PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [ Yahoo! Mail ] / تمامی مسائل ياهو ميل

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11

وین رونی
02-05-2013, 21:13
سلام
یه مدتیه که هر چند روز درمیان که می خوام وارد ایمیلم بشم یاهو بازی در میاره و رمز رو قبول نمی کنه و دوباره باید رمز رو عوض کنم و ...
تا امروز که دوباره همین مشکل پیش اومد که اومدم مسیر فراموشی رمز رو برم تا بتونم رمز جدید وارد کنم پیغام زیر نمایش داده شد:
Your password can’t be reset online. For security reasons, you need contact Yahoo! Customer Care to help you reset your password.

If you used an alias or profile name, we recommend that you try again with the Yahoo! ID associated with the alias. If not, you can contact Customer Care to help reset your Yahoo! password.

این یعنی چی؟چکار باید بکنم؟

m.beh
03-05-2013, 00:12
سلام
یه مدتیه که هر چند روز درمیان که می خوام وارد ایمیلم بشم یاهو بازی در میاره و رمز رو قبول نمی کنه و دوباره باید رمز رو عوض کنم و ...
تا امروز که دوباره همین مشکل پیش اومد که اومدم مسیر فراموشی رمز رو برم تا بتونم رمز جدید وارد کنم پیغام زیر نمایش داده شد:
Your password can’t be reset online.

For security reasons, you need contact Yahoo! Customer Care to help you reset your password.

If you used an alias or profile name, we recommend that you try again with the Yahoo! ID associated with the alias. If not, you can contact Customer Care to help reset your Yahoo! password.

سلام دوست من به نظر می رسه که شما با پروفایل نیم یا آلیاس وارد نمی شید. پس تنها راه حل اینه که با یاهو تماس بگیرید

البته قبلش می تونید یکی دو روز صبر کنید دوباره امتحان کنید اگر نشد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این پستو بخونید راه حل آخرشو اجرا کنید و مشکل خودتونو بیان کنید ببینید آیا جواب می گیرید؟!

manuch
03-05-2013, 00:14
سلام

For security reasons, you need contact Yahoo! Customer Care to help you reset your password.

بهتره با همون آیدی که ساخته اید وارد بشید
نه با اسامی مستعاری که ساخته اید aliases
شاید هم کسانی می خواهند ایمیل شما رو هــک کنند با حدس زدن رمز
شاید بهتر باشه از seal استفاده کنید یعنی یک عکس رو از کامپیوتر به یاهو معرفی می کنید که اگر اون عکس در اون مسیر مشخص شده وجود نداشته باشه رمز داده شده رو هم قبول نمی کنه. چیزی شبیه به تایید رمز دو مرحله ای در جیمیل

وین رونی
03-05-2013, 10:25
سلام دوست من به نظر می رسه که شما با پروفایل نیم یا آلیاس وارد نمی شید. پس تنها راه حل اینه که با یاهو تماس بگیرید

البته قبلش می تونید یکی دو روز صبر کنید دوباره امتحان کنید اگر نشد

این پستو بخونید راه حل آخرشو اجرا کنید و مشکل خودتونو بیان کنید ببینید آیا جواب می گیرید؟!

بهتره با همون آیدی که ساخته اید وارد بشید
نه با اسامی مستعاری که ساخته اید aliases
شاید هم کسانی می خواهند ایمیل شما رو هــک کنند با حدس زدن رمز
شاید بهتر باشه از seal استفاده کنید یعنی یک عکس رو از کامپیوتر به یاهو معرفی می کنید که اگر اون عکس در اون مسیر مشخص شده وجود نداشته باشه رمز داده شده رو هم قبول نمی کنه. چیزی شبیه به تایید رمز دو مرحله ای در جیمیل
پروفایل نیم یا آلیاس چیه؟
من با نام کاربری ایمیل خودم می خوام وارد بشم

manuch
03-05-2013, 16:17
یاهو به شما extra email میده یعنی یک ایمیل با 2 آیدی که دومی قابل تغییر هست
آلیاس همون اسم مستعاره واسه چت
با هر دو می تونید وارد ایمیل بشید
اکسترا و آلیاس
اما با آلیاس نمیتونید ایمیل بدید یا بگیرید

m.beh
04-05-2013, 00:50

می دونم برای همین همون راه حل ها رو پیشنهاد کردم.

تو اون اررور یا هو گفته بود که یا باید با ما تماس بگیری برای ریست پسوردت یا اینکه داری با نام مستعار وارد می شی. چون با نام مستعار وارد نمی شی بهت گفتم که یه کن صبر کن و روباره امتحان کن. از مرورگر دیگر استفاده کن. اگر ف.. شکن یا چیز پی ان داری از حالت فعال و غیر فعال اونا برای وارد شدن استفاده کن. و برای تماس با پشتیبانی یا هو که کارتو راه بندازه گفتم گزینه شوم این پست رو انجام بده. البته به گزینه های دیگم نگا بندازی بد نیست.

hesam68
05-05-2013, 20:42
سلام دوستان
من چند ماهه نمیتونم ایمیل بدم
همش این پیغام و میده و کد امنیتی رو هم درست وارد میکنم ولی بازم همین پیغام تکرار میشه
باید چی کار کنم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

m.beh
05-05-2013, 22:13
سلام دوستان
من چند ماهه نمیتونم ایمیل بدم
همش این پیغام و میده و کد امنیتی رو هم درست وارد میکنم ولی بازم همین پیغام تکرار میشه
باید چی کار کنم؟

چندتا مشکل وجود داره.

اینکه شما دارید یه میل رو به آدم های زیادی می فرستید.
سعی کنید یه میل رو چند بار به گروه های کوچیک از آدم ها بفرستید

یا اینکه توی میلتون یه سری کلمه یا جمله داربد که یا هو اونارو به عنوان اسپم می شناسه
سعی کنید اونارو پیدا و حذف کنید. با امتحان کردن می فهمید.
کد رو با حروف بزرگ و کوچیک خودش وارد کنید شاید این کار رو نمی کنید. مثلا همه حروف اون عکس شما بزرگه اما ممکنه برخی کدها هم حرف بزرگ داشته باشند هم کوچیک.

فعلا دیگه چیزی به ذهنم نمی رسه اگر در موارد بالا مشکلتون نبود دوباره بگید ببینیم چی کار کنیم براتون

manuch
05-05-2013, 23:54
اگر این موضوع تکرار میشه بهتره اول یه ایمیل سبک فقط به خودتون بفرستید و این مرحله رو رد کنید.
در این شرایط بهتره cc and bcc رو هم خالی بگذارید.

geysar
06-05-2013, 00:07
وقتی ایمیلی به کسی ارسال میکنم هنگاهمی که طرف ایمیل را باز میکنه باید کزینه نمایش عکس رابزنه تا عکس نمایش داده بشه .ایا تنظیماتی هست که بشه ایمیل را طوری تنظیم کنیم که عکس از ابتدا نشان داده بشه ونیازی به زدن کزینه نمایش تصویر نباشه ؟واین تنظیمات باید در صندوق ایمیل من انجام بشه یا گیرنده میل ؟

manuch
06-05-2013, 00:48
وقتی ایمیلی به کسی ارسال میکنم هنگاهمی که طرف ایمیل را باز میکنه باید کزینه نمایش عکس رابزنه تا عکس نمایش داده بشه .ایا تنظیماتی هست که بشه ایمیل را طوری تنظیم کنیم که عکس از ابتدا نشان داده بشه ونیازی به زدن کزینه نمایش تصویر نباشه ؟واین تنظیمات باید در صندوق ایمیل من انجام بشه یا گیرنده میل ؟
یاهو و جیمیل این طوری هستند
شما تنظیم می کنید عکس ها نشان داده بشه یا نه؟
یا عکس های اینباکس نشان داده بشه و اسپم نه
و انواع دیگه
در سرویسهای مختلف
اگر می خواهید عکستون حتما نشان داده باشه، باید اسمتون مارک زوکربرگ باشه! در غیر این صورت گیرنده تعیین می کنه عکس نشان داده بشه یا نه؟

وین رونی
06-05-2013, 17:44
می دونم برای همین همون راه حل ها رو پیشنهاد کردم.

تو اون اررور یا هو گفته بود که یا باید با ما تماس بگیری برای ریست پسوردت یا اینکه داری با نام مستعار وارد می شی. چون با نام مستعار وارد نمی شی بهت گفتم که یه کن صبر کن و روباره امتحان کن. از مرورگر دیگر استفاده کن. اگر ف.. شکن یا چیز پی ان داری از حالت فعال و غیر فعال اونا برای وارد شدن استفاده کن. و برای تماس با پشتیبانی یا هو که کارتو راه بندازه گفتم گزینه شوم این پست رو انجام بده. البته به گزینه های دیگم نگا بندازی بد نیست.

الآن دو روزه تماس گرفتم باهاشون اما خبری نیست
اون ایمیل خیلی برای من مهمه ایمیل کاریم هست

mojtaba2321
06-05-2013, 18:39
On May 06, 2013, at 06:38 am PDT, you tried to recover your account password for Yahoo! ID ***. You may reset your password on May 07, 2013, after 06:38 am PDT by answering your account secret questions.

For security reasons, the option to reset your password via secret question will expire on May 13, 2013, at 06:38 am PDT.

Not you? Simply sign in ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) to your account, and when there is an attempt to recover your account, we will hide your account secret questions recovery option. Please update your password-reset info ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]). If you forget your password in the future, we will use this information to help you reset it.

If you believe your account has been compromised, please change your password ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) now.

Regards,
Yahoo! Account Services

این ایمیل امروز از طرف یاهو برای من اومده
مثل اینکه کسی میخواسته وارد ایمیل من بشه درسته؟

m.beh
06-05-2013, 21:26
On May 06, 2013, at 06:38 am PDT, you tried to recover your account password for Yahoo! ID ***. You may reset your password on May 07, 2013, after 06:38 am PDT by answering your account secret questions.

For security reasons, the option to reset your password via secret question will expire on May 13, 2013, at 06:38 am PDT.

Not you? Simply sign in ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) to your account, and when there is an attempt to recover your account, we will hide your account secret questions recovery option. Please update your password-reset info ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]). If you forget your password in the future, we will use this information to help you reset it.

If you believe your account has been compromised, please change your password ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) now.

Regards,
Yahoo! Account Services

این ایمیل امروز از طرف یاهو برای من اومده
مثل اینکه کسی میخواسته وارد ایمیل من بشه درسته؟

یله به نظز می رسه یکی می خواسته پسوزدتونو زیست کنه. حالا پیشنهاد من اینه که ریست کنید اول پسورد رو دوم. و اینکه برو تو همون بخش تنظیمات و سوال امنیتی و عوش کن تمام تنظیماتتم چک کن ببین درست است یا نه.
همین
بای

mojtaba2321
07-05-2013, 07:27
یله به نظز می رسه یکی می خواسته پسوزدتونو زیست کنه. حالا پیشنهاد من اینه که ریست کنید اول پسورد رو دوم. و اینکه برو تو همون بخش تنظیمات و سوال امنیتی و عوش کن تمام تنظیماتتم چک کن ببین درست است یا نه.
همین
بای

سوالای امنیتیو چطور میشه عوض کرد؟
من گزینشو ندیدم کجاست؟

geysar
07-05-2013, 20:24
یاهو و جیمیل این طوری هستند
شما تنظیم می کنید عکس ها نشان داده بشه یا نه؟
یا عکس های اینباکس نشان داده بشه و اسپم نه
و انواع دیگه
در سرویسهای مختلف
اگر می خواهید عکستون حتما نشان داده باشه، باید اسمتون مارک زوکربرگ باشه! در غیر این صورت گیرنده تعیین می کنه عکس نشان داده بشه یا نه؟
اگه شخصی برام ایمیلی زده که دارای عکس باشه ومن خودم بخوام طوری تنظیم کنم که مجبور نباشم همیشه گزینه نمایش تصاویر را بزنم و باباز کردن ایمیل تصاویر هم نمایش داداه بشه در ایمیل خودم چطور ؟ایا تنظیماتی داره ویا نه ؟ راستی ایمیلم دریاهو هست

SA.JJ.AD
07-05-2013, 20:34
اگه شخصی برام ایمیلی زده که دارای عکس باشه ومن خودم بخوام طوری تنظیم کنم که مجبور نباشم همیشه گزینه نمایش تصاویر را بزنم و باباز کردن ایمیل تصاویر هم نمایش داداه بشه در ایمیل خودم چطور ؟ایا تنظیماتی داره ویا نه ؟ راستی ایمیلم دریاهو هست

بله عزیز ... از قسمت Mail Options وارد شید و گزینه ای که تو عکس مشخص کردم رو انتخاب کنید و سیو کنید :n01:

m.beh
07-05-2013, 21:14
سلام
میرید رو عکستون گوشه سمت راست بالا. همون جا که گفته
Hi somebody
[جای سامبادی اسمت هست
بعد از منویی که باز می شه میری رو
account info
کلیک می کنی. رمزتو دوباره وارد می کنی
قسمت
passworld reset info
رو میاری
می تونی هم ایمیل آلترناتیوتو عوض کنی
هم شماره موبایل بدی
هم سوالارو عوض کنی
شاد باشی

saba-aria
08-05-2013, 10:06
با سلام
از دوستان کسی هست که فرصت داشته باشه کار با گروه یاهو رو بهم یاد بده ؟
و یه قالب برای ارسال ایمیل گروهی طراحی کنه :n16:

omid_3tar
10-05-2013, 17:08
دوستان من پسوردم رو میدونم و درست وارد میکنم اما سوال امنیتی ازم میپرسه سوال رو هم فراموش کردم چیکار کنم؟:n03: خیلی هم کار واجب دارم با میلم

m.beh
10-05-2013, 17:43
دوستان من پسوردم رو میدونم و درست وارد میکنم اما سوال امنیتی ازم میپرسه سوال رو هم فراموش کردم چیکار کنم؟:n03: خیلی هم کار واجب دارم با میلم

والا من به همه همینو توصیه می کنم چون راه حل سومو در یک باره ای با خیلی از بچه های همینجا امتحان کردیم و جواب داده.حالا امتحان کن اگر نشد باید دویاره بشینیم ببینیم راه حل دیگه ای هست یا نه. این راه حل سومم با پیگیری بچه ها تو همین تاپبک به دست اومده حالا امتحانش کن.

hesam68
11-05-2013, 02:46
سلام دوستان
میخواستم بدونم چه جوری میتونم قالب ایمیلمو به یاهو میل کلاسیک برگردونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

water_lily
11-05-2013, 08:02
سلام من قبلا اف هام در ايميلم باز ميشد وحتي مي تونستم چت كنم با مرورگر ie بدون داشتن ياهو مسنجر ولي جند وقته ديگه باز نميشه چطور ميشه تنظيمش كرد؟؟؟:n13:

water_lily
11-05-2013, 08:08
اگه منظورتون رنگش قسمت بالا سمت چپ
option/classic blue
همه تنظيمات در mail option

وین رونی
11-05-2013, 21:59
سلام

دیگه فکر کنم باید قید این ایمیل رو بزنم یاهو جواب نمیده هرچی تماس می گیرم

m.beh
11-05-2013, 22:40
سلام دوستان
میخواستم بدونم چه جوری میتونم قالب ایمیلمو به یاهو میل کلاسیک برگردونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگر بخواهید کلا به یاهو کلاسیک برگردید باید جاواتونو از کار بندازید. سپس وارد میلتون بشید. در اون صورت می گه باید به یاهو کلاسیک برگردید. و بعد هم یه سوال می پرسه آیا این تغییر همیشگی باشه؟ و شما می گید بله. سپس می تونید جاواتونو فعال کنید و در این حالت یاهو به حالت کلاسیک براتون نمایش داده می شه مگر اینکه دوباره به روزش کنید.

سلام من قبلا اف هام در ايميلم باز ميشد وحتي مي تونستم چت كنم با مرورگر ie بدون داشتن ياهو مسنجر ولي جند وقته ديگه باز نميشه چطور ميشه تنظيمش كرد؟؟؟:n13:
دلیل های متفائتی می تونه داشته باشه. یکی ار اصلی ترین دلایل سرعت اینترنت پایینه.
اما حالا اینا رم یه چک کنید:
اون بغل سمت چپ میلتون که
messenger
نوشته شده. یه علامت رعد و برق کنارش هست. البته خیلی علامت کوچیکیه. اون باید زرد باشه. اگر زرئ نیست روش کلیک کنید تا زرد بشه و شما رو وارد مسنجر بکنه.

دیگه فکر کنم باید قید این ایمیل رو بزنم یاهو جواب نمیده هرچی تماس می گیرم

یه چند وقت صبر کنید شاید درست شد. ما هم چیز دیگه ای به ذهنمون نمی رسه مگر اینکه کلا زنگ بزنید یه یاهو ک مجبور شند جواب بدند که من تاحالا امتحان نکردم.

AMoO.Reza
11-05-2013, 22:50
دوستان یه سوال
پسورد میل رو از کجا چنج کنم ؟

hesam68
12-05-2013, 02:04
اگر بخواهید کلا به یاهو کلاسیک برگردید باید جاواتونو از کار بندازید. سپس وارد میلتون بشید. در اون صورت می گه باید به یاهو کلاسیک برگردید. و بعد هم یه سوال می پرسه آیا این تغییر همیشگی باشه؟ و شما می گید بله. سپس می تونید جاواتونو فعال کنید و در این حالت یاهو به حالت کلاسیک براتون نمایش داده می شه مگر اینکه دوباره به روزش کنید.

دلیل های متفائتی می تونه داشته باشه. یکی ار اصلی ترین دلایل سرعت اینترنت پایینه.
اون بغل سمت چپ میلتون که
messenger
نوشته شده. یه علامت رعد و برق کنارش هست. البته خیلی علامت کوچیکیه. اون باید زرد باشه. اگر زرئ نیست روش کلیک کنید تا زرد بشه و شما رو وارد مسنجر بکنه.

یه چند وقت صبر کنید شاید درست شد. ما هم چیز دیگه ای به ذهنمون نمی رسه مگر اینکه کلا زنگ بزنید یه یاهو ک مجبور شند جواب بدند که من تاحالا امتحان نکردم.

ممنون
چه جوری جاوا رو از کار بندازم؟؟

مرورگرم فایرفاکسه....

AMoO.Reza
12-05-2013, 02:10
دوستان یه سوال
پسورد میل رو از کجا چنج کنم ؟

کسی بلد نی؟

omid_3tar
12-05-2013, 10:21

والا من به همه همینو توصیه می کنم چون راه حل سومو در یک باره ای با خیلی از بچه های همینجا امتحان کردیم و جواب داده.حالا امتحان کن اگر نشد باید دویاره بشینیم ببینیم راه حل دیگه ای هست یا نه. این راه حل سومم با پیگیری بچه ها تو همین تاپبک به دست اومده حالا امتحانش کن.

راستش انگلیسی در حد گنجشک:n03:

m.beh
12-05-2013, 11:25
کسی بلد نی؟

دوست من یه ذره صبر و حوصله پبشه کن. اینجا آخه چت روم نیست که یچه ها حاضر باشند همیشه. اینجا مثل برد اعلانات می مونه. سوالتو می پرسی. بعد باید صبر کنی مردم از جلوش رد شند بخونندش و کسی که جوایشو می دونه بیاد برات بنویسه. ممکنه برخی سوالات چندسن روز طول بکشه. در ضمن ممکنه با سرچ زودتر به نتیجه برسی. ییخشبد این جوری جوابتو شرو کردم. آخه با این کار خودتم اذیت می شی:n02:

جواب شما:

میرید رو عکستون گوشه سمت راست بالا. همون جا که گفته
Hi somebody
[جای سامبادی اسمت هست
بعد از منویی که باز می شه میری رو
account info
کلیک می کنی. رمزتو دوباره وارد می کنی

در صفحه بعدی که ظاهر می شه می تونی کلی چیزای مختلف از جمله رمز، سوالات امنیتی ، ایمیل آلترناتیو و... رو عوض کنی. بهت توصیه مب کنم رفتی رمزتو عوض کنی حتما سری هم به ایمیل آلترناتیو و سوالات امنیتیت بنداز که بعدا دچار مشکل نشی که یادت رفته یا ایمیل آلترناتیو نداری
خوش باشی

راستش انگلیسی در حد گنجشک:n03:

والا من الان وقت ندارم
یه کاری بکن برو بخش انگلیسی انجمن ببین جایی هست مشکلتو بگی برات بنویسند؟ یا کسی پیدا می شه کمکت کنه؟! اگر نشد مشکلتو کامل پیغام خصوصی بده ولی اون وقت باید یه ذره صبر کنی سرم خلوت شه برات متنشو بنویسم
موفق باشی

m.beh
12-05-2013, 11:30
ممنون
چه جوری جاوا رو از کار بندازم؟؟

مرورگرم فایرفاکسه....
به صورت کلی از کار انداختن جاوا:
به قسمت کنترل پنل ویندور رفته و برنامه جاوا را باز کنید. از قسمت Security تیک کنار گزینه Enable Java content in the browser را برداشته و کلید تائید را فشار دهید تا تنظیمات ذخیره شود.
فایرفاکس:
از طریق قسمت Add-ons در قسمت پلاگین ها جاوا را پیدا کرده و آن را غیر فعال سازید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8%8C.htm/

AMoO.Reza
12-05-2013, 14:51
تشکر دوست عزیز ... :n16:

AMoO.Reza
12-05-2013, 19:17
دوستان برای فرستادن میل قسمت cc رو چی بزنم؟

hesam68
12-05-2013, 23:46
به صورت کلی از کار انداختن جاوا:
به قسمت کنترل پنل ویندور رفته و برنامه جاوا را باز کنید. از قسمت Security تیک کنار گزینه Enable Java content in the browser را برداشته و کلید تائید را فشار دهید تا تنظیمات ذخیره شود.
فایرفاکس:
از طریق قسمت Add-ons در قسمت پلاگین ها جاوا را پیدا کرده و آن را غیر فعال سازید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8%8C.htm/

بازم ممنون
ولی کنترل پنل گزینهی جاوا نداره؟
من ویندوزم ایکس پیه
فایرفاکسم تو قسمت اد ان رفتم جاوا رو پیدانکردم که غیر فعالش کنم

شرمنده ممنونتون میشم دقیق تر توضیح بدین....

m.beh
13-05-2013, 00:09
تشکر دوست عزیز ... :n16:

سلام. لطفا برای تشکر از دکمه تشکر استفاده کنید. با تشکر.

دوستان برای فرستادن میل قسمت cc رو چی بزنم؟

به معنای
carbon copy

در حقیقت مجبور نیستی چیزی بنویسد.
این به خاطر در جریان گذاشتن نفر سوم است. یعنی نامه برای این شخص به صورت مسقیم نیست. بلکه می خواید اونو در جریان بزارید. به عنوان مثال. استادتون به شما گفته برید از یکی دیگر ازدانشجوها یک مقاله ای رو بگیرید. شما به دانشجو میل می زنید. و آدرس استاد رو تو قسمت CC می زنید که هم به دانشجو بگید استاد می دونه هم یه استاد می گید که اون کار رو انجام دادید.
برای اطلاعات بیشتر به بالا مراجعه کنید

mohsen0000000000
13-05-2013, 00:12
سلام من تو قسمت یاهو گروپ بجای حروف اینارو میبینم.مشکل چیه؟
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

water_lily
13-05-2013, 09:29
اادلیل های متفائتی می تونه داشته باشه. یکی ار اصلی ترین دلایل سرعت اینترنت پایینه.
اون بغل سمت چپ میلتون که
messenger

.
مرسي ولي من پيدا نكردم مسنجري كه گفتيد.
شايد چون كلاسيك اره؟

SPIRIT PALST III
13-05-2013, 09:32
توی یاهو وقتی یه ایمیل رو replay می کنم یه message جدید ایجاد می شه و وقتی طرف جواب می ده یه message دیگه نمی شه همه replay ها توی یه ایمیل باشه؟

مرسی....

m.beh
13-05-2013, 10:01
مرسي ولي من پيدا نكردم مسنجري كه گفتيد.
شايد چون كلاسيك اره؟
در یاهو کلاسیک این امکان یه مدتیه برداشته شده و دیگر نمی توان از این طریق چت کرد

water_lily
13-05-2013, 17:39
در یاهو کلاسیک این امکان یه مدتیه برداشته شده و دیگر نمی توان از این طریق چت کرد

مرسي
خوو من چيكارش كنم كه كلاسيك نباشه؟؟

Amir-Persian
13-05-2013, 22:41
وقت بخیر

چطور میشه from name را تغییر داد؟
تو قسمت Mail Options، بخش mail accounts رفتم و sending name را عوض کردم اما باز وقتی می خوام ایمیل های دریافتی را پاسخ بدم، اسم قبلیم را مینویسه، یعنی مینویسه:
from:....
To: اسم قبلیم<ایمیل>

میشه کاریش کرد که اسم برای طرف مقابل تغییر کنه وقتی ایمیل می فرستم؟؟؟

سپاس

hesam68
14-05-2013, 18:02
بازم ممنون
ولی کنترل پنل گزینهی جاوا نداره؟
من ویندوزم ایکس پیه
فایرفاکسم تو قسمت اد ان رفتم جاوا رو پیدانکردم که غیر فعالش کنم

شرمنده ممنونتون میشم دقیق تر توضیح بدین....

بی زحمت منو هم راهنمایی کنین
چه جوریمیتونم تو ویندوز ایکس پی یا فایفاکس 20 جاوارو غیر فعال و بععدش فعال کنم؟؟؟؟؟؟

m.beh
15-05-2013, 01:33
بی زحمت منو هم راهنمایی کنین
چه جوریمیتونم تو ویندوز ایکس پی یا فایفاکس 20 جاوارو غیر فعال و بععدش فعال کنم؟؟؟؟؟؟

به احتمال زیاد اشکال شما اینه که کنترل پنلتون به حالت کلاسیک نشون نمی ده. من ویندوز اکس پی ندارم ولی شما می تونی فکر کنم از سمت چپ بنجره کنترل پنل یا بالاش روی حالت کلاسیکش کلیک کنید و اون وقت از اون تو جا وا را پیدا کنید.
این زیر چند تا لینک می دم که به فارسی و اگلیسی طرز غیر فعال کردن جاوا رو آموزش می ده. اگر بتونی تو هر مرورگری اونو غیر فعال کنی . وسپس تو اون صفحه ای که میاد بزنی که می خوای همیشه کلاسیک باقی بمونه. اون وقت دیگه میلتو تو هر مرورگر دیگه ای هم باز کنی کلاسیک باز می شه. پس اگر نتونستی با فایرفاکس کاری کنی مثلا ببین می تونی جاوا رو تو اکسپلورر غیر فعال کنی؟! و از اون استفاد کنی
java.com/en/download/help/disable_browser.xml

Mr KING
17-05-2013, 00:34
حذف شود...

m.beh
17-05-2013, 23:37
وقت بخیر

چطور میشه from name را تغییر داد؟
تو قسمت Mail Options، بخش mail accounts رفتم و sending name را عوض کردم اما باز وقتی می خوام ایمیل های دریافتی را پاسخ بدم، اسم قبلیم را مینویسه، یعنی مینویسه:
from:....
To: اسم قبلیم<ایمیل>

میشه کاریش کرد که اسم برای طرف مقابل تغییر کنه وقتی ایمیل می فرستم؟؟؟

سپاس
اشکالتونو نمی فهمم دقیق
اولا این آموزش خود یاهو
دوما
چندتا چیزو می گم شاید به دردت خورد به دردتم نخورد دیگه باید عکس بزاری و دقیق بگی چه اشکالی هست

ابتدا اینکه اسمتو عوض می کنی سیو رو میزنی؟
برای فهمیدن اینکه آیا اسمتو عوض کرده یا نه دوباره برو همون جا که عوض کردی ببین اسمت عوض شده یا نه.
دوما قراره میلی رو که می زنی در قسمت
from
اش تغییر ایجاد شه نه
TO
یعنی میلی که از طرف تو میاد می رسه به دست من اسمش عوض شده باشه در قسمت
from
سوما داری به خودت میل می زنی برای اینکه امتحان کنی کار می کنه یا نه؟
ایمیل خودتو تو آدرس بوک خودت ذخیره کردی؟ خوب به نام قدیم ذخیره کردی حالا که به خودت میل می زنی تو قسمت to تغییری ایجاد نمی کنه. از آدرس بوک استفاده نکن ببین تغییر ایجاد می شه. البته گفتم که این برای تغییر اسمت توی قسمت
from
هست نه
to

manli7
18-05-2013, 18:47
سلام دوستان من یه حدسی می زنم که وقتی ما اشتباهی یه لیمیل می فرستیم و آدرس ایمیل طرف رو اشتبه تایپ کرده باشیم یاهو بعد از چند دقیقه مثلا میاد چک می کنه که اصلا همچین ایدی توی بانکش هست یا نه اگه بود که میره اگه نبود که می گه ارسال نشد درسته ؟

m.beh
18-05-2013, 21:31
سلام دوستان من یه حدسی می زنم که وقتی ما اشتباهی یه لیمیل می فرستیم و آدرس ایمیل طرف رو اشتبه تایپ کرده باشیم یاهو بعد از چند دقیقه مثلا میاد چک می کنه که اصلا همچین ایدی توی بانکش هست یا نه اگه بود که میره اگه نبود که می گه ارسال نشد درسته ؟
سلام
اصولا نمی ره تو آدرس بوکش بگرده. شایدم می ره.
ولی به هر حال وقتی دکمه فرستادن رو می زنی میل شما فرستاده شده و می ره. برخی سیستم های ایمیل هستند (الان بیشترشون اینجوریند) که بعد از اینکه میل به دستشون می رسه به یاهو پیغام میدند که میل به دست ما رسید. یاهو هم دیگه کاری باهاشون نداره. بعد اگر این پیام رو دریافت نکنه چندین بار تلاش می کنه و بعد چندین بار برای شما یه میل عریض و طویل می زنه که فلان ایمیل رو نتونستم به این آدرس بفرستم. همه میل به درد شما نمی خوره فقط تو همون قسمت بالاش می گه کدوم آدرس ها اشکال دار بودند. حالا اگر سیستمی غیر یاهو دارید می فرستید چنین میلی دریافت کنید. احتمال اینکه میلتون به مقصد رسیده باشه هست. چون ممکنه اون سرویس اسمسل دیگه با یاهو درست ارتباط برقرار نکنه. نمونش و من تو آدرس بوکم دارم به میل یکی از دانشگاههای کشور که میل می زنم همیشه این پبغام می آد. اما اگر مال خود یا هو باشه و چنین میلی دریافت کنیدو باید مطمئین باشید که میل به دست طرف نرسیده. و آدرسی که شما دادید غلط یا غیز فعاله.

این از اینجا.
اما اگر همون موقع که دکمه سند رو فشار دادید ایراد می گیره، یا سند نمی کنه، یا نمی نویسه اون بالاش فرستاده شد. این اشکال دیگریست. مشکل احتمال زیاد از طرف شماست و اصلا پیغامتون از داخل میل باکستون خارج نشده. برای این که مطمئین شید نامه رو فرستاده اید. برید تو قسمت سند و ببینید نامه توی اونجا هست یا نه. البته برای این کار قبلش باید آپشن ذخیره نامه های فرستاده شده رو فعال کرده باشید.
موفق باشید

TEREYSI
19-05-2013, 05:06
سلام دوستان من پسورد یاهو را یادم رفته و موقعیکه برای بازیابی را میزنم یک گزینه ای میاد بعنوان پستال کد
این یعنی چی پستال کد چیه چنین چیزی در موقع درست کردن ایمیل نبود من باید اونجا چی بنویسم؟
باتشکر

hossein01994
20-05-2013, 16:15
من یه ایمیل داشتم که حدودا چند وقت میشه استفاده نکردم ولی هر رزو نامه خبری میاد
الا پسوردش رو میزنم باید اون دوتا کلمه رو بگم ولی یادم رفته نمیتونم دیگه بازش کنم؟

m.beh
25-05-2013, 10:28
سلام دوستان من پسورد یاهو را یادم رفته و موقعیکه برای بازیابی را میزنم یک گزینه ای میاد بعنوان پستال کد
این یعنی چی پستال کد چیه چنین چیزی در موقع درست کردن ایمیل نبود من باید اونجا چی بنویسم؟
باتشکر

ببخشید دیر جواب می دم
پستال کد همون کد پستی هست. که معمولا تو مشخصات یاهو وقتی پر می کنی برای باز کردن اکانت ازت می خواد
حالا عکسی چیزی بزار دقیق ببینیم مشکلتون چیه یا توضیح بیشتر بده برا ی اینکه من تا حالا با این مشکل بر نخوردم.
در ضمن شاید پستال کدتو یه عدد دادی همینجوری موقعی اکانت باز کردی حالا به این مشکل برخوردی که یاهو به یه چیزی شک کرده می خواد حتما بدونه خودتی

Puneh.A
28-05-2013, 21:36
سلام

پسورد یاهوم رو فراموش کردم
البته از طریق مسنجر می تونم وارد شم پسوردم ذخیره است

راهی هست بتونم بازیابی کنم ؟

سوالها و ایمیلی که برا بازیابی دادم هم یادم نمیاد :n13:

m.beh
01-06-2013, 00:38
سلام

پسورد یاهوم رو فراموش کردم
البته از طریق مسنجر می تونم وارد شم پسوردم ذخیره است

راهی هست بتونم بازیابی کنم ؟

سوالها و ایمیلی که برا بازیابی دادم هم یادم نمیاد :n13:

سوال امنیتی چطور؟
اینجارم ببین

amirkhan61
03-06-2013, 06:53
سلام به همه دوستان عزيز
چند روزي ميشه كه پوشه conversation كه محتواي چت ياهو مسنجر هست از ميان فولدرهاي ايميل ياهو حذف شده، كسي ميدونه جريانش چيه و چطور ميشه دوباره برگردوندش؟

mmiladd
03-06-2013, 16:27
سلام به همه دوستان عزيز
چند روزي ميشه كه پوشه conversation كه محتواي چت ياهو مسنجر هست از ميان فولدرهاي ايميل ياهو حذف شده، كسي ميدونه جريانش چيه و چطور ميشه دوباره برگردوندش؟

سلام.. با مرورگر دیگه تست کنید..

می تونه از سرعت پایین هم باشه..

davood111
05-06-2013, 00:37
در ورود به یاهو میل(همون صفحه اصلی) با خطای ذیل مواجه میشم .علتش چیه؟
This Connection is Untrusted

You have asked Firefox to connect
securely to login.yahoo.com, but we can't confirm that your connection is secure.
Normally, when you try to connect securely,
sites will present trusted identification to prove that you are
going to the right place. However, this site's identity can't be verified.

What Should I Do?

If you usually connect to
this site without problems, this error could mean that someone is
trying to impersonate the site, and you shouldn't continue.

m.beh
05-06-2013, 23:33
سلام به همه دوستان عزيز

سلام جاشو تغییر دادند
آن قسمتی که مسنجر هست توی میلتون در نوار سمت چپ یه علامت جرقه هست.
کنار اون علامت به فلش کوچیک به سمت پایین هست. اونو ک برنید بک منو باز می شه که توشش می تونید
conversation history
راپیدا کنید و روش که کلیک کنید براتون پوششو باز می کنه

ارسام جان
06-06-2013, 14:04
سلا چه جوری میشه از یاهو میل به متنهای یاهو مسنجر دسترسی پیدا کرد ؟مرسی

amirkhan61
06-06-2013, 19:13
سلام جاشو تغییر دادند
آن قسمتی که مسنجر هست توی میلتون در نوار سمت چپ یه علامت جرقه هست.
کنار اون علامت به فلش کوچیک به سمت پایین هست. اونو ک برنید بک منو باز می شه که توشش می تونید
conversation history
راپیدا کنید و روش که کلیک کنید براتون پوششو باز می کنه

مرسی عزیز
کارمو راه انداختی

m.beh
06-06-2013, 20:13
سلا چه جوری میشه از یاهو میل به متنهای یاهو مسنجر دسترسی پیدا کرد ؟مرسی

سلام دقیقا بالای پستت یک عدد پست هست که توش جواب دادم :n02: یه ذره دقت بیشتر جواب سریعتر می گیری:n01:

m.maede
07-06-2013, 21:22
سلام
اگر اون گروهایی که عضو شدید براتون ایمیلی میفرستن به صورت روزانه، در اخر ان برای شما درخواست لغو عضویت میزنه ....
اگر نباشه میتونید به اون گروه ایمیلی راجع به لغو عضویت بفرستین

m.beh
07-06-2013, 22:02
سلام
اگر اون گروهایی که عضو شدید براتون ایمیلی میفرستن به صورت روزانه، در اخر ان برای شما درخواست لغو عضویت میزنه ....
اگر نباشه میتونید به اون گروه ایمیلی راجع به لغو عضویت بفرستین
برخی از گروهها ته نامشون می اد که اگر می خواید لغو کنید عضویتو یه میل برنید به اینجا یا اینجا برید و از این حرفها.
برخی ندارند. اون وثت بله یکی از راهها اینه که برای مودریتور گروه درخواست برنید ولی مثلا اگر از گروههای یاهو هست می تونید غیر اینکار برید از خود قسمت گروهها هم لغو عضویت کنید.

ارسام جان
08-06-2013, 07:11
سلام دقیقا بالای پستت یک عدد پست هست که توش جواب دادم :n02: یه ذره دقت بیشتر جواب سریعتر می گیری:n01:sسلام
اما من بایاهو مسنجر یه ماه پیش چت کردم که اون متنها نبود توش (البته اون مخاطب هم تو ایمیلهام سیو نیست.

Juventus FC
08-06-2013, 23:21
سلام !

چه جوری میشه از ایمیل یاهو Backup گرفت ! منظورم از Backup لیست Contact ها ، ایمیل هایی که برام مهم بوده و در پوشه ای نگه داشتم ! لیست ، اد لیست های یاهو مسنجر و ... ! هست کسی چیزی میدونه ؟

unknown47
09-06-2013, 10:45
سلام
دوستان چطوری میشه اسم و مشخصات خودمونو تغییر بدیم توی یاهو میل؟!
ممنون میشم راهنمایی کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AMoO.Reza
09-06-2013, 10:48
سلام
دوستان چطوری میشه اسم و مشخصات خودمونو تغییر بدیم توی یاهو میل؟!
ممنون میشم راهنمایی کنید:n18:

و علیک سلام
برای تغییرات مشخصات باید به سربرگ Mesenger سپس My Accont Info بروید .

pouria94
12-06-2013, 22:05
گویا آموزش های یاهو تو این تاپیک هست :دی

بریم سر اصل مطلب

1: دیدن تاریخچه لوگین شدن دوستانتان در یاهو

خب برای این کار بهترین راه استفاده از yahoo tracker میباشد. میتونید با رفتن به این سایت و ثبت نام کردن، آیدی هایی که میخواهید تاریخچه لاگین شدنشان ذخیره شود را به لیست اضافه کنید و هر موقع که خواستید چک کنید.

این سایت وضعیت آیدی های اضافه شده را هر 10 دقیقه نمایش میدهد. ولی بزرگترین عیبش این هست که وقتی آیدی بصورت مخفی لاگین میشود بصورت آفلاین نشان میدهد.

2: راه دوم برای دیدن تاریخچه لوگین شدن آیدی خودتان هست. از این روش میتونید از -- شدن آیدی هم مطلع شوید

برای اینکار به سایت یاهو رفته و پس از sign in به Yahoo! Account Information ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بروید. احتمالا دوباره از شما پسورد ایمیل را بخواهد.
سپس در قسمت Sign-In and Security روی View your recent sign-in activity کلیک کنید. بعد براحتی میتوانید تاریخ لوگین شدن آیدی فعلیتان را با جزئیات ببینید . در این روش میتونید ip سیستمی که باهاش به ایمیلتان وارد شدید را هم ببینیند .. این قابلیت میتونه به شما کمک کنه که بفهمید آیا آیدیتان -- شده یا نه؟؟.. بعضی اوقات وقتی لپ تاپ کسی دزدیده میشود .. میتواند با این روش براحتیip سارق را پیدا کند!! ( احتمال پیدا کردن سارق وجود دارد )

موفق باشید

qawq
15-06-2013, 12:21
با سلام به دوستان، جدیدا یاهو هی سوال می کرد از کلاسیک به پلاس یا ارتقا یافته ، تغییر حالت بدم که یه بار اشتباهی دستم خورد و الان وضعیتناجوره. خیلی قر و قاطی شده. فکر کنم این نسخه، چیزی بین کلاسیک و فول باشه چون هنوز درخواست ارتقا به حالت بالاتر رو میده که رایگانه. جاوااسکریپت رو هم یر فعال کردم ولی تیری رخ نداد به جز شکل دکمه ها. دیگه داره دیییییییووووووووووووووووو وووووووووونه ام می کنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!
لینک مینک ها توش کار نمی کنه اصلا. اعصابم داونه

omid-p30
20-06-2013, 21:16
دوستان من به مشکل عجیبی برخورد کردم.

چند وقته وقتی یوزر و پسورد رو میزنم وارد نمیشه و پیغام زیر میاد :

سوال امنیتی رو که یادم نیست و وقتی گزینه دومی رو میزنم پیغام زیر میاد :

در اینجا هم همونطور که میبینید ایمیل دومی رو داده بودم رو آورده تا بهش یک کد بفرسته و بعد من کد رو در مرحله بعد وارد کنم. اون ربدر ها رو نمیدونم چرا اونجا به جای حروف ایمیلم زده.

به هر حال وقتی وارد اون ایمیل هم میشم هیچ پیغامی از طرف یاهو برام نمیاد.

......

ویرایش : درست شد.

dourtarin
21-06-2013, 14:54

واسه منم این مسئله پیش اومده ولی دیگه قسمت دوم دریافت کد رو نمیاره

omid-p30 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) واسه شما درست شد؟ به نظرتون چیکار کنم؟

omid-p30
21-06-2013, 15:15
واسه منم این مسئله پیش اومده ولی دیگه قسمت دوم دریافت کد رو نمیاره

omid-p30 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])واسه شما درست شد؟ به نظرتون چیکار کنم؟

من ایمیل دومی که داده بودم رو قبلا تنظیم کرده بودم که هر ایمیلی میاد رو فوروارد کنه به ایمیل اصلی. وقتی غیر فعال کردم این قابیت رو، دیگه ایمیل مربوط به کد هم رو هم دریافت کردم و وارد کردم.

شما شاید قبلا یه ایمیل ثانویه رو ثبت نکردبد که الان نمیاد.

m.beh
21-06-2013, 19:08

سوال امنیتی رو که یادم نیست و وقتی گزینه دومی رو میزنم پیغام زیر میاد :

در اینجا هم همونطور که میبینید ایمیل دومی رو داده بودم رو آورده تا بهش یک کد بفرسته و بعد من کد رو در مرحله بعد وارد کنم. اون ربدر ها رو نمیدونم چرا اونجا به جای حروف ایمیلم زده.

به هر حال وقتی وارد اون ایمیل هم میشم هیچ پیغامی از طرف یاهو برام نمیاد.

......

ویرایش : درست شد.

سلام

اولا ضربدرها رو زده که اگر شما کس دیگه ای هستید که می خواید به زور وارد میل بشید غیر صاحب میل نفهمید که آدرس دقیق میل آبترنتیو چیه که بری اونو -- کنی. اما یه مقدار از آدرسو زده که صاحب میل مثلا اگر چند تا میل داره حواسش باشه به کدوم میل کدو می فرسته.

دوست من اسپمات رو هم چک کن تو میل دومی اگر شد یه بار دیگه این راه رو برو اگر دیگه نشد و جواب نگرفتی راه حل سوم این پست رو برو اما با توجه به شرایط خودت پرسشننامه رو پر کن. یعنی بگو که میل آلترناتیو داری ولی بهش کد نمی آد ببین چی جواب می گیری

mghj51
22-06-2013, 08:29
سلام بر اساتيد برگوار و جامعه مهندسين
ببخشيد اين پيغام رو ياهو به ايميل من فرستاده !!
يعني چي؟
يعني يكي از آمريكا ميخواد اون يكي ايميل منو هك كنه؟
يا با آنتي ----- وارد شدند؟

m.beh
22-06-2013, 11:23
سلام بر اساتيد برگوار و جامعه مهندسين
ببخشيد اين پيغام رو ياهو به ايميل من فرستاده !!
يعني چي؟
يعني يكي از آمريكا ميخواد اون يكي ايميل منو هك كنه؟
يا با آنتي ----- وارد شدند؟

یعنی یکی خواسته واترد اکانت شما شه. و آی پی اش مربوط به آمریکا بوده اما مثلا ممکنه بابا ابزاری خوب آی پی رو عوض کرد. من خودم یه بار که پسورد یادم رفته بود چندتا پسوردو اکتحان کردمو آخرشم رفتم با سوالات یاهو سعی کردم ایمیل رو وا کنم این نامه رو فرستاد. حالا داره می گه اگه خودت بودی که هیچ. یعنی اگه تو این چند روز گذشته خودت سعی کردی وارد شی حالا با سوال امنیتی و اینا که هیچ و اگر نه با استفاده از اون لینک ها سعی کن امنیت میلتو ببری بالا.
پسوردتو که حتما عوش کن
من نمی دونم خدمات تلفن همراه یاهو تو ایران کار می کنه یا نه ینا یر این هیچ پیشنهادی درباره اون ندارم.
اظلاعاتی که برای ریست پسوردت هست روعوض کن مثل سوال امنیتی
و اطلاعات لوگینتم نوشته می تونی مرور کنی ببینی چه خبره
موفق باشی

attaghi
22-06-2013, 18:25
سلام

اولا ضربدرها رو زده که اگر شما کس دیگه ای هستید که می خواید به زور وارد میل بشید غیر صاحب میل نفهمید که آدرس دقیق میل آبترنتیو چیه که بری اونو -- کنی. اما یه مقدار از آدرسو زده که صاحب میل مثلا اگر چند تا میل داره حواسش باشه به کدوم میل کدو می فرسته.

دوست من اسپمات رو هم چک کن تو میل دومی اگر شد یه بار دیگه این راه رو برو اگر دیگه نشد و جواب نگرفتی راه حل سوم این پست رو برو اما با توجه به شرایط خودت پرسشننامه رو پر کن. یعنی بگو که میل آلترناتیو داری ولی بهش کد نمی آد ببین چی جواب می گیری

سلام دوست عزيزم
متاسفانه اين مشكل براي من هم اتفاق افتاده و اون ايميل آبترنتیو رو كه اون موقع ثبت نام چرت و پرت دادم سوال امنيتي رو هم كه يادم نيست و از همه بدتر اينه كه انگليسي من اصلا خوب نيست و توي تاپيكي كه آموزش بازيابي پسورد رو داده بوديد توي اون متن بايد دليلش رو به انگليسي بنويسيم براي ياهو بفرستيم . ميشه يه لطفي بكنيد منو كمك كنيد يه متن خلاصه براي من بنويسيد من بفرستم خيلي كارك گيره بيچارم اگه ايميل باز نشه .
يه چند تا سوال ديگم داشتم و اونم اينكه توي قسمت هاي كه توي عكس مشخص كردم بايد چي بنويسيم :

m.beh
23-06-2013, 00:51
سلام دوست عزيزم
متاسفانه اين مشكل براي من هم اتفاق افتاده و اون ايميل آبترنتیو رو كه اون موقع ثبت نام چرت و پرت دادم سوال امنيتي رو هم كه يادم نيست و از همه بدتر اينه كه انگليسي من اصلا خوب نيست و توي تاپيكي كه آموزش بازيابي پسورد رو داده بوديد توي اون متن بايد دليلش رو به انگليسي بنويسيم براي ياهو بفرستيم . ميشه يه لطفي بكنيد منو كمك كنيد يه متن خلاصه براي من بنويسيد من بفرستم خيلي كارك گيره بيچارم اگه ايميل باز نشه .
يه چند تا سوال ديگم داشتم و اونم اينكه توي قسمت هاي كه توي عكس مشخص كردم بايد چي بنويسيم :

سلام

اولیش
where can we contact you
سه آدر س ایمیل بده که بتونب بهش دسترسی داشته باشی که مال یاهو هم نباشه از یه سرویس دیگه که بتونند باهات تماس داشته باشند اگه لازم بشه

دومیش
کلا قسمت دوم اطلاعاتی رو می خواد که اکانت یاهوت داره که یکیش میل آلترناتیوته که می گی بهش دسترسی نداری پس همون نه می شه جوابش اگه به میل الترناتیوت دسترسی داری بزن بله

سومیشم می گه که سوال امنیتیتو تایپ کنی اگر ایدت نیست می گه از طریق اینکه پسوردمو فراموش کردم برو بعد سوالو ازت می پرسه اون سوالو اینجا بنویس
زیرشم میگه جواب سوالو اگر می دونی بنویس اگر نمی دونی چند تا از حدساتو بزن مثلا سوال امنیتیت اینه که اسم عموت چیه اونوقت تو یاد نیست چی زدی و 3 تا عمو داری اسم 3 تاشونو بنویس

بعدشم من زیاد وقت ندارم برا نوشتن اون قسمت که چی شده. پیشنهاد من اینه که برو بخش انگلیسی همین فروم ببین کسی برات می نویسه یا اینکه بنویس خودت چند خط بعد بده یکی از بچه های بخش انگلیسی تصحیح کنه. اگر نشد یه پیغام خصوصی بده من و توش مشکلتو کامل بگو که من برات بنویسم اما وقت می بره تا من بنویسم

همسن و موفق بشی

attaghi
23-06-2013, 08:20
سلام

اولیش
where can we contact you
سه آدر س ایمیل بده که بتونب بهش دسترسی داشته باشی که مال یاهو هم نباشه از یه سرویس دیگه که بتونند باهات تماس داشته باشند اگه لازم بشه

دومیش
کلا قسمت دوم اطلاعاتی رو می خواد که اکانت یاهوت داره که یکیش میل آلترناتیوته که می گی بهش دسترسی نداری پس همون نه می شه جوابش اگه به میل الترناتیوت دسترسی داری بزن بله

سومیشم می گه که سوال امنیتیتو تایپ کنی اگر ایدت نیست می گه از طریق اینکه پسوردمو فراموش کردم برو بعد سوالو ازت می پرسه اون سوالو اینجا بنویس
زیرشم میگه جواب سوالو اگر می دونی بنویس اگر نمی دونی چند تا از حدساتو بزن مثلا سوال امنیتیت اینه که اسم عموت چیه اونوقت تو یاد نیست چی زدی و 3 تا عمو داری اسم 3 تاشونو بنویس

بعدشم من زیاد وقت ندارم برا نوشتن اون قسمت که چی شده. پیشنهاد من اینه که برو بخش انگلیسی همین فروم ببین کسی برات می نویسه یا اینکه بنویس خودت چند خط بعد بده یکی از بچه های بخش انگلیسی تصحیح کنه. اگر نشد یه پیغام خصوصی بده من و توش مشکلتو کامل بگو که من برات بنویسم اما وقت می بره تا من بنویسم

همسن و موفق بشی

سلام دوست عزيزم . ممنونم از راهنماييتون .
متنو دارم يه جوري خودم مينويسم ولي در مورد اون قسمت سوم كه توضيح داديد از كدوم لينك براي براي قسمت فراموش كردن پسورد برم ؟
و اينكه من كلا نه سواله يادمه چي دادم و نه جوابه يعني اصلا هيچي يادم نيست چون مال 10 سال پيشه . چي بزنم اون قسمتارو ؟
:n16:

m.beh
23-06-2013, 22:53
سلام دوست عزيزم . ممنونم از راهنماييتون .
متنو دارم يه جوري خودم مينويسم ولي در مورد اون قسمت سوم كه توضيح داديد از كدوم لينك براي براي قسمت فراموش كردن پسورد برم ؟
و اينكه من كلا نه سواله يادمه چي دادم و نه جوابه يعني اصلا هيچي يادم نيست چون مال 10 سال پيشه . چي بزنم اون قسمتارو ؟
:n16:

سلام فکر می کنم همون بالای قسمت سوال امنیتی یه بخش هست که هایپر لینک است به نام
Password helper

رو اون کلیک کن
و در صفحه ای که میاد
iI am forgot my password
رو انتخاب کن تا سوال بیاد
اگر هایپر لینک نبود برو همون ورودی میل یاهو و اون زیر همین جمله پسورد رو فراموش کردم رو انتخاب کن احتمالا در ادامه یه جایی می رسی که بهت سوالتو نشون میده

می تونی تو اون بخش جواب اگه هبچ ابده ای نداری بنویسی فراموش کردی چون چندین سال پیش انتخابش کردی

qawq
23-06-2013, 23:49
چطوری میشه از حالت basic به classic برگشت ؟!
دارم دییییییییییییییوووووووووو ووووووووونننننننننننننننن ننننننننههههههههههههههههه هههه می شم

arash66_2m
24-06-2013, 08:31
سلام دوستان
من جواب سوال امنیتی رو یادم نمیاد چون با موبایل وصل شدم دیگه با پی سی هم بیام باز اون سوال امنیتی رو میاره و من جوابشو نمی دونم . چطوری می تونم سوال رو عوض کنم اینا یا مشکل رو برطرف کنم؟

attaghi
24-06-2013, 11:20
سلام فکر می کنم همون بالای قسمت سوال امنیتی یه بخش هست که هایپر لینک است به نام
Password helper

رو اون کلیک کن
و در صفحه ای که میاد
iI am forgot my password
رو انتخاب کن تا سوال بیاد
اگر هایپر لینک نبود برو همون ورودی میل یاهو و اون زیر همین جمله پسورد رو فراموش کردم رو انتخاب کن احتمالا در ادامه یه جایی می رسی که بهت سوالتو نشون میده

می تونی تو اون بخش جواب اگه هبچ ابده ای نداری بنویسی فراموش کردی چون چندین سال پیش انتخابش کردی

سلام دوست عزيزم
آقا اين ياهو همه اطلاعات رو دادم باز ميگه يه فايل ضميمه كنم اين قسمت چي ميخواد ارور داده :

يه سوال ديگم اينكه قسمتي هست تاريخ دقيق تولد به ميلادي كه موقع ثبت نام داديم رو بهمون نشون بده ؟
خيلي ممنون از راهنماييتون

amir.7
24-06-2013, 16:24
سلام

دوستان من هر وقت میخوام یه ایمیل گروهی ارسال کنم باید تک تک اعضا رو تیک بزنم اما توی جیمیل یه گزینه انتخاب همه رو داره که کار رو راحت میکنه

میخوام بدونم آیا راهی هست که با سرویس ایمیل هم این کار رو کرد و یه دفعه همه رو علامت دار کرد و ارسال کنیم

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

m.beh
24-06-2013, 19:58
سلام دوست عزيزم
آقا اين ياهو همه اطلاعات رو دادم باز ميگه يه فايل ضميمه كنم اين قسمت چي ميخواد ارور داده :

يه سوال ديگم اينكه قسمتي هست تاريخ دقيق تولد به ميلادي كه موقع ثبت نام داديم رو بهمون نشون بده ؟
خيلي ممنون از راهنماييتون

سلام

به نظرم باید یه فایل عکس از صفحه یاهو وقتی بهت ارور می ده رو اتچ کنی. یعنی یه پرینت اسکرین بگیر از مانیتور و ارور یاهو و بعد اونو اتچ کن

سلام

دوستان من هر وقت میخوام یه ایمیل گروهی ارسال کنم باید تک تک اعضا رو تیک بزنم اما توی جیمیل یه گزینه انتخاب همه رو داره که کار رو راحت میکنه

میخوام بدونم آیا راهی هست که با سرویس ایمیل هم این کار رو کرد و یه دفعه همه رو علامت دار کرد و ارسال کنیم

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

من یه راه می شناسم راههای دیگشو نمی دونم
تب کانکت ها رو انتخاب کنید
اونجا تیک بالاتیرین قسمت رو بزنید که همه کانکت ها رو انتخاب کنه
همون
select all
بعد کنارش گزینه فرستادن نامه به همه ظاهر می شه انتخاب و شرو به نوشتن مبل کنبد

amir.7
24-06-2013, 21:30
من یه راه می شناسم راههای دیگشو نمی دونم
تب کانکت ها رو انتخاب کنید
اونجا تیک بالاتیرین قسمت رو بزنید که همه کانکت ها رو انتخاب کنه
همون
select all
بعد کنارش گزینه فرستادن نامه به همه ظاهر می شه انتخاب و شرو به نوشتن مبل کنبد

ممنونم دوست من راه خیلی خوبی بود

حالا راهی هم داریم که وقتی یه نامه رو خوندیم همونجا برای همه ارسال کنیم

با تشکر مجدد از شما

sahmnaq
25-06-2013, 17:37
سلام
چند وقتیه هر چی ایمیل برام ارسال میشه میره تو پوشه trash و متاسفانه بعد هم پاک میشه
کسی میدونه مشکل کجاست؟
ممنون

arash66_2m
25-06-2013, 20:06
سلام دوستان
من جواب سوال امنیتی رو یادم نمیاد چون با موبایل وصل شدم دیگه با پی سی هم بیام باز اون سوال امنیتی رو میاره و من جوابشو نمی دونم . چطوری می تونم سوال رو عوض کنم اینا یا مشکل رو برطرف کنم؟

کسی جوابی برای این نداره؟

m.beh
25-06-2013, 21:54
سلام دوستان

attaghi
25-06-2013, 23:11
سلام

به نظرم باید یه فایل عکس از صفحه یاهو وقتی بهت ارور می ده رو اتچ کنی. یعنی یه پرینت اسکرین بگیر از مانیتور و ارور یاهو و بعد اونو اتچ کن

سلام دوست عزيزم
آقا ما بعد از دو روز مكاتبه با ياهو كه دو بار ميل فرستاد كه جواب سوالاي امنيتي رو بده در صورتي كه من نوشته بودم يادم رفته ولي همين جوري يه چيزايي زدم و فرستادم و سومين ايمل رو فرستاد كه متن زير هست و فكر كنم گفته تا سوالارو جواب ندم نميشه . من اون ايميلم و چيزايي كه توش دارم برام خيلي مهمه . به نظر شما ديگه چي كار ميتونم بكنم . بهش پسورد ياهوم رو بده بگم چك كنه ببينه خودم هستم جواب ميده يا نه يا مثلا ايميل ايميل كه باهاش زياد در ارتباط بودم رو بهش بگم . واقعا برام خيلي مهمه اگه باز نشه برام خيلي گرفتاري درست ميشه و بيچاره ميشم .
ممنون

m.beh
25-06-2013, 23:32
سلام دوست عزيزم
آقا ما بعد از دو روز مكاتبه با ياهو كه دو بار ميل فرستاد كه جواب سوالاي امنيتي رو بده در صورتي كه من نوشته بودم يادم رفته ولي همين جوري يه چيزايي زدم و فرستادم و سومين ايمل رو فرستاد كه متن زير هست و فكر كنم گفته تا سوالارو جواب ندم نميشه . من اون ايميلم و چيزايي كه توش دارم برام خيلي مهمه . به نظر شما ديگه چي كار ميتونم بكنم . بهش پسورد ياهوم رو بده بگم چك كنه ببينه خودم هستم جواب ميده يا نه يا مثلا ايميل ايميل كه باهاش زياد در ارتباط بودم رو بهش بگم . واقعا برام خيلي مهمه اگه باز نشه برام خيلي گرفتاري درست ميشه و بيچاره ميشم .
ممنون

اگر پسوردشو داشتی چرا از اول بهش نگفتی
این می گه که جوابات نمی خوره
و اگر واقعا این میل رو می خوای یه بار دیگه فرم رو پر کن

این دفعه بنویس پسوردشو داری
من در جریان مکاتباتتون و چیزایی که گفتید نیستم پس نمی تونم قضاوت کنم اما تو همین تاپیک چندین .ت پیش همین مشکو بچه ها گفته بودند که با یکیشون سعی کردیم مشکلو حل کنیم منجر به این شد که من اون تاپبکو بزنم و راه حل مشکلو بگم. حالا بگرد تو پست های قبلی و بیین کیا دیگه از این روش استفاده کردند و جواب گرفتند با کبا کلا استفاده کردند یه پبغام خصوصی بزار از شون بپرس چی کار کنی من تا حالا با یاهئ مکاتبه نداشتم اما فکر کنم بچه ها گفته بودند جواب سوال امنیتی رو نمی دوننند ولی پسورد دارند
موفق باشی

attaghi
26-06-2013, 00:09

من در جریان مکاتباتتون و چیزایی که گفتید نیستم پس نمی تونم قضاوت کنم اما تو همین تاپیک چندین .ت پیش همین مشکو بچه ها گفته بودند که با یکیشون سعی کردیم مشکلو حل کنیم منجر به این شد که من اون تاپبکو بزنم و راه حل مشکلو بگم. حالا بگرد تو پست های قبلی و بیین کیا دیگه از این روش استفاده کردند و جواب گرفتند با کبا کلا استفاده کردند یه پبغام خصوصی بزار از شون بپرس چی کار کنی من تا حالا با یاهئ مکاتبه نداشتم اما فکر کنم بچه ها گفته بودند جواب سوال امنیتی رو نمی دوننند ولی پسورد دارند
موفق باشی

سلام خيلي ممنون دوست عزيزم
والا مكاتبه فقط دو بار ايميل فرستاد دو تا سوال بود گفت جوابشو يا اون چيزي كه حدس ميزني نزديكش باشه بنويس بفرست دفعه اول زدم دوباره دفعه بعد همون سوالا رو داد گفت دوباره سعي كن دوباره زدم دفعه سوم اين ايميل رو فرستاد .
اون دوستاني كه سوال و جواب امنيتيشون يادشون رفته بود پسورد ايميلشون رو دادن كارشون درست شده ياهو قبول كرده ؟
با تشكر فراوان

sahmnaq
26-06-2013, 19:00
سلام
چند وقتیه هر چی ایمیل برام ارسال میشه میره تو پوشه trash و متاسفانه بعد هم پاک میشه
کسی میدونه مشکل کجاست؟
ممنون
برو به مسیر زیر :
ابتدا از سمت راست بالای صفحه گزینه زیر را انتخاب کن
Mail Options
در پنل سمت چپ گزینه زیر را انتخاب کن
Filters
در سمت راست پنجره گزینه
New Filter
سپس در قسمت
Then deliver the email to the following folder
گزینه Inbox را انتخاب کن و تنظیمات را سیو کن و تمام.
تنظیمات If all of the following rules are true را تغییر نده

attaghi
26-06-2013, 19:28

موفق باشی

والا مكاتبه فقط دو بار ايميل فرستاد دو تا سوال بود گفت جوابشو يا اون چيزي كه حدس ميزني نزديكش باشه بنويس بفرست دفعه اول زدم دوباره دفعه بعد همون سوالا رو داد گفت دوباره سعي كن دوباره زدم دفعه سوم اين ايميل رو فرستاد .
اون دوستاني كه سوال و جواب امنيتيشون يادشون رفته بود پسورد ايميلشون رو دادن كارشون درست شده ياهو قبول كرده ؟
با تشكر فراوان

m.beh
27-06-2013, 00:32
با تشكر فراوان

ببین من نمی دونم گفتم که خودم تا حالا این مشکلو نداشتم اما اون نفر اولی که باهم این راه مکاتبه رو پیدا کردیم مثل اینکه پسشو داشت سوال امنیتیرو بلد نبود. تو همین تاپیک بگردی مکاتباتی که شده بود در این زمینه رو پیدا میکنی. گفتم بگرد افراد دیگرو که این کارو کردند تو همین تاپیک پیدا کن مستقیم ازشون بپرس چی کار کردند که کارت راه بیوفته

mghj51
27-06-2013, 10:58
دارم دییییییییییییییوووووووووو ووووووووونننننننننننننننن ننننننننههههههههههههههههه هههه می شم

سلام
تا ديووووووووووونه نشدي اين راه رو امتحان كن احتمالا جواب ميده
با اينترنت اكسپلورر ورژن پايين مثلا شش وارد ايميلت شو
بعد از وارد كردن ايميل و پسورد بهت ميگه ورژن اكسپلورر پايينه و
ازت سوال مي كنه ميخواهي ايميلت براي همين يه بار به حالت كلاسيك برگرده يا بطور كلي به كلاسيك تبديل بشه
البته اينو من تا چندوقت پيش كه امتحان ميكرم جواب ميداد . . . . .

qawq
27-06-2013, 11:15

سلام
تا ديووووووووووونه نشدي اين راه رو امتحان كن احتمالا جواب ميده
با اينترنت اكسپلورر ورژن پايين مثلا شش وارد ايميلت شو
بعد از وارد كردن ايميل و پسورد بهت ميگه ورژن اكسپلورر پايينه و
ازت سوال مي كنه ميخواهي ايميلت براي همين يه بار به حالت كلاسيك برگرده يا بطور كلي به كلاسيك تبديل بشه
البته اينو من تا چندوقت پيش كه امتحان ميكرم جواب ميداد . . . . .
مرسی
نمی دونم مال ایکس پی ، ورژن چنده ولی جواب نداد
خاک بر سر این زنیکه مشنگ که تازه اومده شده مدیر یاهوو
حالمو خراب کرده اصلا
الان مجبورم با فایرفاکس جاوا غیر فعال و IE جاوا فعال همزمان برم توش
مخم هنگ کرده

m.beh
27-06-2013, 19:34
مرسی
نمی دونم مال ایکس پی ، ورژن چنده ولی جواب نداد
حالمو خراب کرده اصلا
الان مجبورم با فایرفاکس جاوا غیر فعال و IE جاوا فعال همزمان برم توش
مخم هنگ کرده

چرا با دوتا یه بار را جاوای خاموش برو بعد که گفت برای همیشه می خوای کلاسیک باشه جواب بله بده و خلاص. در ضمن یاهو به منافع خودش می اندیشه به شما سرویس مجانی نا محدود داد ه اولشم وقتی می خوای استفاده کنی بهت قولی نداده که سرویسشو مطابق میل شما در آره بنابراین از توهین به افراد لطفا بپرهیزید

OMiD.1080p
27-06-2013, 21:24
دوستان آیا امکانش هست که یه سری از ایمیل های مشخص وقتی میان به فولدر مشخصی بره ؟
مثلا همین ایمیل های پی سی ورلد انوماتیک به پوشه ایمیل های خودش بره و بیخودی اینباکس رو شلوغ نکنه
میشه ؟

attaghi
28-06-2013, 09:33
ببین من نمی دونم گفتم که خودم تا حالا این مشکلو نداشتم اما اون نفر اولی که باهم این راه مکاتبه رو پیدا کردیم مثل اینکه پسشو داشت سوال امنیتیرو بلد نبود. تو همین تاپیک بگردی مکاتباتی که شده بود در این زمینه رو پیدا میکنی. گفتم بگرد افراد دیگرو که این کارو کردند تو همین تاپیک پیدا کن مستقیم ازشون بپرس چی کار کردند که کارت راه بیوفته

سلام دوست عزيزم
آقا من تمام پست هاي اين تاپيك رو تا صفحه 120 كه اولين نفر اين مشل رو پيدا كرده بود زير و رو كردم و 8نفر از دوستاني كه دقيقا مشكلي شبيه به من داشتند رو ليست كردم و بهشون پيام دادم ولي فعلا فقط 1نفر جواب داده كه اونم مشكلش حل نشده . من آخرين ايميلي كه ياهو برام فرستاده بود رو ريپلاي كردم و براش نوشتم كه من سوالا و جوابا رو يادم رفته اگه پسورد ياهوم رو براتون بفرستم باور ميكنيد كه من صاحب ايميل هستم . ولي 1 رو گذشته هيچ پاسخي نداده حتي دوباره فرستادم ولي خبري نيست . اين در صورتيه كه قبالا وقتي ايميل فرستادم كمتر از 5ساعت جواب ميداد ولي الان كه ريپلاي كردم و اين متن رو فرستادم از جواب خبري نيست . من بايد برم دوباره اون قسمت هلپ ياهو فرم پر كنم دوباره اين متنم رو اونجا بنويسم براشون بفرستم تا جواب بدن ؟
ببخشيد مزاحم شما ميشم ولي باور كنيد از اون 7 نفر كه توي اونا مشكل 3نفرشون اعلام كردن صد در صد حل شده انگار اصلا 1 ماهه به انجمن سر نزند و آنلاين نشدن .
ممنون

qawq
28-06-2013, 17:46
چرا با دوتا یه بار را جاوای خاموش برو بعد که گفت برای همیشه می خوای کلاسیک باشه جواب بله بده و خلاص. در ضمن یاهو به منافع خودش می اندیشه به شما سرویس مجانی نا محدود داد ه اولشم وقتی می خوای استفاده کنی بهت قولی نداده که سرویسشو مطابق میل شما در آره بنابراین از توهین به افراد لطفا بپرهیزید

چون نمیشه داداشم
یکیشون فول هست
یکی شون بیسیک بدون جاوا
بدون جاوا هم نمی ره

Juventus FC
28-06-2013, 22:44
سلام !

میگم چرا یاهو اینجوری شده ! میخوام پسوردم و تغییر بدم هرچی پسوردذ میزنم میگه ضعیفه ! و قبول نمیکنه !

حتی باید 32 کاراکتر باشه ، حتما باید عدد و حروف بعلاوه کاراکترهایی مثل فاصله داشته باشه و ... ! دیوونم کرده . کسی میدونه چجور میشه از شر این مشکل خلاص شده ! یه پسورد 12 تایی با مجموع کاراکتر و حرف و هم قبول نمیکنه !

qawq
28-06-2013, 22:53
سلام !

میگم چرا یاهو اینجوری شده ! میخوام پسوردم و تغییر بدم هرچی پسوردذ میزنم میگه ضعیفه ! و قبول نمیکنه !

حتی باید 32 کاراکتر باشه ، حتما باید عدد و حروف بعلاوه کاراکترهایی مثل فاصله داشته باشه و ... ! دیوونم کرده . کسی میدونه چجور میشه از شر این مشکل خلاص شده ! یه پسورد 12 تایی با مجموع کاراکتر و حرف و هم قبول نمیکنه !

Just use a capital charachter in your password! Nothing more

attaghi
28-06-2013, 23:17

سلام دوست عزيزم
آقا من تمام پست هاي اين تاپيك رو تا صفحه 120 كه اولين نفر اين مشل رو پيدا كرده بود زير و رو كردم و 8نفر از دوستاني كه دقيقا مشكلي شبيه به من داشتند رو ليست كردم و بهشون پيام دادم ولي فعلا فقط 2نفر جواب دادن كه اونام مشكلشون حل نشده . من آخرين ايميلي كه ياهو برام فرستاده بود رو ريپلاي كردم و براش نوشتم كه من سوالا و جوابا رو يادم رفته اگه پسورد ياهوم رو براتون بفرستم باور ميكنيد كه من صاحب ايميل هستم . ولي 1 رو گذشته هيچ پاسخي نداده حتي دوباره فرستادم ولي خبري نيست . اين در صورتيه كه قبلا وقتي ايميل فرستادم كمتر از 5ساعت جواب ميداد ولي الان كه ريپلاي كردم و اين متن رو فرستادم از جواب خبري نيست . من بايد برم دوباره اون قسمت هلپ ياهو فرم پر كنم دوباره اين متنم رو اونجا بنويسم براشون بفرستم تا جواب بدن ؟
ببخشيد مزاحم شما ميشم ولي باور كنيد از اون 6 نفر كه توي اونا مشكل 3نفرشون اعلام كردن صد در صد حل شده انگار اصلا 1 ماهه به انجمن سر نزدن و آنلاين نشدن .
ممنون

m.beh
29-06-2013, 00:06
سلام دوست عزيزم
آقا من تمام پست هاي اين تاپيك رو تا صفحه 120 كه اولين نفر اين مشل رو پيدا كرده بود زير و رو كردم و 8نفر از دوستاني كه دقيقا مشكلي شبيه به من داشتند رو ليست كردم و بهشون پيام دادم ولي فعلا فقط 2نفر جواب دادن كه اونام مشكلشون حل نشده . من آخرين ايميلي كه ياهو برام فرستاده بود رو ريپلاي كردم و براش نوشتم كه من سوالا و جوابا رو يادم رفته اگه پسورد ياهوم رو براتون بفرستم باور ميكنيد كه من صاحب ايميل هستم . ولي 1 رو گذشته هيچ پاسخي نداده حتي دوباره فرستادم ولي خبري نيست . اين در صورتيه كه قبلا وقتي ايميل فرستادم كمتر از 5ساعت جواب ميداد ولي الان كه ريپلاي كردم و اين متن رو فرستادم از جواب خبري نيست . من بايد برم دوباره اون قسمت هلپ ياهو فرم پر كنم دوباره اين متنم رو اونجا بنويسم براشون بفرستم تا جواب بدن ؟
ببخشيد مزاحم شما ميشم ولي باور كنيد از اون 6 نفر كه توي اونا مشكل 3نفرشون اعلام كردن صد در صد حل شده انگار اصلا 1 ماهه به انجمن سر نزدن و آنلاين نشدن .
ممنون
ضرر که نداره یه بار دیگه فرم پر کن این دفعه متفاوت آخرش می شه همینی که الان هستی دیگه دسترسی به میلت نداری اتفاق دیگه ای که نمی افته
امیدوارم حل بشه

Juventus FC
29-06-2013, 10:32
Just use a capital charachter in your password! Nothing more

حاجی ! حروف بزرگ ، حروف کوچیک ، عدد ، فاصله ،@ همه رو گذاشتم بازم یاهو میگه ضعیفه ! نمیشه یه چوری این حساسیت یاهو رو پایین اورد ؟

OMiD.1080p
29-06-2013, 10:40
دوستان آیا امکانش هست که یه سری از ایمیل های مشخص وقتی میان به فولدر مشخصی بره ؟
مثلا همین ایمیل های پی سی ورلد انوماتیک به پوشه ایمیل های خودش بره و بیخودی اینباکس رو شلوغ نکنه
میشه ؟

هللو ؟
كسي نبود !؟

attaghi
29-06-2013, 11:55
حاجی ! حروف بزرگ ، حروف کوچیک ، عدد ، فاصله ،@ همه رو گذاشتم بازم یاهو میگه ضعیفه ! نمیشه یه چوری این حساسیت یاهو رو پایین اورد ؟

سلام دوست عزيزم
ببين اولا اگه اسم ميخوا توي پسوردت بدي اسمي باشه كه آيدي يا اسم خودت و يا مخاطبينت نباشه . دوما شما يك يا چند حرف كوچك بعد يه سري عدد و آخرشم يك يا چند حرف بزرگ قرار بده صد در صد قبول ميكنه . ببين مثلا اينجوري: rr2589A
راستي اون مشكل غير فعال كردن ايميل توسط ياهو كه توي پيام خصوصي گفتم براي من خدارو شكر امروز حل شد . اگه خواستي اون ايميلت رو فعال كني و بيخيالش نشدي بگو راهنماييت كنم چون قلقشو فهميدم .

attaghi
29-06-2013, 12:01
ضرر که نداره یه بار دیگه فرم پر کن این دفعه متفاوت آخرش می شه همینی که الان هستی دیگه دسترسی به میلت نداری اتفاق دیگه ای که نمی افته
امیدوارم حل بشه

سلام دوست عزيزم
ميدونم براي تشكر دكمه سپاس كافيه ولي دلم نيومد پست ندم چون واقعا ازتون خيلي ممنونم كه با كمك هاي شما و لطف خدا امروز بالاخره جواب گرفتم و ايميلم رو فعال كردم .
(البته اينجا جا داره از دوست عزيزم vivabarca ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم تشكر كنم كه ايشون هم در پيام خصوصي منو راهنمايي كردن)
اگه كسي در اين زمينه مشكلي داشت به من معرفيش كنيد كمكش ميكنم چون تقريبا همه راهاشو رفتم و به قول معروف قلقشو فهميدم . اگه وقت بشه يه آموزش كاملتر همراه با عكس آماده ميكنم كه در اون تاپيك قرار بديد تا دوستان راحتتر بتونن استفاده كنن و مشكلشون حل بشه . راستي اگه اين تاپيك رو هم مهم بكنيد خيلي خوب ميشه :
يك دنيا ممنونم :n16:

greena
29-06-2013, 19:33
سلام جدیدا میخوام برم تو میلم این پیام میاد چه کار کنم ماه عسلم کجا بود؟

بعدش تو میل دوم که در ارتباطه میرم پسوردش رو بنویسم هر چی مینویسم میگه ضعیفه ....

attaghi
29-06-2013, 19:39
سلام جدیدا میخوام برم تو میلم این پیام میاد چه کار کنم ماه عسلم کجا بود؟

بعدش تو میل دوم که در ارتباطه میرم پسوردش رو بنویسم هر چی مینویسم میگه ضعیفه ....

سلام
دوست عزيز شما سوال و جواب هاي امنيتي كه موقع ثبت نام ايميلتون داديد يادتون هست ؟
ايميل آلترنتيو كه يك ايميل هست براي معرفي و موقع ثبت نام ايميلتون بايد بديد رو در اختيار داريد ؟
در مورد تغيير پسورد به دو تا پست بالاتر مراجعه كنيد توضيح دادم .

niloo re
29-06-2013, 21:57
سلام بچه ها من تازه واردم !!!!یاهو میلم هم باز نمیشه الیته از طریق m1.yahoo.comواردش شدم ولی می خوام بدونم بقیه هم این مشکلو دارن؟؟

greena
29-06-2013, 22:31
این دیگه چه توهینیه یاهو شروع کرده من رمزم رو عوض کردم باز به محض ورود وقتی تو جاهای مختلف ایمیالت میخوای بری از ت میخواد دوباره وارد بشی و بعد هم همون رمز رو قبول نمیکنه .

راستی این هانی موون تو کدوم قسمت ایمیل هست آدم بره یببینه قبلا چی نوشته ؟

attaghi
29-06-2013, 22:34
سلام بچه ها من تازه واردم !!!!یاهو میلم هم باز نمیشه الیته از طریق m1.yahoo.comواردش شدم ولی می خوام بدونم بقیه هم این مشکلو دارن؟؟

سلام دوست عزيزم
از اين لينك وارد شو :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] one=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] in.php%253Fjump%253DYTozOntzOjY6IkNoTmFtZSI7czo4Oi Job21lcGFnZSI7czo1OiJDaFVSTCI7czoyODoiaHR0cDovL2Vu LW1ha3Rvb2IueWFob28uY29tLyI7czo0OiJMYW5nIjtzOjI6Im VuIjt9%26.scrumb=0&pkg=&owd=
اگه نشد بگو چه اروري ميده و اگه بتوني يه عكس از پيامي كه ميده و نميزاره وارد بشي بگيري اينجا بزاري بهتر ميتونيم راهنماييت كنيم .

attaghi
29-06-2013, 22:37
این دیگه چه توهینیه یاهو شروع کرده من رمزم رو عوض کردم باز به محض ورود وقتی تو جاهای مختلف ایمیالت میخوای بری از ت میخواد دوباره وارد بشی و بعد هم همون رمز رو قبول نمیکنه .

راستی این هانی موون تو کدوم قسمت ایمیل هست آدم بره یببینه قبلا چی نوشته ؟

دوست عزيزم ياهو بهت ارور داد رمز رو قبول نكرد رمز قبليت رو بزن و بعدش برو توي accont info و رمزت رو تغيير بده .

greena
29-06-2013, 23:15
دوست عزيزم ياهو بهت ارور داد رمز رو قبول نكرد رمز قبليت رو بزن و بعدش برو توي accont info و رمزت رو تغيير بده .

نمیره بازم رمز قبلی بعدی ؟

رمز اولی رو هم میزنم بازم نمیره ؟

attaghi
29-06-2013, 23:21
نمیره بازم رمز قبلی بعدی ؟

رمز اولی رو هم میزنم بازم نمیره ؟

به حروف بزرگ و كوچيك دقت كن . بزار نيم ساعت بگذره بعد با يه رورگر ديگه هم تست كن .

greena
29-06-2013, 23:24
بزار نيم ساعت بگذره

واقعا جز قوانینه امنیتیه یا همینجوری میگید ؟

attaghi
29-06-2013, 23:31
واقعا جز قوانینه امنیتیه یا همینجوری میگید ؟

بعضي موقع ها بخاطر ورود مكرر پسورد بخاطر موارد امنيتي اينطور ميشه ولي زمان دقيقش رو نميدونم نيم ساعت رو از خودم گفتم .

Juventus FC
30-06-2013, 00:55
سلام دوست عزيزم
ببين اولا اگه اسم ميخوا توي پسوردت بدي اسمي باشه كه آيدي يا اسم خودت و يا مخاطبينت نباشه . دوما شما يك يا چند حرف كوچك بعد يه سري عدد و آخرشم يك يا چند حرف بزرگ قرار بده صد در صد قبول ميكنه . ببين مثلا اينجوري: rr2589A
راستي اون مشكل غير فعال كردن ايميل توسط ياهو كه توي پيام خصوصي گفتم براي من خدارو شكر امروز حل شد . اگه خواستي اون ايميلت رو فعال كني و بيخيالش نشدي بگو راهنماييت كنم چون قلقشو فهميدم .

حاجی جون شما جواب نمیده ! دقیقا عین همین rr2589A که شما گفته بودی و هم زدم ، به هیچ صراطی مستقیم نیست !

mili_k
30-06-2013, 03:12
سلام دوست عزيزم
ميدونم براي تشكر دكمه سپاس كافيه ولي دلم نيومد پست ندم چون واقعا ازتون خيلي ممنونم كه با كمك هاي شما و لطف خدا امروز بالاخره جواب گرفتم و ايميلم رو فعال كردم .
(البته اينجا جا داره از دوست عزيزم vivabarca ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم تشكر كنم كه ايشون هم در پيام خصوصي منو راهنمايي كردن)
اگه كسي در اين زمينه مشكلي داشت به من معرفيش كنيد كمكش ميكنم چون تقريبا همه راهاشو رفتم و به قول معروف قلقشو فهميدم . اگه وقت بشه يه آموزش كاملتر همراه با عكس آماده ميكنم كه در اون تاپيك قرار بديد تا دوستان راحتتر بتونن استفاده كنن و مشكلشون حل بشه . راستي اگه اين تاپيك رو هم مهم بكنيد خيلي خوب ميشه :
يك دنيا ممنونم :n16:

قلق ـش رو بگو لطفاً

Facon_Archi
30-06-2013, 08:44
سلام
دوستان کسی میدونه این گزینه ی conversation ای که توی میل میومد
چرا نیس دیگه؟؟
از کجا میشه دسترسی بهش پیدا کرد؟

niloo re
30-06-2013, 12:22
سلام دوست عزيزم
از اين لينك وارد شو :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] one=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] in.php%253Fjump%253DYTozOntzOjY6IkNoTmFtZSI7czo4Oi Job21lcGFnZSI7czo1OiJDaFVSTCI7czoyODoiaHR0cDovL2Vu LW1ha3Rvb2IueWFob28uY29tLyI7czo0OiJMYW5nIjtzOjI6Im VuIjt9%26.scrumb=0&pkg=&owd=
اگه نشد بگو چه اروري ميده و اگه بتوني يه عكس از پيامي كه ميده و نميزاره وارد بشي بگيري اينجا بزاري بهتر ميتونيم راهنماييت كنيم .

همون ارور معمول internet explorer cannot display the web page اصلا صفحه اش رو باز نمی کنه .این لینکی هم که دادید همین پیغام رو داد

attaghi
30-06-2013, 15:29
قلق ـش رو بگو لطفاً

سلام
دوست عزيزم شما بگو توي چه مرحله اي هستي چي كار كردي به يا هو ميل زدي يا نه ؟ همينجوري من چي رو بگم اول شما اطلاعاتتو بده تا من بدونم چيه تا دقيق راهنماييت كنم .

attaghi
30-06-2013, 15:30
همون ارور معمول internet explorer cannot display the web page اصلا صفحه اش رو باز نمی کنه .این لینکی هم که دادید همین پیغام رو داد

سلام
دوست عزيزم با مروگر فايرفاكس امتحان كنيد .

attaghi
30-06-2013, 15:34
سلام
چرا نیس دیگه؟؟

سلام
دوست عزيزم شما در صفحه ايميلت سمت چپ زير اون قسمت هاي كه منوي inbox و spam و ... هست پايينش MESSENGER رو بزن باز كه شد بعدش conversation history رو انتخاب كن .

attaghi
30-06-2013, 15:35
حاجی جون شما جواب نمیده ! دقیقا عین همین rr2589A که شما گفته بودی و هم زدم ، به هیچ صراطی مستقیم نیست !

سلام
دوست عزيزم اينو امتحان كن :

aber3256874AQT11

niloo re
30-06-2013, 15:50
سلام
دوست عزيزم با مروگر فايرفاكس امتحان كنيد .

به هیچ صراطی مستقیم نیست!!!

niloo re
30-06-2013, 15:59
هه هه عالی شد پیج m1.yahoo هم دیگه باز نمیشه!!!بسیار عالی

niloo re
30-06-2013, 20:09
کسی نمیتونه به من کمک کنه؟؟

Juventus FC
01-07-2013, 00:35
سلام
دوست عزيزم اينو امتحان كن :

aber3256874AQT11

دوست من ، اومدیم و من این و زدم و شد ! چه جور حفظش بکنم من این و ! اصلا چه جور میشه حساسیت پسورد یاهو رو پایین آورد ! من میخوام پسور میلم 6 تا عدد باشه ! چع جوری عملیش کنم ؟

D E M O N
01-07-2013, 21:30
دوست من ، اومدیم و من این و زدم و شد ! چه جور حفظش بکنم من این و ! اصلا چه جور میشه حساسیت پسورد یاهو رو پایین آورد ! من میخوام پسور میلم 6 تا عدد باشه ! چع جوری عملیش کنم ؟
رمز تون رو تموما با حرف بزرگ و چند تا عدد بزنید قبول میکنه
و اینک میخوایید رمزتون 6 تا عدد باشه تو 3 سوت هم I D تون ه*ک میشه !
:n09:

omid-p30
01-07-2013, 21:33
آقا ظاهر یاهو میل کلاسیک عوض شده ؟ یه طور بی ریخت شده برا من، مثل قبل نیست. شاید به خاطر اینه که مجبوری بریم به یاهو جدید.

mili_k
01-07-2013, 22:07
سلام
دوست عزيزم شما بگو توي چه مرحله اي هستي چي كار كردي به يا هو ميل زدي يا نه ؟ همينجوري من چي رو بگم اول شما اطلاعاتتو بده تا من بدونم چيه تا دقيق راهنماييت كنم .

من خواستم کسایی که هنوز آیدی ـشون لاک نشده راه حل شما رو بدونن ، آیدی من که تو لیست پاک شدن هست الان !

خب اگه بخوام مطرح کنم اینطوره :

از آدرس mail.yahoo.com میخوایم وارد ایمیلمون بشیم که با گزینه های " ایمیل و سوال امنیتی " رو به رو می شیم . در این حالت شما چه کردی که آیدیت برگشت ؟

mghj51
02-07-2013, 07:13
سلام
چرا نیس دیگه؟؟

سلام
تو پنجره ايميل ياهو وقتي كه وارد ايميلتون مي شيد ، سمت چپ ايميل،‌كنار گزينه MESSENGER يا وضعيت آن يه مثلث كوچك هست كه وقتي روي آن كليك كنيد منويي باز ميشه كه گزينه يكي مانده به آخر
conversation HISTORY است! فكر كنم اينجوري بشه !!

Juventus FC
02-07-2013, 13:43
رمز تون رو تموما با حرف بزرگ و چند تا عدد بزنید قبول میکنه
و اینک میخوایید رمزتون 6 تا عدد باشه تو 3 سوت هم I D تون ه*ک میشه !
:n09:

قبول نمیکنه !

رمزم و با 8 حرف بزرگ و 6 عدد وارد کردم قبول نکردم ! میگه رمز ضعیفه !

attaghi
02-07-2013, 20:03
هه هه عالی شد پیج m1.yahoo هم دیگه باز نمیشه!!!بسیار عالی

سلام
دوست عزيزم شما با گوگل كروم هم امتحان كنيد اگه نشد با يه سيستم ديگه امتحان كنيد خبرش رو بديد تا پيگيري كنيم ببينيم مشكل از چيه چون خيلي عجيبه .

attaghi
02-07-2013, 20:09

قبول نمیکنه !

رمزم و با 8 حرف بزرگ و 6 عدد وارد کردم قبول نکردم ! میگه رمز ضعیفه !

سلام
دوست عزيزم من نگفتم دقيقا همين چيزي كه من براتون نوشتم رو بزاريد پسوردتون من فقط اين رو دادم براي مثال تا ببينيم مشكل شما از چيه چون الان با توضيحاتي كه داديد غير عادي بنظر ميرسه . ببينيد شما يه اسم بديد ولي اسم نه اسم خودتون كه توي first name ياهو وارد كرديد باشه نه اسم دوستاتون كه توي ليستت ياهوتون هستن باشه . يه اسم ولي اون اسم حتما حرف اولش بزرگ باشه بقيه حروفش كوچك وبعدشم يك سري عدد بديد كه مهم نيست عدد هارو چي بديد آخرش هم باز يه حرف بزرگ انگليسي قرار بديد . اين رو امتحان كنيد با دقت كامل وارد كنيد و نتيجش رو بگيد .
ببينيد ياهو جديدا سيستم امنيتشو مثلا قوي كرده و الان ديگه به هيچ عنوان مثل قديم نميتونيد يه سري عدد ساده و يا يه سري حروف ساده مثل اسم خودتون يا ... براي پسوردتون بديد و حتما بايد نكاتي كه ميگه رو اجرا كنيد اين چيزايي كه من بهتون گفتم تذكرات ياهو هست نه حرف هاي بنده .

attaghi
02-07-2013, 20:13
من خواستم کسایی که هنوز آیدی ـشون لاک نشده راه حل شما رو بدونن ، آیدی من که تو لیست پاک شدن هست الان !

خب اگه بخوام مطرح کنم اینطوره :

از آدرس mail.yahoo.com میخوایم وارد ایمیلمون بشیم که با گزینه های " ایمیل و سوال امنیتی " رو به رو می شیم . در این حالت شما چه کردی که آیدیت برگشت ؟

سلام
دوست عزيزم ببنيد كسايي كه آيديشون هنوز بلاك نشده كه اگه سوال و جواب هاي امنيتيشون يادشون رفته بايد برن اونا رو تغيير بدن اگه ايميل آلترنيتيو ندادن اون رو وارد كنن و تاييدش كنن . اين تاييد كردش مهمه .
ولي در مورد موضوع شما : شما از اون تاپيكي كه آموزش ايميل فرستادن براي قسمت هلپ ياهو و مطرح كردن مشكل هست استفاده كرديد و براي ياهو ايميل فرستاديد يا نه ؟

mili_k
03-07-2013, 01:57
سلام
دوست عزيزم ببنيد كسايي كه آيديشون هنوز بلاك نشده كه اگه سوال و جواب هاي امنيتيشون يادشون رفته بايد برن اونا رو تغيير بدن اگه ايميل آلترنيتيو ندادن اون رو وارد كنن و تاييدش كنن . اين تاييد كردش مهمه .
ولي در مورد موضوع شما : شما از اون تاپيكي كه آموزش ايميل فرستادن براي قسمت هلپ ياهو و مطرح كردن مشكل هست استفاده كرديد و براي ياهو ايميل فرستاديد يا نه ؟

مشکل شما غیر از اون چیزی بود که گفتم ؟ تا جایی که یادمه جواب پرسش های یاهو رو نمی دونستید . اگر غیر از اینه ، مشکل شما چه بود و چطور حل شد ؟ من آیدیم رفته ! میخوام اگه راه حلی دارید برای " فراموشی جواب هایی که باید به یاهو داد " اینجا اعلام کنید .

مشکل شما چی بود ؟

attaghi
03-07-2013, 08:44
مشکل شما غیر از اون چیزی بود که گفتم ؟ تا جایی که یادمه جواب پرسش های یاهو رو نمی دونستید . اگر غیر از اینه ، مشکل شما چه بود و چطور حل شد ؟ من آیدیم رفته ! میخوام اگه راه حلی دارید برای " فراموشی جواب هایی که باید به یاهو داد " اینجا اعلام کنید .

مشکل شما چی بود ؟

سلام
دوست عزيزم مشكل من اين بود يه دفعه از يه كامپيوتر ديگه لاگين شدم و فرداش كه اومدم از كامپيوتر خودم لاگين بشم ديگه ياهو نميزاشت . شما سوالا من رو جواب نداديد :
شما از اون تاپيكي كه آموزش ايميل فرستادن براي قسمت هلپ ياهو و مطرح كردن مشكل هست استفاده كرديد و براي ياهو ايميل فرستاديد يا نه ؟

mili_k
04-07-2013, 08:14
سلام
دوست عزيزم مشكل من اين بود يه دفعه از يه كامپيوتر ديگه لاگين شدم و فرداش كه اومدم از كامپيوتر خودم لاگين بشم ديگه ياهو نميزاشت . شما سوالا من رو جواب نداديد :
شما از اون تاپيكي كه آموزش ايميل فرستادن براي قسمت هلپ ياهو و مطرح كردن مشكل هست استفاده كرديد و براي ياهو ايميل فرستاديد يا نه ؟

شما مشکلت با فرستادن ایمیل حل شد ؟! [ مشکل منو بی خیال !!! ]

جوابو بلد نبودی ایمیل زدی به یاهو ... بعدش چی شد ؟ جواب یادت اومد ؟ یا آیدی ـتو با دادن اطلاعاتی به اونا [ پشتیبان های یاهو ] برگردوندی . خلاصه چه کردی ؟!

آیدی من رفته ! دیگه مهم نیست مشکلم چی بود . الان می خوام برای جلو گیری از تکرار ، شما بگی چه کردی که آیدیت برگشت ...

attaghi
04-07-2013, 09:55
شما مشکلت با فرستادن ایمیل حل شد ؟! [ مشکل منو بی خیال !!! ]

جوابو بلد نبودی ایمیل زدی به یاهو ... بعدش چی شد ؟ جواب یادت اومد ؟ یا آیدی ـتو با دادن اطلاعاتی به اونا [ پشتیبان های یاهو ] برگردوندی . خلاصه چه کردی ؟!

آیدی من رفته ! دیگه مهم نیست مشکلم چی بود . الان می خوام برای جلو گیری از تکرار ، شما بگی چه کردی که آیدیت برگشت ...

من سوال و جواب هاي امنيتي رو نميدونستم ايميل آلترنتيو يا ايمل دومم هم يه چيز الكي داده بودم كه بهش دسترسي نداشتم . به پشتيبان هاي ياهو به قول شما ايمل دادم و مشكل رو براشون توضيح دادم براشون پسوردم رو نوشتم فرستادم كه باورشون بشه من صاحب ايميل هستم و بعد از طي يه مراحلي كه خودشون توي ايميل توضيح ميدن ايميل رو خوشبختانه با فرستادن كد فعال سازيش از طرف ياهو فعال كردم .
يكي دو روز صبر كن دارم يه آموزش با جزئياتش درباره همين ايميل فرستادن آماده ميكنم در بخش ميزارم كه همه ازش استفاده كنن .
شما جواب يه سوال ساده من رو كه سه بار ازت پرسيدم ندادي نميدونم دليلش چيه ولي اگه ميخواي مشكلت حل بشه بايد اول خودت همكاري كني وگرنه اگه خودت نخواي و جواب ندادي مطمئن باش به جايي نميرسي .

محمد نامدار
04-07-2013, 20:20
سلام
مدل ایمیل من قدیمی بود (فکر کنم classic) الان ی چند روزه مدل جدید شده و اصلا خوشم نمیاد از مدلش
چکار باید بکنم مثل قدیم بشه ؟

m.beh
04-07-2013, 23:02
سلام
مدل ایمیل من قدیمی بود (فکر کنم classic) الان ی چند روزه مدل جدید شده و اصلا خوشم نمیاد از مدلش
چکار باید بکنم مثل قدیم بشه ؟

جاواتونو غیر فعال کنید بر می گرده به ایمیل قدیم

D E M O N
05-07-2013, 02:09
سلام
ای دی های که ازشون استفاده نمیشه بعد از چند ماه حذف میشن؟
اصلا پاک میشن :دی ؟

محمد نامدار
05-07-2013, 11:03

چطوری باید غیر فعال کرد ؟

niloo re
05-07-2013, 18:29
با گوگل کروم هم جواب نمیده آهای مهندسین گرامی کسی نیست که بدونه مشکل من چطوری حل میشه؟؟؟؟

fati ghasemi
07-07-2013, 18:09
سلام
این یاهو چرا دیگه پیج نداره
ببین مثلا من قبلا 48 صفحه پیج داشتم اما الان مثل اون موقع نیست الان یه فلش اون پایین هست که صفحه رو میبره بالا:n13:

m.beh
08-07-2013, 00:00
سلام
این یاهو چرا دیگه پیج نداره
ببین مثلا من قبلا 48 صفحه پیج داشتم اما الان مثل اون موقع نیست الان یه فلش اون پایین هست که صفحه رو میبره بالا:n13:

الان همه رو تو یه صفه نشون می ره یعنی هی اون اسکرول کنار صفحه رو بکشی پایین هی میل بیشتری نشونت میده برا اینکه موقع برگشتن نخوای هی اسکرول رو بدی بالا خسته شی اون فلشرو بزنی میره اول صفه

Facon_Archi
08-07-2013, 09:07

بعضی موقع ها این کار هم جواب نمیده!
نمیدونم چرا!
انگار دیگه نمیخوان کسی از کلاسیک استفاده کنه : دی

mili_k
08-07-2013, 09:47
بعضی موقع ها این کار هم جواب نمیده!
نمیدونم چرا!
انگار دیگه نمیخوان کسی از کلاسیک استفاده کنه : دی

رزولوشن مونیتور رو بیارید رو 600*800 . می شه ! ;) . خودش یه پیام میده میخوای برگردی به کلاسیک ، تو هم میگی بله !

niloo re
08-07-2013, 10:48
مشکل من حل شد مهندسین گرامی برای اطلاعات خودتون میگم ایراد از تنظیمات مودمم بود منظورم پیج 192.168.1.1 هست که فایر والم high level بودش و کافی بود disable اش می کردم

fati ghasemi
08-07-2013, 11:36
الان همه رو تو یه صفه نشون می ره یعنی هی اون اسکرول کنار صفحه رو بکشی پایین هی میل بیشتری نشونت میده برا اینکه موقع برگشتن نخوای هی اسکرول رو بدی بالا خسته شی اون فلشرو بزنی میره اول صفه
ممنون

من دیروز این کارو کردم اما بام همون ایمیلا رو نشون میده

greena
10-07-2013, 20:20
دوستان من چندین بار رمز ورودم رو عوض کردم و ....

اما بازم وارد نمیشه یا اینکه ماه عسل رو میخواد .....؟

m.beh
11-07-2013, 00:01
ممنون

من دیروز این کارو کردم اما بام همون ایمیلا رو نشون میده
احتمالا سزعت اینترنتتون پایینه

اینم لینک خبز تغییر از خود یاهو

البته به نظر من اگر تعداد زیادی میل دارید و با اینترنت درون مرزهای کشور مطمئینا نمی تونید همه میل هاتونو ببینید. سزچ کزدنو پیشنهاد می کنم

Setareh 2006
11-07-2013, 01:53
سلام . یکی دو روزه که یاهو ایمیلم رو به ورژن جدید سوییچ کرده و متاسفانه دیگه مثل قبل نمی تونم ازش استفاده کنم .
قبلا وقتی جاوا رو غیرفعال و رزولوشن رو به 800*600 تغییر میدادیم میشد به ورژن کلاسیک برگشت اما الان هرکاری می کنم فایده ای نداره
در ضمن براوزرم فایرفاکس و اینترنتم هم دایل آپ هست
در حال حاضر ایمیلم بصورت Basic mail هست و نمی تونم به حالت full featured mail تغییرش بدم
وقتی دکمه ی compose رو می زنم دیگه مثل قبل نمی تونم ازش استفاده کنم .
خیلی کارم لنگ ایمیل هست . آیا هیچ راهی هست که به همون ورژن کلاسیک برگردم ؟

lidass
11-07-2013, 22:53
با سلام وقتی میخوام ایمیلامو باز کنم این صفحه میادswitch to the newyahoo
وایمیلام باز نمیشن چکار کنم؟؟؟ با تشکر

s_raheleh
12-07-2013, 14:29
سلام
من هم از کلاسیک استفاده میکردم....که یاهو بزور فرستادمون به نسخه جدیده و البته هم رزولوشن را اوردم پایین درست نشد و هم جاوا اسکریپت را غیر فعال کردم رزولوشن هم بهحالت اول برگزداندم باز هم به کلاسیک برنگشت ....فقط تغییر این دو تا تنطیم تو منو برد به نسخه جدید ناقص یعنی هیچ امکاناتی نداره.....حالا می خواهم لااقل نسخه جدیدم درست باشه که نمیشه!!!!:n28::n28: ممنون میشم از دوستان کسی راهنمایی کنه که چه باید بکنم که لااقل نسخه جدید م درست باشه:n30:

یک گزینه switch to the newest yahoo mail هم گوشه بالا داره ولی هرچقدر می زنم هیچ تغییری ایجاد نمیشه

greena
12-07-2013, 21:39
سلام ودرود

بلاخره تونستم برم تو میلم

کجای میل میشه جواب هانی مون رو پیدا کرد...

با اونکه من تو خود ایمیل هستم وقتی میخوام برم تو قسمت
Account Info بازم ازم ورود به میل رو میخواد که رمز جدید عوض شده رو که وارد میکنم قبول نمیکنه ......؟ چه کنم

ghasedak r
13-07-2013, 16:50
سلام من2تا سوال میلم یادم رفته از اون راه کارهای سه گانه هم رفتم جواب نداد چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کمک کار واجب دارم:n28::n28::n28:

s_raheleh
13-07-2013, 23:57
سلام
من هم از کلاسیک استفاده میکردم....که یاهو بزور فرستادمون به نسخه جدیده و البته هم رزولوشن را اوردم پایین درست نشد و هم جاوا اسکریپت را غیر فعال کردم رزولوشن هم بهحالت اول برگزداندم باز هم به کلاسیک برنگشت ....فقط تغییر این دو تا تنطیم تو منو برد به نسخه جدید ناقص یعنی هیچ امکاناتی نداره.....حالا می خواهم لااقل نسخه جدیدم درست باشه که نمیشه!!!!:n28::n28: ممنون میشم از دوستان کسی راهنمایی کنه که چه باید بکنم که لااقل نسخه جدید م درست باشه:n30:

یک گزینه switch to the newest yahoo mail هم گوشه بالا داره ولی هرچقدر می زنم هیچ تغییری ایجاد نمیشه

الووووووووووووووووووو........ ....دوستان کسی نیست کمک کنه؟!!!!!!
هم اکنون نیازمندیاری سبزتان هستیم

ghasedak r
14-07-2013, 07:47
سلام من2تا سوال میلم یادم رفته از اون راه کارهای سه گانه هم رفتم جواب نداد چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کمک کار واجب دارم:n28::n28::n28:
اقا یکی جواب ماروبده تورو خدا ضروریه :n30::n30::n03:

lidass
14-07-2013, 23:26
سلام تو رو خدا یکی به سوال منم جواب بده واقعا به ایمیلم نیاز دارم ضروریه؟:n30::41::n29:

m.beh
15-07-2013, 02:26
سلام ودرود

بلاخره تونستم برم تو میلم

کجای میل میشه جواب هانی مون رو پیدا کرد...

با اونکه من تو خود ایمیل هستم وقتی میخوام برم تو قسمت
Account Info بازم ازم ورود به میل رو میخواد که رمز جدید عوض شده رو که وارد میکنم قبول نمیکنه ......؟ چه کنم

این طبیعیه برای یاهو. اصولا برای اینکه امنیت رو بالا ببره حتی اگر تو میل باشی برای دسترسی به تنظیمات میل باید رمز ورود رو دوباره وارد کنید. و همون رمزیه که باهاش وارد میلتون می شید. ابتدا اط درست وارد کردن رمز مطمئین شید. می تونید رمز رو مثلا توی ورد پد وارد کنید که بتونید ببینید سپس کپی و پیستش کنید. ممکنه در هنگام رورد رمز مثلا کیبود رو فارسی کردید یا کپس لاک و نام لاک روشن یا خاموشند چون نمی بینید چی می نویسید متوجه نمی شید. موفق باشید.

با این اطلاعات ناقص خود کارمندهای یاهو هم نمی تونند کمکتون کنند. خوب می خواهید چی کار کنید، دقیقا مشکلتون چیه که به جواب سوالات احتیاج دارید؟ همون راهکارهای سه گانه مخصوصا آخرینش چاره کاره. اینکه هر کدوم از راه کارها چه جوابی براتون داشته هم مهمه. مثلا راهکار آخر که میل فرستادن به یاهوبوده چه جوابی گرفته؟! دوستمون attaghi هم همین چند وثت پیش از راه حل سوم به نتیجه رسیدند.

الووووووووووووووووووو........ ....دوستان کسی نیست کمک کنه؟!!!!!!
هم اکنون نیازمندیاری سبزتان هستیم

به نظر می رسه میل کلاسیک ساهو غیر فعال شده و دیگه بهش دسترسی ندارید. اگه بتونید کوکی های مرورگر رو پاک کنید و دوباره امتحان کنید. یا با یه مرورگر دیگه یا از یه کامپیوتر دیگه. چون احتمال می دخ یکی از دلایلش اختلال در دانلود شدن صفحه باشه که می تونه به خاطر سرعت پایین کامپیوتر، اینترنت یا اختلال در مرورگر باشه.
موفق باشید

ghasedak r
15-07-2013, 09:01
man hodude 1 sal mailamo baz nakardam .alan k miram j soalaro mikhad .1 alame pm mohem daram .bayad har juri shode bazesh konam:n30::n30::n30: .1 nafar behem goft refresh kardane safe khube are??????????

hamid_Y2K
15-07-2013, 15:42
درود:n01:
ظاهراً دیگه باید با یاهو کلاسیک خداحافظی کرد برای بقیه هم برگشت ناپذیر شده مثل اینکه:n02:
فقط الان که لاگین میکنم و میگه باید به نسخه جدید اپگرید کنید بعدش در مورد سرور یاهو جدید و اینا میگه بعدش میگه میخواهید اطلاعتت کپی بشه به سرور جدید یا نه؟
کدوم گزینه بهتره بزنم؟بعداً هم میشه اینکارو کرد یا فقط همین یبار میپرسه؟

m.beh
16-07-2013, 01:38
man hodude 1 sal mailamo baz nakardam .alan k miram j soalaro mikhad .1 alame pm mohem daram .bayad har juri shode bazesh konam:n30::n30::n30: .1 nafar behem goft refresh kardane safe khube are??????????
لطفا قوانین فروم رو رعایت کرده و فارسی با خط فارسی بنویسید.
رفرش کردن که کاری نداره دکمه رفرش رو بزنید ببینید حل می شه؟! راه حل همان هایی بود که دادیم فکر نکنم کس دیگه ای راه حل خاصی داشته باشه.

s_raheleh
16-07-2013, 14:11
این طبیعیه برای یاهو. اصولا برای اینکه امنیت رو بالا ببره حتی اگر تو میل باشی برای دسترسی به تنظیمات میل باید رمز ورود رو دوباره وارد کنید. و همون رمزیه که باهاش وارد میلتون می شید. ابتدا اط درست وارد کردن رمز مطمئین شید. می تونید رمز رو مثلا توی ورد پد وارد کنید که بتونید ببینید سپس کپی و پیستش کنید. ممکنه در هنگام رورد رمز مثلا کیبود رو فارسی کردید یا کپس لاک و نام لاک روشن یا خاموشند چون نمی بینید چی می نویسید متوجه نمی شید. موفق باشید.

با این اطلاعات ناقص خود کارمندهای یاهو هم نمی تونند کمکتون کنند. خوب می خواهید چی کار کنید، دقیقا مشکلتون چیه که به جواب سوالات احتیاج دارید؟ همون راهکارهای سه گانه مخصوصا آخرینش چاره کاره. اینکه هر کدوم از راه کارها چه جوابی براتون داشته هم مهمه. مثلا راهکار آخر که میل فرستادن به یاهوبوده چه جوابی گرفته؟! دوستمون attaghi هم همین چند وثت پیش از راه حل سوم به نتیجه رسیدند.

به نظر می رسه میل کلاسیک ساهو غیر فعال شده و دیگه بهش دسترسی ندارید. اگه بتونید کوکی های مرورگر رو پاک کنید و دوباره امتحان کنید. یا با یه مرورگر دیگه یا از یه کامپیوتر دیگه. چون احتمال می دخ یکی از دلایلش اختلال در دانلود شدن صفحه باشه که می تونه به خاطر سرعت پایین کامپیوتر، اینترنت یا اختلال در مرورگر باشه.
موفق باشید

دوست عزیز ممنون......با یک مرورگر دیگه رفتم درست شد
ولی ممنون میشم بگید چه کنم که Firefox هم درست نشون بده.....ظاهرا بعد از اینکه جاوا را غیرفعال کردم خراب شده حالا هم که دوباره فعالش کردم به حالت اولش برنمی گرده چه باید بکنم؟

amir.7
18-07-2013, 00:22
سلام

دوستان من چند وقتی هست که یه مشکل در ارسال ایمیل دارم

هر وقت میخوام که یه ایمیل به همه اعضای دفترچه ارسال کنم این پیغام رو میده و معمولا وقتی بصورت تکی یا چند نفر میفرستم مشکلی نداره

اینم تصویر پیام

ممنون میشم راهنمایی کنید

m.beh
18-07-2013, 00:34
سلام

دوستان من چند وقتی هست که یه مشکل در ارسال ایمیل دارم

هر وقت میخوام که یه ایمیل به همه اعضای دفترچه ارسال کنم این پیغام رو میده و معمولا وقتی بصورت تکی یا چند نفر میفرستم مشکلی نداره

اینم تصویر پیام

ممنون میشم راهنمایی کنید

قبلا هم توضیح داده شده که یاهو به دلیل اینکه می خواد جلو اسپمینگ رو بگیره اگر برای تعداد بالا میل بزنید جلوتونو می گیره. اینجام همینه گفته. گفته که به نظر می رسه داری اسپمینگ می کنی بنابراین نمیزاره بفرستی. راه حلشم اینه که برای تعداد کمتر بفرستی. ویا اینکه رو اون لینکه که توتصویر هست کلیک کنی ببینی چی می گه :)

amir.7
18-07-2013, 04:16
سلام

ممنون از پاسختون ، اما این مشکل تازه برای من پیش اومده و تا چند روز پیش نبود اما در هر حال تصویر بعدی رو براتون میزارم

بعد از کلیک روی اون لینک این صفحه میاد

با تشکر ازشما

mili_k
18-07-2013, 19:08
اکانت شما برای ارسال ایمیل ، موقتا بلوک شده

amir.7
18-07-2013, 19:48
اکانت شما برای ارسال ایمیل ، موقتا بلوک شده

سلام

ممنون از شما اما من الان با این ایمیل ارسال میکنم فقط یصورت گروهی مشکل دارم

در صورت صحت گفته شما باید چیکار کنم

mili_k
18-07-2013, 21:50
سلام

ممنون از شما اما من الان با این ایمیل ارسال میکنم فقط یصورت گروهی مشکل دارم

در صورت صحت گفته شما باید چیکار کنم

باید صبر کنید !

m.beh
19-07-2013, 01:34
سلام

ممنون از پاسختون ، اما این مشکل تازه برای من پیش اومده و تا چند روز پیش نبود اما در هر حال تصویر بعدی رو براتون میزارم

بعد از کلیک روی اون لینک این صفحه میاد

با تشکر ازشما

چیز خاصی نمی گه فقط می گه وقتی مشکوک می شند به حرکاتی در ایمیلتون اونو به صورت موقت بلوک می کنند یعن نمی زارند ازش میل بفرستی
موقتی است
و می گه می تونی با خارج و دوباره وارد شدن مسکلو حل کنی
یا یه مقدار صبر کنی دوباره کارتو انجام بدی
یا اینکه اگر مشکوکی که تو کار خاصی نکردی ممکنه اانتت در خظر باشه پستو عوض کن

در آخرم همونی که من گفتم رو می گه

می گه برای تعداد زیاد آدم ایمیل نده و به گروه های کوچکتر تقیسمشون کن بعد ایمیل بده به تعداد کمتر
اینکه ممکنه تو این چند روز اخیر زیاد مبل ارسال کردی یه تعداد زیاد بنابراین مشکوک شدند

و اینکه اگر معمولا به تعداد آدم زیاد ایمیل ارسال می کنی یاهو گروپ رو امتحان کن

همونی که از اول بهت گفتم چیز خاصی نیست

matata68
19-07-2013, 16:13
سلام من منتظر یه ایمیل از یکی از دوستام هستم....ولی هرچی که ارسال میکنه به دست من نمیرسه....نمیدونم مشکل از کجاست؟اگه میشه راهنمایی کنید...:n03::n13:

amir.7
19-07-2013, 16:51
سلام من منتظر یه ایمیل از یکی از دوستام هستم....ولی هرچی که ارسال میکنه به دست من نمیرسه....نمیدونم مشکل از کجاست؟اگه میشه راهنمایی کنید...:n03::n13:

سلام

دوست شما ممکنه در وارد کردن آدرس دقت لازم رو نداره و یه چیزی رو کم یا زیاد کرده

و یا ممکنه در ابتدای آدرس ایمیل شما www اضافه کرده چون آدرس ایمیل نیازی به سه تا www نداره .

matata68
19-07-2013, 16:54
نههه...آخه قبلا هم فرستاده بود،ولی این دو سه روزه هرچی میفرسته،نمیرسن..؟؟؟

m.beh
20-07-2013, 00:53
نههه...آخه قبلا هم فرستاده بود،ولی این دو سه روزه هرچی میفرسته،نمیرسن..؟؟؟
الان مثه اینکه یاهو فاتیه یکی از بچه ها از کاناده هی میل فرستاده فکر کرده نمی رسه اما 10 بار برای من رسیده. در نتیجه الان یاهو قاطیه اگه 2-3 روز دیگه بازم اینطوری بود بیا بگو اما دو0 یه روز صبر کن. کشور دور رو گفتم که بگم همه جا مشکل داره مشکل از ایران نیست

zf820
20-07-2013, 22:32
سلام دوستان یک سوال : من میخوام یکم جاسوسی کنم و سوال اینه:
نفر اول به نفر دوم ایمیل میده...
میشه کاری کرد که ایمیل نفر اول به نفر سوم هم بره بدون اینکه نفر اول آیدیه نفر سوم رو add کرده باشه؟
یعنی نفر اول ندونه که ایمیل هاش به نفر سوم هم میره......:n05:

Facon_Archi
20-07-2013, 22:34
سلام
من اون قسمت Conversation ام حذف شده!
توی قسمت message هم نیس!
چی کار باید بکنم؟

zf820
20-07-2013, 22:37
سلام دوست عزیز..مطمعنی پسوردت لو نرفته؟ بلک لیستت رو چک کن.

zf820
20-07-2013, 22:38
سلام دوست عزیز..مطمعنی پسوردت لو نرفته؟ بلک لیستت رو چک کن.

manli7
22-07-2013, 12:54
سلام.. ایمیل این ایمیل های تبلیغاتی رو از کجا گیر بیارم و لاک کنم که دیگه ایمیل ندن ؟

matata68
22-07-2013, 13:27
الان مثه اینکه یاهو فاتیه یکی از بچه ها از کاناده هی میل فرستاده فکر کرده نمی رسه اما 10 بار برای من رسیده. در نتیجه الان یاهو قاطیه اگه 2-3 روز دیگه بازم اینطوری بود بیا بگو اما دو0 یه روز صبر کن. کشور دور رو گفتم که بگم همه جا مشکل داره مشکل از ایران نیست سلام...اون ایمیلی که میکفتم نمیرسه،بعد از چند روز امروز به دستم رسیده...ولی فایل attach اون باز نمیشه(یه عکسه که میخوام سیوش کنم یه صفحه خالی میاد...)کمکم کنید لطفااااا....

alone_boy
23-07-2013, 10:41
سلام
دقیقا باید چه پسوردی رو وارد کنیم که یاهو گیر نده؟
عدد خالی قبول نمیکنه،عدد و حرف قبول نمیکنه،حرف خالی هم قبول نمیکنه.چه نوع رمزی وارد کنیم که گیر نده؟!

Amir-Persian
23-07-2013, 10:59
سلام
دقیقا باید چه پسوردی رو وارد کنیم که یاهو گیر نده؟
عدد خالی قبول نمیکنه،عدد و حرف قبول نمیکنه،حرف خالی هم قبول نمیکنه.چه نوع رمزی وارد کنیم که گیر نده؟!

فکر کنم حرف اول را با حروف بزرگ بنویسید حل بشه.

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2

pc-game
23-07-2013, 11:13
سلام کسی میدونه چجوری جلوی ایمیل های تبلیغاتی رو بگیرم ؟
نمیدونم شامپوی شتر مرغ ، فلان خواننده و این حرفا. آدم اگه یه ایمیل مهم هم داشته باشه نمیتونه توی این شلوغی باکس پیداش کنه . یکی یه راه حلی پیشنهاد بده خواهشا :n29:

manli7
23-07-2013, 14:39
سلام.. ایمیل این ایمیل های تبلیغاتی رو از کجا گیر بیارم و لاک کنم که دیگه ایمیل ندن ؟

m.beh
24-07-2013, 00:17
سلام کسی میدونه چجوری جلوی ایمیل های تبلیغاتی رو بگیرم ؟
نمیدونم شاپوی شتر مرغ ، فلان خواننده و این حرفا. آدم اگه یه ایمیل مهم هم داشته باشه نمیتونه توی این شلوغی باکس پیداش کنه . یکی یه راه حلی پیشنهاد بده خواهشا :n29:

سلام
می تونید از همون یاهو اینا رو اسپم کنید یا هو یواش یواش یاد می گیره اسپمند دیگه تو میلتون نمی آد می تونی میل رو انتخاب و فرستند رو بلاک کنید
موفق باشید

manli7
24-07-2013, 10:06
یعنی از یاهو مسنجر ایگنور کنیم ؟ درسته ؟

m.beh
24-07-2013, 22:10
یعنی از یاهو مسنجر ایگنور کنیم ؟ درسته ؟
نه تو خود یاهو میل. تو مسنجر هم وقتی یکی برات پیغام می ده نمیشناسیش تو همون صفحه اتی که باز می شه بالای صفحه می نویسه که این آی دی رو نمی شناسی اگر اسپمش کن. اسپمو کخ بزنی هم آیدی بلاک می شه هم اینکه می ره جزو اسپم ها که دیگه از این جور مسیج ها نیاد

mohsen0000000000
25-07-2013, 00:30
سلام.من پسورد و سوال امنیتی ایمیل (یاهو)خودم رو فراموش کردم.آیا اگه یکسال بهش سر نزنم اکانتم خود به خود پاک میشه و دوباره میتونم یه ایمیل با همون نام بسازم؟

manli7
25-07-2013, 08:49
خوب مشکل همین جاست اول این که من ایمیل طرف رو ندارم و نمی دونم چیه

و این که از کجا باید بلاک کرد

shadi19
26-07-2013, 14:57
سلام چند وقته که نمی تونم از طریق یاهو منسجر ان بشم . سینگ این رو که می زنم ارور حاوی این مطلبه که ( شما نمی تونین ان شین اینترنت کانکشن دچار مشکل هست درصورتی که من به اینترنت وصل هستم. ودچار مشکل شده و یه سر ی از ازمایشات برای پیدا کردن مشکل کانکشن) . لطفا کمک ام کنین ..چه کار کنم؟؟:n28:

babelirani
27-07-2013, 00:04
سلام.من پسورد و سوال امنیتی ایمیل (یاهو)خودم رو فراموش کردم.آیا اگه یکسال بهش سر نزنم اکانتم خود به خود پاک میشه و دوباره میتونم یه ایمیل با همون نام بسازم؟

با سلام خیر نمیشه دوست عزیز

سلام چند وقته که نمی تونم از طریق یاهو منسجر ان بشم . سینگ این رو که می زنم ارور حاوی این مطلبه که ( شما نمی تونین ان شین اینترنت کانکشن دچار مشکل هست درصورتی که من به اینترنت وصل هستم. ودچار مشکل شده و یه سر ی از ازمایشات برای پیدا کردن مشکل کانکشن) . لطفا کمک ام کنین ..چه کار کنم؟؟:n28:

سلام

از نطرم افزار های پیلتر شکن استفاده کنید ببنید مشکلتون رفع میشه

silviyna
27-07-2013, 10:49
چطوری میشه جواب سوالات امنیتی یاهو ایمیل رو دید؟
یکی خودش یه ایمیل خاصی برام ساخته، حالا خیلی کنجکاوم که ببینم جواب اون سوالات امنیتی رو چی نوشته، راهی هست که بشه جوابها رو پیدا کرد؟

manli7
27-07-2013, 12:27
خوب مشکل همین جاست اول این که من ایمیل طرف رو ندارم و نمی دونم چیه

و این که از کجا باید بلاک کرد

xomrrod
27-07-2013, 22:42
سلام دوستان.
من جدیدا پسورد اکانتم رو ریست کردم بعد صفحه ای میاد برای وارد کردن پسورد جدید.
حالا من هر چی به عنوان پس میزنم قبول نمیکنه...!!!!!
هر جور که که شما بگین امتحان کردم.ترکیبی...اعداد....حروف.... نشانه هاو...
حالا چه کار باید کنم؟

faraways
28-07-2013, 07:03
سلام

دوستان بهترین راه برای بک آپ گرفتن از ایمل های یاهو چیه ؟

ممنون

hamidreza958
28-07-2013, 16:38
سلام
دوستان
من ایمیلم دی اکتیو شده
حالا می خوام بدونم، کسی که دی اکتیوش کرده می تونه به عکس ها و وب هایی که دادم دسترسی داشته باشه؟

m.beh
29-07-2013, 00:50
سلام دوستان.
من جدیدا پسورد اکانتم رو ریست کردم بعد صفحه ای میاد برای وارد کردن پسورد جدید.
حالا من هر چی به عنوان پس میزنم قبول نمیکنه...!!!!!
هر جور که که شما بگین امتحان کردم.ترکیبی...اعداد....حروف.... نشانه هاو...
حالا چه کار باید کنم؟

سلام این مشکو من قبلا هم شنیدم می شه اروری که می ده رو عکشسو بزارید یا اون صفحه ای که بهتون می گه پسورد جدید رو وارد کنید عکسشو بزارید که بشه بهتر راهنمایی کرد
در حالت کلی پسوردی با بیش از 8 حرف که ترکیبی از حروف برزگ و کوچک و عدد باشد باید قبول باشه علامت هم می تونید بهشون اضافه کنید
موفق یاشسد

amirkalak6
29-07-2013, 23:10
سلام
دوستان یه یاهو ایدی هست که @ymail.com پسوندش و من هر کار میکنم نمیشه اد کنم با مسنجرم چطوری باید اد کرد؟ و چطوری میشه بدون اد اون عکس کنار ایدیشو دید؟؟

alireza20
29-07-2013, 23:11
سلام
چند روز پیش خواستم وارد ایمیلم بشم که اون صفحه سئوال امنیتی باز شد منم یاد رفته جوابشو ایمیل دوم هم کلا نابود شده...چه کارکنم؟!
با پشتیبانی یاهو هم نمیتونم تماس بگیرم هر چقدر اون فرم رو پر میکنم نمی فرسته...:n27:

silviyna
30-07-2013, 00:13
کسی نیست راهنماییم کنه؟

ehsan102
30-07-2013, 00:45
سلام
دوستان یه یاهو ایدی هست که @ymail.com پسوندش و من هر کار میکنم نمیشه اد کنم با مسنجرم چطوری باید اد کرد؟ و چطوری میشه بدون اد اون عکس کنار ایدیشو دید؟؟

از طریق سایت یاهو لاگین شید و ازونجا ادد کنید
........

یک روبات هست که این کارو میکنه
اول اینو ادد کنید
Robobandar@Yahoo.com

بعد بهش اینو پی ام کنید
/avt idname

قسمت idname اسم آیدی طرف رو وارد کنید

یا
از طریق این سایت
Ydetector.com
این کارو انجام دهید

سلام
چند روز پیش خواستم وارد ایمیلم بشم که اون صفحه سئوال امنیتی باز شد منم یاد رفته جوابشو ایمیل دوم هم کلا نابود شده...چه کارکنم؟!
با پشتیبانی یاهو هم نمیتونم تماس بگیرم هر چقدر اون فرم رو پر میکنم نمی فرسته...:n27:

باید این کارهارو میکردید
1، ایمیل دوم میدادی
2، جواب سوال امنیتی رو بخاطر داشتی
3، ایمیل رو با خط گوشیت verify میکردی

اگه این کارارو نکردی باید قید ایدی رو بزنی
و مجدد یه دونه دیگه بسازی
موفق باشی

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

amirkalak6
30-07-2013, 09:14
........

یک روبات هست که این کارو میکنه
اول اینو ادد کنید
Robobandar@Yahoo.com

بعد بهش اینو پی ام کنید
/avt idname

قسمت idname اسم آیدی طرف رو وارد کنید

سلام

استاد جان ظاهرا این ربات از کار افتاده چون اد که میکنم میزنه اشکالی در سرور وجود داره....

از طریق خوده ساؿت ؿاهو هم نمیشه اد کرد...

alireza20
30-07-2013, 13:55
باید این کارهارو میکردید
1، ایمیل دوم میدادی
2، جواب سوال امنیتی رو بخاطر داشتی
3، ایمیل رو با خط گوشیت verify میکردی

اگه این کارارو نکردی باید قید ایدی رو بزنی
و مجدد یه دونه دیگه بسازی
موفق باشی

میدونم این کار ها رو باید میکردم دنبال راهی بودم که برش گردونم ، پستتم میخوندی نوشتم ایمیل دوم دادم ولی از بین رفته

دوستان ایمیل زدم جواب دادن که TOS شده...

Hello Ali,

Thank you for contacting Yahoo! Mail.

Your Yahoo! account was disabled in violation of theYahoo! Terms of Service ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (TOS).

You agreed to follow the Yahoo! Terms of Service when you created your account.

The "Termination" section outlines the conditions that can cause an account to be removed.

We continue to support subscribers who follow the Terms of Service.

You can always establish a new Yahoo! account if you wish. Remember that all accounts are subject to our Terms of Service ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

Thank you again for contacting Yahoo! Mail.

Regards,

Hank

Yahoo! Customer Care

poker.baz
01-08-2013, 16:38
یعنی اکانتت میپره ؟ الان موقعه ورود سوال امنیتی از من میپرسه نمی تونم برم توش چه کنم؟:n13:

ملا نصرالدین
06-08-2013, 12:25
سلام
دوستان من که میخوام برم وارد ایمیلم بشم این ارور رو میده
همه جور پسورد رو هم امتحان کردم
اصلا از این صفحه رد نمیشه

Yahoo! Account Security has identified a possible risk to your account.

Dear tender,
Your account safety is our top priority.
Recently, we have detected some unusual activity on your account and as a result, we've temporarily locked it for your protection. You may unlock your account immediately by changing your password

از طریق help وارد میشوم قسمتی که نوشته من با پسوردم مشکل دارم(گزینه ی اول)
سوال های امنیتی رو پاسخ میدهم
پسورد جدید برای خودم میگذارم

این پیغام را میدهد

If you used an alias or profile name, we recommend that you try again with the Yahoo! ID associated with the alias. If not, you can contact Customer Care to help reset your Yahoo! password

از طریق گزینه ی سومش یعنی My account may have been compromised
وارد میشوم این پیغام را میدهد
Sorry, this account is temporarily locked For security reasons, your account is temporarily locked

You can try to recover your password again after the lock expires in approximately 12 hours

چکار کنم؟

h.khani
07-08-2013, 18:50
چطور فایل پیوست کنم:n01:

h.khani
07-08-2013, 19:24
چطور دانلود کنم

shifter
08-08-2013, 08:38
تو یاهو ایمیل هایی که تو اسپم هستن خود به خود بعد از یه مدت پاک میشن؟

aminhitman
10-08-2013, 08:57
میخوام تمام ایمیل های داخل اینباکس رو پاک کنم چیکار کنم؟

m.beh
12-08-2013, 23:26
تو یاهو ایمیل هایی که تو اسپم هستن خود به خود بعد از یه مدت پاک میشن؟

بله دوست من پاک می شند

میخوام تمام ایمیل های داخل اینباکس رو پاک کنم چیکار کنم؟

اون بالایه لیست ها همون ردیفی که تیک میزنی برای پاک کردن ایمیل ها کنار نوشته
sort by
تیک بزن همه ایمیل خا رو انتخاب می کنه بعدم دیلیت رو بزنی پاک می کنه

m.beh
12-08-2013, 23:35
سلام
دوستان من که میخوام برم وارد ایمیلم بشم این ارور رو میده
همه جور پسورد رو هم امتحان کردم
اصلا از این صفحه رد نمیشه

Yahoo! Account Security has identified a possible risk to your account.

Dear tender,
Your account safety is our top priority.
Recently, we have detected some unusual activity on your account and as a result, we've temporarily locked it for your protection. You may unlock your account immediately by changing your password

از طریق help وارد میشوم قسمتی که نوشته من با پسوردم مشکل دارم(گزینه ی اول)
سوال های امنیتی رو پاسخ میدهم
پسورد جدید برای خودم میگذارم

این پیغام را میدهد

If you used an alias or profile name, we recommend that you try again with the Yahoo! ID associated with the alias. If not, you can contact Customer Care to help reset your Yahoo! password

از طریق گزینه ی سومش یعنی My account may have been compromised
وارد میشوم این پیغام را میدهد
Sorry, this account is temporarily locked

For security reasons, your account is temporarily locked

You can try to recover your password again after the lock expires in approximately 12 hours

چکار کنم؟

ببین از راه سوم این پست می تونی با یاهو ارتباط برقرار کنی

به لینکی که داده برو و مشکلتو مطرح کن ببین چی می شه
البته قبلش یه چند روزی وارد کیلت نشو یعد دوباره امتحان کن شاید مشکلت حل شد چون می گه 12 ساعت بلاکش کردند

چطور فایل پیوست کنم:n01:

برای یاهو این کارها رو انجام بدید

بعد از اینکه
compose
رو کلیک کردید و یک میل جدید رو باز کردید. در بالای صفحه نوار ابزاری رو می بینیند که گوشه سمت چپش یه علامت شبیه گیره کاغذ هست
روی اون کلیک کنید پنجره ای باز می شود که امکان انتخاب فایلی رو که می خواهید پیوست کنید می دهد. فایل رو انتخاب کرده روی
open
کلیک کنید و منتظر شوید که فایل به طور کامل آپلود شود. سپس متن ایمیل را بنویسید و ارسال کنید

یعنی اکانتت میپره ؟ الان موقعه ورود سوال امنیتی از من میپرسه نمی تونم برم توش چه کنم؟:n13:

سوال امنیتیت یادت نیست؟

چطور دانلود کنم
چی رو می خوای دانلود کنی؟

ahmad.hafezi
13-08-2013, 01:57
سلام. آیدی من ahmad.h@ymail.com هست.چطور با یاهو مسنجر لوگین کنم؟؟؟؟هر کاری میکنم نمیشه

MahdiidhaM
13-08-2013, 19:59
سلام
مدتیه ایمیل یاهو چیزی رو فوروارد نمیکنه و خطا میده ، خطاهاش رو که پیگیری میکنم میگه ارتباطات مشکوک بوده یا -- شدی .
علتش رو میدونم چیه ، چون گاهی از VPN استفاده میکردم و اگر چه ازم تاییداتی برا اطمینان میگرفت ولی حالا نمی ذاره چیزی فوروارد بشه ، هر کاری گفته کردم ، پس وردم رو هم عوض کردم ، مدتیه دیگه با VPN هم وارد نمیشم ولی باز هم موقع فوروارد خطا میگیره ، عمده پیغام خطاش هم این متنه
error sending message your message was not send Suspicious activity was detected on your account..........
چکار کنم ؟

m.beh
13-08-2013, 23:08
سلام. آیدی من ahmad.h@ymail.com هست.چطور با یاهو مسنجر لوگین کنم؟؟؟؟هر کاری میکنم نمیشه

آی دیتو که همون
ahmad.h
هستو وارد کن و پسورد ایمیلتم زیرش جا داره بزن سپس روی دکمه ساین اسن کلیک کن

سلام
مدتیه ایمیل یاهو چیزی رو فوروارد نمیکنه و خطا میده ، خطاهاش رو که پیگیری میکنم میگه ارتباطات مشکوک بوده یا -- شدی .
علتش رو میدونم چیه ، چون گاهی از VPN استفاده میکردم و اگر چه ازم تاییداتی برا اطمینان میگرفت ولی حالا نمی ذاره چیزی فوروارد بشه ، هر کاری گفته کردم ، پس وردم رو هم عوض کردم ، مدتیه دیگه با VPN هم وارد نمیشم ولی باز هم موقع فوروارد خطا میگیره ، عمده پیغام خطاش هم این متنه
error sending message your message was not send Suspicious activity was detected on your account..........
چکار کنم ؟
برای تعداد بالا وروارد می کنی؟
به دو گروه تقسیمشون کن مشکل حل شه

ghez.ghez
14-08-2013, 08:15
سلام بالای ایمیلا یه گزینه ای هست که نوشته sort by ... روی اون که کلیک کنی میتونی بر اساس تاریخ وفرستنده و ...

ایمیلاتو دسته بندی کنی ....

ghez.ghez
14-08-2013, 08:22
ایمیل جدیدو که باز میکنی توی نوار ابزارت یه چیزی مثه گیره کاغذ هست اونو که بزنی یه کم صبر کنی فایلو اتچ میکنه

ghez.ghez
14-08-2013, 08:30
توی قسمت مسنجر که واسه آنو آف شدنه و... پایینش نوشته conversation history اونو که بزنی میاد

فروغ فرخ زاد
14-08-2013, 17:33
سلام دوستان امن هم سوال امنیتی هم پسورد یاهوم رو فراموش کردم آیا راهی هست که از طریق فیسبوک یاهو پسوردم رو برام بفرسته؟

m.beh
14-08-2013, 20:00
ایمیل جدیدو که باز میکنی توی نوار ابزارت یه چیزی مثه گیره کاغذ هست اونو که بزنی یه کم صبر کنی فایلو اتچ میکنه

توی قسمت مسنجر که واسه آنو آف شدنه و... پایینش نوشته conversation history اونو که بزنی میاد

سلام دوست من لطف می کنی همکاری می کنی جواب دوستان رو می دی. اگر جواب ها رو به صورت نقل قول بدی و چندتا جواب کوتاه رو هم توی یک پست بدی به مرتب شدن تاپیک و اینکه معلوم بشه هر جوابی برای کدوم سوال بوده کمک کردی. بازم ممنون.

سلام دوستان امن هم سوال امنیتی هم پسورد یاهوم رو فراموش کردم آیا راهی هست که از طریق فیسبوک یاهو پسوردم رو برام بفرسته؟

فکر نکنم از طریقی که گفتی کاری بشه کرد اما تو این پستی که آدرسش این زیره می تونی چندین راه حل پیدا کنی امیدوارم به دردت بخوره

فروغ فرخ زاد
14-08-2013, 23:00
فکر نکنم از طریقی که گفتی کاری بشه کرد اما تو این پستی که آدرسش این زیره می تونی چندین راه حل پیدا کنی امیدوارم به دردت بخوره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/QUOTE]

ممنون که جواب دادین اون روش رو امتحان کردم نشد

aminhitman
15-08-2013, 00:15

ممنون که جواب دادین اون روش رو امتحان کردم نشد[/QUOTE]

آقا من پسوردم درسته به ایمیل آلترناتيو هم دسترسی دارم پسورد میزنم برای تایید یه ایمیل باید بفرسته ولی هیچی نمیاد تو اون میل. سوا امنیتی یادم نیست راهنماییم کنین

Sent from my GT-I9070 using Tapatalk 2

faded
15-08-2013, 17:47
من یک ایمیل در یاهو دارم که برای کارهای متفرقه ازش استفاده میکنم چند باری که خواستم وارد بشم ازم میخواد اول یک کد امنیتی را بنویسم و بعد سوال امنیتی که در هنگاه ساخت ایمیل ازم پرسیده
علتش چیه؟
و ایا اگر جواب سوال رو بدم وارد ایمیل میشم یا مشکلات بعدی پیش میاد؟

ahriman323
16-08-2013, 00:54
من ای دی ام پسوردش را هر چی میزنم میگه درست نیست
forgot your ID or Password که میزنم و ای دی را میزنم بعدش بجای send a message to my alternative email address این ارور میاد!
میل آلترناتیو هم دارم که بعضی وقتها که ای پی ام عوض میشه به اون ایمیل میاد!

Your password can’t be reset online. For security reasons, you need contact Yahoo! Customer Care to help you reset your password.

Why do I have to wait? ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

magsood
17-08-2013, 16:51
سلام دوستان
چطوری می‌تونم اکانت یاهوم را که غیرفعال شده اکتیو کنم؟
(پیغام یاهو :
Your Yahoo! account has been de-activated
Your Yahoo! account has been inactive for an extended period of time and is being recycled.)

faded
18-08-2013, 11:17
من یک ایمیل در یاهو دارم که برای کارهای متفرقه ازش استفاده میکنم چند باری که خواستم وارد بشم ازم میخواد اول یک کد امنیتی را بنویسم و بعد سوال امنیتی که در هنگاه ساخت ایمیل ازم پرسیده
علتش چیه؟
و ایا اگر جواب سوال رو بدم وارد ایمیل میشم یا مشکلات بعدی پیش میاد؟

من الان چیکار کنم؟
جواب سوال امنیتی رو بدم؟
چرا این جور شده؟

bomboms
18-08-2013, 15:26
سلام دوستان
داخل شبکه اکثر کلاینتا نمیتونن با ایمیل یاهو فایلی رو attach کن.موقعی که فایل رو انتخاب مبکنن نشانه گر شروع میکنه به گردش و همین طوری برای مدت زیادی میچرخه.در مورد همه نوع فایل هم همینگونه ست.حجم فایل ها هم بسیار کم.ممنون میشم اگه چیزی به ذهنتون میرسه رو راهنمایی کنید.
یه سوال دیگه اینکه یکی از کاربران با ایمیل خودش از هر کجا که وارد اکانتش میشه گزینه send و forward نداره.این رو هم اگه مقدوره جواب بدین.
با تشکر

bomboms
19-08-2013, 00:25
سلام رفقا

داخل شبکه اکثر کلاینتا نمیتونن با ایمیل یاهو فایلی رو attach کن.موقعی که فایل رو انتخاب مبکنن نشانه گر شروع میکنه به گردش و همین طوری برای مدت زیادی میچرخه.در مورد همه نوع فایل هم همینگونه ست.حجم فایل ها هم بسیار کم.ممنون میشم اگه چیزی به ذهنتون میرسه رو راهنمایی کنید.
یه سوال دیگه اینکه یکی از کاربران با ایمیل خودش از هر کجا که وارد اکانتش میشه گزینه send و forward نداره.این رو هم اگه مقدوره جواب بدین.
با تشکر

**shaghayegh**
23-08-2013, 22:13
سلام

سلام
آیدی من دی اکتیو شده و وقتی میخوام پسوردمو ریکاوری کنم اینو میگه :

کسی راه حلی داره ؟

sahal*
24-08-2013, 21:59
سلام من می خوام تو یاهو ایمیل درست کنم با این قسمت باید چه کار کنم:n13:

Hi5
25-08-2013, 09:35
سلام تو سایت جدید فعلی یاهو چطور ایمیل بسازم
شماره موبایل میخاد
اسم ایران هم تو لیست نیست !

راه حل ؟

ممنون

Juventus FC
27-08-2013, 13:34
کلا راحی نیست که بشه این حساسیت یاهو به پسورد رو پایین آورد ؟

omid-p30
30-08-2013, 13:23
آقا اخیرا برای ثبت ایمیل جدید شماره موبایل میخواد، باید چکار کرد ؟

ahriman323
30-08-2013, 20:09
آقا اخیرا برای ثبت ایمیل جدید شماره موبایل میخواد، باید چکار کرد ؟
ظاهرا اس میفرسته به شماره موبایل باید اشنا داشته باشی شماره موبایلشو بدی

LEILA AFSHARI
30-08-2013, 23:14
من 1 سالی میشه که گوشی sony ericsoon دارم .در قسمت منوی این گوشی یک برنامه هست به اسم یاهو که من قبلا با استفاده از اون میتونستم ایمیلهامو چک کنم وحتی چت هم بکنم ولی الان نمیتونم.خواهش میمنم راهنماییم کنید که مشکل گوشیم چیه؟البته من چندروز پیش گوشیمو در قسمت تنظیمات کارخانه مجدده تنظیم کردم از بعد اونروز من این مشکلو دارم.

D E M O N
31-08-2013, 15:20
یکی از دوستان روش صد درصدی برای ساخت I D جدید سراغ نداره ؟

قسمت شماره موبایل رو چی بزنیم ؟ اون کدی که میفرسته رو چطوری بدست بیاریم ؟

یاهو مرگت باد . . .

:n03:

Golbarg01
01-09-2013, 14:54
سلام من می خوام تو یاهو ایمیل درست کنم با این قسمت باید چه کار کنم:n13:

ظاهرا اس میفرسته به شماره موبایل باید اشنا داشته باشی شماره موبایلشو بدی

آخه اصلا اسم ایران تو قسمت موبایل نامبر نیست که بتونیم بهش شماره بدیم!
فکر کنم یاهو با این کارش عملا ایران رو تحریم کرده
یعنی کاری کرده که دیگه ایرانیها نتونن در یاهو ایمیل داشته باشن!

با این حال اگر کسی راه حلی سراغ داره لطفا اعلام کنه

mmiladd
01-09-2013, 15:19

poyul
02-09-2013, 13:18
Video Call و Voice Call غیر فعال شده

رو pc این مشکل بوجود اومده با لپ تاپ این مشکل رو ندارم

nelahe
04-09-2013, 10:30
سلام رفتم اکانت ایمیل یاهو بسازم
دو تا قسمت برای شماره تلفن داشت
چکار کنم هیچی قبول نمی کنه
دنبال آموزشش هم گشتم هیچی پیدا نکردم
ممنون میشم کامل یا حتی تصویری راهنمایی بفرمایید

ahriman323
04-09-2013, 11:25

باید شماره موبایل خارج از کشور اقوام را بدی بعد احتمالا کد تایید میفرسته به موبایل که باید تو سایت یاهو بزنی!

vahidrojroj
04-09-2013, 11:35
Video Call و Voice Call غیر فعال شده

رو pc این مشکل بوجود اومده با لپ تاپ این مشکل رو ندارم

منم این مشکل و دارم
چرا؟

vahidrojroj
04-09-2013, 11:36

یاهو ایران و ساپورت نمیکنه
ولی جیمیل و فیس بوک چرا

sobhan77031
04-09-2013, 12:42
باسلام
من در یک سایت عضو شدم و دیگه همش راه به راه از این سایت برام ایمیل میاد
چیکار کنم که دیگه از این سایت برام ایمیل نیاد؟

Golbarg01
04-09-2013, 13:05
باید شماره موبایل خارج از کشور اقوام را بدی بعد احتمالا کد تایید میفرسته به موبایل که باید تو سایت یاهو بزنی!

اگه اون اوقام خارج از کشور شمارشون رو قبلا به یاهو داده باشن چی؟
یعنی تکراری هم می تونه باشه اون شماره؟

ahriman323
04-09-2013, 14:01
اگه اون اوقام خارج از کشور شمارشون رو قبلا به یاهو داده باشن چی؟
یعنی تکراری هم می تونه باشه اون شماره؟

فکر کنم بشه و محدودیتی در تعداد اکانت نباید باشه!

باید امتحان کرد

nelahe
04-09-2013, 22:07

جداااااً اقوام ندارم :n04:

هیچ راهی نداره یعنی دیگه

چرا پس چیکار باید کرد