PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [ Yahoo! Mail ] / تمامی مسائل ياهو ميل

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Hamid Reza
05-11-2010, 20:37
با سلام خدمت تمامي دوستان گرامي

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از اين پس تمامي بحث ها و سوالات و آموزشها درباره ياهو ميل در اين تاپيك انجام ميشه.

اين پست هم به تدريج كامل ميشه و نكات و آموزشهاي كاربردي كم كم اينجا اضافه ميشه.

راه حل مشکل میل یاهو د وقتی پیغام می دهد که دستگاه شما را نمی شناسد وجواب سوال امنیتی را فراموش کرده اید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تغییر تم یاهو میل 2013 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با تشكر :11:

Dr.FANOOS
07-11-2010, 00:11
دوستان آیا در یاهو میل قسمتی وجود داره که بدونیم عضو چه سایت هایی از طریق این ایمیل شده ایم؟؟؟
(دقت کنید سایت رو می گم گروه نه!!!)

mehran_pqqp
07-11-2010, 06:50
سلام
من تو چندین گروه عضو شدم ، چطوری می تونم عضویت تو گروهی رو حذف کنم؟ هر چی می گردم جایی واسه این کارپیدا نمیکنم

پ.ن:
پیدا کردم

joe_satriani
07-11-2010, 09:29
دوستان آیا در یاهو میل قسمتی وجود داره که بدونیم عضو چه سایت هایی از طریق این ایمیل شده ایم؟؟؟
(دقت کنید سایت رو می گم گروه نه!!!)

وقتی وارد سایت یاهو میشید ( صفحه ی اصلی )
از پانل سمت چپ به منوی group برید و از اونجا مدیریت کنید

موفق باشید.

Lord007
07-11-2010, 12:36
چطوری می تونم ایمیل ها رو بر اساس فرستنده دسته بندی کنم؟
چطوری میشه؟

firefox7
07-11-2010, 13:39
من یک ایدی ایمیل در سایت یاهو دارم و در گروههای مختلفی عضویت دارم بنابراین روزانه دهها ایمیل از ادرسهای ثابتی برایم می آیند، برخی روزها چون درگیر مسایل مختلفی هستم فرصت نمیکنم ایمیلم را بررسی کنم و در نتیجه با گذشت زمان همه انها انباشته خواهند شد و نمیتوانم آنان را بررسی نمایم. بنابراین میخواهم ایمیلی که از این گروهها برایم فرستاده میشود تنها یک روز نگهداری شود و اگر فرصت خواندن پیدا نکردم به طور اتوماتیک انها را پاک کند تا به همراه ایمیل روزهای دیگر انباشته نشود.
پس سوال: چگونه میتوانم یاهو را موظف کنم ایمیل هایی که از یک آیدی خاص برایم می آید را فقط و فقط برای یک مدت معین نگه داری کند؟و بعدش ناخوانده حذفشان کند؟

Dr.FANOOS
10-11-2010, 12:55
وقتی وارد سایت یاهو میشید ( صفحه ی اصلی )
از پانل سمت چپ به منوی group برید و از اونجا مدیریت کنید

موفق باشید.
فکر کنم منظورتون این آدرس هست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
من که بهتون گفتم گروه رو نمی گم!!
مثلا می خوام بدونم یا امکانش هست ببینم با ایمیلم به سایت p30world عضو شدم ؟بهم نشون بده که با این میل به چه سایت هایی عضو شدی!!!!!:46:

joe_satriani
10-11-2010, 13:33
فکر کنم منظورتون این آدرس هست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن که بهتون گفتم گروه رو نمی گم!!
مثلا می خوام بدونم یا امکانش هست ببینم با ایمیلم به سایت p30world عضو شدم ؟بهم نشون بده که با این میل به چه سایت هایی عضو شدی!!!!!:46:

با سلام
من فکر کردم منظورتون گروه هست ؛ چون اکثرا همین رو میخوان
به هر حال معذرت میخوام :11:
----
نه دوست عزیز اینطوری که بفهمید داخل چه سایتهایی ثبت کردید برای ثبت نام واستون امکان پذیر نیست
تنها راهش اینه که ایمیل هایی که موقع ثبت نام واستون فرستاده رو مرور کنید که کاری سخت هست

موفق باشید.

valas
10-11-2010, 18:54
با سلام

بابا این پیغامهای بی ربط بیچاره کردن ما رو :41:

می زنی spam مری تو کار Blouke (البته حوصله که باشه) می بینی نخیر! فایده نداره.

شاید چندین سال پیش تو یه سری سایت بی ربط ID گذاشته باشیم.

شایدم اونا ما رو پیدا می کنن.

نمی دونم در هر حال نمی خوام هر سری که بازش می کنم 100 تا ایمیل ناخوانده بی ربط داشته باشم.

اکثرا تبلیغاتی و مزخرف.

راهی نیست؟! نرم افزاری، کلکی چه می دونم.:41:

manli7
11-11-2010, 23:51
سلام دوستان از طريق ياهو مسنجر مي خوام واسه چندين نفر ايميل بدم ميشه؟

يا نرم افزاره خاصي هست كه اين كارو انجام بده ممنون

joe_satriani
12-11-2010, 10:50
سلام دوستان از طريق ياهو مسنجر مي خوام واسه چندين نفر ايميل بدم ميشه؟

يا نرم افزاره خاصي هست كه اين كارو انجام بده ممنون

با سلام
همینطور که خودتون گفتید باید با نرم افزاری دیگه این کار رو انجام بدید
مثلا Advanced Emailer

موفق باشید.

casper66m
12-11-2010, 15:44
سلام
چه جوری می تونم اسمم رو تو یاهو عوض کنم منظورم ای دی نیستا
مثلا ای دی من casper هست باسه دوستام ایمیل می زنم اسمم mm می یاد حالا می خوام این اسم mm رو عوض کنم

adrenaline
12-11-2010, 18:31
سلام
چه جوری می تونم اسمم رو تو یاهو عوض کنم منظورم ای دی نیستا
مثلا ای دی من casper هست باسه دوستام ایمیل می زنم اسمم mm می یاد حالا می خوام این اسم mm رو عوض کنم
برای تغییر نامی که هنگام ارسال ایمیل بعنوان فرستنده انتخاب میشه، به مسیر Options > Mail Options رفته و در لیست سمت چپ، Accounts رو انتخاب کنید. روی Yahoo! Mail کلیک کرده و نام خودتون رو مقابل Your 'From' Name وارد کنید. با فشردن دکمه Save تنظیمات جدید اعمال خواهد شد.

Lord007
14-11-2010, 12:24
چطوری میشه؟
کسی نمی دونه؟

Dr.FANOOS
15-11-2010, 16:08
کسی نمی دونه؟
شما به احتمال زیاد همچین قسمتی توی میل می بینید:

روی FROM کلیک کنید در این صورت بر اساس ارسال کننده ی نامه ، نامه های شما مرتب می شه:46:

---------- Post added at 04:08 PM ---------- Previous post was at 04:05 PM ----------

با سلام
همینطور که خودتون گفتید باید با نرم افزاری دیگه این کار رو انجام بدید
مثلا Advanced Emailer

موفق باشید.
این دو تا تاپیک رو نگاه کن:

ببین من می خوام به چند صد نفر نامه بزن ، روشی بلدی؟ تا اینجا که کسی پاسخ گو نبود:41:

officer
15-11-2010, 16:59
سلام

واسه اینکه از طرف گروه هایی که توشون عضویم ایمیل نیاد چیکار باید کرد ؟
همین که توی تنظیمات گروه ( Edit My Groups ) قسمت Message Delivery رو بزاریم روی No Email کفایت میکنه ؟

Dr.FANOOS
15-11-2010, 17:11
سلام

واسه اینکه از طرف گروه هایی که توشون عضویم ایمیل نیاد چیکار باید کرد ؟
همین که توی تنظیمات گروه ( Edit My Groups ) قسمت Message Delivery رو بزاریم روی No Email کفایت میکنه ؟
sign in بشید.
حالا به این آدرس برید:

گروه هایی که عضوشون هستید رو نمایش می ده.هر گروهی که نمی خواید عضوش باشید برید توش...بالای صفحه نوشته : Edit membership ....کلیک کنید حالا پایین صفحه نوشته leave group ....روی اون که کلیک کنید گروه رو ترک خواهید کرد و میل براتون از طرف اون گروه صادر نمی شه!:46:

Amir_oscar
16-11-2010, 13:42
سلام.
ياهو امكاني مثل گوگل ريدر داره كه فيدهاي به روز شده رو نشون بده؟
از يكي شنيدم كه توي ماي ياهو اين قابليت هست، ولي پيداش نمي كنم!

superaryan
16-11-2010, 17:51
سلام
میخواستم بپرسم چرا در بعضی سایتها مثل همین یاهو خودمون هنگام ساخت ایمیل به بعضی یوزرنیم ها ایراد میگیره که وجود دارن در حالیکه وجود ندارن؟!
مثلا من میخواستم با همین یوزرنیم خودم یک ایمیل هم درست کنم ولی سایت (یاهو) میگفت که این یوزرنیم قبلا انتخاب شده. منم برای اینکه امتحان کنم به همون یوزرنیم ایمیل فرستادم و برام ایمیل اومد که Delivery نشده چون همچین ایمیلی وجود نداره. دلیلش چیه؟
این مشکل رو با ویکیپدیا هم داشتم

superaryan
16-11-2010, 18:05
یه سوال دیگه هم دارم
برای من روزانه کلی از این ایمیل های تبلیغاتی و اسپم مزخرف میاد که منم مرتب مجبورم پاکشون کنم و ایمیل فرستنده هاشون رو block کنم. ولی مسئله اینجاست که اصلا یادم نمیاد آدرس ایمیلم رو جایی یا تو سایت بیربطی وارد کرده باشم که اینا آدرسم رو پیدا کردن و مرتب میل میفرستن. از دوستان کسی حدسی میزنه؟
+و در آخر اینکه چطور ممکنه از آدرس ایمیل خودتون یه ایمیل تبلیغاتی براتون بیاد؟! شک دارم ایمیلم -- شده باشه چون تو این مدت چند بار پسووردم رو عوض کردم و بجز این ایمیل های تبلیغاتی هم که آدرس فرستنده شون ایمیل خودمه نکته عجیب و مشکوک دیگه ای ندیدم.

Dr.FANOOS
16-11-2010, 21:17
یه سوال دیگه هم دارم
برای من روزانه کلی از این ایمیل های تبلیغاتی و اسپم مزخرف میاد که منم مرتب مجبورم پاکشون کنم و ایمیل فرستنده هاشون رو block کنم. ولی مسئله اینجاست که اصلا یادم نمیاد آدرس ایمیلم رو جایی یا تو سایت بیربطی وارد کرده باشم که اینا آدرسم رو پیدا کردن و مرتب میل میفرستن. از دوستان کسی حدسی میزنه؟
+و در آخر اینکه چطور ممکنه از آدرس ایمیل خودتون یه ایمیل تبلیغاتی براتون بیاد؟! شک دارم ایمیلم -- شده باشه چون تو این مدت چند بار پسووردم رو عوض کردم و بجز این ایمیل های تبلیغاتی هم که آدرس فرستنده شون ایمیل خودمه نکته عجیب و مشکوک دیگه ای ندیدم.
یه سر به این تاپیک بزن:

ehsan bad boy
19-11-2010, 19:33
سلام . ببخشید میخواستم بدونم ایا میشه تو یا هو بفهمی که چند تا ایمیل درست کردی (ممنون میشم اگه راهی هست بگین)!:20:

mohammadirani
20-11-2010, 14:11
سلام

تازگی هر کاری میکنم تو میل هام عکس ها نمایش داده نمیشه
فکر کردم شاید فرستنده ایراد داره بعد فهمیدم فقط خودم نمیتونم ببینم
وی.پی..ان هم استفاده کنم فرقی نمیکنه پس به دلیل هی.لترینگ نیست

ممنون میشم راهنمایی کنید

joe_satriani
20-11-2010, 21:21
سلام . ببخشید میخواستم بدونم ایا میشه تو یا هو بفهمی که چند تا ایمیل درست کردی (ممنون میشم اگه راهی هست بگین)!:20:

با سلام
نه دوست عزیز راهی نیست

موفق باشید.

سلام

تازگی هر کاری میکنم تو میل هام عکس ها نمایش داده نمیشه
فکر کردم شاید فرستنده ایراد داره بعد فهمیدم فقط خودم نمیتونم ببینم
وی.پی..ان هم استفاده کنم فرقی نمیکنه پس به دلیل هی.لترینگ نیست

ممنون میشم راهنمایی کنید

با سلام
اول اینکه مرورگرتون رو عوض کنید و با یکی دیگه تست کنید
بعد اینکه تصاویر هیچ کدوم دیده نمیشه یا لینک ضربدر داره و دیده نمیشه ؟

موفق باشید.

karajwizard
30-11-2010, 23:56
سلام دوستان.وقتی میخوام ایمیلی رو فوروارد کنم تمامی اعضا رو انتخاب میکنم و براشون ارسال میکنم ولی مشکلی که هست آدرس اشخاص با همون ایمیلی که فرستادم به تمامی اعضای انتخابی فرستاده میشه که این موضوع برام جالب نیست.حالا راه کار شما چیه؟
پیشاپیش ممنون :11:

karajwizard
01-12-2010, 00:54
دوستان دیگه لازم نیست دنبال جواب باشدی ممنونوجوا اینه:راه حل ساده است. فقط کافی است به جای CC از BCC استفاده کنید و همان کاری را بکنید که موقع فرستادن ایمیل گروهی با استفاده از CC می‌کردی

casper66m
01-12-2010, 14:02
سلام
می خواستم بدونم میشه security question میل رو عوض کرد ، یک میل 4 سال پیش ساختم الان security question رو یادم رفته

joe_satriani
01-12-2010, 22:37
سلام
می خواستم بدونم میشه security question میل رو عوض کرد ، یک میل 4 سال پیش ساختم الان security question رو یادم رفته

با سلام
اگه اون رو يادتون رفته باشه و نتونيد پاسخ بهش بديد نميشه عوضش كنيد

موفق باشيد.

Diff
05-12-2010, 13:06
آی دی من رو یک نفر ادد کرد من اکسپت نکردم و اددش نکردم ، ولی ایگنورش نکردم ، ولی از طریق ایمیل که آن میشه آی دی من توی کانتکت هاش میاد و اگر من آن باشم یا بیزی ، نشون میده براش .
چطوری میتونم آی دیم رو پاک کنم از تو کانتکتهاش ؟
ای خیلی بده با اینکه من اونرو ادد نکردم ولی توی میل نشون بده !! ( کاری به سایتهایی که چک میکنند اینویز هستی یا آن ندارم )

farhad resalati
06-12-2010, 18:37
سلام دوستان. چرا با اینکه من یه سری ایمل هارو اسپم میکنم باز هی ایمیل های الکی دارم. قبلا تو گروه ترانه ها عضو بودم اما حذف عضویت زدم و دیگه هم از اون گروه ایمیل نمیاد برام اما تا دلت بخواد اسپم میاد. سوال دوما اینه مثل جیمیل سرویس فیلتر نداره ؟

mmiladd
06-12-2010, 20:10
سلام دوستان. چرا با اینکه من یه سری ایمل هارو اسپم میکنم باز هی ایمیل های الکی دارم. قبلا تو گروه ترانه ها عضو بودم اما حذف عضویت زدم و دیگه هم از اون گروه ایمیل نمیاد برام اما تا دلت بخواد اسپم میاد. سوال دوما اینه مثل جیمیل سرویس فیلتر نداره ؟

سلام..

جواب سوال اولتون اينه كه بايد آيدي رو بن كنيد..

و در مورد سوال دوم هم چرا دوست من جيميل هم سرويس ----- داره..

ba maram
07-12-2010, 22:48
دوستان من جدیدا هر کی میل میده برام یه مشت نوشته میاد...
مشکل هم از محتوا نیست...نمیدونم چی شده! شاید -- شدم:31:
اینم عکسش...
چی کار کنم؟؟؟

mmiladd
07-12-2010, 23:41
سلام..

با مرورگر ديگه تست كردين..؟

با آيدي ديگه چطور..؟

shaddow
08-12-2010, 16:35
با سلام
من از اوت لوک 2007 استفاده میکنم اما نمیتونم برای یاهو تنظیمش کنم برنامه یاهو پاپ هم نسب کردم اما نشد
ایا راهی داره یا تنضیم خاصی؟

با تشکر

ba maram
08-12-2010, 23:36
سلام..

با مرورگر ديگه تست كردين..؟

با آيدي ديگه چطور..؟

با مرورگر دیگه تست کردم اما همین مشکل بود
با یه آیدی دیگه چک کردم اما این مشکل نبود:18:
البته با این آیدی که تست کردم ایمیلم تو حالت classic بود اما میل اصلیم نه!تو حالت جدیده!
چی کار کنم؟؟
مشکل از کجاست؟

ممنون

Diff
09-12-2010, 11:26
خواهش میکنم :41: کسی بلد نیست چطوری آی دیم رو از کانتکت یکی دیگه پاک کنم ؟؟؟
آی دی من رو یک نفر ادد کرد من اکسپت نکردم و اددش نکردم ، ولی ایگنورش نکردم ، ولی از طریق ایمیل که آن میشه آی دی من توی کانتکت هاش میاد و اگر من آن باشم یا بیزی ، نشون میده براش .
این خیلی بده با اینکه من اونرو ادد نکردم ولی توی میل نشون بده !! ( کاری به سایتهایی که چک میکنند اینویز هستی یا آن ندارم )

من ادد نکردم ، این چه امکان مصغره و بیخودیه یاهو گذاشته ؟؟ چرا وقتی ادد نکردم ولی باز باید نشون بده وضعیت من رو

mmiladd
09-12-2010, 13:38
خواهش میکنم :41: کسی بلد نیست چطوری آی دیم رو از کانتکت یکی دیگه پاک کنم ؟؟؟
این خیلی بده با اینکه من اونرو ادد نکردم ولی توی میل نشون بده !! ( کاری به سایتهایی که چک میکنند اینویز هستی یا آن ندارم )

من ادد نکردم ، این چه امکان مصغره و بیخودیه یاهو گذاشته ؟؟ چرا وقتی ادد نکردم ولی باز باید نشون بده وضعیت من رو

سلام.. شما ايگنورش كنيد..

pashangparsi6
09-12-2010, 14:47
با درود

اگر بخوایم در بخش شیر یاهو میل یک لینک رو به اشتراک بزاریم باید چکار کرد؟ مشکل اینجا هست که زمانی که لینک رو با توضیحات می گذارم وقتی مخاطب روی لینک کلیک می کنه به جای اینکه بره به لینک مورد نظر به صفحه ی یاهو می ره و یک صفحه یاهو باز می کنه

ba maram
09-12-2010, 16:08
داش میلاد من چه کنم برادر؟؟؟؟؟

mmiladd
09-12-2010, 16:56
داش میلاد من چه کنم برادر؟؟؟؟؟

سلام.. شما با فاير فاكس چك كن..

همون ميلي كه مشكل داره رو به حالت كلاسيك تغيير بدين..

Diff
09-12-2010, 21:44
سلام.. شما ايگنورش كنيد..

مرسی .
ولی اگر ایگنور کنم فقط IM نمیتونه بده درسته ؟

من میخوام وقتی با میلش آن میشه وضعیت من رو نبینه . حتی busy هم زده باشم در آی دیم ، میتونه توی چت ایمیل ببینه .
میخوام پاک شم از لیستش

mmiladd
10-12-2010, 00:58
مرسی .
ولی اگر ایگنور کنم فقط IM نمیتونه بده درسته ؟

من میخوام وقتی با میلش آن میشه وضعیت من رو نبینه . حتی busy هم زده باشم در آی دیم ، میتونه توی چت ایمیل ببینه .
میخوام پاک شم از لیستش

شما ميل خودتون رو به حالت كلاسيك تغيير بدين ؛ ديگه تو اين حالت مشكلي پيش نمي آد..

yasserDivar
10-12-2010, 03:42
سلام و درود بر شما
من براي اتصال به اي دي ياهو در مسنجر مشكل دارم
ويندوز رو عوض كردم و خلاصه به هر دري زدم بسته بود
من از فاير فاكس استفاده مي كنم
مشكل از كجاس
اصلا لاگين نميشه
اين پيغام رو ميده

ممنون ميشم كمكم كنيد

shaddow
11-12-2010, 00:07
با سلام
من از اوت لوک 2007 استفاده میکنم اما نمیتونم برای یاهو تنظیمش کنم برنامه یاهو پاپ هم نسب کردم اما نشد
ایا راهی داره یا تنضیم خاصی؟

با تشکر

hedie421
14-12-2010, 18:01
سلام
اگه میلی block بشه ! و سوال امنیتی هم یادمون رفته باشه راهی برای برگشتش هست ؟

mmiladd
15-12-2010, 02:59
سلام
اگه میلی block بشه ! و سوال امنیتی هم یادمون رفته باشه راهی برای برگشتش هست ؟

سلام..

دوست من تو اين حالت بعد از 6 و يا 12 ساعت به صورت خودكار آيدي بلاك شده به حالت اول خودش بر مي گرده..

ba maram
15-12-2010, 09:48
سلام و درود بر شما
من براي اتصال به اي دي ياهو در مسنجر مشكل دارم
ويندوز رو عوض كردم و خلاصه به هر دري زدم بسته بود
من از فاير فاكس استفاده مي كنم
مشكل از كجاس
اصلا لاگين نميشه
اين پيغام رو ميده

ممنون ميشم كمكم كنيد

لینکتون خرابه....لطفا تصویرتون رو با سایت زیر آپلود کنید...

hedie421
15-12-2010, 18:13
ولی چند روزه که بلاک شده:sad:
یعنی راهی نداره؟؟

babak7610
15-12-2010, 18:57
با سلام خدمت اساتید و دوستان عزیز....امروز وقتی خواستم وارد ایمیل یاهو خودم بشم پیغامی از سایت یاهو ظاهر شد که میخواهید صندوق ایمیل شما از آمریکا به آلمان تغییر کنه...؟ منم اشتباها یه کلیک رو پیغام کردم و ازون به بعد زبان ایمیل یاهو من تماما آلمانی شده و اعصابم رو خورد کرده...!! ممنون میشم اساتید راهنمایی کنند چجوری میتونم دوباره تنظیمات زبان محلی یاهو خودم رو به انگلیسی بازگردونم..؟؟

joe_satriani
16-12-2010, 13:08
با سلام خدمت اساتید و دوستان عزیز....امروز وقتی خواستم وارد ایمیل یاهو خودم بشم پیغامی از سایت یاهو ظاهر شد که میخواهید صندوق ایمیل شما از آمریکا به آلمان تغییر کنه...؟ منم اشتباها یه کلیک رو پیغام کردم و ازون به بعد زبان ایمیل یاهو من تماما آلمانی شده و اعصابم رو خورد کرده...!! ممنون میشم اساتید راهنمایی کنند چجوری میتونم دوباره تنظیمات زبان محلی یاهو خودم رو به انگلیسی بازگردونم..؟؟

با سلام
توي صفحه ي اصلي ياهو بيايد و از سمت چپ بالا گزينه ي Yahoo! .com رو انتخاب كنيد
اين حالات زماني رخ ميده كه شما از پروكــسي يا وي پــي ان اون كشور داريد استفاده ميكنيد
و با يه آي پي خارجي داريد وارد ميشيد

موفق باشيد.

babak7610
16-12-2010, 17:44
با سلام
اين حالات زماني رخ ميده كه شما از پروكــسي يا وي پــي ان اون كشور داريد استفاده ميكنيد

موفق باشيد.

سلام...ممنون درسته قبلا از ------ استفاده میکردم که این حالت پیش اومد ولی حتی موقعی که استفاده نمیکنم هم این جوریه ...دوست عزیزم صفحه اصلی سایت یاهو من انگلیسی هست ولی به محض وارد شدن به ایمیلم مطابق شکل زیر زبان آلمانی میل میشه...نمیدونم از کجا میشه تنظیمات زبان یاهو رو عوض کرد:37::sad:

joe_satriani
16-12-2010, 17:58
سلام...ممنون درسته قبلا از ------ استفاده میکردم که این حالت پیش اومد ولی حتی موقعی که استفاده نمیکنم هم این جوریه ...دوست عزیزم صفحه اصلی سایت یاهو من انگلیسی هست ولی به محض وارد شدن به ایمیلم مطابق شکل زیر زبان آلمانی میل میشه...نمیدونم از کجا میشه تنظیمات زبان یاهو رو عوض کرد:37::sad:

با سلام
دوست عزیزم وارد صفحه ی اصلی یاهو بشو - Home Page
از اون بالاش سمت چپ Yahoo!.com رو انتخاب کن
اگه انتخاب کردی و بازم همین مشکل رو داری یه دور کوکی و هیستوری مرورگرت رو پاک کن
و یا از یه مرورگر دیگه استفاده کن

موفق باشید.

mefmef
19-12-2010, 23:08
چطور می شه سرویس pop3 رو توی یاهو فعال کرد ؟

joe_satriani
20-12-2010, 19:24
چطور می شه سرویس pop3 رو توی یاهو فعال کرد ؟

با سلام
این سرویس پولی هست
مگه اینکه در یاهو کانادا یه اکانت بسازید و به صورت رایگان ازش استفاده کنید
اما در حالت معمولی رایگان نیست

موفق باشید.

manli7
22-12-2010, 00:52
موقع ثبت نام تو ياهو وقتي مي خوام يه ميل انتخاب كنم هم yahoo.com هست و هم ymail

يعني اگه يه ميل با yahoo.com ساخته شده باشه ممكنه تو ymail آزاد باشه؟ ممنون

joe_satriani
22-12-2010, 18:01
موقع ثبت نام تو ياهو وقتي مي خوام يه ميل انتخاب كنم هم yahoo.com هست و هم ymail

يعني اگه يه ميل با yahoo.com ساخته شده باشه ممكنه تو ymail آزاد باشه؟ ممنون

با سلام
بله صددرصد همينطوره
چون دامنه ها فرق ميكنه ديگه

موفق باشيد.

mary83
22-12-2010, 23:46
من از دیروز می خوام وارد یاهو میل شم و اینترنتم از محابرات و این صفخه می یاد کسی این مشکل و نداره؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] There is a problem with this website's security certificate.

The security certificate presented by this website has expired or is not yet valid.

Security certificate problems may indicate an attempt to fool you or intercept any data you send to the server.

We recommend that you close this webpage and do not continue to this website.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] here to close this webpage.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] to this website (not recommended). ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mmiladd
23-12-2010, 00:03
سلام دوست من

مرورگر خودتون رو عوض كنيد حل ميشه..

موفق باشين..

mary83
23-12-2010, 00:44
فکر نمی کنم به اون ربطی داشته باشه من هر وفت می خوام وارد ایمیل یونی بشم این پیغام می یاد . بهرحال تنکس :)

mmiladd
23-12-2010, 02:24
فکر نمی کنم به اون ربطی داشته باشه من هر وفت می خوام وارد ایمیل یونی بشم این پیغام می یاد . بهرحال تنکس :)

همين پيغام براي بنده هم روست شده بود كه با تعويض مرورگر درست شد..

موفق باشين..

joe_satriani
23-12-2010, 15:52
من از دیروز می خوام وارد یاهو میل شم و اینترنتم از محابرات و این صفخه می یاد کسی این مشکل و نداره؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] There is a problem with this website's security certificate.

The security certificate presented by this website has expired or is not yet valid.

Security certificate problems may indicate an attempt to fool you or intercept any data you send to the server.

We recommend that you close this webpage and do not continue to this website.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] here to close this webpage.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] to this website (not recommended). ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با سلام
از پايين همين صفحه گزينه ي add exception رو انتخاب كنيد و و بعد add certificate رو در يه پيامي بزنيد

موفق باشيد.

maman16
23-12-2010, 16:10
سلام پنجره یاهو باز میشه اما من نمیتونم وارد ایمیل بشم ارور میده؟

joe_satriani
23-12-2010, 16:16
سلام پنجره یاهو باز میشه اما من نمیتونم وارد ایمیل بشم ارور میده؟

با سلام
دوست عزيزم چه اروري ميده؟!

موفق باشيد.

light
23-12-2010, 20:59
نمیدونم چرا 3 4 روزه یاهو مسنجر نمیتونم وارد بشم
در حالی که با meboo یا webmessnger از طریق مرورگر میتونم وارد آی دی م بشم
یاهوم ورژن 9 هستش

Mehrdad092000
23-12-2010, 22:48
سلام برو بچ پی سی
یه سوال داشتم در مورد مسنجر یاهو
توی یه روم وقتی میخوای یه pm به همه بدی چججوریه؟ میشه ؟
------------------------------------------------------------
راستی یه سوال دیگه بعضی وقت ها یاهو به ip ایراد میگیره و pm نمیره و نمیاد
برای شما هم اینجور شده؟

joe_satriani
24-12-2010, 12:20
سلام برو بچ پی سی
یه سوال داشتم در مورد مسنجر یاهو
توی یه روم وقتی میخوای یه pm به همه بدی چججوریه؟ میشه ؟
------------------------------------------------------------
راستی یه سوال دیگه بعضی وقت ها یاهو به ip ایراد میگیره و pm نمیره و نمیاد
برای شما هم اینجور شده؟

با سلام
مورد اولی که فکر نکنم بشه - چون اینطوری یه ترافیک سنگینی هم ایجاد میشه توی سرور یاهو
---
مورد دوم هم اینکه بله هست - البته از آی پی نمیدونم باشه یا نه

من توی ویندوز 7 به هیچ عنوان متن ها رو نمیتونم ببینم اما توی ویندوز XP مشکلی ندارم

در این باره در این تاپیک مطرح کنید

Yahoo ! Messenger / تمامی مسائل ياهو مسنجر در این تاپیک

موفق باشید.

pashangparsi6
26-12-2010, 22:49
با درود

همان گونه که می دانید در جی میل بخشی داریم که می تونه رایانامه (ایمیل) را با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] امن بکنه. آیا در یاهو چنین چیزی وجود داره که نامه ها رو امن بکنه؟ اگر وجود نداره چه کارهایی باید کرد که در امن ترین حالت باشه؟

landscape
30-12-2010, 10:58
سلام دوستان، چطور ميشه اسمي كه موقع فرستادن ايميل ميره رو تغيير داد؟؟ من قبلا اين كارو كردم ولي الان هر كاري ميكنم پيداش نميكنم..

آریا ایرانی
30-12-2010, 17:17
سلام
می خواستم بخش هرزنامه ی (Spam) یاهو رو غیر فعال کنم. یا اینکه نمایش داده نشه.
جون هر روز کارم شده 30 تا نامه ی مزخرف رو پاک کردن. می خوام این بخش غیر فعال بشه تا هر روز دیگه این مصیبت رو نداشته باشم و اصلا هرزنامه ای نتونه دیگه فرستاده بشه.
دوستان نمی خوام هرزنامه رو غیر فعال کنم تا هرزنامه ها به In Box منتقل بشنا! می خوام اصلا مشکلی به عنوان هرزنامه نداشته باشم.
دوم اینکه چطور می شه آدرس هایی رو که خود یاهو هرزنامه تشخیص می ده رو ویرایش کرد؟
ممنون، خسته نباشید.

آریا ایرانی
30-12-2010, 17:25
پست اشتباهی

aminshirazi
30-12-2010, 19:58
سلام
من ایمیل یاهو (new mail) دارم که در قسمت actions حالت قرار گرفتن و چینش اونها رو date قرار دادم اما متاسفانه در Inbox ایمیلهای جدیدم بالای لیست قرار نمیگیرن:18: و باید کلی دنبالشون بگردم!!:18: مثلا ممکنه همه ایمیلهای امروز از ردیف 30 به بعد قرار بگیرن و مال دیروز از 40 به بعد و به همین ترتیب ....
چرا این اتفاق افتاده :19:
و برای مرتب شدن ایمیلها بر اساس تاریخ غیر از کاری که بالا انجام دادم چکار کنم؟

omid-p30
31-12-2010, 11:31
دوستان ایمیل هایی که من برای دوستان میفرستم در قسمت فرستنده اسم خودم رو نشون نمیده و چیز دیگه ای نشون میده
در صورتی که در پروفایلم اسم کامل خودم رو نوشتم و درسته. خواهشا راهنمایی بفرمایید.

arash66_2m
31-12-2010, 17:05
این که مثلا از facebook ایمیل که میاد به من بره تو فولدری که به اسم facebook باز کردم !
هر کاری می کنم نمیره ! نه اینکه move کنم ها ! این که ایمیل خواست بیاد مستقیم بره تو فولدر facebook
!

arash66_2m
02-01-2011, 10:05
این که مثلا از facebook ایمیل که میاد به من بره تو فولدری که به اسم facebook باز کردم !
هر کاری می کنم نمیره ! نه اینکه move کنم ها ! این که ایمیل خواست بیاد مستقیم بره تو فولدر facebook
!

کسی جواب اینو نمیدونه ؟!

aminshirazi
03-01-2011, 08:50
سلام
من ایمیل یاهو (new mail) دارم که در قسمت actions حالت قرار گرفتن و چینش اونها رو date قرار دادم اما متاسفانه در Inbox ایمیلهای جدیدم بالای لیست قرار نمیگیرن:18: و باید کلی دنبالشون بگردم!!:18: مثلا ممکنه همه ایمیلهای امروز از ردیف 30 به بعد قرار بگیرن و مال دیروز از 40 به بعد و به همین ترتیب ....

ببخشید سوالم اینقدر سخت بوده؟:18: اصلا جوابی نداره؟:19::19:

sepid12ir
03-01-2011, 22:22
دوستان ایمیل هایی که من برای دوستان میفرستم در قسمت فرستنده اسم خودم رو نشون نمیده و چیز دیگه ای نشون میده
در صورتی که در پروفایلم اسم کامل خودم رو نوشتم و درسته. خواهشا راهنمایی بفرمایید.

شمــا از قسمــت mail option به شاخه ی account و بعد yahoo mail برین (همانند شکل زیر)
در اینجا اسمی که نوشته شده را عوض کنید و در اخر save changes را بزنید...
ببینید درست نمیشه ؟!

sepid12ir
03-01-2011, 22:38
سلام

راه حلش همینیست که شما انجام دادین... یعنی با کلیک کردن رو date قاعدتا" درست میشه
ولی گهگداری وقتی رو date میزنین ، ترتیب از قدیمی به جدید هست به این شکل که قدیمیها در ابتدای لیست قرار میگیرن و جدیدها در اواخر لیست و با دوباره کلیک کردن رو date ترتیب عوض میشه (جدیدها در ابتدا قرار میگیرن و قدیمیها در انتها)
شاید از این طریق درست بشه اگه که نه ! من راه حل دیگه ای نمیدونم
البته گهگداری اگه ایمیهاتون گم شد ، میتونید، از طریق actions و بعد sort by unread ایمیلهایی که خوانده نشده را پیدا کنید ...

!

شما فیلتر کردین ایمیلهای فیس بوک را ؟! اگه نکردین:
وقتی ایمیلی از فیس بوک براتون میاد، روش کلیک کنید و بعد actions را بزنید و بعد گزینه ی Filter emails like this را انتخاب کنید
پنجره ای باز میشه که میتونید فولدر فیس بوک را انتخاب کنید
و از این به بعد ایمیلهای فیس بوک به پوشه ی خودش منتقل میشه

اگه این مراحل را انجام دادین و هنوز مشکل دارین، راه حلی به ذهنم نمیرسه !

+ در عکس بالا مسیر action و فیلتر ایمیل را میتونید ببینید :11:

sepid12ir
03-01-2011, 22:51
سلام دوستان، چطور ميشه اسمي كه موقع فرستادن ايميل ميره رو تغيير داد؟؟ من قبلا اين كارو كردم ولي الان هر كاري ميكنم پيداش نميكنم..

دو پست قبل جوابتون داده شد :10:

سلام
می خواستم بخش هرزنامه ی (Spam) یاهو رو غیر فعال کنم. یا اینکه نمایش داده نشه.
جون هر روز کارم شده 30 تا نامه ی مزخرف رو پاک کردن. می خوام این بخش غیر فعال بشه تا هر روز دیگه این مصیبت رو نداشته باشم و اصلا هرزنامه ای نتونه دیگه فرستاده بشه.
دوستان نمی خوام هرزنامه رو غیر فعال کنم تا هرزنامه ها به In Box منتقل بشنا! می خوام اصلا مشکلی به عنوان هرزنامه نداشته باشم.
دوم اینکه چطور می شه آدرس هایی رو که خود یاهو هرزنامه تشخیص می ده رو ویرایش کرد؟
ممنون، خسته نباشید.

یعنی شما میخواین فولدر spam نبــاشه دیگه ؟!
نمیشه که !!

ولی بعضی از ایمیلها هستند که متداولن براتون فرستاده میشن. (ایمیلهای هرز-واژه ی جالبی بود خودم تاحالا استفاده نکرده بودم برای ایمیلهای اضافه :46:)
این ایمیلهارو میتونید block کنید که دیگه هیچ وقت دریافت نکنید... !
و یا فیلترشون کنید به فولدر ترش

اگر قصد بلاک کردن ایمیلهای هرز را داشتین
از مسیر mail options و بعد spam را انتخاب کنید... در پنجره ی اسپم میتونید در قسمت: blocked email addresses آدرس ایمیلهای هرز را وارد کنید و از شرشون خلاص شید : دی

و اگر قصد filter کردن به پوشه ی trash داشتین :
روی ایمیل هرز کلیک کنید و از قسمت actions / filter emails like this را انتخاب کنید.. در پنجره ی باز شده، پوشه ی trash را انتخاب کنید تا ایمیلها از این پس یک راست به trash برن :46:

omid-p30
06-01-2011, 17:34
آقا در یاهو ایمیل اگر بخواهیم از این قضیه آپدیت ها و کنکشن ها با دوستان کلا انصراف بدیم، به طوریکه نه همچین چیزی در صفحه اصلی میل نشون داده بشه نه مثلا کسی بتونه درخواست دوستی بفرسته و از این حرف ها باید چه کار کرد ؟
من در قسمت تنظیماتش تیک این دو گزینه رو برداشتم ولی باز در صفحه اول میلم آپدیت های دوستام هستند. چه کار باید کرد ؟

sepid12ir
06-01-2011, 22:29
آقا در یاهو ایمیل اگر بخواهیم از این قضیه آپدیت ها و کنکشن ها با دوستان کلا انصراف بدیم، به طوریکه نه همچین چیزی در صفحه اصلی میل نشون داده بشه نه مثلا کسی بتونه درخواست دوستی بفرسته و از این حرف ها باید چه کار کرد ؟
من در قسمت تنظیماتش تیک این دو گزینه رو برداشتم ولی باز در صفحه اول میلم آپدیت های دوستام هستند. چه کار باید کرد ؟

اگه دقت کنید در مقابل هر اسم گزینه ی Hide Updates هست... با کلیک کردن رو آن گزینه آپدیتهای اون شخص دیگه براتون نمایش داده نمیشه... اگر برای تمامی اشخاص Hide Updates را انتخاب کنید به طور کلی از این آپدیتها راحت میشین :46:

imanpod
07-01-2011, 06:04
سوال 1 : یاهوی مجانی از ssl و [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پشتیبانی نمیکنه ؟ از encrypt password چطور ؟
سوال 2 : من از ورژن 3.1.7 thunderbird استفاده میکنم و هم gmail و هم yahoo رو با گزینه ی imap به جای pop فعال کردم . میخواستم ببینم فرق pop و imap چیه ؟ تو توضیحات خودش نوشته بود imap روی چندین سرور دانلود میشه . آیا امنیت imap پایینه ؟
سوال 3 : آنتی ویروس avast من یه گزینه ی mail shield داشت که تا قبل از این نتونسته بودم ازش استفاده کنم . ولی الان خودش تمام ایمیلهام رو چک میکنه . با این حال یه پیغام بهم میده میگه ssl/tls رو باید خاموش کنم . من هم همین کارو کردم و تنظیماتش رو روی none گذاشتم تا آنتی ویروسم بتونه میل هارو اسکن کنه . حال میخوام ببینم این کارم از نظر امنیتی اشتباهه ؟

آقا مهندس
08-01-2011, 19:46
سلام خدمت دوستان ای میلم چند روزیه قاطی کرده،همه چیز رو این شکلی نشون میده مشکل از کجاست.:41:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

joe_satriani
08-01-2011, 20:33
سلام خدمت دوستان ای میلم چند روزیه قاطی کرده،همه چیز رو این شکلی نشون میده مشکل از کجاست.:41:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با سلام
دوست عزیزم تصویری دید ه نمیشه
اما برای اطمینان شما یه دور هیستوری و کوکی رو پاک کنید ببینید رفع میشه

موفق باشید.

آقا مهندس
09-01-2011, 11:39
با سلام
دوست عزیزم تصویری دید ه نمیشه چرا......تو این آپلود سنترا ی ایرانی آپ کردم که این مشکلا نباشه...خودم که میبینم

اما برای اطمینان شما یه دور هیستوری و کوکی رو پاک کنید ببینید رفع میشه

موفق باشید. _____________نه حل نشد.....

Dark Shine
09-01-2011, 11:59
همه ی میل ها اینطوری یا فقط همین میل ؟

mohammadirani
10-01-2011, 19:40
سلام
چی کار کنم که میل های خاصی نرند اسپم؟

مثلا یکی از دوستان هر وقت ایمیل میده میره تو قسمت اسپم به جای اینباکس

حتی خودمم با جیمیل وقتی به یاهوم میل میدم میره اسپم به جای اینباکس

کلا باید چی کار کرد این جور مواقع؟؟؟

arash66_2m
10-01-2011, 19:59
سلام
چی کار کنم که میل های خاصی نرند اسپم؟

مثلا یکی از دوستان هر وقت ایمیل میده میره تو قسمت اسپم به جای اینباکس

حتی خودمم با جیمیل وقتی به یاهوم میل میدم میره اسپم به جای اینباکس

کلا باید چی کار کرد این جور مواقع؟؟؟

وقتی ایمیلی که اومده باز کردی و داری می خونی اون بالا not spam رو بزنی دیگه تو قسمت not spam نیمیاد !
میره تو inbox

landscape
10-01-2011, 21:50
دوستان صفحه ي ياهو ميل من جديدا همش certificate error ميده و فقط با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باز ميشه و مياد، چرا؟؟

زماني هم كه ميخوام ايميلي رو فوروارد كنم،‌وقتي اول اسم دوستانم رو ميزنم تو بخش اسامي،‌كُلش رو نشون نميده، از بخش insert adress هم كه ميزنم، بازم نمياد..

amirfiri
10-01-2011, 21:56
چرا......تو این آپلود سنترا ی ایرانی آپ کردم که این مشکلا نباشه...خودم که میبینم
نه حل نشد.....
دکمه show image رو بزن یا encoding مرورگرتو عوض کن شاید درست بشه

hichkasx40
10-01-2011, 22:42
سلام دوستان،یه سوال داشتم،وقتی وارد یه روم میشی بعضی از آیدی ها یه سری شکلک های خاصی تو روم پی ام میدن،مثلا شکلک کره زمین یا قطره آب و ..،میخواستم بدونم چجوری میشه این شکلکارو ایجاد کرد؟

mohammadirani
11-01-2011, 20:50
پست حذف شود

sepid12ir
11-01-2011, 22:37
دوستان صفحه ي ياهو ميل من جديدا همش certificate error ميده و فقط با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باز ميشه و مياد، چرا؟؟

زماني هم كه ميخوام ايميلي رو فوروارد كنم،‌وقتي اول اسم دوستانم رو ميزنم تو بخش اسامي،‌كُلش رو نشون نميده، از بخش insert adress هم كه ميزنم، بازم نمياد..

فکر میکنم مشکل از مرورگرتون باشه
با مرورگرهای مختلف امتحان کردین ؟! اگه با اینترنت اکسپلورر امتحان کردین یک بار هم با فایرفاکس و یا بلعکس امتحان کنید ... !
چون این مشکل برای شخص بنده پیش اومده که با آپدیت کردن مرورگر رفع شده

:11:

silhouette
13-01-2011, 01:40
آیا میشه جواب سوالات امنیتی ایمیل رو تغییر داد 2 تا سوال داشتم یکی اینکه میشه 2 تا سوال امنیتی ک موقع ساخت ایمیل از مون میشه رو جوابشو تغییر داد
ودو م اینکه من جواب این 2سوال رو اگه ندونم و پس ایمیل رو فراموش کرده باشم میشه پسورئمو پیدا کنم راهی هست یا نه باید قید میلمو بزنم

satttanism
14-01-2011, 13:03
ایمیل یاهو اینترفیس جدید خود را معرفی کرد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohammad.ef
14-01-2011, 17:46
با سلام .

مدتی هست که ایمیل یاهو برای من درست کار نمیکنه و صفحه کامل Load نمیشه .
با هر سه مرورگر opera/ firefox /IE همین مشکل رو داره .
این عکس رو از Opera میذارم

کوکی ها و هیستوری رو پاک کردم . opera هم آخرین ورژنه .

به نظرتون مشکل از کجاست ؟
از ISP میتونه باشه ؟ از پارس آنلاین اشتراک دارم .

با تشکر

superaryan
15-01-2011, 14:36
از دیشب نمیتونم برم تو ایمیل یاهو
به این صورت که حتی صفحه login کردن هم باز نمیشه
هیچ پیغامی هم در صفحه مرورگر نمیاد و فقط لینک باز نمیشه
بقیه دوستان این مشکل رو دارن؟

mmiladd
15-01-2011, 18:07
از دیشب نمیتونم برم تو ایمیل یاهو
به این صورت که حتی صفحه login کردن هم باز نمیشه
هیچ پیغامی هم در صفحه مرورگر نمیاد و فقط لینک باز نمیشه
بقیه دوستان این مشکل رو دارن؟

سلام..

1:كوكي رو پاك كنيد..

2: با پرو ك سي تست كنيد..

3: مرورگر رو عوض كنيد..

آریا ایرانی
15-01-2011, 18:34
یعنی شما میخواین فولدر spam نبــاشه دیگه ؟!
نمیشه که !!

ولی بعضی از ایمیلها هستند که متداولن براتون فرستاده میشن. (ایمیلهای هرز-واژه ی جالبی بود خودم تاحالا استفاده نکرده بودم برای ایمیلهای اضافه :46:)
این ایمیلهارو میتونید block کنید که دیگه هیچ وقت دریافت نکنید... !
و یا فیلترشون کنید به فولدر ترش

اگر قصد بلاک کردن ایمیلهای هرز را داشتین
از مسیر mail options و بعد spam را انتخاب کنید... در پنجره ی اسپم میتونید در قسمت: blocked email addresses آدرس ایمیلهای هرز را وارد کنید و از شرشون خلاص شید : دی

روی ایمیل هرز کلیک کنید و از قسمت actions / filter emails like this را انتخاب کنید.. در پنجره ی باز شده، پوشه ی trash را انتخاب کنید تا ایمیلها از این پس یک راست به trash برن :46:
تو فهرست سیاه کلی آدرس گذاشتم بودم :46: ولی بخش هرزنامه هام هر روز دستکم 10 هرزنامه می گیره. می گن شما 50.000.000 دلار برنده شدید! بیا 10 دلار به حساب من بفرست تا 50 میلیون رو برات بفرستم. :31: من موندم که چه کنم با این ثروت! چون خیلی از این نامه هام واسم می یاد :31:
ولی فیل+تر رو نمی دونستم :10:وقتی به زباله دان برن پاک شده هستن یا باز من باید اون ها رو پاک کنم؟
خیلی آقایی/خانومی :46:

vahidami
18-01-2011, 12:09
سلام من ایمیل یاهو را در فایرفاکس و کروم نمی تونم باز کنم
حتی به صفحه ای که آی‏دی و پسورد می خواهد هم نمیرود و صفحه در حال لود کردن می ماند
در صورتی که در اینترنت اکسپرورر هیچ مشکلی ندارم
لطفا راهنمایی کنید!

sepid12ir
18-01-2011, 12:15
آیا میشه جواب سوالات امنیتی ایمیل رو تغییر داد 2 تا سوال داشتم یکی اینکه میشه 2 تا سوال امنیتی ک موقع ساخت ایمیل از مون میشه رو جوابشو تغییر داد
ودو م اینکه من جواب این 2سوال رو اگه ندونم و پس ایمیل رو فراموش کرده باشم میشه پسورئمو پیدا کنم راهی هست یا نه باید قید میلمو بزنم

بله... وقتی sign in هستین... از روی اسمتون که معمولا بالای صفحه است وارد account info بشین...
برای امنیت دوباره پسورد را ازتون میخواد

پسورد را وارد کنید و بعد وارد صفحه اصلی اطلاعات اکانتتون میشین... تو این صفحه که عکسش را هم کات کردم براتون گذاشتم رو update password-reset info
کلیک کنید . صفحه ی جدیدی که باز میشه این امکان را بهتون میده که سوالهای امنیتی را تغییر بدین

تو فهرست سیاه کلی آدرس گذاشتم بودم :46: ولی بخش هرزنامه هام هر روز دستکم 10 هرزنامه می گیره. می گن شما 50.000.000 دلار برنده شدید! بیا 10 دلار به حساب من بفرست تا 50 میلیون رو برات بفرستم. :31: من موندم که چه کنم با این ثروت! چون خیلی از این نامه هام واسم می یاد :31:
ولی فیل+تر رو نمی دونستم :10:وقتی به زباله دان برن پاک شده هستن یا باز من باید اون ها رو پاک کنم؟
خیلی آقایی/خانومی :46:

حدس میزنم یکی از دلایلی که ایمیلهای تبلیغاتی براتون زیاد میاد (شاید البته) استفاده از ایمیلتون در سایتهای مختلف (برای عضو خبرنامه و ... ) شدن هست
در این صورت معمولا ایمیلهای هرز هم زیاد میشه و خب باید تحمل کنید

و بله... در ترش تنها کمتر از یک ثانیه وقتتون را میگیره برای پاک کردن کلشون :27:

mohammadirani
18-01-2011, 19:18
سلام
روشی هست که بعضی میل ها برن تو فولدر های ساخته شده

مثلا من چند گروه ساختم تو میلم

حالا میخوام بر فرض وقتی فلانی میل بده همهیشه میل هاش بره تو این فولدر

sepid12ir
18-01-2011, 22:17
سلام
روشی هست که بعضی میل ها برن تو فولدر های ساخته شده

مثلا من چند گروه ساختم تو میلم

حالا میخوام بر فرض وقتی فلانی میل بده همهیشه میل هاش بره تو این فولدر

دقیقا" به همین شیوه ای که در چند پست قبل توضیح داده شد:

روی ایمیل مدنظرتون کلیک کنید و از قسمت actions / filter emails like this را انتخاب کنید.. در پنجره ی باز شده، پوشه ی trash را انتخاب کنید تا ایمیلها از این پس یک راست به trash برن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تنها به جای فولدر trash ... شما فولدرها(گروه های) جدیدی که ساختین را انتخاب کنید تا ایمیلهای خاصی که مد نظرتون هست به اون گروه بره... !

mohammadirani
19-01-2011, 08:23
پست حذف شود

ICAROOS
19-01-2011, 20:30
سلام
آیا روشی وجود داره که بتونیم تمام نامه های درون "این باکس" یا نامه های درون یه "فولدر" خاص رو با هم برای کسی میل کنیم ؟

sepid12ir
20-01-2011, 17:06
سلام
آیا روشی وجود داره که بتونیم تمام نامه های درون "این باکس" یا نامه های درون یه "فولدر" خاص رو با هم برای کسی میل کنیم ؟

خیر ... نمیشه

:11:

majidgolizadeh
21-01-2011, 19:04
سلام مدتی هنگام ارسال email yahoo در نوار قسمت To:وقتی میخوام به کسی که مثلا" ابتدای ایمیلش با حرف m شروع میشه با ورود حرف mهیچ لیستی از ایمیلهایی که در کانتکتهای من وجود داره نمایان نمیشه و من مجبورم روی To:کلیک کنم و لیت کانتکتهای ایمیلم را ببینم و مارک کنم وinsertکنم.در حالی که این مشکل رو من قبلا" نداشتم با وارد کردن حرف اول و دوم ایمیل کانتکتهام ایمیل افراد مورد نظر رو از روی لیست پدیدار شده انتخاب میکردم.این مشکل هم در فایر فاکس من هست هم در اینترنت اکسپلورر.هم در لپ تاپم هم در دسکتاپم.در ضمن من روی هردو ویندوز لپتاپ و دسکتاپمeset smart security 4.0 دارم و کار میکنه.
لطفا" اگر اطلاعاتی برای حل ان مشکل من داین بذارین تا من درستش کنم وگرنه مجبور به نصب مجدد ویندوز خواهم بود.ویندوز 7 64x
ممنون ممنون ممنون

mohammad.ef
25-01-2011, 16:24
سلام .

در هنگام ارسال ایمیل همزمان به چند آدرس ، به چه روشی میشه که دریافت کننده ایمیل ، بقیه آدرسهایی که بهشون ایمیل ارسال شده رو نبیند ؟

omid-p30
25-01-2011, 16:36
سلام .

در هنگام ارسال ایمیل همزمان به چند آدرس ، به چه روشی میشه که دریافت کننده ایمیل ، بقیه آدرسهایی که بهشون ایمیل ارسال شده رو نبیند ؟
باید ایمیل ها رو در قسمت Bcc وارد کنید. برا فعال کردن این قسمت هم کافیه show bcc رو در همون قسمت بالای صفحه ارسال ایمیل کلیک کنید.

elia
26-01-2011, 10:20
سلام دوستان
من از یه کسی شنیدم که با خرید اکانت یاهو میشه ایمیل های نامحدود از یاهو فرستاد و بسته هم نشه اکانت یاهو و همه ایمیل ها هم بره تو اینباکس
میخواستم ببینم این قضیه چقدر صحت داره و یا کسی تجربش رو داره ؟!؟! یا اگر اطلاعاتی دارین خوشحال میشم بدونم...
ممنون از توجهتون

mohammad.ef
26-01-2011, 16:40
سلام .

من ایمیل های زیادی برام میاد و مجبورم هر چند روز یک بار هر ایمیل را به یک فولدر خاص move کنم ( یعنی به تعداد آدرس هایی که از اونها ایمیل میاد فولدر ساختم و ایمیل ها رو به فولدر مخصوصشون منتقل میکنم . تقریبا 30 تا فولدر ساختم )

1 - چطور میتونم ایمیل را طوری تنظیم کنم که یک ایمیل از آدرس خاص هنگامی که برای من ارسال میشه مستقیما به فولدر مشخصی بره ؟

2- مشکلی که هنگام انتقال (move) ایمیل ها دارم اینه که هروقت ایمیلی را انتخاب میکنم ( تیک میزنم ) و به منوی ...Move میرم ، وقتی موس را روی اسم فولدرها میبرم ، سریع به انتهای لیست اسامی فولدرها میره . یعنی خودبه خود به طرف انتهای لیست حرکت میکنه و نمیتونم به راحتی فولدر خاصی را انتخاب کنم .
برای حل این مشکل چه راه حلی هست ؟

با تشکر .

davy jones
26-01-2011, 17:33
سلام .

من ایمیل های زیادی برام میاد و مجبورم هر چند روز یک بار هر ایمیل را به یک فولدر خاص move کنم ( یعنی به تعداد آدرس هایی که از اونها ایمیل میاد فولدر ساختم و ایمیل ها رو به فولدر مخصوصشون منتقل میکنم . تقریبا 30 تا فولدر ساختم )

1 - چطور میتونم ایمیل را طوری تنظیم کنم که یک ایمیل از آدرس خاص هنگامی که برای من ارسال میشه مستقیما به فولدر مشخصی بره ؟

2- مشکلی که هنگام انتقال (move) ایمیل ها دارم اینه که هروقت ایمیلی را انتخاب میکنم ( تیک میزنم ) و به منوی ...Move میرم ، وقتی موس را روی اسم فولدرها میبرم ، سریع به انتهای لیست اسامی فولدرها میره . یعنی خودبه خود به طرف انتهای لیست حرکت میکنه و نمیتونم به راحتی فولدر خاصی را انتخاب کنم .

با تشکر .
فکر کنم اگه همراه با فعال کردن تیک، پرچم flag رو هم فعال کنین، دیگه برای همیشه خودش میره سر جاش. فقط کافیه که برای اولین بار به طور دستی ایمیل مد نظرتون رو با شرایطی که گفتم به پوشه ی مورد نظر انتقال بدین.

برای مشکل دوم هم راه خاصی به ذهنم نمیرسه.

موفق باشین.
89/11/6

joe_satriani
26-01-2011, 19:50
سلام دوستان
من از یه کسی شنیدم که با خرید اکانت یاهو میشه ایمیل های نامحدود از یاهو فرستاد و بسته هم نشه اکانت یاهو و همه ایمیل ها هم بره تو اینباکس
میخواستم ببینم این قضیه چقدر صحت داره و یا کسی تجربش رو داره ؟!؟! یا اگر اطلاعاتی دارین خوشحال میشم بدونم...
ممنون از توجهتون

با سلام
خوب طبيعتا زماني كه سرويسي بعضي از ايتم هاي خريدني هست با خريدش ميتونيد به يه سري امكانات دست پيدا كنيد و ازشون استفاده كنيد

موفق باشيد.

سلام .

با تشکر .

با سلام
1- شما ابتدا بايد يه به قسمت تنظيمات option اكانتتون بريد
سپس به قسمت filter و از اونجا اين تنظيمات رو به راحتي انجام بديد
به محضي كه تنظيمات رو ببينيد خودتون متوجه ميشيد كه بايد چه كار كنيد

2- اين مشكل بيشتر از مرورگر هست
مرورگر رو عوض كنيد ببينيد بازم هست

موفق باشيد.

mrmostafa
26-01-2011, 20:56
با سلام

موفق باشيد.

من این کار رو انجام دادم سایت یاهو درست شد ولی ایمیل همچنان زبانش آلمانی هستش . چطوری باید درستش کنم؟؟؟؟

elia
27-01-2011, 08:54
با سلام
خوب طبيعتا زماني كه سرويسي بعضي از ايتم هاي خريدني هست با خريدش ميتونيد به يه سري امكانات دست پيدا كنيد و ازشون استفاده كنيد

موفق باشيد.

با سلام
1- شما ابتدا بايد يه به قسمت تنظيمات option اكانتتون بريد
سپس به قسمت filter و از اونجا اين تنظيمات رو به راحتي انجام بديد
به محضي كه تنظيمات رو ببينيد خودتون متوجه ميشيد كه بايد چه كار كنيد

2- اين مشكل بيشتر از مرورگر هست
مرورگر رو عوض كنيد ببينيد بازم هست

موفق باشيد.

خوب عزیزم این جواب من نبود
من در موردش اطلاعات میخواستم
نظر شخصی رو نمیخوام
میخوام ببینم یکی بیاد بگه که تا حالا امتحان کرده
نه اینکه حدس بزنین

mehdi606
27-01-2011, 14:52
سلام دوستان
دنبال يه نرم افزار ميگردم كه ايميل گروهي بفرستم

ميشه راهنماييم كنيد

ممنون

mrmostafa
28-01-2011, 23:15
من این کار رو انجام دادم سایت یاهو درست شد ولی ایمیل همچنان زبانش آلمانی هستش . چطوری باید درستش کنم؟؟؟؟

یکی نیست جواب من رو بده بدجور گیر کردم.

omid-p30
28-01-2011, 23:35
یکی نیست جواب من رو بده بدجور گیر کردم.

در صفحه اصلی میل بالا سمت راست گزینه Optionen واز روی اون گزینه Mail - Optionen رو بزن.

در صفحه ای که باز میشه از گزینه های سمت چپ صفحه گزینه آخری یعنی Account- Informationen رو بزن.

احتمالا صفحه وارد شدن به ایمیل ظاهر میشه. پسوردت رو بزن و وارد شو.

در صفحه ای که باز میشه 4 سطر مونده به آخر، گزینه Sprache, Standort, Zeitzone einstellen رو پیدا کن و روش کلیک کن.

در صفحه ای که باز میشه زبان انگلیسی رو انتخاب کن. در این لحظه صفحه خودش انگلیسی میشه و گزینه I accept رو بزن تا تغییرات اعمال بشه.

bess0098
29-01-2011, 11:26
سلام
چندوقتیه ایمل های ارسالی از گروه های یاهو فونت نا خواناایی دارند به نظر تون مشکل از چیه از ارسال کننده ها که فکر نمی کنم باشه چون همه گروه ها میل ها شون به هم ریخته به من میرسند :

omid-p30
29-01-2011, 11:43
دوستان من قابلیت نمایش آپدیت های دوستان رو در صفحه اصلی ایمیلم غیر فعال کردم. حالا اگر بخوام پروفایل یکی از دوستانم رو ببینم از کجا باید برم ؟

mojtaba_18843
30-01-2011, 01:42
سلام؛ دوستم میگه آیدیش باز نمیشه؛ ارور میده که پسورد اشتباهه؛ میگه با اس اچ مسنجر چندبار پشت سر هم پسورد رو اشتباه زده از اون موقع دیگه باز نمیشه؛ باید بیخیاله آیدیش بشه؟ آخه سوالای امنیتی رو الکی پر کرده بلد نیست؛
یو سوال دیگه اینکه متن چت فقط تو خود یاهو مسنجر سیو میشه؟

joe_satriani
30-01-2011, 08:57
سلام؛ دوستم میگه آیدیش باز نمیشه؛ ارور میده که پسورد اشتباهه؛ میگه با اس اچ مسنجر چندبار پشت سر هم پسورد رو اشتباه زده از اون موقع دیگه باز نمیشه؛ باید بیخیاله آیدیش بشه؟ آخه سوالای امنیتی رو الکی پر کرده بلد نیست؛
یو سوال دیگه اینکه متن چت فقط تو خود یاهو مسنجر سیو میشه؟

با سلام
خیر نمیخواد قیدش رو بزنه
آی دی قفل شده یه چند ساعتی
24 ساعت دیگه امتحان کنید تا رفع قفل بشه و بتونید استفاده کنید ازش

موفق باشید.

bess0098
30-01-2011, 12:22
سلام
چندوقتیه ایمل های ارسالی از گروه های یاهو فونت نا خواناایی دارند به نظر تون مشکل از چیه از ارسال کننده ها که فکر نمی کنم باشه چون همه گروه ها میل ها شون به هم ریخته به من میرسند :

کسی جواب مشکل من رو نمی دونست

Amir_oscar
30-01-2011, 12:55
آیا امکان این هست که بفهمیم آی دی رو از کی ساختیم و تاریخ ثبت ناممون توی یاهو کی هستش؟

mya89
01-02-2011, 20:54
سلام
آقا راهی هست که ایمیلایی رو که پاک کردیم رو از نو بیاریم؟

sepid12ir
02-02-2011, 01:33
کسی جواب مشکل من رو نمی دونست

در قمست view/characters encoding گزینه های مختلف را امتحان کنید، ببینید مشکل حل میشه ؟!

آیا امکان این هست که بفهمیم آی دی رو از کی ساختیم و تاریخ ثبت ناممون توی یاهو کی هستش؟
در قمست پروفایل آی دیتون اگه برین بله میبینید... یجاییش نوشته:

سلام
خیر ... هیچ راهی نیست

Amir_oscar
02-02-2011, 10:22
در قمست پروفایل آی دیتون اگه برین بله میبینید... یجاییش نوشته:

ممنون، هر چی می گردم این پروفایل رو پیدا نمی کنم! :دی کجاست؟

joe_satriani
02-02-2011, 18:55
ممنون، هر چی می گردم این پروفایل رو پیدا نمی کنم! :دی کجاست؟

با سلام
زمانيكه با آيديتون توي سايت ياهو لاگين كرده باشيد اين آدرس رو بهش سر بزنيد

و از سمت چپ پانل، گزينه ي profile رو انتخاب كنيد

موفق باشيد.

IceLord
02-02-2011, 19:23
سلام دوستان

من یه ایمیل یاهو دارم که فقط 4 نفر آدرسش رو دارن. و شاید هر چند ماه یکبار برام ایمیل بزنن ولی خیلی مهمه که اون ایمیل رو به سرعت درافت کنم.

من جی میل رو هر روز چک می کنم ولی حسش نیست برای ایمیلی که شاید سالی 2 بار بیاد هر روز یاهو رو هم چک کنم.

به همین خاطر راهی هست که هر وقت تو یاهو برام ایمیل اومد به اکانت جی میل فورواردش کنه یا حتی خبر بده که ایمیل اومده؟

مرسی

joe_satriani
03-02-2011, 19:48
سلام دوستان

من یه ایمیل یاهو دارم که فقط 4 نفر آدرسش رو دارن. و شاید هر چند ماه یکبار برام ایمیل بزنن ولی خیلی مهمه که اون ایمیل رو به سرعت درافت کنم.

من جی میل رو هر روز چک می کنم ولی حسش نیست برای ایمیلی که شاید سالی 2 بار بیاد هر روز یاهو رو هم چک کنم.

به همین خاطر راهی هست که هر وقت تو یاهو برام ایمیل اومد به اکانت جی میل فورواردش کنه یا حتی خبر بده که ایمیل اومده؟

مرسی

با سلام
اين سرويس Forwarding رو داشت ياهو به نظرم
اما الان كه امتحان كردم فكر كنم پولي كرده سرويس رو

موفق باشيد.

persian1993
03-02-2011, 21:10
من دوتا سوال داشتم اول اينكه من تو سرويس هاي مختلف مثل جيميل هات ميل و ... ايميل دارم ميخوام وقتي براي اونا ايميل مياد همش براي ايميل ياهوم ارسال بشه و سوال دوم اينه كه من براي كسي با ياهو ايميل ميفرستم ميخوام وقتي اون نفر ميخواد پاسخ بده يا به اصطلاح ريپلي كنه بجاي ياهو ايميل يه سرويس مثلا جيميل باشه و اصلا ايميل اصلي نمايش داده نشه

joe_satriani
03-02-2011, 22:28
من دوتا سوال داشتم اول اينكه من تو سرويس هاي مختلف مثل جيميل هات ميل و ... ايميل دارم ميخوام وقتي براي اونا ايميل مياد همش براي ايميل ياهوم ارسال بشه و سوال دوم اينه كه من براي كسي با ياهو ايميل ميفرستم ميخوام وقتي اون نفر ميخواد پاسخ بده يا به اصطلاح ريپلي كنه بجاي ياهو ايميل يه سرويس مثلا جيميل باشه و اصلا ايميل اصلي نمايش داده نشه

با سلام
براي سوال اولتون ميتونيد از سرويس forwarding كه ميل سنتر ميده استفاده كنيد
بدين صورت كه داخل تنظيمات ايميلتون ميريد و forwarding رو انتخاب ميكنيد
سپس آدرسي كه ميخوايد رو وارد ميكنيد به صورت كامل و سپس از اين به بعد يه رونوشت به اون ايميلي كه داديد هم ارسال ميشه
در مورد سوال دوم فكر نكنم چنين كاري انجام بشه

موفق باشيد.

jomong666
05-02-2011, 00:21
چرا از طریق اپرا نمیتونم میلم رو چک کنم .

میشه یه راه حل بدین

hadymk
05-02-2011, 11:17
چجوری میتونم یک فایل SWF را در امضای یاهوم قرار بدم

mmiladd
05-02-2011, 16:06

میشه یه راه حل بدین

سلام..

چه اِروري بهتون ميده دوست من..؟

joe_satriani
05-02-2011, 18:26

میشه یه راه حل بدین

با سلام
ضمن اينكه اروري كه دريافت ميكنيد رو بگيد هم هيستوري و كوكي مرورگر رو پاك كنيد

موفق باشيد.

mohammad.ef
06-02-2011, 01:17
سلام .

ایمیلهای یاهو را به چه صورت save کنیم که درحالت آفلاین هم قابل مشاهده باشه ؟

ممنون

Setareh 2006
06-02-2011, 04:27
سلام
با لپ تاپ وارد اینترنت که میشم همه سایت ها رو سریع باز می کنه اما وقتی می خوام وارد ایمیل یاهو بشم صفحه لاگین یاهو هم سریع میاد ولی بعد از دادن یوزر و پسورد اینتر رو که می زنم صفحه ایمیل یا اصلا باز نمیشه یا اینکه بعد از مدت خیلی زیاد و خیلی خیلی کند باز میشه . چند روزه که این وضعیت پیش اومده . در ضمن یوزر و پسورد هم درست وارد می کنم
لطفا بفرمائید این مشکل چطوری برطرف میشه ؟

joe_satriani
06-02-2011, 21:34
سلام
با لپ تاپ وارد اینترنت که میشم همه سایت ها رو سریع باز می کنه اما وقتی می خوام وارد ایمیل یاهو بشم صفحه لاگین یاهو هم سریع میاد ولی بعد از دادن یوزر و پسورد اینتر رو که می زنم صفحه ایمیل یا اصلا باز نمیشه یا اینکه بعد از مدت خیلی زیاد و خیلی خیلی کند باز میشه . چند روزه که این وضعیت پیش اومده . در ضمن یوزر و پسورد هم درست وارد می کنم
لطفا بفرمائید این مشکل چطوری برطرف میشه ؟

با سلام
اين مشكل بيشتر از سمت شركت ارائه اينترنت هست
به دليلي كه براي مدتي دسترسي به ايميل رو محدود واستون كرده
مثه زمانايي كه فيلــتر ميكنن
اما براي اطمينان يه دور هيستوري و كوكي مرورگرتون رو پاك كنيد و دوباره امتحان كنيد

موفق باشيد.

سلام .

ایمیلهای یاهو را به چه صورت save کنیم که درحالت آفلاین هم قابل مشاهده باشه ؟

ممنون

با سلام

دوست عزيزم به اين آدرس مراجعه كنيد

روش ذخیره کردن ایمیل ها توی کامپیوتر چطوریه؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشيد.

Setareh 2006
07-02-2011, 03:32
با سلام

دوست عزيزم به اين آدرس مراجعه كنيد

روش ذخیره کردن ایمیل ها توی کامپیوتر چطوریه؟

موفق باشيد.

دوست عزیز من نمیخوام از طریق outlook ایمیلم رو باز کنم می خوام از خود یاهو بازش کنم .

joe_satriani
07-02-2011, 17:08
دوست عزیز من نمیخوام از طریق outlook ایمیلم رو باز کنم می خوام از خود یاهو بازش کنم .

با سلام
خوب خود یاهو این امکان رو نداره که بتونید ایمیل رو به طور تمام دانلود و ذخیره کنید
مگه اینکه تک تک مطالب رو کپی کنید
اما نرم افزارهای جانبی این امکان رو دارن که ایمیل رو ذخیره میکنن روی سیستم

موفق باشید.

Setareh 2006
07-02-2011, 17:37
با سلام
خوب خود یاهو این امکان رو نداره که بتونید ایمیل رو به طور تمام دانلود و ذخیره کنید
مگه اینکه تک تک مطالب رو کپی کنید
اما نرم افزارهای جانبی این امکان رو دارن که ایمیل رو ذخیره میکنن روی سیستم

موفق باشید.
ولی من که نمیخوام دانلود و سیو کنم . مشکل من اصلا این نیست . مشکل اینه که یوزر و پسورد رو که وارد می کنم تا لاگ این بشه صفحه ایمیل نمیاد .

joe_satriani
07-02-2011, 20:49
ولی من که نمیخوام دانلود و سیو کنم . مشکل من اصلا این نیست . مشکل اینه که یوزر و پسورد رو که وارد می کنم تا لاگ این بشه صفحه ایمیل نمیاد .

با سلام
دوست عزيزم ببخشيد

پاسخ شما و دوست ديگه رو كه اينجا نقل قول كرده بودم

متاسفانه جابجا جواب دادم :31:
شرمنده - الان ويرايش ميكنم پستم رو

موفق باشيد.

Setareh 2006
08-02-2011, 06:03
با سلام
اين مشكل بيشتر از سمت شركت ارائه اينترنت هست
به دليلي كه براي مدتي دسترسي به ايميل رو محدود واستون كرده
مثه زمانايي كه فيلــتر ميكنن
اما براي اطمينان يه دور هيستوري و كوكي مرورگرتون رو پاك كنيد و دوباره امتحان كنيد

موفق باشيد.

این دو نکته قبلا به فکرم رسیده بود واسه همین کوکی و هیستوری لپ تاپ رو پاک کردم ولی تائیری نداره .
در مورد ISP با یک کامپیوتر دیگه با همین ISP بدون هیچ مشکلی تو یاهو ایمیل لاگ این می تونم بکنم ولی با لپ تاپ نمیشه .
در ضمن لپ تاپ ویندوزش هم 7 هست .
هر چی فکر می کنم نمی فهمم این مشکل چطوری حل میشه ! این مشکل چند روزه که پیش اومده و فبلا اصلا اینجوری نبود و راحت لاگ این میشدم

joe_satriani
08-02-2011, 19:39
این دو نکته قبلا به فکرم رسیده بود واسه همین کوکی و هیستوری لپ تاپ رو پاک کردم ولی تائیری نداره .
در مورد ISP با یک کامپیوتر دیگه با همین ISP بدون هیچ مشکلی تو یاهو ایمیل لاگ این می تونم بکنم ولی با لپ تاپ نمیشه .
در ضمن لپ تاپ ویندوزش هم 7 هست .
هر چی فکر می کنم نمی فهمم این مشکل چطوری حل میشه ! این مشکل چند روزه که پیش اومده و فبلا اصلا اینجوری نبود و راحت لاگ این میشدم

با سلام
پس اون دو خط اول واستون صدق ميكنه
از طرف شركت ارائه اينترنتتون هست

موفق باشيد.

mohammad.ef
10-02-2011, 23:26
سلام .
من ظاهر ایمیلم این شکلی بود

بعد به Mail Classic تغییرش دادم .
حالا میخوام دوباره به همون شکل اول برش گردونم .
باید چکار کنم ؟

ممنون

sepid12ir
11-02-2011, 18:54
سلام .
من ظاهر ایمیلم این شکلی بود

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد به Mail Classic تغییرش دادم .
حالا میخوام دوباره به همون شکل اول برش گردونم .
باید چکار کنم ؟

ممنون

کافیست رو all-new-mail که در بالای صفحه ی ایمیلتن هست کلیک کنید:

love to love
11-02-2011, 21:41
با سلام و خسته نباشید به همه

از تمامی کسانی که تو این انجمن فعالیت دارند مهمان یا عضو یا یا مدیر و یار شخص دیگر کمک کنه لطفا

من تو چت روم توسط یه نامردی بوت شدم و الان وقتی میخوام برم به ایدیم یه پی ام تحت نام بوت بهم میاد و گزینه های ادد کردن میاد و هر بار این کار با بستن کادر دوباره تکرار میشه و دوبراه میاد ... من از ورژنهای بالاتر هم استفاده کردم و همین حالت هست از شما ها خواهش می کنم اگه کسی بلد و این مشکل رو میتونه برام حل کنه کمک کنه لطفا ممنون میشم فقط اگه لطفا تایپک منو هم بررس منید ممنون از همه بای من نمیدونستم کجا سوالو مطرح کنم چون ارسال موضوع جدید رو تو صفحه ندیدم با با یکی کمک کنه

Mehran-King
14-02-2011, 12:18
با سلام و خسته نباشید به همه

از تمامی کسانی که تو این انجمن فعالیت دارند مهمان یا عضو یا یا مدیر و یار شخص دیگر کمک کنه لطفا

من تو چت روم توسط یه نامردی بوت شدم و الان وقتی میخوام برم به ایدیم یه پی ام تحت نام بوت بهم میاد و گزینه های ادد کردن میاد و هر بار این کار با بستن کادر دوباره تکرار میشه و دوبراه میاد ... من از ورژنهای بالاتر هم استفاده کردم و همین حالت هست از شما ها خواهش می کنم اگه کسی بلد و این مشکل رو میتونه برام حل کنه کمک کنه لطفا ممنون میشم فقط اگه لطفا تایپک منو هم بررس منید ممنون از همه بای من نمیدونستم کجا سوالو مطرح کنم چون ارسال موضوع جدید رو تو صفحه ندیدم با با یکی کمک کنه

با سلام و عرض خسته نباشید به شما دوست عزیز ، این نوع آدم ها که اسپمر محسوب میشوند ، شما میتوانید:

1- ریپورت اسپم بدین
2- ایگنور کنین
3- و یا از لینک زیر کاربر رو ریپورت بدین :

قربانتان ، مهران :)

mohsen_gh1991
16-02-2011, 12:32
سلام.......
میخواستم بدونم میشه عضویتمو از سایتایی که توش عضو شدم بردارم؟ هر روز حدود سی چهل تا ایمیل میاد برام.یا چاره ای هست که بتونم این ایمیلا رو برای خودم فیلتر کنم؟

joe_satriani
16-02-2011, 21:22
سلام.......
میخواستم بدونم میشه عضویتمو از سایتایی که توش عضو شدم بردارم؟ هر روز حدود سی چهل تا ایمیل میاد برام.یا چاره ای هست که بتونم این ایمیلا رو برای خودم فیلتر کنم؟

با سلام
به صفحه ي خانگي ياهو بريد
از سمت چپ گزينه ي groups رو انتخاب كنيد
سپس وارد گروهها ميشيد
از اونجا ميتونيد بر روي گروهي كه ميخوايد جدا بشيد كليك كنيد
و سپس دكمه ي leave group رو بزنيد

موفق باشيد.

Sunderlan
17-02-2011, 23:24
سلام دوستان .
بنده زیاد با ایمیل کار نکردم و در کل زیاد با ایمیل ور نرفتیم .

یه سوال داشتم خواهش می کنم کمکم کنید .

چطوری می شه ایمیل های تبلیغاتی که فرستاده می شه رو بلوک کرد؟
یعنی اینکه ادرس ایمیل هاشون رو بدهم و بلوک شوند و دیگر ایمیلی از این مزاحم ها نیاید؟
ایمیل هم یاهو هستش .

تشکر . . . .

as13851365
17-02-2011, 23:42
اگه دقت کرده باشی بعضی از ایمیل ها از یک نام مشابه استفاده می کنه که به راحتی می تونی بری توی تنظیمات Options بعد در سمت راست روی گزینه Filter کلیک می کنی و فیلتر مورد نظر رو می سازی

ولی بعضی از ایمیل ها هستن که هر دفعه با یه مشخصات جدید ارسال می شه که من چیزی در این مورد جایی ندیدم :10:

masoud_35_teh
19-02-2011, 18:56
با درود
من میخوام به تعداد زیاد ایمیل تبلیغاتی بفرستم .چطور میتونم با هزینه کم و به راحتی اینکاررو بکنم؟

seebkhanoom
26-02-2011, 14:33
سلام- بخش پیوست ایمبل من در یاهو غبرفعال شده. مدلش هم جدیده که برای نوشتن نامه باهو بک تب جدید باز میکند

الان حتی نمی توانم یک متن ساده فقط یک کلمه ارسال کنم

joe_satriani
26-02-2011, 19:26
سلام- بخش پیوست ایمبل من در یاهو غبرفعال شده. مدلش هم جدیده که برای نوشتن نامه باهو بک تب جدید باز میکند

الان حتی نمی توانم یک متن ساده فقط یک کلمه ارسال کنم

با سلام
يعني اينكه واستون گزينه ي new mail هم در سمت چپ نيست؟!

موفق باشيد.

seebkhanoom
01-03-2011, 20:21
سلام

ممنون از جواب شما

ظاهر ایمیل مثل قبل درست است و new mail وجود دارد.

یاهو را از راه فایر فاکس رفتم توانستم ایمیل ساده بدهم ولی باز هم نتوانستم چیزی attach کنم

دکمه attach از حالت خاکستری بیرون امده وظاهرش فعال است.

نمیتوانم نسخه ie8 را از روی رایانه پاک کنم چون به جای دکمه remove دکمه rarelyوجود دارد چرا ؟؟؟؟؟

هروقت ie را باز میکنم در قسمت بالای آن کنار علامت ضربدر و ماکسیمایز windows internet explorer provided by yahoo!

نوشته میشود

چرا؟

خواهرم از ie میتواند نامه ارسال کند من نمیتوانم ولی نکته اشتراک ما این است که دکمه attach غیرفعال است

Amir Hossein
02-03-2011, 01:24
سلام
شاید سوالم یه خورده بی ربط
ولی این ایمیلو ببینین
من جایزه بردم؟
ولی من این ایمیلو نخونده بودم
ولی خونده شده بود
الانم که میخوام بازش کنم باز نمیشه

mjt10063
02-03-2011, 18:57
سلام ببخشید الان چند وقته هرچی ایمیل ارسال میکنم
بیشترش یه همچین ایمیلی دریافت میکنم
میشه به پرسم دلیلش چیه

joe_satriani
02-03-2011, 20:59
سلام
شاید سوالم یه خورده بی ربط
ولی این ایمیلو ببینین
من جایزه بردم؟
ولی من این ایمیلو نخونده بودم
ولی خونده شده بود
الانم که میخوام بازش کنم باز نمیشه

با سلام
اين ايميل اسپم هست
(از اولين اسپم هاي ايميلي هست )
چيزه مهمي نيست
يه راست پاكش كنيد

موفق باشيد.

سلام ببخشید الان چند وقته هرچی ایمیل ارسال میکنم
بیشترش یه همچین ایمیلی دریافت میکنم
میشه به پرسم دلیلش چیه

با سلام
اين ايميل نشون ميده كه ايميلي كه به آدرسي كه درون اون بهش اشاره شده فرستاده ايد اشتباه هست و يا روي دامنه ي مورد نظر وجود نداره
اين ايميل رو ميده تا به شما اعلام كرده باشه كه آدرس ايميلي كه وارد كرديد اشتباه هست

موفق باشيد.

seebkhanoom
03-03-2011, 15:11
سلام - ایا استادان این بخش جوابی به پرسشهای مطرح شده از طرف من توجه خواهند کرد و به زودی جوابم را خواهند داد؟؟؟؟؟؟ خدا میداند

am2
04-03-2011, 20:11
سلام
من یه مشکلی برام پیش اومده اونم اینه که با هیچکدوم از ایمیلهام نمیتونم ایمیل بفرستم..هرموقع میزنم ایمیل بفرسته یه دونه عکس میاد متنش رو تایپ میکنم بعد میزنه ایمیت نمیره

اخرش هم این صفحه رو برام میاره

همه ایمیلهام اینطوری شدن :(
ای پی هم عوض کردم ولی بازم اینطوری شده

am2
04-03-2011, 23:10
خواهشا یکی کمک کن..بدجور گیر کردم...با کاستومر سرویس یاهو هم تماس گرفتم ولی ج ندادن

mohammadirani
05-03-2011, 14:03
سلام
چه شکلی میتونم عکس رو همراه با متن بفرستم

منظورم به صورت اپلودی که طرف دانلود کنه نیست ها

منظورم اینه که تو متن ایمیلم عکس ها باشه و نمایش داده بشه

رضا
05-03-2011, 14:29
سلام

ممنون از جواب شما

ظاهر ایمیل مثل قبل درست است و new mail وجود دارد.

یاهو را از راه فایر فاکس رفتم توانستم ایمیل ساده بدهم ولی باز هم نتوانستم چیزی attach کنم

دکمه attach از حالت خاکستری بیرون امده وظاهرش فعال است.

نمیتوانم نسخه ie8 را از روی رایانه پاک کنم چون به جای دکمه remove دکمه rarelyوجود دارد چرا ؟؟؟؟؟

هروقت ie را باز میکنم در قسمت بالای آن کنار علامت ضربدر و ماکسیمایز windows internet explorer provided by yahoo!

نوشته میشود

چرا؟

خواهرم از ie میتواند نامه ارسال کند من نمیتوانم ولی نکته اشتراک ما این است که دکمه attach غیرفعال است

من هم اين مشكل را پيدا كردم و attach فايلها غير ممكن شده و نميدونم چكاركنم
البته به ورژن جديد آپديت كرده بودم و بعد دوباره به همون ورژن قبلي برگشتم اما هيچ فايده اي نداشت.

Dr.FANOOS
06-03-2011, 00:34
سلام.:20:
به چه شکل می شه محیط کلاسیک میل رو به محیط بتا تبدیل کرد؟:5:

am2
06-03-2011, 19:12
سلام
کوکیهاتو پاک کن با مرورگرت لاگ اوت شو و دوباره لاگ این شو پیغام تبدیل به بتا برات ظاهر میشه

mohammadirani
07-03-2011, 01:56
سلام
چه شکلی میتونم عکس رو همراه با متن بفرستم

منظورم به صورت اپلودی که طرف دانلود کنه نیست ها

منظورم اینه که تو متن ایمیلم عکس ها باشه و نمایش داده بشه

کسی راهنمایی نمیکنه؟

raeesi
07-03-2011, 07:38
من هم اين مشكل را پيدا كردم و attach فايلها غير ممكن شده و نميدونم چكاركنم
البته به ورژن جديد آپديت كرده بودم و بعد دوباره به همون ورژن قبلي برگشتم اما هيچ فايده اي نداشت.

برای اتچ کردن توی یاهو باید یک نرم‌افزار رو نصب کنب که بعد از نصب اون مشکل اتچ فایل‌ها مرتفع میشه. برای من که یاهو همیشه خودش پیشنهاد میداد نصبش کنم و بعد از نصبش یکبار براوزر ریستارت و مشکل کاملاً مرتفع میشد.

hz71
08-03-2011, 11:12
:18::20::5::8::10::27:
چطوری میشه؟

amir3997
09-03-2011, 13:04
سلام اگه امکان داره بفرمایید چطوری از محیط بتا به محیط کلاسیک میل برگردیم.

ممنونم

gaglos
09-03-2011, 18:10
یک نرم افزار هست که برا ارسال گروهی تدوین شده از مراکز اسمش رو بپرس من یادم رفته شرمنده ام دوست عزیز .

leila gol
11-03-2011, 05:42
سلام

دوست عزیز:
ایمیلهای پاک شده برای یک مدتی توی ترش trash باقی میموند و میتونید دوباره برگردونید. اما اگز از فولدر اسپم پاک کرده باشید برنمیگرده

leila gol
11-03-2011, 05:44
سلام.:20:
به چه شکل می شه محیط کلاسیک میل رو به محیط بتا تبدیل کرد؟:5:
از این لینک استفاده کنید:

leila gol
11-03-2011, 05:47
سلام اگه امکان داره بفرمایید چطوری از محیط بتا به محیط کلاسیک میل برگردیم.

ممنونم

بالا سمت چپ یه گزینه help هست توی منوی اون نوشته return to original mail اونو که انتخاب کنید به محیط قبلی برمیگردید.

leila gol
11-03-2011, 05:48
یه سوال دارم. میخوام بدونم آیا توی ایمیل یاهو گزینه ای هست که بدونم توی inbox چه حجمی ایمیل دارم؟ مثلا چند کیلو بایت ایمیل در این باکسم قرار داره؟

mmiladd
11-03-2011, 16:08
سمت راست هر ميلي كه براش شما نشون مديه كه حجم ايميل چقدره..

leila gol
12-03-2011, 20:15
سمت راست هر ميلي كه براش شما نشون مديه كه حجم ايميل چقدره..

مرسی، اما منظور من اینه که کل حجم این باکس رو میخوام بدونم نه فقط یک ایمیل رو. من حجم زیادی ایمیل توی این باکس دارم و میخواهم حجم کلش رو بدونم و نمیتونم دونه دونه با هم جمع کنم :41:

Vahid67
14-03-2011, 13:46
سلام دوستان ....
من یک گروه توی یاهو درست کردم ولی میخوام وقتی اعضا میان توی صفحه اصلی گروه اون قسمتی که اعضای جدید رو نمایش میده رو نتونن ببینن ... چطوری می تونم این کار رو انجام بدم؟؟؟

amir_91
14-03-2011, 23:51
قبلا یه سری سایت بودن که میشد invisible بودنو تشخیص داد ولی مثل اینکه کار نمیکنن......کسی راه دیگه ای بلده؟

mmiladd
15-03-2011, 00:17
قبلا یه سری سایت بودن که میشد invisible بودنو تشخیص داد ولی مثل اینکه کار نمیکنن......کسی راه دیگه ای بلده؟

دوست من همون سايت ها بهترين وسيبه مي تونه باشه..

invisible.ir

موفق باشين..

Vahid67
15-03-2011, 19:43
سلام دوستان ....
من یک گروه توی یاهو درست کردم ولی میخوام وقتی اعضا میان توی صفحه اصلی گروه اون قسمتی که اعضای جدید رو نمایش میده رو نتونن ببینن ... چطوری می تونم این کار رو انجام بدم؟؟؟

دوستان این مورد خیلی برام مهمه اگه کسی اطلاعی داره بگه لطفا ...

angeel
16-03-2011, 18:18
سلام .دوستان راهی هست که بشه حافظه ایدی های یاهو میلو پاک کرد.اگه رو کادری که باید ای دی رو وارد کنی کلیک کنی تمام ای دی های استفاده شده برات لیست میشن.چطور میشه اینارو پاک کرد و کاری کرد که هربار که وارد میشی اطلاعاتی ازت به جا نمونه؟

raeesi
16-03-2011, 23:11
توی مرورگرتون باید قسمت ذخیره فیلدهارو غیرفعال کنین.

angeel
17-03-2011, 09:13
توی مرورگرتون باید قسمت ذخیره فیلدهارو غیرفعال کنین.
من از فایرفاکس استفاده میکنم برای پاک کردن کوکی در اکسپلورر مشکلی ندارم ولی درفایرفاکس وقتی از optionوارد securityمیشم نمیدونم باید چکارکنم اصلا deletنداره.البته من تیک به یاد داشتن پسورد هارو برداشتم.ولی نمیخوام ای دی ها ذخیره بشن.

mefmef
17-03-2011, 10:07
دوستان سلام
چطوری می شه ایمیل های ورودی رو در این باکس دسته بندی کرد مثلا ایمیل هایی که فرستندشون یکی هست کنار هم یا در یک فولدر قرار بگیرند ؟

adrenaline
17-03-2011, 13:02
من از فایرفاکس استفاده میکنم برای پاک کردن کوکی در اکسپلورر مشکلی ندارم ولی درفایرفاکس وقتی از optionوارد securityمیشم نمیدونم باید چکارکنم اصلا deletنداره.البته من تیک به یاد داشتن پسورد هارو برداشتم.ولی نمیخوام ای دی ها ذخیره بشن.
اگر منظورتون پسوردهای ذخیره شده است، به مسیر Tools > Options > Security رفته و با فشردن دکمه Saved Passwords پسوردهای ذخیره شده رو مطابق نیازتون مدیریت کنید. اگر هم فقط مایلید این قابلیت در یاهو غیرفعال باشه، دکمه Exceptions رو فشرده و آدرس مورد نظر (بعنوان مثال mail.yahoo.com) رو به لیست اضافه کنید.
و در صورتیکه کلا تمایلی به ذخیره شدن پسوردها ندارید، گزینه Remember passwords for sites رو غیرفعال کنید.

اما اگر منظورتون بخاطرسپاری متون تایپ شده است، به مسیر Tools > Options > Privacy رفته و با انتخاب Use custom settings for history، گزینه Remember search and form history رو غیرفعال کنید. برای پاک کردن متون ذخیره شده در این بخش هم، به مسیر Tools > Clear Recent History رفته و پس از انتخاب Everything و تیک زدن Form & Search History، دکمه Clear Now رو بفشارید.

amir_91
18-03-2011, 17:38
سلام...چرا توی مسنجر دیگران جای اسم من ایمیلمو نشون میده؟از توی قسمت my account info اسم رو ویرایش کردم ولی بازم همینطوری مونده!چه جوری درستش کنم؟

komeil_ebrahimi
18-03-2011, 22:21
تورو خدا یکی کمکم کنه
میخواستم با یاهو یه میل بزنم به طوری که وقتی که شخص گیرنه اون میل رو باز میکنه ، عکسی که من فرستادم رو نشون بده ، بدون اینکه از گزینه ی Attachment استفاده کنم ( نمیخوام اون بنده خدا از گزینه ی Download attach استفاده کنه )
کسی میتونه من رو راهنمایی کنه ؟

mmiladd
19-03-2011, 00:10
تورو خدا یکی کمکم کنه
میخواستم با یاهو یه میل بزنم به طوری که وقتی که شخص گیرنه اون میل رو باز میکنه ، عکسی که من فرستادم رو نشون بده ، بدون اینکه از گزینه ی Attachment استفاده کنم ( نمیخوام اون بنده خدا از گزینه ی Download attach استفاده کنه )
کسی میتونه من رو راهنمایی کنه ؟

سلام..

شما مي تونين عكس رو جاي ديگه آپلود كنيد و لينك عكس رو در اختيارش قرار بدين..

Juventus FC
20-03-2011, 13:56
دوستان کمک...

زبان میل من در یاهو آلمانی شده هرکاری میکنم به انگلیسی بر نمیگرده.کسی میدونه باید چیکار کرد؟

joe_satriani
20-03-2011, 19:50
دوستان کمک...

زبان میل من در یاهو آلمانی شده هرکاری میکنم به انگلیسی بر نمیگرده.کسی میدونه باید چیکار کرد؟

با سلام
شما چطوري سعي ميكنيد كه انگليسيش كنيد و نتيجه نميگيريد؟؟

موفق باشيد.

omid-p30
20-03-2011, 20:20
دوستان کمک...

در صفحه اصلی میل بالا سمت راست گزینه Optionen واز روی اون گزینه Mail - Optionen رو بزن.

در صفحه ای که باز میشه از گزینه های سمت چپ صفحه گزینه آخری یعنی Account- Informationen رو بزن.

در صفحه ای که باز میشه 4 سطر مونده به آخر، گزینه Sprache, Standort, Zeitzone einstellen رو پیدا کن و روش کلیک کن.

در صفحه ای که باز میشه زبان انگلیسی رو انتخاب کن. در این لحظه صفحه خودش انگلیسی میشه و گزینه I accept رو بزن تا تغییرات اعمال بشه.

asklt
21-03-2011, 02:08
سلام
یک مدت هست که وقتی با یاهو آن میشم آف هایی که برام اومده هم بنجره آف ها رو نشون میده و هم یک صفحه چت با طرف !!!!!
حدود 2 هفته هست که اینجوری شده پدر من رو در آورده کسی میدونه مشکل از کجاست ؟؟؟

Vahid67
21-03-2011, 03:28
سلام
یک مدت هست که وقتی با یاهو آن میشم آف هایی که برام اومده هم بنجره آف ها رو نشون میده و هم یک صفحه چت با طرف !!!!!

منم دقیقا همین مشکل رو دارم...

joe_satriani
21-03-2011, 12:42
منم دقیقا همین مشکل رو دارم...

سلام

با سلام
از منوي messenger ياهو گزينه ي preference رو انتخاب كنيد
حالا از سمت چپ به قسمت messages بريد
در سمت راست قسمت سوم كه نوشته when i receive messages from people گزينه ي اول رو انتخاب كنيد

موفق باشيد.

asklt
21-03-2011, 17:28
ممنون ولی این که شما گفتید خودش رو اولی بود یک دو بار هم جاش رو عوض کردم ولی باز هم درست نشد

gelayor14
22-03-2011, 20:52
سلام دوستان
یه سوال من تازه ایمیل یاهو برای خودم درست کردم اما برعکس جیمیل فقط to و cc داشت ؟کسی میدونه bcc اش چجوریه ؟چرا به صورت پیش فرض نبود؟

Juventus FC
22-03-2011, 23:50

از راهنماییت خیلی خیلی ممنون.
درست شد.

باتشکر فراوان

hamzeh_golafshan
25-03-2011, 12:14
سلام
چطور ايميلي كه از يكي گرفتيمو براي كسي ديگه ارسال كنيم ولي ايميلهاي قبلي براي اون شخص ارسال نشه(يعني شخص بعدي كه ايميل منو ميبينه ايميلهاي قبليو نتونه ببينه)

hesam68
28-03-2011, 20:58
سلام
من میخواستم تو یاهو میلم اون اسم و فامیلی که اول درست کردن اکانت گذاشتم و عوض کنم
همون اسمی که واسه کسی که ایمیل میدم اونو به اون نشون میده
یاهو میلم کلاسیکه

joe_satriani
28-03-2011, 21:24
سلام
من میخواستم تو یاهو میلم اون اسم و فامیلی که اول درست کردن اکانت گذاشتم و عوض کنم
همون اسمی که واسه کسی که ایمیل میدم اونو به اون نشون میده
یاهو میلم کلاسیکه

با سلام
به اين آدرس مراجعه كنيد

موفق باشيد.

وین رونی
30-03-2011, 13:28
من سوئیچ کردم به محیط جدید یاهو(نسخه بتا)اما می خوام برگردم به قبل.زینه return to original mail را می زنم و محیط به حالت کلاسیک بر می گرده اما وقتی ایمیل را می بندم و دوباره که میام به ایمیلم باز برگشته به محیط نسخه جدید بتا

mmiladd
30-03-2011, 22:10
من سوئیچ کردم به محیط جدید یاهو(نسخه بتا)اما می خوام برگردم به قبل.زینه return to original mail را می زنم و محیط به حالت کلاسیک بر می گرده اما وقتی ایمیل را می بندم و دوباره که میام به ایمیلم باز برگشته به محیط نسخه جدید بتا

سلام..

كوكي رو پاك كنيد و يا با مروگر ديگه تست كنيد..

hamzeh_golafshan
31-03-2011, 17:56
سلام
چطور ايميلي كه از يكي گرفتيمو براي كسي ديگه ارسال كنيم ولي ايميلهاي قبلي براي اون شخص ارسال نشه(يعني شخص بعدي كه ايميل منو ميبينه ايميلهاي قبليو نتونه ببينه)

وین رونی
31-03-2011, 21:14
سلام..

كوكي رو پاك كنيد و يا با مروگر ديگه تست كنيد..
نشد حتی از روی یک سیستم دیگه هم امتحان کردم یعنی روی سیستم اولی ایمیل را برگردوندم به حالت قبل روی سیستم دومی دیدم دوباره رو حالت بتا هست

joe_satriani
01-04-2011, 10:54
سلام

با سلام
منظورتون دقيقا چيه؟
زماني كه شما ايميلي رو از من ميگيريد
بازش ميكنيد و فرواردش ميكنيد براي شخصي ديگه
ايميل فعلي كه فوروارد كرديد براشون ميره

موفق باشيد.

hamzeh_golafshan
03-04-2011, 13:30
با سلام
منظورتون دقيقا چيه؟
زماني كه شما ايميلي رو از من ميگيريد
بازش ميكنيد و فرواردش ميكنيد براي شخصي ديگه
ايميل فعلي كه فوروارد كرديد براشون ميره

موفق باشيد.

منظورم اينه كه من مثلا b هستم. شخص a برام ايميل ميفرسته و من ايميلشو به شخص c ميفرستم.(ايميلي كه شخص a واسم فرستاده در حقيقت مال يه فرد ديگه اي مثلا x هست). آيا شخص c متوجه ميشه كه شخص x ايميلو به a فرستاده و اون هم ايميلو به من و من هم ايميلو به c فرستادم؟

aliasdfgh
04-04-2011, 03:24
ببخشید اگه اینجا سوال میکنم
من چند سال پیش ایدی در یاهو واسه خودم درست کردم
ولی یه چند سالی انو باز نکردم
تا این چند وقت پیش که خواستم باز کنم باز نمیشه
در زمن سوالاتی که موقع ساخت ایدی از من پرسید یادم نیست
لطفا راهنمایی کنید که چطور میتونم ایدی باز کنم

joe_satriani
04-04-2011, 18:06
منظورم اينه كه من مثلا b هستم. شخص a برام ايميل ميفرسته و من ايميلشو به شخص c ميفرستم.(ايميلي كه شخص a واسم فرستاده در حقيقت مال يه فرد ديگه اي مثلا x هست). آيا شخص c متوجه ميشه كه شخص x ايميلو به a فرستاده و اون هم ايميلو به من و من هم ايميلو به c فرستادم؟

با سلام
بله متوجه ميشه - اما در صورتيكه در زماني كه شما داريد فوروارد ميكنيد بدون دستكاري محتواي ايميل بفرستيد
زماني كه ايميل رو فوروارد ميكنيد اون آدرس هايي كه اومده هم ميان كه از فلان ايميل به فلان ايميل اومده
شما ميتونيد اون آدرس رو پاك كنيد و واسه طرف مقابل بفرستيد

موفق باشيد.

---------- Post added at 06:06 PM ---------- Previous post was at 06:06 PM ----------

ببخشید اگه اینجا سوال میکنم
من چند سال پیش ایدی در یاهو واسه خودم درست کردم
ولی یه چند سالی انو باز نکردم
تا این چند وقت پیش که خواستم باز کنم باز نمیشه
در زمن سوالاتی که موقع ساخت ایدی از من پرسید یادم نیست
لطفا راهنمایی کنید که چطور میتونم ایدی باز کنم

با سلام
معمولا اگه براي مدت زيادي آي دي رو باز نكنيد اتومات قفل ميشه
فكر نكنم راهي باشه

موفق باشيد.

leila gol
05-04-2011, 04:04
کسی اگه بتونه به این سوال جواب بده ممنون میشم
میخوام بدونم آیا توی ایمیل یاهو گزینه ای هست که بدونم توی inbox چه حجمی ایمیل دارم؟ مثلا چند کیلو بایت ایمیل در این باکسم قرار داره؟

leila gol
05-04-2011, 04:09
مرسی، اما منظور من اینه که کل حجم این باکس رو میخوام بدونم نه فقط یک ایمیل رو. من حجم زیادی ایمیل توی این باکس دارم و میخواهم حجم کلش رو بدونم و نمیتونم دونه دونه با هم جمع کنم :41:
کسی جواب منو میدونه؟

hamid_diablo
05-04-2011, 18:12
سلام دوستان

من میخوام یه فایل ورد رو که روی هاردم ذخیره کردم بوسیله ایمیل به یکی از دوستام بفرستم

من باید فایل رو جایی آپلود کنم بعد لینک رو از ایمیل براش بفرستم یا اینکه باید کار دیگه ای انجام بدم

در ضمن من از سرویس یاهو استفده میکنم و اون از جیمیل

ممنون میشم راهنماییم کنید

aliasdfgh
06-04-2011, 00:48
با سلام
بله متوجه ميشه - اما در صورتيكه در زماني كه شما داريد فوروارد ميكنيد بدون دستكاري محتواي ايميل بفرستيد
زماني كه ايميل رو فوروارد ميكنيد اون آدرس هايي كه اومده هم ميان كه از فلان ايميل به فلان ايميل اومده
شما ميتونيد اون آدرس رو پاك كنيد و واسه طرف مقابل بفرستيد

موفق باشيد.

---------- Post added at 06:06 PM ---------- Previous post was at 06:06 PM ----------

با سلام
معمولا اگه براي مدت زيادي آي دي رو باز نكنيد اتومات قفل ميشه
فكر نكنم راهي باشه

موفق باشيد.

ممنون ولی فقط همین؟
یعنی هیچ راهی وجود نداره؟

javadkhabbazi
06-04-2011, 14:41
سلام به همگی: آقا تو رو خدا یکی زود کمک کنه که آبرم رفت . دو روزه ایمیل مسخره از طرف من میره به همه کانتکتها و از طرف خودم به خودم میل میاد و میلهای قدیمی هی برام تکرار میشه . چی کار کنم ؟ ممنون راستی امیل یاهو این مشکل پیدا کرده.

joe_satriani
06-04-2011, 17:34
سلام به همگی: آقا تو رو خدا یکی زود کمک کنه که آبرم رفت . دو روزه ایمیل مسخره از طرف من میره به همه کانتکتها و از طرف خودم به خودم میل میاد و میلهای قدیمی هی برام تکرار میشه . چی کار کنم ؟ ممنون راستی امیل یاهو این مشکل پیدا کرده.

با سلام
سيستمتون به احتمال زياد ويروسي شده
با يه آنتي ويروس آپديت شده اسكن كنيد سيستم رو

موفق باشيد.

سلام دوستان

من میخوام یه فایل ورد رو که روی هاردم ذخیره کردم بوسیله ایمیل به یکی از دوستام بفرستم

من باید فایل رو جایی آپلود کنم بعد لینک رو از ایمیل براش بفرستم یا اینکه باید کار دیگه ای انجام بدم

در ضمن من از سرویس یاهو استفده میکنم و اون از جیمیل

ممنون میشم راهنماییم کنید

با سلام
هم ميتونيد آپلود كنيد هم اينكه از طريق آپلودر خود ميل سنترها اين كار رو انجام بديد
به صورتي كه در قسمت ايميل ها ميتونيد compose mail رو بزنيد و از اونجا attach كنيد فايلتون رو

موفق باشيد.

angeel
06-04-2011, 17:49
هم ميتونيد آپلود كنيد هم اينكه از طريق آپلودر خود ميل سنترها اين كار رو انجام بديد
به صورتي كه در قسمت ايميل ها ميتونيد compose mail رو بزنيد و از اونجا attach كنيد فايلتون رو

موفق باشيد.[/QUOTE]
سلام.یعنی در این حالت دیگه متن ارسال شده که مثلا در محیط ورد نوشته شده بوده
برای شخص دریافت کننده در محیط ورد نمایش داده نمیشه؟

RAMINET
06-04-2011, 19:59
دوستان توی چت روم مشکلی که دارم اینه که تا کسی توی add list نباشه pm هام به دستش نمیرسه و حتما باید طرف رو اول add کرد تا باش چت کرد !! چون هرچی به همه پیغام میدن انگار براشون نمیره و چیزی متوجه نمیشن ! اما توی add list این مشکل وجود نداره
دلیلش چیه؟
ممنون

hoora-1
07-04-2011, 13:16
سلام دوستان
چند وقته نمی تونم ایمیلم رو چک کنم !
من از اینترنت ایرانسل استفاده می کنم اما نه تو سیستم و نه تو گوشی یاهو میل باز نمیشه !
میشه بگید چی کار کنم ؟

RAMINET
07-04-2011, 13:29
دوستان توی چت روم مشکلی که دارم اینه که تا کسی توی add list نباشه pm هام به دستش نمیرسه و حتما باید طرف رو اول add کرد تا باش چت کرد !! چون هرچی به همه پیغام میدن انگار براشون نمیره و چیزی متوجه نمیشن ! اما توی add list این مشکل وجود نداره
دلیلش چیه؟
ممنون

یعنی کسی جواب سوال منو واقعا بلد نیست ؟!! من مطمعنم کسان دیگر هم به این مشکل برخوردن خواهشا اگه میدونید راهنمایی کنید :11:

hesperus19
07-04-2011, 15:41
یعنی کسی جواب سوال منو واقعا بلد نیست ؟!! من مطمعنم کسان دیگر هم به این مشکل برخوردن خواهشا اگه میدونید راهنمایی کنید :11:

ورژن جدید بتا که همین روزا توی ایمیل اومده این مشکل را داره

---------- Post added at 04:41 PM ---------- Previous post was at 04:38 PM ----------

سلام به همه دوستان
کسی می دونه اگه بخوای توی چت ایمیل، نه برنامه یاهو مسنجر برای بعضی ها خاموش باشی یعنی نفهمن آن لاین شدی چی کار باید بکنی برای همه نه ها، فقط برای بعضی ها

RAMINET
07-04-2011, 16:45
ورژن جدید بتا که همین روزا توی ایمیل اومده این مشکل را داره

---------- Post added at 04:41 PM ---------- Previous post was at 04:38 PM ----------

سلام به همه دوستان
کسی می دونه اگه بخوای توی چت ایمیل، نه برنامه یاهو مسنجر برای بعضی ها خاموش باشی یعنی نفهمن آن لاین شدی چی کار باید بکنی برای همه نه ها، فقط برای بعضی ها

باز ممنون یکی پیدا شد جواب بده !
دوست گلم من ورژنهای پایینتر رو هم امتحان کردم بازم گاهی اوقات اینطوری میشه
کسی علتش رو میدونه؟

Pessimist
07-04-2011, 17:03
سلام دوستا خواهش میکنم کمکم کنید
من الان چند روزی هست که نمیتونم وارد یاهو میل بشم و ایمیل هام رو چک کنم نمیدونم چرا اینجوری شده با مرورگرهای مختلف امتحان کردم اما اصلا نمیتونم لاگین کنم واقعا نمیدونم چیکار کنم.
البته مشکل من بعداز نصب کردن پک امنیتی مایکروسافت به وجود اومده به نظر شما میتونه مال این پک امنیتی باشه خواهش میکنم کمکم کنید.

hesperus19
07-04-2011, 22:03
من الان چند روزی هست که نمیتونم وارد یاهو میل بشم و ایمیل هام رو چک کنم نمیدونم چرا اینجوری شده با مرورگرهای مختلف امتحان کردم اما اصلا نمیتونم لاگین کنم واقعا نمیدونم چیکار کنم.
البته مشکل من بعداز نصب کردن پک امنیتی مایکروسافت به وجود اومده به نظر شما میتونه مال این پک امنیتی باشه خواهش میکنم کمکم کنید.

آره به احتمال زیاد مشکل زیاد داره

joe_satriani
08-04-2011, 11:24

با سلام
از چه اينترنتي استفاده ميكنيد؟؟

موفق باشيد.

Pessimist
08-04-2011, 12:01
با سلام
از چه اينترنتي استفاده ميكنيد؟؟

موفق باشيد.

سلام من از اینترنت EDGE ایرانسل استفاده میکنم الان پنج شش روزی میشه که اینجوری شده هر وقت میخوام وارد صندوق ایمیلم بشم can not find page میده با مرورگرهای مختلف امتحان کردم ولی فایده ای نداشت
please help me

amirkhan61
08-04-2011, 12:15
با سلام

در 2 تا از Id های میل یاهوی من تاریخ و ساعت ایمیل رسیده در اینباکس کاملا اشتباه نشان داده می شود. ولی در یک id دیگر درست نشان می دهد. لطفا راهنمایی کنید که چطور می توانم آنها را تصحیح کنم.
با تشکر

joe_satriani
08-04-2011, 15:06
سلام من از اینترنت EDGE ایرانسل استفاده میکنم الان پنج شش روزی میشه که اینجوری شده هر وقت میخوام وارد صندوق ایمیلم بشم can not find page میده با مرورگرهای مختلف امتحان کردم ولی فایده ای نداشت
please help me

با سلام
بله حدس ميزدم از ايرانسل استفاده ميكنيد. ايرانسل چندروزي هست كه كليه ي سرويس هاش روي ياهو رو بسته
و نه مسنجر نه ميل باكس و نه هيچيزي ديگه باز نميشه

موفق باشيد.

mrmostafa
11-04-2011, 07:38
دوستان يه ايمل به من اومد تو اينباكس حجمش 14 كيلوبايت بود و من بازش كردم داخلش يه عكس تبليغاتي اينا بود هيچي نداشت اين ايميل از اين اسپم ها نميتونه باشه به اسم maryam mor اومده بود يه دونه هم به اسم آشنا 14 بود بازش نكردم. مشكلي كه نداره ؟ اطلاعات خاصي رو بده؟ البته من كومودو و آويرا و dns clearcod دارم

joe_satriani
11-04-2011, 17:49
دوستان يه ايمل به من اومد تو اينباكس حجمش 14 كيلوبايت بود و من بازش كردم داخلش يه عكس تبليغاتي اينا بود هيچي نداشت اين ايميل از اين اسپم ها نميتونه باشه به اسم maryam mor اومده بود يه دونه هم به اسم آشنا 14 بود بازش نكردم. مشكلي كه نداره ؟ اطلاعات خاصي رو بده؟ البته من كومودو و آويرا و dns clearcod دارم

با سلام
احتمالا همون اسپم بوده
مشكلي نيست
اگه آنتي ويروس و ... آپديت و به روز باشن و اون رو شناسايي نكرده باشن چيزي نبوده

موفق باشيد.

hadymk
11-04-2011, 19:35
سلام به عزیزان
من در تاپیک قدیمیتون خوندم که میشه گزینه insert image را در یاهو فعال کرد
setting-Labs

اما یاهو من این گرینه را نداشت یاهو بتا دارم یکی لطفا با عکس کمک کنه...

مرسی

hadymk
12-04-2011, 12:18
;:L

کسی نمیدونه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یا اصلا همچین امکانی نیست
منظورم دقیقا گذاشتن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]در تول باکس یاهو میل هست؟؟

V E S T A
12-04-2011, 16:01
سلام تو یکی از ایمیل های من وقتی میخوام پسورد رو عوض کنم وارد صفحه عوض کردن پسورد میشه ولی

بجای save اون گزینه که علامت گذاشتم میاد .. تو بقیه ایمیل هام اینجوری نیست و اولین باره اینو میبینم .وقتی

هم روش کلیک میکنم پسوردم سیو میشه .. چرا اینشکلی شده ؟:13:

joe_satriani
12-04-2011, 17:51
سلام تو یکی از ایمیل های من وقتی میخوام پسورد رو عوض کنم وارد صفحه عوض کردن پسورد میشه ولی

بجای save اون گزینه که علامت گذاشتم میاد .. تو بقیه ایمیل هام اینجوری نیست و اولین باره اینو میبینم .وقتی

هم روش کلیک میکنم پسوردم سیو میشه .. چرا اینشکلی شده ؟:13:

با سلام
اگه بدون مشكلي ذخيره ميشه پس احتمالا يه باگي چيزي هست واسه اون آدرس ايميلتون

موفق باشيد.

V E S T A
12-04-2011, 18:18
مشکلی برای پسوردم پیش نمیاد ؟

joe_satriani
12-04-2011, 18:28
مشکلی برای پسوردم پیش نمیاد ؟

با سلام
مثلا چه مشكلي؟
اگه تغيير ميكنه همونطوري كه شما ميخوايد خير مشكلي نيست
چون اون دكمه صد در صد به سرور ياهو وصله كه پسورد رو تغيير ميده و اعمال ميكنه
اما اگه ميزنيد و عوض نميشه پس چيزي ديگس مشكل

موفق باشيد.

ali1234
13-04-2011, 11:06
با سلام

مي خواستم بدونم چگونه ميشه ايميل ها رو روي كامپيوترم ذخيره كنم ؟

هنگام ذخيره بعد از اينكه درصدي پر شد اررور ميده و نمي زاره ايميل سيو بشه .

با فرمت only HTML هم ناقص ذخيره ميشن . مثلا عكس ها سيو نمي شن يا در هم بر هم سيو ميشه .

حالا راهي است كه بتوان ايميل ها رو دقيقا به همان شكلي كه در yahoo mail مي بينيم ؛ تو كامپيوتر هم ذخيره كنيم ؟؟؟

joe_satriani
13-04-2011, 19:49
با سلام

مي خواستم بدونم چگونه ميشه ايميل ها رو روي كامپيوترم ذخيره كنم ؟

هنگام ذخيره بعد از اينكه درصدي پر شد اررور ميده و نمي زاره ايميل سيو بشه .

با فرمت only HTML هم ناقص ذخيره ميشن . مثلا عكس ها سيو نمي شن يا در هم بر هم سيو ميشه .

حالا راهي است كه بتوان ايميل ها رو دقيقا به همان شكلي كه در yahoo mail مي بينيم ؛ تو كامپيوتر هم ذخيره كنيم ؟؟؟

با سلام
بايد با نرم افزارهاي مخصوص كار با ايميل اين كار رو انجام بديد
مثه outlook و ...

موفق باشيد.

ali1234
14-04-2011, 09:51
با سلام
بايد با نرم افزارهاي مخصوص كار با ايميل اين كار رو انجام بديد
مثه outlook و ...

موفق باشيد.

تشكر دوست عزيز

غير از outlook چه برنامه هاي ديگري سراغ داريد ؟

omid-p30
14-04-2011, 10:05
تشكر دوست عزيز

غير از outlook چه برنامه هاي ديگري سراغ داريد ؟
Mozilla Thunderbird

arash66_2m
14-04-2011, 11:59
سلام من با opera 11.10 نهایی وقتی می خوام برم ایمیل یاهو رو ببینم نمیشه نام کاربری و پسورد رو می زنم درست ! نام کاربری رو تایید می کنه میگه پسورد رو از اول بزنید بازم میزنم باز نمی ره مشکل از کجاست ؟از اول هم نصب کردم باز نمیشه ؟
چطوری میشه کلا تنظیممات رو ریسات کرد یا راه حل این مشکل چیه ؟
ممنون/.

joe_satriani
14-04-2011, 17:08
سلام من با opera 11.10 نهایی وقتی می خوام برم ایمیل یاهو رو ببینم نمیشه نام کاربری و پسورد رو می زنم درست ! نام کاربری رو تایید می کنه میگه پسورد رو از اول بزنید بازم میزنم باز نمی ره مشکل از کجاست ؟از اول هم نصب کردم باز نمیشه ؟
چطوری میشه کلا تنظیممات رو ریسات کرد یا راه حل این مشکل چیه ؟
ممنون/.

با سلام
شما ميتونيد كوكي و هستوري مرورگر رو از توي تنظيمات option مرورگر پاك كنيد

موفق باشيد.

arash66_2m
14-04-2011, 21:33
با سلام
شما ميتونيد كوكي و هستوري مرورگر رو از توي تنظيمات option مرورگر پاك كنيد

موفق باشيد.

ممنون /.
فقط الان می تونم برم میلم ولی اون قیمت سمت چپ یعنی Inbox - Draft -Spam و ... دیده نمیشه کلا اون قسمت آبی هستش الان/.؟ اینو چطوری درست کنم ؟

مهرسا1
14-04-2011, 21:47
من جديدا موقع ساخت آيدي ياهو با اين ارور مواجه ميشم
متن ارور:

This page requires that you have Javascript enabled on your browser. If you're not sure how to do this, click here.

yasserDivar
15-04-2011, 11:08
سلام یه سوال داشتم این که آیا میشه توسط تنظیمات خود ایمیل یاهو تنظیمات فونت رو تغییر داد
یعنی که فونت پیشفرض یاهو رو در هین چت توسط تنظیماتی انجام داد
با یاهو مسنجر میدونم چجوریه ولی میخوام بدونم تنظیماتی یاهو داره که بشه تغییر داد TNX
:d

مهرسا1
15-04-2011, 12:07
فكر ميكنم مشكل از پروتكل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] كه نميتونم آيدي بسازم چجوري ميشه با http ايمل ها رو چك كرد يا ايدي ساخت؟

Davood_titan
15-04-2011, 18:58
سلام
من از یه سایتی هی پیام میاد بعد میره تو قسمت Spam حالا میخوام کاری کنم دیگه از اون سایته ایمیل برام نیاد چکار کنم

joe_satriani
15-04-2011, 19:28
سلام
من از یه سایتی هی پیام میاد بعد میره تو قسمت Spam حالا میخوام کاری کنم دیگه از اون سایته ایمیل برام نیاد چکار کنم

با سلام
شما در صفحه ي اصلي ياهو در قسمت سمت چپ داخل Groups بريد
سپس گروه مورد نظر رو انتخاب كنيد و Leave Group كنيد

موفق باشيد.

Davood_titan
15-04-2011, 19:31
با سلام
شما در صفحه ي اصلي ياهو در قسمت سمت چپ داخل Groups بريد
سپس گروه مورد نظر رو انتخاب كنيد و Leave Group كنيد

موفق باشيد.

منظورم گروپ نیست دوست من

joe_satriani
16-04-2011, 21:04
منظورم گروپ نیست دوست من

با سلام
پس از چه سايتي واستون ايميل مياد كه ميره توي اسپم؟

موفق باشيد.

Siron
17-04-2011, 10:42
سلام دوستان
من پسورد میلم رو فراموش کردم جواب سوال امنیتی رو هم فراموش کردم چون خیلی وقت پیش
عضو شده بودم ولی خوشبختانه yahoo messenger ام اتومات وصل میشه و sign in هستم
میخواستم ببینم چه طور میتونم پسوردم رو پیدا کنم؟
احتمالا از طریق رجستری بشه یه جاهایی چیزایی خوندم ولی نشد فکر میکنم از ورژن یاهو مسنجر
باشه لطفا کمک کنید.(ورژن یاهو مسنجرم 10)