PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [ Yahoo! Mail ] / تمامی مسائل ياهو ميل

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11

kasra2002
06-02-2013, 09:07
سلام مشکل اون ایمیلم بالاخره حل شد و اینبار به اسپم فرستاد ایمیلو و باز کرد
شانس آوردم که این ایمیلم باز شد ولی یه ایمیل کاری مهم که فرصت نکرده بودم ایمیل سکیوریتیشو فعال کنم یعنی ایمیل جی میل سالمم رو بدم متاسفانه از دستم رفته تورو خدا راهی چیزی برای اون لطفا
ممنوننننننن

raha...
07-02-2013, 12:26
سلام من میخوام بدونم چجوری مشخصات ایمیلمو تغیر بدم مثل نام و نام خانوادگی......:n01:

m.beh
07-02-2013, 16:20
سلام من میخوام بدونم چجوری مشخصات ایمیلمو تغیر بدم مثل نام و نام خانوادگی......:n01:

فکرنکنم اونا قابل تغییر باشند
اما اونجا که عکست هست زده hi بعم اسمتو کلیک کن و برو تو اکانت اینفو سپس یه صفحه می آد پستو بزن و بعدش مشخصات میلتو بهت نشون می ده
اونجا تغییر دادنی ها رو می تونی تغییر بدی

manuch
07-02-2013, 17:33
options > mail options >account information
or
edit.yahoo.com
and
profile.yahoo.com

MILAD MGH
07-02-2013, 23:24
سلام، من چند روزه نمیتونم برم داخل ایمیلم.
اصلاََ کلاََ صفحه ساین یه جوری شده:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هیچ اخطاری هم نمیده.
اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.

m.beh
08-02-2013, 10:24
سلام، من چند روزه نمیتونم برم داخل ایمیلم.
اصلاََ کلاََ صفحه ساین یه جوری شده:
هیچ اخطاری هم نمیده.
اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.

سلام دوست عزیز
توتصویر می بینم که گفته دکمه کپس لاک Caps Lock همون که حروف رو کلا بزرگ می نویسه روشنه اگر پسوردت با حروف کوچک باشه ایراد می گیره همینزور اگر پسوردت انگلبسی باشه ولی حواست نباشه و کیبوردت فارسی تایپ کنه ( پسوردتو که نمی بینی ممکنه چنین مشکلی پیش بیاد) بازم ایراد می گیره.
خوب پس مطمئین شو که پسوردت درسته مثلا می تونی تو ورد تابپ کنی کپی پیست کنی تو جاش که مطمئین شی.
اگر مشکلت حل نشد با مرورگرهای دیگه امتحان کن و یا رفرش کن ویا چند وقت دیگه دوباره امتحان کن اگر هیچ کدوم جواب نداد بیا دوباره اینجا ببینیم چی کار کنیم

MILAD MGH
09-02-2013, 14:42
سلام دوست عزیز
توتصویر می بینم که گفته دکمه کپس لاک Caps Lock همون که حروف رو کلا بزرگ می نویسه روشنه اگر پسوردت با حروف کوچک باشه ایراد می گیره همینزور اگر پسوردت انگلبسی باشه ولی حواست نباشه و کیبوردت فارسی تایپ کنه ( پسوردتو که نمی بینی ممکنه چنین مشکلی پیش بیاد) بازم ایراد می گیره.
خوب پس مطمئین شو که پسوردت درسته مثلا می تونی تو ورد تابپ کنی کپی پیست کنی تو جاش که مطمئین شی.
اگر مشکلت حل نشد با مرورگرهای دیگه امتحان کن و یا رفرش کن ویا چند وقت دیگه دوباره امتحان کن اگر هیچ کدوم جواب نداد بیا دوباره اینجا ببینیم چی کار کنیم

ممنون ولی مساله اینه که دکمه Caps Lock کلاَ خاموشه!
با اینترنت اکپلورر هم امتحان کردم، ولی بازم حواب نداد.
فک میکنم مشکل از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باشه.

m.beh
09-02-2013, 15:52
فک میکنم مشکل از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باشه.

آره خوب اغییارتی که داره یاهو می ده تو سیستم میلش چند وقته که به هم ریخته همه چی رو ولی این مشکل کپس لاک رو فکر کنم با پیشنهاد من برای تایپ پسورد توی فایل ورد و کپی پیست کردنش بتونی حل کنی یا
از به کی برد مجازی استفاده کن
شاید مشکل ناملاک هم باشه کپس و نام لاک رو خاموش روشن کن ببین چی می شه ولا دیگه چیزی به ذهنم نمی رسه مگر اینکه پبغام خطایی چیزی بده

Amir Hossein
09-02-2013, 22:10
منم این مشکل رو چند روز با بعضی از سایت ها داشتم
بعد چند روز حل شد
مشکل از isp خودم بود
مشکل شما هم شاید مثل من باشه

Setareh 2006
11-02-2013, 07:52
سلام
من بعضی وقت ها با فایرفاکس که صفحه فیس بوک رو باز می کردم درست لود نمیشد . با کمک و راهنمایی یکی از دوستان در تاپیک فایرفاکس مشکلم با استفاده از دکمه ctrl+ f5 برطرف شد . اما الان با یک مشکل خیلی حدی مواجه شدم ، بعد از پاک شدن کوکی فایرفاکس وقتی در یاهو لاگ این کردم از یاهو پیغام اومد که باید پسوردت رو عوض کنی در غیراینصورت با مشکل مواجه میشی . من هم دچار تردید شدم که نکنه این پیغام از طرف یاهو نباشه . .اسه همین دوباره لاگ این کردم حالا دیگه پیغام عوض کردن پسورد نمیاد ولی میگه باید به پرسش امنیتی پاسخ بدی که متاسفانه چون مدت خیلی زیادی از باز کردن اکانتم میگذره من به هیچ وجه پرسش امنیتی یادم نمیاد . با اپرا هم امتحان کردم بازهم پرسش امنیتی میخواد . نمی دونم چطوری می تونم دوباره از ایمیلم استفاده کنم !؟

تو رو خدا کمک کنید

manuch
11-02-2013, 16:20
سلام
من بعضی وقت ها با فایرفاکس که صفحه فیس بوک رو باز می کردم درست لود نمیشد . با کمک و راهنمایی یکی از دوستان در تاپیک فایرفاکس مشکلم با استفاده از دکمه ctrl+ f5 برطرف شد . اما الان با یک مشکل خیلی حدی مواجه شدم ، بعد از پاک شدن کوکی فایرفاکس وقتی در یاهو لاگ این کردم از یاهو پیغام اومد که باید پسوردت رو عوض کنی در غیراینصورت با مشکل مواجه میشی . من هم دچار تردید شدم که نکنه این پیغام از طرف یاهو نباشه . .اسه همین دوباره لاگ این کردم حالا دیگه پیغام عوض کردن پسورد نمیاد ولی میگه باید به پرسش امنیتی پاسخ بدی که متاسفانه چون مدت خیلی زیادی از باز کردن اکانتم میگذره من به هیچ وجه پرسش امنیتی یادم نمیاد . با اپرا هم امتحان کردم بازهم پرسش امنیتی میخواد . نمی دونم چطوری می تونم دوباره از ایمیلم استفاده کنم !؟

تو رو خدا کمک کنید

از یاهو مسنجر استفاده کنید اگر وارد نشدید ، واقعا مایه تاسفه. بهتره چند روزی صبر کنید.

m.beh
11-02-2013, 23:52
سلام

تو رو خدا کمک کنید

معمولاپرسش امنیتی همراه با میل دوم دوتا راه حل جداند البته مورد شما معلوم نیست. ببین دور و ور اون چیزی که می گه سوال امنیتی رو جواب بده دقیق چی نوشته ننوشته راه دیگه چی هست. میتونی از صفحه یه عکس بگیری بزاری اینجا مام نگاهی بیاندازیم. کار دیگه هم اینه که مثل اینکه پسوردتو فراموش کردی عمل کنی ببینی می تونی یه کاری بکنی به میل دومت میل بزنه پسوردتو ریست کنی که مشکلت حل شه.
یه کار دیگه هم به ذهنم می رسه ولی مطمئین نیستم در مورد شما جواب بده ابتدا باید ببینی تو اپرا هم پستو ذخیره کرده بودی با نه؟ چون با اپرا هم امتحان کردی می گم. اگر ذخیره کرده بودی ممکنه مشکل از کوکی ها هم باشه. کوکی فایر فاکس و یا اپرا رو پاک کن. اگه بتونی فقط کوکی مربوط به با هو رو پاک کنی بهتره.
درباره Ctr+F5 هم که رفرش می کنه صفحه رو البته همه اطلاعات رو دوباره کامل از سرور می گیره کار خاصی نیست که بگی مشکل بزرگی داشته میلت.
حالا این کاارهارو با کاری که دوستمون گفت درباره مسنجر بکن تا ایشاا.. حل شه مشکلت

Setareh 2006
12-02-2013, 04:26
از یاهو مسنجر استفاده کنید اگر وارد نشدید ، واقعا مایه تاسفه. بهتره چند روزی صبر کنید.

معمولاپرسش امنیتی همراه با میل دوم دوتا راه حل جداند البته مورد شما معلوم نیست. ببین دور و ور اون چیزی که می گه سوال امنیتی رو جواب بده دقیق چی نوشته ننوشته راه دیگه چی هست. میتونی از صفحه یه عکس بگیری بزاری اینجا مام نگاهی بیاندازیم. کار دیگه هم اینه که مثل اینکه پسوردتو فراموش کردی عمل کنی ببینی می تونی یه کاری بکنی به میل دومت میل بزنه پسوردتو ریست کنی که مشکلت حل شه.
یه کار دیگه هم به ذهنم می رسه ولی مطمئین نیستم در مورد شما جواب بده ابتدا باید ببینی تو اپرا هم پستو ذخیره کرده بودی با نه؟ چون با اپرا هم امتحان کردی می گم. اگر ذخیره کرده بودی ممکنه مشکل از کوکی ها هم باشه. کوکی فایر فاکس و یا اپرا رو پاک کن. اگه بتونی فقط کوکی مربوط به با هو رو پاک کنی بهتره.
درباره Ctr+F5 هم که رفرش می کنه صفحه رو البته همه اطلاعات رو دوباره کامل از سرور می گیره کار خاصی نیست که بگی مشکل بزرگی داشته میلت.
حالا این کاارهارو با کاری که دوستمون گفت درباره مسنجر بکن تا ایشاا.. حل شه مشکلت

دوستان خیلی از کمک و راهنمایی تون ممنونم :n16:

من چون یاهو مسینجر روی سیستمم ندارم دارم الان دانلودش می کنم ولی چون اینترنتم دایل آپ هست کمی طول میکشه . به محض اینکه نصبب و اجراش کردم نتیجه رو براتون میگم

راستی یادم رفته بود که بگم وقتی یاهو از من خواست که پسوردم رو عوض کنم و من بدون اینکه پسورد رو عوض کنم لاگ این کردم و وارد ایمیلم شده بودم . هنگامی که خواستم یک ایمیل برای کسی بفرستم از یاهو در بالای صفحه ای که ایمیلو رو نوشته بودم در روی یک کادر زرد رنگ به انگلیسی نوشته بود که اکانت شما به بخش اسپم یاهو رفته برای برطرف شدن مشکل باید چند ساعت و یا چند روز صبر کنم .

من چند بار دیگه لاگ این کردم و متاسفانه همه اش از من پرسش امنیتی می خواست . هم از راه فراموش کردن پسورد و فراموش کردن آی دی و گزینه ی سوم یعنی مواجه شدن با خطر و مشکل رو هم امتحان کردم در هر سه حالت پرسش امنیتی می خواست .
تا اونجا که یادم میاد ایمیل دوم هم به یاهو ندادم که از این گرینه هم بتونم استفاده کنم . برعکسش یعنی برای ایمیل جی میلم ، اکانت یاهوم رو دادم ولی برای یاهو تا اونجایی که یادم هست ایمیل دوم ندادم .

در مورد اپرا هم باید بگم که پسوردم رو سیو نکرده بودم .

حالا الان دارم یاهو مسینجر رو دانلود می کنم بعد از نصب و اجرا نتیجه رو به شما میگم . و اگر هم مشکل با مسینجر برطرف نشد از پیغامی که یاهو میده عکسش رو براتون میگذارم .

Setareh 2006
12-02-2013, 07:30
دوستان با یاهو مسینجر هر چی سعی می کنم، لاگ این نمیشه و این پیغام رو میده :

خود یاهو هم این پیغام رو میده :

hesam68
12-02-2013, 13:14
سلام
من قبلا تو چند تا گروه تو یاهو عضو بودم....
چند وقت قبل از همشون عضویتمو کنسل کردم
ولی هنوز واسم ایمیل تبلیغاتی میاد ولی کمتر ازاون موقع ها....
معمولا چند تا ایمیل خاص هستن....
ممکنه هنوز عضو گروهی باشم و ندونم و چه جوری میشه فهمید هنوز عضو گروهی هستم یا نه؟؟؟؟؟

میخواستم بدونم چه جوری میتونم از امدن این ایمیل ها جلوگیری کنم؟؟؟؟؟؟
مثلا این ایمیل هارو میشه بلاک کرد که دیگه ازشون واسم ایمیلی نیاد؟؟؟؟

منتظر راهنماییتون هستم....

m.beh
12-02-2013, 13:47
دوستان با یاهو مسینجر هر چی سعی می کنم، لاگ این نمیشه و این پیغام رو میده :

خود یاهو هم این پیغام رو میده :

'گفتی که با دابل آپ وصل می شی شاید مسنجر مشکلش با اونه چون می گه که احتمالا مشکل از اینترنت شماست اگر تونستی یه جا با اینترنت پر سرعت تر امتحان کنی ببینی چی می شه خوبه (من خیلی وقته مسنجر استفاده نکردم زیاد نمی تونم بگم مشکلش چیه)ر

حالا ساده ترین راه حل شما جواب دادن به سوال امنیتی ای که می پرسه اسم خواهر یا برادر زاده بزرگتون چیه؟ اینو یعنی اولی که میلتو درست می کردی درست جواب ندادی؟ اسم پسرو دختر خاله عمه عمو دایی بزرگتو بهش ندادی؟ اینارو امتحان کردی؟ فارسی یا انگلیسی؟

m.beh
12-02-2013, 13:58
سلام
ممکنه هنوز عضو گروهی باشم و ندونم و چه جوری میشه فهمید هنوز عضو گروهی هستم یا نه؟؟؟؟؟

یه سرچی می کردی تو تاپیک ببینی که جواب های داده شده به دردت می خورد یانه:n23:

این پست ها رو ببین:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%87%D9%88%D8%A7+%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D9%85%DB %8C+%D9%BE%D8%B1%D8%B3%DB%8C+%D9%85%D8%AB%D9%84%D8 %A7+%D8%B9%DA%A9%D8%B3%DB%8C+%DA%86%DB%8C%D8%B2%DB %8C+%D8%A8%D8%B2%D8%A7%D8%B1+%D8%A8%D9%81%D9%87%D9 %85%DB%8C%D9%85+%D9%85%D9%86%D8%B8%D9%88%D8%B1%D8% AA+%DA%86%DB%8C%D9%87#post7416343

manuch
12-02-2013, 13:59
دوست عزیز
sift + ctrl + p
رو بزن و وارد تنظیماتش شو و بهش بگو از دیال آپ استفاده می کنی تا کندی سرعتت رو لحاظ کنه.
بعد ببین میشه وارد شد؟

manuch
12-02-2013, 14:01
سلام

groups.yahoo.com
می ری این صفحه و روی
m groups
کلیک می کنی و همه گروههایی که عضو هستی، مدیر یا مالک هستی رو نشون میده اما .......................
شاید ایمیلت تو گروه های جیمیل هم باشه
دیگه اینکه مستقیم به آیدی شما ایمیل میاد. بعضی ها ایمیل ها رو جمع می کنند و مستقیم بهش ایمیل میدن.

hesam68
12-02-2013, 20:03
یه سرچی می کردی تو تاپیک ببینی که جواب های داده شده به دردت می خورد یانه:n23:

این پست ها رو ببین:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%87%D9%88%D8%A7+%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D9%85%DB %8C+%D9%BE%D8%B1%D8%B3%DB%8C+%D9%85%D8%AB%D9%84%D8 %A7+%D8%B9%DA%A9%D8%B3%DB%8C+%DA%86%DB%8C%D8%B2%DB %8C+%D8%A8%D8%B2%D8%A7%D8%B1+%D8%A8%D9%81%D9%87%D9 %85%DB%8C%D9%85+%D9%85%D9%86%D8%B8%D9%88%D8%B1%D8% AA+%DA%86%DB%8C%D9%87#post7416343

ممنون
ولی اون روش مسذوذ کردن ایمیل واسه ایمیل کلاسیک فک کنم نیست....
لطفا روش مسدود کردن ایمیل و تو یاهو میل کلاسیکبهم بگین....

m.beh
12-02-2013, 23:22
ممنون
ولی اون روش مسذوذ کردن ایمیل واسه ایمیل کلاسیک فک کنم نیست....
لطفا روش مسدود کردن ایمیل و تو یاهو میل کلاسیکبهم بگین....

mail options>spam>blocked email addresses
آدرس ایمیل هایی رو که می خواهی بلاک کنید وارد کنید در مسیر بالا که بلاکشون کنه. همین

Setareh 2006
13-02-2013, 04:56
'گفتی که با دابل آپ وصل می شی شاید مسنجر مشکلش با اونه چون می گه که احتمالا مشکل از اینترنت شماست اگر تونستی یه جا با اینترنت پر سرعت تر امتحان کنی ببینی چی می شه خوبه (من خیلی وقته مسنجر استفاده نکردم زیاد نمی تونم بگم مشکلش چیه)ر

حالا ساده ترین راه حل شما جواب دادن به سوال امنیتی ای که می پرسه اسم خواهر یا برادر زاده بزرگتون چیه؟ اینو یعنی اولی که میلتو درست می کردی درست جواب ندادی؟ اسم پسرو دختر خاله عمه عمو دایی بزرگتو بهش ندادی؟ اینارو امتحان کردی؟ فارسی یا انگلیسی؟

مشکل اصلی همینجاست که پرسش امنیتی رو چند سال پیش جواب دادم و الان پاسخش به هیچ وجه یادم نمیاد . اشتباه کردم همون بار اول که پیعام اومد پسوردم رو عوض کنم بیخودی به معتبر بودن این این پیغام از طرف یاهو شک کردم . اگر پسوردم رو همون لحظه عوض کرده بودم دیگه این مشکل پیش نمیومد . الام مستاصل موندم چکار کنم این اکانت برام خیلی اهمیت داره اگر از دستش بدم بیچاره میشم .
همین چند روز پیش که داشتم برای اکانت جی میلم لاگ این می کردم یک ایمیل برای اکانت یاهوم فرستاده شد تا جی میل مطمئن بشه که لاگ این از طرف خودم بوده . الان توی میل باکس یاهوم یک ایمیل از طرف جی میل هست در همین مورد
آیا میشه با اکانت جی میلم یک ایمیل برای یاهو بفرستم و بگم من پسورد یاهو رو دارم ولی متاسفانه پرسش امنیتی رو فراموش کردم . آیا میشه از این طریق پییگری کرد ؟ فایده ای داره بنظر شما ؟ یاهو ایمیل آدرسی داره که براش ایمیل بفرستم ؟

دوست عزیز
sift + ctrl + p
رو بزن و وارد تنظیماتش شو و بهش بگو از دیال آپ استفاده می کنی تا کندی سرعتت رو لحاظ کنه.
بعد ببین میشه وارد شد؟

من sift + ctrl + p رو میزنم هیچ اتفاقی نمیفته . روی گزینه ی بالای صفحه مسینجر کلیک کردم و تنظیمات بطور پیش فرض روی دایل آپ هست :

روی troubleshoot کلیک کردم ولی متاسفانه مشکل حل نشد :

manuch
14-02-2013, 01:00
مشکل اصلی همینجاست که پرسش امنیتی رو چند سال پیش جواب دادم و الان پاسخش به هیچ وجه یادم نمیاد . اشتباه کردم همون بار اول که پیعام اومد پسوردم رو عوض کنم بیخودی به معتبر بودن این این پیغام از طرف یاهو شک کردم . اگر پسوردم رو همون لحظه عوض کرده بودم دیگه این مشکل پیش نمیومد . الام مستاصل موندم چکار کنم این اکانت برام خیلی اهمیت داره اگر از دستش بدم بیچاره میشم .
همین چند روز پیش که داشتم برای اکانت جی میلم لاگ این می کردم یک ایمیل برای اکانت یاهوم فرستاده شد تا جی میل مطمئن بشه که لاگ این از طرف خودم بوده . الان توی میل باکس یاهوم یک ایمیل از طرف جی میل هست در همین مورد
آیا میشه با اکانت جی میلم یک ایمیل برای یاهو بفرستم و بگم من پسورد یاهو رو دارم ولی متاسفانه پرسش امنیتی رو فراموش کردم . آیا میشه از این طریق پییگری کرد ؟ فایده ای داره بنظر شما ؟ یاهو ایمیل آدرسی داره که براش ایمیل بفرستم ؟

من sift + ctrl + p رو میزنم هیچ اتفاقی نمیفته . روی گزینه ی بالای صفحه مسینجر کلیک کردم و تنظیمات بطور پیش فرض روی دایل آپ هست :

روی troubleshoot کلیک کردم ولی متاسفانه مشکل حل نشد :

خوب این که همه اش نوشته passed ینی مشکلی نیست. اون آخرش رو باید بگذارید ببینیم چی می نویسه. خودش چند تا علت احتمالی رو تشخیص می ده. ضمنا کشور تون رو هم انتخاب کنید. این هم موثره

Setareh 2006
14-02-2013, 02:35
خوب این که همه اش نوشته passed ینی مشکلی نیست. اون آخرش رو باید بگذارید ببینیم چی می نویسه. خودش چند تا علت احتمالی رو تشخیص می ده. ضمنا کشور تون رو هم انتخاب کنید. این هم موثره

آخرش پنجره بسته میشه و شروع میکنه به Sign In کردن اما بعد از چند لحظه دوباره همین پیغام میاد :

قسمت منوی انتخاب کشور هم فعال نیست که روش کلیک کنم .

manuch
14-02-2013, 06:02
خوب دوست عزیز، شما مشکل در اتصال اینترنت دارید که احتمالا ناشی از (بعد از مشکل امنیتی مورد نظر در رمز عبور و سوال و جواب رمز) فایروال هست. بد نیست با یک آیدی دیگه هم تست کنید ببینید آیا می تونید ساین این کنید یا نه؟ اگر وارد شدید، پس از این راه هم اون مشکل اصلی شما قابل رفع و رجوع نیست. اما اگر وارد نشدید، احتمالا همان فایر وال باشه.

Setareh 2006
14-02-2013, 09:27
خوب دوست عزیز، شما مشکل در اتصال اینترنت دارید که احتمالا ناشی از (بعد از مشکل امنیتی مورد نظر در رمز عبور و سوال و جواب رمز) فایروال هست. بد نیست با یک آیدی دیگه هم تست کنید ببینید آیا می تونید ساین این کنید یا نه؟ اگر وارد شدید، پس از این راه هم اون مشکل اصلی شما قابل رفع و رجوع نیست. اما اگر وارد نشدید، احتمالا همان فایر وال باشه.

ایکاش مشکل از فایروال و اینترنت بود ولی متاسفانه بنظرمیاد مشکل از اینترنت و فایروال نیست چون با یک یاهو آی دی و اکانت دیگه امتحان کردم و بدون هیچ مشکلی Sign In شد ولی با یاهو آی دی خودم که توسط یاهو به بخش اسپم یاهو رفته ، به هیچ وجه نمیشه .

manuch
14-02-2013, 18:13
گاهی یاهو موقت حساب ها رو بلوکه می کنه . عبارت "به بخش اسپم یاهو رفته " هم مناسب نیست. در واقع ایمیل های بیخود هستند که به پوشه اسپم میرن. به هر حال فعلا مدتی صبور باشید. یعنی کار دیگری هم نمی توانید انجام دهید. بعد از 10 روز و 30 روز و 94 روز، دوباره امتحان کنید، شاید خدا خواست و وارد شدید. هر بار هم فقط یک بار آیدی و پسورد را تست کنید وگرنه یاهو عصبانی می شود!

m.beh
14-02-2013, 20:39
ایکاش مشکل از فایروال و اینترنت بود ولی متاسفانه بنظرمیاد مشکل از اینترنت و فایروال نیست چون با یک یاهو آی دی و اکانت دیگه امتحان کردم و بدون هیچ مشکلی Sign In شد ولی با یاهو آی دی خودم که توسط یاهو به بخش اسپم یاهو رفته ، به هیچ وجه نمیشه .

ببین فعلا این چیزایی که به عقل ما رسید جواب نداد. حالا شاید بعدا یه راه حلی پیدا شد یا مثلا چند روز دیگه دوباره تونستی وارد میلت بشی. برا آخرین توصیه هم می گم هر جا اینترنت دیدی یه سعی بکن که وارد میلت شی شاید مشکل تشخیص ندادن کامپیوتر و آی پی و اینایی که گفتی خل بشه. هم چنین می تونی اسم اونایی که تو قسمت سوال امنیتی توضبح دادم امتحان کنی شاید درست شد. اما من این پست رو برای این زدم که بگم:

برو حتما آدرس میل دوم جی میلتو تغییر بده به یه میلی که مشکلی نداشته باشه. چون یادمه گفتی که جی میلت از این میل یاهوت که فعلا در دسترس نیست به عنوان میل دوم استفاده می کنه. میل یاهوت که فعلا از دسترس خارجه به کاری بکن که جی میلت به فنا نره. اگر سوالی درباره جی میل هم داشتی برو تو تاپیکش بپرس دوستان کمک کنند.
موفق باشی

manuch
14-02-2013, 20:55
ببین فعلا این چیزایی که به عقل ما رسید جواب نداد. حالا شاید بعدا یه راه حلی پیدا شد یا مثلا چند روز دیگه دوباره تونستی وارد میلت بشی. برا آخرین توصیه هم می گم هر جا اینترنت دیدی یه سعی بکن که وارد میلت شی شاید مشکل تشخیص ندادن کامپیوتر و آی پی و اینایی که گفتی خل بشه. هم چنین می تونی اسم اونایی که تو قسمت سوال امنیتی توضبح دادم امتحان کنی شاید درست شد. اما من این پست رو برای این زدم که بگم:

برو حتما آدرس میل دوم جی میلتو تغییر بده به یه میلی که مشکلی نداشته باشه. چون یادمه گفتی که جی میلت از این میل یاهوت که فعلا در دسترس نیست به عنوان میل دوم استفاده می کنه. میل یاهوت که فعلا از دسترس خارجه به کاری بکن که جی میلت به فنا نره. اگر سوالی درباره جی میل هم داشتی برو تو تاپیکش بپرس دوستان کمک کنند.
موفق باشی

ولی اگر من باشم، چنین توصیه ای نمی کنم! چون هر چه رمز نادرست کمتری به یاهو داده بشه، حساسیتش به اون حساب کم میشه و هر چه بیشتر سعی بشه و در نتیجه رمز لط داده بشه، یاهو اون اکونت رو در معرض تهدید تشخیص میده. مثلا برای من خیلی اتفاق افتاده که یاهو وسط کار ازم رمز خواسته

m.beh
14-02-2013, 23:47

این لینک رو هم امتحان کن
اینجا باید به ترتیب از توی لیست مشکلتو پیدا کنی. مشکل تو ممکنه شامل چندین مشکل شه همشو امتحان کن ببین چی جواب می ده. در آخرم معمولا می گه اگر مشکلتون پا بر جا باشه با این شماره و یا این میل تماس بگیرید چند جا تو نت خوندم مردم زنگ زدند مشکل حل شده. اما ما که نمی تونیم معمولا زنگ بزنیم میل بزن ببین چی می شه شاید مشکلت حل شد. بهشون بگو رمزتو می دونی ولی شوالو نه و هی ازت سوال رو می پرسه ببین چی می شه

Setareh 2006
15-02-2013, 03:10
گاهی یاهو موقت حساب ها رو بلوکه می کنه . عبارت "به بخش اسپم یاهو رفته " هم مناسب نیست. در واقع ایمیل های بیخود هستند که به پوشه اسپم میرن. به هر حال فعلا مدتی صبور باشید. یعنی کار دیگری هم نمی توانید انجام دهید. بعد از 10 روز و 30 روز و 94 روز، دوباره امتحان کنید، شاید خدا خواست و وارد شدید. هر بار هم فقط یک بار آیدی و پسورد را تست کنید وگرنه یاهو عصبانی می شود!

البته وقتی من به پیغام یاهو برای عوض کردن پسوردم بی توجهی کردم و وارد ایمیلم شدم ، وقتی خواستم برای کسی ایمیل بفرستم از طرف یاهو پیغام اومد که ایمیل شما به اسپم رفته . من فکر کردم منظورش اکانت خودم هست ولی ظاهرا منظورش این بوده که ایمیلی که خواستم برای کسی بفرستم فرستاده نشده و به بخش اسپم رفته

ظاهرا یاهو بعد از اینکه من پسورد رو عوض نکردم ایمیل من رو بلاک کرده .

ولی خودمونیم این کار یاهو خیلی کار اشتباهیه . آخه اگر کسی به فرض ایمیل شما رو -- کرده باشه که براحتی میتونه پسورد شما رو هم عوض کنه و هم اینکه به تمام جزئیات اکانت شما دسترسی داشته باشه . یعنی اون هکر پرسش امنیتی و پاسخش رو هم حتما دیگه میدونه .
اما من که خودم صاحب اکانتم هستم نمی تونم وارد ایمیلم بشم .

این لینک رو هم امتحان کن
اینجا باید به ترتیب از توی لیست مشکلتو پیدا کنی. مشکل تو ممکنه شامل چندین مشکل شه همشو امتحان کن ببین چی جواب می ده. در آخرم معمولا می گه اگر مشکلتون پا بر جا باشه با این شماره و یا این میل تماس بگیرید چند جا تو نت خوندم مردم زنگ زدند مشکل حل شده. اما ما که نمی تونیم معمولا زنگ بزنیم میل بزن ببین چی می شه شاید مشکلت حل شد. بهشون بگو رمزتو می دونی ولی شوالو نه و هی ازت سوال رو می پرسه ببین چی می شه

اون قسمتی که ایمیل و شماره تلفن هست برای من هنوز نشون داده نمیشه

من انگلیسیم اونقدر خوب نیست که بتونم مشکلم رو به انگلیسی بنویسم . شما می تونید یک متن به انگلیسی برای من بنویسید که در این کادر بنویسم .

من میخوام خلاصه اتفاقی که براتون توضیح دادم رو براشون بنویسم و اینکه بهشون بگم که مشکل من پسورد نیست چون من پسوردم خودم رو دارم و فراموشش نکردم
من پاسخ های دو پرسش امنیتی رو به دلیل اینکه چند سال از باز کردن اکانتم میگذره فراموش کردم

FAR_FA
18-02-2013, 10:25
سلام

مدتيه كه نميتونم وارد ايميلم بشم . با اينكه پسورد و آدرس ايميل درستند ولي مرتبا" تصوير زير رو نمايش ميده .
چند روز پيش با چند بار اشتباه پر كردن داخل باكس ، ياهو به مدت 12 ساعت ايميل رو قفل كرد . الآن كه ميخوام
دوباره وارد بشم باز هم همون پيغام مياد . ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد ؟

Golbarg01
18-02-2013, 12:57
سلام دوستان
من یه آیدی قبلا داشتم حالا می خوام باهاش تو یاهو مسنجر لاگین کنم یا وارد ایمیلش بشم ولی ازم سوال امنیتی رو که موقع ساخت این ایدی وارد کردم می خواد مثل این عکسی که تو پست قبلی گذاشته شده ولی من یادم نیست چه جوابی به این سوال داده بودم!
راهی نیست که بشه وارد شد بدون جواب دادن این سوال؟ :n27:

m.beh
18-02-2013, 16:07
سلام

مدتيه كه نميتونم وارد ايميلم بشم . با اينكه پسورد و آدرس ايميل درستند ولي مرتبا" تصوير زير رو نمايش ميده .
چند روز پيش با چند بار اشتباه پر كردن داخل باكس ، ياهو به مدت 12 ساعت ايميل رو قفل كرد . الآن كه ميخوام
دوباره وارد بشم باز هم همون پيغام مياد . ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد ؟

سلام دوستان
من یه آیدی قبلا داشتم حالا می خوام باهاش تو یاهو مسنجر لاگین کنم یا وارد ایمیلش بشم ولی ازم سوال امنیتی رو که موقع ساخت این ایدی وارد کردم می خواد مثل این عکسی که تو پست قبلی گذاشته شده ولی من یادم نیست چه جوابی به این سوال داده بودم!
راهی نیست که بشه وارد شد بدون جواب دادن این سوال؟ :n27:

این چندین پست قیل مخصوصا اونایی که بحث سر مشکل خانم ستاره 2006 بودو بخونید شاید برای شما راهی پیدا شه.
در ضمن جواب خیلی سریع به سوالات شما:
1- با یاهو مسنجر ببینید می تونید وارد شید.
2- ببینید از راه فراموشی پسورد می تونید اقدام کنید. در این صورت اگر میل دوم به یاهوداده باشید شاید بشه به یاهوبگید به میل دومتون یه میل برنه و از اون ظریق مشکل حل شه.
3- چندین روز صبر کنید

در آخر هم اگه دیگه نا امید شدید می تونید امتحان جواب های مختلف برای سوال امنیتی و انجام بدید که همونزور که دوستمون گفت یاهو یه مدت ممکنه قفل کنه ایمیلتونو ولی خوب وقتی دیگه کاری نمی شه کرد چه فرقی داره:n29:

دوستان مثل اینکه یاهو جدیدا میل هایی که بهشون زیاد سر زده نمی شه رو هم بدین صورت کرده که باید برای دسترسی بهشون سوال امنیتی جواب بدید پس لطفا هرکی اکانت یاهو داره بره سوالات امنیتیشو جوری تغییر بده که جوابشو بدونه یا لااقل بره چک کنه ببینه به سوال امنیتیش چی جواب داده تا شاهد این مشکلات نباشیم

m.beh
18-02-2013, 16:20
اون قسمتی که ایمیل و شماره تلفن هست برای من هنوز نشون داده نمیشه

من انگلیسیم اونقدر خوب نیست که بتونم مشکلم رو به انگلیسی بنویسم . شما می تونید یک متن به انگلیسی برای من بنویسید که در این کادر بنویسم .

من میخوام خلاصه اتفاقی که براتون توضیح دادم رو براشون بنویسم و اینکه بهشون بگم که مشکل من پسورد نیست چون من پسوردم خودم رو دارم و فراموشش نکردم
من پاسخ های دو پرسش امنیتی رو به دلیل اینکه چند سال از باز کردن اکانتم میگذره فراموش کردم

سلام به ترتیب اینا رو تو همون آدرس انتخاب کن
yahoo account
password and sign in
unable to sign in
اونوقت زیرش یه علامت نا مه میاد که نوشته
Email a support agent
انتخاب کن و یه فرم زیزش باز می شه البته همه اطلاعات اکانتتو می خواد ولی ممکنه بتونی در قسمت detail discroption بنویسی چی شده
در مورد نامه والا من اصلا وقت ندارم برای هچین کاری یه چند ماهی سرم خیلی خیلی شلوغه برو تو بخش انگلیسی فروم ببین کسی هست کمکت بکنه؟

manuch
18-02-2013, 16:25
توصیه می کنم 32 روز دندان روی جگر بگذارید و بعد دوباره امتحان کنید ضمن اینکه بهتره از همان دستگاهی که آخرین بار وارد شده اید، یکبار دیگر هم امتحان کنید.

FAR_FA
18-02-2013, 19:05
2- ببینید از راه فراموشی پسورد می تونید اقدام کنید. در این صورت اگر میل دوم به یاهوداده باشید شاید بشه به یاهوبگید به میل دومتون یه میل برنه و از اون ظریق مشکل حل شه.

ممنون از راهنماييتون . متاسفانه باز رفت تا 12 ساعت ديگه .
من ميل دوم نداده بودم ولي ميتونم از ميل يكنفر ديگه اين موضوع رو به ياهو اطلاع بدم ؟ ممنون

m.beh
18-02-2013, 20:39
من ميل دوم نداده بودم ولي ميتونم از ميل يكنفر ديگه اين موضوع رو به ياهو اطلاع بدم ؟ ممنون

شاید منظور منو متوجه نشده باشید. میل دوم که به یاهو می دید. وقتی که پسوردو فراموش می کنید. میگه دو راه داره 1- سوالا رو جواب بدید 2- ب میل دومت یه میل میزنه از اون طریق پسورد آپدیت می شه. وقتی میل دوم بهش ندادی نمی تونی از این آپشن استفاده کنی. نمی دونم منظورت از میل دیگری چیه. اما اگه بخوای به یاهو یه میل بدی که ایمیل من اینجوری شده بله می تونی از هر میلی این کار رو بکنی.

manuch
19-02-2013, 00:56

خوب خودت یه ایمیل درست و مستقیم باهاش حرف بزن!

Setareh 2006
19-02-2013, 02:33
سلام به ترتیب اینا رو تو همون آدرس انتخاب کن
yahoo account
password and sign in
unable to sign in
اونوقت زیرش یه علامت نا مه میاد که نوشته
Email a support agent
انتخاب کن و یه فرم زیزش باز می شه البته همه اطلاعات اکانتتو می خواد ولی ممکنه بتونی در قسمت detail discroption بنویسی چی شده
در مورد نامه والا من اصلا وقت ندارم برای هچین کاری یه چند ماهی سرم خیلی خیلی شلوغه برو تو بخش انگلیسی فروم ببین کسی هست کمکت بکنه؟

من بعد از ارسال پست قبلیم ، هر چی منتظر شدم پاسخی از شما نگرفتم ، رفتم یکبار دیگه به همین لینکی که شما لطف کرده بودی و گزینه ی دیگه رو یعنی همین unable to sign in که شما بهش اشاره کردی رو انتخاب کردم وقتی گزینه ی ایمیل رو در انتهای صفحه دیدم خیلی خوشحال شدم و با انگلیسی دست و پا شکسته ای براشون مشکلم رو نوشتم ، آدرس جی میلم رو هم دادم تا به اون نشانی بهم پاسخ بدن ولی هنوز هیچ پاسخی ازشون دریافت نکردم . باز هم دوباره مشکلم رو براشون می نویسم و می فرستم تا بلکه شاید ترتیب اثر بدن .

m.beh
20-02-2013, 00:25
من بعد از ارسال پست قبلیم ، هر چی منتظر شدم پاسخی از شما نگرفتم ، رفتم یکبار دیگه به همین لینکی که شما لطف کرده بودی و گزینه ی دیگه رو یعنی همین unable to sign in که شما بهش اشاره کردی رو انتخاب کردم وقتی گزینه ی ایمیل رو در انتهای صفحه دیدم خیلی خوشحال شدم و با انگلیسی دست و پا شکسته ای براشون مشکلم رو نوشتم ، آدرس جی میلم رو هم دادم تا به اون نشانی بهم پاسخ بدن ولی هنوز هیچ پاسخی ازشون دریافت نکردم . باز هم دوباره مشکلم رو براشون می نویسم و می فرستم تا بلکه شاید ترتیب اثر بدن .

امیدوارم جواب بگیری یا راهی پیدا شه:n16:

Setareh 2006
21-02-2013, 04:44
دوستان به کمک یاهو مشکلم برطرف شد .

از کمک و توجه شما هم خیلی خیلی ممنونم

vivabarca
21-02-2013, 14:35

میشه بگید دقیقا چیکار کردید چون منم سوال امنیتی رو فراموش کردم و نه یاهو نه مسنجر نمیتونم لاگین بشم

m.beh
21-02-2013, 18:40
میشه بگید دقیقا چیکار کردید چون منم سوال امنیتی رو فراموش کردم و نه یاهو نه مسنجر نمیتونم لاگین بشم

سلام
به نظر می رسه با توجه به گفته ایشون با یاهو مکاتبه کردند البته اگ خودشون بیاند دقیق توضیح بدند ممنون می شیم اما این دوتا پست رو بخون احتمالا از همین راه اقدام کردند:

در ضمن اگر قبل از سوال پرسیدن راههای قبل و امتحان کنید و بگید چه کارهایی کردید و نکردید بهتر می شه راهنماییتون کرد.

vivabarca
21-02-2013, 21:37
سلام
درسته، منم از طریق همین لینکی که خود شما دادید مکاتبه کردم و سه ساعت نشده جواب دادن!
در واقع باید یک جیمل رو به عنوان آلترنیت ایمیل بهش بدید بعد موقع لاگین علاوه بر سوال امنیتی، یه گزینه اضافه میشه که باید یه کد امنیتی رو وارد کنید ولی کد رو نشون نمیده بلکه به اون جیمیل میفرسته و باید از تو جیمیل کپی پیست کنید تا ایمیل باز بشه.
.....
دقت کنید آلترنیت ایمیل نباید از یاهو باشه. من بار اول که مکاتبه کردم ایمیل خودشون بود که در پاسخ گفتن باید یاهو نباشه.

manuch
21-02-2013, 23:55

God bless you !
خدا رو شکر!

HHB
22-02-2013, 11:46
دوستان چطور میشه بعد از وارد کرد یوزر و پسور مستقیما inbax باز بشه؟

m.beh
22-02-2013, 12:28

منظورتونو درست نفهمیدم کجا یوزرو پس وارد می کنید اما اینو می تون بگمک

شما هنو با کلاسیک کار می کنید؟
آپدیت کنید به میل جدید که یکراست می ره تو اینباکس

manuch
22-02-2013, 13:01

login.yahoo.com
mail.yahoo.com
راه سوم اینه که (فقط روی کامپیوترخصوصی خودت) رمز رو بدی مرورگر ذخیره کنه و دیگه لازم نباشه هر دفعه وارد کنی. حالا وقتی وارد اینباکس شدی، آدرس اون رو به عنوان home page و یا favorites ذخیره کنی
و راههای دیگه .... .

hhhh_1360
22-02-2013, 22:55
سلام به دوستان عزیز یک هفته هست هر چی دوستان برای من ایمیل میفرستند هیچی برای من نمیاد inbox , spam خالی هست دوستان برای من درست ایمیل میفرستند می کنند مشکل از ایمیل یاهو من هست چیکار کنم

m.beh
22-02-2013, 23:29
سلام به دوستان عزیز یک هفته هست هر چی دوستان برای من ایمیل میفرستند هیچی برای من نمیاد inbox , spam خالی هست دوستان برای من درست ایمیل میفرستند می کنند مشکل از ایمیل یاهو من هست چیکار کنم

سلام
بله درست می گید یاهو یه ذره قاطی کرده همین چند وثت پیش یه میلی که جوابش مهم بودو به یه نفر زدم بعد 3 روز جواب نداد (کسی که در جا جوای می داد) دوباره میل زدم جواب نداد همین طوری اسپمو دیدم دیدم جواب داده تازه گفته من که همون موقع بهت گفتم معمولا یاهو نباید میل افرادی که توی کانتکت خات ذخیره اند را اسپم کنه که برای من رو اسپم کرده بود. پس این مشکل مال یاهو است به احتمال زیاد و حل خواهد شد.

منتها پیشنهادی که دارم اینه:
می ری تو بخش اسپم ها
میل های دوستات رو انتخاب می کنی
روی گزینه :
not spam
کلیک می کنی. اینطوری یا هو آموزش می بینه که اونا اسپم نیستند. در ضمن آدرس دوستات رو توی کانتکت هات وارد کن
موفق باشی

manuch
23-02-2013, 00:42

یه ایمیل براشون بفرست بگو همون رو بهت جواب بدن ببین اون وقت چی میشه؟
اگر جوابش نرسید، بگو تا ادامه بدیم.

MOJEBI
24-02-2013, 04:33
با سلام
چند وقته نمیتونم وارد ایمیل یاهوم بشم
نمیدونم چی شده ظاهرا آی پیم عوض شده برای ورود به ایمیلم علاوه بر پسورد که میزنم میره یه قسمت که یه سئوال امنیتی میکنه متاسفانه من این ایمیلو چند سال پیش باز کردم و اصلا یادم نیست چی زدم تو جوابش
ایمیل برای مواقع اضطراری هم براش تعریف نکردم که ایمیل برای تائید بفرسته به اون و فقط الان جواب همین سئوالو میخواد !
کدوم از دوستان یا اساتید میتونند به من کمک کنند چون این ایمیلو چند ساله دارم و کلی از افراد از این طریق فقط با من در ارتباطند و برام خیلی مهمه
ضمنا کاملا پسورد ایمیلم یادم هست و هیچ شکی ندارم که تغییری نکرده
لطفا در صورت امکان راهنمائی بفرمائید چکار میشه کرد؟
با سپاس

Setareh 2006
24-02-2013, 09:51
سلام
درسته، منم از طریق همین لینکی که خود شما دادید مکاتبه کردم و سه ساعت نشده جواب دادن!
در واقع باید یک جیمل رو به عنوان آلترنیت ایمیل بهش بدید بعد موقع لاگین علاوه بر سوال امنیتی، یه گزینه اضافه میشه که باید یه کد امنیتی رو وارد کنید ولی کد رو نشون نمیده بلکه به اون جیمیل میفرسته و باید از تو جیمیل کپی پیست کنید تا ایمیل باز بشه.
.....
دقت کنید آلترنیت ایمیل نباید از یاهو باشه. من بار اول که مکاتبه کردم ایمیل خودشون بود که در پاسخ گفتن باید یاهو نباشه.

برای من هم تقریبا به همین روال بود فقط برای من عجیب بود که با وجودی که به من گفتند کد فرستاده شده رو باید وارد کنم اما در عمل کدی برام فرستاده نشد و من تنها با استفاده از ایمیل دوم موفق شدم وارد اکانت یاهوم بشم

در ضمن بار اول درست متوجه مشکلم نشدن و گفتند که احتمالا ایمیل compromised شده , باید به پرسش امنیتی پاسخ بدم . من هم دوباره تماس گرفتم و توشیح دادم که چظوری شده بعد متوجه شدند

با سلام
چند وقته نمیتونم وارد ایمیل یاهوم بشم
نمیدونم چی شده ظاهرا آی پیم عوض شده برای ورود به ایمیلم علاوه بر پسورد که میزنم میره یه قسمت که یه سئوال امنیتی میکنه متاسفانه من این ایمیلو چند سال پیش باز کردم و اصلا یادم نیست چی زدم تو جوابش
ایمیل برای مواقع اضطراری هم براش تعریف نکردم که ایمیل برای تائید بفرسته به اون و فقط الان جواب همین سئوالو میخواد !
کدوم از دوستان یا اساتید میتونند به من کمک کنند چون این ایمیلو چند ساله دارم و کلی از افراد از این طریق فقط با من در ارتباطند و برام خیلی مهمه
ضمنا کاملا پسورد ایمیلم یادم هست و هیچ شکی ندارم که تغییری نکرده
لطفا در صورت امکان راهنمائی بفرمائید چکار میشه کرد؟
با سپاس

سلام دوست عزیز
هیچ نگران نباش من هم دقیقا همین مشکل رو داشتم و مثل شما پسوردم هم داشتم .
شما برو به این آدرس :

بعد از انتخاب گزینه ی ایمیل و ورژن ایمیلو گزینه ی Password and sign in ، گزینه ی unable to sign in رو که انتخاب کن بعد در انتهای همین صفحه ، لینک Email A Support Agent مربوط به تماس از طریق ایمیل رو کلیک کن و بعد از پر کردن فرم و ارسال آن منظر باش تا به آدرسی که براشون برای برقراری تماس دادی جواب بدن .

ظاهرا کدی هم برات ارسال میشه که باید ازش استفاده کنی

یک ایمیل برات میاد که ایمیل دوم باید تائید بشه و بعدش هم موقعی که خواستی لاگ این کنی یک پیام میاد که باید پسوردت رو ریست کنی .

SAM_FISHER_HQ
25-02-2013, 21:50
دوتا سوال دارم.

1: چجوری من میتونم برای میلم یه میل پشتیبان بگیرم؟ من یه میل یاهو دارم میخوام ولی پشتیبان ندارم. چجوری میتونم درخواست میل پشتیبان بدم که وقتی پسوردم رو فراموش کردم از اون میل دوم استفاده کنم؟

2: چجوری میشه پسورد میل یاهو رو عوض کرد؟ من هر چی میلم رو چک میکنم قسمتی برای تغییر رمز میل وجود نداره !

manuch
25-02-2013, 23:36
دوتا سوال دارم.

1: چجوری من میتونم برای میلم یه میل پشتیبان بگیرم؟ من یه میل یاهو دارم میخوام ولی پشتیبان ندارم. چجوری میتونم درخواست میل پشتیبان بدم که وقتی پسوردم رو فراموش کردم از اون میل دوم استفاده کنم؟

2: چجوری میشه پسورد میل یاهو رو عوض کرد؟ من هر چی میلم رو چک میکنم قسمتی برای تغییر رمز میل وجود نداره !

یا دقیقتر بگم :

m.beh
26-02-2013, 00:39
دوتا سوال دارم.

دوستمون در بالا درست اشاره کرده البته برای میل جدید می تونید روی عکستون در بالای صفحه میل برید همون جا که زده
hi name
جای نیم اسم شماست.
کلیلک کنید از منو ظاهر شده
account info
انتخاب کنید و به تر تیب دز
sign in security
change your password
می تونید پستون عوض کنید
و در
update pasword reset info
هم سوال امنیتیو عوش کنید هم میل پشتیبان بزارید
شاد یاشید

tornado.air
27-02-2013, 13:06
سلام به کاربران و مدیران سایت
دوستان من به یه مشکلی برخوردم با آیدی یاهوم، ممنون میشم اگه کسی کمکی میتونه به من بکنه
من از پریشب هرکاری کردم نتونستم دیگه وارد آیدیم بشم حتی از سایت یاهو
همه اینفوشم دارم رفتم ریست پسورد بدم به من اجازه نداد و گفت نمیتونی Reset Online بدی
کسی نمیدونه باید چی کار کنم؟! آیدی ای بود که 3سال داشتمش

بازم ممنون میشم جوابمو بدید

manuch
27-02-2013, 16:55
دوستان من به یه مشکلی برخوردم با آیدی یاهوم، ممنون میشم اگه کسی کمکی میتونه به من بکنه
همه اینفوشم دارم رفتم ریست پسورد بدم به من اجازه نداد و گفت نمیتونی Reset Online بدی

تا حالا نشنیده ام. میشه بیشتر توضیح بدی یا مثل کس بذاری؟

m.beh
27-02-2013, 20:29

لطفا پیغامی رو که یا هم می ده کامل بذار

tornado.air
28-02-2013, 01:20
بفرمایید اینم عکس

manuch
28-02-2013, 01:29
بفرمایید اینم عکس

شما ظاهرا از alias یا اسم مستعار استفاده کرده اید. باید ایمیل خود را به طور دقیق وارد کنید.

FAR_FA
01-03-2013, 00:07

یک ایمیل برات میاد که ایمیل دوم باید تائید بشه و بعدش هم موقعی که خواستی لاگ این کنی یک پیام میاد که باید پسوردت رو ریست کنی .

ممنون از راهنمايي شما . اين كد واسه من هم اومد ، كجا بايد ازش استفاده كنم ؟

fs_asadi
01-03-2013, 07:02
برای من هم تقریبا به همین روال بود فقط برای من عجیب بود که با وجودی که به من گفتند کد فرستاده شده رو باید وارد کنم اما در عمل کدی برام فرستاده نشد و من تنها با استفاده از ایمیل دوم موفق شدم وارد اکانت یاهوم بشم

در ضمن بار اول درست متوجه مشکلم نشدن و گفتند که احتمالا ایمیل compromised شده , باید به پرسش امنیتی پاسخ بدم . من هم دوباره تماس گرفتم و توشیح دادم که چظوری شده بعد متوجه شدند

سلام دوست عزیز
هیچ نگران نباش من هم دقیقا همین مشکل رو داشتم و مثل شما پسوردم هم داشتم .
شما برو به این آدرس :

بعد از انتخاب گزینه ی ایمیل و ورژن ایمیلو گزینه ی Password and sign in ، گزینه ی unable to sign in رو که انتخاب کن بعد در انتهای همین صفحه ، لینک Email A Support Agent مربوط به تماس از طریق ایمیل رو کلیک کن و بعد از پر کردن فرم و ارسال آن منظر باش تا به آدرسی که براشون برای برقراری تماس دادی جواب بدن .

سلام من هم همین مشکل رو دارم و سوال امنیتی ازم می پرسه. فقط می خواستم اگر امکانش هست بیشتر توضیح بدین. مثلا در قسمت شرح مختصر (detailed description) خب من زبانم چندان تعریفی نداره می شه کمک کنین که چی باید بنویسم؟ در قسمت zip/postal code چی باید بوشت؟ و نیز قسمت do you have access to the alternate email address چه باید نوشت؟ قسمت سکیوریتی کواسشن (سوالات امنیتی 1و2) که یادمون هم نیست!! چه باید کرد؟و نهایتا کدی که می فرستن رو کجا باید وارد کرد؟ ایمیلم برام خیلی مهمه لطفا یک نفر کامل توضیح بده پیشاپیش ممنون از کمکتون

m.beh
01-03-2013, 09:35
سلام من هم همین مشکل رو دارم و سوال امنیتی ازم می پرسه. فقط می خواستم اگر امکانش هست بیشتر توضیح بدین. مثلا در قسمت شرح مختصر (detailed description) خب من زبانم چندان تعریفی نداره می شه کمک کنین که چی باید بنویسم؟ در قسمت zip/postal code چی باید بوشت؟ و نیز قسمت do you have access to the alternate email address چه باید نوشت؟ قسمت سکیوریتی کواسشن (سوالات امنیتی 1و2) که یادمون هم نیست!! چه باید کرد؟و نهایتا کدی که می فرستن رو کجا باید وارد کرد؟ ایمیلم برام خیلی مهمه لطفا یک نفر کامل توضیح بده پیشاپیش ممنون از کمکتون

شما یه متن اینگلیسی بنویس که من پسوردمو یادمه اما سکیوریتی رو نه هر قسمتیو تونستی پر کن بقیه رو نه بفرست

Iceboy_LOVE
01-03-2013, 10:57
سلام دوستان

من نمیتونم ایمیل به کسی بفرستم
پسوردم هم همین الان عوض کردم اما نشد... این عکس رو میده : تو رو خدا راهنمایی بفرمائید

m.beh
01-03-2013, 12:00
سلام دوستان

من نمیتونم ایمیل به کسی بفرستم
پسوردم هم همین الان عوض کردم اما نشد... این عکس رو میده : تو رو خدا راهنمایی بفرمائید

اولا یه چند وقت دیگه دوباره امتحان کن درست می شه مال من که به فاصله چند دقه بعد ار این پیغام میلمو فرستاد
دوما guidelines رو کلیک کردی چی شد؟ لینکشو بزار مام ببینیم
سوما همون چند روز صبر کردی نشد و گایدلاینر هم جواب نداد بیا اینجا بگو دوباره ببینیم چی می شه

fs_asadi
01-03-2013, 14:58
شما یه متن اینگلیسی بنویس که من پسوردمو یادمه اما سکیوریتی رو نه هر قسمتیو تونستی پر کن بقیه رو نه بفرست

ممنون دوست عزیز ولی خب گفتم که انگلیسیم خوب نیست!:n03: متن رو اگه کسی اینجا لطف کنه بزاره ممنون میشم. قسمت ها ستاره دارن باید حتما پر بشن اگه کسی آموزش کاملشو بزاره واقعا ممنون میشم. این مشکل اخیراً برای خیلی ها اتفاق افتاده سرچ هایی که داشتم کسی توضیح درستی نداده اگه اینجا یکی لطف کنه کامل (ترجیحا با عکس) توضیح بده و متن انگلیسیه همین مطلبی که دوست عزیز گفتن رو بزاره کمک بزرگی به خیلی از دوستان می کنه. باز هم ممنون.

رویا123
04-03-2013, 13:05
سلام دوستان. من تازه عضو اینجا شدم. به خاطر مشکلی که داشتم و تو گوگل دنبال راه حلی برای حل مشکلم بودم با اینجا آشنا شدم. لطفا کمک کنید و جواب سوالمو بدید.
من چند روز پیش از فیلتر شکن استفاده کردم و کلا اینترنتم به هم ریخت. هیچ کدوم از مرورگرها کار نمی کرد و نمی تونستم وارد هیچ سایتی بشم تا این که با راهنمایی هایی که از پیشتیبانی ای دی اس ال کردم تونستم بالاخره فقط مرورگر فایرفوکس رو درست کنم. اما بقیه همچنان خرابه. و مهم تر از همه این که یاهو مسنجرم هم باز نمیشه. لطفا راهنمایی کنید که چطوری باید مشکلمو حل کنم؟؟

manuch
04-03-2013, 18:48
سلام دوستان. من تازه عضو اینجا شدم. به خاطر مشکلی که داشتم و تو گوگل دنبال راه حلی برای حل مشکلم بودم با اینجا آشنا شدم. لطفا کمک کنید و جواب سوالمو بدید.
من چند روز پیش از فیلتر شکن استفاده کردم و کلا اینترنتم به هم ریخت. هیچ کدوم از مرورگرها کار نمی کرد و نمی تونستم وارد هیچ سایتی بشم تا این که با راهنمایی هایی که از پیشتیبانی ای دی اس ال کردم تونستم بالاخره فقط مرورگر فایرفوکس رو درست کنم. اما بقیه همچنان خرابه. و مهم تر از همه این که یاهو مسنجرم هم باز نمیشه. لطفا راهنمایی کنید که چطوری باید مشکلمو حل کنم؟؟

سلام
بقیه هم همون طوری مثل فایر فاکس باز میشه.
بهتره بیشتر توضیح بدی
احتمالا اینترنت اکسپلورر این مسیر باید طی بشه:
menu>tools>option>connection>lan settings
تیک گزینه آخر رو بردار

رویا123
05-03-2013, 02:41
سلام
بهتره بیشتر توضیح بدی
تیک گزینه آخر رو بردار
خب این کارو کردم مشکل اینترنت اکسپلوررم حل شد. الان مشکل اصلیم اینه که یاهو مسنجرم باز نمیشه. من میخوام اون مشکل هم حل شه. امشب با فیلتر شکن فقط می تونستم بازش کنم ولی دم به ثانیه دیس می شدم. چی کار کنم که دیگه بدون فیلتر شکن باز شه. چون همین فیلتر شکن حس می کنم کلا میزنه همه چیمو به هم می ریزه. دیگه نمیخوام استفاده کنم. ولی مشکل یاهو مسنجرم چطوری حل میشه. چی کار کنم که باز شه؟؟؟؟

رویا123
05-03-2013, 02:42
سلام
بهتره بیشتر توضیح بدی
تیک گزینه آخر رو بردار
در ضمن پایین صفحه گزینه ای واسه تشکر ندیدم. پس اینجا تشکر می کنم ازتون. از مدیران محترم سایت به خاطر اسپم معذرت میخوام.

manuch
05-03-2013, 11:44
خب این کارو کردم مشکل اینترنت اکسپلوررم حل شد. الان مشکل اصلیم اینه که یاهو مسنجرم باز نمیشه. من میخوام اون مشکل هم حل شه. امشب با فیلتر شکن فقط می تونستم بازش کنم ولی دم به ثانیه دیس می شدم. چی کار کنم که دیگه بدون فیلتر شکن باز شه. چون همین فیلتر شکن حس می کنم کلا میزنه همه چیمو به هم می ریزه. دیگه نمیخوام استفاده کنم. ولی مشکل یاهو مسنجرم چطوری حل میشه. چی کار کنم که باز شه؟؟؟؟

shift + ctrl + P
تا وارد تنظیمات یاهو مسنجر بشید و گزینه پنجم رو بزنید در سمت چپ و در صفحه سمت راست هم گزینه اول تیک داشته باشه
فیلتــر شــکن مسیر دسترسی برنامه ها رو عوض می کنه و بععضیهاشون مثل نسخه های قدیمی اولترا سورف هم یادشون میره این تنظیمات رو برگردونند و وقتی فیلــتر شکن نیست، برنامه بر اساس تنظیماتش همون مسیر قبلی رو می خواد طی کنه که الان دیگه فعال نیست و شما باید دستی تنظیم کنید.
ضمنا دکمه تشکر همین پایین سمت راست باکس وجود داره. من برای تشکر جواب نمی دم! ببخشید! بارها و بارها بدون کمترین چشمداشت افرادی دست من رو گرفته اند که .............

رویا123
05-03-2013, 19:43
shift + ctrl + P
تا وارد تنظیمات یاهو مسنجر بشید و گزینه پنجم رو بزنید در سمت چپ و در صفحه سمت راست هم گزینه اول تیک داشته باشه
فیلتــر شــکن مسیر دسترسی برنامه ها رو عوض می کنه و بععضیهاشون مثل نسخه های قدیمی اولترا سورف هم یادشون میره این تنظیمات رو برگردونند و وقتی فیلــتر شکن نیست، برنامه بر اساس تنظیماتش همون مسیر قبلی رو می خواد طی کنه که الان دیگه فعال نیست و شما باید دستی تنظیم کنید.
ضمنا دکمه تشکر همین پایین سمت راست باکس وجود داره. من برای تشکر جواب نمی دم! ببخشید! بارها و بارها بدون کمترین چشمداشت افرادی دست من رو گرفته اند که .............
متشکرم از پاسختون. من این کاری که گفتید رو انجام دادم. ولی همون گزینه بالایی خودش تیک داشت. با این وجود هم شما میگید که درست میشه مشکل آن شدنم؟؟ حالا خودم هم امتحان می کنم اگه مشکل داشتم باز مطرح می کنم.

manuch
05-03-2013, 20:04
متشکرم از پاسختون. من این کاری که گفتید رو انجام دادم. ولی همون گزینه بالایی خودش تیک داشت. با این وجود هم شما میگید که درست میشه مشکل آن شدنم؟؟ حالا خودم هم امتحان می کنم اگه مشکل داشتم باز مطرح می کنم.

خواهش میکنم
نکنه حسابتون رو به فیس بوک متصل کرده اید؟ از طریق گزینه چهارم توی همون صفحه تنظیمات؟

رویا123
05-03-2013, 23:41
خواهش میکنم
نکنه حسابتون رو به فیس بوک متصل کرده اید؟ از طریق گزینه چهارم توی همون صفحه تنظیمات؟
اینی که گفتید رو من زیاد متوجه نشدم. ولی خب یکی از آیدی هام که باز نمیشه همونی هست که وقتی فیس بوک می خواستم بسازم وارد کردم. ولی خب وقتی هم مشکل داشتم اون یکی هم باز نمیشدا. حالا نمی دونم. من که کاری نکردم. :23: ولی فکر کنم مشکلم حل شد. امشب با فیلترشکن آن شدم. بعد اون کاری که گفتید و کردم. بعدش فیلترشکنو آف کردم. ولی قطع نشدم. امیدوارم که موقع آن شدن هم دیگه مشکلم حل شده باشه.
بازم ازتون سپاسگذارم.

manuch
06-03-2013, 17:31
اینی که گفتید رو من زیاد متوجه نشدم. ولی خب یکی از آیدی هام که باز نمیشه همونی هست که وقتی فیس بوک می خواستم بسازم وارد کردم. ولی خب وقتی هم مشکل داشتم اون یکی هم باز نمیشدا. حالا نمی دونم. من که کاری نکردم. :23: ولی فکر کنم مشکلم حل شد. امشب با فیلترشکن آن شدم. بعد اون کاری که گفتید و کردم. بعدش فیلترشکنو آف کردم. ولی قطع نشدم. امیدوارم که موقع آن شدن هم دیگه مشکلم حل شده باشه.
بازم ازتون سپاسگذارم.

connected networks منظورمه. از اینجا به حساب فیسبوک و توئیتر می تونید متصل بشید که هر دو شکر خداوندگار بزرگ، فیــلتر تشریف دارند! بنابراین شما هم باید فیلـتـر شکن داشته باشید. از همونجا هم می تونید این اتصال رو قط کنید. موفق باشید.

رویا123
06-03-2013, 22:12
connected networks منظورمه. از اینجا به حساب فیسبوک و توئیتر می تونید متصل بشید که هر دو شکر خداوندگار بزرگ، فیــلتر تشریف دارند! بنابراین شما هم باید فیلـتـر شکن داشته باشید. از همونجا هم می تونید این اتصال رو قط کنید. موفق باشید.
شرمنده من اینقدر سوال می پرسما. ولی بازم که ایمیلم باز نمیشه. با این کارم مشکل آن شدنم حل نشده. هنوزم باید با فیلتر شکن بازش کنم که. :n14:

manuch
06-03-2013, 23:00
شرمنده من اینقدر سوال می پرسما. ولی بازم که ایمیلم باز نمیشه. با این کارم مشکل آن شدنم حل نشده. هنوزم باید با فیلتر شکن بازش کنم که. :n14:

superhidenid@yahoo.com
یه وقت مناسب ( نه الان نصف شبی!) چت کن

mohammad_tuzlu
08-03-2013, 15:19
سلام و خسته نباشید.ببخشید من یه مشکل تو دانلود محتویات ایمیلم دارم.یعنی وقتی یه فیلم به عنوان مثال 2 یا 3 مگی رو از یه سایت میخوام دانلود میکنم تو عرض 1 دقیقه ای دانلود میشه اما تو یاهو میل همون حجم 2 یا 3 مگی رو حدود 10 دقیقه طول میکشه دانلود کنم.اگه میشه کمک کنید چون بدجوری تو حجم بالا گیر میکنم....:n27:

bmi512
08-03-2013, 15:22
با عرض سلام به همه اساتید محترم
یک مشکل در مرورگر من پیش آمده که در متن و تصویر زیر توضیح داده ام .(امیدوارم در حل این مشکل کمک و راهنمایی کنید)
مشکل در مرورگر فایر فاکس است که وقتی میخواهیم ایمیل یاهو را به آدرس mail.yahoo.com باز کنیم مانند تصویر زیر باز میکند و فقط html لود میکند.هم چنین در باز کردن صفحه فیس ـــوک نیز این مشکل به وجود می آید .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
با کلیک بر روی تصاویر میتوانید ببنید .چند باز ویندوز نیز عوض کردیم ولی هم چنان این مشکل است .از مروگر دیگری نیز استفاده شده بعضی ها این طور باز میکنند.
منتظر کمک شما عزیزان هستیم.

sm6m10
08-03-2013, 15:58
نمیتونم وارد میلم بشم هیچی هم یادم نیست؟:n29:

manuch
08-03-2013, 16:30
سلام و خسته نباشید.ببخشید من یه مشکل تو دانلود محتویات ایمیلم دارم.یعنی وقتی یه فیلم به عنوان مثال 2 یا 3 مگی رو از یه سایت میخوام دانلود میکنم تو عرض 1 دقیقه ای دانلود میشه اما تو یاهو میل همون حجم 2 یا 3 مگی رو حدود 10 دقیقه طول میکشه دانلود کنم.اگه میشه کمک کنید چون بدجوری تو حجم بالا گیر میکنم....:n27:

خیلی مهم نیست. اصولا برای همین خاطر بود که سایت های اشتراک فایل به وجود آمدند چون این سایتها اصولا برای همین کار ساخته شده اند. تقریبا نمی شه کاری کرد ولی شما می تونید کمی سرعت رو بالا ببرید با استفاده از برنامه های دانلود منیجر . البته نه خیلی .
از فیلــتر شکــن و ------ هم استفاده نکنید و در طول مدت از برنامه های اینترنتی استفاده نکنید بهتره.

manuch
08-03-2013, 16:37
با عرض سلام به همه اساتید محترم
یک مشکل در مرورگر من پیش آمده که در متن و تصویر زیر توضیح داده ام .(امیدوارم در حل این مشکل کمک و راهنمایی کنید)
مشکل در مرورگر فایر فاکس است که وقتی میخواهیم ایمیل یاهو را به آدرس mail.yahoo.com باز کنیم مانند تصویر زیر باز میکند و فقط html لود میکند.هم چنین در باز کردن صفحه فیس ـــوک نیز این مشکل به وجود می آید .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
با کلیک بر روی تصاویر میتوانید ببنید .چند باز ویندوز نیز عوض کردیم ولی هم چنان این مشکل است .از مروگر دیگری نیز استفاده شده بعضی ها این طور باز میکنند.
منتظر کمک شما عزیزان هستیم.

شما لطف کن و عکس رو همینجا بگذار ، نه این که یه متنی بگذاری که خودش در واقع لینکی باشه به یه چیز! دیگه. بعد ما در ختمت هستیم!

manuch
08-03-2013, 16:38

پس بهتره فراموشش کنی چون کسی نمی تونه کاری بکنه. شاید یک هــکــری چیزی برات رمزگشایی کرد. من سراغ ندارم.

m.beh
08-03-2013, 19:24

میل دوم نداری؟ په چجور تاحالا وارد می شدی؟

shaaady
12-03-2013, 10:24
سلام. من تا همین الان آنلاین بودم اما یک بار که از ایمیل یاهوم اومدم بیرون و باز خواستم وارد شم این پیغامو میده :Confirm Your Identity: Receive Verification CodeYou are logging in from a device we don't recognize. Learn why ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])For your account safety, please choose either a listed phone number (carrier charges may apply) or email address below to receive a verification code. Learn more ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
منم سوالهای امنیتیمو یادم رفته. ایمیل قبلی هم ندادم به یاهوم. چکار کنم؟؟؟؟؟

manuch
12-03-2013, 11:14
سلام. من تا همین الان آنلاین بودم اما یک بار که از ایمیل یاهوم اومدم بیرون و باز خواستم وارد شم این پیغامو میده :Confirm Your Identity: Receive Verification CodeYou are logging in from a device we don't recognize. Learn why ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])For your account safety, please choose either a listed phone number (carrier charges may apply) or email address below to receive a verification code. Learn more ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
منم سوالهای امنیتیمو یادم رفته. ایمیل قبلی هم ندادم به یاهوم. چکار کنم؟؟؟؟؟

سعی کن از همون کامپیوتر و مرورگری که آخرین بار وارد شدی تست کنی ببینی می تونی وارد بشی یا نه؟
ضمنا اگر هارد دوم یا فلش یا اکسترنال و دنگ و فنگی وصل بوده یا نبوده هم همون طوری باشه.

shaaady
12-03-2013, 11:22
این کارو هم انجام دادم اما نشد.چکار کنم؟؟؟؟؟؟ :((

shaaady
12-03-2013, 11:23
سعی کن از همون کامپیوتر و مرورگری که آخرین بار وارد شدی تست کنی ببینی می تونی وارد بشی یا نه؟
ضمنا اگر هارد دوم یا فلش یا اکسترنال و دنگ و فنگی وصل بوده یا نبوده هم همون طوری باشه.

manuch
12-03-2013, 12:51

m.beh
12-03-2013, 17:07

سلام

این جدیدا مشکل خیلیاست
از 10 صفه قبل بخونی خوبه مشکل setareh 2006 بوده که حل شد

yashgin128
13-03-2013, 09:48
سلام
همیشه گفتم نباید ادم به روز باشه هر روز هم به این حرفم بیشتر میرسم.
جریان اینه که ما یه بار که خواستیم وارد یاهو میلمون بشیم خود یاهو بهمون پیغام داد که اغا کجای کاری و بیا از نسخه جدید یاهو میل استفاده کن و از زندگی جدیدت لذت ببر و تا کی میخوای تو این زندگی و بعد از ظهرهای سگیش بمونی خلاصه ما هم که همیشه گول این و اون خوردیم ،گول یاهو نخورده بودیم که خوردیم.خلاصه الان هر کاری میکنم نمیتونم به حالت قبل سوییچ کنم.یعنی وارد میلم که میشم یه پیغام بهم میده مبنی بر بازگشت به حالت قبل منم اوکی مینکم ولی عملا هیچ اتفاقی نمی افته.
دوستان راهکار چیه؟

manuch
13-03-2013, 11:21
open opera
ctrl + F12
advanced
content
تیک این گزینه رو بردار
enable javascript
دوباره وارد یاهو شو و بهش بگو برگرده به همون میل کلاسیک
می تونی از فایرفاکس هم استفاده کنی
mennuu
tools
options
content
enable javascript
باز تیک این گزینه رو بردار
البته خود اینترنت اکسپلورر هم می تونه و هر مرورگر دیگه ای ولی اینها راحت تره

mojtaba2321
13-03-2013, 18:47
من وارد ایمیل یاهوم میشم
ولی نمیتونم هیچی تایپ کنم وقتی میخوام ایمیل بفرستم
مشکل از چیه؟

manuch
13-03-2013, 23:45
من وارد ایمیل یاهوم میشم
مشکل از چیه؟

گزینه اولی ویروسی شدنه
دیگه اینکه کیبورد جاهای دیگه یا با مرورگرهای دیگه کار می کنه؟
سوم آیا میشه متن رو جای دیگه تایپ کرد و اینجا کپی رو پیست کرد؟
من خودم تقریبا هرگز توی خود یاهو تایپ نمی کنم!

arian1987
14-03-2013, 11:55
سلام دوستان.من تو ياهو مسنجرم قسمت ياهو چت ندارم.ميشه كمكم كنيد با نبود ياهو چت چطور ميتونم چت كنم؟مشكل كجاست

manuch
14-03-2013, 19:08
سلام دوستان.من تو ياهو مسنجرم قسمت ياهو چت ندارم.ميشه كمكم كنيد با نبود ياهو چت چطور ميتونم چت كنم؟مشكل كجاست

مدیر جدید یاهو دستور داده حذفش کنند!
حدود 2 ماه پیش!
چت روم حذف شده ولی شما تمام امکانات خود چت رو دارید که!

m.beh
14-03-2013, 22:25
من وارد ایمیل یاهوم میشم
مشکل از چیه؟

سلام دوست من
شما با مرورگرهای دیگه امتحان کنید
رفرش کنید
به سرعت اینترنت نیز مربوطه برخی مواقع کامل لود نمی شه به خاطر سرعت اینترنت مشکلات پیش می آد
بر گردونید به یا هو کلاسیک اونطوری که توضیح داده شده در چند پست پیش ببینید درست می شه؟
در این مورد اکیدا توصیه می کنم حواستون باشه برای جاوا چی رو انتخاب می کنید یا نمی کنید که بعدا خواستید مرورگرتون به حالت عادی برگرده مشکل دار نشید
همینا فعلا امتحان کنید جواب بدیدی ببینیم چی می شه

اینجا که باید این سوالو پرسید برای خودش یا هو منجر تاپیک داره
آیا منظورتون این نبود که تو صفحه میل یاهوتون مسنجر فعال نیست؟

mili_k
14-03-2013, 23:33
سلام
همیشه گفتم نباید ادم به روز باشه هر روز هم به این حرفم بیشتر میرسم.
جریان اینه که ما یه بار که خواستیم وارد یاهو میلمون بشیم خود یاهو بهمون پیغام داد که اغا کجای کاری و بیا از نسخه جدید یاهو میل استفاده کن و از زندگی جدیدت لذت ببر و تا کی میخوای تو این زندگی و بعد از ظهرهای سگیش بمونی خلاصه ما هم که همیشه گول این و اون خوردیم ،گول یاهو نخورده بودیم که خوردیم.خلاصه الان هر کاری میکنم نمیتونم به حالت قبل سوییچ کنم.یعنی وارد میلم که میشم یه پیغام بهم میده مبنی بر بازگشت به حالت قبل منم اوکی مینکم ولی عملا هیچ اتفاقی نمی افته.
دوستان راهکار چیه؟

رزولوشن صفحه دسکتاپتو بذار رو 800*600 . با اینترنت اکسپلورر برو تو میلت . یه پیام میاد : دوست داری برگردی به یاهو میل کلاسیک ؟ . بگو آره ! یا احتمالا خودش اتوماتیک می شناسه که کامپیوترت قدیمیه که از اون رزولوشن استفاده میکنه خود به خود میری تو میل کلاسیک .

sajjad1973
17-03-2013, 08:02
لطف جواب فوری بدید

ایمیل های شما هم از کار افتاده؟ - من ایمیلم وقتی میرم توش همش تو حالت لود کردن میمونه و دائم لود میکنه ولی هیچی نمیاره-؟ من امروز قرار بود یه ایمیل مهم از استادم دریافت کنم - خیلی برام حیاتی هست ؟

چکارکنم؟

اگه مال شما ها اینطوری نیست یکی بگه لا اقل من بفهمم مشکل از طرف من هست ببینم چکار میشه کرد

noisymind
17-03-2013, 09:34
بله از برای چند نفر از دوستام هم همین اتفاق افتاده و صفحه دائما رفرش میشه! پارسال هم یک بار اینجوری شده بود.

FAR_FA
17-03-2013, 09:46
لطف جواب فوری بدید

ایمیل های شما هم از کار افتاده؟ - من ایمیلم وقتی میرم توش همش تو حالت لود کردن میمونه و دائم لود میکنه ولی هیچی نمیاره-؟ من امروز قرار بود یه ایمیل مهم از استادم دریافت کنم - خیلی برام حیاتی هست ؟

چکارکنم؟

اگه مال شما ها اینطوری نیست یکی بگه لا اقل من بفهمم مشکل از طرف من هست ببینم چکار میشه کرد

بله از برای چند نفر از دوستام هم همین اتفاق افتاده و صفحه دائما رفرش میشه! پارسال هم یک بار اینجوری شده بود.

واسه منم همينطوري شده ، بايد چكار كرد ؟ مشكل از ياهو هست يا از ويروسه ؟ روي هيچ گزينه اي كليك نكردم كه
هي ميخواد لود بشه . ممنون

noisymind
17-03-2013, 10:42
پارسال هم اینجوری شد و خودش درست شد بعد از یک روز. کسی دوست خارج از ایران که آنلاین باشه و الان اونجا تست کنه نداره؟

vivabarca
17-03-2013, 12:35
yahoo.com با فیل شکن باز میشه ولی بدون اون باز نمیشه ! :n01:

manuch
17-03-2013, 13:28
رزولوشن صفحه دسکتاپتو بذار رو 800*600 . با اینترنت اکسپلورر برو تو میلت . یه پیام میاد : دوست داری برگردی به یاهو میل کلاسیک ؟ . بگو آره ! یا احتمالا خودش اتوماتیک می شناسه که کامپیوترت قدیمیه که از اون رزولوشن استفاده میکنه خود به خود میری تو میل کلاسیک .

احتمالا از میل جدید استفاده می کنید. تبدیل کنید به میل کلاسیک
برای میل کلاسیک همچین اتفاقی نمی افته
برای اینکار بهتره از اوپرا یا فایر فاکس برید جاوا اسکریپت رو غیر فعال کنید
نیازی هم نیست از یاهو خارج بشید
بعد وقتی ازتون می پرسه گزینه برای همیشه برگرد به کلاسیک رو بزنید و خلاص

manuch
17-03-2013, 13:29
yahoo.com با فیل شکن باز میشه ولی بدون اون باز نمیشه ! :n01:

menu
tools
internet options
connection
LAN settings
همه تیک ها رو بردارید

vivabarca
17-03-2013, 13:38
menu
tools
internet options
connection
LAN settings
همه تیک ها رو بردارید

تیک نداشتن هیچ وقت

manuch
17-03-2013, 13:43
تیک نداشتن هیچ وقت

مرورگر پیش فرضت!
تنظیمات اون این مشکل رو بوجود آورده
وقتی فیلـــتر شــکن رو بسته ای، به هر دلیلی، فیلــترشـکــن این تنظیمات رو به حالت اول برنگردونده

Vahid67
17-03-2013, 16:23
دوستان منم مشکل رفرش شدن مکرر رو پیدا کردم از دیشب اینجوری شده نمیتونم ایمیل چک کنم !!!! با قیلتر شکن هم امتحان کردم نشد ....

milad_takjoo
17-03-2013, 19:28
مشکل فک کنم همه گیره...واسه من هم هست....

alireza661299
17-03-2013, 19:52
سلام
منم این مشکل رفرش شدن سریع رو دارم
ولی ظاهرا این مشکل با فایرفاکس و کروم هست و من با اینترنت اکسپلورر تست کردم مشکلی نداره. شما هم تست کنید.

chevalier
17-03-2013, 21:01
سلام

من هم همین مشکل را فعلاً در تمام مرورگرهای ویندوزی دارم، اما وقتی با فایرفاکس اوبونتو کار میکنم این مشکل دیگه نیست

yasalex
17-03-2013, 21:08
میدونید جالبیش چیه؟من محل کارم با همین ISP و همین مرورگر مشکلی نداشتم الان اومدم خونه میبینم مشکل دارم.

FAR_FA
17-03-2013, 21:49
سلام
الآن كه ايميلم و چك كردم ديدم مشكل رفرش حل شده ، ديگه نيازي به نسخه كلاسيك نيست .

Facon_Archi
17-03-2013, 21:56
مگه هنوز میشه به نسخه کلاسیک برگردوند میل رو؟!!
این قابلیت رو مگه نبسته بود یاهوو؟
چجوری میشه برگشت به این حالت؟

atlas-m
17-03-2013, 22:09
خیالم راحت شد. پس مشکل همه گیره!!! :n01:

من فکر کردم فقط من این مشکلو دارم. اومد اینجا سوال کنم! :n18:

ali_12
17-03-2013, 22:13
حالا راه حلش چیه؟من توی فایرفاکس/کروم/اکسپلورر این مشکلو دارم...

lionf3
17-03-2013, 22:32
سلام دوستان منم همین مشکل رو داشتم یه 5 دقیقه ای هنگ کردم اما درست شد
حالا یه سوال دارم
یاهو از من شماره موبایل میخواد من هم وقتی میخوام وارد کنم میبینم بلــــــــه مشکل همیشگی
ایران تو لیست نیست که من انتخاب کنم و قبل اینکه شمارم رو وارد کنم کد+98 بیاد
دستی هم وارد میکنم نمیشه حالا چی کار کنم
شماره خواسته زشته ندم:n02:
اگه میشه یه راهنمایی کوچولو کنید

arkhoya
18-03-2013, 01:49
دوستان من یه مشکل با پسوردم دارم .توی یاهو مسنجر که پسورد ذخیره شده راحت وارد یاهو مسنجر می شم ولی وقتی می خوام با مرورگر وارد ایمیلم شوم میگه پسورد اشتباه است.متاسفانه سئوالات امنیتی رو هم یادم رفته.البته از توی مسنجر می تونم وارد صفحه ایمیلم بشم ولی نمی تونم به صفحه اکانتم برای تغییر پسورد بروم چون بازم تایید پسورد می خواد که اشتباه میگره.چرا چنین اتفاقی افتاده؟؟وچه می توانم بکنم؟؟

manuch
18-03-2013, 12:27
دوستان من یه مشکل با پسوردم دارم .توی یاهو مسنجر که پسورد ذخیره شده راحت وارد یاهو مسنجر می شم ولی وقتی می خوام با مرورگر وارد ایمیلم شوم میگه پسورد اشتباه است.متاسفانه سئوالات امنیتی رو هم یادم رفته.البته از توی مسنجر می تونم وارد صفحه ایمیلم بشم ولی نمی تونم به صفحه اکانتم برای تغییر پسورد بروم چون بازم تایید پسورد می خواد که اشتباه میگره.چرا چنین اتفاقی افتاده؟؟وچه می توانم بکنم؟؟

از برنامه هایی که پسوردهای یاهو مسنجر رو کش می رند و هــک می کنند می تونی برای به دست آوردن رمزی که در مسنجر استفاده می شه رمز رو به دست بیاری

manuch
18-03-2013, 12:29
مگه هنوز میشه به نسخه کلاسیک برگردوند میل رو؟!!
این قابلیت رو مگه نبسته بود یاهوو؟
چجوری میشه برگشت به این حالت؟

جاوا اسکریپت رو باید غیر فعال کنید
بهتره از فایرفاکس یا اپرا وارد ایمیل بشید، یر فعال کنید یاهو ایراد میگیره، بازگشت همیشگی به کلاسیک رو بزنیدد و بعد دوباره می تونید جاوا اسکریپت رو فعال کنید. نیازی هم به خروج از یاهو ندارید.

manuch
18-03-2013, 12:31
سلام دوستان منم همین مشکل رو داشتم یه 5 دقیقه ای هنگ کردم اما درست شد
حالا یه سوال دارم
یاهو از من شماره موبایل میخواد من هم وقتی میخوام وارد کنم میبینم بلــــــــه مشکل همیشگی
ایران تو لیست نیست که من انتخاب کنم و قبل اینکه شمارم رو وارد کنم کد+98 بیاد
دستی هم وارد میکنم نمیشه حالا چی کار کنم
شماره خواسته زشته ندم:n02:
اگه میشه یه راهنمایی کوچولو کنید

شماره تو بده من نازنینم!
سلام
شماره موبایل رو الان می خواد ولی ایران رو قبول نمی کنه اما اگر حساب یاهوی شما در مرض حمله باشه و شک به هـک شدن داشته باشه، اون وقت هر شماره ای بدی قبول می کنه و کد تایید می فرسته برات. حالا اگر خواستی حسابت رو هــک کن!

lionf3
18-03-2013, 14:18
شماره تو بده من نازنینم!
سلام
شماره موبایل رو الان می خواد ولی ایران رو قبول نمی کنه اما اگر حساب یاهوی شما در مرض حمله باشه و شک به هـک شدن داشته باشه، اون وقت هر شماره ای بدی قبول می کنه و کد تایید می فرسته برات. حالا اگر خواستی حسابت رو هــک کن!

آخ جون بالاخره یکی گفت شمارتو بده:n19:
دمت گرم فهمیدم چی کار کنم

amirkalak6
19-03-2013, 13:05
salam

دوستان من میخوام یه ایمیل بفرستم چطوری میشه عکس بزارم توش که تا باز میکنه ایمیل رو عکس نشون داده بشه...چون هیچ گزینه ای نداره میخوام attach نکنمش...

Drug Man
19-03-2013, 13:10
اخرین ورژن یاهو مسنجر رو از کجا دانلود کنم؟از خود سایت یاهو فایل ست آپش رو نداشت میخوام فایل ست آپش رو دانلود کنم

mili_k
19-03-2013, 13:35
اخرین ورژن یاهو مسنجر رو از کجا دانلود کنم؟از خود سایت یاهو فایل ست آپش رو نداشت میخوام فایل ست آپش رو دانلود کنم

یاهو مسنجر 11.5 . ورژن پایدار ( فاینال ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خواستی یه سری هم به مطالب وبلاگ من بزنید . یه چیزایی براتون روشن می شه ! ( دعوت از همه ی دوستان )

mili_k
19-03-2013, 14:21
احتمالا از میل جدید استفاده می کنید. تبدیل کنید به میل کلاسیک
برای میل کلاسیک همچین اتفاقی نمی افته
برای اینکار بهتره از اوپرا یا فایر فاکس برید جاوا اسکریپت رو غیر فعال کنید
نیازی هم نیست از یاهو خارج بشید
بعد وقتی ازتون می پرسه گزینه برای همیشه برگرد به کلاسیک رو بزنید و خلاص

عزیزم خودم داشتم همینو به اون دوستمون می گفتم ! :D . میلش غیر کلاسیک بود می خواست کلاسیک کُنه .

manuch
19-03-2013, 16:07
salam

دوستان من میخوام یه ایمیل بفرستم چطوری میشه عکس بزارم توش که تا باز میکنه ایمیل رو عکس نشون داده بشه...چون هیچ گزینه ای نداره میخوام attach نکنمش...

سلام
عکس رو دانلود کن توی مرورگر
خود عکس رو انتخاب و کپی کن
توی ایمیل پیست کن
البته کلاسیک این طوریه
جدید رو نمی دونم

manuch
19-03-2013, 16:08

cnet.com
download.com
messenger.yahoo.com
ولی اگر خود من بخوام دانلود کنم، نسخه یکی مانده به آخر رو ترجیح میدم اون هم از این سایت
filehippo.com

atlas-m
19-03-2013, 18:13
سلام.
چندروز پیش دوستم ایمیلشو تو خونیه ما چک کرد. ایمیلهای تبلیغات زیادی دریافت میکرد. بازشون کرد و به من نشون داد! حالا از اون روز به بعد منم دارم ایمیل تبلیغاتی و مسئله دار شبیه به مال اون دریافت میکنم.... .

چیکارش کنم؟ :n13::sq_24:

m.beh
19-03-2013, 20:28
سلام.
چندروز پیش دوستم ایمیلشو تو خونیه ما چک کرد. ایمیلهای تبلیغات زیادی دریافت میکرد. بازشون کرد و به من نشون داد! حالا از اون روز به بعد منم دارم ایمیل تبلیغاتی و مسئله دار شبیه به مال اون دریافت میکنم.... .

چیکارش کنم؟ :n13::sq_24:

والا من دقیق نمی دونم چی شده ولی با توجه به چیزی که گفتی احتمال اینکه کامپیوترت ویروسی شده باشه هست. البته ممکنه ویروسش در جاهای دیگه مشکل برات درست نکنه بیشتر می شه گفت ممکنه یه بدافزار رو کامپیوترت اومده باشه البته یه احتماله.

راهی که فعلا به ذهن من می رسه بلاک کردن و اسپم کردن میل های تبلیغابیته که باعث می شه دیگه وارد میلت نشند.

فعلا همین به ذهنم می رسه اما باید منتظر این باشب که این بدافزار به آدرس یوکتم راه پیدا کنه و برای دوستانت هم میل بفرسته. بهتره فعلا یه ویروس یابی کنی تا بعدا هر چند ممکنه پیداش نکنه. ممکنه یه کوکی ای چیزی ذخیره شده باشه.

amirkalak6
19-03-2013, 21:32
salam

.

کسی نمیدونه؟؟ اینی که دوستمون گفتن عملی نیست

mojtaba2321
23-03-2013, 00:22
موقع وارد شدن به مسنجر میگه اکانتت قفل شده.در صورتی که میتونم وارد ایمیلم بشم.
مشکل از کجاست؟

manuch
23-03-2013, 07:33
موقع وارد شدن به مسنجر میگه اکانتت قفل شده.در صورتی که میتونم وارد ایمیلم بشم.
مشکل از کجاست؟

احتمالا سرعت پایین اینترنت
شاید هم ارتباط مسنجر و ایمیل رو قطع کرده اید از تنظیمات هنگام تغییر رمز ایمیل
از دیروز هم امکان چت از طریق ایمیل قطع شده و فقط از مسنجر میشه برای چت استفاده کرد.
این زنیکه مشنگ که جدیدا اومده شده مدیر یاهو داره کل یاهو رو به ..................... میده.
گاگول نفهمیه واسه خودش
ببخشید که عصبانی شدم کله صبحی ولی خیلی رو اععصاب ملت راه میره

manuch
23-03-2013, 07:41
.

کسی نمیدونه؟؟ اینی که دوستمون گفتن عملی نیست

در یک tab جدید مرورگر، عکس رو باز می کنی و تماشا می کنی!
وقتی دانلود شد و عکس به طور کامل باز شد، select می کنی
در ایمیل پیست می کنی
copy = ctrl +c
paste= ctrl + v
خلاص!

m.beh
23-03-2013, 11:32
احتمالا سرعت پایین اینترنت
شاید هم ارتباط مسنجر و ایمیل رو قطع کرده اید از تنظیمات هنگام تغییر رمز ایمیل
از دیروز هم امکان چت از طریق ایمیل قطع شده و فقط از مسنجر میشه برای چت استفاده کرد.
این زنیکه مشنگ که جدیدا اومده شده مدیر یاهو داره کل یاهو رو به ..................... میده.
گاگول نفهمیه واسه خودش
ببخشید که عصبانی شدم کله صبحی ولی خیلی رو اععصاب ملت راه میره

نه امکان چت برای کلاسیک ها فقط قطع شده. اگر یاهو جدید دارید همچنان می تونید چت کنید در صفحه مرورگر چون یاهو می خواد پشتیبانیشو از رو کلاسیک برداره

manli7
23-03-2013, 12:21
سلام چه طوری میشه میل رو از حالت کلاسیک خارج کرد و مدرن کرد و بر عکس .. مرسی

manuch
23-03-2013, 13:03
سلام چه طوری میشه میل رو از حالت کلاسیک خارج کرد و مدرن کرد و بر عکس .. مرسی

اگر در کلاسیک روی Get the newest Yahoo! Mail کلیک کنی میره مدرن
اگر هم جاوا اسکریپت رو غیر فعال کنی ازت سوال می کنه و می تونی بگی برای همیشه بره به کلاسیک

manli7
26-03-2013, 23:11
سلام.. آیا راهی هست بشه اسم آیدی رو عوض کرد ؟

مثلا ایدی من manli7

از این به بعد می خوام بشه manli8

m.beh
26-03-2013, 23:47
سلام.. آیا راهی هست بشه اسم آیدی رو عوض کرد ؟

مثلا ایدی من manli7

از این به بعد می خوام بشه manli8

نه من که تا جالا چنین چیزی ندیدم فکر هم نکنم امکان پذیر باشه.
شما آیذی جدید بساز اگر کسی نگرفته باشه که به مقصودت می رسی اگرم کسی قبلا آیدیتو ساخته باشه که کلا نمی تونستی بگیریش دیگه چه فرقی داره؟

manli7
27-03-2013, 00:00
ممنون عزیز.. چند ماه اگر با میل خودمون بالا نیایم یاهو میل رو بلاک می کنه ؟

m.beh
27-03-2013, 10:14
ممنون عزیز.. چند ماه اگر با میل خودمون بالا نیایم یاهو میل رو بلاک می کنه ؟

اینو بخون برای سوال قبلیت می گه نمی تونی آدرستو عوض کنی ولی می تونی یه آدرس جدید اد کنی من امتحان نکردم ولی به نظرم خوب می آد امتحان کردی بیا اینجا بگو

جواب این سوالت. نه چند ماه فکر نکنم یعنی من دو تا آدرس دارم یکیشو هراز گاهی چک می کنم اون یکی رو مدام چک می کنم. ائلیه تا حالا شده چند ماه چک نکنم و بلاک هم نشده. ولی مثل اینکه اگر یه مدت زیادی بهش کاری نداشته باشی یا هو اونو بلاک می کنه. اینو هم از اونجایی می گم که شده میل گروهی بزنم مثلا برای تبریک عید بعد چند تا آدرسو یا هو ایمیل برنه که نشد به این آدرس ها بفرستم. بعد با خود دوستان که چک می کنم می فهمم مثل اینکه خیی وقته به اون آدرس سر نزدند. حالا نمی دونم دقیقا یاهو برای این اونارو بلاک کرده یا نه.
شاد باشید.

MILAD MGH
27-03-2013, 19:11
من چند وقت پیش یه مشکل داشتم با ایمیل و حل هم نشد.
بیخیال شدم، ولی الان به شدت به ایمیلم نیاز دارم ولی هرکاری میکنم نمیتونم login بشم.
هیچ اخطار خاصی هم نمیاد. صفحه هم اینطوریه:

بعد از اینکه ایدی و پسوورد رو هم وارد میکنم، بازم همین صفحه میاد.

mili_k
27-03-2013, 19:13
تا مدتی دیگه امکان چت از راه ایمیل کلاسیک از بین میره .

مصطفی
27-03-2013, 19:26
بیخیال شدم، ولی الان به شدت به ایمیلم نیاز دارم ولی هرکاری میکنم نمیتونم login بشم.
این که توی عکس هست میگه که caps lock شما روشنه . خودتون روشنش کردید ؟

MILAD MGH
27-03-2013, 19:36
این که توی عکس هست میگه که caps lock شما روشنه . خودتون روشنش کردید ؟ مساله اینه که caps lock خاموشه! اصلاََ هیچ مشکلی وجود نداره، ولی وارد ایمیل نمیشه.

manuch
27-03-2013, 19:37

هیچ اتفاقی نیفتاده دوست عزیز! همین! یعنی هیچی!
نه به رمز عبور شما گیر داده، نه میگه این آیدی وجود نداره. ممکنه مشکل کوکی داشته باشید که اخطارش نیست! ممکن هم هست که جاوا اسکریپت غیر فعال باشه که اخطار اون هم نیست! کلید کپس لاک هم مهم نیست.

ببینید این آدرس مفیده؟

برای دیگر دوستان!
اگر حدود 90 روز به ایمیل وارد نشید، deactive میشه ولی بعدا می تونید دوباره فعالش کنید. این موضوع در یاهو ساده است و شما فقط ایمیلهایی که نگرفته اید رو از دست داده اید! ممکنه ایمیل طرف !! باشه مثلا! اگر چه بعیده
اما مطلب مهم در مورد سایت های اشتراک فایله مخصوصا 4shared که فایلهاتون می پره!!!!!!!!!

manuch
27-03-2013, 19:39
مساله اینه که caps lock خاموشه! اصلاََ هیچ مشکلی وجود نداره، ولی وارد ایمیل نمیشه.

یه مرورگر دیگه استفاده کنید
اوپرا پیشنهاد بنده است

m.beh
27-03-2013, 20:21
مساله اینه که caps lock خاموشه! اصلاََ هیچ مشکلی وجود نداره، ولی وارد ایمیل نمیشه.

شما با isp تون چک کردی؟
در ضمن دوست من یرو از کامپیوترهای دیگه امتحان کن از یه جای دیگه ببین همین مشکل هست؟
باید کلا برای یاهو این مشکلو داشته باشی درسته؟ یعنی وارد هیچ میل یاهو یی نشه و همش همین ارورو بده.
یه چسز دیگزم امتحان کن بیا و از تو مسنجر وارد میلت شو
یا بیا برو پروسه پسورد ریکاوری رو طی کن

The Big Bang Th
28-03-2013, 19:52
بکی از دوستان بنده ایمیل یاهو اش ، پسوردش را فراموش کرده ، سوال های امنیتی را فراموش کردند ، ایمیل پشتیبان را هم ندادند هنگام ساخت . حالا خیلی دنبال پسورد ایمیلشون هستند و البته دنبال هکر برای این کار !!! دوستان راهی هست ( آسان ) .. گرچه با سواد ناقص من اگر هکر بخواهد کاری کند از نظر ایشون باید مستقیم به دیتابیس یاهو متصل شود که باید خیلی خیلی مشکل باشد .

m.beh
28-03-2013, 23:08
بکی از دوستان بنده ایمیل یاهو اش ، پسوردش را فراموش کرده ، سوال های امنیتی را فراموش کردند ، ایمیل پشتیبان را هم ندادند هنگام ساخت . حالا خیلی دنبال پسورد ایمیلشون هستند و البته دنبال هکر برای این کار !!! دوستان راهی هست ( آسان ) .. گرچه با سواد ناقص من اگر هکر بخواهد کاری کند از نظر ایشون باید مستقیم به دیتابیس یاهو متصل شود که باید خیلی خیلی مشکل باشد .

به تاپیک بالا بروید راه حل سوم را امتحان کنید ببینید چی می شه.
به نظر من تنها راه حل همون است اگر تونستید مشکلو حل کنید که چه خوب اگر نه بقیه گزینه های همون لینک رو که در قسمت سوم تاپیک بالا داده شده رو چک کنید شاید به نتیجه رسیدید. در آخر هم تو همون آدرس احتمالا شماره تلفن یاهو رو پیدا کنید شاید با زنگ زدن مشکل حل شه.

اگر راه حل بالا جواب نداد فقط همون هکر ممکنه کاری بتونه بکنه چون به هر حال شما فقط یه آیدی دارید چطور می خواید بگید که این آی دی متعلق به شماست در صورتی هیچ چی ازش نمی دونید
شاد باشید

mohsen0000000000
29-03-2013, 10:39
چند روزی هست که برای دسترسی به ایمیلم مشکل دارم.امروزم که دیگه هرچی به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شروع میشه باز نمیکنه.شما هم این مشکلو دارید؟؟:n03:

manuch
29-03-2013, 21:44
چند روزی هست که برای دسترسی به ایمیلم مشکل دارم.امروزم که دیگه هرچی به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شروع میشه باز نمیکنه.شما هم این مشکلو دارید؟؟:n03:

احتمالا فایروالتون امکان استفاده از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو بسته

mohsen0000000000
29-03-2013, 23:07
احتمالا فایروالتون امکان استفاده از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو بسته

فایروال رو غیر فعال کردم بازم نشد.

m.beh
29-03-2013, 23:30
فایروال رو غیر فعال کردم بازم نشد.

با مروگر دیگر وسیله دیگر و حتی از جای دیگه امتحان کنید ببینید چی می شه اگر از جای دیگه امتحان کردید باز شد مشکل از ارائه کننده ابنترنتتونه باهاشون تماس بگیرید

mohsen0000000000
30-03-2013, 09:47
با مروگر دیگر وسیله دیگر و حتی از جای دیگه امتحان کنید ببینید چی می شه اگر از جای دیگه امتحان کردید باز شد مشکل از ارائه کننده ابنترنتتونه باهاشون تماس بگیرید

با سیم ایرانسل وصل میشم.
این لینک برای شما باز میشه؟

manuch
30-03-2013, 10:49
با سیم ایرانسل وصل میشم.
این لینک برای شما باز میشه؟

ایرانسل هم شد پایه؟
بفرما! این هم سایت با لینکهاش

Cheat SheetsFrom OWASP

Jump to: navigation ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]-head), search ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]-search)

Cheat Sheets ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_Sheets)
Project Overview ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_Overview)
Master Cheat Sheet ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_Cheat_Sheet)

The OWASP Cheat Sheet Series was created to provide a concise collection of high value information on specific web application security topics. These cheat sheets were created by multiple application security experts and provide excellent security guidance in an easy to read format.
OWASP Cheat Sheets Project Homepage

Cheat Sheets

Developer Cheat Sheets (Builder)

Authentication Cheat Sheet ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Choosing and Using Security Questions Cheat Sheet ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Clickjacking Defense Cheat Sheet ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
C-Based Toolchain Hardening Cheat Sheet ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Cross-Site Request Forgery (CSRF) Prevention Cheat Sheet ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](CSRF)_Prevention_Cheat_Sheet )
Cryptographic Storage Cheat Sheet ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
DOM based XSS Prevention Cheat Sheet ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Forgot Password Cheat Sheet ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
HTML5 Security Cheat Sheet ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Input Validation Cheat Sheet ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
JAAS Cheat Sheet ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Logging Cheat Sheet ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
OWASP Top Ten Cheat Sheet ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Password Storage Cheat Sheet ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Pinning Cheat Sheet ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Query Parameterization Cheat Sheet ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Ruby on Rails Cheatsheet ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
REST Security Cheat Sheet ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Session Management Cheat Sheet ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
SQL Injection Prevention Cheat Sheet ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Transport Layer Protection Cheat Sheet ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Unvalidated Redirects and Forwards Cheat Sheet ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
User Privacy Protection Cheat Sheet ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Web Service Security Cheat Sheet ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
XSS (Cross Site Scripting) Prevention Cheat Sheet ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](Cross_Site_Scripting)_Prevention_Cheat_Sheet)

Assessment Cheat Sheets (Breaker)

Attack Surface Analysis Cheat Sheet ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
XSS Filter Evasion Cheat Sheet ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mobile Cheat Sheets

IOS Developer Cheat Sheet ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Mobile Jailbreaking Cheat Sheet ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

OpSec Cheat Sheets (Defender)

Virtual Patching Cheat Sheet ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Draft Cheat Sheets

Access Control Cheat Sheet ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Application Security Architecture Cheat Sheet ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
PHP Security Cheat Sheet ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
.NET Security Cheat Sheet ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Secure Coding Cheat Sheet ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Secure SDLC Cheat Sheet ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Threat Modeling Cheat Sheet ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Web Application Security Testing Cheat Sheet ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Grails Secure Code Review Cheat Sheet ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
IOS Application Security Testing Cheat Sheet ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

arash66_2m
30-03-2013, 12:51
سلام.
من جدیدا که میخوام برم یاهو میل اینا . ازم شماره تلفن میخواد با اینکه skip هم دراه و رد می کنم ولی اگه بخوام بدم چطوری میتونم شمارم رو بدم ؟
تو لیست که ایران نیست آخه !

m.beh
30-03-2013, 17:06
سلام.
من جدیدا که میخوام برم یاهو میل اینا . ازم شماره تلفن میخواد با اینکه skip هم دراه و رد می کنم ولی اگه بخوام بدم چطوری میتونم شمارم رو بدم ؟
تو لیست که ایران نیست آخه !

وقتی نیست نمی تونی بدی دیگه
چی میل خدماتشو تو ایرانم ارائه می ده می تونی بری اونجا حساب باز کنی :)

arash66_2m
30-03-2013, 19:05
وقتی نیست نمی تونی بدی دیگه
چی میل خدماتشو تو ایرانم ارائه می ده می تونی بری اونجا حساب باز کنی :)
اونجا دارم گفتم ببینم ددوستان راه حلی براش پیدا کردن یا نه .
باز هم ممنون ازتون

manuch
30-03-2013, 22:22
اونجا دارم گفتم ببینم ددوستان راه حلی براش پیدا کردن یا نه .
باز هم ممنون ازتون

sms تایید هویت به ایران هم میاد اگر شماره رو با +98912 و باقی شماره ها بدی یا حتی ایرانسل چون ایمیلت در معرض خطر و تهدید محسوب میشه
اونی که نمیاد، به منظور ثبت در پرونده و فراموشی و step verification و اینها ست. نمی دونم مشکل شما چیه؟ ولی حالا ولو با کد یک کشور همسایه، شماره تو بده ببین شاید اومدد

boy_kochak
31-03-2013, 09:53
sms تایید هویت به ایران هم میاد اگر شماره رو با +98912 و باقی شماره ها بدی یا حتی ایرانسل چون ایمیلت در معرض خطر و تهدید محسوب میشه
اونی که نمیاد، به منظور ثبت در پرونده و فراموشی و step verification و اینها ست. نمی دونم مشکل شما چیه؟ ولی حالا ولو با کد یک کشور همسایه، شماره تو بده ببین شاید اومدد

وقتی ایران ساپورت نمیکنه چه طوری میشه اصلا کد داد که شما این حرفو میزنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

manuch
31-03-2013, 16:39
وقتی ایران ساپورت نمیکنه چه طوری میشه اصلا کد داد که شما این حرفو میزنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

شما لطف کن شماره رو با +98912 و ادامه شماره وارد کن ببین میاد یا نه؟!
گفتم به دو منظور اس ام اس استفاده میشه
وقتی ایمیل شما رو بخوان هــک کنند و یاهو جدی جدی بخواد مطمئن بشه می فرسته
اما برای ثبت مشخصات نمی فرسته
وقتی بارها به من فرستاده شده، چی بگم؟!! بگم نه، نمی فرسته؟!!!

m.beh
31-03-2013, 18:32
شما لطف کن شماره رو با +98912 و ادامه شماره وارد کن ببین میاد یا نه؟!
گفتم به دو منظور اس ام اس استفاده میشه
وقتی ایمیل شما رو بخوان هــک کنند و یاهو جدی جدی بخواد مطمئن بشه می فرسته
اما برای ثبت مشخصات نمی فرسته
وقتی بارها به من فرستاده شده، چی بگم؟!! بگم نه، نمی فرسته؟!!!

این دوستمون منظورش اینه که امتحان کن. مال یه کشور دیگه حالا اگر شد همین دورور مثلا عراق رو انتخاب کن بعد تو قسمت شماره جای اینکه از 12 شرو کنی (برا همراه اول) از کد ایران شرو کن
9812+
بعد ببین چی می شه قبول می کنه یا نه
زنگ می رنه یا نه
بعد هم برای اینکه مردم بیاند یه دعا به جون شما بکنند بیا تو همین تاپیک نتیجه رو بگو
ممنون
موفق باشی

manuch
31-03-2013, 18:41
مرسی
ولی یاهو زنگ نمی زنه! sms می فرسته فقط

mosi123456
03-04-2013, 17:33
سلام ممنون
عزیز من این کلاماتی که میگی یعنی چی؟
من چندساله دارم با کامپیوتر کار میکنم ولی با این کلام اشنا نیستم
:n13:یه توضیحی بده
مثلا آلترنتیوتونو چی هست؟
ممنون اگر جواب بدی:n16:

manli7
04-04-2013, 00:24
سلام آیا یاهو داره یه سری از ایمیل ها رو کلا دی اکتیو می کنه ؟

کسی اطلاعی نداره ؟

majideblis
04-04-2013, 10:18
سلام به همه دوستان
من واسم یه اتفاق عجیب افتاده.ایمیل یاهوم اصلا باز نمیشه قبلا با نیم باز واردش میشدم دیدم باز نمیشه با مسنجر تست کردم دیدم اونم باز نمیکنه.خواستم ایمیلو چک کنم هم باز نمیکنه. دوستان به نظر شما چه اتفاقی واسه ایمیلم افتاده؟ چه طور میتونم بفهمم چه بلایی سرش اومده؟

haestaph
04-04-2013, 10:29
یاهو چت رومهاشو بسته یا مشکل از یاهو مسنجر منه؟ بعد از چندسال اومدیم یاهو استفاده کنیم :دی

manuch
04-04-2013, 11:32
سلام آیا یاهو داره یه سری از ایمیل ها رو کلا دی اکتیو می کنه ؟

کسی اطلاعی نداره ؟

با عرض معذرت از خانوم ها
جدیدا یه زنیکه روانی شده مدیر یاهو
این ها همه از گور اون بلند میشه

manuch
04-04-2013, 11:32
یاهو چت رومهاشو بسته یا مشکل از یاهو مسنجر منه؟ بعد از چندسال اومدیم یاهو استفاده کنیم :دی

چند ماهی میشه دوست عزیز

manuch
04-04-2013, 11:33
سلام به همه دوستان
من واسم یه اتفاق عجیب افتاده.ایمیل یاهوم اصلا باز نمیشه قبلا با نیم باز واردش میشدم دیدم باز نمیشه با مسنجر تست کردم دیدم اونم باز نمیکنه.خواستم ایمیلو چک کنم هم باز نمیکنه. دوستان به نظر شما چه اتفاقی واسه ایمیلم افتاده؟ چه طور میتونم بفهمم چه بلایی سرش اومده؟

رمز شما دزدیده است
این اولین احتماله
بهتره از بازیابی رمز عبور استفاده کنید

manli7
04-04-2013, 12:28
با عرض معذرت از خانوم ها
جدیدا یه زنیکه روانی شده مدیر یاهو
این ها همه از گور اون بلند میشه

جدی میگین ؟ خوب یعنی چرا الان این طوری شده ؟

majideblis
04-04-2013, 14:14
رمز شما دزدیده است
این اولین احتماله
بهتره از بازیابی رمز عبور استفاده کنید

دوستان یه نگاهی به اینا بکنید ببنید
1. ادیم یا پسوردم میگه اشتباه یه گزینه هست که مشخص کردم اونو زدم

2. بعد در مرحله بعد این گزینه رو زدم

3. در مرحله بعد ای دی و کدو وارد کردم

3. با این پیام مواجه شدم بارها و بارها امتحان کردم ولی همین پیام تکرار میشه

به نظر شما چه بلایی سر ایمیلم اومده؟:n13:

manli7
04-04-2013, 15:25
خیلی ها مشکل
majideblis ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رو دارن کسی نمیدونه چرا این مشکل سراسری شده ؟

manuch
04-04-2013, 15:26
جدی میگین ؟ خوب یعنی چرا الان این طوری شده ؟

اسمش ماریا نمی دونم چی چی هست
قیافه اش هم فلانه!
اصلا خوشم نمیاد
تا اومد، چت روم رو بست!
سرویس ها رو تغییر میده
و از این کارها
فعلا حذف ایمیل ساخته شده در دستور کارشون نیست ولی معلوم نیست بعدا دست به این کار بزنند یا نه؟
موقتا ایمیلها رو یر فعال می کنند
می تونید دوباره لوگ این کنید و فعالش کنید
ساده است
امیدوارم هر چه زودتر شرش از سر یاهو کم بشه

manuch
04-04-2013, 15:27
دوستان یه نگاهی به اینا بکنید ببنید
1. ادیم یا پسوردم میگه اشتباه یه گزینه هست که مشخص کردم اونو زدم
2. بعد در مرحله بعد این گزینه رو زدم
3. در مرحله بعد ای دی و کدو وارد کردم
3. با این پیام مواجه شدم بارها و بارها امتحان کردم ولی همین پیام تکرار میشه
به نظر شما چه بلایی سر ایمیلم اومده؟:n13:

شما گزینه سوم رو هم تست کن
my account has been compromised

manli7
04-04-2013, 15:33
خوب الان چرا نمیشه وارد ایمیل شد چه دلیلی داره که این اتفاق بیوفته ؟

عکی از این خانوم نیست ؟

majideblis
04-04-2013, 15:39
شما گزینه سوم رو هم تست کن
my account has been compromised
امتحان کردم بازم همون ارور رو میده.
قابل توجه شما باید بگم که من قبلا یه ایمیل قدیمی داشتم که واسه خیلی وقت پیش بود سه ماه پیش همین طوری شده بود به هیچ عنوان واردش نمیشدو همش ازم میخواست که کد رو وارد کنم و بعدش ازم میخواست اسم اولمو بهش بگم و وقتی که میزدم مینوشت ایمیلت واسه چند ساعت یا چند دقیقه مسدود شده و نمیتونی ازش استفاده کنی. دیروز امتحان کردم دیگه ازم اسم اول رو نخواست و وارد ایمیلم شدم انگاری یه مدت این ایمیلم پریده بود دیروز به حالت اولش برگشت. الان با یه ایمیل یاهو به غیر از این دوتا هم نمتیونم واردش بشم:n21:
اصلا نمیتونم ای دی یاهو بسازم
به یکی از دوستان هم گفتم درست کنه نتونست.چه با ف ی ل ت ر ش کن چه بدون استفاده. به هیچ عنوان نمیشه ایمیل درست کرد.

mehran5
05-04-2013, 17:30
سلام دوستان من دوتا ایمیل یاهو دارم یکیش وارد میشه و لی اون یکی دیگه رو که می زنم میگه تو کانکشن اینترنت یه مشکلی براش پیش اومده .مگه میشه ؟! و ترابل شوتینگ می کنه وی پی ان و سرور و یه سری چیز دیگه رو چک می کنه ؟!!مشکل چطوری حل میشه؟

آقا مهندس
05-04-2013, 20:34
با درود وقتی میخوام وارد میل بشم با این سوال رو به رو میشم که جوابش هم خاطرم نیست چیکارش باید بکنم با سپاس

MaMaD LooTi
05-04-2013, 23:28
سلام دوستان من دوتا ایمیل یاهو دارم یکیش وارد میشه و لی اون یکی دیگه رو که می زنم میگه تو کانکشن اینترنت یه مشکلی براش پیش اومده .مگه میشه ؟! و ترابل شوتینگ می کنه وی پی ان و سرور و یه سری چیز دیگه رو چک می کنه ؟!!مشکل چطوری حل میشه؟

آیدی که مشکل داره رو از طریق لینک ریست پسورد چک کنید ببینید سالمه یا خیر.

MaMaD LooTi
05-04-2013, 23:30
با درود وقتی میخوام وارد میل بشم با این سوال رو به رو میشم که جوابش هم خاطرم نیست چیکارش باید بکنم با سپاس

بهترین روش این هست که از طریق نرم افزار یا همون چت کلاینت یاهو سوپرا آیدی رو باز کنید. اونجا فقط از شما کد امنیتی جهت آنلاک کردن آیدی میخواد. یاهو روی برخی آیدی ها اینجور عمل میکنه که گاهی ازشون جهت امنیت یکی از جواب های پرسش امنیتی رو میخواد. شما با Y!Supra جهت وارد شدن استفاده کنید. وقتی وارد شدید از طریق همون نرم افزار وارد ایمیل بشید یک بار و مشکلی نخواهید داشت

m.beh
05-04-2013, 23:31

این سوال قبلا بارها پرسیده شده:n05:

m.beh
05-04-2013, 23:38
امتحان کردم بازم همون ارور رو میده.
قابل توجه شما باید بگم که من قبلا یه ایمیل قدیمی داشتم که واسه خیلی وقت پیش بود سه ماه پیش همین طوری شده بود به هیچ عنوان واردش نمیشدو همش ازم میخواست که کد رو وارد کنم و بعدش ازم میخواست اسم اولمو بهش بگم و وقتی که میزدم مینوشت ایمیلت واسه چند ساعت یا چند دقیقه مسدود شده و نمیتونی ازش استفاده کنی. دیروز امتحان کردم دیگه ازم اسم اول رو نخواست و وارد ایمیلم شدم انگاری یه مدت این ایمیلم پریده بود دیروز به حالت اولش برگشت. الان با یه ایمیل یاهو به غیر از این دوتا هم نمتیونم واردش بشم:n21:
اصلا نمیتونم ای دی یاهو بسازم
به یکی از دوستان هم گفتم درست کنه نتونست.چه با ف ی ل ت ر ش کن چه بدون استفاده. به هیچ عنوان نمیشه ایمیل درست کرد.

ببین از طریق مسنجرنمی تونی وارد شی؟
راه حل سوم این لینکو امتحان کن

ببین ببخشیدا من به این جور سوال ها می گم سوال رو هوا
لطفا عکسی چیزی بزاری ما ببینیم داره چی می شه که بتونیم ببینیم راه حلی به ذهنمون می رسه یا نه
ممنون

manli7
06-04-2013, 00:01
معلوم نشد چرا یه دفعه سر این همه ایمیل و ایدی یاهو بلا اومد ؟

m.beh
06-04-2013, 01:27
معلوم نشد چرا یه دفعه سر این همه ایمیل و ایدی یاهو بلا اومد ؟

بابا جونم همش که تقصیر یاهو نیست!!!!!!
همه شرکت ها و سایت های اینترنتی به روز می شند و روز به روز سیاستشون تغسسر می کنه. اگه نکنه جای سوال پیش می اد. با این همه بدافزار جدیو مشکلات امنیتی خوب اینام باید یه فکری به حال سایت هاشون بکنند دیگه. باید به روز باشند دنیای تکنولوژی اونم از این دست روز به روز تغییر می کنه

تقصیر خود کاربرام هست دیگه. بیشتر مشکل های کاربرها اینه که جواب سوال امنیتی رو نمی دونند. خوب این سوالو گذوشتند برای همین مواقعی دیگه. مثل این می مونه که سویچ یدک ماشینتو گم کنی. باید سوالو درست جواب بدی که مشکل برنخوری. اون یکی می اد میگه من نه پس دارم نه جواب سوال بلدم نه میل آلترناتیو دارم حالا چی کار کنم. الان شمای صاحب میل با من که فقط آی دی تو بلدم چه فرقی دارم؟ یا مثلا یاهو خودش می زنه درو دیوار که میل آلترناتیو بدید شما چرا نمی دید خوب؟ من اولین میلمو که در دوران طفولیت باز کردم میل آلترنتیوشو میل یکی از اقوام دادم اون وقت شما میل آلترنتیو نمی دید؟ یا می اد یکی می گه من شماره موبالمو به یاهو نمیدم. حتما یاهو می آد مزاحم می شه!
اون تیک اینکه قوانین یاهو رو قبول داریم همین جوری تیک می زنیم بعدش می گیم چه یاهوی بدی؟! آخه اومدم بی نهایت فضای خالی داده دستتون اونم مجانی چرا پشت سرش حرف می زنید این همه. بله ممکنه بدی هم داشته باشه ولی نه دیگه اینقدر.
بعدم اینترنت مملکت ما...... است چه ربطی به اینا داره آحه اینم یه شرکته مثل هزاران تا دیگه.
گفتم از یا هو حمایت کرده باشم. من از اول عمر اینترنت بازیم تا حالا غیر ایمیل دانشگاه که رسمیه و کاری جمیعا 2 تا میل یاهو داشتم 2 تا جی میل. هر کدومم برای منظوری باز شده بود. اولین میلمم که یکی از این یاهو ها بود همونی بود که ذکر کردم . بعدا که مبل دیگه ای باز کردم آلترنتیو میلمو تغییر دادم به میل خودم. تا حالا نه با جی میلم نه با یاهوم به مشکلی بر نخوردم و همیشه باهاشون راحت کار کردم. بنابراین همه چی به یاهو برنمی گرده ماهستیم که درست استفاده نمی کنیم. (البته قاونو کلی نیست ولی خوب با توجه به تجریبیات اکثرا اینجوریه)

mehran5
06-04-2013, 15:11
آیدی که مشکل داره رو از طریق لینک ریست پسورد چک کنید ببینید سالمه یا خیر.
ببخشید لینک رسیت پسورد کجاست؟ می شه بزارید؟

mehran5
06-04-2013, 15:14
بهترین روش این هست که از طریق نرم افزار یا همون چت کلاینت یاهو سوپرا آیدی رو باز کنید. اونجا فقط از شما کد امنیتی جهت آنلاک کردن آیدی میخواد. یاهو روی برخی آیدی ها اینجور عمل میکنه که گاهی ازشون جهت امنیت یکی از جواب های پرسش امنیتی رو میخواد. شما با Y!Supra جهت وارد شدن استفاده کنید. وقتی وارد شدید از طریق همون نرم افزار وارد ایمیل بشید یک بار و مشکلی نخواهید داشت
منظور از چت کلاینت همون یاهو مسنجره ؟

m.beh
06-04-2013, 17:38
ببخشید لینک رسیت پسورد کجاست؟ می شه بزارید؟

برو تو این تاپیک
راه حل دوم رو بخون همون ریست پسورده
می تونی جای ایمیل آلترناتیو از سوالات اکنیتی استفاده کنی البته.

Facon_Archi
06-04-2013, 17:50
سلام
آرشیو یاهو مسنجر دیگه واسه من توی میل اپدیت نمیشه!
مشکل از چی میتونه باشه؟

m.beh
06-04-2013, 20:06
سلام
آرشیو یاهو مسنجر دیگه واسه من توی میل اپدیت نمیشه!
مشکل از چی میتونه باشه؟

اینو چک کن
توی یاهو میل
چرخ دنده>
messenger options
other
conversation history
گزینه
keep a history of my conversation
تیک داشته باشه

Facon_Archi
06-04-2013, 22:53
اینو چک کن
توی یاهو میل
چرخ دنده>
messenger options
other
conversation history
گزینه
keep a history of my conversation
تیک داشته باشه

تیک داره
عجیبه که دیگه چیزی نمیاد توی میل!
من فکر میکردم شاید یاهو برداشته این امکان رو.

m.beh
07-04-2013, 00:14
تیک داره
عجیبه که دیگه چیزی نمیاد توی میل!
من فکر میکردم شاید یاهو برداشته این امکان رو.

شاید مشکل تنظیمات مسنجرته اونو تو بخش خودش بپرس
شاید بات گوشیت سینکش کردی از اونجا مشکل دار شده

hesam68
07-04-2013, 19:38
سلام
چند وقتیه که از یاهو میخوام ایمیل بفرستم بعد زدن دکمه ی سند یک کد امنیتی میاره که بایدواردکنیم تا ایمیلو بفرسته
من کم بینا هستم و خوندن اون کد ها واسم خیلی سخته
یعنی غیر ممکنه
حالا نمیتونم ایمیل بفرستم

راهی هست این کد امنیتیو غیرفعال کنم؟؟؟؟؟؟؟

اگه راهی هست بی زحمت بر اساس قالب کلاسیک ایمیل یاهو واسم توضیح بدین...

منتظرراهنماییتون هستم....

mehran5
07-04-2013, 22:01
برو تو این تاپیک
راه حل دوم رو بخون همون ریست پسورده
می تونی جای ایمیل آلترناتیو از سوالات اکنیتی استفاده کنی البته.
ممنون بالا خره با استفاده از آلترنیتیو میل و رست پسورد مشکلم حل شد.

m.beh
07-04-2013, 23:19
سلام
چند وقتیه که از یاهو میخوام ایمیل بفرستم بعد زدن دکمه ی سند یک کد امنیتی میاره که بایدواردکنیم تا ایمیلو بفرسته
من کم بینا هستم و خوندن اون کد ها واسم خیلی سخته
یعنی غیر ممکنه
حالا نمیتونم ایمیل بفرستم

راهی هست این کد امنیتیو غیرفعال کنم؟؟؟؟؟؟؟

اگه راهی هست بی زحمت بر اساس قالب کلاسیک ایمیل یاهو واسم توضیح بدین...

منتظرراهنماییتون هستم....

حوب گزینه ای به نام کدامنیتی وجود نداره که شما غیر فعالش کنید:n06:

این یک راهکار اسن برای اینکه وقتی سایتی فکر می کنه که ممکنه مورد حمله ماشین قرار بگیره از خودش دفاع کنه و مطمئین شه طرف آأمه نه ماشین. مثلا برای میل درست کردن حتما از این کدها باید وارد کنید چون تا به خال برنامه های ایمیج پروسسینگ اینقدر قوی نشدند که کدامنیتی رو بتونند بخونند بنابراین فقط آدم ها می تونند میل درست کنند (البته با پبشرفت علم شک دارم همیشه درست باشه:n02:)
خوب در مورد شما هم یاهو به یه چیزی مضنون می شه که می گه کد رو بزن. چند حالتشو من خودم باهاش مواجه شدم اینجا می گم ببینید اگر از ایناست که می تونی این کارهارو انجام ندی تا مجبور نشی کد وارد کنی
1- به تعداد زیادی آدرس ایمیل می زنی. البته اگر از تعدادی بیشتر شه یاهو کلا نمی فرسته ولی اگر به تعداد زیادی داری میل می زنی بهتره دوبار میل رو به نصف اون تعداد بزنی که مشکل نداشته باشب.
2- ی این یکی رو یه بار دیدم فقط: به یه تعدادی داری با بی سی سی میل می زنی و هیج آدرسی در جلوی
to
نمی باشد. البته فکر نکنم دلیل گیر دادنش فقط همین باشه ولی اگر برای تو اینجوریه میلات . برو جلوی تو یه آدرس بده ببین راحت سند می کنه یا نه
3- یاهو به کلمه ای یا هر نکته توی میلت مشکوک شده که اسپم است. این یکی رو راه حل ندارم خودم دوسه بار فقط اسنجوری شده اونم کد دادم
4- یه دوهفته پیش من سه چهاربار که خواستم میل برنم اینجوری شد یاهو میگفت یه مشکلی براش پیش اومده اگر ادامه پیدا کرد به پشتیبانی بگید. و دوباره امتحان کنید و از این حرف ها. این مشکل خود یاهو است من خودم نشد کدو بزنم گذوشتم چند دقه بعد رفرش کردم درست شد.

دو تا چیز دیگه:
1- اگز کدهارو نمیتونی بخونی یه گزینه داره زیر کد معمولا شکل دونا فلش مثل علامت رفرش . اونو بزن کدو عوض کنه. ممکنه نوشته باشه اگز نمی تونی بخونی عوض کنیم. بالاخره برات عوش می کنه.
2- اگز مشکلت پاربرجاست لطفا از ارورت یه عکس بزار که ببینیم دقیق چی میگه
ممنون
شادباشی

geysar
08-04-2013, 21:13
با سلام
میخوام در یاهو یک مطلب برای کسی ایمیل کنم که عکس هم داره
چطور میتونم نوشته را به همراه عکس بفرستم طوری که وقتی طرف ایمیل را باز کرد هم عکس ونوشته به صورت یکجا لود شوند
منظورم attachنیست

m.beh
08-04-2013, 22:03
سلام ممنون
عزیز من این کلاماتی که میگی یعنی چی؟
من چندساله دارم با کامپیوتر کار میکنم ولی با این کلام اشنا نیستم
:n13:یه توضیحی بده
مثلا آلترنتیوتونو چی هست؟
ممنون اگر جواب بدی:n16:

پستت فکر کنم جا مونده بود ببخشید جواب ندادم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]/fa/alternative
این معنی لغتی آلترنتیو

کلا می گیم میل آلترنتیو یعنی میل دیگر. یعنی یه میل دیگه غیر از میلی که درست کردی به سیستم میلت می دند. اونوقت اگر برای این میلت مشکل پیش بیاد به اون میل می زنند. مثلا مثل این می مونه که رفتی یه فرم پر کردی گفته شماره خودتو بده. بعد گفته شماره اقوامتونو بدید در موقع اضطراری زنگ بزنیم.. اینم همینه. یه میل دیگه بدیدکه مشکل مثل پسورد پیش اومد بت بگند.

با سلام
میخوام در یاهو یک مطلب برای کسی ایمیل کنم که عکس هم داره
چطور میتونم نوشته را به همراه عکس بفرستم طوری که وقتی طرف ایمیل را باز کرد هم عکس ونوشته به صورت یکجا لود شوند
منظورم attachنیست

تو این پست دوستمون توضیح دادند

m405
10-04-2013, 20:41
سلام
برای تغییر رمز yahoo mail چه کار کنم؟

m.beh
10-04-2013, 22:35
سلام
برای تغییر رمز yahoo mail چه کار کنم؟

وارد میل یاهو می شی.

در بالای میل گوشه سمت راست یه جا هست که عکستو اگر گذوشته باشی اونجا نمایان می شه و اگر عکس نذاشته باشی یه شمایی از آدم اونجاست. کنارش هم نوشته
Hi Name
که به جای
Name
اسم شماست
روی اون با ماوس می رید
یه منو ظاهر می شه که توش یه قسمت داره به نام
Account info
اونو کلیک می کنید احتمال زیاد صفحه جدید باز می شه که از شما دوباره رمز عبورتونو می خواد
رمز عبورتونو درائنجا وارد می کنید و وارد قسمت
Account Information
می شید در اون قسمت
Sign-In and Security

Change your password

بعد از کلیک روی گزینه بالا وارد صفحه عوض کردن پسورد می شید.
در اونجا ابتدا پسورد قدیمی و سپس پسورد جدید و تکرار پسورد جدید رو وارد می کنید و دکمه سیو رو می زنید

همین

موفق باشید

Behrooz-N
12-04-2013, 18:52
با سلام خدمت تمامی دوستان گلم با یه مشکل مواجه شدم دوستان راهنمایی بفرمایند هنگامی که وارد میلم می شم در قسمت Conversations تمام گزینه ها رو تیک می زنم و با اینکه گزینه Delete رو می زنم اما هیچی پاک نمی شه با استفاد از یاهو مسنجر هم که وارد می شم قسمت Conversations History باز هم پاک نمی شه و این ارور رو می ده
"Failed to process your request, please try again later "
لطفا راهنمایی بفرمایید . ممنون

manuch
12-04-2013, 20:35
با سلام خدمت تمامی دوستان گلم با یه مشکل مواجه شدم دوستان راهنمایی بفرمایند هنگامی که وارد میلم می شم در قسمت Conversations تمام گزینه ها رو تیک می زنم و با اینکه گزینه Delete رو می زنم اما هیچی پاک نمی شه با استفاد از یاهو مسنجر هم که وارد می شم قسمت Conversations History باز هم پاک نمی شه و این ارور رو می ده
من در میل ، این بخش conversations رو نمی بینم. اگر منظورتون پاک کردن حافظه مسنجر هست، یه چیزی ولی میل که نداره تا اونجا که می دونم

Behrooz-N
13-04-2013, 18:07
هنگامی که وارد ایمیل می شیم گزینه Inbax زیر گزینه Inbax گزینه conversations وجود دارد که گفتگوهای چت در این پوشه ذخیره می شه که همچنان محتویات آن پاک نمی شه

Facon_Archi
13-04-2013, 18:10
هنگامی که وارد ایمیل می شیم گزینه Inbax زیر گزینه Inbax گزینه conversations وجود دارد که گفتگوهای چت در این پوشه ذخیره می شه که همچنان محتویات آن پاک نمی شه

این اروری که میده به خاطر سرعت اینترنتون هست
با این وضعیت اینترنت ایران لود شدنش با مشکل مواجه میشه.

manuch
13-04-2013, 18:54
ببخشید
من از کلاسیک استفاده می کنم
اینجا ایرانه
میل پلاس نمی کشه
اگر نظر من رو بخواهید
از مرورگری مثل اوپرا یا فایرفاکس استفاده کنید
وارد ایمیلتون بشید
جاوا اسکریپت رو غیر فعال کنید
رفرش رو بزنید
برای همیشه به کلاسیک برگردید
در این مورد یه راه بچگانه هست و اون اینکه با وارد کردن بخشی از آخرین متنتون در بخش سرچ، محتوای مسنجر رو گیر بیارید و پاک کنید
بهترین کار در کل، این هست که به جای این کارها، از یاهو مسنجر استفاده کنید
و به بگید همه آرشیو رو پاک کنه

m.beh
13-04-2013, 22:15

یه چند روزی صبر کن.
از یه کامپیوتر دیگه اقدام کن
از یه سرویس اینترنت دیگه اقدام کن
از مرورگز دیگه تلاش کن
اگگر جواب نداد بیا اینجا دوباره ببینیم چی کار کنیم

Behrooz-N
13-04-2013, 23:42
سلام به دوستان عزیز بالاخره مشکل حل شد نمی دونم حالا به قول دوستان از سرعت اینترنت بود یا مشکل مرورگر اما فایرفکس من نسخه 20.1 بود اما با این مرورگر که وارد می شدم نمی تونست پاک کنه حتی مرورگر رو ریست کردم و تمام افزونه های آن را غیر فعال کردم اما نشد اما امروز با مرورگر سافاری که وارد شدم مشکل حل شد . از تمامی دوستانی که وقت گذاشتند و به سئوال بنده پاسخ گفتند کما ل تشکر و قدردانی رو دارم .

noisymind
15-04-2013, 10:58
سلام. ببخشید این گزینه Turn on SSL از منوی میل آپشنز چه کار میکنه؟ یک غلطی کردم و تیکش رو زدم حالا اصلا وارد میل نمیشه! یا اگرم میشه نصفه و نیمه باز میکنه صفحه رو!! :n27:

manuch
15-04-2013, 11:27
سلام. ببخشید این گزینه Turn on SSL از منوی میل آپشنز چه کار میکنه؟ یک غلطی کردم و تیکش رو زدم حالا اصلا وارد میل نمیشه! یا اگرم میشه نصفه و نیمه باز میکنه صفحه رو!! :n27:
یک مسیر ایمن و کد گذاری شده ایجاد می کنه و طبعا دردسرهای خود ش رو داره
برای افزایش امنیت
پیشنهاد می کنم جاوا اسکریپت رو غیر فعال کنید و به میل کلاسیک برگردید که سرعت های پایین اتصال رو هم ساپورت می کنه و بعد تیک رو بردارید اگر پیدا کردید وگرنه از جایی که سرعا بالایی داره برید وارد بشید و درستش کنید.

OMiD.1080p
16-04-2013, 12:19
نمیدونم چرا مسنجر یاهو میل کار نمیکنه !؟
یعنی اصلا غیرفعاله و نیست

m.beh
16-04-2013, 12:36
نمیدونم چرا مسنجر یاهو میل کار نمیکنه !؟
یعنی اصلا غیرفعاله و نیست
اگر از کلاسیک استفاده می کنید یاهو امکان مسنجر درون مرورگر رو از آپشن های کلاسیک برداشته

OMiD.1080p
16-04-2013, 12:54
اگر از کلاسیک استفاده می کنید یاهو امکان مسنجر درون مرورگر رو از آپشن های کلاسیک برداشته

خیر . همون نسخه جدیده.
بعضی وقت ها هست و بعضی وقت هم مثل الان نیست !

manuch
16-04-2013, 14:28
خیر . همون نسخه جدیده.
جاوا رو چک کرده اید؟
ضمن اینکه یاهو ممکنه در دوره هایی زمانی این رو غیر فعال کنه مثلا برای به روز رسانی، البته موقت. یادتون باشه سرویس شما مجانیه و یاهو تعهدی نداره! می تونه هر وقت خواست غیر فعال کنه!

m.beh
16-04-2013, 20:21
خیر . همون نسخه جدیده.

غیز از جاوا ک دوستمون فرمودند چند تا چیز دیگم هست.
1- اینکه ممکنه سرعت اینترنتت بیاد پایین یه وقتایی زورش نرسه که مسنجرو فعال کنه. یا ممکنه حتی اشکال از اینترنت ایرانم باشه
2- با جند وسیله شما به چت وصل می شید. مثلا هم با موبایلتون هم با مرورگرتون از طریق میل هم با برنامه یاهو مسنجر. حالا ممکنه به خازر اینکه با وسیله دیگری آن هستید این مشکل پیدا شه. یا اینکه وقتی ساین آف کردید با وسیله دیگری یه گزینه هست می پرسه آیا از تمام جاها می خواید ساین آت شید شمام گفتید بله.
3- مسنجر کنار میل یه علامت شبیه رعدو برق داره که وقتی وصل هستید به رنگ زرد در میاد و وقتی قطع است بی رنگ می باشد. وقتی بی رنگ است روش کلیک کنید تا به رنگ زرد در آد و وصلتون کنه.
4- اصلا گوشه صفحه مسنجر ندارید. یه عکس ازش بزارید مام ببینیم چه شکلیه مشکلتون شاید حلش کردیم.
بای

noisymind
18-04-2013, 10:49
چطور به میل کلاسیک برگردم؟ از تو سرچ یاهو که یاهو میل کلاسیک رو میزنم میگه این صفحه موجود نیست! :n13:

manuch
18-04-2013, 11:32
چطور به میل کلاسیک برگردم؟ از تو سرچ یاهو که یاهو میل کلاسیک رو میزنم میگه این صفحه موجود نیست! :n13:
با فایرفاکس یا اوپرا برو
وارد شو
بعد جاوا اسکریپت رو غیر فعال کن
رفرش کن
در جواب سوال بگو برای همیشه برگرده به کلاسیک
حالا می تونی جاوا رو ددوباره فعال کنی

AMNA
19-04-2013, 10:48
سلام دوستان برایه ساختن ایدی تو یاهو هر کاری میکنم از صفحه اول وارد صفحه دوم نمیشم. مشکل چیه؟

manuch
19-04-2013, 12:09
سلام دوستان برایه ساختن ایدی تو یاهو هر کاری میکنم از صفحه اول وارد صفحه دوم نمیشم. مشکل چیه؟
نمی دونم!!!
ببین خود یاهو چی میگه!
ممکنه کد امنیتی رو غلط وارد کرده باشی
مشکل جاوا
درست پر نکردن فیلدها
.
.
.
.
.

m.beh
19-04-2013, 21:56

همون طوری که دوستمون در بالا گفتند هر مشکلی می تونه باشه حتی سرعت پایین اینترنت. اگر لطف کنی از اروری که یاهو می ده یه عکس بگیری بزاری اینجا می تونیم بیشتر کمکت کنیم. با تشکر

SPIRIT PALST III
22-04-2013, 19:15
سلام

می خواستم بدونم یاهو هم مثل جیمیل سرعتش پائینه یا نه؟؟؟

SPIRIT PALST III
22-04-2013, 19:29
آقا می خوام تو یاهو آی دی بسازم نمیشه فرم و پر می کنم بعد که دکمه پائینی رو می زنم صفحه سفید میشه و صفحه دیگه نمی یاد قبلا چندتا آی دی ساخته بودم مشکل نداشت!!!

توی اینترنت اکسپلورر این ارور رو میده:

This error (HTTP 500 Internal Server Error) means that the website you are visiting had a server problem which prevented the webpage from displaying.
For more information about HTTP errors, see Help.

m.beh
23-04-2013, 00:10
آقا می خوام تو یاهو آی دی بسازم نمیشه فرم و پر می کنم بعد که دکمه پائینی رو می زنم صفحه سفید میشه و صفحه دیگه نمی یاد قبلا چندتا آی دی ساخته بودم مشکل نداشت!!!

توی اینترنت اکسپلورر این ارور رو میده:

This error (HTTP 500 Internal Server Error) means that the website you are visiting had a server problem which prevented the webpage from displaying.
For more information about HTTP errors, see Help.

می گه اشکال از خود سرور یاهوست اما چون ما خود اسنترنتمونم کلی مشکل داره نمی شه گفت این ارور دقیق از کجا اومده حالا راه حل ها اینه:
اولا در زمان دیگه امتحان کن
دوما با مرورگر دیگه امتحان کن
سوما ممکنه مشکل از اینترنت کم سرعت شما باشه.
در آخر اگز از چیز شکن و اینا استفاده می کنی قطعشون کن ببین چی می شه اگر نمی کنی ازشون استفاده کن ببین چی می شه
فعلا همینا به ذهنم می رسه
اگر دوباره ابوب داد بیا بگو اون وقت برات سرچ بیشتر بکنیم

manuch
23-04-2013, 01:04
سلام

می خواستم بدونم یاهو هم مثل جیمیل سرعتش پائینه یا نه؟؟؟
هر دو عالی هستند
مهم سرعت شماست
البته جیمیل اگر از فرم رسمی و نه پایه ای استفاده کنید در ابتدای ورود نیازمند کمی درنگ هست ولی بعدش هر دو تقریبا یکی هستند

SPIRIT PALST III
23-04-2013, 09:31
هر دو عالی هستند
مهم سرعت شماست
البته جیمیل اگر از فرم رسمی و نه پایه ای استفاده کنید در ابتدای ورود نیازمند کمی درنگ هست ولی بعدش هر دو تقریبا یکی هستند

نه منظورم این مشکلی هست که برای [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به وجود اومده من قبلا از جیمیل استفاده می کردم از standard view هم استفاده می کردم و سرعتش خوب بود ولی بعد از مشکلاتی که برای [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به وجود اومد سرعتش افتضاح شده با bsic html هم سرعت پائینه می خواستم بدونم که یاهو هم سرعتش پائینه ؟ و مشکل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برای یاهو هم هست یا یاهو از http استفاده می کنه؟

manuch
23-04-2013, 11:47
نه منظورم این مشکلی هست که برای [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به وجود اومده من قبلا از جیمیل استفاده می کردم از standard view هم استفاده می کردم و سرعتش خوب بود ولی بعد از مشکلاتی که برای [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به وجود اومد سرعتش افتضاح شده با bsic html هم سرعت پائینه می خواستم بدونم که یاهو هم سرعتش پائینه ؟ و مشکل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برای یاهو هم هست یا یاهو از http استفاده می کنه؟
یاهو اکثرا از http استفاده می کنه
احتمالا باز هم چنگگ! کشتی (لنگر سابق!) گیر کرده به کابل!
خلاصه من به این کشتی ها هی میگم زیاد دستی نکشن تو خلیج فارس و تیک آف نکشن! ولی گوش نمی دن که!
جیمیل از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده می کنه و طبعا سرعتش هم پایینه ولی در کل یاهو end پست الکترونیک محسوب میشه و مجموعا بهتره. می تونیدد به راحتی و تقریبا همیشه از کلاسیک به خوبی استفاده کنید.
البته اینترنت ملی هم داریم ها! mail.iran.ir ! خواستی ببین اصلا می تونی توش حساب باز کنی یا نه؟!!!!!!!!!!!!!!!

:n02:

SPIRIT PALST III
23-04-2013, 12:31
می گه اشکال از خود سرور یاهوست اما چون ما خود اسنترنتمونم کلی مشکل داره نمی شه گفت این ارور دقیق از کجا اومده حالا راه حل ها اینه:
اولا در زمان دیگه امتحان کن
دوما با مرورگر دیگه امتحان کن
سوما ممکنه مشکل از اینترنت کم سرعت شما باشه.
در آخر اگز از چیز شکن و اینا استفاده می کنی قطعشون کن ببین چی می شه اگر نمی کنی ازشون استفاده کن ببین چی می شه
فعلا همینا به ذهنم می رسه
اگر دوباره ابوب داد بیا بگو اون وقت برات سرچ بیشتر بکنیم

مشکل از همون مورد آخری بود که گفتید با چیز پی ان که رفتم مشکل حل شد تونستم آی دی بسازم.

مرسی...

SPIRIT PALST III
23-04-2013, 12:39
یاهو اکثرا از http استفاده می کنه
احتمالا باز هم چنگگ! کشتی (لنگر سابق!) گیر کرده به کابل!
خلاصه من به این کشتی ها هی میگم زیاد دستی نکشن تو خلیج فارس و تیک آف نکشن! ولی گوش نمی دن که!
جیمیل از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده می کنه و طبعا سرعتش هم پایینه ولی در کل یاهو end پست الکترونیک محسوب میشه و مجموعا بهتره. می تونیدد به راحتی و تقریبا همیشه از کلاسیک به خوبی استفاده کنید.
البته اینترنت ملی هم داریم ها! mail.iran.ir ! خواستی ببین اصلا می تونی توش حساب باز کنی یا نه؟!!!!!!!!!!!!!!!

:n02:

سرعت جیمیل برای من که انقدر افتضاح هستش من با اینکه سالها از جیمیل استفاده کردم و بهش عادت کرده بودم تصمیم گرفتم که از یاهو استفاده کنم. واقعا استفاده از جیمیل با این مشکلاتی که واسه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به وجود آوردن احمقانه است... درمورد حرفاتون هم باید بگم که سخن از دل ما می گویی. واقعا استفاده کردن از اینترنت توی این مملکت بدون دردسر فقط یه خواب هستش...

چند تا سوال داشتم در مورد یاهو:

یکی اینکه چه طوری میشه ایمیل های جیمیل رو توی یاهو ایمپورت کرد

یکی دیگه هم اینکه یاهو مثل جیمیل verify coode داره یا نه؟

توی یاهو میخوام ایمیل send کنم هی کپچا می پرسه نمی شه غیرفعال کردش؟؟؟

مرسی...

Juventus FC
24-04-2013, 13:59
سلام

من یه ایمیل دارم چند وقت پیش بعد از ثه ماه رفتم که برم چک کنم ولی یاهو اجازه ورود نداد ! آی دی و پسورد و درست میزنم ولی یاهو یه سوال امنیتی که موقع ساخت ایمیل دادم و ازم میپرسه ! من جوابش و بلد نیستم من 7 8 سال پیش این میل و ساختم ولی جواب سوال خودم و نمیدونم ! آی دی و پسورد و درست میزنم ولی اجازه ورود ندارم ! باید چه کنم ؟

manuch
24-04-2013, 14:49
سرعت جیمیل برای من که انقدر افتضاح هستش من با اینکه سالها از جیمیل استفاده کردم و بهش عادت کرده بودم تصمیم گرفتم که از یاهو استفاده کنم. واقعا استفاده از جیمیل با این مشکلاتی که واسه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به وجود آوردن احمقانه است... درمورد حرفاتون هم باید بگم که سخن از دل ما می گویی. واقعا استفاده کردن از اینترنت توی این مملکت بدون دردسر فقط یه خواب هستش...

چند تا سوال داشتم در مورد یاهو:

یکی اینکه چه طوری میشه ایمیل های جیمیل رو توی یاهو ایمپورت کرد

یکی دیگه هم اینکه یاهو مثل جیمیل verify coode داره یا نه؟

توی یاهو میخوام ایمیل send کنم هی کپچا می پرسه نمی شه غیرفعال کردش؟؟؟

مرسی...
gmail: setting>forward
از اینجا توی جیمیل می تونی بهش بگی که به یه آدرس ایمیل دیگه همه ایمیلهارو فوروارد کنه مثلا به یاهو ولی بهتره حساب دیگه ای در خود جیمیل نباشه
ولی ایمپورت نمیشه اما شاید به جای yahoo.com ، بتونی از yahoo.co.uk یا سایر پسوندها آیدی بسازی و ایمپورت کنی
verufy code دیگه چیه؟!! اگر منظورت 2-step verification هست پولکیه! باید پول بدی وگرنه، نع!
کپچا رو نمی شه چون زیاد گزارش اسپم از آیدیت به یاهو رسیده!

manuch
24-04-2013, 14:51
سلام

من یه ایمیل دارم چند وقت پیش بعد از ثه ماه رفتم که برم چک کنم ولی یاهو اجازه ورود نداد ! آی دی و پسورد و درست میزنم ولی یاهو یه سوال امنیتی که موقع ساخت ایمیل دادم و ازم میپرسه ! من جوابش و بلد نیستم من 7 8 سال پیش این میل و ساختم ولی جواب سوال خودم و نمیدونم ! آی دی و پسورد و درست میزنم ولی اجازه ورود ندارم ! باید چه کنم ؟

io.help.yahoo.com/

شاید !

m.beh
24-04-2013, 20:22
سلام

faded
27-04-2013, 18:54
من حدود 10 سال پیش یک ایمیل در یاهو ساختم چند وقت هم ازش استفاده کردم اما دیگه رهایش کردم و پسوردشم فراموش کنم تا این که امروز دیدم پسوردش و ای دی را توی یک دفتر نوشتم حالا که ای دی و پسورد را وارد میکنم می نویسه موجود نیست
مشکل از چیه؟
چون سالها استفاده نشده حذف شده؟

manuch
27-04-2013, 20:23
من حدود 10 سال پیش یک ایمیل در یاهو ساختم چند وقت هم ازش استفاده کردم اما دیگه رهایش کردم و پسوردشم فراموش کنم تا این که امروز دیدم پسوردش و ای دی را توی یک دفتر نوشتم حالا که ای دی و پسورد را وارد میکنم می نویسه موجود نیست
مشکل از چیه؟

یاهو حذف نمی کنه
شاید یکی رمز داشته حذف کرده
شای هم اشتباه وارد می کنی

m.beh
27-04-2013, 20:52
مشکل از چیه؟

کاش اروری که می ده رو کامل می نوشتی. معمولا کاربرا اینجوری سوال می کنند. و خوب ما و دیگر کار برا که دقیق نمب فهمیم چی شده خوب نمب تونبم کمک کنیم.
پیشنهاد من اینه که پروسه پسورد ریکاوری رو طی کنید ببینید چی می شه.

SPIRIT PALST III
28-04-2013, 17:20
می خواستم کانتکت هام رو از جیمیل به یاهو ایمپورت کنم ولی وقتی توی یاهو پسورد جیمیل رو می زنم میگه اشتباه هستش در صورتی که من همین پسورد وارد جیمیل می شم در ضمن توی برنامه Thunderbird هم وقتی پسورد جیمیل رو می زدم می گفت اشتباه هست در صورتی که من با همین پسورد وارد جیمیل می شم!!!!

مرسی

faded
28-04-2013, 19:22
This ID is not yet taken.
Are you trying to register ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) for a new account?
این پیغام رو میده
ای دی رو مطمئنم درسته فقط پسورد رو یادم رفته بود که پیداش کردم

m.beh
28-04-2013, 20:58
This ID is not yet taken.
Are you trying to register ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) for a new account?
این پیغام رو میده
ای دی رو مطمئنم درسته فقط پسورد رو یادم رفته بود که پیداش کردم

دقیق همینه می گه این آیدی رو قبلا کسی نگرفته
یه ذره بالا پایین کن ببین درست می شه. منظ.رم اینه که مثلا ممکنه یه دات داشته باشه نزده باشی با اصافی زده باشی. یا مثلا تو آیدیت آندرلاین داری اما داری لاین می زنی. چه می دونم دیگه از این اشتباهات چند بار امتحان کن اگر نشد به نظرم
از این تاپیک راه حل سومو برو منتها تو برای اشکال خودت فرم رو پر کن ببین چی می شه.

manuch
28-04-2013, 23:24
می خواستم کانتکت هام رو از جیمیل به یاهو ایمپورت کنم ولی وقتی توی یاهو پسورد جیمیل رو می زنم میگه اشتباه هستش در صورتی که من همین پسورد وارد جیمیل می شم در ضمن توی برنامه Thunderbird هم وقتی پسورد جیمیل رو می زدم می گفت اشتباه هست در صورتی که من با همین پسورد وارد جیمیل می شم!!!!

مرسی
2 step verification فعاله؟
پسورد رو در برنامه notepad بنویس و کپی - پیست کن هر جا

SPIRIT PALST III
29-04-2013, 09:22
2 step verification فعاله؟
پسورد رو در برنامه notepad بنویس و کپی - پیست کن هر جا

2-step verification آره فعاله مشکل از اینه غیر فعالش کنم؟

SPIRIT PALST III
29-04-2013, 10:58
مشکل پسورد حل شد از همون step verification2 بود ولی مشکلی که دارم اینه که وقتی کانتکت ها رو انتخاب می کنم و ایمپورت رو می زنم چند دقیقه لود می شه و بعد پیغام زیر رو میده:

The connection was reset

The connection to the server was reset while the page was loading.

The site could be temporarily unavailable or too busy. Try again in a few
moments.
If you are unable to load any pages, check your computer's network
connection.
If your computer or network is protected by a firewall or proxy, make sure
that Firefox is permitted to access the Web.

manuch
29-04-2013, 11:12
2-step verification آره فعاله مشکل از اینه غیر فعالش کنم؟
غیر فعال کن موقتا
ضمنا بهتره سرعت اتصالت بالا باشه یا از کافی نتی وصل بشی که سرعتش بالا باشه
از یاهو میل کلاسیک و جیمیل html استفاده کن. اینجا ایرانه و سرعت بالا خطرناکه! همین سرعت مطئن خوبه! تصادفاتش هم فوتی کمتری خواهد داشت!

adrian_h_r
29-04-2013, 13:30
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز.
ممنون میشم در این زمینه راهنمایی من رو راهنمایی بفرمایید.
مشکل من اینه که صفحه login را باز می کنم و user و pass مربوطه رو هم وارد می کنمو
ولی به هیچ عنوان نمیتونم وارد mail box بشم.
البته ایمیلم همینطور در حال باز شدن میمونه ولی هیچ اتفاقی نمی افته.
cache, history و همچین کوکی ها را پاک کردم، ضمن اینکه java , flash addones هم فعال کردم ولی هیچ اتفاقی نمی افته.
چند تا مرور گر هم عوض کردم ولی...
شما چه راه حلی به نظر تون میرسه ؟
من این مشکل رو با جی میل هم دارم. وقتی می خوام لاگین کنم.
پیغام میده کوکی ها رو غیر فعال کن .
ممنونم.

m.beh
29-04-2013, 15:30
مشکل من اینه که صفحه login را باز می کنم و user و pass مربوطه رو هم وارد می کنمو
cache, history و همچین کوکی ها را پاک کردم، ضمن اینکه java , flash addones هم فعال کردم ولی هیچ اتفاقی نمی افته.
ممنونم.

یعنی دقیقا چی می شه؟ یوزر و پس رو می زنس و دکمه رورود را هیچ اتفاقی نمی افته یا مرورگرتون در حال لود می مونه. اون دایره هه هی می چزخه هیچ اتفاقی نمی افته؟

manuch
29-04-2013, 15:41
ممنونم.

همون زمان که دایره صفحه داره میچرخه، این آدرس رو وارد کن و برو توش

mail.yahoo.com

adrian_h_r
29-04-2013, 16:07
یعنی دقیقا چی می شه؟ یوزر و پس رو می زنس و دکمه رورود را هیچ اتفاقی نمی افته یا مرورگرتون در حال لود می مونه. اون دایره هه هی می چزخه هیچ اتفاقی نمی افته؟

دقیقا همینطوره
مرورگر به صورت لود می مونه.

Ramin khuzestan
29-04-2013, 19:28
سلام
دوستان من یک مشکل دارم که بیش از دو ماه هست که آیدی من نه توسط نرم افزار یاهو مسنجر و نه از طریق سایت یاهو باز نمیشه و پیغام your account has been locked please click forgot password میده
وقتی وارد قسمت forgot password میشم سوال امنیتی میپرسه که متأسفانه من یادم نمیاد پاسخش چی بود
آیا راه حلی وجود داره یا خدایی نکرده باید قید آیدی رو بزنم ؟!
این رو هم بگم که این مشکل وقتی به وجود اومد که از یک وی پی ان استفاده کردم
ممنون

m.beh
30-04-2013, 00:16
دقیقا همینطوره
مرورگر به صورت لود می مونه.
شما اون کاری که دوستمون manuch گفتند رو انجاک دادی؟ جواب نداد؟

سلام
دوستان من یک مشکل دارم که بیش از دو ماه هست که آیدی من نه توسط نرم افزار یاهو مسنجر و نه از طریق سایت یاهو باز نمیشه و پیغام your account has been locked please click forgot password میده
وقتی وارد قسمت forgot password میشم سوال امنیتی میپرسه که متأسفانه من یادم نمیاد پاسخش چی بود
آیا راه حلی وجود داره یا خدایی نکرده باید قید آیدی رو بزنم ؟!
این رو هم بگم که این مشکل وقتی به وجود اومد که از یک وی پی ان استفاده کردم
ممنون

adrian_h_r
01-05-2013, 09:48
شما اون کاری که دوستمون manuch گفتند رو انجاک دادی؟ جواب نداد؟

دوست عزیز.
این کار جواب نداد .
؟