PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : wii داره از دور خارج میشه؟

kiarash3500
04-11-2010, 10:35
با اومدن موو و وسیله های دیگه انگار وی دیگه حرفی واسه گفتن نداره درسته؟

Alex Fera
02-12-2010, 13:47
کاملا غلطه چون wii سبک منحصر به فرد و بازی های مخصوص به خودش رو داره

Old_Chater
18-12-2010, 10:07
آخه ایکس باکس و پلی استیشن هم دسته هایی شبیه وی بیرون دادن...

mosolim
21-12-2010, 19:44
سلام
وی برای ما شاید از دور خارج شده باشه یا اصلا بهتر بگم اصلا تو دور نبوده که بخواد خارج شه. اما برا اونوریا که به چیزیای دیگه ای به جز گرافیگ اهمیت میدن تو دور بوده و حالا حالا هست.

carrow
08-02-2011, 17:23
تازه چند وقت دیگه ظاهرا قراره گرافیکش ارتقا پیدا کنه و Wii HD بیاد.
اینطوری گرافیکش هم میرسه به پای بقیه کنسول ها و همچنان می تونه رقابت کنه

omid2800
21-02-2011, 14:30
الان قیمتش چنده

Alex Fera
26-02-2011, 13:52
wii فعلا که پر فروش ترین کنسول حال حاضر دنیاست و همچنان هم داره میفروشه و شده ps2 این نسل.....

MobinS
26-02-2011, 19:06
درسته. ویی پرطرفدارترین کنسول جهانه. حتی الان که موو و کینکت هم اومدن.

dr_faust
06-03-2011, 20:53
فکر نکنم صرفا به خاطر نحوه کنترل بازیهاش بوده که فروش کرده.
سبک بازیهاش خاص خودش هست. شاد و رنگی و کودکانه.

ramaz
04-04-2011, 18:16
:31::31::31:
ببخشید شکلک قهقهه ازین بهتر پیدا نکردم!

silsin
09-04-2011, 20:32
یعنی چی؟ فعلا پرطرفدار ترین توی دنیا . موو دیگه چیه؟ همون نانچاک بهتره . شنیده بودم قبلا سازنده بازی Gears Of ware اسمش رو یادم رفت یه چیز باحال گفت . گفته بود که من به هیچ وجه حاظر نیستم با یه چوب بستی بازی کنم و این حرف ها که داد همه رو در اورده بود بیچاره راست هم می گفت

pesilium
15-05-2011, 18:44
میشه مشخصات سخت افزاری دقیقش رو بگین؟

joseph.n
03-09-2011, 17:23
خیلی وقته از دور خارج شده:31:

M.s.95
08-09-2011, 02:09
wii برای ما یه کنسول از دور خارج شده هست ! ولی برای خارجی ها که بیشتر به سرگرمی توجه میکنن پر فروش ترین و بهترین کنسول هست ! میشه گفت wii یه کنسول خانوادگی هست که بازی هاش بیشتر به سرگرم کردن افراد توجه دارن تا گرافیک و عرضه بازی هایی مثل gears و Crysis و ... ! از این جهت هم که ما ایرانی ها اعتقادی به بازی با دوستان و خانواده و بازی های حرکتی دور هم نداریم wii کنسول پرفروشی نیست تو ایران .

joseph.n
11-09-2011, 21:08
wii برای ما یه کنسول از دور خارج شده هست ! ولی برای خارجی ها که بیشتر به سرگرمی توجه میکنن پر فروش ترین و بهترین کنسول هست ! میشه گفت wii یه کنسول خانوادگی هست که بازی هاش بیشتر به سرگرم کردن افراد توجه دارن تا گرافیک و عرضه بازی هایی مثل gears و Crysis و ... ! از این جهت هم که ما ایرانی ها اعتقادی به بازی با دوستان و خانواده و بازی های حرکتی دور هم نداریم wii کنسول پرفروشی نیست تو ایران .
من با شما موافقم . بازی هاش تو ایران کم گیر میاد این نشون می ده که از دور خارج شده:46:منظور منم همین بود!

M.s.95
11-09-2011, 21:38
من با شما موافقم . بازی هاش تو ایران کم گیر میاد این نشون می ده که از دور خارج شده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]منظور منم همین بود!

آخه این چه دلیلیه ؟ :دی بازی های PS3 هم تو شهر ما اصلا گیرنمیاد ! یعمی چی ؟ یعنی PS3 از دور خارج شده ؟ :-??

joseph.n
11-09-2011, 23:36
آخه این چه دلیلیه ؟ :دی بازی های PS3 هم تو شهر ما اصلا گیرنمیاد ! یعمی چی ؟ یعنی PS3 از دور خارج شده ؟ :-??
اولاً من شهر رو نگفتم گفتم کشور ثانیاً اگه قصد حال گیری داری راه های دیگه ای رو بهت پیشنهاد می کنم ممد جان!:5:

MR.CART
12-09-2011, 02:31
اصلا فرق این دو تا با هم توی چیه؟

shahin_mp3
12-09-2011, 02:39
اين ها تمام چيز هايي كه اينور بهش فكر مي كنند اينور زياد بهش اطمينان نميدن :21:

حالا جديدشو كه معرفي كرده بده بيرون مي تركونه :21:

M.s.95
12-09-2011, 22:55
دوست عزیز من اصلا قصد حال گیری شما رو ندارم فقط میگم که شما داری غیر منطقی صحبت میکنی ! و حوصله هم ندارم جر وبحث کنم . خودت بهتر میدونی که اگه یه چیزیگیر نیاد جایی دلیل بر منسوخ شدن اون نمیکنه !

joseph.n
13-09-2011, 22:20
پس دوست عزیز ، لطف کنید و پست هـای بنده رو کوت نکنید کـه اصلاً مـن چنین مسائل موهومی بـه ذهنم خطـور نکنـه!
با تشکر. [:

alirezanas
02-11-2011, 16:02
بچه ها مژده بدین که WII جدید 2012 براتون اینارو گذاشتم نگاه کنید کابرده شو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کنسول بازی جدید ‏ نیتندو Wii U ‏ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) با آن دسته عجیب و غریب اش به اندازه کافی تعجب برانگیز هست. برای همین شاید این مطلب، توانایی ها و کاربردهایش را بهتر به شما نشان بدهد. بنابراین اگر می خواهید کمی بیشتر با «نیتندو وی یو» آشنا بشوید این مطلب را از دست ندهید. ‏

قبل از هر چیز بهتر است به چند سوال در مورد خود کنسول پاسخ بدهیم: از نظر سخت افزاری می توانید Wii U را به قدرت ایکس باکس 360 و پلی استیشین 3 بدانید. کنسول جدید از پردازشگر چند هسته ای ساخت IBM استفاده می کند و پردازشگر گرافیکی اش هم دست پخت AMD است. یک حافظه داخلی از نوع فلش احتمالا ۸ گیگابایتی خواهد داشت و ۴ پورت یو اس یی و خروجی 1080p اچ دی ام ای دارد. در این کنسول پورت اترنت حذف شده است. ‏

در مورد قیمت هنوز چیزی اعلام نشده اما به خاطر دسته جدید، نیتندو اعلام کرده که کنسول «وی یو» گران تر از مدل «وی» خواهد بود. اما در ادامه مطلب با دیدن ۷ تصویر با کاربرد های مختلف دسته وی یو آشنا می شوید. ‏

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بازی با خود دسته. فقط از دسته بدون نیاز به تلویزیون برای بازی کردن استفاده می کنید. و پدر هم آزاد است که اخبار را ببیند. وقتی اخبار تمام شد بازی به تلویزیون منتقل میشود! ‏

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بازی همزمان با دسته و تلویزیون. ‏

کنترل حرکات بازی با سنسور حرکت دسته. ‏

استفاده از قلم برای کنترل نرم افزار و طراحی ‏

بازی با دسته جدید و دسته Wii Remote Plus به صورت ترکیبی. ‏

استفاده از دسته جدید و دیگر کنترل های نیتندو در تعداد زیاد برای بازی های گروهی چند نفره. ‏

Aria1997
02-11-2011, 19:10
آقا من نظرمو میگم :20:

این برای بچه‌ها خیلی‌ خوبه

مثلا من اگه دختر داشتم واسه دخترم حتما یدونه می‌خریدم :31:

افرادی مثل من کهWII بازی نمیکنن

بی‌خودی ۱۵۰ یورو پول این کنسول رو دادم :2:

alirezanas
02-11-2011, 19:27
یعنی تو این کنسول رو خریدی

این که قراره 7،8 ماه دیگه بیاد

M.FBI
10-12-2011, 13:48

سلام دوست من بله وی از رده تا چندوقت دیگه خارج میشه..باتشکر

M.FBI
11-12-2011, 20:44
wii فعلا که پر فروش ترین کنسول حال حاضر دنیاست و همچنان هم داره میفروشه و شده ps2 این نسل.....

سلام دوست من داری اشتباه می کنی پر ترفدار ترین و پر فروش ترین کنسول ها ایک باکس360 وپلیستیشین3 هست+
پلیستیشین 2
با تشکر از سوال شما.

M.FBI
12-12-2011, 18:53

سلام دوست من
آره من با تو موافقم
ولی به پای پلی3 یا ایکس باکس360 نمیرسه:20:

M.FBI
14-12-2011, 14:27

سلام دوست عزیز
من توی چند تا مجله خوندم که حرف از کنار رفتن wii می زدند، گفتم اینجا بزارم ببینم کیا با این حرف موافقن.

alirezanas
14-12-2011, 14:54
سلام دوست عزیز
من توی چند تا مجله خوندم که حرف از کنار رفتن wii می زدند، گفتم اینجا بزارم ببینم کیا با این حرف موافقن.

من موافق نیستم چون در سایت گیم اسپوت الان پر امتیاز ترین وپرفروش ترین کنسول WII است.
XBOX360=7.1
PS3=7.4
WII=8.2

moh72
09-03-2012, 14:06
سلام دوست من داری اشتباه می کنی پر ترفدار ترین و پر فروش ترین کنسول ها ایک باکس360 وپلیستیشین3 هست+
پلیستیشین 2
با تشکر از سوال شما.
پلی استیشن 2 که تقریبا ماله 10 سال پیش بود:31:

Aria1997
09-03-2012, 16:01
من موافق نیستم چون در سایت گیم اسپوت الان پر امتیاز ترین وپرفروش ترین کنسول WII است.
XBOX360=7.1
PS3=7.4
WII=8.2

آره ! واسه بچه کوچولو ها نه ؟