PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامه‌ای برای کپی کردن فایلهایی در مسیر خاص

golmohammadi
04-11-2010, 17:44
با سلام
من برنامه‌ای میخوام که باهاش یه عده فایلهایی را بشه در مسیری کپی کرد
مثلا 2 تا فایل دارم
میخوام یه برنامه ستاپ بسازم
که وقتی اجراش کنی و مراحل نصبش را طی کنی فایلها در یک مسیر خاصی مثلا c:\windows\system32 کپی بشه
و در صورت وجود فایلهای همنام ریپلیس بشه

SA.JJ.AD
04-11-2010, 18:43
دوستان یه نرم افزار کوچک میخواستم که تو ویندوز سون بتونه درایو هامو از fat به NTFS بدون از دست رفتن اطلاعات تبدیل کنه ...ممنون

SA.JJ.AD
04-11-2010, 18:58
:18:ببخشید . قاطی پاتی شد ... پستم چرا اینجاست ؟:18:

popowoody
04-11-2010, 19:02
دوستان یه نرم افزار کوچک میخواستم که تو ویندوز سون بتونه درایو هامو از fat به NTFS بدون از دست رفتن اطلاعات تبدیل کنه ...ممنون

براي این كار ابتدا درایوی را که می خواهید فرمت آن تغییر یابد برای خودتان قطعی و مشخص نمایید. سپس با دکمه های Windows + R منوی Run را باز کنید سپس دستور زير را در پنجره ایی که باز شده و در مقابل Open وارد نموده و روی Ok کلیک كنيد (در اینجا به عنوان مثال فرض شده که بخواهیم فرمت درایو E را به NTFS تغییر دهیم. شما به جای E نام درایو مورد نظر خود را وارد کنید):

convert E: /fs:ntfs /v

golmohammadi
07-11-2010, 01:23
براي این كار ابتدا درایوی را که می خواهید فرمت آن تغییر یابد برای خودتان قطعی و مشخص نمایید. سپس با دکمه های Windows + R منوی Run را باز کنید سپس دستور زير را در پنجره ایی که باز شده و در مقابل Open وارد نموده و روی Ok کلیک كنيد (در اینجا به عنوان مثال فرض شده که بخواهیم فرمت درایو E را به NTFS تغییر دهیم. شما به جای E نام درایو مورد نظر خود را وارد کنید):

convert E: /fs:ntfs /v

سلام
دوست عزیز وقتی میبینین یه موضوع دیگه میاد وسط جواب ندین
و راهنمایی کنین که بایستی تاپیک جدید براش باید ایجاد بشه

خب دوستان کسی چیزی نداره ؟
من فقط یه چیز بسیار ساده خواستم
کسانی که برنامه نویسی هستند فکر کنم کار ساده‌ای باشه براشون