PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش ورود به منوی مخفی تلویزیون های جدید LG

صفحه ها : [1] 2 3 4

KAZEMLU
01-11-2010, 08:00
دوستان سلام.در این تاپیک آموزش ورود به منوی مخفی تلویزیون های ال سی دی ال جی رو قرار می دهم.هر کدام از دوستان که تجربه در این زمینه دارد لطفا وارد بحث شده و به پر بار شدن بحث کمک کند.
در زیر دو لینک قرار می دهم که آموزش کامل با تصویر است که خودم نوشته ام یکی به فرمت پی دی اف و یکی به فرمت ورد.هر کدام از دوستان که از این روش استفاده کردند و چه نتیجه گرفتند و چه نگرفتند لطفا اینجا عنوان کنند تا با کمک هم مشکل کسانی را که نتوانسته اند از این آموزش استفاده کنند را حل کنیم.با تشکر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینکهای بالا دیگر موجود نیست.از فایل زیر استفاده کنید.

فایل کامل از روشهای ساخت و فایلهای صوتی
63132

Xordad
01-11-2010, 08:51
۱-نقشه بسیار سادست و من خودم عکس نمونه ساخته شده رو قرار خواهم داد.در واقع نقشه نکشیدم و همینطوری ساختم چون خیلی سادست.۲ مقاومت ۱ ترانزیستور و یک دیود مادون قرمز
۲-بله حجمش هم کمه
۳-بله کد را هم داخل یک فایل خواهم داد.
۴ـ اگه دقیقا همین مدل باشه حتما داره.
۵- همون طور که در پست های قبلی گفتم با تغییر جغرافیایی کشور های هدف از آسیا به اقیانوسیه.جالب اینه که امروز وقتی دوباره به منوی مخفی رفتم دیدم که یک جایی داره که فقط ایرانه (IR ) که وقتی اونو انتخاب کردم هم منوی فارسی فعال شد و هم DTV .
یک سری عکس از مدار ساخته شده و منوهای مختلف و...
لنک برنامه و فایل حاوی کد برای ورود به منوی مخفی:
فقط دوستان اگه ممکنه عجله نکنن تا من یک آموزش کامل و مصور قرار بدم تا دوستان راحت به نتیجه برسند وگرنه هی من تکه تکه مطالب رو بیان کنم دوسنان اذیت می شوند پس کمی حوصله کنید لطفا.

سلام،

اتفاقا دیروز از گلدیران آقای نصاب برای نصب تلویزیون من اومد، و با ریموتی که داشت وارد Service Menu شد و اونجا منطقه رو روی IR قرار داد و اینطوری DTV فعال شد، زبان فارسی هم فعاله، فقط YouTube و Pandora غیر فعال شدن!!
ظاهراً نمیشه همه چیز رو با هم فعال کرد...! :41:
حالا باید خودم سعی کنم با روشی که شما توضیح دادین وارد منو بشم و یکم باهاش بازی کنم ببینم نتیجه بهتری حاصل میشه یا نه.

jabarsink2000
01-11-2010, 10:15
دوستان سلام.در این تاپیک آموزش ورود به منوی مخفی تلویزیون های ال سی دی ال جی رو قرار می دهم.هر کدام از دوستان که تجربه در این زمینه دارد لطفا وارد بحث شده و به پر بار شدن بحث کمک کند.
در زیر دو لینک قرار می دهم که آموزش کامل با تصویر است که خودم نوشته ام یکی به فرمت پی دی اف و یکی به فرمت ورد.هر کدام از دوستان که از این روش استفاده کردند و چه نتیجه گرفتند و چه نگرفتند لطفا اینجا عنوان کنند تا با کمک هم مشکل کسانی را که نتوانسته اند از این آموزش استفاده کنند را حل کنیم.با تشکر
اینم برای دوستان ناوارد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

با تشکر.
هادی

pclove
01-11-2010, 10:47

سلام جناب كاظملو
ميشه از فلش و فيرمور تلويزيون يك كپي روي هارد كامپيوتر ذخيره كرد از روش پورت سرويس به پورت سريال كامپيوتر و با يه نرم افزاري.
تا در صورت دستكاري اشتباه منو دوباره بتوانيم بك آپ فلش را به تلويزيون برگردانيم
خيلي متشكرم

jabarsink2000
01-11-2010, 10:59
با سلام به دوست عزیز:
پست شما را خواندم بسیار جالب بود افرین.
2 سول برام پیش امد:
یک ایا
IR transmitter جایی میفروشن ؟
2. ایا به وسیله همین منو می توان قابلیت پخش hd را به مدل هایی که قابلیت پخش hd ندارند را داد؟
با تشکر.
هادی

amir hezarkhani
01-11-2010, 11:34
خيلي عالي بود:11:
البته من هنوز چک نکردم بعد از تست نتيجه را مي گم
راستي شما که اينقدر به بچه ها لطف داشتين نمي خواهيد بگيد اين اطلاعات رو از کجا بدست آوردين:5:
در ضمن تاريخ امضا تون در انتهاي آموزش هست 10 آذر 89 :46:

KAZEMLU
01-11-2010, 12:15
با سلام به دوست عزیز:
پست شما را خواندم بسیار جالب بود افرین.
2 سول برام پیش امد:
یک ایا
IR transmitter جایی میفروشن ؟
2. ایا به وسیله همین منو می توان قابلیت پخش hd را به مدل هایی که قابلیت پخش hd ندارند را داد؟
با تشکر.
هادی

ممنون از لطف شما .ترنسمیتر رو احتمالا تو بازار رضا گی بیارید منتها اکثرا بصورت USB هستند که اگه اون رو هم گیر آوردید مشکلی نیست بگویید برنامه کامل WinLIRC رو براتون بذارن تا اونو ساپورت کنه.در مورد سوال دومتون اگه اون مدل تو سایر کشور ها پخش hd داشته و تو ایران نداره حتما می شه فعال کرد بهترین کار اینه که تو سایتهای ال جی خارجی و اروپایی مشخصات سیستم رو ببینید و اگر اونجا ذکر شده باشه می شه اینجا هم فعال کرد.

KAZEMLU
01-11-2010, 12:22
خيلي عالي بود:11:
البته من هنوز چک نکردم بعد از تست نتيجه را مي گم
راستي شما که اينقدر به بچه ها لطف داشتين نمي خواهيد بگيد اين اطلاعات رو از کجا بدست آوردين:5:
در ضمن تاريخ امضا تون در انتهاي آموزش هست 10 آذر 89 :46:
ممنون از لطف شما.من این اطلاعات رو بخشیش رو تو فروم های خارجی مثل AVfroum و چند سایت دیگه جمع آوری کردم.با برنامه WinLIRC نیز سالها ست آشنا هستم و کار می کنم (برای Progdvb ) و بخشی از اطلاعات هم مربوط به رشته خودم برق است که رشته تحصیلی خودم بود.منجمله ترنسمیتر کار خودم است .کد ها را هم از یک سایت خارجی گیر آوردم.در این یک ماه شاید بیشتر از ۵۰ سایت خارجی جستجو کردم و جمع آوری و ماحصل کار این فایلی است که قرار دادم .اونم ساعت ۷ صبح تموم کردم و آذر به جای آبان به خاطر این است!!!

jabarsink2000
01-11-2010, 14:28
ممنون از لطف شما .ترنسمیتر رو احتمالا تو بازار رضا گی بیارید منتها اکثرا بصورت USB هستند که اگه اون رو هم گیر آوردید مشکلی نیست بگویید برنامه کامل WinLIRC رو براتون بذارن تا اونو ساپورت کنه.در مورد سوال دومتون اگه اون مدل تو سایر کشور ها پخش hd داشته و تو ایران نداره حتما می شه فعال کرد بهترین کار اینه که تو سایتهای ال جی خارجی و اروپایی مشخصات سیستم رو ببینید و اگر اونجا ذکر شده باشه می شه اینجا هم فعال کرد.
دوست عزیز لطفا یه کمک کنید به من چون این روش برای من زیاد به درد نمیخوره چون من این کنترل می خواهم درست کنم برای فروشگاه:
من در رشت هستم
و منبع این جور چیزها پاساژ بزرگمهر شهر رشت هست.
من یک بار که چند تا کنترل خراب شده بود به یکی از مغازه های اونجا رفته بودم و به من گفته بود که من کنترل مادر دارم میتونم راحت کد اون کنترل خراب بدم به این تا برات کار کنه.
حالا شما می تونید این کد را پیدا کنید تا من برم پاساژ یه کنترل درست کنم.
بعد اگر راهنمایی کنید برای چگونگی ورود این کد تا من انها را راهنمایی کنم.
خیلی ممنون هستم.
با تشکر.
هادی

KAZEMLU
02-11-2010, 07:07
سلام جناب كاظملو
ميشه از فلش و فيرمور تلويزيون يك كپي روي هارد كامپيوتر ذخيره كرد از روش پورت سرويس به پورت سريال كامپيوتر و با يه نرم افزاري.
تا در صورت دستكاري اشتباه منو دوباره بتوانيم بك آپ فلش را به تلويزيون برگردانيم
خيلي متشكرم
با سلام.ببخشید دیر پاسخ دادم.اتفاقا حدود یک هفته ای است که روی سوال شما دارم کار می کنم چون الان من از طریق پورت سریال تلویزیون رو می تونم کنترل کنم کارهایی مثل محو کردن OSD یا از کار انداختن ریموت و تعویض کانال و..... کلا کارهایی که در منوال آمده ولی فعلا موفق با آپلود فیرم ور نشدم.خودم هم دنبال این کار هستم ولی فکر کنم باید جای دیگه ای دنبال این قضیه بود مثلا توسط فلش(پورت usb)چون آپدیت فیرم ور از طریق usb انجام می شه که روشش رو هم من می دونم ولی فایل مربوطه رو تا الان گیر نیاوردم.منظور فایل جدید فیرم ور هستش. تصمیم دارم به زودی روش اتصال کامپیوتر به تلویزیون رو از طریق پورت سریال و همچنین روش آپگرید از طریق usb رو هم اینجا قرار بدم.

دوست عزیز لطفا یه کمک کنید به من چون این روش برای من زیاد به درد نمیخوره چون من این کنترل می خواهم درست کنم برای فروشگاه:
من در رشت هستم
و منبع این جور چیزها پاساژ بزرگمهر شهر رشت هست.
من یک بار که چند تا کنترل خراب شده بود به یکی از مغازه های اونجا رفته بودم و به من گفته بود که من کنترل مادر دارم میتونم راحت کد اون کنترل خراب بدم به این تا برات کار کنه.
حالا شما می تونید این کد را پیدا کنید تا من برم پاساژ یه کنترل درست کنم.
بعد اگر راهنمایی کنید برای چگونگی ورود این کد تا من انها را راهنمایی کنم.
خیلی ممنون هستم.
با تشکر.
هادی
دوست عزیز باید دو دگمه از ریموت رو برای شما با این دو کد که قرار می دم اختصاص بده:
کد ۰۰۰۱۸ یا ۰۱۸ برای منوی EZ-Adjust و کد ۰۰۰۱۹ یا ۰۱۹ برای IN-start
اگر بتونید یک عکس از ریموت بذارید می تونم بیشتر راهنماییتون کنم.

pclove
02-11-2010, 15:48
[QUOTE=KAZEMLU;5574848]با سلام.ببخشید دیر پاسخ دادم.اتفاقا حدود یک هفته ای است که روی سوال شما دارم کار می کنم چون الان من از طریق پورت سریال تلویزیون رو می تونم کنترل کنم کارهایی مثل محو کردن OSD یا از کار انداختن ریموت و تعویض کانال و..... کلا کارهایی که در منوال آمده ولی فعلا موفق با آپلود فیرم ور نشدم.خودم هم دنبال این کار هستم ولی فکر کنم باید جای دیگه ای دنبال این قضیه بود مثلا توسط فلش(پورت usb)چون آپدیت فیرم ور از طریق usb انجام می شه که روشش رو هم من می دونم ولی فایل مربوطه رو تا الان گیر نیاوردم.منظور فایل جدید فیرم ور هستش. تصمیم دارم به زودی روش اتصال کامپیوتر به تلویزیون رو از طریق پورت سریال و همچنین روش آپگرید از طریق usb رو هم اینجا قرار بدم.

سلام جناب كاظملو
1- قبل از آپگريد فيرمور اگر بتونيم از فلش و فيرمور فعلي يك كپي با يكي از نرم افزارهاي امولشن روي هارد ذخيره كنيم خيلي مفيده . چون ظاهرا اگه از فيرمور اشتباهي براي آپگريد اسفاده كنيم تلويزيون ديگه روشن نميشه.
2- شما الان با چه نرم افزاري از طريق سريال تلويزيون رو كنترل ميكنيد
3- ميشه گزينه هاي زيرو براي42 ال دي 460 فعال كرد؟
- فعال كردن ركورد روي فلش
- فعال كردن نمايش تمام صفحه عكسها و فيلمهاي روي فلش چون اگر1920 در 1080 نباشند كناره هاي صفحه مشكي ميشود
- تغيير اندازه فونتها مثل فونت ساعت كه با دكمه اوكي مياد و خيلي ريزه
و فعال كردن
THX,Digital eye,Energy star,DVR Ready ,BlueTooth

منتظر آموزش شما هستيم
خيلي متشكرم

KAZEMLU
02-11-2010, 21:49
[QUOTE=KAZEMLU;5574848]با سلام.ببخشید دیر پاسخ دادم.اتفاقا حدود یک هفته ای است که روی سوال شما دارم کار می کنم چون الان من از طریق پورت سریال تلویزیون رو می تونم کنترل کنم کارهایی مثل محو کردن OSD یا از کار انداختن ریموت و تعویض کانال و..... کلا کارهایی که در منوال آمده ولی فعلا موفق با آپلود فیرم ور نشدم.خودم هم دنبال این کار هستم ولی فکر کنم باید جای دیگه ای دنبال این قضیه بود مثلا توسط فلش(پورت usb)چون آپدیت فیرم ور از طریق usb انجام می شه که روشش رو هم من می دونم ولی فایل مربوطه رو تا الان گیر نیاوردم.منظور فایل جدید فیرم ور هستش. تصمیم دارم به زودی روش اتصال کامپیوتر به تلویزیون رو از طریق پورت سریال و همچنین روش آپگرید از طریق usb رو هم اینجا قرار بدم.

سلام جناب كاظملو
1- قبل از آپگريد فيرمور اگر بتونيم از فلش و فيرمور فعلي يك كپي با يكي از نرم افزارهاي امولشن روي هارد ذخيره كنيم خيلي مفيده . چون ظاهرا اگه از فيرمور اشتباهي براي آپگريد اسفاده كنيم تلويزيون ديگه روشن نميشه.
2- شما الان با چه نرم افزاري از طريق سريال تلويزيون رو كنترل ميكنيد
3- ميشه گزينه هاي زيرو براي42 ال دي 460 فعال كرد؟
- فعال كردن ركورد روي فلش
- فعال كردن نمايش تمام صفحه عكسها و فيلمهاي روي فلش چون اگر1920 در 1080 نباشند كناره هاي صفحه مشكي ميشود
- تغيير اندازه فونتها مثل فونت ساعت كه با دكمه اوكي مياد و خيلي ريزه
و فعال كردن
THX,Digital eye,Energy star,DVR Ready ,BlueTooth

منتظر آموزش شما هستيم
خيلي متشكرم
سلام خدمت شما دوست عزیز.
1-کاملا حق با شماست به همین خاطر من هم دنبال بک آپ گرفتن از فیرم ور اصلی هستم ولی تا الان موفق نشدم.
2- با استفاده از قابلیت هایپر ترمینال ویندوز در مسیر:start/all programs/asessories/communication/hyper terminal
۳-اکثر این گزینه ها داخل منوی مخفی هست مثل بلو توث و سایر گزینه هایی که شما ذکر کرده اید منتها به خاطر مو جود نبودن فیرم ور من از دستکاری کردن اونها صرف نظر کردم.چون همون طور که خودتون فرمودید در صورت تنظیم نادرست احتمال از کار افتادن تلویزیون فراوان است لذا تا بدست آوردن آن مجبورم دست به عصا راه برویم و از تغییرات کم ارزش تر خودداری کنیم.چون فعلا مهم ترین گزینه ای که می شود فعال کرد همین DTV است که واقعا ارزش این سختی کشیدن را دارد .در مورد آموزش هم به چشم سعی می کنم در اولین فرصت ارایه دهم ولی چیز قابل استفاده زیادی از اتصال به پورت سریال عاید نمی شود مگر ارضا حس کنجکاوی .در ضمن برای کابل سریال هم گر ماهواره باز هستید و کابل آپگرید ----- دارید از همان استفاده کنید در غیر این صورت دو عدد کانکتور ۹ پین ماده و چند متر سیم چهار رشته نیاز دارید که به صورت زیر ساخته می شود:
۲به ۳
۳ به ۲
۵ به ۵
بدنه یک کانکتور با رشته چهارم به بدنه کانکتور دیگر لحیم می شود.

pclove
02-11-2010, 23:19
[QUOTE=pclove;5575799]
سلام خدمت شما دوست عزیز.
1-کاملا حق با شماست به همین خاطر من هم دنبال بک آپ گرفتن از فیرم ور اصلی هستم ولی تا الان موفق نشدم.
2- با استفاده از قابلیت هایپر ترمینال ویندوز در مسیر:start/all programs/asessories/communication/hyper terminal
۳-اکثر این گزینه ها داخل منوی مخفی هست مثل بلو توث و سایر گزینه هایی که شما ذکر کرده اید منتها به خاطر مو جود نبودن فیرم ور من از دستکاری کردن اونها صرف نظر کردم.چون همون طور که خودتون فرمودید در صورت تنظیم نادرست احتمال از کار افتادن تلویزیون فراوان است لذا تا بدست آوردن آن مجبورم دست به عصا راه برویم و از تغییرات کم ارزش تر خودداری کنیم.چون فعلا مهم ترین گزینه ای که می شود فعال کرد همین DTV است که واقعا ارزش این سختی کشیدن را دارد .در مورد آموزش هم به چشم سعی می کنم در اولین فرصت ارایه دهم ولی چیز قابل استفاده زیادی از اتصال به پورت سریال عاید نمی شود مگر ارضا حس کنجکاوی .در ضمن برای کابل سریال هم گر ماهواره باز هستید و کابل آپگرید ----- دارید از همان استفاده کنید در غیر این صورت دو عدد کانکتور ۹ پین ماده و چند متر سیم چهار رشته نیاز دارید که به صورت زیر ساخته می شود:
۲به ۳
۳ به ۲
۵ به ۵
بدنه یک کانکتور با رشته چهارم به بدنه کانکتور دیگر لحیم می شود.

با تشكر از راهنماييهاي شما
1- در صورت تنظيم نادرست منو يا آپگريد ناقص و از كارافتادن تلويزيون اگر فيرمور اصلي را پيدا كنيم باهايپرترمينال ميشه مشكل رو حل كرد؟
2- تلويزيون شما ميتونه برنامه هاي تلويزيون رو روي فلش ذخيره كنه؟ فيلمها و عكسهاي روي فلش رو تمام صفحه نشان ميده يا نه؟
3- كارهايي كه گفتيد با پورت سريال وهايپرترمينال انجام داديد مثل
تعويض كانال و از كار انداختن ريموت و .... توسط چه دستوراتي انجام ميشه؟
من هم مثل شما خيلي كنجكاوم و منتظر آموزشهاي بعدي شما هستم.
با تشكر فراوان

amahdavi2004
03-11-2010, 22:00
من يك ريموت جنرال دارم:
1 - براي تعريف كردن ريموت براي يك دستگاه بايد كد آن را داشته باشيم؛ كد lcd660 چيست؟
2 - پسورد lcd660 چيست؟
منوآل ريموت هم اين است:

mohsenhamraz
06-11-2010, 21:20
pclove:2:
تصمیم دارم به زودی روش اتصال کامپیوتر به تلویزیون رو از طریق پورت سریال و همچنین روش آپگرید از طریق usb رو هم اینجا قرار بدم.

پس چی شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

KAZEMLU
07-11-2010, 15:33
pclove:2:
تصمیم دارم به زودی روش اتصال کامپیوتر به تلویزیون رو از طریق پورت سریال و همچنین روش آپگرید از طریق usb رو هم اینجا قرار بدم.

پس چی شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تو این تاپیک آموزش رو قرار دادم:

Xordad
07-11-2010, 17:11
سلام،

احیاناً توی این منو گزینه ای برای فعال کردن پخش صدای DTS نداره؟ چون در حالت عادی پخش نمی کنه صدای فایل هایی که DTS هستن رو.

amahdavi2004
07-11-2010, 18:45
من يك ريموت جنرال دارم:
1 - براي تعريف كردن ريموت براي يك دستگاه بايد كد آن را داشته باشيم؛ كد lcd660 چيست؟
2 - پسورد lcd660 چيست؟
منوآل ريموت هم اين است:

ما را هم درياب

KAZEMLU
07-11-2010, 22:13
سلام،

احیاناً توی این منو گزینه ای برای فعال کردن پخش صدای DTS نداره؟ چون در حالت عادی پخش نمی کنه صدای فایل هایی که DTS هستن رو.
چشم دوست عزیز فردا نگاه می کنم و به شما جواب می دهم.

ما را هم درياب
دوست عزیز شما باید دو تا دکمه از دکمه های ریموت رو به این کار اختصاص بدهید.
کد ۰۰۰۱۸ یا ۰۱۸ برای منوی EZ-Adjust و کد ۰۰۰۱۹ یا ۰۱۹ برای IN-start
برای پسورد هم چهار تا صفر ۰۰۰۰ اگر نشد ۰۴۱۳ وارد کنید.

rajer
07-11-2010, 22:43
اقا اون روشی که گفتید با گوشی سیمبین دار اون برنامه میشه چه جوریه ؟؟

KAZEMLU
08-11-2010, 08:19
سلام،

نه متاسفانه نداشت.

اقا اون روشی که گفتید با گوشی سیمبین دار اون برنامه میشه چه جوریه ؟؟
باید از psiloc استفاده کنید.این روش هم پر دردسره چون این نرمافزار پولیه و ورژن کرک شده اش قابل آپدیت شدن نداره و ورژن تریالش هم نیاز به ساین کردن داره و دردسر های خودش رو داره.با یک سرچ تو گوگل می تونید انواع ورژن هاش رو گیر بیارید.

shadanpoor
08-11-2010, 18:28
واقعا حال دادی دوست من!!! LCD660 دیجیتال شد و فقط میخوام بدونم امکان رکورد هم میشه اظافه بشه یا راهی داره یا نه؟ دوستان کار دیگه ای کردن؟

KAZEMLU
08-11-2010, 20:43
واقعا حال دادی دوست من!!! LCD660 دیجیتال شد و فقط میخوام بدونم امکان رکورد هم میشه اظافه بشه یا راهی داره یا نه؟ دوستان کار دیگه ای کردن؟
خواهش می کنم دوست عزیز.مبارکه.متاسفانه امکان رکورد فعال نشد .من تمام آپشن ها رو بالا پایین کردم نشد.

rajer
08-11-2010, 21:15
باید از psiloc استفاده کنید.این روش هم پر دردسره چون این نرمافزار پولیه و ورژن کرک شده اش قابل آپدیت شدن نداره و ورژن تریالش هم نیاز به ساین کردن داره و دردسر های خودش رو داره.با یک سرچ تو گوگل می تونید انواع ورژن هاش رو گیر بیارید.
نصب کردم کرک هم داست ولی مدل دستگاه منو نداشت lh700 اپدیت هم کردم ولی باز نداشت مدل های شبیه به این مدل هم امتحان کردم نشد کار خاصی باید انجام داد ؟؟
اصلا امکانش هست به تلوزیون قابلیت بخش divx hd را اضافه کنم ؟ چون الان فقط divx پخش میکنه

KAZEMLU
08-11-2010, 22:13
نصب کردم کرک هم داست ولی مدل دستگاه منو نداشت lh700 اپدیت هم کردم ولی باز نداشت مدل های شبیه به این مدل هم امتحان کردم نشد کار خاصی باید انجام داد ؟؟
اصلا امکانش هست به تلوزیون قابلیت بخش divx hd را اضافه کنم ؟ چون الان فقط divx پخش میکنه
تو این تاپیک روش این کار با عکس توضیح داده شده:

فقط تو قسمت آخر آدرس فاصله بین h , a ,c ,k رو حذف کن.

naser111
09-11-2010, 09:43
سلام به همه دوستان ال سی دی من ال اچ 700هستش اما usbهمه نوع فایلی مثل hdوmkvپخش نمی کنه چکار کنم ممنون میشم راهنمایم کنید.

mohsenhamraz
10-11-2010, 11:23
سلام به همه دوستان
من با استفاده از ریموت کنترل گوشی N73 تونستم وارد منوی مخفی بشم:31:
و dtv را فعال کنم ولی موقع کانال یابی پیغام سیگنال موجود نیست میده:2:
باید چه کنم؟؟؟؟؟ :11: مدل 42LD460

KAZEMLU
10-11-2010, 13:58
سلام به همه دوستان
من با استفاده از ریموت کنترل گوشی N73 تونستم وارد منوی مخفی بشم:31:
و dtv را فعال کنم ولی موقع کانال یابی پیغام سیگنال موجود نیست میده:2:
باید چه کنم؟؟؟؟؟ :11: مدل 42LD460
با سلام.شما تو چه شهری هستید و آیا تو شهر شما DTV فعاله؟ در ضمن منطقه جغرافیایی و کشور رو چی انتخاب کردید؟

mohsenhamraz
10-11-2010, 20:09
با سلام.شما تو چه شهری هستید و آیا تو شهر شما DTV فعاله؟ در ضمن منطقه جغرافیایی و کشور رو چی انتخاب کردید؟

با سلام
من تهران---ازادی----- هستم
موقع انتخاب ----
ir------16

انتخاب کردم و در ضمن تله تکست هم نا خوانا شده:wac::2::3:

KAZEMLU
10-11-2010, 21:54
با سلام
من تهران---ازادی----- هستم
موقع انتخاب ----
ir------16

انتخاب کردم و در ضمن تله تکست هم نا خوانا شده:wac::2::3:
قابل توجه دوستانی که وارد منو مخفی می شوند به جای IR که منوی فارسی دارد IL اننتخاب کنند .با این کار منوی فارسی را از دست می دهند ولی به جای آن تلتکست فارسی ساپورت می شود و در ضمن در منوی تنظیم زمان گزینه تنظیم GMT نیز اظافه می شود که با تنظیم آن ساعت به طور خود کار تنظیم می شود.
با این حساب شما روی تنظیم دستی بگذارید بعد زبانه DTS رو انتخاب کنید و بعد روی کانال 37UHF باید ۸ کانال و روی ۴۳UHF هم ۶ کانال دریافت کنید.منتها باید چند ثانیه روی هر کانال صبر کنید تا سیگنال ظاهر شود سپس add رو انتخاب کنید.حتما باید جواب بگیرید.

mohsenhamraz
10-11-2010, 21:55
با سلام
من پس از دستکاری منوی مخفی LD460 و خاموش کردن TV
خواستم روشن کنم که TV تند تند خاموش و روشن میشه و هیچ کاری نمی تونم انجام بدم؟؟؟؟؟
لطفا کمک کنید؟؟؟؟؟؟؟؟:2:

jabarsink2000
10-11-2010, 22:03
با سلام
خواستم روشن کنم که TV تند تند خاموش و روشن میشه و هیچ کاری نمی تونم انجام بدم؟؟؟؟؟
با احتمال زیاد گزینه دیگری هم به اشتباه تغییر کرد.
نگران نباشید زنگ بزنید نمایندگی بیاد درست کنه .
نگید که منو را دست کاری کردید.
گلدیران خنگ تر از این ها است که بتواند متوجه شود.
بعد از درست شدن به ما اطلاع دهید.
با تشکر.
هادی

KAZEMLU
11-11-2010, 06:39
با سلام
متاسفم که این مشکل براتون پیش اومده.زمان روشن ماندن چقدره؟ بقدری هست که بشه وارد منوی اصلی یا مخفی شد؟ یادتون میاد که کدوم قسمت رو دستکاری کردید و چه پارامتری رو تغییر دادید؟

mohsenhamraz
11-11-2010, 09:33
متاسفم که این مشکل براتون پیش اومده.زمان روشن ماندن چقدره؟ بقدری هست که بشه وارد منوی اصلی یا مخفی شد؟ یادتون میاد که کدوم قسمت رو دستکاری کردید و چه پارامتری رو تغییر دادید؟

با سلام
زمان روشن ماندن 2 ثانیه
فرصت هیچ عکس العملی نمی ده
رو پارامتر صدا داشتم کار می کردم
زنگ زدم گلدیران:41:

ورود به منو به 1 ال سی دی خراب کردن می ارزه

با تشکر از زحمات شما:10:

amahdavi2004
11-11-2010, 09:52

دوست عزيز تبريك مي گويم:
من خودم هم LCD660 دارم؛ شما با چي وارد منو شديد(گوشي، ريموت، دست ساز)؟ كد دستگاه و رمز عبور چي بود؟
كدام آپشن را تغيير داديد؟

mohsenhamraz
11-11-2010, 16:06
دوست عزيز تبريك مي گويم:
من خودم هم LCD660 دارم؛ شما با چي وارد منو شديد(گوشي، ريموت، دست ساز)؟ كد دستگاه و رمز عبور چي بود؟

با سلام
با این سایت
برنامه ریموت گوشی را گرفتم توسط اموزش خود سایت مراحل نصب وبرقراری در گوشی سیمبیان n73
را دنبال کردم(گوشی اینفرد دار+اینترنت موبایلی)و با زدن کلید 2گوشی به مانند ریموت tv ولی با فاصله
خیلی نزدیک به tv -بر روی صفحه ال سی دی رمز ورود می خواهد که رمز(0000---یا----0413)می باشد
و وارد منوی مخفی میشوید.:10:

من همه موارداپشن را تغییر دادم مشکلی نداشتم تا این که وسوسه شدم اپشن صدا را هم تغییر بدم که
مورد فوق پیش امدکه نمایندگی گلدیران پس از رویت کامل ال سی دی و با استفاده از برنامه نرم افزاری فلش مموری هم نتونست ریست کنه که مجبور به باز کردن پشت ال سی دی شد و پس از بررسی گفت که باید مین برد
ال سی دی تعویض گردد که من وارد عمل شدم وگفتم که پس از دستکاری صدا منوی مخفی این مشکل پیش اومده
و با قرار دادن اهم متر سیم مشکی بر روی بدنه ال سی دی وقرار دادن اهم متر بر روی تک تک پایه های ای سی
صدا موفق به حل این مشکل شد

نتیجه

اصلا به منوی صدا دست نزنید که باعث قفل ال سی دی میشه
با استفاده از فلش مموری به راحتی میشه اپگرد کرد
ایتم بلو توث در ld460 بی خودی است چون سخت افزار نداره

در ضمن نماینده گلد ایران از ورود به منوی مخفی کلی تعجب کرد که سریع با مهندس مربوطه تماس گرفت
و در مورد پیشنهاد من در مورد فروش برنامه ال سی دی گفت به هر که بدم به تو نمیدم

---------- Post added at 04:02 PM ---------- Previous post was at 04:00 PM ----------

سایت درست درج نشده اینه

---------- Post added at 04:04 PM ---------- Previous post was at 04:02 PM ----------

به جای نقطه چین اخر ----
را وارد کنید

---------- Post added at 04:06 PM ---------- Previous post was at 04:04 PM ----------

h a c k را بدون فاصله وارد کن

mohsenhamraz
11-11-2010, 18:37
با سلام اقای کاظملو
در قسمت منوی مخفی اپشن4 دیجیتال دیموند-------انالوگ دیموند در ld460 بر روی چه گزینه هایی فعالند؟؟؟؟؟؟؟:19:

KAZEMLU
11-11-2010, 20:04
با سلام اقای کاظملو
در قسمت منوی مخفی اپشن4 دیجیتال دیموند-------انالوگ دیموند در ld460 بر روی چه گزینه هایی فعالند؟؟؟؟؟؟؟:19:
سلام از بندست.آقا برات تجربه نشد دوباره رفتی تو منوی مخفی!!!:31:
DIGITAL DEMOD:---_S7
ANALOG DEMOD:LGT10
موفق باشید.

pclove
12-11-2010, 16:23
:10:
من همه موارداپشن را تغییر دادم مشکلی نداشتم تا این که وسوسه شدم اپشن صدا را هم تغییر بدم که
مورد فوق پیش امدکه نمایندگی گلدیران پس از رویت کامل ال سی دی و با استفاده از برنامه نرم افزاری فلش مموری هم نتونست ریست کنه که مجبور به باز کردن پشت ال سی دی شد و پس از بررسی گفت که باید مین برد
ال سی دی تعویض گردد که من وارد عمل شدم وگفتم که پس از دستکاری صدا منوی مخفی این مشکل پیش اومده
و با قرار دادن اهم متر سیم مشکی بر روی بدنه ال سی دی وقرار دادن اهم متر بر روی تک تک پایه های ای سی

با سلام
دقيقا كدام قسمت (صدا) از منو رو تغيير داديد اين مشكل ايجاد شد؟
شما تمام قسمتهاي منو رو تغيير داديد و هيچ مشكلي ايجاد نشد و فقط قسمت مربوط به صدا تلويزيون رو خراب كرد؟

نمايندگي چند گرفت ريست كرد؟
بعد از ريست برنامه فرمور هم نصب كرد يا لازم نبود؟
مرسي

shadanpoor
12-11-2010, 17:22
کسی میدونه 660 بلوتوث داره با نه؟

shadanpoor
12-11-2010, 17:30
دوست عزيز تبريك مي گويم:

با همون مدار ساده دست ساز البته مقاومت 22 کیلو رو فاکتور گرفتم! از یه ترانزیستور منفی دیگه استفاده کردم که خیلیم مشابه نبود!!! 0413 هم کدش بود و نه تغییری ندادم! این بلوتوث رو نمیشه فعال کرد؟

mehrdad8086
12-11-2010, 19:01
سلام دوستان

سوال برام پیش اومده که کدامیک از مدلهای LG این قابلیت --- T رو دارن که می شه از این راه فعالشون کرد؟

1-کدوم پلاسماها؟(Pj350؟)
2-کدوم LCD ها؟
3-کدوم LED ها؟

مرسی

KAZEMLU
12-11-2010, 19:14
سلام دوستان

سوال برام پیش اومده که کدامیک از مدلهای LG این قابلیت --- T رو دارن که می شه از این راه فعالشون کرد؟

1-کدوم پلاسماها؟(Pj350؟)
2-کدوم LCD ها؟
3-کدوم LED ها؟

مرسی
جواب سوال اولتون رو من می دونم که PJ350 نداره.سری LH70 رو هم دیدم نداشت.

jabarsink2000
12-11-2010, 23:48
کنترل بچه ها را گرفتم(کنترل سرویس)دیجیتالlh500 را فعال کردم مثل هلو.
با تشکر.
هادی

mohsenhamraz
13-11-2010, 12:46
با سلام
دقيقا كدام قسمت (صدا) از منو رو تغيير داديد اين مشكل ايجاد شد؟
شما تمام قسمتهاي منو رو تغيير داديد و هيچ مشكلي ايجاد نشد و فقط قسمت مربوط به صدا تلويزيون رو خراب كرد؟

نمايندگي چند گرفت ريست كرد؟
بعد از ريست برنامه فرمور هم نصب كرد يا لازم نبود؟
مرسي

با سلام
اپشن 3 Audio amp
تغییر بقیه اپشنها مشکل ایجاد نکرد
30000 تومان هزینه گرفت
فرمور جدید هم نصب کرد که کد pass به 0413 تغییر کرد
تلتکست هم در انتخاب ir به هم نمی خوره
و در ضمن پیشنهاد خرید فرمور هم از طرف من رد کرد:10:

mohsenhamraz
13-11-2010, 12:51
سلام دوستان

1-کدوم پلاسماها؟(Pj350؟)
2-کدوم LCD ها؟
3-کدوم LED ها؟

مرسی

با سلام خدمت اقای کاظملو
با عرض تشکر از راهنمایی شما
می شه وارد منوی مخفی پلاسما PJ350 شد؟؟؟؟؟
با ریموت گوشی جواب نداد
با نگه داشتن منو هم جواب نداد

KAZEMLU
13-11-2010, 12:57
با سلام خدمت اقای کاظملو
با عرض تشکر از راهنمایی شما
می شه وارد منوی مخفی پلاسما PJ350 شد؟؟؟؟؟
با ریموت گوشی جواب نداد
با نگه داشتن منو هم جواب نداد
با سلام. با همین روش من ورارد منوی ۴۲PJ350 شده ام (روش دست ساز خودم) با گوشی هم اگر همه چیز درست باشد باید وارد شوید.رمز عبور هم ۰۰۰۰ بود (چهار تا صفر)
اگر به قصد فعال کردن دیجیتال می خواهید وارد منوی مخفی شوید متاسفانه این مدل از DTV پشتیبانی نمی کند ولی اگر برای پخش فیلم از روی فلش مشکل دارید می توانید فعال کنید.چون در بانه که بودم برای خرید تو بعضی از فروشگاه ها پخش فیلم غیر فعال بود.
در ضمن باید بگویم که شما کمی از من بد شانس ترید چون تو آپشن ۳ همون گزینه صدا رو هم تغییر داده بودم فقط صدای تلویزیون قطع شد که با برگرداندن به حالت قبلی مشکل برطرف شد.

amahdavi2004
13-11-2010, 17:28
با سلام
با این سایت
برنامه ریموت گوشی را گرفتم توسط اموزش خود سایت مراحل نصب وبرقراری در گوشی سیمبیان n73
را دنبال کردم(گوشی اینفرد دار+اینترنت موبایلی)و با زدن کلید 2گوشی به مانند ریموت tv ولی با فاصله
خیلی نزدیک به tv -بر روی صفحه ال سی دی رمز ورود می خواهد که رمز(0000---یا----0413)می باشد
و وارد منوی مخفی میشوید.:10:

نتیجه

اصلا به منوی صدا دست نزنید که باعث قفل ال سی دی میشه
با استفاده از فلش مموری به راحتی میشه اپگرد کرد
ایتم بلو توث در ld460 بی خودی است چون سخت افزار نداره

در ضمن نماینده گلد ایران از ورود به منوی مخفی کلی تعجب کرد که سریع با مهندس مربوطه تماس گرفت
و در مورد پیشنهاد من در مورد فروش برنامه ال سی دی گفت به هر که بدم به تو نمیدم

---------- Post added at 04:02 PM ---------- Previous post was at 04:00 PM ----------

سایت درست درج نشده اینه

---------- Post added at 04:04 PM ---------- Previous post was at 04:02 PM ----------

به جای نقطه چین اخر ----
را وارد کنید

---------- Post added at 04:06 PM ---------- Previous post was at 04:04 PM ----------

h a c k را بدون فاصله وارد کن
از نسخه تريال برنامه استفاده كرديد يا ساين كرديد؟
بعد مگر براي اين كار موبايل بايد به اينترنت وصل شود؟

mohsenhamraz
14-11-2010, 12:32
از نسخه تريال برنامه استفاده كرديد يا ساين كرديد؟
بعد مگر براي اين كار موبايل بايد به اينترنت وصل شود؟

سلام
از نسخه موجود در سایت فقط استفاده کردم بدون هیچ اضافه کاری براحتی نصب شد و کار کرد:11:

طبق اموزش سایت 1 جای برقراری برنامه ریموت باید کانکت شی حتما:10:

mohsenhamraz
14-11-2010, 12:39
با سلام. با همین روش من ورارد منوی ۴۲PJ350 شده ام (روش دست ساز خودم) با گوشی هم اگر همه چیز درست باشد باید وارد شوید.رمز عبور هم ۰۰۰۰ بود (چهار تا صفر)
اگر به قصد فعال کردن دیجیتال می خواهید وارد منوی مخفی شوید متاسفانه این مدل از DTV پشتیبانی نمی کند ولی اگر برای پخش فیلم از روی فلش مشکل دارید می توانید فعال کنید.چون در بانه که بودم برای خرید تو بعضی از فروشگاه ها پخش فیلم غیر فعال بود.
در ضمن باید بگویم که شما کمی از من بد شانس ترید چون تو آپشن ۳ همون گزینه صدا رو هم تغییر داده بودم فقط صدای تلویزیون قطع شد که با برگرداندن به حالت قبلی مشکل برطرف شد.

با سلام به شما دوست عزیز
با تشکر از راهنمایی خوب وکامل شما
فقط باید بگم اگر در موقع تغییر اپشن تا موقعی که ال سی دی را خاموش نکردی می تونی برگردانی
در غیر این صورت ال سی دی اگر نتونه ایتم تغییری را شناسایی کنه در مو قع شروع ب کار برمی گرده
و این عمل دایما تکرار می شه:10:

amahdavi2004
14-11-2010, 13:43
آقا اين لپتاپي كه پورت سريال داشته باشد هم چيز عتيقه اي است من كه هر چي گشتم پيدا نكردم؛ اگر هم باشد بعيد است بتواند XP را بالا بياورد.
گوشي سيمبيان S603rd اينفرارد دار هم همين حكايت را دارد، الآن نسل اينفرارد از گوشيها منقرض شده است؛ كسي N73 ندارد نصف روز قرض دهد؟

amahdavi2004
14-11-2010, 20:46
من بالآخره N73 پيدا كردم؛ برنامه را نصب كردم، اينترنت همراه اول كار مي كند و راحت وارد سايت ها مي شود ولي اين برنامه موقع Referesh خطا مي دهد و مي گويد Unable to connection
در Setting برنامه هم همه چيز درست است و اكسس پوينت هم درست است.
اشكال از كجاست؟
شمايي كه با گوشي كار كرده اي مي تواني ديتا بيس برنامه را از گوشي دانلود كني تا ما هم استفاده كنيم؟

amahdavi2004
14-11-2010, 23:11
با تشكر از همه دوستان
موفق به راه اندازي روي LCD660 شدم!

amahdavi2004
15-11-2010, 11:21
با همون مدار ساده دست ساز البته مقاومت 22 کیلو رو فاکتور گرفتم! از یه ترانزیستور منفی دیگه استفاده کردم که خیلیم مشابه نبود!!! 0413 هم کدش بود و نه تغییری ندادم! این بلوتوث رو نمیشه فعال کرد؟

شما براي فعال كردن بلوتوث به نتيجه رسيديد؟

bandary
15-11-2010, 17:39
دوستان اين كار ها رو ميه روي مدل 32LG606 انجام داد؟؟؟

best
15-11-2010, 22:01
کنترل بچه ها را گرفتم(کنترل سرویس)دیجیتالlh500 را فعال کردم مثل هلو.
با تشکر.
هادی

در صورت امکان همراه با عکس تغییراتی را که در منو lh500 اعمال کردید نشان دهید.
منو lh500 من با منویی که در فایل PDF در پست اول آمده متفاوت هست
jabarsink2000
16-11-2010, 11:50
در صورت امکان همراه با عکس تغییراتی را که در منو lh500 اعمال کردید نشان دهید.
منو lh500 من با منویی که در فایل PDF در پست اول آمده متفاوت هست
چون سری ساخت LCD من برای سالا 2010/2 است مانند منو مخفی است که در فایل PDF است.
ومانند منوی شما با کلید منو وارد منو مخفی نمی شود وحتما نیاز به کنترل یا ترفندی که دوستمان گفتن نیاز است.
با تشکر.
هادی

best
16-11-2010, 15:46
با سلام به دوست قدیمی.
چون سری ساخت LCD من برای سالا 2010/2 است مانند منو مخفی است که در فایل PDF است.
ومانند منوی شما با کلید منو وارد منو مخفی نمی شود وحتما نیاز به کنترل یا ترفندی که دوستمان گفتن نیاز است.
با تشکر.
هادی

سلام
اینم منو ال سی دی من که به احتمال زیاد جزو سری اول می باشد و با پسورد 0000 به راحتی می توان به آن دسترسی پیدا کرد
با این حال بعید می دونم با تغییر پارامتر های اون ----T فعال شود.

bandary
17-11-2010, 19:07
دوستان اين كار ها رو ميه روي مدل 32LG606 انجام داد؟؟؟
دوستان کسی جواب منو نمیده!!؟؟؟

KAZEMLU
17-11-2010, 22:23
با سلام
اپشن 3 Audio amp
تغییر بقیه اپشنها مشکل ایجاد نکرد
30000 تومان هزینه گرفت
فرمور جدید هم نصب کرد که کد pass به 0413 تغییر کرد
تلتکست هم در انتخاب ir به هم نمی خوره
و در ضمن پیشنهاد خرید فرمور هم از طرف من رد کرد:10:
با عرض سلام.دوست عزیز ورژن فیرم ور جدید که نصب کرد چیست؟روش دیدن ورژن رو هم که حتما می دونید جهت یاد آوری: دکمه منو بعد دکمه قرمز بعد انتخاب software update.
با تشکر

mohsenhamraz
18-11-2010, 05:20
با عرض سلام.دوست عزیز ورژن فیرم ور جدید که نصب کرد چیست؟روش دیدن ورژن رو هم که حتما می دونید جهت یاد آوری: دکمه منو بعد دکمه قرمز بعد انتخاب software update.
با تشکر

با سلام
04/08/03

bandary
18-11-2010, 08:40
سلام
اینم منو ال سی دی من که به احتمال زیاد جزو سری اول می باشد و با پسورد 0000 به راحتی می توان به آن دسترسی پیدا کرد
با این حال بعید می دونم با تغییر پارامتر های اون ----T فعال شود.

منو من هم شبیه به منو همین دوستمون هست کاری نمیشه کرد ؟؟؟

mohsenhamraz
19-11-2010, 02:30
با تشکر

با سلام دوست عزیز:10:
با تشکر از راهنمایی خوب و اموزنده شما

ایا می شه فیلم فلش مموری را به صورت فول تصویر در LD460 دید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:42:

KAZEMLU
19-11-2010, 07:27
دوستان کسی جواب منو نمیده!!؟؟؟

با سلام خدمت کلیه دوستان.
دوست عزیز فکر می کنم تلویزیون شما با نگه داشتن دکمه منو روی تلوزیون و ریموت وارد منوی مخفی بشود و نیازی به این کارها نباشد.با این حساب اگر نشد باید زحمت بکشید و امتحان کنید چون هیچ کس نمی تواند قاطعانه بگوید می شود یا نمی شود.من خودم وارد منوی مخفی PJ350 وLH70 شده ام و دیدم که DTV ندارد در صورتی که در چند فروم رومانیایی دیدم که کاربران می گفتند که TV اونها DTV داره! لذا باید زحمت بکشید و امتحان کنید.

منو من هم شبیه به منو همین دوستمون هست کاری نمیشه کرد ؟؟؟

دوست عزیز شما هم باید زحمت بکشید و قسمت Area option را تغییر دهید و مثلا روی AU استرالیا قرار دهید اگر تلویزیون شما این قابلیت را داشته باشد حتما در این ناحیه فعال می شود.

با سلام دوست عزیز:10:
با تشکر از راهنمایی خوب و اموزنده شما

ایا می شه فیلم فلش مموری را به صورت فول تصویر در LD460 دید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:42:
خواهش می کنم.متاسفانه امکان فول دیدن تصویر از فلش مموری وجود نداره مگر اینکه به صورت ۱۶:۹ باشه خود سیستم روی فلش قابلیت تغییر سایز رو نداره.
دوستان هنوز کسی هست که بخواد وارد منوی مخفی بشه ولی نتونسته باشه؟ اگر کسی هست که این روش بدردش نخورده بگه تا روش استفاده از گوشی سیمبیان و انفرارد دار رو توضیح بدم تا از اون روش وارد بشه.
با تشکر و آرزوی موفقیت برای دوستان.:11:

pclove
20-11-2010, 00:01
با سلام
احتمالا ركورد روي فلش و فول ديدن فيلمها و عكسها بايد راهي داشته باشه. مثلا شايد با دستكاري فرمور كه كار تخصصيه و اگر نسخه جديدش پيدا بشه آپگريد كردن. حدس ميزنم به سخت افزار ارتباط نداشته باشه

bandary
20-11-2010, 09:27
با سلام خدمت کلیه دوستان.
دوست عزیز فکر می کنم تلویزیون شما با نگه داشتن دکمه منو روی تلوزیون و ریموت وارد منوی مخفی بشود و نیازی به این کارها نباشد.با این حساب اگر نشد باید زحمت بکشید و امتحان کنید چون هیچ کس نمی تواند قاطعانه بگوید می شود یا نمی شود.من خودم وارد منوی مخفی PJ350 وLH70 شده ام و دیدم که DTV ندارد در صورتی که در چند فروم رومانیایی دیدم که کاربران می گفتند که TV اونها DTV داره! لذا باید زحمت بکشید و امتحان کنید.

دوست عزیز شما هم باید زحمت بکشید و قسمت Area option را تغییر دهید و مثلا روی AU استرالیا قرار دهید اگر تلویزیون شما این قابلیت را داشته باشد حتما در این ناحیه فعال می شود.
:

من فرستنده رو ساختم و وارد منو مخفي شدم از اين بابت مشكلي ندارم ولي همونطوري كه ميبينيد area option منو عكسي كه گذاشته شده و همچنين منو تلوزيون من به صورت عددي هست و نميشه روي au استراليا گذاشت (مال بنده هم مثل توي عكس جلوش عدد 7 نوشته شده) كسي تست كرده كه با تغيير اين عدد فعال ميشه يانه؟ البته اين رو هم بگم كه مدل تلوزيون من 32LG606 ur هست

mehran1115
26-11-2010, 22:19
سلام
چطوری میشه وارد منوی مخفی SL90-LGشد؟

mohsenhamraz
27-11-2010, 15:36
با سلام جناب اقای کاظملو
با توجه به ایتمهای دستکاری شده در منوی مخفی توسط خودم
زمان خاموش-روشن شدن tv نسبت به قبل کند شده اگه امکانش هست
از تمامی ایتمهای LD460 عکس گرفته و در سایت قرار دهید تا هم مشکل من حل شود وهم
بقیه دوستان استفاده کنند.
با تشکر از شما:10:

arem
30-11-2010, 17:41
سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان...
دوستان لطفا بفرمایید که در 42ld460 چه امکاناتی را می شه فعال کرد؟
با تقدیم و احترام.

shifter
30-11-2010, 17:45
سلام
ميخواستم ببينم اين منوي مخفي رو ال جي ماشين زمان هم داره؟
اگه داره مثل همينا ميشه داخلش شد؟

ممنون:20:

mahdi-mb
30-11-2010, 20:52
من با نرم افزار موبایل irremote تونستم وارد منوی سرویس 5600 بشم اما روی 660 جواب نداد کسی میتونه کنم کنه!

amahdavi2004
30-11-2010, 21:09
من با نرم افزار موبایل irremote تونستم وارد منوی سرویس 5600 بشم اما روی 660 جواب نداد کسی میتونه کنم کنه!

من با همان برنامه با موبايل وارد 660 شدم.

mehran1115
30-11-2010, 22:52
اگه ممکنه این پست 71 را هم یک محلی بگذارید

kazemi3250
14-12-2010, 11:34
لطفا طريقه ورود از طريق گوشي به منو مخفي رو يكي توضيح بده آخه سايت اعلام شده بسته است باتشكر

aj22955
14-12-2010, 12:03
سلام
با این روش میشه وارد منوی مخفی 42le4500 شد ؟

7xxhosseinxx7
14-12-2010, 14:54
از دوستان کسی می داند روی مدل le 8500 هم کار می کند؟می توان وارد منوی مخفی شد؟قبلا برای بنده تیونر دیجیتال غیرفعال بود که نمایندگی آن را فعال کرد ولی پس از آپدیت نسخه نرم افزاری تلویزیون به ورژن بالاتر دوباره از کار افتاده می خواستم ببینم جواب می دهد یا خیر؟

aj22955
16-12-2010, 23:26
سلام شما irremote را روی کدوم گزینه گذاشتین ؟ در ضمن کدوم دکمه منوی مخفی را میاره ؟
من روی lg tv گذاشتم همه کار میکنه ولی منو سرویس را پیدا نکردم اگه میتونین اسکرین شات بذارین . خیلی خیلی ممنون

armin39
17-12-2010, 12:55
دوستان خواهشا يكي بياد نحوه ورود به منو مخفي با موبايل رو كامل بده؛ ؛خيلي نياز داريم؛كامل بكيد فقط

user2011
21-12-2010, 07:37
با توجه به حذف شدن صفحه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برای آنهایی که لازم دارند save شده 2 صفحه پر کاربرد را آپلود می کنم.

خرابی های احتمالی به عهده خود استفاده کننده است.

user2011
21-12-2010, 12:20
url جدید سایت

safa125
24-12-2010, 19:42
سلام
منم میخواستم یک گیرنده دیجیتال واسه LC ی LG به مدل LH700 بگیرم (42 اینچ )که یهو این تاپیک رو دیدم
که دهنم واموند:18:
میخواستم ببینم بدون خرید یک گیرنده دیجیتال واسه ال سی دی خودم و آپدیت کردن تلوزیون میتونم کانالها رو با کیفیت دیجیتال نگاه کنم ؟

مزیت های این روش
1 -تنها با یک وسیله ویک کنترل سرکار داری:31:
2 -توی میزتلوزیون من دیگه جاییی واسه یک گیرنده دیجیتال نیست:41:
3 - پول برق کمتری میدم :5:
4- الان یک گیرنده دیجیتال حدود 90 تومانه و روش بالا حدود 15 تومان:18:
5 -منم کلی باهاش حال کردم:11:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Bb8-gDhU9wZyQt0VN7b_g
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 4NhV-wx9sFJswf49mv5

armin39
26-12-2010, 12:07
دوستان با موبايل n95 هم ميشه فعال كرد؟يكي برنامه موبايلش رو ميزاره؟بعد اينكه كذاشتيم رو استراليا بايد رو شبكه خاصي بريم؛ ؟جطوري شبكه ها رو بياريم؟

amahdavi2004
26-12-2010, 13:22
1 - بله
2- اینجا لینکش است.

3 - بهتر است Country Group را روي IR بگذارید؛ من روی استرالیا گذاشتم شبکه ها را پیدا نکرد و روی نیوزیلند هم منو و تلتکست فارسی نبود.
4 - بعد از تنظیم Country Group روي IR و روشن کردن دوباره تلویزیون، شروع به جستجو و یافتن شبکه ها (دیجیتال و آنالوگ) می کند.

armin39
26-12-2010, 17:24
1 - بله
2- اینجا لینکش است.

3 - بهتر است Country Group را روي IR بگذارید؛ من روی استرالیا گذاشتم شبکه ها را پیدا نکرد و روی نیوزیلند هم منو و تلتکست فارسی نبود.
4 - بعد از تنظیم Country Group روي IR و روشن کردن دوباره تلویزیون، شروع به جستجو و یافتن شبکه ها (دیجیتال و آنالوگ) می کند.

مرسي دوست عزيز حالا ديتا بيس مدل 660 رو از كجا بيدا كنم؟كسي نداره؟

amahdavi2004
26-12-2010, 20:50
مرسي دوست عزيز حالا ديتا بيس مدل 660 رو از كجا بيدا كنم؟كسي نداره؟

اگر به لینک مراچعه کنید و دستورات را انچام دهید خود برنامه چند ثانیه به اینترنت متصل و دیتابیس را آپدیت می کند.

mehran1115
28-12-2010, 13:46
سلام
توی منو مخفی 42sl90qd فقط کشورهای {EU, AU, SG, ZA, VN, A-Only} وجود داره. مدل فریم ور هم 3.18.00 هستش.
1- مشکلم اینه که تلتکست فارسی ندارم!؟
2- آخرین فریم ور ارائه شده واسه این مدل چه ورژنیه؟
3- A-Only یعنی کجا؟

pirhadi
28-12-2010, 17:39
سلام mehran1115
دوست عزیز من هم مثل شما 42sl90qd دارم.میشه لطف کنی بگی چطور وارد منو مخفی شدی.منم مثل شما تله تکست فارسی ندارم .شاید به کمک هم توانستیم این مشکل را حل کنیم.

mehran1115
28-12-2010, 23:18
سلام mehran1115
دوست عزیز من هم مثل شما 42sl90qd دارم.میشه لطف کنی بگی چطور وارد منو مخفی شدی.منم مثل شما تله تکست فارسی ندارم .شاید به کمک هم توانستیم این مشکل را حل کنیم.

سلام
من با یک موبایل نویا وارد منو شدم
البته موبایلت هم باید سیمبین باشه هم اینترنتش فعال باشه - برنامه iR_Remote را روش نصب کن و در قسمت ال جی Service menu را انتخاب کن. ورژنه نرم افزار تلویزیون شما چیه؟

pirhadi
29-12-2010, 01:02
سلام
من با یک موبایل نویا وارد منو شدم
البته موبایلت هم باید سیمبین باشه هم اینترنتش فعال باشه - برنامه iR_Remote را روش نصب کن و در قسمت ال جی Service menu را انتخاب کن. ورژنه نرم افزار تلویزیون شما چیه؟

دوست عزیز سلام
دقیقا ورژن نرم افزار من هم مثل LED شما V03.18.00 می باشد.

smtbest
31-12-2010, 00:16
سلام به همگی،
این اولین پست و اولین سوال من در این فروم هستش، امیدوارم که خاطره خوشی برام بشه.
می خواستم ببینم ال سی دی 42LD420 ال جی هم گیرنده داخلی داره که بشه فعالش کرد؟

armin39
31-12-2010, 13:33
دوستان من با ان 95 ميزنم رفرش تا مدل هاي جديد رو بياره از اينترنت ولي جيزي اضافه نميكنه؛من 660 دارم؛كمك

pirhadi
31-12-2010, 18:04
سلام
توی منو مخفی 42sl90qd فقط کشورهای {EU, AU, SG, ZA, VN, A-Only} وجود داره. مدل فریم ور هم 3.18.00 هستش.
3- A-Only یعنی کجا؟

سلام
بالاخره من هم موفق شدم به منو مخفی برم و دقیقا همین کشورها برا من هم هست. من هم تک تک کشورها رو امتحان کردم که متاسفانه زبان فارسی در هیچ کدام موجود نبود.

aj22955
08-01-2011, 13:39
سلام من 42le4500 دارم که با موبایل وارد منوی مخفی شدم . ال ای دی من فقط آنالوگ سرچ میکرد و تی وی دیجیتال نداشت که با وارد شدن به منوی مخفی تونستم تی وی دیجیتالشو فعال کنم . الان هم دارع عالی کار میکنه :31::20:

mohamad_beauty
15-01-2011, 12:26
سلام نمایندگی ال جی اومد تی وی دیجیتال رو فعال کرد و رفت و کنترلش رو جا گذاشت
چیه کاری میشه باهاش کرد؟
660 بلوتوثش رو فعال کردم و به منوی تلویزیون اضافه شد اما وقتی میزنم روشن روشن نمیشه سخت افزارش رو نداره

amin63r
19-01-2011, 15:00
سلام. گوشي من n 73 هست . من هيچ فرومي پيدا نكرم كه آموزش كامل داده باشه كه چطور با موبايل وارد منو مخفي بشم.اگه ميشه منو راهنمايي كنيد.

amahdavi2004
19-01-2011, 16:04
همين تاپيك را كامل بخوان؛ نمي دانم كدام صفحه است (همان اوايل است)
من خودم با N73 وارد منو مخفي شدم.

pirhadi
19-01-2011, 19:03
سلام. گوشي من n 73 هست . من هيچ فرومي پيدا نكرم كه آموزش كامل داده باشه كه چطور با موبايل وارد منو مخفي بشم.اگه ميشه منو راهنمايي كنيد.

دوست عزیز برای وارد شدن به منو مخفی باید از سیم کارت ایرانسل یا همراه اولی که قابلیت اتصال به اینترنت رو داشته باشه استفاده کنی به این ترتیب که ابتدا نرم افزار iR_Remote متناسب با گوشیت رو نصب می کنی و نرم افزار رو اجرا میکنی ، تو لیستی که هست اول TV و بعد اسم تلویزیون مثلا LG رو انتخاب کرده بعد گزینه refresh رو میزنی که در این حال نرم افزار به اینترنت وصل میشه و بعد از یک دقیقه یا کمتر گزینه های دیگری به لیست LG اضافه میشه که باید دنبال گزینه servise menu بگردی و روش کلیک کنی ، بعد از اون هم دکمه شماره 2 روی گوشیت رو میزنی که وارد منو مخفی میشی.
امیدوارم که برای کسانی که میخوان وارد منو مخفی بشن توضیحات کاملی داده باشم.

farshid9332
25-01-2011, 19:16
سلام
متاسفانه 4shared فیلتره.اگر میشه یه لینک دیگه بدید.

m58s2003
03-02-2011, 12:08
براي وارد شدن به منوي مخفي ld460 و فعالكردن تيونر ديجيتال مطلب واضحي پيدا نكردم- لطفا راهنمايي كنيد

armin39
07-02-2011, 22:36
من نصب کردم رو n95 ..تنظیمات اینترنت گوشی هم درسته...ولی میزنم رفرش هیچ چیزی اضافه نمیشه؟؟؟؟؟از چیه؟؟؟ورژن 1.00 رو نصب کردم...در واقع رفرش رو میزنم به سرور وصل میشه ولی عملا چیزی اپدیت نمیشه.

user2011
19-02-2011, 08:10
برای ورود به منوی نصب که شامل تنظیمات هتلینگ و قفل گذاری و ... می باشد کافی است دکمه منوی ریموت را به مدت 5 ثانیه نگه دارید (تا بسته شدن منو) سپس کد 1105 و یا 0000 را وارد کرده و ok را بفشارید.

rangtab2005
20-02-2011, 16:32
این برنامه virtual remote control از کجا میشه دانلود کرد؟

aseman_nili6
20-02-2011, 20:39
سلام.ینفر با معرفت پیدا بشه آموزش صفحه اولو
همینجا یا جای دیگه بزاره 4shared فیلتره

anastasi
22-02-2011, 09:01
آقا کسی اینجا نیست!!
فیلتره این سایتی که آموزشو توش آپلود کردی جیگر!!!

fantasialive
23-02-2011, 23:41
سلام
من وارد منو مخفي 42SL900 شدم ، ولي ازش سر در نياوردم.
لطفاً راهنمايي كنيد.

كجاش ميشه تيونر ديجيتال رو فعال كرد؟

rangtab2005
24-02-2011, 00:00
من مدار رو ساختم ولی کار نکرد

m58s2003
24-02-2011, 18:06
ايميل بدين تا فايل آموزش رو براتون بفرستم

rangtab2005
25-02-2011, 01:03
rangtab2005@yahoo.com
rangtab2005@gmail.com

anastasi
25-02-2011, 12:42
اینم ایمیل دوست من/
shagolam10@yahoo.com

ihnd4
25-02-2011, 21:48
سلام.
من همه صفحات این تاپیک را خوندم و برام خیلی جالب بود.
من قصد خرید یک تلویزیون داشتم که الان با خوندن این تاپیک این سوال برام مطرح شد که چرا وقتی با یک ترفند میشه وارد منوی مخفی تی وی شد و یک سری از ویژگی های اون مثل گیرنده دیجیتال یا پخش HD را فعال کرد، خود سازنده این ویژگی ها را فعال نمیکنه و تلویزیون را به ما میفروشه؟
یعنی این ویژگی ها قابل فعال کردن هستند ولی فعالشون نمیکنن و میفروشن به ما؟ دلیل این کار چیه؟ خب خودشون فعال کنن بدن به ما تازه آپشن های تلویزیونشون بیشتر هم میشه.
من نمیفهمم!!!

mehdi811
27-02-2011, 15:35
ایمیل من hamsedaayeashk@yahoo.com ممنون میشم برای منم بفرستید.

aszv
27-02-2011, 20:45

خواهشا" برای من هم بفرستید.:11:
aszv44@yahoo.com

aliahmadi22
28-02-2011, 14:11
بی زحمت واسه منم بفرستید

اگه PM بدید خیلی بهرته
ahmadi.ali9@yahoo.com

fantasialive
28-02-2011, 20:46
سلام
من وارد منو مخفي 42SL900 شدم ، ولي ازش سر در نياوردم.
لطفاً راهنمايي كنيد.

كجاش ميشه تيونر ديجيتال رو فعال كرد؟

كسي جواب نميده؟؟؟؟:13:

omnia2
02-03-2011, 15:47
حالا چرا منوی مخفی میذارن تو تلویزیونها؟ قایم موشک بازی؟؟؟!!!

titaniva
05-03-2011, 17:27
سلام
با لپ تاپی که اینفرارد داره می شه وارد منو مخفی شد؟

HAFEZI4
06-03-2011, 13:15
با عرض سلام
اين هم ايميل اينجانب لطفا فايل ها را براي من نيز ارسال كن قبلا از زحمات شما متشكرم

AB.HAFEZI@GMAIL.COM
HAFEZI_A@YAHOO.COM

Amir M.ohAma.D
06-03-2011, 17:27
اگه زحمتی نیست برایه منم بفرستید ممنون میشم

Behrouz_bahari1341@yahoo.com

ولی اگه یه جایه دیگه اپ کنید بذارین بهتر میشه چون اونطوری دیگه به زحمت نمیفتین

arvin_b
09-03-2011, 00:04
سلام
از همه دوستانی که این تایپک را راه اندازی کردن متشکرم من هم تونستم تلوزیون دیجیتال را فعال کنم از طریق گوشی n73 در ضمن نرم افزار را باید یک با روی گوسی نصب کرد اگر یک دفعه پاک کنی ودوبارهبخواهید نصب کنید برای ورود بدون لایسنس نمذاره به خاطر همین من یک دور کامل گوش را ریست کرد ودوباره نرم افزار را نصب کرد داخل منو lg رفتم و رفرش کردم بعد باید بعد یه گزینه به اسم EZ-Adjust و IN-start داخل نوشته به چشمم خورد یکیش را نونستم اجرا کنم ولی دومی اجرا شد در ضمن من مداری که گفته شده بود ساختم ولی نتونستم باهاش کار کنم دوستانی که ساختن ونتیجه گرفتن لطفا کامل توضیح بدن در ضمن هر سوالی در مورد نرم افزار روی مبایل بود بگید اگر تونستم کمک می کنم

mehrdadb3
11-03-2011, 13:53
دوستان کسی نحوه ورود به منوی مخفی پلاسمای الجی pj350 رو بلد هست

saman1111
12-03-2011, 15:42
سلام دوست من
خوبین
میدونم شاید زیاد سنخیت نداره ها
میشه راهنمایی کنین چجوری میشه وارد منو مخفی پلیر lg bx580 شد؟

saman1111
12-03-2011, 15:46
سلام دوستان
آقا هادی عزیز
میدونم که شاید بی ربط باشه
اما میشه کمک کنین چجوری میشه وارد منوی مخفی پلیر ال جی bx580 شد.

hamed_wise
13-03-2011, 00:21
سلام
آقا فایل کانفیگ winlirc رو لطفا بفرستید واسه ما
42 - 660
hamed_wise@yahoo.com

elahy
14-03-2011, 13:56
آقا فایل کانفیگ winlirc رو لطفا بفرستید
LG 42 LX6500 3D
v.elahy@yahoo.com

titaniva
15-03-2011, 11:48
سلام
من مدار ساختم کار هم کرد . خیلی منون

papiyoon
16-03-2011, 13:31
آقا خیلی راحت با گلدایران تماس بگیرید (84733) میان firmware تلویزیون آپدیت می کنند و اگه امکانش باشه دیجیتال TV را براتون فعال

reyhan114
24-03-2011, 01:09
سلام آقای کاظم لو
هنوز نتونستید مشکل ساعت که 3.5 ساعت جلوتره رو حل کنید؟؟؟
ضمنا تلویزیون من 5600 است که فایل های دات و ام پگ رو پخش نمیکنه
چکار کنم؟؟؟
سپاس

KAZEMLU
25-03-2011, 15:43
سلام آقای کاظم لو
هنوز نتونستید مشکل ساعت که 3.5 ساعت جلوتره رو حل کنید؟؟؟
ضمنا تلویزیون من 5600 است که فایل های دات و ام پگ رو پخش نمیکنه
چکار کنم؟؟؟
سپاس
سلام خدمت شما و کلیه دوستان و تبریک سال نو.
چرا دوست عزیز اگر شما در منوی مخفی کشور رو IL انتخاب کنید منوی فارسی رو از دست خواهید داد(که به نظر من چندان هم مهم نیست!)ولی در عوض هم تلتکست درست و حسابی خواهید داشت و هم در منوی تنظیم زمان گزینه Auto نیز اضافه می شود که با انتخاب آن و تنظیم GMT مشکل ساعت رو حل کنید.در مورد فایل های DAT و MPG نیز نباید مشکلی داشته باشید چون این دو فرمت از ابتدایی ترین فرمت ها هستند که ساده ترین پلیر ها هم اونا رو پخش می کند.احتمال اشکال در فایل های شما هست.فایل های دیگری رو با این فرمت ها تست کنید حتما جواب خواهید گرفت.

reyhan114
26-03-2011, 15:32
سلام
سال نوی شما هم مبارک
سپاس از پاسخ هاتون
گزینه Auto الآن هم موجوده اما وقتی روی اون قرار میگیره زمان 3.5 ساعت جلوتره
ضمنا تلتکست دستگاه من مشکلی نداره
آیا منظورتون اینه که با کارهایی که شما فرمودید مشکل حل میشه؟
ضمنا مشکل پخش فایلهای دات و ام پگ شامل همه فایلهای کپی شده از وی سی دی هاست
آیا در منوی مخفی گزینه ای برای تصحیح این مشکل وجود داره؟
مسأله دیگه اینه که نتونستم دستگاهی پیدا کنم که پورتی داشته باشه که بتونم چشمی کارت ماهواره یا چشمی دست ساز رو بهش وصل کنم، جالبه که گوشی ام نیز 5800 نوکیاست که اینفرارد نداره
حالا تکلیف چیه؟ آیا نمیشه چشمی با پورت یو اس بی ساخت؟
باز هم سپاس

sdssh2037
01-04-2011, 21:33
جناب کاظم لو با سلام و تشکر از زحمات شما و وقتی که ميزاريد و بچه ها رو راهنمايی ميکنيد يه سوالی داشتم
من ميخواستم DVT تلويزيون 42LD460 مون رو فعال کنم
يه IR-Transmiter دارم که USB يه و اسمش MA 660 اه ...
... برنامه کامل WinLIRC رو از سايت خودش با ورژن 0.8.7a و سايز 1.9MB گرفتم
ولی اسم IR-Transmiter من در ليستش نيست
چطور ميتونم برنامه WinLIRC رو با USB استفاده کنم
با تشکر.

farazfar
03-04-2011, 09:40
کسی منوی مخفیال سی دی x-vision را نداره؟

sdssh2037
05-04-2011, 11:01
سلام خدمت همه دوستان
بالاخره من هم موفق شدم تيونر ديجيتال LG 42LD460 مون رو فعال کنم

در اين مشکلاتی بود که دونه دونه برطرف شد
-فايل PDF آقای کاظملو در 4shared رو در آدرس ديگری در همون 4shared پيدا کردم.
-IR Transmiter من از نوع USB بود و نرم افزار Winlirc فقط پورت Com رو ميشناخت
مجبور شدم IR Transmiter رو به روش آقای کاظملو بسازم البته از ترانزيستور و مقاومت های مشابهی که توی وسايلم پيداکردم
-لپتاپم پورت سريال نداشت مجبور شدم از PC استفاده کنم
-پورت سريال يا DB9 رو نداشتم همينطوری سيم ها رو به پين های 3 و 4 و 5 پورت سريال پشت PC وصل کردم
و در نهايت بخوبی کار کرد و از شر کانالهای برفکی خلاص شديم.
با تشکر از آقای کاظملو

shahrokhma
05-04-2011, 15:48
با سلام به همه دوستان من جديدا LED 47 LE8500 LG خريدم DTVفعال نسيت اگه امكان داره لطفا فايل آموزشيو براي من هم ارسال كنيد .
آيا غير از منو مخفي راهي براي فعال كردن تيونر ديجيتال وجود داره كه DTV فعال بشه .
با تشكر فراوان.
EMAIL : SHAHROKHMA@GMAIL.COM

hasan332
05-04-2011, 20:06
با سلام خدمت همه اساتیدی که راهنمایی می کنند
من هم تونستم dtv رو فعال کنم ولی می خواستم ببینم که ایا به غیر از این کار میشه قابلیت دیگه ای هم اضافه کرد
ضمنا مدل ال سی دی من 42ld460 ال جی هست
باز هم تشکر می کنم

reyhan114
06-04-2011, 14:59
آقاي sdssh2037
لطفا راهنمايي كنيد تكليف كسي كه نه لپ تاب و نه پي سي داراي پورت سريال نداره چكار بايد بكنه
تازه گوشي سيمبيان اينفرارد هم نداره

papiyoon
06-04-2011, 16:37
آقاي sdssh2037
لطفا راهنمايي كنيد تكليف كسي كه نه لپ تاب و نه پي سي داراي پورت سريال نداره چكار بايد بكنه

آقا خیلی راحت با گلدایران تماس بگیرید (84733) میان firmware تلویزیون آپدیت می کنند و اگه امکانش باشه دیجیتال TV را براتون فعال

reyhan114
07-04-2011, 08:07
آقاي papiyoon
شما با گلديران نسبتي داريد؟
اين دفعه دومه كه اين پيشنهاد رو ميدين
برادر من
DTV من فعاله. ميخوام ساعت و پخش فايلهاي ام پگ و دات و سايز تصوير تلويزيونم رو اصلاح كنم

sdssh2037
08-04-2011, 23:58
آقاي sdssh2037

سلام

شير بی يال و دم و اشکم که ديد؟ اينچنين شيری خدا کی آفريد؟
ای بابا! نه لپتاپ پورت سريالدار! نه PC! نه موبايل سيمبيندار IR دار! ...
پس يکی از اينها رو امتحان کنيد
- مدار رو بسازيد وLCD تون رو به خونه کسی که PC داره ببريد!
- يا PC کسی رو بياريد خونه تون!
- موبايل سيمبين دار IR دار کسی رو مدتی قرض کنيد!
- از USB IR Transmiter با ورژن کامل نرم افزار WinLIRC توی لپ تاپ استفاده کنيد.
(البته آخری کار سختيه و خودم موفق نشدم اين کار رو بکنم چون ورژن کامل نرم افزار فکر ميکنم فقط چند مدل از USB IR Transmiter که توی ليستش هست رو ميشناسه)
- ( پشت LCD يه پورت هست نوشته Service Menu ولی من نميدونم چطور ميشه ازش استفاده کرد)

راستی من فايل آقای کاظم لو رو که در صفحهء اول همين تاپيکه و لينکش کار نميکنه رو با سرچ Service_Menue_LG_LCD 4shared.com در گوگل پيدا کردم.

ضمناً چند روز بعد از فعال کردن اين تيونر ديجيتال متوجه شدم تمام اين کانالهای تلويزيونی و راديويی و شبکه استانی تمام استانها توی ماهواره Arabsat هم هست.

برای شما ساير عزيزان آرزوی موفقيت ميکنم. :11:

reyhan114
10-04-2011, 21:42
آقاي sdssh2037
سپاس از پاسختون
ممكن‌ترين راه يكي قرض گرفتن PC سريال داره كه البته اين كار رو كردم و جواب نداد
نمي دونم اشكال از كجا بود
و ديگري اينه كه ميگم:
روي مادربوردم Asus P5Q سوكت 9 پين سريال كام 1 پيدا كردم اما چطوري اونو به پورت DB9 تبديل كنم خودش حكايت ديگري شده
تمام جمهوري و علاءالدين رو گشتم و پيدا نكردم
نميدونم ترتيب 1 تا 9 سيم‌ها رو چطور رديف كنم
دفترچه مادربورد و روي خود مادربورد هم شماره‌ندي نداره

reyhan114
10-04-2011, 21:47
نكته‌اي درباره تلويزيون 5500
بعضي وقت‌ها (شايد هفته‌اي يك بار) صدا و تصوير بعضي شبكه‌هاي سيما از هم فاصله پيدا مي‌كنه كه با فراخواني دوباره كانال برطرف مي‌شه
كسي راه حلي براي اين مسأله مي‌دونه
نكته ديگه؛ وايرلس اونه
حالا كه USB Dongle LG هنوز وارد كشور نشده (به گفته خود گلديران)
تكليف چيه؟

farfani
11-04-2011, 13:16

با سلام و تشکر
ایمیل برای فرستادن راهنما

akbar.tavasoli@gmail.com

sdssh2037
12-04-2011, 16:14
آقاي sdssh2037
سپاس از پاسختون
ممكن‌ترين راه يكي قرض گرفتن PC سريال داره كه البته اين كار رو كردم و جواب نداد
نمي دونم اشكال از كجا بود
و ديگري اينه كه ميگم:
روي مادربوردم Asus P5Q سوكت 9 پين سريال كام 1 پيدا كردم اما چطوري اونو به پورت DB9 تبديل كنم خودش حكايت ديگري شده
تمام جمهوري و علاءالدين رو گشتم و پيدا نكردم
نميدونم ترتيب 1 تا 9 سيم‌ها رو چطور رديف كنم
دفترچه مادربورد و روي خود مادربورد هم شماره‌ندي نداره

سلام reyhan114 عزيز
من هم مثل شما در شناسايی شماره پين های DB9 مشکل داشتم.
با سرچ عبارت Serial DB9 توی قسمت تصاوير گوگل در کسری از ثانيه به نتيجه میرسین.
يکی از نتايج به عنوان نمونه:

توی رديف 5 تايی از سمت چپ به راست از 1 تا پنجه . ما هم با سه تای آخری ( 3 و 4 و 5) کار داريم که سه تای سمت راست اند.
من خودم پورت DB9 نداشتم 3 تا تيکه روکش سيم رو به طول 3 ميلی متر بريدم و روی پين های 3 و 4 و 5 گذاشتم بعد سر سيم های مدارم رو که از سيم تلفن بودند به کمک موچين يا پنس در کنار پين ها و توی روکش سيمها قرار دادم به طوری که روکش سيمها پين ها و سر سيمها رو کنار هم نگه داره.
موفق باشيد.
فقط مواظب باشين با دستکاری Service Menu همه چی LCD تون به هم نريزه!

Polaris.GHz
12-04-2011, 18:22
سلام به دوستان ، سال نو مبارك ، از اونجايي كه سايت معرفي شده فايل آموزشي منوي مخفي فيلتره ممنون ميشم بي زحمت واسه منم ايميل كنيد؟
polaris.a7@gmail.com

vahidps
13-04-2011, 15:25
سلام آیا le4500 هم ----t داره

mehrdad_ati
14-04-2011, 13:58
اقا ما که آخر نفهمیدیم با کنترل خود tv میشه رفت توی منوی مخفی و دیجیتال رو فعا کرد یا نه ؟! این فایل pdf هم که خرابه . لطفا یکی کمک کنه . مدل 9500

sdssh2037
20-04-2011, 15:23
اقا ما که آخر نفهمیدیم با کنترل خود tv میشه رفت توی منوی مخفی و دیجیتال رو فعا کرد یا نه ؟! این فایل pdf هم که خرابه . لطفا یکی کمک کنه . مدل 9500

سلام
فايل اينجا هست

-با کنترل از راه دور مخصوصی که سرويسکارهای گلدايران دارند
-يا گوشی سيمبيندار مادون قرمزدار
-يا با کامپيوتر ترانسميتر مادون قرمز دار
ميشه به منویِ سرويس رفت.

mehrdad_ati
20-04-2011, 20:08
من N73 دارم . برنامه ی IRREMOTE هم دارم . توی قسمت LG فایل مربوط به SERVICE MENU رو دانلود کردم اما وقتی میرم توش 2 تا دکمه ی 1 و 2 بیشتر نداره !!!! خوب من با این 2 دکمه چی کار کنم ؟!

من تلویزیونم 55LX9500 هست و از گلدیرانم نگرفتم که اونها بیان برام فعال کنند . از آشنا گرفتم اونم از این چیزها حالیش نیست ! :دی

یکی بیاد لطفا روش فعال کردنش رو با همین N73 بگه . برنامه رو دارم و فایل SERVICE هم دارم فقط موندم اون دو تا دکمه ی 1 و 2 چیه ؟!! کودوم رو بزنم !؟ نزنم خرابش کنم !

ممنون

max360
25-04-2011, 21:38

لطفاً آموزش ورود به منوی مخفی تلویزیون های جدید ال جی را برای من هم بفرستید چون فیلتره.
این هم ایمیل من mohammad_f5@ymail.com

KAZEMLU
26-04-2011, 10:29
با سلام خدمت دوستان و عرض پوزش بابت دیر سر زدن به تاپیک.دوستانی که هنوز نتوانسته اند وارد منو شوند تاپیک زیر را ببینند.در این تاپیک روش ورود با استفاده از گوشیهای نوکیا را توضیح دادم:

behzad00
27-04-2011, 02:57
لطفاً آموزش ورود به منوی مخفی تلویزیون های جدید ال جی را برای من هم بفرستید چون فیلتره.
این هم ایمیل من nasermulaee@gmail.com

AmirF3
27-04-2011, 08:45
سلام، من یک le5600 دارم میخواهم downgrade بکنمش، از دوستان میخواستم بپرسم آیا از طریق منوی مخفی میتوان این کار رو انجام داد یا نه؟ میخواهم با اینکار دوباره بتوانم تلویزیون را با region دیگری آپدیت کنم تا برنامه ای یوتیوب و یاهو و vudu و ... را بتوانم بیاورم چون الان فقط accuweather و الجزیره رو دارم.
با تشکر

majidfalcon
27-04-2011, 21:09
برای ورود به منوی نصب که شامل تنظیمات هتلینگ و قفل گذاری و ... می باشد کافی است دکمه منوی ریموت را به مدت 5 ثانیه نگه دارید (تا بسته شدن منو) سپس کد 1105 و یا 0000 را وارد کرده و ok را بفشارید.

لطفا به من بگید با این روش چه کارهایی می شه کرد تلوزیون من 660 هست و بعد از اینکه گلد ایران اومد و دیجیتال رو فعال کرد گزینه های اینترنت اون رو قطع کرد و فقط می تونم آب و هوا و الجزیره رو ببینم آیا راهی داره که بتونم اینها رو فعال کنم من تو سایت ال جی دیدم netcast خیلی امکانات داره که تو ایران و این گلدایران لعنتی فقط همین دو تا رو برای ما فعال کرده . کمک کنید

amahdavi2004
27-04-2011, 23:57
لطفا به من بگید با این روش چه کارهایی می شه کرد تلوزیون من 660 هست و بعد از اینکه گلد ایران اومد و دیجیتال رو فعال کرد گزینه های اینترنت اون رو قطع کرد و فقط می تونم آب و هوا و الجزیره رو ببینم آیا راهی داره که بتونم اینها رو فعال کنم من تو سایت ال جی دیدم netcast خیلی امکانات داره که تو ایران و این گلدایران لعنتی فقط همین دو تا رو برای ما فعال کرده . کمک کنید

وارد منو مخفي شويد و كشور را نيوزيلند بگذاريد ولي در عوض منوي فارسي و تله تكس فارسي و نام شبكه ها را از دست مي دهيد.

infernal_a
30-04-2011, 13:18
سلام خدمت دوستان عزيز
اگه كدهاي Plasma Panasonic V20 رو هم لطف كنين ممنون ميشم .
THX

shark2
05-05-2011, 17:38
سلام به همه دوستان اگر ممکنه نحوه تنظیمات منو مخفی مدل8500 را توضیح دهید . من با موبایل تونستم وارد منوی مخفی بشم اما از گزینها سر در نیاوردم

em300
08-05-2011, 21:33
آقا کسی نمیدونه روش آپدیت LED4700 اگه کسی میدونه به ما هم یاد بده هرجا پست زدیم کسی جواب نداد:41:

am.as.fa
08-05-2011, 23:04
سلام دوستان عزیز من می خوام روش فعال کردن dtv رو برای gl led 4500 یاد بگیرم هم لبتاب دارم و هم pc گوشی سونی اریکسون و نوکیا دارای اینفراد و پورت سریال و کابل rs232 و ... آموزش رو هم نتونستم دانلود کنم چون ف .. ی..ل..ت..ر شده این تاپیک ها رو آدم می خونه بدتر سردرگم میشه میشه توضییح بدین تا بفهمم اصلا قضیه از چه قرار
asadi.amin@gmail.com

am.as.fa
09-05-2011, 00:19
آقای کاظملو لطفا اگه براتون امکان داره این دوتا فایل(آموزش) رو روی یه سایت دیگه با یه اسم دیگه قرار بدید تا بشه اون رو دانلود کرد مثلا

KAZEMLU
12-05-2011, 08:42
آقای کاظملو لطفا اگه براتون امکان داره این دوتا فایل(آموزش) رو روی یه سایت دیگه با یه اسم دیگه قرار بدید تا بشه اون رو دانلود کرد مثلا

خدمت شما دوست عزیز:

hc3
16-05-2011, 00:29
بازم سلام به همه ومخصوصا اقای کاظملو عزیز
عزیز همه چیزی که درمورد وارد شدن به منوی مخفی ال جی وفعال کردن انتن دیجیتالش کفته بودین عالی بود امااز این دو تا لینکی که تواین سایت گذاشتین نمیشد دانلود کنی ولی من انقدر گشتم تا یه اپلود جدید از شما تو یه سایت دیگه پیدا کردم که درست بود وطبق گفته هاتون عمل کردم و نتیجه ام گرفتم
من ال ای دی42 ال ایکس6500ال جی دارم کارایی که گفته بودین انجام دادم ودیجیتالشو فعال کردم
هر کس این مدل دستگاهو داره میخواد دیجیتالشو فعال کنه من تست کردم میشه. گفته های اقای کاظملو خیلی کامله از لینک زیر دانلودش کنین و انجام بدین صددرصد جواب میگیرین:

بازم ازتون تشکر میکنم ومنتظر مطالب جدیدتون در مورد بقیه کارایی که توی منوی مخفی میشه انجام داد هستم

KAZEMLU
16-05-2011, 08:17
با سلام وعرض خسته نباشید خدمت اقای کاظملو
اقا واقعا دست مریزاد خیلی از کمکتون ممنونم
واقعا زحمت میکشی این مطالبو جمع اوری میکنی وبرای کاربرا قرار میدی من یکی که به نوبه خودم ازتون تشکر میکنم
:11:

بازم سلام به همه ومخصوصا اقای کاظملو عزیز
عزیز همه چیزی که درمورد وارد شدن به منوی مخفی ال جی وفعال کردن انتن دیجیتالش کفته بودین عالی بود امااز این دو تا لینکی که تواین سایت گذاشتین نمیشد دانلود کنی ولی من انقدر گشتم تا یه اپلود جدید از شما تو یه سایت دیگه پیدا کردم که درست بود وطبق گفته هاتون عمل کردم و نتیجه ام گرفتم
من ال ای دی42 ال ایکس6500ال جی دارم کارایی که گفته بودین انجام دادم ودیجیتالشو فعال کردم
هر کس این مدل دستگاهو داره میخواد دیجیتالشو فعال کنه من تست کردم میشه. گفته های اقای کاظملو خیلی کامله از لینک زیر دانلودش کنین و انجام بدین صددرصد جواب میگیرین:

بازم ازتون تشکر میکنم ومنتظر مطالب جدیدتون در مورد بقیه کارایی که توی منوی مخفی میشه انجام داد هستم
با سلام خدمت شما و کلیه دوستان.خیلی خوشحالم که موفق شدید نتیجه بگیرید.

hc3
16-05-2011, 10:36
سلام به همگی
اقای کاظملو خسته نباشید
لطف میکنید بفرمایید چجوری میشه قابلیت ضبط کردن از شبکه هارو تو منومخفی ال جی فعال کرد:40:
باتشکر

hc3
16-05-2011, 10:42
اقای کاظملو اگه میشه در مورد گزینه هایی که تو منوی مخفی هست وکاربردشون یه توضیحاتی بهم بدین
بازم تشکر از راهنمایی های قبلیتون

hc3
16-05-2011, 10:58
سلام به همه دوستان اگر ممکنه نحوه تنظیمات منو مخفی مدل8500 را توضیح دهید . من با موبایل تونستم وارد منوی مخفی بشم اما از گزینها سر در نیاوردم

سلام عزیز میشه بگید چه کاری رو تو منو مخفی میخواید انجام بدید که دوستان بتونن کمکتون کنن
شما لینک پایینو دانلود کن نوشته اقای کاظملو در مورد دیجیتال کردن وگزینه دایو ایکس هست من که بدردم خورذ شاید شمام جواب بگیری

:10:مردی نبود فتاده را پای زدن:10:
:40:گردست فتاده ای بگیری مردی:40:

reyhan114
16-05-2011, 19:29
كسي يا سايتي هست كه شرح گزينه‌هاي منوي مخفي اين تلويزيون‌ها رو بدونه؟؟؟

hc3
18-05-2011, 18:38

سلام
این لینکو دانلود کن

mohsenhamraz
18-05-2011, 23:10
با سلام خدمت دوستان
من در سایتی ترکی دیدم که توانسته بود با ریموت کنترل حما منوی مخفی ld 460 را براحتی بیاره
خیلی دنبال این ریموت گشتم ولی پیدا نکردم

juve27
24-05-2011, 19:42
دوستان گرامی هرکی با موبایل وارد منو مخفی شده یه توضیح مفیدی بده ممنون میشم

reyhan114
24-05-2011, 20:17
سلام به همه
بالاخره تونستم بوسيله گوشي يكي از دوستانم وارد منوي سرويس‌كاران (منوي مخفي) تلويزيونم بشم
مدل اون 5600 هستش كه بعد از ورود همون‌جور كه مي‌خواستم، ساعتش رو تنظيم كردم
براي اين‌كار Country Group Code را روي 13 گذاشتم كه همون اسرائيل لعنتيه
با اين كار منوي فارسي رو از دست دادم اما امكان تنظيم ساعت بصورت خودكار ممكن شد
نكته مهم اينه كه با اين كار، مشكلي براي تله‌تكست فارسي دستگاه پيش نمياد
اما زيرنويس فيلم‌ها بهم مي‌ريزه كه براي حل اين مشكل هم مي‌تونيد فايل زيرنويس را توي برنامه نوت‌پد باز كرده، Save as را زده و در قسمت Encoding بجاي گزينه Unicode از گزينه ANSI استفاده كنيد. توجه داشته باشيد كه هنگام Save كردن، در قسمت Save as type، گزينه All File را زده و پسوند فايل را srt بنويسيد.
بنابراين تنها مشكلاتي كه باقي مي‌ماند، عدم نمايش منوي فارسي تلويزيون و نام فايل‌هاي روي فلش مموري به فارسي است كه چندان مهم نيست.
با تشكر از دوستاني كه اين تاپيك را باز كرده و راهنمايي‌هاي اوليه را ارائه نموده بودند.

hc3
25-05-2011, 19:21
سلام به همگی
اقای کاظملو که جوابه مارو نداد
اگه کسی میدونه
لطف میکنه بگه چجوری میشه قابلیت ضبط کردن از شبکه هارو تو منومخفی ال جی فعال کرد:40:
باتشکر

reyhan114
26-05-2011, 18:08
همشهري عزيز، آقاي hc3
سلام
قابليت ضبط برنامه‌ها در اين تلويزيون‌ها وجود نداره
دليلش اينه كه روي كنترل اون دكمه‌اي براي ضبط نيست
منوي مخفي اونو هم چند بار زير و رو كردم
چيزي براي اضافه كردن اين قابليت نبود
مدل دستگاه من: 32 اينچ 5600

kalaq2
02-06-2011, 01:43
سلام دوستان
خسته نباشید
من با راهنمایی شما وارد منو تلویزیون ال جی 37lh500 شدم ولی نتونستم تیونر دیجیتال را فعال کنم.مدل نرم افزارم هم 4.15 هست.
تمام گزینه ها را گشتم ولی چیزی راجع به تیونر و یا یو اس بی پیدا نکردم .ممنون میشم کمکم کنید

اگر براتون ممکنه یه عکسی یا چیزی هم بگذارید خیلی ممنونتون میشم

hc3
07-06-2011, 14:23
همشهري عزيز، آقاي hc3
سلام
قابليت ضبط برنامه‌ها در اين تلويزيون‌ها وجود نداره
دليلش اينه كه روي كنترل اون دكمه‌اي براي ضبط نيست
منوي مخفي اونو هم چند بار زير و رو كردم
چيزي براي اضافه كردن اين قابليت نبود
مدل دستگاه من: 32 اينچ 5600
سلام
خسته نباشیدبهreyhan عزیز
ممنون از جوابی که دادین
Y.a.s.h.a.r
13-06-2011, 13:20
آقا منم با برنامه IrRemote رو 42le5300 امتحان کردم جواب داد.

آسیا رو تبدیل کردم به ایران

تو قسمت تنظیمات تصویر به aspect ratio (ابعاد تصویر) گزینه های بیشتری اضافه شده
همچنین گزینه دمای رنگ (color temp) هم اضافه شده
در قسمت تنظیمات صدا dtvaudio setting اضافه شده
در قسمت ساعت هم همونطور که دوستمون گفت auto اضافه شده
در قسمت تنظیمات امنیتی گزینه parental guidance (راهنمای والدین) اضافه شده
در قسمت آپشن گزینه hard of hearing اضافه شده،(کم شنوایان)که نمیدونم کاریردش چیه
در قسمت زیان برخلاف قبل که زبان هندی،اردو،کردی،انگلیسی،فا رسی و... رو داشت،الان فقط فارسی داره و انگلیسی

تنها مشکلی که برام پیش اومده اینه که توی قسمت usb زیرنویس فارسی رو نشون نمیده
قبلآ میشد از تو تنظیمات codepage رو روی عربی با پیشفرض قرار داد که الان غیر فعال شده.

hc3
18-06-2011, 17:43
سلام به همه دوستان
اقای کاظملو مثل اینکه دیگه به این تایپک سری نمیزنن
اقا هر وقت اومدی لطف جوابه مارم بده راه دوری نمیره
تازه داشتیم ازتون چیز یاد میگرفتیم تورو خدا ترکمون نکنید
اگه تونستید در مورد گزینه های دیگه ای که تو منو مخفی ال جی هست بیشتر توضیح بدید
با تشکر

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] me%20Service_Menue_LG_LCD%5C_%C3%99%C2%87%C3%98%C2 %A7%C3%9B%C2%8C_%C3%98%C2%A7%C3%99%C2%84_%C3%98%C2 %AC%C3%9B%C2%8C_%C3%98%C2%A8%C3%99%C2%87_%C3%9A%C2 %A9%C3%99%C2%85%C3%9A%C2%A9_%C3%9A%C2%AF%C3%99%C2% 88%C3%98%C2%B4%C3%9B%C2%8C_%C3%99%C2%87%C3%98%C2%A 7%C3%9B%C2%8C_%C3%99%C2%86%C3%99%C2%88%C3%9A%C2%A9 %C3%9B%C2%8C%C3%98%C2%A7

---------- ]

Y.a.s.h.a.r
23-06-2011, 12:35
آقا منم با برنامه IrRemote رو 42le5300 امتحان کردم جواب داد.

آسیا رو تبدیل کردم به ایران

تو قسمت تنظیمات تصویر به aspect ratio (ابعاد تصویر) گزینه های بیشتری اضافه شده
همچنین گزینه دمای رنگ (color temp) هم اضافه شده
در قسمت تنظیمات صدا dtvaudio setting اضافه شده
در قسمت ساعت هم همونطور که دوستمون گفت auto اضافه شده
در قسمت تنظیمات امنیتی گزینه parental guidance (راهنمای والدین) اضافه شده
در قسمت آپشن گزینه hard of hearing اضافه شده،(کم شنوایان)که نمیدونم کاریردش چیه
در قسمت زیان برخلاف قبل که زبان هندی،اردو،کردی،انگلیسی،فا رسی و... رو داشت،الان فقط فارسی داره و انگلیسی

تنها مشکلی که برام پیش اومده اینه که توی قسمت usb زیرنویس فارسی رو نشون نمیده
قبلآ میشد از تو تنظیمات codepage رو روی عربی با پیشفرض قرار داد که الان غیر فعال شده.
سلام دوستان من دوباره منطقه زمانی رو عوض کردم
ایندفعه روی اسرائیل(IL)
خوبیش اینه که تلتکست فارسی هم دارم
برای دیدن فیلم با زیرنویس فارسی هم باید زیان منو رو روی عربی تنظیم کنم
اون کد پیج هم که گفتم فعاله،تمام زبان ها رو داره به جز فارسی
فقط مونده راه حل این زیرنویس رو پیدا کنم.
ادیت:راستی مشکل ساعت اتوماتیک هم حل شد،الان ساعتش دقیق دقیقه

jgmh
24-06-2011, 14:56
ازjgmh957
باسلام
من led سامسونگ 6900 گرفته ام لطفا درمورد چگونگي استفاده از اينتر نت با led ودسترسي به منوي مخفي اين مدل رابه من ياد بدهيد باتشكر

reyhan114
26-06-2011, 20:14
سلام دوستان من دوباره منطقه زمانی رو عوض کردم
ایندفعه روی اسرائیل(IL)
خوبیش اینه که تلتکست فارسی هم دارم
برای دیدن فیلم با زیرنویس فارسی هم باید زیان منو رو روی عربی تنظیم کنم
اون کد پیج هم که گفتم فعاله،تمام زبان ها رو داره به جز فارسی
فقط مونده راه حل این زیرنویس رو پیدا کنم.
ادیت:راستی مشکل ساعت اتوماتیک هم حل شد،الان ساعتش دقیق دقیقه

دوست عزيز
به صفحه قبل مراجعه كنيد

bhamid
02-07-2011, 21:09
برای LED 5600 چطور میشه کد مخفی شو باز کرد
به طور خلاصه چه باید کرد
برای راه اندازی یوتیوپ و ...
با کمک گوشی اندروید هم میشه

Y.a.s.h.a.r
02-07-2011, 21:38
دوست عزيز
به صفحه قبل مراجعه كنيد
دوست عزیز من پست صفحه قبل رو خوندم که منطقه زمانی رو مثل ایشون رو اسرائیل تنظیم کردم
حروف بصورت چب به راست نشان داده میشه و کارکتری!،فقط باید منو عربی بشه تا زیرنویس فیلم درست نمایش داده بشه

vvvoooxxx
04-07-2011, 17:07
بچه ها سلام این مدار رو هر کاری می کنم کار نمی کنه ؟ کسی نمیدونه چی کار باید بکنم ؟

reyhan114
10-07-2011, 19:01
دوست عزیز من پست صفحه قبل رو خوندم که منطقه زمانی رو مثل ایشون رو اسرائیل تنظیم کردم
حروف بصورت چب به راست نشان داده میشه و کارکتری!،فقط باید منو عربی بشه تا زیرنویس فیلم درست نمایش داده بشه

دوست من آقا ياشار
در صفحه 18 گفته بودم براي زيرنويس چكار كنيد
دوباره مي‌گم:
زيرنويس فيلم‌ها بهم مي‌ريزه كه براي حل اين مشكل مي‌تونيد فايل زيرنويس را توي برنامه نوت‌پد باز كرده، Save as را زده و در قسمت Encoding بجاي گزينه Unicode از گزينه ANSI استفاده كنيد. توجه داشته باشيد كه هنگام Save كردن، در قسمت Save as type، گزينه All File را زده و پسوند فايل را srt بنويسيد.

با اين كار نه حروف جداجدا نوشته مي‌شه و نه نيازيه كه زبان دستگاه عربي باشه

Y.a.s.h.a.r
10-07-2011, 20:44
همه فرمت ها رو امتحان کردم (ansi,utf8,unicode,...) فایده نداشت
فکر کنم با فایرم ویر تله ویزیون ما سازگار نیست.(v 03.03.15)
شما فایرم ویر تله ویزیونتون ورژنش چنده؟

sshmha
11-07-2011, 01:49
سلام
دوستان من lcd lg 42lh700 دارم كه با فشار همزمان دگمه منو در كنترل و lcd وارد منوي مخفي ميشود
آيا اين مدل tvd دارد؟
چگونه آن را فعال كنم؟
وپس از فعال شدن چه تجهيزات ديگري براي ديدن شبكه ديجيتال مثل شبكه شما و.... نياز دارد؟
لطفا راهنمايي فرماييد
متشكرم

pirhadi
06-08-2011, 00:17
سلام
3- A-Only یعنی کجا؟

بالاخره آیا کسی تونست آخرین فریمور 42sl90qd را پیدا کنه؟

jalal20021360
09-08-2011, 11:50
سلام به همه دوستان
وقت بخیر
من از طریق گیرنده کنترل مادون قرمز کارت ماهواره (از نوع USBمربوط به اسکای استار2) هر کاری کردم موفق نشدم وارد منوی مخفی تلوزیون های 42LED5600 و 42LH500YR بشم
مطمئن هستم که گیرنده مادون قرمز در روی لپ تاپ من درست نصب شده چون با کنترل خودش کار میکنه اما وقتی فایل کانفیگ رو نصب می کنه هرچه گزینه های Ez-ajust و In-start را کد می دهم هیچ اتفاقی نمی افتد
1) چرا؟ چه کاری باید انجام بدهم
2) از همه مهتر ابنه که آیا تلوزیون 42LH500YR تیونر دیجیتال دارد که با ورود به منوی مخفی فعالش کنم
چون وقتی با گلدیران تماس گرفتم گفتتند تیونر دیجیتال ندارد اما بعضی دوستان در سایتها گفتته اند که دارد؟
متشکرم

ali_29
09-08-2011, 18:44
با سلام
اگه لطف کنید و پسورد ورود مدل led4600رو بدین ممنون میشم

yasan100
10-08-2011, 20:23
با سلام به دوستان
من تلوزیون پلاسما 42 با مدل pj250 r دارم چندتا سوال دارم
تو یه سایت دیدم که واسه فعال کردن یو اس بی نوشته بود فریموور 3.19 رو بزنین بعد ای جی مود 1.5.5 رو نصب کنین من این برنامه ها رو دارم وارد یه منو که توش ال جی هتل هم داره میشم
ایا این منوی مخفی این تلوزیونه یا نه
هیچ جا واسه اپدیت کردن نداره و هیچ اتفاقی واسه تعویض فریموور نمی افته
ممنون میشم کمکم کنین

yasan100
11-08-2011, 23:22
با سلام به دوستان
من تلوزیون پلاسما 42 با مدل pj250 r دارم چندتا سوال دارم
تو یه سایت دیدم که واسه فعال کردن یو اس بی نوشته بود فریموور 3.19 رو بزنین بعد ای جی مود 1.5.5 رو نصب کنین من این برنامه ها رو دارم وارد یه منو که توش ال جی هتل هم داره میشم
ایا این منوی مخفی این تلوزیونه یا نه
هیچ جا واسه اپدیت کردن نداره و هیچ اتفاقی واسه تعویض فریموور نمی افته
ممنون میشم کمکم کنین

mehrdadb3
12-08-2011, 10:42
منم 42pj350 دارم با فریمور 3.28 فقط کافیه lgmod 1.69 روش بریزم تو قسمت آپدیت هم میرم ولی هیچ اتفاقی نمیوفته
اگه کسی بلد ممنون میشم راهنمایی کنه

end.hellboy
29-08-2011, 20:54
سلام وقت به خیر
من sl900 lg دارم میخام ببینم غیر از دیجتال تیوی چیز دیگه هم هست که بشه فعال کرد.

imankazami
30-08-2011, 00:40
سلام کسی میدونه چطور میشه وارد منوی مخفی led سری 42lw57000 شد

sagedmo
30-08-2011, 12:28
سلام.کسی منو مخفی samsung d6600 رو میدونه؟ میخوام اینترنتش رو فعال کنم

pirhadi
01-09-2011, 20:04
سلام
در سایتی گفته بود می شود فریمور مدل 42LH7000 را بروی مدل های SL فلش کرد و من هم فریمور مدل 42LH7000 را دانلود کردم و بر روی 42SL90QD فلش کردم که پس از آن دو مشکل اساسی برایم پیش آمده اول اینکه صدای تلویزیونم قطع شده و دوم اینکه قسمت سرچ کانالها از کار افتاده،ضمن اینکه چطور می شود فریمور ورژن قدیمی تر را که اتوماتیک نصب نمی شود را نصب کرد لطفا راهنمایی کنید.

mehdi_ghp
08-09-2011, 20:13
سلام.
مدل تلویزیون من LG 32LCD470-TA هسته.این مدل هم منو مخفی داره؟DTV داره که بشه فعال کرد؟
درضمن رو برچسب تبلیغی که جلوش بود عبارت LD460 نوشته بود.

sabamobile
12-09-2011, 16:02
سلام منو مخفی و dvt ال جی led مدل 42led5400 چطوری فعال میشه؟

rez1sat
05-11-2011, 21:25
سلام
1. تلویزیون lg 32lk4500 دیجیتال داره؟
2. منو مخفی داره ؟ چطور وارد بشم؟
3.چططور دیجیتالشو فعال کنم اگه داره؟؟؟؟

imanhalab
08-11-2011, 22:27
کد منو چیه؟

laky_lok95
27-11-2011, 12:15
با سلام خواهش ميكنم كد فعال سازي گيرنده ديجيتال تلويزيون ال جي 3دي مدل ال دبليو 45 رو اگه كسي ميدون به بده ممنون ميشم

alien66
03-12-2011, 10:14
سلام
چطور ميتونم تيونر ديجيتال ال سي دي lk4500 رو فعال كنم
راهنمايي فوري؟
ممنونم

HSM313
03-12-2011, 18:37
سلام
دوستان من تازه lw9500 خریدم
لطفا کد های مخفی,اطلاعاتی که دارید و ... رو برام بزارید ممنون
یاعلی

ghafas man
04-12-2011, 19:23
سلام
منوی مخفی که ساعت کارکرد hx800 رو نشون بده ، دوستان راهنمایی کنن؟

HSM313
05-12-2011, 13:48
سلام
دوستان بجز سوال بالایی دوتا مشکل دیگه دارم
1-تلویزیون داغ میشه آیا طبیعیه؟
2-گوشه بالای سمت راستش یه تیکه ی کوچیک سفید شده نمیدونم پیکسل سوختگیه یا از تو چیزی بین شیشه و led ها هستش چون تا حالا زیر برچسبش بود ندیده بودم

alien66
07-12-2011, 08:30
سلام
فعال كردن تيونر ديجيتال تلويزيون ال جي مدل 42lk450
تونستم با برنامه ir remote توي گوشي نوكيا 6500 فكر كنم كه اينفرارد داره
تلويزيون ديجيتال رو توي اي تيوي فعال كنم الان 16 كانال ديجيتال تلويزيوني و 11 كانال راديوي رو رو عالي مي گيره
الان يه مشكلي دارم كه وقتي يه فيلم با فرمت mkv رو نمايش ميدم توي قسمت تنظيمات آيتم مربوط به زير نويس غير فعاله زير نويس رو نمياره با srt و اينكديگشم utf_8 نمياره

sabamobile
10-12-2011, 09:05
با تشکر از نویسنده این پست تلویزیون 42LED5400 من هم با این روش قسمت دیجیتالش فعال شد

mojtaba1366
12-12-2011, 13:54
با سلام
من یه LED ال جی مدل LV35000 خریدم الان 3 سوال برام پیش اومده
1- فلش می خوره اما برنامه های تلویزیونو ضبط نمی کنه
می خواستم ببینم میشه با آپدیت کردن نرم افزاری یا
دسترسی به منوی مخفی این قابلیت و ایجاد کرد
2- همچنین کنار تلویزیون نزدیک به پرت HDMI و USB یه قسمت هست که نوشته( MEZ ( REV 02
این چیه ممکنه قابلیت اتصال بیسیم باشه
3- و سوال آخر اینکه میشه با آپدیت نرم افزاری اونو به LV55000 تبدیل کرد
با تشکر

Pedram_IR
17-12-2011, 04:06
آيا روي گوشي نوكيا 3650 برنامه Psiloc.irRemote.v1.41 نصب ميشه و آيا جواب ميده؟
يه ورژن Psiloc.irRemote.v1.04 بود كه ظاهرا براي ورژن سري 6 نسخه 3 سيمبيان هست ولي گوشي من مدل 3650 هستش و سيمبيانش ظاهرا سري 6 نسخه 1 هستش و من ديدم كه نوشته نسخه ريموت Psiloc.irRemote.v1.41 براي اين سري هست.
آيا در اين ورژن برنامه ريموت، ميشه وارد منوي مخفي شد؟

sabamobile
18-12-2011, 12:09
آيا روي گوشي نوكيا 3650 برنامه Psiloc.irRemote.v1.41 نصب ميشه و آيا جواب ميده؟
يه ورژن Psiloc.irRemote.v1.04 بود كه ظاهرا براي ورژن سري 6 نسخه 3 سيمبيان هست ولي گوشي من مدل 3650 هستش و سيمبيانش ظاهرا سري 6 نسخه 1 هستش و من ديدم كه نوشته نسخه ريموت Psiloc.irRemote.v1.41 براي اين سري هست.
آيا در اين ورژن برنامه ريموت، ميشه وارد منوي مخفي شد؟

این ورژن روی این گوشی نصب نمیشه ورژنهای قدیمی نصب میشه که اون هم منوی آپدیت نداره باید تو فکر یه گوشی N73 باشید:20:

Pedram_IR
18-12-2011, 23:34
براي اين مدار حداكثر طول كابل چقدر بايد باشه؟
و ديگه اينكه آيا براي مدل lcd660 اگر در منوي مخفي بلوتوث رو 1 كنيم، سخت افزارش رو داره كه فعال بشه؟

amahdavi2004
19-12-2011, 10:06
براي اين مدار حداكثر طول كابل چقدر بايد باشه؟
و ديگه اينكه آيا براي مدل lcd660 اگر در منوي مخفي بلوتوث رو 1 كنيم، سخت افزارش رو داره كه فعال بشه؟

خیر سخت افزار بلوتوث ندارد.
قبل از ساختن مدار توجه کنید لپ تاپی پیدا کنید که پورت سریال rs32 داشته باشد (من که گشتم و پیدا نکردم) والا بعد از ساختن مدار بلا استفاده می شود و مثل من مجبور می شوید گوشی n73 دوستتان را برای این کار قرض بگیرید.
البته چون فقط یک بار می خواهید وارد منو مخفی شوید تا گیرنده دیجیتال را راه بیندازید به دردسر این که سیستم دسکتاپ‌تان را بیاورید بغل تلویزیون تا کارتان راه بیفتد می ارزد.
البته وسوسه نشوید که حالا که وارد منو مخفی شده اید بروید سایر آپشن‌ها را با سعی و خطا تغییر دهید تا ببینید چه می شود چون معمولاً با این تغییرات چیز خاصی به دست نمی آورید و ممکن است اصلاً تلویزیون هم بالا نیاید.
اگر تلویزیونتان هنوز گارانتی دارد تلفن بزنید شرکت بیاید رایگان گیرنده دیجیتال را راه بیندازد.
(یادش به خیر نصاب که آمد برای نصب تلویزیون lcd660 من وقتی گفتم با ریموت سرویس می تواند گیرنده دیجیتال را راه اندازی کند اصلاً چنین چیزی به گوشش نرسیده بود. بعد از سه ماه تماس گرفت که ریموت را گرفته ام بیایم گیرنده را برایتان راه اندازی کنم که من گفتم خودم همان فردای نصب راه انداخته ام؛ از طرز صحبت‌اش معلوم بود از این که من بدون ریموت سرویس توانسته ام این کار را بکنم شاخ در آورده است.)

Pedram_IR
19-12-2011, 12:09
خیر سخت افزار بلوتوث ندارد.
قبل از ساختن مدار توجه کنید لپ تاپی پیدا کنید که پورت سریال rs32 داشته باشد (من که گشتم و پیدا نکردم) والا بعد از ساختن مدار بلا استفاده می شود و مثل من مجبور می شوید گوشی n73 دوستتان را برای این کار قرض بگیرید.
البته چون فقط یک بار می خواهید وارد منو مخفی شوید تا گیرنده دیجیتال را راه بیندازید به دردسر این که سیستم دسکتاپ‌تان را بیاورید بغل تلویزیون تا کارتان راه بیفتد می ارزد.
البته وسوسه نشوید که حالا که وارد منو مخفی شده اید بروید سایر آپشن‌ها را با سعی و خطا تغییر دهید تا ببینید چه می شود چون معمولاً با این تغییرات چیز خاصی به دست نمی آورید و ممکن است اصلاً تلویزیون هم بالا نیاید.
اگر تلویزیونتان هنوز گارانتی دارد تلفن بزنید شرکت بیاید رایگان گیرنده دیجیتال را راه بیندازد.
(یادش به خیر نصاب که آمد برای نصب تلویزیون lcd660 من وقتی گفتم با ریموت سرویس می تواند گیرنده دیجیتال را راه اندازی کند اصلاً چنین چیزی به گوشش نرسیده بود. بعد از سه ماه تماس گرفت که ریموت را گرفته ام بیایم گیرنده را برایتان راه اندازی کنم که من گفتم خودم همان فردای نصب راه انداخته ام؛ از طرز صحبت‌اش معلوم بود از این که من بدون ریموت سرویس توانسته ام این کار را بکنم شاخ در آورده است.)
با تشكر از شما و ساير دوستان بالاخره تونستم مدار رو بسازم و با 5 متر سيم ديگه نيازي به جا به جايي pc هم پيدا نكردم. غير از dtv چه منوهايي رو ميشه تغيير داد؟
مثلا براي تلويزيون lcd660 من كه در كاتالوگش نوشته پخش wmv ولي عملا تلويزيون اين فرمت رو نميشناسه آيا در منوي مخفي گزينه اي داره كه بشه فعالش كرد؟
يا مثلا led برادرم براي usb كليد eject داره، آيا براي 660 در منوي مخفي گزينه اي هست كه بشه اين قابليت رو بهش اضافه كرد؟

amahdavi2004
19-12-2011, 13:04
من هم lcd660 دارم و دو موردی را که شما نوشته اید بطور پیشفرض فعال است و من در منو مخفی جایی ندیدم که بتوان تغییرشان داد.
در quick menu ریموت برای eject یو اس بی فرمان دارد (بگردید و پیدا کنید)
فرمت wmv را هم می خواند، البته قادر به خواندن برخی فایلهای wmv نیست که فکر می کنم مربوط به کمپرس و خصوصیات ایجاد فایل است؛ شما چند فایل را امتحان کنید تا مطمئن شوید.
البته یک بار با مودم adsl فیرمویر تلویزیون را آپدیت کنید چون بعد از این کار برخی مشکلات تلویزیون من از جمله زیرنویس فارسی و فرمتها حل شد.
من با برخی آپشن های منو مخفی ور رفتم و در نهایت فقط به راه اندازی گیرنده دیجیتال بسنده کردم.
موفق باشید.

Pedram_IR
19-12-2011, 13:19
من هم lcd660 دارم و دو موردی را که شما نوشته اید بطور پیشفرض فعال است و من در منو مخفی جایی ندیدم که بتوان تغییرشان داد.
در quick menu ریموت برای eject یو اس بی فرمان دارد (بگردید و پیدا کنید)
فرمت wmv را هم می خواند، البته قادر به خواندن برخی فایلهای wmv نیست که فکر می کنم مربوط به کمپرس و خصوصیات ایجاد فایل است؛ شما چند فایل را امتحان کنید تا مطمئن شوید.
البته یک بار با مودم adsl فیرمویر تلویزیون را آپدیت کنید چون بعد از این کار برخی مشکلات تلویزیون من از جمله زیرنویس فارسی و فرمتها حل شد.
من با برخی آپشن های منو مخفی ور رفتم و در نهایت فقط به راه اندازی گیرنده دیجیتال بسنده کردم.
موفق باشید.
مشكل زيرنويس چي؟ شما هم مشكل من رو داريد؟ زيرنويس يه جمله اش پايينه، جمله بعدي وسطه، جمله بعدش بالاست . خلاصه همين طور هي بالا و پايين ميشه.

amir_t6262
19-12-2011, 13:32
مشكل زيرنويس چي؟ شما هم مشكل من رو داريد؟ زيرنويس يه جمله اش پايينه، جمله بعدي وسطه، جمله بعدش بالاست . خلاصه همين طور هي بالا و پايين ميشه.

اگر با آپدیت مشکل جابجایی زیرنویس و همینطور جدا جدا نوشتن حروف زیرنویس فارسی را بتوان حل کرد که خیلی عالیه!

Pedram_IR
19-12-2011, 14:25
اگر با آپدیت مشکل جابجایی زیرنویس و همینطور جدا جدا نوشتن حروف زیرنویس فارسی را بتوان حل کرد که خیلی عالیه!
متاسفانه در حال حاضر يا بايد dtv رو داشته باشيد يا زيرنويس رو.
تنها يه راه هست كه بشه هر دو رو با هم داشت و اون هم انتخاب منطقه IL و انتخاب زبان منو عربي هست، مگر اينكه دوستان راه حل ديگه اي پيدا كرده باشن.
اصلا چرا با انتخاب منطقه IR بايد codepage كه مربوط به زيرنويسه غيرفعال بشه و با انتخاب IL فعال بشه؟ خيلي مسخره است.

amir_t6262
19-12-2011, 15:14
یعنی با انتخاب کشور ایران است که encoding زیرنویس غیرفعال میشود؟!

Pedram_IR
19-12-2011, 16:26
یعنی با انتخاب کشور ایران است که encoding زیرنویس غیرفعال میشود؟!
بله، و اين به نظر من خيلي عجيب و مسخره است، نمي دونم ال جي رو چه حسابي encoding رو براي بعضي مناطق فعال و براي بعضي ديگه غيرفعال كرده، جالب اينه كه در همون منطقه IL هم كه گفتم اگر زبان منو رو انگليسي انتخاب كني باز هم انكودينگ غيرفعاله و با انتخاب زبان منوي عربيه كه انكودينگ فعال ميشه، و اينجوري براي ديدن زيرنويس فارسي درست بايد كل منوهاي تلويزيونت رو عربي ببيني.
يعني اگر عربي بلد نباشي عملا منو غيرقابل استفاده ميشه مگر اينكه دائما بين زبان عربي و انگليسي سوئيچ كني.
كسي مي دونه چرا ال جي همچين سيستمي رو پياده كرده؟

amir_t6262
19-12-2011, 17:25
البته encoding که زیرنویس فارسی را درست نشان بدهد، عربی است
یعنی اگر بخواهی زیرنویس فارسی را درست ببینی، باید انکدینگ را روی " عربی" بگذاری.
ولی اینکه کل سیستم را برای این کار عربی کنی، مسخره است.

شما تا حالا زیرنویس را روی فیلم Mux نکردین، ببینید مشکل حل میشود یا نه؟

amahdavi2004
19-12-2011, 18:59
من مشکل را نمی فهمم؛ قبل از آپدیت در نمایش فایلهای srt مشکل داشت ولی پس از آپدیت (به ورژن 03.06.02 در 8-7 ماه پیش آپدیت کردم) هم srt و هم sub را به خوبی نشان می دهد.

amir_t6262
19-12-2011, 19:38
amahdavi2004 یعنی شما قبل از آپدیت کردن، زیرنویس های فارسی است بصورت حروف جدا جدا بود ولی حالا که آپدیت کردید، مشکلتان حل شده است؟

الان گزینه encoding برای زیرنویس فعال است؟

MOHSEN_BLACK
23-12-2011, 20:47
دوستان عزیز سلام.
یه سوال داشتم.
من یه LG مدل LW9500 از بانه خریدم.با توجه به اینکه تو چندتا سایت خارجی دیدم که گفتن این مدل 3D هست،امکانش هست که از طریق ورود به منو مخفی این مدل رو 3D کرد؟
با تشکر:40:

MOHSEN_BLACK
24-12-2011, 13:40
سلام دوستان
جواب ما رو نمیدین؟
الان تو سایت بانه ویترین دیدم که همین مدل سه بعدیش رو با دوتا عینک 100 تومن بیشتر از قیمتی که من خریدم میفروشه.خیلی ناراحت شدم.
-----------------------------------------------------------------------------
ببخشید من اشتباه کردم .
وقتی به مدیر سایت گفتم معذرت خواهی کرد و گفت ما اشتباه کردیم و این مدل سه بعدی نداره.
منم کلی خوشحال شدم.:31::20::27:

raha2020
27-12-2011, 23:15
با سلام
آیا برای مدل 42led4600 هم امکان فعالسازی دیحیتال وجئد داره؟

sabamobile
28-12-2011, 11:32
با سلام
می می خوام 42lw4500 بخرم ایا این مدل تیونر دیجیتال داره؟

MOHSEN_BLACK
28-12-2011, 19:36
با سلام
می می خوام 42lw4500 بخرم ایا این مدل تیونر دیجیتال داره؟

سلام
من این مدل رو داشتم ولی فروختمش البته گیرنده دیجیتالش رو فعال نکردم.
تو تبلیغات ال جی همه جا این مدل با گیرنده دیجیتال معرفی شده.
و برای اینکه مطمئن بشید هر وقت برای خرید تشریف بردید از فروشنده بپرسید و بخواهید که همونجا براتون فعال کنه.
فروشنده با کنترل مخصوصی که داره همونجا تو کمتر از 10 ثانیه میتونه فعالش کنه.

sabamobile
28-12-2011, 19:41
مشکلی داشت که فروختید؟ ساخت کدام کشور بود؟ و چرا این مدل در سایت گلدیران نیست و بجاش این هست 42lw45000 ؟؟؟

MOHSEN_BLACK
28-12-2011, 19:43
با سلام
آیا برای مدل 42led4600 هم امکان فعالسازی دیحیتال وجود داره؟

سلام
الان تو سایت ال جی نگاه کردم متاسفانه این مدل فاقد گیرنده دیجیتال است.

MOHSEN_BLACK
28-12-2011, 19:50
مشکلی داشت که فروختید؟ ساخت کدام کشور بود؟ و چرا این مدل در سایت گلدیران نیست و بجاش این هست 42lw45000 ؟؟؟

نخیر مشکلی نداشت فقط به خاطر سایزش فروختم و یه 47LW9500 گرفتم.
من از بانه خریدم ساخت کره بود و فکر کنم این همون LW45000 هست که تو سایت گلدیران زده.
یکی از فروشنده های ال جی می گفت گلدیران به آخر همه ی مدل هاش یه صفر اضافه میکنه.

raha2020
29-12-2011, 19:50
le4600 و led4600 باهم فرق دارن؟
درضمن نواین آدرس نوشته که گینده دیجیتال داره،میشه بهش اطمینان کرد؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fproduct.php%3FID%3D2195)
در ضمن جرا هرجی تواینترنت می گردن و مدل 42led4600 رو سزچ می کنم فقط توسایتای ایرانی این مدل پیدا میشه و تو سایتای خارجی 42le4600 میاد؟

MOHSEN_BLACK
30-12-2011, 17:44
le4600 و led4600 باهم فرق دارن؟
درضمن نواین آدرس نوشته که گینده دیجیتال داره،میشه بهش اطمینان کرد؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fproduct.php%3FID%3D2195)
در ضمن جرا هرجی تواینترنت می گردن و مدل 42led4600 رو سزچ می کنم فقط توسایتای ایرانی این مدل پیدا میشه و تو سایتای خارجی 42le4600 میاد؟

سلام
راستش منم گیج شدم.تو سایت گلدیران LED4600 هست ولی تو سایت های تبلیغاتی بانه بیشتر مدل LE4600 هست و هر دو جا هم فاقد گیرنده دیجیتال.البته یکی از دوستان تو همین فروم گفته که LE4600 داره و گیرنده دیجیتال هم داره.
اینم آدرسش

raha2020
30-12-2011, 23:37
بخدا منم گیج شدم.آحه رفتم یه دونه 42led4600 خریدم اما توشهرماهنوز دیجتال نشده خالا موندم دیجیتال میکیرن یاته؟درضمن با فایل آپدیت 42le4600 اپدیت شد.جون من هرکسی اطلاعی داره بگه

raha2020
30-12-2011, 23:38
بخدا منم گیج شدم.آحه رفتم یه دونه 42led4600 خریدم اما توشهرماهنوز دیجتال نشده خالا موندم دیجیتال میکیرن یاته؟درضمن با فایل آپدیت 42le4600 اپدیت شد.جون من هرکسی اطلاعی داره بگه

raha2020
30-12-2011, 23:45
بخدا منم گیج شدم.آحه رفتم یه دونه 42led4600 خریدم اما توشهرماهنوز دیجتال نشده خالا موندم دیجیتال میگیرن یاته؟درضمن با فایل آپدیت 42le4600 اپدیت شد.جون من هرکسی اطلاعی داره بگه

amahdavi2004
31-12-2011, 09:21
بخدا منم گیج شدم.آحه رفتم یه دونه 42led4600 خریدم اما توشهرماهنوز دیجتال نشده خالا موندم دیجیتال میگیرن یاته؟درضمن با فایل آپدیت 42le4600 اپدیت شد.جون من هرکسی اطلاعی داره بگه

من اطلاع خاصی درباره این مدل ندارم ولی تمام مدل های 2010 به بعد مجهز به گیرنده دیجیتال هستند و این مدل هم قاعدتاً باید مجهز باشد.
شما داخل منو مخفی شوید و تغییرات لازم را برای فعال شدن گیرنده دیجیتال بدهید؛ فرضاً هم که در شهر شما هنوز فرستنده دیجیتال نصب نشده باشد، باز در قسمت جستجوی کانال‌ها گزینه شبکه های دیجیتالی سر و کله اش پیدا می شود و این نشانه این است که تلویزیون شما گیرنده دیجیتال دارد و ان شاء الله با راه اندازی شبکه های دیجیتال در شهرتان از آن استفاده خواهید کرد.

raha2020
02-01-2012, 19:53
باسلام
چه جوری می تونم وارد منوی مخفی 42led4600 بشم؟

raha2020
03-01-2012, 21:06
سلام.کسی می دونه تیونر داخلی و تیونر داخلی دیجیتال جه تفاوتی دارند؟آبا تیونرداخلی همون گیرنده دیجیتالع یا نه؟

zn1358
04-01-2012, 13:33
سلام

دوستان مدل 32LF20FR دیجیتال داره؟؟ (یعنی میشه ازطریق منو مخفی دیجیتالش رو فعال کرد؟)

اگه سریعتر جواب بدین ممنون می شم.

mmonemi
08-01-2012, 18:46
درخواست آموزش ورود به منوی مخفی lw95000 , le5300

WSEDRFT
08-01-2012, 22:59
باسلام به شما دوستان عزیز

بنده یک تلوزیون 3Dمدل 42LW4500LGدارم منوی مخفی تلویزیون رانمی دانم کجا است آیاکدمی خواهدچون قسمت دیجیتال آن فعال نیست اگر می شود به بنده کمک کنید چون ازبانه خریدم نمایندگان LGهیچ راهنمای نمی کنند

zn1358
09-01-2012, 11:04
دوست عزیز

منوی مخفی تلویزیونهای LG فقط باریموت کنترل مخصوص (معروف به کنترل مادر)که معمولا دست تعمیرکاران ونمایندگیها هست فعال می شود.ولی من دیدم که بعضی ها خودشوت برد اون رو دستی با لحیم کاری و ... درست کردن وحالی به حولی...

amahdavi2004
09-01-2012, 13:24
باسلام به شما دوستان عزیز

بنده یک تلوزیون 3Dمدل 42LW4500LGدارم منوی مخفی تلویزیون رانمی دانم کجا است آیاکدمی خواهدچون قسمت دیجیتال آن فعال نیست اگر می شود به بنده کمک کنید چون ازبانه خریدم نمایندگان LGهیچ راهنمای نمی کنند

پست های اول همین تاپیک روش ورود به منو مخفی تلویزیون های ال جی با استفاده از مدار دست ساز و یا گوشی موبایل آمده است؛ من و بقیه نیز با همین روش ها توانسته ایم وارد منو مخفی شویم و تغییرات دلخواه خود را انجام دهیم.
اگر هم خودتان نمی توانید باید دم یک سرویس کار ال جی را ببینید تا با استفاده از ریموت سرویسکار وارد منو مخفی شود و برایتان گیرنده دیجیتال را راه اندازی کند.

amo_sedi
10-01-2012, 02:17
من برنامه رو رویه 73 نصب کردم و قسمت سرویس منو رو هم اوردم ولی الان وقتی کلید 2 رو میزنم پسورد میخواد مدل تلوزیونمم 42LV3400 چهر تا صفر رو هم زدم ولی نشد کد خواصی داره ؟ ممنون میشم زود جواب بدین

amahdavi2004
10-01-2012, 09:24
کد ۰۴۱۳ را امتحان کنید.

pesaramol
10-01-2012, 17:50
سلام دوستان ! آیا کنترل جادویی برای lcd660 وجود داره ؟ باهاش می شه با اینترنت کار کرد ؟

amahdavi2004
11-01-2012, 11:01
خیر!
ولی اگر تلویزیون را به مودم adsl وصل کنید برخی سایت ها را می آورد ولی کار کردن با آن مثل IE نیست.

amo_sedi
14-01-2012, 00:42
ممنون ایا این مدل گیرنده دیجیتال داره 42LH20R-TA

raha2020
18-01-2012, 19:27
بچه ها امروز یه چیز تاره فهمیدم.رفتم پیش یه تعمیرکارال جی گفت همه تلویزیون های ال ای دی الجی دیجیتال دارن

nounisor
21-01-2012, 02:08
سلام
من سفارش دادم به سایت زیر برام کنترل رو درست کردن و فرستادن در خونه
یه جعبه مناسب هم داره و سیماشم بیرون نریخته
کابل مبدل سریال به USB هم دادن که تونستم به لپ تاپم وصل کنم
قیمتشم خیلی مناسبه.
با هزینه ی ارسالش کمتر از 10 هزار تومن شد.
برخوردشونم خیلی خوب بود و راضی بودم.
پیشنهاد میکنم زحمت جمهوری رفتن و خرید کردن و لحیم و هویه رو نکشین و بیخودی وقتتون رو تلف نکنن

raha2020
21-01-2012, 16:48
سلام
من سفارش دادم به سایت زیر برام کنترل رو درست کردن و فرستادن در خونه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m)
یه جعبه مناسب هم داره و سیماشم بیرون نریخته
کابل مبدل سریال به USB هم دادن که تونستم به لپ تاپم وصل کنم
قیمتشم خیلی مناسبه.
با هزینه ی ارسالش کمتر از 10 هزار تومن شد.
برخوردشونم خیلی خوب بود و راضی بودم.
پیشنهاد میکنم زحمت جمهوری رفتن و خرید کردن و لحیم و هویه رو نکشین و بیخودی وقتتون رو تلف نکنن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام
منم به همین سایت دادم برام درست کردن.کارشون عالیه

dara111
26-01-2012, 23:48
سلام.ازطریق مدار اقای کاظملو موفق شدم dtv ال ای دی -ال جی4500رافعال کنم.اماکنجکاوی کرده و وارد آپشن تولز 1شدم وگزینه یmakerرابه شارپ و...تغییر دادم ولحظه ای تمام صفحه خط خطی افقی شد وسپس سیاه رنگ شد ودیگر ریموت دستساز وکنترل خود دستگاه کار نمی کند(بجز پاور).خواهشا" اگر کسی میتونه کمک وراهنماییم بکنه:mellow::worried: