PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فارسي ساز مريم

KING iMAN
01-11-2010, 18:16
سلام.چند وقت پيش يه درخواست دادم همينجا واسه يه نرم افزار كه بتونم باهاش بنر فلش بسازم.معرفي كردين و دانلود كردم.فارسي رو ساپورت نميكرد.بعد مريم 4 رو معرفي كردين و اونم دانلود كردم ولي نتونستم باهاش كار كنم.لطفاً بهم بگين چطور ميتونم توي محيط اون نرم افزاري كه فارسي رو ساپورت نمكينه با استفاده از نرم افزار مريم فارسي بنويسم؟

---------- Post added at 06:16 PM ---------- Previous post was at 06:14 PM ----------

ضمناً 2 هفته پيشم همين بحث رو توي بخش آموزش مطرح كردم ولي جواب كه داده نشد هيچي تاپيكمم منتقل شد به ترش

Lt.Ali
01-11-2010, 19:05
ضمناً 2 هفته پيشم همين بحث رو توي بخش آموزش مطرح كردم ولي جواب كه داده نشد هيچي تاپيكمم منتقل شد به ترش

پیشنهاد میکنم بخـرید ؛ چـون نـرم افـزار ایرانـی هست .

لینک براتون پیام خصوصـی شد .

part gah
01-11-2010, 19:15
از نرم افزار LeoMoon Persian TTT هم میتونید برای تایپ فارسی استفاده کنید که آموزش برنامه تو خود برنامه موجوده.

alireza1411
01-11-2010, 22:08
از نرم افزار LeoMoon Persian TTT هم میتونید برای تایپ فارسی استفاده کنید که آموزش برنامه تو خود برنامه موجوده.

آره انگار برنامه ی خوبیه. این هم لینکش اگه دوستان لازم دارند:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اون سه تا +++ رو از لینک بالا حذف کنید.:31:

موفق باشید

:11::11::11::11:

KING iMAN
03-11-2010, 19:04
پیشنهاد میکنم بخـرید ؛ چـون نـرم افـزار ایرانـی هست .

لینک براتون پیام خصوصـی شد .
دوست عزیز ممنون از لطفت.نرم افزار رو دارم.روش استفادش رو بلد نیستم.

part gah
07-11-2010, 16:47
برای استفاده از نرم افزار مریم نوشته خودتونو در برنامه تایپ کنید و برای انتقال به برنامه دیگه از جمله فتوشاپ و کرل و ... از copy unformatted استفاده کنید.سپس در برنامه مورد نظر نوشته مذبور را paste کنید.سپس فونت سایز رنگ و بقیه تنظیمات را در ان برنامه انجام دهید.خود برنامه فونت هایی را که با f شروع میشه رو روی کامپیوتر نصب میکنه که ترجیحا از همون ها استفاده کنید بهتره و جواب میده.

KING iMAN
13-11-2010, 09:48
برای استفاده از نرم افزار مریم نوشته خودتونو در برنامه تایپ کنید و برای انتقال به برنامه دیگه از جمله فتوشاپ و کرل و ... از copy unformatted استفاده کنید.سپس در برنامه مورد نظر نوشته مذبور را paste کنید.سپس فونت سایز رنگ و بقیه تنظیمات را در ان برنامه انجام دهید.خود برنامه فونت هایی را که با f شروع میشه رو روی کامپیوتر نصب میکنه که ترجیحا از همون ها استفاده کنید بهتره و جواب میده.
آقا اين كار رو هم انجام دادم.نميشه.تو قسمت تايپ مستقيم نرم افزار مريم اين كار رو انجام دادم ولي وقتي كپيش ميكنم تو نرم افزار مورد نظرم(كه يه نرم افزار واسه ساخت بنرهاي فلش هستش) بازم به هم ميره و حتي بعضي حروف مثل "ي" رو بصورت "؟" نشون ميده.
چكارش كنم؟
تمام گير من نرم افزاريه كه بتونم باهاش بنر فلش بسازم و فارسي رو هم ساپورت كنه.

part gah
18-11-2010, 14:04
آقا اين كار رو هم انجام دادم.نميشه.تو قسمت تايپ مستقيم نرم افزار مريم اين كار رو انجام دادم ولي وقتي كپيش ميكنم تو نرم افزار مورد نظرم(كه يه نرم افزار واسه ساخت بنرهاي فلش هستش) بازم به هم ميره و حتي بعضي حروف مثل "ي" رو بصورت "؟" نشون ميده.
چكارش كنم؟
تمام گير من نرم افزاريه كه بتونم باهاش بنر فلش بسازم و فارسي رو هم ساپورت كنه.
میخواید برنامه ای رو که معرفی کرده بودم و امتحان کنیدLeoMoon Persian TTT .من حدس میزنم اون برنامه ای که استفاده میکنید اصلا فارسی رو ساپورت نمیکنه.حالا با اون نرم افزاری که گفتم امتحان کنید اگه نشد برنامه ی ساخت فلش رو تغییر بدید.

KING iMAN
18-11-2010, 22:17
میخواید برنامه ای رو که معرفی کرده بودم و امتحان کنیدLeoMoon Persian TTT .من حدس میزنم اون برنامه ای که استفاده میکنید اصلا فارسی رو ساپورت نمیکنه.حالا با اون نرم افزاری که گفتم امتحان کنید اگه نشد برنامه ی ساخت فلش رو تغییر بدید.
اينم امتحان كردم.نشد.اون برنامهه.

part gah
20-11-2010, 13:54
اگه این نرم افزارم جواب نده مشکل باید از نرم افزارتون باشه.میخواید نرم افزارتو نو عوض کنید و یه تایپیک توی انجمن گرافیک مطرح کنید تا اگه کسی کار فلش انجام میده اسم برنامشو بگه شما هم از همون استفاده کنید مثلا از سری برنامه های adobe که me هست استفاده کنید.

payan_zaman
21-11-2010, 15:00
تو خود برنامه فلش با مریم میشه فارسی تایپ کرد من خودم استفاده می کنم اگه نسخه اورجینال مریم رو خریدید که امیدوارم اینظوری هم باشه با پشتیبانی شرکتش تماس بگیرید راهنماییتون میکنند