PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خانمی که 220 کیلومتر را با ماشین دنده 1 حرکت کرد(عکس)!!!

sinasignal
03-11-2010, 02:17
خانمی در ژوهانسبورگ یک دستگاه سیتروئن C4 کرایه کرد.
و از این شهر تا شهر بلومفونتین را که تقریبا 220 کیلومتر است را با دنده 1 حرکت کرد!!!!
ایشان فکر می کرد ماشین دنده اتوماتیک است!
این است نتیجه تلاش این خانوم راننده
حالا شما نظر بدین در مورد این خانم ... !؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ABEL
03-11-2010, 10:41
خوب که پلیس نیومده دنبالش وگرنه با دنده 1 لایی میکشید.:31:
بزرگ میشه یادش میره واسش یک تجربه بود.

niki2934
03-11-2010, 10:55
توضیح ندادین حتما کور بوده یا بویاییش مشکل داشته؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شایدم در عالمی دیگر سیاحت میکرده! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

water_lily_2012
03-11-2010, 11:17
این تصویر را از کجا اوردی.
گیرم 1000 کیلو متر با دنده 1 بره. فکر نکنم ماشین. اون هم آهن به این شکل دربیاد. خوب نهایتن داغ می کنه و بعد هم از کار می افته.آخه قبل از اینکه به این شکل دربیاد واشر سرسیلندر می سوزونه و جام می کنه. نه این طور

SNOW PATROL
03-11-2010, 12:12
این تصویر را از کجا اوردی.
گیرم 1000 کیلو متر با دنده 1 بره. فکر نکنم ماشین. اون هم آهن به این شکل دربیاد. خوب نهایتن داغ می کنه و بعد هم از کار می افته.آخه قبل از اینکه به این شکل دربیاد واشر سرسیلندر می سوزونه و جام می کنه. نه این طور

دوست عزیز این تصویر تو تمام خبر گزاری ها هست شما یه سرچ بکن اونوقت متوجه میشی

SADEGH 7
03-11-2010, 12:55
از نظر من که این خبر درست نیست. شما تو هیچ یک از خبر گذاری های خارجی چنین خبری رو نمی تونید پیدا کنید حداقل من با هر کیوردی که زدم نتیجه ای پیدا نشد.
جالب اینجاست هیچکدوم از افرادی که این خبر رو کپی کردن منبع رو ذکر نکردن.
لطف کنید خبر ها رو با منبع موثق تو انجمن قرار بدید.

Namdarian
03-11-2010, 13:56
از نظر من که این خبر درست نیست. شما تو هیچ یک از خبر گذاری های خارجی چنین خبری رو نمی تونید پیدا کنید حداقل من با هر کیوردی که زدم نتیجه ای پیدا نشد.
جالب اینجاست هیچکدوم از افرادی که این خبر رو کپی کردن منبع رو ذکر نکردن.
لطف کنید خبر ها رو با منبع موثق تو انجمن قرار بدید.چه از نظر شما درست باشد چه نباشد این مسأله واقع شده است و برای منی که هر روزه رانندگی خانمها و مشکلات عجیب و غریبی که برای بعضیشان پیش میاید را میبینم هیچ عجیب نیست . حالا چرا فکر کردی که آنچنان مسأله ی مهمی است که امثاله CNN و BBC در بوق کرنا کنند برای ما معلوم نیست ولی میتوانی این عبارت را را در گوگل جستجو کنی .
Lady drives 220 Km in 1st gear
متأسفانه تا چنین بحثهایی پیش میاید بعضیها سریعاً رگ فمینیستی شان برمی آید و خیال میکنند کسی قصد تمسخر زنان را دارد

---------- Post added at 03:56 PM ---------- Previous post was at 03:52 PM ----------

ضمناً تعجب ندارد که کاپوت سوراخ شود چون در خیلی از ماشینهای جدید از مواد کامپوزیتی و... است

faravahar
03-11-2010, 14:04
آهن ها که ذوب نشدن... اگه دقت کنین پوششی که زیر کاپوت بوده ذوب شده و ریخته روی اجزای موتور.

farshad bugatti
03-11-2010, 20:25
تاپیک قفل شد.