PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در موردspywer Doctor

NIMA KHAN
09-05-2006, 19:29
من spywar doctor 3.8 را نصب می کنم اما در انتهای نصب پیغامی مبنی بر این می آید که ورژن نصبی اشتباه است مطلب دیگه این که من کرک این نسخه را دارم من را در مورد چگونگی کرک کردن این نسخه راهنمایی کنید همچنیین در مورد مطلب اول نیز کمکم کنید

zendegi
09-05-2006, 21:39
اولا بايد مطمئن بشي كه كرك سالم است و ثانيا اينكه كرك مال همان ورژن است و ثالثا براي كرك كردن بايد آن را در محل نصب برنامه كپي كني و بايد به اين نكته توجه كني كه وقتي مي خواهي اين برنامه رو آپديت كني همه موارد رو موقع آپديت ميتوني تيك بزني بجز قسمت Spyware Doctor را كه اصلا نبايد بگيريد و بايد تيك آن را برداريد چون اگر این آپدیت رو بگیرید برنامه شما از حالت رجیستر شده در میاد و دیگه هم آپدیت نمیشه در ضمن وقتی که از رجیستر در بیاد سپای ور ها یا ادوار های پیدا شده رو از روی سیستم شما پاک نمیکنه و میگه که برای این کار نیاز به رجیستر کردن برنامه دارید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

NIMA KHAN
10-05-2006, 00:10
زندگی جان از راهنمایت ممنون ولی درمورد مشکلی که درنصب خود برنامه داشتم چیزی ننوشتی

zendegi
10-05-2006, 09:42
زندگی جان از راهنمایت ممنون ولی درمورد مشکلی که درنصب خود برنامه داشتم چیزی ننوشتی
ببخشيد حواسم نبود.... :happy: ;) ببين تو دقيقا نگفتي كه از كدوم ورژن استفاده كردي ..... آخرين ورژن آن Spyware doctor3.8.0.1557 است تو اينو داري ؟ چون آخرين ورژن بايد باشه .....حالا اگه همينه و اين پيغام مياد پس تو بايد اول ورژن قبليشو نصب كني و بعد ورژن جديد رو نصب كني .......البته براي من هم اول همين جوري بود و همين كارا رو كردم و يكمي با حوصله بهش ور رفتم تا درست شد فقط در مورد آپديت نكات رو فراموش نكني ........
اميدوارم كه مشكلت حل بشه........

Dash Ashki
10-05-2006, 10:33
سلام زندگی جان
آقا منم مشکل آپدیت دارم آخرین ورژنو هم دارم همونی که بالا گفتی
یه بار آپدیت کردم مشکلی نداشت ولی بعد چند روز که خواستم آپدیت کنم ٍ error میده و آپدیت نمیشه
مشکل از کجاست
مرسی

zendegi
10-05-2006, 11:24
ببين اول برنامه رو نصب كن البته همان موقع كرك رو نصب نكن و برنامه رو آپديت كن و بعد كرك كن ......من براي كرك كردن اين كاررو كردم فايل كرك رو كپي كردم در محل نصب برنامه البته موقع كپي يه پيغام ميداد مبني بر اينكه بعدا اينكار رو بكن و بعد يكبار لوگ اف كردم بعد دوباره كپي كردم و اينبار كاملا كرك شد و مشكلي هم نبود ابته بازم ميگم موقع آپديت گزينه Spyware Doctor رو تيكشو برداريد.......
لينك كرك رو هم دوباره ميگذارم.....البته فرصت بديد آپلود كنم .........

Dash Ashki
10-05-2006, 11:29
دوست عزیز مرسی از زحمت شما
کرکی که در سایت معرفی شده .ایرادی داره یا همون کرکه

zendegi
10-05-2006, 12:10
دوست عزیز مرسی از زحمت شما
کرکی که در سایت معرفی شده .ایرادی داره یا همون کرکه
من نمي دونم شما دقيقا كدوم رو ميگيد به هر حال براتون ميذارم....... :happy: :cool:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Dash Ashki
10-05-2006, 12:28
ممنون دوست عزیز
دانلود میکنم وبعد هم جایگزین کرک قبلی میکنم
مرسی دوست عزیز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

zendegi
10-05-2006, 12:38
ممنون دوست عزیز
دانلود میکنم وبعد هم جایگزین کرک قبلی میکنم
مرسی دوست عزیز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اميدوارم كه مشكلت حل بشه البته تمام مواردي رو كه گفتم حتما رعايت كن ....... :biggrin: :rolleye: به اميد ديدار...... :happy: :cool: :laughing: :tongue: ;)

NIMA KHAN
10-05-2006, 12:58
زندگی جا ن از راهنماییت واقعا ممنون می شه ورژن قبلی را به من معرفی کنی ولینک دانلودش را هم برام بذاری

NIMA KHAN
10-05-2006, 13:10
زندگی جا ن از راهنماییت واقعا ممنون می شه ورژن قبلی را به من معرفی کنی ولینک دانلودش را هم برام بذاری
ضمنا نسخهای که من دارم اونی نیست که شما معرفی کردی ورژن من اینه
·
Spyware Doctor v3.8.0.1555-CRD

Dash Ashki
10-05-2006, 13:11
اولا بايد مطمئن بشي كه كرك سالم است و ثانيا اينكه كرك مال همان ورژن است و ثالثا براي كرك كردن بايد آن را در محل نصب برنامه كپي كني و بايد به اين نكته توجه كني كه وقتي مي خواهي اين برنامه رو آپديت كني همه موارد رو موقع آپديت ميتوني تيك بزني بجز قسمت Spyware Doctor را كه اصلا نبايد بگيريد و بايد تيك آن را برداريد چون اگر این آپدیت رو بگیرید برنامه شما از حالت رجیستر شده در میاد و دیگه هم آپدیت نمیشه در ضمن وقتی که از رجیستر در بیاد سپای ور ها یا ادوار های پیدا شده رو از روی سیستم شما پاک نمیکنه و میگه که برای این کار نیاز به رجیستر کردن برنامه دارید.

زندگی جان برنامه رو از اول نصب کردم و الا ن دارم آپدیت میکنم ولی اون گزینه که میگفتی تیکش بایستی برداشته بشه رو پیدا نکردم.
در ضمن بعد آپدیت میخوام رجیستر کنم اینطوری بهتره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مرسی

zendegi
10-05-2006, 13:37
زندگی جان برنامه رو از اول نصب کردم و الا ن دارم آپدیت میکنم ولی اون گزینه که میگفتی تیکش بایستی برداشته بشه رو پیدا نکردم.
در ضمن بعد آپدیت میخوام رجیستر کنم اینطوری بهتره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مرسی
مشكلي نداره براي دفعات بعدي كه خواستي آپديت كني مواظب باش كه آن تيك رو برداري........ :happy: :tongue:

zendegi
10-05-2006, 13:43
ضمنا نسخهای که من دارم اونی نیست که شما معرفی کردی ورژن من اینه
·
Spyware Doctor v3.8.0.1555-CRD
من در مورد اين ورژن چيزي نميدونم البته به خاطر پسوند آخرش ميگم ولي اينارو دارم:
Spyware Doctor v3.8.0.1555
download:

crack:

Spyware Doctor 3.8.0.1557
crack:
البته اگه ميخواي اول Spyware Doctor 3.8.0.1557 رو دانلود كن .......

Dash Ashki
10-05-2006, 17:17
مشكلي نداره براي دفعات بعدي كه خواستي آپديت كني مواظب باش كه آن تيك رو برداري........ :happy: :tongue:

ممنون
الان دوباره خواستم اپدیت کنم مشکلی نداشت
مرسی ;)

zendegi
10-05-2006, 17:26
ممنون
الان دوباره خواستم اپدیت کنم مشکلی نداشت
مرسی ;)
خواهش ميكنم قابلي نداشت و خوشحالم از اينكه مشكلت حل شد و من هم تونستم سهم كم و كوچكي در رفع اين مشكل داشته باشم و اگه بازم كاري داشتي من در خدمتم البته اگه بتونم و لايق باشم.......... :biggrin: :rolleye: :) به اميد ديدار............. :happy: :cool: :laughing: ;) :tongue: ;)

Dash Ashki
10-05-2006, 18:31
خواهش ميكنم قابلي نداشت و خوشحالم از اينكه مشكلت حل شد و من هم تونستم سهم كم و كوچكي در رفع اين مشكل داشته باشم و اگه بازم كاري داشتي من در خدمتم البته اگه بتونم و لايق باشم.......... :biggrin: :rolleye: :) به اميد ديدار............. :happy: :cool: :laughing: ;) :tongue: ;)

مرسی دوست عزیز
از بذل توجهتون
(خله باهالی ریکا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

NIMA KHAN
11-05-2006, 11:12
زندگی جان لینکی را که معرفی کردی را نیز دانلود کردم اما در انتها ی نصب این پیغام میاد و کار و خراب می کنه
cannat find import;DLL may be missing,corrupt,or wrong version file 'HHCTRL.OCX',ERROR126
دیگه داره کلافم می کنه تو رو به خدا کمکم کن
پیشا پیش هم ازت تشکر می کنم

zendegi
11-05-2006, 13:38
عزيز جون كامل توضيح بده كدوم ورژن نصب كردي به همه توضيحاتي كه در اين دو صفحه دادم دقت كردي و مو به مو انجام دادي يا نه ؟!!!! چون با اون توضيحات مشكل داش اشكي عزيزمون حل شد.......حالا دقت كن ببين چي ميگم:
هر چي كه نصب كردي به طوركامل پاك كن و بعد كامپيوترت رو ريستارت كن و بعد با برنامه هاي تميز كننده رجيستري ويندوزتو تميز كن و دوباره Spyware Doctor 3.8.0.1557 نصب كن بعد براي بقيه مراحل از جمله آپديت و كرك كردنش به تمام توضيحاتي كه در اين دو صفحه دادم دقت كن و اجرا كن اگه همه رو درست انجام بدي مطمئن باش كه درست ميشه همان طور كه براي اون دوستمون درست شد البته يكم بايد حوصله به خرج بدي .....اميدوارم كه درست بشه .....ولي بازم من در خدمتم.........

NIMA KHAN
12-05-2006, 00:12
با tune up vd ویندوز را تمیز کردم نرم افزار را نصب می کنم در انتهای کار پیغام فوق می آید حتی آپدیت هم میشود کرک هم می شود اما بهنگام استفاده از نرم افزار دوباره این پیغام ظاهر می شود

cannat find import;DLL may be missing,corrupt,or wrong version file 'HHCTRL.OCX',ERROR126
خودم موندم که علت چیه ویندوز مورد استفاده من هم SERVICE PACK 2 میباشد
ضمنا ورژن 3.8.0.1557 را نصب کردم

zendegi
13-05-2006, 14:38
من درست متوجه نشدم بعد از تميز كردن دوباره همان نرم افزار خودتو نصب كردي و اون پيغام اومد و بعدspyware doctor 3.8.0.1557 رو نصب كردي ؟؟؟؟؟!!!! اگه اينطوره كه اشتباه كردي من گفتم كه از نرم افزارهاي تميز كننده استفاده كني تا اوني رو كه خودت نصب كردي كاملا از بين بره و بعد فقط spyware doctor 3.8.0.1557 نصب كني و بقيه مراحل رو انجام بدي ......

NIMA KHAN
15-05-2006, 12:40
عزیز تمام مراحلی را که گفتی انجام دادم همون ورژنی را که شما معرفی کردی را نیز دانلود کردم ولی باز آش همونه وکاسه هم همون

zendegi
15-05-2006, 13:00
عزيزم شرمنده من كه مخم سوت كشيد واي به حال تو .......ولي فكر ميكنم البته مطمئن نيستم يكي از فايلهاي dll يا خراب يا گم شده من بازم روش كار ميكنم اگه به نتيجه اي رسيدم كه در خدمتم و گرنه شرمنده ام من بيش از اين اطلاعات ندارم ......
اميدوارم كه مديران و دوستان خوبم آقايان كركي و اسپي جان بتونند كمكت كنند من هم از آنها تقاضا دارم كه شما را راهنمايي كنند........مرسي و ممنون ..........بازم شرمنده ام ببخشيد........

NIMA KHAN
17-05-2006, 19:57
زندگی جان از همفکری ات ممنونفعلا از Xoftspy استفاده می کنم نظرت در این مورد چیه

zendegi
17-05-2006, 20:08
من از اين استفاده نكردم چون هميشه از spyware doctor استفاده كردم ولي اگه كاراييش هم مثل اون باشه كه چه بهتر ولي در كل وجود اينجور نرم افزارها در كنار آنتي ويروسها هميشه لازمه يعني مكمل آنتي ويروسها هستند........موفق باشي......

kite
28-05-2006, 04:30
آقايون سلام
من الان مدتيه از اين برنامه استفاده ميكنم در حال حاضر هم ورژن 3.8.0.2575 رو رو سيستم دارم اما مشكل غيرقابل حل من همين رجيستر كردن اين برنامه است ايم مراحلي كه آقاي زندگي هم گفتند فكر كنم درست اجرا كردم اما همچنان اون ژايين صفحه اصليه برنامه با قرمز نوشته Trial subscription
یه جوونمرد بیاد مارو نجات بده!

zendegi
28-05-2006, 10:25
آقايون سلام
من الان مدتيه از اين برنامه استفاده ميكنم در حال حاضر هم ورژن 3.8.0.2575 رو رو سيستم دارم اما مشكل غيرقابل حل من همين رجيستر كردن اين برنامه است ايم مراحلي كه آقاي زندگي هم گفتند فكر كنم درست اجرا كردم اما همچنان اون ژايين صفحه اصليه برنامه با قرمز نوشته Trial subscription
یه جوونمرد بیاد مارو نجات بده!

دوست عزيز اولا عضويت شما رو تبريك ميگم و ثانيا اون كرك و نكاتي كه من گفتم اگه دقت كرده باشي براي ورژن 3.8.0.1557 ميباشد شما بايد براي اين ورژني كه داريد يه كرك در انجمن درخواست كرك و سريال تقاضا كنيد ......مرسي ......البته فكر نكني كه بنده حقير جوونمردما....... :biggrin: :rolleye: :) :happy: :cool: :laughing: :tongue: ;) :tongue: ;)

kite
28-05-2006, 22:48
دوست عزيز اولا عضويت شما رو تبريك ميگم و ثانيا اون كرك و نكاتي كه من گفتم اگه دقت كرده باشي براي ورژن 3.8.0.1557 ميباشد شما بايد براي اين ورژني كه داريد يه كرك در انجمن درخواست كرك و سريال تقاضا كنيد ......مرسي ......البته فكر نكني كه بنده حقير جوونمردما....... :biggrin: :rolleye: :) :happy: :cool: :laughing: :tongue: ;) :tongue: ;)
من فكر نميكنم شما جوونمردي چون هستي عزيز دل برادر :laughing:
ولي من هنوز دوزار يم كجه! :blush:
مگه نه اينكه يه كرك مشخص و ثابتي برا هر ورژن اين برنامه هست.تو رو خدا مارو بساز

Nine
03-08-2006, 21:30
نسخه معرفي شده در سايت پي سي ورلد هيچ مشكلي نداره كرك رو جداگانه دانلود كنيد

Master
17-08-2006, 16:32
الان هیچ نسخه اسپای ور داکتر اپ دیت نمیشه همه هم زارت میزنه ترایل حتی اگه کرک شده باشه وحتی اگه اون اسپایور داکتر کوفتیو اپ دیت نکنی ؟ چرا؟ یکی منو دریابه