PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Shadows of the Damned

Turok-71
03-11-2010, 21:45
DMD

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نام او گارسیا است ، شکارچی شیاطین ، خشم او دوزخ را به زانو در می آورد...

شناسنامه بازی:
ناشر: Electronic Arts
سازنده: Grasshopper Manufacture
سبک: اکشن سوم شخص ترسناک (TPS)
پلتفرم: X360 , PS3
مدیر اجرایی: Shinji Mikami
تهیه کننده: Goichi Suda
آهنگساز: Elizabeth McGlynn و Akira Yamaoka
درجه سنی: RP
تاریخ عرضه: Q2 2011

مبارزه با جهنمیان:
Shadows of the Damned یا به اختصار DMD بازی جدید شرکت Grasshopper می باشد که در سال 2011 توسط کمپانی EA به بازار عرضه خواهد شد.داستان بازی در مورد فردی به نام Garcia Hotspur* است که برای نجات عشق واقعی خود (دوست دخترش) به جهنم پا می گذارد تا با نیروهای شر به چنگ بپردازد.بازی نتیجه همکاری دو فرد بزرگ و نام آشنا به نام های شینجی میکامی و Goichi Suda می باشد و باید منتظر تلفیق سبک این دو طراح باشیم ، یعنی ترکیبی از سبک پانک راک سودا و اکشن دلهره آور و افسانه ای میکامی.تاریخچه این بازی را می توان تا سال 2005 تعیین کرد.زمانی که میکامی و سودا 51 بر روی پروژه بازی Killer 7 کار می کردند.طرح این بازی در آن سال کلید خورد و بالاخره سودا در سال 2008 با ارایه این طرح و کانسپت هایی از بازی به شرکت EA بالاخره توانست مجوز ساخت بازی با متور آنریل 3 و انتشار آن برای مخاطبان سرار جهان را گرفت.از همان ابتدای پروژه از میکامی برای همکاری در ساخت این بازی دعوت شد.قرار بر این بود که از DMD در E3 2009 رونمایی شود اما به دلیل توافق شرکت سازنده با EA مبنی بر سکوت رسانه ای بازی چنین اقدامی عملی نشد.در دسامبر 2009 Akira Yamaoka (طراح صدای سری سایلنت هیل) پس از اتمام طراحی صدای بازی های Silent Hill: Shattered Memories شرکت کونامی و No More Heroes شرکت Grasshopper به عنوان طراح صدای DMD به تیم ساخت این بازی اضافه شد.سرانجام این بازی در TGS 2010 برای همگان رونمایی شد.

DMD ترکیبی از اکشن ، تاریکی و وحشت است که ذهن شما را برای یک ماجراجویی هیجان انگیز آماده می کند.سودا تاکید می کند که جستجوی گارسیا به دنبال دوست دخترش به معنای عاشقانه بودن بازی نیست بلکه این عنوان مبارزه با جهنمیان است.این عنوان بسیار طولانی است و سودا از گیمرها خواسته است که به سادگی مردم را برای انجام این بازی تشویق نکنند.مبارزه با سلاح (گان پلی) 90 درصد از درگیری ها را تشکیل می دهد و 10 درصد باقی مانده مبارزه با دست است.با توجه به حضور میکامی باید شاهد یک نوع سبک منحصر به فرد در بازی باشیم که این عنوان را با دیگر بازی ها متفاوت می کند.همچنین طبق گفته سازندگان گارسیا تنها شخصیت قابل کنترل بازی است.DMD یک بازی خطی است و هیچ نوع ویژگی سبک جهان باز (OP) در آن نیست.خود را برای سفر به جهنمی سر درگم آماده کنید.

*

گارسیا شخصیت اول بازی.

عکس ها:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این پست همپای سایت های خارجی به روز خواهد شد...
با تشکر البرز...

mosolim
03-11-2010, 22:30
مرسی از تاپیک به روزت
فقط امیدوارم بعد از مدت ها ( بماند که این بازی هم حالا حالا نمیاد) شاهد یه بازی در ژانر وحشت باشیم طوری که وحشت واقعی رو القا کنه.
با تشکر...

Alireza.M67
04-11-2010, 12:05
عجیب امیدوارم که این بازی جایگزین مناسبی برای Resident Evil باشه که کم کم با سیاست های غلط داره به فنا می ره .

The Rover
13-01-2011, 11:52
این قراره واسه pc بیاد یا نه؟ :19:

Masoud King
13-01-2011, 12:44
این قراره واسه pc بیاد یا نه؟
تو پلتفورم ها نوشته:
X360 , PS3
یعنی برا PC نمیاد دیگه!

The Rover
13-01-2011, 12:51
تو پلتفورم ها نوشته:
X360 , PS3
یعنی برا PC نمیاد دیگه!
آره اینقدرو میفهمم :31:
میگم پس چرا سایتایی مثل gamespot هنوز صفحه pcـشو داره و هنوز نه canceled یا چیزی ننوشته!

Masoud King
14-04-2011, 11:18
concept art های جدید :

EA چنتا concept art از هیولاهایی که در بازی با اونها مواجه میشید رو منتشر کرده. بازی 7 ژوئن برای PS3 و X360 منتشر خواهد شد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 920_o-110x156.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 126_o-110x156.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 866_o-110x156.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 292_o-110x156.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 767_o-110x156.jpg

Alireza.M67
26-04-2011, 19:22

دوتا ویدیو از بازی .
اولی حجمش 17 مگابایته .
دومی که شامل مصاحبه هم میشه 63 مگابایت .

واقعا عالیه ، یه بار دیگه یه بازی دیگه توی جهنم.

چه حس جالبی داره وقتی مکانی که در آینده به اونجا خواهم رفتو واسم به تصویر می کشن .:4:

hosseincode2008
26-04-2011, 20:58
این بازی هم یه دو هفته ای تاخیر خورد فکر کنم, نه؟ این روزا هر بازی ای تاخیر بخوره من استقبال میکنم! D:

Masoud King
26-04-2011, 21:34
آره مقداری تاخیر خورد

این دو هفته چیز خاصی نیست نسبت به تاخیر های جان کاه بقیه بازیا

Alireza.M67
30-04-2011, 12:59
اینم جدید ترین ویدیوی بازی که ساعاتی پیش روی نت قرار گرفته :

توی این ویدیو یکی از مدیران سودا 51 و شینجی میکامی بازیساز بزرگ مصاحبه ای دارن و در مورد بازی توضیح میدن .
مثلا اسلحه گارسیا که یک اسکلته که قابلیت تبدیل به سلاحهای مختلف یا حتی موتور برای طی کردن مسیر رو داره .
دشمنها که توی تاریکی قدرت بیشتری دارن .
فضاهای بازی
و . . .

اگر می تونید حتما ببینید ، جالبه :10:

Layken
07-05-2011, 14:02

shadows of the damned گیم پلی نزدیک 10 ساعت خواهد داشت به گفته مسئولین زیرفت این نوع زمان بازی بستگی به درجه سختی بازیباز خواهد داشت و این که به جستجوی ایتم ها و موارد گشتنی بازی بپردازد زمان بازی زیاد خواهد شد یا اگر فقط مستقیم با گارسیا به دنبال دوست دخت رخود باشیم باز زمان زیادی را باید به گیم پلی اختصاص بدیم....

بازی برای X360 و PS3 در 21 Juan منتشر خواهد شد..

Layken
20-05-2011, 23:35
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]**[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]**[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]**[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]**[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]**[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

گرافیک رو اگر بیخیال بشیم گیم پلی رو هم تا حدودی ارفاق قائل بشیم فقط و فقط امید دارم که بازی بتونه روی داستان و موزیک خوب مانور بده چون فعلا تو این تصاویر که گرافیک چیزی نیست که بشه روش حساب باز کرد مخصوصا که زمان زیادی تا انتشار بازی نمونده

Leon-117
17-06-2011, 08:50
بازی برای X360 لیک شد...........

Region Free
Wave 11
بازی آپدیت جدیدـه رو هم نداره!

Alireza.M67
17-06-2011, 10:14
بازی برای X360 لیک شد...........

Region Free
Wave 11
بازی آپدیت جدیدـه رو هم نداره!

هورااااااا آپدیتم نداره :20:
خوش خبر باشی علی جان :10:

Leon-117
17-06-2011, 21:57
اولین امتیاز بازی:
Gamesmaster 9/10
اولین امتیاز بازی که خیلی خوبه،خودم انتظار نداشتم 9 بگیره!
باید صبر کنیم ببینیم بقیه امتیازها چجوریه............

Alireza.M67
17-06-2011, 22:15
اولین امتیاز بازی:
Gamesmaster 9/10
اولین امتیاز بازی که خیلی خوبه،خودم انتشار نداشتم 9 بگیره!
باید صبر کنیم ببینیم بقیه امتیازها چجوریه............

انتظار نداشتی !!!؟
داداش مثل اینکه یادت رفته سازندش شینجی میکامیه ها . من باشم به احترام رزیدنت ایول هم شده انتظاراتمو بالا میبرم :10:

Leon-117
17-06-2011, 22:19
انتظار نداشتی !!!؟
داداش مثل اینکه یادت رفته سازندش شینجی میکامیه ها . من باشم به احترام رزیدنت ایول هم شده انتظاراتمو بالا میبرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]تو یه سری از فروم ها که تریلرها رو دیده بودن در مورد بازی بد میگفتن گفتم بازی جالبی نمیشه!:31:
تا حالا تریلرهای بازی رو ندیدم تا خودم بازی رو تجربه کنll!

Leon-117
18-06-2011, 15:52
امروز بازی رو گرفتم و 1 ساعتی بازی کردم...........
بازی خیلی خوبیه،توی بعضی فروم ها میگفتن آی بازی مذخرفه،گیم پلیش خیلی بده،گرافیکش برا 3-4 سال پیشه و .........
اصلا بازی اینجوری نیست،یا حداقل من از بازی خیلی خوشم اومد.گرافیک بازی عالی نیست ولی قابل قبوله ولی من از گیم پلی بازی خیلی خوشم اومد،گیم پلی بازی به نظرم خیلی روونه و خسته کنند نمیشه.دوربین بازی که همون دوربین رزیدنت اویل 4-5 هستش ولی وقتی هدف گیری کنید و دوربین میاد روی شونه سمت راست کاراکتر علاوه بر تیراندازی میتونید راه برید.
در کل بازی خیلی خوبیه و توصیه میکنم حتما بازی رو تهیه کنید.........
میخواستم در مورد سلاح های بازی و چند تا نکته دیگه هم بگم ولی به نظرم خودتون تجربه کنید خیلی بهتره....

Angel Of Darkness
18-06-2011, 23:00
برا pc نمیاد طبق معمول ؟

Leon-117
19-06-2011, 10:56
برا pc نمیاد طبق معمول ؟
نه.................

Soul Eater
19-06-2011, 12:10
برا pc نمیاد طبق معمول ؟
ای بابا
همیشه همه جا ازین سوالا میشه
مگه pc واسه بازیه؟ یه کنسول بگیرین خودتونو راحت کنید :13:

Angel Of Darkness
19-06-2011, 12:51
نه.................

ممنون میدونم بار اول فقط نوشته بودی {نه} وسیستم مسخره فرم نوشت {پیغام شما کوتاه است :31:} مجبور شدی تهش نقطه بزنی

ای بابا
همیشه همه جا ازین سوالا میشه
مگه pc واسه بازیه؟ یه کنسول بگیرین خودتونو راحت کنید :13:

دست شمام درد نکنه که اونقد با جنبه ای که پیغام خصوصی دادی تا من ناراحت نشم :11:

...................
من قیمت کارت گرافیکم فقط اندازه یه کنسوله قصد خرید کنسولم ندارم شاید احمقانه هست که هست مطمعنام ولی منم دلایل خودمو دارم وتمام pc بازهاه همینجور نمیخوام دوباره بحث کنسول و پیسی پیش بیاد و تاپیک به هم بخوره

بازی بدون ه-ک و ترینر و 1000 بلای دیگه که سر بازیای pc میارن و خودتونم میدونید چیاست و فقط تو pc امکانش هست و منم جز دسته همون هکرا {10000 نفر از نظر رتبه شایدم آخریشون}هستم یا از هکای مختلف لباس و ...... استفاده میکنم به من مزه نمیده
ولی خوب از خیلی بازیام محروم میشیم دیگه هر چیزی قیمتی داره

و اگه pc نبود مخصوصا تو ایران 10000 نفرم کنسول نداشت میدونید چرا دیگه

اگه کنسولاتون هکی نبود با این همه بازی زیبا آدمای کمی هستن که میتونستن بازی بخرن یادم قبل ه-ک شدن ps3 قیمت gow3 به 150 تمن هم رو اون رسیده بودذ

پس به احترام pc کلاه از سر بردارین و به زبونبسته احترام بزارید :20:

Leon-117
20-06-2011, 12:20
یعنی کسی بازی رو نگرفته؟!:31:
من الان تا Chapter 4-3 رفتم و تا اینجایی که بازی کردم بازی اصلا خسته کننده نبوده برام.به نظرم سلاح های بازی با اینکه جالبن ولی باید تنوع بیشتری داشتن، طراحی Boss ها هم خوبه فقط به نظرم کشتن باس ها یکم آسون ـه.(من روی درجه سختی نرمال میرم)
چپتر 4 تقریبا 2 تا مینی گیم داشت که به تنوع بازی کمک میکردن و خودم اصلا انتظرا مینی گیم نداشتم از این بازی....
حتما تهیه کنید بازی رو،نهایتا بازی رو میندازید سطل آشغال!:31:که به احتمال خییل زیاد همچین چیزی اتفاق نمیفته.........
+
Gameinformer هم به بازی 9.25/10 داد................

Layken
20-06-2011, 13:12
من الان تا Chapter 4-3 رفتم و تا اینجایی که بازی کردم بازی اصلا خسته کننده نبوده برام.
این خسته کننده نبودن خودش یه ایتم مثبت محسوب میشه
به هر حال هر چی باشه بد باشه خوب باشه زشت باشه...بازی مال میکامی هستش و هر گیمری میدونه که چطور با این بازی باید تا کرد.

Alireza.M67
21-06-2011, 10:25
یعنی کسی بازی رو نگرفته؟!:31:

+
Gameinformer هم به بازی 9.25/10 داد................

اگه یک ماه زودتر یا دیرتر میومد خودم اولین کسی بودم که میپریدم می خریدمش ولی این امتحانات فعلا پدر مارو در اورده :41:

Leon-117
21-06-2011, 12:23
1 ساعت پیش بازی رو تموم کردم،تجربه ی خیلی خوبی بود ولی نسبتا بازی کوتاه بود.تقریبا تموم کردن بازی روی درجه سختی Demon Hunter(یا همون نرمال) 6 تا 8 ساعت زمان میخواد،نتظار داشتم بازی طولانی تر باشه.
بازی پایان خوبی داشت و داستان توی اواخر بازی(اگه توضیحات اچیومنت ها رو نخونده باشید یا ندونید بازی چند مرحله هست)غیر قابل پیشبینی میشه که من با این غیرقابل پیشبینی بودنش خیلی حال کردم!:31:
+
بازی خیلی راحت اچیومنت میده،من 45 تا از 50 تا اچیومنت بازی رو گرفتم که از اون 5 تای باقی مونده 2 تاش برای تموم کردن بازی روی درجه سختی های متفاوت هست،راحت میشه همه ی اچیومت ها رو گرفت.........
+
اضافه کنم بازی یکمی زیادی آسون بود!اگه بازی رو با درجه خستی Legion Hunter شروع کنید بیشتر لذت میبرید.
کشتن باس ها هم اصلا سخت بود،و کاملا حرکات باس ها قابل پیش بینی میشد..........
در کل مهم ترین نقطه ضعف بازی آسون بودنش بود............
+
امتیاز جدید:
Official Xbox Magazine 8/10

Leon-117
21-06-2011, 21:04
امتیازهای بازی:
StrategyInformer 9.3/10
Gameinformer 9.25/10
Eurogamer.pt 9/10
GamesMaster 9/10
Gamespot 8.5/10
Destructoid 8.5/10
CVG 8.1/10
Official Xbox Magazine 8/10
Joystiq 8/10
Giantbomb 8/10
Eurogamer.de 8/10
SpazioGames 8/10
3DJuegos 7.9/10
1UP 7.5/10
NowGamer7.4/10
Spong 7.4/10
Eurogamer 7/10
IGN 7/10
Official Xbox Magazine UK 7/10
JeuxVideo 7/10
EveryEye.it 7/10
DigitalSpy 6/10

Alireza.M67
23-06-2011, 13:18
میانگین امتیاز های بازی تا الآن از 25 تا نقد 78 بوده .
+
سایت گیم اسپات هم بازی رو نقد کرد و بهش 8.5 داد :
نکات مثبت :
طراحی موزیک عالی
باس فایت های خوب
ترکیب خوبی از گیم پلی های مختلف
استفاده هوشمندانه از مکانیزم تاریکی
استفاده از اسلحه ها لذت بخشه

نکات منفی :
No New Game+ فکر کنم منظورش اینه که بعد از اتمام بازی نمیشه یه بازی جدید با قابلیت های کسب شده شروع کرد .
انیمیشن های حرکت خوب نیستن .

MobinS
23-06-2011, 15:18
+
نکات مثبت :
طراحی موزیک عالی
باس فایت های خوب

نکات منفی :
No New Game+ فکر کنم منظورش اینه که بعد از اتمام بازی نمیشه یه بازی جدید با قابلیت های کسب شده شروع کرد .

نه ... فکر کنم منظورش اینه که یک آوانگارد نیست... یک اثر نو نیست... یک بازی جدید با شکل و شمایل و سبک جدیدی نیست ... یک بازی با سبکی قدیمی ولی با داستان و گرافیک نو...

Leon-117
23-06-2011, 15:23
نه ... فکر کنم منظورش اینه که یک آوانگارد نیست... یک اثر نو نیست... یک بازی جدید با شکل و شمایل و سبک جدیدی نیست ... یک بازی با سبکی قدیمی ولی با داستان و گرافیک نو...
نه اتفاقا منظورش همونیه که علیرضا گفت!
بازی رو تموم کنی نمیتونی دوباره بازی رو با سلاح ها و آپگرید هایی که آنلاک کردی شروع کنی،توی نقدش هم اشاره کرده به این موضوع............

vegas
23-06-2011, 17:30
+
نکات مثبت :
طراحی موزیک عالی
باس فایت های خوب

نکات منفی :
این بازی نکته مثبت هم داره ؟
واقعا عجیبه Gamespot همچین نمره ای به این .... داده !
من فقط امتیاز گیم تریلرز رو قبول دارم که 6.5 داده اونم زیاده بنظرم !

Leon-117
23-06-2011, 18:02
این بازی نکته مثبت هم داره ؟
واقعا عجیبه Gamespot همچین نمره ای به این .... داده !
من فقط امتیاز گیم تریلرز رو قبول دارم که 6.5 داده اونم زیاده بنظرم ! بازی سلیقه ای هست.من از بازی خیلی خوشم اومد ولی ممکنه خیلی های دیگه از بازی خوششون نیاد.
به نظر من امتیازی بین 7.5 تا 8 مناسب بازیه..........

gap
24-06-2011, 22:41
خب...بازی تموم شد....
شخصا از بازی خیلی خوشم اومد....چند وقتی بود دنبال یه همچین بازی بودم...شاید بازی یکم تخیلی (!) میزد،اما من خوشم اومد...
من خیلی عاشق این Johnson بود فکر کنم شدم....واقعا کارهاش جالبه...هیمنطور طرز خریدن تیر و .... در بازی، آپگرید و....
داستان بازی خیلی عالی نیست،معمولی هست...ولی من به دلیل اینکه کلا از اینجور داستان های تکراری (!) خوشم میاد،عاشقش شدم....نمیدونم چرا،ولی یاد Dante افتادم....اینفرنو رو میگم....تکسچر های بازی ضعیف کار شده،ولی در کل گرافیک بازی متوسط + هست،یعنی حدود 6-7 بهش میدم (گرافیک)....صداگذاری رو ترجیحا 7 میدم....داستان رو هم به نظرم 6 خوبه.....گیم پلی بازی هم بد نبود....7 به نظرم میتونه خوب باشه....اما در کل،بدون میانگین گرفتن اگر بخوام به بازی نمره بدم....8 میدم....(سلیقه ای)....ولی انتظار بیشتری از این 2 سازنده میرفت،که البته بد هم از آب در نیومد.....گیم پلی بازی برای من که روی Legion Hunter )Hard) میرفتم،حدود 10 ساعت یا کمتر بود،البته چند جا رو نتونستم برم بگردم و الماس (برای آپگرید)پیدا کنم.... بازی برای سنین پایین و دوستانی که از نظر دینی در قید و بند هستند،پیشنهاد نمیشه...چند جا در بازی هست که ممکنه با اعتقادات این دوستان در تعارض باشه.....
در کل، من خوشم اومد....;)

Layken
26-06-2011, 22:56
خب ما هم گذری بر این بازی زدیم..
والا موزیکش رو که نمیشه حرف گذاشت روش یعنی یاداور دوران سایلنت هیل هستش بعضا میزارم تو محیط ها این گارسیا بمونه تا
موزیک بزنه لذت ببرم برم به گذشته و اکیرا رو یادمان بیارم
گیم پلی هم که همین کمی دلخورم کرد خیلی مشتاق بودم خوب باشه ولی نشد تا این که بعد 4 مرحله کلا قید بازی رو زدم دوربین رو اعصاب بود برام
ولی اون قفل های رو یدر خوب بودن جالب بود با لگد قلبهارو مینداختی تو دهنشون:31:
بازی سازه سعی کرده روش بایونتا رو پیاده کنه تا هم با شوخی اجین باشه هم این که خشونت با رویکردی دقیق بره جلو ولی خب یه برتریتی که بایونتا داشت همون شخصیت بازیش بود اینجا گارسیا با اون بدن خالکوبیش اصلا تو بازیباز نمیتونه همزاد پنداری کنه البته به نظر من در کل میشه بازی باشه که به عنوان پیش غذا یا یه نوشیدنی خنک صرفش کرد.
اینم رفت تو خاطرات

Alireza.M67
28-06-2011, 11:33
منم بلاخره گرفتم این بازیو :
اول بگم که هر جا رفتم تموم کرده بودن و با بدبختی گیرش اوردم .
بازی خیلی باحاله ، خوشم اومد .
اسلحه توی دست گارسیا خیلی جالب طراحی شده .
سیستم آپگرید بازی هم با اینکه خیلی نرفتم ولی به نظر خوب میاد .
طراحی محیط جهنم که عالیه ، واقعا آدم لذت میبره .
گیم پلی یه نمور حس نوستالژیه بازی رزیدنت ایول رو بهت میده با این تفاوت که سیستم حرکت-تیراندازی داره .
در کل به نظر خیلی بازی خوبی میاد .

پ.ن : طبق سفارش دوستان (مبنی بر راحت بودن بازی) و از اونجایی که ما دیگه خدای بازیهای رزیدنت ایول هستیم :31: بازی رو روی آخرین درجه سختی شروع کردیم .

Alireza.M67
04-07-2011, 15:44
منم بازیو تموم کردم و در کل 47 تا از 50 تا اچیومنتشو گرفتم .
بازی خوبی بود ولی کمتر از اون چیزی بود که انتظار داشتم .
آخرشم با اینکه روی هارد تموم کردم ولی اچیومنت های دو تا لول دیگه رو بهم نداد ، اچیومنت همه ی الماسهای قرمزم نگرفتم .

Dante May Cry M
22-07-2011, 08:01
چند ساعت طول می کشه این بازی رو تو Hard تموم کرد؟
اگه میشه بگید :31:

Layken
23-07-2011, 21:28
چیزی حدود 5 ساعت...

resident_evil
23-08-2011, 20:17
تکرار تکرار تکرار گیم پلی بازی بسیار سرگرم کننده و جالب بود اما همه چی تکراری بود . محیط ها , دشمنان , اتفاقاتی که رُخ میداد . من نمیدونم رو چه حسابی چند تا سایت به بازی 9 و بالاتر دادن
شاید تحت تاثیر مرحله ی Big Boner قرار گرفتن ! کلا بازی بود که ارزش تموم کردن رو داشت و خوب سرگرم میکرد
بدترین مشکل بازی هم اینه که وقتی میخوای دوباره بازی رو شروع کنی همه چیز از 0 شروع میشه و برای گرفتن اچیو هر درجه سختی باید بازی رو 3 بار تموم کنی !

7/10