PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [ Yahoo! Mail ] / تمامی مسائل ياهو ميل

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11

ata3929
22-01-2014, 00:57
سلام دوستان
من یه مشکلی با یاهو دارم
وقتی با lan به اینترنت وصل میشم یاهو بدون هیچ مشکلی باز میشه و مولتی لاگین هم آنلاین میشه
ولی وقتی با usb به مودم نت وصل میشم همه برنامه ها مروگر و ... بدون هیچ مشکلی کار میکنه ولی یاهو کار نمیکنه و لاگین نمیشه
چه به صورت تکی و چه به صورت مولتی لاگین
کسی میدونه مشکل چی هست؟؟؟؟

ata3929
22-01-2014, 19:51
سلام دوستان
من یه مشکلی با یاهو دارم
وقتی با lan به اینترنت وصل میشم یاهو بدون هیچ مشکلی باز میشه و مولتی لاگین هم آنلاین میشه
ولی وقتی با usb به مودم نت وصل میشم همه برنامه ها مروگر و ... بدون هیچ مشکلی کار میکنه ولی یاهو کار نمیکنه و لاگین نمیشه

از دوستان کسی نیست کمک کنه؟!!

VorteX01
22-01-2014, 20:08
Unsubscribe

چی هست ؟

آخر ایمیل نوشته شده آیا میخواهید ایمیل شما از این خبر نامه (برای شما اسپم هست) حذف شود , اگر بله, میخواهید حذف شود , روی لینک زیر کلیک کنید در غیر این صورت هیچ کاری لازم نیست انجام دهید. یه متنی شبیه همین معمولا دارن این ایمیل ها.

Ghaioom
23-01-2014, 07:11
سلام
من فردی رو در لیست ایمیل یاهو بلاک کردم
الان میخوام بدونم تو این مدت آیا ایشون ایمیلی برای من ارسال کرده است یا نه؟
و اینکه اگر ایمیلی ارسال کرده چطوری میتونم این ایمیل های ارسالی توسط فرد بلاک شده رو بخونم
ممنونم میشم راهنمایی کنید
علیک سلام.
نه نمیشه! بلاک کردی دیگه ایمیل نمیاد ! :n02:

Unsubscribe

چی هست ؟

داخل هر ایمیلی که میرید پایین ایمیل یه همچین نوشته ای زده به قول دوستمون. ولی همه ایمیل ها نمیزارنش. شما اون کلمه رو دیدی روش کلیک کن بعد یا اتومات شما رو حذف میکنه یا ایمیلتون رو بهش میدین بعد گزینه submit یا شبیه به این دکمه ها رو میزنید و از لیست اونها ایمیلتون رو حذف میکنید و بهتون دیگه ایمیل نمیاد.
ولی قبلا که من هی رو یه ایمیل اینکارو میکردم بازم ایمیل میفرستادن نامردا اگه درست گفته باشم و یادم مونده باشه. شایدم قاطی کردما ! :n02:

سلام دوستان
من یه مشکلی با یاهو دارم
مممممن که نمیدونم! :n02:
حالا مجبوری از usb استفاده کنی؟ خو lan که خوبه. :n02:شاید از ویندوز باشه؟ شما رو سیستم دیگه هم تست کن ببین چی میشه. ویندوزتون چی هست ؟ اگه سون یا 8 رو ایکون یاهو مسنجر کلیک و گزینه run as admin... رو بزنید ببینید چی میشه.

amirkalak6
23-01-2014, 12:53
اساتید الان من چطوری بدون وارد کردن شماره ایمیل بسازم تو یاهو که شماره موبایل نخواد فقط..... راهی که به شماره ایران اس ام اس بزنه بلدم منتهی میخام بدون این کار باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

V E S T A
23-01-2014, 20:54
سلام دوستان
من یه مشکلی با یاهو دارم

سلام

اگر مسنجر رو نمیتونید لاگین کنید چک کنید ببینین تیک مربوط به ------ در دو حالت lan و dial up وجود نداشته باشه :

Interney Option >> Connectiion Tab

اگر ایمیل باز نمیشه ممکنه مشکل از ISP باشه

اساتید الان من چطوری بدون وارد کردن شماره ایمیل بسازم تو یاهو که شماره موبایل نخواد فقط..... راهی که به شماره ایران اس ام اس بزنه بلدم منتهی میخام بدون این کار باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

این پست رو هم مطالعه کنید : >>#1757 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ata3929
23-01-2014, 22:08
سلام

اگر مسنجر رو نمیتونید لاگین کنید چک کنید ببینین تیک مربوط به ------ در دو حالت lan و dial up وجود نداشته باشه :

Interney Option >> Connectiion Tab

اگر ایمیل باز نمیشه ممکنه مشکل از ISP باشه

مشکلی با باز کردن ایمیل ندارم فقط مشکل با مسنجر
در ضمن متن نوشته شده فیلتر شده و این که اون مسیری که مشخص کردی نتونستم تو مسنجر پیدا منم

ae2009
23-01-2014, 23:34
من مدتی هست نمیتونم Security Question & Answer در یاهو رو تغییر بدم. مگه یاهو برای ایران غیر فعالش کرده؟

amirkalak6
24-01-2014, 10:33

این پست رو هم مطالعه کنید : >>#1757 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این روش دیگه کار نمیکنه... چون یک بار همه شماره های اون سایتا ساخته شده و یاهو میزنه تکراریه........

روانپریش
24-01-2014, 11:33
من وقتی میخوام وارد ایمیلم توی یاهو بشم که اولش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هست صفحه مورد نظر باز نمیشه و این ارور رو میده:
The connection has timed out

The server at login.maktoob.com is taking too long to respond.

The site could be temporarily unavailable or too busy. Try again in a few moments. If you are unable to load any pages, check your computer's network connection. If your computer or network is protected by a firewall or proxy, make sure that Firefox is permitted to access the Web.
چیکار کنم برای چک کردن ایمیل هام؟:n03::n28::n30:

V E S T A
24-01-2014, 11:56
مشکلی با باز کردن ایمیل ندارم فقط مشکل با مسنجر
در ضمن متن نوشته شده فیلتر شده و این که اون مسیری که مشخص کردی نتونستم تو مسنجر پیدا منم

قسمتی که فی*لتر شده >> پروک*سی هست.

مسیری که گفته شد مربوط به یاهو مسنجر نیست باید وارد کنترل پنل و Internet Option بشین یا از طریق مرورگر Ie وارد tools و Internet Option بشین وتنظیمات رو در تب Connection چک کنید.

من مدتی هست نمیتونم Security Question & Answer در یاهو رو تغییر بدم. مگه یاهو برای ایران غیر فعالش کرده؟

زمان save کردن answer چه اروری میاد ؟ باید تعداد کاراکتر پاسخ حداقل 4 حرف باشه ..

من وقتی میخوام وارد ایمیلم توی یاهو بشم که اولش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هست صفحه مورد نظر باز نمیشه و این ارور رو میده:

The site could be temporarily unavailable or too busy. Try again in a few moments. If you are unable to load any pages, check your computer's network connection. If your computer or network is protected by a firewall or proxy, make sure that Firefox is permitted to access the Web.
چیکار کنم برای چک کردن ایمیل هام؟:n03::n28::n30:

ممکنه مشکل از نت شما باشه (کم بودن سرعت یا مشکل از isp ) یا تیک مربوط به پرو*کسی در مرورگر به صورت فعال باشه که باید تیک پرو*کسی رو بردارین.

با یه مرورگر دیگه مثل کروم یا ie تست کنید ببینین باز میشه یا نه.

روانپریش
24-01-2014, 15:32
قسمتی که فی*لتر شده >> پروک*سی هست.

مسیری که گفته شد مربوط به یاهو مسنجر نیست باید وارد کنترل پنل و Internet Option بشین یا از طریق مرورگر Ie وارد tools و Internet Option بشین وتنظیمات رو در تب Connection چک کنید.

زمان save کردن answer چه اروری میاد ؟ باید تعداد کاراکتر پاسخ حداقل 4 حرف باشه ..

ممکنه مشکل از نت شما باشه (کم بودن سرعت یا مشکل از isp ) یا تیک مربوط به پرو*کسی در مرورگر به صورت فعال باشه که باید تیک پرو*کسی رو بردارین.

با یه مرورگر دیگه مثل کروم یا ie تست کنید ببینین باز میشه یا نه.

با لینوکس بالا میام فقط همین فایرفکس رو داره العان نمیتونم ایمیل هامو چک کنم
راه دیگه ای نیست؟

روانپریش
24-01-2014, 15:55
تو ویندوز با ie میتونم وارد شدم توی فایرفکس تیک مربوط به پرو..ک..سی رو هم زدم باز درست نشد همین ارور رو میده لطفا کمک کنید نمیتونم وارد ایملیم بشم با فایرفکس:

The site could be temporarily unavailable or too busy. Try again in a few moments.
If you are unable to load any pages, check your computer's network connection.
If your computer or network is protected by a firewall or proxy, make sure that Firefox is permitted to access the Web.

V E S T A
24-01-2014, 18:12
تو ویندوز با ie میتونم وارد شدم توی فایرفکس تیک مربوط به پرو..ک..سی رو هم زدم باز درست نشد همین ارور رو میده لطفا کمک کنید نمیتونم وارد ایملیم بشم با فایرفکس:

The site could be temporarily unavailable or too busy. Try again in a few moments.
If your computer or network is protected by a firewall or proxy, make sure that Firefox is permitted to access the Web.

باید تنظیمات پروک*سی روی No Pr*oxy باشه

Cookies و Cache رو یه بار پاک کنید دوباره تست کنید .

اگر بازم درست نشد این تاپیک سوال کنید :

فایرفاکس Firefox - پرسش و پاسخ و مباحث عمومی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Ghaioom
26-01-2014, 10:45

با قند شکن برو ببین چی میشه؟ :n02:

ALI V8
28-01-2014, 13:28
دوستان اگر بخواهیم ایمیل تبلیغاتی بفرستیم به تعداد زیاد کاربر از چه شرکتی باید استفاده کنیم؟

neda jooon
30-01-2014, 09:09
سلام ...
چطور میشه با کسی که ایگنورمون کرده یا تو مسنجر گزینه ی ignore who is not in my yahoo رو زده ارتباط برقرار کرد ؟

یه سو ء تفاهمی شده یکی منو اشتباه گرفته حالا هر چندوقت یه بار برام فوش میفرسته و ایگنورم میکنه ... خوااااهش میکنم اگه راهی هست
بگید من یه ایمیل بدم بگم که من اون شخص نیستم ... بخدا کلافه شدم...

azimi421
30-01-2014, 11:31
آقا من جدیدا هم تو دانلود کردن و هم اتچ کردن از یاهو میل مشکل دارم
نمیدونم مشکل از چیه؟
هرکاری کردم درست نشد، مجبور شدم هرچی ایمیل دارم فوروارد کنم به جی میل بعد از اونجا دانلود کنم؛ خواهشا اگه میدونید کمک کنید:n28:

landscape
30-01-2014, 20:10
سلام به همه دوستان

چند وقت پیش برای یه ایمیلم این ارور اومد:

Dear,

, your account safety is our top priority.

Recently, we have detected some unusual activity on your account and as a result, we've temporarily locked it for your protection. You may unlock your account immediately by logging in on a PC. If you have additional questions, please visit us at

بعد پسوردم رو تغییر دادم...

حالا واسه ی یه ایمیل دیگم هم همین ارور اومده...

مشکل از چیه دوستان؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

VorteX01
30-01-2014, 20:20
سلام به همه دوستان

چند وقت پیش برای یه ایمیلم این ارور اومد:

Dear,

, your account safety is our top priority.

Recently, we have detected some unusual activity on your account and as a result, we've temporarily locked it for your protection. You may unlock your account immediately by logging in on a PC. If you have additional questions, please visit us at

بعد پسوردم رو تغییر دادم...

حالا واسه ی یه ایمیل دیگم هم همین ارور اومده...

مشکل از چیه دوستان؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

این اررور نیست بلکه یک پیغام که در مورد امنیت اکانتتون ایجاد شده، دلیلش هم اینه که میگه چیز های غیر معمول دیده شده مثلاً از انواع IP ها برای ورود به ایمیلتون استفاده کردید شما اگر سوالای امنیتی یادت باشه هیچ مشکلی نیست و وارد ایمیلتون بشید و پسوردتون رو تغییر دهید یا هر کاری که میگه انجام دهید.

ae2009
30-01-2014, 22:17

ارور نمیده میره قسمت بالا اصلا اجرا نمیشه

V E S T A
31-01-2014, 13:19
ارور نمیده میره قسمت بالا اصلا اجرا نمیشه

درسته با آی پی ایران امکان تغییر وجود نداره ..ولی ای پی رو تغییر بدین امکان تغییر Secret Question فعال میشه..

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

chapanah
31-01-2014, 13:38
بابا تحریم ها ورداشته شده. گوگل و فیس بوق اجازه میدن به کاربرای ایرانی من نمیدونم چرا یاهو نمیزاره :n14:

ae2009
31-01-2014, 16:21
درسته با آی پی ایران امکان تغییر وجود نداره ..ولی ای پی رو تغییر بدین امکان تغییر Secret Question فعال میشه..

چه جوری ای پی رو تغییر بدیم؟:n29:

روانپریش
31-01-2014, 16:40
چجوری بعضی ایمیل ها رو به عنوان اسپم معرفی کنم که دیگه حتی وارد پوشه اسپم هم نشن یه روشی بود که ادرس رو کپی میکردیم تو یه منو ایمیل؟

V E S T A
31-01-2014, 16:56
چه جوری ای پی رو تغییر بدیم؟:n29:

از پرو*ک*سی ها استفاده کنید..

ae2009
01-02-2014, 15:15
از پرو*ک*سی ها استفاده کنید..

سخت تر شد! پ.روکسی چی بید دیگه؟!:14:
از کجا گیر بیارم؟

Ghaioom
03-02-2014, 07:39
چجوری بعضی ایمیل ها رو به عنوان اسپم معرفی کنم که دیگه حتی وارد پوشه اسپم هم نشن یه روشی بود که ادرس رو کپی میکردیم تو یه منو ایمیل؟
سلام.
تو تنظیمات ایمیل آره هست اسمشم Blocked addresses

سخت تر شد! پ.روکسی چی بید دیگه؟!:14:
از کجا گیر بیارم؟
فیلتر شکن دیگه! :n02: از گوگل بگیر :n02:

تو یاهو مسنجر وقتی به ایمیل وارد میشم رمزمو میخواد اونم هر بار بزنم قبلا گاهی وقتا رمزمیخواست چرا اخه؟!

mohammadi_4u
03-02-2014, 08:40
سلام.
تو یاهو مسنجر وقتی به ایمیل وارد میشم رمزمو میخواد اونم هر بار بزنم قبلا گاهی وقتا رمزمیخواست چرا اخه؟!

چون ایپی شما احتمالا تعویض میشه.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

روی
03-02-2014, 09:50
سلام
مشکل ایمیل منو کسی میتونه حل کنه؟

روی
03-02-2014, 09:57
من چند وقتی یه ایمیلم بصورت متفاوتی باز میشه که چند روزه پیش همین سوال رو پرسیدم ویکی از دوستان راهنماییم کرد که از جستجو گر دیگه استفاده کنم که مشکل حل شد ولی سرعت باز شدن ایمیلام فوق العاده پایین بود ولی شرایط به نسبت بهتر شده بود ولی امروز هم دوباره این مشکل برای صفحه ایمیلم بوجود اومده وبا اینکه با موزیلا دیگه کارنمیکنم وبا اکسپلورر کار میکنم همون مشکل بوجود اومده
کسی میتونه راهنماییم کنه تا مشکلم برطرف بشه؟

There is a problem with this website's security certificate.

The security certificate presented by this website has expired or is not yet valid.

Security certificate problems may indicate an attempt to fool you or intercept any data you send to the server.

We recommend that you close this webpage and do not continue to this website.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] here to close this webpage. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]())

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] to this website (not recommended). ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این محتوای صفحه ای یه که هنگام باز کردن صفحه ایمیل باز میشه؟
بنظر شما مشکل از کجا میتونه باشه؟

wooooow
04-02-2014, 12:32
جدیدا چطور میشه تو یاهو ایمیل ساخت ؟؟؟؟؟؟؟؟

بخش شماره رو بیاد چه کنیم ؟؟

روانپریش
04-02-2014, 12:45

این سوال منم هست خیلی نیاز به یه ایدی یاهو دارم:n03:چندتا روشم تست کردم یاهو باگشون رو بسته بود

chapanah
04-02-2014, 12:54
این سوال منم هست خیلی نیاز به یه ایدی یاهو دارم:n03:چندتا روشم تست کردم یاهو باگشون رو بسته بود

برید تو گوگل یه جیمیل بسازید بعد وارد یاهو بشید با اکانت جیمیل وارد بشید بعد یه اکانت بسازید من خودم این کارو کردم خیلی هم عالی دوشواری هم نداشت :n02:

Iloveu-ALL
04-02-2014, 13:08

یه سیستم های هست که شماره مجازی میده برای دریافت اس ام اس...
تو گوگل سرچ کنی اینجور سایت ها رو میاره... دقیقه نمی دونم چی باید تایپ کنی تا بیاره

روانپریش
04-02-2014, 13:14
برید تو گوگل یه جیمیل بسازید بعد وارد یاهو بشید با اکانت جیمیل وارد بشید بعد یه اکانت بسازید من خودم این کارو کردم خیلی هم عالی دوشواری هم نداشت :n02:

یکم واضح تر توضیح میدین؟

wooooow
04-02-2014, 14:42

چی شد ؟؟ :n02:
واضح تر بگو !!

یه سیستم های هست که شماره مجازی میده برای دریافت اس ام اس...
تو گوگل سرچ کنی اینجور سایت ها رو میاره... دقیقه نمی دونم چی باید تایپ کنی تا بیاره

میدونم چیو میگی
ولی هرچی میزنم میگه از این شماره زیاد استفاده شده است !!!

ملت ریختن ترکوندن :n02:

mohammadi_4u
04-02-2014, 15:00
یکم واضح تر توضیح میدین؟

با مرورگر وارد جیمیلتون بشید.سپس بدون اینکه جیمیلو ببندید تب جدید باز کنید و سایت یاهومیل رو باز کنید جایی که لاگین یاهو مخاد پایین نوشته گوگل و فیسبوق رو گوگل کلیک کنید و ایدی جدید که میخاید بسازید نیاز به شماره تل نیست.
چندده پیست قبل گفتم این ایدی کلا بیس جیمیل داره و صاحاب جیمیل همه کاره این ایدی هست.
موفق باشید.

روانپریش
04-02-2014, 19:36
با مرورگر وارد جیمیلتون بشید.سپس بدون اینکه جیمیلو ببندید تب جدید باز کنید و سایت یاهومیل رو باز کنید جایی که لاگین یاهو مخاد پایین نوشته گوگل و فیسبوق رو گوگل کلیک کنید و ایدی جدید که میخاید بسازید نیاز به شماره تل نیست.
چندده پیست قبل گفتم این ایدی کلا بیس جیمیل داره و صاحاب جیمیل همه کاره این ایدی هست.
موفق باشید.

ممنون
خب عزیز من با روش شما جلو رفتم ولی هیچ گزینه ای برای ساخت ایدی یاهو نیست تو این صفحه ببینین اینم عکس:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohammadi_4u
04-02-2014, 19:41
ممنون
خب عزیز من با روش شما جلو رفتم ولی هیچ گزینه ای برای ساخت ایدی یاهو نیست تو این صفحه ببینین اینم عکس:

اینجا به جیمیل کانکت شوید فقط پسوردو جهت ادامه میخاد و مرحله بعد میاد و ایدی یاهو که میخاید بسازید رو درخواست میکنه

manli7
04-02-2014, 20:49
سلام

دوستان چه طوری میشه فهمید یه ایمیل کی ساخته شده ؟

روانپریش
04-02-2014, 22:10
اینجا به جیمیل کانکت شوید فقط پسوردو جهت ادامه میخاد و مرحله بعد میاد و ایدی یاهو که میخاید بسازید رو درخواست میکنه

این ارور رو میده مرتب:n03::

mohammadi_4u
05-02-2014, 10:14
این ارور رو میده مرتب:n03::

سلام
جایی که نو پیست قبلی گفته بود پسورد مخاد معطل نکنید و پسوردو بزنید.تشخیص داده که از دو اکانت استفاده شده.کش مرورگرو یه دفه حذف کنید.
با جیمیل کانکت تب جدید لاگین یاهو از طریق گوگل .وارد کردن پسورد جیمیل و پر کردن مشخصات ایمیل جدید.
خیلی راحته :)

Sent from my LT22i using Tapatalk 2

روانپریش
05-02-2014, 13:05
سلام
جایی که نو پیست قبلی گفته بود پسورد مخاد معطل نکنید و پسوردو بزنید.تشخیص داده که از دو اکانت استفاده شده.کش مرورگرو یه دفه حذف کنید.
با جیمیل کانکت تب جدید لاگین یاهو از طریق گوگل .وارد کردن پسورد جیمیل و پر کردن مشخصات ایمیل جدید.
خیلی راحته :)

Sent from my LT22i using Tapatalk 2

کش و کوکی ها و هیستوری و همه چیزا رو پاک کردم بازم همین ارور رو میده:n03::n28:

Iloveu-ALL
05-02-2014, 13:13
سلام چطوری میشه با یک سیستم از 2تا ایمیل استفاده کرد طوری که هیچکدومشون دی اکتیو نشن؟

mohammadi_4u
05-02-2014, 15:22
کش و کوکی ها و هیستوری و همه چیزا رو پاک کردم بازم همین ارور رو میده:n03::n28:

شاید رو جیمیل که وارد میکنید یبار ایدی یاه. ساخته اید؟!! من همین الان تست کردم و به درستی ساخته شد.
شما نیاید با ایمیل یاهو انلاین باشید نه مسنجر نه وب.

mohammadi_4u
05-02-2014, 15:24
سلام چطوری میشه با یک سیستم از 2تا ایمیل استفاده کرد طوری که هیچکدومشون دی اکتیو نشن؟

من الان از ۳ تا استفاده میکنم و داکتیو نمیشن" منظورتون ؟همزمان یعنی با دو مرورگر؟اصلا داکتیو نمیشه.
متوجه منظور نشدم

روانپریش
05-02-2014, 18:22
شاید رو جیمیل که وارد میکنید یبار ایدی یاه. ساخته اید؟!! من همین الان تست کردم و به درستی ساخته شد.
شما نیاید با ایمیل یاهو انلاین باشید نه مسنجر نه وب.

نه اصلا نساختم روش ایدی یاهو
کلا اصلا نه ایمل یاهو دارم نه مسنجر با چندتا مروگر دیگه هم تست کردم همین ارور رو داد:n03:

Iloveu-ALL
05-02-2014, 18:47
آره منظورم همونه! اگه با یه ایدی تو مسنجر باشیم، با یکی دیگه تو سایت چی؟
کلا چه زمانی ایدی دی اکتیو میشه؟

mohammadi_4u
05-02-2014, 21:05
آره منظورم همونه! اگه با یه ایدی تو مسنجر باشیم، با یکی دیگه تو سایت چی؟
کلا چه زمانی ایدی دی اکتیو میشه؟

اشکال نداره با هر مرورگر تو یک ایدی باشید.اشکال نداره .چون رابط مسنجر و میل یک پلاگین هست و شناسایی ایدی توسط یاهو سرور که درصورت باز کردن سایت با لوگ اوت شدن و ایدی جدید لاگین شدن باز هم مسنجر س جاش انلاینه.
زمانی داکتیو میشه که مدت زیادی استفادش نکنید .البته یه نوع داکتیو هست بنام تمپروری یا مدت کوتاه چون پسوردو اشتب بزنید یا چندین ایپی رو تو یک ساعت تعویض کنید..
موفق باشید.:)

mohammadi_4u
05-02-2014, 21:13
سلام

سلام
وقتی وارد ایمیلتون هستید رو پروفایل کلیک کنید و در پایین صفحه رو نکست کلیک کنید صفحه دوم پروفایل نوشته تاریخ پیوست به یاهو.
اما برا ایمیل بقیه مگر اینکه پروفایلشون پابلیک باشه

اگه کسی الایز بسازه تو پروفایل یاهوی خودش یه روش بلدم میتونم تاریخ پروفایلو پیوست ماقبل تاریخ خود یاهو کنم.;)الایز حساب نیست.

mohammadi_4u
05-02-2014, 21:30
نه اصلا نساختم روش ایدی یاهو
کلا اصلا نه ایمل یاهو دارم نه مسنجر با چندتا مروگر دیگه هم تست کردم همین ارور رو داد:n03:
اصلا تو تصویر اون قسمت که پسورد جیمیل مخاد شما با زدن پسورد باید وارد صفحه مشخصات ایمیل یاهو بشید.کاش یکی دیگه از دوستان تست میکردند.من دوتا ساختم از عصر:o

روانپریش
05-02-2014, 21:32
اصلا تو تصویر اون قسمت که پسورد جیمیل مخاد شما با زدن پسورد باید وارد صفحه مشخصات ایمیل یاهو بشید.کاش یکی دیگه از دوستان تست میکردند.من دوتا ساختم از عصر:o

والا پسورد میزنم همون ارور میده
روش دیگه ای نیست بره ساختن؟:n03:

sohrab920
06-02-2014, 19:14
سلام بر دوستان، لطفا راهنماییم کنید.
من وقتی میرم داخل ایمیلم، به صورت متنی باز میشه هیچ عکس و سی اس اسی رو لود نمیکنه.داخل فیس بوک هم میرم همینطوره.
ایمیلم واسم خیلی مهمه..اینطوری نمیتونم باهاش کار کنم...
من فک میکردم چون از فیلتر شکن استفاده میکنم اینطور شده، اما الان از فیلتر شکن هم استفاده نمیکنم.
مرورگرم رو هم عوض کردم ولی باز همینطوره..
لطفا راهنماییم کنید.
ممنون:n16:

Helen joon
09-02-2014, 14:17
برای باز یابی آی دی فراموش شده alternate email

وارد کردم تا لیست آیدی های دیگم ارسال بشه اما پیامی مبنی بر
Please contact Customer Care to retrieve your Yahoo! ID
ارسال کردن دلیلش چیه ؟

sohrab920
09-02-2014, 18:29
چرا کسی تو این انجمن جواب منو نمیده؟؟:(

V E S T A
09-02-2014, 20:53
سلام بر دوستان، لطفا راهنماییم کنید.
من وقتی میرم داخل ایمیلم، به صورت متنی باز میشه هیچ عکس و سی اس اسی رو لود نمیکنه.داخل فیس بوک هم میرم همینطوره.
ایمیلم واسم خیلی مهمه..اینطوری نمیتونم باهاش کار کنم...
من فک میکردم چون از فیلتر شکن استفاده میکنم اینطور شده، اما الان از فیلتر شکن هم استفاده نمیکنم.
مرورگرم رو هم عوض کردم ولی باز همینطوره..
لطفا راهنماییم کنید.
ممنون:n16:

چرا کسی تو این انجمن جواب منو نمیده؟؟:(

سلام

دوست عزیز منم مدت طولانی این مشکل رو با یکی از ایدی های یاهو داشتم که البته بعد از عوض کردن مرور گر و آی پی مشکلم حل شد.

شما کوکی های مرورگرها رو کامل پاک کنید و از یه فیل*تر شکن دیگه استفاده کنید (برای تغییر ای پی) و دوباره امتحان کنید ببینین درست میشه یا نه.

Iloveu-ALL
09-02-2014, 20:57
برا کم کردن اسپم (هرزنامه) چه کار هایی میشه کرد؟ اصلا موثر ست هیچ کاری؟
چطوری میشه یه آدرسی که اخبار سایتش رو میده و اطلاع رسانی میکنه (مثله فیس بوک) یا اسپم میده رو مسدود کرد؟

V E S T A
09-02-2014, 21:00
برای باز یابی آی دی فراموش شده alternate email

وارد کردم تا لیست آیدی های دیگم ارسال بشه اما پیامی مبنی بر
Please contact Customer Care to retrieve your Yahoo! ID
ارسال کردن دلیلش چیه ؟

باید با Customer Care تماس بگیرین این لینک :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

یا

sohrab920
09-02-2014, 21:03
سلام دوست عزیز
ممنون از پاسخ، احتمالا حق با شماست.
حتما این کار رو انجام میدم..
باز هم تشکر:n16:

manli7
09-02-2014, 23:28
سلام

lمن ایدی یکی از دوستان رو میخوام بدونم

نه ایدی خودم رو

سایتی چیزی نیست این اطلاعات رو بده ؟

aligoodbeh
10-02-2014, 12:53
سلام.تعداد صفحات زیاد بود شرمنده نتونستم بخونم.مشکل من اینه که می خوام پرسش های امنیتی ایمیلمو تغییر بدم ولی بلد نیستم.اگه دوستان لطف کنن و کمک کنن ممنون می شم

Iloveu-ALL
10-02-2014, 13:18
سلام.تعداد صفحات زیاد بود شرمنده نتونستم بخونم.مشکل من اینه که می خوام پرسش های امنیتی ایمیلمو تغییر بدم ولی بلد نیستم.اگه دوستان لطف کنن و کمک کنن ممنون می شم

سلام، بعد وارد شدن به صفحه اصلی سایت برو بعد بیا رو اسمت اونجایی که نوشته Hi, example@yahoo.com رو اون بمون بعد برو تو Account info
و Update password-reset info رو بزن.

aligoodbeh
10-02-2014, 13:25
سلام، بعد وارد شدن به صفحه اصلی سایت برو بعد بیا رو اسمت اونجایی که نوشته Hi, example@yahoo.com رو اون بمون بعد برو تو Account info
و Update password-reset info رو بزن.
والا رفتم.ولی اونجایی که نوشته Change questions and answers ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Feval_profile%3F.intl%3Dxe%26.lang%3Den-JO%26.done%3D[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] g6nc233mtl%26.src%3Dcdgm%26.intl%3Dxe%26.lang%3Den-JO%26.scrumb%3DyAwwq624AYh%26.scrumb2%3Dc8CusGEsFa P&.scrumb=yAwwq624AYh&ar=4#) وقتی می زنم هیچ اتفاقی نمیفته حتی چند دقیقه هم وایمیسم ولی چیزی نمی شه. کمک کنین لطفا

V E S T A
10-02-2014, 13:31
والا رفتم.ولی اونجایی که نوشته Change questions and answers ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Feval_profile%3F.intl%3Dxe%26.lang%3Den-JO%26.done%3D[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] g6nc233mtl%26.src%3Dcdgm%26.intl%3Dxe%26.lang%3Den-JO%26.scrumb%3DyAwwq624AYh%26.scrumb2%3Dc8CusGEsFa P&.scrumb=yAwwq624AYh&ar=4#) وقتی می زنم هیچ اتفاقی نمیفته حتی چند دقیقه هم وایمیسم ولی چیزی نمی شه. کمک کنین لطفا

این پست توضیح داده شده

2022# ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

V E S T A
10-02-2014, 14:14
برا کم کردن اسپم (هرزنامه) چه کار هایی میشه کرد؟ اصلا موثر ست هیچ کاری؟
چطوری میشه یه آدرسی که اخبار سایتش رو میده و اطلاع رسانی میکنه (مثله فیس بوک) یا اسپم میده رو مسدود کرد؟

تنها کار فقط بلاک کردن ادرس هست یا تنظیمات اسپم به این صورت باشه که فولدر اسپم هر هفته خالی بشه:

M £ H D I
10-02-2014, 14:31
سلام
به یه آدرسی ایمیل ارسال میکنم بعد بطور اتوماتیک یه نامه حاوی متن زیر میاد که اشاره داره ایمیل تحویل داده نشد ... دلیل؟

Failure Notice
Sorry, we were unable to deliver your message to the following address.
No MX or A records for ....

--- Below this line is a copy of the message.

Received: from [212.82.98.48] by nm31.bullet.mail.ir2.yahoo.com with NNFMP; 10 Feb 2014 10[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif56 -0000
Received: from [212.82.98.87] by tm1.bullet.mail.ir2.yahoo.com with NNFMP; 10 Feb 2014 10[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif56 -0000
Received: from [127.0.0.1] by omp1024.mail.ir2.yahoo.com with NNFMP; 10 Feb 2014 10[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif56 -0000
X-Yahoo-Newman-Property: ymail-3
X-Yahoo-Newman-Id: 762643.45328.bm@omp1024.mail.ir2.yahoo.com
Received: (qmail 54493 invoked by uid 60001); 10 Feb 2014 10[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif56 -0000
DKIM-Signature: v=1; a=rsa-sha256; c=relaxed/relaxed; d=yahoo.com; s=s1024; t=1392029216; bh=h7ac5kFdZS+4h3K3rfm91KzYFmusMImeBAyC2eUx/4U=; h=X-YMail-OSG:Received:X-Rocket-MIMEInfo:X-Mailer:Message-ID:Date:From:Reply-To:Subject:To:MIME-Version:Content-Type; b=UTp8jt51lQOZvRQ9tm5RACzml9SulIp0SN5sJqA1rBlpqf8h XTkRMrmC+KTSi4DpzvL8zXISYo/K2KumwCD2fjwRsGpYzYIp9oZblbe2ssZrpeuqcYurV/J9g3WEFsrkkEGzUMhTlAt047lJQ0HSMzxCfxvkUP88u86w/rZUtqE=
DomainKey-Signature:a=rsa-sha1; q=dns; c=nofws;
s=s1024; d=yahoo.com;
h=X-YMail-OSG:Received:X-Rocket-MIMEInfo:X-Mailer:Message-ID:Date:From:Reply-To:Subject:To:MIME-Version:Content-Type;Failure Notice

sohrab920
10-02-2014, 22:47
سلامی مجدد
با تشکر مجدد از شما
ولی باز هم با انجام این کارها درست نشد.

راه دیگه ای به نظرتون میرسه..ممنون میشم:n30:

sohrab920
10-02-2014, 22:50
سلام بر شما
این پیام به خاطر اینه که احتمالا ایمیل وارد شده با فرمت صحیح نیست ای همچین ایمیلی وجود نداره.
به هر حال این یعنی اینکه ایمیل به طرف مقابل نرسیده..
بهروز باشید

ehsan_iace
10-02-2014, 23:01
ایمیل یاهو الان پیغام میده :

Sorry, we are over capacity.
Please wait a moment and try again.

برای شما هم همینطوره؟

bhrooz555
11-02-2014, 08:40
فوری............. کمک کنید
من یک اکانت یاهو حدود 3 ماه پیش با یک شماره موبایل موقت از همین سایتهای sms موقت ساختم متاسفانه امروز هنگام وارد شدن به ایمیلم با این پیام که در عکس مشاهده میکنید مواجه شدم به او سایتی هم که sms موقت داشت برای دریافت کد رفتم اما خبری از اون شماره ای که موقع ثبت نام وارد کردم نبود.
البته اینم بگم باهاش میشه وارد یاهو مسنجر شد یعنی دی اکتیو نشده فقط برای ورود میگه باید کد sms را از اون شماره را وارد کنم.
حالا به نظر شما باید چ کار کنم آیا راهی وجود داره؟

aligoodbeh
11-02-2014, 14:51
سلام.دوستان یکی مشکل منم حل کنه .برا تغییر دادن سوال و جواب های یاهو به اکانتم رفتم و همه کار ها رو انجام دادم و چیز شکن هم فعال کردم تا بتونم سوال ها و جواب ها رو تغییر بدم. ولی وقتی تغییر می دم و دکمه done رو می زنم پیغام تایید میاد که می گه با موفقیت سوال ها و جواب ها تغییر کرد. وقتی هم می خوام امتحانش کنم که ببینم تغییر کرده یا نه می رم تو قسمت فراموش کردن پسورد و جواب های قبلی رو می زنم با کمال تعجب می بینم کار می کنه در حالی که جواب های جدید زده بودم :n04: اکثر دوستان ماشاالله ایمیل دارن می تونید یه بار امتحان کنید ببینید مال شما هم عوض می شه یانه.لطفا کمککککککککک

mahyarSAMSUNG
11-02-2014, 19:04
میخوام به حدود 30 40 نفر از دوستام یه ایمیل بدم ولی نمیخوام ایمیلهای دوستام توی ایمیل بره . یعنی نمیخوام دریافت کننده های ایمیل ، ایمیل های همدیگرو توی ایمیل ببینن که این ایمیل به چه کسایی فرستاده شده .. کجا باید این گزینه رو فعال کنم ؟ :n27:

ALI V8
11-02-2014, 20:12
چطور میتونم همه ایمیلهام رو تو inbox یه جا حذف کنم؟

Setareh 2006
13-02-2014, 04:13
سلام
با گوشی P1 و خط همراه اول ، وقتی وارد ایمیل یاهو میشیم گزینه ی Attach کردن فایل موجود نیست . چطوری میشه با این گوشی و خط همراه اول ، فایل ضمیمه ایمیل فرستاد ؟

V E S T A
13-02-2014, 13:18
سلامی مجدد
با تشکر مجدد از شما
ولی باز هم با انجام این کارها درست نشد.

راه دیگه ای به نظرتون میرسه..ممنون میشم:n30:

با یه ISP دیگه تست کنید ببینین بازم مشکل وجود داره اگر بازم مشکل وجود داشت و با فیت*ر شکن هم حل نشد مشکل از مرورگرتون هست . از مرورگرهای دیگه استفاده کنید.

V E S T A
13-02-2014, 13:27
فوری............. کمک کنید
من یک اکانت یاهو حدود 3 ماه پیش با یک شماره موبایل موقت از همین سایتهای sms موقت ساختم متاسفانه امروز هنگام وارد شدن به ایمیلم با این پیام که در عکس مشاهده میکنید مواجه شدم به او سایتی هم که sms موقت داشت برای دریافت کد رفتم اما خبری از اون شماره ای که موقع ثبت نام وارد کردم نبود.
البته اینم بگم باهاش میشه وارد یاهو مسنجر شد یعنی دی اکتیو نشده فقط برای ورود میگه باید کد sms را از اون شماره را وارد کنم.
حالا به نظر شما باید چ کار کنم آیا راهی وجود داره؟

شما از device استفاده کردین که برای یاهو ناشناس بوده یعنی ای پی خودتون رو تغییر دادین برای همین ازتون تقاضای فرستادن مجدد کد رو کرده.

یک بار با ای پی که همیشه وارد ایمیل میشدین امتحان کنید یا با گوشی و با نت همیشگی خودتون (ای پی که همیشه با اون ایمیل رو چک میکردین) وارد ایمیل بشین.

میخوام به حدود 30 40 نفر از دوستام یه ایمیل بدم ولی نمیخوام ایمیلهای دوستام توی ایمیل بره . یعنی نمیخوام دریافت کننده های ایمیل ، ایمیل های همدیگرو توی ایمیل ببینن که این ایمیل به چه کسایی فرستاده شده .. کجا باید این گزینه رو فعال کنم ؟ :n27:

شما ادرس های ایمیل رو باید در قسمت BCC بنویسید ( پایین فیلد To)

V E S T A
13-02-2014, 13:39
چطور میتونم همه ایمیلهام رو تو inbox یه جا حذف کنم؟

اگر ایمیلتون تغییر کرده و با تم جدید هست میتونید تیک قسمتی که تو عکس مشخص شده رو بزنید همه ایمیل های inbox انتخاب میشن و همه رو حذف کنید

ولی اگر ایمیلتون تم جدید نداره نمیتونید باید تو هر صفحه تیک مربوط به گزینه مشخص شده رو بزنید و هر صفحه رو جداگانه پاک کنید.

Construction
13-02-2014, 17:19
با گوگل کروم نمیتونم وارد ایمیل یاهو بشم چکار باید کرد؟

V E S T A
14-02-2014, 10:04
سلام
با گوشی P1 و خط همراه اول ، وقتی وارد ایمیل یاهو میشیم گزینه ی Attach کردن فایل موجود نیست . چطوری میشه با این گوشی و خط همراه اول ، فایل ضمیمه ایمیل فرستاد ؟

سلام

بهتر هست سوالات مرتبط با گوشی و اپراتورها رو این انجمن بپرسید :

موبایل و PocketPc ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با گوگل کروم نمیتونم وارد ایمیل یاهو بشم چکار باید کرد؟

مسائل مرتبط با مرورگرها رو این تاپیک بپرسید :

کروم Chrome - پرسش و پاسخ و مباحث عمومی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mahyarSAMSUNG
15-02-2014, 18:46
کسی میتونه بگه یه ایمیل رو به چند نفر میشه داد ؟ آیا نامحدوده آیا محدودیت تعداد نفر داره ؟

sohrab920
15-02-2014, 18:53
سلام
باز هم درست نشد..
میرم تو ایمیل این پیام رو واسم مینویسه و ایمیلم متنی هستش..لطفا کمکم کنید...
Your screen elements are hidden from view. Press Esc or move pointer to the center of the screen to return to Mail.

V E S T A
15-02-2014, 20:16
کسی میتونه بگه یه ایمیل رو به چند نفر میشه داد ؟ آیا نامحدوده آیا محدودیت تعداد نفر داره ؟

فکر میکنم در هر روز 250 یا 300 ایمیل .اگر از حد مجاز بیشتر فرستاده بشه یاهو ایمیل ها رو اسپم تشخیص میده.

سلام
باز هم درست نشد..
میرم تو ایمیل این پیام رو واسم مینویسه و ایمیلم متنی هستش..لطفا کمکم کنید...
Your screen elements are hidden from view. Press Esc or move pointer to the center of the screen to return to Mail.

چیزی که تو پیغام نوشته شده رو انجام دادین ؟

اگر امکان داره یه اسکرین شات از صفحه ایمیلتون بگیرین اینجا بذارین..

sohrab920
16-02-2014, 17:17
سلام
ممنون ازتون.از صفحه ایمیلم عکس گرفتم و واستون میذارم.وقتی وارد ایمیل میشم اینطوری باز میشه.کلید esc رو هم زدم اما اتفاقی نیفتاد..

mahdy2504
18-02-2014, 03:58
سلام من پسورد یاهو آیدی رو به کل فراموش کردم یا تغییر کرده وقتی از قسمت فراموشی پسورد میرم قسمت اول که مربوط به شماره موبایل هست رو می زنم کد به شماره موبایل من ارسال نمیشه چند بار هم سعی کردم اما ارسال نمیشه؟ آیا چون ایران تحریم هستش به این شکل هست و نمیشه بازیابی کرد پسورد رو ؟ آیا در این مرجله هم باید مثل زمان ثبت نام برای ثبت کد ایران تغییراتی انجام میدیدم اینجا هم باید تغییری ایجاد بشه ممنون میشم راهنمایی کنید بدجور گیر کردیم ما..با تشکر

EHSANRASTE
18-02-2014, 12:07
سلام
متاسفانه از یک هفته پیش صندوق پستی بنده بهم ریخته شده و فقط هم تو سیستم من این شکلی است همه مرورگراها رو امتحان کردم با فیلتر شکن وارد شدم ولی فایده نداشته . در ضمن در همه سیستم های دیگر راحت با رمز و پسورد من وارد شده و اصلا مشکلی ندارند .
چکار باید بکنم الان خاهشا همه کارهای شرکت با همین صندوق پستی هستش
اینهم چند تا عکس

روانپریش
18-02-2014, 13:56
با هر اکانت جیمیل چندتا ایدی یاهو میشه ساخت؟

sohrab920
21-02-2014, 21:41
سلام دوست من
صندوق پستی منم یک ماهه که اینطوری شده:( هر کاری میکنم درست نمیشه.نمیدونم باید چکار کنم...:n29:

mohammad_87
22-02-2014, 02:08
سلام
چکار کنم که ایمیل های فرستاده شده از یک سایت مستقیما به یک پوشه خاص بره و به اینباکس نیاد؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
23-02-2014, 06:15
سلام دوستان
ایمیل یکی از همکاران بنده یه مشکل عجیب غریب داره
کاملاً تصادفی متوجه این مشکل شد .

دو روز پیش خواست یه مقدار مطلب رو روی کامپیوتر ذخیره کنه
بعدش به فکرش رسید که اون مطلب رو تویِ ایمیلش هم ذخیره کنه
اما وقتی اون مطلب رو از ایمیل خودش برای خودش ارسال کرد متوجه شده که نرسیده !!!
دوباره ارسال کرد اما باز هم نرسید
وقتی اومد برای بار سوم ارسال کنه متوجه شد که ایمیل اولی تازه رسیده
و بعدش ایمیل دوم هم رسید
بعدش برای بار سوم فرستاد و متوجه شد که 3 دقیقه طول میکشه تا برسه !!!
بعدش برای بنده تویِ یاهو فرستاد باز هم بعد از سه دقیقه رسید !!!!
بنده جوابش رو دادم اما باز هم بعد از 3 دقیقه بهش رسید !!!
بنده از ایمیل خودم برای خودم فرستادم همون لحظه رسید
بعد همکارم از ایمیلش برای یک جی میل فرستاد اما باز هم 3 دقیقه طول کشید تا برسه !!!
اما وقتی از جی میل براش ایمیل میفرستند همون لحظه میرسه !!!!

یعنی برای هر کسی از ایمیلش یک پیام بفرسته چه یاهو چه جی میل باشه 3 دقیقه طول میکشه تا برسه
اگر از یاهو براش ایمیل بفرستند 3 دقیقه بعد میرسه
اگر هم خودش برای خودش ایمیل بفرسته 3 دقیقه طول میکشه تا برسه !!!
اما از جی میل که براش پیام بفرستند همون لحظه میرسه !!!

انگار که ایمیلش تحت کنترل و نظارت باشه .
همکارم یک ایمیل دیگه هم در یاهو داره اما اصلاً این مشکل رو نداره یعنی به هر کسی گفتیم امتحان کرد و این مشکل رو هیچکس جز اون نداره !!!
آیا شما به همچین مشکلی برخورد نکردین ؟
آیا اگر به خودتون ایمیل بزنین درجا میرسه یا طول میکشه ؟
با تشکر

Mohsen EA
24-02-2014, 12:25
سلام
من چند تا سوال دارم
1•
من تو اینباکسم حدود 20000 تا ایمیل دارم
چطوری میتونم همرو حذف کنم؟!
واقعا هی اسکرول بیارم پایین و تیک all رو بزنم خیلی سخته!
حدود 10 تا ایمیلم رو استار دار کردم میخوام اونا حذف نشن:n28:

2•
راهی داره که ایمیل هایی از طرف یه نویسنده (مثلا پی سی ورلد) بجای اینکه تو اینباکس بیاد بره تو یه پوشه؟

روانپریش
24-02-2014, 12:45

کسی جواب این سوال رو میدونه؟:n13:

V E S T A
24-02-2014, 13:30
سلام
چکار کنم که ایمیل های فرستاده شده از یک سایت مستقیما به یک پوشه خاص بره و به اینباکس نیاد؟

سلام

تو ایمیلتون یه پوشه بسازید

بعد از ساخت پوشه وارد Setting بشین و از قسمت Filter تنظیمات رو انجام بدین.

سلام دوستان
ایمیل یکی از همکاران بنده یه مشکل عجیب غریب داره
کاملاً تصادفی متوجه این مشکل شد .

دو روز پیش خواست یه مقدار مطلب رو روی کامپیوتر ذخیره کنه
بعدش به فکرش رسید که اون مطلب رو تویِ ایمیلش هم ذخیره کنه
اما وقتی اون مطلب رو از ایمیل خودش برای خودش ارسال کرد متوجه شده که نرسیده !!!
دوباره ارسال کرد اما باز هم نرسید
وقتی اومد برای بار سوم ارسال کنه متوجه شد که ایمیل اولی تازه رسیده
و بعدش ایمیل دوم هم رسید
بعدش برای بار سوم فرستاد و متوجه شد که 3 دقیقه طول میکشه تا برسه !!!
بعدش برای بنده تویِ یاهو فرستاد باز هم بعد از سه دقیقه رسید !!!!
بنده جوابش رو دادم اما باز هم بعد از 3 دقیقه بهش رسید !!!
بنده از ایمیل خودم برای خودم فرستادم همون لحظه رسید
بعد همکارم از ایمیلش برای یک جی میل فرستاد اما باز هم 3 دقیقه طول کشید تا برسه !!!
اما وقتی از جی میل براش ایمیل میفرستند همون لحظه میرسه !!!!

یعنی برای هر کسی از ایمیلش یک پیام بفرسته چه یاهو چه جی میل باشه 3 دقیقه طول میکشه تا برسه
اگر از یاهو براش ایمیل بفرستند 3 دقیقه بعد میرسه
اگر هم خودش برای خودش ایمیل بفرسته 3 دقیقه طول میکشه تا برسه !!!
اما از جی میل که براش پیام بفرستند همون لحظه میرسه !!!

انگار که ایمیلش تحت کنترل و نظارت باشه .
همکارم یک ایمیل دیگه هم در یاهو داره اما اصلاً این مشکل رو نداره یعنی به هر کسی گفتیم امتحان کرد و این مشکل رو هیچکس جز اون نداره !!!
آیا شما به همچین مشکلی برخورد نکردین ؟
آیا اگر به خودتون ایمیل بزنین درجا میرسه یا طول میکشه ؟
با تشکر

سلام

من با 3 تا ایمیل امتحان کردم:

yahoo.com = همون لحظه میرسه
att.net = همون لحظه میرسه
ymail.com= بعد از 3 دقیقه میرسه

V E S T A
24-02-2014, 13:33
سلام
من چند تا سوال دارم
1•
من تو اینباکسم حدود 20000 تا ایمیل دارم
چطوری میتونم همرو حذف کنم؟!
واقعا هی اسکرول بیارم پایین و تیک all رو بزنم خیلی سخته!
حدود 10 تا ایمیلم رو استار دار کردم میخوام اونا حذف نشن:n28:

2•
راهی داره که ایمیل هایی از طرف یه نویسنده (مثلا پی سی ورلد) بجای اینکه تو اینباکس بیاد بره تو یه پوشه؟

سلام

برای قسمت اول سوال :

صبر کنید تمام ایمیل های اینباکس تو صفحه لود بشه و این پست توضیحات رو انجام بدین : 2078# ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای قسمت دوم سوال :

این پست توضیح داده شده 2093# ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

V E S T A
24-02-2014, 13:37

کسی جواب این سوال رو میدونه؟:n13:

اگر منظورتون استفاده از جیمیل به عنوان Alternate Email هست که محدودیتی نداره ..

Mohsen EA
24-02-2014, 13:44
سلام

برای قسمت اول سوال :

صبر کنید تمام ایمیل های اینباکس تو صفحه لود بشه و این پست توضیحات رو انجام بدین : 2078# ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای قسمت دوم سوال :

این پست توضیح داده شده 2093# ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ممنون
درسته
ولی همه ایمیل ها لود نمیشه صفحه به صفحه لود میشه (تم جدید هم هست) بایداسکرول رو بکشم پایین همش

روانپریش
24-02-2014, 13:46
اگر منظورتون استفاده از جیمیل به عنوان Alternate Email هست که محدودیتی نداره ..

من با جیمیلم العان یه ایدی یاهو ساختم گفتم میشه بازم باهاش بسازم؟:n13:

MOHAMMAD_ASEMOONI
24-02-2014, 14:33
ممنون
درسته
ولی همه ایمیل ها لود نمیشه صفحه به صفحه لود میشه (تم جدید هم هست) بایداسکرول رو بکشم پایین همش

سلام .
از قسمت تنظیمات میتونین تعداد ایمیلهای هر صفحه رو تغییر بدین . پیش فرضش 10 هست اگر اشتباه نکنم .
شما میتونین 20 یا 50 رو انتخاب کنین .
100 و 200 هم داره .
اين هم روشش در yahoo help
اما اگر میخواین همه ی ایمیلهای توی یک پوشه رو ندیده حذف کنین میتونین از گزینه ی empty که کنار فولدر نوشته شده استفاده کنین .

MOHAMMAD_ASEMOONI
24-02-2014, 14:38
من با جیمیلم الان یه ایدی یاهو ساختم گفتم میشه بازم باهاش بسازم؟:n13:

سلام
ساختن ای دی یاهو با جی میل چه منفعتی داره ؟
منظورم اینه که چه سودی میبریم اگر اینجوری ای دی یاهو بسازیم ؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
24-02-2014, 14:44
دوستان بی زحمت یک ایمیل به خودتون بزنین ببینید چقدر طول میکشه تا برسه ؟
یکی از دوستان بنده دقیقاً 3 دقیقه طول میکشه تا ایمیل خودش رو دریافت کنه !!!!
شما چی ؟

V E S T A
24-02-2014, 14:48
دوستان بی زحمت یک ایمیل به خودتون بزنین ببینید چقدر طول میکشه تا برسه ؟
یکی از دوستان بنده دقیقاً 3 دقیقه طول میکشه تا ایمیل خودش رو دریافت کنه !!!!
شما چی ؟

اگر تست من براتون معتبر هست :

سلام

من با 3 تا ایمیل امتحان کردم:

yahoo.com = همون لحظه میرسه
att.net = همون لحظه میرسه
ymail.com= بعد از 3 دقیقه میرسه

اگر نه بقیه دوستان تست کنن

hp980
25-02-2014, 17:24
سلام
ساختن ای دی یاهو با جی میل چه منفعتی داره ؟
منظورم اینه که چه سودی میبریم اگر اینجوری ای دی یاهو بسازیم ؟
چون مستقيما نميتونيد ايميل جديد ياهو درست كنيدو شماره تلفن ايران رو قبول نميكنه.
البته ظاهرا الان با جي ميل هم نميشه اكانت جديد ياهو درست كرد.
دوستان روش جديدي براي ساختن اكانت ياهو سراغ نداريد ؟(به جز جيميل و سايتهاي اس ام اس (چون شماره هاي اون سايتها رو هم الان قبول نميكنه))
ممنون

MOHAMMAD_ASEMOONI
25-02-2014, 18:33
چون مستقيما نميتونيد ايميل جديد ياهو درست كنيدو شماره تلفن ايران رو قبول نميكنه.البته ظاهرا الان با جي ميل هم نميشه اكانت جديد ياهو درست كرد.دوستان روش جديدي براي ساختن اكانت ياهو سراغ نداريد ؟(به جز جيميل و سايتهاي اس ام اس (چون شماره هاي اون سايتها رو هم الان قبول نميكنه))ممنونسلام . نمیشه یه شماره الکی مال یه کشور دیگه بنویسین ؟ بنده الان یه ایمیل یاهو درست کردم , شماره هم الکی نوشتم قبول کرد
البته اولش یه شماره از توی گوگل پیدا کردم نوشتم , گفت این شماره رو خیلیها برای آی دی گرفتن ثبت کرده اند
بعدش کمی تغییرش دادم قبولش کرد و آی دی ثبت شد
البته برای ایران شاید لازم باشه از فیـلتـرشکـن استفاده کنین

hp980
26-02-2014, 10:07
سلام . نمیشه یه شماره الکی مال یه کشور دیگه بنویسین ؟ بنده الان یه ایمیل یاهو درست کردم , شماره هم الکی نوشتم قبول کرد
البته اولش یه شماره از توی گوگل پیدا کردم نوشتم , گفت این شماره رو خیلیها برای آی دی گرفتن ثبت کرده اند
بعدش کمی تغییرش دادم قبولش کرد و آی دی ثبت شد
البته برای ایران شاید لازم باشه از فیـلتـرشکـن استفاده کنین
سلام
جالبه !!!:n02:
به شماره اي كه داديد يك كد مياد كه اون رو بايد تو سايت وارد كنيد تا ايميل فعال بشه و بدون اينكار نميتونيد ايميل بسازيد:n09:

MOHAMMAD_ASEMOONI
26-02-2014, 14:23
سلام
جالبه !!!:n02:
به شماره اي كه داديد يك كد مياد كه اون رو بايد تو سايت وارد كنيد تا ايميل فعال بشه و بدون اينكار نميتونيد ايميل بسازيد:n09:

سلام
این یاهو و جی میل بعضی وقتها خیلی دستور میدند و باید یه جوری روشون رو کم کرد .
بنده از موبایلی استفاده میکنم که سال 2010 اومده بازار
برای عوض کردن پاسوورد یا وارد شدن به account میگه باید از desktop وارد بشین اما بنده با یکی دو تا ترفند ساده وارد میشم و پاسوورد عوض میکنم .
بنده آی دی رو با مرورگر opera 10 ساختم
mobile view رو خاموش کردم و وارد قسمت new acco
gmail هم برای ساختن آی دی جدید میگه باید از desktop وارد بشین
با یه ترفند ساده آی دی رو از موبایل میسازم
=====================================

برای ساختن آی دی جدید اول وارد این صفحه شدم
بعدش از قسمت sign up now وارد این صفحه شدم
اونجا که پرچم امریکا هست ( اولی ) همون شماره موبایل امریکا که از توی نت پیدا کردم رو نوشتم
گفت خیلیها این رو دادند
کمی تغییرش دادم قبولش کرد
پائینی رو هم نوشتم
90987654
همین
آی دی ثبت شد و بعد هم از یه مرورگر دیگه امتحانش کردم . پیام هم فرستادم
اون مسجی که میگین به موبایلتون میفرسند , مربوط به gmail هست
البته همون هم حتماً يه راهی داره که گولش بزنین و آی دی رو بسازین
حوصله میخواد این کارها

noisymind
05-03-2014, 00:24
دوستان شما با ایمیل یاهوتون الان مشکلی ندارید؟ یعنی راحت وارد میشید ؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
05-03-2014, 01:04
دوستان شما با ایمیل یاهوتون الان مشکلی ندارید؟ یعنی راحت وارد میشید ؟سلام . الان توی یه روزنامه ی اینترنتی خوندم که دوباره کابل دریائیِ اینترنت نزدیک مصر قطع شده و باعث مشکلات در اینترنت منطقه خاور میانه شده

boy iran
05-03-2014, 20:50
سایت یاهو باز میشه ولی تو ایمیل نمیره مشکل چیه

ehsan_iace
05-03-2014, 20:57
سایت یاهو باز میشه ولی تو ایمیل نمیره مشکل چیه

برای من با فایرفاکس باز میشه!

kaivanika
09-03-2014, 20:46
دوستان کار بلد چند سئوال
من یه ایمیل یاهو دارم که باهاش اپل ایدی ساختم و الان رو گوشیمه
و گوشیم ریستور شده و الان اپل ایدی رو میخوا د

مشکلم اینجاس
من پاسورد اپل ایدی یادم نیس
پاسورد ایمیل یاهو یادم نیس
پاسورد ایمیل ریکاوری که واسه ساخت یاهو بهش دادم یادم نیست

آیا روشی هست که من ثابت کنم که این ایمیل واسه منه ؟
چطوری میشه با خود یاهو ارتباط برقرار کرد و بهشون ثابت کرد که این ایمیل واسه خودمه ؟

V E S T A
09-03-2014, 23:06
دوستان کار بلد چند سئوال
من یه ایمیل یاهو دارم که باهاش اپل ایدی ساختم و الان رو گوشیمه
و گوشیم ریستور شده و الان اپل ایدی رو میخوا د

مشکلم اینجاس
من پاسورد اپل ایدی یادم نیس
پاسورد ایمیل یاهو یادم نیس
پاسورد ایمیل ریکاوری که واسه ساخت یاهو بهش دادم یادم نیست

آیا روشی هست که من ثابت کنم که این ایمیل واسه منه ؟
چطوری میشه با خود یاهو ارتباط برقرار کرد و بهشون ثابت کرد که این ایمیل واسه خودمه ؟

در صورتی که info رو داشته باشین چت با ادمین های یاهو هست برای اکتیو کردن یاهو یا مشکلات دیگه هست. تو نت درباره نحوه چت کردن با ادمین یاهو سرچ کنید ..

اپل ایدی رو فکنم از iTunes یا سایت اپل میتونید ریست پسورد کنید. بعد از کلیک روی Forget یه لینکی باز میشه میتونید forget apple id رو بزنید ببینید میتونید با security question پسورد رو عوض کنید یا نه؟

kaivanika
10-03-2014, 01:18
در صورتی که info رو داشته باشین چت با ادمین های یاهو هست برای اکتیو کردن یاهو یا مشکلات دیگه هست. تو نت درباره نحوه چت کردن با ادمین یاهو سرچ کنید ..

اپل ایدی رو فکنم از iTunes یا سایت اپل میتونید ریست پسورد کنید. بعد از کلیک روی Forget یه لینکی باز میشه میتونید forget apple id رو بزنید ببینید میتونید با security question پسورد رو عوض کنید یا نه؟

اپل ایدی رو میدونم مشکل اینه که هیچی یادم نیست

ولی اگه ایمیل یاهو پاسوردشو بدونم میتونم ریکاوری کنم
واسه یاهو هیچ راهی نیست واسه تایید هویت ؟ ار طریق پاسپورت یا هر روشه دیگه ای ؟؟؟

V E S T A
10-03-2014, 01:42
اپل ایدی رو میدونم مشکل اینه که هیچی یادم نیست

ولی اگه ایمیل یاهو پاسوردشو بدونم میتونم ریکاوری کنم
واسه یاهو هیچ راهی نیست واسه تایید هویت ؟ ار طریق پاسپورت یا هر روشه دیگه ای ؟؟؟

از طریق این لینک اگر security question یاهو رو یادتون باشه یا از طریق Alternate Email میتونید پسورد رو عوض یا بازیابی کنید اگر نه که راه حل دیگه ای نیست..

djbehnam73
16-03-2014, 15:02
سلام دوستان خسته نباشید
من جدیدا واسم مشکلی پیش اومده که نمی تونم به ایمیلم هام دسترسی پیدا کنم یعنی همش looding انجام میده دلیلش رو نمی دونم چیه ولی اگه می تونید کمکم کنید
در ضمن این کار ها رو انجام دادم :
1 - با مرورگر های دیگه امتحان کردم نشد!
2- با وی - پی - ان ک - ر - ی -و امتحان کردم نشد !
3 - مودم رو خاموش روشن کردم نشد !
4 - مشکل از سرعتم هم نیست چون 8 مگابایت بر ثانیه هست !
فقط با گوشی با همین IP رفتم تو ایمیلم هیچ مشکلی نداشت !
اینم لینک
CODE] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]
[/CODE]

Iloveu-ALL
16-03-2014, 15:11
سلام دوستان خسته نباشید
من جدیدا واسم مشکلی پیش اومده که نمی تونم به ایمیلم هام دسترسی پیدا کنم یعنی همش looding انجام میده دلیلش رو نمی دونم چیه ولی اگه می تونید کمکم کنید
اینم لینک
[/CODE]

دوست عزیز برای آپلود عکس بهتره از آپلودسنتر عکس استفاده کنید! مثله [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چه موقع گیر میکنه موقع وارد شدن؟

djbehnam73
16-03-2014, 15:16
دوست عزیز برای آپلود عکس بهتره از آپلودسنتر عکس استفاده کنید! مثله [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چه موقع گیر میکنه موقع وارد شدن؟
بله
زمانی که وارد میشم اینطوری میشه !

V E S T A
16-03-2014, 15:19
سلام دوستان خسته نباشید
اینم لینک
[/CODE]

سلام

یه تستی کنید

اول اینکه صفحه ای غیر از ایمیلتون تو مرورگر باز نکنید.

وقتی وارد ایمیلتون شدید از قسمت Setting سربرگ viewing email گزینه Basic رو انتخاب کنید.

دوباره تست کنید ایمیل ها باز میشن یا نه.

djbehnam73
16-03-2014, 15:35
سلام

یه تستی کنید

اول اینکه صفحه ای غیر از ایمیلتون تو مرورگر باز نکنید.

وقتی وارد ایمیلتون شدید از قسمت Setting سربرگ viewing email گزینه Basic رو انتخاب کنید.

دوباره تست کنید ایمیل ها باز میشن یا نه.
دوسته عزیز من یه ذره گیج شدم میشه با شکل توضیح بدی !
در ضمن الان این ارور رو میده !!

V E S T A
16-03-2014, 15:48
دوسته عزیز من یه ذره گیج شدم میشه با شکل توضیح بدی !
در ضمن الان این ارور رو میده !!

اگر امکانش هست یعنی تنظیمات ایمیل فعال هست از بالا سمت راست روی این قسمت کلیک کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از منوی باز شده setting رو انتخاب کنید:

و در صفحه باز شده basic رو انتخاب کنید :

اگر با این روش حل نشد و ارور دوباره اومد از لینکی که بهتون معرفی شده مشکلتون رو اطلاع بدین..

djbehnam73
16-03-2014, 15:55
اگر امکانش هست یعنی تنظیمات ایمیل فعال هست از بالا سمت راست روی این قسمت کلیک کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از منوی باز شده setting رو انتخاب کنید:

و در صفحه باز شده basic رو انتخاب کنید :

اگر با این روش حل نشد و ارور دوباره اومد از لینکی که بهتون معرفی شده مشکلتون رو اطلاع بدین..
برای من setting نداره !

V E S T A
16-03-2014, 15:57
برای من setting نداره !

وقتی روی این قسمت کلیک میکنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه منو باز میشه لطفا از منو عکس بگیرین اینجا بذارین ..

djbehnam73
16-03-2014, 16:06
وقتی روی این قسمت کلیک میکنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه منو باز میشه لطفا از منو عکس بگیرین اینجا بذارین ..
ببینید فقط این ها رو داره

Help ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Send Feedback ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Privacy ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Terms ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

About our Ads ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Account Info ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]**[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 26amp;.src=cdgm%26amp;.intl=us%26amp;.lang=en-US)

djbehnam73
16-03-2014, 16:15
خب به طور غیر عادی setting ظاهر شد و طبق اون چیزی که گفته بودید اینکار ها رو کردم درست شد !
خب الان می تونم به حالت قبل دوباره برگردونم ؟؟؟؟

V E S T A
16-03-2014, 16:19
ببینید فقط این ها رو داره

Help ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Send Feedback ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Privacy ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Terms ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
About our Ads ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Account Info ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]**[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 26amp;.src=cdgm%26amp;.intl=us%26amp;.lang=en-US)

عجیبه که setting نیست .

اروری که براتون میاد اینجا توضیح داده شده :

این چند مرحله که گفته شده رو انجام بدین ببینین درست میشه ؟

V E S T A
16-03-2014, 16:20
خب به طور غیر عادی setting ظاهر شد و طبق اون چیزی که گفته بودید اینکار ها رو کردم درست شد !
خب الان می تونم به حالت قبل دوباره برگردونم ؟؟؟؟

بله میتونید به حالت قبل برگردونید بالای لیست ایمیل ها یه قسمتی هست به نام :

Switch to the newest Yahoo Mail

این قسمت رو کلیک کنید به حالت قبلی بر می گرده.

djbehnam73
16-03-2014, 16:21
عجیبه که setting نیست .

اروری که براتون میاد اینجا توضیح داده شده :

این چند مرحله که گفته شده رو انجام بدین ببینین درست میشه ؟

خب دوباره که بر می گردونم باز هم همون مشکل ایجاد میشه !

V E S T A
16-03-2014, 16:26
خب دوباره که بر می گردونم باز هم همون مشکل ایجاد میشه !

مشکلتون تو لینکی که معرفی کردم توضیح داده شده (ارور 19)

مواردی که توضیح داده شده رو انجام بدین

djbehnam73
16-03-2014, 16:32
مشکلتون تو لینکی که معرفی کردم توضیح داده شده (ارور 19)

مواردی که توضیح داده شده رو انجام بدین

خب با یه مرورگر و همچنین با یه سیستم عامل وارد شدم ، کوکی رو حذف کردم ، history رو delet کردم دقیقا تمام کار های این روو انجام دادم !
ولی نشد!

V E S T A
16-03-2014, 16:34
خب با یه مرورگر و همچنین با یه سیستم عامل وارد شدم ، کوکی رو حذف کردم ، history رو delet کردم دقیقا تمام کار های این روو انجام دادم !
ولی نشد!

متاسفانه دیگه کاری از دست من بر نمیاد :n02:

باید با یاهو تماس بگیرین یا از ایمیل به حالت Basic استفاده کنید.

djbehnam73
16-03-2014, 16:37
مشکلم رو نوشتم خواستم بدم یاهو دیدم هی ارور میده خداییش اینم نشد !

mojtaba2321
17-03-2014, 01:48
سلام
کد Yahoo login verification به چه دردی میخوره؟
اگه این کد رو داشته باشیم میتونم وارد ایمیل شخصی بشیم؟(بدون دونستن پسورد؟)

MOHAMMAD_ASEMOONI
17-03-2014, 03:53
سلام
کد Yahoo login verification به چه دردی میخوره؟
اگه این کد رو داشته باشیم میتونم وارد ایمیل شخصی بشیم؟(بدون دونستن پسورد؟)

سلام
برای ایمنی بیشتر هست تا اگر کسی پاسوردتون رو به دست آورد باز هم نتونه وارد ایمیلتون بشه
شما با اضافه کردن مشخصات کامپیوترتون و مکانتون به یاهو مانع از ورود دیگران به ایمیلتون از جای دیگه یا کامپیوتر دیگه میشین
اگر خودتون هم برید جای دیگه یا از یک کامپیوتر دیگه بخواین وارد ایمیلتون بشین ازتون دو تا سوال امنینی رو میپرسه که موقع ساختن ایمیلتون ثبت کردین
یا میتونین به جای اون دو سوال شماره موبایل خودتون رو بدین تا براتون کد شناسائی ارسال بشه وقتی که از یه کامپیوتر دیگه یا مکان دیگه بخواین وازد ایمیلتون بشه .
دستورالعمل راه اندازی این سرویس :
البته چیز جدیدی نیست
از گوگل یاد گرفتند .
گوگل یک گزینه ی دیگه هم داره و اون ثبت یک ایمیل برای تائید شناسائی صاحب اصلی ایمیل هست .

amirkalak6
21-03-2014, 16:22
سلام

دوستان یه مشکل اساسی برام پیش اومده اینه که تو یاهو با هر مرورگری وقتی میخوام فایلای attach شده رو دانلود کنم دانلود نمیشه حدود 5-6 تا مرورگر امتحان کردم نشد....

amirkalak6
21-03-2014, 16:24
تو عکس معلومه... اسکن میشه ولی بعدش هیچ اتفاقی نمیوفته...

تو موبایل درسته تو سیستمم با هر ایمیلیم برم باز همین مشکله......

Iceboy_LOVE
27-03-2014, 08:29
سلام . من یه مشکلی دارم که هر موقع میخوام وارد ایمیل یاهو بشم از من پسورد میخواد و اتوماتیک وارد نمیشم . اعصاب خورد کن شده

در صورتی کوکی و کش و History مرورگر فایر فاکس خیلی وقته که اصلا پاک نمیکنم و دست نخورده .

MOHAMMAD_ASEMOONI
28-03-2014, 10:18
سلام . من یه مشکلی دارم که هر موقع میخوام وارد ایمیل یاهو بشم از من پسورد میخواد و اتوماتیک وارد نمیشم . اعصاب خورد کن شده در صورتی کوکی و کش و History مرورگر فایر فاکس خیلی وقته که اصلا پاک نمیکنم و دست نخورده .سلام . شاید تیکِ remember me رو موقع log in کردن نمیزنید . یا مرورگر طوری تنظیم شده که موقع بسته شدن اتوماتیک کوکیها رو پاک کنه .

MOHAMMAD_ASEMOONI
28-03-2014, 10:25
سلامدوستان یه مشکل اساسی برام پیش اومده اینه که تو یاهو با هر مرورگری وقتی میخوام فایلای attach شده رو دانلود کنم دانلود نمیشه حدود 5-6 تا مرورگر امتحان کردم نشد....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سلام . بنده تو ایران همین مشکل رو داشتم . شرکت اینترنت رو عوض کردم درست شد

elite82
28-03-2014, 21:19
چططور میشه یک نفر که به ما ایمیل میده رو محدود کرد...

Ghaioom
28-03-2014, 21:54
سلام.

الان نمیتونم برم داخل یاهو مسنجر داخل ایمیل هم که میره عکسا یا فلش نیست. فقط متن میاد با لینک!! نمیدونم از ویندوزه یا چیزای دیگه؟!

گرافیک نصب نیست به نظرتون از اینه؟ هر کی مشکل داشته قبلا بگه من همون راهو برم.
هیستوری هم پاک نکردم هنوز.

ویرایش:

درست شد! از تاریخ سیستم بوده که یادم رفته درستش کنم یه جا هم نوشته بوده که من نخونده بودم بعدا دوباره خوندم فهمیدم!

mx_2dar
29-03-2014, 22:23
دوستان راهی برای ارور
Your password cannot include any part of your name
در هنگام ریست کردن پسورد در یاهو هست ؟
مشکل وقتی پیش اومد برای مدتی لوگین نکردم و وقتی خواستم لوگین کنم ارور wrong password داد و حالا با ایمیل بکاپ و سوال امنیتی وارد مرحله ریست میشه ولی با این ارور نمیشه ریستش کرد اطلاعات اکانت هست و به نظر نمیاد اکانت پاک شده باشه وگرنه نمیشد پسوردش رو ریست کرد
در گوگل هم سرچ زدم مشکل عمومی هست

B3HZ@D
30-03-2014, 13:01
درود

شما در پسورد جدید نباید از نام کاربریتون در پسورد مورد نظر استفاده کنید و همه اینها بخاطر بالا بردن امنیت یوزر و پسورد شماست . بهتره از کلمات و حروف های دیگه استفاده کنین .

mx_2dar
30-03-2014, 16:19
درود

شما در پسورد جدید نباید از نام کاربریتون در پسورد مورد نظر استفاده کنید و همه اینها بخاطر بالا بردن امنیت یوزر و پسورد شماست . بهتره از کلمات و حروف های دیگه استفاده کنین .

هر ترکیبی از علائم از قبیل $ ، % # @ و حروف بزرگ و کوچک و اعداد رو بکار بردم اما این مشکل حل نمیشه

fariborz.j
31-03-2014, 13:58
با سلام
الان يه مدتي هس كه نمي تونم در هيچ سايت ياهو عضو بشم و ارور زير رو ميده

لطفا راهنمايي كنيد

Verify Your Email Address

Your email address is not linked to a Yahoo ID. To join this group, you need to link your email address to a Yahoo account.

در حالي كه قبلا تو هر گروهي مي خواستم راحت عضو ميشدم

MOHAMMAD_ASEMOONI
01-04-2014, 10:26
هر ترکیبی از علائم از قبیل $ ، % # @ و حروف بزرگ و کوچک و اعداد رو بکار بردم اما این مشکل حل نمیشهسلام .حرف اول پاسوورد باید بزرگ باشه

deaddeaddead
09-04-2014, 11:24
سلام
آیا بدون شماره ی موبایل میشه mail جدید ساخت ؟
کشور ایران رو تو لیستش نداره...

m-a14
09-04-2014, 13:48
سلام

تو یاهو فعلا نمیشه میل جدید باز کرد ولی جیمیل می شود باز کرد

mohammadi_4u
09-04-2014, 16:39
سلام

سلام
بله میتونیدبسازید.
نیازی نیست شماره.روش تغییر سورس هنوز جواب میده (ویدیو اپاراتو ببینید).شماره الکی بزنید اما تحت پیش شماره ایران و تعداد ارقام درست.

9858
10-04-2014, 11:19
سلام سوال در مورد مسنجر یاهو دارم . من وقتی ایدیمو باز کردم پیام زیر به صورت آف برام اومد از طرف ایدی به نام :yahoo-messenjerو این ایدی خود به خود رفته بود جز لیست کانتکتام

For your safety, we have temporarily disabled some features of Yahoo! Messenger. Please sign in to [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] from a desktop computer, tablet, or smartphone and sign in again to Messenger to restore full access

سوالم اینه که کسی تا به حال با این پیام مواجه شده ؟ آیا یاهو برای کاربراش پیام میده ؟

meisamking
11-04-2014, 17:38
سلام به همه من چند وقته یاهوم دیگه شکل های متحرک نشون نمیده کسی میدونه مشکلش چیه اگه کسی میدونه بگه :(

ehsan_iace
14-04-2014, 14:45
من امروز نمیتوانم ایمیلهایم را در یاهومیل بخوانم وقتی روی اسمش کلیک میکنم هیچ کاری نمیکنه!

مرورگرم هم فایرفاکس هست

کش فایرفاکس را هم خالی کردم اما حل نشد!

سرعت اینترنت هم خوبه و مشکلی با بقیه سایتها ندارم

3274
14-04-2014, 20:41
من امروز نمیتوانم ایمیلهایم را در یاهومیل بخوانم وقتی روی اسمش کلیک میکنم هیچ کاری نمیکنه!

مرورگرم هم فایرفاکس هست

کش فایرفاکس را هم خالی کردم اما حل نشد!

سرعت اینترنت هم خوبه و مشکلی با بقیه سایتها ندارم
متاسفانه این مشکلی هست که در قالب جدید یاهو مدتهاست وجود داره و گاه وقتی عجله هم داشته باشیم باعث میشه کلا بی خیال ایمیل ها بشیم
ولی بطور معمول گاه بین 30 ثانیه تا دو دقیقه باید صبر کرد تا خودش به راه راست بیاد

ehsan_iace
16-04-2014, 15:11
متاسفانه این مشکلی هست که در قالب جدید یاهو مدتهاست وجود داره و گاه وقتی عجله هم داشته باشیم باعث میشه کلا بی خیال ایمیل ها بشیم
ولی بطور معمول گاه بین 30 ثانیه تا دو دقیقه باید صبر کرد تا خودش به راه راست بیاد

من راهی که برایش پیدا کردم این است:

جاوا اسکریپ مرورگرم را غیرفعال میکنم و بعد وارد سایت یاهومیل میشوم یک پیغام میدهد که فعالش کن یا روی لینک پایین صفحه کلیک کن، روی لینک پایین کلیک میکنم که میرود نسخه قبلی یاهومیل را که سبکتر است و زودتر لود میشود را میاورد

Milad4171
20-04-2014, 11:05
متاسفانه قالب گرافیکی یاهو میل مشکلات بیشماری داره. که مهمترینش که من باهاش مشکل دارم تفاوت بسیار بسیار محسوس و غیر قابل تشخیص ایمیل های خونده شده و نخونده شده هست
برای برطرف کردن مشکلاتی که بابت تم گرافیکی یاهو باهاش موجه میشد ، تم رو به حالت Basic تغییر بدین.

برای این کار روی آیکون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کلیک کنید در منوی باز شده وارد قسمت settings بشین
در تب Viewing Email و بخش Mail Version گزینه Basic را انتخاب کنید و در آخر تنظیمات را Save کنید.

برای برگشت به حالت قبلی و گرافیکی میتونید در بالای ایمیلها در قسمت راست صفحه گزینه Switch to the newest Yahoo Mail را انتخاب کنید

ernest1
20-04-2014, 14:15
من یه ایمیل یاهو دارم که تقریبا میشه گفت بیچاره ام کرده
چند بار پسورد رو عوض کردم و یا از یکی دو تا کامپیوتر وارد شم الان برای وری فای یا تایید اسم جوانترین بچه ام رو میخواد که میگه سال 2009 وارد کردی!
اصلا هم یادم نیست اون زمان چی زده..فقط یادمه یه چیزی زدم که رد بشه
چکار باید کرد؟
Answer your security question
What is your youngest child's nickname?

Milad4171
20-04-2014, 14:19
من یه ایمیل یاهو دارم که تقریبا میشه گفت بیچاره ام کرده
چند بار پسورد رو عوض کردم و یا از یکی دو تا کامپیوتر وارد شم الان برای وری فای یا تایید اسم جوانترین بچه ام رو میخواد که میگه سال 2009 وارد کردی!
اصلا هم یادم نیست اون زمان چی زده..فقط یادمه یه چیزی زدم که رد بشه
چکار باید کرد؟
Answer your security question
What is your youngest child's nickname?

شما موقع ثبت نام یا باید این Answer رو جواب بدین یا ایمیل ریکاوری داده باشین ( تو جواب سوالا اسم خودتون رو بدین . من خودم بار اول اسم خودم رو داده بودم )
اگه ایمیل ریکاوری دادین اونو امحتان کنید. ریست پسورد رو به اون ایمیل ارسال میکنه!
راه دیگه ای بعید میدونم داشته باشه!

ernest1
20-04-2014, 15:06
شما موقع ثبت نام یا باید این Answer رو جواب بدین یا ایمیل ریکاوری داده باشین ( تو جواب سوالا اسم خودتون رو بدین . من خودم بار اول اسم خودم رو داده بودم )
اگه ایمیل ریکاوری دادین اونو امحتان کنید. ریست پسورد رو به اون ایمیل ارسال میکنه!
راه دیگه ای بعید میدونم داشته باشه!

تقریبا سه یا چهار با ایمیل ریکاوری دادم
پسورد جدید بهم اختصاص میده، بعد که میام ایمیل اصلی رو وارد بشم دوباره همین سوال رو میکنه، اصلا هم یادم نیست چی دادم قبلا، خیلی هم امتحان کردم

MOHAMMAD_ASEMOONI
20-04-2014, 16:12
تقریبا سه یا چهار با ایمیل ریکاوری دادمپسورد جدید بهم اختصاص میده، بعد که میام ایمیل اصلی رو وارد بشم دوباره همین سوال رو میکنه، اصلا هم یادم نیست چی دادم قبلا، خیلی هم امتحان کردمسلام . ظاهراً تنها راه تماس با CUSTOMER CARE SERVICE هست . در صفحه های قبل توضیح و لینکش هست

MOHAMMAD_ASEMOONI
22-04-2014, 01:30
سلام
اگر پاسوورد ایمیلتون رو فراموش کردین از طریق فیـسـبوک و تـویتـر هم میشه با yahoo customer service تماس گرفت
توی google بنویسید :
yahoo customer care on facebook
یا
yahoo customer care on twitter
بنویسید
Hi
I have forgotten my email password & security questions & alternate email
my email is xxxxx@yahoo.com
اگه ایمیل جایگزین رو میدونین پس ننویسین & my alternate email
بنویسید :
my alternate email is xxxxx@xxxx.com

my last login was in 21/april / 2014
این تاریخ رو به عنوان مثال نوشتم . شما تاریخ آخرین login خودتون رو بنویسین .
from ......... browser
به جای نقطه چین اسم مرورگرتون که آخرین بار باهاش وارد ایمیل شدین رو بنویسین
اگر تاریخ دقیق آخرین login و نمیدونین , قبل از my last login .... بنویسین I think

I think my password was .......
kindly help me to reset my password
My contact email is xxxxx@xxx.com
contact email یعنی ایمیلی که یاهو میتونه باهاتون از طریقش تماس بگیره

thanks in advance
best regards
اگر عضو فیـسـبوک و تـویتـر نیستین اول عضو بشین
استفاده از فیلترشکــن هم که ضروری هست
ظرف دو دو روز جواب میدن
اگر بهتون شک نکنند براتون لینک ریستِ پاسوورد رو به ایمیلتون یا ایمیل جایگزین ارسال میکنند
اگر مطمئن نباشند که صاحب ایمیل هستین ازتون اطلاعات و نشانه های دیگه میخوان

jigileh
24-04-2014, 09:04
ا سلام خدمت رفقا
یه مشکلی واسم پیش اومده بود امیدوارم بتونید حلش کنید
بنده موقعی که میخوام توی یاهو ساین بشم ازم سوال حفاظتی میپرسه
در صورتی که یادم نیست
خیلی بهش نیاز دارم
آخه تمام اطلاعات اپل آیدیم توی این ایمیله
بالاخره اگه راه حلی چه قانونی یا از طریق ترفندی دوستان سراغ دارن ممنون میشم رائه بدنبا تشکر از شما دوستان گلم

V E S T A
24-04-2014, 11:30
تقریبا سه یا چهار با ایمیل ریکاوری دادم
پسورد جدید بهم اختصاص میده، بعد که میام ایمیل اصلی رو وارد بشم دوباره همین سوال رو میکنه، اصلا هم یادم نیست چی دادم قبلا، خیلی هم امتحان کردم

به نظر من با پسورد جدیدتون وارد Account info بشین و سوالات امنیتی رو عوض کنید یا برای اینکه اون سوالات نیان با گوشی (فقط با وای فای و نتی که همیشه وارد ایمیلتون میشدین) sign in کنید

ا سلام خدمت رفقا
یه مشکلی واسم پیش اومده بود امیدوارم بتونید حلش کنید
بنده موقعی که میخوام توی یاهو ساین بشم ازم سوال حفاظتی میپرسه
در صورتی که یادم نیست
خیلی بهش نیاز دارم
آخه تمام اطلاعات اپل آیدیم توی این ایمیله
بالاخره اگه راه حلی چه قانونی یا از طریق ترفندی دوستان سراغ دارن ممنون میشم رائه بدنبا تشکر از شما دوستان گلم

سلام

یکبار با گوشی وارد ایملتون بشین (از نتی استفاده کنید که همیشه ایملتون رو چک میکردین) ببینین سوالات امنیتی میان یا نه.

jigileh
24-04-2014, 12:18
ممنون از شما
حل شد
ااگه از یاهو مسنجر وارد بشی میتونی از اونجا وارد ایمیلت بشی
الان یه سوال دیگه داشتم
ایمیلم پر شده از تبلیغات و اسپم ها
دیوونم کرده
اصلا کاری میشه کرد که از سایتهای مختلف الکی ایمیل واسم نیاد

V E S T A
24-04-2014, 13:17
ممنون از شما
حل شد
ااگه از یاهو مسنجر وارد بشی میتونی از اونجا وارد ایمیلت بشی
الان یه سوال دیگه داشتم
ایمیلم پر شده از تبلیغات و اسپم ها
دیوونم کرده
اصلا کاری میشه کرد که از سایتهای مختلف الکی ایمیل واسم نیاد

برای ایمیل های اسپم یا تبلیغات وارد Setting >> Blocked Addresses بشین و آدرس ایمیل فرستنده ها رو اضافه کنید

MOHAMMAD_ASEMOONI
25-04-2014, 13:29
سلام . یاهو سرویس آنلاین هم داره برای کمک به بازیابی یا ریست کردن پاسوورد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amirkalak6
25-04-2014, 14:15
سلام

دوستان دیگه با روش Inspect Element هم نمیشه ساخت ایمیل یاهو؟؟؟ من هر چی میزنم میزنه
This is not a valid mobile number.

چه کار کنم یه ایمیل بسازم؟؟

پاییز1
30-04-2014, 17:37
سلام

چه طوری می تونم فایل های حجیم را ایمیل کنم؟ خیلی ضروری هست

Milad4171
30-04-2014, 19:07
سلام

دوستان دیگه با روش Inspect Element هم نمیشه ساخت ایمیل یاهو؟؟؟ من هر چی میزنم میزنه
This is not a valid mobile number.

چه کار کنم یه ایمیل بسازم؟؟
تا اینجا که من اطلاع دارم فعلا این موضوع مرتفع نشده. حتماً باید شماره بدین و یاهو همچنان ایران را تحریم کرده

سلام

چه طوری می تونم فایل های حجیم را ایمیل کنم؟ خیلی ضروری هست
خیر. حداکثر ججم ارسال در هر ایمیل 25 مگا بایت است
شما میتونین اون فایل رو با برنامه های کانورتور مثل winrar به حالت پارت به پارت 20 مگی زیپ کنید و هر پارت را در یک ایمیل ارسال کنید!

leo.unique
02-05-2014, 12:36
هافینگتن پست نوشت: یاهو تصمیم گرفته است که به ساکنان ایران اجازه ساخت ایمیل جدید را ندهد.

به گزارش سرویس بین الملل «انتخاب»، این درحالی است که وزارت خارجه آمریکا تصمیم به لغو تحریم های ایران در حوزه تکنولوژی گرفته است.

یاهو به جای ارائه خدمات ایمیل، اشتراک گذاری تصویر و ... به میلیون ها کاربر ایرانی، از ساخت ایمیل جدید توسط ایرانیان ممانعت بعمل آورده است.

برای مردم آمریکا که بیشتر از جی میل و هات میل استفاده می کنند، عدم دسترسی به یاهو مسئله ی بزرگی به نظر نمی آید.

با این حال یاهو پرطرفدارترین ارائه دهنده خدمات ایمیل در ایران است و 63 درصد کاربران اینترنتی این کشور از یاهو استفاده می کنند.

شهرت یاهو بر سر رسوایی آژانس امنیت ملی آمریکا به شدت خدشه دار شده است، به همین دلیل مدیرعامل یاهو گفته است که این کمپانی نیازمند جلب اعتماد مجدد کاربرانش است.

jorj
03-05-2014, 21:15
سلام
ما هر ایمیلی که ارسال می کنیم در این استایل جدید کوفتی عنوان ایمیل می زنه ME
در صورتی که در استایل کلاسیک به ادرسی که ارسال کرده بودیم یا اگر اسمی ذخیره شده بود به اون اسم ، ایمیل را نشان می داد .
به چه صورت این مورد را بر طرف کنم ؟
ممنون

Milad4171
03-05-2014, 21:43
سلام
ما هر ایمیلی که ارسال می کنیم در این استایل جدید کوفتی عنوان ایمیل می زنه ME
در صورتی که در استایل کلاسیک به ادرسی که ارسال کرده بودیم یا اگر اسمی ذخیره شده بود به اون اسم ، ایمیل را نشان می داد .
به چه صورت این مورد را بر طرف کنم ؟
ممنون
شما میتونین استایل ایمیلتون رو به حالت بیسیک تبدیل کنید
صفحه قبل آمورزش را قرار دادم

#2153 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

EhsanCPU
04-05-2014, 01:08
سایت انتخاب به نقل از هافینگتن‌پست نوشت: یاهو تصمیم گرفته که به ساکنان ایران اجازه ساخت ایمیل جدید را ندهد. :n04:
این تصمیم در حالی است که وزارت‌خارجه آمریکا تصمیم به لغو تحریم‌های ایران در حوزه تکنولوژی گرفته است.
براساس این گزارش، یاهو پرطرفدارترین ارائه‌دهنده خدمات ایمیل در ایران است و 63 درصد کاربران اینترنتی این کشور از یاهو استفاده می‌کنند.

3274
04-05-2014, 04:12
سایت انتخاب به نقل از هافینگتن‌پست نوشت: یاهو تصمیم گرفته که به ساکنان ایران اجازه ساخت ایمیل جدید را ندهد. :n04:
این تصمیم در حالی است که وزارت‌خارجه آمریکا تصمیم به لغو تحریم‌های ایران در حوزه تکنولوژی گرفته است.
براساس این گزارش، یاهو پرطرفدارترین ارائه‌دهنده خدمات ایمیل در ایران است و 63 درصد کاربران اینترنتی این کشور از یاهو استفاده می‌کنند.

jorj
04-05-2014, 16:07
شما میتونین استایل ایمیلتون رو به حالت بیسیک تبدیل کنید
صفحه قبل آمورزش را قرار دادم

#2153 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مرسی . از قسمت setting تیک گزینه enable conversition را برداشتم و درست شد .

water_lily_2012
08-05-2014, 08:15
سلام
هنگام بازیابی رمز ایمیل سه تا گزینه هست دو تا ایمیل و یک سوال امنیتی.
می خواهم فقط سوال امنیتی را بپرسد و گزینه های ایمیل برای بازیابی رمز غیر فعال شود.
البته ایمیل ها را پاک کردم ولی ایمیلی که در هنگام ساخت ایمیل داده ام هست و از بین نمی رود.

Aryana_b
12-05-2014, 19:04
سلام دوستان

یه آدرسی رو از طریق مسنجر برام فرستاده بودن (موقعی که داشتیم چت میکردیم) میخواستم دوباره ادرس رو پیدا کنم تو خود مسنجر وقتی زدم پیغام های قدیمی رو بیاره دیدم این قسمت نیست
رفتم تو خود یاهو میل سرچ کردم نبود بازم , اینطوری که فهمیدم و از روی ساعتی که میزنه چک کردم 6دقیقه از حرفهای ما از conversation history پاک شده !!!! مگه میشه همچین چیزی؟؟ امکان داره کسی رفته باشه و پاک کرده باشه؟

کانورسیشن ها اگه اشتباه نکنم در instant message تو یاهو میل ذخیره میشه ولی این قسمت رو پیدا نکردم با سرچ مجبور شدم بیارم, از کجا باید تو میل لیست صجبتامون رو باید بیارم؟

poyul
31-05-2014, 17:56
سلام

مکالمات در صفحه اصلی یاهو مسنجر نشون داده نمیشه

ورژن 10 و 11 رو تست کردم این مشکل بوجود اومده

poyul
01-06-2014, 19:58
سلام

:n27::n27::n27::n27::n27::n27::n27::n27::n27:

Milad4171
01-06-2014, 21:04
سلام

راستش من نمیتونم دقیق بگم اما احساس میکنم مشکل فلش پلیر باشه یا جاوا!

poyul
03-06-2014, 19:13
راستش من نمیتونم دقیق بگم اما احساس میکنم مشکل فلش پلیر باشه یا جاوا!

آخین آپدیت ها رو نصب کردم ولی نشد :n29:

Mr Online
03-06-2014, 19:14
آخین آپدیت ها رو نصب کردم ولی نشد :n29:

تاریخ سیستم رو هم تنظیم کن.

Karistias
06-06-2014, 14:41
سلام
دوستان من وقتی میرم تو اینباکسم میره ولی نمیتونم کار کنم چون وقتی رو یکی از پیام ها کلید میکنم حالت فریز میشه بعد این ارور میاد

مشکل ازچیه؟

روانپریش
06-06-2014, 18:38
دوستان من حدودا 200 تا ایمیل از فیصبوک برام اومده حالا هر چی این ایمیل ها رو پاک میکنم از توی صندوق اینباکس دوباره یه ایمیل دیگه از فیصبوک میاد همه این 200 تا ظاهر میشن جریان چیه ؟چجوری بدون برگشت پاکشون کنم؟

amirkalak6
06-06-2014, 19:21
دوستان توروخدا یکی کمک کنه.. من به ایمیلم خیلی ازاین میلای تبلیغاتی میاد چیکارش کنم بسته بشن....

فرستاده شده از GT-I9100ِ من با Tapatalk

Karistias
06-06-2014, 22:01
سلام
دوستان من وقتی میرم تو اینباکسم میره ولی نمیتونم کار کنم چون وقتی رو یکی از پیام ها کلید میکنم حالت فریز میشه بعد این ارور میاد

مشکل ازچیه؟

دوستان کسی نمیتونه کمک کنه؟

lionf3
06-06-2014, 22:06

شما با یه مرورگرِ دیگه امتحان کنین ببینین درست میشه.

MOHAMMAD_ASEMOONI
07-06-2014, 00:04
دوستان توروخدا یکی کمک کنه.. من به ایمیلم خیلی ازاین میلای تبلیغاتی میاد چیکارش کنم بسته بشن.... فرستاده شده از GT-I9100ِ من با Tapatalkسلام . ايميلهای مزاحم رو تیک بزنین و دکمه ی spam رو بزنین تا بره تو صندوق spam . صندوق اسپم رو هم میتونین برنامه ریزی کنین تا روزانه یا هفتگی یا ماهانه خالی بشه اتوماتیک .

poyul
07-06-2014, 01:23

آخرین آپدیت جاوا رو نصب کنید

poyul
07-06-2014, 14:32
تاریخ سیستم رو هم تنظیم کن.

نشد.....:n27:

MOHAMMAD_ASEMOONI
07-06-2014, 14:59
دوستان من حدودا 200 تا ایمیل از فیصبوک برام اومده حالا هر چی این ایمیل ها رو پاک میکنم از توی صندوق اینباکس دوباره یه ایمیل دیگه از فیصبوک میاد همه این 200 تا ظاهر میشن جریان چیه ؟چجوری بدون برگشت پاکشون کنم؟سلام . یعنی اون 200 تا رو از INBOX و TRASH پاک میکنین , بعدش دوباره اون 200 تا با هم دوباره میاد به INBOX ؟وفتی دوباره میان , تاریخشون همون تاریخ قدیم هست یا تاریخ امروز ؟

روانپریش
07-06-2014, 22:13
سلام . یعنی اون 200 تا رو از INBOX و TRASH پاک میکنین , بعدش دوباره اون 200 تا با هم دوباره میاد به INBOX ؟وفتی دوباره میان , تاریخشون همون تاریخ قدیم هست یا تاریخ امروز ؟

نه تاریخشون قدیمی هستش
هر چی پاکشون میکنم با اولین ایمیلی که از فیصبوک برام میاد اونا هم ظاهر میشن باز:n03:

amirkalak6
07-06-2014, 22:15
سلام . ايميلهای مزاحم رو تیک بزنین و دکمه ی spam رو بزنین تا بره تو صندوق spam . صندوق اسپم رو هم میتونین برنامه ریزی کنین تا روزانه یا هفتگی یا ماهانه خالی بشه اتوماتیک .

خوب اخه بازم میاد.. میخام یه جدر بشه کلا نیاد اینا

فرستاده شده از GT-I9100ِ من با Tapatalk

MOHAMMAD_ASEMOONI
08-06-2014, 01:04
خوب اخه بازم میاد.. میخام یه جدر بشه کلا نیاد اینافرستاده شده از GT-I9100ِ من با Tapatalkوقتی بره تو spam دیگه از اون یه بعد همیشه اتوماتیک میره تو صندوق اسپم و پس از مدتی که شما تعیین میکنین اتوماتیک حذف میشه . بیشتر این ایمیلها هم دارای آپشنِ unsubscribe هست .یعنی وارد اون ایمیل بشین و روی انسابسکرایب کلیک کنین و دستورالعمل رو اجرا کنین تا عضویتتون کنسل بشه و دیگه براتون ارسال نشه .

OMiD.1080p
11-06-2014, 18:08
آیا میشه یاهو مِیل رو طوری تنظیم کرد که مثلا ایمیل هایی که از یک سایت میان اتوماتیک برن به پوشه مخصوصی ؟
مثلا ایمیل هایی که از فـــِیس بوک میان برن تو پوشه فِیس بوکـــ .
همینطور ایمیل های پی سی ورلد هم به همین شکل .

دیگه نخوام تک تکشون رو جدا سازی کنم .
آیا امکانش هست !؟

Milad4171
11-06-2014, 19:28
آیا میشه یاهو مِیل رو طوری تنظیم کرد که مثلا ایمیل هایی که از یک سایت میان اتوماتیک برن به پوشه مخصوصی ؟
مثلا ایمیل هایی که از فـــِیس بوک میان برن تو پوشه فِیس بوکـــ .
همینطور ایمیل های پی سی ورلد هم به همین شکل .

دیگه نخوام تک تکشون رو جدا سازی کنم .
آیا امکانش هست !؟

بله اماکانش هست

روش اول :

اگر استایل اکانت شما به حالت فول باشه ( گرافیکی )
یکی از ایمیلها که میخواین جدا بشه رو باز میکنید مثلا یکی از ایمیل هایی که از فیس بوک اومده
در موارد بالای ایمیل ؛ گزینه ای وجود داره به نام More
داخل آن گزینه ی Filter Email like This رو انتخاب میکنید.
در صفحه ای که باز میشه میگه اسم فولدر چی باشه. و بر چه مبنایی قراره ذخیره بشه ( اینجا آدرس فرستنده رو مشخص میکنه. میتونین موارد دیگه هم اضافه کنید.)
بعد سیو میکنید
از این به بعد هر ایمیلی از اون فرستنده بیاد داخل فولدری که به اون اسم ذخیره کردیم ، وارد میشه.
فولدرش هم زیر موارد کنترلی ایمیل هست.
+

روش دوم

روی علامت چرخنده میرید. وارد گزینه Settings میشید. وارد تب Filters میشید. برای اضافه کردن فـیلتر جدید Add .بعد اونجا اسم فولدر ( مثلا ایمیل های کاری) بعد در قسمت Sender ایمیل ارسال کننده. یا دریافت کننده یا موضوع و غیره رو انتخاب کنید که با اون موارد جدا بشه از ایمیل های دیگه .

در بخش پایین روی نوار کلیک میکنید و روی New Folder کلیک میکنید و یک فولدر جدید میسازید به همون نام.

روانپریش
13-06-2014, 10:10
دوستان من حدودا 200 تا ایمیل از فیصبوک برام اومده حالا هر چی این ایمیل ها رو پاک میکنم از توی صندوق اینباکس دوباره یه ایمیل دیگه از فیصبوک میاد همه این 200 تا ظاهر میشن جریان چیه ؟چجوری بدون برگشت پاکشون کنم؟

کسی جواب این سوال رو میدونه؟

Milad4171
13-06-2014, 11:48

از سایت باید تنظیم کنید تا براتون ایمیل ارسال نکنه

torabi
13-06-2014, 11:50
سلام میشه اسم ایمیلت رو عوض کنی ؟

Milad4171
13-06-2014, 12:30
سلام میشه اسم ایمیلت رو عوض کنی ؟

خیر.ایمیل یک شماره آدرس پستی الکترونیکی هست که منحصر به فرده. نمیشه عوض کرد. درصورتی عوض میشه که فرد یک اکانت دیگه بسازه.

روانپریش
13-06-2014, 12:32
از سایت باید تنظیم کنید تا براتون ایمیل ارسال نکنه

اخه من هر بار ایمیل ها رو پاک میکنم باز یهو اون 200 تا ایمیل باهم میاد

Milad4171
13-06-2014, 12:34
شما تنظیم کردید که از همه بخش های براتون ایمیل بیاد ( البته فکر کنم پیش فرض همینه )
هر اتفاقی که می افته تو صفحاتی که داخلش عضو شدین. به روز رسانی که بشه براتون ایمیل میاد. در هر دقیقه شاید 10 تا از این پیج ها به رو رسانی بشه و مطالبش جدید بشه.
تنها راهش اینه که شما برید و گزینه ی ارسال ایمیل رو غیر فعال کنید.

mtchabok
13-06-2014, 12:39

مطمئن هستید که پاک میکنید؟
بعد از پاک کردن برید به پوشه Trash ببینید واقعا به اونجا منتقل شدن یا نه.

Karistias
15-06-2014, 21:43
سلام

مشکل ازچیه؟

آخرین آپدیت جاوا رو نصب کنید
دوستان خواهشا کمک کنید یه ایمیل درسی برام اومده برا امتحان لازمش دارم
اپدیت جاوا هم رو از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دانلود کردم نصب کردم نمیدونم منظوره شما همین اپدیت یا نه ولی باز این اروره میاد
هم با موزیلا میرم این ارور میاد وهم با ie میرم اروره مشابه این میاد

Karistias
16-06-2014, 20:13
بچه ها دیروز انقدر ور رفتم تونستم بالاخره برم تو ایمیله ولی وقتی شو ایمیج رو میزنم عکس ناقص نمایش داده میشه به نصف عکس هم نمیرسه
و وقتی هم میزنم دانلود شه تا 25% میره بعد قطع میشه

اینم عکسه ایمیله

دوستان حالا چی کار کنم مشکل از چیه با چه ترفندی میتونم عکسو کامل ببینم یا دانلودش کنم عکسه خیلی مهمه

ایرانی.
16-06-2014, 23:49
بچه ها دیروز انقدر ور رفتم تونستم بالاخره برم تو ایمیله ولی وقتی شو ایمیج رو میزنم عکس ناقص نمایش داده میشه به نصف عکس هم نمیرسه
و وقتی هم میزنم دانلود شه تا 25% میره بعد قطع میشه

اینم عکسه ایمیله

دوستان حالا چی کار کنم مشکل از چیه با چه ترفندی میتونم عکسو کامل ببینم یا دانلودش کنم عکسه خیلی مهمه

با فیلترشکن امتحان کن.

ایرانی.
16-06-2014, 23:56
سلام.
وقتی میخوام با روش inspect element ایمیل بسازم، چندتای اولش رو راحت میسازم (مثلا حدود 10 تا میل). اما بعد از مدتی، موقع ساختن اکانت، حتما میگه به شماره تلفنت اسمس بفرستم (در صورتی که واسه اون 10 تای اول اصلا اسمس نمیزد). میخواستم بپرسم این یاهو چجوری منو شناسائی میکنه؟ چون هم کوکیها رو پاک میکنم و هم ای پی عوض میشه. و چجوری میتونم این مشکلو برطرف کنم؟

* SARA *
20-06-2014, 09:53
سلام دوستان خواهش میکنم یه نفر منو راهنمایی کنه نمیدونم چرا مدتیه که پیامهای من توی یاهو مسنجر و همینطور ایمیل من به یک ادرس خاص ارسال نمیشه ممنون میشم یه نفر راهنمایی کنه:n13:

Milad4171
20-06-2014, 10:05
سلام دوستان خواهش میکنم یه نفر منو راهنمایی کنه نمیدونم چرا مدتیه که پیامهای من توی یاهو مسنجر و همینطور ایمیل من به یک ادرس خاص ارسال نمیشه ممنون میشم یه نفر راهنمایی کنه:n13:
سلام
مشکل کدوم قسمت است
ارسال میشود ولی دریافت نمیشود؟
دو مورد ممکن است
اگر ایمیل عمومی باشه ( مثل یاهو و جیمیل) ممکنه ایمیل شما به حالت اسپم ارسال میشه
در شرایط دیگه ممکنه آدرس ایمیل شما وارد لیست سیاه شده باشه .
که احتمال قسمت اول بیشتره
( نمیشه ایمیل واسه یه آدرس نره. میره اما ممکنه وارد فولدر اسپم بشه)

* SARA *
20-06-2014, 10:09
توی پنجره یاهو مسنجر من پیام های اونو میبینم ولی اون نه نمیفهمم مشکل چیه

* SARA *
20-06-2014, 11:14
یعنی کسی اینجا نیست واسه مشکل من یه راه حل داشته باشه!:n03:

Mana5
21-06-2014, 18:18
سلام
میشه بگید جدیدترین ترفند ساختن آیدی یا ایمیل یاهو چی هست؟
می خوام یه آیدی بسازم ولی ایران تو قسمت شماره تلفن های یاهو نیست

mtchabok
21-06-2014, 22:28
ترفندی که خودم استفاده میکنم اینه که ابتدا یه حساب گوگل درست میکنم و با اون تو یاهو لاگین میشم و بعد آی دی میسازم و مابقی ماجرا ...

ایرانی.
22-06-2014, 01:31
سلام
میشه بگید جدیدترین ترفند ساختن آیدی یا ایمیل یاهو چی هست؟
می خوام یه آیدی بسازم ولی ایران تو قسمت شماره تلفن های یاهو نیست

سلام.

1. mail.yahoo.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3. اطلاعات خواسته شده رو وارد کنید.

4. شمارۀ موبایل (Mobile Number):

اول کشور افغانستان رو انتخاب کن (برای راحتی کار افغانستان رو انتخاب کردم، چون اوله تو لیست)

روی پرچم کشور افعانستان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) راست کلیک کن و گزینۀ inspect element رو انتخاب کن.

پنجرۀ زیر باز میشه:

<span class="flag-af"></span> رو به <span class="flag-ir"></span> تغییر بده.

به دو خط پائینتر برو و 93+ رو به 98+ تغییر بده:

به هفت خط بالاتر برو و مثلث کوچک کنار اون رو بزن تا لیستش باز شه:

به خط اول در لیست باز شده برو (که مربوط به افغانستانه). عبارت Afghanistan رو به Iran (حرف اوّل بزرگ است «I») تغییر بده. عدد 93 را به 98 تغییر بده. هر جا af داره، به ir تغییر بده. در نهایت باید به تصویر زیر برسی:

حالا در قسمت شماره موبایل (Mobile Number) یه شماره دلخواه وارد میکنیم. مثه: 9301234567

5. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6. یه کد کپچا نشون میده. اون رو وارد کن و [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو بزن.

7. تموم.

نکات:

شماره باید جوری باشه که اوّلین بار از اون برای ساخت ایمیل یاهو استفاده میکنی. اگه شماره رور قبلاً یک بار استفاده کرده باشی، برای دفعات بعدی برات یک کد اسمس میکنه. اگر فرضاً از شمارۀ 9301234567 استفاده کردی، دفعۀ بعد باید از شمارۀ دیگه استفاده کنی.

اگه تعداد زیادی ایمیل بسازی (مثلا 10 تا)، موقع ساختن ایمیلهای بعدی ازت شمارۀ تلفنی را درخواست میکنه تا یه کُد رو به اون بفرسته (حتّی اگر از شماره های متفاوت هم استفاده کرده باشی). یا میتونی شمارۀ خودت رو بدی تا اون کد برات پیامک بشه.

Mana5
22-06-2014, 02:34
ترفندی که خودم استفاده میکنم اینه که ابتدا یه حساب گوگل درست میکنم و با اون تو یاهو لاگین میشم و بعد آی دی میسازم و مابقی ماجرا ...

آخه ساختن حساب گوگل هم خودش شماره تلفن می خواد!

Arash4484
22-06-2014, 02:51
آخه ساختن حساب گوگل هم خودش شماره تلفن می خواد!

بله ولی فرقی که داره شماره تلفن ایران رو هم قبول میکنه...چه با اس ام اس و چه بصورت تماسی.

بعد هم که اکانت جی میلتون ساخته شد همونطور ک دوستمون گفتن براحتی یاهو رو از طریق اون بسازید.

ehsan102
22-06-2014, 16:51
سلام
خوبین دوستان ؟

یک مشکل دارم با نرم افزار یاهو
بعد اینکه لاگین میشه ، 3 ثانیه بعد این پیغام میاد بعد یاهو بسته میشه

تقریباً کلی راه تست کردم
حتی اون dll رو دوباره کپی کردم بازم نشد :(
یاهو رو 19 بار نصب کردم بازم اینجوریه

B3HZ@D
22-06-2014, 19:54
این مشکل فقط با حذف و نصب دوباره یاهو مسنجر برطرف میشه .
بهتره یاهو رو از سیستم Uninstall کنین و سپس با برنامه های Registery Cleaner هر گونه رد پا از یاهو رو پاک کنید و سپس دوباره اقدام به نصب یاهو مسنجر کنید .

برای حذف کامل برنامه و همچنین پاک کردن اثرات اون در رجیستری میتونین از Revo Uninstaller استفاده کنین .

Mana5
23-06-2014, 13:25
بله ولی فرقی که داره شماره تلفن ایران رو هم قبول میکنه...چه با اس ام اس و چه بصورت تماسی.

بعد هم که اکانت جی میلتون ساخته شد همونطور ک دوستمون گفتن براحتی یاهو رو از طریق اون بسازید.

خوب ببینید با جیمیل که وارد میشم بعد میرم تو صفحه sign in در یاهو و google رو میزنم وارد این صفحه میشم:

بعد یوزر پسورد جیمیل رو وارد می کنم بعدش وارد صفحه زیر میشم:

حالا اینجا باید چیکار کنم؟

tosan622
23-06-2014, 13:46
با اکانت گوگل مدتیه نمیشه یاهو آی دی ساخت . بازم شماره موبایل میخواد. اوایلش که گوگل به پایین صفحه لوگین اضافه شده بود میشد اینکارو انجام داد و دیگه شماره نمیخواست . ولی الان دیگه نمیشه

Mana5
23-06-2014, 18:00
با اکانت گوگل مدتیه نمیشه یاهو آی دی ساخت . بازم شماره موبایل میخواد. اوایلش که گوگل به پایین صفحه لوگین اضافه شده بود میشد اینکارو انجام داد و دیگه شماره نمیخواست . ولی الان دیگه نمیشه

با فیسبوک چطور؟
کلا چه با اکانت گوگل چه فیسبوک که لاگین می کنم همین عکس میاد.
برای شما هم همینطوره؟

tosan622
24-06-2014, 11:29
با فیسبوک چطور؟
کلا چه با اکانت گوگل چه فیسبوک که لاگین می کنم همین عکس میاد.
برای شما هم همینطوره؟

ببخشید که دیر جواب دادم. پروفایلم خراب شده به پستهای خودم دسترسی ندارم:n02:

بله برای همه همینطوریه. یاهو این امکان رو قرار داده تا اونایی که اکانت گوگل یا فیسبوک دارن بتونن اکانتشون رو به یاهو کانکت کنن و یا اگر یاهو ندارن یک اکانت یاهو بسازن. اوایل که این قابلیت اضافه شده بود میشد از طریق همین صفحه با استفاده از اکانت گوگل یا فیسبوک لوگین شد و بدون نیاز به شماره تلفن اکانت یاهو ساخت. ولی الان دیگه نمیشه چون باز هم شماره موبایل میخواد. یعنی حتی اگه شما با اکانت گوگل یا فیسبوک لوگین بشید و قصد ساختن اکانت یاهو رو داشته باشید باز هم باید شماره موبایلتون رو وارد کنید.

البته ظاهرا این یاهو یه مقداری باگ داره و گاهی قاطی میکنه چون با بعضی از شماره موبایلها و کشورها میشه آی دی ساخت و دیگه اس ام اس تایید نمیفرسته و بلافاصله شماره رو قبول میکنه و اکانت ساخته میشه.

tosan622
24-06-2014, 11:31
ببخشید بعد از لوگین کردن این صفحه میاد ؟

Mana5
24-06-2014, 12:46
ببخشید بعد از لوگین کردن این صفحه میاد ؟

بله
وقتی وارد mail.yahoo.com میشم و اون پایین google یا facebook رو میزنم و با یوزر فیسبوک و گوگل لاگین که می کنم این صفحه میاد

tosan622
24-06-2014, 13:25
خوب الان دو تا گزینه بهتون داده .اگه قصد ساختن یاهو آی دی دارید باید گزینه create account رو انتخاب کنید. که در اینصورت به احتمال خیلی زیاد توی فرم ثبت نام باز هم ازتون شماره موبایل میخواد. ( همونطور که گفتم مدتیه نمیشه از این روش برای ساخت آی دی استفاده کرد. حداقل برای خیلیها این روش دیگه کار نمیکنه )

شما هدفتون اینه که یاهو آی دی بسازید ؟

hasanoooooooo
24-06-2014, 13:26
سلام دوستان من مدتی هست که درگیر یک مشکل شدم و دیگه اعصاب برام نذاشته... ماجرا از اینجا شروع شد که برا یه بنده خدایی ایمیلی ساختم نزدیک 1 سال پیش که متاسفانه سوال های امنیتی رو گم کرده ولی ایمیل خودم بصورت پشتیبان وارد کرده بودم... ایشون ظاهرا یک روز که میخواد بره داخل ایمیل چند باز پسورد رو اشتباه وارد میکنه و یاهو اکانت رو قفل میکنه....
الان هر وقت چیزای داخل ایمیلشو لازم داره من باید برم با ایمیل پشتیبان خودم پسوردشو ریست کنم و هر چیزی داخل میلش هست با اژانس بفرستم براش.. دیگه خسته شدم.. جالبه وقتی حتی با ایمیل پشتیبان پسوردش رو عوض میکنم فقط همون یک بار میتونم وارد میل بشم و اگه خبوام دوباره لاگین کنم میگه پسورد رو وارد کن منم پسورد رو وارد میکنم میگه اشتباهه و سوالای امنیتیرو جواب بده...
منتها به نتیجه ای رسیدم اونم اینکه فقط این راه با تلفن خارج از کشور درست میشه! یعنی یکی از بچه ها که خارج هست لطف کنه و این منت رو سر من بزاره تا یاهوو شمارشو قبول کنه و پسورد بده تا این ایمیل لعنتی بلاخره باز بشه... با تشکر....

Milad4171
24-06-2014, 13:38
سلام دوستان من مدتی هست که درگیر یک مشکل شدم و دیگه اعصاب برام نذاشته... ماجرا از اینجا شروع شد که برا یه بنده خدایی ایمیلی ساختم نزدیک 1 سال پیش که متاسفانه سوال های امنیتی رو گم کرده ولی ایمیل خودم بصورت پشتیبان وارد کرده بودم... ایشون ظاهرا یک روز که میخواد بره داخل ایمیل چند باز پسورد رو اشتباه وارد میکنه و یاهو اکانت رو قفل میکنه....
الان هر وقت چیزای داخل ایمیلشو لازم داره من باید برم با ایمیل پشتیبان خودم پسوردشو ریست کنم و هر چیزی داخل میلش هست با اژانس بفرستم براش.. دیگه خسته شدم.. جالبه وقتی حتی با ایمیل پشتیبان پسوردش رو عوض میکنم فقط همون یک بار میتونم وارد میل بشم و اگه خبوام دوباره لاگین کنم میگه پسورد رو وارد کن منم پسورد رو وارد میکنم میگه اشتباهه و سوالای امنیتیرو جواب بده...
منتها به نتیجه ای رسیدم اونم اینکه فقط این راه با تلفن خارج از کشور درست میشه! یعنی یکی از بچه ها که خارج هست لطف کنه و این منت رو سر من بزاره تا یاهوو شمارشو قبول کنه و پسورد بده تا این ایمیل لعنتی بلاخره باز بشه... با تشکر....

سلام دوست عزیز.
مسئله به این پیچیدگی هم نیست
راه حل شما یا تعویض ایمیل پشتیبان هست یا تغییر سوالات امنیتی!

برای این کار
وارد ایمیل بشین

روی علامت چرخ دنده ( بالا سمت راست ) رفته روی گزینه ی Accunt info برید.
دوباره پسورد را وارد کنید تا وارد بخش اطلاعات اکانت شود
در آنجا وارد قسمت Update Password- Reset info بشید.
Change questions and answers را انتخاب کنید و سوالات و جواب های قبلی را تغییر بدهید.

از پایین همان قسمت ، ایمیل وجود را حذف و ایمیل جدیدی را جایگزین کنید.

+
برای اضافه کردن شماره تلفن صفحه قبل فکر کنم یکی از دوستان مطلبی را در این مورد توضیح داده بودن.

landscape
03-07-2014, 12:19
سلام به دوستان عزیز....دو سئوال فوری داشتم...

1- چطور میشه برای یه تعداد زیادی افراد ایمیل بفرستم و به جای عبارت undisclosed recepiant (در قسمت bcc میزنم چون نمیخوام از ایمیل همدیگه مطلع باشند) یه عبارت دیگه نمایش داده بشه، یعنی وقتی ایمیل رو باز میکنه در قسمت آدرس به جای undisclosed ، یه عبارتی بیاد...

2- چطور میتونم برای یه تعداد افراد ایمیل بفرستم و هرکسی که ایمیل رو باز می کنه در قسمت آدرس، فقط آدرس خودشو ببینه، انگار که تک تک برای افراد فرستادم، ولی در حقیقت با یکبار فرستادن این اتفاق بیفته، این مورد رو خودم خیلی دیدم مثلا برای یه عده ی زیادی ایمیل اومده ولی مثلا در قسمت آدرس، من فقط آدرس خودمو دیدم...

یک دنیا ممنون

ehsan_1987
11-07-2014, 19:36
من ایمیل ریکاوری که دراکانت یاهو ثبت شده بود را به کل حذف کردم و دیگربه طور حقیقی ان ایمیل وجود ندارد الان که میخواهم وارد اکانت یاهو بشوم یک رمز به این ایمیل فرستاده شده تا اکانت یاهوم فعال شه و هیچ راهی دیگری هم ندارم چه کار کنم

ایرانی.
11-07-2014, 20:51
من ایمیل ریکاوری که دراکانت یاهو ثبت شده بود را به کل حذف کردم و دیگربه طور حقیقی ان ایمیل وجود ندارد الان که میخواهم وارد اکانت یاهو بشوم یک رمز به این ایمیل فرستاده شده تا اکانت یاهوم فعال شه و هیچ راهی دیگری هم ندارم چه کار کنم

خب اون ایمیل رو دوباره بساز. نمیشه؟

ehsan_1987
11-07-2014, 20:53
قبول نمیکنه دیگه امتحان کردم

بهانه عشق
12-07-2014, 10:08
دوستان لطف میکنید کمک کنید

با یا هو مسنجر که آیدی رو باز میکنم برام رو قسمت شکل پاکنامه میزنه 6000تا ایمیل نخوانده در صورتی که من اصلا ایمیل نخوانده ندارم
روی آیدی اینطور نیست با مسنجر این مشکل هست

در ضمن نام کاربری مسنجرم با حروف ناخوانا قر و قاطی میاد

مشکل چیست؟

landscape
15-07-2014, 11:17
سلام به دوستان عزیز....دو سئوال فوری داشتم...

1- چطور میشه برای یه تعداد زیادی افراد ایمیل بفرستم و به جای عبارت undisclosed recepiant (در قسمت bcc میزنم چون نمیخوام از ایمیل همدیگه مطلع باشند) یه عبارت دیگه نمایش داده بشه، یعنی وقتی ایمیل رو باز میکنه در قسمت آدرس به جای undisclosed ، یه عبارتی بیاد...

2- چطور میتونم برای یه تعداد افراد ایمیل بفرستم و هرکسی که ایمیل رو باز می کنه در قسمت آدرس، فقط آدرس خودشو ببینه، انگار که تک تک برای افراد فرستادم، ولی در حقیقت با یکبار فرستادن این اتفاق بیفته، این مورد رو خودم خیلی دیدم مثلا برای یه عده ی زیادی ایمیل اومده ولی مثلا در قسمت آدرس، من فقط آدرس خودمو دیدم...

یک دنیا ممنون

بچه ها هیچ کس جوابی برای سئوال من نداره؟:n03:

jorj
22-07-2014, 00:26
سلام
من می خوام یه گروه درست کنم که برای ارسال ایمیل به تک تک افراد مجبور نباشم ایمیل ارسال کنم .با یه ایمیل بشه به همه افراد گروه ارسال بشه .ممنون می شم راهنمایی بفرمایید.

SPIRIT PALST III
23-07-2014, 17:21
بعضی وقت ها وقتی می خوام ایمیل بفرستم این کپچا می یاد اولن اصلا چرا کپچا می یاد بعد هم آیا میشه غیرفعالش کرد؟

مرسی....

mtchabok
24-07-2014, 02:26
سلام

سلام
من می خوام یه گروه درست کنم که برای ارسال ایمیل به تک تک افراد مجبور نباشم ایمیل ارسال کنم .با یه ایمیل بشه به همه افراد گروه ارسال بشه .ممنون می شم راهنمایی بفرمایید.
اگه منظورتون چیزی شبیه گروه های یاهو هست که به این آدرس برید :

در سمت چپ پایین نوشته شده Create A Group . و مواردی که ازتون خواسته فکر کنم مشخصه و نیاز به توضیح نداره .

اما اگر منظورتون در ایمیل خودتون هست که فکر نکنم چنین امکانی وجود داشته باشه .
میتونید در بخش Contacts گیرنده های ایمیل رو انتخاب کنین و سپس ایمیل ارسال کنین براشون ، که اینکار کاملا با ماوس قابل انجام شدنه.
به Contacts برید و مخاطبینی که میخواین ایمیل رو دریافت کنن انتخاب کرده و در آخر در سمت راست نوشته شده Email Contacts که با انتخاب این گزینه آدرس ایمیلهای مخاطبهاتون در گیرنده ایمیل قرار میگیره .

بعضی وقت ها وقتی می خوام ایمیل بفرستم این کپچا می یاد اولن اصلا چرا کپچا می یاد بعد هم آیا میشه غیرفعالش کرد؟

مرسی....

کد کپتچا موقعی نمایش داده میشه که تعداد زیادی ایمیل در زمان کوتاهی ارسال میکنیم و در واقع برای تشخیص روبوت از انسان هست .
راهی برای غیرفعال شدنش نیست چون توسط برنامه نویسان اینطوری طراحی شده ، مگر اینکه بین ارسال ایمیلهاتون کمی صبر کنین.

FOURTH RETURN
24-07-2014, 10:58
تازه ترین و آسون ترین روش ساخت ایمیل یاهو برای ایران رو میخوام:n01:

ایرانی.
24-07-2014, 12:54
یه راه ساده واسه ساخت ایمیل یاهو:
رو این لینک کلیک کن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 526ivt%25253D%252526sg%25253D&intl=in&origIntl=&done=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] KCdsXAx072.KCx0VV3pHe2jBJ).
در قسمت شماره تلفن، یه شماره دلخواه مثه 9361234567 بده و ok کن.
ایمیل ساخته میشه. (بدون اینکه بخواد کُدی رو اسمس کنه برات)

توجّه: اگه شمارۀ بالا جواب نداد، شماره‌های دیگه رو تست کنید.

آیدی یاهو: joibari2@yahoo.com

پسورد: P30world

توضیح اضافه: اون لینکی که دادم مربوط به ساخت ایمیل یاهو با کشور هند هست. یعنی اول باید صفحۀ یاهوی کشور هند رو باز کرد و بعد به قسمت ساخت ایمیل یاهو رفت. که من برای راحتی کار مستقیماً لینکش رو گذاشتم.
به جز هند، برای بعضی از کشورهای دیگه مثه فیلیپین رو هم امتحان کردم و جواب داد. فقط باید بدونی شماره تلفن اون کشورها چجوری شروع میشه و چند رقمیه.

sky1sky
13-08-2014, 17:09
در یاهوگروپ groups.yahoo.com قبلا گزینه ای بود members که لیست کلیه اعضای گروپ با میل یاهو نشون میداد اما الان تنها گزینه membership هست که فقط اطلاعات خودم هست بچه ها گزینه دیدن اسم سایر اعضای گروپ + ادرس میل یاهوی افراد کجاست ?
مرسی

faramarz_k_m
15-08-2014, 13:11
سلام خدمت دوستان
یه مشکلی پیش اومده لطفاً کمک کنید
صفحه یاهو من فقط روی اینباکس می مونه( وقتی رو قسمت های دیگه کلیک میکنم هیچ عکس العملی نداره) لطفاً زودتر راهنمایی کنید کارم لنگ شده. ممنون:n16:
مرورگرم هم فایرفاکس بروزشده است البته با اکسپلورر هم چک کردم جواب نداد
روی یه سیستم دیگه جواب میده
کل حافظه مرورگر رو بصورت کلی پاک کردم
دیگه نمیدونم چیکار کنم لطفاً یه مقدار زودتر جواب بدید از کارهام عقب افتادم:n28:

3274
16-08-2014, 18:20
سلام خدمت دوستان
یه مشکلی پیش اومده لطفاً کمک کنید
صفحه یاهو من فقط روی اینباکس می مونه( وقتی رو قسمت های دیگه کلیک میکنم هیچ عکس العملی نداره) لطفاً زودتر راهنمایی کنید کارم لنگ شده. ممنون:n16:
مرورگرم هم فایرفاکس بروزشده است البته با اکسپلورر هم چک کردم جواب نداد
روی یه سیستم دیگه جواب میده
کل حافظه مرورگر رو بصورت کلی پاک کردم
دیگه نمیدونم چیکار کنم لطفاً یه مقدار زودتر جواب بدید از کارهام عقب افتادم:n28:
کلا رابط کاربری خود یاهو بین صندوق های ایمیل معروف، بدترین وضعیعت رو داره لذا طبق تنظیم زیر بذاریدش روی حالت کلاسیک تا کمی بهبود پیدا کنه
البته اگر با برنامه های مدیریت صندوق ایمیل، چه در ویندوز چه اندروید و ... کار کنید بمراتب بهتره

faramarz_k_m
16-08-2014, 18:50
البته اگر با برنامه های مدیریت صندوق ایمیل، چه در ویندوز چه اندروید و ... کار کنید بمراتب بهتره

دستت درد نکنه دوست عزیز:n16::n11:
اگر میشه یه نرم افزار تحت ویندوز خوب و مطمئن (ایمن) معرفی کنی ممنون میشم:n26:

3274
16-08-2014, 20:27
من با اندروید کار میکنم که برنامه ی توکار خوبی داره
بعضی مرورگرهای تحت ویندوز مثل اپرا هم قابلیت مدیریت ایمیل رو دارن
اینم چند برنامه
Portable Thunderbird | مدیریت کامل و حرفه ای بر ایمیل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Mozilla Thunderbird | مدیریت ایمیل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
CheckMail
Postbox ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])IncrediMa il Xe Premium ابزاري بسيار جالب براي فرستادن ايميل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Windows Live Mail
The Bat! Home Edition | کلاینت ایمیل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])و ...

saeid 22
17-08-2014, 20:10
سلام چرا یاهو هی میگه یوزر نیم وارد کن مثلا وارد صندوق ایمیل میشم بعد از چند دقیقه یه صفحه میاد دوباره باید رمزم رو وارد کنم؟
یک سوال دیگه چرا وارد یاهو میشم میزنه 500 تا ایمیل دارم در صورتی که تمام پوشه ها خالیه؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
17-08-2014, 20:33
سلام چرا یاهو هی میگه یوزر نیم وارد کن مثلا وارد صندوق ایمیل میشم بعد از چند دقیقه یه صفحه میاد دوباره باید رمزم رو وارد کنم؟یک سوال دیگه چرا وارد یاهو میشم میزنه 500 تا ایمیل دارم در صورتی که تمام پوشه ها خالیه؟سلام . ظاهراً مرورگرتون فایلهای کوکیز رو نگه نمیداره . برای همین با عوض شدن صفحه شما از ایمیلتون خارج میشین . تنظیماتِ مرورگر , قسمت کوکیز COOKIES رو چک کنین . درضمن موقع ورود , مربع REMEMBER ME رو علامت بزنین . با یک مرورگر دیگه هم چک کنین ببینین نتیجه چی میشه .

joibari2
18-08-2014, 08:17
برای ساخت ایمیل یاهو بدون وارد کردن شماره چیکار باید کرد؟روش صفحه قبل هم جواب نمیده!

worldclass
18-08-2014, 23:40
سلام
نام و نام خانوادگی رو تغییر دادم اما هنوز با همون نام های قبلی ایمیل فرستاده میشه!
مشکل چیه؟

ایرانی.
19-08-2014, 18:58
برای ساخت ایمیل یاهو بدون وارد کردن شماره چیکار باید کرد؟روش صفحه قبل هم جواب نمیده!

با استفاده از روش پائین، یه آیدی ساختم:

یه راه ساده واسه ساخت ایمیل یاهو:
رو این لینک کلیک کن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 526ivt%25253D%252526sg%25253D&intl=in&origIntl=&done=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] KCdsXAx072.KCx0VV3pHe2jBJ).
در قسمت شماره تلفن، یه شماره دلخواه مثه 9361234567 بده و ok کن.
ایمیل ساخته میشه. (بدون اینکه بخواد کُدی رو اسمس کنه برات)

توجّه: اگه شمارۀ بالا جواب نداد، شماره‌های دیگه رو تست کنید.

آیدی یاهو: joibari2@yahoo.com

موقع ساختن آیدی، اوّل شمارۀ 9361234567 رو دادم که قبول نکرد و گفت از این شماره زیاد استفاده شده. به همین خاطر از یه شمارۀ دیگه (9331234567) استفاده کردم.

worldclass
19-08-2014, 20:45
سلام
نام و نام خانوادگی رو تغییر دادم اما هنوز با همون نام های قبلی ایمیل فرستاده میشه!
مشکل چیه؟
دوستان راهنمایی کنید لطفا.

yashgin128
20-08-2014, 17:25
سلام
چطور میتونم تمام میل های خوانده نشده رو پاک کنم؟
مرسی

hamid1002
21-08-2014, 18:04
سلام

برای ساخت ایدی روش دیگه ای وجود نداره روشی که در پست های قبل معرفی شده دیگه کار نمیکنه و به اون شماره با اون کد میخواد کد امنیتی رو اس بزنه

ایرانی.
21-08-2014, 18:45
سلام

برای ساخت ایدی روش دیگه ای وجود نداره روشی که در پست های قبل معرفی شده دیگه کار نمیکنه و به اون شماره با اون کد میخواد کد امنیتی رو اس بزنه

سلام.

ایمیل یاهو: hamid.1002@yahoo.com

این ایمیل رو با روشی که «این‌جا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])» توضیح دادم، ساختم.

از شمارۀ 9331234567 استفاده کردم. شما سعی کن شماره رو تغییر بدی و دوباره امتحان کن.

m-a-88
24-08-2014, 13:01
سلام

یه اکانت ایمیل دارم که آیدیم ،اسم و اسم فامیلمه.حدود یه ماهی هست که ایمیلهای نوتیفیکیشن fb برام میاد از یه اکانتی که مال من نیست! اکانت fb مال فردیه که دقیقا اسم و فامیلش مثل منه.حتی اسپل اسمش دقیقا مثل منه!
مطئنم که هیچ ایمیل تاییدی برای ثبت اکانت fb برام نیومده. حتی از طریق ایمیلم وارد اکانت fb اون شخص شدم
من این اکانت یاهو رو دی ماه پارسال ساختم و اکانت fb این شخص خیلی قدیمیتره!!

به نظرتون چرا این انفاق افتاده؟:n13: