PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : adsl چی بگیرم؟

mohsen6492003
05-11-2010, 12:12
با عرض سلام خدمت کاربران محترم سایت!

سوال اول) می خواستم adsl بگیرم و لی نمیدونم شاتل بگیریم با.... .مرکز مخابراتی هم(تهران) دانشگاه(همون چهارراه امیر اکرم) هست با پیش شماره 6649 البته شرکت های کمی اینجا سرویس میدن یعنی فقط ((شاتل ، ارمغان نت، آسیا تک))، واسلام ! که فکر کنم به دلایل امنیتی مثلا بیت رهبری و ... باشه. شاتل هم فقط سرویس های art رو تو محلمون پشتیبانی میکنه.نمی دونم کدومشون رو انتخاب کنم؟البته شاتل محدودیت حجمی نداره)

سوال دوم) برا اینکه بیش تر از 128 بگیرم باید چیکار کنم.مثلا با جواز کسب یکی از فامیلامون میتونم بگیرم(البته مغازش تو شهرری هستش)اگه از این طریق اقدام کنم adsl رو به نام فامیلمون باید بگیرم؟شنیدم که ادرس جایی که adsl درخواست میدی باید همون آدرس مغازه باشه.صحت داره؟اگه جواز کسب مغازه برا همون محدوده مرکز مخابراتی دانشگاه باشه چی؟

سوال سوم)می خواستم ببینم این سرویس art1 با سرعت 128 شاتل خوبه یا نه؟
پیشاپیش ممنون!!!

s_paliz
05-11-2010, 12:23
فقط پارس آنلاین نگیر که دبه درآورده... برو صفحات آخر تاپیک پارس‌آنلاین متوجه میشی.

mohsen6492003
05-11-2010, 12:32
فقط پارس آنلاین نگیر که دبه درآورده... برو صفحات آخر تاپیک پارس‌آنلاین متوجه میشی.

تو محلمون فقط شاتل و آسیا تک و ارمغان ساپورت میکنه دوست عزیز.
حالا از این 3 تا کدوم خوبه؟

B.J.U
05-11-2010, 13:42
سلام
اگه بخوای بالا تر از 128 بگیری 2 راه داری
1-از دانشگاه یه نامه بگری که در اون درخواست شده باشه که شما بگیرید
مثلا:
مدیریت محترم شرکت شاتل،با سلام
کاربر x نیازمند استفاده از اینترنت پر سرعت به مدت x روز میباشد.
...
2-از اداره یا محل کار هم میتونی بیری
ولی فقط اداره های دولتی مثلا اگه شغلتون آزاد باشه نمیتونید!

شاتل نصب کاربرانش راضی هستن و نصف ناراضی.
سرویس های آرت خوبه.
شما میتونید وایمکس هم بگیرید
یا از مبین نت یا از ایرانسل
ولی از من میشنوی از ارانسل نگیر
چون:
1-همه جا پوشش نمیده
2-کارشاسان بسیار بد برخورد هستن
و اینکه اومدن اینجا نصب کردن ولی سیگنال نداشت.
برای ما 3 فته طول کشید تا پولمون رو برگردونن
من الان از مبین نت سافرش دادم
وقتی نصب کردن ببینم چه طوری هست

jamy_khoshtip
05-11-2010, 14:04
نمی دونم سپنتا ساپورت میکنه یا نه .

اما بهت پیشنهاد می کنم که سپنتا بگیری . می تونی بری تو تاپیک سپنت و گفتگو ها رو بخونی و ....

موفق باشی دوست زیز .

mohsen6492003
05-11-2010, 19:31
درباره سپنتا باید بگم ساپورت نمیکنه واگرنه من اشتراک طلایی دارم و می تونم از سپنتا با تخفیف ای دی اس ال بگیرم.
متاسفانه وایمکس هم هزینه هاش خیلی بالاتر از ای دی اس ال هستش.فکر کنم با این تفاسیر ای دی اس ال بگیرم بهتره.

mohsen6492003
08-11-2010, 17:40
بین دو تا گزینه موندم ((شاتل)) یا ((آسیا تک))!!!! کافی نت سره کوچکون میگه آسیا تک ولی دیروز رفتم دانشگاه خواهرم(دانشگاه آزاد) و مسئول سایتشون می گفت ما برا دانشگاهمون آسیاتک گرفتم خیلی خیلی آشغاله همش قطع میش و هزار تا عیب دیگه داره ...میگفت شاتل بهتره.به نظرتون کدوم بهتره؟؟؟؟؟

parsa5564
08-11-2010, 17:44
اسیاتک شرف داره به شاتل دزد