PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : واگذاری حیوانات بی سرپرست

صفحه ها : [1] 2

saye
02-11-2010, 20:42
سلام دوستان خوبم
اگر خوب به اطرافمون توجه کنیم میبینیم خیلی از حیوانات به کمک ما نیاز دارن
بهتره ساده از کنارشون رد نشیم
بهتره ساده از کنار ازارشون رد نشیم
این تاپیک رو ایجاد کردم که اگر کسی حیوونی داره و نمیتونه نگهش داره اینجا اعلام کنه تا شاید کسی بتونه کمکش کنه
و همینطور اگر حیوون محتاجی تو کوچه خیابون دیدیم که اسیب دیده و یا خیلی کوچیکه اینجا اعلام کنه
یا دوستان علاقه مند بهشون کمک میکنن
اگر هم نه من خودم بهشون کمک خواهم کرد یا به اشخاص و مراکزی که میتونن کمک کنن معرفی خواهم کرد
فرقی نمیکنه سگ باشه یا گربه ،پرنده یا هر موجود دیگه ای
مخصوصا که الان هوا سرد و بارونی شده
حواصتون به گربه ها و بچه گربه ها و کلا همه حیوونا باشه
و اگر میتونید براشون شبا یه گوشه ای غذا بذارین
و کمکشون کنید.
دوستان لطفا از کنار حیوون های تصادفی هم راحت نگذرید
یا به تماشا نشینید که اون زبون بسته حالا سگ یا هر حیوون دیگری زجر بکشه و بمیره بدون اینکه کسی
کمکش کرده باشه
.
دوستان لطفا جهت همکاری بیشتر از زدن پستای نامربوط خود داری کنید
ممنون
.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
.
نکته ای که یادم رفت بگم اینه که حدالمقدور شماره تماس تو تاپیک نذارین و
تو پیام خوصوصی اگر نیاز شد شماره بدین به شخص مورد نظرتون

saye
02-11-2010, 21:14
دوست عزیز شما اگر انقدر ادعای انسان دوستی و نذاکت دارین بهتره قوانین تاپیک رو رعایت کنین
این نشان دهنده ی شخصیت شماس
کسی شما رو در کاری اجبار نکرده
پس لطفا به عقیده دیگران احترام بذارید

---------- Post added at 09:14 PM ---------- Previous post was at 09:11 PM ----------

برو داداش خداخیرت بده حیوونا روزیشونو پیدا میکنن
اگه ملت و شما راست میگی و به این همه مستضعف کمک کن به این همه بیکار و....

در ضمن شما که میگین روزیشون رو پیدا میکنن
بله اگر ادما بذارن و اونا رو به کشتن ندن و زیستگاهاشونو خراب نکنن و خیلی موارد دیگه
حد اقلش اینه که ادما اگر بخان میتونن از حقشون دفاع کنن
اما موجودات بی زبان متاسفانه از طرف برخی ادم نماها همیشه مورد ازار هستن
مطمئنا ادمایی که به یه حیوون رحم نمیکنن و دلشون نمیسوزه و ارزش قائل نیستن به هم نوع خودش هم دلشون نمیسوزه

N O V A L I S
02-11-2010, 22:40
از گلوی خود بریدن وقت حاجت همت است،
ور نه هر کس وقت سیری پیش سگ نان افکند!

ممنون بابت تاپیک..

starpars
02-11-2010, 22:57
چند روز پيش يه بچه گربه ناز اومده بود توي حياط همش ميو ميو ميكرد منم ديدم بي سرپرسته بهش غذا ميدادم خيلي اهلي شده بود در خونه رو كه باز ميديد سريع ميومد توي خونه تا اينكه يه روز ديدم داره لنگ ميزنه موقع راه رفتن يكي از پاهاي عقبشو روي زمين نميزاره فكر كنم رفته بيرون كسي با سنگ زدتش . الانم دو سه روزيه نيست نميدونم چه بلايي سرش اومده...

saye
02-11-2010, 23:18
اگر 2باره دیدین
نگهش دارین تا من به شما شماره تماسی میدم . تماس بگیرین تا راهنمائیتون کنن و بچه گربه رو ازتون تحویل بگیرن
مرسی دوست خوبم

------------------------------------------------------------

خوب من الان متلع شدم که یکی از دوستانم یه گربه ی بیچاره رو که اواره بود
اورده پیش خودش
و گربه ی خیلی تمیز و ارومیه
احتمال اینکه خونگی بوده و گم شده زیاده
این دوستم چون خودش 2 تا سگ داره نمیتونه زیاد نگهش داره
عکساشو براتون میذارم
.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
.

kiarash3500
03-11-2010, 15:20
خونواده ما اصولا از نسل های قدیم علاقه خاصی به گربه داشتن و دارن!!!!

هر کی گربه خواست پی ام بده!!!!

SA3EDLORD
03-11-2010, 19:42
دوستان من یه گربه ی ماده دارم:20:
پشمالو و ملوس و خوشگل:40:
بچه ها شم همیشه به خودش میرن:40:
من خودشو میتونم نگهداری کنم و بچه ها شم تا وقتی که دیگه به مادرشون وابسته نیستن نگهداری میکنم ولی دیگه از پس غذای 4 تا گربه بر نمیام:41:
همیشه میدم به یه کس دیگه ........هنوز خداروشکر بچه نیاورده(:31:) ولی اگه دوباره بچه اورد اینجا اعلام میکنم :11:

saye
04-11-2010, 09:28
دوستانی که حیوونی رو برای واگذاری میذارن حتما عکس و مشخصات بذارن
اینکه جنسیتش چیه
شناسنامه داره یا نداره
چند سری واکسن خورده
تا بعدا با صاحب جدید مشکلی نداشته باشه و 2باره اواره بشه
دوستانی هم که قبول سرپرستی میکنن لطفا با هماهنگی خانواده هاشون باشه که بعدا مشکلی پیش نیاد
ممنون
...

moonfairy
04-11-2010, 17:15
سلام از وجود همچین تاپیکی خیلی خوشحال شدم
من سگم 3تا توله آورده 1 نر 2 تا ماده الان5 ماهشونه هرکی خواست برام پیغام بزاره عکسشونو بفرستم در ضمن تمام واکسناشونم که تا الان لازم بوده زده شده شناسنامه هم دارن. نژادشونم پودل-تریر

saye
04-11-2010, 22:35
دوست خوبم اگر تصمیم به واگذاریه عکسشون رو همینجا بذارید
اگر هم برای فروشه که باید بگم تاپیک فروش نیست اینجا
ممنون میشم رعایت کنید

karin
04-11-2010, 23:02
سلام

چه تاپیک خوبی

اواخر تابستون بود که سه تا بچه گربه ی کوچولوی با مزه از پشت بوم خونه بغلی هر از گاهی می اومدن تو بالکن خونه ی ما و منم براشون یه جا درست کرده بودم و هر موقع می دیدم اومدن بهشون غذا میدادم. یه روز سر یه تیکه گوشت دعواشون شد و از بالکن افتادن پایین تو حیاط همسایه. دو روز بعد که همسایه اومد و رفتم ببینم اگه هنوز تو حیاطن ببرمشون پیش مامانشون گفتن آقای همسایه انداختتشون بیرون :(
هنوز هم که هنوزه بعضی وقتا ، خصوصا وقتی هوا سرده یا بارونیه مامانشون میاد پشت در بالکن رو یه موکت اون گوشه که باز گرم تره میشینه و من هی غصه می خورم که بچه هاش الان کجا می تونن باشن :(
امیدوارم هر کسی حیوون بی سرپرستی رو دید بهش کمک کنه

اینم عکس دو تا از بچه گربه ها :

saye
04-11-2010, 23:05
دوست خوبم واقعا ندیده از کجا گفتید سندرمه ؟ اونم تو چند روز اخیر ؟
چقدر راحت از گربه های ناقص شده توسط ادما حرف میزنید و میگید فلانن!!!؟؟
واقعا خوشحالن که ناقص شدن
شما تو وجودشون هستید و میدونید که راضی هستند که بدون چشم ، دم ، پا و ... زندگی کنند
شما تنا و تنها خودتون رو قانع و راضی کردین
چه ایرادی داره وقتی میبینید کسی داره حیوونی رو ازار میده به راحتی از کنارش رد نشید ؟
بله گربه حیوونیه که به تنهایی میتونه از پس خودش بر بیاد
البته در شرایط عادی
نه وقتی تو شهر هایی زندگی میکنن که تله گذاری شده همه جاش با خوراک های سمی
نه تو شهری که اکثرا از گربه ها فراری هستند و با کتک ازشون استقبال میکنن
حرف های زیادی هست که اینجا جاش نیست
دوستان خوب من لطفا توجه کنید
این تاپیک تنها و تنها و تنها برای کسانی ایجاد شده که علاقه دارن به موجودی دردمند کمک کنند
پس لطفا دوستان لطف کنن و نظراتشون رو برای خودشون نگه دارن و
برای این تاپیک دوستان علاقه مند احترام بذارن
جای این بحث ها اینجا نیست

moonfairy
05-11-2010, 16:25
دوست خوبم اگر تصمیم به واگذاریه عکسشون رو همینجا بذارید
اگر هم برای فروشه که باید بگم تاپیک فروش نیست اینجا
ممنون میشم رعایت کنید
منم واسه واگذاری منظورم بود اگه می خواستم بفروشم که تو کلینیک می فروختم !!!!

---------- Post added at 05:25 PM ---------- Previous post was at 05:21 PM ----------

عکسشونم می خوام بزارم اما هرکاری می کنم نمیشه واسه همین گفتم اگه کسی می خواد میل کنم واسش!

saye
05-11-2010, 18:40
دوستان خوبم
هر کسی نظری داره و محترمه
اما حقیقت اینه که نه تنها گربه ها بلکه حیونای دیگه هم که مورد ازار قرار میگیرن یا به هر دلیلی اسیب دیده هستن جمع شدیم که
اگر تونستیم کمکشون کنیم
دوستانی هم که علاقه مند کمک نیستن لطفا وارد تاپیک نشن و الکی بحث راه نندازن
گفتم که این تاپیک جای بحث نیست
...............

منم واسه واگذاری منظورم بود اگه می خواستم بفروشم که تو کلینیک می فروختم !!!!

عکسشونم می خوام بزارم اما هرکاری می کنم نمیشه واسه همین گفتم اگه کسی می خواد میل کنم واسش!

عکس رو از این سایت آپ کنید و فقط لینک رو قرار بدین

saye
07-11-2010, 08:39
خوب من الان متلع شدم که یکی از دوستانم یه گربه ی بیچاره رو که اواره بود
اورده پیش خودش
و گربه ی خیلی تمیز و ارومیه
احتمال اینکه خونگی بوده و گم شده زیاده
این دوستم چون خودش 2 تا سگ داره نمیتونه زیاد نگهش داره
عکساشو براتون میذارم
.

.

این گربه واگذار شد .
:20:

ENTEZAR
07-11-2010, 08:52
سلام

من پرنده دوست دارم و از گربه ها به شدت متنفرم

اگه کسی پرنده ای می خواد واگذار کنه من خیلی علاقه مند هستم

ممنون

Pami
07-11-2010, 18:15
دوستانی که تهران هستن و بچه گربه ماده دارن و خوشگل و تمیز و سالم هم هست بدید به من نگهش می دارم ، اگه کسی بود تو پیغام خصوصی به من اطلاع بده تماس بگیریم قرار بزاریم تحویل بگیرم ازش . حتی الامکان دوره شیرخوارگی اش تموم شده باشه و کوچیک باشه که بتونه به محیط خونه و شرایط نظامی من عادت کنه ! :31:

saye
07-11-2010, 20:25
دوستان خوب
اینجا رستوران نیست که سفارش میدین!!!!
ما جمع شدیم به حیوونای اواره و نیازمند کمک کنیم
حیوونایی که تو خونه کسی هستن دیگه ....!

---------- Post added at 08:25 PM ---------- Previous post was at 08:25 PM ----------

دوستان خوب
اینجا رستوران نیست که سفارش میدین!!!!
ما جمع شدیم به حیوونای اواره و نیازمند کمک کنیم
حیوونایی که تو خونه کسی هستن دیگه ....!

logos
07-11-2010, 22:20
سفارش هم که عیبی نداره شاید یه زمانی کسی پیدا شد حیوونی پیدا کرد که به درد یکی از همین دوستان سفارش دهنده خورد اونوقت میشه بهشون داد
مثل من که به هیچ وجه نمیتونم گربه نگهداری کنم اما بقیه حیوانات رو باهاشون مشکلی ندارم

saye
08-11-2010, 17:14
بله ایرادی نداره
فقط چند مسئله هست اینجا
یکی اینکه شما که اینجا اعلام امادگی میکنین
مثلا کسی که تو صفحه ی 20 تاپیک ، پست واگذاری یه پرنده رو گذاشته
چطور باید متوجه بشه که یک نفر تو صفحه اول یا دوم اعلام امادگی کرده
مورد بعدی اینکه از کجا معلوم هنوز اون شخص الان هم راغب باشه که از یه
پرنده مراقبت کنه!
اینجوری شما اعلام امادگی کردین و شاید دیگه به تاپیک سر نزنید
مورد بعدی خوش اومدن یا نیومدن در مرحله ی اول نیست
خیلی ها از یک حیوان مثلا یک پرنده نگهداری میکنن و زمانی که خوب شد به طبیعت برش میگردونن
و ...
پس بهتره دوستان علاقه مند به کمک همیشه به تاپیک سر بزنن تا شاید بتونیم به یه حیوون بی پناه کمک کنیم

saye
09-11-2010, 00:05
امروز یکی از دوستان یه دختر پیشی راه راهی که بعضی از راه راهای تنش طلایی هم هست و پشمالو
با موهای نیمه بلنده پیدا کرده حدودا احتمال میدن 2ماهه باشه
اینم عکسها
البته عکسها خیلی با کیفیت نیست
.

.

.

logos
09-11-2010, 12:25
بله ایرادی نداره
فقط چند مسئله هست اینجا
یکی اینکه شما که اینجا اعلام امادگی میکنین
پرنده مراقبت کنه!
مورد بعدی خوش اومدن یا نیومدن در مرحله ی اول نیست
خیلی ها از یک حیوان مثلا یک پرنده نگهداری میکنن و زمانی که خوب شد به طبیعت برش میگردونن
و ...
پس بهتره دوستان علاقه مند به کمک همیشه به تاپیک سر بزنن تا شاید بتونیم به یه حیوون بی پناه کمک کنیم
دو مورد اول رو میشه به راحتی حل کرد : شما که اینهمه زحمت میکشید یه کار کوچولو هم بکنید و لیست افرادی که اعلام امادگی کردن جمع کنید و تو پست اول قرار بدید بعد هرکی یک حیوون که نیازمند کمک بود داشت یا پیدا کرد هم میتونه به پست شما مراجعه کنه هم اینکه به شما بگه و شما از رو لیستتون با اون افراد تماس بگیرید تا ببینید طرف راغب هست یا نه
البته لیست حیوانات نیازمند هم میشه تو صفحه اول باشه که کسی که راغب به نگهداری ازشون هست لازم نباشه کل پست ها رو بخونه

saye
09-11-2010, 17:12
دوست خوبم
اکثر بچه ها همیشه تو سایت هستن و همیشه سر میزنن
یعنی انقدر سخته که دوستان هر وقت میبینن تاپیک پست جدید داره بیان و به اینجا سر بزنن؟!

Rjoun
09-11-2010, 17:46
دوستان من شش ترم دامپزشکی خوندم یه سری تجربه و خاطره دارم که گفتنش خالی از اشکال نیست.
اوایل ترم سه بود که من در راه خونه متوجه شدم سه تا آقای متشخص عمله در حال سنگ پرانی به یه توله سگ بودن.من جلو رفتم و گفتم چرا سنگ میندازید بهش؟جواب یکیشون جالب بود گفتش چون کثیفه.اون یکی که مثلا با سوادشون بود جواب داد چون مریضه داریم از محل کارمون دورش میکنم.من هم بلافاصله پرسیدم خوب شما اسم چهارتا بیماری سگ رو به من بگو تا خودم توله رو نابود کنم.هیچ جوابی نداشتن.
می دونید چرا حیوونا توی ایران بی اهمیت هستن؟
چون بی اطلاعی داره غوغا میکنه
یادمه دو سال پیش قبل از اینکه انصراف بدم گشت اداره بهداشت به واسطه تماس های مردم به گربه های کوچه و بازار کله سمی ماهی میداد.خودم جسد چندتا گربه ماده که به بچه هاشون شیر میدادن رو از توی کوچه جمع کردم.راستی یادم رفت بگم چرا همسایه ها با بهداشت تماس گرفته بودن.چون مریض بودن.با اینکه مریضی شون مشخص نبود.

اینم خاطره آخرم.یادمه توی دوران معدوم کردن سگها توی محله مون یه ماده سگ خیلی ناز داشتیم که کوچکترین آزاری نداشت.غذاش هم شاید به یه تیکه نون خشک محدود میشد.چند شب بعدش جسدش رو چند کوچه بالاتر پیدا کردیم.نمی دونم بهداشت این کار رو کرده بود یا ارتش.هرچی بود خرجش یه گلوله ژ-۳ بود.هرچی که بود منجر به مرگ اون موجود زبون بسته شده بود.اما می دونید چی ما رو متاثر کرد؟
پنج توله سگ که قرار بود چند روز دیگه به دنیا بیان...
اونا هم به سرنوشت مادرشون دچار شدند...
ببخشید اوقاتتون تلخ شد اما اینایی که گفتن نه فیلم بودن نا افسانه.
در ضمن از ایجاد کننده تاپیک هم تشکر میکنم.

logos
09-11-2010, 18:40
پرنده مراقبت کنه!

دوست خوبم
اکثر بچه ها همیشه تو سایت هستن و همیشه سر میزنن
یعنی انقدر سخته که دوستان هر وقت میبینن تاپیک پست جدید داره بیان و به اینجا سر بزنن؟!

من نفهمیدم بالاخره مسئله اینه که کم سر میزنن یا سر میزنن همه !! اما
خب شما که اینهمه به فکر هستید و دارید تلاش میکنه یعنی اینقدر واستون سخته که دسته بندی نکنید این علاقه مندان رو و بهشون خبر بدید.

دوستان من شش ترم دامپزشکی خوندم یه سری تجربه و خاطره دارم که گفتنش خالی از اشکال نیست.
اوایل ترم سه بود که من در راه خونه متوجه شدم سه تا آقای متشخص عمله در حال سنگ پرانی به یه توله سگ بودن.من جلو رفتم و گفتم چرا سنگ میندازید بهش؟جواب یکیشون جالب بود گفتش چون کثیفه.اون یکی که مثلا با سوادشون بود جواب داد چون مریضه داریم از محل کارمون دورش میکنم.من هم بلافاصله پرسیدم خوب شما اسم چهارتا بیماری سگ رو به من بگو تا خودم توله رو نابود کنم.هیچ جوابی نداشتن.
یادمه دو سال پیش قبل از اینکه انصراف بدم گشت اداره بهداشت به واسطه تماس های مردم به گربه های کوچه و بازار کله سمی ماهی میداد.خودم جسد چندتا گربه ماده که به بچه هاشون شیر میدادن رو از توی کوچه جمع کردم.راستی یادم رفت بگم چرا همسایه ها با بهداشت تماس گرفته بودن.چون مریض بودن.با اینکه مریضی شون مشخص نبود.

اینم خاطره آخرم.یادمه توی دوران معدوم کردن سگها توی محله مون یه ماده سگ خیلی ناز داشتیم که کوچکترین آزاری نداشت.غذاش هم شاید به یه تیکه نون خشک محدود میشد.چند شب بعدش جسدش رو چند کوچه بالاتر پیدا کردیم.نمی دونم بهداشت این کار رو کرده بود یا ارتش.هرچی بود خرجش یه گلوله ژ-۳ بود.هرچی که بود منجر به مرگ اون موجود زبون بسته شده بود.اما می دونید چی ما رو متاثر کرد؟
فقط بی اطلاعی نیست !! نوع فرهنگ ، مذهب و عقاید و تعصباتی که تو مغز ادما فرو رفته هم داره این زبون بسته هارو نابود میکنه

saye
09-11-2010, 21:06
دوستان خوبم حد المقدور از بحث پرهیز کنید
1 موردی رو من بیان میکنم
اینکه متاسفانه مردم ایران در حال حاضر نه به دینشون اگاه هستن و بهش عمل میکنن
و نه به فرهنگ غنی که داریم عمل میکنن
موارد و مقالات و .... هست که در فکرش هستم که تو این فروم بذارم
که نه تو فرهنگمون اثری از حیوان ازاری یا بی توجهی به موجودات زنده هست و نه در دینمون
مردم ما بین زمین و اسمون چشم بسته دارن زندگی میکنن
..
اما باز هم میگم این تاپیک جاش نیست
منتظر تاپیکتی جدید باشین که توش راحت تر بتونیم در مورد این چیزا بحث کنیم
فعلا موضوع اصلی این تاپیک واگذاری حیوانات هست
........

فقط بی اطلاعی نیست !! نوع فرهنگ ، مذهب و عقاید و تعصباتی که تو مغز ادما فرو رفته هم داره این زبون بسته هارو نابود میکنه
همونطور که در بالا اشاره کردم این برخورد مردم به فرهنگ و مذهب هیچ ربطی نداره
بعدا بیشتر در موردش صحبت میکنم
..........

من نفهمیدم بالاخره مسئله اینه که کم سر میزنن یا سر میزنن همه !! اما
خب شما که اینهمه به فکر هستید و دارید تلاش میکنه یعنی اینقدر واستون سخته که دسته بندی نکنید این علاقه مندان رو و بهشون خبر بدید.

بله مسئله اینه که با اینکه بچه ها همیشه تو سایت هستن اما کم لطفی میکنن و کمتر سر میزنن و این کار شاید
باعث بشه که اصلا سر نزنن
درضمن بلله من علاقه ای به این کار ندارم
و معتقد هستم کسی که علاقه ای به کاری داشته باشه حتما پیگیری میکنه
و نداشته باشه هم همون بهتر که موجودی بهش سپرده نشه
ممنون میشم دیگه در این مورد بحثی نکنید
...

Pami
09-11-2010, 23:18
حیوان آزاری تو خون ایرانی ها هست ولی نمیدونم چرا ، شاید ربط به مشکلات زندگی داشته باشه که مردم عادت کردن با اینکار خودشون رو خالی کنن ، شاید هم واقعا برای بعضی ها لذت داره ! دیوونه ماشالله تو این مملکت کم نیست .

saye
09-11-2010, 23:54
یک تحقیقی انجام گرفته که نشون داده اکثر کسانی که در بزرگسالی ادم کشتن
در دوران کودکی حیوانات رو ازار میدادن
به خاطر همین والدین و دولتشون با این قضیه به شدت برخورد میکنن و جریمه های بسیار سنگینی میذارن

---------- Post added at 11:54 PM ---------- Previous post was at 11:53 PM ----------

دوستان کسی از این پیشی نمیتونه نگه داری کنه ؟
.
.
.

SA3EDLORD
10-11-2010, 00:25
پیشی خیلی خوشگلیه...........دوسش دارم ولی حیف نمیتونم:41:

saye
10-11-2010, 21:31
این گربه موقتا واگذار شد که حد اقل فصل سرما رو بیرون نباشه
اگر کسی برای همیشه بخاد نگهش داره میتونه اعلام کنه

arash.parseh
16-11-2010, 17:08
سلام خدمت همه دوستان این سایت...خوشهالم که جمعی از دوستانم رو اینجا میبینم که از حیوانات حمایت میکنند و برایششان دل میشوزانند....

من تمایل به نگهداری یکی از حیوانات زیر دارم:

ایگوانا ( یه آکواریم بزرگ و یه اتاق خالی برای نگهداریش دارم...)

خوکچه ( یه آکواریم بزرگ و یه اتاق خالی برای نگهداریش دارم...)

سگ آپارتمانی ( یه خونه حیاتدار بزرگ برای نگهداریش دار...هرچند من سگو تو اتاق نگه میدارم )

از پرنده ها میتونم نگه داری کنم....

در صورت واگذاری با من تماس بگرید

از قرار دادن شماره تلفن در انجمن خود داری کنید. برای این کار از پیام خصوصی استفاده کنید . ویرایش از بابک

tosan622
19-11-2010, 04:03

فکر میکنم اونهایی که این کارو میکنن جنایت کارهایی هستن که بدلیل وجود مانع قانونی نمیتونن انسانها رو بکشن و روح کثیفشون رو راضی کنن اما بدلیل اینکه در قانون کوچکترین حقی برای حیوانات در نظر گرفته نشده این جنایت پیشه ها میان و حیوانات رو به قتل میرسونن . چه مامور بهداشت یا ارتش یا هر کس دیگه !!
به نظر من بهترین اقدام بر علیه این جنایتها ایجاد موانع شدید قانونیه اما میدونم نظرم چقدر مسخره به نظر میرسه وقتی خود ما انسانها هنوز مشکل داریم.
در ضمن بعد از مدتها یه تاپیک خیلی جذاب پیدا کردم و از کسی که این تاپیک رو زده تشکر میکنم. توی این تاپیک در مورد حقوق حیوانات هم صحبت میکنیم ؟ 

saye
25-11-2010, 08:40
برای صحبت در مورد حقوق حیوانات قراره یه تاپیک دیگه بزنیم
تا این تاپیک به دور از هر بحثی باشه
و هدفش سر و سامون دادن حیوونای درمانده و بی سرپرسته
نمیدونم چرا برخی دوستان اینجا رو با پت شاپ اشتباهی گرفتن!!

saye
25-11-2010, 16:28
واگذاری سگ پلیس.. با شرایط

یکی از دوستان این سگ پلیس رو با شرایط واگذار میکنن
تو این سایت فقط اگر از دوستان قدیمی که من میشناسمش کسی بخادش من میتونم معرفی کنم برای گرفتن سگ
.
این سگ فوق العاده بوده ...آشنا به بوی مواد مخدر.... آشنا به زنده یابی .... ..کاملا جنگجو
شرایط :

1 - فرد داری حیاط بزرگ یعنی ویلایی باشد.
2 - توانایی نگهداری حیوان را داشته باشد
3 - باهاش تمرین کنه تا سگ از حالت خودش خارج نشه (آموزشو خودشون بهتون میگن چطوری)
عکس

tiyam 01
28-11-2010, 22:21
سلام
مخالف این تاپیک نیستم اما کاش اول واسه آدما هم یه کاری میکردین و یه تاپیک میزدین:13:

فعلا این یه نمونه اش

قطع انگشتان ۳۰ نفر در یک روستا به خاطر نبود گذرگاه
انگشتان دست بیش از ۳۰ نفر از اهالی یک روستا در استان کهگیلویه و بویراحمد به خاطر فقدان یک پل ساده و استفاده از تسمه‌ی برای عبور و مرور قطع شده است. یک نماینده مجلس از انتشار این خبر در رسانه‌ها عصبانی است.

خبرگزاری دولتی مهر روز سه‌شنبه (۹ نوامبر) در گزارشی نوشت اهالی یکی از روستاهای واقع در استان کهکیلویه و بویر احمد، برای عبور از عرض رودخانه "مارون" مجبور به استفاده از وسیله‌ای هستند که تا کنون باعث قطع انگشتان دست بیش از ۳۰ نفر شده است. اما نماینده این منطقه در مجلس، انتشار این خبر را «بزرگ کردن مسئله» خواند و از مردم روستا خواست «حواس‌شان را جمع کنند»!

بنابر این گزارش، اهالی روستایی به نام "گاودانه علیرضا" در منطقه‌ای دورافتاده از استان کهگیلویه و بویراحمد، مدت‌هاست مجبورند برای دسترسی به جاده، روستاها و مناطق دیگر و انجام کارهای روزمره، از رودخانه عریضی به نام مارون عبور کنند. در این میان تنها راه ارتباطی آنها با دنیای خارج، وسیله‌ای به نام گرگر (جره) است که با دست حرکت می‌کند. اما نشستن بر روی این وسیله و رفتن تا آن طرف رودخانه، باعث قطع انگشتان دست روستاییان گاودانه شده است.

اهالی روستای گاودانه علاوه‌بر مشکل آمدوشد مشکلات دیگری نیز دارند که در آخرین سفر استانی محمود احمدی‌نژاد به اطلاع وی رسانده بودند. از جمله این روستا فاقد مدرسه است و دانش‌آموزان باید مسیر خانه تا رودخانه، رودخانه تا جاده و جاده تا روستای قلعه گل را پیاده بروند تا به مدرسه برسند. برخی از این دانش‌آموزان به دلیل نداشتن انگشت (ناشی از این حوادث) در نوشتن تکالیف درسی‌شان دچار مشکل جدی هستند.

چنانکه خبرگزاری دولتی ایرنا گزارش داده، آقای احمدی‌نژاد در پاسخ به این روستائیان با گفتن این جمله که «من خادم و نوکر شما هستم» وعده داده بود که با اجرای طرح‌های مورد نظر وی، در آینده «حتی یک فقیر در ایران پیدا نخواهد شد».

عصبانیت نماینده کهگیلویه

نماینده شهرستان کهگیلویه در مجلس ادعا می‌کند کار خبرگزاری دولتی مهر در انتشار گزارش قطع انگشتان بیش از ۳۰ تن از اهالی روستا "بزرگ کردن مسئله" است.

به گزارش مهر (۹ نوامبر) سیدعلی‌محمد بزرگواری پس از اینکه نشانی روستای گاودانه را در شهرستان کهگیویه از خبرنگار مهر پرسید گفت: «بعضی از روستاها در طرف دیگر رودخانه بزرگ مارون قرار گرفته‌اند و برای رفت وآمدشان به روستاهای دیگر و عبور از رودخانه مشکل دارند. بنابراین باید برای آنها روی رودخانه پل زده شود.»

بزرگواری افزود: «باید برای مردم روستای گاودانه هم پل آهنی ساخته شود تا بتوان وسایل سبک را از روی آن عبور داد. اما قبل از هر اقدامی باید طرح پل نوشته شود. اداره راه و ترابری شهرستان آن را آماده کند. اداره راه شهرستان طرح مورد نظر را به کمیته برنامه‌ریزی استان بدهد. کمیته برنامه‌ربزی آن را تائید کند. بعد آن طرح برای دولت فرستاده شود تا دولت بودجه لازم برای ساخت پل را در اختیار اداره راه استان قرار دهد البته اگر با آن طرح موافقت شود؛ بنابراین شاید تا زمان ساخت این پل، چند سال زمان طول بکشد.»

این نماینده مجلس در واکنش به این پرسش که هر روز ممکن است یک فرد دیگر در روستا از ناحیه دست نقص عضو شود، از "اغراق روستائیان" انتقاد کرد و گفت: «شما هم مسئله را خیلی بزرگ می کنید. همیشه می‌شود با شنا کردن از رودخانه عبور کرد».

وی مدعی شد: «اگر مردم روستا حواسشان را جمع کنند انگشتشان قطع نمی‌شود».

خبرگزاری مهر در گزارش خود می‌افزاید در زمستان آب رودخانه مارون طغیان می‌کند و راه دسترسی مردم این روستا با جاده قطع می‌شود. حتی سالهای گذشته آب رودخانه به حدی زیاد می‌شد که امکان سوار شدن روی گرگر هم وجود نداشت.

دویچه وله

ninabina
29-11-2010, 00:00
جناب tiyam 01در مورد این مسئله هم بحث کردیم. هر چیزی جای خودش.
نوح پیامبر هم با اون همه عظمت 30 سال عمرشو صرف ساخت یک کشتی برای این مخلوقات خدا کرد. 32 آیه در قرآن کریم در حمایت از حیوانت است. حضرت موسی به جهت مهربانی با یک گوسفند به پیامبری رسید. :40:عیسی مسیح (ع) و نبی اکرم و امان معصوم از جمله امام صادق (ع) نیز غذای خود را با سگها نصف کرده است:40:و همچنین امام رضا که ضامن آهو هستند:40:
اما متاسفانه در ایران حیوان کشی عادی شده و برای عده ای یک تفریحه:41:
از شما و دیگر دوستانی که چنین تفکری دارند خواهش مندم بروید و تاپیک مورد نظرتون رو بزنید و اجازه بدید این یک وجب جا برای این زبون بسته ها باشه.
مرسی:11:

tiyam 01
29-11-2010, 00:13
جناب tiyam 01در مورد این مسئله هم بحث کردیم. هر چیزی جای خودش.
نوح پیامبر هم با اون همه عظمت 30 سال عمرشو صرف ساخت یک کشتی برای این مخلوقات خدا کرد. 32 آیه در قرآن کریم در حمایت از حیوانت است. حضرت موسی به جهت مهربانی با یک گوسفند به پیامبری رسید. :40:عیسی مسیح (ع) و نبی اکرم و امان معصوم از جمله امام صادق (ع) نیز غذای خود را با سگها نصف کرده است:40:و همچنین امام رضا که ضامن آهو هستند:40:
اما متاسفانه در ایران حیوان کشی عادی شده و برای عده ای یک تفریحه:41:
از شما و دیگر دوستانی که چنین تفکری دارند خواهش مندم بروید و تاپیک مورد نظرتون رو بزنید و اجازه بدید این یک وجب جا برای این زبون بسته ها باشه.
مرسی:11:
من که نگفتم مخالف این کار هستم
تو دین خودمون هم توصیه شده به حیوونا آزار نرسونید.

اما از این ناراحتم که حیوونا از انسان مهمتر شدن.
تو کانادا دست حیوون خونگی یه دختر کوچولویی زخمی شده بود شهری رو بهم ریخته بودن همه آمبولانس و پلیس و امداد جمع شده سراغش (خبرش رو چند وقت پیش تو یه سایت خوندم). اما یه گوشه دیگه یه انسان داره از گرسنگی می میره اما عین خیالشون نیست

ئظا
29-11-2010, 12:12
هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد
فکر نکنم در باز کردنه تاپیک محدودیتی وجود داشته باشه
خوده من از این همه احساسه همدردی با حیوون ها متعجبم در سطح دنیا زمانی که یه گوشه دنیا عکسی هست که یه بچه آفریقایی از گرسنگی روی زمین افتده و کرکسی بالای سرش منتظره مرگش هست ، و نمونه های متعدده دیگر
ولی دلیل نمیشه حیوونهای زبون بسته جورش رو بکشن
من خودم 12 تا همستر دارم و هر 12 تا رو به اسم صدا میکنم و هر روز چند ساعت مشغولشون هستم
ولی ربطی به انسان دوستیم نداره و اگر کاری از دستم بربیاد برای انسانها دریغ نمیکنم

پس دوستان بیخودی بحث متفرقه نکنید لطفا چون اینجا جاییه که فعلا چشم امیده حیوونها بهش هست

saye
30-11-2010, 21:44
دوستان خوبم
اگر توجه داشته باشین همونطور که قبلا صحبتش شد ما حد اقل درخواستمون از مردم اینه که
کمک نمیکنن به حیوونا حد اقل ازارشون ندن
ناقصشون نکنن
در ضمن این حیوونایی که باعث عذاب و اوارگیشون ادما هستن و ما میتونیم با دادن نون خشک و مونده ی غذا
و درست کردن یه سر پناه کوچیک واسه یه پرنده و یا .... بهشون کمک کنیم فکر نمیکنم چیزی از کسی کم کنه
با این چیزا هم مطمئن هستم نمیشه به انسانی کمک کرد
درضمن ادم خودش فهم و شعور و توانایی دفاع و سیر کردن شکم خودش رو داره و ادعای اشرف مخلوقات بودن رو داره
و از هر کاری بر میاد که جای نام بردنش نیست
فکر نمیکنم درست باشه به این یه تیکه نون خشکی که
به حیوونا میدن رو براشون زیادی دونست
مردمی که به یه حیوون ستم دیده کمک نمیکنن تو جلمعه ی ما چه انتظاری هست که به یه انسان کمک کنه
به قول هلن کلر
علم شاید برای بیشتر مصیبت ها چاره ای یافته باشد
ولی برای مهلکترینشان، هیچ درمانی وجود ندارد
بی احساسی انسان

saye
30-11-2010, 21:52
خوب به دور از بحث ها
این پیشی خانوم کوچولو به دنبال یه صاحب خوب هست
از دوستان اگر کسی مایل هست اعلام کنه
اینم عکس
.
.
.

saye
05-12-2010, 23:51
بچه گربه 2ماهه
ماده
متاسفانه مادرش رو از دست داده
این هم عکس
کسی خواست برای سرپرستی اعلام کنه
.
.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------
این هم یه پیشی دیگه به اسم عسلی که از بچگی توی خونه بزرگ شده
شیطون بازیگوش و مهربون
تا حالا هیچ خرابکاری تو خونه نکرده
و فوقوالعاده لوس و ناز نازی
عکس
.
.

darkdream2012
15-12-2010, 14:53
من قبلا یه گروه برای حمایت از حیوان ها درست کرده بودم.
به نظرم اگه اونجا راجع به حیوان ها صحبت کنیم بهتر باشه چون دیگه یه عده ای نمیتونن بیان و حرف های الکی بزنن

saye
20-02-2011, 20:08
سلام
ممنون از نظرتون
این تاپیک جای صحبت در مورد حیوونا نیست
......
اما از نظر من توی تالار صحبت بشه بهتره تا گروه
...

piroooz
26-02-2011, 18:07
تاپیک جالبیست ...
چند سال پیش یه بچه گربه داشتم به رنگ نارنجی خالص (اسمش عمو شی بود:31:)
بعد یه مدتی شرور شده نمیدونم چرا ... یه چند تا جوجه بالغ (تقریبا مرغ) داشتم که بعضی موقع ها میپرید روشون ...
خلاصه یه روز دعواش کردم ... فرداش رفت ...:41:
یادش بخیر بسیار شیرین بود ... صبحها که گرسنش میشد با پنجش در میزد:31:

ملا نصرالدین
27-02-2011, 18:12
واگذاری سگ پلیس.. با شرایط

یکی از دوستان این سگ پلیس رو با شرایط واگذار میکنن
تو این سایت فقط اگر از دوستان قدیمی که من میشناسمش کسی بخادش من میتونم معرفی کنم برای گرفتن سگ
.
این سگ فوق العاده بوده ...آشنا به بوی مواد مخدر.... آشنا به زنده یابی .... ..کاملا جنگجو
شرایط :

1 - فرد داری حیاط بزرگ یعنی ویلایی باشد.
2 - توانایی نگهداری حیوان را داشته باشد
3 - باهاش تمرین کنه تا سگ از حالت خودش خارج نشه (آموزشو خودشون بهتون میگن چطوری)
عکس

خونه ما 180 متر هست .ولی اپارتمان هست.1 اتاق خالی داریم.سر کوچمون هم پارکه.هر روز میتونم ببرمش پارک.گزینه 2 و 3 هم ردیفه.
ایا دوست شما قبول میکنه اینو به ما واگذار کنه یا نه؟
لطفا پیغام خصوصی هم بفرستید

shahedi
27-02-2011, 18:22
سلام دوستان این انجمن حمایت از حیواناته بد نیست اینجا هم مطرح کنید ...

Kurosh
14-08-2011, 20:49
بد نیست این تاپیک رو بعد از گذشت چند ماه دوباره بالا بیاریم ...

حیوانات زیادی هستن که به کمک دوست‌داران حیوونا نیاز دارن ...
به مرور حیوانات آماده‌ی واگذاری (رایگان) رو همراه با شماره تماس یا ایمیل می‌ذارم اینجا، باشد که صاحب خوبی پیدا کنند ...
لازم به ذکره که این‌هایی که معرفی می‌کنم، واسه من نیستن! به همون شماره‌ها زنگ بزنین واسه اطلاعات ...

اولی :

دو تا برادر هستند شکل هم .. الان دیگه 4 ماهشون تموم شده ... مادرشون که پیش ما زندگی میکرد به دلیل نامعلومی مرد .. نمیدونم چه بیماری داشت یه روز از خونه رفت بیرون و فرداش کنار باغچه پیداش کردیم که داشت جون میداد ... قبل از اینکه برسونیمش دکتر تموم کرد

(الان تو بالکن خونه مون زندگی میکنند) شناسنامه دارند و واکسناشونو زدند... خیلی هم دوست دارند نوازش بشن و واقعا" آروم و مهربونند... مخصوصا" اونی که پا نداره واقعا" مهربونه و ساکته... خیلی خیلی مظلومه... دلم واقعا" براشون میسوزه...

البته از پس همه کاراش بر میاد... خیلی آقاست درضمن این دو تا خیلی به هم وابسته اند اگه یکیشون نباشه اون یکی اینقدر ناله میکنه تا بیاد

کاش بشه دوتاشون رو به یه نفر واگذار کنیم... شرایط زندگی تو حیاط رو هم دارند با اینکه خیلی دوست دارند بیان تو خونه

اینم شماره تماسمه : 09352245546

Kurosh
14-08-2011, 20:54
این دومی، که خودم عاشقشم :40:
اما الان نمی‌تونم برم تهران بگیرمش ...
البته شاید تا این لحظه واگذار شده باشه، اما یه زنگ بزنین بد نیست ...
فوق‌العاده است این سگ!

واگذاری یک سگ 2 ساله ماده تریر- پودل د تهران
صاحب این سگ زیبا دختر خانمی است که یک هفته دیگه ازایران خارج می شه و به شدت دنبال کسی می گرده که به قول خودش بچه اش را مثل خودش دوست داشته باشه دلم برای این زبون بسته ها که به دلایلی باید از صاحبشون جدا بشن می سوزه. خواهش می کنیم اگر این کوچولو را که دارای شناسنامه و وسایل سگ می باشد را می خواهید زودتر تماس بگیرید

شماره تماس : 02144247505
خانم نوروزی ...

پ.ن: دوستان فقط اگه سگ رو می‌خوان تماس بگیرن ...

shabnam1986
21-08-2011, 18:24
این گربه موقتا واگذار شد که حد اقل فصل سرما رو بیرون نباشه
اگر کسی برای همیشه بخاد نگهش داره میتونه اعلام کنه

سلام
این حیوون واگذار شده؟
اگه نشده من میخوام نگهداریش کنم....

saye
15-10-2011, 04:26
این تاپبک رو بالا میارم تا باشه که به حیوونی کمکی بشه

saye
15-10-2011, 04:31
هفت تا گربه خوشگل و مهربان از نژاد موکوتاه با مشخصات زیر واگذار می‌شوند:

1- کرنلی: پسر 5 ماهه حنایی رنگ
2- بیندیکلی: پسر 5 ماهه حنایی و سفید
3- بروکلی: پسر 5 ماهه حنایی و سفید
4- مخملی: دختر 5 ماهه تورتوایس شل (حنایی و سفید و سیاه)
5- حنا: مادر بچه‌گربه‌های بالا، 18 ماهه تورتوایس شل (حنایی و سفید و سیاه)
6- تدی: نر، 18 ماهه قهوه‌ای مخطط
7- سمور: 18 ماهه قهوه‌ای تیره مخطط و سفید

به دلیل مشکلات ناگزیر از واگذاری خیلی فوری هستیم.

09389095681
آقای نوابی

saye
16-10-2011, 00:32
از طرف یکی از دوستان
..............
15 تا همستر 1.5 ماهه و 5 همستر بالغ دارم که یکی شونم حامله است بجه ها سفید با جشمای قرمز و کرم با جشمان سیاه و قهوه ایی با جشمای سیاهن جون خیلی زیاد شدن نمی تونم نگهشون دارم من ساکن اریا شهرم و ترجیح می دم به کسی بدمشون که کوجیک نباشه جون بجه هام و نیاز به مراقبت خوب دارن
در صورت تمایل با 09122989873 تماس بگیرید

saye
18-10-2011, 02:45
عکس گربه های بالا
.........

لینکها به ترتیب عبارتند از:
1- بیندیکلی، 2- بروکلی، 3- کرنلی، 4- سمور، 5- حنا، 6- تدی. از مخملی هم عکس نداشتم ولی در اسرع وقت عکسشو میذارم. بازم تأکید میکنم که ناگزیر از واگذار کردن هستم (با اینکه واقعاً دوسشون دارم و راضی به اینکار نیستم ولی مشکلاتم خیلی جدیه.) حتا اگه دوستی به صورت موقت ازشون نگهداری کنه تا صاحب دائمی براشون پیدا بشه واقعاً ازش ممنون میشم.

shabnam1986
18-10-2011, 18:09
من برای نگهداری گربه آمادگی دارم کسی هست بهم پی ام بده

Kurosh
18-10-2011, 19:53
من برای نگهداری گربه آمادگی دارم کسی هست بهم پی ام بده
سلام ...

سه پست بالاتر از شما saye عزیز چند تا گربه‌ی آماده‌ی واگذاری رو معرفی کرده ... شماره‌اش هم هست ...
بچه‌گربه هم هستن و تربیتشون دست خودتونه ...

تو فیس‌بوک یه پست جدید بود که توش چند تا بچه‌گربه‌ی 25 درصد پرشین گذاشته شده بود، اگه شد می‌ذارم مشخصاتشون رو ...

saye
18-10-2011, 21:29
دوستان خوبم فقط اگر واقعا تو خونه با اعضای خانواده مشکلی ندارین سرپرستی رو قبول کنین
که چندباره این زبون بسته ها دست به دست و اواره نشن

Hadi King
18-10-2011, 21:52
اگــه دوستانی غیر از گربـــه , حیوونــه دیگه ای دارن من میتونـــم نگهداری کنـــم براشـون .!
موفق باشید!:40:

Mehran-King
18-10-2011, 22:07
سلام دوستــان , منم یه 4 تــایی گربــه زیبــا دارم که هفـته پیشــ 2 تــا اضـافه شـدن ..
اگــه دوستانی غیر از گربـــه , حیوونــه دیگه ای دارن من میتونـــم نگهداری کنـــم براشـون .!

آخی منم زمانی داشتم اما متاسفانه مردن:41: مادر نداشتن از 4 تا یدونش زنده موند اونم نمیدونم چی شد یه روز غیب شده حالا هادی جان واست دردسر نمیشه زیادبشه ؟ :دی:11:

Hadi King
18-10-2011, 22:15
آخی منم زمانی داشتم اما متاسفانه مردن:41: مادر نداشتن از 4 تا یدونش زنده موند اونم نمیدونم چی شد یه روز غیب شده حالا هادی جان واست دردسر نمیشه زیادبشه ؟ :دی:11:
همین چندتا گربـه بســه , و نوشتم که حیوونــ های غیر از گربــه منـ شرایطــ نگهداریشـون رو دارم ..!
دردســـر چیـــه , نگهـداری حیوونــــ خیلی خوشــه ! :happy:

saye
21-10-2011, 00:30
تماسی با صاحب همستر ها میگرفتین

saye
21-10-2011, 00:43
واگذاری سگ میکس تریر و اشپیتز 2 ساله نر

کسی که شرایط نگهداریشو داره فقط و فقط هم تهران باشه
شیطون و تربیت شده
شناسنامه داره
لطفا" با این شماره تماس بگیرید
09363807034

عکس

alex_pk
21-10-2011, 21:57
سلام
این دو سه روزی که هوا خیلی سرد شده بود سه تا بچه گربه (البته زیاد هم بچه نیستن!) دو رنگ (سیاه سفید ) خوشگل تو بالکنمون روی یه پتو اومدن خوابیدن بهشون غذا دادم
فکر کنم تنهان
هر سه تاشون هم شبیه همن احتمالا خواهر برادرن
من مشکلی با نگه داریشون ندارم البته تو بالکن ولی خوب طی روز های آینده هوا خیلی سرد می شه.
اینجا اعلام می کنم اگر شخصی حاظره سر پرستیشون رو به عهده بگیره به من اعلام کنه فقط هم تهران
البته چند روزی صبر می کنم شاید مادرشون اومد بردشون اگر نه که واگذارشون می کنم به کسی که صلاحیت داره.

Alireza SM
21-10-2011, 22:31
سلام
این دو سه روزی که هوا خیلی سرد شده بود سه تا بچه گربه (البته زیاد هم بچه نیستن!) دو رنگ (سیاه سفید ) خوشگل تو بالکنمون روی یه پتو اومدن خوابیدن بهشون غذا دادم
فکر کنم تنهان
من مشکلی با نگه داریشون ندارم البته تو بالکن ولی خوب طی روز های آینده هوا خیلی سرد می شه.
اینجا اعلام می کنم اگر شخصی حاظره سر پرستیشون رو به عهده بگیره به من اعلام کنه فقط هم تهران
البته چند روزی صبر می کنم شاید مادرشون اومد بردشون اگر نه که واگذارشون می کنم به کسی که صلاحیت داره.

منم یه گربه دقیقا به همین رنگ رو به فرزندی قبول کردم .
بچه گربه های الان حداقل 4 ماه سن دارن و همشون توسط مادرشون از لونه رونده شدن بیرون و قرار نیست مادرشون بیاد دنبالشون . اگه ضعیف هستن بهتره نگهون دارین چون ول کردنشون فقط باعث کشته شدنشون میشه
عکس گربه ماده رو میشه بزارین ؟ پسردایی من در کرج میخواد گربه بخره تهران هم درس میخونه میتونه بیاد ازتون بگیره . قبلا هم گربه پرشین داشته و غذای گربه ای هم که الان من میدم به گربم رو ایشون بهم معرفی کرد کلا خیلی وارده تو اینجور مسایل

shabnam1986
21-10-2011, 22:44
غیر از گربه چیزی واسه واگذاری نیست؟
خونمون پر گربه شده
سگ هم نمیخوام

Kurosh
21-10-2011, 22:47
همستر تو صفحه‌ی قبلی بود، می‌تونید همستر بگیرید ...
فوق‌العاده شیرین و دوست داشتنی هستند !
فقط به یه قفس مناسب نیاز دارید که اون هم 20-10 تومنه ماکزیمم ...

Alireza SM
21-10-2011, 23:45

البته شیشه آکواریوم براشو بهتره تا قفس چون قفس هم نیاز زیادی به تمیز کردن داره و هم میله هاشو 24 ساعته میجوون و اعصاب واسه أدم نمیزارن

Kurosh
21-10-2011, 23:49
البته شیشه آکواریوم براشو بهتره تا قفس چون قفس هم نیاز زیادی به تمیز کردن داره و هم میله هاشو 24 ساعته میجوون و اعصاب واسه أدم نمیزارن
بله علیرضا جان، درسته، من هم منظورم از قفس، به طور کلی محفظه بود که یه کم خرج بر می‌داره ...
البته قفس از لحاظی هم خوبه ... وسایل بازی راحت‌تر توش نصب میشن و همستر لذت بیش‌تری می‌بره ...
ولی خب آکواریوم هم خوبی‌های خودش رو داره ...

Alireza SM
22-10-2011, 13:10
بله علیرضا جان، درسته، من هم منظورم از قفس، به طور کلی محفظه بود که یه کم خرج بر می‌داره ...
البته قفس از لحاظی هم خوبه ... وسایل بازی راحت‌تر توش نصب میشن و همستر لذت بیش‌تری می‌بره ...
ولی خب آکواریوم هم خوبی‌های خودش رو داره ...

آره
بهترین خوبی آکواریوم اینه که میشه توش خاک اره ریخت که همستر ها عاشق این هستن
توی آکورایوم هم میشه وسایل بازی نصب کرد . اون چرخ فلک مانندی که همستر توش میدوه مخصوص آکواریوم هم وجود داره که بزرگ هم هست و سطح پایینش خیلی وسیعه و میشه گذاشت توی آکواریوم که چندتا چندتا برن توش بازی کنن باهم :31:

بردیا
22-10-2011, 18:32
سلام
فکر کنم تنهان

نترس چیزیشون نمیشه گربه ها از سرما
گربه خود من 2سالو 6ماهشه،وقتی مادرشون 4تا تولشو ولش کرد و رفت فقط این موند تو حیاطمون.
سال اولیه زمستون که شد برزنت کولرمونو پاره کرده بود و میومد تو کانال کولر میخوابید چون به خاطر موقعیت بخاریمون،کانال کولرمون هم گرمه نسبتا
ولی پارسال یه پتو انداختیم و تو حیاط میرفت روش میخوابید.
غذا هم هرچی بهشون بدی میخورن به جز چیزای سبزی دار:دی
سیب زمینی،ماکارونی،اولویه،گهگ اه کولوچه،لوبیاپلو(البته با تیکه های ریزگوشت) و .....:27:

تماشای کشتی گرفتنشون باهم دیگه از مفرح ترین لحظاتت میتونه باشه:دی

Hadi King
22-10-2011, 18:56
تماسی با صاحب همستر ها میگرفتین

سلام , همستــر عالیــه , هر چنـد تــا هم باشـــه ..
ولـی یه چیـــزی صاحـب همستــر هــا منی که بندرعبـاس سکونـت دارم میفرســته ؟
اگــه میفرســته من همشــو بر میدارم :31: مشکلـی هم با قفـس و آکواریـوم ندارم .. !
___
اینـــ سـگ بالایــی هم حیفـــ که گفـته فقـط و فقـط تهـران .. !
( اگــه جاهای دیگــه میفـرسـته مــن قبـول میکنـــم ) .

Kurosh
22-10-2011, 21:27
حالا تو زنگ بزن هادی، ایشالا که می‌فرستن ... (تو جعبه‌های مخصوص میدن به اتوبوس و می‌فرستن، گاهی!)

saye
23-10-2011, 20:05
سلام
فکر کنم تنهان

عکس گربه هارو بذارید.
راستی اگر کوچیک نیستن و مشکب و بیماری خاصی ندارن و شما هم میتونید بهشون رسیدگی کنید مشکلی براشون پیش نمیاد. فقط اگر 1 سرپناه براشون بذارید خوب میشه
مثل 1 جعبه و پتو که خیس نباشن

lahij_web
14-11-2011, 13:13
:31: آقـــــا کسیــ ماهی آکواریومی نمیخواد واگذار کنه ؟!
لاکپشت آب شیرین ، سمندر ، میگو و خرچنگ هم قبوله ...
:46:
خداییـــ دم همتونـ گرررررم ...

jak_1300
26-11-2011, 02:05
سلام دوستان عزیز نزدیک خونه ما یه پسره جوونی هست که معتاده و تو خیابون میخوابه این پسره مواد هم خرید فروش میکنه گویا تو یکی از معامله هاش جایه پول یه سگه خوشگل و باهوش بهش دادن که سفیده با گوشهای قهوه ای من الان دیدمش خیلی باهوش بود نژائش نمیدونم چیه و نپرسیدم اما دلم خیلی سوحت به حالش بیچاره چند روز بود غذا نخورده بود یخورده بهش غذا دادم ولی شب به این سردی بیرون میخوابه با صاحابش خواستم ببینم کشسی از دوستان هست که سگ بخواد و امکان نگهداشتنشو داره بگه ثواب داره اگه کسی بود حتما به من میل بزنه ممنون میشم
erfanlcd@gmail

Hadi King
29-11-2011, 14:06
سلام دوستان عزیز نزدیک خونه ما یه پسره جوونی هست که معتاده و تو خیابون میخوابه این پسره مواد هم خرید فروش میکنه گویا تو یکی از معامله هاش جایه پول یه سگه خوشگل و باهوش بهش دادن که سفیده با گوشهای قهوه ای من الان دیدمش خیلی باهوش بود نژائش نمیدونم چیه و نپرسیدم اما دلم خیلی سوحت به حالش بیچاره چند روز بود غذا نخورده بود یخورده بهش غذا دادم ولی شب به این سردی بیرون میخوابه با صاحابش خواستم ببینم کشسی از دوستان هست که سگ بخواد و امکان نگهداشتنشو داره بگه ثواب داره اگه کسی بود حتما به من میل بزنه ممنون میشم
erfanlcd@gmail
سلام دوســـت عزیـــز , عکســـ از سگــه بـزار .. !
من شهرستان هستـــم میتونــــی بفرستـــی ؟

jak_1300
30-11-2011, 01:36

سلام اول باید برم سراغش ببینم کجاست چون چند روز نمیبینمش پیداش کنم چشم حتما

mokhtar
30-11-2011, 14:22
واگذاری سگ میکس تریر و اشپیتز 2 ساله نر

کسی که شرایط نگهداریشو داره فقط و فقط هم تهران باشه
شیطون و تربیت شده
شناسنامه داره
لطفا" با این شماره تماس بگیرید
09363807034

عکس

این که میگی واگزار پولم میخواد؟؟؟ من شرایط نگه داری گربه و سگ رو دارم ولی فروشی باشه که نه :)

aria_electric_fars
30-11-2011, 18:01
سلام

كسي اينجا سنجاب يا ميمون يا گوسفند نداره بخواد واگذار كنه؟؟؟

سگ و گربه كه فراوونه

aria_electric_fars
01-12-2011, 21:12
تا حالا چه چیزایی رد و بدل شده ؟؟!!!

اگر حیونی چیزی هست من می خوام

saye
02-12-2011, 15:15
فکر نمیکنم چیز خنده داری باشه که به تمسخر گرفتین.
جای پرسشی هم نیست
اگر تمایل دارین صفحات رو مطالعه بفرمایید.
درضمن اینجا برای کمک به هر حیوونی هست نه برای رد و بدل حیوونای به قول شماها نارناری
پس جای تکه انداختن نیست

mokhtar
03-12-2011, 11:09
فکر نمیکنم چیز خنده داری باشه که به تمسخر گرفتین.
جای پرسشی هم نیست
اگر تمایل دارین صفحات رو مطالعه بفرمایید.
درضمن اینجا برای کمک به هر حیوونی هست نه برای رد و بدل حیوونای به قول شماها نارناری
پس جای تکه انداختن نیست

کجاش مسخره کردن بود؟؟؟؟؟؟؟؟

این حیواناتی که میگی میخوان بفروشن یا همین طوری میدن کسی نگه داره؟؟

Ezel
03-12-2011, 15:59
کجاش مسخره کردن بود؟؟؟؟؟؟؟؟

این حیواناتی که میگی میخوان بفروشن یا همین طوری میدن کسی نگه داره؟؟

دوست عزیز نام تاپیک "واگذاری حیوانات بی سرپرست" هست ، نه فروش اونها /

منظور اون دوستمون هم احتمالا پست شما در باره ی واگذار کردن گوسفند بود که حذف شد /

ادامه ندید لطفا /

ممنون .:20:

odise2004
03-12-2011, 19:09
دوستان سعی کنین عکس هم بزارین از حیووناتون.
درضمن،ای کاش یه فکری هم برای اونا که شهرستان هستن بکنین تا بتونن حیوونا رو بگیرن.
ممنون.

Kurosh
03-12-2011, 19:56
خب من یه چند مورد رو معرفی می‌کنم، شماره تماس هم می‌ذارم، اگه دوستان مایل بودن خودشون تماس بگیرن و اطلاعات لازم رو کسب کنن ...

توضیحاتی که می‌نویسم هم همگی از طرف صاحبش نوشته شدن (روی عکس‌ها کلیک کنید تا سایز بزرگش رو ببینید) :

43593

این آقا پسر گل اسمش لاکیه..۶ ماهشه همهٔ واکسناشو زده و شناسنامه داره.. یه آقای مهربون وقتی‌ که ۱ ماهش بوده پیداش کرده و تا الان تو خونه نگهداری شده اما دیگه نمی‌تونن نگهش دارن..خواهش می‌کنم کمک کنین یه خونهٔ‌ خوب پیدا کنه چون تو خونه بزرگ شده به خونه عادت داره و الان که دادنش به ما خیلی‌ غمگین شده و تنهاس...کمک کنین زود براش یه خونهٔ‌ گرم و نرم و همیشگی‌ پیدا کنیم 09379773114

×××××

43594

سلام، من این بچه گربه که اسمش اِمیر هست رو مدتیه از یکی از دوستام گرفتم و نگه میدارم ولی متاسفانه دیگه نمیتونم،
و این طفل معصوم اینجا هیچ کی رو نداره. میخواستم اگه ممکنه عکسش رو شیر کنید که یه سرپرست مهربون پیدا بشه و مسئولیتش رو قبول کنه
ممنونم
فرزاد
09195151050

×××××

43595

توپك خوشگل و پشمالو رو به خاطر مشكل پايش گرفتيم.البته بعدا متوجه شديم كه دچار اسهال و انگل شديد نيز هست.اسهال و انگل درمان شد.با راديولوژي مشخص شد كه پاي توپك (طبق نظر دكتر دهقان ) يا به طور مادرزادي و يا در سن خيلي كم از ناحيه كمي بالاتر از مچ قطع شده.
البته توپك كاملا با همون پا از عهده كارهاش بر مياد و چون خيلي پشمالو هست ، با دقت زياد ميشه متوجه تفاوت پاها شد.
نظر جراح اين بود كه اگر توپك بخواد به محيط بيرون برگرده بايد حتما پا از ناحيه ران به طور كامل قطع بشه تا بر اثر كشيدن روي زمين و ... زخمي نشه و عفونت نكنه و ...
اما اگر توي خونه نگهداري بشه نياز به كاري نيست و با همين پا ميتونه به راحتي و بدون مشكل زندگي كنه.
توپك ، پسر حدود 6 يا 7 ماهه.بسيار مهربون و مودب!و پشمالو و سالم و زيبا نياز به يك سرپرست مهربون داره تا بتونه بقيه زندگيش را در خونه سپري كنه.در صورت تمايل به نگهداري از توپك لطفا با شماره
09122198714
تماس بگيريد.
اگر امكان كمك نداريد لطفا با share كردن اين مطلب به توپك در پيدا كردن فرشته مهربان زندگي اش كمك كنيد.
از مهرباني همه شما عزيزان ممنونيم
حامیان حیوانات سایه

×××××

43596

آویشن گربه ماده مهربون و آرومی هست که دقیقا 1 ماه می شه که پاش جراحی شده و به زودی از گچ در میاد. سنش فکر میکنم حدوداً 8 ماه باشه. الان حالش خوبه و سرحاله. فقط دوست داره کنار پای آدم بشینه و گاهی هم زیر روزنامه ها قایم بشه. دنبال یک مامان و بابای مهربون می گرده که واقعاً دوسش داشته باشن آخه خیلی نازنازیه و مودبه و معنی "نه" رو هم خوب میفهمه. هنوز عقیم نشده چون با پای توی گچ امکانش نبود اما حتماً باید عقیم بشه که سر از کوچه های پر خطر درنیاره. دوست های مهربونم اگر دوست دارین آویشن رو به فرزندی قبول کنین با این شماره تماس بگیرین 09128025653

×××××

43597

سلام دوستانم. کسی دلش میاد این خانم خوشگل و کوچولو رو دوست نداشته باشه.؟ ژولیا 3.5 ماهشه، از وقتی 1.5 ماهه و مریض بود پیش دوستمه. الان که شده مثل عروسک و همه واکسن و قرصهاشم گرفته بازم کسی نمی خواتش؟ دوستم بنده خدا خودش 15 تا گربه جاهای مختلف داره و واقعا سختشه از این عسل هم نگهداری کنه. لطفا کمک کنید. خیلی خیلی ممنونم. ژولیا تهران زندگی می کنه. منتظر شماست.
شماره تماس
09121886145
02166930610

×××××

43598

دوستان تبریزی توجه توجه
این نازنازی اسمش ملوس (ماده)میباشد،عاشق شیر،پرانرژی،اهل بازی ودرعین حال خوشخواب وآرام.علاقمندان به نگهداری ملوس خانم لطفا با این شماره تماس بگیرین..09364453563

×××××

43599

ین پیشی تقریبا دو ماهه است و دختر خانم مهربون و نازیه این کوچولو نمی تونه تو خیابون زندگی کنه و از ترس ماشینها یه جا کز کرده بود و می لرزید که پیداش کردم .پیشی خیلی آروم و دستی هست از دوستانی که موقعیت نگهداری از این پیشی را دارن لطفا کمکش کنن تا این زمستون را بتونه سر کنه بیرون براش خیلی سرده نمی تونه طاقت بیاره .شماره تماس 09123973573

Kurosh
03-12-2011, 20:17
...
این حیواناتی که اینجا گذاشته میشن، نه مرکز رسمی‌ای برای نگهداریشون هست، نه تضمینی هست که با ول شدن در خیابون عمرشون به پایان نرسه ...

BTW ...

یه پیشی پسر که 4 ماهشه و آماده‌ی واگذاری رایگان هست :

43604

تلفن تماس 09191060457

jak_1300
03-12-2011, 23:03

هادي متاسفانه سگ رو واگذار كرده مثله اينه 30 تومان فروختتش البته من به موقع رفتم سراغش ولي خب فروخته بودش

schumi_268
04-12-2011, 17:10
با دیدن همچین تاپیکهایی خیلی خیلی خوشحال میشم چرا که هنوز هستند کسانی که بویی از آدمیت بردن و به فکر حیوونای بیچاره هستند.
دم همتون گرم:11:

aria_electric_fars
04-12-2011, 21:59
سلام

غیر از سگ و گربه چی هست واسه واگذاری؟؟؟

با تشکر

Kurosh
04-12-2011, 22:06
سلام

غیر از سگ و گربه چی هست واسه واگذاری؟؟؟

با تشکر
گاهی خوکچه هندی هم پیدا میشه ...

اما خب محبوب‌ترین‌ها همین دو تا هستن دیگه، به خصوص گربه که اگه کسی بتونه تو حیاط هم نگهداری کنه، کمک بزرگی می‌کنه در حقشون ...

Kurosh
07-12-2011, 20:29
برای دوستانی که دنبال سگ می‌گشتن (نوشته‌ها از زبون سگه)

43653

من یک هاپوی مشکی و خوشگلم که مدتهاست صاحب بیمعرفتم با اینکه انقدر دوستش داشتم رهام کرده. من ماده و عقیم شده ام
و دنبال یک خانواده ی خوب و مهربون میگردم که برای همیشه من و دوست داشته باشن و هیچوقت ولم نکنن.
هرکی من و برای همیشه میخواد خواهش میکنم لطفا با این شماره تماس بگیره.فقط سرپرست فعلیم منو به خانواده میده.

09371133706

×××

برای دوستانی که دنبال گربه‌ی نژاد دار هستن ...

25 درصد پرشینه (بهترین نژاد گربه‌ی دنیا)

43654

این دختر خانم خوشگل با این چشای سبزش منتظر یه سرپرست مهربونه.2 ماهشه و تهرانه و 25 درصد هم نژاد پرشین داره.هر کی میخواد این خوشگل خانمو با این شماره تماس بگیره.ممنونم.

09366706421

×××

wow !! این مورد هم عالیه، خودم امکانش رو داشتم حتماً می‌گرفتم ...

43655

خیلی پسر خوبیه .... واگذارش میکنم به یه صاحب خوب ...و با هواپیما خیلی راحت میشه فرستادش اصفهان یا تهران یا مشهد یا شیراز حتی تبریز....
1 سال و 2 ماهشه ...شناسنامه داره ...واکسینه شده اس و آرومه ...از 24 ساعت 20 ساعت لم داده یا خوابه!!

پ.ن: اگه کسی خواست، این مورد شماره تماس نذاشته، اگه به فیس‌بوک دسترسی دارید به لینک زیر برید :

اگه نه هم، به بنده پیغام خصوصی بدید تا براتون هماهنگ کنم ...

senaps
09-12-2011, 13:38
هه هه ماخ!!
میگم کسی ژرمن شفرد سراغ نداره؟!
قول میدم هر هفته،دو روز با خودم ببرمش کوه و بیابون شکار و دو و تیر اندازی و تازه،میشونمش رو صندلی جلو پاترول!

logos
09-12-2011, 14:59
هه هه ماخ!!
میگم کسی ژرمن شفرد سراغ نداره؟!
قول میدم هر هفته،دو روز با خودم ببرمش کوه و بیابون شکار و دو و تیر اندازی و تازه،میشونمش رو صندلی جلو پاترول!

چيز ديگه اي نمي خواي ؟ تعارف نكن ها :31:

من متعصفانه به موي اكثر گربه سانان الرژي دارم سگ هم كه تو آپارتمان نمي شه نگه داشت ...
فقط مي تونم اينجا تشكر كنم از همه كسايي كه تو اين هواي سرد مراقب حيوانات هستن و اونارو نجات ميدم :10:

saye
10-12-2011, 20:06
دوستان خاهش میکنم قبل از گرفتن هر حیوونی همه جوره شرایط خودتون رو بسنجین تا چندین بار این زبون بسته ها اواره یا دست به دست نشن
...................
واگذاری رایگان لیلی کوچولو سگ 2ماه "نژاد جوب داگ " ( در شمال و تهران )

سلام

این لیلی خانوم ماست ! یه دختر بازیگوش و با ادب ! کاملا حرف گوش کن !
خلاصه بگم بچمون خیـــــــــــــــــلـــــ ــــــــــی دختر خوبیـــــــــــــــــــــ ـه !

متولد 15 مهر ! با ادب ! تو حیاط جای گرم و نرم درست کنید میمونه ! عاشق بازیگوشی !
زود دوست میشه ! بعد از ظهرها و شب ها که نیخوابیم اصلا صدا نمیکنه . . .

فقط به افراد مهربون و متعهد واگذار میشه !

برای هماهنگی با شماره 09352242657 تماس بگیرید
.
.
.

PHOBOS
10-12-2011, 20:29
سلام
اینم گربه دوست داشتنی ماست که خیلی بهمون اعتماد داره و ما هم بهش عادت کردیم
متاسفانه تو شهرستان زندگی میکنه و نمیتونم همیشه در خدمتش باشم.:41:
هفته پیش مجبور شدم تو هوای سرد ازش خداحافظی کنم و تنهاش بذارم. این عکس رو موقع خداحافظی ازش گرفتم.:37:
هر وقت میریم شهرستان هر روز بهمون سر میزنه و من و بابام بهش غذا میدیم و اونم خودشو لوس میکنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هفته بعد دوباره می بینمش :40:
باید با این حیوونای بی آزار و دوست داشتنی مهربون باشیم:10:

saye
12-12-2011, 00:33
واگذاری چينو (((كوچولوي آزار ديده ي مهربان ولي بد اخلاق))) آزاده محجوب.
.
.
.
.

چينو
كوچولوي آزار ديده ي مهربان ولي بد اخلاق
چينو ترير طلايي بيچاره ايست كه چند روزيست ميهمان بيمارستان كوچك من است. او را جمعه، خانمي از همشهريان ما ديد و براي گرفتنش از من كمك خواست.
با توجه به مشغله ي بسيار زياد من،يكي از بهترينهاي گروه، دوست خوبم آزاده زحمت كشيد و با اين خانم توانستند با رنج بسيار بسيار زيادي او را سوار ماشين كنند.
او بسيار ترسيده بود پارس ميكرد و گاز ميگرفت. چينو سگ آزار ديده ي رها شده ايست كه زندگي بسيار سختي را مدتهاي مديد در خيابان گذرانده.
اتفاقا يك آقايي چند روز پيش به دوست من آزاده گفته كه او را حداقل سه ماه است كه سرگردان ميديده كه خودش را وقت بارش باران به ديوار ميكوبيده.
با هزار مكافات و به زور بيهوشي معاينه شد و موهايش را كوتاه كردند. دكتر رضاخاني (كلينيك آهو-رشت) به من گفت كه در بيان نميگنجد كه تا چه حد جانور در تنش بوده.
پوست بيماري دارد و بسيار ضعيف است. دوست دارد اعتماد كند اما دست پيش را ميگيرد تا پس نيفتد،اداي يك سگ خشن را در مي آورد تا كمتر آسيب ببيند.
چينو اصلا به آدمها اعتماد ندارد.روزهاي اول مرا هم گاز ميگرفت. نميگذاشت بشورمش. با سختي بسياري كمي آب و شامپو كتوكونازول به تنش زدم. از تنش خون ميرفت.
اما دومين بار گذاشت بشورمش و با من دوست شد. به فرق سرش بسيار حساس است. كاملا معلوم است كه بسيار به سرش زده اند.
به محض اينكه دست به سمت سرش ميبرم مرا كه اكنون دوست خود و تنها دوست آدميزادش ميداند را گاز ميگيرد. چينو نيازمند درمان، تغذيه ،شستشو و تقويت است و
كار ميبرد تا سگ آرامي شود.تا درك كند كه همه ي آدميان زشت خو و اهريمن صفت نيستند تا بر فرق نازنينش بكوبند.... آنگاه او را به متقاضي قابل اعتمادي خواهم سپرد
تا مانند دهها سگ و گربه اي كه درمانشان كردم و به دست خوبان سپردمشان، نيك زندگي كند. ااگر دوست داشتيد به او كمك كنيد.
توضيح: اگرچه سريالهاي فارسي1را قبول ندارماما در سريال معروف آناليا،يك گانگستر خوش قلبي بود بنام چينو كه به رغم خانواده دوست بودنش سعي داشت خود را
خشن نشان دهد چنانكه مقتضاي شغلش بود.او برخاسته از يك جامعه ي فقرزده،خشن و بي مبالت بود. هرآنچه كه نام بردم در مورد اين سگ هم صادق است.
بنابر اين او را چينو نام نهادم. آزاده محجوب شانزدهم آذر 1390

roteal2007
12-12-2011, 18:53
چينو
چينو ترير طلايي بيچاره ايست كه چند روزيست ميهمان بيمارستان كوچك من است. او را جمعه، خانمي از همشهريان ما ديد و براي گرفتنش از من كمك خواست.
با توجه به مشغله ي بسيار زياد من،يكي از بهترينهاي گروه، دوست خوبم آزاده زحمت كشيد و با اين خانم توانستند با رنج بسيار بسيار زيادي او را سوار ماشين كنند.
او بسيار ترسيده بود پارس ميكرد و گاز ميگرفت. چينو سگ آزار ديده ي رها شده ايست كه زندگي بسيار سختي را مدتهاي مديد در خيابان گذرانده.
اتفاقا يك آقايي چند روز پيش به دوست من آزاده گفته كه او را حداقل سه ماه است كه سرگردان ميديده كه خودش را وقت بارش باران به ديوار ميكوبيده.
با هزار مكافات و به زور بيهوشي معاينه شد و موهايش را كوتاه كردند. دكتر رضاخاني (كلينيك آهو-رشت) به من گفت كه در بيان نميگنجد كه تا چه حد جانور در تنش بوده.
پوست بيماري دارد و بسيار ضعيف است. دوست دارد اعتماد كند اما دست پيش را ميگيرد تا پس نيفتد،اداي يك سگ خشن را در مي آورد تا كمتر آسيب ببيند.
چينو اصلا به آدمها اعتماد ندارد.روزهاي اول مرا هم گاز ميگرفت. نميگذاشت بشورمش. با سختي بسياري كمي آب و شامپو كتوكونازول به تنش زدم. از تنش خون ميرفت.
اما دومين بار گذاشت بشورمش و با من دوست شد. به فرق سرش بسيار حساس است. كاملا معلوم است كه بسيار به سرش زده اند.
به محض اينكه دست به سمت سرش ميبرم مرا كه اكنون دوست خود و تنها دوست آدميزادش ميداند را گاز ميگيرد. چينو نيازمند درمان، تغذيه ،شستشو و تقويت است و
كار ميبرد تا سگ آرامي شود.تا درك كند كه همه ي آدميان زشت خو و اهريمن صفت نيستند تا بر فرق نازنينش بكوبند.... آنگاه او را به متقاضي قابل اعتمادي خواهم سپرد
تا مانند دهها سگ و گربه اي كه درمانشان كردم و به دست خوبان سپردمشان، نيك زندگي كند. ااگر دوست داشتيد به او كمك كنيد.
توضيح: اگرچه سريالهاي فارسي1را قبول ندارماما در سريال معروف آناليا،يك گانگستر خوش قلبي بود بنام چينو كه به رغم خانواده دوست بودنش سعي داشت خود را
خشن نشان دهد چنانكه مقتضاي شغلش بود.او برخاسته از يك جامعه ي فقرزده،خشن و بي مبالت بود. هرآنچه كه نام بردم در مورد اين سگ هم صادق است.
بنابر اين او را چينو نام نهادم. آزاده محجوب شانزدهم آذر 1390[

با نشکر از سایه عزیز برای این پستشون من واقعا نمیدونم باید گریه کرد به حال این سگ و یا خوشحال بود که همچین صاحب جدید و خوبی پیدا کرده....خیلی بدم میاد از این جامعه ای که مردمش دوست دارن ادا "ادای" خارجی ها رو در بیارن اما بعد دو ماه که از حیوون بیچاره خسته میشن ولش میکنن میره....در فروم همسایه هم ه دو روز یکبار یه سگ جدید اکثرا هم نژاد کوچیک برای واگذاری رایگان هست. در اصل دلیل اصلی رو گمراهی مردم میدونم گمراهی اینکه نمیدونن حیوان خانگی مناسبشون چی هست....و این بسته اصلی به فرهنگسازی داره اما چه کنیم که در اسلام ناب محمدی و حاج اغا های کنونی که مراجع هستن چنان این حیوانات رو کوبوندن به هم که هیچ دلیل و اساس علمی هم نداره. مثلا وقتی به مامانم میگم گربه بیارم میگه که میگن موی گربه نازایی میاره در صوورتی که دکتر انزانی (ادمین فروم همسایه) به تفسیر توضیح دادن که اینطوری نیست.به امید روزی که اونقدر فرهنگ مدم بالا بره که به کوچکترین حیوانات رحم و مروت نشون بدن....
ببخشید که پستم طولانی شد دل پری داشتم و در آخر ::41:

بی شک چاره جز این است که ناله شبگیر کنیم

Hadi King
15-12-2011, 11:11
سلام دوستـان , گربه ها و سگ های زیبایی بودنــ .

Kurosh
15-12-2011, 11:30
دوستان خاهش میکنم قبل از گرفتن هر حیوونی همه جوره شرایط خودتون رو بسنجین تا چندین بار این زبون بسته ها اواره یا دست به دست نشن
...................

سلام

خلاصه بگم بچمون خیـــــــــــــــــلـــــ ــــــــــی دختر خوبیـــــــــــــــــــــ ـه !

متولد 15 مهر ! با ادب ! تو حیاط جای گرم و نرم درست کنید میمونه ! عاشق بازیگوشی !

.

.

.

من این سگ رو می‌خواستم، شمال هم بوده ظاهراً و راحت می‌تونستم بگیرمش
از روز اول چند بار تماس گرفتم، گوشی رو جواب ندادن، اس ام اس هم دادم، باز هم جواب ندادن
تا اینکه دیروز تماس گرفتم، یه خانومی گفت واگذار شده :41:

حیف شد واقعاً ...
همه رو راضی کرده بودم ها !
الان بابام که مخالف آوردن سگ بود، داره بهم میگه پس چی شد توله‌ای که می‌خواستی بیاری؟!‌ :46:

jak_1300
15-12-2011, 13:09
واگذاری چينو (((كوچولوي آزار ديده ي مهربان ولي بد اخلاق))) آزاده محجوب.
.
.
.
.

چينو
بنابر اين او را چينو نام نهادم. آزاده محجوب شانزدهم آذر 1390
واقعاً سپاسگذارم ازت سايه جان
يه سوال داشتم اين حيوون بيچاره كدوم شهر بوده؟ كه اينجوري باهاش برخورد ميكردن؟

---------- Post added at 01:09 PM ---------- Previous post was at 01:07 PM ----------

...................

سلام

.
.
.
آقا نده به كسي اسباب بازي كه نيست كه اگه نميتوني نگهش داري ببرش تو جنگل ولش كن بهتر از اينه كه بديش دست يه نفر كه نميتونه ازش محافظت كنه بخدا گناه داره نكن اينكار رو

jak_1300
15-12-2011, 13:18
...................

سلام

.
.
.

ما در محله نارمك تهران هستيم يه خانومي چند وقت پيش سگشو بعد از 7 سال دزديدن الان دنباله يه سگ ميگرده من اين سگ رو بهش پيشنهاد دام خونشون بزرگه و حياط داره و وضع ماليه خوبي دارن و خيلي هم اهميت ميدن تا الان احتمالا تماس گرفته باهاتون شرايطش رو ببين اگه دوست داشتي بده بهشون

Kurosh
15-12-2011, 13:49
آقا نده به كسي اسباب بازي كه نيست كه اگه نميتوني نگهش داري ببرش تو جنگل ولش كن بهتر از اينه كه بديش دست يه نفر كه نميتونه ازش محافظت كنه بخدا گناه داره نكن اينكار رو

ما در محله نارمك تهران هستيم يه خانومي چند وقت پيش سگشو بعد از 7 سال دزديدن الان دنباله يه سگ ميگرده من اين سگ رو بهش پيشنهاد دام خونشون بزرگه و حياط داره و وضع ماليه خوبي دارن و خيلي هم اهميت ميدن تا الان احتمالا تماس گرفته باهاتون شرايطش رو ببين اگه دوست داشتي بده بهشون
سلام :20:

دوست عزیز، بالاتر عرض کردم، سگ واگذار شده ...

من این سگ رو می‌خواستم، شمال هم بوده ظاهراً و راحت می‌تونستم بگیرمش
از روز اول چند بار تماس گرفتم، گوشی رو جواب ندادن، اس ام اس هم دادم، باز هم جواب ندادن
تا اینکه دیروز تماس گرفتم، یه خانومی گفت واگذار شده :41:

saye
20-12-2011, 21:00
واگذاری جک راسل
سلام دوستان عزیز نینا یک سگ ماده هست، یک سالشه و شناسنامه داره، تمام واکسناشم زده ، فوق العاده شیطون و سرحاله، دنبال یک شخصی هستیم که بنوته وقت زیادی رو براش صرف کنه . چون نینا بسیار پر انرژی هستش و حداقل روزی نیم ساعت به پیاده روی احتیاج داره . هیچ وقت بی دلیل پارس نمیکنه اما صدای بلندی داره برای همین اگر در ساختمانی زندگی میکنید که با سگ مشکل دارن نینا به دردتون نمیخوره . رابطه خیلی خوبی با ادمها مخصوصا بچه ها داره ولی با پتهای خانگی دیگه اصلا کنار نمیاد و به عبارت دیگه اذیتشون میکنه . دستورات بشین . بیا . دست دادن . بزن قدش . ایستادن رو بلده و مستعد یادگیری اموزشهای بیشتری هست چون بسیار باهووشه در صورت تمایل با این شماره تماس بگیرید 09119133967 فرزین

.
.
.

Kurosh
20-12-2011, 21:08
در صورت تمایل با این شماره تماس بگیرید 09119133967 فرزین
این شماره و این اسم برای سگ دیگه‌ای (که مشکی بود و در شرایط بدی هم قرار داشت، صاحب قبلیش کتکش می‌زده و تو حیاط می‌بسته بیچاره رو) هم نوشته شده بود که من تماس گرفتم و بعد از دریافت کلی اطلاعات از من، اسمم رو تو لیست نوشتن تا انتخاب کنن، گفتن اگه انتخاب شدید بهتون زنگ می‌زنیم :دی

امیدوارم این یکی این جوری نباشه ...

saye
20-12-2011, 21:18
خوب اگر حیوون شما هم بود و بهش علاقه داشتین
یا به حیوون ها علاقه داشته باشین
مطمعتم که شما هم دوست داشتین دست بهتر کسی بره که بهترین شرایط رو داره
درک کردنش سخت نیست

Kurosh
20-12-2011, 21:25
خوب اگر حیوون شما هم بود و بهش علاقه داشتین
یا به حیوون ها علاقه داشته باشین
مطمعتم که شما هم دوست داشتین دست بهتر کسی بره که بهترین شرایط رو داره
درک کردنش سخت نیست
سلام saye جان

خوبی؟!

نه، منظورم این نبود که کارشون اشتباهه، مسلماً کار درستی می‌کنن که به هر کسی نمیدن
منظورم این بود که امیدوارم واسه دریافت این یکی شرایط سخت نباشه خیلی ...

آخه همه‌ی شرایطی که ایشون لازم داشتن رو داشتیم، نمی‌دونم چرا تماس نگرفتن ...
به هر حال قسمت نبوده ...

مرسی از زحمات شما واسه کمک به این عزیزان خدا :40:

roteal2007
21-12-2011, 10:43
سلام saye جان

خوبی؟!

نه، منظورم این نبود که کارشون اشتباهه، مسلماً کار درستی می‌کنن که به هر کسی نمیدن
منظورم این بود که امیدوارم واسه دریافت این یکی شرایط سخت نباشه خیلی ...

آخه همه‌ی شرایطی که ایشون لازم داشتن رو داشتیم، نمی‌دونم چرا تماس نگرفتن ...
به هر حال قسمت نبوده ...

مرسی از زحمات شما واسه کمک به این عزیزان خدا :40:

خیلی جالبه شخص واگذار کننده دنبال کسی میگرده که از خودش هم بهتر باشه...

saye
21-12-2011, 16:55
خیلی جالبه شخص واگذار کننده دنبال کسی میگرده که از خودش هم بهتر باشه...

جالبتر اینه که
این حیوونا یا رها شدن(متاسفانه اشخاصی هستند که حیوون رو برای باکلاس بودنش ،پز دادن و ... میخان که تعدادشون هم کم نیست و بعد از مدتی حیوون رو رها میکنن و میرن سراغ یکی دیگه)
یا از دست برخی سود جو گرفته میشن
و یا از دست کسانی که حیوون رو ازار دادن نجات داده میشن
و یا اینکه صاحبش حالا به هر دلیلی دیگه نمیتونه ازش به خوبی نگهداری کنه
و برای راحتی حیوون اون رو به یک شخص مطمعن میسپره
و در همه ی این احوالات همه برای اینکه این حیوونا 2باره ازار نبینن و یا رها نشن و یا دست به دست نشن و ... دنبال بهترینها میگردن
وگرنه به فروشش فکر میکردن پولی هم دستشون رو میگرفت
درضمن به نظر من این لحن شما اصلا شایسته نیست
خود شما چه کاری به نفع حیوونا انجام دادین؟
.
موفق باشید

Ezel
21-12-2011, 22:21
دوستان لطفا ادامه ندید تا تاپیک از فعالیت اصلی خودش فاصله نگیره /

ممنون از توجه و همکاری شما .

saye
22-12-2011, 10:20
گربه ی پرشین 2 ساله نر ،طلایی یا همون گارفیلدی

یکی از دوستان من وقتی وضعیت بد یک گربه رو تو پرنده فروشی میبینه تلاشش رو میکنه و این گربه رو میخره
از اونجا که خودش هم گربه ی نر داره گربه ی نرش به گربه ی تازه وارد گیر میده و جنگ بدی به پا میشه
و الان میخاد تقریبا نصف قیمت به کسی که مطمعن هست بده
چون من هم میدونم شرایطی نداره که بخاد رایگان واگذار کنه
و میتونه برش گردونه همون مغازه و پولش رو تمام بگیره اما چون این گربه رو بین 2 تا سگ انداخته بودن و شرایط خوبی نداشت
نمیخاد ببره اونجا
550 گرفته
و 350 میده
اگر تمایل داشتین به من بگین
این هم عکساشه
.
.
.
.
خیلی رنگ خوبی داره
چشماش هم خیلی درشت و خوش رنگه
خیلی مهربون هست
زود دوست میشه
و اصلا بد غذا نیست
عاشق برس کشیدنه
و خیلی دوس داره باهاش بازی کنین

saye
22-12-2011, 10:45
البته الویت اول دوستانی هستند که تجربه نگهداری از گربه ی خانگی رو داشتن

saye
22-12-2011, 18:03
واگذاری توله میکس دوبرمن

این سگ خوشکل اسمش تاران هستش که تو تپه های اطراف قم پیداش کردن ...توله باهوش و شیطون و بی نهایت خودشیرین کنیه و به نظر میاد درآینده سگ نگهبان خوبی بشه اگه درست تربیت بشه
متاسفانه بدلیل اینکه جدیدا دوتاتوله ژرمن هم اونجا نگهداری میشه توجه به این توله خیلی کم شده ،مخصوصا اینکه دنبال مرغ و خروسا میکنه همیشه زنجیر شده!
بهمین دلیل من تصمیم به واگذاریش گرفتم...اگر کسی دنبال یه توله زیبا و شیرین و بینهایت باوفا میگرده میتونه رو تاران خانومه من حساب کنه
درمورد سنش هم من نمیدونم ولی جثه کوچیکی داره از ژرمنا کوچیکتره فکر میکنم حدودا 4ماهش باشه)
تلفن تماس:09190497040
.
.
.

saye
23-12-2011, 13:31
باسلام من یه بچه گربه دارم برای واگزاری رایگان که رنگش طوسی و زرد است رنگ طوسی اش زیاد تره خیلی کم کم زرد داره و 1 ماهه است جنسش معلوم نیست چون بچه است و از نظر من خیلی بامزه و خوشکل است ولی یک ایراد داره که دستی نیست و خیلی خیلی ترسو ولی خواستنی هست خیلی طول میکشه که به شما عادت کنه ، تورو خدا زود تر زنگ بزنید چون من دارم میرم سفر پس زود تر زنگ بزنید و اگه خواستید این شماره ام هست 02177539068 09383363445 با تشکر

Переклад не
23-12-2011, 17:15
دوماه پیش تو حیاط دانشگاه به یه صحنه ی وحشنتاکی برخورد کردم
تو صندلی محوله نشته بودم که گربه ای با ریخت بسیار فجیه طوری که پاهاشو دم و قسمت عقبی بدنش فلج شده بودن .پاهاش له شده بود .خودشو کشون کشون اوورد انداخت داخل بوته ها و قایم شد.منم یه ترسی به جونم نشست گفتم خدایا این دیگه چی بود بعده یه ربع فهمیدم گربس اومدم که از نزدیک ببینمش خیلی تلاش کرد که فرار کنه بازور داخل بوته ها خودشو کشید .در کل فکر کنم ماشین زیرش گرفته بود
منم هاج و واج موندم که چیکار کنم اصلا هیچ راه حلی به ذهنم نمیرسید .نمیدونستم چیکارش کنم یه هویی با یه حرکت برق آسا خودشو از بوته ها کشید بیرون و پا به فرار گذاشت.البته با دستا فرار میکرد رفت یه طرف دانشگاه نمیدونم چیشد
به نظرتون چیکار باید میکردم؟
خیلی خیلی ناراحت کننده بود

roteal2007
23-12-2011, 17:56
تو صندلی محوله نشته بودم که گربه ای با ریخت بسیار فجیه طوری که پاهاشو دم و قسمت عقبی بدنش فلج شده بودن .پاهاش له شده بود .خودشو کشون کشون اوورد انداخت داخل بوته ها و قایم شد.منم یه ترسی به جونم نشست گفتم خدایا این دیگه چی بود بعده یه ربع فهمیدم گربس اومدم که از نزدیک ببینمش خیلی تلاش کرد که فرار کنه بازور داخل بوته ها خودشو کشید .در کل فکر کنم ماشین زیرش گرفته بود
منم هاج و واج موندم که چیکار کنم اصلا هیچ راه حلی به ذهنم نمیرسید .نمیدونستم چیکارش کنم یه هویی با یه حرکت برق آسا خودشو از بوته ها کشید بیرون و پا به فرار گذاشت.البته با دستا فرار میکرد رفت یه طرف دانشگاه نمیدونم چیشد

اونجا ها (اکراین) جایی نیست که به این گربه ها کمک کنن ؟ انجمن حمایتی چیزی باید باشه دیگه.... میگرفتیش میزاشتیش تو سبد میبردی میدادی بهشون چون ماشین زیرش گرفته 100 درصد خونریزی داخلی کرده و اونا هم ناچارا قطع عضو میکردن و به هر حال زنده میمون ولی ....

saye
23-12-2011, 18:55

دوست خوبم تو اینجور مواقع حیوون رو به انجمن حمایت از حیوانات ببرید
طی چند روز اینده هم چندتا شماره از افرادی که خودشون رو وقف این کار کردن رو میذارم
که با تماس در حد امکان میان و یا راهنمایی میکنن

Переклад не
23-12-2011, 19:22
من اصلا تا حالا پرچم اکراین رو از نزدیک ندیدم :دی این دانشگاهه ماله مملکت خودمونه
اما بدکم نشد دوستان راه کارهای خوبی واسه کسایی که خارج از کشورن ارائه دادند
من انقدر از ریخت گربه هه ترسیده بودم که ... خداییش هر کی باشه هم چندشش میشه هم میترسه در ضمن گربه هه اصلا اجازه نمیداد نگاهش کنی چه برسه بخوای بگیریش

Kurosh
26-12-2011, 22:27
واگذاری جک راسل
سلام دوستان عزیز نینا یک سگ ماده هست، یک سالشه و شناسنامه داره، تمام واکسناشم زده ، فوق العاده شیطون و سرحاله، دنبال یک شخصی هستیم که بنوته وقت زیادی رو براش صرف کنه . چون نینا بسیار پر انرژی هستش و حداقل روزی نیم ساعت به پیاده روی احتیاج داره . هیچ وقت بی دلیل پارس نمیکنه اما صدای بلندی داره برای همین اگر در ساختمانی زندگی میکنید که با سگ مشکل دارن نینا به دردتون نمیخوره . رابطه خیلی خوبی با ادمها مخصوصا بچه ها داره ولی با پتهای خانگی دیگه اصلا کنار نمیاد و به عبارت دیگه اذیتشون میکنه . دستورات بشین . بیا . دست دادن . بزن قدش . ایستادن رو بلده و مستعد یادگیری اموزشهای بیشتری هست چون بسیار باهووشه در صورت تمایل با این شماره تماس بگیرید 09119133967 فرزین

.
.
.
امروز من این سگ رو تحویل گرفتم :20:
ممنون از saye عزیز ...

نژاد فوق‌العاده شیطون و باانرژی‌ای است این تریر جک راسل ...
بسیار دوست داشتنی‌ و باهوشه، فقط دستشویی کردن یادش ندادن که اون هم داریم روش کار می‌کنیم بره تو حموم کارش رو بکنه (خونش رو تو اتاق نزدیک سرویس اتاق خواب درست کردم تا نزدیک باشه)
یکی دو ساعتی تو حموم باهاش سر و کله می‌زدیم تا یه بار کارش رو اونجا کرد، الان هم برای بار دوم داریم روش کار می‌کنیم که تو حموم کارش رو بکنه ...
فکر کنم از سری بعدی خودش بو بکشه و همون جا دستشویی کنه ...

البته روش‌های موجود در اینترنت (روزنامه گذاشتن و کم کردن روزنامه و ...) رو خوندم و بلدم، اما خب این یکی همین جوری داره جواب میده، تا ببینیم در آینده چه پیش آید ...

در مورد غذا هم هیچ مشکلی با غذای خونگی نداره، صاحب قبلیش هم ته مونده‌ی غذای خونگی بهش می‌داده، ما هم برنج و قیمه بهش دادیم، تا ته همش رو خورد :دی
شیر می‌خوره، آب خیلی زیاد می‌خوره ...

پ.ن: اگه این نژاد رو نمی‌شناسید، سگ جیم کری تو فیلم ماسک رو یادتون بیارید! خود خودشه : دی

roteal2007
27-12-2011, 12:21
امروز من این سگ رو تحویل گرفتم :20:
ممنون از saye عزیز ...

نژاد فوق‌العاده شیطون و باانرژی‌ای است این تریر جک راسل ...
بسیار دوست داشتنی‌ و باهوشه، فقط دستشویی کردن یادش ندادن که اون هم داریم روش کار می‌کنیم بره تو حموم کارش رو بکنه (خونش رو تو اتاق نزدیک سرویس اتاق خواب درست کردم تا نزدیک باشه)
یکی دو ساعتی تو حموم باهاش سر و کله می‌زدیم تا یه بار کارش رو اونجا کرد، الان هم برای بار دوم داریم روش کار می‌کنیم که تو حموم کارش رو بکنه ...
فکر کنم از سری بعدی خودش بو بکشه و همون جا دستشویی کنه ...

البته روش‌های موجود در اینترنت (روزنامه گذاشتن و کم کردن روزنامه و ...) رو خوندم و بلدم، اما خب این یکی همین جوری داره جواب میده، تا ببینیم در آینده چه پیش آید ...

در مورد غذا هم هیچ مشکلی با غذای خونگی نداره، صاحب قبلیش هم ته مونده‌ی غذای خونگی بهش می‌داده، ما هم برنج و قیمه بهش دادیم، تا ته همش رو خورد :دی
شیر می‌خوره، آب خیلی زیاد می‌خوره ...

پ.ن: اگه این نژاد رو نمی‌شناسید، سگ جیم کری تو فیلم ماسک رو یادتون بیارید! خود خودشه : دی

اتفاقا میخواستم بگم چقدر شبیه اونه!....
این برنج و قیمه چیز باحالیه یکی از دوستان من هم شیانلو داره میگه تا ته ظرف رو هم میلیسه!!!

saye
02-01-2012, 09:50
من چند شماره تماس اینجا میذارم
برای دوستانی که وقتی با یک حیوون زخمی یا اواره و درمانده روبرو میشن
تا تماس بگیرن
که از کنار این حیوون ها به بهانه ی اینکه کاری از دستم بر نمیاد رد بشن یا فقط به تماشا بشینن
گروه حمایت از حیوانات خیابانی با شماره 09196053309 در تماس باشید
پناهگاه سوهانک یا همون پارسه.خانوم اکبری ۰۹۳۵۵۷۸۳۶۴۱
دکتر معماریان 09122956918

saye
02-01-2012, 10:44
سلام دوستان یکی از دوستای من یه دوبر من ماده داره میخواد به علت سفر واگذار کنه فقط فوری فوری تنها شرطش شرایط نگهداری خوب برای سگشه 9 ماهس و ترجیحا یه جای گرم واگذار میشه چون دوبر من طاقت سرما نداره من خودمم بعد از واگذاری یه شرط دارم اگه خواستم با هماهنگی بیام و ببینمش واکسن خورده اما شناسنامه نداره و اینکه دارنده حق فروش نداره اگه خواست واگذار کنه به خود من بده من یه صاحب جدید براش پیدا میکنم هرکس میخواد پیام بده اینم عکسش
.
.
.

saye
02-01-2012, 10:54
گربه ی پرشین 2 ساله نر ،طلایی یا همون گارفیلدی

یکی از دوستان من وقتی وضعیت بد یک گربه رو تو پرنده فروشی میبینه تلاشش رو میکنه و این گربه رو میخره
از اونجا که خودش هم گربه ی نر داره گربه ی نرش به گربه ی تازه وارد گیر میده و جنگ بدی به پا میشه
و الان میخاد تقریبا نصف قیمت به کسی که مطمعن هست بده
چون من هم میدونم شرایطی نداره که بخاد رایگان واگذار کنه
و میتونه برش گردونه همون مغازه و پولش رو تمام بگیره اما چون این گربه رو بین 2 تا سگ انداخته بودن و شرایط خوبی نداشت
نمیخاد ببره اونجا
550 گرفته
و 350 میده
اگر تمایل داشتین به من بگین
این هم عکساشه
.
.
.
.
خیلی رنگ خوبی داره
چشماش هم خیلی درشت و خوش رنگه
خیلی مهربون هست
زود دوست میشه
و اصلا بد غذا نیست
عاشق برس کشیدنه
و خیلی دوس داره باهاش بازی کنین

کسی به این پیشی نمیتونه کمک کنه؟

saye
02-01-2012, 11:41
سگ کوچولو که منتظر یه خونه گرمه

دوستان خوب لطفا کنید که این دختر کوچولو هم یه خونه گرم و همیشگی پیدا کنه.
ماده هست حدودا یک و نیمه ماهه هست. واکسینه نشده. لطفا دوستان اصفهانی درخواست بدهند( البته اگر کسی هست) لطفا برام پیام بفرستید تا در مورد شرایط صحبت کنیم

واگذار شده
.
.

roteal2007
02-01-2012, 14:02
اگر دوبرمن بود برش میداشتم.

Kurosh
02-01-2012, 14:20
اگر دوبرمن بود برش میداشتم.
صفحه‌ی قبل یه میکس دوبرمن برای واگذاری بود

ماده هست حدودا یک و نیمه ماهه هست. واکسینه نشده. لطفا دوستان اصفهانی درخواست بدهند( البته اگر کسی هست) لطفا برام پیام بفرستید تا در مورد شرایط صحبت کنیم
چه چهره‌ی معصومی داره این سگ ...
نژادش چیه ؟

saye
02-01-2012, 18:02
نژادش تریر هست
جزو سگهای کوچک و خانگی

roteal2007
02-01-2012, 20:20
در راستای واگذاری حیوانات خانگی به خصوص گربه و سگ های نزاد کوچک لینکی رو در شبکه اجتماعی فیسبوک پیدا کردم که گفتنش خالی از لطف نیست :

Hadi King
06-01-2012, 11:31

.
.
سلام دوست عزیز
من بندرعباس هستــم اگه مشکلی با فرستادنش ندارید من در خدمت هستــم .. :20:

cdcenter
06-01-2012, 14:09
شرایط این دختر خانم اصفهانی رو برای من ارسال کنید . منم اصفهانم /

saye
06-01-2012, 18:02
این هاپوی خوشگل واگذار شده

jak_1300
07-01-2012, 11:23
تا تماس بگیرن
که از کنار این حیوون ها به بهانه ی اینکه کاری از دستم بر نمیاد رد بشن یا فقط به تماشا بشینن

سلام اين شماره ها مطمئنه؟؟؟؟؟

---------- Post added at 11:23 AM ---------- Previous post was at 11:19 AM ----------

saye
07-01-2012, 23:23
بله . کاملا

rahe.raftee
06-02-2012, 18:25
سلام ایا کسی گربه ای برای واگذاری رایگان داره
خسته شدم تو این سایت ها هر روز گشتم
اگر کسی گربه پرشین یا سیامی داشت برای واگذاری لطفا به من خبر بده
مثلا کسی که گربش بچه دار شده اگه بشه بچه شو بده
اخه با این قیمت ها نمی شه خرید که
خیلی خیلی خیلی ممنون می شم کسی به من این لطف بکنه
اینم شماره من اگر اینجا نبودم بم اس ام اس بدید زنگ بزنید 09382879332

roteal2007
06-02-2012, 19:11
سلام ایا کسی گربه ای برای واگذاری رایگان داره
خسته شدم تو این سایت ها هر روز گشتم
اگر کسی گربه پرشین یا سیامی داشت برای واگذاری لطفا به من خبر بده
مثلا کسی که گربش بچه دار شده اگه بشه بچه شو بده
اخه با این قیمت ها نمی شه خرید که
خیلی خیلی خیلی ممنون می شم کسی به من این لطف بکنه
اینم شماره من اگر اینجا نبودم بم اس ام اس بدید زنگ بزنید 09382879332

دوست عزیز اینجا کسی این گربه های گروون چند صد هزار تومنی رو واگذار نمیکنن.

rahe.raftee
06-02-2012, 19:35
دوست عزیز اینجا کسی این گربه های گروون چند صد هزار تومنی رو واگذار نمیکنن.
خدا رو چه دیدی شاید کسی واگذار کرد

Farbood
08-02-2012, 22:46
Salam doostan. kasi Hamester vase vagozari dare? Ghafaso carriero emkanatesho daram, vase khahar zadam mikham.

Eblis 2011
08-02-2012, 22:59
یه پی شی کوچولو اگه باشه من پایه ام
لوس و مامانی :31:

Ezel
08-02-2012, 23:06
Salam doostan. kasi Hamester vase vagozari dare? Ghafaso carriero emkanatesho daram, vase khahar zadam mikham.

سلام و خوش آمدید /

قبل از هرچیز توصیه میکنم قوانین انجمن رو بدقت مطالعه کنید :

قوانین انجمن ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

زبان فارسی :
زبان اصلی این انجمن فارسی است ، لطفا در هنگام ارسال مطالب از زبان پینگلیش استفاده نکنید .

Farbood
09-02-2012, 20:27
سلام دوستان. كسي همستر واسه واگذاري داره؟ قفس و كرير و وسايل و امكاناتش رو دارم. واسه خواهرزادم ميخوام.

saye
11-02-2012, 02:35
تا چند وقت دیگه من خودم همستر برای واگذاری دارم
البته باید از جایی که میرن مطمئن باشم

saye
11-02-2012, 02:44
تا تماس بگیرن

---------- Post added at 02:44 AM ---------- Previous post was at 02:40 AM ----------

واگذاری میکس جک راسل

این اقا پسر فرصت خیلی کمی داره تا یک فرشته بهش زندگی تازه بده .
اگه تا چند روز اینده کسی نباشه این کوچولو رو به یک انبار متروک میبرند و اونجا هم
کسی نیست که ازش مراقبت کنه و تو این سرما...........اسمش پنی هست 4 ماهشه و
واکسن هاشو هم زده.میکس جک راسل و کاملا سالم هست .
سرو صدا هم نداره..دوستان کمک کنید این کوچولو نجات پیدا کنه.لطفا برای قبول واگذاری به این شماره تماس بگیرید09127269085
.
.
......................................

به نقل از یکی از دوستان
سلام
من 7 تا بچه خرگوش خوشگل دارم که شرایط نگداریشونو ندارم و به کسی واگذار میشه که 1
-مسئولیت پذیر باشه.2-جاشو داشته باشه یعنی تو قفش زندانیشون نکنه .3-آشنایی داشته باشه با نحوه نگهداریشون.
6 تاشون سفید مشکی هستند یکیشون سفید البته 4 تاشون تقریبا مشکیه خالص هستند و
1 ماهم کامل شیر خوردن کاملا هم سالم هستند. الان عکسی ازشون ندارم .
شماره تماس :09363807034 جعفری

mohammadm64
12-02-2012, 00:25
[QU
.
.
.
.
salam man in agha chino ro mikham age lotf konid ye shomare tamas vase man bezarid ya begid chejoori mitoonam hamhang konanam vase gereftanesh mamnoon misham inam shomare mane 09363782687 manoon misham

---------- Post added at 12:25 AM ---------- Previous post was at 12:23 AM ----------

[QUOTE=saye;6695427]واگذاری چينو (((كوچولوي آزار ديده ي مهربان ولي بد اخلاق))) آزاده محجوب.
.
.
.
.
man ino mikham ye rahe tamas be man moarefi konid inam email man hast mamad_khoshtip@yahoo.com

Ezel
12-02-2012, 20:20
زبان اصلی نوشتاری انجمن زبان فارسی هست ، لطفا رعایت کنید /

saye
12-02-2012, 20:49
salam man in agha chino ro mikham age lotf konid ye shomare tamas vase man bezarid ya begid chejoori mitoonam hamhang konanam vase gereftanesh mamnoon misham inam shomare mane 09363782687 manoon misham

من شماره شما رو دادم
اگر باشه باهاتون تماس میگیرن

saye
12-02-2012, 21:02
به نقل از یکی از دوستان
سه شب پیش این کوچولو رو تو خیابون (اطراف تجریش) پیدا کردم، احتمالا ولش کرده بودن، داشت از سرما میلرزید و خیس شده بود، سوار ماشینش کردم تا گرم شه و بعد هم آوردمش خونه. با خودم گفتم با اینکه امکان نگهداریش رو ندارم اما یکی دو روز نگهش میدارم تا یه جایی پیدا کنم واسش. همسایمون دیروز اومد و بردش اما امروز پس آورده و میگه ارزش نگهداری نداره !
دوستان هرکی میتونه نگهش داره یا جایی رو میشناسه که می تونم ببرمش اونجا لطف کنه و بگه. (واقعا دوس داشتنیه اما شرایط نگه داریش رو ندارم)
خیلی خیلی شیتون و بامزس

ماده
نژاد : نمی دونم دقیقا
واکسن و اینا هم نزده طبیعتا
تهران

اینم عکسش

rahe.raftee
16-02-2012, 11:42
کسی یک بچه گربه نداره برای واگذاری ؟

D4Rk knight
23-02-2012, 15:28
[/COLOR]
[QUOTE=saye;6838858]به نقل از یکی از دوستان
سه شب پیش این کوچولو رو تو خیابون (اطراف تجریش) پیدا کردم، احتمالا ولش کرده بودن، داشت از سرما میلرزید و خیس شده بود، سوار ماشینش کردم تا گرم شه و بعد هم آوردمش خونه. با خودم گفتم با اینکه امکان نگهداریش رو ندارم اما یکی دو روز نگهش میدارم تا یه جایی پیدا کنم واسش. همسایمون دیروز اومد و بردش اما امروز پس آورده و میگه ارزش نگهداری نداره !
دوستان هرکی میتونه نگهش داره یا جایی رو میشناسه که می تونم ببرمش اونجا لطف کنه و بگه. (واقعا دوس داشتنیه اما شرایط نگه داریش رو ندارم)
خیلی خیلی شیتون و بامزس

ماده
نژاد : نمی دونم دقیقا
واکسن و اینا هم نزده طبیعتا
تهران

اینم عکسش

عکسش دیده نمیشه دوباره بذارید

---------- Post added at 03:28 PM ---------- Previous post was at 03:24 PM ----------

تا تماس بگیرن

---------- Post added at 02:44 AM ---------- Previous post was at 02:40 AM ----------

واگذاری میکس جک راسل

این اقا پسر فرصت خیلی کمی داره تا یک فرشته بهش زندگی تازه بده .
اگه تا چند روز اینده کسی نباشه این کوچولو رو به یک انبار متروک میبرند و اونجا هم
کسی نیست که ازش مراقبت کنه و تو این سرما...........اسمش پنی هست 4 ماهشه و
واکسن هاشو هم زده.میکس جک راسل و کاملا سالم هست .
سرو صدا هم نداره..دوستان کمک کنید این کوچولو نجات پیدا کنه.لطفا برای قبول واگذاری به این شماره تماس بگیرید09127269085
.
.
......................................

به نقل از یکی از دوستان
سلام
من 7 تا بچه خرگوش خوشگل دارم که شرایط نگداریشونو ندارم و به کسی واگذار میشه که 1
-مسئولیت پذیر باشه.2-جاشو داشته باشه یعنی تو قفش زندانیشون نکنه .3-آشنایی داشته باشه با نحوه نگهداریشون.
6 تاشون سفید مشکی هستند یکیشون سفید البته 4 تاشون تقریبا مشکیه خالص هستند و
1 ماهم کامل شیر خوردن کاملا هم سالم هستند. الان عکسی ازشون ندارم .
شماره تماس :09363807034 جعفری

خرگوشها رو هنوز داری من میخوام

saye
23-02-2012, 19:37
دوست خوبم شماره تماس گذاشتم
میتونین تماس بگیرین

saye
26-02-2012, 22:47
سلام
یکی از دوستام یه پیشیه خوشگل داره که به دلیل تعمیرات منزلش نمیتونه ازش مراقبت کنه چون پیشی اذیت میشه
پیشیه 6 ماهه ماده میکس هستش (باباش پرشین بلو ).
الان هم کرج هست .
برای اطلاعات بیشتر با آقای عامری به شماره 09122680627 تماس بگیرید
عکس
.
.
.
.

saye
27-02-2012, 13:12
دوستان کسی این پیشی رو نمیخاد؟
خیلی اروم و مهربونه
تو خونه ی من چون پیشیای دیگه هم هستن این خانوم خوشگله ارشون میترسه

Hadi King
27-02-2012, 19:04
دوستان کسی این پیشی رو نمیخاد؟
خیلی اروم و مهربونه
تو خونه ی من چون پیشیای دیگه هم هستن این خانوم خوشگله ارشون میترسه
سَلام , من میخوامشـــ ,
ولی حیف که ارسال به شهرستان قبول نمیکنیـــد . :41:

saye
27-02-2012, 19:45
نه به شهرستان نمیشه مگر خودتون بیاین و تحویل بگیرین
خیلی پیشیه دوست داشتنی
موهاش تقریبا بلنده
و کمی خجالتی

Hadi King
28-02-2012, 00:07
نه به شهرستان نمیشه مگر خودتون بیاین و تحویل بگیرین
خیلی پیشیه دوست داشتنی
موهاش تقریبا بلنده
و کمی خجالتی
دوستان تهـرانی کسی نیسـت با راننده های ترمینال آشنا باشـه این پیشـی خوشگل رو بده
دستشــ برام بیــاره .. , به مدت یکروز تو قفس بزارن فکـر نکنـم چیزیش بشــه ., ! :20:
با قطار هم میشــه فرستــاد اگه میتونید بفرستید هزینه قطار رو خودم میـدم .., خیلی ازش خوشـم اومــده .

saye
19-03-2012, 23:37
سلام
یکی از دوستام یه پیشیه خوشگل داره که به دلیل تعمیرات منزلش نمیتونه ازش مراقبت کنه چون پیشی اذیت میشه
پیشیه 6 ماهه ماده میکس هستش (باباش پرشین بلو ).
الان هم کرج هست .
برای اطلاعات بیشتر با آقای عامری به شماره 09122680627 تماس بگیرید
عکس
.
.
.
.

این خانوم خوشگله واگذار شد

saye
20-03-2012, 19:29
یه گربه ماده
حدود 9 ماه
مو کوتاه
خیلی صداش ارومه
کمی خجالتی
بازیگوش
مهربون
چند روزیه مهمون منه
من خیلی نمیتونم نگهش دارم
چون گربه ی نر دارم و میترسم جفت بخوره و ...
اسمش شهره است
ترکیب 3 رنگ نارنجی و طوسی و سفید(رنگ غالبش سفیده)
دوربینم دست کسی هست.بتونم با گوشی عکس میگیرم و میذارم
خیلی پیشیه مهربونیه
.
.......
اینم عکسای این خانوم خوشگله
امروز نمیدونم چیکار کرده پاش یکم زخمی شده. اما خوشبختانه چیز خاصی نیست و زود خوب میشه
.
.
.
.
.

saye
20-03-2012, 23:51
کسی این خانوم خوشگله رو نمیخاد؟

jak_1300
29-03-2012, 13:50
اميدوارم هر كاري ميكنيد فقط اين حيونايه زبون بسته رو اذيت نكنيد و به كسي كه لياقت نداره ندين تا اذيت نشن
مرسي از حسن نيتتون

saye
02-04-2012, 20:12
یه گربه ماده
حدود 9 ماه
مو کوتاه
خیلی صداش ارومه
کمی خجالتی
بازیگوش
مهربون
چند روزیه مهمون منه
من خیلی نمیتونم نگهش دارم
چون گربه ی نر دارم و میترسم جفت بخوره و ...
اسمش شهره است
ترکیب 3 رنگ نارنجی و طوسی و سفید(رنگ غالبش سفیده)
دوربینم دست کسی هست.بتونم با گوشی عکس میگیرم و میذارم
خیلی پیشیه مهربونیه
.
.......
اینم عکسای این خانوم خوشگله
امروز نمیدونم چیکار کرده پاش یکم زخمی شده. اما خوشبختانه چیز خاصی نیست و زود خوب میشه
.
.
.
.
.

این پیشی هم واگذار شد

saye
05-04-2012, 20:30
به نقل از یکی از دوستان
واگذاری سگ
میکس ژرمن و هاسکی

متاسفانه به دلایلی بهتر می بینم که سالی به یک جای بهتر با فضای بزرگتر و راحت تر بره اینجا حتی دیگه اجازه پارس کردن هم نداره .....متاسفانه مجبورم سگی رو که یک سال بزرگش کردم رو واگذار کنم اما فقط به کسی که مطمئن باشم خوب ازش نگهداری می کنه و مکان مناسبی داره تجربه سگ داری رو هم داشته باشه......سالی سگ بسیار اکتیو و پر جنب جوشی هست خیلی هوشیار و قوی و مقاومه ....جثه خیلی درشتی نداره و نگهداری ازش کار سختی نیست

عکسها
.
.
.
.
.

cao-cao
14-04-2012, 14:28
دوستان سلام
بنده تو یه شرکت پست خصوصی کار میکنم اگه کسی خواست حیونی انتقال بده بگه تا راهنمایش کنم
و یه خواسته کسی همستر نداره یکی به ما بده؟؟

jak_1300
26-07-2012, 12:57
cal.ir
پناهگاه وفا در سال 1382 تاسيس شد و به عنوان اولين پناهگاه حيوانات در ايران شروع به كار كرد، تعهد ما كمك كردن و پناه دادن به حيوانات آسيب ديده و بي پناه در ايران است. پناهگاه وفا يك سازمان خيريه غير دولتي است كه فقط به كمك هاي مردمي و خدمات داوطلبانه اتكا دارد.

اين پناهگاه در حاشيه شهر جديد هشتگرد و در فاصله يك ساعت و نيمي غرب تهران در جاده قزوين قرار دارد.

ناهگاه وفا با تلاش سخت فاطمه معتمدي كه دوستدار تمامي حيوانات از هر اندازه و شكل است به وجود آمد. او زميني را كه از شوهرش هديه گرفته بود به اين كار اختصاص داد و آن را با سرمايه خود ساخت.

در حال حاضر، پناهگاه زير نظر آقای علی ثانی اداره مي شود و گروهي از داوطلبان فداكار و صميمي و دامپزشكان دلسوز و مهربان خدماتشان را به اين مركز هديه كرده اند.

اين پناهگاه در حال حاضر (۱۳۸۹) ميزبان بيش از 400 سگ است.

در سال 1382 (2003) و همزمان با شکل گیری تأسیس یک تشکل غیردولتی برای حمایت از حقوق حیوانات ،فکر ایجاد یک پناهگاه برای حیوانات در ذهن خانم فاطمه معتمدی شکل گرفت.از آنجایی که او یک مدافع و پشتیبان قدیمی حیوانات بود ، این ایده سبب شد که برای شروع کار، طرفداران طبیعت و حیوانات را گرد هم جمع کند.اولین قدم‌های عملی‌ تقریبا در همان زمان آغاز شد و وقتی همسر خانم فاطمه معتمدی قطعه زمینی برای اینکار اهدا کرد ،گام اصلی برداشته شد و ساختن پناهگاه آغاز گردید و به تدریج تکمیل گردید و در اواسط سال ۱۳۸۳(2004) به بهرهبرداری رسید.در ابتدا کمبود امکانات و بودجه سبب مشکلات و سختیهای فراوان شدند.درواقع،این حقیقت که پناهگاه ساخته شده اولین پناهگاه در نوع خود به شمار میرفت ،به طور طبیعی،به نوعی بر مشکلات میافزود. پناهگاه در میان زمینهای بی سکنه و در دامنه تپه ساخته شده بود و به آب و برق دسترسی نداشت و این بزرگترین مسأله بود. با این حال کوششهای بی شائبه و اشتیاق فوق العادۀ مسئولان پناهگاه در کمک به حیوانات باعث شد که بر این مشکلات فا ئق آیند. در نتیجه،به تدریج،پناهگاه نظم گرفت و هر چیز جای خود را یافت. و حالا در ۱۳۸۹(2010)،این پناهگاه میزبان 400 سگ است که همگی عقیم و واکسینه شده اند و به مردم قابل اعتمادی که استحقاق داشته باشند واگذار میگردند. بانی و مدیران پناهگاه امیدوارند بتوانند روزی اولین پناهگاه حیوانات ایران را به استانداردهای جهانی برسانند.به این ترتیب گامی جدّی و مهم در راستای استیفای حقوق حیوانات برداشته خواهد شد
اولین مرکز خیریه نگهداری از حیوانات بی سرپناه کشور در سال ۱۳۸۳ در حومه شهر جدید هشتگرد توسط خیر و بانی این مجموعه و موسس کانون دوستداران حیوانات احداث گردید.
با توجه به فراوانی جمعیت سگ در آن منطقه و آمار بالای تصادفات جاده ای این حیوان، مرکز فوق برای ساماندهی به وضعیت این حیوان تجهیز گردید و وفا نام گرفت. این مرکز در دشتهای وسیع شرقی شهر جدید هشتگرد در زمینی به مساحت 3000 متر بنا شده است که دارای امکاناتی از قبیل اتاق نگهبانی، اتاق جراحی، اتاق ریکاوری، اتاق استراحت اعضاء، موتور خانه، آشپزخانه، سرویس بهداشتی، محوطه خاکی جهت قرنطینه سگهای ورودی و محوطه سیمانی محصور و حدود چهل لانه در اطراف آن برای نگهداری سگها می باشد.

Mr_100_dolari
26-07-2012, 20:54
با سلام

دوستان کسی یه سگ کوچولو که قابل نگهداری تو حیاط یک آپارتمان باشه برای واگذاری سراغ نداره ؟

اگر هستش ممنون میشم بفرمایید .:11:

jak_1300
30-07-2012, 02:30
سگ کوچولو رو دلت میاد بذاری تو حیات ؟ تو سرما و گرما؟

Mr_100_dolari
25-08-2012, 00:43
سگ کوچولو رو دلت میاد بذاری تو حیات ؟ تو سرما و گرما؟

نه معلومه که نمیزارم منظورم این بود که فضا براش هستش که زیاد داخل ساختمون نباشه و ...

در کل داخل خونه نگهش میدارم

loomina
16-09-2012, 02:23
اگر هم کسی توله persian cat رو داره و میخواد واگزار کنه( راستش اگر میخواد بفروشه پول زیادی ندارم. ) من با کمال میل ازش پذیرایی میکنم :31:

بردیا
17-09-2012, 20:13
این 3تا بچه گربه رو کسی نمیخواد؟
توی حیاطمون به دنیا اومدن و جم هم نخوردن این چندماه((البته الان نسبت به توی عکس هیکلشون بزرگتر شده))
در حیاط رو باز بزاری میدون میان تو خونه شروع به فروکردن پنجه هاشون توی موکت میکنن و پرده رو پاره میکنن:دی
ولی خب ما فقط گربه اصلی خودمون که اون نر حنایی رنگ هستش رو نگه میداریم(3سالشه الان)
56515

amirfiri
18-09-2012, 12:59
به نقل از یکی از دوستان
واگذاری سگ
میکس ژرمن و هاسکی

متاسفانه به دلایلی بهتر می بینم که سالی به یک جای بهتر با فضای بزرگتر و راحت تر بره اینجا حتی دیگه اجازه پارس کردن هم نداره .....متاسفانه مجبورم سگی رو که یک سال بزرگش کردم رو واگذار کنم اما فقط به کسی که مطمئن باشم خوب ازش نگهداری می کنه و مکان مناسبی داره تجربه سگ داری رو هم داشته باشه......سالی سگ بسیار اکتیو و پر جنب جوشی هست خیلی هوشیار و قوی و مقاومه ....جثه خیلی درشتی نداره و نگهداری ازش کار سختی نیست

عکسها
.
.

.
.
.

سلام
ساکن کجاست سگ؟

shahma
07-10-2012, 10:02
سلام

من یک خرگوش سه ماه و نیم دارم(سفید دور چشم مشکی و گوش هاش مشکی اسمش برفی ماده است ) که الان دیگر قادر به نگهداری آن نیستم - دکتر دامپزشکی معاینه کرده است و کاملا سالم و سرحال می باشد.اگر کسی شرایط نگهداری آن را دارد لطفا به این آدرس shahrzad.maki@gmail.com ایمیل بزند

saye
14-11-2012, 17:06
سلام بر همه ی دوستان
من مجبورم یکی از گربه هامو واگذار کنم چون یکی از گربه هام که پیره بیمار شده و نمیتونم به گربه های دیگه رسیدگی کنم
گربه ی معمولی هست
حدودا 6 ماه .اروم و خونگیه .خیلی دوست داره کنار ادم یا تو بغل ادم بشینه و خودشو لوس کنه بهش محل هم ندین میاد سرش رو روی دستاتون میذاره
اصلا بد غذا نیست . خرابکاری هم نمیکنه . برای دستشویی هم یا براش خاک مخصوص بذارید یا روزنامه .بجر این ها جای دیگه دستشویی نمیکنه
رنگش حنایی هست یا همون گارفیلدی که خطوط منحنی پررنگتر(قهوه ای ) روی 2طرف بدنش داره .چشماش هم نارنجیه
مجبور نبودم از خودم دورش نمیکردم
و تا از جایی که میره مطمعن نباشم واگذار نمیکنم . و تو خونه باید نگهداری بشه
عکسش رو هم براتون تو این یکی 2روزه میذارم
موفق باشید

mahsa.a
11-12-2012, 20:26
من از 4 ماه پیش که این پیشی کوچولوی پایین بلوک ما چشمش عفونت کرد و من بردمش دکتر و چشمش مثل روز اولش شد عاشقش شدم. ولی نمی تونم نگهش دارم چون والدینم اصلاً راضی نیستن. اگه کسی بتونه نگهش داره غذا و دکترش با خودم. فقط یه جای خوب واسه زندگی داشته باشه عالیه.

ahmadrezab23
14-12-2012, 14:11
به نقل از یکی از دوستان
واگذاری سگ
میکس ژرمن و هاسکی

عکسها
.
.
.
.
.

سلام اگه هست هنوز من میخوامش با یه جای خیلی بزرگ که راحت میتونه بگرده و هروزم با غذای مخصوص سگ و قلم و هرچی که نیاز باشه ازش پذیرایی میکنم و یه اتاق هم که ساختم در اختیارشه!

saye
17-12-2012, 18:33
دوستان خوبم سالی واگذار شده .
گربه ی من هم واگذار شد.
موفق باشید
...

mahsa.a
18-12-2012, 19:17
خوش به حالتون که هم پیشی هم سگتون واگذار شد. پیشی من به این خوشگلی هنوز کسی حاضر نیست بگیرتش

nargessi
06-01-2013, 20:01
سلام
کسی از شمال هست قصد واگزاری سگ داشته باشه؟
من بابلسرم

Koosha_Raisi
06-01-2013, 20:30
سلام دوستان :)

من دنبال یک گربه ماده خوشگل موشگل میگردم اگر کسی می خواد واگذار کنه.:n07:
ترجیها خیلی بزرگ نباشه مثلا تا 6 ماه...اما اگر کیس های دیگه هم هست مشکلی نیست.

mahsa.a
19-01-2013, 21:38
سلام دوستان :)

من دنبال یک گربه ماده خوشگل موشگل میگردم اگر کسی می خواد واگذار کنه.:n07:
ترجیها خیلی بزرگ نباشه مثلا تا 6 ماه...اما اگر کیس های دیگه هم هست مشکلی نیست.

سلام. من دوتا دارم. اگه می خوای ایمیلتو بده لطفاً

mahsa.a
19-01-2013, 22:26
سلام. این کوچولو 2 ماه تو تأسیسات گیر کرده بود. من خیلی سعی کردم مسئول تأسیسات رو بیارم که از اونجا ببریمش بیرون. مردک اصلاً خوصله نداشت یه ذره صبر کنه تا من پیشی رو در بیارم. در رو بست. از اون روز من با بدبختی از زیر در به زور بهش غذا و اب می دادم. دیشب برق رفت و اینا در تأسیسات رو باز کردن. پیشی اومد بیرون. هوا خیلی سرد بود. من اجازه ندارم حیوون خونه ببرم. دوست نازنینم قبول کرد یه چند روزی ازش مراقبت کنه ولی این کوچولو خیلی ضعیفه و مدام می لرزه و چون 2 ماهه آفتاب ندیده و بیرون نبوده از همه چی می ترسه. خیلی ناز و بغلیه. اگه می تونین نگهش دارین خواهش می کنم با من تماس بگیرید
یا برام پیغام بذارید

امی1
20-01-2013, 01:15
سلام. من دوتا دارم. اگه می خوای ایمیلتو بده لطفاً

عکساشونو بزار یکیشو من میخوام .

Koosha_Raisi
20-01-2013, 15:23
سلام. این کوچولو 2 ماه تو تأسیسات گیر کرده بود. من خیلی سعی کردم مسئول تأسیسات رو بیارم که از اونجا ببریمش بیرون. مردک اصلاً خوصله نداشت یه ذره صبر کنه تا من پیشی رو در بیارم. در رو بست. از اون روز من با بدبختی از زیر در به زور بهش غذا و اب می دادم. دیشب برق رفت و اینا در تأسیسات رو باز کردن. پیشی اومد بیرون. هوا خیلی سرد بود. من اجازه ندارم حیوون خونه ببرم. دوست نازنینم قبول کرد یه چند روزی ازش مراقبت کنه ولی این کوچولو خیلی ضعیفه و مدام می لرزه و چون 2 ماهه آفتاب ندیده و بیرون نبوده از همه چی می ترسه. خیلی ناز و بغلیه. اگه می تونین نگهش دارین خواهش می کنم با من تماس بگیرید
یا برام پیغام بذارید

سلام :)

اگر می شه عکس اون یکی رو هم بذار.
بعد سالمن ؟ جنسیت هاشون رو هم بگو من ماده می خوام.
بهت خبرش رو می دم.

mahsa.a
20-01-2013, 21:06
سلام :)

اگر می شه عکس اون یکی رو هم بذار.
بعد سالمن ؟ جنسیت هاشون رو هم بگو من ماده می خوام.
بهت خبرش رو می دم.

این هم خیلی خوشگله که. عکس اون یکی رو هم می ذارم ولی این خیلی مهربونتره. کاملاً بغلیه. بله. سالم هستن. هر دو هم ماده هستن.

mahsa.a
30-01-2013, 14:37
یکی از دوستان بچه گربه ای رو پیدا کرده که سرش آسیب دیده و به توصیه دکتر فتاحیان باید به مدت 2 هفته جایی باشه که بتونه استراحت کامل کنه و تحرک نداشته باشه. کسی می تونه 2 هفته این بچه رو نگه داره و انتی بیوتیک هاشو بهش بده؟ اگه می تونین دریغ نکنین خواهشاً. درضمن خیلی مؤدب و آرومه.
مرسی

shabnam1986
09-02-2013, 11:49
من از 4 ماه پیش که این پیشی کوچولوی پایین بلوک ما چشمش عفونت کرد و من بردمش دکتر و چشمش مثل روز اولش شد عاشقش شدم. ولی نمی تونم نگهش دارم چون والدینم اصلاً راضی نیستن. اگه کسی بتونه نگهش داره غذا و دکترش با خودم. فقط یه جای خوب واسه زندگی داشته باشه عالیه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کودوم شهرین؟اگ شهرای شمالی هستین من میتونم ازتون بگیرم..

mahsa.a
10-02-2013, 00:45
کودوم شهرین؟اگ شهرای شمالی هستین من میتونم ازتون بگیرم..

نه. تهران هستیم

mahsa.a
11-02-2013, 12:48
بچه ها، چند تا توله سگ هستن بی مادر، باید خیلی فوری به باغ یا حیاط بزرگ منتقل بشن. کسی می تونه این کار رو انجام بده؟

vahidkoshki
14-02-2013, 22:51
بچه ها، چند تا توله سگ هستن بی مادر، باید خیلی فوری به باغ یا حیاط بزرگ منتقل بشن. کسی می تونه این کار رو انجام بده؟

سلام مهسا جان نژاد این سگ ها چیه و به درد نگهبانی میخورند ؟

mahsa.a
15-02-2013, 14:08
[QUOTE=vahidkoshki;7486693]سلام مهسا جان نژاد این سگ ها چیه و به درد نگهبانی میخورند ؟[/QUOTE
یکیشون مرد. بقیه هم فعلاً گم شدن

vahidkoshki
15-02-2013, 21:37
یکیشون مرد ؟
به همین راحتی ؟
چرا نبردین پناهگاه ؟

faz2rap
23-02-2013, 18:58
ما توی ساختمونمون یه گربه هست البته بیشتر بیرونه شبا اگه همسایمون راهش بده میره دم جا کفشی میخوابه...البته تو زمستون...
خیلی اهلیه ما و خونه ی روبرو همیشه براش غذا میندازیم...خانوادم اونقدر علاقه پیدا کردن بهش...یه نایلون بزرگ تو فریزر از گوشت و پوست براش
توی فریزر نگه داشتیم...هر روز بهش غذا میدیم...

اینم عکسش

Saeed Dz
24-02-2013, 12:34
دوستان لیست مراکز نگهداری حیوانات رو کسی میتونه بذاره لطفن و هزینه ی شخصی که باید پرداخت بشه اگر بفرمایین چقدره ممنون میشم.

sasantabesh
26-02-2013, 12:40
اماده نگهداری از سگ طوطی یا هر حیوان خانگی.حتی مار
من عاشق حیوانم
مطمءن باشید خیلی خوب نگهداری میکنم
ممنون/:n28::n28::n28::n28::n28:

sasantabesh
26-02-2013, 12:42
سلام از وجود همچین تاپیکی خیلی خوشحال شدم
من سگم 3تا توله آورده 1 نر 2 تا ماده الان5 ماهشونه هرکی خواست برام پیغام بزاره عکسشونو بفرستم در ضمن تمام واکسناشونم که تا الان لازم بوده زده شده شناسنامه هم دارن. نژادشونم پودل-تریر
سلام من میخام ازش نگهداری کنم؟؟؟؟؟ممنون میشم جواب بدید

namx
28-02-2013, 21:01
اگه کسی سگی داشت من میتونم نگه داری کنم ازش ... دوستان پ.خ بدن

jak_1300
01-03-2013, 05:01
اگه کسی سگی داشت من میتونم نگه داری کنم ازش ... دوستان پ.خ بدن
سلام سگهایه زیادی هستن که نیاز به سرپناه دارن اگر مایلید من به شما سایتی رو معرفی میکنم که میتونید به رایگان سرپرستی این بی زبونها رو قبول کنید
به من ایمیل بزنید alikhani.erfan@gmail.com

jak_1300
01-03-2013, 05:13
کمک..فقط کمک..تورو خدا هرکی میتونه کمک کنه..حتی برای اسکان موقت یک توله..
هشت تا توله با پدر و مادرشون در سرما و گرسنگی..
-----
عزیزان خودتون هم خوب می دونین که اصلا درست نیست که این بچه ها در این سن از مادر جدا بشن اما متأسفانه برای نجات از این وضعیت مجبوریم اینکار رو بکنیم.چون هیچ جایی‌ نداریم که بتونیم مادر و بچه ها رو باهم اونجا اسکان بدیم و کسی‌ هم نیست که باغ یا حیاطی داشته باشه و حاضر باشه این خانواده رو تا زمان شیر خوردگی بچه ها نگهداری کنه.به همین دلیل خواهش می‌کنیم هر کسی‌ که می‌تونه ۱ یا ۲ تا از بچه ها رو فعلا تا از آب و گل در بیان نگهداری کنه با ما فوری تماس بگیره.مسولیت بعدشون و کار درمانی اگه داشته باشن با خودمون خواهد بود. اگه توله ها سر پرست موقت پیدا کنن مادرو پدر رو می‌تونیم ببریم پانسیون اما با بچه ها نه متأسفانه.لطفا به اشتراک بگذارین 09196437708 و 09197159699[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jak_1300
01-03-2013, 05:24
این توله های شیرخواره چندروز قبل داخل یک کارتن جلودرب یک کارخانه در شهریار رهاشده اند دوست عزیزی که این توله هاراپیداکرده این چندروزه آنان را باشیر گاو کم چربی تغذیه کرده ولی قادر به نگهداری آنان نمیباشد از تمامی دوستان(موافقان ومخالفین عقیم سازی )دعوت میشود چنانچه میتوانند حتی از یکی از این توله ها نگهداری کنند هرچه زودتر تماس بگیرند
09121211629

لطفا شر کنید
از پیج : (مانا حامی راستین (گروه مهر - Mana Hamy Rasteen

jak_1300
01-03-2013, 05:29
دوستان این همون سگی است که هفته پیش دماغش را با قمه بریده بودند. صورتش خیلی بهتره ولی متاسفانه همانطور که می بینید دست سمت چپش ورم داره و نمیتونه بگذاره زمین- این سگ نیاز داره که بره کلینک و از دستش عکس گرفته بشه عزیزانی که میتوانند به ما هر نوع کمکی چه مخارج کلینک یا حمل و نقل این سگ به کلینک و برگشتش از کلینک به خانه کمک کنند لطفا با خانم لیدا اثنی عشری با شمارهای زیر تماس بگیرند منزل 02633409474 موبایل 09121211629

لطفا شر کنید , لطفا لایک را کلیک کنید- مرسی

Dear friends: this is the same dog whose nose was nearly severed last week and was reattached by our team. Currently he is progressing well. Unfortunatly, his left front leg is swollen and he is limping. He is in need of an X-ray to determine that he has not fractured any bones. Friends who can help us with medical expenses and or transportation please contact Ms. Lida Esnaashari at 0911211629 and 02633409474.

PLEASE SHARE and don’t forget to click like
از پیج : (مانا حامی راستین (گروه مهر - Mana Hamy Rasteen

jak_1300
01-03-2013, 05:32
دوستان و همیاران عزیز: سگی که در خیابان نظام آباد پیداشده بعد از دوروز مشخص شد که که دچار آسیب دیدگی شدید دست وپاولگن چپ هم هست وباید حتما رادیوگرافی برایش انجام شود واین آسیب دیدگی درمان گردد وسگ خیابان جی هم که درحال حاضر مراحل درمان عفونت پای آسیب دیده رامیگذراند باید برای ادامه درمان تحت نظر پزشک متخصص باشد از دوستانی که مایلند در هزینه های درمان این دوسگ مارایاری کنندتقاضا میشود در ایران با لیدااثنی عشری 09121211629 ودر آمریکا با خانم راحله تبریزی با تلفن 2065796912 یا با ایمیل
تماس بگیرید.

لطفا هیچ مبلغی را ناچیز نشمارید و این متن را شر کنید.

Dear friends: The 2 dogs that we recently rescued are doing better. The one with the face injury is healing well but when he walks he limps. It appears that his hip and leg are injured and needs to have an x-ray done to determine whether his hip and/or leg are broken. The one that had an infected, injured leg has been receiving antibiotics and is improving. He also needs a follow up exam with a specialist. If you are able to help us with the cost of their medical expenses, please contact us: In Iran, Ms. Lida Esnaashari at 09121211629 and in the USA, Ms. Raheleh LaCroix at 206-579-6914 or rahelehlacroix@netscape.net. Please do not underestimate your donation. Any amount will help.

PLEASE SHARE

jak_1300
01-03-2013, 05:38
این توله های شیرخواره چندروز قبل داخل یک کارتن جلودرب یک کارخانه در شهریار رهاشده اند دوست عزیزی که این توله هاراپیداکرده این چندروزه آنان را باشیر گاو کم چربی تغذیه کرده ولی قادر به نگهداری آنان نمیباشد از تمامی دوستان(موافقان ومخالفین عقیم سازی )دعوت میشود چنانچه میتوانند حتی از یکی از این توله ها نگهداری کنند هرچه زودتر تماس بگیرند
09121211629

لطفا شر کنید

jak_1300
01-03-2013, 05:44
توجه......خیلی فوری............خیلی فوری......جای موقت در تهران
دوستان عزیز،
یه آقای مهربونی این بچه رو امشب توی یک ساک وسط خیابون پیدا کردن. متأسفانه ایشون اصلاً شرایط نگهداری از این کوچولورو ندارن. ازشون خواهش کردیم که بزارن امشب اونجا بمونه تا فردا بریم جابجاش کنیم. هنوز هیچی در موردش نمیدونیم. باید حدود 2 ماهش باشه و میکسه. خانم مهتاب مهربان فردا قبل از اینکه به جای موقتش بره، مییرنش دکتر تا یه چکاپ کامل بشه ولی نباید مشکلی داشته باشه چون هم اشتهاش خوبه و هم سرحاله. این کوچولو باید حتماً تا فردا شب به محل موقت بره و تا وقتی یه کمی جون بگیره و از آب و گل در بیاد، باید توی منزل بمونه. در صورتیکه می تونین بطور موقت از این کوچولو نگهداری کنین تا دربدر نشه، لطفاً فردا صبح با شمارۀ 09121149426 و یا 09352277482 تماس بگیرین تا بیارن اونو بهتون تحویل بدن. در ضمن در طول مدت سرپرستی موقت، هزینه های پزشکی پرداخت میشه و به عهدۀ شما نیست.
ممنون از توجهتون

jak_1300
01-03-2013, 05:46
فوری.....واگذاری فوری آقا چیکو.....
دوستان عزیز،
اسم این آقا چیکوئه. البته این اسمیه که ما روش گذاشتیم. این کوچولو توی بد شرایطی نگهداری میشده. فردی که پیداش کرده بوده می خواسته گوشای اونو ببره و بعدش اونو بفروشه. خانم برزگر عزیز وقتی از جریان این سگ مطلع شدن، بلافاصله اقدام کردن و اونو از این فرد ناشایست خریدن. بعد از تماس با ما و انجام هماهنگی های لازم خودشون بردنش دکتر که یه چکاپ کامل بشه. خوشبختانه آقا چیکو سالمه. از آنجاییکه این دوست مهربان شرایط نگهداری از سگ رو ندارن، چیکو رو فعلاً در پانسینون گذاشتیم. چیکو میکس اشپیتز تریره، حدود 4 سال سن داره و جثۀ کوچکی داره. خیلی سگ سرحال و مؤدبیه. امکانش هست که کسی آقا چیکو رو گم کرده باشه و یا دزدیده باشنش. در ضمن چیکو باید زودتر یه سرپرست پیدا کنه چون نمی تونه مدت زیادی توی پانسیون بمونه. توجه داشته باشین که در صورتیکه تمایل دارین سرپرستی چیکو رو قبول کنین، باید اینو در نظر بگیرین که یک ماه باید فرجه بدین تا شاید صاحب اصلیش پیدا بشه و اگر نشد، می تونین برای همیشه از این کوچولوی زیبا و دوست داشتنی نگهداری کنین. اگر اطلاعاتی در موردش دارین و یا صاحبش رو میشناسین و یا مایلین سرپرستی شو قبول کنین، لطفاً با شمارۀ 09352277482 تماس بگیرین. چیکو در تهران به سر میبره.
ممنون از توجهتون

jak_1300
01-03-2013, 05:49
دوستان عزیزم سلام و شب بخیر این بچه ها همون فرشته هایی هستن که همراد مادرشون تو یه زیر پله در یک پاساژ پیدا شدن توسط اقای احمدی. الان هم جاشون خیلی مناسب نیست و هر آن امکان داره در پانسیون مریض شن خوااهش میکنم که هر کی میتونه از این بچه ها و مادرشون مراقبت کنه تماس بگیره و ترجیحا با هم باشن بهتره چون به شدت به هم وابسته ان . اما اگه نشه مجبوریم تک تک واگذارشون کنیم :( با تشکر 09372394050

jak_1300
01-03-2013, 06:01
ما با هم خواهر و برادر هستیم لولیتا و میشل هرکی مارو دوست داره و میخواد ما بیام خونشون و کلی شیطونی کنیم به این شماره زنگ بزنه ....... 09335859378

hossein abdi
04-03-2013, 02:54
salam saye jan dar mord on sag ham jashoo daram ham karam sage age vagozar nashode mikhamesh
09364212706:n19::n18:

V E S T A
04-03-2013, 03:01
salam saye jan dar mord on sag ham jashoo daram ham karam sage age vagozar nashode mikhamesh
09364212706:n19::n18:

سلام و تبریک برای ورودتون به انجمن:n16:

دوست عزیز زبان اصلی انجمن فارسی هست لطفا پستاتون رو به زبان فارسی بفرستین

hossein abdi
04-03-2013, 03:03
09121211629

لطفا شر کنید

سلام خوبین شما من هر چیتوله دارین میتونم اسکان بدم با من تماس بگیرید
09364212706

hossein abdi
04-03-2013, 03:19
سلام و تبریک برای ورودتون به انجمن:n16:

دوست عزیز زبان اصلی انجمن فارسی هست لطفا پستاتون رو به زبان فارسی بفرستین

مرسی چشم رعایت میکنم:n16:

hossein abdi
04-03-2013, 03:23
:n05:دوستان گلم هرکی هر چی واسه واگزاری داره از جهنده خزنده و غیره من اعلام امادگی میکنم از جوجه گرفته تا سک و تمساح اینم شماره تماسم 09364212706

ملا نصرالدین
04-03-2013, 08:27
بچه ها توی جردن کوچه کاج آبادی، تقریبا اواسط کوچه یه جا تابلو زده بچه گربه مجانی کسی میتونه پیگیری کنه ببینه چیه؟

من خودم یه طوطی دارم.خونمون اصلا جا نداره به من اجازه نمیدن هیچ حیوانی اضافه کنم وگرنه حتما خودم پیگیرش میشدم

hossein abdi
04-03-2013, 12:28
این چه وزشه به هر کی زنکو اس میدی میگی حیونتو میخام ج نمیده اصلا واسه چی پس تایپیک گوزاشتید؟:n05::21::42:

jak_1300
04-03-2013, 15:52
سلام من ایران نیستم لطفا با همون شماره که اون پست گذاشته شده تماس بگیرین اگر نیتتون خیره

سلام خوبین شما من هر چیتوله دارین میتونم اسکان بدم با من تماس بگیرید
09364212706

hossein abdi
05-03-2013, 01:05
سلام من ایران نیستم لطفا با همون شماره که اون پست گذاشته شده تماس بگیرین اگر نیتتون خیره

خیره ولی هیشکدوم ج نمیدن نمیدونم پس چرا این همه بال بال میزنن من عاشق حیونام

hossein abdi
06-03-2013, 23:22
سلام دوستان

امروز دم در کلینیک یکی از دوستان دامپزشکم یک گربه ماده داغون گذاشتن و رفتن ... گربه حامله بوده و قادر به زایمان نبوده و ناله میکرده . بعد از بررسی هایی که کردن دیدن راهی به جز سزارین وجود نداره . گربه ماده امروز جراجی شده و بعد از چند ساعت 3 تا بچه گربه ضعیف متولد شده . بچه ها نیاز به شیر دارند و مادر به دلیل عمل جراحی و ضعف بدن قادر به شیر دادن به بچه گربه ها نیست . الان هم تو پارکینگ نگهداری میشن که اصلا گرم نیست .
از همه دوستانی که میتونن کمکی کنن خواهش میکنم تا دیر نشده با شماره تلفن آقای دکتر سرمدی تماس بگیرند و نگهداری از گربه ها رو قبول کنند . در ضمن گربه ماده امروز بعد از زایمان عقیم هم شده . به دلیل ضعف شدید گربه مادر و بچه هاش امکان ارسال به شهرستان وجود نداره . عزیزانی که تو تهران مایل به نگهداری هستند در صورت تمایل میتونن اعلام کنن براشون بفرستیم درب منزل....فقط زود لطفا

دوستان لطفا اینو رو شبکه های اجتماعی به اشتراک بزارید

شماره تلفن تماس برای واگذاری : 09125773988
دکتر سرمدی

hossein abdi
07-03-2013, 00:58
این منو پسر پرندمه بدونه توضیح فقط فیلموو نگاه کنید (پرنده شکاری)

faz2rap
08-03-2013, 10:41
دوستان عزیزم سلام و شب بخیر این بچه ها همون فرشته هایی هستن که همراد مادرشون تو یه زیر پله در یک پاساژ پیدا شدن توسط اقای احمدی. الان هم جاشون خیلی مناسب نیست و هر آن امکان داره در پانسیون مریض شن خوااهش میکنم که هر کی میتونه از این بچه ها و مادرشون مراقبت کنه تماس بگیره و ترجیحا با هم باشن بهتره چون به شدت به هم وابسته ان . اما اگه نشه مجبوریم تک تک واگذارشون کنیم :( با تشکر 09372394050

شرایط نگه واگذاری چطوریه؟؟؟
ما تو رامسر یه ویلای بزرگ داریم که مطمئنا میتونه جای خیلی خوبی برای اینها باشه...
البته تکی هم باشن اونجا یه جرمن شپر هست که نگهبان هست و خیلی مهربون...
میدونم زود با اینا دوست میشه...

MILIN3M
08-03-2013, 23:54
بچه ها سلام خوبید..من مدت زیادی تو سرپناه سوهانک فعالیت میکردم و بدلیل شرایط کاری مجبور شدم بیام بیرون و برم شهرستان برای کار... ازون جهت که واقعا دوری برام از این حیونا سخته... میخوام ببینم ایا توی اپارتمان 70 متری م یشه سگی نگه داشت که پارس نکنه؟ صدای این همسایه در نیاد؟؟؟ هست اصلا؟

hossein abdi
09-03-2013, 01:08
شرایط نگه واگذاری چطوریه؟؟؟
ما تو رامسر یه ویلای بزرگ داریم که مطمئنا میتونه جای خیلی خوبی برای اینها باشه...
البته تکی هم باشن اونجا یه جرمن شپر هست که نگهبان هست و خیلی مهربون...
میدونم زود با اینا دوست میشه...

اینا واگزار شدن بازم تماس بگیرید باهاشون

B3HZ@D
24-03-2013, 06:43
بچه ها سلام خوبید..من مدت زیادی تو سرپناه سوهانک فعالیت میکردم و بدلیل شرایط کاری مجبور شدم بیام بیرون و برم شهرستان برای کار... ازون جهت که واقعا دوری برام از این حیونا سخته... میخوام ببینم ایا توی اپارتمان 70 متری م یشه سگی نگه داشت که پارس نکنه؟ صدای این همسایه در نیاد؟؟؟ هست اصلا؟

معمولا بی جهت سر و صدا نمیکنن .
من خودم یک سگ دارم که ظهر و شب برای استراحت میارمش داخل منزل و سر و صدایی نمیکنه .
ولی اگه صدای سگ دیگه ای رو بشنوه معمولا جواب میده :n02: و شروع میکنه به واق واق کردن ... که البته یک مدته این عادتش رو هم ترک کرده :n02:
در هر صورت من که مشکلی نداشتم از این بابت . بهتره خودتون یک امتحانی بکنین

mahsa.a
27-03-2013, 21:49
چیتو. این پیشی بیچاره ی زجر کشیده. ما تو حال و روزی پیداش کردیم که 2 قدم نمی تونست راه بره. تا بلد می شد محکم می خورد زمین. تو راه رفتنش اصلاً تعادل نداشت. ما سرمون خیلی شلوغه. کلی
بچه گربه
و

گربه
های مریض اطرافمون داریم که رسیدگی می خوان. گفتیم با این حال بد شاید دکتر بگه این بچه اگه خوابونده بشه راحت تره. دکتر بعد از معاینه گفت مخچه ی این بچه آسیب جدی دیده. ممکنه بهبود پیدا کنه ولی خیلی به کندی. با هزار بدبختی که سرمون ریخته این بچه به مدت 3 هفته است که پیش دوستم مونده و خیلی بهتر شده. دیروز دکتر داروهاشو قطع کرد و گفت دیگه باید زندگی خودشو داشته باشه ولی تو خونه یا یه حیاط امن. این بچه اصلاً نمی تونه بیرون باشه چون تو راه رفتن هنوز تعادل نداره و بیرون خیلی تو خطره. بچه ها، این پیشی بسیار بسیار آروم و بی تحرکه. فقط بعضی وقتا که خوشحاله هورا می کشه!! اگه کسی توانایی نگهداری از این بچه رو چه تو منزل چه تو حیاط داره یا کسی رو می شناسه که حیاط امنی داره و حیوون دوسته و می تونه کمک کنه حتماً به من پیغام بده تا بتونیم یه کمکی به این بچه بکنیم.

djmohammadd
09-04-2013, 02:46
سلام من دیوانه وار عاشق نگهداری حیوان هستم به خدا قسم دلال یا فروشنده نیستم هر کسی حیوانش را واگزار کرد ادرس شماره میدم هر ماه بیاد ببینتش یا عکسش میفرستم (سگ و گربه دوسث ندارم ) یک اتاق ۵۰ متری هم براای ان کار دارم که ۷ جاش فن گزاشتم خیلی حیوان داشثم که پارسال برای موردی مجبور شدم واگذارشون کنم اما دارم بدونه اونا دیوانه میشم بهترین غذا ویتامین بهشون میدم بهم خبر بدید 09360787733

tehran hastam

saye
09-04-2013, 11:49
دوستان خوبم حواستون باشه به کی حیوونتون رو میسپارین
خیلی مراقب باشید
مواردی دیده شده که فردی که حیوون رو قبول کرده بر خلاف گفته هاش عمل کرده
خانومی بوده که گربه هایی که قبول میکرده به عنوان غذای تمساح ازشون استفاده میکرده
یا کسی که رو این حیوونا ازمایش میکرده
و خوب براشون حیوونای اهلی و خونگی و مظلومی که شما واگذار میکنید گرفتنش و دردسرش کمتر هست تا بخان خودشون از خیابون بگیرن
باز هم میگم خیلی مراقب باشید
به کسانی هم که خانوادشون ناراضی هستن واگذار نکنید چون شک نکنید که باز اون حیوون اواره خواهد شد .
دوستان خوبم 1 خواهش دیگه هم داشتم اینکه لطفا گربه هایی که سالم هستن و دستی هم نیستن و مشکلی ندارن و قوی هستن رو دستی نکنید
که همین باعث میشه صدمه ی بیشتری ببینند.
و اینکه لطفا از کنار کسایی که حیوونی رو دارن ازار میدن راحت نگذرید و دخالت کنید و مانع بشید
:n12:

Koosha_Raisi
14-04-2013, 17:26
دوستان من همچنان دنبال بچه گربه ماده هستم !!

اگر کسی بچه گربه ( زیر 2.5 ماه ) ماده داره خواهشا بگه !

saye
14-04-2013, 21:52
دوستان من همچنان دنبال بچه گربه ماده هستم !!

اگر کسی بچه گربه ( زیر 2.5 ماه ) ماده داره خواهشا بگه !

با این شماره ها تماس بگیرید
توجه کنید گربه ها کوچیکن
زیر 2ماه و شاید 1ماه
دوستانی هم که واگذار میکنن میان و محل نگهداری جیوون رو میبین و شرایط دیگه ای که بهتون خواهند گفت

09380137712
/
09397138861
/
09368816422

S2 SeLeNa S2
30-04-2013, 23:15
بچه ها منم خیلی دنبال گربه هستم ... بیشتر میکس مد نظرمه :)

saye
02-05-2013, 14:02
دوست خوبم شما مگه در منزل سگ ندارید؟
امیدوارم این رو بدونید که حیوونایی مثل سگ و گربه اگر از بچه گی به هم عادت نداشته باشن مشکل پیش میاد و متاسفانه در اکثر مواقع
اتفاق بدی میافته
اگر هم سگ شما با گربه ها مشکلی نداره باید دنبال گربه ای باشید که با سگ ها مشکلی نداشته باشه
و یا یک بچه گربه ی کوچیک بیارین پیش خودتون البته اگر از سگتون کاملا مطمئن هستید

ramin n
03-05-2013, 15:35
سلام دوستان خیلی خوشحال شدم که همچین انجمنی باز شده با این موضوع واقعا ممنون خیلی برام جالب بود بنده خودم حیوانات را خیلی دوست دارم و باعث شدید خوشحال بشم واقعا از کسی که این تایپیک شروع کرده سپاسگذارم و کسانی که ادامه میدهند ممنون :n16:

Rossin
22-05-2013, 22:03
گربه های شما نژاد خاصی دارن؟
من قبلن سابقه نگهداری از گربه داشتم الان بازم دلم میخاد یکی داشته باشم
میشه اطلاعات کامل تری بدین؟

saye
26-05-2013, 21:57
دوست خوبم خیلی کم پیش مباد که گربه ی به قول شما نژاد دار رو واگذار کنن.
شما از چه گربه ای و چه مدت نگهداری کردید؟ و الان گربتون کجاس؟

Rossin
27-05-2013, 17:43
دوستان من یه گربه ی ماده دارم:20:
پشمالو و ملوس و خوشگل:40:
بچه ها شم همیشه به خودش میرن:40:
من خودشو میتونم نگهداری کنم و بچه ها شم تا وقتی که دیگه به مادرشون وابسته نیستن نگهداری میکنم ولی دیگه از پس غذای 4 تا گربه بر نمیام:41:
همیشه میدم به یه کس دیگه ........هنوز خداروشکر بچه نیاورده(:31:) ولی اگه دوباره بچه اورد اینجا اعلام میکنم :11:

به تهران واگذار میکنید؟

Rossin
27-05-2013, 17:53
دوست خوبم خیلی کم پیش مباد که گربه ی به قول شما نژاد دار رو واگذار کنن.
شما از چه گربه ای و چه مدت نگهداری کردید؟ و الان گربتون کجاس؟

من 1سال پرشین داشتم بنا به دلایلی فروختمش الان سوئده و 6 7 ماه هم گربه ی خیابونیه بیچاره ای رو داشتم و ازش نگهداری کردم بعدش دیگه وقت نگهداریشو نداشتم و اغب تنها بود واگذارش کردم.
الان باز تمایلم به پرشینه اما خب تا چند ماهه دیگه نمیتونم بخرمش برای همین دلم میخاد واگذاری داشته باشم تا خودم بخرم.

saye
27-05-2013, 18:21
واگذاری پرشین که فکر نکنم باشه اما گربه ی دی اس اچ هست
به شرطی که برای همیشه مسولیتش رو به عهده بگیرید
حیوون اسباب بازی نیست
و مثل فرزند خونده ی شماست
یعنی باید به عنوان عضو خانواده بهش نگاه بشه
هر مشکلی پیش بیاد ادم باید راه حل براش پیدا کنه نه صورت مسئله رو پاک کنه
فکراتون رو بکنید باز اگر به دلایلی مثل تنهایی حیوون . کار داشتن خودتون و حساسیت فلانی و .... قراره 2 باره حیوون رو واگذار کنین یا بفروشین پیشنهاد میکنم که نه گربه ی واگذاری بگیرید و نه حتی حیوونی رو بخرید
1اسباب بازی بگیرید که الان هم پیشرفت کرده و صدا در میارن و راه میرن و میخابن و پشمالو هستن و ... و نیازی هم به نگهداری انچنانی نداره . و حیوونی هم این وسط دست به دست و اواره نمیشه
موجودات بازیچه ی تمایلات ما نیستن
تصمیمتون جدی بود کمکتون خواهم کرد

Rossin
28-05-2013, 18:56
واگذاری پرشین که فکر نکنم باشه اما گربه ی دی اس اچ هست
به شرطی که برای همیشه مسولیتش رو به عهده بگیرید
حیوون اسباب بازی نیست
و مثل فرزند خونده ی شماست
یعنی باید به عنوان عضو خانواده بهش نگاه بشه
هر مشکلی پیش بیاد ادم باید راه حل براش پیدا کنه نه صورت مسئله رو پاک کنه
فکراتون رو بکنید باز اگر به دلایلی مثل تنهایی حیوون . کار داشتن خودتون و حساسیت فلانی و .... قراره 2 باره حیوون رو واگذار کنین یا بفروشین پیشنهاد میکنم که نه گربه ی واگذاری بگیرید و نه حتی حیوونی رو بخرید
1اسباب بازی بگیرید که الان هم پیشرفت کرده و صدا در میارن و راه میرن و میخابن و پشمالو هستن و ... و نیازی هم به نگهداری انچنانی نداره . و حیوونی هم این وسط دست به دست و اواره نمیشه
موجودات بازیچه ی تمایلات ما نیستن
تصمیمتون جدی بود کمکتون خواهم کرد

حرف شما کاملن درسته ولی گاهی شرایط جوری میشه که بر خلاف میل هیچ راهی جز واگذاری اون حیوون نداری!
مصلمن منم با وجود وابستگی شدید به گربه هام دلم نمیخاست از خودم و خانواده جداشون کنم.چون جدن خانواده ما علاقه خاصی به گربه ها داره!
تصمیمم جدیه خیلیم پیگیرش هستم.اگه مواردی دارید بهم پیشنهاد بدین.البته نظره من اینکه بیشتر از 3 ماه نداشته باشه تا بتونم اونجوری که دلم میخاد تربیتش کنم!
ممنونم :)

Rossin
28-05-2013, 19:05
بچه ها توی جردن کوچه کاج آبادی، تقریبا اواسط کوچه یه جا تابلو زده بچه گربه مجانی کسی میتونه پیگیری کنه ببینه چیه؟

من خودم یه طوطی دارم.خونمون اصلا جا نداره به من اجازه نمیدن هیچ حیوانی اضافه کنم وگرنه حتما خودم پیگیرش میشدم

من خونم نزدیکه کاج آبادیه فقط اینو شما کی دیدین؟ من برم پیگیری کنم :)

saye
28-05-2013, 19:46
حرف شما کاملن درسته ولی گاهی شرایط جوری میشه که بر خلاف میل هیچ راهی جز واگذاری اون حیوون نداری!
مصلمن منم با وجود وابستگی شدید به گربه هام دلم نمیخاست از خودم و خانواده جداشون کنم.چون جدن خانواده ما علاقه خاصی به گربه ها داره!
تصمیمم جدیه خیلیم پیگیرش هستم.اگه مواردی دارید بهم پیشنهاد بدین.البته نظره من اینکه بیشتر از 3 ماه نداشته باشه تا بتونم اونجوری که دلم میخاد تربیتش کنم!
ممنونم :)
یک بچه گربه ی تقریبا مو بلند کاملا مشکی موجود هست
براتون نر و ماده بودن یا رنگش فرقی نمیکنه؟
دوستانی که واگذار میکنن شرایطی میذارم مثل اینکه چند وقت یکبار بهشون سر میزنن و ... مشکلی ندارین؟

Rossin
28-05-2013, 20:44
یک بچه گربه ی تقریبا مو بلند کاملا مشکی موجود هست
براتون نر و ماده بودن یا رنگش فرقی نمیکنه؟
دوستانی که واگذار میکنن شرایطی میذارم مثل اینکه چند وقت یکبار بهشون سر میزنن و ... مشکلی ندارین؟

نرو ماده بودنش اصن مهم نیست رنگشم خیلی فرق نداره فقط جوری باشه شبا پیشم میخابه نترسم:))
نه با دیدنش مشکلی ندارم چون خودمم میرم سر میزنم به اونی که واگذار کردم اما چون خیلی به صاحبش عادت کرده نمیتونم پسش بگیرم!

saye
28-05-2013, 21:21
از شانستون .:n01:
واگذاری پرشین
ریکو.....پسر مغرور ......1 ساله......
09379975849(
شرایط:1_تعهد گرفته میشه که نتونید بفروشید.2_بازدید از منزل3_هر چند وقت یک بار ممکنه که به گربه سر بزنیم تا از حالش خبر دار بشیم4_اگر بفهمیم که مکان مناسب نباشه گربه گرفته میشه

saye
28-05-2013, 21:27
مشخصات:
dmh)domestic medium hair) و یا همون گربه موبلند بومی
ماده
یک ماه و نیمه
رنگ:قهوه ای تیره
واگذاری در تهران
شرایط واگذاری :
از منزل شخصی که تمایل به نگهداری گربه داره اول بازدید میشه و اگر شرایط مناسب بود گربه تحویل داده میشه
09192163990

italodance
29-05-2013, 14:12
ادم این پیشی ها رو میبینه اشتهاش باز میشه

من عاشق پیشیهام از بچگی یعنی 8 ساگی پیشی داشتم تا الان که 30 سالم هست خیلی تاپیک خوبی هست از همه دوستان واقعا تشکر میکنم که به فکر حیوانات بی سرپرست و ولگرد بیرون هستند واقعا شماها فرشته اید

امیدوارم همه انسانها روزی فرشته بشوند :n01:

Rossin
30-05-2013, 13:36
از شانستون .:n01:
واگذاری پرشین
ریکو.....پسر مغرور ......1 ساله......
09379975849(
شرایط:1_تعهد گرفته میشه که نتونید بفروشید.2_بازدید از منزل3_هر چند وقت یک بار ممکنه که به گربه سر بزنیم تا از حالش خبر دار بشیم4_اگر بفهمیم که مکان مناسب نباشه گربه گرفته میشه

وای این پیشول عالیه!!!
مرسی از شما دوست عزیز امروز یکی از دوستانم بهم خبر داد که برای 2 ماه دیگه گربش زایمان داره و من میتونم بعد از دوره ی شیرشون یکیشونو بخرم :) از قضا پرشین هم هست!
امیدوارم یه مامانه خوب برای این پیشوی ناز و خوشگل پیدا شه که خیاله صاحبشم راحت باشه.
بازم ممنون از لطفتون :)

ahmadrezab23
11-06-2013, 22:59
آقا چرا اینجا انقدر سوتو کور شده ینی همه حیوونا به سلامتی سرو سامون گرفتن

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

saye
11-06-2013, 23:06
جیوون برای واگذاری زیاد هست
اما اکثر دوستان یا دنبال به قول خودشون حیوون نژاد دار هستن
یا با توجه به گذارش هایی که میدن اکثر کسایی که حیوون واگذاری میگیرن افکار خوب و درستی ندارن و متاسفانه به روش ها مختلف سر حیوون های ربون بسته بلاهایی مختلفی میارن

ahmadrezab23
11-06-2013, 23:38
تکلیف ما چیه که افکار شوم نداریم:دی همه جورم تضمین میدیم البته هر گلی یه خار واره که منم نژاد دار میخوام البته پولم میدم ولی میخوام نیازمند باشه اون حیوون که نیاز به صاحب جدید داشته باشه به علل مختلف

saye
14-06-2013, 10:55
چه حیوونی؟
گربه یا سگ؟
شرایط منزلتون به چه شکله
خانواده راضی هستنن؟

ahmadrezab23
14-06-2013, 11:59
یا گربه پرشین یا سگ کوچیک فرقی نداره گربه معمولی هم چون اینجا چنتا هست نمیخوام دیگه. شرایط خونه هم من هم حیاط بزرگ دارم هم 3تا اتاق که هر کدومو میتونم اختصاص بدم به اون حیوون

saye
18-06-2013, 19:03
این پرشین خوشگل نر هست و تقریبا 2سال داره...اسمش رو گذاشتیم پشمک ...خیلی آروم و حرف گوش کنه. .خیلی هم مهربون و خوش اخلاقه....اما میونه اش با گربه های دیگه خوب نیست و قلمرو رو متعلق به خودش میدونه.... این پیشی رو تو خیابون در حالی پیدا کردم ...که عفونت شدید و سوءتغذیه داشت و مبتلا به بیماری پوستی قارچ بود...متاسفانه صاحبش رو پیدا نکردیم...الان بعد از گذشت 17-18 روز درمان، اوضاع جسمانی خوبی داره و خیلی خوب وزن اضافه کرده ...عفونتش کاملا خوب شده و قارچش هم تا 80% درمان شده....
خیلی دوست داشتم تا آخر درمانش پیش خودم بمونه که متاسفانه شرایطش نیست ...
حالا پشمک ما میخواد بره خونه جدیدش ...اما فقط به فردی که صلاحیت نگهداریش رو داشته باشه و در ضمن هزینه های درمانش رو بپردازه و درمانش رو هم تا آخر ادامه بده واگذار میشه.(ادامه درمان :هر سه روز یکبار باید با صابون گوگرد و شامپوی ضد قارچ شسته بشه و روزی یه قرص هم میخوره)
در ضمن هزینه های درمان شامل دوبار آزمایش خون - آزمایش کشت قارچ - درمان ضد انگل -شستشوی دهان - شامپو ، قرصها ، پمادهای چشمی ، تزریقات روزانه و مولتی ویتامین هست
تلفن تماس : 09371808032

.................................................. .......
یک توله ی میکس ژرمن 4 چشم هست که نیاز به مراقبت داره
که جرب گرفته و اگر 1-2 هفته رسیدگی بشه خوب میشه

saye
25-06-2013, 10:34
دوستان خوبم یک توله ی 3 ماه میکس ژرمن به کسی نیاز داره که تو تهران یا کرج و یا اطرافش 2هفته خوب بهش برسه و بعد که جون گرفت میفرستیمش شمال تا بیشتر بهش برسن چون الان واقعا ضغیفه و نمیشه فرستادش
و کسی که مسولیتش رو برای این مدت کوتاه داره باید بهش خوب توجه کنه
چون هم ضعف داره و هم جرب دموکسی داره و باید هر 2روز یکبار شسته بشه
اگر کسی پیدا نشه کمکش کنه حتما میمیره

ESTEGHLAL 67
26-07-2013, 11:33
بچه ها من سه تا بچه گربه دارم در حقیقت دستی نیستن خیلی وقته دارم ازشون مراقبت میکنم مادرشون هم نمیدونم چه بلایی سرش اومده پیداش نیست الان یکی از بچه گربه ها خیلی ضعیف شده غذا نمیخوره حالت سرگیجه هم داره فکر کنم از گرمای زیاد طفلی اینجوری شده میخواستم ببینم الان چه کمکی میتونم بهش بکنم چند روزه اعصابمو داغون کرده ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن

shabe.saket
26-07-2013, 12:00
بچه ها من سه تا بچه گربه دارم در حقیقت دستی نیستن خیلی وقته دارم ازشون مراقبت میکنم مادرشون هم نمیدونم چه بلایی سرش اومده پیداش نیست الان یکی از بچه گربه ها خیلی ضعیف شده غذا نمیخوره حالت سرگیجه هم داره فکر کنم از گرمای زیاد طفلی اینجوری شده میخواستم ببینم الان چه کمکی میتونم بهش بکنم چند روزه اعصابمو داغون کرده ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن

غذا چی میدید؟
بچه گربه فکر کنم شیر میخوره...

ESTEGHLAL 67
26-07-2013, 13:21
غذا چی میدید؟
بچه گربه فکر کنم شیر میخوره...

اینا سه ماهه هستن اوایل خوب شیر میخوردن بعد شیر رو دیگه رغبتی نشون نمیدادن..مادرشونم که بود واسشون کبوتر می اورد فکر کنم صاحاب اونا دخلشو اورد :n03:بعد که دیگه پیداش نشد کم کم گوشت پخته نرم بهشون میدادم اون دوتا خیلی سره حالن فقط این طفلی این شکلی شده ..امروزم یه کم شیر واسش بردم یکمشو خورد ولی قشنگ معلومه نمیتونه چیزی بخوره...:n03:

ملا نصرالدین
27-07-2013, 22:45
اولا شیر بدون لاکتوز باید بهشون بدید
بعد هم فکر کنم باید پیش دامپزشک ببرید

saye
31-07-2013, 13:37
اینا سه ماهه هستن اوایل خوب شیر میخوردن بعد شیر رو دیگه رغبتی نشون نمیدادن..مادرشونم که بود واسشون کبوتر می اورد فکر کنم صاحاب اونا دخلشو اورد :n03:بعد که دیگه پیداش نشد کم کم گوشت پخته نرم بهشون میدادم اون دوتا خیلی سره حالن فقط این طفلی این شکلی شده ..امروزم یه کم شیر واسش بردم یکمشو خورد ولی قشنگ معلومه نمیتونه چیزی بخوره...:n03:

تا اتفاقی نیافتاده ببرید دامپزشکی .شاید مشکل ساده ای باشه که اگر رسیدگی نشه به قیمت جونش تموم بشه
گوشت مرغ پخته کاملا له شده به همراه اب مرغ بهش بدین.اما دامپزشک فراموش نشه

نفس مهرانی
07-09-2013, 22:45
سلام دایی من یه گربه داره خیلی ملوس نازه اما چون داییم استاد دانشگاه هست نمیتونه دیگه نگهش داره از هفتهی سوم پیش داییم بوده تا الان که 5 یا6 ماهشه . واکسینه شدست بدنش سفیده اما دو و گوشاش رنگیه بازیگوشه از هر نظرم سالمه به نظر شما میشه یه خانواده ی خوب براش پیدا کرد؟؟؟؟؟؟