PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [ Yahoo! Mail ] / تمامی مسائل ياهو ميل

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11

hoooman_m
24-02-2012, 22:56
با سلام و عرض خسته نباشید
می‌خواستم ببینم چجوری می‌شه فهمید آخرین موقعی که یک آیدی آنلاین بوده چه زمانی‌ است؟

mjorh
26-02-2012, 16:28
سلام
درصورته فراموش کردن پسورد ،چیکار باید کرد ؟

hamidnakhafan
26-02-2012, 17:11
سلام
درصورته فراموش کردن پسورد ،چیکار باید کرد ؟

سلام.پايين صفحه لاگين فورقت پسورد رو بزنين داخل يک صفحه اي ميشه وازتون سوالايي که هنگام ايجاد ايميل پرسيده جواب ميدين و در اخر ميتونين پسورد رو عوض کنين وداخل ميلتون بشين

Sent from my HD2 using Tapatalk

H.M.D
26-02-2012, 20:11
اینم میشه جواب بدین؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mjzaret
27-02-2012, 18:55
من مي‌خوام يه اكانت جديد در ياهو بسازم.

فرم رو كامل پر كرده و تكميل مي‌كنم.

وقتي دكمه Create My Account رو مي‌زنم هيچ كاري انجام نميشه و به صفحه Login ابتدايي بر مي‌گرده بدون اينكه اكانت ساخته بشه.

مشكل از كجاست؟

شاد باشيد:40:

عاليه
27-02-2012, 20:43

وقتي دكمه Create My Account رو مي‌زنم هيچ كاري انجام نميشه و به صفحه Login ابتدايي بر مي‌گرده بدون اينكه اكانت ساخته بشه.

مشكل از كجاست؟

من هم كه چند وقت پيش ميخواستم اكانت بسازم همين مشكل رو داشتم. ممكنه به خاطر اين باشه كه داريم از ايران sign up ميكنيم؟

pcsoft
29-02-2012, 19:32
یاهو قاطی کرده. من دوبار اکانتم بخاطر پسوردم مسدود شد.
میگه عوضش کن. 10-11 رقمه

mohsen_gh1991
29-02-2012, 23:38
سلام
من الان وارد ایمیلم خواستم بشم ولی این پیغامو بهم میده

This page requires that you have Javascript enabled on your browser.
البته ظهر راحت میتونستم وارد بشم ولی الان این پیغامو میده.کسی میدونه این مال چیه؟

mohamad7824
01-03-2012, 12:29
سلام

من قبلا راحت وارد ایمیلم میشدم ولی الان چند روزه وارد نمیشه و میگه پسورد غلطه

وقتی هم میخوام درخواست بدم پسورد رو بده سوالارو میخواد نمیدونم چی زدم ایمیل دیگه هم نداده بودم

خواهشا کمکم کنین

mohamad7824
01-03-2012, 16:14
کسی نیست جواب بده؟ فوری هست!

سلام

وقتی هم میخوام درخواست بدم پسورد رو بده سوالارو میخواد نمیدونم چی زدم ایمیل دیگه هم نداده بودم

خواهشا کمکم کنین

jojonice
01-03-2012, 19:59
سلام
لطفا بگید چگونه میشود تمام ایمیل هائی که در یاهو دارم را به ایمیل دیگری مثلا gmail و جای دیگری انتقال دهم
باتشکر

sepid12ir
02-03-2012, 00:24
سلام...

مشكل از كجاست؟

من هم كه چند وقت پيش ميخواستم اكانت بسازم همين مشكل رو داشتم. ممكنه به خاطر اين باشه كه داريم از ايران sign up ميكنيم؟

بله، کاملا میتونه به دلیل سرویس های ارائه دهنده ی اینترنت در ایران باشه که برای یاهو و جیمیل محدودیت هایی درست کردند.

با بروزرهای مختلف از جمله فایرفاکس/کروم و یا اپرا امتحان کنید.

و اگه نتیجه نداد، با فیل.تر شکن خوب امتحان کنید.

به احتمال زیاد با فیل.تر شکن نتیجه بگیرید ....

سلام
من الان وارد ایمیلم خواستم بشم ولی این پیغامو بهم میده

البته ظهر راحت میتونستم وارد بشم ولی الان این پیغامو میده.کسی میدونه این مال چیه؟

محسن جان این پیغام میگه که جاوا نصب نیست روی بروزرت...

اگه همچنان این مشکل را داری، با بروزرهای مختلف امتحان کن ، و اگه جوابگو نبود، جاوا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])را از اینترنت دانلود کن...

سلام

خواهشا کمکم کنین

دوست عزیز کاری نمیشه کرد...

اگه ایمیل دومی معرفی کرده بودین و یا سوالات امنیتی یادتون بود میشد پسورد را بازگردوند...

در غیر اینصورت نمیشه کاری کرد ...

سلام
لطفا بگید چگونه میشود تمام ایمیل هائی که در یاهو دارم را به ایمیل دیگری مثلا gmail و جای دیگری انتقال دهم
باتشکر

تنها راه حل اینه که تک تک ایمیلهارو به ایمیل مورد نظرتون فوروارد کنید. تا جایی که من اطلاع دارم، امکان فورواد همزمانشون نیست...

boy1367
03-03-2012, 23:32
سلام
دوستان وقتی من یاهوی خود را میخام باز کنم با این پیغام روبرو میشوم
Invalid ID or password.
Please try again using your full Yahoo! ID.
و وقتی میخام ریسیت کنم پسوردم رو این پیغام میاد

Your password can’t be reset online.

For security reasons, you need contact Yahoo! Customer Care to help you reset your password.

If you used an alias or profile name, we recommend that you try again with the Yahoo! ID associated with the alias. If not, you can contact Customer Care to help reset your Yahoo! password.
Contact Customer Care ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خیلی آیدیم برای من مهمه خیلی لطفا کمکم کنید

boy1367
03-03-2012, 23:49
سلام
Invalid ID or password.

For security reasons, you need contact Yahoo! Customer Care to help you reset your password.

If you used an alias or profile name, we recommend that you try again with the Yahoo! ID associated with the alias. If not, you can contact Customer Care to help reset your Yahoo! password.
Contact Customer Care ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fus%2Fyahoo%2Fedit%2Fcctop10%2Fonline_help.html)

mohamad7824
04-03-2012, 15:49
سلام

یاهو چرا چند روزه خرابه؟

نمیشه اکانت جدید ساخت

با ف.ی.ل.ت.ر ش.ک.ن هم نمیشه

sepid12ir
04-03-2012, 23:34
سلام
Invalid ID or password.

Contact Customer Care ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fus%2Fyahoo%2Fedit%2Fcctop10%2Fonline_help.html)

سلام...

از اونجایی که مراحل را پیش رفتین و نتونستین پسورد را ریست کنید، بنابراین همون پیشنهاد خود یاهو را انجام بدین

فرمی که در این لینک دادن را پر کنید تا خود یاهو به مشکلتون رسیدگی کنه و ایمیلتون را برگردونه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

:11:

boy1367
04-03-2012, 23:58
سلام...

از اونجایی که مراحل را پیش رفتین و نتونستین پسورد را ریست کنید، بنابراین همون پیشنهاد خود یاهو را انجام بدین

فرمی که در این لینک دادن را پر کنید تا خود یاهو به مشکلتون رسیدگی کنه و ایمیلتون را برگردونه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:11:

میشه درباره نحوه پر کردن صحیح فرم یه توضیح بدین چون باید اطلاعات رو صحیح داد که یاهو میلم رو برگردونه

sepid12ir
05-03-2012, 01:12
میشه درباره نحوه پر کردن صحیح فرم یه توضیح بدین چون باید اطلاعات رو صحیح داد که یاهو میلم رو برگردونه

به ترتیب سوالات:

1.What is the YahooID of the account you are having trouble with?

در مقابل این سوال، Yahoo ID که باهاش مشکل دارین را مینویسین...

//

2.What Yahoo! properties have you used in the last month?
باید بگین در ماه اخیر از چه سرویس هایی از یاهو استفاده کردین. ایمیلتون. مثلا از مسنجر، گروه های یاهو، پروفایل و ... استفاده کردین یا نه! اگه کردین ذکر کنید که از چی. مثلا Yahoo Messenger

//

3.
When did you last log-in to Yahoo
آخرین باری که از IDتون استفاده کردین و در واقع لاگ این شدین.
اگه جوابش به تعداد روز میرسه، بنویسید: days ago ... قبل از کلمه ی days عدد را بنویسید
اگه ماه بود: عدد+ months ago
و اگه هفته بود: عدد + weeks ago

//

4.
Where are you located (city/state or city/country)?

اسم شهر و کشوری که زندگی میکنید را بنویسید: Tehran, Iran
اگه تهران نیستین، اسم شهر خودتون را بنویسید.

//

5.
Have you recently accessed the internet from any other locations?
می پرسه، آیا اخیرا از مکان ها و محل های دیگه به ایمیلتون وارد شدین. اگه جواب بله بود که بنویسید yes و اگه خیر بود هم no

//

6.

What virus scanning software do you use and when did you last run a virus scan?

میپرسه از چه آنتی ویروسی استفاده میکنید ، که شما اسمش را یادداشت میکنید. اگر هم استفاده نمیکنید بنویسید: I don't use any anti-virus
اگر هم استفاده میکنید، اسم برنامه تون را بنویسید و در ادامه بنویسید آخرین بار که از سیستمتون را باهاش اسکن کردید کی بوده.

//

7.Do you have any reason to believe that anyone else may have gained access to Yahoo! account, and if so, by what means?

میپرسه، فکر میکنید شما فکر میکنید، شخص دیگه ای بوده که از اکانت شما استفاده کرده. اگه اینطور حدس میزنید باید بنویسید که طرف چه منظور و هدفی داشته از استفاده کردن از اکانت شما

اگه هم چنین حدسی نمیزنید، بنویسید: no, I believe nobody has tried to access my yahoo account

//

How may we contact you?
در این بخش هم، بهشون یه آدرسی باید بدین که باهاتون در تماس باشن.
آدرس ایمیل دیگه ای غیر از اینی که بهش دسترسی ندارین را بدین، تا شما را از مشکلتون باخبر کنتد

سوالی بود در خدمتم

موفق باشید :11:

nelahe
05-03-2012, 11:39
سلام

راستش من دیروز یک ایمیل فرستادم

امروز!!!! یک ایمیل اومده

که بسیار طولانی است و من از قسمتی از آن عکس گرفتم و براتون گذاشتم

این یعنی چی

sepid12ir
05-03-2012, 20:47
سلام

راستش من دیروز یک ایمیل فرستادم

امروز!!!! یک ایمیل اومده

که بسیار طولانی است و من از قسمتی از آن عکس گرفتم و براتون گذاشتم

این یعنی چی

این ایمیل میگه:
آدرس ایمیلی که بهش نامه فرستادین، اشتباه بوده و بنابراین ایمیلتون فرستاده نشده...
آدرس را چک کنید و دوباره بفرستین ...

nelahe
06-03-2012, 11:04
این ایمیل میگه:
آدرس ایمیلی که بهش نامه فرستادین، اشتباه بوده و بنابراین ایمیلتون فرستاده نشده...
آدرس را چک کنید و دوباره بفرستین ...

سلام

راستش طرف می گه که آدرس درسته

بعد یه مورد

یعنی اگه آدرس اشتباه باشد تازه روز بعد ایمیل می آید

avmajid
06-03-2012, 17:44
سلام دوستان
من يه مشكل كوچولو دارم
راستش فكر كنم يه مشكل كوچيك دارم
يه تب تو ياهو ميل جديد هست به نام update
من چند وقته اين تب رو ندارم و فقط 3 تب دارم
اگه كسي مي دونه چه جوري مي شه اين تب رو اضافه كرد كمك كنه لطفن
لطفن ايميل بزنه avmajid@yahoo.com

باتشكر

siavash.0902
08-03-2012, 15:41
سلام یه اموزش nimbuzz بزارین ممنون

Amir Hossein
10-03-2012, 23:16
سلام

من سرعتم کمه
چه طوری میشه تم رو کلاسیک کرد هرچی گشتم پیدا نمیشه
mer30

sepid12ir
11-03-2012, 22:42
سلام دوستان
من يه مشكل كوچولو دارم
راستش فكر كنم يه مشكل كوچيك دارم
يه تب تو ياهو ميل جديد هست به نام update
من چند وقته اين تب رو ندارم و فقط 3 تب دارم
اگه كسي مي دونه چه جوري مي شه اين تب رو اضافه كرد كمك كنه لطفن
لطفن ايميل بزنه avmajid@yahoo.com

باتشكر

مدتی ست تب update در یاهو برداشته شده...
حالا به دلیل تغییرات بوده یا هر چی نمیدونم ...
ولی همگانی ست : )

سلام

من سرعتم کمه
چه طوری میشه تم رو کلاسیک کرد هرچی گشتم پیدا نمیشه
mer30

سلام...

از لینک زیر وارد یاهو کلاسیک بشید:

ar.tmu
12-03-2012, 15:33
سلام من یه مشکلی دارم تو ورژن قدیمی یاهو میل وقتی چند تا attachment واست میومد میتونستی با تیک زدن بعضیاشو واسه دانلود انتخاب کنی و بقیه رو که نمیواستی دانلود نکنی.ولی تو ورژن جدید نمیشه تیک زد.در نتیجه همیشه مجبورم کل ضمیمه ها رو دانلود کنم و بعد اونایی رو که نمیخوام پاک کنم.

jojonice
12-03-2012, 18:14
سلام
لطفا راهنمائی کنید میخواستم ایمیل هائی که در یاهو دارم را بیارم در outlook یا نرم افزارهای مثل آتلوک اما نمیخواهم
از خود یاهو ایمیل هام پاک بشوند لطفا بگید چگونه این کار را بکنیم که تمام ایمیل ها را روی کامپیوتر دانلود کنیم
باتشکر
خداحافظ

jojonice
12-03-2012, 18:19
سلام
لطفا راهنمائی کنید
میخواستم ایمیل هائی که در یاهو دارم را بیارم در outlook یا نرم افزارهای مثل آتلوک اما نمیخواهم
از خود یاهو ایمیل هام پاک بشوند لطفا بگید چگونه این کار را بکنیم که تمام ایمیل ها را روی کامپیوتر دانلود کنیم
باتشکر
خداحافظ

mkh12
13-03-2012, 00:02
سلام
من توی inbox یاهو همیشه تعداد زیادی از ایمیل های spam دریافت میکنم که مستقیما توی فولدر spam نمیرن. جایی هم فکر نمیکنم subscribe کرده باشم که اینقدر ایمیل spam و junk برام بیاد.. آدرس خیلی هاشون هم باهم فرق میکنه و کمتر آدرس ها تکرار میشن و بنابراین نمیتونم تمامی آدرس ها رو block کنم.
خود ایمیل ها هم قسمتی به عنوان لغو عضویت یا unsubscribe ندارن.

راه حل چیه دوستان؟؟؟؟

mojtaba2321
13-03-2012, 11:08
اکانت یاهوم قفل شده، فکر کنم کسی خواسته وارد بشه پسورد اشتباه داده قفلش کردن.
کی آزاد میشه؟

siminam
13-03-2012, 21:52
سلام
چطوری میتونم ایمیل هایی که از یه گروه خاص برام میان کاری کنم که مستقیم برن تو یه پوشه
جواب رو سریع میخام
ممنون

siminam
13-03-2012, 22:32
سلام
من میخام اسم و فامیلم رو توی ورژن جدید تغییر بدم میرم روی mail optionبعد account infoو sine inمیکنم و edit propileرو میزنم و اسم و فامیلم رو تغییر میدم و تغییرات روsaveمیکنم پیام موفقیت امیز بودن تغییرات رو میده اما باز هم وقتی ایمیل میفرستم همون اسم قبلیه باید چکار کنم؟لطفا کمک

xzx202
13-03-2012, 23:20
با سلام
من به تازگی به مشکلی برخورد کردمکه عرض میکنم
درسرویس یاهوی من هرچه دوستان من به من ایمیل می فرستند به دستم نمیرسه نه درپوشه inboxeهست نه در spam
چطوریی چنین چیزی اتفاق افتاده عات چیه

sepid12ir
14-03-2012, 23:00
سلام،

سلام
من توی inbox یاهو همیشه تعداد زیادی از ایمیل های spam دریافت میکنم که مستقیما توی فولدر spam نمیرن. جایی هم فکر نمیکنم subscribe کرده باشم که اینقدر ایمیل spam و junk برام بیاد.. آدرس خیلی هاشون هم باهم فرق میکنه و کمتر آدرس ها تکرار میشن و بنابراین نمیتونم تمامی آدرس ها رو block کنم.
خود ایمیل ها هم قسمتی به عنوان لغو عضویت یا unsubscribe ندارن.

راه حل چیه دوستان؟؟؟؟

متاسفانه راه حلی نداره...
باید تحمل کرد...

تنها پیشنهادی که من به دوستان میکنم، اینه که وقتی در سایت های مختلف عضو میشید، هیچ وقت ایمیل اصلیتون را معرفی نکنید، یک ایمیل یدک برای سایتها داشته باشین
چون معرفی ایمیل در سایتهای مختلف، سبب افزایش ایمیلهای تبلیغاتی میشه

سلام
چطوری میتونم ایمیل هایی که از یه گروه خاص برام میان کاری کنم که مستقیم برن تو یه پوشه
جواب رو سریع میخام
ممنون

این مسیر را برید:

Options >> Mail Options >> Filters

تکمه ی add را کلیک کنید،
در filter name هر اسمی که دوست دارین بنویسین
در مقابل sender ایمیل گروه و یا هر شخصی که میخواید را وارد کنید
در مقابل Recipient هم ایمیل خودتون را وارد کنید

در بخش Then deliver the email to the following folder
میتونید روی new folder کلیک کنید، و یک فولدر جدید بسازید و در نهایت هم save changes

الان تکمه ی save changes دیگه نیست، بنابراین شما وقتی میخوای از همین بخش فیلترز خارج بشی، ازتون میپرسه که سیو کنه یا نه و شما تائید مکنید

سلام
من میخام اسم و فامیلم رو توی ورژن جدید تغییر بدم میرم روی mail optionبعد account infoو sine inمیکنم و edit propileرو میزنم و اسم و فامیلم رو تغییر میدم و تغییرات روsaveمیکنم پیام موفقیت امیز بودن تغییرات رو میده اما باز هم وقتی ایمیل میفرستم همون اسم قبلیه باید چکار کنم؟لطفا کمک

برای تغییر نام باید این مسیر را برین:

Options >> Mail Options >> Mail Accounts

در مقابل sending name اسم مورد نظرتون را بنویسید

و مثل سوال بالا، تغییرات را سیو کنید

sepid12ir
14-03-2012, 23:09
سلام من یه مشکلی دارم تو ورژن قدیمی یاهو میل وقتی چند تا attachment واست میومد میتونستی با تیک زدن بعضیاشو واسه دانلود انتخاب کنی و بقیه رو که نمیواستی دانلود نکنی.ولی تو ورژن جدید نمیشه تیک زد.در نتیجه همیشه مجبورم کل ضمیمه ها رو دانلود کنم و بعد اونایی رو که نمیخوام پاک کنم.

سلام...

کافیه رو تایتل فایل کلیک کنی، مثل این عکس، من رو این عکس رو فایل Jan 25th, Moh خواستم کلیک کنم
وقتی رو اون تایتل کلیک کنم، فقط همون فایل دانلود میشه

سلام
لطفا راهنمائی کنید میخواستم ایمیل هائی که در یاهو دارم را بیارم در outlook یا نرم افزارهای مثل آتلوک اما نمیخواهم
باتشکر
خداحافظ

سلام...

تا جایی که اطلاع دارم ، اکانت یاهو نمیتونه به اوتلوک منتقل بشه. در واقع این دو هم دیگه را ساپورت نمیکنن

ولی با این حال در رابطه با outlook سوال دیگه ای دارین ، در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بپرسید، دوستان مطلع تر هستند.

imanpod
15-03-2012, 17:32
سلام . من عضو یه گروه اینترنتی (irankamyab) شدم و اونقدر در طول روز برام ایمیل میفرسته ، دیگه خسته شدم و از گروه جدا شدم و آدرس ایمیلشو بلاک کردم ، ولی بازم از آدرسهای مختلف برام تعداد زیادی ایمیل مزاحم میاد . آیا راهی هست که از شرشون خلاص شم ؟ (بدون آنتی اسپم و استفاده از ایمیل کلاینت هایی مقل تاندربرد و آتلوک)

xzx202
16-03-2012, 17:40
با سلام
من به تازگی به مشکلی برخورد کردمکه عرض میکنم
درسرویس یاهوی من هرچه دوستان من به من ایمیل می فرستند به دستم نمیرسه نه درپوشه inboxeهست نه در spam
چطوریی چنین چیزی اتفاق افتاده عات چیه
یعنی کسی راه حلی نداره ؟

Ali-ss
17-03-2012, 07:32
آگر بخواهیم یک ایمیل را بلوک کنیم طوری که دیگه ایمیل فرستاده شده وارد اینباکس نشه چیکار باید بکنیم؟

modjtaba
17-03-2012, 16:30
دوستان سلام بعد از مدتي كه كار با صندوقم مي گذرد وقتي مي خواهم نامه اي را بفرستم(Send) انجام نمي شود سپاسگذار خواهم شد راهنمايي بفرماييد
mo4226784@yahoo.com

Azad296
18-03-2012, 12:43
سلام بچه ها
من امروز یکی از میلام مشکل پیدا کرده
تو اینباکس میره ولی وقتی واز میشه بعد 5 ثانیه ارور میده، شماره ارورشم 999 هست نمیدونم چیه
میشه کمک کنین؟؟
:41:

part gah
18-03-2012, 13:07
این مسیر را برید:

Options >> Mail Options >> Filters

تکمه ی add را کلیک کنید،
در filter name هر اسمی که دوست دارین بنویسین
در مقابل sender ایمیل گروه و یا هر شخصی که میخواید را وارد کنید
در مقابل Recipient هم ایمیل خودتون را وارد کنید

در بخش Then deliver the email to the following folder
میتونید روی new folder کلیک کنید، و یک فولدر جدید بسازید و در نهایت هم save changes

الان تکمه ی save changes دیگه نیست، بنابراین شما وقتی میخوای از همین بخش فیلترز خارج بشی، ازتون میپرسه که سیو کنه یا نه و شما تائید مکنید
ســـــــــــلام

سپیـــــــده جان تک تک اون ایمیل ها رو باید وارد کنیم توی این قسمت.نمیشه یه راهی بگی چند تا ، چند تا از اون spam هارو بلوک کرد؟

---------- Post added at 02:07 PM ---------- Previous post was at 02:03 PM ----------

آگر بخواهیم یک ایمیل را بلوک کنیم طوری که دیگه ایمیل فرستاده شده وارد اینباکس نشه چیکار باید بکنیم؟

اگه میخوای بلوک بشه یا همون فیلتر توی این پست سپیده کامل توضیح داده.

اگه میخوای ایمیل بیاد ولی دیگه توی اینباکس نره اون بالا گزینه اسپم رو بزن برای همیشه اون ایمیل میره توی پوشه اسپم هات.

noisymind
18-03-2012, 15:26
ببینم شما امروز با یاهو میل مشکلی ندارید؟ وارد میشه ولی وقتی میخوام برم تو Inbox هی صفحش میپره و انگار که بخواد ریفرش بشه اینجوری میشه!!

mohamad7824
18-03-2012, 16:21
سلام

کسی اینجا ه-ک-ر یاهو نیست؟

اومدن یاهوم رو ه-ک کردن:47:

نمیدونمم کی ه-ک کرده!

پسوورد رو عوض کرده

کسی نمیتونه ه-ک کنه؟

اینم ایمیلمه:

mohamad7824@yahoo.com

ممنون میشم اگه کمکم کنید

AMIR.KIK
18-03-2012, 16:42
ببینم شما امروز با یاهو میل مشکلی ندارید؟ وارد میشه ولی وقتی میخوام برم تو Inbox هی صفحش میپره و انگار که بخواد ریفرش بشه اینجوری میشه!!
سلام
منم همین مشکل رو دارم :41:

AliROCK
18-03-2012, 17:47
برا منم همینطوریه حتی با جوراب...
خوده یاهم قاطی کرده مسنجر فقط درسته

only4u-m
18-03-2012, 18:06
نوشته شده توسط noisymind

من هم از دیشب این مشکل رو دارم!! :18: البته فقط وقتی که با لپ تاپ (win 7) میرم اینجوریه! ولی وقتی با PC (win vista) میرم مشکلی نداره و inbox راحت باز میشه!! یکی از دوستانم هم از امروز صبح همین مشکل براش پیش اومده!!

کسی دلیلش رو نمیدونه! :13:

Kasra 91
18-03-2012, 18:12
موقع چت یاهو همش هنگ میکنه تو سون

چند وقت پیش هم یکی این مشکل رو داشت , کسی نمیدونه چیکار کنم ؟

brothers000
18-03-2012, 18:15

سلام
منم همین مشکل رو دارم :41:

برا منم همینطوریه حتی با جوراب...
خوده یاهم قاطی کرده مسنجر فقط درسته

من هم از دیشب این مشکل رو دارم!! :18: البته فقط وقتی که با لپ تاپ (win 7) میرم اینجوریه! ولی وقتی با PC (win vista) میرم مشکلی نداره و inbox راحت باز میشه!! یکی از دوستانم هم از امروز صبح همین مشکل براش پیش اومده!!

کسی دلیلش رو نمیدونه! :13:

بنده هم از دیشب (اگه اشتباه نکنم) به این مشکل دچار شدم
با مرورگرهای مختلف هم تست کردم
ولی انگار مشکل از جای دیگه ای هست
اگه کسی راه حلی داره خوشحال میشیم ما رو هم آگاه کنه

Vahid67
18-03-2012, 18:25
دوستان منم مشکل رفرش شدن صفحه میل دارم ...!!!

---------- Post added at 07:25 PM ---------- Previous post was at 07:21 PM ----------

همین الان با اینترنت اکسپلورر تست کردم وارد شد ...!!!

tak2750
18-03-2012, 18:46
منم ار امروز با اپرا این مشکل رو دارم با فایر فاکس هم همینطور .لی ie نه.
یعنی وقتی میخای وارد صفحه اینیاکس بشی شروع میکنه به ریفرش شدن و چیزی نشون نمیده.
یعنی -- شدیم/
یا دولت داره یه کاری میکنه؟
یا مشکل از یاهو هستش؟

ehsan_sabet62
18-03-2012, 18:48
سلام!
امروز به این مشکل برخوردم. وقتی وارد ایمیلم میشم صفحه رفرش می شود.
تند و تند هر 5 ثانیه یا 8 ثانیه یه بار صفحه رفرش میشه!!!
فکر میکنم مشکل از اسکریپتی به نام neo باشه!
دوستان اگه راه حلی به نظرتون میرسه لطف کنید راهنمایی کنید.

siminam
18-03-2012, 19:49
سلام
دوستان منم الان این مشکل رو پیدا کردم اصلا inboxم باز نمیشه صفحش میاد و میره کسی راه حلی براش نداره؟؟؟؟؟

gharibe6856
18-03-2012, 19:56
سلام!
امروز به این مشکل برخوردم. وقتی وارد ایمیلم میشم صفحه رفرش می شود.
تند و تند هر 5 ثانیه یا 8 ثانیه یه بار صفحه رفرش میشه!!!
فکر میکنم مشکل از اسکریپتی به نام neo باشه!
دوستان اگه راه حلی به نظرتون میرسه لطف کنید راهنمایی کنید.

منم دارم همین مشکل رو !
امروز تازه اینجوری شده
چه کار کنیم الان؟!!!!

ARASH66
18-03-2012, 20:20
یاهو مشکل داره، با فایرباکس و IE و کروم تست کردم مشکل داره!

mm210
18-03-2012, 20:27
سلام
میخوام برم تو بخش کلاسیک ایملیم چطوری میشه. ( سرویس یاهو )

tak2750
18-03-2012, 20:41
فعلا که راهی واسش نیست.

alav-sadegh
18-03-2012, 22:22
سلام آقا توروخدا یکی کمک کن وقتی ایمیلمو باز میکنم میخوام برم تو inbox این خطا رو میده

AliROCK
18-03-2012, 23:58
خدا رو شکر میل اصلی من gmail هست
این که هنوز مشکل داره :13: رفرش میشه

imanpod
19-03-2012, 00:49
یاهوی منم دچار همین مشکل رفرش شدن مدام اینباکس شده . عجب بدبختی اییه . چی کارش کنیم ؟

عاليه
19-03-2012, 01:15
اضطراري

سلام خدمت همه دوستان

اگر لطف كنيد و سريع جواب منو بديد خيلي ممنون ميشم، آخه حياتيه. من امروز از يك سايتي خريد كردم و آي دي ياهوم رو بهش دادم تا برام اطلاعات مورد نظر رو ارسال كنن. اطلاعات ارسال شد، اما بعد از چند ساعت متأسفانه سايت رو ه ك كردن! حالا من همش ميترسم يه وقت اكانت ياهوي من هم ه ك بشه. چه كار بايد بكنم؟

kamivh1
19-03-2012, 03:17
سلام دوستان باید میل یاهو رو به حالت کلاسیک برگردونید تا درست بشه!

روشش هم اینه که در تنظیمات مرورگرتون گزینه enable java script و غیر فعال کنید و وارد میل بشید وقتی پیغام داد روی لینک return to a previous version کلیک کنید. حالا به حالت کلاسیک وارد شدید. در ضمن حتما یادتون باشه بعد اتمام کار گزینه enable java script و دوباره فعال کنید.

tak2750
19-03-2012, 11:45
مشکل یاهو درست شد

sepid12ir
19-03-2012, 14:09
سپیـــــــده جان تک تک اون ایمیل ها رو باید وارد کنیم توی این قسمت.نمیشه یه راهی بگی چند تا ، چند تا از اون spam هارو بلوک کرد؟

pat gah جان،

بلوک کردن قضیش فرق میکنه . وقتی آدرسی را بلوک کنی ، دیگه ایمیلی از اون شخص دریافت نخواهید کرد : )

برای بلوک کردن به قسمت:

options >> mail options >>Blocked addresses

برو و در این قسمت، آدرس ایمیلهای هرز را وارد کن (هرچندتا که هست :46:)

موفق باشی :11:

brothers000
19-03-2012, 15:41
سلام دوستان باید میل یاهو رو به حالت کلاسیک برگردونید تا درست بشه!

روشش هم اینه که در تنظیمات مرورگرتون گزینه enable java script و غیر فعال کنید و وارد میل بشید وقتی پیغام داد روی لینک return to a previous version کلیک کنید. حالا به حالت کلاسیک وارد شدید. در ضمن حتما یادتون باشه بعد اتمام کار گزینه enable java script و دوباره فعال کنید.

مممنون دوست عزیز
تو حالت معمولی (یعنی وقتی این مشکل رفرش نیست) هم میشه با این روش به حالت کلاسیک برگشت ؟

مشکل یاهو درست شد

بله گویا از ساعات پایانی دشب درست شد

mohamad7824
19-03-2012, 19:07
یعنی هیشکی نیست کمکم کنه؟

سلام

نمیدونمم کی ه-ک کرده!

پسوورد رو عوض کرده

کسی نمیتونه ه-ک کنه؟

اینم ایمیلمه:(همونی که ه-ک شده)

mohamad7824@yahoo.com

ممنون میشم اگه کمکم کنید

kamivh1
21-03-2012, 05:15
مممنون دوست عزیز
تو حالت معمولی (یعنی وقتی این مشکل رفرش نیست) هم میشه با این روش به حالت کلاسیک برگشت ?

بله همیشه میشه فرقی نداره!

joe_satriani
21-03-2012, 12:39
اضطراري

سلام خدمت همه دوستان

اگر لطف كنيد و سريع جواب منو بديد خيلي ممنون ميشم، آخه حياتيه. من امروز از يك سايتي خريد كردم و آي دي ياهوم رو بهش دادم تا برام اطلاعات مورد نظر رو ارسال كنن. اطلاعات ارسال شد، اما بعد از چند ساعت متأسفانه سايت رو ه ك كردن! حالا من همش ميترسم يه وقت اكانت ياهوي من هم ه ك بشه. چه كار بايد بكنم؟

با سلام
خیر . جای نگرانی نیست دوست من. شاید آدرس ایمیل شما رو ببینن اما نمیتونن به رمز اکانت شما دسترسی داشته باشن.

موفق باشید.

skyzare
21-03-2012, 12:55
با سلام .

این ساعت مربوط به ایمیل یاهو کجا تنظیم میشه ؟‌ من ساعتم یک ساعت جلو هست . مثلا الان یه نامه ارسال میکنم ولی وقتی صندوق ارسال شده ها رو نگاه میکنم یه ساعت نسبت به زمان ارسال اصلی جلو هست .

brothers000
21-03-2012, 20:35
با سلام .

این ساعت مربوط به ایمیل یاهو کجا تنظیم میشه ؟‌ من ساعتم یک ساعت جلو هست . مثلا الان یه نامه ارسال میکنم ولی وقتی صندوق ارسال شده ها رو نگاه میکنم یه ساعت نسبت به زمان ارسال اصلی جلو هست .

احتمالا بخاطر این هست که ساعت ها رو جلو کشیدن
برای تنظیم ساعت هم میتونید به ترتیب زیر عمل کنید :
Yahoo! Account Information
Account Settings
Set language, site, time zone

mohamad7824
21-03-2012, 20:56
خواهش میکنم کمکم کنین خیلی مهمه

سلام

نمیدونمم کی ه-ک کرده!

پسوورد رو عوض کرده

کسی نمیتونه ه-ک کنه؟

اینم ایمیلمه:(همونی که ه-ک شده)

mohamad7824@yahoo.com

ممنون میشم اگه کمکم کنید

skyzare
21-03-2012, 21:32
احتمالا بخاطر این هست که ساعت ها رو جلو کشیدن
برای تنظیم ساعت هم میتونید به ترتیب زیر عمل کنید :
Yahoo! Account Information
Account Settings
Set language, site, time zone

با سلام.

با تشکر از پاسخ شما .

نه از قبل هم این مشکل بود . این مسیر شما رو هم بررسی کردم تنظیمش درست بود روی GMT +03:30 Iran
بود .....

siminam
22-03-2012, 01:01
سلام دوستان ایمیل من درست شد مر30 بخاطر کمکی که نکردید
مر30
مر30

siminam
22-03-2012, 02:14
سلام
دوستان چطور باید از یه پاسخ عنوان شده تشکر کنم؟؟
مر30

siminam
22-03-2012, 02:21
سلام
دوستان چطور میتونم دو idرو همزمان با هم باز کنم؟
مر30

skyzare
22-03-2012, 05:57
سلام
دوستان چطور باید از یه پاسخ عنوان شده تشکر کنم؟؟
مر30

با سلام .

این سوال رو که این جا نمی پرسن . :31: کافی هست که دکمه تشکر یعنی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو بزنید ولی فکر کنم شما چون کاربر تازه وارد هستید محدودیت دارید باید پست هاتون تا یه حدی برسه بعد میتونید . این جور سوالات رو اموزش تمام قسمت های مورد نیاز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بپرسید .

سلام
دوستان چطور میتونم دو idرو همزمان با هم باز کنم؟
مر30

میتونید از نرم افزار Multi yahoo استفاده کنید . توی گوگل سرچ کنید میبینید مثلا این یکی از لینک های دانلودش بررسی نکردم لینک دالنود درسته یا نه .سرچ کنید پیدا میکنید .

[Multi yahoo ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] om%2Ftag%2F%25D8%25AF%25D8%25A7%25D9%2586%25D9%258 4%25D9%2588%25D8%25AF-%25D9%2586%25D8%25B1%25D9%2585-%25D8%25A7%25D9%2581%25D8%25B2%25D8%25A7%25D8%25B1-multi-yahoo-%25D8%25A8%25D8%25B1%25D8%25A7%25DB%258C-%25D9%2588%25D8%25B1%25D9%2588%25D8%25AF-%25D9%2587%25D9%2585%25D8%25B2%25D9%2585%25D8%25A7 %25D9%2586-%25D8%25A8%25D9%2587%2F)

brothers000
22-03-2012, 11:01
با سلام.

با تشکر از پاسخ شما .

نه از قبل هم این مشکل بود . این مسیر شما رو هم بررسی کردم تنظیمش درست بود روی GMT +03:30 Iran
بود .....

خواهش میکنم
دیگه شرمنده بنده اطلاعاتم در همین سطح بود
البته من ساعت ویندوز هم رو حالت آپدیت با اینترنت گذاشتم که اتومات هر چند وقت یکبار بروز میکنه
ولی مطمئن نیستم این قضیه تا چه حدی میتونه تو مشکل شما تاثیر گذار باشه

r00t
22-03-2012, 12:39
سلام

نمیدونمم کی ه-ک کرده!

پسوورد رو عوض کرده

کسی نمیتونه ه-ک کنه؟

اینم ایمیلمه:

mohamad7824@yahoo.com

ممنون میشم اگه کمکم کنید

دوست عزیز -- کردن ایمیل سایت عظیمی مثل یاهو کار هر کسی نیست .
اکثر -- هایی هم که انجام می شه به خاطر ضعف پسوردها و انتخاب پسوردهای ساده و قابل حدس زدنه .
موقع ثبت نام تو یاهو یه سری سوالات درباره ماشین مورد علاقه و... ازتون می پرسه .
این سوالات مال موقعی هست که پسوردتون رو فراموش کرده باشید یا مثل مورد شما پسوردتون رو عوض کرده باشن .
اگر جواب سوال ها رو می دونید بعد از ورد به صفحه لوگین یاهو گزینه I can't access my account ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو بزنید . تو صفحه بعد گزینه I have a problem with my password رو انتخاب و گزینه Next رو انتخاب کنید .
تو صفحه بعد ادرس ایمیلتون و تو کادر پایین نوشته داخل عکس رو تایپ کنید . تو صفحه بعد شما باید به سوالات جواب بدید تا به شما اجازه تعویض پسورد داده بشه .
امیدوارم مشکلتون حل بشه .

siminam
22-03-2012, 20:37
با سلام .

این سوال رو که این جا نمی پرسن . :31: کافی هست که دکمه تشکر یعنی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو بزنید ولی فکر کنم شما چون کاربر تازه وارد هستید محدودیت دارید باید پست هاتون تا یه حدی برسه بعد میتونید . این جور سوالات رو اموزش تمام قسمت های مورد نیاز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])بپرسید .

میتونید از نرم افزار Multi yahoo استفاده کنید . توی گوگل سرچ کنید میبینید مثلا این یکی از لینک های دانلودش بررسی نکردم لینک دالنود درسته یا نه .سرچ کنید پیدا میکنید .

[Multi yahoo ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] om%2Ftag%2F%25D8%25AF%25D8%25A7%25D9%2586%25D9%258 4%25D9%2588%25D8%25AF-%25D9%2586%25D8%25B1%25D9%2585-%25D8%25A7%25D9%2581%25D8%25B2%25D8%25A7%25D8%25B1-multi-yahoo-%25D8%25A8%25D8%25B1%25D8%25A7%25DB%258C-%25D9%2588%25D8%25B1%25D9%2588%25D8%25AF-%25D9%2587%25D9%2585%25D8%25B2%25D9%2585%25D8%25A7 %25D9%2586-%25D8%25A8%25D9%2587%2F)
سلام مر30 بخاطر راهنماییتون اما اینقد این سایت شلوغ که حالا حالاها وقت میبره ما اوستا شیم ببخشید:31:

---------- Post added at 09:37 PM ---------- Previous post was at 09:32 PM ----------

siminam
22-03-2012, 20:46
سلام
من دوست دارم لیست اونایی که بهشون ایمبل میزنم سمت چپ صفحم ببینم اما نیستن چرا؟باید چکار کنم درست بشه که وقتی انلاینن بدونم
مر30

siminam
22-03-2012, 20:58
با سلام
به اين آدرس مراجعه كنيد

موفق باشيد.
سلام
شما به قسمت optionبعدmail optionوmail account برید و قسمتsening name rهر اسمی دوست دارید بنویسین و تغییرات روsaveکنید
موفق باشی

mohamad7824
22-03-2012, 22:37
دوست عزیز -- کردن ایمیل سایت عظیمی مثل یاهو کار هر کسی نیست .
اکثر -- هایی هم که انجام می شه به خاطر ضعف پسوردها و انتخاب پسوردهای ساده و قابل حدس زدنه .
موقع ثبت نام تو یاهو یه سری سوالات درباره ماشین مورد علاقه و... ازتون می پرسه .
این سوالات مال موقعی هست که پسوردتون رو فراموش کرده باشید یا مثل مورد شما پسوردتون رو عوض کرده باشن .
اگر جواب سوال ها رو می دونید بعد از ورد به صفحه لوگین یاهو گزینه I can't access my account ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو بزنید . تو صفحه بعد گزینه I have a problem with my password رو انتخاب و گزینه Next رو انتخاب کنید .
تو صفحه بعد ادرس ایمیلتون و تو کادر پایین نوشته داخل عکس رو تایپ کنید . تو صفحه بعد شما باید به سوالات جواب بدید تا به شما اجازه تعویض پسورد داده بشه .
امیدوارم مشکلتون حل بشه .

آخه من خودم ایمیلمو نساختم!
اون کسی هم که واسم ساخته فکر کنم بعد از 3سال یادش رفته باشه چی زده!
این روزا هم نمیدونم چرا نمیشه ایمیل ساخت
خراب شده

siminam
24-03-2012, 16:43
سلام
کسی نمیدونه لیست دوستانم رو چطوری بیارم سمت چپ صفحم؟

tak2750
26-03-2012, 11:59
سلام
من میخام وقتی که با مرورگر ایمیل هام رو چک میکنم افرادی که منو اد کردند توی مسنجر شون نفهمند که الان انلاین شدم.
باید چیکار کنم؟

sepid12ir
26-03-2012, 22:34
سلام
من میخام وقتی که با مرورگر ایمیل هام رو چک میکنم افرادی که منو اد کردند توی مسنجر شون نفهمند که الان انلاین شدم.
باید چیکار کنم؟

سلام...

بالای میل، سمت چپ، اسمتون نوشته شده، روی فلش کلیک کنید و یکی از گزینه های invisible و یا sign out را انتخاب کنید تا دوستان متوجه نشند که شما در یاهو آنلاین هستید:

siminam
27-03-2012, 17:44
با سلام
یکی از دوستان من از hotmailاستفاده میکنه اما اصلا من نمیتونم براش ایمبل بزنم ایمیل هام forwardمیشه اما بعد از چند دقیقه ایمیل ایمیل یاهو برام میاد که فرستادن ایمیل براش مشکل داره باید چکار کنم؟

ali shah
27-03-2012, 18:19
دوستان چطور میتونم ایمیل دوستم روپیدا کنم در صورتی که فقط چند تا کلمه از اون رو یادم هست؟

sepid12ir
27-03-2012, 23:03
دوستان چطور میتونم ایمیل دوستم روپیدا کنم در صورتی که فقط چند تا کلمه از اون رو یادم هست؟

سلام...

راه حلی که براش نیست

مگه اینکه اون چه که یادتون میاد را به صورت کامل (همراه با @یاهو/جیمیل) در گوگل سرچ کنید، ببینید ایمیلی نزدیک بهتون معرفی میکنه ؟!
گهگداری با پیغام توی وبلاگ ها و یا رجیستر کردن در سایت ها، ردی از ایمیلمون در گوگل میمونه ، از این جهت میگم، شاید جواب داد (احتمال 1 % )

از طرفی، اگه قبلا بهشون ایمیل زدین ولی سیو نکردین، در بخش contacts جستجو کنید، شاید باشه آدرسشون

با سلام
یکی از دوستان من از hotmailاستفاده میکنه اما اصلا من نمیتونم براش ایمبل بزنم ایمیل هام forwardمیشه اما بعد از چند دقیقه ایمیل ایمیل یاهو برام میاد که فرستادن ایمیل براش مشکل داره باید چکار کنم؟

سلام...

آدرس ایمیل دوستتون را چک کنید، به احتمال زیاد آدرس ایمیل گیرنده اشتباه وارد شده.

tak2750
28-03-2012, 08:19
سلام...

بالای میل، سمت چپ، اسمتون نوشته شده، روی فلش کلیک کنید و یکی از گزینه های invisible و یا sign out را انتخاب کنید تا دوستان متوجه نشند که شما در یاهو آنلاین هستید:

خیلی ممنون.
ولی واسه من اون سه تا گزینه اول نمیاد.با اپرا و فایر فاکس و اینترنت اکسپلورر هم امتحان کردم ولی درست نشد.
لطفا راهنمایی کنید

mohamad7824
28-03-2012, 13:55
سلام

چجوری میتونم توی یاهو ایمیل دوم و سوال های امنیتی رو عوض کنم؟

tak2750
28-03-2012, 15:25
سلام

تو همون پست بالایی من یه عکس گذاشتم.
رو قسمت اکانت اینفو کلیلک کن و بعد که یه صفحه جدید باز میشه میتونی اونجا این اطلاعات رو ویرایش کنی

siminam
28-03-2012, 16:06
سلام...

آدرس ایمیل دوستتون را چک کنید، به احتمال زیاد آدرس ایمیل گیرنده اشتباه وارد شده.

:11:[/QUOTE]
سلام عزیز
نه چند بار ازش پرسیدم چک کردم اصلا اشتباه ننوشتم:40:

---------- Post added at 05:06 PM ---------- Previous post was at 05:02 PM ----------

تو همون پست بالایی من یه عکس گذاشتم.
رو قسمت اکانت اینفو کلیلک کن و بعد که یه صفحه جدید باز میشه میتونی اونجا این اطلاعات رو ویرایش کنی
سلام
من برای تغییر اسمم توی یاهومسنجر این کار رو کردم تغییرات رو هم saveکردم اما باز توی مسنجر همون اسم قبلیه فکر نکنم بشه سوالات رو هم تغغییر داد در هر صورت امتحان کنید.

tak2750
28-03-2012, 16:33
سلام...

سلام عزیز

---------- Post added at 05:06 PM ---------- Previous post was at 05:02 PM ----------

سلام
من برای تغییر اسمم توی یاهومسنجر این کار رو کردم تغییرات رو هم saveکردم اما باز توی مسنجر همون اسم قبلیه فکر نکنم بشه سوالات رو هم تغغییر داد در هر صورت امتحان کنید.[/QUOTE]

واسه این کار احتمالا باید همون گوشه میل کنار ساین ات روس ستینگ کلیک کن
بعد از قسمت اکانت میتونی اسم فرستنده میل رو اصلاح کنی

siminam
28-03-2012, 17:00
سلام عزیز

سلام
من برای تغییر اسمم توی یاهومسنجر این کار رو کردم تغییرات رو هم saveکردم اما باز توی مسنجر همون اسم قبلیه فکر نکنم بشه سوالات رو هم تغغییر داد در هر صورت امتحان کنید.

واسه این کار احتمالا باید همون گوشه میل کنار ساین ات روس ستینگ کلیک کن
بعد از قسمت اکانت میتونی اسم فرستنده میل رو اصلاح کنی[/QUOTE]
این روشی که میگین برای تغییر اسم فرستنده ایمیل هستش من تغییر اسم توی یاهو مسنجر رو میگم

sepid12ir
28-03-2012, 18:17
خیلی ممنون.
ولی واسه من اون سه تا گزینه اول نمیاد.با اپرا و فایر فاکس و اینترنت اکسپلورر هم امتحان کردم ولی درست نشد.
لطفا راهنمایی کنید

سلام...

عجیبه، این عکسی که شما گذاشتین این را میرسونه که مسنجر شما اصلا آنلاین نیست (که البته بخاطر فیلترینگ هم هست!) و من الان برام جالبه که چطور دوستانتون متوجه میشن شما آنلاین هستید ! حتی کنار اسم شما چراغتون خاموش هست !

متاسفانه من راهی به ذهنم نمیرسه !

سلام

آدرس زیر را برید:

بعد از اینکه ساین این شدین، در زیرمجموعه ی sign-in and security ، گزینه ی update password-reset را بزنید

در پنجره ای که باز میشه، شما هم میتونید ایمیل دوم را عوض کنید و هم سوالهای امنیتی

این روشی که میگین برای تغییر اسم فرستنده ایمیل هستش من تغییر اسم توی یاهو مسنجر رو میگم

وقتی در برنامه ی یاهو مسنجر هستید، مسیر زیر را طی کنید:

Messenger >> My Contact Details

ذر این بخش میتونید اسم را عوض کنید و یا حتی حذف کنید و تنها بخش Nickname را پر کنید و اسمی که دوست دارین در حین چت به نمایش در بیاد را وارد کنید.

در نهایت هم apply

البته من متاسفانه به مسنجر دسترسی نداشتم که خودم امتحان کنم ، امیدوارم ولی همین مسیر درست باشه

mohamad7824
28-03-2012, 19:19
آدرس زیر را برید:

کد:
edit.yahoo.com
بعد از اینکه ساین این شدین، در زیرمجموعه ی sign-in and security ، گزینه ی update password-reset را بزنید

در پنجره ای که باز میشه، شما هم میتونید ایمیل دوم را عوض کنید و هم سوالهای امنیتی
این گزینه ای که میگین نبود اگه میشه با عکس بگین

sepid12ir
28-03-2012, 23:22
این گزینه ای که میگین نبود اگه میشه با عکس بگین

یکاری کنید شما
وقتی وارد ایمیلتون میشید، از همون بالا سمت چپ که اسمتون نوشته شده، فلش را بزنید و گزینه ی Account Info را انتخاب کنید.

در پنجره ی باز شده ازتون میخواد که پسورد را دوباره وارد کنید،

و بعد از اون، همونطور که بالا نوشتم ادامه میدید.

تصاویر هم ضمیمه شد :11:

Kasra 91
29-03-2012, 03:48
سایتی هست که بشه فهمید یه ایدی چند وقته ساخته شده ؟ قبلا دبدم همچین سایتی رو ولی سایتش یادم نیس

parinaz571
30-03-2012, 18:13
من تا دیروز هم راحت وارد ایمیلم میشدم و هم راحت تو مسنجر ساین این می کردم تا این که امروز صبح نه می تونستم وارد مینجر شم نه ایمیلم. ارو میگرفت که کانکشن شما مورد اطمینان نیست . الان بازم نمی تونم وارد یاهو مسنجر شم اما نمی دونم مثل این که یه چیزی رو فایرفاکس کلیک کرذم و الان می تونم وارد ایمیلم بشم اما ادرسی که وارد میلم میشم

به فرم اددرس بالاست. این xe.mg40 چیه دیگه؟ پسوردم -- شده؟ممنون میشک راهنمایی کنین.

ali shah
30-03-2012, 21:31
دوستان بهترین هدیه ای که میشه با یه میل برا دوستم بفرستم چی میتونه باشه؟
:40:

tintiryol
30-03-2012, 21:32
سلام
یه سری ایمیل های تبلیغاتی واسم میاد راهی هست که اینا رو به صورت دسته جمعی بلوک کنم (دیگه نرم آدرس ایمیل تک تکشونو درآرم و تک تک بلوک کنم)
ممنون

sepid12ir
30-03-2012, 23:24
من تا دیروز هم راحت وارد ایمیلم میشدم و هم راحت تو مسنجر ساین این می کردم تا این که امروز صبح نه می تونستم وارد مینجر شم نه ایمیلم. ارو میگرفت که کانکشن شما مورد اطمینان نیست . الان بازم نمی تونم وارد یاهو مسنجر شم اما نمی دونم مثل این که یه چیزی رو فایرفاکس کلیک کرذم و الان می تونم وارد ایمیلم بشم اما ادرسی که وارد میلم میشم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبه فرم اددرس بالاست. این xe.mg40 چیه دیگه؟ پسوردم -- شده؟ممنون میشک راهنمایی کنین.

میشه از پیغامی که میاد ، عکس بگیرید و بذارید
چون لینکی که شما گذاشتین، یک لینک ورودی به ایمیل هست و پیغامی که شما دریافت میکنی را نشون نمیده

سلام
یه سری ایمیل های تبلیغاتی واسم میاد راهی هست که اینا رو به صورت دسته جمعی بلوک کنم (دیگه نرم آدرس ایمیل تک تکشونو درآرم و تک تک بلوک کنم)
ممنون

نه متاسفانه راهی نیست ...
باید تک تک بلاکشون کنید

parinaz571
31-03-2012, 01:54
میشه از پیغامی که میاد ، عکس بگیرید و بذارید
چون لینکی که شما گذاشتین، یک لینک ورودی به ایمیل هست و پیغامی که شما دریافت میکنی را نشون نمیده

عکس از ارور هنگامه وارد شدن به یاهو مسنجر

اینم هنگامه وارد شده به ایمیلم

sepid12ir
31-03-2012, 18:41
عکس از ارور هنگامه وارد شدن به یاهو مسنجر

اینم هنگامه وارد شده به ایمیلم

راستش به شخصه نمیدونم با این مشکل دقیق باید چه کرد
فقط میدونم که مشکل از سرویس یاهوی شما نیست و حتی مشکل جدی نیست ، سکیوریتی فایرفاکس اینطور عمل کرده
از بروزرهای دیگه امتحان کنید

از طرفی میتونید I understand the risks را بزنید و ببینید به کجا ختم میشه

این پیج را هم مطالعه کنید:

parinaz571
31-03-2012, 19:37
راستش به شخصه نمیدونم با این مشکل دقیق باید چه کرد
فقط میدونم که مشکل از سرویس یاهوی شما نیست و حتی مشکل جدی نیست ، سکیوریتی فایرفاکس اینطور عمل کرده
از بروزرهای دیگه امتحان کنید

از طرفی میتونید I understand the risks را بزنید و ببینید به کجا ختم میشه

این پیج را هم مطالعه کنید:

خوب وقتی I understand.... رو میزنم که میرم تو صفحه ایمیلم. اما من میترسیدم که هکی چیزی شده باشم که با توجه به اون تاپیکی که شما لینک دادین به نظر چیز مهمی نمییاد .

مشکل اینجاست که من هر کاری میکنم نمی تونم تو یاهو مینجر ساین این کنم همش ارروری که بالا عکسشو گذاشتم میده.

sepid12ir
31-03-2012, 20:39
خوب وقتی I understand.... رو میزنم که میرم تو صفحه ایمیلم. اما من میترسیدم که هکی چیزی شده باشم که با توجه به اون تاپیکی که شما لینک دادین به نظر چیز مهمی نمییاد .

مشکل اینجاست که من هر کاری میکنم نمی تونم تو یاهو مینجر ساین این کنم همش ارروری که بالا عکسشو گذاشتم میده.

من در تاپیک های انگلیسی زبان هم خواندم، این سکیوریتی فایرفاکس هست و مهم نیست

در رابطه با یاهو مسنجر هم مشکل از سرور باید باشه که گهگداری اذیت میکنه
با فیل.تر شکن امتحان کنید

AliROCK
04-04-2012, 23:11
الان فقط با جوراب میشه لاگ کرد برا بقیه درسته؟:31: باز دوباره چه خبره....

ebibarati
07-04-2012, 08:52
سلام دوستان عزیز
چند وقتی هست به صورت اتوماتیک برای اونایی که تو لیست ایمیلم هست یعنی اونایی که ایملشون رو ذخیره کردم ( فکر کنم اسمش بوک لیست باشه:13: ) ایمیل خالی ارسال میشه تو تنظیمات ایمیل هم رفتم گزینه ارسال اتوماتیک غیر فعال است چه کار کنم کلافه ام کرده لطفا راهنمایی کنید

mrmostafa
09-04-2012, 09:26
داخل اين ياهو جديد كه ميريم بالا زده iption ميزنم mail option بعد گزينه change password نداره؟؟ كجا بايد پسورد عوض كرد؟؟؟

sepid12ir
15-04-2012, 20:02
داخل اين ياهو جديد كه ميريم بالا زده iption ميزنم mail option بعد گزينه change password نداره؟؟ كجا بايد پسورد عوض كرد؟؟؟

این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])را مطالعه کنید.

فقط شما در بخش sign-in and security روی change password کلیک کنید

worldclass
16-04-2012, 12:00
سلام
من بعد از ارسال بعضی ایمیل ها یک failure notice از mailer-daemon@yahoo.com میگیرم در صورتی که آدرس ایمیل کاملا درسته.
مشکل رو چطور حل کنم؟

joe_satriani
17-04-2012, 19:42
سلام
من بعد از ارسال بعضی ایمیل ها یک failure notice از mailer-daemon@yahoo.com میگیرم در صورتی که آدرس ایمیل کاملا درسته.
مشکل رو چطور حل کنم؟

با سلام
احتمالا نام ایمیل درسته اما دامنه ی ایمیل اشتباه هست.
حتما چک کنید.

موفق باشید.

mjdj27
18-04-2012, 06:26
سلام
من تو دفتری کار می‌کنم که تمام کارهای ایمیل ما از طریقه جی‌میل هستش.
می‌خوام از ایمیلهایی که میفرستیم و میاد همیشه بکاپ داشته باشم.
می‌شه که من تنظیمات جی‌میل رو طوری دست‌کاری کنم که هر امیلی‌ که واسمون میاد،همون ایمیل به صورت اتوماتیک بره و مثلا تو یه ایمیل یاهو سیو بشه؟و همینطور امیلهایی که ما میفرستیم.
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

sepid12ir
18-04-2012, 21:56
سلام
من تو دفتری کار می‌کنم که تمام کارهای ایمیل ما از طریقه جی‌میل هستش.
می‌خوام از ایمیلهایی که میفرستیم و میاد همیشه بکاپ داشته باشم.
می‌شه که من تنظیمات جی‌میل رو طوری دست‌کاری کنم که هر امیلی‌ که واسمون میاد،همون ایمیل به صورت اتوماتیک بره و مثلا تو یه ایمیل یاهو سیو بشه؟و همینطور امیلهایی که ما میفرستیم.
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

سلام...

برای ایمیلهای دریافتی بله
شما به قسمت settings >> Forwarding and POP برید..

در این قسمت، در مقابل Forward a copy of incoming mail to آدرس ایمیل یاهوتون را وارد میکنید و به این شکل، ایمیل های ورودیتون مستقیما به یاهو هم فوروارد میشه.

برای ایمیلهای فرستاده شده، نظری ندارم.

mjdj27
19-04-2012, 06:46
ممنون از راهنمایی شما

hellbrain666
19-04-2012, 23:20
سلام
چطوری میشه از شر ایمیل های تبلیغاتی (فارسی) خلاص شد (undisclosed-recipients)
اوایل فقط تو اسپم میرفت حالا تو اینباکس هم هست
هر دفعه آدرس ها عوض میشن
تو هیچ گروهی هم عضو نیستم

hesam68
21-04-2012, 19:01
سلام
چطوری میشه از شر ایمیل های تبلیغاتی (فارسی) خلاص شد (undisclosed-recipients)
اوایل فقط تو اسپم میرفت حالا تو اینباکس هم هست
هر دفعه آدرس ها عوض میشن
تو هیچ گروهی هم عضو نیستم

چه جالب منم همین الان اومدم تو این تاپیک که همین سوال و بپرسم

دوستان ممنونتون میشیم راهنماییمون کنین...

brothers000
24-04-2012, 22:38
اگه از دوستان کسی راهکار راحت و مناسبی برای بک آپ گرفتن از میـل یاهـو سراغ داره ممنون میشم به بنده هم اطلاع بده

sepid12ir
24-04-2012, 23:13
چه جالب منم همین الان اومدم تو این تاپیک که همین سوال و بپرسم

دوستان ممنونتون میشیم راهنماییمون کنین...

برای ایمیلهای هرز، صبحت زیاد کردیم اینجا
وقتی آدرس ایمیل تبلیغاتی جدید هست و از طرفی عضو گروهی هم نیستین، کاری نمیشه کرد،

تنها برای جلوگیری از بیشتر شدنش، پیشنهاد کردیم همیشه که وقتی در سایتهای مختلف عضو میشید، از ایمیل اصلیتون استفاده نکنید، چرا که یکی از منابع این ایمیلهای هرز، رجیستر کردن در سایت های مختلف هست ...

اگه از دوستان کسی راهکار راحت و مناسبی برای بک آپ گرفتن از میـل یاهـو سراغ داره ممنون میشم به بنده هم اطلاع بده

برای ایمیل یاهو، باید برنامه ای به اسم zimbra plus را نصب کنید.

لینک زیر کامل توضیح داده، اگر مشکلی داشتین، بپرسین:

brothers000
25-04-2012, 11:04
برای ایمیل یاهو، باید برنامه ای به اسم zimbra plus را نصب کنید.

لینک زیر کامل توضیح داده، اگر مشکلی داشتین، بپرسین:

لینکی که فرمودید رو باز کردم
توضیحاتش انکلیسی بود ولی یه چیزایی متوجه شدم
فقط دو تا سوال برام پیش اومد
اول اینکه این برنامه رایگانه یا پولی ؟
دوم هم اینکه واسه دانلودش از همین سایت قدام کنم ؟ (آخه تست کردم نشد)

sepid12ir
26-04-2012, 01:13
لینکی که فرمودید رو باز کردم
توضیحاتش انکلیسی بود ولی یه چیزایی متوجه شدم
فقط دو تا سوال برام پیش اومد
اول اینکه این برنامه رایگانه یا پولی ؟
دوم هم اینکه واسه دانلودش از همین سایت قدام کنم ؟ (آخه تست کردم نشد)

بله، این نرم افزار رایگان هست،
در واقع pop and forwarding یاهو که پولی هست را دور میزنه :happy:

میتونید از سایت زیر دانلود کنید، خدمت شما:

البته 92 مگ هست، و من به شخصه از این برنامه استفاده نکردم، بنابراین امیدوارم اگه دانلود کردین کارتون را راه بندازه :11:

brothers000
26-04-2012, 21:08
بله، این نرم افزار رایگان هست،
در واقع pop and forwarding یاهو که پولی هست را دور میزنه :happy:

میتونید از سایت زیر دانلود کنید، خدمت شما:

البته 92 مگ هست، و من به شخصه از این برنامه استفاده نکردم، بنابراین امیدوارم اگه دانلود کردین کارتون را راه بندازه :11:

لطف کردی دوست عزیز
بیشتر میخواستم ببینم که همین قضیه pop and forwarding رو دور میزنه یا داستان دیگه ایه
حالا ایشاله برنامه رو دانلود کردم و استفاده کردم حتما نتیجه رو اعلام میکنم
بابت لینک هم ممنون

mohammad_87
27-04-2012, 16:25
سلام
ایمیلهای قدیمی رو چجوری میشه به ظاهر جدید تبدیل کرد؟قبلا گزینه ای بود برای اینکار ولی پیداش نکردم.

Ghaioom
28-04-2012, 05:33
سلام
ایمیلهای قدیمی رو چجوری میشه به ظاهر جدید تبدیل کرد؟قبلا گزینه ای بود برای اینکار ولی پیداش نکردم.

mirsafei
28-04-2012, 11:51
خسته نباشید؟
لطفا بگید چه جوری با اسم و فامیلی که دارم می‌تونم ایمیل یا شماره تلفن شخص مورد نظرمو پیدا کنم؟

mohammad_87
28-04-2012, 20:17
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .com%2Fthread16684.html)
عزیزاین برعکسشو گفته.من می خوام از یاهو کلاسیک به یاهم جدید برم.

mojtaba2321
29-04-2012, 17:49
یاهو هم مث گوگل فی ل تر داره ؟ که آدرس یه ایمیلو بهش بدم هر چی ایمیل ازش میاد حذف کنه؟

sepid12ir
01-05-2012, 00:16
سلام

سلام

در سمت راست ، دنبال عبارت Get the newest yahoo mail بگردین
و روی اون کلیک کنید...

اگه درست یادم باشه، اول یک صفحه ی تائید میاد و شما باید continue را بزنید...

خسته نباشید؟
لطفا بگید چه جوری با اسم و فامیلی که دارم می‌تونم ایمیل یا شماره تلفن شخص مورد نظرمو پیدا کنم؟

سلام..

راهی وجود نداره
اسم طرف را در گوگل سرچ کنید، ببینید به چه نتایجی میرسید
اگر شخص مهمی باشند، شاید بشه به چیزی رسید ولی اگه شخص معمولی، شاید جز یوزر ف.ب چیزی پیدا نکنید :46:

یاهو هم مث گوگل فی ل تر داره ؟ که آدرس یه ایمیلو بهش بدم هر چی ایمیل ازش میاد حذف کنه؟

مسیر options > mail options >> blocked addresses

در این بخش، آدرس ایمیلهایی که نمیخواید دریافت کنید را وارد کنید
البته در این صورت ایمیل را دریافت نمیکنید اصلا!

اگه میخواید بیاد و به قسمت trash بره،
در قسمت mail options بخش filters را انتخاب کنید

mohammad_87
01-05-2012, 20:28
il plus بود که برای ارتقای پولی ایمیل هستش.ضمنا من قبلا به ظاهر جدید رفته بودم که اونموقع سرعتم کم بود پیشنهاد داد که به ایمیل کلاسیک برم منم زدم برای همیشه.اما فکر نکنم دیگه هیچ راهی نباشه که دوباره به ظاهر جدید برم.اون خیلی بهتره امکانات و سرعت بیشتری داره.
اگه راه حلی پیدا کردید ممنون میشم.

sepid12ir
02-05-2012, 20:32
il plus بود که برای ارتقای پولی ایمیل هستش.ضمنا من قبلا به ظاهر جدید رفته بودم که اونموقع سرعتم کم بود پیشنهاد داد که به ایمیل کلاسیک برم منم زدم برای همیشه.اما فکر نکنم دیگه هیچ راهی نباشه که دوباره به ظاهر جدید برم.اون خیلی بهتره امکانات و سرعت بیشتری داره.
اگه راه حلی پیدا کردید ممنون میشم.

عجیبه
این عبارت معمولا در یاهو کلاسیک هست...

در هر صورت
از این لینک امتحان کنید:

mohammad_87
03-05-2012, 17:38
عجیبه
این عبارت معمولا در یاهو کلاسیک هست...

در هر صورت
از این لینک امتحان کنید:

این هم همون آپدیت پولی بود که تو پست قبلیم که نصفه اومده بود گفته بودم.توی یه سایت خارجی ی لینک بود برای همین میلهایی که برای همیشه کلاسیک رو انتخاب کرده بودند.دوباره پرسید درست شد.بابت راهنماییهاتون ممنون.

masih eia
05-05-2012, 20:10
چطور می شه اکانتی که بلاک شده رو فعال کرد.وقتی postal cod وpassword رو نداریم.؟؟

Reza31001
07-05-2012, 16:01
موقع ساخت ایمیل اسم و فامیلم رو نصفه نیمه ثبت کردم
حالا که میخوام تصحیحیش کنیم اول میرم Account Info بعد هم Edit profile details رو میزنم و فامیلم رو تصحیح میکنم و save میکنم ولی هیچ تغییری حاصل نمیشه
چیکار کنم؟ :23:

black.assassin
08-05-2012, 13:18
موقع ساخت ایمیل اسم و فامیلم رو نصفه نیمه ثبت کردم
حالا که میخوام تصحیحیش کنیم اول میرم Account Info بعد هم Edit profile details رو میزنم و فامیلم رو تصحیح میکنم و save میکنم ولی هیچ تغییری حاصل نمیشه
چیکار کنم؟ :23:

از این طریق انجام بدین :

options > mail options > mail accounts > sending name

zqsxsw
12-05-2012, 14:38
سلام دوستان
يه سوال ، چطور ميشه تو يه چت buzz بست.امروز ديدم سوال شد برام
ميشه راهنمائي كنيد

Nima_Designer
12-05-2012, 20:09
مدتی هست که افرادی که توی یک گروپ گذاشته بودم که براشون ایمیل بفرستم حذف شدن (فقط 4-5 نفر موندن)
هرچی تو این لیست اضافه میکنم باز هم حذف میشن!
چیکارش باید کنم؟؟؟؟؟؟؟

ساره38
15-05-2012, 09:24
دوستان سلام
من هر کاری می کنم account info ایمیلم باز نمیشه چکار کنم.

masoudkhsh
18-05-2012, 08:15
سلام چرا آپشن ساخت چت روم تو یاهو غیر فعال شده؟؟
با چه ایمیلی با پشتیبانی یاهو تماس بگیرم؟

dany_3p4u
21-05-2012, 21:55
سلام
من یه ایمیل قدیمی از یاهو دارم، درواقع اولین ایمیلم هست!
مشکلش اینه قسمت پاپ اجازه فوروارد اتوماتیک ایمیل های وارده رو نمی ده، می گه باید از یاهو میل پلاس استفاده کنم و هزینه بدم!
دیروز مجبور شدم یه ایمیل جدید ساختم، اما پیش فرض اون گزینه ای که بالا گفتم براش فعال هست!
آیا نمی شه یه کاری برای ایمیل قدیمی هم انجام بدم که مثله جدیده فعال شه؟
ممون

MahdiidhaM
22-05-2012, 12:45
سلام
من چند تا لیست تو یاهو میل درست کردم که بسته به نوع ایمیل برای بعضی از اونا میفرستم ولی گاهی خودبخود تعدادی از آدرسا از تو لیستها حذف میشن:18: مثلاً لیستی که شامل 10 تا آدرس هست وقتی برای فوروارد انتخابش میکنم میبینم 5 تا آدرسه ! تو کنتاکت هم که محتوای لیست رو نگاه میکنم میبینم 5 تا کم شده !! چکار باید بکنم ؟

MahdiidhaM
23-05-2012, 09:27
سلام
من چند تا لیست تو یاهو میل درست کردم که بسته به نوع ایمیل برای بعضی از اونا میفرستم ولی گاهی خودبخود تعدادی از آدرسا از تو لیستها حذف میشن:18: مثلاً لیستی که شامل 10 تا آدرس هست وقتی برای فوروارد انتخابش میکنم میبینم 5 تا آدرسه ! تو کنتاکت هم که محتوای لیست رو نگاه میکنم میبینم 5 تا کم شده !! چکار باید بکنم ؟
آقا کسی نیست جواب بده :33:

jedivssith
23-05-2012, 14:09
درود
یکی از دوستانم سوالی داشت که من جوابی براش ندارم گفتم بپرسم شاید راه حلی براش به من بگید. ‏ایشون می گن که وقتی آدرس ایمیل شخصی را ‏Add‏ می کنند آن آدرس و نام صاحب ایمیل در فهرست ‏Contact‏ نمایش داده نمی شود. چرا؟

سپاس

Vahid67
23-05-2012, 14:50
دوستان ایمیل من نزدیک به دو هفته هست که بلاک شده چطوری میشه بازش کرد؟

donya752
28-05-2012, 21:15
سلام آی دی یاهو من یک مدت هست که پسوردش عوض نمیشه تا می خوام پسوردش رو عوض کنم تو قسمت نیو پسورد پیغام password invalid میده هر کارکتری هم امتحان کردم با اولین کارکتر این پیغامو میده. با چند تا مرورگر امتحان کردم کوکی هارو پاک کردم با چند تا کامپیوتر هم تست کردم اما باز با اولین کارکتر پیغام Your password cannot include any part of your name میده. لطفا کمکم کنید

black.assassin
30-05-2012, 12:39
دوستان ایمیل من نزدیک به دو هفته هست که بلاک شده چطوری میشه بازش کرد؟

به چه دلیل بلاک شده ؟
معمولا با جواب دادن به سوال های امنیتی ایمیل از بلوک درمیاد

سلام آی دی یاهو من یک مدت هست که پسوردش عوض نمیشه تا می خوام پسوردش رو عوض کنم تو قسمت نیو پسورد پیغام password invalid میده هر کارکتری هم امتحان کردم با اولین کارکتر این پیغامو میده. با چند تا مرورگر امتحان کردم کوکی هارو پاک کردم با چند تا کامپیوتر هم تست کردم اما باز با اولین کارکتر پیغام Your password cannot include any part of your name میده. لطفا کمکم کنید

پسوردی که انتخاب می کنید نباید شامل نام یا نام خانوادگی شما باشه. هیچ جای پسوورد. از این بابت مطمئن هستید ؟

درود
یکی از دوستانم سوالی داشت که من جوابی براش ندارم گفتم بپرسم شاید راه حلی براش به من بگید. ‏ایشون می گن که وقتی آدرس ایمیل شخصی را ‏Add‏ می کنند آن آدرس و نام صاحب ایمیل در فهرست ‏Contact‏ نمایش داده نمی شود. چرا؟

سپاس

سعی کنید با yahoo messenger امتحان کنید. از فعال بودن java در مرورگر هم مطمئن بشید.

hadymk
31-05-2012, 01:13
میخوام در ارسال نامه عکس بکگراند بزارم چجوری ممکن هست ممنون؟؟؟

Setareh 2006
02-06-2012, 13:17
سلام

از طرف دو تا از دوستانم که در یاهو ایمیل دارند برام ایمیل فرستاده شده حاوی یک لینک هست که مربوط به یک سایتی میشه ، میگه با عضو شدن و حساب باز کردن ، از راه کلیلک کردن درآمد خوبی به جیب می زنید

می خواستم بدونم آیا ایمیل های این دو دوست من -- شدن که اینجور لینک ها برام فرستاده شده . اگر اونها -- شدن چکار باید بکنن که دیگه این اتفاق پیش نیاد ؟

یک سوال هم در مورد این سایت ها دارم : آیا واقعا راست میگن که از راه کلیک کردن میشه درآمد حاصل کرد ؟

black.assassin
04-06-2012, 14:36
میخوام در ارسال نامه عکس بکگراند بزارم چجوری ممکن هست ممنون؟؟؟

اینکه خودتون عکس قرار بدین داخل یاهو میل نمیشه. اما یاهو خودش یه سری بک گراند قشنگ داره. برای این کار باید از یاهو میل جدید استفاده کنید. موقع نوشتن میل به قسمت format برین و stationery رو کلیک کنید.

سلام

از طرف دو تا از دوستانم که در یاهو ایمیل دارند برام ایمیل فرستاده شده حاوی یک لینک هست که مربوط به یک سایتی میشه ، میگه با عضو شدن و حساب باز کردن ، از راه کلیلک کردن درآمد خوبی به جیب می زنید

می خواستم بدونم آیا ایمیل های این دو دوست من -- شدن که اینجور لینک ها برام فرستاده شده . اگر اونها -- شدن چکار باید بکنن که دیگه این اتفاق پیش نیاد ؟

یک سوال هم در مورد این سایت ها دارم : آیا واقعا راست میگن که از راه کلیک کردن میشه درآمد حاصل کرد ؟

خیلی از سایتها از عضوهاشون می خوان که به سایت اجازه بدن تا به contact های عضوشون ایمیل دعوت بفرستند و مطمئن باشید تا دوستاتون نخوان و پسوورد رو در اختیار سایت نذارن این ایمیل ها ارسال نمیشه.

این سایتها نمیشه بهشون اعتماد کرد اما بعضی ها واقعا پرداخت می کنن. البته به تظر من ارزش وقت تلف کردن رو نداره

hadymk
06-06-2012, 00:43
اینکه خودتون عکس قرار بدین داخل یاهو میل نمیشه. اما یاهو خودش یه سری بک گراند قشنگ داره. برای این کار باید از یاهو میل جدید استفاده کنید. موقع نوشتن میل به قسمت format برین و stationery رو کلیک کنید.

خیلی از سایتها از عضوهاشون می خوان که به سایت اجازه بدن تا به contact های عضوشون ایمیل دعوت بفرستند و مطمئن باشید تا دوستاتون نخوان و پسوورد رو در اختیار سایت نذارن این ایمیل ها ارسال نمیشه.

این سایتها نمیشه بهشون اعتماد کرد اما بعضی ها واقعا پرداخت می کنن. البته به تظر من ارزش وقت تلف کردن رو نداره

من که از یاهو جدید استفاده میکنم اما گزینه stationery ندیدم!!!!!!!!!!!!!!!!!1

ila
06-06-2012, 23:12
تنظیمات اوت لوک آفیس برا ییاهو چیه..؟ ممنون

manli7
07-06-2012, 14:27
سلام

دوستان سوال امنيتي ياهو رو چه طوري ميشه عوض كرد ؟

ممنون

دلتنگ
08-06-2012, 14:46
دلم گرفته از ادمایی که میخوان مال اونا باشی اما خودشون مال تونیستن.

دلتنگ
08-06-2012, 14:49
من قاطی کردم

mym1450
10-06-2012, 08:38
دوستان سلام
من دوتا مشکل کوچیک دارم با میل یاهو. اما خیلی لازم دارم که حل شه و امیدوارم دوستان کمک کنن. ممنون میشم
تو قسمت کانتکت میرم 71 تا کاننتکت دارم (ایمیلاشون هم با @yahoo.com ثبت کردم) اما هر وقت از طرف دوستام ایمیل میاد تو صفحه اول یاهومیل مینویسه هیچ ایمیلی از کانتکتات نیومده!!! ولی ایمیلشون تو اینباکس هست!
چیکارش کنم؟:41: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مشکل دومم اینه که میخوام ایمیلایی که از طرف دوستام میاد با اسمی که خودم تو کانتکت دخیره کردم بیاد نه اسمی که خودشون انتخاب کردن. امکانش هست؟

خیلی ممنون اگه زودتر وقت بذارین و ج بدین. مخصوصا سوال اولی رو.
موفق باشد

mym1450
10-06-2012, 08:56
سلام

دوستان سوال امنيتي ياهو رو چه طوري ميشه عوض كرد ؟

ممنون
سلام دوست عزیز
برای اینکار تو صفحه ی یاهو قسمت بالا سمت چپ که نوشته hi... کلیک میکنی. یه زبانه (منو) باز میشه که از توش گزینه ی account info رو میزنی. توی صفحه ای که باز میشه به قسمت Sign-In and Security میری و از اونجا روی Update password-reset info ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Feval_profile%3F.intl%3Dus%26.lang%3Den-US%26.done%3D[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] neo%2Flaunch%253f.rand%3Dff0q6jbaa4kn1%26.src%3Dcd gm%26.intl%3Dus%26.lang%3Den-US%26.scrumb%3DAaiw9QgTry.&.scrumb=Aaiw9QgTry.&ar=4) کلیک کن. پایین صفحه ی جدیدی که باز میشه سوالات امنیتی رو پیدا کن. Change Questions and Answers ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Feval_profile%3F.intl%3Dus%26.lang%3Den-US%26.done%3D[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] neo%2Flaunch%253f.rand%3Dff0q6jbaa4kn1%26.src%3Dcd gm%26.intl%3Dus%26.lang%3Den-US%26.scrumb%3DAaiw9QgTry.&.scrumb=Aaiw9QgTry.&ar=4#) رو بزن و عوضشون کن
موفق باشی:20:

MahdiidhaM
12-06-2012, 11:00
سلام

آقا کسی نیست جواب بده :33:سوالو مجدداً خلاصه میگم:
آدرس ایمیلها خودبخود از لیستها حذف میشن
راه حلی داره ؟ تو گوگل با این متن جستجو کردم
My contacts got deleted automatically from lists
جوابی پیدا نکردم !!

black.assassin
12-06-2012, 22:49
دوستان سلام
من دوتا مشکل کوچیک دارم با میل یاهو. اما خیلی لازم دارم که حل شه و امیدوارم دوستان کمک کنن. ممنون میشم
تو قسمت کانتکت میرم 71 تا کاننتکت دارم (ایمیلاشون هم با @yahoo.com ثبت کردم) اما هر وقت از طرف دوستام ایمیل میاد تو صفحه اول یاهومیل مینویسه هیچ ایمیلی از کانتکتات نیومده!!! ولی ایمیلشون تو اینباکس هست!
چیکارش کنم؟:41: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مشکل دومم اینه که میخوام ایمیلایی که از طرف دوستام میاد با اسمی که خودم تو کانتکت دخیره کردم بیاد نه اسمی که خودشون انتخاب کردن. امکانش هست؟

خیلی ممنون اگه زودتر وقت بذارین و ج بدین. مخصوصا سوال اولی رو.
موفق باشد

شما یه میل بفرست به یکی از کانتکت ها ( بدون وارد کردن دستی ایمیل) یعنی اسمش رو از لیست انتخاب کن ببین ارسال میشه اصلا؟ طبیعتا شما وقتی میلی رو به یه اسمی ذخیره می کنید همیشه براتون اسمی رو که شما براش گذاشتید نشون داده میشه. بیشتر احتمال میدم کانتکت ها درست وارد نشده باشند.

سوالو مجدداً خلاصه میگم:
آدرس ایمیلها خودبخود از لیستها حذف میشن
راه حلی داره ؟ تو گوگل با این متن جستجو کردم
My contacts got deleted automatically from lists
جوابی پیدا نکردم !!

احتمال داره محدودیتی از طرف یاهو برای اکانتهای رایگان وجود داشته باشه که در هر گروه تعداد خاصی رو ذخیره کنه. البته حدس می زنم. شما مطمئنید حذف میشه ؟ چون مکان لود نشدن درست هم وجود داره.

MahdiidhaM
13-06-2012, 06:46
احتمال داره محدودیتی از طرف یاهو برای اکانتهای رایگان وجود داشته باشه که در هر گروه تعداد خاصی رو ذخیره کنه.لیستهایی که تشکیل میدم بین 5 تا 12 تا بیشتر عضو نداره ، فکر نمیکنم محدودیتی باشه.

البته حدس می زنم. شما مطمئنید حذف میشه ؟ چون مکان لود نشدن درست هم وجود داره. آره مطمئنم ، تقریباً همه جورشو امتحان کردم ، البته برای تعداد بالای 7 تا بیشتر اتفاق میافته ، حالا لیستها رو 5 تایی میکنم ببینم چی میشه :9:
ویرایش: رفتم لیستها رو حذف کنم گزینه Actions عمل نمیکنه ، اصلاً مثل اینکه این یاهومیل من با لیستها مشکل داره !! شاید پیر شده :20: ، جی میل هم دارم ولی خیلی کند عمل میکنه ، به نظر شما چکار کنم ؟ یه اکانت جدید تو یاهو بسازم ؟ سوابق نامه ها و کنتاکتها رو چجوری به جی میل یا اکانت جدید منتقل کنم ؟ کار مشکلیه چون همه جا منو به همین آدرس میشناسن :41:

black.assassin
13-06-2012, 12:09
لیستهایی که تشکیل میدم بین 5 تا 12 تا بیشتر عضو نداره ، فکر نمیکنم محدودیتی باشه.
آره مطمئنم ، تقریباً همه جورشو امتحان کردم ، البته برای تعداد بالای 7 تا بیشتر اتفاق میافته ، حالا لیستها رو 5 تایی میکنم ببینم چی میشه :9:
ویرایش: رفتم لیستها رو حذف کنم گزینه Actions عمل نمیکنه ، اصلاً مثل اینکه این یاهومیل من با لیستها مشکل داره !! شاید پیر شده :20: ، جی میل هم دارم ولی خیلی کند عمل میکنه ، به نظر شما چکار کنم ؟ یه اکانت جدید تو یاهو بسازم ؟ سوابق نامه ها و کنتاکتها رو چجوری به جی میل یا اکانت جدید منتقل کنم ؟ کار مشکلیه چون همه جا منو به همین آدرس میشناسن :41:

شما از یه مرورگر دیگه یا کلا با یه سیستم عامل دیگه امتحان کن. شاید مشکل نرم افزاری از طرف شما باشه.
برای انتقال ایمیلهاتون از یاهو به هر سرور میل دیگه ای می تونید از
options > mail options > pop & forward
استفاده کنید. یعنی یاهو هر میلی وارد اینباکستون بشه برای شما ارسال می کنه. اگر بخواید میلها داخل باکس یاهو نماند یا ... تنظیماتش رو از طریق نوار زیرش عوض کنید.

black.assassin
13-06-2012, 12:14
من که از یاهو جدید استفاده میکنم اما گزینه stationery ندیدم!!!!!!!!!!!!!!!!!1

شما یا سرعتتون پایین هست یا اینکه جاوا اسکریپت مرورگر شما فعال نیست. شما به تنظیمات میل برین و اگر گزینه ای برای فعال سازی اسکریپت یا html دیدین تیک بزنید:

options > mail options > general

mym1450
17-06-2012, 15:46
شما یه میل بفرست به یکی از کانتکت ها ( بدون وارد کردن دستی ایمیل) یعنی اسمش رو از لیست انتخاب کن ببین ارسال میشه اصلا؟ طبیعتا شما وقتی میلی رو به یه اسمی ذخیره می کنید همیشه براتون اسمی رو که شما براش گذاشتید نشون داده میشه. بیشتر احتمال میدم کانتکت ها درست وارد نشده باشند.

.

ممنون بابت پاسخگوییتون
همینکار رو میکنم. ارسال میشه. به اونایی که یاهو دارن میرسه اما به اونایی که gmail دارن نمیرسه.البته فقط به بعضیهاشون نمیرسه!
وقتی از طرف کانتکتام واسم میل میاد به اون اسمی که من سیو کردم نمیاد. به اسم انتخابی خودشون میاد. چیکار کنم. کلافه شدم:41::41::41:

mjorh
18-06-2012, 08:16
به من یه میل اومده نمیدونم مث اون میل فیکا هسش یا واقعیه ....از طرف YAHOO INC. USA !

متنشم خوندم ولی بعید میدونم حقیقت داشته باشه ...نظر شما چیه؟

MESSAGEBROADCASTER.NET ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
8721 Santa Monica Blvd #409. Los Angeles,
CA 90069-4507. US

Attn: E-mail Address Owner
We are pleased to notify you that A PAYMENT of $60,000 US DOLLARS have grated to you for been No: 03 winner of the Year 2011 as A Microsoft Yahoo mail online users customer. Your PAYMENT of $60,000 US DOLLARS will send to you via WESTERN UNION MONEY TRANSFER from Ghana, AFRICA through the help of the International Monetary Fund (IMF) which the Microsoft Corporation Board in Ghana, West Africa (MCB) are aware of it.
However,we have concluded to affect your own payment through Western Union® Money Transfer, $5,000 twice daily until the total sum of $60,000 US DOLLARS is completely transferred to you.

The Western Union® office in ACCRA, GHANA has been mandated by the International Monetary Fund (IMF) to transfer your PAYMENT of $60,000 US DOLLARS to you.

You are advise to contact the WESTERN UNION MONEY TRANSFER Customer Care at (wumt.gh@w.cn ) with your full information,because can not be able to send the payment with your email address alone, thereby need your information as to where they will be sending the funds, such as:

Receiver's name:.........
Address:.........
Country:.........
Phone number:........
And Attached copy of your Identification

Note that your payment files will be returned to the IMF within 72 hours if the Western Union Money Transfer Customer Care did not hear from you, this was the instruction given to us by the IMF

This Reparation PAYMENT valued at $60,000 US DOLLARS only attracts the sum of $95 to be paid as the dispensation fees, once this is received, there shall be no further demands from you, and that will be all you need do to get your PAYMENT along with the required information above.

NB: Please be informed that this is no kind of a joke. The Western Union® office in ACCRA, GHANA will start the transfer as soon as the received your information.

Thanks,
Fred Munson

Congratulations from the Staffs & Members of Microsoft Board Commission

CONFIDENTIAL NOTICE

This email is intended for the owner of this E-mail Address only and contains privileged and confidential information. If you received this email by error, please delete it from your mail box and notify us immediately for correction. The disclosure of this email to a third party is highly prohibited.
Thanks for your understanding

saber136
18-06-2012, 08:27
100% کلاهبرداری هستش

elahe1055
18-06-2012, 11:55
با سلام من یکی از ایمیل های که خیلی برام مهم بود رو امدم مثلا سیو منم رو ایمیلم کلیک کردم و فرستادم تو فولدر (Move selected emails toa folder {d}) حالا ایمیل نیست چه جوری می تونم پیداش کنم ؟؟؟؟؟؟

Ghaioom
22-06-2012, 21:17
سلام

چطوری میشه فهمید که طرف ایمیل رو خونده یا نه؟! :31:

black.assassin
23-06-2012, 10:46
با سلام من یکی از ایمیل های که خیلی برام مهم بود رو امدم مثلا سیو منم رو ایمیلم کلیک کردم و فرستادم تو فولدر (Move selected emails toa folder {d}) حالا ایمیل نیست چه جوری می تونم پیداش کنم ؟؟؟؟؟؟

پوشه های میل رو چک کردید مثل important و ... ؟

black.assassin
23-06-2012, 10:52
سلام

چطوری میشه فهمید که طرف ایمیل رو خونده یا نه؟! :31:

باید از نرم افزار جاسوسی استفاده کنی که مخصوص این کار ساخته شدند. من امتحان نکردم ولی بهتریناش اینا هستن :

Read Notify
spypig

MaMaD LooTi
23-06-2012, 21:18

با سلام
دوست عزیز یه قسمت سرچ توی ایمیل هست. البته اگر ایمیل شما در یاهو باشه. در قسمت سرچ بار قسمتی از تیتر یا نام فرستنده را وارد کرده و اینتر کنید. خواهید دید که ایمیل های مشابه با اون نام سرچ شده نمایش داده خواهد شد. موفق باشید.

zix_zixi
24-06-2012, 14:31
با سلام از دوستان من یک ایمیلی داشتند از یاهو که مدتی به اون لاگین نشدند بعد از مدتی که لاگین شدند ازشون سوالاتی پرسیده و دوباره وارد ایمیل شدند اما عین روز اول تنها یک پیغام Welcome Yahoo! داره و هیچی در هیچ جای ایمیلش نیست و انگار تازه سازه اما اظهار دارن ایمیل هایی داشته اند از قبل روی ایمیل و چون الان نیاز زیادی بهش دارن خواستن ازش استفاده کنند که اینطوری شده راستش من همچین مشکلی ندیده بودم که با سوال امنیتی مثلا بیاد ایمیل رو مثل روز اول پاک کنه حالا میخوام ببینم دوستان که حرفه ای تر هستند همچین مشکلی از چیه و آیا راهی هست اون ایمیل ها که پاک شدند رو براشون برگردوند؟

nicholas206
24-06-2012, 14:58
با سلام
سوال من اینه که چطور میشه تو ایمیل...یه لینکو به عکس چسبوند. یعنی وقتی کلیک روی عکس میکنی... اون لینک باز بشه
با تشکر

zix_zixi
24-06-2012, 20:42
از تگ مشخص شده استفاده کنید

کسی جواب مارو نداد

Ghaioom
25-06-2012, 05:33
باید از نرم افزار جاسوسی استفاده کنی که مخصوص این کار ساخته شدند. من امتحان نکردم ولی بهتریناش اینا هستن :

Read Notify
spypig
یه بار تست کن خبرشو بده/

با سلام از دوستان من یک ایمیلی داشتند از یاهو که مدتی به اون لاگین نشدند بعد از مدتی که لاگین شدند ازشون سوالاتی پرسیده و دوباره وارد ایمیل شدند اما عین روز اول تنها یک پیغام Welcome Yahoo! داره و هیچی در هیچ جای ایمیلش نیست و انگار تازه سازه اما اظهار دارن ایمیل هایی داشته اند از قبل روی ایمیل و چون الان نیاز زیادی بهش دارن خواستن ازش استفاده کنند که اینطوری شده راستش من همچین مشکلی ندیده بودم که با سوال امنیتی مثلا بیاد ایمیل رو مثل روز اول پاک کنه حالا میخوام ببینم دوستان که حرفه ای تر هستند همچین مشکلی از چیه و آیا راهی هست اون ایمیل ها که پاک شدند رو براشون برگردوند؟
وقتی زیاد به ایمیل سر نزنی چند ماه شنیده بودیم پاک میشه. حال ااین یا زودتر سر زده یا پاک نشده. و درخواست سوالات امنیتی کرده.
فکر نکنم راهی باشه چون ایمیلش حتماً پولی نیست.

black.assassin
25-06-2012, 14:49

اینکه میل شما غیرفعال شده شکی نیست. اما یاهو اطلاعات مربوط به ID شما رو تا وقتی که یه نفر دیگه ID به این اسم نساخته باشه حذف نمی کنه و هر وقت که بخواید می تونید با یوزر و پسورد قبلی وارد بشید و اکانت مجدد فعال میشه اما اطلاعاتتون از روی سرور پاک شده. باز به پشتیبانی یاهو میل بزنید شاید یه کاری کردند براتون. مطمئن باشید مثل ایران نیست تمام سعیشون رو می کنن اگر ممکن باشه.

arghavan7171
06-07-2012, 11:23
اگه ایمیل یک نفر رو توی کانتکتای ایمیلمون add کنیم طرف متوجه میشه؟

arghavan7171
06-07-2012, 11:26
"اگه ایمیل یک نفر رو توی کانتکتای ایمیلمون add کنیم طرف متوجه میشه؟"

black.assassin
06-07-2012, 12:37
"اگه ایمیل یک نفر رو توی کانتکتای ایمیلمون add کنیم طرف متوجه میشه؟"

نه متوجه نمیشه.

arghavan7171
06-07-2012, 16:07
نه متوجه نمیشه.

مطمئنی؟یعنی مثل کانتکتای داخل گوشیها هست؟فقط توی ایمیل خودم ایدیش ذخیره میشه و هیچ ربطی به ایمیل اون نداره؟

black.assassin
06-07-2012, 21:23
مطمئنی؟یعنی مثل کانتکتای داخل گوشیها هست؟فقط توی ایمیل خودم ایدیش ذخیره میشه و هیچ ربطی به ایمیل اون نداره؟

بله دقیقا مثالتون درست بود.

* Helium *
08-07-2012, 17:44
سلام. من چند وقت پیش توی چندتا از این گروه ها که ایمیل های مختلف میفرستند ثبت نام کردم.حالا که بعد چند وقت به ایمیلم سر زدم دیدم حدود ۶۰۰۰ تا ایمیل اومده!!!
میشه بگین چه کار کنم که دیگه از این گروه ها ایمیل نیاد؟

black.assassin
08-07-2012, 21:31
سلام. من چند وقت پیش توی چندتا از این گروه ها که ایمیل های مختلف میفرستند ثبت نام کردم.حالا که بعد چند وقت به ایمیلم سر زدم دیدم حدود ۶۰۰۰ تا ایمیل اومده!!!
میشه بگین چه کار کنم که دیگه از این گروه ها ایمیل نیاد؟

با آیدی تون لاگین بشید و سپس این صفحه رو باز کنید :

روی edit my group کلیک کنید.

بعد داخل ستون leave group هر گروهی که می خواید ازش بیاید بیرون رو تیک دار کنید و بعد save changes رو بزنید.

Juventus FC
12-07-2012, 12:33
سلام

من پسورد ID یادم رفته بعد این سوالات که باید پاسخ داد و اینا هم یادم نیست موقع ثبت نام چی وارد کردم ! راهی هست بتونم دوباره وارد میلم بشم ؟

black.assassin
12-07-2012, 13:58
حذف شود ..................

black.assassin
12-07-2012, 14:01
سلام

من پسورد ID یادم رفته بعد این سوالات که باید پاسخ داد و اینا هم یادم نیست موقع ثبت نام چی وارد کردم ! راهی هست بتونم دوباره وارد میلم بشم ؟
تقریبا میشه گفت نه. اما یه کار غیر ممکن هست اونم -- کردن.
بهتره که پسوردهای مختلف رو امتحان کنید. راهی جز این نیست. مطمئنا محتوای ایمیل ها براتون مهم هست وگرنه می تونید بعد از 3 ماه همین آیدی رو با یه پسورد دیگه بسازید.
راستی سعی کنید از طریق مسنجر پسوردهای مختلف رو تست کنید. چون اگر به دفعات پسورد رو اشتباه وارد کنید ایمیل شما بلوک هم خواهد شد.

Juventus FC
12-07-2012, 22:26
تقریبا میشه گفت نه. اما یه کار غیر ممکن هست اونم -- کردن.
بهتره که پسوردهای مختلف رو امتحان کنید. راهی جز این نیست. مطمئنا محتوای ایمیل ها براتون مهم هست وگرنه می تونید بعد از 3 ماه همین آیدی رو با یه پسورد دیگه بسازید.
راستی سعی کنید از طریق مسنجر پسوردهای مختلف رو تست کنید. چون اگر به دفعات پسورد رو اشتباه وارد کنید ایمیل شما بلوک هم خواهد شد.

یعنی هیچ راهه دیگه ای نیست ! چه جوری میتونم ه ک ش کنم ؟

black.assassin
13-07-2012, 14:23
یعنی هیچ راهه دیگه ای نیست ! چه جوری میتونم ه ک ش کنم ؟

والا -- کردن به این شکل می تونم بگم غیر ممکنه. چون شما با سرورهای یاهو طرفی. نمی دونم باید دنبال یه هکر بگردین.

arghavan7171
14-07-2012, 11:34
سلام با تشکر از سایت خوبتون
آیا میشه فهمید که با ایمیلمون تا بحال توی کدوم سایتا ثبت نام کردیم؟

black.assassin
14-07-2012, 12:00
سلام با تشکر از سایت خوبتون
آیا میشه فهمید که با ایمیلمون تا بحال توی کدوم سایتا ثبت نام کردیم؟

سلام به فروم p30world خوش اومدید.
فقط می تونید سایتهایی رو که از طریق open id ثبت نام کردید رو ببینید.
open ID :روشی هست که برخی از سایت ها برای راحتی کاربران استفاده می کنند و از این طریق میشه با آیدی یاهو یا هر اکانت دیگری که پشتیبانی بشه وارد سایت شد و از امکانات اون استفاده کرد. یعنی دیگه نیازی به ثبت نام جداگانه داخل اون سایت نیست.
اما برای اطلاع از ثب نام در سایت های دیگه هم یه راه وجود داره. وارد سایتی که احتمال می دید ثب نام کردید بشید و از طریق قسمت فراموشی رمز عبور با وارد کردن ایمیل می تونید بفهمید که آیا ثبت نام کردید یا نه. البته امکان داره پسورد شما ریست بشه.

MahdiidhaM
15-07-2012, 21:01
سلام به دوستان
نحوه گذاشتن عکس تو ایمیل و ارسال رو میخواستم بدونم ، راستش قبل از این سوال جستجو کردم ولی راهکارهایی که ارائه شده بود عملی نشد ، یا عکس اصلاً نمیومد یا نهایت بجای عکس علامت ضربدری ظاهر میشد و با راست کلیک و انتخاب show picture چیزی نشون داده نمیشد !
ایمیل یاهو دارم.

black.assassin
15-07-2012, 23:35
سلام به دوستان
نحوه گذاشتن عکس تو ایمیل و ارسال رو میخواستم بدونم ، راستش قبل از این سوال جستجو کردم ولی راهکارهایی که ارائه شده بود عملی نشد ، یا عکس اصلاً نمیومد یا نهایت بجای عکس علامت ضربدری ظاهر میشد و با راست کلیک و انتخاب show picture چیزی نشون داده نمیشد !
ایمیل یاهو دارم.

میل جدید خیلی راحت این مشکل رو حل کرده. واقعا راحته.
شما به بخش compose message برید. مطمئن بشید که روی rich text mod هستید. به قسمت زیر subject و سمت راست توجه کنید. اگه نوشته شده باشه switch to plain text شما روی rich text mode هستید اما اگر switch to rich text روش کلیک کنید تا امکانات بیشتری اضافه بشه و در ضمن امکان اضافه کردن عکس. حالا عکسی رو که میخواید داخل میل بذارید رو آپلود کنید روی سرور دیگه. یا اگر داخل یک وبسایت هست که کار آسونتره. عکس رو بکشید و داخل متن میل رها کنید. یا اینکه copy-paste کنید. به همین راحتی.

sarah333
16-07-2012, 10:44
سلام چگونه در یاهو یک گزارش از باز شدن نامه توسط گیرنده دریافت کنیم منظورم رسیدن نامه نیست چون خودش در هنگام رسیدن یک پیام میده که نامه رسید منظورم اینه که بفهمیم گیرنده نامه رو باز کرده و خونده یا نه. خواهش می کنم اگه کسی می دونه راهنمایی کنه اگه به جز سرویس یاهو سرویس دیگه ای میتونه این کار رو انجام بده هم لطفا معرفی کنید در ضمن من از اوتولاک 2010 و 2007 هم که می گفتن یک گزارش از باز شدن نامه میده استفاده کردم هر دو گزینه ارسال گزارش دریافت و باز شدن رو تیک زدم ولی هیچ کدوم عمل نکرد آیا اصلا همچین راهی وجود داره ؟

black.assassin
16-07-2012, 17:51
سلام چگونه در یاهو یک گزارش از باز شدن نامه توسط گیرنده دریافت کنیم منظورم رسیدن نامه نیست چون خودش در هنگام رسیدن یک پیام میده که نامه رسید منظورم اینه که بفهمیم گیرنده نامه رو باز کرده و خونده یا نه. خواهش می کنم اگه کسی می دونه راهنمایی کنه اگه به جز سرویس یاهو سرویس دیگه ای میتونه این کار رو انجام بده هم لطفا معرفی کنید در ضمن من از اوتولاک 2010 و 2007 هم که می گفتن یک گزارش از باز شدن نامه میده استفاده کردم هر دو گزینه ارسال گزارش دریافت و باز شدن رو تیک زدم ولی هیچ کدوم عمل نکرد آیا اصلا همچین راهی وجود داره ؟

شما می تونید از spypig استفاده کنید. به این سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])برید. اطلاعات ایمیلی که می خواید ارسال کنید رو وارد کنید.
1- ایمیل خودتون
2- موضوع ایمیلی که می خواید ارسال کنید.
3- یک عکس رو انتخاب کنید. این عکس در ایمیل شخص مورد نظر نمایش داده میشه.
4- روی این قسمت کلیک کنید.
5- در قسمت پایین عکس مورد نظر ظاهر میشه و تایمر شروع به شمردن می کنه شما 1 دقیقه وقت دارید تا عکس رو کپی کنید. ( یا خود عکس یا آدرسش )
6- عکس رو داخل میل کپی کنید
7- میل رو ارسال کنید

تذکر:
1- این سرویس می تونه اطلاعاتی مثل دفعات باز شدن ، تاریخ و ساعت باز شدن میل و همچنین اطلاعاتی از کامپیوتر شخص مثل IP address ، سیستم عامل و مرورگر به شما بده.
2- بهتره که شما شخص رو مجبور به باز کردن عکس کنید. چون اونطور که من فهمیدم load شدن عکس کافی نیست. بهترین روش اینه که شما عکس رو روی نوشته ای لینک کنید و مجبورش کنید که روی اون کلیک کنه.
برای مثال بنویسید : اکانت رایگان .... و آدرس عکس رو روی اون لینک کنید : اکانت رایگان .... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
3- اگر ایمیل گزارش رو دریافت نکردید پوشه spam رو چک کنید.
4- با عضویت در سایت می تونید عکسی از خودتون رو آپلود کنید و از اون استفاده کنید. رزولوشن این عکس نباید بیشتر 200*300 باشه و حجمش هم نباید بیشتر از 3 مگ باشه

MahdiidhaM
17-07-2012, 15:07
میل جدید خیلی راحت این مشکل رو حل کرده. واقعا راحته.
شما به بخش compose message برید. مطمئن بشید که روی rich text mod هستید. به قسمت زیر subject و سمت راست توجه کنید. اگه نوشته شده باشه switch to plain text شما روی rich text mode هستید اما اگر switch to rich text روش کلیک کنید تا امکانات بیشتری اضافه بشه و در ضمن امکان اضافه کردن عکس. حالا عکسی رو که میخواید داخل میل بذارید رو آپلود کنید روی سرور دیگه. یا اگر داخل یک وبسایت هست که کار آسونتره. عکس رو بکشید و داخل متن میل رها کنید. یا اینکه copy-paste کنید. به همین راحتی.
ضمن تشکر
با کپی پیست نشد ، آپلود کردم ولی هرکدوم از گزینه های پیش نمایش یا لینک مستقیم رو استفاده کردم بازم نشد !! بالای جدول آدرسا نوشته بود نمایش عکس ، عکس رو در ابعاد بزرگ باز کردم و کشیدم توی mail ، قبول کرد ، جهت اطلاع دوستان گفتم ، بازم ممنون.

black.assassin
17-07-2012, 18:19
ضمن تشکر
با کپی پیست نشد ، آپلود کردم ولی هرکدوم از گزینه های پیش نمایش یا لینک مستقیم رو استفاده کردم بازم نشد !! بالای جدول آدرسا نوشته بود نمایش عکس ، عکس رو در ابعاد بزرگ باز کردم و کشیدم توی mail ، قبول کرد ، جهت اطلاع دوستان گفتم ، بازم ممنون.

کپی پیست منظورم کپی عکس داخل وب بود نه از داخل سیستمتون.
علت اینکه عکس رو قبول نمی کرد نداشتن پسوند .jpg یا فرمت عکس بوده. چون وبسایتهای آپلود عکس عکس رو داخل یک صفحه نشنون میدن که برنامه نویسی شده و ممکنه پسوندهای مختلفی مثل .aspx داشته باشه. شما باید تصویر اصلی رو باز کنید که همین کار رو کردید

mineworld
18-07-2012, 04:16
سلام

نمیدونم تا حالا چند بار همچین سوالی رو دیدین و جواب دادین . اما این بار قضیه یه فرقایی داره . رک بگم اگه نتونم این ایمیلم رو دوباره استفاده کنم و بازش کنم ، همه چیم رو از دس میدم . همه چی ... . تصور نمی‌کنی که چقد واسم ضروریه .

چند وقت پیش زدم رمزش رو به یه رمز 15 بیست کاراکتری عوض کردم . خیر سرم میخواستم سکیوریتیش رو بالا ببرم . متاسفانه جایی یادداشتش‌م نکردم و بعد چند روز خواستم وارد شم ، دیدم wow .. چیکارد کردی پسر .. ای وای ... . خلاصه ، داره ماه میشه واردش نشدم .

+ پسرا اینا رو داشته باشید :

1 - رمز قبلی رو بلدم . رمز جدید رو تا 50 درصد بلدم .

2 - از دو سوال ممکن برای بازگردانی رمز ، یکی رو بلدم .

3 - یاهو ، ایمیل الترنیت رو ازم نمیپرسه . اگه اشتباه نکنم اصلا ایمیلی بهش نداده بودم . (سال ساخت ایمیل ، سال 2008 یا 2009)

4 - تو فکر فرستادن یه نامه احساسی با ذکر ادله کافی از محتوای اینباکسم هستم ! شاید راضی شدن که من صاحب ایمیلم . ( نخند ...)

5 - بعد اینکه ظاهرا ایشون (= یاهو) ، یه ادرس ایمیل مخصوص واسه اونایی که رمز گم کردن داره . درسته ؟ دستت درد نکنه حتما حتما بهم بده .

6 - انگلیسی‌مم ضعیفه . ولی با ترانسلیت یه نامه میسازم . البته اگه احیانا متن اماده دارید بدید تا حل مشکل رو با هم تسریع ببخشیم .

7 * - بازم تکرار میکنم نگید هیچ راهی نداره که از همین بالای صندلی خودم رو دو ضرب می‌ندازم پایین ...

8 - ان‌شاا.. یاهو مردونگی کنه و با دلایل (= نامه های داخل اینباکس و contact هام و تاریخ تولدم و اگاهیم از رمز قبلی و همچنین نصف رمز کنونی) باور کنه من صاب ایمیلم . حالا گیریم نشد ، میشه یه هکر پیداش کنه ؟ اصولا میشه همچین چیزی ؟ داریم ؟!! واقعا همچین چیزی داریم ؟!

9 - بالاغیرتا یه چیزی بنویس . یه کمکی بکن . ببین منو جای دوری نمیره . گیرم ؛ خداشاهده گیرم ...
10 ** - ممنونم ازت مرد ... :11:

--------------------------

میدونم خوشت اومده (کلا از همه چی) D؛ . توم یه حالی بده خب ...

=CYBER=
18-07-2012, 06:00
ایمیل بزن یاهو ، سوال و جواب اول رو بفرست + رمز عبور قبلی رو .
بگو سوال جواب دوم یادم نیست رمز عبور یادم رفته ، کمی هم در مورد محتویات اینباکس توضیح بده شاید قبول کردن که تو صاحب ایمیل هستی .

gamer5
18-07-2012, 10:47
برادر من اینکارا چیه
شما ایمیل دیگه ای به یاهو معرفی کردی ؟ برو تو قسمت یاهو میل بعد روی Forgot your password ?
کلیک کن بعد گزینه فراموشی رمز رو انتخاب کن . یه کد میاره وارد کن و سوال امنیتی رو جواب بده تا رمز ایمیلت تغییر کنه
به همین راحتی

mrmmnb
18-07-2012, 12:53
سلام توی فایر فاکس وقتی توی صفحه لاگین امیل رو وارد میکنم و روی Sign in کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیافته کسی میدونه دلیلش از چی هست؟ از توی شرکت همیچن مشکلی دارم ولی از خونه راحت باز میشه هم با قیلتر شکت تست کردم و هم بدون اون

black.assassin
18-07-2012, 15:01
سلام توی فایر فاکس وقتی توی صفحه لاگین امیل رو وارد میکنم و روی Sign in کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیافته کسی میدونه دلیلش از چی هست؟ از توی شرکت همیچن مشکلی دارم ولی از خونه راحت باز میشه هم با قیلتر شکت تست کردم و هم بدون اون

امکان داره محدودیت روی پورت ها باشه. فقط یاهو اینطور هست یا سرویس های دیگه مثل گوگل؟

mineworld
18-07-2012, 22:33
ایمیل بزن یاهو ، سوال و جواب اول رو بفرست + رمز عبور قبلی رو .
بگو سوال جواب دوم یادم نیست رمز عبور یادم رفته ، کمی هم در مورد محتویات اینباکس توضیح بده شاید قبول کردن که تو صاحب ایمیل هستی .

مرسی که بهم امید دادی . میشه بهم بگی ایمیل رسمی واسه این کار چیه ؟ یعنی من به کدوم ایمیل یاهو این تقاضا رو بفرستم ؟ اخه هر کی یه چیزی میگه . نظر شما کدوم ایمیله ؟

برادر من اینکارا چیه
شما ایمیل دیگه ای به یاهو معرفی کردی ؟ برو تو قسمت یاهو میل بعد روی Forgot your password ?
کلیک کن بعد گزینه فراموشی رمز رو انتخاب کن . یه کد میاره وارد کن و سوال امنیتی رو جواب بده تا رمز ایمیلت تغییر کنه
به همین راحتی

خب داداش عزیز ، من که به شما گفتم فقط یکی از سوالای امنیتی رو بلدم . اون یکی رو باورکن اصلا به خاطر نمیارم . بعدم اگه دقت کنین گفتم بالا متاسفانه ایمیل الترنیت (واسه ارجاع پسوردم به اون ایمیل) ندارم .

نشد دیگه ! اومدیدو راه نیاید ! این رمسشه ؟! ماشالله مهندس تو پی‌سی‌ورلد می‌باره . منم که فوق‌العاده محتاجم . پس الان وقتشه مشکلم رو حل کنید .

خواهش ............

:41:

ashe405
19-07-2012, 08:55
ضمن تشکر
سلام دوست من اگه شما از مرورگر opera استفاده می کنین به این مشکل بر میخورین شما اگه با google ghrome این کار رو انجام بدین درست میشه
یعنی یه عکس رو از یه صفحه سایت با موس بگیرین و در قسمت متن میل بندازین و بعد خواهین دید که اون عکس در اونجا ظاهر میشه
امیدوارم که مشکلتون حل بشه

babakeyan
19-07-2012, 15:51
سلام دوستان

من هر کاری میکنم ایمیل ساخته نمیشه

وقتی وارد سایت یاهو میشم میرم قسمت sign up بعدش صفحه مربوط به ساختن باز میشه من نمام مراحل مربوطه رو به درستی طی میکنم

اما در اخر بروی گزینه ساختن کلیک میکنم اتفاقی نمی افته و دوباره به حالت قبل برمیگرده میگه بعید دوباره مشخصاتو وارد کنم

در صورتی که دیروز و پریروز خودم 3 تا میل بدون مشکل ساختم

با چندین اسم هم میسازم اما بازم نمیشه به حالت قبل بر میگرده

Mt.Shadow
20-07-2012, 09:48
سلام
چند وقت پیش رفتم تو قسمت yahoo application و همه برنامه هارو پاک کردم چون وقتی میخواست لود بشه اعصابم نمیکشید (از اثرات اینترنت ذغالی!)
بعدش تو چند تا گروه عضو شدم دیدم علاوه بر ایمیلهای اون گروه تعداد بسیار زیادی ایمیل تبلیغاتی خارجی (بالای 200 تا در روز) برام میاد.
خواستم از برنامه unsubscriper استفاده کنم دیدم ای داد پاکش کردم و در قسمت Manage app هم نیست یعنی هیچ برنامه ایی نیست !
خیلی سرچ کردم ولی چیزی نیافتم !
از دوستان کسی راه حلی داره برنامه هارو برگردونم!

swamp
29-07-2012, 05:36
دوستان من این بحث رو توی تاپیک یاهو مسنجر مطرح کردم ، گویا بچه های اون تاپیک اطلاعی نداشتن ، گفتم شاید بچه های این تاپیک بدونن :

من یادمه یه زمانی می تونستم از طریق مسنجر برم توی پروفایلم تو یاهو بعد اونجا این قابلیت وجود داشت که استاتوس بذارم !

بعد اون استاتوس حتی زمانی هم که آفلاین بودم به رنگ آبی کم رنگ توی مسنجر نمایش داده می شد .
الان می رم توی پروفایلم نمی تونم استاتوس بذارم !

ممنون می شم راهنمایی کنید . :)

MahdiidhaM
29-07-2012, 08:18
سلام
برا پسرم خواستم یک اکانت ایمیل یاهو درست کنم ، Create New account رو تو صفحه ایمیل زدم و صفحه فرمی که اومد رو کامل پر کردم و در آخر روی Create my account پایین صفحه کلیک کردم صفحه اصلی ایمیل که یوزر پس ورد رو سوال میکنه اومد و یوزر پس رو دادم قبول نکرد !! مشکل چیه ؟ ظاهراً باید پنجره ای حاوی اطلاعاتی که دادیم بیاد ، اون پنجره نمیاد !! فقط یوزر پسورد رو میخواد و قبول هم نمیکنه میگه یوزر یا پس وردت اشتباهه !

black.assassin
29-07-2012, 09:50
دوستان من این بحث رو توی تاپیک یاهو مسنجر مطرح کردم ، گویا بچه های اون تاپیک اطلاعی نداشتن ، گفتم شاید بچه های این تاپیک بدونن :

شما برای به اشتراک گذاری در یاهو پروفایل می تونید از طریق یاهو مسنجر اقدام کنید. موقعی که status رو عوض می کنید یک گزینه share to نمایش داده میشه که از داخل اون باید yahoo updats رو تیک بزنید. می تونید همزمان در فیسبوک و توییتر هم به اشتراک بذارید.

سلام
برا پسرم خواستم یک اکانت ایمیل یاهو درست کنم ، Create New account رو تو صفحه ایمیل زدم و صفحه فرمی که اومد رو کامل پر کردم و در آخر روی Create my account پایین صفحه کلیک کردم صفحه اصلی ایمیل که یوزر پس ورد رو سوال میکنه اومد و یوزر پس رو دادم قبول نکرد !! مشکل چیه ؟ ظاهراً باید پنجره ای حاوی اطلاعاتی که دادیم بیاد ، اون پنجره نمیاد !! فقط یوزر پسورد رو میخواد و قبول هم نمیکنه میگه یوزر یا پس وردت اشتباهه !

پسورد باید بیشتر از 6 رقم و امنیت کافی داشته باشه.
نباید شامل اسم ، فامیل ویا قسمتی از ایمیل باشه

MahdiidhaM
29-07-2012, 12:07
پسورد باید بیشتر از 6 رقم و امنیت کافی داشته باشه.
نباید شامل اسم ، فامیل ویا قسمتی از ایمیل باشه
رفتم پس ورد رو عوض کردم (سه خونه سبز و strong نوشت) بازم نشد ، تاریخ تولدش رو عوض کردم بازم نشد ، ID پیشنهادیشو گرفتم بازم نشد ، این آخر کاری چند تا تغییر رو با هم دادم ضمن اینکه Alternate Email رو هم اگر چه اختیاری بود بهش دادم قبول کرد ، نفهمیدم بالاخره مشکل کجا بود !!!؟
بازم ممنون.

swamp
29-07-2012, 18:17
شما برای به اشتراک گذاری در یاهو پروفایل می تونید از طریق یاهو مسنجر اقدام کنید. موقعی که status رو عوض می کنید یک گزینه share to نمایش داده میشه که از داخل اون باید yahoo updats رو تیک بزنید. می تونید همزمان در فیسبوک و توییتر هم به اشتراک بذارید.

ممنون ، خیلی خوب بود .
فقط یه چیزی ، امکانش هست مثلا این استاتوس آپدیت رو جایی تنظیم کنیم به طوری که فقط یه عده خاص ببینن. مثلاً نمی خوام تمام اعضای لیست مسنجرم ببینن.

پی نوشت : می دونم جاش این تاپیک نیست ، چون توی این تاپیک به جواب رسیدم مجبور شدم بپرسم . ممنون :)

dash_mehdi
31-07-2012, 20:26
سلام
الان مي خواستم يك ميل رو در ياهو باز كنم اما هررررر كاري كردم نشد .ميشه بگيد مشكلش چيه؟؟
وقتي وارد ياهو ميل ميشم اين pop-up باز ميشه و من accept رو ميزنم كه بعد از چند ثانيه ميره و بلافاصه مياد عين سيريش :دي
يكي به دادم برسه كه رو مخم رفته. no thanks رو هم بزني كلا نميره.
بعد با ساكس هم وارد شدم كه اي پي فرق كنه ولي تاثيري نداشت.
مرسي

black.assassin
01-08-2012, 10:44
ممنون ، خیلی خوب بود .
فقط یه چیزی ، امکانش هست مثلا این استاتوس آپدیت رو جایی تنظیم کنیم به طوری که فقط یه عده خاص ببینن. مثلاً نمی خوام تمام اعضای لیست مسنجرم ببینن.

پی نوشت : می دونم جاش این تاپیک نیست ، چون توی این تاپیک به جواب رسیدم مجبور شدم بپرسم . ممنون :)

به دو گروه مختلف می تونید نشون بدید. همه یا کسایی که بهشون کانکت شدید. اگر بشه گروه اضافه کرد من نمیدونم.
برای کانکت شدن هم روی ID فرد راست کلیک می کنید و view profile رو می زنید اگر پروفایلش رو باز کرده بود می تونید از طریق گزینه کانکت بهش کانکت بشید. ضمن اینکه همین کانکت شدن به سرعت میشه یکی از استتوس های شما یعنی مثلا جلوی آیدی مینویسه: swamp connected with black.assassin
بعد از اینکه از این طریق بهشون کانکت شدین می تونید استتوس هاتون فقط برای این گروه نمایش بدید.
برای این کار هم از همون طریق برید فقط جلوی yahoo updates که نوشته every one رو به connections تغییر بدین

black.assassin
01-08-2012, 10:47
سلام
الان مي خواستم يك ميل رو در ياهو باز كنم اما هررررر كاري كردم نشد .ميشه بگيد مشكلش چيه؟؟
وقتي وارد ياهو ميل ميشم اين pop-up باز ميشه و من accept رو ميزنم كه بعد از چند ثانيه ميره و بلافاصه مياد عين سيريش :دي
يكي به دادم برسه كه رو مخم رفته. no thanks رو هم بزني كلا نميره.
بعد با ساكس هم وارد شدم كه اي پي فرق كنه ولي تاثيري نداشت.
مرسي

مشکل خاصی نداره شما با یه اینترنت پرسرعت تر وارد بشید. این پیغام برای این ظاهر شده که شما قبلا از یاهو میل کلاسیک استفاده می کردید و از شما می خواد که از یاهوی جدید استفاده کنید. از opera اگر استفاده می کنید نکنید :دی. سعی کنید مرورگرتون به روز باشه.

Phoenix84
01-08-2012, 19:29
سلام دوستان چطور میتونم با تاندربرد بر اساس پروتکل IMAP ایمیل های یاهو دریافت کنم.ممنون از راهنماییتون

Juventus FC
04-08-2012, 19:06
سلام چه طور میشه از شر این ایمیل های تبلیغاتی و اسپم ها خلاص شد ؟

essi111
05-08-2012, 09:49
سلام خسته نباشید
من تو یاهو وقتی میخوام یکی رو اد کنم این ارور میاد چیکار کنم
there was an error in the server while trying to add a contact.please try again.

Last Night
05-08-2012, 21:14
سلام دوستان من مشکل ورود به مسنجر دارم وقتی میخوام وارد بشم این پیغامو میده:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

essi111
06-08-2012, 09:24
سلام خسته نباشید
there was an error in the server while trying to add a contact.please try again
با ایدی دیگه اد میشه ولی با این نمیشه چیکار کنم

dash_mehdi
06-08-2012, 11:37
مشکل خاصی نداره شما با یه اینترنت پرسرعت تر وارد بشید. این پیغام برای این ظاهر شده که شما قبلا از یاهو میل کلاسیک استفاده می کردید و از شما می خواد که از یاهوی جدید استفاده کنید. از opera اگر استفاده می کنید نکنید :دی. سعی کنید مرورگرتون به روز باشه.

جيگر اول از همه بگم مشكله خود به خود حل شد :31: حالا اين عكسو داشته باش تا ببيني سرعتم كمه يا زياد :31:

بعدشم مرورگرم فايرفاكسه عزيز
ياهو ميلمم كلاسيك نيست و خيلي حرفه ايه :31:

black.assassin
06-08-2012, 12:05
سلام دوستان چطور میتونم با تاندربرد بر اساس پروتکل IMAP ایمیل های یاهو دریافت کنم.ممنون از راهنماییتون

شما به راحتی می تونی با پروتکل POP3 این کارو انجام بدی.

سلام چه طور میشه از شر این ایمیل های تبلیغاتی و اسپم ها خلاص شد ؟

بعضی از این ایمیل ها از طرف گروه هایی که عضو شدید براتون ارسال میشن. که باید از گطوه خارج بشید.
برخی از اینها هم به صورت اسپم یا ناخواسته هست. این ایمیل ها هم بعضی هاشون رو نمیشه هیچ وقت از شرشون خلاص شد و بلوک کردن آدرس ایمیل هم جواب نمی ده چون هر روز با یک آدرس متفاوت ارسال میشه. اما بعضی از همین ایمیل ها انتهای میل یک لینک وجود داره برای unsubscribe کردن که می تونید از این لینک استفاده کنید.

سلام دوستان من مشکل ورود به مسنجر دارم وقتی میخوام وارد بشم این پیغامو میده:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بهتر بود تاپیک خود مسنجر مطرح می کردی.
این ارور شما خیلی دلیل داره.
1- استفاده از چیز پی ان
2- سرعت کم اینترنت
3- بسته شدن پورتهای مربوط به یاهو مسنجر توسط ISP یا سرور.

black.assassin
06-08-2012, 12:07
جيگر اول از همه بگم مشكله خود به خود حل شد :31: حالا اين عكسو داشته باش تا ببيني سرعتم كمه يا زياد :31:

بعدشم مرورگرم فايرفاكسه عزيز
ياهو ميلمم كلاسيك نيست و خيلي حرفه ايه :31:

خب خدا روشکر. ما که بخیل نیستیم. چرخ اینترنتت برات بچرخه. من فقط دلایل به وجود اومدن مشکل رو گفتم. بعدشم یاهو کلاسیک غیر حرفه ای نیست.

dash_mehdi
06-08-2012, 13:04
خب خدا روشکر. ما که بخیل نیستیم. چرخ اینترنتت برات بچرخه. من فقط دلایل به وجود اومدن مشکل رو گفتم. بعدشم یاهو کلاسیک غیر حرفه ای نیست.

نه عزيز دل ناراحت نشو
شوخي كردم داداش
بازم ممنون

Last Night
06-08-2012, 16:52
بهتر بود تاپیک خود مسنجر مطرح می کردی.
این ارور شما خیلی دلیل داره.
1- استفاده از چیز پی ان
2- سرعت کم اینترنت
3- بسته شدن پورتهای مربوط به یاهو مسنجر توسط ISP یا سرور.

خیلی ممنون من تاپیک مسنجرو پیدا نمیکنم!

پ ن : پیدا کردم.

essi111
07-08-2012, 09:18
از دوستان کسی جواب سوال مارو میدونه
با ایدی دیگه اد میشه ولی با این نمیشه چیکار کنم

mohsen_blid
07-08-2012, 11:01
یه سوال چطور میشه ایمیلی که برای کسی می فرستیم یاهو عکس هاش رو بلوکه نکنه
یعنی نمیزاره تو متن بیاد وسط متنها بصورت اتچ در میاد می خوام وسط متنها باشه چکار باید بکنم

Phoenix84
07-08-2012, 23:44
بنده عرض کردم با پروتکل IMAP میخوام تنظیم کنم POP3 بلدم.اگه کسی بلده ممنون میشم راهنمایی دقیق کنه

black.assassin
08-08-2012, 13:04
یه سوال چطور میشه ایمیلی که برای کسی می فرستیم یاهو عکس هاش رو بلوکه نکنه
یعنی نمیزاره تو متن بیاد وسط متنها بصورت اتچ در میاد می خوام وسط متنها باشه چکار باید بکنم

منظورتون از بلوک اینه که میل شما داخل پوشه اسپم میره ؟
برای اینکه عکس وسط متنها باشه چند صفحه قبل رو بخونید :

بنده عرض کردم با پروتکل IMAP میخوام تنظیم کنم POP3 بلدم.اگه کسی بلده ممنون میشم راهنمایی دقیق کنه

تنظیمات به نقل از help یاهو :

Incoming Server - imap.mail.yahoo.com
Outgoing Server - smtp.mail.yahoo.com
Incoming Port - 993 (requires SSL)
Outgoing Port - 465 (requires SSL/TLS)
User name: full email address (for example, bill@yahoo.com or bill@rocketmail.com)
Password: the password you log in to Yahoo! with.

mohsen_blid
08-08-2012, 14:06
نه منظورم اینه که من در جیمیل ایمیلم رو می نویسیم و در چند قسمت وسط نوشته ها عکس میزارم و از سیستم خبررسان هم که نشون میده مقصد ایمیل رو خونده استفاده می کنم اما زمانی که چک م یکنم ایمیل ارسالی رو می بینم که عکس ها به صورت ضمیمه در اومدن و یاهو اجازه انتشارشون رو وسط نوشته ها نمیده و باید حتما کلید نمایش همه تصاویر رو بزنم تا ایمیل درست نشون بده و من نمی خوام اینطوری بشه

ipry
08-08-2012, 16:04
چجوری میتونم آواتار یه نفر را سیو کنم
نسخه ی11.5

black.assassin
08-08-2012, 18:17
نسخه ی11.5

می تونی خیلی راحت از روی صفحه عکس بگیری. با دکمه print screen روی کیبورد و بعد اون رو در نرم افزاری مثل paint کپی کنی ( ctrl+v ). همین.

mohsen_blid
09-08-2012, 18:37
کسی اطلاعی نداره ؟

boy_kochak
10-08-2012, 11:23
سلام دوستان ... یه چند وقته که یاهو مسنجرم رو هرجایی که باشه باز میکنم آواتار های آی دی های ادد لیستم باز لود نمیشن و بدون آواتار نمایش پیدا میکنن ویندوز عوض کردم حل نشد توی محل کارم و هر جای دیگه کافی نت رفتم بازم تو مسنجر این آواتارها لود نمیشن ..... نمیدونم مشکل کجاست ؟ لطفا راهنمایی کنید.

black.assassin
10-08-2012, 11:58
سلام دوستان ... یه چند وقته که یاهو مسنجرم رو هرجایی که باشه باز میکنم آواتار های آی دی های ادد لیستم باز لود نمیشن و بدون آواتار نمایش پیدا میکنن ویندوز عوض کردم حل نشد توی محل کارم و هر جای دیگه کافی نت رفتم بازم تو مسنجر این آواتارها لود نمیشن ..... نمیدونم مشکل کجاست ؟ لطفا راهنمایی کنید.

امکان داره آواتارهای شخص یا اشخاصی روی سیستم ذخیره شده باشه اما الان دیگه آواتاری نداشته باشند. به همین دلیل روی سیستم خودتون با آواتار نشون میده و جای دیگه بدون آواتار. اگه کل اد لیست رو اینطور نشون میده من اطلاعی در موردش ندارم.

jenipher
10-08-2012, 13:46
دوستان هر از گاهی تعدادی ایمیل گروهی می فرستم و می خوام جوری بفرستم که اولا کسی متوجه نشه من گروهی ارسال کردم و ثانیا طرف جوری ایمیل رو دریافت کنه که در قسمت To آدرس خود گیرنده ایمیل نوشته شده باشه

اگه همه ایمیل ها رو توی BCC وارد کنم وقتی طرف ایمیل رو دریافت می کنه نوشته undisclosed reciptients
که طرف می فهمه گروهی ارسال شده/

حالا چطوری میشه به شکلی که ذکر شد ارسال کنم؟

boy_kochak
10-08-2012, 19:13
امکان داره آواتارهای شخص یا اشخاصی روی سیستم ذخیره شده باشه اما الان دیگه آواتاری نداشته باشند. به همین دلیل روی سیستم خودتون با آواتار نشون میده و جای دیگه بدون آواتار. اگه کل اد لیست رو اینطور نشون میده من اطلاعی در موردش ندارم.

عزیز قبلا لود آواتارا لود میشد اما حالا نه .... کل ادد لیستم این مشکلو دارن طرفو با آواتار چکر چک میکنم آواتار داره اما با مسنجرم نمیاد .... تو هر کامپیوتری میرم با ای خودم هیچکی لود نمیشه ... خواهشا کمکم کنید

boy_kochak
10-08-2012, 23:16
نسخه ی11.5

این کار صحیح نیست برا این کار میتونی از سرویسای ارائه دهنده این کار مثل سایت زیر که معرقی میکنم استفاده کنی و به راحتی آواتار طرفتو سیو کنی ، البته هر چند وفت یه بار کش مرورگرو پاک کن تا در مورد نمایش آواتارها موردی بر نخوره ....

سایت های مشابه زیادن سرچ کنی پیدا میکنی .... موفق باشی

black.assassin
11-08-2012, 10:47
دوستان هر از گاهی تعدادی ایمیل گروهی می فرستم و می خوام جوری بفرستم که اولا کسی متوجه نشه من گروهی ارسال کردم و ثانیا طرف جوری ایمیل رو دریافت کنه که در قسمت To آدرس خود گیرنده ایمیل نوشته شده باشه

اگه همه ایمیل ها رو توی BCC وارد کنم وقتی طرف ایمیل رو دریافت می کنه نوشته undisclosed reciptients
که طرف می فهمه گروهی ارسال شده/

حالا چطوری میشه به شکلی که ذکر شد ارسال کنم؟

شما باید از یک میل سرور استفاده کنید. هیچ راه حل دیگه ای وجود نداره.

hps2142
11-08-2012, 12:31
سلام خوبین ؟ من نمیتونم برم یاهو مسنجر . ارور میده ! میگه کانکشن اینترنت رو چک کنید ! اما مشکلی نداره !
کسی راه حلی داره ؟

jenipher
11-08-2012, 21:45
شما باید از یک میل سرور استفاده کنید. هیچ راه حل دیگه ای وجود نداره.

این میل سروها رو از کجا میشه بدست آورد؟ جایی باید حریداری کرد؟ میشه در موردش مقداری توضیح بدید؟

black.assassin
11-08-2012, 23:36
این میل سروها رو از کجا میشه بدست آورد؟ جایی باید حریداری کرد؟ میشه در موردش مقداری توضیح بدید؟

اگر کارتون تبلیغاتی نیست به هیچ وجه توصیه نمیشه. بله می تونید خریداری کنید اما اگر IP valid دارید می تونید از سیستم خودتون به عنوان میل سرور استفاده کنید. در اصل برای میل سرور به یک domain در اینترنت نیاز دارید. البته سرویس های رایگانی هم وجود داره که محدودیت های خودشون رو دارند. اگه اطلاعات کاملتری می خواهید بهتره که در بخش مربوطه بپرسید تا بهتر راهنمایی بشید.

mohsen_blid
17-08-2012, 10:06
کسی از دوستان نیست که راهنماییم کنه چکار می تونم بکنم تا یاهو این محدودیت رو روی عکسام نزاره و بزاره عکس ها موقع باز شدن ایمیل بدون مشکل وسط نوشته ها بزاره لود بشه؟

manli7
17-08-2012, 11:13
سلام ميشه كاري كرد كه يه ميل خودكار براي همه توي ياهو بره ؟

alavi71
19-08-2012, 17:36
سلام دوستان
موقع ادد کردی یک ای دی این خطا رو میده ....
یاهو مسنجرمم هم اخرین نسخه هستش ...
ولی با ایدی دیگر میشه ادد کرد .

اگر کسی میدونه راهنمایی کنه
ممنون میشم ...

9884
21-08-2012, 22:27
سلام دوستان
من یه آی دی جدید تو یاهو ساختم هرکار که میکنم نمیتونم باهاش وارد یاهومسنجر بشم یا پیغام نامعتبربودن پسورد میده و یا آی دی.
آی دی های قبلیمم هم همه رو میگه قفل شده.
has been locked your account!
اینترنتم هم دیال آپ هستش سرعت بالایی ندارم.
ایراد از کجاست از چیه؟
ممنونم جواب بدید.:11:

black.assassin
21-08-2012, 23:34
سلام دوستان
موقع ادد کردی یک ای دی این خطا رو میده ....
یاهو مسنجرمم هم اخرین نسخه هستش ...
ولی با ایدی دیگر میشه ادد کرد .

اگر کسی میدونه راهنمایی کنه
ممنون میشم ...

شما ورژن قبلی رو نصب کنید مشکل حل میشه. باگ یاهو هست و من تا حالا ندیدم روی ورژن جدید کسی حلش کرده باشه. شاید رفع بشه من نمی دونم.

سلام دوستان
من یه آی دی جدید تو یاهو ساختم هرکار که میکنم نمیتونم باهاش وارد یاهومسنجر بشم یا پیغام نامعتبربودن پسورد میده و یا آی دی.
آی دی های قبلیمم هم همه رو میگه قفل شده.
has been locked your account!
اینترنتم هم دیال آپ هستش سرعت بالایی ندارم.
ایراد از کجاست از چیه؟
ممنونم جواب بدید.:11:

شما سرعت اینترنتتون پایین هست. چند بار سعی کنید یا از ورژن های قدیمی تر یاهو استفاده کنید.
برای آی دی های قفل شدتون هم می تونین فرآیند بازکردن قفل رو طی کنید.
برای این کار موقعی که در مسنجر پیغام بلوک شدن رو دریافت کردید روی forget password کلیک کنید. مراحل رو انجام بدید. اگه سوالی داشتید بپرسید.

reza,n
22-08-2012, 14:18
با سلام:
دوستان هر دفعه که میخوام وارد یاهوم بشم تائیدیه گواهی اینترنتی ازم میخواد و پیغام "This Connection is Untrusted" ظاهر میشه و باید حتما" باید روی Add Exeption کلیک کنم و تائید کنم تا وارد ایمیلم بشم میخواستم بپرسم مشکل از چی میتونه باشه و راهکارش چیه؟
پیغام شبیه تصویر زیز:
ممنونم

9884
22-08-2012, 14:59
برای آی دی های قفل شدتون هم می تونین فرآیند بازکردن قفل رو طی کنید.
برای این کار موقعی که در مسنجر پیغام بلوک شدن رو دریافت کردید روی forget password کلیک کنید. مراحل رو انجام بدید. اگه سوالی داشتید بپرسید.

طی کردن مراحل به چه صورته؟ از 3 گزینه که میاد کدوم رو باید تیک بزنم؟
یکی رو که زدم ازم یه سوال امنیتی کرد که نمیدونم موقع ثبت آی دی جزو سوالام بده یا نه!
به هرحال یادم نمیاد چی هیت جواب.
چه کنم؟

ali_un
23-08-2012, 12:35
کسی نمی دونه؟

داخل میل سمت چپ یه قسمتی هست که میشه توش فولدر ساخت شما میتونید مثلا یه فولدر به اسمه دوستتون بسازید بعد برید تو قسمت mail option‌ تو قسمت filter بگید که هر email ای که با اسم ایمیل دوستتون برسه به پوشه ای که ساختین منتقل بشه :دی

masoud376
30-08-2012, 10:24
سلام دوستان
يك گروپ ساختم تو ياهو . حالا هر روز هروقت كسي عضو گروه ميشه يك ايميل ميفرسته به كل اعضاي گروپ با اين عنوان :
Updates in Your Groups

Updates in Your Groups

1 member joined the group

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] To learn more about Yahoo!'s use of personal information, including the use of

چيكار كنم كه اين ايملها براي اعضاي گروپ ارسال نشه و فقط براي مدير ارسال بشه
ممنون ميشم كمكم كنيد

Hoaxes
31-08-2012, 22:08
سلام

یه ایمیل فرستاده بودم به یکی از دانشجوهای یک دانشگاه خارجی ، الان یه اسپم برام اومده با نام :

Mail delivery Subsystem

و با عنوان :

Returned mail: see transcript for details

و گفته که ایمیل ارسال نشده و از این حرفا .

قسمت جالب قضیه ، اینجاست که گفته به کی ایمیل زدم ، و حتی متن کامل ایمیل من رو

نوشته !

چه جوریاس قضیه ؟ من با این ایمیلم تو هیچ سایت چرندی نرفتم . -- شدم ؟

حالا ایمیل به این شخص رسیده یا نه ؟ کمـــک !

sepid12ir
03-09-2012, 00:51
سلام

یه ایمیل فرستاده بودم به یکی از دانشجوهای یک دانشگاه خارجی ، الان یه اسپم برام اومده با نام :

Mail delivery Subsystem

و با عنوان :

Returned mail: see transcript for details

و گفته که ایمیل ارسال نشده و از این حرفا .

قسمت جالب قضیه ، اینجاست که گفته به کی ایمیل زدم ، و حتی متن کامل ایمیل من رو

نوشته !

چه جوریاس قضیه ؟ من با این ایمیلم تو هیچ سایت چرندی نرفتم . -- شدم ؟

حالا ایمیل به این شخص رسیده یا نه ؟ کمـــک !

سلام...

شاید این ایمیل اسپـــم نباشه و یه ایمیل از طرف سرویس یاهو باشه ...
قدیما وقتی ادرس ایمیل اشتباه بود ایمیلی تحت عنوان Failure Notice میومد و از این جهت نمیدونم این هم همون میل میتونه باشه یا نه...

در هر صورت شما ادرسی که بهش ایمیل فرستادین را چک کنید و از صحیح بودن ادرس مطمئن بشید...

صحبت از هــــک نیست..

black.assassin
03-09-2012, 10:17
با سلام:
دوستان هر دفعه که میخوام وارد یاهوم بشم تائیدیه گواهی اینترنتی ازم میخواد و پیغام "This Connection is Untrusted" ظاهر میشه و باید حتما" باید روی Add Exeption کلیک کنم و تائید کنم تا وارد ایمیلم بشم میخواستم بپرسم مشکل از چی میتونه باشه و راهکارش چیه؟
پیغام شبیه تصویر زیز:
ممنونم
add exception رو بزنید. بعد get certificate رو بزنید منتظر بمونید تا تایید بشه. البته ورژن های جدید موزیلا به دلیل اینکه لایسنس های سایت های معتبر به صورت پیشفرض برای موزیلا تایید شده هست این مشکل رو ندارند.

طی کردن مراحل به چه صورته؟ از 3 گزینه که میاد کدوم رو باید تیک بزنم؟
یکی رو که زدم ازم یه سوال امنیتی کرد که نمیدونم موقع ثبت آی دی جزو سوالام بده یا نه!
به هرحال یادم نمیاد چی هیت جواب.
چه کنم؟

شما باید جواب سوالهای امنیتی یادتون باشه. شما سعی کنید ببینید بدون مسنجر می تونید وار یاهو بشید یا نه ؟ اگه شد سوالهای امنیتی رو تغییر بدین و یادتون نگه دارید و دوباره پسورد رو ریکاوری کنید.

hhhh_1360
04-09-2012, 15:40
سلام دوستا عزیز زمانی که با ساکس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] وارد یاهو میشوم voice من برای گرفتن تالک قطع می شود و ارور voiceمی دهد و زمانی که ساکس را قطع میکنم مشکل من حل می شود

hhhh_1360
05-09-2012, 20:54
کیست مرا یاری کند