PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش هـک گوشی با روش PNHT و فریمور کوک شده

Legend
02-11-2010, 15:14
سلام!
از اونجایی فریمور های جدید با HelloOX2 قابل نفوذ و هـک نیستند دوستان باید از این روش برای هـک استفاده کنند.

نکات مهم :

I - ابتدا باید تاپیک فلش از طریق J.A.F رو کامل و با دقت مطالعه کنید:

استفاده از باکس قدرتمند جف برای فلش گوشیهای نوکیا (کرک شده) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

II - مطمئن شوید که گوشیتون به آخرین فریمور آپدیت هست! ( همیشه دقت کنید نسخه فریمور کوک شده که دانلود می کنید با فریمور گوشی یکی باشه )

جدیدترین فریمور ها برای گوشی های نوکیا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

--

آمـوزش:

1- فریمور کوک شده رو دانلود کنید.

بخش Firmware / فریم ور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یا خودتون فریمورتون رو کوک کنید.

آموزش گام به گام کوک کردن فریم ور های نوکیا با تمامی نکات و ترفند ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2- فایل کوک شده رو جایگزین فایل فریمور اصلی کنید.

3- J.A.F رو اجرا کنید.

4- مراحل مانند فلش کردن عادی پیش می رود، فقط توجه داشته باشید که فایل کوک شده بعد از جایگزینی فایل اصلی حتما همنام آن باشد.

5- گزینه ها را مانند شکل زیر تیک بزنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

- در صورتی که در حالت خاموش (Dead USB) فلش نمی کنید گزینه CRT 308 باید تیک داشته باشد.

6- فلش را بزنید تا گوشی فلش شود.

در آخر هم گوشی را به PC وصل کرده و فایل های rmp ( پچ ) رو که ضمیمه کردم در آدرس :

E:/Patches

کپی کنید و با مراجعه به بخش برنامه ها، برنامه RomPatcher را اجرا و پچ ها را فعال کنید تا گوشی به حالت هـک برود.

--

قابل توجه دوستان عزیز : اگر نکته یا ترفندی بود که در این آموزش ذکر نشده بود یا جایی از آموزش ایراد داشت، لطفا من رو مطلع کنید تا آموزش رو ویرایش کنم! چون به شخصه این روش رو تست نکردم!

شاد باشید:40: