PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چجوری اینترنت آیفون رو کامپیوتر و لب تاپ استفاده کنم

بهنازی
05-11-2010, 10:26
با سلام
هر چی تاپیک و سایت بود خوندم ولی نتونستم اینترنت آیفون رو کامپیوتر و لب تاپ استفاده کنم از دوستانی که این کار رو کردن ممنون میشم روش کار رو بگین

با تشکر

بهنازی
05-11-2010, 21:50
ممنون میشم جواب بدین

joe_satriani
05-11-2010, 23:06
با سلام
اینترنت آیفون رو روی کامپیوتر استفاده کنید یا اینترنت کامپیوتر رو روی آیفون؟
تا جایی که یاد میاد شما دنبال این راه بودید
--
استفاده از اینترنت آیفون روی کامپیوتر خیلی راحته
کافیه شما به اینترنت وصل بشید و بعد کابل رو وصل کنید
سپس به تنظیمات برید و به قسمت شبکه برید
سپس internet tethering رو On کنید و طریقه اتصال رو کابل usb انتخاب کنید

موفق باشید.

yas_6969
06-11-2010, 08:00
با اجازه
ایشون روی فریمور 3.1.3 هستن و این راهی که شما فرمودید جواب نمیده روی این فریمور اون مخصوص فریمور 4.0 هست.
شما ابتدا باید برنامه MiWi رو از سیدیا نصب کنید وارد برنامه بشید و enable USB and WiFi رو ON کنید حالا به ستینگ برید و internet tethering و ON کنید و کابل و وصل کنید و لذت ببرید.

بهنازی
06-11-2010, 21:12
با تشکر
این برنامه miwi رو کدوم سورس دانلود کنم ؟ از ظریق wifi چجوری میشه متصل شد ؟
در بقیه گوشیها نمیشه از طریق وای فای متصل شد مثل n95 ?
ویه سوال اینکه با وارد کردن سورس چع اتفاقی میوفته ؟و از کچجا یدونیم که تا بهح احال چه سورسهایی روس گوشی نصب شده ؟
جناب yas_6969 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میشه نحوه اتصال اینترنت لب تاپ به گوشی رو هم بفرمایید نور الا نور میشه ممنون میشم؟

با تشکر

joe_satriani
06-11-2010, 22:30
با تشکر
این برنامه miwi رو کدوم سورس دانلود کنم ؟ از ظریق wifi چجوری میشه متصل شد ؟
در بقیه گوشیها نمیشه از طریق وای فای متصل شد مثل n95 ?
ویه سوال اینکه با وارد کردن سورس چع اتفاقی میوفته ؟و از کچجا یدونیم که تا بهح احال چه سورسهایی روس گوشی نصب شده ؟
جناب yas_6969 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میشه نحوه اتصال اینترنت لب تاپ به گوشی رو هم بفرمایید نور الا نور میشه ممنون میشم؟

با تشکر

با سلام
خواهش ميكنم yas_6969
ممنون از راهنمايي و رفع اشكالت
----
ببينيد دوست عزيز اين سورس رو وارد cydia كه شديد سرچ كنيد و بعد نصبش كنيد
زماني كه نصبش كنيد واستون يه آيكون توي منوها اضافه ميكنه كه متوجه ميشيد نصب شده و داخلش ميريد و اون كارايي كه دوستمون گفتن رو انجام ميدين
و اما اينكه بخوايد بفهميد تا بحال چيا نصب شده ميتونيد داخل cydia بريد و از قسمت manage وارد package بشيد و برنامه هايي كه دريافت و نصب هستن رو مديريت كنيد و ببينيد
و حذف و ... كنيد
و به از قسمت sources هم ميتونيد سورسهاي سايت رو كه add كرديد رو مديريت كنيد

موفق باشيد.

بهنازی
06-11-2010, 23:05
ممنون از شما ولی نگفتین برای نصب این برنامه از کدوم سورس باید استفاده کنم ؟
معمولا تو یه سورس چند تا برنامه هستش ؟
ایا تو سورسهای مختلف برنامه مشترک وجود داره ؟
نگفتین وقتی سورسی رو وارد میکنیم چه اتقاقی میوفته و از لحاظ فنی چه اتفاقی میوفته ؟

ممنون

بهنازی
07-11-2010, 19:53
دوستان تو رو خدا نرین جواب بدین

Mehrdad092000
07-11-2010, 20:17
ممنون از شما ولی نگفتین برای نصب این برنامه از کدوم سورس باید استفاده کنم ؟
نگفتین وقتی سورسی رو وارد میکنیم چه اتقاقی میوفته و از لحاظ فنی چه اتفاقی میوفته ؟

ممنون

سلام
شما این سورس Addکنید
repo.insanelyiph0nr.com
سورس کامل و کرک شده ای هست

بهنازی
07-11-2010, 20:25
ممنونم ولی به این سوالات هم جواب بدین نور الا نور میشه :

joe_satriani
07-11-2010, 20:54
معمولا تو یه سورس چند تا برنامه هستش ؟با سلام
معمولا برنامه های مختلفی هست
نمیشه گفت یکی دو تا سه تا یا 10 تا

ایا تو سورسهای مختلف برنامه مشترک وجود داره ؟بله وجود داره

اون سورس میره مستقیم روی سیستم عامل مک یه سری تغییرات و دستورات رو کم زیاد میکنه از طریق رابطی که باهاش در ارتباط هست ( به اصطلاح جیلبریک واسه همین زمان انجام میشه ) که سورس برنامه اوپن میشه و قابل دستکاری میشه

موفق باشید.

بهنازی
13-11-2010, 22:10
یه سوال در مورد فهال کردن gprs ایرانسل داشتم من امروز بسته 24 ساعته رو فعال کردم 4000 تومن هم اعتبار داشتم پیغام داد که بسته فعال شد و چند دقیقه هم استفاده کردم ولی وسط کار یه مسیج از ایرانسل رسید که اعتبار شما کافی نیست و اینرنتم قطع شد و اعتبار سیمکارت هم 75 تومن رسید
اصولا برای استفاده 24 ساعت نباید مگه 1000 تمن از شارژ من کنه ؟ چرا اینجوری شد ؟

بهنازی
14-11-2010, 13:35
ممنون میشم جواب بدین

Mehrdad092000
14-11-2010, 14:32
یه سوال در مورد فهال کردن gprs ایرانسل داشتم من امروز بسته 24 ساعته رو فعال کردم 4000 تومن هم اعتبار داشتم پیغام داد که بسته فعال شد و چند دقیقه هم استفاده کردم ولی وسط کار یه مسیج از ایرانسل رسید که اعتبار شما کافی نیست و اینرنتم قطع شد و اعتبار سیمکارت هم 75 تومن رسید
اصولا برای استفاده 24 ساعت نباید مگه 1000 تمن از شارژ من کنه ؟ چرا اینجوری شد ؟

شما زنگ بزنید 700 و بگید که اینجوریه

---------- Post added at 02:32 PM ---------- Previous post was at 02:30 PM ----------

ممنون میشم جواب بدین

جای این سوال اینجا نیست
برید ایم تاپیک سریعتر راهنماییتون میکنن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اما به 700 زنگ بزینید بد نیست

بهنازی
16-11-2010, 20:05
با تشکر از شما
غیر از آیفون اکثر دوستان تو این سایت چجوری از اینترنت ایرانسل استفاده میکنند از طریق گوشی ارزونترین و بهترین گوشی برای استفاده از اینترنت ایرانسل روی کامپیوتر چیه و چجوری باید متصل کرد به کامپیوتر ؟

ممنون میشم جواب بدین

بهنازی
16-11-2010, 22:31
ممنونم برنامه رو نصب کردم ولی چجوری حالا اینرنت رو لب تاپ فعال کنم internet tethering رو On کردم و طریقه اتصال رو کابل usb انتخاب کردم ولی الان چجوری بفهمم که رو کامپیوترم اینترنت دارم کانکشنی اضافه نمیشه آخه مازیلا رو باز میکنم کانکشن دیال آپ میاد ؟

بهنازی
17-11-2010, 19:25
ممنون میشم جواب بدین

alimehraeew
17-11-2010, 22:49
ممنونم برنامه رو نصب کردم ولی چجوری حالا اینرنت رو لب تاپ فعال کنم internet tethering رو On کردم و طریقه اتصال رو کابل usb انتخاب کردم ولی الان چجوری بفهمم که رو کامپیوترم اینترنت دارم کانکشنی اضافه نمیشه آخه مازیلا رو باز میکنم کانکشن دیال آپ میاد ؟
اگه بالای گوشیتون یه نوار آبی اومد که توش نوشته internet Tethering هی چشمک می زنه یعنی وصل شده!!اگه نیومده itunes رو باز کنید اون گوشی رو که شناخت اون نوار آبی میاد!؟!؟!؟!؟!

بهنازی
17-11-2010, 23:00
در ضمن وقتی برنامه رو اجرا میکنم از طریق wifi بالای صفحهاین عبارت میاد این برای چیه و چی رو دانلود میکنه : down 104 mb up :17.5mb

alimehraeew
17-11-2010, 23:04
در ضمن وقتی برنامه رو اجرا میکنم از طریق wifi بالای صفحهاین عبارت میاد این برای چیه و چی رو دانلود میکنه : down 104 mb up :17.5mb
چه برنامه ای رو run می کنید؟؟

بهنازی
17-11-2010, 23:06
گه بالای گوشیتون یه نوار آبی اومد که توش نوشته internet Tethering هی چشمک می زنه یعنی وصل شده!!اگه نیومده itunes رو باز کنید اون گوشی رو که شناخت اون نوار آبی میاد!؟!؟!؟!؟!
ممنون این علامت میاد ولی چجوری باید روی کامپیوتر بیارمش کانکشنی نمیاد
ولی در حالت wifi بدونم کابل میاد ولی من میخام با کابل اینکار رو بکنم ؟

alimehraeew
18-11-2010, 00:10
ممنون این علامت میاد ولی چجوری باید روی کامپیوتر بیارمش کانکشنی نمیاد
ولی در حالت wifi بدونم کابل میاد ولی من میخام با کابل اینکار رو بکنم ؟
گوشی رو به عنوان modem نمی شناسه ولی connect می شه!

بهنازی
18-11-2010, 11:57
اصلا اونو ولش کنید قط بفرمایید با k750 e250 چجوری میتونم وصل بشم ؟

samy100001
26-12-2010, 03:04
pc suite رو نصب کنید و بعدش با کابل وصل به sys کنید و connect to internet . اگه win7 دارید یه مربع سفید کنار ساعت سیستم می اد.