PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سه خواننده اول جهان

*hamedkhatar*
09-05-2006, 22:27
سلام
ميخواستم بدونم به ترتيب كدوم خواننده ها اولند تو صدا در جهان
فكر كنم ابي دوم يا سوم باشه نه؟
ممنون
:rolleye:

Diego
09-05-2006, 23:08
سلام
ممنون
برای این کار باید به نظر سنجی های مختلف مراجعه کرد و فکر نکنم تا حالا یه نظر سنجی کاملی صورت گرفته باشه.به نظر من ابی یه اسطوره است.........

saeid_ronaldo
09-05-2006, 23:49
ديگو جان ايشون فرمودن در سطح جهان. ابي ممكنه تو ايران ... باشه ولي در سطح جهاني نميشه ازش به عنوان اسطوره ياد كرد

از کلمات نامناسب استفاده نکند
بابک

sourena
09-05-2006, 23:52
بابا حسن شماعي زاده اوله......

saeid_ronaldo
09-05-2006, 23:57
نه مثل اينكه شما ها يه چيزيتون ميشه.
اگه اينطوره منم ميگم حسين صنعتي

piishii
10-05-2006, 00:06
بدون مسخره بازي من يكيشونو استينگ مينامم

sourena
10-05-2006, 00:10
خب.....تاپيك ok شد...
1_حسن شماعي زاده
2_حسين صنعتي
3_استينگ
حالا ديگه مشكل چيه؟

Mahdi Hero
10-05-2006, 00:26
من ميگم
استينگ
scooter
dj ali

leuven
10-05-2006, 00:46
خب.....تاپيك ok شد...
1_حسن شماعي زاده
2_حسين صنعتي
3_استينگ
حالا ديگه مشكل چيه؟

مرسی کلی خندیدم . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اما از شوخی که بگذریم , منظور بهترین صدا هست که واقعا انتخاب مشکله . بزار یه مرور کنم منم نظرمو میگم .

saviss
10-05-2006, 01:17
سلام
ممنون
اين سوال خيلي كليه
منظور از اول بودن چيه؟ تن صدا؟.......خب خيلي تن هاي مختلف داريم
قدرت صدا؟......اينم همينطور.......مثلا توي اپرا هركسي توي يه چيسزي اولي است
زيبايي؟...........سليقه اي است
ثابت موندن صدا بعد از چندين سال وحفظ همون تن؟.......فكر نكنم تحقيق جامعي درموردش صورت گرفته باشه
تلفظ زيبا؟......توي دنياي امروز كه اغلب ادما به زبون هايي ديگه هم مسلط هستند جواب دادنش تقريبا غير ممكنه
رعايت دستگاه ها يا نت ها در خوانندگي؟......اينو نميدونم
ولي دور ازتعصب بگم كه:سلين ديون در مورد اندره ابوچللي گفته(اگرخداوند صدايي براي خوندن داشت قطعا صداي بوچللي بود)نقل از اولين كاست بوچللي كه رسما توي ايران پخش شد
به هر حال اغلب اينا سليقه اي هستند
منهم با استينگ حال ميكنم هم لئونارد كوهن-ابي(خيلي از كاراي قديميشو دوست دارم)-مرحوم خانم هايده-محمد اصفهاني(چون توي همه سبك ها قشنگ خونده)-عصار(براي سليقه شعر هاش-شجريان (براي اجراي صحيح دستگاههاي ايراني)-سلين ديون براي لطافت وقدرت صداش-اندره بوچلي(بي همتاست)-سارا برايتمن(گمونم بهترين سوپرانو رو داره-مرحوم بنان (صداي مخملي)- مرحوم فرهاد وفريدون فروغي(تاكيد صحيح بر هجا ها وتلفظ قشنگ اشعار وكلمات)-كريس دي برگ(با تموم احساسش ميخونه)ووووووو........چندين نفر ديگه (خارجي وايراني) ودست اخر بهترين دركردن صدا خب....پاواروتي!!!شوخي كردم همين پاواروتي منو به دنياي اپرا علاقه مند كرد واقعا نميدونم اين قدرت صدا رو از كجاش درمياره :tongue:
واقعا انتخاب سختيه :blink: :blink: :blink:

Hidden-H
10-05-2006, 02:33
منم مي گم حسن شماعي زاده لياقت اول شدن رو داره

نصرت
10-05-2006, 05:04
بچه ها از شوخي گذشته و نوشته ي ساويسو پسنديدم. تو مقوله هاي هنري داوري كردن سليقه ايست. اما وقتي يك فاكتور فيزيكي وارد جريان مي شه تا حدودي ميشه داوري كرد.
در مورد بوچللي كاملا موافقم. بوچللي صداي محصور كننده اي داره. اين داوري من سليقه ايست مثل همين پست بالايي كه شماعي زاده رو انتخاب كرده.
تو سبك جز Jazzخواننده هاي فوق العاده اي داريم. اما چون سليقه ها فرق مي كنه داوري ها هم متفاوتن.

MaFia
10-05-2006, 06:23
پر طرفدار ترين شماره يك فكر كنم بيتل ها باشن تو دنيا
ولي در كل نظر سنجي جامعي من يكي كه نديدم تو نت

saviss
10-05-2006, 09:25
از نظر شدت صوت(صدا در وكردن!!)در واحد دسي بل ميشه به كتاب ركورد هاي گينس مراجعه كرد
ولي تا جايي كه من يادم مياد بله بيتل ها پرطرفدارترين بودن و
پرفروش ترين البوم فكر كنم يكي از البوم هاي ابا باشهabba

saviss
10-05-2006, 11:40
:blush: :blush: لشتباهی شد ببخشید.اومدم ویرایش کنم دوتا افتاد پشت هم
از نظر شدت صوت(صدا در وكردن!!)در واحد دسي بل(db) ميشه به كتاب ركورد هاي گينس مراجعه كرد(جالبه که بدونید اسم خواننده ای به عنوان بلند گو!!ترین ادم توش نیست ولی خب درمورد خواننده ها هم چیزهایی داره)
ولي تا جايي كه من يادم مياد بله بيتل ها پرطرفدارترين بودن و
مگه اینکه امار جدید تری کسی داشته باشه که منم بدم نمیاد بدونم
اقا این پست های تکراری رو از کجا حذف کنم؟نمیدونم

Diego
10-05-2006, 13:28
ديگو جان ايشون فرمودن در سطح جهان. ابي ممكنه تو ايران ... باشه ولي در سطح جهاني نميشه ازش به عنوان اسطوره ياد كرد
سعید عزیز.من تا پستی رو کاملا نخونم جواب نمیدم.من گفتم :به نظر من ابی یک اسطوره است.لطفا به عقاید دیگران و شخصیت های مورد علاقه انها توهین نکنید.ممنون از توجهتون.

saviss
10-05-2006, 13:38
سعید عزیز.من تا پستی رو کاملا نخونم جواب نمیدم.من گفتم :به نظر من ابی یک اسطوره است.لطفا به عقاید دیگران و شخصیت های مورد علاقه انها توهین نکنید.ممنون از توجهتون.
اتفاقا من شنيدم(فقط شنيدم ها ...دعوام نكنيد)
كه صداي ابي ومرحوم خانم هايده جزو اون دسته خواننده هايي هستند كه مدت چندين سال قدرت وتن صدا ونوع ا داي كلماتشون ثابت باقي مونده وكم نشده(ميگفتن ژاپني ها تحقيق كردن درسطح جهان واين دو نفر هم از ايران انتخاب شدن)حالا راست ودروغشو نميدونم

saeid_ronaldo
10-05-2006, 13:42
تسليم. ديگو جان منظوري نداشتم. خودم هم ابي رو خيلي قبول دارم ولي نميتونم با بزرگان موسيقي جهان مقايسش كنم

Strasboorg
10-05-2006, 13:54
و

با 380 ميليون نسخه فروش
:blink: :blink:

*hamedkhatar*
10-05-2006, 14:48
سلام
بابا دمتون گرم
من يه سوال پرسیدم کلی جواب دادید ولی هیچ کدوم جواب من نبود
من نگفتم از نظر شما بهترین خواننده کیه ، که یکی بیاد اسم شماعی زاده رو بیاره
و اصلا هم منظورم فقط خواننده های ایرانی نبود سوال من کلی بود
به هر حال تو کل دنیا چند تا خواننده رو به عنوان بهترین خواننده از نظر تن صدا انتخاب میکنند و بهترین ها رو معرفی میکنند که در کل جهان این رو میدونم که ابی یا نفر دوم هست یا اول و میخواستم که اطلاعاتم بیشتر بشه و بقیشون رو هم بشناسم در ضمن سلندیون هم میدونم جزوشون هست
ولی انگار اطلاعات خودم بیشتر بود
لطفا اگه کسی اطلاعات کاملی داره بگه ممنون میشم

masoud908
10-05-2006, 20:51
محسن چاوشي

saviss
10-05-2006, 21:53
سلام
بابا دمتون گرم
من يه سوال پرسیدم کلی جواب دادید ولی هیچ کدوم جواب من نبود
من نگفتم از نظر شما بهترین خواننده کیه ، که یکی بیاد اسم شماعی زاده رو بیاره
و اصلا هم منظورم فقط خواننده های ایرانی نبود سوال من کلی بود
به هر حال تو کل دنیا چند تا خواننده رو به عنوان بهترین خواننده از نظر تن صدا انتخاب میکنند و بهترین ها رو معرفی میکنند که در کل جهان این رو میدونم که ابی یا نفر دوم هست یا اول و میخواستم که اطلاعاتم بیشتر بشه و بقیشون رو هم بشناسم در ضمن سلندیون هم میدونم جزوشون هست
ولی انگار اطلاعات خودم بیشتر بود
لطفا اگه کسی اطلاعات کاملی داره بگه ممنون میشم
خب اگه اطلاعات بيشتر و مستند تري داري بذار ماهم ممنون ميشيم
جدي گفتم ها.........ولي چرا ابي ..اول يا دوم شده؟......منم دوسش ئارم ولي چرا؟ برام مهمه
ضمنا سلين ديون جزو كياس ؟
سوال كلي......... جواب كلي :tongue:

locked account
10-05-2006, 23:31
من به انتخاب شده ها كاري ندارم ولي به نظرم Emy Lee (فكر كنم املاش درست نيست) يعني خواننده ي Evanescence صداي فوق العاده اي داره

MSsoftCO
10-05-2006, 23:51
به نظر من يكي از خواننده هاي جديد كه در شبكه IPN و... تبليغش رو اين رو زا ميبينيم
اسمشو نميدونم
اما اسمه اهنگش دلداره هست
بعد هم ليدا (عسلك)
بعد هم نگار و رامين(Iran Music)
تو DJ ها هم ديجي Hamed Hakan
كاش يه امتحاني ميگرفتن بعد آدما خواننده ميشدن(تو ايران)

Mahdi Hero
11-05-2006, 01:23
بعد نيستt.a.t.u راستی

john_mcdollar
11-05-2006, 11:54
در سايت بيلبورد مي توني جواب سوالت رو پيدا کني
درست يادم نيست ولي فکر مي کنم اول بيتلز دوم کوئين ... هفتم پينک فلويد و ...
تا جايي که يادمه تا شماره ي صدوخورده اي اقري از خوانندگان پاپ نبود و همه راک بودن.
ابنا بهترين گروه ها بودن ولي بهترين صدا رو نمي دونم.
البته منم يه جا شنيده بودم که صداي ابي بين سه صدان اول جهانه ولي موثق نبود.

saviss
11-05-2006, 14:34
در سايت بيلبورد مي توني جواب سوالت رو پيدا کني
درست يادم نيست ولي فکر مي کنم اول بيتلز دوم کوئين ... هفتم پينک فلويد و ...
تا جايي که يادمه تا شماره ي صدوخورده اي اقري از خوانندگان پاپ نبود و همه راک بودن.
ابنا بهترين گروه ها بودن ولي بهترين صدا رو نمي دونم.
البته منم يه جا شنيده بودم که صداي ابي بين سه صدان اول جهانه ولي موثق نبود.
هان اين شد جواب منطقي
ميشه هركي تونست امار يا مرجع درست وموثقي پيدا كرد بذاره اينجا؟

babak 5
12-05-2006, 22:41
شرمنده ولي من بقيه اينو ميخوام

هر فرد باهوش ولي احمقي ميتواند مسايل ساده را بسادگي بزرگتر، پيچيده تر و سخت تر كند. و اما بعد يك جرقه شانسي استعداد و يك دنيا تلاش نياز است تا ...(آلبرت انیشتین)

saviss
13-05-2006, 10:18
شرمنده ولي من بقيه اينو ميخوام

هر فرد باهوش ولي احمقي ميتواند مسايل ساده را بسادگي بزرگتر، پيچيده تر و سخت تر كند. و اما بعد يك جرقه شانسي استعداد و يك دنيا تلاش نياز است تا ...(آلبرت انیشتین)
مي بخشيد
بقيه چيو؟ :blink:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Diego
13-05-2006, 13:35
مي بخشيد
بقيه چيو؟ :blink:
بقیه این جمله رو میخواد:
----------------------------------------------------
به این میگن تحریف تاپیک در ملا عام.............

Mahdi Hero
13-05-2006, 15:40
هم چيزه بدی نيستdanzel راستی

SANR
18-05-2006, 22:41
بهترين خوانندگان از نظر من:
1=britney spears
2=modern talking
3=tatu

Mahdi Hero
19-05-2006, 00:32
به نزره من استينگ و اسکوتر و تاتو راستی گروه فيفتی سنت هم بعد نيست

Man Hunter
19-05-2006, 03:20
Only Celindion
الان 5 سال هست كه حنجره طلايي دنياست...يعني ماريا كري و بقيه برن هويج بازي.

شنيدم ابه هم يه بار شده.اينمو ديگه منيدونم ولي سلين رو ميدونم/

يا حق

Asalbanoo
05-07-2006, 18:53
به نظر من از لحاظ قدرت صدا به ترتيب:
1.ويدني هاستون
2.شر
3.سلين ديون
و در خواننده هاي وطني همكه معلومه:
1.آقا(ابي)
2.هايده
3.مرضيه

Dash Ashki
05-07-2006, 21:07
یه سوال؟
چرا همه میان شماعی زاده رو مسخره میکنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehdi_Full
05-07-2006, 21:21
1- كریس دی برگ
2- سلن دیون
3- ابی خودمون
ولی اولی یه چیز دیگس

cyrus_achamenian
05-07-2006, 21:35
ولي دور ازتعصب بگم كه:سلين ديون در مورد اندره ابوچللي گفته(اگرخداوند صدايي براي خوندن داشت قطعا صداي بوچللي بود)نقل از اولين كاست بوچللي كه رسما توي ايران پخش شد

من اصلا تا حالا اسم این خواننده رو نشنیده بودم...می تونم توی انجمن های P30world چیزی ازش پیدا کنم؟یا جای دیگه ای رو می تونید به من معرفی کنید که به کارهاش گوش کنم؟؟!!
پیشاپیش از کمک و راهنماییتون ممنونم

Diego
06-07-2006, 00:40
یه سوال؟
چرا همه میان شماعی زاده رو مسخره میکنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حق کاملا با شماست.درسته که شماعی زاده بعضی از شعرهاش در مقاطعی شعرهای درست و حسابی نبودند ولی یادمون نره که شماعی زاده یکی از بزرگترین اهنگسازهای ایران (و هچنین یکی از بزرگترین نوازندگان) هستش.صداش هم طرفدارهای خاص خودش رو داره.

x-boy
06-07-2006, 01:20
اول تو رپ: امينم/ فيفتي سنت/جي ينيت
تو متال و راك:متاليكا/رامستن
تو پاپ:انريكو

amirdaly
06-07-2006, 07:10
خوب میبینم که اسم همه رو گفتید هر کسی یه نوار یا سی دی از یه خواننده ای توی خونشون داشت یا از رفقا شنیده بود که مثلا این خواندده خوبه اسمش رو نوشت . نمی خوام به کسی یا خواننده ای توهین کنم ولی شما هرچی بنویشید هم نمی تونید یکی رو انتخاب کنید . چون هر کسی با سلیقه خودش داره حرف میزنه. در سالهای گذشته مطبوعات شبکه و حتی سایت های مختلفی سعی کردن بهترین صدای جهان رو انتخاب کنن ولی همون طور که مسلم بود اونا با نظر سنجی به جایی نرسیدن . مثلا چند تا سایت بودن که بهترین خواننده ایرانی رو در سال 84 انتخاب کنن ولی نتیجه عجیبی به دست اومد با وجود خوانننده های مثل ابی معین قمیشی هایده و دیگر چهره های موسیقی و شعر ,خواننده ای به نام محسن چاوشی نفر اول شد . دلیل این کار این بود که کسانی که آهنگ های محسن چاوشی را شنیده بودن افرادی جز اینترنتی ها و دارای کامپیوتر ها نبودند پس می شود نتیجه گرفت که در میان آنهایی که به اینترنت وصل می شوند چه کی اول شده. می فهمیم که اینگونه نتایج درست نیست ولی باز همین که با اومدن در این تاپیک اسم خواننده هایی در جهان رو دیدیم خیلی خوب بود . حالا که همه نظر دادن منم نظر میدم شاید به نظرتون خوشایند نباشه ولی من خواننده ای رو دوست دارم که بدونه صدای خودش چطوریه با توجه به صداش, خودش ریتم رو طراحی کنه ,خودش ترانه رو انتخاب کنه نه اینکه چندتا شاعر برای مثال پاکسیما شعر بگن اونم با ذوق و شوق بخونه (البته من قصد توهین به پاکسیما رو نداشتم) رک و رو راست بگم من یکی از طرفدارای سیاوش قمیشی ام چون به نظر من (توجه کنید فقط نظر من) اون خواننده ای هست که با آنکه از صدای محشر و عالی مثل خوانندگان خوبمون ابی و معین و غیره برخوردار نیست ولی با هنر موسیقی کلاسیک خودش و با سبک دلنشینش و با انتخاب به جا و عالیه متن شعر ها , ترانه هاش رو اونقدر جالب می کنه که همه حتی اونایی که ازش بدشون میاد به خودشون زحمت میدن که مثلا اگر توی تاکسی هستن و ترانه قمیشی پخش میشه چند لحظه صبر می کنن ببینن چی می خونه . نمی خواستم از سیاوش قمیشی تعریف کنم ولی نظر من این بود .به نظر من سیاوش قمیشی اونقدر طرفدار داشت که به این دلیل و سبکش توی این چند سال اخیر خواننده های زیادی اومدن که با سبک یا صدای قمیشی بخونن مثلا مجتبی کبیری یا محسن چاوشی و همون طور که می بینیم بعد از یک آلبوم از قمیشی دور شدن و یه سبک جدید اختراع کردن . خلاصه هرکی خواست بیشتر بدونه داخل همین پی سی ورلد خودمون چند تا تاپیک فعال در مورد سیاوش قمیشی هست . خوب دیگه زیاد حرف زدم ببخشی سرتون رو درد آوردم .

amintnt
04-09-2006, 00:31
من به انتخاب شده ها كاري ندارم ولي به نظرم Emy Lee (فكر كنم املاش درست نيست) يعني خواننده ي Evanescence صداي فوق العاده اي داره
دقيقا.امی لی(املای صحیحش میشه: Amy Lee) واقعا محشر و بهترین گروهیه که من تا حالا دیدم.همه ی آهنگاش زیباست.بعد هم با استینگ خیلی حال میکنم.لینکین هم فراموش نشه.اون و اونسنس خیلی به هم نزدیکن.

نه كه بگم ابي و اينا بدناااا،نه.اما راستش اصلا خوشم نمیاد.البته هر کس سلیقه ی خودشو داره.حالا مال منم اینطوریه.

در مورد شماعی زاده هم بگم که آقای دیگو راست میگه. از استادان موسیقیه ایرانه اما اگه نمیخوند خیلی بهتر بود.اینطوری خودشو خراب کرد. ;)

Lord_theOne
05-09-2006, 06:19
Evanescence و Tatu كه واقعا صداي توپي دارند
بچه ها نظرتون درباره Tatu چيه منظورم صداشونه؟

hustler
05-09-2006, 12:36
1 - IronMaiden
2 - Guns N' Roses
3- Pantera

Who cares?!

amintnt
05-09-2006, 19:15
Evanescence و Tatu كه واقعا صداي توپي دارند
بچه ها نظرتون درباره Tatu چيه منظورم صداشونه؟
اتفاقا تاتو هم جالب میخونه.اما خوب ویدئو کلیپ هاشون مسخرست.صداشونم من نظر خاصی راجع بهش ندارم.اما همونطور که گفتم اونسنس رو وحشتناک قبول دارم. ;)

Doyenfery
06-09-2006, 10:11
در خواننده هايه مرد:
1.جيمز هتفيلد((متاليكا)
2.وينسنت كاوانا(آنادما)
3.استينگ

Doyenfery
06-09-2006, 10:19
در خواننده هاي زن:
1.سلن ديون
2.دالرز ارايردن
3.امي لي و انيا درمقام سوم

locked account
21-09-2006, 00:42
من كه تا حالا براي هر كي كه صداي amy lee رو پخش كردم شديدا تحسينش كرده. هم كسايي كه فقط موسيقي خارجي گوش ميدن و هم كسايي كه اصلا نميدونن گيتار الكتريكي يا درامز چيه!!!! واقعا محشره

amintnt
21-09-2006, 02:41
خوب دوسته من امی لیه دیگه. اصلا اگه امی لی نبود اونسنسی هم نبود. من که دیوانه وار این گروه رو دوست دارم. مخصوصا صدای محشر امی لی.

SeAn PaUl
22-09-2006, 21:35
1-sean paul :biggrin:
2-sean pau :rolleye: l
3- :) sean paul

ardalan shahabi
26-09-2006, 16:50
1-محمد اصفهانی
2-بنیامین بهادری
3-داریوش

amintnt
28-09-2006, 21:08
1-محمد اصفهانی
2-بنیامین بهادری
3-داریوش
اینا تو جهان اولن دیگه نه؟؟؟

leuven
28-09-2006, 21:58
اینا تو جهان اولن دیگه نه؟؟؟

سلام, طرز سوالت منو بیشتر خندوند , دارم میمیرم از خنده :biggrin:

soleares
28-09-2006, 22:05
1- شماعي زاده
2- مرلين منسون
3- محمد اصفهاني
4- اينم بگم ؟

*hamedkhatar*
28-09-2006, 22:19
محمد اصفهانی باز یه چیزی

ولی اون بقیه :puke:
مثلا شماعی زاده اگر هم خیلی موسیقی سرش بشه دیگه همه میدونند صدا نداره
واقعا بعضیا چطوری فکر میکنند
از نظر خودم
1. ابی
2.معین
3.محمد اصفهانی

Babak
28-09-2006, 23:15
آي آي هر كس سليقه اي داره :rolleye:

amintnt
28-09-2006, 23:48
خوب همه گفتن منم دوباره میگم. اول از همه امی لی. جدا صداش خیلی بیسته.دوم هم دوباره خودش. و تا آخر خودش.!!

soleares
29-09-2006, 10:31
محمد اصفهانی باز یه چیزی

ولی اون بقیه :puke:
مثلا شماعی زاده اگر هم خیلی موسیقی سرش بشه دیگه همه میدونند صدا نداره
واقعا بعضیا چطوری فکر میکنند
از نظر خودم
1. ابی
2.معین
3.محمد اصفهانی

عزيز من از شماعي زاده متنفرم ! شوخي كردم به خدا !

1- نمي دونم كيه
2- اينم نمي دونم
3- شايد يه ايراني باشه !

magmagf
29-09-2006, 10:33
عزيز من از شماعي زاده متنفرم ! شوخي كردم به خدا !

1- نمي دونم كيه
2- اينم نمي دونم
3- شايد يه ايراني باشه !

ديگه از اين شوخيا نكنيها :laughing:
مردم برات حرف در مي يارن :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

mohsenshahab
30-09-2006, 06:21
1-scooter
mohsen chavoshi)میدونم که یه ذره تند رفتم
modern talking

M.K_Soft
06-10-2006, 03:15
دست همتون درد نكنه. سال 79 اخبار علمي فرهنگي با تمام بي شرمي گفت يك خواننده مبتذل ايراني مقيم خارج عنوان آقاي صدا رو كسب كرد. مي دونيد كه الان به ابي عزيز مي گن آقاي صدا. در ضمن اين بزرگمرد در 6 ماه پيش براي چهارمين بار آقاي صدا شد كه حقيقتا حقشه.
ما به جاي افتخار به چنين اسطوره اي داريم سنگ خارجي ها رو به سينه مي زنيم. واي بر ما.

مثل تو مثل يه كفتر مثل من مثل يه كودك
مثل من مثل يه شاخه مثل تو مثل يه پوپك
مثل ابريشم تاريك اين شبراهه خاموش كه گر مي گيره از خود سوزي شاداب يك آواز
مثل آيينه بي نبظ اين تالاب زنبق پوش كه تن وا كرده زير بازش رگبار موج انداز
مثل پروانه اي در مشت چه آسون مي شه مارو كشت.

نوكرتم ابي. خيلي بزرگي.

M O E I N
16-10-2006, 12:10
منم مي گم
1معين
2هايده
3بريتني اسپيرز
:biggrin: