PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [ Yahoo! Mail ] / تمامی مسائل ياهو ميل

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11

ahriman323
04-09-2013, 22:11
جداااااً اقوام ندارم :n04:

هیچ راهی نداره یعنی دیگه

چرا پس چیکار باید کرد
اره
سیم کارت بین الملی که توبازار هست احتمالا با اونها بشه.دی:

Golbarg01
05-09-2013, 00:31
فکر کنم بشه و محدودیتی در تعداد اکانت نباید باشه!

باید امتحان کرد

این کار فکر نمی کنم امنیت شخصی داشته باشه
چون اون قوم و خویشی که کد رو میده می تونه به ایمیل شما دسترسی داشته باشه
درسته؟

Shoofaj
05-09-2013, 17:39
دوستان من دو روش میگم .

1 . با استفاده از کشور عراق و دادن شماره خودتون مثل اینکه مشکل حل شدنیست .
2 . دوم اینکه با استفاده از اکانت Existing گوگل و ف*یسبو-ک میشه بدون نیاز به شماره ی تلفن ثبت نام کرد .

ولی واقعا ثبت نام اشتباهه . یاهو سیستم ایمیلش رو به نابودیه . اگه با خارجی ها در ارتباط باشید میبینید که همه از Gmail Aol Live Hotmail استفاده میکنن . یاهو رو به نابودیست و حقش هم هست با این کاراش . . .

موفق باشید / :n16:

Shoofaj
05-09-2013, 17:40
این کار فکر نمی کنم امنیت شخصی داشته باشه
چون اون قوم و خویشی که کد رو میده می تونه به ایمیل شما دسترسی داشته باشه
درسته؟

بله دوست عزیز اصلا امنیت نداره این کار ! اینکارو نکنید . میل قحطی که نیست . . .

pirooz3d
05-09-2013, 17:45
سلام به همه دوستان
چند وقتی است از طرف فروم یک سایت که در آن ثبت نام کرده ام ایمیل ها به پوشه Spam هدایت میشوند.(در ایتدا اینگونه نبود)!
خواستم علت رو بدونم و اینکه با انجام چه تنظیماتی می تونم پیام های جدید رو وارد Inbox کنم.
سپاسگذارم...!

Shoofaj
05-09-2013, 18:14
سلام به همه دوستان
چند وقتی است از طرف فروم یک سایت که در آن ثبت نام کرده ام ایمیل ها به پوشه Spam هدایت میشوند.(در ایتدا اینگونه نبود)!
خواستم علت رو بدونم و اینکه با انجام چه تنظیماتی می تونم پیام های جدید رو وارد Inbox کنم.
سپاسگذارم...!

احتمالا میل این سایت به بخش Blacklist اضافه شده و سیستم یاهو به طور خودکار تمامی میل های ارسالی رو به Spambox میفرسته / Blacklist تتون رو چک کنید .
:n16:

ahriman323
06-09-2013, 10:52
سایت یاهو برای ساخت ایمیل ، دریافت کد تائید از طریق SMS را فعال کرده و حال اگر حتی شماره کشورها را هم داشته باشید فایده ای نخواهد داشت، زیرا تا کد تائید 4 رقمی را وارد نکنید هیچ ثبت نامی صورت نخواهد گرفت.برای دریافت کد فعال سازی شما نیاز به یک شماره همراه خارج از ایران دارید که با استفاده از سایتهای زیر یا سایتهای مشابه میتونید اینکار را بکنید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کافیه نام کشور مورد نظر رو از لیست یاهو انتخاب کنید و سپس شماره رو بهش بدید . بعد از چند لحظه صفحه ای رو که در سایت بالا روی شماره تلفن مورد نظر رو انتخاب کرده بودید رو رفلش کنید می بینید که کد فعال سازی برای شما ارسال شده .

چند نکته مهم که حتماً رعایت کنید:
1. امکان داره شماره انتخابی شما استفاده شده باشه کمی صبر داشته باشید و از شماره های کشورهای دور افتاده و ناشناخته استفاده کنید
2. شماره ای که به شما در سایت بالا و یا هر سایت دیگه ای که از گوگل انتخاب کردید رو با کد اول شماره برای شما نمایش می ده پس در هنگام وارد کردن شماره تلفن کد اول اون کشور رو حذف کنید.
3. بعد از ساختن اکانت حتما شماره وارد شده رو باید از پروفایل خودتون حذف کنید.
4-حتماً به پروفایل خود رفته و یک ایمیل Alternate یا پشتیبانی برای ایمیل خود اضافه کنید.

اگر مشکلی در خصوص فیلد Zip Code دارید می توانید به سایت زیر مراجعه و بر روی کشور دلخواه کلیک کرده زیپ کد را پیدا کنید.

pirooz3d
06-09-2013, 11:12
احتمالا میل این سایت به بخش Blacklist اضافه شده و سیستم یاهو به طور خودکار تمامی میل های ارسالی رو به Spambox میفرسته / Blacklist تتون رو چک کنید .
این black list رو ار کدوم قسمت باید پیدا کنم؟

ahriman323
06-09-2013, 13:17
این black list رو ار کدوم قسمت باید پیدا کنم؟
توی ایمیل روی not spam کلیک کنید از دفعه بعد ایمیلها به پوشه inbox میاد

ahriman323
06-09-2013, 13:35
یه ترفند خیلی عالی برای ساخت ایمیل با شماره موبایل ایرانی!
با مرورگر گوگل کروم

poyul
07-09-2013, 12:01
Video Call و Voice Call غیر فعال شده

رو pc این مشکل بوجود اومده با لپ تاپ این مشکل رو ندارم

نبوود؟:n04:

ehsan102
07-09-2013, 13:07
شما به PC وبکم و میکروفن وصل کردید ؟
تست هم کردید ؟
مثلا با برنامه ضبط صدا میکروفون رو تست کنید

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

kaivanika
07-09-2013, 16:00
سلام
واسه این ساختار جدید یاهو برای ساخت اکانت و تایید شماره با مسج راهی عملی هست یا نه ؟
چون طبق ایران ت ح ر ی م هس و شماره ایران توش نیست

ahriman323
07-09-2013, 16:16
سلام
واسه این ساختار جدید یاهو برای ساخت اکانت و تایید شماره با مسج راهی عملی هست یا نه ؟
چون طبق ایران ت ح ر ی م هس و شماره ایران توش نیست
از اخر پست سوم و پست ششم پس چی گذاشتم من.:n02:
توی دوتا پست قبلی ام دوتا روش گذاشتم دیگه!

poyul
08-09-2013, 08:54
شما به PC وبکم و میکروفن وصل کردید ؟
تست هم کردید ؟
مثلا با برنامه ضبط صدا میکروفون رو تست کنید

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

وبکم هیچ مشکلی با برنامه های دیگه نداره

حتی از ورژن 10مسنجر استفاده میکنم وبکم بدون مشکله

همه این مشکلات با ورژن 11 به بعده

جالب اینجاس وقتیکه از تب Massenger > My Webcam رو انتخاب میکنم تصویر دارم ولی وقتی با یکی از ادلیست ها قصد ارتباط تصویری دارم غیرفعاله

D E M O N
08-09-2013, 12:40
روش ساخت ID جدید در یاهو !

1 - در صفحه ایجاد اکانت دو قسمت مربوط به وارد کردن شماره هست این قسمت ها : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2 - روشون کلیک راست و گزینه Inspect Element رو انتخاب کنید

3 - دو قسمتی که توی عکس نشون دادم و تغییر بدید ( اگر یک بود به 98 و اگر مثبت یک بود به 98+ تغییر بدید ! ) فقط دقت کنید که اعداد 1 و 1+ رو تغییر بدید نه علائم دیگه ...

4 - در قسمت دوم مربوط به شماره هم همینکارو بکنید !

تمام شد ! حالا شماره خودتون رو بدون صفر وارد کنید !

m.prodigy
08-09-2013, 20:56
من وقتی ایمیل هامو حذف میکنم میره توی trash و بعد از توی trash باید حذفشون کنم.
از کجا باید تنظیم کنم که مستقیما حذف شن و وارد trash نشن؟

m-a14
10-09-2013, 18:46
کسانی که مشکله ساخت ایمیل در یاهو به دلیل نبود کشور ایران دارند لینک زیر را مطالعه کنند مشکلشون حل میشه از من که حل شد

reza41
12-09-2013, 13:29
سلام
دیروز که ایمیلم رو باز کردم دیدم همه چیز عوض شده. عکس پس زمینه شده یه عکس آبی بی ریخت از یه دریاچه؟!!
با اینکه من تم ایمیلم رو تغییر ندادم.
در قسمت آپشن هم گزینه theme دیگه وجود نداره تا بتونم تم رو عوض کنم!!
شیوه باز کردن ایمیل ها و ... همه تغییر کرده دیگه هر ایمیل به عنوان یه سربرگ باز نمیشه!!
خیلی گشتم دیدم تو بعضی از فروم های انگلیسی زبان هم همین مشکل رو مطرح کردند و عده زیادی گفتن ما هم همین مشکل برامون پیش اومده و یاهو هم پاسخگو در این مورد نیست.
آیا کسی به این مشکل برخورده؟
کسی راه حلی براش سراغ داره؟

Juventus FC
12-09-2013, 19:09
سلام !

آقا یه سوال !

در ایمیل یاهو وقتی وارد Account Information میشیم ، در سمت راست تصویر ایمیلمون و نوشته بعد جلوش نوشته Change ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Feval_profile%3F.intl%3Duk%26.lang%3Den-GB%26.done%3D[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] n11of8eu09%26.src%3Dcdgm%26.intl%3Duk%26.lang%3Den-GB%26.scrumb%3DNRmi81mULTC%26.scrumb2%3DiYIGUPwWnB x&.scrumb=NRmi81mULTC) ! این گزینه که انتخاب کنیم وارد یک صفحه ای میشیم که میشه ایمیل اضافه کرد و پس از تایید های فراوان توسط هر 2 میل ، میتونی اون میل که انتخاب کردی و بعنوان Primary انتخاب کنیم ! حال سوال من اینجاست ! چه فرقی میکنه کدوم میل Primary باشه ؟ اصلا مزیت اینکار چیه ؟

pirooz3d
13-09-2013, 00:03
سلام !

آقا یه سوال !

در ایمیل یاهو وقتی وارد Account Information میشیم ، در سمت راست تصویر ایمیلمون و نوشته بعد جلوش نوشته Change ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Feval_profile%3F.intl%3Duk%26.lang%3Den-GB%26.done%3D[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] n11of8eu09%26.src%3Dcdgm%26.intl%3Duk%26.lang%3Den-GB%26.scrumb%3DNRmi81mULTC%26.scrumb2%3DiYIGUPwWnB x&.scrumb=NRmi81mULTC) ! این گزینه که انتخاب کنیم وارد یک صفحه ای میشیم که میشه ایمیل اضافه کرد و پس از تایید های فراوان توسط هر 2 میل ، میتونی اون میل که انتخاب کردی و بعنوان Primary انتخاب کنیم ! حال سوال من اینجاست ! چه فرقی میکنه کدوم میل Primary باشه ؟ اصلا مزیت اینکار چیه ؟
چون در مواقعی که ممکن است به هر دلیل اون اکانت قفل شه از ایمیل دوم کمک بگیری یعنی مثلا رمزی که فراموش کردی رو به اون ایمیل بفرسته....

pirooz3d
13-09-2013, 00:05
سلام
دیروز که ایمیلم رو باز کردم دیدم همه چیز عوض شده. عکس پس زمینه شده یه عکس آبی بی ریخت از یه دریاچه؟!!
با اینکه من تم ایمیلم رو تغییر ندادم.
در قسمت آپشن هم گزینه theme دیگه وجود نداره تا بتونم تم رو عوض کنم!!
شیوه باز کردن ایمیل ها و ... همه تغییر کرده دیگه هر ایمیل به عنوان یه سربرگ باز نمیشه!!
خیلی گشتم دیدم تو بعضی از فروم های انگلیسی زبان هم همین مشکل رو مطرح کردند و عده زیادی گفتن ما هم همین مشکل برامون پیش اومده و یاهو هم پاسخگو در این مورد نیست.
آیا کسی به این مشکل برخورده؟
فکر کنم با برگردوندن تنظیمات به حالت کلاسیک همه چیز درست شه
کسی راه حلی براش سراغ داره؟
فکر کنم با برگردوندن تنظیمات به حالت کلاسیک بتونی به تنظیمات قبلی برگردی

pirooz3d
13-09-2013, 00:07
من وقتی ایمیل هامو حذف میکنم میره توی trash و بعد از توی trash باید حذفشون کنم.
از کجا باید تنظیم کنم که مستقیما حذف شن و وارد trash نشن؟

فکر نکنم تنظیمی داشته باشه بهر حال بعد از login شدن دوباره خود trash اونهارو حذف میکنه

sajjadpb
13-09-2013, 01:03
سلام خسته نباشین.به کمکتون نیاز دارم.چندوقتی بود وقتی میخواستم وارد ای دی یاهوم بشم رمزو قبول نمیکرداما از طریق مسنجرم میتونستم واردش بشم.دیروز اومدم مسنجرمو عوض کنم که الان هرچی رمز ای دیمو میزنم قبول نمیکنه.حسابم12 ساعته بلوک شد.تااینکه ازادش کردن/اومدم ریست پسوورد بزنم چون بازم بارمز قبلی واردش نمیشد.الان هررمزی که واسه رمز جدید میزنم قبول نمیکنه میگه پسوورد خیلی اسونه بااینکه از چندین نرم افزارایجادپسووردهای قوی استفاده کردم فایده ای نداره وحتی فیلد weak فقط قرمز میمونه حتی فیلد بعدیش روشنم نمیشه!!راهنماییم کنین چه رمزی بزارم...به ای دیم شدیدا نیاز دارم...مثال پسووردایی که اممتحان کردم: S@Ji@$ni DosT@$?29 و....... خیلی امتحان کردم نشد.لطفا کمکم کنین ممنون میشم.موفق باشین

pirooz3d
13-09-2013, 01:08
نیاز به این همه دنگ و قنگ نداره
کافیه تو پسووردت از حروف بزرگ و کوچک و عدد استفاده کنی
همین
شایدم میتونه علتش ت ح ر ی م های جدید روی ایران باشه
اگه نرم افزاری داری مثل پ ر و ک س ی فایر که بتونه ای پی شما رو به کشوری غیر از ایران تغییر بده هم امتحان کنید
امیدوارم موفق شوید

ahriman323
13-09-2013, 01:09
سلام خسته نباشین.به کمکتون نیاز دارم.چندوقتی بود وقتی میخواستم وارد ای دی یاهوم بشم رمزو قبول نمیکرداما از طریق مسنجرم میتونستم واردش بشم.دیروز اومدم مسنجرمو عوض کنم که الان هرچی رمز ای دیمو میزنم قبول نمیکنه.حسابم12 ساعته بلوک شد.تااینکه ازادش کردن/اومدم ریست پسوورد بزنم چون بازم بارمز قبلی واردش نمیشد.الان هررمزی که واسه رمز جدید میزنم قبول نمیکنه میگه پسوورد خیلی اسونه بااینکه از چندین نرم افزارایجادپسووردهای قوی استفاده کردم فایده ای نداره وحتی فیلد weak فقط قرمز میمونه حتی فیلد بعدیش روشنم نمیشه!!راهنماییم کنین چه رمزی بزارم...به ای دیم شدیدا نیاز دارم...مثال پسووردایی که اممتحان کردم: S@Ji@$ni DosT@$?29 و....... خیلی امتحان کردم نشد.لطفا کمکم کنین ممنون میشم.موفق باشین
پسورد حداقل 8 حرف و شامل حداقل یک حروف بزرگ و شامل عدد و حروف

sajjadpb
13-09-2013, 01:12
از جوابتون ممنونم.نه اوناروهم استفده کردم...حروف بزرگ وکوچک...نمیدونم انواع واقسام اشکال فایده ای نداره..اما با فیلترشکن امتحان نکردم اما فکر نکنم فایده داشته باشه...الان امتحان میکنم

sajjadpb
13-09-2013, 01:25
اینبار سوم بود...حسابم بلوک شد!!12 ساعت!!خداوکیلی یه عالمه رمز امتحان کردم نمیدونم چرا همرو .ویک. میدونه...حروف بزرگ وکوچیکم امتحان کردم دیشب هیچ فایده ای نداره...از روی فیلد weak تکون نمیخوره....حالا انشاالله12 ساعت دیگه با فیلتر شکن دوباره امتحان میکنم اما فکر نکنم به تحریم مربوط باشه....برعکس تموم کارامو زندگیمم توشه...از همه مهمتر ادلیستامم توش هستن که خدامیدونه چقدر منتظرم هستن...بازم ممنون از پاسخگوییتون واقعا فکر نمیکردم اینموقه شب کسی پاسخگوی من باشه..ممنونم انشاالله فردا تست میکنم وخبرشو میزارم اینجا دوباره.شبتون بخیر

sajjadpb
13-09-2013, 16:02
سلام دوباره.من دیشب بود که هرکارکردم نتونستم رمزموتغییر بدم ازتون میخوام راهنماییم کنین.همین الان با فیلتر شکن وصلم به یاهو برای ریست کردن پسوورد امالعنتی بازم میگه پسووردتون اسونه بااینکه از حروف کوچک بزرگ اعداد سیمبل هاو همه چیز توش استفاده کرد توی تصویر زیر میتونین مشاهده کنین...

لطفا کمکم کنین هرراهی میشه بهم بگین تا انجامش برم...جز ریست پسوورد بقیه گزینه ها مثل حسابم به خطر افتاده رو هم امتحان کردم اما اخرش اونم میومد به همین جا....کمکم کنین ممنونتون میشم........

مصطفی
13-09-2013, 16:14
سلام دوباره.من دیشب بود که هرکارکردم نتونستم رمزموتغییر بدم ازتون میخوام راهنماییم کنین.همین الان با فیلتر شکن وصلم به یاهو برای ریست کردن پسوورد امالعنتی بازم میگه پسووردتون اسونه بااینکه از حروف کوچک بزرگ اعداد سیمبل هاو همه چیز توش استفاده کرد توی تصویر زیر میتونین مشاهده کنین...

لطفا کمکم کنین هرراهی میشه بهم بگین تا انجامش برم...جز ریست پسوورد بقیه گزینه ها مثل حسابم به خطر افتاده رو هم امتحان کردم اما اخرش اونم میومد به همین جا....کمکم کنین ممنونتون میشم........

دادا اگه بخوای یوزر و پسوردت رو برام پیغام خصوصی بفرست ببینم میتونم عوضش کنم برات یا نه
البت اصل اول اعتمادتون هست . و اینکه قول صد درصد هم نمیدم که درست بشه . توی تاپیک فیس بوک هم دوستانی بودن که به مشکل برخورده بودن و یوزرشون رو برام فرستاده بودن .
قربانت

sajjadpb
13-09-2013, 16:20
سلام داداش گل.

عزیز کلا میگه پسووردشمااشتباهه.از طریق سوال امنیتی درست میشه ومیره به قسمت ریست کردن پسوورد.مشکل اینجاست که هررمزی بهش میدم قبول نمیکنه...به رمز قبلی ارتباطی نداره عزیز دل...

چندتا پیشنهاد بدید لطفا برای گذاشتن رمزچون هررمزی میخوام بزارم براش ایراد میگیره.مثلا به این رمز به این سختی گیر میده میگه اسونه: S*PKrtulO20Rfc47

من میخوام بدونم براساس چه الگوریتمی باید رمز بزارم تا همش نگه رمزتون اسونه...اینو بهم بگین لطفا...

مصطفی
13-09-2013, 16:30
سلام داداش گل.
من میخوام بدونم براساس چه الگوریتمی باید رمز بزارم تا همش نگه رمزتون اسونه...اینو بهم بگین لطفا...
عزیز شما پروکـــسی-فایر داری یا نه ؟ فیل شکنت چیه ؟
نباید مساله از حروف رمز باشه ، احتمال بسیار از IP هست که بعضی وقتا یاهو و فیس بوک بهش گیر میدن

sajjadpb
13-09-2013, 16:36
سرعت جواب گویی توی انجمن کم هستش لطفا اد کنین تا حرف بزنیم راحت تر.

sajjadbp@ymail.com

mojtaba2321
15-09-2013, 23:09
چطور میشه به یاهو گفت رمز جدید به آلترناتیوی که دادیم برامون بفرسته؟

nelahe
16-09-2013, 13:08
دوستان من دو روش میگم .

1 . با استفاده از کشور عراق و دادن شماره خودتون مثل اینکه مشکل حل شدنیست .
2 . دوم اینکه با استفاده از اکانت Existing گوگل و ف*یسبو-ک میشه بدون نیاز به شماره ی تلفن ثبت نام کرد .

ولی واقعا ثبت نام اشتباهه . یاهو سیستم ایمیلش رو به نابودیه . اگه با خارجی ها در ارتباط باشید میبینید که همه از Gmail Aol Live Hotmail استفاده میکنن . یاهو رو به نابودیست و حقش هم هست با این کاراش . . .

موفق باشید / :n16:

شرمنده این اکانت را چطور میشه به دست آورد

و همچنین چطور از این اکانت در ثبت نام ایمیل میشه بهره برد

wooooow
17-09-2013, 19:39
دوستان یه سوال امنیتی

دیروز با آیدی تو منسجر بودم که یهو دیدم چنتا ایمیل واسم اومد
در عرض 1 دقیقه بیشتر از 10 تا ایمیل از یاهو واسم اومد !!!!!!!!!!!!

یکبار 5 بعد از ظهر یکبار 9 شب

از خود سایت یاهو بود
ایمیل ها چی هستن و چرا یهو اینقدر اومد ؟؟

مشکل امنیتی وجود نداره ؟؟

اصلا چی هستن اینا ؟؟
من یکی رو هم باز نکردم !!!!!!!!!!!!

sajjadpb
20-09-2013, 14:15
سلام.من چندوقت پیش بهتون گفته بودم که وقتی میخوام ریست پسوورد کنم نمیکنه هر رمزی که میزارم میگه ضعیفه...برعکس اصلا دسترسی به ای دیم ندارم وخیلی برام مهمه...لطفا کمکم کنید هررمزی که با هرچی میزارم میگه رمز ضعیفه....ازحروف کوچیک وبزرگ گرفته تا همه چیزمیگه رمزقبول نمیشه...کمکم کنید لطفااونایی که تجربشون بیشتره....

ahriman323
20-09-2013, 15:58
سلام.من چندوقت پیش بهتون گفته بودم که وقتی میخوام ریست پسوورد کنم نمیکنه هر رمزی که میزارم میگه ضعیفه...برعکس اصلا دسترسی به ای دیم ندارم وخیلی برام مهمه...لطفا کمکم کنید هررمزی که با هرچی میزارم میگه رمز ضعیفه....ازحروف کوچیک وبزرگ گرفته تا همه چیزمیگه رمزقبول نمیشه...کمکم کنید لطفااونایی که تجربشون بیشتره....
پسورد باید شامل حداقل یک حرف بزرگ و حروف و اعداد باشه

ملا نصرالدین
26-09-2013, 12:12
سلام دوستان
من این مشکل رو داشتم که وقتی یوزرنیم و پسورد ایمیلم رو میزدم این صفحه می امد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

که در صفحه 172 دوستمون این جواب رو دادند

من به یاهو ایمیل زدم و انها این جواب رو دادند

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/IMG] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/IMG] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])]

من هیستوری رو پاک کردم..پسوردم رو عوض کردم و یک پسورد قوی گذاشتم ولی هیچ فایده ای نکرد
من به این ایمیل نیاز دارم
راستی من نرم افزار free gate توی سیستمم دارم بخاطر اون نیست؟البته ازش استفاده نمیکنم
حالا کسی میتونه قدم به قدم به من کمک کنه؟
یا حداقل مغازه ای فروشگاهی کافی نتی جایی رو میشناسید که برم پیشش درستش کنه؟

مصطفی
26-09-2013, 12:48
سلام دوستان

من هیستوری رو پاک کردم..پسوردم رو عوض کردم و یک پسورد قوی گذاشتم ولی هیچ فایده ای نکرد
راستی من نرم افزار free gate توی سیستمم دارم بخاطر اون نیست؟البته ازش استفاده نمیکنم
کلا فری گیت نرم افزار خطرناکیه . توی ورژن های جدیدش اطلاعاتی که میفرسته و send داره خیلی زیاده
login activity رو نگاه انداختین ؟ ip کجا ها رو نشون میده ؟
با یک مرورگر دیگه هم امتحان کن

sazman1
26-09-2013, 14:49
سلام بنظرتون مشکل از کجاست
Sorry, this account is temporarily locked

دیشب که نمیدونستم باید پسورد تلفیقی از حروف کوچیک و بزرگ و اعداد باشه ایمیلم قفل شد
در حال حاضر بیش از 12 ساعت گذشت اما همچنان این پیغام ظاهر میشه

You can try to recover your password again after the lock expires in approximately 12 hours

ملا نصرالدین
26-09-2013, 23:54
کلا فری گیت نرم افزار خطرناکیه . توی ورژن های جدیدش اطلاعاتی که میفرسته و send داره خیلی زیاده
login activity رو نگاه انداختین ؟ ip کجا ها رو نشون میده ؟
با یک مرورگر دیگه هم امتحان کن

هم با فایر فاکس امتحان کردم...هم با اکسپلورر حتی با یه سیستم دیگه هم چک کردم کلا نتیجه اش یکسان بود
login activity کجاست؟

مصطفی
27-09-2013, 06:09
هم با فایر فاکس امتحان کردم...هم با اکسپلورر حتی با یه سیستم دیگه هم چک کردم کلا نتیجه اش یکسان بود
login activity کجاست؟
الان میتونی به این صفحه دسترسی داشته باشی ؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]‎

که توی پایین صفحه گزینه های خوبی داره :
Change your password
Create your Yahoo! sign-in seal
Contact our Customer Care
Activate second sign-in verification

ملا نصرالدین
27-09-2013, 10:53
نه وقتی روی لینک کلیک میکنم فقط یک صفحه ی سفید میاد که کنارش نوشته یاهو

helpme_reza
28-09-2013, 13:52

دوست عزیزم، اول اینکه ممنون بابت اون راهنماییت درباره مغازه. دوم، درباره مشکلت. یاهو یا جیمیل یا فیس بوک یا معمولن بازی های آنلاین پولی یا موارد مشابه، وقتی این چنین پیغامی رو میدن که شما در فاصله های کوتاه زمانی مدام ای پیت رو تغییر بدی، حالا عمدن یا سهون. این میتونه به دلیل دسترسی کسی دیگه به اکانتت باشه یا قطع و وصلی بسیار زیاد اینترنتت در فاصله زمانی کوتاه و یا استفاده از پراکسی؛ مخصوصن وقتی که قطع و وصلی زیادی داره پراکسیت و مدام ای پی جدید میگیره و شما هم همونطور صفحه شخصیت رو باز گذاشتی.
ضمنن پراکسی که استفاده میکنی از هرجایی دانلود نکن. ممکنه دستکاری شده باشن.
در هر صورت، باید صبر کنی اگر چندین ساعت اکانتت لاک شده و باز بشه. و وقتی امکانش رو داشتی بدون استفاده از هیچ پراکسی لاگین کنی.

ملا نصرالدین
28-09-2013, 18:32
این مشکل مال امروز و دیروز نیست
من الان بیشتر از یک ماهه این مشکل رو دارم
در ضمن قطع و وصلی اینترنت هم اصلا ندارم
همیشه هم بدون پراکسی لاگین میکنم که این پیغام رو میده
میگم حتی با سیستم دیگه هم امتحان کردم مشکل همینه

البته الان با پراکسی لاگین کردم...که امتحان کنم ببینم چی میشه
یه صفحه اومد که کد زیر رو وارد کنید...کد رو که وارد کردم باز همون ارور همیشگی رو داد

ملا نصرالدین
28-09-2013, 18:48
راستی متوجه یک نکته هم شدم
اولین باری که این صفحه اومد

من فرضا پسوردم 123456 بود
بعد هر پسوردی که زدم قبول نکرد تا اینکه مجبور شدم یه پسورد سخت بزنم ...مثلا این

"اگر دستم رسد بر چرخ گردون 123456"

حالا توی این صفحه ی اول که یوزرنیم و پسورد رو وارد میکنیم من پسوردم رو میزنم 123456 قانونا باید بیاد که پسورد اشتباه هست دیگه
ولی باز توی همون صفحه ی ارور میره
توی اون کادر اول که زده پسورد قبلی به عنوان پسورد

رو زده
و میگه عوض کنید

مصطفی
28-09-2013, 21:29
به این آدرس هم دسترسی نداری ؟

ویرایش :
هر چند که میگید با یه سیستم دیگه هم همین مشکل رو داشتی ولی احتمال آلوده بودن سیستم هم هست .
ویندوزت چیه ؟ آنتی ویروس و فایروال چی داری ؟ آپدیتند ؟
یه سری هم به رفقا توی تاپیک " اورژانس سیستم های آلوده " بزن

helpme_reza
28-09-2013, 22:06
راستی متوجه یک نکته هم شدم
اولین باری که این صفحه اومد

من فرضا پسوردم 123456 بود
بعد هر پسوردی که زدم قبول نکرد تا اینکه مجبور شدم یه پسورد سخت بزنم ...مثلا این

حالا توی این صفحه ی اول که یوزرنیم و پسورد رو وارد میکنیم من پسوردم رو میزنم 123456 قانونا باید بیاد که پسورد اشتباه هست دیگه
ولی باز توی همون صفحه ی ارور میره
توی اون کادر اول که زده پسورد قبلی به عنوان پسورد

رو زده
و میگه عوض کنید

ببخشید دوست عزیزم. متوجه نمیشم. منظورتون از «این صفحه اول» چیه؟ که میفرمایید «یوزرنیم و پسورد رو وارد میکنم». توی صفحه ی اتچ شده به پستتون فقط پسورد قدیم و جدید از شما درخواست شده. شاید منظورتون صفحه لاگین یاهو هست؟
اون چیزی که من از صفحه اتچ شده میفهمم اینه که، شما بدون هیچ مشکلی لاگین کردید، چون بالای صفحه اسمتون هست پس قاعدتن پسوردتون درست بوده اما چون فردی دیگه به ایمیل شما دسترسی داره ازتون درخواست شده پسورد جدید انتخاب کنین. این رو هم بگم که یاهو خیلی سخت گیره در انتخاب پسورد، و اون مساله ای که اشاره کردید عادیه.
اگر جزیی تر و شفاف تر توضیح بدید شاید بتونم کمکی کنم.

ملا نصرالدین
29-09-2013, 11:03
به این آدرس هم دسترسی نداری ؟

ویرایش :
هر چند که میگید با یه سیستم دیگه هم همین مشکل رو داشتی ولی احتمال آلوده بودن سیستم هم هست .
ویندوزت چیه ؟ آنتی ویروس و فایروال چی داری ؟ آپدیتند ؟
یه سری هم به رفقا توی تاپیک " اورژانس سیستم های آلوده " بزن

این که همون صفحه لاگین یاهو هست دیگه
نمیدونم اون سیستم الوده بوده یا نه
ویندوزم که کلا داغونه...پارسال بخاطر یه سری نرم افزارهای دانشگاه مجبور شدم xp بریزم هنوز همون روشه
انتی ویروس هم ندارم:n02:
الان میرم اون سمت ببینم چی میگن

ملا نصرالدین
29-09-2013, 11:09
ببخشید دوست عزیزم. متوجه نمیشم. منظورتون از «این صفحه اول» چیه؟ که میفرمایید «یوزرنیم و پسورد رو وارد میکنم». توی صفحه ی اتچ شده به پستتون فقط پسورد قدیم و جدید از شما درخواست شده. شاید منظورتون صفحه لاگین یاهو هست؟
اون چیزی که من از صفحه اتچ شده میفهمم اینه که، شما بدون هیچ مشکلی لاگین کردید، چون بالای صفحه اسمتون هست پس قاعدتن پسوردتون درست بوده اما چون فردی دیگه به ایمیل شما دسترسی داره ازتون درخواست شده پسورد جدید انتخاب کنین. این رو هم بگم که یاهو خیلی سخت گیره در انتخاب پسورد، و اون مساله ای که اشاره کردید عادیه.
اگر جزیی تر و شفاف تر توضیح بدید شاید بتونم کمکی کنم.

ببینید من توی صفحه ی لاگین یاهو پسورد قبلی رو که میزنم لاگین میکنه و وارد همون صفحه ای میشه که عکسش رو گذاشتم
در صورتی که شما اگر پسوردتون رو عوض کرده باشید و پسورد قبلی رو وارد کنید قانونا باید ارور بده که پسورد اشتباه هست
برای من نه تنها این ارور رو نمیده بلکه لاگین هم میکنه
بعد وقتی لاگین میکنه و وارد اون صفحه میشه توی قسمت پسورد قبلی (همون کادر اول)، پسورد جدیدم رو نوشته و میگه عوض کن
این 2 تا با هم جور در نمیاد از طرفی با پسورد قبلی لاگین میکنه از طرفی توی صفحه پسورد جدید رو نوشته و میگه عوضش کن

لاله عباسي
30-09-2013, 02:50
سلام
ببخشيد جديدا ايميل ياهو تغييركرده ؟مثلا فونت فارسي تغيركرده يا آيكن ها به رنگه بنفشه مثلا كنار اين باكس يه ايكن هم هست.يا مسنجر ديگه آي ديها رو به صورت ليست نشون نمي ده بعد از اينكه رواين آيكن كليك كنيم يه اصطلاحا يه كشويي باز ميشه.اخه من دو تا ايميل ياهو دارم فقط يكيش اين طوري .ايني كه تغييركرده آي ديش به اسم اصلي خودمه بعد همش هم قفل ايمني پروتكل[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] زرد رنگه كه فكر ميكنم به معني احتمال كاهش امنيت باشه . يعني منظورم اينكه ممكنه كسي ايميلمو داره چك ميكنه؟؟؟؟
يه سوالي هم داشتم دوستان علاوه بر رنگ سبز و قرمز كه كنار آي دي هاي چت ياهو ميل قرار ميگيره و هر كدوم معني داره يه آيكن شبيه ساعت كه نارنجي رنگه اون به چه معني است؟ با سپاس رستگار بمانيد.

ملا نصرالدین
30-09-2013, 08:52
سلام دوستان من این جواب رو از بخش اورژانس سیستم های الوده گرفتم

سلام
دوست عزیز شما باید فایل با فرمت txt رو برای ما آپلود میکردین
شما مشکل ویروسی ندارین و پروسس مشکوکی تو سیستمتون ندارین
انجمن یاهو باید بهتر بتونن کمکتون کنند

ehsan_iace
30-09-2013, 21:50
سلام

چطور عکس را بین متن ایمیل‌مان قرار بدهیم (نمیخواهم عکس ضمیمه نامه باشد و جدا دانلود شود!)

saeediranzad
01-10-2013, 11:56
دوستان کسی میتونه این مشکل yahoo!mail ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])منو حل کنه؟
سلام
شما هروقت از فیلـترشکن استفاده میکنید ساین آوت میکنید یا فقط مرورگر را میبندید؟
این مشکل بخاطر عوض شدن آیپی است که یاهو گمون میکنه کس دیگری میخواد وارد اکانت شما بشه.
(من کامل پستهای شما را نخوندم)
ولی اگر همیشه ساین آوت میکنید و اگر مشکل از فیلـترشکن باشه (یعنی شخص دیگری نمیخواد به اکانت شما وارد بشه)
پس از اینکه پسورد را عوض کردید اول کش و کوکیهای مرورگر را پاک کنید و بعد لاگین کنید.

Y@var
02-10-2013, 22:49
ببخشید دوستان یه سوال

لپ تاپ دوستم میریم تو ایمیل یاهو هیچ کدوم آیکونا رو باز نمیکنه! هموشون عمل میکنن ولی آیکوناشون(مثلا آیکون attach) نمیاد! راه حلی ندارین؟:n16:

Arash4484
03-10-2013, 00:22
سلام دوستان

سلام، هم به شما و هم به کلیه دوستانی که با لاگین شدن به یاهو مشکل دارند، و به پیغامهای پر از غافلگیری! برمیخورن پیشنهاد میدم با یک کلاینت ایمیل مثل Thunderbird ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم تست کنید...
با این ترفند به چندین آدرس ایمیل قدیمیم که به مشکل برخورده بودند دوباره دسترسی پیدا کردم.
(ضمن اینکه استفاده از برنامه واسطه برای دریافت و ارسال ایمیل بجای ورود به سایت، محاسن خودش رو داره که بحث دیگه ایه...)
خیلی ساده برنامه رو نصب کنید اطلاعات مربوط به ایمیلتون و اکانتتون رو وارد کنید، و سپس اگر ارتباط با سایت برقرار شد به میلهاتون دسترسی پیدا میکنید و همچنین ارسال هم میتونید داشته باشید.
ارزش امتحان کردن رو داره.

rj60
03-10-2013, 05:01
سلام ميخواستم ببينم راهي هست ك اسم ايدي روعوض كنم دقت كنين اسمو ميگم نه ادرس مثلا ايدي من هسته saman80 ميخواستم ببينم ميتونم موقه اي ك با دوستام چت ميكنم اونا منو با اسم ديگه ببينن در صورتي ك ايديم همون saman80 هسته اسمو از نظر عمومي عوض كنم بازم ميگم ادرس نه منتظرم:n01:

mohammadi_4u
03-10-2013, 11:25
سلام ميخواستم ببينم راهي هست ك اسم ايدي روعوض كنم دقت كنين اسمو ميگم نه ادرس مثلا ايدي من هسته saman80 ميخواستم ببينم ميتونم موقه اي ك با دوستام چت ميكنم اونا منو با اسم ديگه ببينن در صورتي ك ايديم همون saman80 هسته اسمو از نظر عمومي عوض كنم بازم ميگم ادرس نه منتظرم:n01:

سلام .
بله دوست عزیز از تنظیمات پروفایل از گزینه الایز یاهو پرو فایل میتونید تغییر بدید و همزمان با چندین نام چت کنید.

Sent by Tapatalk

fari eris
03-10-2013, 11:46
salam manam hamin moshkelo daram vali nafahmidam in acount kojast to ro khoda b manam begid
:n28::n03:

rj60
03-10-2013, 18:43
ببخشين من متوجه نشدم اگه ميشه اموزش گام ب گام بديد متوجه بشم
ضمن اينكه من از ياهو مسنجر هم استفاده ميكنم

mohammadi_4u
03-10-2013, 20:36
وارد سایت یاهو شوید. ایمیل و پسوردو بدید و وارد شوید.سمت راست شکل یک چرخ دنده هست همون ستینگ پروفایل. موس رو روش نگه دارید تا کشوی منو باز بشه. گزینه دوم از اخر نوشته پروفایل ادیت. روش کلیک کنید و دومرتبه صفحه ای میاد که ازتون پسورد میخاد پسوردو بدید و وارد بشید. در این صفحه چهارمین گزینه از پایین نوشته
Add alies yahoo profile
این گزینه هر اسمی دوست دارید بزارید و. ادد رو بزنید.فردا تصویرشم میزارم.;)

Sent by Tapatalk

ahriman323
03-10-2013, 22:08
دوستان راهی نیست که ایمیلی که دی اکتیو شده و اینفو نداریم کمتر از 3 ماه حذف بشه که بشه زودتر دوباره ساختش؟
جدیدا اگه تماس بگیریم برامون کاری می کنند؟
کسی میتونه تماس بگیره؟

M3HRD@D
04-10-2013, 09:59
دوستان تو یاهو یه قسمت هست وارد گروه های چت روم میشیم...
از کجا باید رفت یادم رفته یا یاهو من اون قسمت رو نداره؟

Milad4171
04-10-2013, 10:34
دوستان تو یاهو یه قسمت هست وارد گروه های چت روم میشیم...
از کجا باید رفت یادم رفته یا یاهو من اون قسمت رو نداره؟

دی ماه سال گذشته سایت یاهو گروه های چت(chat room) رو حذف کرد.
2 هفته هم هر روز در یاهو و یاهو مسینجر پیغام داد. از عید میلادی 2013 این امکان از سایت یاهو حذف شد

mina-loading
05-10-2013, 15:27
سلام به همگی. من یه صفحه وب با html , css نوشتم حالا می خوام این پیجو به چند نفر با یاهو یا جیمیل ایمیل کنم ولی نمی خوام اتچ کنم می خوام وقتی طرف ایمیلی که براش اومده رو باز می کنه صفحه html منو ببینه . مثل ایمیلای تبلیغاتی که بعضی وقتا واسمون میاد. با outlookam امتحان کردم ولی نشد. کداشم کپی کردم تو ادیتور بازم نشد. تروخدا راهنماییم کنید از هر کسی بگید پرسیدم ولی هیچکس بلد نیست

ehsan_iace
05-10-2013, 15:47
سلام

چطور عکس را بین متن ایمیل‌مان قرار بدهیم (نمیخواهم عکس ضمیمه نامه باشد و جدا دانلود شود!)

کسی جواب این سئوال را نمیدونه؟!

crysta
06-10-2013, 11:15
چطور می توم از yahoo سرویس POP3 بگیرم ؟

Juventus FC
06-10-2013, 23:10
سلام

آقا دیشب من پسورد میلم و تغییر دادم ! یعنی به صورت کپی پیست تغییر دادم ! پسورد و از یه نت پد به یاهو کپی کردم و حل شد ! دیشب که تست میکردم فقط به صورت کپی پیست یاهو لاگین میکرد ! امروز اومدم میبینم دیگه از همون روش هم جواب نمیده ! یاهو لاگین نمیشه ! هیچ برگشتی هم برای ریست پسورد ندارم ! آقا کمک کنید !

golbarg900
07-10-2013, 19:08
سلام
آیا راهی برای کانفیگ SMTP و POP3 رایگان در اوت لووک هست؟

ata3929
09-10-2013, 11:45
دوستان ایمیل تم یاهو ایمیل من به این شکل در اومده

هر کاری هم میکنم نمیشه
مدل کلاسیک هم در تنظیمات این قالب انتخاب میکنم
به این شکل در میاد

شکل اول ایمیل من این طوری بود

در ضمن تو همه مروگرها و حتی روی یه سیستم دیگه تست کردم همین طوری هست

دوستان خواهشن کمک کنین

ahriman323
09-10-2013, 12:23
یاهو جدیدا چهره اش اینجوری شده

ata3929
09-10-2013, 12:48
یاهو جدیدا چهره اش اینجوری شده

خب وقتی من با اون یکی ایمیلم وارد میشم چرا عوض نشده؟

hadymk
09-10-2013, 12:57
تاز میشه ظوری تنظیم کردم ک نوشته هاتون سمت راست ظاهر بشه خیلی بهتر شده

ahriman323
09-10-2013, 13:05
خب وقتی من با اون یکی ایمیلم وارد میشم چرا عوض نشده؟

شاید هنوز اعمال نشده روی همه

ata3929
09-10-2013, 13:13
حالا اینم اضافه شد
با فایر فاکس هر کاری میکنم تو این شکل مونده و تغییری نمیکنه
فایر فاکس و پاک کردم
دوباره نصب کردم
آپدیت کردم
ریست کردم
ولی باز همینه

ahriman323
09-10-2013, 13:24
حالا اینم اضافه شد
فایر فاکس و پاک کردم
دوباره نصب کردم
آپدیت کردم
ریست کردم
ولی باز همینه
قالب جدید هست.همه ایمیلها اینطور شده ظاهرا قابل برداشتن هم نیست!

landscape
09-10-2013, 19:01
سلام...

دوستان من الان توی عنوان ایمیلهایی که برام میاد، متن داخلشون هم میاد،

یعنی عنوان ایمیلهای رسیده میشه یه متن طولانی که شامل متن درونش هم میشه و خیلی ظاهرش به هم ریخته، کلا قاطی پاطی شده، چیکار کنم درست شه؟؟؟؟؟

aminkzm
10-10-2013, 17:42

هر کاری هم میکنم نمیشه
به این شکل در میاد

دوستان خواهشن کمک کنین

-----
برای منم همینطوری شده .خیلی مزخرف شده دیگه نمیشه چند تا ایمیل رو با هم باز کرد. ولی با یه اکانت دیگه میرم همون حالت قبله !!! فقط اکانت خودم این جوری شده
کسی میدونه چه جوری میشه به حالت اول برگشت (حالت کلاسیک نه . این حالتی که تو این عکسه باشه

V E S T A
11-10-2013, 11:44

هر کاری هم میکنم نمیشه
به این شکل در میاد

دوستان خواهشن کمک کنین

حالا اینم اضافه شد
فایر فاکس و پاک کردم
دوباره نصب کردم
آپدیت کردم
ریست کردم
ولی باز همینه

این قسمت که مربوط به تغییر تم هست رو امتحان کنید ببینین تغییر می کنه ؟

از قسمت بالا سمت راست ایمیل:

ata3929
11-10-2013, 11:47
این قسمت که مربوط به تغییر تم هست رو امتحان کنید ببینین تغییر می کنه ؟

از قسمت بالا سمت راست ایمیل:

این فقط رنگ قالب و بک گراند و تغییر میده

V E S T A
11-10-2013, 13:24
من الان یکی از اکانت های قدیمی تر رو تست کردم که برای این آیدی قدیمی قالب عوض شده پس این تغییر مربوط به همه ایمیل هاست

و به زودی همه ایمیل ها تغییر می کنه سمت چپ پایین صفحه یه قسمتی هست که با فلش قرمز مشخص کردم :

وقتی موس رو روی ااین دکمه قرار میدین یه لیست از تم ها ظاهر میشه که حداقل می تونید رنگش رو متعادل تر کنید :

تو این عکس فکر می کنم رنگ قالب آیدی شما قسمتی هست که با رنگ قرمز مشخص شده ، شما می تونید قسمتی که با رنگ

سبز مشخص شده رو انتخاب کنید که رنگ قالب یه مقدار متعادل تر بشه :

kasi58
12-10-2013, 13:45
یکی یک راهی نشون بده برگردیم به حالت قبلی،این مود جدید خیلی بیخود
در ضمن من قبلا ایمیلی که میخوندم با esc بر میگشتم به inboxام الان کار نمیکنه یا روش دیگه ای داره؟
ممنون

Sent from my SGH-T989D using Tapatalk 2

pirooz3d
12-10-2013, 15:02
یکی یک راهی نشون بده برگردیم به حالت قبلی،این مود جدید خیلی بیخود
در ضمن من قبلا ایمیلی که میخوندم با esc بر میگشتم به inboxام الان کار نمیکنه یا روش دیگه ای داره؟
ممنون

سلام
الان هم دقیقاً با Esc بر میگرده به Inbox
در واقع Theme فقط تنظیمات ظاهری رو تغییر میده
موفق باشید.

D E M O N
12-10-2013, 15:07
سلام

این تم های جدید یاهو که اومده رو چطور میشه برای ID های قدیمی هم فعال کرد ؟ داخل تم ها نبود !

فقط ای دی جدید میسازی براش فعال میشه ؟ چون جدید که ساختم قدیمی ها نبود همش جدید بود !

amenehgh
12-10-2013, 22:41
سلام،خواهش میکنم یکی تا فردا حتما جوابمو بده،میخوام به تعداد نامحدودی از افراد ایمیل بفرستم بدون اینکه کسانی که ایمیل رو دریافت میکنند متوجه بشند که این ایمیل به کسان دیگه هم فرستاده شده.با تشکر:n30:

landscape
13-10-2013, 00:26
آمنه باید تو bcc ایمیل ها رو بزنی

landscape
13-10-2013, 00:28
دوستان برای شما هم مقداری از متن ایمیل توی عنوان ایمیل میاد؟؟؟؟؟البته واسه اونایی که قالبشون مثل اونی شده که vesta گذاشته؟؟؟؟؟؟؟

Amir-Persian
15-10-2013, 04:09
سلام
ایمیلی که از صندوق ارسال حذف بشه قابل برگشت هست؟
یه ایمیل بود اشتباهی حذف کردم اما می خوامشون.
میشه کاری کرد که برگزدند سر جاشون؟؟

ممنون

kasi58
15-10-2013, 07:55
سلام
قبلا ایمیل های خونده نشده بصورت boldنشون داده میشد،الان اینطور نیست.
چی کار کنم برای حل این مشکل

V E S T A
15-10-2013, 16:01
سلام...

دوستان من الان توی عنوان ایمیلهایی که برام میاد، متن داخلشون هم میاد،

یعنی عنوان ایمیلهای رسیده میشه یه متن طولانی که شامل متن درونش هم میشه و خیلی ظاهرش به هم ریخته، کلا قاطی پاطی شده، چیکار کنم درست شه؟؟؟؟؟

دوستان برای شما هم مقداری از متن ایمیل توی عنوان ایمیل میاد؟؟؟؟؟البته واسه اونایی که قالبشون مثل اونی شده که vesta گذاشته؟؟؟؟؟؟؟

بله برای ایمیل ها با قالب جدید متن ایمیل هم در عنوان قرار می گیره برای حذف متن از عنوان ایمیل :

از قسمت بالا سمت راست setting رو انتخاب کنید :

در قسمت setting وارد سربرگ viewing email بشین و با کلیک روی Enable Conversations تیک مربوط به این گزینه رو بردارین و save رو بزنید.

V E S T A
15-10-2013, 16:06
سلام

این تم های جدید یاهو که اومده رو چطور میشه برای ID های قدیمی هم فعال کرد ؟ داخل تم ها نبود !

فقط ای دی جدید میسازی براش فعال میشه ؟ چون جدید که ساختم قدیمی ها نبود همش جدید بود !

برای آیدی های من قالب جدید فقط برای آیدی های قدیمی فعال شده ولی به تدریج همه ایمیل ها چه جدید و چه قدیمی تغییر قالب میدن

D E M O N
15-10-2013, 19:27
برای آیدی های من قالب جدید فقط برای آیدی های قدیمی فعال شده ولی به تدریج همه ایمیل ها چه جدید و چه قدیمی تغییر قالب میدن
درود
ممنون از جواب تون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جالبه برای شما قدیمی ها فعال شده برای من ID جدیدا !

دو هفته بیشتر شد هنوز فعال نشده ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bhrooz555
16-10-2013, 03:58
دوستان چرا وقتی یه نفر من رو add میکنه جای اینکه اون طرف آیدی واقعیم رو ببینه، جاش نام و نام خانوادگی رو که موقع ثبت نام وارد کردم رو میبینه علتش چیه؟
آیا راهی هست که بشه جای نام و نام خانوادگی آیدی واقعی نمایش داده بشه:n13:

V E S T A
16-10-2013, 04:09
دوستان چرا وقتی یه نفر من رو add میکنه جای اینکه اون طرف آیدی واقعیم رو ببینه، جاش نام و نام خانوادگی رو که موقع ثبت نام وارد کردم رو میبینه علتش چیه؟
آیا راهی هست که بشه جای نام و نام خانوادگی آیدی واقعی نمایش داده بشه:n13:

منظورتون زمانی هست که تو مسنجر ادد می کنید ؟ این پست درباره مسنجر توضیح داده شده : 5923# ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

bhrooz555
16-10-2013, 04:36
منظورتون زمانی هست که تو مسنجر ادد می کنید ؟ این پست درباره مسنجر توضیح داده شده : 5923# ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ممنون از کمک شما نه نگاه کنید مثلا آیدی من reza68 هست خوب بعد یه نفر این آیدی رو add میکنه اما به جای اینکه همین آیدی توی addlist طرف بیاد نام و نام خانوادگی من رو مبینه مثلا من موقع ثبت نام زدم رضا حسینی دقیقا هم همین نام براش میاد:n29:
حالا چ کار باید کنم که reza68 توی addlist طرف بیاد

V E S T A
16-10-2013, 11:30
ممنون از کمک شما نه نگاه کنید مثلا آیدی من reza68 هست خوب بعد یه نفر این آیدی رو add میکنه اما به جای اینکه همین آیدی توی addlist طرف بیاد نام و نام خانوادگی من رو مبینه مثلا من موقع ثبت نام زدم رضا حسینی دقیقا هم همین نام براش میاد:n29:
حالا چ کار باید کنم که reza68 توی addlist طرف بیاد

روی آدرس پستی که فرستادم کلیک کنید توضیح داده شده که چه طور اسمتون رو عوض کنید >> 5923# ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

rozhan20
16-10-2013, 16:17
سلام يعني ديگه نميشه مثل قبل چندتا ايميل رو همزمان باز كنيم ؟

V E S T A
18-10-2013, 18:35
قبلا هم چند تا ایمیل رو با یک بروزر نمی شد با هم باز کرد مگر اینکه دامین ایمیل ها فرق کنه مثلا یکی yahoo.com باشه و دیگری ymail.com یا att.net یا y7mail.com یا .. باشه

OMiD.1080p
18-10-2013, 20:36
این ارور رو موقعی که میخواستم یه ایمیل دسته جمعی بفرستم اومد.

مال چیه ؟

kasi58
20-10-2013, 09:01
تو این ایمیل جدید یاهو،ایمیل های جدید را بصورت bold نشون نمیده یا کلا خیلی فرقی نداره .
از کجا درستش کنم؟

V E S T A
20-10-2013, 19:56
تو این ایمیل جدید یاهو،ایمیل های جدید را بصورت bold نشون نمیده یا کلا خیلی فرقی نداره .
از کجا درستش کنم؟

ایمیل ها با قالب جدید تغییری ازین جهت نکردن تو این قالب جدید هم ایمیل جدید به صورت bold هست اگر bold شده نیست

احتمالا چک شدن ..

kasi58
20-10-2013, 20:21
ایمیل ها با غالب جدید تغییری ازین جهت نکردن تو این قالب جدید هم ایمیل جدید به صورت bold هست اگر bold شده نیست

احتمالا چک شدن ..

نه bold هست،ولی خیلی نازک هست،سخت تشخیصش،میخوام bold را کلفت تر کنم

V E S T A
20-10-2013, 22:38
نه bold هست،ولی خیلی نازک هست،سخت تشخیصش،میخوام bold را کلفت تر کنم

برای تغییر اندازه میزان bold شدن تنظیماتی وجود نداره

ehsan_iace
22-10-2013, 17:50
چه کار کنم که ایمیل‌ها وقتی باز می‌شود کامل باز شود و مجبور نباشم لبه سمت راست پنجره را کلیک کنم تا باز شود و کامبل دیده شود!

V E S T A
23-10-2013, 16:39
چه کار کنم که ایمیل‌ها وقتی باز می‌شود کامل باز شود و مجبور نباشم لبه سمت راست پنجره را کلیک کنم تا باز شود و کامبل دیده شود!

تنظیمات دیگه ای نداره فقط به همین روش میشه Advertisement رو hide کرد ..

ehsan_iace
23-10-2013, 20:17
تنظیمات دیگه ای نداره فقط به همین روش میشه Advertisement رو hide کرد ..

آخه Advertisement نیست خودت متن نامه هست که نصفه نمایش داده میشه و برای تک تک نامه‌ها باید گوشه پنجره را کلیک کرد تا کل نامه دیده بشه!

V E S T A
23-10-2013, 21:09
تبلیغات سمت راست هستن ولی اغلب با آی پی ایران دیده نمیشن مثلثی که با فلش قرمز مشخص کردم رو بزنید تبلیغات Hide میشن (همون قسمت خالی سمت راست Hide میشه)

ehsan_iace
23-10-2013, 21:39
من هم که همین را گفتم "برای تک تک نامه‌ها باید گوشه پنجره را کلیک کرد تا کل نامه دیده بشه!"

منظورم این بود که برای تک تک نامه‌ها بید مثلثی که مشخص کردید را بزنم!

kasi58
23-10-2013, 22:54

من هم این مشکل را دارم،ایمیل را که باز میکنم،نصفش را نشون میده،پایینش هم فلشی نداره که بکشم سمت راست تا همشو ببینم.
چی کار کنم برای حل این مشکل؟
من حتی اون فلش را که با فلش قرمز مشخص کردی را ندارم ..چرا ؟

V E S T A
23-10-2013, 23:08
من هم که همین را گفتم "برای تک تک نامه‌ها باید گوشه پنجره را کلیک کرد تا کل نامه دیده بشه!"

منظورم این بود که برای تک تک نامه‌ها بید مثلثی که مشخص کردید را بزنم!

منم عرض کردم هیچ راهی جز زدن این قسمت وجود نداره .. اولین پست من در جواب به سوال شما!

jansakht1
24-10-2013, 03:27
سلام دوستان، نمی دونم چرا ایمیلم بعد از تغییر پسورد قاتی کرده و وارد ایمل نمیشه. خب من الان می خوام پسورد رو ریکاور کنم. سوالات امنیتی رو که یادم نیست به ایمیل پشتیبان هم دسترسی ندارم (قبلا ایمیل پشتیبان وارد کرده بودم ولی الان بنا به دلایلی نمی تونم بهش دسترسی داشته باشم)! می خوام که این پسورد به یه ایمل دیگه ارسال بشه یعنی ایمیل پشتیبان قبلی رو حذف کنم. راهی داره؟ لطفا سریع جواب بدید چون خیلی گیرم

amirarsalaan
26-10-2013, 13:48
دوستان من یه مشکل بزرگ برام پیش اومده
اکثر ایمیل هایی رو که میفرستم اصلن به مقصد نمیرسه و دلیوری میشه البته این مورد درباره ی یکسری از ایمیل ها هست که به عنوان اولین بار براشون دارم ایمیل میفرستم اونهم نه همشون بلکه اکثرشون
و این در حالیه که همچنان من با آدرس هایی که از قدیم کار میکردم هیچ مشکلی ندارم و به راحت ایمیل ها جا به جا میشه
جالب اینجاست که مطمئنم این مشکل از خود یاهو یا گوگل نیست بلکه از اون آدرس مقصده، یعنی ایمیلی که نخواد بره چه از یاهو بفرستم و چه از گوگل نمیره
وجالب تر اینکه این آدرس تو قسمت مربوط به خودش تایید میشه و مثلا کادرش قرمز نمیشه که هشدار بده همچین آدرسی وجود نداره
لطفا راهنمایی بفرمایید

ir22
02-11-2013, 22:44
من میخوام ایمیل درست کنم که نمیشه با برنامه هایی که معرفی شده شماره ایران رو وارد کردم ولی هرچی منتظر میشم کدی برام نمیاد چیکارکنم

3274
08-11-2013, 10:09
رفقا کمک
از دیروز این سوال برای ورود به صندوق میاد
اصلا یادم نمیاد چنین سوال امنیتی مضحکی رو انتخاب کرده باشم تا چه برسه به اینکه یادم بیاد که چی جواب داده باشم!!!
خلاصه دیروز صندوق و مسنجر هر دو برای 12 ساعت قفل شدند و امروز هم هر چی بذهنم رسید نوشتم تا اینکه باز قفل شد
Alternative e-mail هم توش تعریف نکردم

V E S T A
08-11-2013, 11:50
رفقا کمک
اصلا یادم نمیاد چنین سوال امنیتی مضحکی رو انتخاب کرده باشم تا چه برسه به اینکه یادم بیاد که چی جواب داده باشم!!!
خلاصه دیروز صندوق و مسنجر هر دو برای 12 ساعت قفل شدند و امروز هم هر چی بذهنم رسید نوشتم تا اینکه باز قفل شد

این مشکل برای خیلی از دوستان پیش اومده و همین سوال امنیتی هم ازشون پرسیده شده. بیشتر هم زمانی اتفاق می افته که آی پی شما عوض شده باشه. اگر امکان عوض کردن پسورد براتون هست یعنی iinfo رو یادتون مونده پسورد رو عوض کنید و در اکانت اینفو Alternative e-mail وارد کنید که این سوال دوباره تکرار نشه.

Iloveu-ALL
08-11-2013, 23:58
سلام دوستان

مشکلتون برطرف شد؟ اگه آره چطوری؟

afshin b
09-11-2013, 17:56
سلام
میخوام ایمیل هام رو از یاهو به جیمیل انقال بدم ولی مثل اینکه یاهو بصورت رایگان امکان POP برای کاربرا نداره. راه دیگه ای جز این کار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست؟

3274
09-11-2013, 18:04
رفقا کمک

این مشکل برای خیلی از دوستان پیش اومده و همین سوال امنیتی هم ازشون پرسیده شده. بیشتر هم زمانی اتفاق می افته که آی پی شما عوض شده باشه. اگر امکان عوض کردن پسورد براتون هست یعنی iinfo رو یادتون مونده پسورد رو عوض کنید و در اکانت اینفو Alternative e-mail وارد کنید که این سوال دوباره تکرار نشه.
با تشکر اما هیچ فایده نداره.با هر ip همین وضعیته.صندوق ایمیل ما بعد 6-7 سال بر فنا رفته:n28:
معلوم نیست یاهو داره اون پشت چکار میکنه:n13:
صدهزار رحمت بر جیمیل:n27:

alpha007
10-11-2013, 19:47
سلام
مشکل من هم دقیقا همین مشکل دوستمونه
واقعا دیگه شورشو در آوورده الان چند روووووزه

3274
11-11-2013, 14:30
بعد از اینکه سه مرتبه قفل شد دیگه پسوردی وارد نمیکنم و منتظرم خودش از خر شیطون بیاد پایین و دیگه نپرسه!
همین ثابت کرد که نباید ایمیل کاری و اصلی رو یاهو انتخاب کرد وگرنه بیچاره میشیم.:n03:
برای من نوشته 9 , dec 2009 . برای شما چه تاریخیه؟

manli7
11-11-2013, 17:32
دوستان یعنی برای این که ایمیل بازیابی بشه راهی نیست ؟

بانو . ./
11-11-2013, 22:35
شاید اگه با پشتیبان یاهو تماس بگیرند مشکلشون حل بشه !

.

ashi-khan
12-11-2013, 00:45
دوستان سلام

چطور میتونم شماره موبایلی که برای ثبت نام ثبت کردم رو تغییر بدم؟

باسپاس

saeediranzad
12-11-2013, 07:16
دوستان یعنی برای این که ایمیل بازیابی بشه راهی نیست ؟
یعنی چی؟
شما موقع ثبتنام یک ایمیل دیگه هم داده اید و همینطور پرسشهای امنیتی که الآن برای بازیابی پسورد بدرد میخوره.
اگر هیچکدوم اینها را ندارید فاتحه اش را بخوانید.

and-roid2
13-11-2013, 16:32
سلام دوستان...

میخواستم بدونم میشه کاری کرد که قالب قدیم یاهو ایمیل رو برگردوند؟
منظورم اینه که الان وقتی یه ایمیل باز میکنم بصورت tab باز نمیکنه و باید دونه دونه ایمیل هارو باز کنم....

ehsan_iace
13-11-2013, 17:26
سلام دوستان...

منظورم اینه که الان وقتی یه ایمیل باز میکنم بصورت tab باز نمیکنه و باید دونه دونه ایمیل هارو باز کنم....

نه یاهو این امکان را در نسخه جدیدش برداشته و خیلی از کاربرها را شاکی کرده!

3274
13-11-2013, 18:06
سلام دوستان...

نه یاهو این امکان را در نسخه جدیدش برداشته و خیلی از کاربرها را شاکی کرده!
اتفاقا تا جاییکه یادمه آخرین دفعه ای که وارد صندوق شدم (قبل از اینکه در اثر پیغام امنیتی که تصویرش رو بالای همین صفحه می بنینید و باعث شده قفل بشه) در بخشی از صفحه ی صندوق پیغامی وجود داشت با این مضمون که آیا سرعت مرور ایمیل ها کند شده و مایلید به حالت کلاسیک برش گردونید و من پاسخ مثبت دادم و قدری قالب تغییر کرد گرچه اون قالب کلاسیک قدیمی و اولیه نشد.

ehsan_iace
13-11-2013, 20:35
اتفاقا تا جاییکه یادمه آخرین دفعه ای که وارد صندوق شدم (قبل از اینکه در اثر پیغام امنیتی که تصویرش رو بالای همین صفحه می بنینید و باعث شده قفل بشه) در بخشی از صفحه ی صندوق پیغامی وجود داشت با این مضمون که آیا سرعت مرور ایمیل ها کند شده و مایلید به حالت کلاسیک برش گردونید و من پاسخ مثبت دادم و قدری قالب تغییر کرد گرچه اون قالب کلاسیک قدیمی و اولیه نشد.

saeediranzad
14-11-2013, 07:41
سلام دوستان...
سلام
به حالت basic برمیگرده. روی چرخ دنده کلیک کنید و بعد Settings
بعد از منوی سمت چپ Viewing email و سپس در پایین فهرست سمت راست Mail Version

پــروانه
15-11-2013, 17:55
سلام دوستان
موقع ورود به ایمیلم این پیغام رو میده:

Yahoo! Account Security has identified a possible risk to your account.
Your account safety is our top priority.
We have detected some unusual activity on your account and as a result we've temporarily locked it for your protection. You may unlock your account immediately by changing your password.

هیچ پسوردی رو هم قبول نمیکنه
باید چیکار کنم؟

V E S T A
15-11-2013, 18:00
سلام دوستان
موقع ورود به ایمیلم این پیغام رو میده:

هیچ پسوردی رو هم قبول نمیکنه
باید چیکار کنم؟

ممکنه با آی پی ها مختلف وارد ایمیل شدین یا به خاطر اینکه چند بار پسورد رو اشتباه وارد کردین این پیغام اومده..

اگر Info زمان ساختن ایمیل رو یادتون هست پسوردتون رو از این لینک عوض کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پــروانه
15-11-2013, 18:10
ممکنه با آی پی ها مختلف وارد ایمیل شدین یا به خاطر اینکه چند بار پسورد رو اشتباه وارد کردین این پیغام اومده..

اگر Info زمان ساختن ایمیل رو یادتون هست پسوردتون رو از این لینک عوض کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ممنونم دوست گرامی
گزینه ی تشکر ندارم.
آی پی خونه و دانشگاه بود فقط
و پسورد رو هم درست وارد میکنم همیشه.

اینجا هم هر پسوردی میزنم میگه weak هست و قبول نمیکنه.

V E S T A
15-11-2013, 18:14
ممنونم دوست گرامی
گزینه ی تشکر ندارم.
آی پی خونه و دانشگاه بود فقط
و پسورد رو هم درست وارد میکنم همیشه.

اینجا هم هر پسوردی میزنم میگه weak هست و قبول نمیکنه.

برای اینکه Strong بشه از حروف کوچک لاتین و یک حرف بزرگ لاتین و عدد استفاده کنید.

مثلا: Parvane123

پــروانه
15-11-2013, 18:20
برای اینکه Strong بشه از حروف کوچک لاتین و یک حرف بزرگ لاتین و عدد استفاده کنید.

مثلا: Parvane123

بسیار عالی دوست گرامی
قبول کرد و با موفقیت ری ست شد
از کمکتون ممنونم.

تانسو
17-11-2013, 23:23
با سلام خدمت همه دوستان

من وقتی وارد یاهو میل میشم تا میلهامو چک کنم
سیستم این پیغامو میده: Yahoo Mail was unable to connect. Please reload the page or verify that your network connection is active
و نمیتونم چک میل کنم

البته بعضی مواقع این شکلی میشه
بعضی مواقع خود به خودی حل میشه
لطفا کمک کنیییییییییییید

saeediranzad
18-11-2013, 08:16
@تانسو
سرعت اینترنت شما کمه. در ساعات خلوت ایمیلهاتون را چک کنید.

تانسو
18-11-2013, 09:41
saeediranzad
یعنی واقعا به خاطر سرعت کمه اینترنته؟؟؟

من قبلا هم با همین سرعت میرفتم نت ولی این مشکلو نداشتم

در هر حال خیلیییییی ممنون

ahriman323
18-11-2013, 10:42
saeediranzad
یعنی واقعا به خاطر سرعت کمه اینترنته؟؟؟

من قبلا هم با همین سرعت میرفتم نت ولی این مشکلو نداشتم

در هر حال خیلیییییی ممنون

بله
به خاطر سرعت کم یا تایم اوت و پکت لاست هست!

افشین2008
18-11-2013, 15:41
با سلام خدمت همه دوستان

سیستم این پیغامو میده: Yahoo Mail was unable to connect. Please reload the page or verify that your network connection is active
و نمیتونم چک میل کنم

لطفا کمک کنیییییییییییید

منم همین مشکل رو دارم.البته دو تا ایمیل دارم یکیش این مشکل رو داره.فک نمیکنم ربطی به سرعت اینرنت داشته باشه چون سرعت لود شدن صفحات برای من خیلی بالاست

تانسو
18-11-2013, 16:05
افشین 2008
ممنون

اگه از سرعت اینترنت نیس کاش یکی بگه پس از چی میتونه باشه

واااااااای من کلی میل مهم دارم که نمیتونم بازشون کنم:n03:

hadymk
18-11-2013, 21:45
جدیدا تمام ایمیلها در یک ایمیل واسم ادغام میشه که اعصابمو ریخته بهم!!!!! چکار باید کنم
مثلا عکس زیر ایمیل بالایی 5 تا ایمیل مختلف و پایینی 6 تا ایمیل مختلف ادغام شده که ادم گیج میشه!!!!!
راه حلی داره مثل سابق بشه!!!:n23:

این کسی که یاهو رو تغییر داده واقعا افتضاح بوده!!!

ehsan_iace
18-11-2013, 23:58
جدیدا تمام ایمیلها در یک ایمیل واسم ادغام میشه که اعصابمو ریخته بهم!!!!! چکار باید کنم
مثلا عکس زیر ایمیل بالایی 5 تا ایمیل مختلف و پایینی 6 تا ایمیل مختلف ادغام شده که ادم گیج میشه!!!!!
راه حلی داره مثل سابق بشه!!!:n23:

این کسی که یاهو رو تغییر داده واقعا افتضاح بوده!!!

بله داره

وارد ایمیلتان شوید در قسمت بالا سمت راست صفحه روی آیکان چرخ دندن کلیک کنید و setting را انتخاب کنید

بعد از پنجره باز شده viewing email را انتخاب کنید

تیک مقابل Enable Conversations را بردارید

از پایین همین پنجره دکمه save را بزنید

تانسو
19-11-2013, 11:30
کاش یکی هم باشه بتونه منو راهنمایی کنه
من واقعا گیییییییییج شدم:n03:

ehsan_iace
19-11-2013, 13:14
با سلام خدمت همه دوستان

و نمیتونم چک میل کنم

لطفا کمک کنیییییییییییید

D E M O N
19-11-2013, 15:04
سلام نمیشه این تم جدید یاهو رو روی ID های قدیمی فعال کرد ! ؟

جدیدا هم چند تا ID ساختم همشون تم قدیمی روش بود و این تم تصاویر که جدیدا اعمال شده نیست :n15:

mrmostafa
20-11-2013, 08:34
من كه آخر موفق به ساختن ايميل نشدم. يه آي دي داشتم دي اكتيو شده ميگه بايد دوباره بسازيش هر كاري ميكنم نميشه. از طريق آموزشي كه همه جا هم هست رفتم كدها رو عوض كردم وقتي ميزنم دوباره همان صفحه كه پر كردم مياد و آيتم هاش خالي ميشه و هيچ خطايي هم نميده. از طريق اكانت گوگل چطوري بايد برم يكبار تست كردم نشد. دوباره كد ميخواست

saeediranzad
20-11-2013, 11:14
کاش یکی هم باشه بتونه منو راهنمایی کنه
من واقعا گیییییییییج شدم:n03:
شما مشخصات سیستم و اشتراک اینترنت تون چیه؟
مثلاً ویندوز8.1- 64بیت با کروم جدید و adsl1Mمخابرات
اون موقع که مشکل دارید یه اسپید تست با سرور لندن یا لوسآنجلس بگیرید.

تانسو
20-11-2013, 13:22
saeediranzad

winods 7 has
adsl mokhaberat
manzuretuno matavajeh nemisham az espid test???????????????

saeediranzad
20-11-2013, 15:36
تانسو
اول از روی نقشه یه سرور خارجی (انگلیس یا آمریکا) انتخاب کنید.
یه تاپیک تو همین فوروم هست که اعضاء تستهای خودشون را میگذارند.

3274
21-11-2013, 14:01
رفقا کمک

بعد از حدود دو هفته نامه نگاری و رد و بدل شدن شکایات من به یاهو و پاسخ های تکراری و سربالا دادن از سوی افراد مختلف در یاهو، آخرش یکی اونجا پیدا شد که مشکل ما رو اساسی رفع کرد
گرچه تقریبا از صندوق ایمیلم قطع امید کرده بودم
خوشبختانه مشکل رو خودشون آخرش حل کردند ولی ظاهرا بروز این مشکلات بخاطر تنظیمات امنیتی جدید یاهو هست
مثلا در اولین قدم، پسورد جدید رو باید حداقل 8 کاراکتر انتخاب کرد (در حالیکه پسورد قبلی من برای سالها فقط 7 کاراکتر داشت) و همچنین باید یکی از حروف پسورد از لحاظ کوچکی/بزرگی با بقیه ی حروف متفاوت باشه ...!!!!
بماند که افرادیکه از ایران هستند نمیتونن شماره گوشی خودشون رو برای ارسال کد تأیید وارد کنند چون اصلا کشور ایران و ایضا کد ایران رو نداره و نمی پذیره!!!
از اون مضحک تر اینکه بعنوان Alternative اجازه نمیده جیمیل رو وارد کنیم!!!

خلاصه اینم از ماجرای ما با تغییرات بظاهر امنیتی جدید و ناگهانی یاهو که فعلا بخیر گذشت ....

mohammad varaste
21-11-2013, 14:05
نمیدونماین سوال رو باید اینجا بپرسم یا جای دیگه اما انجمن p30world توی هر تاپیکی هر کی هرچی مینویسه برا من پیام میده .
چجور من باید اینو دی اکتیوش کنم ؟

3274
21-11-2013, 14:42
مطمئن نیستم مشکل شما از این راه رفع بشه ولی در مسیر زیر
گزینه ی بدون اطلاع رسانی ایمیل ببین انتخاب شده باشه .
ولی این فقط مربوط به تاپیکهای مشترک شده هست نه هر تاپیکی که کسی پست میده
پس چنانچه بازم پیغام به ایمیلت میاد باید جای دیگری از این فروم یا تولبار و RSS اون رو چک کنی ولی راه ساده ی دیگری هم داره : آدرس این فروم رو در لیست سیاه ایمیل ها بعنوان اسپم وارد کن!

hitmax
25-11-2013, 22:45
سلام
این نسخه جدید ایمیل یاهو بدجور توی اعصابه بیخود نیست که گوگل انقدر زود یاهو رو کنار زد با اینکه ایمیل رو بردم به حالت بیسیک ولی باز هم مشکلاتی وجود داره که قبلا وجود نداشت
الان میشه توی ایمیل یاهو دامین رو بلوک کرد یا نه؟ ما که هرچی تلاش کردیم نشد فقط ایمیل قبول میکنه ولی قبلا اینطور نبود یک وبسایت با هر پسوندی رو میشد بلوک کرد که هیچ ایمیلی ازش نیاد ولی الن گویا اینطور نیست
دومین مشکل در مورد لغو عضویت گروههای یاهو هست که تو نسخه جدید یاهو من گزینه ای رو برای لغو عضویت پیدا نکردم
آیا کسی با این دو مشکل روبرو شده و راه حلی براش هست؟

D E M O N
26-11-2013, 13:38
میشه عایا تم یاهو قدیمی رو مثل جدیدا کرد ؟ :n27:

ata3929
26-11-2013, 15:59
دوستان کمک کنین
من یه ایمیل جدید تو یاهو باز کردم با این شماره های مجازی که سایتا میدن
بعد الام میخوام اون شماررو کلا حذف کنم نمیشه
ویه چیز دیگه برا ایمیل من نمیتونم سوال امنیتی و پر کنم یهنی اصلا تو account info همچین چیزی نیست
عکسشم گذاشتم ببینید
کمک کنین

D E M O N
26-11-2013, 16:56
دوستان کمک کنین
من یه ایمیل جدید تو یاهو باز کردم با این شماره های مجازی که سایتا میدن
بعد الام میخوام اون شماررو کلا حذف کنم نمیشه
ویه چیز دیگه برا ایمیل من نمیتونم سوال امنیتی و پر کنم یهنی اصلا تو account info همچین چیزی نیست
عکسشم گذاشتم ببینید
...
کمک کنین
سلام از قسمت Edit Profile Detalis بررسی کنید !
بعد قسمت سوال امنیتی تو ورژن های جدید پاک شده یه ایمیل پشتیبان تعیین کنید کافیه ...

ata3929
26-11-2013, 17:13
سلام از قسمت Edit Profile Detalis بررسی کنید !
بعد قسمت سوال امنیتی تو ورژن های جدید پاک شده یه ایمیل پشتیبان تعیین کنید کافیه ...

همچین چیزی نبود که شماره رو پاک کنم

joibari2
26-11-2013, 21:02
سلام آدرس یاهو موبایل چیه؟
یعنی میخوام از سیستمم وارد سایت موبایل یاهو بشم و ایمیلمو چک کنم چون از طریق سیستم نمیاره!نمیدونم چرا فکر کنم -- شده ایمیلم وقتی وارد میشه نمیتون هیچ کاری بکنم نوشته ها سمت چپ میان و نمشه به جایی دسترسی داشت!

hadymk
28-11-2013, 10:39
با کاهش سرعت اینترنت یاهو میل هم جدیدا اینجوری بازی میشه! کسی میدونه دلیلش چیه؟؟؟
روی کروم و فایرفاکس هر دوش با مشکل مواجه بودند:

ata3929
28-11-2013, 10:45
با کاهش سرعت اینترنت یاهو میل هم جدیدا اینجوری بازی میشه! کسی میدونه دلیلش چیه؟؟؟
روی کروم و فایرفاکس هر دوش با مشکل مواجه بودند:

برا منم بعضی وقتا اینجوری باز میشد ولی وقتی با چیز پی ان وصل میشدم درست باز میشه

alis12
28-11-2013, 11:20
این یاهوی لعنتی معلوم نیست چرا این جوری کرده.

اصلا نمیشه کار کرد باهاش

alis12
28-11-2013, 11:22
لطفا اگه کسی میتونه برام توضیح بده چه طوری یاهو رو به حال قبلی برگردونم

hadymk
28-11-2013, 22:07
لطفا اگه کسی میتونه برام توضیح بده چه طوری یاهو رو به حال قبلی برگردونم

برگشت به حالت قبل فکر کنم نشه
ولی اگه روی این لینک هرقت کلیک کنی حالت کلاسیک بصورت موقت برمیگرده یعنی هر قت میخوای وارد یاهو بشی باید روی اون کلیک کنی!

alis12
29-11-2013, 00:28
ولی اگه روی این لینک هرقت کلیک کنی حالت کلاسیک بصورت موقت برمیگرده یعنی هر قت میخوای وارد یاهو بشی باید روی اون کلیک کنی!

ممنون بابت کمکتون.

انجام دادم. خوب کار میکنه.

ام حیف که به یاهو احتیاج داریم

روانپریش
30-11-2013, 13:32

دستتون درد نکنه
چرا یاهو اینجوری شده
میشه با این لینک همیشه وارد شد؟

srh124
01-12-2013, 14:51
توی صفحه کلاسیک مشکل ادیت نوشته ها هم هست. هیچ نوار ابزاری برای این کار نیست مثلا بولد کردن یا راست چین کردن

rasool-21
01-12-2013, 16:16
سلام
قالب صفحه ياهو من عوض شده نميدونم چرا؟؟
حالا ميخوام ب حالت قبل برگردونمش بلد نيستم انگاري ب حالت كلاسيك يا خيلي قديمي تبديل شده گذينه All-New Mail رو نداره پس جديدشه تم قبلي هم ك استفاده ميكردم و نداره
كلا زشت شده........لطفا كمك كنين:n28:

روانپریش
05-12-2013, 21:50
چجوری ایمیل یاهوم رو روی جیملم دایروت کنم؟که هر ایمیلی برام اومد بیاد به جیملیم؟

mehdi_vsgh
06-12-2013, 09:51
سلام الان دو روزه هروقت میخوام یاهو میل رو باز کنم با این صفحه مواجه میشم

3274
06-12-2013, 10:03
سلام الان دو روزه هروقت میخوام یاهو میل رو باز کنم با این صفحه مواجه میشم

کدوم صفحه؟
اینجا آپلودش کن

mehdi_vsgh
06-12-2013, 13:33
کدوم صفحه؟
اینجا آپلودش کن

روانپریش
06-12-2013, 13:52

منم با همین ارور مواجه میشم اصلا یاهو چیکار داره روزلیشن من چقدر هست شاید من بخوام صفحه رو با هر روزلیشنی ببنیم

3274
06-12-2013, 15:07
شما چطوری ربطش دادی به رزولوشن؟! :n04:
این پیغام خطا برای من پیش نیامده ولی هر چی هست باید به اشکال در سرورهای یاهو مربوط باشه و از طرف کاربر نیست

روانپریش
06-12-2013, 19:55
شما چطوری ربطش دادی به رزولوشن؟! :n04:
این پیغام خطا برای من پیش نیامده ولی هر چی هست باید به اشکال در سرورهای یاهو مربوط باشه و از طرف کاربر نیست

مال رلوزیشن هستش چون وقتی رلویزشن رو تغیر میدم درست میشه

rasool-21
07-12-2013, 18:35
ببخشين جواب منو نميدين؟؟

manli7
07-12-2013, 21:13
مال رلوزیشن هستش چون وقتی رلویزشن رو تغیر میدم درست میشه

دوستان تایید می کنن ؟

saeediranzad
08-12-2013, 04:57
دوستان تایید می کنن ؟
یعنی این الآن مشکل چندتفر هست؟
یه جایی میگفت این مشکل اپل دار هاست. (البته شما که اپل ندارید)
همه همین مشکل را دارید؟

3274
08-12-2013, 06:29
دوستان تایید می کنن ؟
روی نمایشگر FHD و با گوگل کروم، رزولوشن های
800x600
1280x720
1920x1080
رو امتحان کردم همچین مشکلی برای ورود به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) وجود نداشت
البته هر بار مرورگر رو هم از نو باز می کردم
با گوشی هم که رزولوشن 640x360 داره چنین مسأله ای وجود نداره
اصلا متن پیغام داره داد میزنه اشکال از طرف سرور یاهو هست
از این گذشته اولین باره در عمرم می شنوم چنین خطاهایی ربط به سیستم کاربر بخواد داشته باشه! :n02:

روانپریش
08-12-2013, 12:57
روی نمایشگر FHD و با گوگل کروم، رزولوشن های
800x600
1280x720
1920x1080
رو امتحان کردم همچین مشکلی برای ورود به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) وجود نداشت
البته هر بار مرورگر رو هم از نو باز می کردم
با گوشی هم که رزولوشن 640x360 داره چنین مسأله ای وجود نداره
اصلا متن پیغام داره داد میزنه اشکال از طرف سرور یاهو هست
از این گذشته اولین باره در عمرم می شنوم چنین خطاهایی ربط به سیستم کاربر بخواد داشته باشه! :n02:

ممکنه مشکل از ویندوز باشه؟ویندوز من ایکس پی هست

FATHI228
09-12-2013, 11:17
سلام دوستان
یه چند روزی هست ایمیلم رو که باز میکنم به فرمت قدیمی باز میشه،چی کار کنم درست شه؟

FATHI228
09-12-2013, 12:33
آیا از ویندوز هست؟یا اینکه قدیمی بودن سیستم؟لطفا راهنماییم کنید

mehdi_vsgh
09-12-2013, 19:57
من با فایرفاکس این مشکل رو دارم...با کروم یا اینترنت اکسپلورر چنین مشکلی ندارم نمیتونم چرا اینطوریه؟!!!

FATHI228
10-12-2013, 07:54
کسی نمی تونه راهنمایی کنه؟
من با فایر بازش میکنم اما با اینترنت اکسپلورر اینجوری میشه؟

mehdi_vsgh
10-12-2013, 19:54
من راه حل رو فهمیدم باید تمام کش و کوکی و هیستوری مرورگر رو پاک کنیم تا دیگه اون پیغام ظاهر نشه...الان واسه من مشکلم حل شد:n20:

unknown47
10-12-2013, 23:38
سلام
دوستان دوتا سوال داشتم:
1-واسه ایجاد ایمیل جدید باید چیکارکرد؟(جدیدا حتما باید شماره گوشی رو بزنی که البته ایران توش نیس:n09:)
2-راهی واسه پیدا کردن اکانت فیسبوک کسی با دونستن آیدی یاهوش هست؟
ممنون میشم راهنمایی کنید:n16:

FATHI228
11-12-2013, 07:39
من راه حل رو فهمیدم باید تمام کش و کوکی و هیستوری مرورگر رو پاک کنیم تا دیگه اون پیغام ظاهر نشه...الان واسه من مشکلم حل شد:n20:

سلام،ممنون امتحانش میکنم نتیجه رو میگم

mina1000
11-12-2013, 11:40
ممنون خیلی مفید و زیبا بود

FATHI228
11-12-2013, 11:47
سلام آقا مهدی
من کاری رو که شما انجام دادید امتحان کردم اما مشکلم حل نشد!!!

mehdi_vsgh
11-12-2013, 19:35
سلام آقا مهدی
من کاری رو که شما انجام دادید امتحان کردم اما مشکلم حل نشد!!!

نه عزیز بنده مشکلم با شما فرق میکرد..صفحه قبل عکس گذاشتم اصلا وارد ایمیل نمیشد....

unknown47
13-12-2013, 12:48
سلام
دوستان دوتا سوال داشتم:
1-واسه ایجاد ایمیل جدید باید چیکارکرد؟(جدیدا حتما باید شماره گوشی رو بزنی که البته ایران توش نیس:n09:)
2-راهی واسه پیدا کردن اکانت فیسبوک کسی با دونستن آیدی یاهوش هست؟
ممنون میشم راهنمایی کنید:n16:
:n29::n13:

saeediranzad
14-12-2013, 11:39
:n29::n13:
شما ببینید میتونید با اکانت گوگل یا فیسـبوک وارد بشید و اکانت بسازید؟
همون صفحه لاگین یاهو- خط پایین

volkans
14-12-2013, 12:22
سلام

آقا من نمیتونم وارد اکانتم تو یا هو بشم همش پیغام آپگرد مرور گر میده مرور گرمم آخرین ورژنه لطفا راهنمایی کید

Memonex
14-12-2013, 17:52
آقا چطوری میشه این ایمیل کوفتی یاهو رو ساخت چرا اینقدر اذیت میکنه هزارتا روش امتحان کردم هیچ کدوم جواب نمیده !!!!

یعنی دیگه یه ایمیلم تو یاهو نمیشه ساخت؟؟

manli7
16-12-2013, 14:02
دوستان چه طوری می تونم همزمن توی یاهو به 10 یا بیشتر ایمیل بدم یه مطلبو
؟

مرسی و ممنون

MOHAMMAD2010
16-12-2013, 19:41
چرا جدیدا صفحه ایمیل بعضی وقتا درست باز نمیشه !؟

Vahid67
16-12-2013, 19:55
سلام دوستان
من پسوردم رو یادم رفته ولی اصلا سوال های امنیتی رو نمیپرسه فقط به ایمیل هایی که تعریف کردم ایمیل میزنه ولی به اونها هم دسترسی ندارم راهی هست که سوال های امنیتی رو بپرسه و ایمیل رو ریست کنه ؟
با تشکر

Atghia
18-12-2013, 12:45
سلام
ببخشید یه سوالی دارم
امکانش هست که ایمیلی با تاخیر بهمون برسه؟
اخه عجیبه که برام ایمیل فرستادند و لی هنوز بدستم نرسیده!
در همچین شرایطی باید گفت کلا این روند فرستادن درست صورت نگرفته؟یا میشه انتظار داشت با تاخیر برسه؟

manli7
18-12-2013, 18:57
؟

مرسی و ممنون

Atghia
18-12-2013, 19:32
؟

مرسی و ممنون

سلام
خب شما وقتی میخواید ادرس ایمیل دریافت کننده رو بنویسید میتونید با گذاشتن یک ,
ادرس بعدی و همینطور بعدی ها رو وارد کنید و وقتی دکمه ارسال رو زدید برای هرچند نفر که ادرسشون رو در کادر وارد کرده باشید فرستاده خواهد شد...

روانپریش
18-12-2013, 19:48
دوستان العان بهترین راه برای ساخت ایمیل بعد حذف نام ایران توی یاهو چیه؟

manli7
19-12-2013, 11:18
هر چند تا باشه مشکلی نیست ؟

Atghia
19-12-2013, 17:51
سلام
ببخشید یه سوالی دارم
امکانش هست که ایمیلی با تاخیر بهمون برسه؟
اخه عجیبه که برام ایمیل فرستادند و لی هنوز بدستم نرسیده!
در همچین شرایطی باید گفت کلا این روند فرستادن درست صورت نگرفته؟یا میشه انتظار داشت با تاخیر برسه؟
دوستان میشه بزرگواری کنید جواب بدید به سوالم؟
و اینکه جدیدا چرا برام ایمیل میفرستن نمیرسه؟:n23::n15:کسی این مشکل رو داره؟ از بعضی از افراد ایمیل بهم میرسه و ایمیل بعضی دیگه هم نمیرسه کلا! نه اینباکس و نه اسپم!

Iloveu-ALL
19-12-2013, 18:01
و اینکه جدیدا چرا برام ایمیل میفرستن نمیرسه؟:n23::n15:کسی این مشکل رو داره؟ از بعضی از افراد ایمیل بهم میرسه و ایمیل بعضی دیگه هم نمیرسه کلا! نه اینباکس و نه اسپم!

پوشه spam رو چک کردی؟ پوشه draft رو هم چک کن

Atghia
19-12-2013, 18:08
پوشه spam رو چک کردی؟ پوشه draft رو هم چک کن

بله اسپم هم بررسی شد موجود نیستش
draftکه پیش نویس های فرستاده نشده ی خودم باید باشه نه پیامهای دریافتی:n06:

3274
19-12-2013, 18:14
دوستان العان بهترین راه برای ساخت ایمیل بعد حذف نام ایران توی یاهو چیه؟
گفته میشه بعضی وبسایتهای واسطه ای هستند که نقش پیامک گیر رو برای شما این وسط بازی می کنند و شماره ایکه به شما میدن رو میتونید بجای شماره ی موبایلتون در یاهو وارد کنید
البته شخصا سروکارم بهشون نیفتاده تا بتونم شما رو راهنمایی بیشتری بکنم

تأخیر چند دقیقه ای هم عادی نیست تا چه برسه برای چند روز !
بطور معمول از 3 حالت خارج نیست
یا ایمیل از سوی مخاطب ارسال نشده، یا ارسال شده اما آدرس صندوق ایمیل شما رو اشتباه وارد کردند و یا اینکه در پوشه ی اسپم صندوق شما وارد شده
اگر حالت سوم پیش آمده باشه باید امیدوار باشید که تنظیم پوشه ی اسپم رو روی حالت پاک کردن فوری نگذاشته باشید چون بمحض ورود ایمیل به پوشه ی اسپم، پاک میشه
در هر حال لازمه دوباره درخواست ارسال بدید

Vahid67
19-12-2013, 18:14
سلام دوستان
من پسوردم رو یادم رفته ولی اصلا سوال های امنیتی رو نمیپرسه فقط به ایمیل هایی که تعریف کردم ایمیل میزنه ولی به اونها هم دسترسی ندارم راهی هست که سوال های امنیتی رو بپرسه و ایمیل رو ریست کنه ؟
با تشکر

دوستان نظری ندارید؟

Atghia
19-12-2013, 18:30
گفته میشه بعضی وبسایتهای واسطه ای هستند که نقش پیامک گیر رو برای شما این وسط بازی می کنند و شماره ایکه به شما میدن رو میتونید بجای شماره ی موبایلتون در یاهو وارد کنید
البته شخصا سروکارم بهشون نیفتاده تا بتونم شما رو راهنمایی بیشتری بکنم

تأخیر چند دقیقه ای هم عادی نیست تا چه برسه برای چند روز !
بطور معمول از 3 حالت خارج نیست
یا ایمیل از سوی مخاطب ارسال نشده، یا ارسال شده اما آدرس صندوق ایمیل شما رو اشتباه وارد کردند و یا اینکه در پوشه ی اسپم صندوق شما وارد شده
اگر حالت سوم پیش آمده باشه باید امیدوار باشید که تنظیم پوشه ی اسپم رو روی حالت پاک کردن فوری نگذاشته باشید چون بمحض ورود ایمیل به پوشه ی اسپم، پاک میشه
در هر حال لازمه دوباره درخواست ارسال بدید

اگر یک شخص این کار رو انجام میداد میگفتم که خب ادرس رو اشتباه وارد کرده! اما الان 3 نفر برام ایمیل فرستادن که متاسفانه به دستم نرسیده!
از طرفی مطمئن هستم که ارسال کردند
در مورد سوم هم پوشه اسپم من تنظیماتش طوری نیست که پیامها رو پاک کنه و همین الانش هم کلی ایمیل دارم در اسپم!
:n06:

ehsan_iace
20-12-2013, 17:45
یاهومیل قابلیت Tab را که در ورژن جدیدش حذف کرده بود را برگرداند!

برید به قسمت view و Tabs را انتخاب کنید!

samkaveh
23-12-2013, 15:43
مدتی هست که وقتی میرم تو ی یاهو میل میتونم پستا رو بخونم ولی خیلی کند میشه و نمیتونم پستا رو حذف کنم و کلا هر کار دیگه ای رو انجام نمیده با کرو و فایرفاکس امتحان کردم جفتشون همین مشکلو دارنبه نظرتون چه مشکلی داره

magsood
26-12-2013, 13:34
دوستان راهی برای اکتیو کردن ایمیل غیرفعال شده وجود دارد؟
Your Yahoo! account has been de-activated

iilliya
27-12-2013, 09:53
سلام دوستان من چند بار پسوردم رو اشتباه زدم و اکانتم قفل شد بعد رفتم رویه قسمت ریکاوری میل برام اومد وقتی میخوام پسورد جدید اضافه کنم هر چیزی به عنوان پسورد بزنم با یکی از 2 تا ارور زیر رو به رو میشم :

Your password cannot include any part of your name

Your password is weak. Please choose a stronger password

مثلا این رو میزارم رویه پسورد :

hjjgfjrteruyffg656745646zxfghfg45666454!!!!MMM

بازم هم ارور ضعیف بودن میده

من هر کاری میکنم عوض نمی کنه میلم iilliya@yahoo.com هست که هیج حرفی تو اون بالایی نداره واقعا دیگه نمی دونم چیکار کنم من حدود 7 ساله این میل رو دارم میشه یکی بگه چی کار کنم

zanggg
29-12-2013, 18:34
سلام
لطفا یکی جواب این سوالو بده آخه منم دقیقا همین مشکلو دارم. :n03:

mohammadi_4u
29-12-2013, 20:07
سلام دوستان من چند بار پسوردم رو اشتباه زدم و اکانتم قفل شد بعد رفتم رویه قسمت ریکاوری میل برام اومد وقتی میخوام پسورد جدید اضافه کنم هر چیزی به عنوان پسورد بزنم با یکی از 2 تا ارور زیر رو به رو میشم :

Your password cannot include any part of your name

Your password is weak. Please choose a stronger password

مثلا این رو میزارم رویه پسورد :

hjjgfjrteruyffg656745646zxfghfg45666454!!!!MMM

بازم هم ارور ضعیف بودن میده

من هر کاری میکنم عوض نمی کنه میلم iilliya@yahoo.com هست که هیج حرفی تو اون بالایی نداره واقعا دیگه نمی دونم چیکار کنم من حدود 7 ساله این میل رو دارم میشه یکی بگه چی کار کنم

72 ساعت کلا بیخیال اون ایمیل بشید.از هیچ طریقی سعی نکنید وارد بشید.بعد 72 ساعت اوکی میشه و میتونید تعویض کنید.
یه دفعه تو حالت پریویت مرورگر تست کنید
Sent from my GT-I8160

iilliya
29-12-2013, 23:56
ممنون اوکی ملش میکنم تا 1 هفته بعد حالش جا بیاد

امروز میل یکی از بچه ها رو اومدم باز کنم بی شک پسورد و میل درست بود اما مثل میل خودم باز نمی کردمنم ترسیدم ولش کردم نکنه کامپیوترم یه مشکلی داره ... ؟ ویروسی چیزی ؟!:n13:

رو پرایوت تست کردم فایده نداشت یوزر همین دوستم رو هم تو پرایوت زدم:n23:

D E M O N
30-12-2013, 15:29
توی نسخه جدید یاهو چه طوری میشه کل پوشه اینباکس رو یه دفعه خالی کرد ؟

manli7
31-12-2013, 00:25
دوستان توی یاهو حداکثر برای چند نفر میشه ایمیل زد همزمان ؟

Setareh 2006
31-12-2013, 08:14
سلام . چند روزه که نمی تونم فایل رو در یاهو اتچ کنم و برای کسی بفرستم .
حجم فایل کمتر از 25 مگ هست . براوزرم فایرفاکس و اینترتم دایل آپ هست
وقتی فایل رو اتچ می کنم وسط های آپلود یک دفعه برمیگرده از اول آپلود می کنه !
من قبلا چنین مشکلی نداشتم الان چند روزه که این مشکل پیش اومده !
بنظر شما این مشکل از خود یاهو هست ؟ کارم لنگ شده میشه بگین چه طوری میشه برطرفش کرد ؟

روانپریش
31-12-2013, 12:59
دوستان من شنیدم میشه با ایدی جیمیل از یاهو منسجر لوگین کرد درسته؟اگه میشه چجوری باید وارد بشیم؟

mohammadi_4u
01-01-2014, 06:55
توی نسخه جدید یاهو چه طوری میشه کل پوشه اینباکس رو یه دفعه خالی کرد ؟
بالای صفحه اینباکس گزینه کارک ال داره

Sent from my LT22i using Tapatalk 2

mohammadi_4u
01-01-2014, 06:57
دوستان توی یاهو حداکثر برای چند نفر میشه ایمیل زد همزمان ؟

برا کل ادرس بوک.من 37 تادرم میفرسته.اما هرچی دتو ادرس بوک باشه

mohammadi_4u
01-01-2014, 06:59
سلام . چند روزه که نمی تونم فایل رو در یاهو اتچ کنم و برای کسی بفرستم .
حجم فایل کمتر از 25 مگ هست . براوزرم فایرفاکس و اینترتم دایل آپ هست
وقتی فایل رو اتچ می کنم وسط های آپلود یک دفعه برمیگرده از اول آپلود می کنه !
من قبلا چنین مشکلی نداشتم الان چند روزه که این مشکل پیش اومده !
بنظر شما این مشکل از خود یاهو هست ؟ کارم لنگ شده میشه بگین چه طوری میشه برطرفش کرد ؟

از اینترنتتون هست. برای یه لحظه با توجه به اینکه سرعتش کمه سند و رسیو نمیکنه و باز از سر میگیره.بهتره تو یجای دیگه اپلود کنید و لینک رو بفرستید.

mohammadi_4u
01-01-2014, 07:02
دوستان من شنیدم میشه با ایدی جیمیل از یاهو منسجر لوگین کرد درسته؟اگه میشه چجوری باید وارد بشیم؟

اره میشه اما از رو جیمیل ایدی میسازه با پشتیبانی جیمیل.جیمیل رو باز کنید و برید تب دیگه یاهو باز کنید و اتصال با گوگل بزنید و ادامه بدید.
( اگه امنیت براتون مهمه اصلا ازین روش استفاده نکنید)

روانپریش
01-01-2014, 22:22

کسی جواب این سوال رو میدونه؟

روانپریش
01-01-2014, 23:28
اره میشه اما از رو جیمیل ایدی میسازه با پشتیبانی جیمیل.جیمیل رو باز کنید و برید تب دیگه یاهو باز کنید و اتصال با گوگل بزنید و ادامه بدید.
( اگه امنیت براتون مهمه اصلا ازین روش استفاده نکنید)

نه میگم از خود مسنجر میشه وارد شد؟

mohammadjavdan
02-01-2014, 01:36
با سلام خدمت دوستان عزیز
یه مشکل برام پیش اومده
اکانت یاهو من قفل شده و موقع لاگین کردن پرسشهای امنیتی میخواد ازم
منم اینا رو یادم نیست
ایمیل پشتیبان این ایمیل هم از بین رفته و قابل دسترسی نیست
راهی نیستش من بتونم اکانت رو برگردونم؟
"رمز و اکانت رو هر دوشنو دارم و و مشکل ندارن از این لحاظ"
اگر ممکنه یه راهنمایی به من بکنید خیلی حیاتیه
ممنون از همه بچه های زحمت کش این بخش

Setareh 2006
02-01-2014, 07:16
از اینترنتتون هست. برای یه لحظه با توجه به اینکه سرعتش کمه سند و رسیو نمیکنه و باز از سر میگیره.بهتره تو یجای دیگه اپلود کنید و لینک رو بفرستید.

ممنون از پاسخ شما :n16:
پس چرا تا پیش از این با همین اینترنت دایل آپ در یاهو فایل رو بدون هیچ مشکلی اتچ می کردم و می فرستادم ؟
در فاصله ای که شما پاسخ بدین یک سرچی کردم دیدم خیلی ها در دنیا با همین مشکل من یعنی عدم امکان ارسال فایل در یاهو مواجه هستند . بعید می دونم که اونها هم اینترنت شون دایل آپ باشه . بنظر میاد از خود یاهو باشه
اگر مشکل اصلی از سرعت کم اینترنت هست پس چطور میشه با همین سرعت کم فایل رو در جای دیگه آپلود کرد ؟
کسانی که من براشون فایل می فرستم بلد نیستند که چطوری از این آپلودسنترها دانلود کنند . آیا جایی هست که لینک مستقیم برای دانلود بده ، یعنی طرف با یک کلیک روی لینکی که براش می فرستم بتونه دالود کنه و دیگه دنگ و فنگ نداشته باشه ؟

ae2009
05-01-2014, 19:52
من مدتی هست نمیتونم Security Question & Answer در یاهو رو تغییر بدم. مگه یاهو برای ایران غیر فعالش کرده؟

saeediranzad
06-01-2014, 07:01
ممنون از پاسخ شما :n16:
پس چرا تا پیش از این با همین اینترنت دایل آپ در یاهو فایل رو بدون هیچ مشکلی اتچ می کردم و می فرستادم ؟
در فاصله ای که شما پاسخ بدین یک سرچی کردم دیدم خیلی ها در دنیا با همین مشکل من یعنی عدم امکان ارسال فایل در یاهو مواجه هستند . بعید می دونم که اونها هم اینترنت شون دایل آپ باشه . بنظر میاد از خود یاهو باشه
اگر مشکل اصلی از سرعت کم اینترنت هست پس چطور میشه با همین سرعت کم فایل رو در جای دیگه آپلود کرد ؟
کسانی که من براشون فایل می فرستم بلد نیستند که چطوری از این آپلودسنترها دانلود کنند . آیا جایی هست که لینک مستقیم برای دانلود بده ، یعنی طرف با یک کلیک روی لینکی که براش می فرستم بتونه دالود کنه و دیگه دنگ و فنگ نداشته باشه ؟
فایلتون دقیقاْ چقدر هست؟
ارور نمیده؟ ظرفیت یاهو کمتر از 20 مگ هست. (حدود 16تا 19 و به روایتی 10 مگ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] dex%3Fqid%3D20060807143259AA3kO7u&ei=dR_KUtLHJ4Or0gXI4YHQAQ&usg=AFQjCNG__Z0jGCJumfQXdEpoPvpxIYNqGg&bvm=bv.58187178,d.ZGU&cad=rja) البته میگن 25 مگ ولی انگار کمتره.
ولی راههای زیادی برای فرستادن فایلهای بزرگتر هست. انگار یکیش yousendit=Hightail ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست و یکی هم Zumodrive ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
انگار اینها پولیه. اگه میتونی فایل را میشه فشرده کن تا حجمش کم بشه یا دو تکه اش کن. (اگر بشه مثل فایل صوتی تصویری)

titanium_zarin
06-01-2014, 20:49
سلام .

توی جیمیل میشه شماره تلفنمون رو بزاریم تا اگه کسی خواست از جایی -- کنه یا وارد بشه به گوشیمون رمز بیاد که باید اون رمز رو بزنیم تا وارد شیم ...در واقع امنیت بالایی داره ...ایا یاهو هم همچین چیزی داره ؟؟

Atghia
06-01-2014, 21:07
سلام دوستان یک مشکل عجیب پیش اومده برام!
یکی از دوستانم یک هفته قبل برام یکبار یک ایمیل رو فرستاده
همون روز6بار و بعد از اون حداقل روزی دوبار همون ایمیل بدستم میرسه:n03:
میشه کمک کنید؟ چیکار کنم تموم بشه؟:n13::n14:

Setareh 2006
07-01-2014, 08:29
فایلتون دقیقاْ چقدر هست؟
ارور نمیده؟ ظرفیت یاهو کمتر از 20 مگ هست. (حدود 16تا 19 و به روایتی 10 مگ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] dex%3Fqid%3D20060807143259AA3kO7u&ei=dR_KUtLHJ4Or0gXI4YHQAQ&usg=AFQjCNG__Z0jGCJumfQXdEpoPvpxIYNqGg&bvm=bv.58187178,d.ZGU&cad=rja) البته میگن 25 مگ ولی انگار کمتره.
ولی راههای زیادی برای فرستادن فایلهای بزرگتر هست. انگار یکیش yousendit=Hightail ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست و یکی هم Zumodrive ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
انگار اینها پولیه. اگه میتونی فایل را میشه فشرده کن تا حجمش کم بشه یا دو تکه اش کن. (اگر بشه مثل فایل صوتی تصویری)
یاهو تا 25 مگ رو ساپورت میکنه البته منظور اینه که وقتی فایل رو آپلود کردی دیگه بیشتر از 25 مگ نباید بشه . من هم همیشه فایل هامو زیر 25 مگ با همین سرعت اینترتم بدون مشکل می فرستادم . اما الان نمی دونم چرا چند روزه که با این مشکل مواجه شدم .
به قسمت راهنمای یاهو سر زدم چند راه پیشنهاد کرده بود مثل عوض کردن براوزر ، من با گوگل کروم و اپرا هم امتحان کردم نشد
مشکل من اینه که کسانی که براشون می فرستم خیلی در زمینه کامپیوتر مبتدی هستند . برای همین دنبال یک سایتی می گردم که مستقیما یک لینک برای دانلود بده و مدت نگهداری فایل هم در اون سایت زیاد باشه تا مبادا بعد از مدت کوتاهی حذف اش کنند

VorteX01
07-01-2014, 08:56
سلام دوستان یک مشکل عجیب پیش اومده برام!
یکی از دوستانم یک هفته قبل برام یکبار یک ایمیل رو فرستاده
همون روز6بار و بعد از اون حداقل روزی دوبار همون ایمیل بدستم میرسه:n03:
میشه کمک کنید؟ چیکار کنم تموم بشه؟:n13::n14:

خیلی خوب متوجه نشدم، یعنی همون دوستتون مرتب بهتون میفرسته ؟ اگر بله ، black list کنید.

Atghia
07-01-2014, 12:18
خیلی خوب متوجه نشدم، یعنی همون دوستتون مرتب بهتون میفرسته ؟ اگر بله ، black list کنید.

نه اون بنده خدا همون یکبار ارسال کرده ولی نمیدونم چرا مرتبا و هرروز همون ایمیل مجددا به دستم میرسه!
:n13:

titanium_zarin
07-01-2014, 12:24
سلام .

توی جیمیل میشه شماره تلفنمون رو بزاریم تا اگه کسی خواست از جایی -- کنه یا وارد بشه به گوشیمون رمز بیاد که باید اون رمز رو بزنیم تا وارد شیم ...در واقع امنیت بالایی داره ...ایا یاهو هم همچین چیزی داره ؟؟
کسی نمیدونه ؟؟

ae2009
07-01-2014, 22:22
من مدتی هست نمیتونم Security Question & Answer در یاهو رو تغییر بدم. مگه یاهو برای ایران غیر فعالش کرده؟

Ghaioom
16-01-2014, 23:57
سلام
الان خواستم ایمیل بسازم خطا نمیده هی صفحه رو رفرش میکنه ولی پاک نمیشه ها چیزی. نمیدونم چرا! چند وقت پیشم اینطوری میساختم نمیدونم مشکل چیه؟! نمیره به صفحه بعدی !

ویرایش:
یه راه دیگه هست اون فک کنم میشه موقع لوگین به یاهو یه گزینه گوگل داره از اون راه. حالا اونو ببینم احتمالا بشه. این بعدا یادم افتاد قبلا یکی گفته بود بهم.

erfanaa
17-01-2014, 12:57
محض رضای خدا یکی منو کمک کنه! :n28: تا آخر عمر دعاش میکنم :sad:

سال 2009 یه ایمیل درست کردم، بدون توجه به مسایل جانبیش. اون ایمیل شد ایمیل رسمیم و همه عالم و آدم فقط اون رو دارن. مشکل چیه؟ به دلیل نامعلومی یا هو ایمیل منو بلاک کرده. سوال امنیتی " ماه عسل کجا بودی" رو میخواد که من اصلا یادم نمیاد. همه چیز هم زدم (هر 12 ساعت 3 بار!) کیش، ونیز، مشهد و... ولی نشد... باهاشون مکاتبه کردم، میگن الا بلا یا همون سکیوریتی کوسشن، یا شماره موبایلت که قبلا زدی (که نزده بودم) یا ایمیل جایگزین (که نذاشته بودم) . میگن از کجا بدونیم تو صاب ایمیلی...

میدونم الان دارین بهم میخندین، قبول، اشکال کار من بوده، قبول. حاضرم اگه راه منطقی پیدا نشد حتی پول بدم -- بکنن اون ایمیل رو. اصلا نمیدونم میشه یا نه. اطلاعات اون ایمیل خیلی برام مهمه و فقط پسووردش رو دارم با آیدیش. نمیدونم چیکار کنم

ahriman323
17-01-2014, 13:42

سال 2009 یه ایمیل درست کردم، بدون توجه به مسایل جانبیش. اون ایمیل شد ایمیل رسمیم و همه عالم و آدم فقط اون رو دارن. مشکل چیه؟ به دلیل نامعلومی یا هو ایمیل منو بلاک کرده. سوال امنیتی " ماه عسل کجا بودی" رو میخواد که من اصلا یادم نمیاد. همه چیز هم زدم (هر 12 ساعت 3 بار!) کیش، ونیز، مشهد و... ولی نشد... باهاشون مکاتبه کردم، میگن الا بلا یا همون سکیوریتی کوسشن، یا شماره موبایلت که قبلا زدی (که نزده بودم) یا ایمیل جایگزین (که نذاشته بودم) . میگن از کجا بدونیم تو صاب ایمیلی...

میدونم الان دارین بهم میخندین، قبول، اشکال کار من بوده، قبول. حاضرم اگه راه منطقی پیدا نشد حتی پول بدم -- بکنن اون ایمیل رو. اصلا نمیدونم میشه یا نه. اطلاعات اون ایمیل خیلی برام مهمه و فقط پسووردش رو دارم با آیدیش. نمیدونم چیکار کنم
منم همین مشکل برام پیش اومد یاهو خودش بعد از 3ماه ای دی را پاک میکنه شما میتونی مجدد ای دی را بسازی ولی اد لیست تو ای دیت نیست ولی شما توی اد لیستت هستی و اگه اونها پیام بدن میتونی ادشون کنی

3274
17-01-2014, 18:30

V E S T A
18-01-2014, 16:22

دو تا راه حل رو پیشنهاد میکنم که خودم تست نکردم چون تا بحال این مشکل برام پیش نیومده :

-با گوشی اندروید یا ios ( حتما با wifi و با نتی که همیشه sign in میشدین به ایمیلتون) واردمسنجر بشین یوزر و پسورد رو وارد کنید وقتی با گوشی وارد میشین سوالات امنیتی پرسیده نمیشه اگروارد ایمیل شد با pc دوباره sign in کنید.

- یه راه هم در صورتی که info رو داشته باشین چت با ادمین های یاهو هست برای اکتیو کردن یاهو یا مشکلات دیگه هست. تو نت درباره نحوه چت کردن با ادمین یاهو سرچ کنید ..

Ghaioom
19-01-2014, 10:29

سلام.
شما اگه ادد لیستتون رو میخواید میتونید از مسیر :

D:\Documents and Settings\Windows XP\Application Data\Yahoo!\Messenger\ghghaioom

پیدا و اددشون کنید. در ضمن این مسیر اکس پی بود تو ویندوزهای دیگه یکم فرق میکنه. اونجا که نوشته Windows XP اسم یوزرتون هست که برای شما فرق میکنه. اخر هم نوشته ghghaioom آی دی بنده هست که اونم آی دی خودتون میشه. میرید تو پوشه لیست افراد میاد.

manli7
19-01-2014, 20:58
سلام

دوسان بهترین روش برای مقابله با ایمیل های اسپم چیه ؟؟؟

ae2009
20-01-2014, 16:00
سلام

اینه که اسپمش کنی:n02:

Farzad_p30
21-01-2014, 06:03
سلام
من فردی رو در لیست ایمیل یاهو بلاک کردم
الان میخوام بدونم تو این مدت آیا ایشون ایمیلی برای من ارسال کرده است یا نه؟
و اینکه اگر ایمیلی ارسال کرده چطوری میتونم این ایمیل های ارسالی توسط فرد بلاک شده رو بخونم
ممنونم میشم راهنمایی کنید

manli7
21-01-2014, 11:28
اینه که اسپمش کنی:n02:

چه طوری ؟..........

VorteX01
21-01-2014, 12:13
سلام

ادرس فرستنده هارو بلک لیست کنید یا خیلی از این اسپم ها یک اپشن دارن که میتونید unsubscribe کنید , از هر راه دوست دارید استفاده کنید ولی اگر راه 2 موجوده از راه 2 استفاده کنید

manli7
21-01-2014, 12:24
خوب دستی که خیلی طول می کشه یکی یکی بدم تا بلک بشن..!!

saeediranzad
21-01-2014, 13:27
خوب دستی که خیلی طول می کشه یکی یکی بدم تا بلک بشن..!!
اگه خودشون توی بخش spam میروند که میشه هربار همه را یکجا پاک کرد.
اگه هم تو Inbox‌میآیند که میشه دونه دونه اونها را spam کرد که دیگه تو اینباکس نیایند.
اگه بخواهید اصلاْ دریافت نکنید راهش همون Unsubscribe هست.

manli7
21-01-2014, 19:13
Unsubscribe

چی هست ؟