PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار ضبط صدا و تصویر در کامپیوتر

angle25
01-11-2010, 17:27
سلام به دوستان
من به نرم افزاری احتیاج دارم که بتونم صدا و تصویری که از روی کامپیوتر پخش میشه ضبط کنم
من این نرم افزار رو برای ضبط کلاس های مجازی میخوام
میخوام طوری باشه که همزمان صدا و تصویری که در مانیتور نمایش داده میشه رو ضبط کنه
ممنون

++morteza
01-11-2010, 17:57
Snagit Pro v9.1.3 Build 19

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Lt.Ali
01-11-2010, 20:50
بنده هم از ورژن های اولیـه از استفـاده میکردم اگـر با حجمش مشکل نداشتـه باشید فوق العاده هست . اگـر لینک مشکلـی داشت اعلام نمائیـد

موفق باشیـد

alireza1411
01-11-2010, 22:02
استفاده از camtasia studio هم توصیه میشه. ورژن 7 با حجم 117 مگ دو سه شب پیش تو rasekhoon برای دانلود گذاشته شده بود.:11::11:

***Spring***
02-11-2010, 09:36
سلام ...

با Hero Screen Recorder به گونه اي حرفه اي از محيط مانيتورفيلم تهيه كنيد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Techsmith Camtasia Studio | نرم افزار حرفه ای در زمینه فیلم برداری از دسکتاپ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

TechSmith Camtasia Studio Portable ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

TechSmith Snagit | قدرتمندترين نرم افزار عكس برداري از مونيتور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Portable TechSmith Snagit ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Video Snapshot Wizard | عكس گرفتن از فايلهاي ويديويي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

My Screen Recorder Pro نرم افزاری کاربردی برای تهیه فیلم از صفحه دسکتاپ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Hyperionics HyperCam | تهيه ی فيلم از صفحه ی نمايش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

BB FlashBack برای فیلم برداری از صفحه دسکتاپ با امکانات بسیار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Free Screen Recorder | براي ظبط فيلم از صفحه نمايش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

AutoScreenRecorder / فیلم بردای از صفحه نمایش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

BSR Screen Recorder | ضبط کردن تصویر فیلم صدا از اسکرین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

I Screen Recorder / نرم افزاری کاربردی برای تهیه فیلم از صفحه دسکتاپ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Sonne Screen Video Capture | ابزاری حرفه ای برای تصویر برداری از محیط دسکتاپ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.