PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک نکته جالب

m p c
04-11-2010, 22:16
سلام دوستان امروز من داشتم اسکریپت سایت خودم رو روی یه هاست دیگه برای دوستم نصب می کردم که به یک نقطه جالب رسیدم

من از اسکریپت خودم بک آپ گرفتم و اون رو توی سایت دوستم ریستور کردم من هنوز فایل config رو عوض نکرده بودم منظورم دیتا بیس هست و دیتا بیس من توش بود من وقتی سایت دوستم رو ریفرش کردم فایل های سایت خودم اومد بالا

به نظر شما این جالب نیست شما با داشتن یوزر و پسورد و نام جدول دیتا بیس طرف می تونید اون فایل های اون رو فراخوانی کنید :31: شاید من تازه فهمیدم این و قبلا همتون می دونستیت یا این که من کشفش کردم

یعنی ممکنه چون هاست او از هاستینگ من بوده این اتفاق افتاده باشه یا رو بقیه هاستینگ ها هم می شه این کار رو کرد ؟

m p c
05-11-2010, 10:39
localhost بود

DaRiOuShJh
05-11-2010, 17:17
خوب دوست عزیز ماهیت بک آپ همینه دیگه

یعنی شما هر جا ریستور کنی اگه امکاناتش با هاست قبلیتون یکی باشه که معمولا هست مطالب بالا میاد

اکثره هاست ها الان localhost هستند

ifu
05-11-2010, 18:45
چه جالب من نمیدونستم!

m p c
05-11-2010, 19:13
حتمی یه امتحان کنید :31: دوست عزیز DaRiOuShJh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) من دیتا بیس رو کلا خالی کرده بودم تو هاست این دوستم بعد import کرده بودم تازه مطالب رو هم بعد آپلود از روی اسکریپت پاک کرده بودم فقط فایل config رو تغییر نداده بودم که به این نکته جالب بر خوردم