو لود کنه.
و یکی هم اینکه مرورگرتون فرمت جدید جیمیل رو قبول نمیکنه. مثلا مرورگر قدیمی هست.

موفق باشید.

خيلي ممنون از پاسختون. بايد بگم هيچ كدوم از دو موردي كه شما فرموديد نيست. من از اينترنت پرسرعت استفاده مي‌كنم و همين طور آخرين نسخه فاير فاكس رو دارم. نكته اين جاست كه موقع استفاده از همون فرم بيسيك، وقتي كه ميخوام فايلي رو از جيميلم دانلود كنم سرعت دانلود بسيار پايينه. در حد مثلا 5 و 6 كيلو بايت. ضمنا لود شدن standard view هم خيلي طول ميكشه. از طرفي همون طور كه گفتم اين مشكلات با استفاده از آنتي ف ي ل ت ر پيش نميان. حالا موندم كه مشكل از كجاست. ممكنه يه وقت از سرويس آي اس پي باشه. البته من از وايمكس ايرانسل استفاده ميكنم.
راستي يه وقت ممكنه كسي ايميلم رو هك كرده باشه؟ من البته از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده ميكنم.

joe_satriani
14-10-2011, 12:38
خيلي ممنون از پاسختون. بايد بگم هيچ كدوم از دو موردي كه شما فرموديد نيست. من از اينترنت پرسرعت استفاده مي‌كنم و همين طور آخرين نسخه فاير فاكس رو دارم. نكته اين جاست كه موقع استفاده از همون فرم بيسيك، وقتي كه ميخوام فايلي رو از جيميلم دانلود كنم سرعت دانلود بسيار پايينه. در حد مثلا 5 و 6 كيلو بايت. ضمنا لود شدن standard view هم خيلي طول ميكشه. از طرفي همون طور كه گفتم اين مشكلات با استفاده از آنتي ف ي ل ت ر پيش نميان. حالا موندم كه مشكل از كجاست. ممكنه يه وقت از سرويس آي اس پي باشه. البته من از وايمكس ايرانسل استفاده ميكنم.
راستي يه وقت ممكنه كسي ايميلم رو هك كرده باشه؟ من البته از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده ميكنم.

با سلام
به احتمال زیاد از آی اس پی هست.
خیر اگه ایمیل -- شده سرعت کاهش پیدا نمیکنه.

موفق باشید.

alireza20202003
14-10-2011, 12:56
کند شدن سرعت لود جیمیل چیزیه که از دو روز پیش برای من اتفاق افتاده و با 3 تا آی اس پی متفاوت که دارم هم تست کردم نتیجه یکسانه.

عاليه
15-10-2011, 00:02
با سلام
به احتمال زیاد از آی اس پی هست.
خیر اگه ایمیل -- شده سرعت کاهش پیدا نمیکنه.

موفق باشید.

خيلي ممنون از پاسختون. از كجا ميتونم چك كنم كه آيا ايراد از آي اس پي هست.

Erfan.B
15-10-2011, 00:15

سلام.شما آي اس پي تون چي هست؟

Erfan.B
15-10-2011, 00:59

عاليه
16-10-2011, 00:12

سلام
من از وايمكس ايرانسل، سرويس 512 نامحدود استفاده ميكنم.

joe_satriani
16-10-2011, 19:32
سلام
من از وايمكس ايرانسل، سرويس 512 نامحدود استفاده ميكنم.

با سلام
به نظر میرسه جدیدا همونطور که دوستمون در جایی دیگه هم گفتن مشکل از خوده یا جیمیل هست یا کلا پورت جیمیل دچار مشکل شده.
چون من و خیلی های دیگه هم برای دسترسی به جیمیل جدیدا به مشکل همین کمبود سرعت خوردیم.

موفق باشید.

mehdi_47
16-10-2011, 20:57
سلام
من تو اون یکی تاپیک هم سوالم رو پرسیدم.
گفتم اینجا هم بیان کنم ضرر نداره.
برای ساختن اکانت جدید به آخرین مرحله که رسیدم ازم Verify your accountمیخواد.باید چه کدی رو وارد کنم ؟ شماره تلفن رو وارد کردم ازم قبول کرده ولی این Verify your account کد رو هر چی میزنم قبول نمیکنه

amirkalak6
17-10-2011, 12:36
سلام
برای ساختن اکانت جدید به آخرین مرحله که رسیدم ازم Verify your accountمیخواد.باید چه کدی رو وارد کنم ؟ شماره تلفن رو وارد کردم ازم قبول کرده ولی این Verify your account کد رو هر چی میزنم قبول نمیکنه

منم همین مشکلو دارم از امروز!!!!!!نمیسازه اکانت چرا

عاليه
17-10-2011, 18:56
با سلام
به نظر میرسه جدیدا همونطور که دوستمون در جایی دیگه هم گفتن مشکل از خوده یا جیمیل هست یا کلا پورت جیمیل دچار مشکل شده.
چون من و خیلی های دیگه هم برای دسترسی به جیمیل جدیدا به مشکل همین کمبود سرعت خوردیم.

موفق باشید.

ظاهرا همين طوره كه شما فرمديد. البته من از دو روز پيش ديگه مشكلم حل شده و فعلا با دسترسي به نسخه جديد جيميل رو بدون مشكل دارم. ايشالا كه دائمي باشه!

Majid_4553
18-10-2011, 00:29
سلام
اقا این Verify your account

رو چیکارش کنیم؟ امروز دوباره لوگین کردم دیگه وارد نمیشه و باید verify بشه شماره رو هم میدم زنگ چیزی نمیزنه که کد بگه.

NET DOCTOR
18-10-2011, 01:28
سلام

منم همین مشکلو دارم از امروز!!!!!!نمیسازه اکانت چرا

سلام
اقا این Verify your account

رو چیکارش کنیم؟ امروز دوباره لوگین کردم دیگه وارد نمیشه و باید verify بشه شماره رو هم میدم زنگ چیزی نمیزنه که کد بگه.
از ابتدای شماره تلفن منزل یا موبایل صفر رو حذف کنید و به جاش بنویسید 98
مثلا
989357521212

Jeff hardy M
20-10-2011, 12:30
چطور میتونم تاریخ تولدم تو جی میل رو تغییر بدم ؟ کجاشه ؟

KINGHMA
20-10-2011, 20:49
من بعد از یکی 2 هفته متوجه این موضوع شدم که چرا هیج جای صفحه جی میل دکمه سینگ اوت SING OUTنداره.... برای خارج شدن از جی میل باید چه کار کرد...

NET DOCTOR
21-10-2011, 00:12
من بعد از یکی 2 هفته متوجه این موضوع شدم که چرا هیج جای صفحه جی میل دکمه سینگ اوت SING OUTنداره.... برای خارج شدن از جی میل باید چه کار کرد...
gmail به دو صورت لود میشه
standard و basic HTML
دومی برای سرعت کمه که دکمه موردنظر شما واضحا در بالای صفحه گذاشته شده اما در حالت استاندارد که شما داری باهاش کار میکنی بالای صفحه سمت راست آدرس میلتون رو نوشته
روش کلیک کنید.در منویی که باز میشه دکمه SING OUT رو مشاهده میکنید

hamed.ghafari
21-10-2011, 16:46
سلام
من دیروز وقتی جیمیلمو باز کردم متوجه شدم که نمیتونم آخرین ایمیل دریافتیمو مشاهده کنم و یه جورایی رفته زیر منو ی بالایی حتی نصف ایمیل بعدی هم رفته اون زیر و لی قابل دسترسه.وقتی خواستم به کسی ایمیل بدم متوجه شدم که آدرس فرد مورد نظر رو هم نمیتونم وارد کنم چون اون فیلد هم رفته زیر منوی بالایی و من بهش دسترسی ندارم .با کامپیوتر های دیگه و اینترنت برووزر های دیگه هم تست کردم همون جوری بود.با همه ی تنظیمات جیمیل هم ور رفتم ولی چیزی پیدا نکردم حتی تمام تم هاشو امتحان کردم ولی درست نشد .دوتا عکس هم از جیمیلم براتون گذاشتم تا دقیقا منظورمو متوجه بشید .ممنون میشم اگه کسی بتونه کمکی بکنه.این حالت بسیار آزار دهنده است و عملا جیمیلم غیر قابل استفاده شده.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hamed.ghafari
21-10-2011, 18:23
سلام
من دیروز وقتی جیمیلمو باز کردم متوجه شدم که نمیتونم آخرین ایمیل دریافتیمو مشاهده کنم و یه جورایی رفته زیر منو ی بالایی حتی نصف ایمیل بعدی هم رفته اون زیر و لی قابل دسترسه.وقتی خواستم به کسی ایمیل بدم متوجه شدم که آدرس فرد مورد نظر رو هم نمیتونم وارد کنم چون اون فیلد هم رفته زیر منوی بالایی و من بهش دسترسی ندارم .با کامپیوتر های دیگه و اینترنت برووزر های دیگه هم تست کردم همون جوری بود.با همه ی تنظیمات جیمیل هم ور رفتم ولی چیزی پیدا نکردم حتی تمام تم هاشو امتحان کردم ولی درست نشد .دوتا عکس هم از جیمیلم براتون گذاشتم تا دقیقا منظورمو متوجه بشید .ممنون میشم اگه کسی بتونه کمکی بکنه.این حالت بسیار آزار دهنده است و عملا جیمیلم غیر قابل استفاده شده.

عکسها مشکل داشتن :

programers
22-10-2011, 00:32
این خطا را در gmail چطور رفع کنم
شماره موبایل هم مینویسم باز کار نمیکنه - لاگین نمیشه
file:///D:/Documents%20and%20Settings/Sadegh/Desktop/1.JPG-------------------------------------------------------------------------------
Verify your account

We've detected unusual activity on your account. To immediately restore access to your account, choose how to verify your account.

For your security, we strongly recommend running anti-virus software ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) on your computer to detect and remove any malware. Verification Options
Voice Call
Google will make an automated voice call to your phone with a verification code.

Country
--Select a country-- Afghanistan (افغانستان) Aland Islands Albania (Shqipëria) Algeria (الجزائر) American Samoa Andorra Angola Anguilla Antarctica Antigua and Barbuda Argentina Armenia (Հայաստան) Aruba Australia Austria (Österreich) Azerbaijan (Azərbaycan) Bahamas Bahrain (البحرين) Bangladesh (বাংলাদেশ) Barbados Belarus (Белару́сь) Belgium (België) Belize Benin (Bénin) Bermuda Bhutan (འབྲུག་ཡུལ) Bolivia Bosnia and Herzegovina (Bosna i Hercegovina) Botswana Bouvet Island Brazil (Brasil) British Indian Ocean Territory Brunei (Brunei Darussalam) Bulgaria (България) Burkina Faso Burundi (Uburundi) Cambodia (Kampuchea) Cameroon (Cameroun) Canada Cape Verde (Cabo Verde) Cayman Islands Central African Republic (République Centrafricaine) Chad (Tchad) Chile China (中国) Christmas Island Cocos Islands Colombia Comoros (Comores) Congo Congo, Democratic Republic of the Cook Islands Costa Rica Croatia (Hrvatska) Cuba Cyprus (Κυπρος) Czech Republic (Česko) Denmark (Danmark) Djibouti Dominica Dominican Republic Ecuador Egypt (مصر) El Salvador Equatorial Guinea (Guinea Ecuatorial) Eritrea (Ertra) Estonia (Eesti) Ethiopia (Ityop'iya) Falkland Islands Faroe Islands Fiji Finland (Suomi) France French Guiana French Polynesia French Southern Territories Gabon Gambia Georgia (საქართველო) Germany (Deutschland) Ghana Gibraltar Greece (Ελλάς) Greenland Grenada Guadeloupe Guam Guatemala Guernsey Guinea (Guinée) Guinea-Bissau (Guiné-Bissau) Guyana Haiti (Haïti) Heard Island and McDonald Islands Honduras Hong Kong Hungary (Magyarország) Iceland (Ísland) India Indonesia Iran (ایران) Iraq (العراق) Ireland Isle of Man Israel (ישראל) Italy (Italia) Jamaica Japan (日本) Jersey Jordan (الاردن) Kazakhstan (Қазақстан) Kenya Kiribati Kuwait (الكويت) Kyrgyzstan (Кыргызстан) Laos (ນລາວ) Latvia (Latvija) Lebanon (لبنان) Lesotho Liberia Libya (ليبيا) Liechtenstein Lithuania (Lietuva) Luxembourg (Lëtzebuerg) Macao Macedonia (Македонија) Madagascar (Madagasikara) Malawi Malaysia Maldives (ގުޖޭއްރާ ޔާއްރިހޫމްޖ) Mali Malta Marshall Islands Martinique Mauritania (موريتانيا) Mauritius Mayotte Mexico (México) Micronesia Moldova Monaco Mongolia (Монгол Улс) Montenegro (Црна Гора) Montserrat Morocco (المغرب) Mozambique (Moçambique) Myanmar (Burma) Namibia Nauru (Naoero) Nepal (नेपाल) Netherlands (Nederland) Netherlands Antilles New Caledonia New Zealand Nicaragua Niger Niue Norfolk Island Northern Mariana Islands North Korea (조선) Norway (Norge) Oman (عمان) Pakistan (پاکستان) Palau (Belau) Palestinian Territories Panama (Panamá) Papua New Guinea Paraguay Peru (Perú) Philippines (Pilipinas) Pitcairn Poland (Polska) Portugal Puerto Rico Qatar (قطر) Reunion Romania (România) Russia (Россия) Rwanda Saint Helena Saint Kitts and Nevis Saint Lucia Saint Pierre and Miquelon Saint Vincent and the Grenadines Samoa San Marino São Tomé and Príncipe Saudi Arabia (المملكة العربية السعودية) Senegal (Sénégal) Serbia (Србија) Serbia and Montenegro (Србија и Црна Гора) Seychelles Sierra Leone Singapore (Singapura) Slovakia (Slovensko) Slovenia (Slovenija) Solomon Islands Somalia (Soomaaliya) South Africa South Georgia and the South Sandwich Islands South Korea (한국) Spain (España) Sri Lanka Sudan (السودان) Suriname Svalbard and Jan Mayen Swaziland Sweden (Sverige) Switzerland (Schweiz) Syria (سوريا) Taiwan (台灣) Tajikistan (Тоҷикистон) Tanzania Thailand (ราชอาณาจักรไทย) Timor-Leste Togo Tokelau Tonga Trinidad and Tobago Tunisia (تونس) Turkey (Türkiye) Turkmenistan (Türkmenistan) Turks and Caicos Islands Tuvalu Uganda Ukraine (Україна) United Arab Emirates (الإمارات العربيّة المتّحدة) United Kingdom United States United States minor outlying islands Uruguay Uzbekistan (O'zbekiston) Vanuatu Vatican City (Città del Vaticano) Venezuela Vietnam (Việt Nam) Virgin Islands, British Virgin Islands, U.S. Wallis and Futuna Western Sahara (الصحراء الغربية) Yemen (اليمن) Zambia Zimbabwe

Mobile phone company

Phone number
Phone number

Jeff hardy M
22-10-2011, 15:52
چطور میتونم تاریخ تولدم تو جی میل رو تغییر بدم ؟ کجاشه ؟
:19::19::19::19::19::19:

programers
22-10-2011, 16:38
سلام
وقتی میخوام وارد جی میل بشم بعد از وارد کردن یوزر نیم و پسورد وارد صفحه دیگه میشه که ازم شملره تلفن میخواد برای ورود که کد امنیتی رو بسازه .چیکار کنم تا این صفحه نیاید.
شماره موبایل هم وارد میکنم ولی کد امنیتی برام نمیاد.راه حل این مشکل چیه؟

joe_satriani
22-10-2011, 18:46
سلام
وقتی میخوام وارد جی میل بشم بعد از وارد کردن یوزر نیم و پسورد وارد صفحه دیگه میشه که ازم شملره تلفن میخواد برای ورود که کد امنیتی رو بسازه .چیکار کنم تا این صفحه نیاید.
شماره موبایل هم وارد میکنم ولی کد امنیتی برام نمیاد.راه حل این مشکل چیه؟

با سلام
حالت Voice Call رو انتخاب کنید.
سپس شماره تلفنتون رو به صورت 9891234567 وارد کنید.
بعد بهتون زنگ زده میشه به صورت خودکار و یه کد فعالسازی خونده میشه که اون رو باید وارد کنید.

موفق باشید.

NET DOCTOR
22-10-2011, 22:09
:19::19::19::19::19::19:
فک نکنم بشه
من رفتم به مای اکانت و از اونجا edit your personal info
تاریخ تولد توش نیست
البته در قسمت creat a profile تولد رو ازت میخواد اما نمیدونم باهاش تاریخ قبلی که دادی ریست میشه یا نه

قله بلند
30-10-2011, 23:59
سلام
دوستان، من نمی دونم چرا دیشب یک دفعه ای قلم متنی جیمیل که میل ها رو نشون می ده، زمخت و بزرگ شده و به نظرم تغیر کرده. هر کاری کردم نتونستم بفهمم که چه طوری می شه به حالت پیش فرض برگرده

منظورم قلم هایی نیست که متن نامه رو می نویسم، قلم هایی است که صفحه جی میل باهاش نشون داده می شه مثل قلمی که میل ها و.. رو نشون می ده

afshin b
31-10-2011, 23:45
سلام
چرا نمی تونم کانتکت ها رو از یه جای دیگه توی جی میلم ایمپورت کنم و این ارور رو همیشه میده؟
Could not validate this combination of email address and password
آدرس ایمیل و رمزم مطئنم درسته.

javady
01-11-2011, 21:24
چند روزه جیمیل خیلی کند لود میشه و بالا میاد کسی میدونه اشکال از چیه؟؟؟

عاليه
05-11-2011, 14:11

مال منم همين طوره ولي با ف ي ل ت ر شكن اين مشكل وجود نداره، همين طور ااگر از ظاهر قديميش استفاده كنم هم كند نيست. من نميدونم چه مشكلي با اين جيميل دارن كه اين طوريش ميكنن. يعني ما نبايد بتونيم از يك سرويس ايمليل مثل انسان‌هاي متمدن استفاده كنيم؟! همش سنگ‌اندازي...

joe_satriani
05-11-2011, 18:08

مال منم همين طوره ولي با ف ي ل ت ر شكن اين مشكل وجود نداره، همين طور ااگر از ظاهر قديميش استفاده كنم هم كند نيست. من نميدونم چه مشكلي با اين جيميل دارن كه اين طوريش ميكنن. يعني ما نبايد بتونيم از يك سرويس ايمليل مثل انسان‌هاي متمدن استفاده كنيم؟! همش سنگ‌اندازي...

با سلام
یه مدتی برای من هم همین مشکل رو داشت اما الان خیلی وقته که برطرف شده.
یه دور کوکی و هیستوری مرورگرتون رو پاک کنید و دوباره امتحان کنید.

موفق باشید.

roya.mg
05-11-2011, 22:57
:18::10:سلام
دوستان اگر ممكنه بهم بگيد چطور ميتونم آدرس گيرندگانى رو كه قبلأ درbccوارد كردم و ارسال شده دوباره بازبينى كنم
خواهشأ زود جواب بدين خيلى حياتيه...[/:13::41:FONT]

joe_satriani
06-11-2011, 18:56
:18::10:سلام
دوستان اگر ممكنه بهم بگيد چطور ميتونم آدرس گيرندگانى رو كه قبلأ درbccوارد كردم و ارسال شده دوباره بازبينى كنم
خواهشأ زود جواب بدين خيلى حياتيه...[/:13::41:FONT]

با سلام
به پوشه ی sent برید و ایمیلی رو که به صورت bcc برای دوستانتون فرستادید رو باز کنید.
سپس بالاش یه گزینه داره به اسم show details که وقتی بزنید تمام آدرس هایی که واسشون ارسال کردید رو نشون میده

موفق باشید.

roya.mg
07-11-2011, 01:17
ممنون ولى ااينكارو كردم show detail چيزى به جز مشخصات ايميل خودم نشون نداد .......:41::18: لطفأ كمك

roya.mg
07-11-2011, 01:22
كسى ميدونه دكمه اكشن در جيميل رو از كجا بايد بيارم ....آخه مال من نداره:41:

roya.mg
07-11-2011, 01:26
امروز هرچی سعی میکنم اصلا وارد جیمیل نمیشه.....

يه آدرس واسه بلاك كردن جيميل:

خوش بگذره:11:

roya.mg
07-11-2011, 01:27
نشون نميده بابا جان

joe_satriani
07-11-2011, 13:27
نشون نميده بابا جان

با سلام
شاید استایل جیمیل شما در حالت کلاسیک و قدیمی هست؟!!

موفق باشید.

قله بلند
14-11-2011, 12:34
سلام
امروز یک مشکل عجیب برام رخ داد

می خواستم میل بزنم و یکی از حروف درون subject رو کشیده تر کنم. دکمه Ctrl و - رو فشار دادم که مثلاً یکی از حروف، کشیده تر بشه که یک دفعه ای دیدم که فونتهای نشان داده شده در محیط جیمیل، ریز تر شدند . یک بار دیگه این کار رو کردم که شاید اندازه قلم ها به حالت اول برگرده که بدتر شد والان هم در محیط جیمیل، قلم ها خیلی ریز شدند.

چه کار کنم که دوباره به حالت اول برگرده؟ :41::19::45:

worldm
15-11-2011, 07:26
مشکل من اینه که هدر ایمیل رو نشون میده ولی متنها رو نشون نمیده با تنظیمات ور رفتم ولی چیزی برای درست شدنش پیدا نکردم برای تمام ایمیل هام اینطوره باید ریپلای کنم تا بتونم متنو بخونم و بعدشم discard بزنم کلافه ام کرده در هر دو حالت کلاسیک و جدید هم تست کردم بازم همینطوریه مشکل از کجاست؟

mojtaba2321
15-11-2011, 17:55
نمیشه کاری کرد که وقتی ایمیل میاد یه sms برامون بیاد؟ ایران-ایرانسل.

joe_satriani
15-11-2011, 19:34

با سلام
خیر دوسته من. این امکان نیست.

موفق باشید.

Hamid Reza
17-11-2011, 11:31

خب چه كاريه
الان بيشتر گوشي ها قابليت دريافت و ارسال ايميل رو دارن
تنظيم كنيد گوشيتون رو
هر وقتم ايميل بياد يه زنگي شبيه اومدن sms نواخته ميشه
موفق باشيد

mojtaba2321
21-11-2011, 20:13
اکانت جیمیل رو نمیشه بصورت موقت غیرفعال کرد؟

...ALI...
22-11-2011, 20:04
خب چه كاريه
الان بيشتر گوشي ها قابليت دريافت و ارسال ايميل رو دارن
تنظيم كنيد گوشيتون رو
هر وقتم ايميل بياد يه زنگي شبيه اومدن sms نواخته ميشه
موفق باشيد

اره دیگه اونجوری دیگه اسمش میل نبود و اصلا برای شرکت به صروت مجانی به صرفه و امن هم نیست

اکانت جیمیل رو نمیشه بصورت موقت غیرفعال کرد؟

به فسمت Account setting برید ایم 2 گزینه هست ولی غیر فغال شک دارم بشه کرد :

Services
Delete profile and Google+ features Delete profile and remove associated Google+ features
Delete entire Google account Close entire account and delete all services and info associated with it

l00t
25-11-2011, 14:56
باسلام

ببخشید ،مدتیه جی میلم باز نمیشه، همش پیغام میده پسوودش
غلطه،اما من مطمئنم درسته،حدوده یک سال باهاش کار کرده بودم
ولی الان باز تنیشه، مشکل از کجاست،ممنون میشم اگه جواب بدید.

با تشکر

Ehsanpark
25-11-2011, 16:07
الان من خواستم ساین-این کنم ازم شماره موبایل خواست که کدو برام بفرسته بعد لاگین کنم،

بعد وقتی شمارمو مینویسم همش میگه تو فرمت درست نیست. کسی میدونه فرمت صحیحش چطوریه؟

roya.mg
26-11-2011, 01:37
يه سوال:
استايل جيميل در آيپد فرق داره؟

joe_satriani
27-11-2011, 21:03
يه سوال:
استايل جيميل در آيپد فرق داره؟

با سلام
خود دستگاه آیپد یه قسمتی مجزا داره که شما میتونید ایمیلهاتون اعم از یاهو، جیمیل، هات میل یا هر چیزی دیگه رو اونجا ادد کنید و به صورت سریعتر بهشون دست پیدا کنید.
و طبیعتا محیط و استایلش هم فرق داره.
ساده تر و جمع و جور هست.

موفق باشید.

mrmostafa
01-12-2011, 14:51
من هر وقت وارد جی میل میخوام بشم موقع لود شدن کلی طول میکشه و این پیغام ها رو میاره :
This is taking longer than usual. Try reloading the page.

If that doesn't work, you can:
Disable Labs and try again.
If you're on a slow connection, try basic HTML view.
For more troubleshooting tips, visit the help center.
وقتی هم وارد اینباکس میشه بعضی اوقات این خطا رو میزنه :
Error!
Some Gmail features have failed to load due to an Internet connectivity problem. If this problem persists, try reloading the page, or using the basic HTML version. Learn More.

چرا یه اینترفیس خوب برای جی میل نمیزاره این گوگل که همه جا رو داره میگیره؟؟؟

الان هاتمیل واقعا خیلی عالیه سرعت بالا و امنیت بالا و محیط کاربری قشنگی داره. محیط جی میل رو نمیشه کاربر پسندانه تر کرد؟؟؟

Mostafa 3D
10-12-2011, 15:39
سلام
یه مشکلی دارم

یه بار من عمل Verification رو برای جیمیلم انجام دادم و شماره همراهم رو دادم و برام یه اس ام اس اومد و کد رو وارد کردم

ولی مشکل اینه که مثلا وقتی با یه سیستم دیگه میخوام وارد جیمیلم بشم یا ویندوز عوض میکنم دوباره وقت ورود کد میخواد و اس ام اس و ...

این درسته ؟ یعنی هر دفعه باید اس ام اس ارسال بشه ؟
نمیشه کاری کرد که هی اس ام اس ارسال نکنه ؟ یعنی یه بار برای همیشه باشه ؟

jak_1300
13-12-2011, 21:58
از وقتي شايعه شد كه جميل رو هك كردن وقتي ميخوام وارد ميلم بشم با اين پيغام روبرو ميشم داستانش چيه مشكوك ميزنه كسي چيزي ميدونه؟

كسي چيزي ميدونه؟

worldm
14-12-2011, 17:36
برای یکی از دوستان توی اکس پی هم این پیامو میداد فایرفاکس پشت سرهم فقط توی سرویسهای گوگل اینطور بود چرا پیام میداد؟با اینکه اخرین نسخه فایرفاکس رو هم داشت

مولانا1
14-12-2011, 21:02
چگونه می توان اسم ایمیل(نامی که به دیگران می دهیم برای دریافت ایمیل از آنها name@gmail.com )را تغیر داد

joe_satriani
14-12-2011, 22:37
برای یکی از دوستان توی اکس پی هم این پیامو میداد فایرفاکس پشت سرهم فقط توی سرویسهای گوگل اینطور بود چرا پیام میداد؟با اینکه اخرین نسخه فایرفاکس رو هم داشت

از وقتي شايعه شد كه جميل رو هك كردن وقتي ميخوام وارد ميلم بشم با اين پيغام روبرو ميشم داستانش چيه مشكوك ميزنه كسي چيزي ميدونه؟

كسي چيزي ميدونه؟

با سلام
از داخل منوی tools گزینه ی option رو انتخاب کنید.
سپس به تب advanced برید و بعد Encryption رو انتخاب کنید. حالا گزینه ی select one automatically رو انتخاب کنید.

موفق باشید.

adel28
17-12-2011, 22:40
چند وقت هست که بعضی از ایمیل های GMail من به جای اینکه بیاد تو Inbox میره تو قسمت All Mail.
آیا راهی وجود دارد که بتونم این مشکل را برطرف کنم؟

mrmostafa
18-12-2011, 08:28
من هر وقت وارد جی میل میخوام بشم موقع لود شدن کلی طول میکشه و این پیغام ها رو میاره :
This is taking longer than usual. Try reloading the page.

If that doesn't work, you can:
Disable Labs and try again.
If you're on a slow connection, try basic HTML view.
For more troubleshooting tips, visit the help center.
وقتی هم وارد اینباکس میشه بعضی اوقات این خطا رو میزنه :
Error!
Some Gmail features have failed to load due to an Internet connectivity problem. If this problem persists, try reloading the page, or using the basic HTML version. Learn More.

چرا یه اینترفیس خوب برای جی میل نمیزاره این گوگل که همه جا رو داره میگیره؟؟؟

الان هاتمیل واقعا خیلی عالیه سرعت بالا و امنیت بالا و محیط کاربری قشنگی داره. محیط جی میل رو نمیشه کاربر پسندانه تر کرد؟؟؟

من اين مشكل رو چيكار كنم با هر مرورگري هم واد ميشم همينطوري هست. اذيت ميكنه. الان كه با هاتميل كار ميكنم واقعا اين اذيت ها رو نداره ولي جي ميل وارد اينباكس ميشم پشيمون ميكنه. هم پيغامي رو ميخوام باز كنم اذيت ميكنه هم اينكه اين خطا رو ميده

Lady parisa
19-12-2011, 15:21
Gmail را دیگر همه می‌شناسند. سرویس پست الکترونیکی شرکت گوگل با فضای بزرگ و امکانات بی‌نظیر و امنیت مثال‌زدنی. شاید باور نکنید اما حتی کسانی که از جیمیل استفاده نمی‌کنند هم به نوعی مدیون جیمیل هستند چون اولین شرکتی بود که سنت ارائه فضای میزبانی با حجم بالا به صورت رایگان به کاربران را بنا نهاد. فضایی که با یک گیگابایت شروع شد و امروز به بیش از هفت گیگابایت رسیده است. این اقدام جیمیل بود که باعث شد شرکتهای رقیب مجبور به دست و دلبازی بیشتر شوند و آنها هم فضای میزبانی را زیاد کنند. نمی‌دانم آن روزها را یادتان هست که Yahoo mail به هر مشترک تنها ۴ مگابایت فضای رایگان می‌داد؟! شاید اگر جیمیل نبود مدیران یاهو هنوز هم به ارائه بیشتر از ۴ مگابایت رضایت نداده بودند!

گذریم! امروز می‌خواهم دو ویژگی جالب آدرسهای پست الکترونیکی جیمیل را معرفی کنم. ویژگی‌هایی که جدید نیست اما شاید شما تا به امروز نمی‌دانستید:

۱- بی‌اثر بودن کاراکتر نقطه (.) در آدرس :

اجازه بدهید به جای توضیح با مثالی این ویژگی را شرح دهم. فرض کنید آدرس yourname@gmail.com متعلق به شما باشد. در این صورت آدرس your.name@gmail.com هم متعلق به شماست! اگر هنوز متوجه نشده‌اید که جریان چیست به کاراکتر نقطه (.) بین دو کلمه Your و name در آدرس دوم دقت کنید! یعنی کاراکتر نقطه در هر جای آدرس قبل از کاراکتر @ اثری در هویت و ماهیت آن ایمیل نمی‌گذارد. شما می‌توانید بین حروف بخش اول آدرس ایمیلتان هر جا که خواستید نقطه بگذراید و باز هم آن ایمیل متعلق به شماست و تمام ایمیلهای ارسالی به آن آدرس باز هم به صندوق پستی شما ختم خواهند شد. البته تعداد نقطه‌ها می‌تواند بیشتر از یک عدد باشد. به عنوان مثال این آدرس هم متغلق به شماست : y.o.u.r.n.a.m.e@gmail.com

2-اضافه کردن عبارت دلخواه به انتهای بخش اول آدرس با استفاده از کاراکتر مثبت (+) :

مجددا در قالب یک مثال این ویژگی را شرح می‌دهم. دوباره فرض کنید yourname@gmail.com آدرس شما باشد. در این صورت yourname+everything@gmail.com هم آدرس شماست. به این معنا که با اضافه کردن کارکتر + در انتهای بخش اول آدرس در ادامه آن می‌توانید هر چه می‌خوهید بنویسید و این آدرس جدید باز هم ایمیل شماست و پیامهای ارسالی به این آدرس هم به صندوق شما خواهد آمد.

خبر خوب دیگر این است که شما می‌توانید ویژگی ۱ و ۲ را با هم ترکیب کنید و به صورت همزمان از آن استفاده کنید. یعنی در یک آدرس هم از کاراکتر نقطه بین حروف استفاده کنید و در همان آدرس با استفاده از ویژگی دوم و کاراکتر + یک عبارت به انتهای آدرس اضافه کنید.

اما سوالی که اینجا مطرح می‌شود این است که این ویژگی‌ها به چه دردی می‌خورند؟

راستش را بخواهید به خیلی دردها! فرض می‌کنیم شما آدم پرمشغله‌ای هستید و هر روز با تعداد زیادی ایمیل سر و کار دارید. مثلا یک استاد دانشگاه هستید که همزمان دو درس A و B را در دانشگاه تدریس می‌کنید و دانشجویانتان باید تکالیف خود را به آدرس شما بفرستند. در اینصورت شما می‌توانید به دانشجویان گروه اول بگویید که به جای فرستادن تکالیف به آدرس yourname@gmail.com آن را به آدرس yourname+Lesson.A@gmail.com و به دانشجویان گروه دوم هم بگویید که تکالیف خود را به آدرس yourname+Lesson.B@gmail.com بفرستند. در اینصورت شما می‌توانید با تعریف کردن یک فیلتر ساده در جیمیل به جیمیلتان دستور بدهید که تمامی ایمیلهای ارسالی به این دو آدرس را با کلماتی که شما تعیین می‌کنید برچسب بزند و به عنوان ایمیل خوانده شده علامت گذاری کند. در اینصورت تا پایان ترم دیگر نیازی نیست نگران گم کردن ایمیل دانشجویانتان باشید چون گوگل با این ویژگی به سادگی آنها را دسته بندی کرده و شما با استفاده از برچسبها راحت می‌توانید تکالیف دانشجویان هر کلاس را به تفکیک با یک کلیک ببینید.

یا مثلا شما به سایتی مراجعه می‌کنید که برای ارائه خدمتی ایمیل شما را درخواست می‌کند اما از طرف دیگر شما دوست ندارید این سایت در آینده برای شما ایمیل بفرستد. می‌توانید به جای ایمیلتان آدرسی مثل yourname+spam@gmail.com به آن سایت بدهید و با استفاده از فیلترها به گوگل فرمان دهید هر ایمیلی که به آن آدرس ارسال می‌شود را بدون خوانده شدن پاک کند!

mrmostafa
19-12-2011, 16:14
Gmail را دیگر همه می‌شناسند. سرویس پست الکترونیکی شرکت گوگل با فضای بزرگ و امکانات بی‌نظیر و امنیت مثال‌زدنی. شاید باور نکنید اما حتی کسانی که از جیمیل استفاده نمی‌کنند هم به نوعی مدیون جیمیل هستند چون اولین شرکتی بود که سنت ارائه فضای میزبانی با حجم بالا به صورت رایگان به کاربران را بنا نهاد. فضایی که با یک گیگابایت شروع شد و امروز به بیش از هفت گیگابایت رسیده است. این اقدام جیمیل بود که باعث شد شرکتهای رقیب مجبور به دست و دلبازی بیشتر شوند و آنها هم فضای میزبانی را زیاد کنند. نمی‌دانم آن روزها را یادتان هست که Yahoo mail به هر مشترک تنها ۴ مگابایت فضای رایگان می‌داد؟! شاید اگر جیمیل نبود مدیران یاهو هنوز هم به ارائه بیشتر از ۴ مگابایت رضایت نداده بودند!

گذریم! امروز می‌خواهم دو ویژگی جالب آدرسهای پست الکترونیکی جیمیل را معرفی کنم. ویژگی‌هایی که جدید نیست اما شاید شما تا به امروز نمی‌دانستید:

۱- بی‌اثر بودن کاراکتر نقطه (.) در آدرس :

اجازه بدهید به جای توضیح با مثالی این ویژگی را شرح دهم. فرض کنید آدرس yourname@gmail.com متعلق به شما باشد. در این صورت آدرس your.name@gmail.com هم متعلق به شماست! اگر هنوز متوجه نشده‌اید که جریان چیست به کاراکتر نقطه (.) بین دو کلمه Your و name در آدرس دوم دقت کنید! یعنی کاراکتر نقطه در هر جای آدرس قبل از کاراکتر @ اثری در هویت و ماهیت آن ایمیل نمی‌گذارد. شما می‌توانید بین حروف بخش اول آدرس ایمیلتان هر جا که خواستید نقطه بگذراید و باز هم آن ایمیل متعلق به شماست و تمام ایمیلهای ارسالی به آن آدرس باز هم به صندوق پستی شما ختم خواهند شد. البته تعداد نقطه‌ها می‌تواند بیشتر از یک عدد باشد. به عنوان مثال این آدرس هم متغلق به شماست : y.o.u.r.n.a.m.e@gmail.com

2-اضافه کردن عبارت دلخواه به انتهای بخش اول آدرس با استفاده از کاراکتر مثبت (+) :

مجددا در قالب یک مثال این ویژگی را شرح می‌دهم. دوباره فرض کنید yourname@gmail.com آدرس شما باشد. در این صورت yourname+everything@gmail.com هم آدرس شماست. به این معنا که با اضافه کردن کارکتر + در انتهای بخش اول آدرس در ادامه آن می‌توانید هر چه می‌خوهید بنویسید و این آدرس جدید باز هم ایمیل شماست و پیامهای ارسالی به این آدرس هم به صندوق شما خواهد آمد.

خبر خوب دیگر این است که شما می‌توانید ویژگی ۱ و ۲ را با هم ترکیب کنید و به صورت همزمان از آن استفاده کنید. یعنی در یک آدرس هم از کاراکتر نقطه بین حروف استفاده کنید و در همان آدرس با استفاده از ویژگی دوم و کاراکتر + یک عبارت به انتهای آدرس اضافه کنید.

اما سوالی که اینجا مطرح می‌شود این است که این ویژگی‌ها به چه دردی می‌خورند؟

راستش را بخواهید به خیلی دردها! فرض می‌کنیم شما آدم پرمشغله‌ای هستید و هر روز با تعداد زیادی ایمیل سر و کار دارید. مثلا یک استاد دانشگاه هستید که همزمان دو درس A و B را در دانشگاه تدریس می‌کنید و دانشجویانتان باید تکالیف خود را به آدرس شما بفرستند. در اینصورت شما می‌توانید به دانشجویان گروه اول بگویید که به جای فرستادن تکالیف به آدرس yourname@gmail.com آن را به آدرس yourname+Lesson.A@gmail.com و به دانشجویان گروه دوم هم بگویید که تکالیف خود را به آدرس yourname+Lesson.B@gmail.com بفرستند. در اینصورت شما می‌توانید با تعریف کردن یک فیلتر ساده در جیمیل به جیمیلتان دستور بدهید که تمامی ایمیلهای ارسالی به این دو آدرس را با کلماتی که شما تعیین می‌کنید برچسب بزند و به عنوان ایمیل خوانده شده علامت گذاری کند. در اینصورت تا پایان ترم دیگر نیازی نیست نگران گم کردن ایمیل دانشجویانتان باشید چون گوگل با این ویژگی به سادگی آنها را دسته بندی کرده و شما با استفاده از برچسبها راحت می‌توانید تکالیف دانشجویان هر کلاس را به تفکیک با یک کلیک ببینید.

یا مثلا شما به سایتی مراجعه می‌کنید که برای ارائه خدمتی ایمیل شما را درخواست می‌کند اما از طرف دیگر شما دوست ندارید این سایت در آینده برای شما ایمیل بفرستد. می‌توانید به جای ایمیلتان آدرسی مثل yourname+spam@gmail.com به آن سایت بدهید و با استفاده از فیلترها به گوگل فرمان دهید هر ایمیلی که به آن آدرس ارسال می‌شود را بدون خوانده شدن پاک کند!

ممنون. یغنی الان ایمیل من emperor.skys@gmail.com هست قبل و بعدش هر چی اضافه کنم میاد تو اینباکس من؟؟؟ خوب اگر کسی مشابه این اسم رو بسازه مانند یاهو که ساخته شده باشه خودش پیشنهاد پسوند میده اون موقع جی میل اجازه ساخت نمیده؟؟ چون در اینصورت همه آدرسها ختم میشه داخل ایمیل من و اینجوری محدودیت آدرس پیش میاد که؟؟؟ مثلا من به یکی بدم به EMPEROR.SKYS.B@gmail.com بزنه با emperor.skys+b@gmail.com هیچ فرقی نداره میاد داخل اینباکس آدرس اصلی؟؟؟ در این صورت میزنه به چه آدرسی فرستاده شده ؟!
من که فعلا با صفحه انباکس جی میل مشکل دارم از Hotmail دارم استفاده میکنم اینترفیسش زیباتر و راحت تر هست ولی جی میل همش خطا میده. نمیدونم چرا.

Ehsanpark
19-12-2011, 19:32
من متوجه شدم که خودکار داره از ایمیل من واسه یه سریال ایمیل فرستاده میشه که چرت و پرت و تبلیغاتیه. چطوری میتونم جلوشو بگیرم؟

joe_satriani
20-12-2011, 19:53
من متوجه شدم که خودکار داره از ایمیل من واسه یه سریال ایمیل فرستاده میشه که چرت و پرت و تبلیغاتیه. چطوری میتونم جلوشو بگیرم؟

با سلام
آنتی ویروس avast یا kaspersky رو نصب کنید و سیستم رو اسکن کنید.

موفق باشید.

mojtaba2321
21-12-2011, 14:13
سوالات امنیتی جیمیل رو چه جوری میشه به روز کرد؟

zeus_1
22-12-2011, 05:53
دوستان یه سوال
چه جوری می شه کاری کرد که از یک آدرس خاص اصلا ایمیل به دستت نرسه
یعنی حتی داخل Trash هم نره... کلا نیاد داخل فضای ایمیلت

یه سوال دیگه... راهی وجود داره که ایمیل های داخل Trash بعد از یک مدت مشخصی خودشون پاک بشن؟

zeus_1
22-12-2011, 05:59
سوالات امنیتی جیمیل رو چه جوری میشه به روز کرد؟

روی اسمت که بالا سمت راست روی تولبار گوگل هست کلیک کن... از اونهAccount seting رو انتخاب کن
در صفحه ی جدیدی که باز می کنه روی Change recovery options کلیک کن
ازت دوباره پسوورد می خواد ، وارد کن...
بعدش می تونی اطلاعات مربوط به ریکاوری پسوورد از جمله سوال امنیتی رو ویرایش کنی

mojtaba2321
22-12-2011, 08:50
دوستان یه سوال

یه سوال دیگه... راهی وجود داره که ایمیل های داخل Trash بعد از یک مدت مشخصی خودشون پاک بشن؟
منم خیلی دنبال این قضیه بودم ولی مث اینکه هیچ راهی نداره جز trash :13:

---------- Post added at 08:50 AM ---------- Previous post was at 08:47 AM ----------

در صفحه ی جدیدی که باز می کنه روی Change recovery options کلیک کن
[/SIZE]
این گزینه رو نداشت.

Ehsanpark
22-12-2011, 11:00
دوستان یه سوال

یادمه قبلا ایمیلو مارک میکردی بعد ریپورت اسپم میدادی یه صفحه باز میشد که چند تا گزینه داشت از اونجا میتونستی بگی از این آدرس ایمیل اگه اومد چه اتفاقی بیوفته...

zeus_1
22-12-2011, 17:45
منم خیلی دنبال این قضیه بودم ولی مث اینکه هیچ راهی نداره جز trash :13:

---------- Post added at 08:50 AM ---------- Previous post was at 08:47 AM ----------

این گزینه رو نداشت.

---------- Post added at 05:45 PM ---------- Previous post was at 05:43 PM ----------

یادمه قبلا ایمیلو مارک میکردی بعد ریپورت اسپم میدادی یه صفحه باز میشد که چند تا گزینه داشت از اونجا میتونستی بگی از این آدرس ایمیل اگه اومد چه اتفاقی بیوفته...

الان ظاهرا اینکار رو باید با همون فیلترها انجام بدی
و شدیدترین فیلتری که می شه گذاشت اینه که ایمیل مستقیم بره داخل Trash

Farhad
25-12-2011, 14:41
سلام دوستان

من برای قسمت پروفایل جیمیل ام یک عکس یا شاید آواتار (!) انتخاب کردم اما خود به خود Resize شد و الان از نظر رزولیشن و کیفیت اصلا جالب نیست ، چیکار باید کنم که همون رزولوشن ــی که من دوست دارم باشه ؟!

در ضمن یه سوال دیگه هم دارم ، شنیده بودم جیمیل قبل از اینکه ایمیل بسازی و برای اینکه ایمیل تایید بشه ازت شماره همراه میپرسه و یک وریفیکیشن کد برات اس میزنه ، اما از من نه شماره تلفن خواست و نه وریفیکیشن کد :18: !!!

جواب بدین تورو خدا که پاک گیج و مبهوت شده ام :18:

joe_satriani
25-12-2011, 20:29
سلام دوستان

من برای قسمت پروفایل جیمیل ام یک عکس یا شاید آواتار (!) انتخاب کردم اما خود به خود Resize شد و الان از نظر رزولیشن و کیفیت اصلا جالب نیست ، چیکار باید کنم که همون رزولوشن ــی که من دوست دارم باشه ؟!

در ضمن یه سوال دیگه هم دارم ، شنیده بودم جیمیل قبل از اینکه ایمیل بسازی و برای اینکه ایمیل تایید بشه ازت شماره همراه میپرسه و یک وریفیکیشن کد برات اس میزنه ، اما از من نه شماره تلفن خواست و نه وریفیکیشن کد :18: !!!

جواب بدین تورو خدا که پاک گیج و مبهوت شده ام :18:

با سلام
در مورد آواتار که میخواید بذارید باید آواتار با سایز استاندارد رو بذارید.
نه سایزهای بزرگ و غیر متعارف رو.
و اما در مورد اون کد برای فعالسازی اکانتتون گاهی اوقات میخواد.
اگه هم ازتون کد رو نخواسته ایرادی نیست.
اگه احیانا بعدا ازتون برای فعالسازی اکانتتون شماره تلفن خواست وارد کنید

موفق باشید.

samaram
26-12-2011, 08:47
سلام. من خیلی وقت پیش و خیلی کم با گوگل ریدر کار کردم.
امروز اومدم یه آی دی جدید ساختم تا بتونم از امکانات گوگل ریدرش استفاده کنم. اما گزینه ی گوگل ریدر رو دیگه تو ایمیلم نمی بینم. میدونم گوگل ریدر ف/ی.ل/ت.ر شده. حالا چی میشه؟ من چجوری میتونم از گوگل ریدر استفاده کنم؟

Farhad
26-12-2011, 14:28
با سلام
در مورد آواتار که میخواید بذارید باید آواتار با سایز استاندارد رو بذارید.
نه سایزهای بزرگ و غیر متعارف رو.

سلام ...

ولی من یه عکسی دارم که دوست دارم اونو بزارم ، سایزش هم 126 × 164 است
یعنی نمیشه هیچ کاری کنم ؟ :13:

mojtaba2321
26-12-2011, 18:50

---------- Post added at 05:45 PM ---------- Previous post was at 05:43 PM ----------

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمال من اینو نداره!

zeus_1
26-12-2011, 19:16
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمال من اینو نداره!

خب در همین صفحه که برات باز می کنه و در بخش Security روی Recovering Your password که می زنی، چی میاره؟؟؟ یه امتحانی بکن

Farhad
26-12-2011, 23:03
بابا یکی هم جواب مارو بده :13:

sepid12ir
26-12-2011, 23:38
ولی من یه عکسی دارم که دوست دارم اونو بزارم ، سایزش هم 126 × 164 است
یعنی نمیشه هیچ کاری کنم ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بابا یکی هم جواب مارو بده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام...

سایز عکستون کوچک هست، به همین دلیل وقتی در باکس آواتار جیمیل قرار میگیره، برای همخوانی با کادر جیمیل، بزرگتر میشه و کیفیت را از دست میده

نه متاسفانه، کاری نمیشه کرد
مگه اینکه شما، خودت با فوتوشاپ، عکس را در سایز بزرگتری میزان کنی با کمترین افت کیفیت

موفق باشی

Farhad
27-12-2011, 02:44
ممنون دوست عزیز ... :11:

ولی حیف شد من خیلی دوست داشتم اون عکس رو حتما بزارم :دی ، هر جوری هم ری سایز کنم بازم دیگه قشنگ از آب درنمیاد ...

Maahak_4344
31-12-2011, 17:44
سلام دوستان
من چجوری میتونم به حالت قبلی جیمیل برگردم؟از حالت جدید خارج بشم؟

چون قبلا پایین صفحه یه کادری داشت که میگفت برگرد به حالت قبلی ولی الان نیست

ممنون اگه راهنماییم کنید

samaram
31-12-2011, 19:26
سلام. من خیلی وقت پیش و خیلی کم با گوگل ریدر کار کردم.
امروز اومدم یه آی دی جدید ساختم تا بتونم از امکانات گوگل ریدرش استفاده کنم. اما گزینه ی گوگل ریدر رو دیگه تو ایمیلم نمی بینم. میدونم گوگل ریدر ف/ی.ل/ت.ر شده. حالا چی میشه؟ من چجوری میتونم از گوگل ریدر استفاده کنم؟

تو روخدا یکی هم جواب منو بدهههههههههههه

saeedhashemee
31-12-2011, 21:00
داداش یک s به اخر http اضافه کن حله
ولی الان مدتیه بشدت سرعت گوگل رو پایین اوردند . فعلا باید صبر داد

amir_itc
02-01-2012, 13:18
سلام دوستان من یه مشکلی با gmail پیدا کردم اونم از کار افتادن pop3 هست یعنی نمیتونم رو Thunderbird" یا موبایل از میل استفاده کنم اما تو تنظیمات pop3 فعال هست یه gmail دیگه هم دارم تنظیماتشو چک کردم مثل هم هست اما با اون میل مشکلی ندارم برای چک کردن میل فقط باید از خود اینترنت بروزر استفاده کنم ولی با موبایل و Thunderbird و outlook و.. نمیشه میگه یوزرنیم با ای دی اشتباه هست در صورتی که نیست.

tanha.2011
02-01-2012, 19:57
سلام دوستان
من میخواهم بعد از ارسال ایمیل،متوجه شوم که ایمیل ارسالی من به دست گیرنده رسیده است یا نه.
یه چیزی مثل همون (Deliveri ) که در ارسال SMS داریم.
آیا در ایمیل هم این قابلیت وجود دارد؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

bosta
03-01-2012, 20:44
سلام من درساختن اي دي جي ميل مشكل دارم خوشحال مي شوم منو راهنمايي كنيد

zeus_1
03-01-2012, 20:50
سلام من درساختن اي دي جي ميل مشكل دارم خوشحال مي شوم منو راهنمايي كنيد

دوست عزیز... یه ذره مشخص تر بگو در کدوم قسمت مشکل داری تا بشه راهنمایی کرد

zeus_1
03-01-2012, 20:55
سلام دوستان
من میخواهم بعد از ارسال ایمیل،متوجه شوم که ایمیل ارسالی من به دست گیرنده رسیده است یا نه.
یه چیزی مثل همون (Deliveri ) که در ارسال SMS داریم.
آیا در ایمیل هم این قابلیت وجود دارد؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

ایمیل اگه به دست گیرنده نرسه، خود جیمیل پیغام میده و دلیلش رو هم میگه. که اصولا دلیلش آدرس اشتباه وارد کردن هست.... ولی اگه منظورت اینه که گیرنده ایمیل رو خونده یا در واقع ایمیل رو باز کرده یا نه....
این قابلیت به خودی خود در هیچ سرویس ایمیلی وجود نداره( یا حداقل من ندیدم)
چند سال پیش یه سرویس ایرانی بود به اسم صبا میل که همچین قابلیتی داشت. روال کار هم اینجوری بود که همراه ایمیل یک عکس فرستاده می شد، ایمیل که باز می شد و در واقع لینک اون عکس هم باز می شد، به آدرس فرستنده یک ایمیل فرستاده می شد که همون Delivery report می شد که شما میگی
حالا من یه سایت بهت معرفی می کنم که می تونی باهاش اینکار رو بکنی.
روش کارش هم سادست. آدرس ایمیل خودت رو میدی، یک عنوان هم انتخاب می کنی، بعدش سایت یک عکس بهت میده. آدرس عکس رو کپی کن و در قسمت Insert pic جیمیل، عکس رو همراه ایمیل بفرست
اینجوری هر وقت گیرنده ،ایمیل رو باز کنه، یک پیام به همون ایمیلی که در سایت وارد کردی با همون عنوانی که دادی، برات ارسال می شه

tanha.2011
03-01-2012, 21:18
ایمیل اگه به دست گیرنده نرسه، خود جیمیل پیغام میده و دلیلش رو هم میگه. که اصولا دلیلش آدرس اشتباه وارد کردن هست.... ولی اگه منظورت اینه که گیرنده ایمیل رو خونده یا در واقع ایمیل رو باز کرده یا نه....
این قابلیت به خودی خود در هیچ سرویس ایمیلی وجود نداره( یا حداقل من ندیدم)
چند سال پیش یه سرویس ایرانی بود به اسم صبا میل که همچین قابلیتی داشت. روال کار هم اینجوری بود که همراه ایمیل یک عکس فرستاده می شد، ایمیل که باز می شد و در واقع لینک اون عکس هم باز می شد، به آدرس فرستنده یک ایمیل فرستاده می شد که همون Delivery report می شد که شما میگی
حالا من یه سایت بهت معرفی می کنم که می تونی باهاش اینکار رو بکنی.
روش کارش هم سادست. آدرس ایمیل خودت رو میدی، یک عنوان هم انتخاب می کنی، بعدش سایت یک عکس بهت میده. آدرس عکس رو کپی کن و در قسمت Insert pic جیمیل، عکس رو همراه ایمیل بفرست
اینجوری هر وقت گیرنده ،ایمیل رو باز کنه، یک پیام به همون ایمیلی که در سایت وارد کردی با همون عنوانی که دادی، برات ارسال می شه

ممنون ازراهنماییت،سایت رو امتحان میکنم
این حرف شما رو قبول دارم که اگه ایمیل فرستاده نشه جیمیل پیغام میده،اماجدیدا مشکلی من باهاش مواجه شدم اینه که ایمیل فرستاده میشه هیچ پیغامی هم مبنی برارسال نشدن داده نمیشه ومن مطمئن میشم که ایمیلم ارسال شده،غافل ازاینکه ایمیل من اصلا بدست گیرنده نرسیده،نمیدونم چرا،این اتفاق چندباره که افتاده و امیدوارم باسایتی که معرفی کردید این مشکلم حل بشه.

Amir Hossein
04-01-2012, 00:10
سلام

چه خبره!!!!!!!!!!
آدرس میل من این بود hossein8s8@gmail.com
بنابراین هروقت میرفتم تو گوگل آدرس میلمو مینوشت
ولی امروز دیدم که آدرس عوض شده(amir.sezayesh@gmail.com)
گفتم شاید فرمتش اینطوریه... حتما آدرس همونه...
رفتم تو میلم دیدم که نه! واقآ آدرس عوض شده!!!(مگه اصلآ میشه آدرس رو عوض کرد؟؟؟)
از این بد تر...
تمام ایمیل هام پاک شده بود و فقط چند تا جدید اومده بود
تو این که کسی پسوردمو نداره 200% مطمئنم
ممکنه -- شده باشه یا کار خود گوگل باشه

zeus_1
04-01-2012, 12:31
سلام

چه خبره!!!!!!!!!!
آدرس میل من این بود hossein8s8@gmail.com
بنابراین هروقت میرفتم تو گوگل آدرس میلمو مینوشت
ولی امروز دیدم که آدرس عوض شده(amir.sezayesh@gmail.com)
گفتم شاید فرمتش اینطوریه... حتما آدرس همونه...
رفتم تو میلم دیدم که نه! واقآ آدرس عوض شده!!!(مگه اصلآ میشه آدرس رو عوض کرد؟؟؟)
از این بد تر...
تمام ایمیل هام پاک شده بود و فقط چند تا جدید اومده بود
تو این که کسی پسوردمو نداره 200% مطمئنم
ممکنه -- شده باشه یا کار خود گوگل باشه

یکی از عجیب ترین مشکلاتی هست که تا حالا شنیدم!!
با اون آدرس قبلی می خوای لاگین کنی، چی می شه؟؟ وارد این یکی می شه؟؟؟
به اون آدرس اولی ایمیل بزن ببین وارد ایناباکس این یکی می شه
من احتمال زیادی میدم یه جای کار خودت مشکل داشته باشه.... چون همچین چیزی خیلی بعیده که پیش بیاد

amir_itc
04-01-2012, 13:12
سلام دوستان من یه مشکلی با gmail پیدا کردم اونم از کار افتادن pop3 هست یعنی نمیتونم رو Thunderbird" یا موبایل از میل استفاده کنم اما تو تنظیمات pop3 فعال هست یه gmail دیگه هم دارم تنظیماتشو چک کردم مثل هم هست اما با اون میل مشکلی ندارم برای چک کردن میل فقط باید از خود اینترنت بروزر استفاده کنم ولی با موبایل و Thunderbird و outlook و.. نمیشه میگه یوزرنیم با ای دی اشتباه هست در صورتی که نیست.

کسی نبود جواب بده

عاليه
05-01-2012, 01:57
داداش یک s به اخر http اضافه کن حله
ولی الان مدتیه بشدت سرعت گوگل رو پایین اوردند . فعلا باید صبر داد

سوال من اينه كه اينا چه مشكلي با جيميل دارن كه اين قدر سرش انگولك درميارن؟ چرا اين قدر براش مشكل ميسازن؟ موندم يه سرويس ايميل مگه چي دارن كه اين طور باهاش دشمن خونين؟

yoosef_st
05-01-2012, 20:31
سوال من اينه كه اينا چه مشكلي با جيميل دارن كه اين قدر سرش انگولك درميارن؟ چرا اين قدر براش مشكل ميسازن؟ موندم يه سرويس ايميل مگه چي دارن كه اين طور باهاش دشمن خونين؟
مشکل فقط گوگل و جیمیل نیست.
کلا با اطلاع رسانی و فهمیدن مردم مشکل دارن.

Amir Hossein
05-01-2012, 23:48
یکی از عجیب ترین مشکلاتی هست که تا حالا شنیدم!!
با اون آدرس قبلی می خوای لاگین کنی، چی می شه؟؟ وارد این یکی می شه؟؟؟
به اون آدرس اولی ایمیل بزن ببین وارد ایناباکس این یکی می شه
من احتمال زیادی میدم یه جای کار خودت مشکل داشته باشه.... چون همچین چیزی خیلی بعیده که پیش بیاد

جالبه!!!
من قبلا یه بار پسوردمو عوض کردم
الان با پسورد قبلیم و یوزر قبلیم(در حالی که اصلا من یوزر جدیدی نساختم) وارد میشم
همه ایمیل هام سر جاشه
به هر حال به خیر گذشت

عاليه
06-01-2012, 11:38
مشکل فقط گوگل و جیمیل نیست.
کلا با اطلاع رسانی و فهمیدن مردم مشکل دارن.

آخه همچين مشكلي مثلا با ياهو ميل وجود نداره. يا حداقل من تا به حال مشكلي با ورژن جديد ياهو نداشتم.

mojtaba915
06-01-2012, 22:47
سلام
چطور می توانم فونت پیش فرض جیمیل را به tohama تغییر بدهم.چند تا افزونه هم نصب کردم اما کار نکرد.از خود تنظیمات جیمیل چگونه می توان این کار را انجام داد؟
با تشکر از تمامی دوستان

sepid12ir
07-01-2012, 22:05
سلام
چطور می توانم فونت پیش فرض جیمیل را به tohama تغییر بدهم.چند تا افزونه هم نصب کردم اما کار نکرد.از خود تنظیمات جیمیل چگونه می توان این کار را انجام داد؟
با تشکر از تمامی دوستان

سلام
در قسمت settings > general < Default Text Styling میتونید این تنظیمات را اعمال کنید

البته در قالب های جدید جیمیل این امکان پذیر هست و در صورتی که از حالت معمولی HTML جیمیل استفاده میکنید، به این تنظیمات دسترسی نخواهید داشت

لینک کمکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید :11:

mehran_pqqp
07-01-2012, 23:02
سلام
بدبخت شدم:41: نمیدونم چی رو تغییر دادم که دیگه ایمیل برام نمیاد همیشه روزانه شاید 10 -20 تا ایمیل حالا چه اسپم یا چه ایمیلهای دیگه برام میومد ولی چند روز پیش یه کم تو تنظیماتش دستکاری کردم نمی دونم
خواهش می کنم کمک کنید چطوری میشه تنظیمات رو به حالت اولیه برگردوند؟
الان مثلا تو یه سایت عضو میشم که تائیدیه می فرستن به ایمیل ، ایمیل برام نمیاد چند تا رو امتحان کردم هیچ کدوم نیومد

چند تا ایمیل مهم هم برام میومد روزانه

خواهش می کنم کمکم کنید اگر لازمه هزینه هم بدم بهتون یوزر و پسورد هم بدم برام درستش کنید واقعا برام حیاتیه

تست کردم خودم هم ایمیل میزنم ، نمیاد برام

zeus_1
08-01-2012, 19:45
سلام
بدبخت شدم:41: نمیدونم چی رو تغییر دادم که دیگه ایمیل برام نمیاد همیشه روزانه شاید 10 -20 تا ایمیل حالا چه اسپم یا چه ایمیلهای دیگه برام میومد ولی چند روز پیش یه کم تو تنظیماتش دستکاری کردم نمی دونم
خواهش می کنم کمک کنید چطوری میشه تنظیمات رو به حالت اولیه برگردوند؟
الان مثلا تو یه سایت عضو میشم که تائیدیه می فرستن به ایمیل ، ایمیل برام نمیاد چند تا رو امتحان کردم هیچ کدوم نیومد

چند تا ایمیل مهم هم برام میومد روزانه

خواهش می کنم کمکم کنید اگر لازمه هزینه هم بدم بهتون یوزر و پسورد هم بدم برام درستش کنید واقعا برام حیاتیه

تست کردم خودم هم ایمیل میزنم ، نمیاد برام

تا حایی که من می دونم داخل تنظیمات نمی شه کاری کرد که اصلا هیچ ایمیلی دریافت نشه
حداکثر می شه فیلتر گذاشت که ایمیل مستقیم بره داخل Trash...
داخل خود Help جیمیل سرچ دادم این اومد

اول اینکه گفته Spam و trash رو چک کنی
بعد قسمت Forwarding and POP/IMAP رو چک کن. شاید روی یک Device دیگه ایملیت رو وارد کردی و اونجا تظیماتی اعمال شده که خود به خود پاک کنه

donnie yen
14-01-2012, 11:04
سلام به همگی

دوستان من شماره موبایل به جی میل داده ام، می خوام بدونم از کجامیشه این شماره موبایل ویرفای شده رو کنسل ( غیر فعال ) کنم؟

گشتم ولی نتونستم پیدا کنم.

joe_satriani
14-01-2012, 14:18
سلام به همگی

دوستان من شماره موبایل به جی میل داده ام، می خوام بدونم از کجامیشه این شماره موبایل ویرفای شده رو کنسل ( غیر فعال ) کنم؟

گشتم ولی نتونستم پیدا کنم.

با سلام
دوست عزیزم به مراحل زیر رو طی کنید.

settings --> account --> google account settings --> change password recovery options

موفق باشید.

donnie yen
14-01-2012, 21:36
با سلام
دوست عزیزم به مراحل زیر رو طی کنید.

settings --> account --> google account settings --> change password recovery options

موفق باشید.

ممنون دوست عزیز، کمک بزرگی بهم کردین، امیدوارم بعدا بتونم جبران کنم.:11:

mrmostafa
14-01-2012, 22:20
وقتی وارد اینباکس می شویم یه سری آیتم اون بالای سربرگ اینباکس آورده چیه؟؟ هر کدوم رو میزنیم اتفاق خاصی نمی افته؟؟

joe_satriani
15-01-2012, 19:09
وقتی وارد اینباکس می شویم یه سری آیتم اون بالای سربرگ اینباکس آورده چیه؟؟ هر کدوم رو میزنیم اتفاق خاصی نمی افته؟؟

با سلام
چه آیتم هایی مثلا؟
منوهای زیادی وجود داره اونجا

موفق باشید.

jeremy28
16-01-2012, 11:42
سلام

دیروز یه نفر اومد نشست پشت یکی از سیستم ها و بعد پسورد تمامی Gmail هایی که روی اون کامپیوتر باز شده بود رو کشف کرد!

می خوام ببینم چه طوری این کار رو کرده؟

رفته توی رجیستری، مرورگر یا ...؟

در ضمن ایمیل هایی بودند که sign in و بعد sign out شده بودن.
می خواستم بدونم وقتی یه ایمیلی روی یک سیستم باز و بسته می شه، id و پسورد اون کجای سیستم ذخیره می شه که بعدا بشه اونو برداشت؟

بی نهایت ممنون می شم جواب بدید.

saeedscorpion
16-01-2012, 11:50
احتمالا قبلا رو همون سیستم نرم افزار key logger یا چیزی تو این مایه ها نصب کرده.....از این جور ادما بدم میاد واسه همین عاشق ضایع کردنشونم....

dabidabi
16-01-2012, 12:38
سلام.یه مدته وقتی از جی میل signout میکنم یه صفحه که فی-لتر شده باز میشه!!!
برای شما هم اینجوریه؟ راه حلش چیه؟؟؟

jeremy28
16-01-2012, 13:38
احتمالا قبلا رو همون سیستم نرم افزار key logger یا چیزی تو این مایه ها نصب کرده.....از این جور ادما بدم میاد واسه همین عاشق ضایع کردنشونم....
نه keyLogger نصب نیست.
این یارو هم برای اولین بار بود که پشت این سیستم می نشست.
تا یه مدت کوتاهی گذشت، گفت پسورد Gmail هاتونو در آوردم!!
من احتمال می دم id و پسوردها توی یه جایی مثل رجیستری ویندوز یا خود مرورگر ذخیره میشه!
غیر از استفاده از یه نرم افزار جانبی دیگه، به نظر شما چه کاری می تونه کرده باشه تا پسوردها رو گیر بیاره؟!
مرسی

MaMaD LooTi
17-01-2012, 23:35
سلام.یه مدته وقتی از جی میل signout میکنم یه صفحه که فی-لتر شده باز میشه!!!
برای شما هم اینجوریه؟ راه حلش چیه؟؟؟

با سلام
دوست عزیز شما یه بار کوکی ها و کش مرورگرت رو پاک کن.به نظرم اوکی میشه.

ila
21-01-2012, 12:42
این امکان جدیدی که جی میل میده برای ساخت ایمیل با ID@your-company.com چه جوریه..من نتونستم ثبت نام کنم..میشه یه توضیحی بدید
ممنون

---------- Post added at 12:42 PM ---------- Previous post was at 12:39 PM ----------

این امکان جدیدی که جی میل میده برای ساخت ایمیل با ID@your-company.com چه جوریه..من نتونستم ثبت نام کنم..میشه یه توضیحی بدید
ممنون

dabidabi
23-01-2012, 22:07
با سلام
دوست عزیز شما یه بار کوکی ها و کش مرورگرت رو پاک کن.به نظرم اوکی میشه.
مشکل از مرورگر نیست با چند تا سیستم هم امتحان کردم بازم وقتی signout میکنم یه صفحه فیل تر باز میشه!!!
لطفا کمک کنید..:13::41::13::41::13::41::13::41:

mrmostafa
25-01-2012, 00:48
وقتی میخوام وارد جیمیل بشم اینجا خیلی طول میکشه و یا خطا میده :

وقتی وارد جیمیل میشویم بعد از لود شدن هم این خطا ظاهر میشه:

جیمیل خطا خیلی زیاد داره نمیدونم گوگل چرا به اینها رسیدگی نمیکنه و ادعای برترین میکنه. من با ماکروسافت که کار میکنم یکی از این ایرادهارو ندارم
در ضمن چرا جدیدا اکانت جیمیل درست میکنیم آخرش میشه googlemail.com@ ؟؟؟
با سپاس

MaMaD LooTi
27-01-2012, 22:59
ممنون

---------- Post added at 12:42 PM ---------- Previous post was at 12:39 PM ----------

ممنون

با سلام
دوست عزیز همانطور که خود سایت اعلام کرده و من اونجا دیدم این نوع ایمیل به صورت رایگان فقط برای مدت 30 روز فعال هست. ولی بعد از 30 روز شما باید بنا به مدت زمانی که میخواید نسبت به بسته های معرفی شده اکانت خودتون رو شارژ کنید و بابت اون پول پرداخت کنید.
در ضمن احتیاج به یک دامین مخصوص خودتون دارید که از قبل باید خریداری کرده یا داشته باشید.
و چون حساب خارجی برای خرید این محصول نیست پس میشه گفت 30 روز رایگان هم فایده ای نداره. پس بی خیال

موفق باشید.

MaMaD LooTi
27-01-2012, 23:09
وقتی میخوام وارد جیمیل بشم اینجا خیلی طول میکشه و یا خطا میده :

وقتی وارد جیمیل میشویم بعد از لود شدن هم این خطا ظاهر میشه:

جیمیل خطا خیلی زیاد داره نمیدونم گوگل چرا به اینها رسیدگی نمیکنه و ادعای برترین میکنه. من با ماکروسافت که کار میکنم یکی از این ایرادهارو ندارم
در ضمن چرا جدیدا اکانت جیمیل درست میکنیم آخرش میشه googlemail.com@ ؟؟؟
با سپاس

با سلام
دوست عزیز این مشکل از طرف گوگل نیست. شرکت با این عظمت مگه میشه اینگونه مشکلی داشته باشه.
تمامی این مشکل ها بابت سرورهای داخلی و ISP های خودمون هست. اخیرا با افت شدیدی در کل کشور مواجه هستیم.
برای رفع مشکل شما باید نوع لود شدن ایمیل خودتون رو تغییر بدید.
توجه به عکس اولی که قرار دادید بکنید. گزینه دوم یه متن آبی رنگ داره. روی اون کلیک کنید
یعنی basic HTML view
این حالت همونطور که خود سایت توضیح داده برای کسانی هست که از سرعت اینترنت کمی برخوردار هستند. شما با زدن اون گزینه خیلی سریع میتونید وارد ایمیل بشید و از ایمیل های رو ببینید.
فقط این نکته رو باید اضافه کنم که در این حالت شما از گرافیک خیلی پایینی برای مشاهده ایمیل برخوردار خواهید بود. یعنی به صورت ساده می باشد.

اون مطلب اخر رو من مشاهده نکردم. الان هم رفتم تست کردم همون جیمیل هست.
موفق باشید.

mohammadirani
27-01-2012, 23:30
چطوری میشه پسورد جیمیل رو از حالت دو مرحله ای در آورد؟

mrmostafa
28-01-2012, 01:02
با سلام
دوست عزیز این مشکل از طرف گوگل نیست. شرکت با این عظمت مگه میشه اینگونه مشکلی داشته باشه.
تمامی این مشکل ها بابت سرورهای داخلی و ISP های خودمون هست. اخیرا با افت شدیدی در کل کشور مواجه هستیم.
برای رفع مشکل شما باید نوع لود شدن ایمیل خودتون رو تغییر بدید.
توجه به عکس اولی که قرار دادید بکنید. گزینه دوم یه متن آبی رنگ داره. روی اون کلیک کنید
یعنی basic HTML view
این حالت همونطور که خود سایت توضیح داده برای کسانی هست که از سرعت اینترنت کمی برخوردار هستند. شما با زدن اون گزینه خیلی سریع میتونید وارد ایمیل بشید و از ایمیل های رو ببینید.
فقط این نکته رو باید اضافه کنم که در این حالت شما از گرافیک خیلی پایینی برای مشاهده ایمیل برخوردار خواهید بود. یعنی به صورت ساده می باشد.

اون مطلب اخر رو من مشاهده نکردم. الان هم رفتم تست کردم همون جیمیل هست.
موفق باشید.

با سپاس. دوست عزیز من سرویس 512 دارم و ایمیل یاهو و هاتمیل رو به خوبی باز میکنه و فقط با جی میل مشکل داره و حتی از اداره که 3 مگ هست هم همینطور مشکل داره. در مورد آخری هم من 3 تا اکانت جدید درست کردم آخرش رو جیمیل نمیده میزنه googlemail.com .

SAMCRO
28-01-2012, 01:04
با سپاس. دوست عزیز من سرویس 512 دارم و ایمیل یاهو و هاتمیل رو به خوبی باز میکنه و فقط با جی میل مشکل داره و حتی از اداره که 3 مگ هست هم همینطور مشکل داره. در مورد آخری هم من 3 تا اکانت جدید درست کردم آخرش رو جیمیل نمیده میزنه googlemail.com .
اون فک کنم به خاطر Pocket Loss باشه !‌

mrmostafa
28-01-2012, 09:12
اون فک کنم به خاطر Pocket Loss باشه !‌

چي هستش ؟؟؟؟ تنظيمات خاصي ميخواد؟!!!

alireza20202003
29-01-2012, 08:49
الان ساعت 8:40 صبح ، جيميل مثل برق باز ميشه و كلا ssl سرعتش عاليه ، خداكنه همينطور بمونه.

mohammadirani
29-01-2012, 11:43

MaMaD LooTi
29-01-2012, 23:01

با سلام
میشه یه توضیح بیشتر در رابطه با این دو مرحله بدید. یعنی چی دو مرحله
مرحله دوم مگه از شما چی میخواد؟

اگر منظورتون مرحله تایید پسورد هست باید بدونید که احتمالا به درستی این مرحله رو انجام نمیدید که هر بار که وارد جیمیل میشید مجدد از شما درخواست تایید کلمه عبور درخواست میشه. این کار برای بازیابی کلمه عبور شما در مراحل ضروری هست که شما احتیاج به ریست پسورد دارید.که یا از شما ایمیل ثانویه درخواست میشه یا شماره موبایل.
باز هم اگر توضیح بیشتری بدید میشه بهتر راهنمایی کرد.
موفق باشید

Life24
29-01-2012, 23:40
جمیل برای من دو روز هست خیلی سنگینه
و میره روی حالت html
چه کنم سایت های دیگر خوب و عادی هست جز جیمیل
اینترنت شاتل

hamed_itc
30-01-2012, 01:06
با سلام
من جمیل دارم و برای ورود کد میخواد ،در حالی که گوشیمو گم کردم و امکان فرستادن کد از گوگل وجود نداره.
ممنون میشم راهنماییم کنید.

yoosef_st
30-01-2012, 22:24
با سلام
من جمیل دارم و برای ورود کد میخواد ،در حالی که گوشیمو گم کردم و امکان فرستادن کد از گوگل وجود نداره.
ممنون میشم راهنماییم کنید.
عزیزم گوشیت گم شده سیم که گم نشده
میتونی بری بسوزونیش یکی دیگه بگیری.
بعد هم اون نوشته
Don't Have your Phone رو بزن ببین چه راهنمایی میتونه بکنه

hamed_itc
31-01-2012, 13:59
عزیزم گوشیت گم شده سیم که گم نشده
میتونی بری بسوزونیش یکی دیگه بگیری.
بعد هم اون نوشته
Don't Have your Phone رو بزن ببین چه راهنمایی میتونه بکنه

عزیزم متوجه نشدی انگار گوشی گم شده داره ردیابی میشه امکان سوزوندن هم نیست...

ashkan22
01-02-2012, 20:57
میخواستم بدونم چجوری میشه از یه شخص خاص در جی میل دیگه ایمیلی دریافت نکرد بطوریکه خود طرف هم بفهمه که بلوک شده و خیال نکنه که جوابی بهش نمیدیم

NET DOCTOR
01-02-2012, 23:05
عزیزم متوجه نشدی انگار گوشی گم شده داره ردیابی میشه امکان سوزوندن هم نیست...
اصولا ردیابی گوشی ربطی به سیم نداره
یعنی گوشی رو بدون سیم هم میشه ردیابی کرد البته اگه اون شماره سریال روی کارتن گوشی رو داشته باشید و برید شکایت کنید و باقی ماجرا
گوگل هم سریشه روی کد مگر اون گزینه نداشتن گوشی کمکی کنه

Behnam Safavi
02-02-2012, 15:43
...
جی میل که سرعتش بسیار پایین است ...
گوگل پلاس هم باز نمی‌شود..

Behnam Safavi
02-02-2012, 15:51
به انجمن p30world امتیاز دهید:

کلا هیچ پلاس وانی وجود ندارد!؟!؟

MaMaD LooTi
02-02-2012, 16:00
میخواستم بدونم چجوری میشه از یه شخص خاص در جی میل دیگه ایمیلی دریافت نکرد بطوریکه خود طرف هم بفهمه که بلوک شده و خیال نکنه که جوابی بهش نمیدیم

با سلام.
دوست عزیز همچین قابلیتی وجود نداره
شما تنها میتونید از رسیدن ایمیل از یک شخص خاص جلوگیری کنید. اما اینکه پیامی مبنی بر بلوکه شدن ایمیل شخص به دستش برسه همچین چیزی نیست.

mrmostafa
03-02-2012, 17:14
چرا پس از طریق Gmail , yahoo , hotmail نمیشه فایل های فشرده حجم های پائین مثل 6 و 8 و 11 و 20 مگابیت رو آپلود کرد فرستاد؟؟؟ خیلی مسخره هست واقعا. نمیدونم این مشکل از کجاست؟؟ چون از طریق 4shared اینا آپلود میکنم لینک میدم. راه حلی نداره؟

amin8424
05-02-2012, 07:45
پاسخ:
اگه می خوای به طور استاندارد جی میل تو نگاه کنی باید صبر کنی راه حل اینکه باید وی نوشته ی گوشهHTML BASIC کلیک کنی

اینطوری زود تر بالا می یاد اما به قشنگی قبلا نمی شه فقط کارتو راه می اندازه

saeediranzad
05-02-2012, 09:32
اینترنتت چیه؟

parvizb7
06-02-2012, 04:45
چند وقتیه که هر روز تعداد اسپم ها رو چک میکنم.صبح میبینم که 900 تا شده.شب میبینم که خودبخود شده 840 تا.به نظرتون امکان داره کسی دیگه ای هم از اکانتم استفاده بکنه؟پسورد رو هم عوض کردم .باز همین شکلیه؟

amir20
07-02-2012, 13:05
دوستان عزیز من یک مشکلی با اکانت های گوگل دارم.
من الان gmail عضو هستم و توی youtube هم از مدت ها قبل اکانت داشتم.
از وقتی گوگل youtube رو خریده من به مشکل برخورد کردم.
مثلا وارد gmail میشم که ایمیل ها رو چک کنم ، بعد که وارد youtube میشم با همون اکانت gmail وارد میشه و من مجبورم logout بزنم و دوباره توی youtube با اکانت youtube وارد بشم.
میخواستم بدونم چجوری میشه مشخص کرد که برای سایت youtube با اکانت gmail وارد نشه؟
یک چیز دیگه : نتایج جستجو و ... ظاهرا ثبت میشه توسط گوگل و به سایر دوستان نمایش داده میشه ، چجوری میشه از این کا چلوگیری کرد؟
مرسی.

Behnam Safavi
08-02-2012, 18:50
چرا سرعتش پایین هست؟
در سایت های دیگر هیچ مشکلی وجود ندارد.

Golbarg01
08-02-2012, 22:19
چجوری می تونم آیدی جیمیل بسازم ولی شماره تلفن نخواد؟
دیشب یه ایمیل ساختم ازم شماره تلفن نخواست برای اکتیو کردنش و فرستادن کد فعال سازی به موبایلم
ولی نیم ساعت بعدش که خواستم یه ایمیل دیگه بسازم شماره تلفن خواست.
لطفا راهنمایی کنید.

mrmostafa
09-02-2012, 14:06
دوست عزیز من 2 روز پشت سر هم 4 تا اکانت ساختم شماره نخواست.

Masoud-Susa
09-02-2012, 15:13
دوستان جیمیل برای شما هم باز نمیشه؟ گوگل چی؟ !

zeus_1
09-02-2012, 15:21

روی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هیچکدوم باز نمی شن. البته احتمالا برای همه اینجوری نباشه و بعضی از ISP ها باز کنن
یعنی دیگه حالم داره به هم می خوره از این وضعیت اینترنت. هر روز یه گندی می زنن بهش

Http://Admin
09-02-2012, 15:29

آره دادا مشکل سراسری هست فکر کنم بعضی از سرور های خارجی بلوکه شده

saeed_136915
09-02-2012, 15:36
آخه من با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و SOCKS هم نمی تونم دیگه جیمیل و گوگل رو باز کنم یکم عجیبه

09-02-2012, 15:39
آخه من با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و SOCKS هم نمی تونم دیگه جیمیل و گوگل رو باز کنم یکم عجیبه

تو اون یکی تاپیک هم گفتم دارن طرح اینترنت ملی رو اجرا میکنن

P‌C
09-02-2012, 16:05
خداحافظ ssl ، خداحافظ جیمیل و بزودی خداحافظ اینترنت

amir20
09-02-2012, 16:11
تو اون یکی تاپیک هم گفتم دارن طرح اینترنت ملی رو اجرا میکنن

اینترنت ملی تاپیک رسمی نداره اینجا؟
لینکش رو بدین لطفا ، من پیدا نکردم.:41:
نه گوگل ، نه یاهو ، نه خیلی سایت های دیگه (حتی سایت بعضی دانشگاه ها) باز نمیشه
بیچاره اونایی که امروز انتخاب واحد داشتن:41:

09-02-2012, 16:18
یکیش خود من نمیتونم انتخاب واحد کنم :37:

neopersia
09-02-2012, 17:44
خواهشاً پای اینترنت ملی رو وسط نکشید که ربطی به این موضوع نداره
نزدیک 22 بهمنه، زدن جیمیل رو ناکار کردن که یه وقت اتفاقی نیافته! بعدشم درستش میکنن و یه بهونه الکی میارن یا اینکه اصلاً به کسی جواب نمیدن تا وقتی قضیه ماست مالی شه
اینترنت ملی و غیر ملی هم فرقی نمیکنه. در هر صورت این امکان رو دارن که دسترسی ملت رو محدود کنند!

mehdy.z
09-02-2012, 18:34
کلا پروتکل ssl یا همون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بسته شده حتی شما اگه بخواین با این پروتوکل وارد صفحه اصلی گوگل بشین نمیتونید تنها راحش اینه که کلا sign out کنید و اگر حتی قادر به این کار نیستید باید کلیه کوکی های روی مرورگر رو پاک کنید تا بتونید صفحه گوگل رو باز کنید!!
خدا لعنتشون کنه بی ناموس ها میخوان با دیکتاتوری و حکومت نظامی مملکت مثلا اسلامیشون رو بچرخونند(یاهو مسنجر من هم باز نمیشه!!!)...بابا به خدا صبر و تحمل هم حدی داره!!!!!

hills
09-02-2012, 22:22
خب همه خسته نباشین :20: دابل پراکسی کنین مشکل حل میشه :31: یعنی دو تا پراکسی داخل هم . یکی تو فایرفاکس بزنین یکی تو proxifier . یا اسن هر دو تا رو تو proxifier بزنین بد از قابلیت chain proxy نرم افزار proxifier استفاده کنین .

hp722
09-02-2012, 23:01
دوستان میخواستم بدونم چجوری میتونم password اکانت gmail خودم رو تغییر بدم؟

<<و اینکه برای gmail هم مثل yahoo مسنجری برای chat وجود داره؟اگه داره لینک دانلودش رو بدید ممنون میشم>>

:10:

09-02-2012, 23:09
چون جیمیل باز نمیشه نمیتونم دقیقا بهت بگم ولی برای سوال دومت آره وجود داره

لینک دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

توضیحات نرم افزار Google Talk 1.0.0.104 / Labs Edition 1.0.267.233

دانلود جدیدترین نسخه مسنجر گوگل با نام گوگل تاک

گوگل هم مانند یاهو برای خود مسنجری ساخته است که کاربران بتوانند از طریق آن با هم گفتگو کنند. تفاوت اصلی مسنجر گوگل و یاهو در این است که در مسنجر گوگل چت روم وجود ندارد و شما برای برقراری ارتباط با یک شخص باید ID‌ او را در گوگل و در واقع Gmail او را داشته باشید.

ساخت Gmail نیز که مدتهاست محدودیت آن برداشته شده است و دیگر نیاز به دعوتنامه ندارد اما اخیرا برای ساخت حساب جدید باید شماره موبایل بدهید و کدی را جهت تائید به شماره شما ارسال کند و چون ارسال SMS به ایران را پشتیبانی نمی کند امکان ساخت Gmail جدید برای ایرانی ها از این طریق وجود ندارد. اما به دلیل اینکه سیستم دعوتنامه همچنان فعال است با داشتن دعوتنامه می توان یک حساب جدید ایجاد کرد.
سرویسهای گوگل نسبت به یاهو با کیفیت بهتری ارائه می شود و از این رو استفاده از آنها نسبت به یاهو توصیه می شود.

امکانات نسخه Lab Edition:
- امکان استفاده از شکلک (Emoticons)
- امکان قرار گرفتن در وضعیت پنهان (Invisible)
- امکان چت گروهی
- چینش بهتر پنجره های چت
- امکان برقراری ارتباط بهتر با Gmail
- امکان غیر فعال کردن اخطار پیامهای مختلف
و ....

نکات:
1- برنامه بدون هیچ مشکلی نصب می شود.
2- در حین نصب از شما مسیر خواسته نمی شود.
3- نسخه 1.0.0.105 معمولی که در بعضی سایتها برای دانلود عرضه شده مشکلاتی دارد و نسخه اورجینال نیست.
4- نسخه Lab هنوز در وضعیت تست به سر میبرد و مشکلاتی دارد. مثلا در آن نمی توانید از حروف فارسی استفاده کنید.

Baby nfs
09-02-2012, 23:13
امروز کلا خود گوگل رو هم باز نمیکنه (بقیه هم همین مشکل رو دارن؟)

فکر کنم به خاطر فیلترینگ هست که داره گوگل رو هم قورت میده!!! ):

hp722
09-02-2012, 23:35
چون جیمیل باز نمیشه نمیتونم دقیقا بهت بگم ولی برای سوال دومت آره وجود داره

لینک دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

توضیحات نرم افزار Google Talk 1.0.0.104 / Labs Edition 1.0.267.233

دانلود جدیدترین نسخه مسنجر گوگل با نام گوگل تاک

گوگل هم مانند یاهو برای خود مسنجری ساخته است که کاربران بتوانند از طریق آن با هم گفتگو کنند. تفاوت اصلی مسنجر گوگل و یاهو در این است که در مسنجر گوگل چت روم وجود ندارد و شما برای برقراری ارتباط با یک شخص باید ID‌ او را در گوگل و در واقع Gmail او را داشته باشید.

ساخت Gmail نیز که مدتهاست محدودیت آن برداشته شده است و دیگر نیاز به دعوتنامه ندارد اما اخیرا برای ساخت حساب جدید باید شماره موبایل بدهید و کدی را جهت تائید به شماره شما ارسال کند و چون ارسال SMS به ایران را پشتیبانی نمی کند امکان ساخت Gmail جدید برای ایرانی ها از این طریق وجود ندارد. اما به دلیل اینکه سیستم دعوتنامه همچنان فعال است با داشتن دعوتنامه می توان یک حساب جدید ایجاد کرد.
سرویسهای گوگل نسبت به یاهو با کیفیت بهتری ارائه می شود و از این رو استفاده از آنها نسبت به یاهو توصیه می شود.

امکانات نسخه Lab Edition:
- امکان استفاده از شکلک (Emoticons)
- امکان قرار گرفتن در وضعیت پنهان (Invisible)
- امکان چت گروهی
- چینش بهتر پنجره های چت
- امکان برقراری ارتباط بهتر با Gmail
- امکان غیر فعال کردن اخطار پیامهای مختلف
و ....

نکات:
1- برنامه بدون هیچ مشکلی نصب می شود.
2- در حین نصب از شما مسیر خواسته نمی شود.
3- نسخه 1.0.0.105 معمولی که در بعضی سایتها برای دانلود عرضه شده مشکلاتی دارد و نسخه اورجینال نیست.
4- نسخه Lab هنوز در وضعیت تست به سر میبرد و مشکلاتی دارد. مثلا در آن نمی توانید از حروف فارسی استفاده کنید.

بعد 22بهمن این محدودیت ها برداشته میشه؟

دوست عزیز ممنون ولی لینک دانلود ایراد داره

:10:

ArashMiniStar
09-02-2012, 23:42
راه خاصی نیست؟؟

far2009
09-02-2012, 23:45
گوگل برای من شده یک مسئله کاملا شانسی . در حالی که بقیه سایت ها بدون مشکل میان گوگل یک روز میاد ، یک روز نمیاد !

و وقتی میگم نمیاد یعنی نه gtalk را می تونم وارد بشم نه gmail را چک کنم و حتی نمی تونم صفحه جستجوی گوگل را باز کنم !

در حالی که بقیه سایت ها هیچ مشکلی ندارند.

امروز صبح گوگل میومد ولی الان نمیاد بدون این که چیزی را تغییر داده باشم.

Baby nfs
10-02-2012, 10:20
نکته جالب اینجاست که با چیز پی ان گوگل بالا میاد...

آخه یکی نیست بگه گوگل رو دیگه چیکارش دارین ....

freeman
10-02-2012, 10:41
خواهشاً پای اینترنت ملی رو وسط نکشید که ربطی به این موضوع نداره
نزدیک 22 بهمنه، زدن جیمیل رو ناکار کردن که یه وقت اتفاقی نیافته! بعدشم درستش میکنن و یه بهونه الکی میارن یا اینکه اصلاً به کسی جواب نمیدن تا وقتی قضیه ماست مالی شه
اینترنت ملی و غیر ملی هم فرقی نمیکنه. در هر صورت این امکان رو دارن که دسترسی ملت رو محدود کنند!

نه تا 22 بهمن بلکه تا 25 بهمن.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

boy_kochak
10-02-2012, 15:36
آقا راهی برای عبور از پروتکل ها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هست که بتونیم به پروتکل های htpp تبدیل کنیم ؟؟؟؟ کلان سرویس های پلت ر ش کن ترکیدن، اونا که خوب سرویس میدادن مثل تور و ... اصلا کار نمیکنن ... لامصب چیکارش کردن

Mig33
10-02-2012, 15:40
تنها سرویسی که کار میده JonDO هست ...من با این تونستم جی میل رو باز کنم :5:

momo
10-02-2012, 15:45
دوستان برخی از ایمیل ها که حاوی تعداد زیادی عکس هستند در جیمیل عکسهای اون نشون داده نمیشه در صورتی که همون میل در یاهو نشون داده میششه مشکل از کجاست؟

boy_kochak
10-02-2012, 15:48
دوستان سرویس iloveim.com میتونید وارد مسنجر خودتون بشید ...

amir20
10-02-2012, 15:54
دوستان عزیز من یک مشکلی با اکانت های گوگل دارم.
من الان gmail عضو هستم و توی youtube هم از مدت ها قبل اکانت داشتم.
از وقتی گوگل youtube رو خریده من به مشکل برخورد کردم.
مثلا وارد gmail میشم که ایمیل ها رو چک کنم ، بعد که وارد youtube میشم با همون اکانت gmail وارد میشه و من مجبورم logout بزنم و دوباره توی youtube با اکانت youtube وارد بشم.
میخواستم بدونم چجوری میشه مشخص کرد که برای سایت youtube با اکانت gmail وارد نشه؟
یک چیز دیگه : نتایج جستجو و ... ظاهرا ثبت میشه توسط گوگل و به سایر دوستان نمایش داده میشه ، چجوری میشه از این کا چلوگیری کرد؟
مرسی.

اگه کسی میدونه لطفا جواب سوال من رو بده
مرسی.

GOERING
10-02-2012, 19:44
دوستان GMAIL برای بنده باز نمیشود هیچ راهی نیست تا بتوانم به ایمیل ام دسترسی داشته باشم ؟؟؟؟کار بسیار مهمی دارم....

alyy
10-02-2012, 20:10
جالبه
اومدم اینجا یه تایپک بزنم ولی دیدم قبل از من زدن
پس مشکل همه جایی هست من فک کردم مشکل از منه نکنه واسه فردا دارن اینقدر توان به خرج میدن
بابا اخه به گوگل چی کار دارین یعنی گوگل اینقدر ترس داره. هرچی از طرف اونا تحریم میشیم دوبرابرش خودمون خودمونو تحریم میکنیم:41:

دوستان من نه با چیز پی ان میتونم وارد گوگل و جی میل بشم نه به صورت معمول یکی نیست یه راحه حل بده خیلی به جیمیلم نیاز دارم.

mrmostafa
10-02-2012, 22:11
برای اینکه تنظیم کنیم اکانت هایی که داریم همه به یک اکانت ارسال بشه چیکار باید بکنیم؟؟؟ البته از قسمت pop and emailing انجام دادم ولی میخواستم بدونم همینه فقط چون قسمت سربرگ اکانت هم یه چیزی داره. کل تنظیمات رو هم ممنون میشم توضیح بدین. هم pop داره هم Imap . ممنون میشم راهنمایی کنید.

saeediranzad
11-02-2012, 04:56
من که اصلاً چیزشکنهام کار نمیکنه.
انگار با ساکس بعضیها وارد میشن، که من بلد نیستم.

alyy
11-02-2012, 11:37
دوستان مثل اینکه کلا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو بستن البته یه بار دیگه هم این کار رو کردن و ایشاالله واسه بار سوم هم انجام بدن که دیگه خیالمون راحت بشه و واسه بعد دیگه واسمون طبیعی میشه.چقدر مارو دوس دارن!!!!!!

NET DOCTOR
11-02-2012, 15:09
دوستان GMAIL برای بنده باز نمیشود هیچ راهی نیست تا بتوانم به ایمیل ام دسترسی داشته باشم ؟؟؟؟کار بسیار مهمی دارم....
به خاطر همین روزهاست!

دوستان چند راه پیشنهاد دادن

کانکشن یاهو رو connect via p r o x y server\HTTP p r o x y بزارید با V P N بالا میاد

از این سافت ور هم میتونید استفاده کنید :
JonDo

opera + Free**gate 7.25p
سرعت خوب + رایگان + بدون دردسر

NET DOCTOR
12-02-2012, 06:39
جی میل بدون مشکل از نیمه شب باز میشه

تست شده و مشکلی در ورود به میل وجود نداره

saeediranzad
12-02-2012, 10:12
الآن یاهو باز شده، ولی جیمیل ببه سختی باز میشه و راحت نمیشه ایمیلهای تلنبار شده را خوند.
انصافاً خدا پدرشون را بیامرزه که اینقدر به فکر ما هستند و از گمراه شدنمون جلوگیری میکنند.

adib202
12-02-2012, 10:52
جیمیلهایتان را از طریقه صفحه m.gmail.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ببینید. بدون هیچ چیز اضافه و بسیار راحت. حتی زمانی که جیمیل دچار مشکل بود و من نمی توانستم چک کنم از این راه خیلی استفاده کردم. امتحان کنید!

tajrobenik
12-02-2012, 12:50
خداحافظ گوگل .... سلام ما را به امکانات بسیار مفیدت برسان....
ویکی پدیا خدا خیرت بدهت که از (امکان اچ تی تی پی اس) استفاده نمی‌کنی...: حداقل این امکان مفید را تا آخر همین ترم به خودت اضافه نکن.

EngineeR EhsaN
12-02-2012, 13:01
ابا ساكس باز ميكنه ، البته قبلا نميرفت!

tajrobenik
12-02-2012, 13:10
همه یک طرف ... حتی سرچ گوگل هم همون یک طرف! ..... اما این گوگل ریدر اون طرف دیگه...

گوگل ریدر نرو ... دیگه نمی‌تونم بی تو فید بخونم ... نرو ... دیگه نمی‌تونم تو فیلترنت کم می‌یارم نروووو آآآ ..... نرو ...
تو که می‌دونی من بی تو ... تو بی من ... یعنی حسرت ... تو می‌دونی بی جواب می‌مونه آر اس اس تو می‌دونی کم می‌شه تو می‌دونی هم آغوشه غم می‌شه ...نروو

amin_pwa
12-02-2012, 14:51
عزیزان واسه من مشکلی نداره . با اپرا برین همه چی حله چون اپرا صفحات رو کدگذاری می کنه مشکلی نیست ..

واقعا اپرا سالاره ... امکانتش هم خیلی جالبن

mrmostafa
12-02-2012, 16:25
جالب اینجاست که من با وی پی ان تا دیروز با سرعت خوب کار میکردم از دیشب جوری شده با وی پی ان مثلا همین انجمن رو میزنم سریع میاره ولی فیس بوک رو نمیاره نمیدونم چطوریه که وی پی ان که دست اینا نسیت رو کاری کردن فیس بوک رو نیاره ولی سایت های دیگه بیاد.

mehdy.z
12-02-2012, 18:47
برای من که gmail وyahoo messenger هنوز قطعه!!
ترسم از دائمی شدن این قضیه_ست!!...به جان خودم کلا قطعش میکنند آب از آب هم تکون نمیخوره!!!

reza_p
12-02-2012, 19:35
سلام
این Free**gate 7.25p به طرز عجیبی داره خوب کار میکنه .

sdfssdfs
12-02-2012, 19:44
اقا نمیشه بدون ورود به صفحه ssl وارد جیمیل شد
من مودمم جنی شده اصلا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بالا نمیاره

m.beh
12-02-2012, 20:28
سلام
این Free**gate 7.25p به طرز عجیبی داره خوب کار میکنه .

آره تصدیق می شه و خیلی مشکوک می زنه! کسی بلده اینارو چک کنه ببینه همون فری خودمون یا اینکه تقلبیه؟

boy_kochak
12-02-2012, 21:36
آره تصدیق می شه و خیلی مشکوک می زنه! کسی بلده اینارو چک کنه ببینه همون فری خودمون یا اینکه تقلبیه؟

خود خودشه عزیز ... سروراش آمریکان ... عالیه از نظر سرعت و ...

در ضمن کل هم اجمعین سرویسا فعال شدن

saeediranzad
13-02-2012, 09:09
عزیزان واسه من مشکلی نداره . با اپرا برین همه چی حله چون اپرا صفحات رو کدگذاری می کنه مشکلی نیست ..

واقعا اپرا سالاره ... امکانتش هم خیلی جالبن

عزیز! اپرا هم جیمیل را باز نمیکنه.

mali.sh
15-02-2012, 12:20
دوستان از کجای تنظیمات گوگل میشه رفت و [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو به http تبدیل کرد؟؟
یادمه یه زمانی دستی و از تنظیمات حساب گوگل رفتم و به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قرار دادم.

NET DOCTOR
15-02-2012, 18:15
جالب اینجاست که من از خود روز 22 بهمن به بعد(دقیقا ساعت 24) دیگه هیچ مشکلی ندارم و بدون نیاز به هیچی و به راحتی وارد همه نوع سرویس میل میتونم بشم

الان هم رفتم یه 400 ایمیلی رو پاک کردم.کلا جیمیلم صاف شد!

Antonio Andolini
16-02-2012, 19:25
سلام!
موقع نصب voice & video chat حتی وقتی با بروکسی هم میرم بازم گیر میده که این سرویس توی کشور شما ارائه نمیشه .. چه جوری باید نصبش کنم؟
ممنون

FC.Barcelona
16-02-2012, 20:41
سلام!
موقع نصب voice & video chat حتی وقتی با بروکسی هم میرم بازم گیر میده که این سرویس توی کشور شما ارائه نمیشه .. چه جوری باید نصبش کنم؟
ممنون
چون موقع ثبت نام ایران را انتخاب کردی

Antonio Andolini
16-02-2012, 20:59
چون موقع ثبت نام ایران را انتخاب کردی
نه .... قبلا نصب کرده بودم ولی چون اخیرا ویندوزم رو عوض کردم مجبور شدم دوباره نصب کنم که این مشکل به وجود اومده ...... اجازه دانلود فایل رو میده ولی وقتی اون فایل رو اجرا می کنم میگه که شما تحریمی!

ساسان مهاجم
19-02-2012, 13:44
از مدیر این انجمن عاجزانه تقاضا دارم برای بلند شدن صدای این دادخواست کمک کنید تا بتونیم از سرویس های گوگل استفاده کنیم
گوگل ماموریت خود را "سازمان‌ دهی اطلاعات جهان و مفید و دردسترس قرار دادن آنها بصورت عمومی می داند" اما ما هم بخشی از این جهان هستیم و بدون ما ماموریت گوگل انجام نشده خواهد بود. بسیاری از ایرانیان ابزارهای مبتنی بر سیستم عامل اندروید خریداری می کنند اما دسترسی آنها به مارکت نرم افزارهای اندروید بسته شده است. ما ایرانی ها برای خرید ابزارهای اندرویدی هزینه کرده ایم و به همین دلیل مستحق استفاده از مارکت برنامه های اندروید هستیم.
اما ایرانی ها برای دسترسی به نرم افزارهای مورد نیاز خود مجبور به استفاده از مارکت های غیر رسمی و بعضا غیرامن و خطرناک هستند.

لینک دادخواست که نیازمند امضای شماست
لطفا به هرکی میدونید بفرستید:

عاليه
19-02-2012, 20:50
از مدیر این انجمن عاجزانه تقاضا دارم برای بلند شدن صدای این دادخواست کمک کنید تا بتونیم از سرویس های گوگل استفاده کنیم
گوگل ماموریت خود را "سازمان‌ دهی اطلاعات جهان و مفید و دردسترس قرار دادن آنها بصورت عمومی می داند" اما ما هم بخشی از این جهان هستیم و بدون ما ماموریت گوگل انجام نشده خواهد بود. بسیاری از ایرانیان ابزارهای مبتنی بر سیستم عامل اندروید خریداری می کنند اما دسترسی آنها به مارکت نرم افزارهای اندروید بسته شده است. ما ایرانی ها برای خرید ابزارهای اندرویدی هزینه کرده ایم و به همین دلیل مستحق استفاده از مارکت برنامه های اندروید هستیم.
اما ایرانی ها برای دسترسی به نرم افزارهای مورد نیاز خود مجبور به استفاده از مارکت های غیر رسمی و بعضا غیرامن و خطرناک هستند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fpetition%2Fd...-your-software)

دوست عزيز اين لينك كه جواب درستي نميده، ميگه

You have tried to access a non-existent petition. Please check the petition address and try again or
create your own petition ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لطفا خودتون دوباره چك كنيد

neopersia
20-02-2012, 13:38
سلام

دوباره جیمیل قطع شده؟

دوست عزیز به چی میخواید اعتراض کنید؟ اینکه گوگل به ایرانی ها سرویس نمیده؟ خوب این که طبق دستور دولت آمریکا بوده. فکر میکنید دولت آمریکا اگر صدای اعتراض شما رو بشنوه از این دستورش پشیمون میشه؟ به نظر من پشیمون که نمیشه هیچ، به این نتیجه هم میرسه که این کارش تأثیرگذار بوده و بنابراین محدودیتها رو بیشتر هم میکنه!

iOS
20-02-2012, 13:45
جیمیل ترکید باز

vahid_d
20-02-2012, 15:41
جیمیل ترکید باز

براي منم همينطور. اصلا نميتونم باز كنم جيميلمو. حتي با چيز پي ان:41:

mehdy.z
20-02-2012, 19:42
خوشم میاد این مملکت صاحاب نداره!!....اگر هم داشته باشه مطمئنا مردم نیستند!!
همین هم الان تلویزیون دولتی ایران انگار بی خبر از همه جا داشت روی دخالت نکرده عربستان توی توئیتر چه مانوری که نمیداد...لامصبا به سنگ پا گفتند ذکی!!!

I-Tech
20-02-2012, 19:48
خیلی جالبه، میل یاهو که اصلا بالا نمیاد گوگل هم با سرعت خیلی خیلی خیلی پایین لود میشه که همون لود نشه بهتره...
من موندم چرا اینا اینجوری میکنن!:21:
خوبه باز تو صرفا جهت اطلاع 20:30 یه متلک انداخت بهشون یه زره دلمون خنک شد