PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سرویس آوای انتظار همراه اول راه اندازی شد ( همون آهنگ پیشواز ایرانسل )

masooumi
03-11-2010, 14:15
همانطور که شما دوستان مطلع هستید در نمایشگاه تلکام سال گذشته همراه اول سرویس پردیس رو معرفی کرد که قرار بود خدمات متعددی رو به مشترکان ارائه کنه
خدماتی مثل ارسال sms و mms و انتخاب آهنگ پیشواز (آوای انتظار) ، دریافت بازی و تم و موزیک و ... ، دریافت اوقات شرعی و نتایج بازی های و ...
ولی بعد از پایان نمایشگاه دیگه مشخص بود که همراه اول این کاره نیست و تمامی سرویس ها یکی پس از دیگری غیر فعال شد و فقط موند سرویس ارسال sms که اون هم چند ماهی مجانی بود و بعد هم پولی شد و این اواخر هم قطع شد.
حالا در آستانه تلکام امسال همراه اول به جنب و جوش افتاده و سرویس آوای انتظار خودش رو فعال کرده تا احتمالا در نمایشگاه امسال حرفی برای گفتن داشته باشه! البته فعلا خیلی کامل کار نمی کنه ولی بازم برای ما مشتریان همراه اول که دیگه داریم با این اپراتور می سوزیم و می سازیم خوبه !
برای اینکه آهنگ ها رو مشاهده نمایید می توانید به آدرس

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
مراجعه نمایید و همینطور که توضیح داده شده باید برای فعال سازی کد آهنگ رو به 8989 اس ام اس کنید ! فعلا همچین وضعیت خوبی نداره و کامل نیست ولی میشه ازش استفاده کرد.
برای غیر فعال سازی هم عدد 5 رو به 8989 ارسال نمایید.
البته هنوز هزینش معلوم نیست !
به امید سرویس های جدیدتر از همراه اول

ABEL
03-11-2010, 15:37
همش تقلید از ایرانسل اینو میگن رقابت:31:

iman_s
04-11-2010, 14:25
كسي تونست فعال كنه به منم بگه.
هرچي كد ميزنم ميگه "مشترك گرامي سرويس آواي انتظار شما فعال نمي باشد"

BEHZAD2007
04-11-2010, 14:30
من نمیدونم اگه ایرانسل نبود اینا چی کار میکردن قیمت سیم کارت خداتومن از ادم میگیرفتن و امکانات خاصی هم ارائه نمیدادن
بازم به مرام ایرانسل با 5 تومن چی کار میشه کرد

masooumi
04-11-2010, 15:53
برای سیم کارت دائمی و اعتباری من فعال شد !
اونجا نوشته بود 5 رو بفرستید برای قطع سیستم و منم یه غلطی کردم و برای دائمی خودم فرستادم و غیر فعال شد و حالا هر کاری می کنم فعال نمیشه و همینه که شما گفتید میفرسته ، نمی دونم چطوری باید دوباره فعال کرد.
ولی اعتباریم هنوز فعاله و البته یک بار هست و یک بار نیست ! دو بار پشت سر هم زنگ بزنی ، اولین بار بوق میزنه و بار دوم آهنگ پخش میشه !!!
دیگه همراه آخره دیگه !!!

Shenel Ghermez
04-11-2010, 17:03
چرا ناشکر هستین دارن امکانات میدن میگن چرا میدن وقتی نمیدن میگن چرا مثل ایرانسل امکانات نمیدن:41:
چیکار کنن بنده خدا ها

ABEL
04-11-2010, 20:16
این ناشکری نیست انتقاده...

نو اوری کنن نه تقلید.

iman_s
06-11-2010, 12:01
واسه من هر چي ميزدم ميگفت سرويس شما غيرفعاله ولي امروز ديدم واسم يك آهنگ چرت گذاشته.
هيچ جا هم نزده چجوري ميشه عوضش كرد.

bzt
11-11-2010, 19:59
راه افتاده دوستان..من الان امتحان کردم فقط آهنگایی که گذاشته جالب نیستن و تنوعشون کمه

jamshidjap
12-11-2010, 14:38
آخه اين آهنگ پيشواز چيزي نيست که اسمشو بزاري سرويس

بيشتر يه جورايي اسباب بازيه تا سرويس .. .... من که همون بوق معمولي رو ترجيح ميدم

iman_s
13-11-2010, 10:55
فعلا كه مجانيه و لازم نيست 500 تومن بديم.مفت باشه كوفت باشه

naser_2006
15-11-2010, 21:16
موزیک هاش کم و خیلی قدیمی و خز شدن
در ضمن کسی در این مورد (آهنگ پیشواز)مقاله ای داره که نحوه ی کارکردش و نصبش تو شبکه رو توضیح بده

pasargad14
17-11-2010, 19:58
لیست یه سری از آهنگها به همراه کد

10120 سكوت محسن يگانه
10065 آهنگ لوسين
10066 هركول پوآرو
10105 ناوارو
10138 خلاصم كن خواجه اميري
10137 همسرم از كاظمي
10136 افتخاري دروغ
10135 محسن يگانه بمون
10127 اي ايران
10126 عاشق نبودي رفتي
10113 مي ميرم برات
10112 خواب و بيدار
10109 بوي سيب
10110 بوته چين منم
10148 مداحي
10143 موسيقي بردي از يادم

تپل
18-11-2010, 01:22
باید توی سایتش ثبت نام بشه؟

آخه نمیشه ثبت نام کرد.

تپل
18-11-2010, 15:28
سوال من جواب نداشت؟

pasargad14
18-11-2010, 21:50
سوال من جواب نداشت؟
تو سایت چی ؟

تپل
19-11-2010, 01:00
تو سایت چی ؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

naser_2006
19-11-2010, 02:23
برای فعال سازی مراحل زیر رو طی کنید:
1_تماس با 09990
2_فشردن کلید 9
3_ فشردن کلید 3
4_ فشردن کلید 1
5_دراین لحظه از شما کد آهنگ رو برای فعال سازی میخواد که باید کد رو از سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید نوشته و وارد کنید

naser_2006
19-11-2010, 02:23
برای فعال سازی مراحل زیر رو طی کنید:
1_تماس با 09990
2_فشردن کلید 9
3_ فشردن کلید 3
4_ فشردن کلید 1
5_دراین لحظه از شما کد آهنگ رو برای فعال سازی میخواد که باید کد رو از سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید نوشته و وارد کنید

irinn65
19-11-2010, 03:15
بازم به همراه اول,ایرانسل که سرفه کنی پول میگیره عشق است همراه اول.....

irinn65
19-11-2010, 03:27
آوای دلنشین را به مخاطب خود هدیه نمائید
با فعالسازی این سرویس ، درصورت تماس بامشترکینی که سرویس آوای انتظار آنها فعال می باشد برای تماس گیرنده به جای بوق آهنگ پخش می گردد.
سرویس آوای انتظار به منظور جلب رضایت و ارج نهادن به خواسته مشترکین خوش ذوق سیم کارت های دائمی واعتباری ارائه گرديده است.
سرويس آواي انتظار نيازي به تنظيمات گوشي نداشته ومشتركين مي توانند با هر نوع گوشي از اين سرويس استفاده نمايند.

مرحله اول :
درحال حاضر امكان فعالسازي سرويس مذكور توسط همراه اول صرفا" برای مشتركين استانها : اصفهان ،ايلام ، آذربايجان غربي ، بوشهر ، تهران ، سيستان وبلوچستان ، فارس ، قزوين ، قم ، البرز، كرمان ، لرستان ، كهكيلويه وبويراحمد ، گلستان ، گيلان ، مركزي ، هرمزگان ، همدان ويزد امكان پذير مي باشد .
سرويس آواي انتظار بصورت آزمايشي و رایگان براي تعدادی از مشتركين استانهاي مذکور ، اختصاص داده شده و در يازدهمين نمايشگاه تلكام ، درصورت تمایل ، برای بازديدكنندگان ازغرفه همراه اول بدون هزينه فعال می گردد و در آینده نزديك نيز دسترسي سرويس آواي انتظار براي تمامي مشتركين خوش ذوق امكانپذير خواهد بود.
1. فعال سازي سرويس :
توسط اپراتور
2. تغييرآهنگ سرويس :
مشتركين مي توانند از فهرست آهنگها ، آهنگ مورد نظر را شنيده و با انتخاب و ارسال" کد آهنگ جدید"به شماره 8989 اقدام نمايند.
3. قطع سرويس :
ارسال عدد"5"به شماره 8989
مرحله دوم :
پس از انتخاب و خرید آهنگ مورد نظر، درهر زمان می توان آهنگهای مرتبط با مناسبت آن روز را روی تلفن همراه فعال کرد .

راه اندازی و نحوه استفاده از سرویس:
فعالسازي اين سرويس با خريد آهنگ بوده و با انتخاب نوع آهنگ توسط مشترك ، در زمان هاي مختلف ، آهنگهاي مرتبط بامناسبت روز ، روي تلفن ايشان فعال مي گردد.
مشتركين مي توانند برای فعالسازي ، تغييرآهنگ ، قطع سرويس ، ازروشهای زيراستفاده نمايند :
1. ارسال پیام کوتاه (SMS) به شماره 8989
2. مراجعه سايت آواي انتظار همراه اول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
3. تماس با تلفن گويا 09990 (IVR) براي سيم كارتهاي دايمي و اعتباري

maskpm2010
20-11-2010, 16:04
بابا من هرکاری میکنم میگه فعال شد ولی کار نمیکنه ؟
این یعنی چی ؟

maskpm2010
20-11-2010, 16:07
بابا من هرکاری میکنم نمیشه
میگه فعال شد خدانگهدار
بعد زنگ میزنم به گوشیم ولی تعغیر نکرده :41:
خواهش میکنم کمک کنید

irinn65
21-11-2010, 01:22
بابا من هرکاری میکنم نمیشه
میگه فعال شد خدانگهدار
بعد زنگ میزنم به گوشیم ولی تعغیر نکرده :41:
خواهش میکنم کمک کنید
شماعدد 5 به8989ارسال کن سرویس قطع بشه بعد دوباره با09990تماس بگیر ببین میشه یا نه...
در ضمن این سرویس هنوز در مرحله تسته اختلالاتش طبیعیه برای همین رایگانه!

valayat008
22-11-2010, 07:58
بالاخره نمردیم و دیدیم که همراه اول هم داره خودش رو کم کم یه تکونی میده.هر چند نمیتونه از لحاظ خدمات به جز آنتن دهی که فعلا رو دست نداره رو دست ایرانسل بزنه ولی پس از راه اندازی سرویس اینترنت و ام ام اس که متاسفانه فعلا تو مراکز استانها فعاله امروز شاهد راه اندازی یه سرویس خوب و پر طرفدار دیگه هم هستیم.
بله باید بگم که سرویس "آر-بی-تی" و یا همون آهنگ پیشواز همراه اول هم بالاخره راه افتاد و هم اکنون کلیه مشترکین این اپراتور میتونن این سرویس رو روی سیم کارتاشون فعال کنند و نهایت استفاده رو ببرن.
همچنین باید به عرض همتون برسونم که یه امتیاز خوب که سرویس آهنگ پیشواز همراه اول نسبت به ایرانسل داره اینه که فعلا این سرویس به صورت کاملا رایگان هست و بابت انتخاب آهنگ مورد نظر و یا تغییر اون هیچ هزینه ای از مشترک دریافت نمیشه که امیدواریم برای همیشه اینجوری باشه...
به هر حال از قدیم گفتن کاچی به هیچی و باید آفرین گفت به همراه اول به خاطر ارائه این سرویس خوب.
درحال حاضر امكان فعالسازي سرويس مذكور توسط همراه اول صرفا" برای مشتركين استانها : اصفهان ،ايلام ، آذربايجان غربي ، بوشهر ، تهران ، سيستان وبلوچستان ، فارس ، قزوين ، قم ، البرز، كرمان ، لرستان ، كهكيلويه وبويراحمد ، گلستان ، گيلان ، مركزي ، هرمزگان ، همدان ويزد امكان پذير مي باشد .
سرويس آواي انتظار بصورت آزمايشي و رایگان براي تعدادی از مشتركين استانهاي مذکور ، اختصاص داده شده و در يازدهمين نمايشگاه تلكام ، درصورت تمایل ، برای بازديدكنندگان ازغرفه همراه اول بدون هزينه فعال می گردد و در آینده نزديك نيز دسترسي سرويس آواي انتظار براي تمامي مشتركين خوش ذوق امكانپذير خواهد بود.
راهنمای کامل فعالسازی این سرویس رو میتونید از وبلاگ خودم بخونید
بچه های علامرودشت: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اگه کسی سوالی مشکلی چیزی داشت به آیدی خودم تو یاهو مسنجر پی ام بده valayat008

Puneh.A
22-11-2010, 11:42
[QUOTE=irinn65;5624650]بازم به همراه اول,ایرانسل که سرفه کنی پول میگیره عشق است همراه اول.....[/QUOT

سلام
همراه اول هم همچین عشق نیست
1 بار الکی الکی 1000 تمان از شارژ منو حروم کرد.به نظر من جفتشون مثل همن.یه جاهایی ایرانسل خوبه یه جاهیی همراه اول

Facon_Archi
22-11-2010, 12:47
چرا فعال نمیشه پس؟!
برای 912 هم هست دیگه؟یا فقط 919؟

Facon_Archi
22-11-2010, 13:10
kasi seda mano mishnaveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

---------- Post added at 09:18 AM ---------- Previous post was at 09:17 AM ----------

bara jofteshon hast

دوست عزیز اولا که باید فارسی بنویسی تو انجمن(قانون ش هست)
+اگه کسی جواب سوال شمارو بدونه جوابتون رو میده دیگه..چند بار کامنت گذاشتن نمیخواد:10:

iman_s
22-11-2010, 14:38
براي همشون هست ولي تو همه شهرها فعال نشده.
كدهاش هم تو سايتش هست
rbt.mci.ir

Mohsen-6120
23-11-2010, 13:44
راه‌اندازي ناخواسته سرویس آواي انتظار براي همراه اولي‌ها

02/09/1389
گروه خبری GSM :معاون بازاريابي و مشتركان شركت ارتباطات سيار ايران گفت: سرويس آواي انتظار به صورت آزمايشي و رايگان تا ابتداي زمستان براي برخي مشتركان فعال شده است.
احتمالا اغلب كساني كه مقصد تماس‌ آنها مشتركان همراه اول باشد، متوجه تغيير جديد اين اپراتور شده‌اند.
آهنگي كه به جاي بوق انتظار پخش مي‌شود و اغلب مشتركان نيز از فعال سازي اين سرويس اظهار بي‌اطلاعي مي‌كنند و البته شايد بتوان گفت اين از جمله خوشايندترين تغييرات ناخواسته‌ است كه به مشتركان تحميل مي‌شود.
محمد مهدي عطوفي در گفت‌وگو با فارس در خصوص فعال سازي سرويس‌ آواي انتظار براي برخي مشتركان دائمي همراه اول بدون درخواست مشترك، گفت: مقصود ما از فعال‌سازي آزمايشي اين سرويس براي برخي مشتركان اين بود كه مي‌خواستيم ببينيم سرويس آواي انتظار از نظر ذائقه مشتري چگونه است؛ زيرا در هر سرويس جديدي كه ارائه مي‌شود تجربه مشتري بهتر از تجربه اپراتور است.
وي در پاسخ به اين سوال كه گويا سرويس به صورت رندوم و براي شماره‌هايي از هر 8 كد همراه اول فعال شده، گفت: بله؛ فعال سازي به صورت تصادفي بوده و ار بين همه شماره‌ها اتنخاب شده است.
معاون بازاريابي و مشتركان شركت ارتباطات سيار ايران در پاسخ به اين سوال كه همراه اول اين سرويس را براي چه تعداد مشترك به صورت آزمايشي فعال كرده گفت: بخشي از مشتركاني كه سرويس را دارند در نمايشگاه تله‌كام سرويس را فعال كرده‌اند و الان آمار اينكه براي چه تعداد فعال شده را در اختيار ندارم.
عطوفي همچنين در خصوص اينكه آيا آهنگ فعال شده براي همه مشتركان يكسان است، گفت: حدوداً 10 آهنگ در نظر گرفته شده است كه در صورت تمايل مشترك، فعال‌سازي، تغيير و غيرفعال‌سازي سرويس با ارسال يك پيامك انجام مي‌شود.
وي در خصوص اينكه اين سرويس تا چه زماني فعال است، گفت: سرويس تا ابتداي زمستان (پايان دي‌ماه) براي مشتركان فعال خواهد بود؛ ضمن اينكه در اين مدت استفاده از سرويس هيچ هزينه‌اي براي مشترك ندارد؛ اما پس از زمستان استفاده از سرويس آواي انتظار هزينه دار خواهد شد.
معاون بازاريابي و مشتركان شركت ارتباطات سيار ايران در خصوص اينكه آيا هزينه سرويس براي مشتركان دائمي مانند مشتركان اعتباري است، گفت: هزينه سرويس آواي انتظار براي مشتركان اعتباري 500 تومان در ماه اعلام شده؛ اما تعرفه براي مشتركان دائمي با توجه به شرايط يكسان‌سازي تعرفه، در آينده اعلام خواهد شد.

masooumi
23-11-2010, 13:59
در ضمن اینکه استانهایی که فرمودید زیاد قایل قبول نیست ! چون خط بنده 915 برای مشهد هست و بنده به عنوان اولین نفری بودم که خبر فعال سازی رو اعلام کردم. پس دوستان در استان های دیگه هم قطعا می توانند استفاده نمایند.
با تشکر

irinn65
24-11-2010, 01:47
salam/be joz ina kodaye dg nist???????????????????????????????? mamnon misham

---------- Post added at 09:16 AM ---------- Previous post was at 09:14 AM ----------

alooooooooooooooooooo..kasi nist/?????????????????????????????
شما به سایت اوای انتظار مراجعه کن روی گزینه بیشتر کلیک کن کلش میاد اینم بگم هر چند روز یکبار به اهنگها اضافه میشه...

iman_s
24-11-2010, 16:08
فعلا كه چند تا سوره قرآن با هنرمندي عبدالباسط اضافه كردند :دي
به جاي اينكه واسه شروع كار آهنگهاش قشنگ بزارند كه ملت ترغيب بشن 4 تا آهنگ خز گذاشتند.

irinn65
25-11-2010, 02:12
همشم که خز نیست در همه خوبو بد داره بیشترم میشه
چون محرم داره نزدیک میشه مداحی و قران هم اضافه کردن....

ahriman323
26-11-2010, 20:11
اس ام اس که میدی میگه کد مورد نظر یافت نشد/ سرویس شما غیر فعال است
09990 هم که کد را میزنی میگه فعال شد ولی فعال نشده!

ham1354
27-11-2010, 13:03
شنل قرمزی نمیدونم دختری یا پسر ولی هر چی هستی باش.

خدافظ

eragorn
28-11-2010, 23:59
این هم از کاراشون
میان یه سرویس بدن مردم رو جون به لب میکنن . یکی داره یکی نداره :41:
من موندم چرا محدودیت گذاشتن وقتی که روی ایرانسل این همه طرفدار داشته دیگه چه آزمایشی ای ؟ (طبق پست Mohsen-6120 )
قطعی درست کنن برا همه !!!:23:

irinn65
29-11-2010, 03:00
این هم از کاراشون
میان یه سرویس بدن مردم رو جون به لب میکنن . یکی داره یکی نداره :41:
من موندم چرا محدودیت گذاشتن وقتی که روی ایرانسل این همه طرفدار داشته دیگه چه آزمایشی ای ؟ (طبق پست Mohsen-6120 )
قطعی درست کنن برا همه !!!:23:
دوست من منظور از ازمایش,ازمایش فنی هست نه ازمایشی که ببینند چقدر طرفدار داره برای همین رایگانه!چون در مرحله ی تست هست ممکنه لحظه ای برای کسی فعال یا مشکل دیگه ای باشه!البته برای من مشکلی نداشته و سریع فعال ویا سریع اهنگو تغییر دادم....

valayat008
02-12-2010, 21:02
دوباره سلام خدمت همه دوستای عزیز
مثل اینکه از بس همراه اول رو ازش تعریف کردیم چشم خورد و ترکید
سرویس آهنگ پیشواز همراه اول فعلا غیر فعال شده
اگه دستو رالعمل رو وارد کنید میزنه فعال شده ولی فعال نیست تا به وقتش
البته کسایی که قبلا فعال کردن میتونن هنوز ار این سرویس استفاده کنن مثل خود من که یه آهنگ محرمی فعلا گذاشتم روش و کف همه دوستام رو بریدم ولی مثل اینکه موقتا برای بقیه غیر فعاله
خودم شخصا تماس گرفتم با اپراتور همراه اول و گفتند این سرویس به صورت آزمایشی بوده و احتمال زیاد تا یک ماه آینده برای همه مشترکین فعال میشه
پس غصه نخورید و منتظر فعالسازی این سرویس باشید تا جلوی دوستان ایرانسلی خودتون کم نیارید
یا حق و به امید دیدار...

mohammad66
16-03-2011, 03:57
هنوز این سرویس برای دوستان مثل قبل فعاله
خبری از راه اندازیش نشده؟

blue man2
16-03-2011, 09:35
فکر کنم هنوز غیر فعاله:41:

sepehr saremi
04-04-2011, 16:52
خیلی ببخشیدا.....چجوری روتون میشه همراه اول رو با ایرانسل زپرتی مقایسه کنین.
همون بسته های نامحدودش به همه چی می ارزه!

MOHAMMAD2010
04-04-2011, 17:06
اون زمانی که هنوز همراه اول نمیدونست این خدمات چیه ایرانسل داشت این خدماتو عرضه میکرد !
خوب نیست آدم اینقدر با تعصبو بدون دلیل حرف بزنه دوست عزیز

befermatooo
04-04-2011, 17:26
بقول یارو ، آب رو بریزین اونجایی که میسوزه ، چرا جای دیگه می ریزین :دی

اونقدر دنگ و فنگ داره این انتقال اعتبار همراه اول و آوای انتظار

به نظر من فقط ایرانسل ( با اینکه الان رفتم از سر اجبار یه همراه اول خریدم و خیلی هم پشیمونم )

masooumi
04-04-2011, 20:39
همون بسته های نامحدودش به همه چی می ارزه!

دلت خوشه آقا ها!!!

عزیزم آخه همراه اول چی داره که دلمون بهش خوش باشه ؟؟؟؟!

خود من و خیلی از افرادی که میشناسم فقط و فقط به این خاطر مجبورم از همراه اول استفاده کنم که شماره همراه اولم رو چندین ساله دارم و خیلی ها این شماره رو دارن واگر نه حتی یک هزارم ثانیه از این اپراتور بی سر و ته استفاده نمی کردم.

اینم آهنگ پیشوازش : از هر ده بار تماس ، 5 بار که اصلا آهنگ نمی زنه و بوق می زنه ، 1 بار آهنگ میزنه ، 2 بار بوق ممتد میزنه به جای آهنگ و 2 بار هم برا طرف بوق اشغال میزنه که طرف فکر می کنه اشغاله و قطع می کنه !

واقعا که تا کی می خواد درست شه این همراه آخر!؟

masooumi
07-04-2011, 14:54
یه چیز جالب ! فکر می کنم الان 5 ماه هست که سرویس آوای انتطار من فعال هست و گاهی آهنگ پخش میشه و گاهی هم بوق می زنه !
حالا امروز برام sms اومده که "مشترک گرامی سرویس آوای انتطار برای شما مشترک خوش حساب به صورت آزمایشی و رایگان فعال گردیده است"

جالبه ها ....

ولی انصافاً الان دیگه هر وقت زنگ می زنی آهنگ پخش می کنه!

beckham7
09-04-2011, 09:54
ای بابا سگ زرد برادر شغاله دوتاشون خیلی ببخشید ...(بجا....خودتون یه حرف زشت بزنید:31:) اصلا چی تو مملکت ما خوبه بحث چی میکنید بزاریدافغانستانم سروسامون بگیره 10 سال دیگه 20 سال دیگه همونطور که اینترنش از ماجلوتره اپراتورهای موبایلش میزنه جلومون البته اگه جلوتر ما نباشن!

yashgin128
09-04-2011, 11:07
خواهشا دوستان دیگه حرفی از مقایسه این دو اینجا مطرح نکنید.
بزارید این تاپیک راه خودش رو بره
وگرنه حقیقت کاملا مشخص است.
کسی بعد از عید تونسته این سرویس رو فعال کنه؟اگه جواب مثبت هست بیاد بگه چطوری؟
سوختن و ساختن چاره هست.......!!!

Doctor.Freeman
09-04-2011, 15:26
اگه ایرانسل هیچ وقت نمیومد . همراه اول هم هیچ وقت پیش رفت نمیکرد و روز به روز سیم کارتاش گروون تر میشد ..
فقط باید ایرانسل یه تکونی بهشون بده :31:

majid827
13-04-2011, 21:05
دوستان من (خط اعتباری) چندین روز پیش این پیامی که بدلیل خوشحسابی سرویس آوای انتظار برای شما فعال شد رو دریافت کردم.
ولی اصلآ 1بار هم آهنگ انتظار پخش نشده.
هرچی sms کد آهنگ به 8989 میفرستم میگه "عملیات با موفقیت انجام نشد لطفآ دوباره اقدام کنید" و با 09990 هم در قسمت تغییر آهنگ کد رو وارد میکنم میگه عملیات با موفقیت انجام شد ولی انگار نه انگار. :41:
کسی در مشهد این سرویس رو فعال داره؟!؟!
چــــــــــــــــــه کنم؟!

sepehr saremi
14-04-2011, 00:40
این سرویس فکر کنم فعلا روی کد 1و2 فعال باشه...

boeing_747
14-04-2011, 02:40
میشه آهنگ آپیدیتی خودمون قرار بدیم؟

ghasem1122
14-04-2011, 16:11
منم نتونستم درست کنم

hamed malekpour
16-04-2011, 21:51
فکرکنم داره برای همه فعال میشه چون برای اکثر افراد خوش حساب فعال شده.

milad_takjoo
20-04-2011, 08:43
دوستان من یه آهنگ از سایت همراه اول انتخاب کردم و کد رو فرستادم و یه sms هم اومد که فعال شده...ولی آهنگی نمیشنوم...چیکار کنم؟

hamed malekpour
20-04-2011, 15:58
دوستان من یه آهنگ از سایت همراه اول انتخاب کردم و کد رو فرستادم و یه sms هم اومد که فعال شده...ولی آهنگی نمیشنوم...چیکار کنم؟
هنوز برای همه فعال نشده فکر کنم 27اردیبهشت که روز جهانی ارتباطات است برای همه فعال بشه..

yashgin128
20-04-2011, 17:08
میشه یکی بگه چطور اهنگ رو از سایت همراه اول انتخاب کرد؟
اخه من هم تو همراه اول و هم تو سایت پردیس بازدید کردم ولی چیزی یافت نشد.

siam_bs
06-11-2011, 21:59
سلامم برای من فعال شده ولی 13 ثانیه بیشتر نیس!!!!
ولی برای دیگران خیلی بیشترههههه!!!کسی میدونه باید چی کارکنم؟

aria_electric_fars
12-11-2011, 15:42
سلام دوستان

بعد از حدود یکسال که آزمایشی بود دوباره الان من فعالش کردم برای سیم کارت دائمی فقط یک سوال

برای سیم کارت اعتباری همراه اول جواب نداد آیا راهی یا روشی هست که برای اونم فعال بشه؟؟؟ واسه من اعتباری واجب تر هست

با تشکر

pezhmantoop
15-01-2012, 01:14
بابا به این خوبی داره کار می کنه دیگه
من سیم کارتم دائمیه ... و از مازندران
اصلا هم مشکل نداره..خیلی هم با کیفیت 320 :8:
دوستان فقط یه سوال....اس ام اس زده میگه ماهانه تمدید میشه این سرویس
یعنی اگه نخام هم ماهه دیگه پول میره تو پاچم ؟؟؟

Farhad 8904
15-01-2012, 09:42
بابا به این خوبی داره کار می کنه دیگه
من سیم کارتم دائمیه ... و از مازندران
اصلا هم مشکل نداره..خیلی هم با کیفیت 320 :8:
دوستان فقط یه سوال....اس ام اس زده میگه ماهانه تمدید میشه این سرویس
یعنی اگه نخام هم ماهه دیگه پول میره تو پاچم ؟؟؟

در آخر اس ام اس باید روش غیر فعال سازی تمدید رو نوشته باشه!!! اگه نبود با 09990 تماس بگیر!

aria_electric_fars
15-01-2012, 10:59
سلام

واسه غیر فعال کردن باید عدد 5 رو به 990009 ارسال کنی

این هنوز واسه سیم کارت اعتباری فعال نشده

با تشکر