PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اسم برنامه به اشتراک گذاری بین تعدادی کامپیوتر چیست؟

jedivssith
02-11-2010, 21:33
درود
دنبال اسم برنامه ای هستم که در بعضی از آموزشگاههای فنی حرفه ای و کامپیوتر و غیره تعدادی کامپیوتر را به اشتراک می گذارد و استاد کلاس قادر است همه کارها و در واقع صحفات اسکرین کامپیوترهای دیگر (کامپیوترها و سیستم های دانش آموزان) را ببیند و کنترل کند، اما دانش آموزان قادر نیستند سیستم و کامپیوتر مادر (کامپیوتر استاد) را کنترل کنند یا محتویات و صفحه آن را ببینند. حالا دنبال اسم این برنامه هستم. اگر کسی از دوستان می داند اسم برنامه را لطف کند که خیلی فوری برای کاری نیاز دارم.

با سپاس فراوان
بدرود

a6l3i
03-11-2010, 02:42
سلام

لطفا برای درخواست نرم افزار به انجمن و تالارهای مربوطه مراجعه کنید:

1- معرفي و دانلود نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2- معرفي و دانلود نرم افزار - اینترنت و شبکه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Arash4484
03-11-2010, 03:07
درود
دنبال اسم برنامه ای هستم که در بعضی از آموزشگاههای فنی حرفه ای و کامپیوتر و غیره تعدادی کامپیوتر را به اشتراک می گذارد و استاد کلاس قادر است همه کارها و در واقع صحفات اسکرین کامپیوترهای دیگر (کامپیوترها و سیستم های دانش آموزان) را ببیند و کنترل کند، اما دانش آموزان قادر نیستند سیستم و کامپیوتر مادر (کامپیوتر استاد) را کنترل کنند یا محتویات و صفحه آن را ببینند. حالا دنبال اسم این برنامه هستم. اگر کسی از دوستان می داند اسم برنامه را لطف کند که خیلی فوری برای کاری نیاز دارم.

با سپاس فراوان
بدرود

دوست عزیز این کار به سادگی از طریق خود ویندوز با ابزار Remote Desktop Connection نیز قابل اجراست

Perpetual
03-11-2010, 06:33
دوست عزیز این کار به سادگی از طریق خود ویندوز با ابزار Remote Desktop Connection نیز قابل اجراست
با ریموت وقتی ادمین طرف مقابل رو ریموت میکنه اون یه چیزی مثل log off میشه ولی گمان کنم منظور این دوستمون این جوری نیست و نباید طرف اصلا بفهمه که توسط ادمید زیر نظر قرار گرفته و از اون برای ریموت اجازه نگیره.
به نظر من شاید این نرم افزار ها بتونن کمکتون کنن:
NetSupport School v10.50.3

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
NetSupport School Professional 10.50.14

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدNetwork LookOut Administrator Professional 3.5.4

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید