PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل بزرگ در هارد

sajad
09-05-2006, 19:51
با سلام
دوستان من درگیر مشکل بسیار بزرگی شدم . به راهنمایی شما خیلی نیازمندم . داستان از اینجا شروع شد که سرعت کامپیوتر من پایین اومد . تا اینکه دیروز ظهر که باز گردم ویندوز بالا نیومد . هارد من 40 هست و لپتاپم توشیبا . بعد که فهمدیم که دیگه بالا نمیاد cd های recovery رو انداختم اما ارور داد . بعد یه cd ویندوز انداختم و بوتش کردم اما باز ارور داد . رفتم bios که ناگهان دیدم که هارد رو نمیشناسه و میزان هارد رو 0 نشون می ده . چند بار که ریستارت کردم بالاخره هارد رو شناخت اما این بارک که پارتیشن رو حذف و شروع به فرمت دوباره کردم پس از چند درصد پیشرفت یک صفحه آبی آورد که خطایی بود مبنی بر اینکه هارد شما آسیب دیده و بهتره خاموش کنید . چندین بار این عمل رو تکرار کردم اما نشد . هر از چند گاهی هارد توی بایوس شناخته می شه و بعضی مواقع صفره . من هیچ شوک فیزیکی به هارد ندادم . یعنی نه کوبیده شده به زمین نه چیزی که بگم هاردش آسیب دیده . لطفا راهنماییم کنین . من واقعا موندم . محتاج راهنماییتون هستم .

reza12100
09-05-2006, 20:02
اگر ايراد هارد سخت افزاري باشه كه اينطور به نظر ميرسه بايد هارد را عوض كني
هارد لپ تاپ قيمت خيلي بالايي نداره
چند وقته كه از اين لپ تاپ استفاه ميكني؟
تمام دريوهات را فرمت كامل كن يعني format c: اگر بد سكتور داشته باشه حتما خودش را نشون ميده

sajad
09-05-2006, 20:20
2 ساله . هر فرمانی می زنم ارور می ده که نمی شناسه . نه فرمان fdisk . نه فرمان format .

MaFia
09-05-2006, 21:13
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]