PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش ورود به منوی مخفی تلویزیون های جدید LG

صفحه ها : 1 2 3 [4]

windows-ps3
07-07-2016, 23:45
سلام
دوستان من تلویزیون uf850-t داریم
امروز تلوزیزون ریست کردم بعد منو مخفی

حالا تو ستاپ ویزارد قفل شده

کنترل کار میکنه , اوکی رو میزنم زبان رو انتخاب میکنم , دکمه ok کار نمیکنه و نمی تونم ستاپ رو کامل کنم

راهی هست که بشه این مرحله رو رد کرد ؟

!As@d
09-07-2016, 23:22
دوستان !
من اخرین بار تو منو مخفی یه تغییر کوچولو انجام دادم و تی وی مدارم رستار میشد....
همین دوست بالایی هم که الان رو ویزارد گیر کرده....
راه حل چیه....
یه پروگرامر ارزون قیمت CH341A قیمت ش 22120
یه کلیپس sop8 برای عدم لحیم کاری ای سی روی برد 38100
کافیه ای سی ایپرام تی وی رو روی برد پیدا کنید و بعد اونو با لودر پروگرامر خام کنید ...
حالا تی وی بریک شده شما احیا میشه....
البته یه کم باید اشنا باشید به مبانی ها....من به تعمیر کارهای زیادی مرجعه کردم همه میگفتن مین برد باید عوض بشه با اینکه همه چیزو بهشون توضییح میدادم ولی ....
ایپرام کارش ذخیره کردن تنظیمات و کانفیگ سیستم روش هست.... وقتی خالی میشه و سی پی یو نمی تونه اطلاعاتی ازش بخونه دستور به راه اندازی تی وی به صورت کارخانه ای میده... و تی وی بالا میاد!

لیحم کاری فن میخواد وگرنه خود ایسی ایپرام 1-2 تومن هزینه ش هست....
خلاصه الان دوبار ر س ی و ر تی وی من فعال شد....
خیلی عجیب بود که با اپدیت غیر فعال شده بود ولی مهم اینه که بعد از 10 روز خاموشی تی وی و تحقیقات م الان همه چی درست شد:n19:

windows-ps3
10-07-2016, 21:54
دوستان !
من اخرین بار تو منو مخفی یه تغییر کوچولو انجام دادم و تی وی مدارم رستار میشد....
همین دوست بالایی هم که الان رو ویزارد گیر کرده....
راه حل چیه....
یه پروگرامر ارزون قیمت CH341A قیمت ش 22120
یه کلیپس sop8 برای عدم لحیم کاری ای سی روی برد 38100
کافیه ای سی ایپرام تی وی رو روی برد پیدا کنید و بعد اونو با لودر پروگرامر خام کنید ...
حالا تی وی بریک شده شما احیا میشه....
البته یه کم باید اشنا باشید به مبانی ها....من به تعمیر کارهای زیادی مرجعه کردم همه میگفتن مین برد باید عوض بشه با اینکه همه چیزو بهشون توضییح میدادم ولی ....
ایپرام کارش ذخیره کردن تنظیمات و کانفیگ سیستم روش هست.... وقتی خالی میشه و سی پی یو نمی تونه اطلاعاتی ازش بخونه دستور به راه اندازی تی وی به صورت کارخانه ای میده... و تی وی بالا میاد!

لیحم کاری فن میخواد وگرنه خود ایسی ایپرام 1-2 تومن هزینه ش هست....
خلاصه الان دوبار ر س ی و ر تی وی من فعال شد....
خیلی عجیب بود که با اپدیت غیر فعال شده بود ولی مهم اینه که بعد از 10 روز خاموشی تی وی و تحقیقات م الان همه چی درست شد:n19:

سلام

میشه بیشتر توضیح بدی ؟

الان من پروگرمر . کلیپس رو تهیه کردم

کلیپس رو چطوری وصل کنم ؟

و با پروگمر چیکار کنم ؟

کلا چیکار کنم

باید با برنامه خاصی اینکارو کنم ؟

!As@d
11-07-2016, 09:33
اول باید پشت تی وی رو باز کنی و عکس از برد بذاری اینجا.... مواظب باش اسیبی به صفحه نمایش وارد نشه ..... احتیاط کن! به خاطر ابرو چشش رو کور نکنی!
چند تا فیلم تو یوتوب هست لینک میدم نگاه کن.... اول عکس بذار ببینم نوع ایسی ها چی هس

!As@d
11-07-2016, 09:37
مشکلات نرم افزاری (تغییرات اشتباه در منو مخفی) با خالی کردن اپیرام درست میشه....

نمونه ای از عملکرد پروگرامر کلیپس و تغییرات در ایپرام تی وی
در این لینک نحوه فعال سازی تایم ماشین روی تی وی های ال جی تولید 2014 اموزش داده میشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

windows-ps3
11-07-2016, 16:12
اول باید پشت تی وی رو باز کنی و عکس از برد بذاری اینجا.... مواظب باش اسیبی به صفحه نمایش وارد نشه ..... احتیاط کن! به خاطر ابرو چشش رو کور نکنی!
چند تا فیلم تو یوتوب هست لینک میدم نگاه کن.... اول عکس بذار ببینم نوع ایسی ها چی هس

عزیز شما بگو من چیکار کنم

من تلویزیون باز کنم بعد عکس بزارم و منتظر باشم که تلویزیون نابود میشه

شما مطمئنی من ایپرام رو پاک کنم تلوزیون درست میشه ؟

تو فروم webostv پرسیدم , گفتند ایپرام باید ریست کنی اگه خالی کنی و خالی بمونه تلویزیون اصلا روشن نمیشه , حتما باید اطلاعاتی توش باشه

من چیپ رو پیدا می کنم

باید کلیبس رو به پروگرمر و چیپست وصل کنم و بعد پاک کردنو بزنم حله دیگه ؟

windows-ps3
11-07-2016, 16:18
خدایی خیلی ضایعه هست این ال جی

تلوزیون قبلیمون سامسونگ بود , پدر شو در اوردم , حتی صفحه اش سیاه شده بود یه بار با کامپیوتر درست کردم

با ruSamsungTVCommunicator چه بلاها که سرش نیاوردم

اما این ال جی , با تغییر منطقه از کار افتاده

نه با روش مادون قرمز کار می کنه

نه power_only مد کار میکنه

نه به کنترل سرویس جواب میده

کلا اخرین باری که با این ال جی ور می رم

!As@d
11-07-2016, 22:55
من خودم استین هامو زدم بالا... می دونی چرا؟
چون تعمیرکارهای تلویزیون ( حداقل 5-6 موردی که من باهاشون تلفنی و حضوری صحبت کردم) تعمیرکار نبودن و فقط تعویض میکردند...  حالا یا نمی دانستن و یا سود تو کوچه علی چپ بود براشون...
یکی شون اصن نمی دونست پروگرامر چی هست و همدن اول گفت برد عوض بشه!
یکی شون بعد پرسیدن مدل تی وی گفت سری lb تعمیر نمی شه به هیچ شکل
اون یکی که دیگه از همه مهندس تر بود و ظاهرا یه چیزای از حرفام سردراورد گفت فقط در اوردن ایپرام 45 دقیقه زمان می بره... و از وجود چیزی به نام کلیپس بی اطلاع بود... تازه اونم گفت تضمینی نیست و به احتمال زیاد برد باید تعویض بشه.... ( تو یوتوب یارو تو کمتر از 2 دقیقه ایپرام رو از برد خارج و دوباره نصب کرد اونم فقط با هیتر)
خلاصه سرت رو درد نیارم این سرگذشت من بود که اگه خودم دست به کار نشده بودم الان 600 تومن ناقابل هزینه م شده بود...
شنیدی میگن سنگ مفت گنجیشک مفت... از ایپرام ت بکاپ بگیر و بعد خام ش کن... درست نشد چیزی از دست ندادی بکاپ رو برگردون ولی فک نکن تعمیر کارها هم معجزه میکنن برات...
نهایتا یه فایل بکاپ لازم داری از مدل خودت که جایگزین کنی....
بازم خواستی تی وی ت رو بیار خودم همه این کارها رو سر علاقه م برات انجام میدم ولی تضمینی نیس هیچ وقت حتی اگه بدی دست تعویض کارها!
پ.ن : اسلامشهر هستم

!As@d
11-07-2016, 23:00
منم همین مشکل رو با سایز 42 مدل 580v-taدارم البته بعد از اپدیت به وجود اومد ....
وارد منو مخفی میتونم بشم ولی با تغییر کشور هم اضافه نمیشه ( من یکبار فقط تونستم کشور رو به کد 13 اسراییل تغییر بدم بعدش دیگه غیر فعال شد گزینه ش!!)
برام خیلی عجیب و مبهم هست که چرا ؟؟:n34:
قبل از اپدیت مشکلی نداشت زبان فارسی و ر س ی و ر هم داشت البته از منو خود تی وی کشوری به جز ایران باید انتخاب میکردی الان هیچی نداره ....
منو مخفی هم یه اشتباه بکنی یه گزینه تغییر بدی بیچاره ای نمیشه خیلی ور رفت باهاش:n36:

با سلام و تشکر از سایت مفیدتاناخیراتلویزیون ال جی مدل 47" LB650V LG Smart TV with webOSازبانه خریده ام و حتی ریسور آنرا راه اندازی کردهام. ولی نتوانستم کانال های کارتی آنراباز کنم. عاجزانه خواهش می کنم در این خصوص راهنمایی بفرمایید. قبلا از مساعدت شماکمال تشکر را دارم.

خدایی خیلی ضایعه هست این ال جی

تلوزیون قبلیمون سامسونگ بود , پدر شو در اوردم , حتی صفحه اش سیاه شده بود یه بار با کامپیوتر درست کردم

با ruSamsungTVCommunicator چه بلاها که سرش نیاوردم

اما این ال جی , با تغییر منطقه از کار افتاده

نه با روش مادون قرمز کار می کنه

نه power_only مد کار میکنه

نه به کنترل سرویس جواب میده

کلا اخرین باری که با این ال جی ور می رم
یادش بخیر !

من الان گزینه های ر س ی و ر م برگشته بعد از خالی کردن ایپرام!!
الجی کیفیت خوبی داره ولی بعضی چیزاش با عقل جور در نمیاد

kissyou
12-07-2016, 23:24
با سلام خدمت دوستان عزیز

من یه تی وی مدل lg 49uf850v از بانه گرفتم.

میخواستم بدونم چجوری میشه کاری کرد سابتایتل فارسی رو بخونه

اینکه منو فارسی یا استور فارسی نداره برام مهم نیست.فقط سابتایتل های فارسی رو درست اجرا کنه و گیرنده ستلایتش درست کار کنه کافیه.

و اینکه چجوری میشه تو منوی مخفیش رفت و این منوی مخفی به چه دردی میخوره؟

ممنون و موفق باشید.

farhaadi
13-07-2016, 18:42
من خودم استین هامو زدم بالا... می دونی چرا؟
چون تعمیرکارهای تلویزیون ( حداقل 5-6 موردی که من باهاشون تلفنی و حضوری صحبت کردم) تعمیرکار نبودن و فقط تعویض میکردند... حالا یا نمی دانستن و یا سود تو کوچه علی چپ بود براشون...
یکی شون اصن نمی دونست پروگرامر چی هست و همدن اول گفت برد عوض بشه!
یکی شون بعد پرسیدن مدل تی وی گفت سری lb تعمیر نمی شه به هیچ شکل
اون یکی که دیگه از همه مهندس تر بود و ظاهرا یه چیزای از حرفام سردراورد گفت فقط در اوردن ایپرام 45 دقیقه زمان می بره... و از وجود چیزی به نام کلیپس بی اطلاع بود... تازه اونم گفت تضمینی نیست و به احتمال زیاد برد باید تعویض بشه.... ( تو یوتوب یارو تو کمتر از 2 دقیقه ایپرام رو از برد خارج و دوباره نصب کرد اونم فقط با هیتر)
خلاصه سرت رو درد نیارم این سرگذشت من بود که اگه خودم دست به کار نشده بودم الان 600 تومن ناقابل هزینه م شده بود...
شنیدی میگن سنگ مفت گنجیشک مفت... از ایپرام ت بکاپ بگیر و بعد خام ش کن... درست نشد چیزی از دست ندادی بکاپ رو برگردون ولی فک نکن تعمیر کارها هم معجزه میکنن برات...
نهایتا یه فایل بکاپ لازم داری از مدل خودت که جایگزین کنی....
بازم خواستی تی وی ت رو بیار خودم همه این کارها رو سر علاقه م برات انجام میدم ولی تضمینی نیس هیچ وقت حتی اگه بدی دست تعویض کارها!
پ.ن : اسلامشهر هستم

سلام دوست عزیز
تشکز می کنم بابت مطلب خوبی که گداشتین
بنظر توضیحات بیشتری لازمه از جمله این که آیا نرم افزاری با پراگرامر باید نصب بشه یا نه؟
دوم اینکه اگه امکانش هست آموزش تصویری از کاری که کردین بدارین.
عکس برد tv من که LB5820 هستش دو آی سی شبیه بهم داره که نمی دونم کدومش اییپرام هست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

windows-ps3
13-07-2016, 18:52
بلاخره درستش کردم

نمایدنگیش 600 هزار تومن میخواست واسه تعمیر , واسه تعویض مین برد :n02:

گلابین , تعمیر کار نیستند که , هر چی میشه می خوان مین رو تعویش کنند
با power_only مد درستش کردم , خیلی هم بد نیست ال جی :n31:

از !As@d هم تشکر می کنم ,معلوماتش رو در اختیارم گذاشت

windows-ps3
13-07-2016, 18:59
با سلام خدمت دوستان عزیز

من یه تی وی مدل lg 49uf850v از بانه گرفتم.

میخواستم بدونم چجوری میشه کاری کرد سابتایتل فارسی رو بخونه

اینکه منو فارسی یا استور فارسی نداره برام مهم نیست.فقط سابتایتل های فارسی رو درست اجرا کنه و گیرنده ستلایتش درست کار کنه کافیه.

و اینکه چجوری میشه تو منوی مخفیش رفت و این منوی مخفی به چه دردی میخوره؟

ممنون و موفق باشید.

میشه تو منو مخفی درست کرد , ولی منو مخفی سری های جدید خیلی حساس شده و با اپدیت های جدیدتر احتمال از کار افتان تلویزیون بیشتر میشه

من که میگم بیخالش بشید ولی اگه اصرار دارید می تونم کامل بگم چی کار کنید , مدل تلویزیون من uf850t هست

farhaadi
13-07-2016, 19:03
بلاخره درستش کردم

نمایدنگیش 600 هزار تومن میخواست واسه تعمیر , واسه تعویض مین برد :n02:

گلابین , تعمیر کار نیستند که , هر چی میشه می خوان مین رو تعویش کنند
با power_only مد درستش کردم , خیلی هم بد نیست ال جی :n31:

از !As@d هم تشکر می کنم ,معلوماتش رو در اختیارم گذاشت

من هرکاری کردم با power-only نتونستم کار کنم میشه روش کارتون رو شرح بدین؟ :n16::n16:
l

windows-ps3
13-07-2016, 19:07
من هرکاری کردم با power-only نتونستم کار کنم میشه روش کارتون رو شرح بدین؟ :n16::n16:
l
چشم

نیم ساعته دیگه پست می کنم

farhaadi
13-07-2016, 19:15
سپاسگدارم دوست عزیز :n12:

windows-ps3
13-07-2016, 19:40
همینطور که می دونید من منو مخفی تلوزیون مون رو دستکاری کرده بودم و تی وی تو setup wizard گیر کرده بود

الان می خوام اموزش ریست منو مخفی رو بزارم

مواد لازم : گوشی که مادون قرمز داشته داشه

گوشی من ال جی جی 2 هست , با رام کاستوم سیانوژن 13 , روی گوشی من جواب داد , ولی روی همه گوشی ها جواب نمیده , بهتره تست کنید ( روی گوشی های سامسونگ با رام های 4.4 و قبل هم تست شده )

برنامه ای که نیاز دارید اسمش My Remocon هستش که باهاش می تونید وارد پاور مد بشید , و برنامه ای باهاش منو مخفی ریست میشه اسمش anyMote IR Smart Remote هست

خوب برنامه my remocon رو نصب کنید و در قسمت منو download your remote control رو بزنید , حالا Service رو جستجو و بعد دانلودش کنید

و دکمه power only رو بزنید ( قبل دکمه پاور رو کنترل مادر مجازی بزنید , ببنید رو گوشی شما جوا میده یا نه )

با صفحه ای مثل این روبرو میشد

البته پاور مد ورژن های مختلفی داره , بستگی به ورژن هم فرق داره

برای من اینطوری بود , همینطور که می بینید دکمه exit رو زدم و بعد از برنامه anymote در قسمت کنترل های تلویزیون , ریموت سرویس منو رو ادد کردم و بعد دکمه Ez-Adjust رو زدم

وارد منو مخفی شدم , چون من می دونستم چی رو درستکاری کردم رفتم بخش منطقه و منطقه به جای اولی برگردوندم ( اگه نمی دونید چی رو دستکاری کردید , چیزی رو عوض نکنید )

و بعد تلوزیون رو ریستارت کردم , که بازم پاور مود اومد و حالا از برنامه anymote دکمه in-stop رو زدم , in-stop منو مخفی رو کلا ریست میکنه , یه جورایی ایپرام رو ریست می کنه

و در اخر تلویزیون رو تنظیم کردم و الان کار میکنه

!As@d
13-07-2016, 19:57
سلام دوست عزیز
تشکز می کنم بابت مطلب خوبی که گداشتین
بنظر توضیحات بیشتری لازمه از جمله این که آیا نرم افزاری با پراگرامر باید نصب بشه یا نه؟
دوم اینکه اگه امکانش هست آموزش تصویری از کاری که کردین بدارین.
عکس برد tv من که LB5820 هستش دو آی سی شبیه بهم داره که نمی دونم کدومش اییپرام هست

دوست عزیز اونی که نزدیک تر به cpu دستگاه هست معمولا ایپرام سیستم هستش...

مابقی برای ورودی ها هستن ... خواستی خالی کنی البته اول بکاپ میگیری که راه برگشت باشه برات
اموزش هم تو گوگل بزن CH341A eeprom و برو قسمت ویدیو شونصد تا اموزش میاره برات
من الان تو خونه تحت نظر خانومم هست و کنترل هم حتی نمی تونم دستم بگیرم!:n02:
حالابا روش دوستمون اگه موفق نشدی. بیشتر میدم

نرم افزار پروگرامر جهت اشنایی بیشتر

!As@d
13-07-2016, 20:06
خواهش جنابwindows-ps3. واقعا خوشحال شدم که موفق شدید و ممنون از به اشتراک گذاری کارتان
یادمه همینجا هم دوستی مثل شما مشکل داشتن و بنده خدا برد رو برای تعمیر فرستاده بودند بانه!
تو این اشفته بازار تعویض کاران تی وی حداقل برای مشکلات نرم افزاری چاره ای نیس جز اینکه خودمون اقدام کنیم

farhaadi
14-07-2016, 18:45
جناب windows-ps3
با کلی موکافات یه گوشی ال جی جی 2 پیدا کردم چون کوشی خودم اینفرارد نداشت
برنامه ها رو نصب کردم ولی power-only و کلا هیچ کاری با هر ذو نرم افزار نمیشه کرد
مشکل چیه؟

farhaadi
14-07-2016, 18:48
جناب windows-ps3
برنامه ها رو نصب کردم ولی power-only و کلا هیچ کاری با هر ذو نرم افزار نمیشه کرد
مشکل چیه؟
پیغام می ده که دانگل یا oudio jack را وارد کنید
لطفا راهنمایی کنید
ممنون

farhaadi
14-07-2016, 19:51
این گوشی یه برنامه بعنوان کنترل tv داره و روی tv من کار می کنه عملیاتی مثل تغییر صدا یا کانال ولی برنامه های نصب شده رو از طریق اینفرارد اجرا نمی کنه یعنی مادون قرمز فعال نمی شه
تنظیمات خاصی در برنامه باید صورت بگیره یا مشکل از جای دیگه است؟

windows-ps3
14-07-2016, 22:17
جناب windows-ps3
مشکل چیه؟
پیغام می ده که دانگل یا oudio jack را وارد کنید
لطفا راهنمایی کنید
ممنون

رام گوشی چیه ؟

من رام کاستوم سانوژن 13 زدم

اشتباه میرید مسیر رو , نباید همچین پیامی بده

ریموت ال جی سرویس رو دانلود کردید ؟

من از مراحل فیلم گرفتم , این طوری تنظیم می کنید ؟

windows-ps3
14-07-2016, 22:18
این گوشی یه برنامه بعنوان کنترل tv داره و روی tv من کار می کنه عملیاتی مثل تغییر صدا یا کانال ولی برنامه های نصب شده رو از طریق اینفرارد اجرا نمی کنه یعنی مادون قرمز فعال نمی شه
تنظیمات خاصی در برنامه باید صورت بگیره یا مشکل از جای دیگه است؟

اکر تونستید با گوشی گلکسی اس 4 هم امتحان کنید

farhaadi
14-07-2016, 23:39
رام گوشی چیه ؟

من رام کاستوم سانوژن 13 زدم

اشتباه میرید مسیر رو , نباید همچین پیامی بده

ریموت ال جی سرویس رو دانلود کردید ؟

من از مراحل فیلم گرفتم , این طوری تنظیم می کنید ؟

رام گوشی رو چک نکردم ولی ریموت سزویس ال چی رو نصب کردم بازم جواب نگرفتم
فیلم رو دیدم همون مراحل را رفته بودم
کلی باتنظیماتش ور رفتم ولی هیچ اثری نداشت مادون قرمزش رو چک کردم هیچ اشعه ای ارسال نمی شد
در ریموت سرویس هر دکمه ای که می زدم پیفام insert aoudio jack را می داد که هنزفری را وصل کردم
ظاهرا با برم سراغ گلکسی 4

farhaadi
22-07-2016, 16:24
همینطور که می دونید من منو مخفی تلوزیون مون رو دستکاری کرده بودم و تی وی تو setup wizard گیر کرده بود

الان می خوام اموزش ریست منو مخفی رو بزارم

مواد لازم : گوشی که مادون قرمز داشته داشه

گوشی من ال جی جی 2 هست , با رام کاستوم سیانوژن 13 , روی گوشی من جواب داد , ولی روی همه گوشی ها جواب نمیده , بهتره تست کنید ( روی گوشی های سامسونگ با رام های 4.4 و قبل هم تست شده )

برنامه ای که نیاز دارید اسمش My Remocon هستش که باهاش می تونید وارد پاور مد بشید , و برنامه ای باهاش منو مخفی ریست میشه اسمش anyMote IR Smart Remote هست

خوب برنامه my remocon رو نصب کنید و در قسمت منو download your remote control رو بزنید , حالا Service رو جستجو و بعد دانلودش کنید

و دکمه power only رو بزنید ( قبل دکمه پاور رو کنترل مادر مجازی بزنید , ببنید رو گوشی شما جوا میده یا نه )

با صفحه ای مثل این روبرو میشد

البته پاور مد ورژن های مختلفی داره , بستگی به ورژن هم فرق داره

برای من اینطوری بود , همینطور که می بینید دکمه exit رو زدم و بعد از برنامه anymote در قسمت کنترل های تلویزیون , ریموت سرویس منو رو ادد کردم و بعد دکمه Ez-Adjust رو زدم

وارد منو مخفی شدم , چون من می دونستم چی رو درستکاری کردم رفتم بخش منطقه و منطقه به جای اولی برگردوندم ( اگه نمی دونید چی رو دستکاری کردید , چیزی رو عوض نکنید )

و بعد تلوزیون رو ریستارت کردم , که بازم پاور مود اومد و حالا از برنامه anymote دکمه in-stop رو زدم , in-stop منو مخفی رو کلا ریست میکنه , یه جورایی ایپرام رو ریست می کنه

و در اخر تلویزیون رو تنظیم کردم و الان کار میکنه

بعداز نصب نرم افزارها بروی چند گوشی و تست آنها متاسفانه باز هم جواب نگرفتم واز همان روش قدیمی ساحت اینفرارد و ازطریق لپ تاپ و اجرای فایلهای صوتی مربوطه تونستم power only رو اجرا کنم ازطریق ezadj وارد منوی مخفی شدم ولی بازهم کد مربوط به کشورها قابل تغییر نبود بعد از ریستارت تلویزیون instop رو اجرا کردم و تلویزیون ریست شد اما هیچ تغییری در منوی مخفی ایجاد نشد و همچنان مشکل تغییر کد کشورها پابرجاست
سوالی که دارم اینه که ممکنه از طریق نصب نرم افزار در گوشی(البته اگه گوشی پیدا کنم که اون نرم افزارها روشون اجرابشه) در منوی کد کشورها بشه تغییری داد یا با این روشی که انجام دادم و نشده دیگه با گوشی هم نمی شه تغییری ایجاد کرد؟
البته بعداز روش ezadj از روش instart هم استفاده کردم
ممنون میشم راهنمایی کنید

binamplayer
22-07-2016, 16:58
دوستان اصلا هدف وارد شدن به منوی مخفی چیه که اینقدر دردسرو به جون میخرید

windows-ps3
23-07-2016, 17:32
بعداز نصب نرم افزارها بروی چند گوشی و تست آنها متاسفانه باز هم جواب نگرفتم واز همان روش قدیمی ساحت اینفرارد و ازطریق لپ تاپ و اجرای فایلهای صوتی مربوطه تونستم power only رو اجرا کنم ازطریق ezadj وارد منوی مخفی شدم ولی بازهم کد مربوط به کشورها قابل تغییر نبود بعد از ریستارت تلویزیون instop رو اجرا کردم و تلویزیون ریست شد اما هیچ تغییری در منوی مخفی ایجاد نشد و همچنان مشکل تغییر کد کشورها پابرجاست
سوالی که دارم اینه که ممکنه از طریق نصب نرم افزار در گوشی(البته اگه گوشی پیدا کنم که اون نرم افزارها روشون اجرابشه) در منوی کد کشورها بشه تغییری داد یا با این روشی که انجام دادم و نشده دیگه با گوشی هم نمی شه تغییری ایجاد کرد؟
البته بعداز روش ezadj از روش instart هم استفاده کردم
ممنون میشم راهنمایی کنید

نه متاستفانه , مهم وارد شدن به منو مخفیه , حالا هر به هر طریقی

تلویزیون شما مشکلش چیه ؟

چی رو نمی تونید تغییر بدید ؟

میشه یه عکس از اون قسمت بزارید ؟

farhaadi
23-07-2016, 18:20

پس از آپدیت شدن tv منوی فارسی پرید و دسترسی به جساب کاربری و نرم افزارهای آن از دسترس خارج شد برای تغییر آن وارد منوی مخفی شدم ولی قسمت country group قفل شده و امکان تغییر آن از 13 به 16 که کشور ایران نیز جز آن است نیست
tv مدل LG5820 هستش اگه راهی بنظرتون می رسه که بشه اون رو تغییر داد ممنون می شم
در ضمن در قسمت Area Option هرنوغ تغییری دادم باز مشکل حل نشد

windows-ps3
23-07-2016, 20:25

پس از آپدیت شدن tv منوی فارسی پرید و دسترسی به جساب کاربری و نرم افزارهای آن از دسترس خارج شد برای تغییر آن وارد منوی مخفی شدم ولی قسمت country group قفل شده و امکان تغییر آن از 13 به 16 که کشور ایران نیز جز آن است نیست
tv مدل LG5820 هستش اگه راهی بنظرتون می رسه که بشه اون رو تغییر داد ممنون می شم
در ضمن در قسمت Area Option هرنوغ تغییری دادم باز مشکل حل نشد

الان country group که بازه !

وقتی با کنترل عداد 1 و 6 رو میزنید هیچ چیزی تایپ نمیشه ؟

farhaadi
23-07-2016, 20:44
مشکل همینه هیچی تایپ نمیشه

windows-ps3
23-07-2016, 21:15
یه فروم روسی هست , از یکی از کار بلداش پرسیدم

وقتی جواب داد , اگه راه حلی گفت , بهتون میگم

farhaadi
23-07-2016, 21:29
از لطف شما سپاسگزارم :n12::n12:

windows-ps3
25-07-2016, 17:34
از لطف شما سپاسگزارم :n12::n12:

سلام بهم گفت اگه با اپدیت شده , باید دانگرید کنید

گفت که یکمی سخته , اگه خیلی ضروری نیست بیخال بشید

قبل از اینکه این کار بکنید یه سوال دارم ؟

تلویزیون ریست کردین بعد از اپدیت ؟

اگه نکردین بهتره نکنید بعد از انجام اینکار

farhaadi
26-07-2016, 07:16
سلام بهم گفت اگه با اپدیت شده , باید دانگرید کنید

گفت که یکمی سخته , اگه خیلی ضروری نیست بیخال بشید

قبل از اینکه این کار بکنید یه سوال دارم ؟

تلویزیون ریست کردین بعد از اپدیت ؟

اگه نکردین بهتره نکنید بعد از انجام اینکار

خیلی سپاسگزار شما دوست عزیز هستم :»:»:»
درسته بعد از آپدیت تلویزیون رو ریست کرده بودم
منظوتون اینه که بعد از دانگرید هم ریست نکنم؟

windows-ps3
26-07-2016, 21:07
خیلی سپاسگزار شما دوست عزیز هستم :»:»:»
درسته بعد از آپدیت تلویزیون رو ریست کرده بودم
منظوتون اینه که بعد از دانگرید هم ریست نکنم؟

نه منظورم این بود اگه بعد از اپدیت ریست نکرده بودید , کلا ریست نکنید

بعد از دانگرید ریست کنید

این مراحل رو رفتید ؟

farhaadi
27-07-2016, 11:47

بعد از دانگرید ریست کنید

این مراحل رو رفتید ؟

این مراحلی که گفته شده مربوط به تلویزیون های webos هست نه smart netcast البته شیوه یکیست ولی در تلویزیون های اسمارت نت کست وقتی ip دستی وارد می کنی تا زمانی که به اینترنت وصل نشه ip ست نمی شه یعنی وقتی ip سیستم خودت رو بعنوان dns وارد می کنی بازم دستگاه اتصال به اینترنت رو چک می کنه واگه متصل به اینترنت نباشه ip در tv ثبت نمی شه البته با share کردن اینترنت بین دو تا lan لپ تاپ در ظاهر مشکل شناسایی dns برطرف شد ولی موقع دانگرید کردن ارور می داد
حالا یه مطلب دیگه هست در خصوص دانگرید تلویریون های اسمارت که دارم رو ش کار می کنم البته متاسفانه مدل تی وی من رو نداره

farhaadi
27-07-2016, 23:24

بعد از دانگرید ریست کنید

این مراحل رو رفتید ؟

دوست عزیز
بالاخره موفق شدم ip لپ تاپم رو بعنوان DNS در تلویزیون ست کنم و شناسایی بشه ولی چون مدل دستگاه من 50LB5820_TB هستش و در مدل های ارائه شده در نرم افزار نبود دانگرید کامل نشد البته مدل LB580 رو داشت که اونم چواب نداد کلا مشکل این بود که موقع آپدیت کردن شناسایی نکرد تا فایل نصب بشه

فیلم ها رو هم دیدم فقط تا مرحله ست کردن ip DNS رو نشان می ده

اگه ممکنه در فروم روسی بپرسین ورژن های قدیمی این مدل رو دارن یانه یا اینکه چطور میشه دانلود کرد

ممنون از لطف شما

windows-ps3
28-07-2016, 02:50
این لینک رو بهم داد

گفتم من روسی بلد نیستم , گفتش منم انگلیسی خیلی خوب نیست که برات ترجمه کنم

windows-ps3
28-07-2016, 02:53
در مورد مدل تلویزیون گفت همون lb580 باید جواب بده وگرنه کاری نمیشه کرد

راستی گفت احتمال اینکه tv از کار بیافته هست , چون چند مورد گزارش شده ( گفت شاید اونا کاری رو اشتباه رفتند )

farhaadi
28-07-2016, 15:14
لعنتی بازم درست نشد:n34::n34:

بالاخره تونستم ورژن tv رو دو نسخه پایینتر بیارم

ولی تنظیمات قبلی هیچ تغییری نکرد و امکان تعییر یا تایپ کد در قسمت کشور ها فراهم نشد
در عجبم چرا با اینهمه روش های مختلفی که انجام دادم چرا در منوی مخفی هیچ گونه تعییری در آپشن ها ایجاد نمی شه
یک نسخه جدید از طریق تلویزیون آپدیت کردم بازم هیچ

همچنان تنظیمات کشور روی اسراییل با کد 13 هست
انگار واقعا نحوست 13 دستگاهم رو گرفته

windows-ps3
28-07-2016, 16:09
وارد in-start شدید تا حالا ؟

از بخش Adjust Check هم میشه منطقه رو تغییر داد

اینم تست کنید

farhaadi
28-07-2016, 16:59
هردو را امتحان کردم
هیچ فرقی نمی کنه قسمت country group قفل شده و نمی شه تغییرش داد

hyesteghlal
31-07-2016, 21:01
سلام
دوستان من با برنامه اندروید anymote smart remote وارد منوی مخفی شدم اما نمیدونم چی رو باید تغیر بدم که dtv فعال بشه و تو آموزش های دیگه گزینه هایی رو که گفته بودن رو پیدا نکردم میشه کمک کنید لطفا
مدل دستگاه هم lg 37lh500yr هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

farhaadi
02-08-2016, 09:29
سلام
دوستان من با برنامه اندروید anymote smart remote وارد منوی مخفی شدم اما نمیدونم چی رو باید تغیر بدم که dtv فعال بشه و تو آموزش های دیگه گزینه هایی رو که گفته بودن رو پیدا نکردم میشه کمک کنید لطفا
مدل دستگاه هم lg 37lh500yr هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گزینه DTV رو توی منوها پیدا کن اگه جلوش عدد 1 بود اون رو صفر بنویس

hyesteghlal
02-08-2016, 18:13
خوب مشکلم همینه که همچین چیزی تو هیچ کدوم از منو ها پیدا نمیشه
چیزای شبیه که پیدا کردم یکی CH+AU بود یکی هم HDEV
تو تنظیمات area نباید کاری کنم؟
چه چیز دیگه ای ممکنه باشه

farhaadi
03-08-2016, 00:10
شما باید از طریق INSTART وارد بشید ودنبال قسمت stable count بگردید اونجا DTV را پیدا می کنید

hyesteghlal
03-08-2016, 00:23
شما باید از طریق INSTART وارد بشید ودنبال قسمت stable count بگردید اونجا DTV را پیدا می کنید

بله دقیقا با instart وارد شدم کد رو زدم و وارد منوی مخفی شدم که عکسش رو گذاشتم
اما هیچ جا گزینه dtv رو پیدا نمیکنم
بازهم الان خیلی گشتم گزینه stable count هم هیچجا نیست متاسفانه
چه کنم

farhaadi
03-08-2016, 07:59
با روش EZ Adjust هم وارد منوی مخفی شدید ؟

اونم امتحان کنید

hyesteghlal
03-08-2016, 14:11
با روش EZ Adjust هم وارد منوی مخفی شدید ؟

اونم امتحان کنید

بله الان وارد شدم این منو اومد
اینجا عم هیچ گزینه ای نیست مثل این که

farhaadi
03-08-2016, 14:36
احتمالا دیجیتال نداره
این امکان باید به لحاظ سخت افزاری هم در tv باشه وگرنه نمی شه کاری کرد
دیشب منزل یکی از اقوام بودیم می گفت دستگاه من اولین سری LED مدل 2010 هست و دیجیتال نداره
من وارد منوی مخفیش شدم و DTV رو پیدا کردم تنظیماتش رو تغییر دادم و دیجیتالش فعال شد
کانال یابی کردم و همه کانالها اومدن
طزف کلی حال کرد و خوشحال شد

!As@d
06-08-2016, 08:34
لعنتی بازم درست نشد:n34::n34:

بالاخره تونستم ورژن tv رو دو نسخه پایینتر بیارم

ولی تنظیمات قبلی هیچ تغییری نکرد و امکان تعییر یا تایپ کد در قسمت کشور ها فراهم نشد
در عجبم چرا با اینهمه روش های مختلفی که انجام دادم چرا در منوی مخفی هیچ گونه تعییری در آپشن ها ایجاد نمی شه
یک نسخه جدید از طریق تلویزیون آپدیت کردم بازم هیچ

همچنان تنظیمات کشور روی اسراییل با کد 13 هست
انگار واقعا نحوست 13 دستگاهم رو گرفته

اقا جان شما چرا خودتو اذیت میکنی؟!
منم دقیقا موشکل شوما رو داشتم! و البته بدترش هم کرده بودم :n02: راه حل خالی کردن ایپرام هست... حالا اگه خودت نمی تونی و تهرانی بیار خودم انجام بدم. ولی خودت میخوای انجام بدی 70 تومن وسایل لازم داری (خودم هم دارم واسه فروش)....
چیکار میخوای :n36:

farhaadi
06-08-2016, 13:51
سلام
متاسفانه تهران نیستم خوزستانم
میگم اگه یه آی سی ایپرام عوض کنم چطور میشه؟
مشکلش حل میشه؟

!As@d
06-08-2016, 21:21
سلام
متاسفانه تهران نیستم خوزستانم
میگم اگه یه آی سی ایپرام عوض کنم چطور میشه؟
مشکلش حل میشه؟

سلام
لحیم کاری دقیق میخواد باید بدی یه نفر حرفه ای انجام بده .... و ممکنه منجر به خرابی برد بشه اگه درست انجام نشه
بله با شناسایی نوع ای سی (احتمالا اتمل 24c256) و قرار دادن نوع خام این ای سی روی برد نتیجه مشابه حاصل میشه...
اما پیشنهاد من به شما تعمیر نرم افزاری روی برد هست تا لحیم کاری...و کثافت کاری!

farhaadi
06-08-2016, 23:24
سلاملحیم کاری دقیق میخواد باید بدی یه نفر حرفه ای انجام بده .... و ممکنه منجر به خرابی برد بشه اگه درست انجام نشه بله با شناسایی نوع ای سی (احتمالا اتمل 24c256) و قرار دادن نوع خام این ای سی روی برد نتیجه مشابه حاصل میشه...اما پیشنهاد من به شما تعمیر نرم افزاری روی برد هست تا لحیم کاری...و کثافت کاری!سلام من مشکلی با لحیم کاری ندارم چون ریاد انجام دادم بنظرم تعویض آی سی خیلی ارزون تر در بیاد اینهمه درد سر هم نمی کشیم فقط چون روی برد دستگاهم 2 تا آی سی مشابه هست که هر دو فاصله ی یکسانی با CPU دارن نتونستم تشخیص بدم کدوم آی سی ایپرام هستش این شماره هم که گفتین نبودتصویر برد در پست 761 گداشتم شما می دونین کدومه؟

!As@d
07-08-2016, 10:50
سلام من مشکلی با لحیم کاری ندارم چون ریاد انجام دادم بنظرم تعویض آی سی خیلی ارزون تر در بیاد اینهمه درد سر هم نمی کشیم فقط چون روی برد دستگاهم 2 تا آی سی مشابه هست که هر دو فاصله ی یکسانی با CPU دارن نتونستم تشخیص بدم کدوم آی سی ایپرام هستش این شماره هم که گفتین نبودتصویر برد در پست 761 گداشتم شما می دونین کدومه؟
سلام
روی برد و در کنار ای سی نوشته :
Ic100
بازم خودتون می دونید به نظر من که نسبتا ریسک داره ... خوبی پروگرامر و کلیپس بکاپ گیری و عدم لحیم کاری بود ... در هر صورت قیمت این ای سی حدودا 2 تومن هست...

da63ra
07-08-2016, 16:13
سلام دوست عزیز
کد 4800 برای ویتنام است

da63ra
07-08-2016, 16:36
سلام
ال ای دی من مدل 43LF631v. هستش اولش همه چی خوب و درست بود ولی موقع تنطیمات اولیه کشور و فقط میشد ایران انتخاب کرد و گزینش فعال نبود ک جایی دیگرو انتخاب کنم ک بتونم تنظیمات ----- و انجام بدم برای همین وارد area option. شدم و عدد 27777 رو به 25555 تغییر دادم و IR به IL تعییر کرد . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از منو خارج شدم ریست کارخانه زدم و تنظیمات اولیه ک اومد سه تا زبان انگلیسی و پرتغالی و اسپانیایی داره ک هر کدوم انتخاب میکنم دکمه ok فعال نمیشه ک اوکی کنم و برم مرحله بعد ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تا این مراحل هم رد نشه تی وی بالا نمیاد ک دوباره برم تو منو مخفی کد و برگردونم . لطفا کمک کنید

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

برای رد کردن این مرحله اگه دکمه ok مجیک موشن جواب نمیده از کنترل های معمولی الی جی استفاده کنید درست میشه

da63ra
09-08-2016, 10:41
دوستان سلام.در این تاپیک آموزش ورود به منوی مخفی تلویزیون های ال سی دی ال جی رو قرار می دهم.هر کدام از دوستان که تجربه در این زمینه دارد لطفا وارد بحث شده و به پر بار شدن بحث کمک کند.
در زیر دو لینک قرار می دهم که آموزش کامل با تصویر است که خودم نوشته ام یکی به فرمت پی دی اف و یکی به فرمت ورد.هر کدام از دوستان که از این روش استفاده کردند و چه نتیجه گرفتند و چه نگرفتند لطفا اینجا عنوان کنند تا با کمک هم مشکل کسانی را که نتوانسته اند از این آموزش استفاده کنند را حل کنیم.با تشکر

فایل صوتی
63132

روش های مختلف ورود به منوی مخفی (مقاله به زبان انگلیسی است)

farhaadi
09-08-2016, 18:00
در پست های اولیه به زبان فارسی هست

farhaadi
09-08-2016, 18:12
سلام
روی برد و در کنار ای سی نوشته :
Ic100
بازم خودتون می دونید به نظر من که نسبتا ریسک داره ... خوبی پروگرامر و کلیپس بکاپ گیری و عدم لحیم کاری بود ... در هر صورت قیمت این ای سی حدودا 2 تومن هست...

سلام
برای پرگرام کردن آی سی جدید به فایل ایپرام tv هم نیاز هست من نتونستم اون رو پیدا کنم در ضمن برای تغییر کشور چطور اون رو در فایل ایپرام فعلی پیدا کنم ؟
هرچند که از هرکی پرسیدم می گفتن ربطی به ایپرام نداره و آی سی فلش باید دوباره برنامه ریزی بشه

!As@d
10-08-2016, 17:16
سلام
برای پرگرام کردن آی سی جدید به فایل ایپرام tv هم نیاز هست من نتونستم اون رو پیدا کنم در ضمن برای تغییر کشور چطور اون رو در فایل ایپرام فعلی پیدا کنم ؟
هرچند که از هرکی پرسیدم می گفتن ربطی به ایپرام نداره و آی سی فلش باید دوباره برنامه ریزی بشه
سلام
متاسفانه دقت به نوشته ها ندارید... عرض کردم ایپرام رو خالی کنید این یعنی نیازی به فایل ایپرام ندارید... خالی کردن هم یا با پروگرامر و پاک کردن اطلاعات ای سی قابل انجام هست ( مزایا بدون ریسک و لحیم کاری اما با هزینه 70 تومنی) یا با تعویض ای سی با نوع خام اون (مزیا هزینه 2 تومنی اما با ریسک لحیم کاری و... )

Eeprom یه ایسی قابل خواندن و نوشتن هست ... و اطلاعات کانفینگ سیستم تو اون ذخیره میشه... در هنگام روشن کردن. پردازشگر درخواست اطلاعات مربوط به راه اندازی و... رو از این ایسی میکنه که اگه موفق به دریافت اون نشه دستور به فراخوانی اطلاعات اصلی از حافظه دیگری رو میده...
وقتی ایپرام خالی شد تی وی رو یکبار روشن و خاموش کنید (ممکنه برای بار اول لگو الجی معکوس نمایان بشه!)بعد تنظیمات تولز اپشن 4 تو منو مخفی رو دوباره به وضعیت فعلی تغییر بدید تا بتونید کانال یابی کنید ... همچنین گزینه مکان(کشور) برای یکبار قابل تغییر هست که رو 20 یا 19 باید باشه... تو منو خود تی وی هم کشور بجز ایران انتخاب بشه
تی وی رو دیگه اپدیت یا تنظیم کارخانه ای (از منو) نکنید... چون با انجام اینکار دوباره امکان م ا ه و ا ر ه رو از دست خواهید داد!

farhaadi
10-08-2016, 19:54
دوست عزیز سلام
ممنون ار توضیحات شما
مطلب شما رو خونده بودم که بعد از خالی کردن آی سی ایپرام باید دوباره خاموش روشن کرد
ولی از دوستان تعمیر کارم و ازنمایندگیش پرسیدم گفتن که برای LG اینجوری نیست حتی بعضی ها با دیدن عکس مین برد گفتن آی سی ایپرام مجزا نداره
بلکه داخل آی سی فلش هست بعضیها هم آی سی دیگری رو بعنوان آی سی ایپرام معرفی کردن :n41:
بهمین خاطر اون سوال رو مطرح کردم
بهرحال ممنون از پاسخ و توضیحات شما

!As@d
10-08-2016, 22:20
دوست عزیز سلام
ممنون ار توضیحات شما
مطلب شما رو خونده بودم که بعد از خالی کردن آی سی ایپرام باید دوباره خاموش روشن کرد
ولی از دوستان تعمیر کارم و ازنمایندگیش پرسیدم گفتن که برای LG اینجوری نیست حتی بعضی ها با دیدن عکس مین برد گفتن آی سی ایپرام مجزا نداره
بلکه داخل آی سی فلش هست بعضیها هم آی سی دیگری رو بعنوان آی سی ایپرام معرفی کردن :n41:
بهمین خاطر اون سوال رو مطرح کردم
بهرحال ممنون از پاسخ و توضیحات شما

یه تعمیر کار هم به من گفت سری LB ها اصن ایپرام ندارند و یکپارچه هستن و کاری جز تعویض مین برد وجود نداره و...
توصیه من به شما استفاده از پروگرامر یکی از دوستان تون هست ... همون ای سی شماره 100 رو اول بکاپ بگیرید و بعد پاک کنید
اینجوری اصن ریسک ندارید ... حتی اگه اشتباه. باشه راه برگشت دارید
در هر صورت منم تست کردم. و نتیجه گرفتم روی. 42LB 580v-ta

babakapachi2
12-08-2016, 11:52
با عرض سلام و خسته نباشید
مدل تلوزیون من اینه 49lx341c
از بانه گرفتم
ماهواره و دیجیتالش فعاله ولی بزرگترین ایراد اینه که دکمه رکورد نداره
کلافه شدم
روی کنترلش هم نداره
با تشکر

farhaadi
13-08-2016, 11:57
یه تعمیر کار هم به من گفت سری LB ها اصن ایپرام ندارند و یکپارچه هستن و کاری جز تعویض مین برد وجود نداره و...
توصیه من به شما استفاده از پروگرامر یکی از دوستان تون هست ... همون ای سی شماره 100 رو اول بکاپ بگیرید و بعد پاک کنید
اینجوری اصن ریسک ندارید ... حتی اگه اشتباه. باشه راه برگشت دارید
در هر صورت منم تست کردم. و نتیجه گرفتم روی. 42LB 580v-ta

سلام دوست عزیز
مین برد رو بردم پیش یکی از دوستانی که پروگرامر داشت مین رو که دید گفت آی سی ایپرام نداره منم IC 100 رو که گفته بودین نشونش دادم گفت که ایپرام با 24 شروع میشه مال اینی که می گی 425 هست در ضمن این آی سی ارتباطی به سی پی یو نداره در پروگرامر هم شناسایی نمی شه چون مدل IC100 رو در پروگرامر پیدا نکرد روی برد رو هم نگاه کرد گفت هیچ کدام آی سی ایپرام نیستن
هیچی دست از پا درازتر برگشتم :n41: :n35::n34:

!As@d
16-08-2016, 17:56
سلام دوست عزیز
مین برد رو بردم پیش یکی از دوستانی که پروگرامر داشت مین رو که دید گفت آی سی ایپرام نداره منم IC 100 رو که گفته بودین نشونش دادم گفت که ایپرام با 24 شروع میشه مال اینی که می گی 425 هست در ضمن این آی سی ارتباطی به سی پی یو نداره در پروگرامر هم شناسایی نمی شه چون مدل IC100 رو در پروگرامر پیدا نکرد روی برد رو هم نگاه کرد گفت هیچ کدام آی سی ایپرام نیستن
هیچی دست از پا درازتر برگشتم :n41: :n35::n34:

یعنی دوست دارم خفه تون کنم! :n37:
بله اسم کامل ش هست:
42568RP
K338
ولی چه ربطی داشت!!
نوع ایپرام این تی وی 24c256 از اتمل هست.... و همونی هست که روی برد با شماره ic100 نام گذاری شده(فقط نام گذاری شده وگرنه همچین ای سی وجود نداره :n34: )... نوشته روی ای سی هم ملاک نیس! ای خدا... من چیکار کنم از دست شما

مرتبط به بحث:
این چه تعمیر کاری هست که حتی مبانی تعمیرات رو نمی دونه .... خدایا بیچاره مردمی که به خاطر خام کردن یه ای سی که به راحتی با پروگرامر قابل انجام هست و یا دو هزار تومان هزینه ای سی خام ش هست باید 600 تومن پول تعویض مین برد رو بدن!

!As@d
16-08-2016, 18:28
فریمور تی وی های ما یکی هست: مطابق عکس زیر
و این یعنی مین برد هم یکی و یا حداقل بسیار نزدیک بهم هست: مشخصات مین بنده:

شما مشخصات بالا رو خوب نگاه کنید و بعد بگید که ایپرام نداره!
البته با این سطح اطلاعات فنی خود و دوست تان توصیه من اینه که دست به مین برد نزنید چون ممکنه منجر به خراب کاری بشه... اینا رو گفتم و وقت گذاشتم فقط برای این که بگم راهنمایی بنده اشتباه نبوده و اگر توانایی انجام کاری رو ندارید ....

pourya1367
17-08-2016, 08:58
سلام خدمت دوستان ....
برای کسایی که تلویزیون lg سری اسمارت ( مدل های جدید ) بدون گارانتی گرفتن و مشکل دیجیتال باکس دارن نیاز به کار های سخت و تغییر عدد به 16 و... نیست
1 : نصب نرم افزار Smart.IR.Remote.AnyMote در گوشی اندرویدی که اینفرارت داشته باشه سپس گزینه tv و نوشتن lg و ... بقیه کار ها که به راحتی انجام میشه
2 : وارد منوی EZ-ADJUST بشید ( رمز ورود 0413)
3: در قسمت AREA OPtion کد 27777 وارد کنید .
4: از تنظیمات خارج بشید .
5 : تلویزیون خاموش روشن کنید ( در بیشتر مدل ها نیاز به ریست فکتوری نیست )
6 : وارد تنظیمات تلویزیون بشید و در بخش (( عمومی )) مکان ایران انتخاب کنید .
7 : بعد از روشن شدن tv وارد تنظیمات انتن بشید و کانال یابی انجام بدید .

binamplayer
17-08-2016, 09:35
سلام

اقا تلویزیون lg گرفتیم وقتی ضبط می کنی میره تو حافظه داخلی هیج جوری هم نمیشه اونو خارج کرد همه جا رو گشتم چیزی بدرد بخور پیدا نکردم کسی می تونه کمک کنه چطوری باید اونو به حافظه خارجی usb وارد کنم یا به طور مستقیم برنامه رو روی فلش ضبط کنه

binamplayer
17-08-2016, 09:46
این لینک رو بهم داد

گفتم من روسی بلد نیستم , گفتش منم انگلیسی خیلی خوب نیست که برات ترجمه کنم

سلام جناب تنها راه گوگل ترانسلیت هست که به صورت افزونه ای به کروم نصب کنید 3 سوته ترجمه می کنه خیلی هم راحته با های لایت کردن
اینم لینکش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Farshadi13
28-08-2016, 21:01
سلام بچه ها امیدوارم حالتون خوب باشه
من میخوام وارد منوی مخفی تلویزیون LG 42LED5600-TA بشم چطوریه؟؟ روشهایی که گفته شد بود مثل کمه ok , menu رو امتحان کردم نشد آیا روش دیگه ای داره(منظورم با استفاده از ریموت کنترل خود تلویزیون)؟؟؟

nars95
29-08-2016, 07:25
سلام دوستان گرامي من تلويزيون ال جي ال اي دي مدل 4600 دارم ايا منوي مخفي براي تماشاي تلويزيون دارد يا نه لطفا مرا راهنمايي كنيد با آموزش يا لينك آموزش برام بگذاريد با تشكر

SABER.S
05-09-2016, 13:46
سلام تلویزیون من 42ub820t با قابلیت 4k هستش. برای فارسی کردن با روشی که گفتین وارد منو مخقی شدم و عدد مناطق مختلف رو زدم که فارسی نداشت درنهایت رو عدد 13 گذاشتم که متوجه شدم برا اسراییل هست. دوباره هرکاری میکنم این عدد عوض نمیشه یعنی فیلدش غیرفعال شده. از طرفی فیلم های 4k رو دیگه پخش نمیکنه . حالا چطور میشه به همون حالت اول برگردوند. البته آپدیت هم کردم ولی مشکل حل نشد. راهی هست نرم افزار تلویزون یه ریست کلی بشه و به حالت اولش برگرده؟ در ضمن با منوی تلویزیون ریست کردم درست نشد. ممنون میشم راهنمایی کنید.

Mehdi.ma
05-09-2016, 14:55
سلام تلویزیون من 42ub820t با قابلیت 4k هستش. برای فارسی کردن با روشی که گفتین وارد منو مخقی شدم و عدد مناطق مختلف رو زدم که فارسی نداشت درنهایت رو عدد 13 گذاشتم که متوجه شدم برا اسراییل هست. دوباره هرکاری میکنم این عدد عوض نمیشه یعنی فیلدش غیرفعال شده. از طرفی فیلم های 4k رو دیگه پخش نمیکنه . حالا چطور میشه به همون حالت اول برگردوند. البته آپدیت هم کردم ولی مشکل حل نشد. راهی هست نرم افزار تلویزون یه ریست کلی بشه و به حالت اولش برگرده؟ در ضمن با منوی تلویزیون ریست کردم درست نشد. ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام، من شنيدم كه اگر گزينه "in stop" بزنيد بجاي "EZ .." تنضيمات ريست ميشه. خودم يه بار اشتباهي زدم، اتفاق بدي نيفتاد و فقط ريست شد. امتحان كنيد ببينيد مشكلتون حل ميشه. در نظر داشته باشيد كهبعدش از اول بايد تلويزيونو ست آپ كنيد. در ضمن براي تلويزيون هاي ٤ ك شما بايد كد ٧٤١٢ يا ٧٤٠٠ وارد كنيد نه ١٦. اگر كه دستگاه شما وروديه م.ا.ه.و.ا.ر.ه داره ممكنه با تغيير كانتري كد به ايران ماهوارتون بپره، بايد بذارين رو ويتنام ٤٨٠٠. موفق باسيد.

Sent from my iPad using Tapatalk

Mehdi.ma
05-09-2016, 14:59
سلام بچه ها امیدوارم حالتون خوب باشه
من میخوام وارد منوی مخفی تلویزیون LG 42LED5600-TA بشم چطوریه؟؟ روشهایی که گفته شد بود مثل کمه ok , menu رو امتحان کردم نشد آیا روش دیگه ای داره(منظورم با استفاده از ریموت کنترل خود تلویزیون)؟؟؟

شما آموزشي كه با استفاده از موبايل مادون قرمز دار ميتوني وارد بشيو تا كامنتا جستجو كن. راحت ترين راهه. گلكسيه ٤،٥،٦ جواب ميده به عنوان مثال.

lampp
10-09-2016, 17:01
سلام
این روش‌ها رو 55UH850V هم کار میکنه؟ چون الان کیبرد فارسی داره و خیلی جاها persian ولی منوها فارسی نمیشن فکر کنم نرم افزاری حذف شدن !!!

(میتون با کمک گوشی هواوی p6 که مادون قرمز داره این مشکل رو حل کنم چه نرم افزاری نصب کنم تغریبا یک روز وقت گذاشتم تا از طریق شبکه کدها رو بفرستم ولی نتونستم با تلویزیون پیر بشم چون خیلی با مدل‌ها قبلیش فرق میکنه)

متشکرم

afshin110
11-09-2016, 12:09
سلام
این روش‌ها رو 55UH850V هم کار میکنه؟ چون الان کیبرد فارسی داره و خیلی جاها persian ولی منوها فارسی نمیشن فکر کنم نرم افزاری حذف شدن !!!

(میتون با کمک گوشی هواوی p6 که مادون قرمز داره این مشکل رو حل کنم چه نرم افزاری نصب کنم تغریبا یک روز وقت گذاشتم تا از طریق شبکه کدها رو بفرستم ولی نتونستم با تلویزیون پیر بشم چون خیلی با مدل‌ها قبلیش فرق میکنه)

متشکرم

سلام دوست عزیز
من جدید گرفتم همین تلویزیون رو ، برای فعالسازی ez از گوشی که فرستنده مادون قرمز داره مثل گلکسی اس 5 و اس 4 و اس 6 استفاده کن ، بعدش اپ smart remote رو نصب کن ، بعد برو تو tv بعد vizio رو پیدا کن و most models رو بزن ، وقتی کنترلش اضافه شد ، دکمه --/- رو بزنی مستقیم میره منوی مخفی با رمز 0413 وارد شو ، این روش فکر کنم برای بقیه تلویزیون ها جواب بده
من دو روزه دارم سر و کله میزنم ببینم کد منطقه ای ایران چیه ، فکر کنم 27777 باشه ، باید تست کنم

اینو تست کن ، 7400 و بعدش 7412

اینم برنامه گوشی :

afshin110
13-09-2016, 10:35
سلام دوست عزیز
من جدید گرفتم همین تلویزیون رو ، برای فعالسازی ez از گوشی که فرستنده مادون قرمز داره مثل گلکسی اس 5 و اس 4 و اس 6 استفاده کن ، بعدش اپ smart remote رو نصب کن ، بعد برو تو tv بعد vizio رو پیدا کن و most models رو بزن ، وقتی کنترلش اضافه شد ، دکمه --/- رو بزنی مستقیم میره منوی مخفی با رمز 0413 وارد شو ، این روش فکر کنم برای بقیه تلویزیون ها جواب بده
من دو روزه دارم سر و کله میزنم ببینم کد منطقه ای ایران چیه ، فکر کنم 27777 باشه ، باید تست کنم

اینو تست کن ، 7400 و بعدش 7412

اینم برنامه گوشی :

هیچکدوم از این کدا برای u850v جواب نداد ،اگه کسی میتونه لطفا تست کنه

Mehdi.ma
13-09-2016, 14:10

شما كد ٧٤١٢ در قسمت كانتري كد منوي مخفي وارد كن و اوكي كن بعد از اون ايران به قسمت لوكيشن منو اضافي ميشه. توجه كنيد كه مدل شما ريسيور دار هست و با اين كار احتمالا ريسيورتون ميپره!

afshin110
13-09-2016, 15:00
شما كد ٧٤١٢ در قسمت كانتري كد منوي مخفي وارد كن و اوكي كن بعد از اون ايران به قسمت لوكيشن منو اضافي ميشه. توجه كنيد كه مدل شما ريسيور دار هست و با اين كار احتمالا ريسيورتون ميپره!

دوست عزیز ۷۴۱۲ هیچ‌تغییری در area code ایجاد نمیکته ،رسیوردر هست ولی اگه بپره بازم بر میگردم به کد اصلی خودش
ضمنا استورش هم هیچی نداره ،وارد account management میشم ارور میده

Mehdi.ma
14-09-2016, 13:57
دوست عزیز ۷۴۱۲ هیچ‌تغییری در area code ایجاد نمیکته ،رسیوردر هست ولی اگه بپره بازم بر میگردم به کد اصلی خودش
ضمنا استورش هم هیچی نداره ،وارد account management میشم ارور میده
Modele TV shoma UF850V hast doroste? Vaghti to radife avale Area option mizanin 7412 va ok mikonin che etefaghi miofte? Dar ghesmate country code IR sabt nemishe?

afshin110
14-09-2016, 16:32
Modele TV shoma UF850V hast doroste? Vaghti to radife avale Area option mizanin 7412 va ok mikonin che etefaghi miofte? Dar ghesmate country code IR sabt nemishe?

مدل uh850v هستش
در قسمت area option هیچ‌اتفاقی نمیفته وقتی ۷۴۱۲ رو میزنم
در قسمت country هم نمیشه تغییری داد

Tvlg
14-09-2016, 17:51
سلام
این سرویس منو اکسپلولر کسی باهاش کار کرده تا حالا؟
کسی نرم افزار اندروید دیگه ای سراغ داره که با wifi امکان وصل شدن به منو مخفی رو بده؟

alichelsa
21-09-2016, 00:54
من تلویزیون eg910t دارم از طریق منو مخفی وارد شدم تو قسمت area code 7412 و 7400 هم وارد کردم اوکی کردم اما اضافه نمیشه زبان فارسی لطفا راهنمایی کنید چکارکنم قبلا توسط همین کد یک تلویزیون uf850 رو فارسی کردم

javoona
21-09-2016, 04:03
سلام تلوزیون 55Lf850T هستش
راحت هم وارد منوی ez و هم وارد in start می شود
توی این استارت فقط تولز آپشن ها با عدد تغییر می کنن (در قسمت اولش) و در منوی ez هم عدد اول در area option .لی مشکل اینجاست که یعد از نغییر و ریست تلوزیون دوباره به عدد اول برمیگرده یا یه عدد چرت و چرت میاد واقعا نمی دونم باید چکار کنم

javoona
22-09-2016, 00:18
جون هر کی دوست دارین جواب بدییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی یییییییییین

pourya1367
26-09-2016, 14:43
من تلویزیون eg910t دارم از طریق منو مخفی وارد شدم تو قسمت area code 7412 و 7400 هم وارد کردم اوکی کردم اما اضافه نمیشه زبان فارسی لطفا راهنمایی کنید چکارکنم قبلا توسط همین کد یک تلویزیون uf850 رو فارسی کردم

در قسمت area option کد 27777 وارد کنید...

onlymhb
26-09-2016, 14:58
سلام برای مدل lb57000 منوی مخفی وجود نداره؟

milad2020
30-09-2016, 00:47
سلام
در تلویزیون lf590t باید تغییر کد منطقه انجام میشه اما وقتی خاموش میشه به کد اولی بر می گردده
چطور تغییرات سیو میشند؟

SAW8
30-09-2016, 23:51
سلام
من امروز 49UF777V گرفتم کانالهای بدر هم توش اوردم دنبال یاهست بود پیدا نکردم خلاصه ریست کارخانه زدم الان هیچ تنظیمی برای ----T نداره فقط واسه نصب کانالهای دیجیتال گزینه داره خلاصه از صبح تا الان که پست میدم پیگیرش بودم :n28: دیدم تو بعضی تاپیکها زدن منو مخفی داره باید با سیم ...چراغ دستگاه بسازین که البته بگم من گوشیم مادون قرمز داره :n20: و اندروید هم هست :n18: خیلی راحت برنامه کنترل دستگاها رو رو واسش دانلود کردم و بعد هم از داخل برنامه برنامه کنترل منو مخفی LG رو دانلود کردم که 3 تا گزینه هم بیشتر نبود یکی ez-adjust و یکی هم in-start و گزینه سوم هم که میزنی 0413 کلا دستگاه ریست میشه خلاصه بی دردسر وارد منو مخفی شدم :n26: ولی هرچی گشتم و امتحان کردم نتونستم مشکلمو رو حل کنم :n35: یک عکس از منو هم اخر سر میزارم .... از دوستان تقاضا دارم راهنمایی بفرمایید که انشالله مشکلم حل بشه یک دنیا سپاس :n16:

http ://uupload.ir/files/p9b_20160930_192202.jpg

یک عدد فاصله دادم از http تا : فاصله رو بردارید که عکس باز بشه .با تشکر

!As@d
01-10-2016, 19:44
سلام
من امروز 49UF777V گرفتم کانالهای بدر هم توش اوردم دنبال یاهست بود پیدا نکردم خلاصه ریست کارخانه زدم الان هیچ تنظیمی برای ----T نداره فقط واسه نصب کانالهای دیجیتال گزینه داره خلاصه از صبح تا الان که پست میدم پیگیرش بودم :n28: دیدم تو بعضی تاپیکها زدن منو مخفی داره باید با سیم ...چراغ دستگاه بسازین که البته بگم من گوشیم مادون قرمز داره :n20: و اندروید هم هست :n18: خیلی راحت برنامه کنترل دستگاها رو رو واسش دانلود کردم و بعد هم از داخل برنامه برنامه کنترل منو مخفی LG رو دانلود کردم که 3 تا گزینه هم بیشتر نبود یکی ez-adjust و یکی هم in-start و گزینه سوم هم که میزنی 0413 کلا دستگاه ریست میشه خلاصه بی دردسر وارد منو مخفی شدم :n26: ولی هرچی گشتم و امتحان کردم نتونستم مشکلمو رو حل کنم :n35: یک عکس از منو هم اخر سر میزارم .... از دوستان تقاضا دارم راهنمایی بفرمایید که انشالله مشکلم حل بشه یک دنیا سپاس :n16:

پست های قبلی منو مطالعه کنید...

mrhafez
09-10-2016, 00:07
سلام من 43LF540 دارم و توی منو سرویس وارد شدم . کدکشور که تغییر نمیکرد اما کد ناحیه area code رو روی 294 گذاشتم زبان عربی و کردی اضافه شد و زیرنویس فلش درست شد . اما حالا میبینم ورودیها رو کلا از دست دادم و ست سبگنال نداره اما منوی ست هست . با instart , power only هم نتیجه نگرفتم . باید ایپرام پاک کنم ؟
ممنونم

Aminsohrabi
12-10-2016, 12:45
سلام با استفاده از گوشی های دارای پورت اینفرداد و برنامه any mote smart remote هم میشه ب منو مخفی دسترسی پیدا کرد

mrhafez
12-10-2016, 13:51
سلام با استفاده از گوشی های دارای پورت اینفرداد و برنامه any mote smart remote هم میشه ب منو مخفی دسترسی پیدا کرد
بله من هم با گوشی نوت 3 وارد منو شدم. با نرم افزار anymote smart remote و my remocon البته دومی فقط فرقش اینه که poweronly داره.

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

s-rezaei
15-10-2016, 14:01
سلام
نمیدونم جای این سوال اینجاست یا نه.دوستان عذرخواهی می کنم.تلویزیونم ال جی uf850 هست. میخوام صدای تلویزیون رو با هدفون گوش کنم .راه ساده اش استفاده ازهدفون سیم داره.اما سیم دست وپاگیره .هدفون بی سیم بلوتوث دار مدنظرم هست.کسی اطلاع داره این مدل از تلویزیون بلوتوث داخلی داره یانه؟البته کنترلش با فن آوری بلوتوث کارمیکنه. اما نمیدونم برای موضوعی که لازم دارم چه طور ارتباط تی وی با هدفون برقرارمیشه. لطفا راهنمایی کنید
یک باردیگر معذرت میخوام

Mehdi.ma
15-10-2016, 14:25
سلام

سلام شما با ريست كردناحتمالا لوكيشنتون تو ستينگ عوض شده. برينقسمت ستينگ، جنرال، لوكيشن اگر حق انتخاب داريد كشورهاي ديگرو و امتحان كنيد ببينيد مشكلتون حل ميشه! اگر نشد بايد در منوي مخفي كد قسمت ايريا آپشنو تغيير بدين. ميتونين روي ٤٨٠٠ بذاريد و بعد از اون بري ستينگ و لوكيشنو بذاريد روي ويتنام. با اينكار تنظيمات ستلايت اضافه ميشه به قسمت پروگرم تيونينگتون ولي ممكنه يه قابليتهاي جزييو از دست بن. ضمنا دنبال مسير ياه ست تو اين تلويزيونها نگرديد. ميتونين يه مسيرو انتخاب كنيد و فركانسهاي ياه ستو به صورت دستي وارد كنيد.

javati_javati
15-10-2016, 16:17
سلام من نیوزلند (زلاندنو)را انتخاب کردم ر س یو رش فعال میشه .

mrhafez
17-10-2016, 10:17
سلام. شما قبل از اینکه رسی ورش فعال بشه منوتنظیمات رسی ور رو داشتید یانه؟ من منو رادارم اما سیگنال نداره. البته از بعدازاینکه رفتم توی منوسرویس اینجورشد. نمیدونم چیزیروناخواسته تغییردادم یا خودش قاطی کرده که فکرکنم دومیش باشه.

mrhafez
28-10-2016, 19:24
سلام من پروگرامر و کلیپس رو تهیه کردم و یک فلش مربوط به یک ر س ی و ر هم پروگرام کردم باش ( روی سوکت) اما فلش تلویزیونم که 25L8035E هست روی مدار شناخته نمیشد. ازتوی لیست هم که انتخاب میکردم اطلاعاتش خودنده نمی شد که بکاپ بگیرم. ممکنه چون روی بورد هست جواب نداده؟ حالا فکرتعویض آی سی هستم.

بعد هم این آی سی فلش ( بیوس ) هست نه ایپرام . آیا نباید یک برنامه راه انداز تی وی روش باشه؟ ایپرام هم داره یعنی یا منظور همین بود؟

web2003
28-10-2016, 22:21
با سلام کسی از دوستان کدی نداره برای 49UH850V-TA که منو فارسی بشه و در کنارش ستلایت هم باشه ؟ یعنی با تغییرش مشکلی برای 4K و گیرنده دیجیتالش و ستلایت و غیره پیش نیاد و منوی فارسی اضافه بشه. حس میکنم تمام زبانها میتونن در این tv فعال بشن ولی بنا به هر منطقه جغرافیایی یه سری را غیرفعال و یه سری فعال هستند. کسی کدهای منطقه ای رو داره و میدونه قرار بده و توضیحی ارائه کنه بعنوان مثال :

7412----> ----T+----S+ENGLISH+ARABIC

بدین صورت باشه خیلی عالی میشه ....یعنی بتونیم یسری امکانات مثل فارسی اضافه و بقیه امکاناتی که با آن کد اضافه نشده یا حذف شده را از TOOL OPTION ها بصورت دستی با وارد کردن کد یا دستی فعال کنیم. یه آموزش جامع خواهد شد.

leilash
31-10-2016, 14:27
دوستان چطوری میتونم وارد منو مخفی uf 770v بشم و ر-س-ی-و-ر تلویزیون رو فعال کنم... ممنون

leilash
01-11-2016, 21:26
دوستان کنترل مادر رو پیدا کردم وارد منو مخفی شدم با کد 0413 حالا کدام قسمت برم واسه فعال کردم دی وی بی؟ مدل تی وی uf770v

matinpour
02-11-2016, 12:54
دوستان کنترل مادر رو پیدا کردم وارد منو مخفی شدم با کد 0413 حالا کدام قسمت برم واسه فعال کردم دی وی بی؟ مدل تی وی uf770v

دوست عزیز

مدلهای 4k و جدید.
بایستی در قسمت ابشن تولز رفته و Area option رو 7412 بگذارید و اوکی تموم هم زیرنویس فیلمها خوانا و هم منو فارسی و هم دیجیتال فعال می شود همین عدد 4 رقمی همه چیز را فعال می کند.
برای تنظیم ----- هم کافیه به تنظیمات برید و دنبال گزینه Satelit setting بگردین

کد ایران رو پیدا کنم البته این برای ال ای دی uf850هست 23800 کلا مدلهایدیگر نیز بااین کد شروع میشه میتوانید مقدار رو کم یا زیاد کنید به کد مورد نظر دست پیدا کنید.

یک نکته در تلویزیون UF680 قسمت AREA OPTION بود که داخل این منو فقط عدد اول 4 رقمی قابل تغییر است
ایران رو روش فعال کنم!
عدد بین 7400تا 7450 باید تست کنید بعد از وارد کردن عدد اوکی کنید اگر در قسمت کانتری IR زد درست شده

و در مورد دیگر هم در پست خصوصی تان توضیح دادم

leilash
02-11-2016, 16:59
دوست عزیز

مدلهای 4k و جدید.
بایستی در قسمت ابشن تولز رفته و Area option رو 7412 بگذارید و اوکی تموم هم زیرنویس فیلمها خوانا و هم منو فارسی و هم دیجیتال فعال می شود همین عدد 4 رقمی همه چیز را فعال می کند.
برای تنظیم ----- هم کافیه به تنظیمات برید و دنبال گزینه Satelit setting بگردین

کد ایران رو پیدا کنم البته این برای ال ای دی uf850هست 23800 کلا مدلهایدیگر نیز بااین کد شروع میشه میتوانید مقدار رو کم یا زیاد کنید به کد مورد نظر دست پیدا کنید.

یک نکته در تلویزیون UF680 قسمت AREA OPTION بود که داخل این منو فقط عدد اول 4 رقمی قابل تغییر است
ایران رو روش فعال کنم!
عدد بین 7400تا 7450 باید تست کنید بعد از وارد کردن عدد اوکی کنید اگر در قسمت کانتری IR زد درست شده

و در مورد دیگر هم در پست خصوصی تان توضیح دادم

ممنون مهندس تغییر میدم به 7400 و 7412 ولی تی وی رو روشن و خاموش میکنم باز برمیگرده رو 7450

web2003
02-11-2016, 21:10
سلام. ما که UH8500V-TA هر کدی زدیدم ایران پیدا نکردیم. همه جور کد زدیم که امریکا.کره.امریکای جنوبی و ....زدیم اومد ولی کد فارسی پیدا نکردیم....7412 اصلا جواب نمیده...از 7400 تا 7450 زدم 7500 و.... هیچکدام ایران یا فارسی نیست.... کسی کدهای منطقه ای بصورت مرتب نداره در سایتی جایی ...مثل سایتهای روسی...که بشه راحت ست کرد کدها را....

mrhafez
02-11-2016, 21:14
سلام تی وی من 43LF540v هست اما کد سه رقمی میگیره نمیدونید باید چند بذارم؟ مرسی

iroption
05-11-2016, 19:31
سلام دوستان من کمنرا مادر رو پیدا نکردم گوشی مادون قرمزم پیدا نمیشه دیگه...
تلوزیون la67000 گیرنده دیجیتال داخلی داره و ال جی هست... میخوام دیجیتال رو فعال کنم ممنون میشم کمک کنید ( نسیم ببینم ):n02:

danial4
10-11-2016, 12:36
سلام ، کنترل سرویس الجی خریدم ولی نمیدونم چطوری و توسط کدوم دکمه ها باید وارد منو مخفی بشم لطفا راهنمایی کنید :

mrhafez
10-11-2016, 12:44
سلام ، کنترل سرویس الجی خریدم ولی نمیدونم چطوری و توسط کدوم دکمه ها باید وارد منو مخفی بشم لطفا راهنمایی کنید :
سلام. فکرنکنم کنترل سرویس باشه. باید کلیدهای INSTART, INSTOP, EZADJUST داشته باشه. میتونید از نرم افزار اندرویدی anymote smart و گوشی که اینفرارد داشته باشه استفاده کنید. مثلا نوت 3

danial4
10-11-2016, 12:47
اینو بعنوان کنترل سرویس بهم دادند اگه مطمئنید نیست ببرم پس بدم .

mrhafez
10-11-2016, 12:52
اینو بعنوان کنترل سرویس بهم دادند اگه مطمئنید نیست ببرم پس بدم .
مطمئن نیستم شاید کلید مودش برای همینکار باشه اما تا اونجا که دیدم کلیدهایی که گفتم روی کنترل سرویس بوده. میتونید از فروشنده بپرسید که مثلا Ezadust رو چه جوری بااین کنترل بزنم؟

danial4
10-11-2016, 13:00
گوشی نوت 4 سامسونگ اینفرارد داره ؟

mrhafez
10-11-2016, 13:27
گوشی نوت 4 سامسونگ اینفرارد داره ؟
من خودم با نوت 3 انجام دادم. طبق مشخصات فنی که توی سایتها دیدم نوت 4 هم داره.

spiroz1
20-11-2016, 13:06
سلام کنترل رو از کجا خریدی لطفا آدرسشو برام بفرست ممنون میشم در ضمن چند خریدی.09122458330

jabi7joon
26-11-2016, 17:26
سلام.آموزش منو مخفی جایی هست؟ حتی به زبان انگلیسی؟;

jabi7joon
26-11-2016, 17:28
سلام.آموزش منو مخفی جایی هست؟ حتی به زبان انگلیسی؟یعنی وقتی واردش شدیم گزینه هاش چه کارایی انجام میدن..

jabi7joon
30-11-2016, 11:59
سلام..کد کشور رو نمیشه تغییر داد..رو 04 هست..چیکار کنم؟

alireza20
07-12-2016, 09:44
سلام تلویزیون ال جی یکی از آشناها شماره کانال هاش از 800 شروع میشه ، تو لیست کشور هاش ایران رو نداره (کشورهای شرق آسیا رو داره) از
Area option سرویس منو میشه کشور ایران رو اضافه کرد و اگه بشه این مشکل شماره کانال ها حل میشن؟

smtaba
17-12-2016, 14:44
سلام من فارسی کردم هیچ مشکلی نداشت یه عکس ازمنوی instart تلویزیونت بذار ببینم مشکل کجاست

smtaba
17-12-2016, 14:47
سلام یه عکس ازمنوی instart منوی مخفی بذار تا بگم مشکلت کجاست من راحت فارسیش کردم

smtaba
17-12-2016, 14:53
سلام دوستانی که وارد منوی مخفی 55uh850v-ta شدن لطفایه عکس از منوی instart منوی مخفی اینجا بزارن. ممنون

web2003
17-12-2016, 15:07
سلام یه عکس ازمنوی instart منوی مخفی بذار تا بگم مشکلت کجاست من راحت فارسیش کردم
سلام. دوست عزیز u850v را فارسی کردی[emoji54] ؟! جداً نه بابا [emoji32] [emoji2] ! یعنی هم منو فارسی و همچنین ری....ر داری؟ خوب عزیز کد فارسی را بده تا ما هم بزنیم فارسی شه ... [emoji6]

فرستاده شده از LG-D855ِ من با Tapatalk

smtaba
17-12-2016, 19:52
سلام. دوست عزیز u850v را فارسی کردی[emoji54] ؟! جداً نه بابا [emoji32] [emoji2] ! یعنی هم منو فارسی و همچنین ری....ر داری؟ خوب عزیز کد فارسی را بده تا ما هم بزنیم فارسی شه ... [emoji6]

خیلی کد تقریباباهرایندکس کانتری میشه یه عدد وارد کرد مثلا 7296 تا 7403 که 110 عدد کدمیشه ولی چون بعضی ایندکس ها خالی هست همه 110 کد کارنمیکنه اگر وارد منوی مخفی شده باشی متوجه این موضوع میشی

web2003
17-12-2016, 20:01
سلام.حرف شما درست.من خیلی کد زدم در منوی مخفی از فلیپین تا آمریکا .ولی ایران را پیدا نکردم خواهشی که ازتان دارم. کدی کن خودتان تست زدید و جواب گرفتید را بفرمایید.

smtaba
17-12-2016, 20:41
اپدیت کردی یانه ?از دستور instop استفاده کردی یانه ?ورژن تیویت چنده?یه عکس ازمنوی instart بذار

smtaba
17-12-2016, 20:49
salambaba3 بیاتواین گروه پیام بزار تابرات عکس بزارم

web2003
17-12-2016, 21:04
اخرین ورژنه .یعنی اپدیت کردم

smtaba
17-12-2016, 21:07
وژن چنده چندباراپدیت کردی باخود تیوی یا فلش?
اخرین ورژنه .یعنی اپدیت کردم

web2003
17-12-2016, 21:11
یکبار آپدیت کردم و 4.30.06 این ورژنه نمیدونم با فلش اپ کردم یا نت .ولی فکر کنم فلش بوده باشه

smtaba
17-12-2016, 21:14
بیاتوگروه سلام بابا برات ازمنوش عکس بزارم

web2003
17-12-2016, 21:15
منظورت گروه تلگرامیه؟ خوب همینجا بزار همه استفاده کنن؟ اگر نمیشه. نام گروه را دقیق بگو

smtaba
17-12-2016, 21:17
اینو تو تلگرام بزن salambaba3@

smtaba
17-12-2016, 21:39

web2003
17-12-2016, 21:48
اینو تو تلگرام بزن salambaba3@
همجین چیزی نیست. دوست عزیز ..بجای این یه اسکرین شات از اون گروه و یا عکس tv خودتو بزار ببینیم....اگه مقدور نیست.....بیخیال...

smtaba
17-12-2016, 21:51
روی ورژن 04.30.06 کد ir حذف شده باهیچ کدی ir اضافه نمیشه

smtaba
17-12-2016, 22:08
جای خط چین telegram نقطه me تایپ کن بیا توگرو

web2003
17-12-2016, 22:31
یعنی با نسخه ۳ قادر بودیم به فارسی سوییچ کنیم ولی با ۴ نه؟ ‌پس من باید دانگرید کنم درسته؟ خوب یه کد دقیق فارسی بده و نحوه دانگرید و ....

Mohamad lg
18-12-2016, 14:58
یعنی با نسخه ۳ قادر بودیم به فارسی سوییچ کنیم ولی با ۴ نه؟ ‌پس من باید دانگرید کنم درسته؟ خوب یه کد دقیق فارسی بده و نحوه دانگرید و ....

سلام دوستان اونهایی که تلویزیون ال جی دارن میتونن با رفتن به منوی سرویس وتغیر کد منطقه به 7412زبان فارسی وکانالهای دیجیتال واگه ماهواره داره همه را باهم داشته باشن کد منطقه ایران 7412است

web2003
18-12-2016, 16:04
دوست عزیز با این کد نمیشه ورژن ما ۴ هست .ایا شما با زدن این کدی که میگید نتیجه گرفتید؟ ورژن دستگاه شما چنده؟ میتونید از منوی فارسی خود و تنظیمات مخفی یه عکس بزارید ....

mansour951
21-12-2016, 18:38
سلام دوستان من ی تلویزیون lg 49lh541v دارم رفتم تو منو مخفی که فارسین کنم که متاسفانه دستگاه کلا سیگنالش پرید نه ر س ی و ر کار میکنه نه دیجیتال کسی میتونه کمک کنه درستش کنم.

Hendijan9611
26-12-2016, 20:59
سلام
یچه ها متاسفانه تی وی های 2016 دیگه فارسی نمیشه. چه با ----- چه بدون -----
هنوز کد جدید نیومده

herasva
29-12-2016, 19:12
سلام
روی مدل 50LB582-TB کار کرد. اما فقط یک بار تونستم Coutry Group رو تغییر بدم و دیگه Lock شد!!!!:-(:n03::n03::n03::n03::n03::n03::n03:
توی Forumهای خارجی هم گشتم بعضی ها با این مشکل روبرو شدند ولی کسی راهکاری نداده:n03::n03::n03::n03::n03:
کسی این مشکل روحل نکرده؟؟؟

mrhafez
29-12-2016, 19:29
سلام من فارسی کردم هیچ مشکلی نداشت یه عکس ازمنوی instart تلویزیونت بذار ببینم مشکل کجاست
سلام میشه شما یک عکس از پارامترهای تلویزیونتون بذارید؟ ممنون میشم.

Mobin1388
09-01-2017, 14:00
سلام دوستان من تازه به این انجمن امدم ال ای دی Lh549vدارم نمیدونم چطوری فارسیش کنم لطفا نقشه ومدار ساخت کنترل ورود به من مخفی را برام ایمیل کنین.با تشکر

Hendijan9611
16-01-2017, 20:18
سلام
در حال حاضر این مدال فارسی نمیشه.

ruydar2
09-02-2017, 15:31
سلام دوستان . من یه تلویزیون ال جی مدل 47LY760H دارم. ----- دار هستش. منوی فارسی نداره. تو settings منوی network نداره. میخوام network رو فعال کنم. به هیچ عنوان نمیشه. جای ورودی دو تا کابل lan داره. که کابل lan وصله.
سه تا سوال دارم:
1. گزینه network رو چطوری به منوی setting اضافه کنم؟
2. از طریق منوی مخفی وقتی منوی country group قفله چطوری میشه تغییرش داد ؟
3.منوی فارسی چطوری میشه اضافه ش کرد ؟

Mehdi.ma
11-02-2017, 11:53
ممنون مهندس تغییر میدم به 7400 و 7412 ولی تی وی رو روشن و خاموش میکنم باز برمیگرده رو 7450

سلام شما با ثبت كد ٧٤١٢ در آريا آپشن ،منوي فارسي داريد ولي تنظيمات م.ا.ه.و.ا.ر.ه نخواهيد داشت تا اونجا كه من تجربه كردم. شما بايد كد مربوط به يه كشور ديگرو وارد كنيد، مثلا ٤٨٠٠ ويتنام. با ثبت اين كد س.ت.ل.ا.ي.ت تيونينگ به قسمت ستينگتون اضافه ميشه و همچنان گيرنده ديجيتال فعال هست ولي منوي فارسي و يه سري قابليت هاي جزييو از دست ميدين.

Mehdi.ma
11-02-2017, 11:55
سلام شما با ثبت كد ٧٤١٢ در آريا آپشن ،منوي فارسي داريد ولي تنظيمات م.ا.ه.و.ا.ر.ه نخواهيد داشت تا اونجا كه من تجربه كردم. شما بايد كد مربوط به يه كشور ديگرو وارد كنيد، مثلا ٤٨٠٠ ويتنام. با ثبت اين كد س.ت.ل.ا.ي.ت تيونينگ به قسمت ستينگتون اضافه ميشه و همچنان گيرنده ديجيتال فعال هست ولي منوي فارسي و يه سري قابليت هاي جزييو از دست ميدين.

كد آريا آپشن ويتنام = ٤٨٠٠

mrhafez
16-02-2017, 10:19
سلام
یه Lg 43 LF631V خریدم و وارد تنظیمات مخفی شدم و به اشتباه قسمت Tool Option4 رو دستکاری کردم
الان تلویزیون آنالوگ و دیجیتال رو نمیتونه جستجو کنه و هنگام جستجو، روی صفردرصد میمونه و اصلا جلو نمیره
ممنون میشم بگید Digital Demod-S , Digital Demod-T/C و Analog Demod یا اصلا کد مربوط به Tool Option رو باید رو چی بزارم؟
این عکس مربوط به وضعیت الان تنظیماته:

سلام . من هم دقیقا همین مشکل را با 43lf540 دارم و هر جور تغییر دادم نشد. هنوز کسی هم پاسخم نداده. همه چیز تی وی خوبه فقط کانال یابی و سیگنال ر سی - ور رو ندارم.
ممنون میشم اگر کسی جواب بده.

Mehdi.ma
20-02-2017, 13:32
سلام . من هم دقیقا همین مشکل را با 43lf540 دارم و هر جور تغییر دادم نشد. هنوز کسی هم پاسخم نداده. همه چیز تی وی خوبه فقط کانال یابی و سیگنال ر سی - ور رو ندارم.
ممنون میشم اگر کسی جواب بده.

Salam, shoma dar hengame vorud be menoye makhfi bejaye "EZ ADJUST", "IN STOP" bezanin TV kolan reset mishe. Shayad tanzimate menoye makhfi ham reset beshe. Man yek bar eshtebahan instopo zadam etefaghe badi nayoftad vali deghat nakardam ke tanzimate menoye makhfi ham reset mishe ya na! Age natije gereftin lotfan elam konin ke baghie ham estefade konan.

Mehdi.ma
10-03-2017, 18:53
سلام، كسي از دوستان تجربه باز كردن كانالهاي كارتي در مدلهاي ر.ي.س.ي.و.ر دار ال جيو نداره احياناً؟

alireza20
10-03-2017, 21:06
سلام دوستان یه ال جی LF540OT برای یکی از آشناها گرفتیم ، شماره کانال هاش از ۸۰۰ شروع میشه تو سرویس منو هم رفتم ایران نداشت چکار باید بکنم

sevenman
29-03-2017, 19:06
با سلام
من چند روزه تلویزیون ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) الجی مدل 32LF550U رو خریداری کردم ولی تلویزیون ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) وقتی دستم رسید منو فارسی روش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بود و هرچی تو تنظیماتش رفتم برای تنظیم دیش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) چیزی به نام satlite نداشت با اینکه روی ویتنام هم تنظیم کرده بودم و هرچی تو سایت های مختلف بررسی کردم و حتی این سایت نتونستم به منو مخفی دسترسی پیدا کنم یا راه حلی پیدا کنم تا بتونم گزینه satlite رو فعال کنم و بتونم دیش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو بهش وصل کنم
حتی من نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تلویزیون ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو هم آپدیت کردم به امید اینکه درست بشه نشد.
ممنون می شم دوستانی که مشکلی مثل من رو داشتن منو راهنمایی کنن
با تشکر

saam2188
31-03-2017, 15:00
سلام.من تلویزیون ohd 4k webos مدل 55uf680t-ta دارم.هر کار میکنم که کشور سرویس دهنده رو از ایران به یه جای دیگه تغییر بدم نمیشه.به تنظیمات کارخونه هم برش میگردونم بازم رو ایران قفله.میشه منوراهنمایی کنین.سال خوبی داشته باشین:n16:

solsoln
05-04-2017, 08:57
سلام من میخوام تلوزیون ال جی بدون گارانتی بخرم و با توجه به این که تلوزیون های ال جی ساعت کارکرد را نشان میده می خواستم ببینم این ساعت فروشندها میتونن از طریق منوی مخفی صفر کنند و به جای تلوزیون نو بفروشند ؟

mrhafez
09-06-2017, 15:49
سلام دوستان من ی تلویزیون lg 49lh541v دارم رفتم تو منو مخفی که فارسین کنم که متاسفانه دستگاه کلا سیگنالش پرید نه ر س ی و ر کار میکنه نه دیجیتال کسی میتونه کمک کنه درستش کنم.

سلام دوست عزیز من کدهای یک تلویزیون نو و سالم البته مدل 43LF541V-ZB را نگاه کردم و از منوی IN-START اون فیلم گرفتم . عدد مربوط به TOOL OPTION4 برابر 5264 بود.امتحان کنید باحتمال قوی جواب میگیرید.

mrhafez
09-06-2017, 16:00
Salam, shoma dar hengame vorud be menoye makhfi bejaye "EZ ADJUST", "IN STOP" bezanin TV kolan reset mishe. Shayad tanzimate menoye makhfi ham reset beshe. Man yek bar eshtebahan instopo zadam etefaghe badi nayoftad vali deghat nakardam ke tanzimate menoye makhfi ham reset mishe ya na! Age natije gereftin lotfan elam konin ke baghie ham estefade konan.

سلام ممنون از پاسختون . متاسفانه با IN-STOP هم اعداد اولیه نمیان. من امروز بعد از مدتها دوباره رو ی تی وی کار کردم و با تغییر اقلام TOOL OPTION4 به صورت Digital Demod-T/C = DTV-SOC و Analog Demod = ATV_SOC تونستم گیرنده دیجیتال و آنالوگ رو کانالیابی کنم که قبلا سیگنال نداشتن . اما ----- هنوز بدون سیگنال هست. اگر کسی از دوستان میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم . مدل 43LF540V-ZB

Alijo0on8
13-06-2017, 13:17
سلام.من با خریدن یه otg transmitter برای گوشیم تونستم وارد منوی تلوزیونم بشم ولی مشکلم اینه که زبون فارسی اضافه نشد هیچی تقریبا تنظیمات تمام قسمتای tool option ها رو هم انگولک کردم الان 3gdongle و ----- از کار افتاده.صدای پلی استیشن از تو اچ دی ام ای میادو.....کسی میتونه عکس از تنظیمات تلوزیون یا عددای دقیق تنظیماتشو بگه من برگردونم به حالت قبل.تلوزیونم 49uh850v

iman_s
14-06-2017, 10:57
سلام ممنون از پاسختون . متاسفانه با IN-STOP هم اعداد اولیه نمیان. من امروز بعد از مدتها دوباره رو ی تی وی کار کردم و با تغییر اقلام TOOL OPTION4 به صورت Digital Demod-T/C = DTV-SOC و Analog Demod = ATV_SOC تونستم گیرنده دیجیتال و آنالوگ رو کانالیابی کنم که قبلا سیگنال نداشتن . اما ----- هنوز بدون سیگنال هست. اگر کسی از دوستان میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم . مدل 43LF540V-ZB
مگه این توی وی آنالوگ هم میگیره؟من که هرچی گشتم فقط دیجیتال رو سرچ میکنه و ما هوا ره

Alijo0on8
24-06-2017, 13:46
سلام.من با خریدن یه otg transmitter برای گوشیم تونستم وارد منوی تلوزیونم بشم ولی مشکلم اینه که زبون فارسی اضافه نشد هیچی تقریبا تنظیمات تمام قسمتای tool option ها رو هم انگولک کردم الان 3gdongle و ----- از کار افتاده.صدای پلی استیشن از تو اچ دی ام ای میادو.....کسی میتونه عکس از تنظیمات تلوزیون یا عددای دقیق تنظیماتشو بگه من برگردونم به حالت قبل.تلوزیونم 49uh850v
کسی کمک نمیکنه من رسما تلوزیونم بلا استفاده شده

mrhafez
09-08-2017, 20:13
مگه این توی وی آنالوگ هم میگیره؟من که هرچی گشتم فقط دیجیتال رو سرچ میکنه و ما هوا رهبله میگیره. اما آنتن باید خوب باشه. من برای اینکه بدونم سالمه کانالیابی کردم چندتا کانال وی اچ اف و یو اچ اف هم گرفتم.

sirjan2008
13-08-2017, 17:30
دوستان برای ورود به منو uh651 چکار کنم همه روشا امتحان کردم نشد

hamid632
14-08-2017, 10:09
دوستان برای ورود به منو uh651 چکار کنم همه روشا امتحان کردم نشد

منم همین مشکل رو دارم کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه لطفا من حتی نمیتونم برنامه رو این تلویزیون نصب کنم خیلی پشیمونم از خریدنش کاش همون تلویزیون اندروید سونی رو میگرفتم!

Alijo0on8
15-08-2017, 21:22
یعنی هیچ راهی نیست؟؟؟
کسی کمک نمیکنه من رسما تلوزیونم بلا استفاده شده

بی بی 65
05-09-2017, 12:48
یک تلویزیون ال جی مدل LB650V-TA داریم که 3سال پیش از بانه خریدیم
مشکل ما نخواندن زیرنویس فیلمهاست
و یا اینکه زیرنویس فارسی را وارونه نشان می دهد
وارد منوی مخفی شدم تنظیمات area option؛ که فقط میشد کدش را تغییر داد که متاسفانه با تغییر دادنش منوی فارسی تلویزیونو از دست دادم
لطفا کمککککک کنید:n03::V14::V14:

mohamadsa
10-09-2017, 17:44
سلام
با گوشی آندروید اینفرارد دار هم میشه وارد منوی مخفی شد؟
تلویزیون من 32ln541 هست که وای فای نداره

بی بی 65
10-09-2017, 19:06
سلام
با گوشی آندروید اینفرارد دار هم میشه وارد منوی مخفی شد؟
تلویزیون من 32ln541 هست که وای فای نداره

سلام میشه وارد شد و نیازی به وای فایم نیست
ولی اگر توی این کار تبحر ندارید اصلا و ابدا وارد منوی مخفی نشید احتمال اینکه تلویزیون بهم بریزه و بره تعمیرگاه زیاده...

mohamadsa
11-09-2017, 11:38
میدونم تنظیمات رو نباید تغییر داد
اگر میشه ممنون میشم راه حل ورود رو اینجا آموزش بدید

mohamadsa
13-09-2017, 12:24
کسی نیست راهنمایی کنه؟

arian2009
29-09-2017, 20:20
سلام به همه دوستان
آقا مدل تلویزیون ما 43lh549v هستش . منم قبل از اینکه تنظیمات group country رو عوض کنم روی عدد 20 au بود که هم زیرنویس فارسیش درست بود هم تلتکسش و تنها چیزی که نداشت منو فارسی بود حتی توی تنظیماتش زبان زیرنویس نوشته بود persian خواستم که منوش هم فارسی کنم ولی بعد شد روی 04 eu و دیگه ازون به بعد زبان فارسیش از سمت چپ به راست نشون میداد و دیگه کلا قفل شد رو همون کد.
خواهشی که دارم اینه که اگر کسی میدونه که یه جوری همون حالت قبلیشم برگرده خوبه.راستی تمام راه حل های توی تاپیک از power only . adjust . instop . و غیره کلا قفل موند که موند .
لطفا کمک کنید
ممنونم

HADI-110
15-10-2017, 23:25
برای تلویزیون 43lf590t چکارکنیم؟
فارسی سازی منو 7400-7500 و تست کردم

godmen99
24-10-2017, 21:19
روش ورود به منوی مخفی تلوزیون lg uh 651v چطوریه هنگ کرده فقط ارم الجی میاد:n28:

ARASHSHAH
28-10-2017, 15:07
با سلام
لطف مي كنيد به اين ايميل بفرستيد arash_arash63@yahoo.com

abdi640
03-11-2017, 11:35
سلام و خسته نباشید
مدل دستگاه تلویزیون من LG : 43LF540V-ZB از نوع رسی ور دار هست
متاسفانه زبان فارسی ندارد.
ورژن فریم ور قبلی دستگاه 3.5.13 بود از سایت خود LG فایل آپدیت 3.5.37 رو گرفتم و دستگاه رو بروز رسانی کردم ولی باز هم تو این بروز رسانی زبان فارسی نداشت.
با یه روش ابتکاری که در اینترنت بود تونستم وارد منوی مخفی دستگاه شده و در قسمت country group فقط روی 04 eu قفل هست و نمیشه کدی بهش داد. البته قبل از بروز رسانی هم روی همین کد قفل بود و نمیشد کدی براش تعریف کرد.
لطفا اگر شما اطلاعاتی که بشه زبان دستگاه رو فارسی و یا اینکه بشه حداقل زیر نویس فارسی رو ساپورت کنه به من ارائه دهید.

abdi640
04-11-2017, 13:27
سلام و خسته نباشید
مدل دستگاه تلویزیون من LG : 43LF540V-ZB هست
ورژن فریم ور قبلی دستگاه 3.5.13 بود از سایت خود LG فایل آپدیت 3.5.37 رو گرفتم و دستگاه رو بروز رسانی کردم ولی باز هم تو این بروز رسانی زبان فارسی نداشت.
با یه روش ابتکاری که در اینترنت بود تونستم وارد منوی مخفی دستگاه شده و در قسمت country group فقط روی 04 eu قفل هست و نمیشه کدی بهش داد. البته قبل از بروز رسانی هم روی همین کد قفل بود و نمیشد کدی براش تعریف کرد.
لطفا اگر شما اطلاعاتی که بشه زبان دستگاه رو فارسی و یا اینکه بشه حداقل زیر نویس فارسی رو ساپورت کنه به من ارائه دهید.

saber73
16-11-2017, 15:11
روش ورود به منو مخفی مدل : 43lh602t رو میخواستم . با تشکر

hn2dez
24-12-2017, 12:59
دوستان با عرض سلام
من یه تلویزیون 49lh549 خریدم که رس.ی.و.ر هم داره به تازگی هم روش یه د.ی.ش گ.ر.دون نصب کردم و خیلی هم عالی بود فقط شبکه ۳ به صورت کارتی بود من هم از روی کنجکاوی رفتم توی منوی مخفی و خواستم منطقه رو روی ایران بذارم وقتی عدد کانتری رو تغییر دادم تی وی ریست شد و تمام کانال ها پرید و رفتم روی منو و دیدم وااااای که کلا ر.س.ی.و.ر رفته بعد از کلی ور رفتن بردم نمایندگی گفتن بهش ور میریم اگه درست شد که شد اگه هم نه باید برد عوض بشه متاسفانه فردا با کمال پر رویی زنگ زد و گفت اچ دی ام آی رو هم دیگه نمیشناسه. به تنظیمات ور رفته و اچ دی ام آی هم نمیاد حالا از دوستان یه خواهش دارم اگه کسی مثل مدل تلویزیون من داره حتما منو خبر کنه تا بتونم دوباره تنظیماتشو برگردونم و حداقل اچ دی ام آی کار کنه ممنون میشم کسی خبرم کنه لطفا

Hosseinalo
24-12-2017, 13:18
دوست عزیز ممنون میشم که راهنمایی کنی که چطوری به منوی مخفی وارد شدی برنامه رو دانلود کردم گوشیمم مادون قرمز داره ساپورتش میکنه از این لحاظ مدل تلوزیون من هم مثل مال خودته ----- دار هم هستش

hn2dez
24-12-2017, 15:48
سلام به همه دوستان
من یه تی وی مدل 49lh549 گرفتم همه چیش هم عالی کار میکرد از روی کنجکاوی رفتم و کانتری رو تغییر دادم که متاسفانه هم دیجیتال و هم ر.س.ی.و.ر رو از دست دادم حالا هم دادم به نمایندگی اونم انقدر بهش ور رفته تا متاسفانه ورودی اچ دی ام آی رو هم غیر فعال کرده از دوستا خواهش میکنم اگه کسی مدل تلویزیونش مثل منه از منوی مخفی عکس بفرسته برام تا بتونم تنظیمات رو برگردونم اگه هم کسی اطلاعی داره که چطور میشه درستش کرد که اچ دی ام آی برگرده لطف کنه و راهنماییم کنه ممنون میشم:n35:

hn2dez
29-12-2017, 11:34
سلام به همه دوستان
من یه تی وی مدل 49lh549 گرفتم همه چیش هم عالی کار میکرد از روی کنجکاوی رفتم و کانتری رو تغییر دادم که متاسفانه هم دیجیتال و هم ر.س.ی.و.ر رو از دست دادم حالا هم دادم به نمایندگی اونم انقدر بهش ور رفته تا متاسفانه ورودی اچ دی ام آی رو هم غیر فعال کرده از دوستا خواهش میکنم اگه کسی مدل تلویزیونش مثل منه از منوی مخفی عکس بفرسته برام تا بتونم تنظیمات رو برگردونم اگه هم کسی اطلاعی داره که چطور میشه درستش کرد که اچ دی ام آی برگرده لطف کنه و راهنماییم کنه ممنون میشم:n35:

دیگه نیاز به کمک کسی نیس تی وی بعد از ۲۰۰ هزار تومن خرج دوباره مثل روز اولش شد و همه چیش برگشت:n37:

LG2011
29-01-2018, 06:36
سلام
مدل تی وی من الجی 49uf770v هست
میخام با بلوتوث و هدفون بیسیم استفاده کنم میشه بگید چطور وارد منو مخفی بشم و بلوتوث را فعال کنم؟
اگر کلا بلوتوث نداشته باشه روش استفاده از هدفون بیسیم چه شکلیه ؟چی لازم دارم

Abwy
13-04-2018, 13:08
سلام ببخشید من چجوری divxرو تو تلویزیون ثبت کنم

50lf651v

!As@d
26-04-2018, 00:59
عزیزان لطفا تو منو مخفی نرید... چون مایه دردسره

djmetalboy2005
10-06-2018, 20:22
سلام دوستان.
من تلویزیون الجی خریدم از گناوه.
دیجیتالش فکر کنم تنظیماتش واسه ایران نیست.
وقتی تو منوی تنظیمات شبکه میرم.(manual tuning)
از فرکانس 47000 تا 890000 رو میشه وارد کرد. در صورتی که فکر کنم فرکانس دیجیتال ایران کمتر از 47000 هست. درسته؟!
الان باید از منوی مخفی تغییراتی بدم؟ یا مشکل از آنتنه؟! آخه آنتن ازین رومیزیاس.
ممنون میشم کمک کنید که بتونم جام جهانی رو ببینم. متشکرم.
ضمنا کسی میدونه تهران کجا میشه کنترل مادر الجی خرید؟
چون یکی خریدم و کلید adj رو نداره.

matinpour
12-06-2018, 11:40
سلام دوستان.
من تلویزیون الجی خریدم از گناوه.
دیجیتالش فکر کنم تنظیماتش واسه ایران نیست.
وقتی تو منوی تنظیمات شبکه میرم.(manual tuning)
از فرکانس 47000 تا 890000 رو میشه وارد کرد. در صورتی که فکر کنم فرکانس دیجیتال ایران کمتر از 47000 هست. درسته؟!
الان باید از منوی مخفی تغییراتی بدم؟ یا مشکل از آنتنه؟! آخه آنتن ازین رومیزیاس.
ممنون میشم کمک کنید که بتونم جام جهانی رو ببینم. متشکرم.
ضمنا کسی میدونه تهران کجا میشه کنترل مادر الجی خرید؟
چون یکی خریدم و کلید adj رو نداره.
دوست عزیز
فرکانسهای 578000 - 650000 - 205500- 602000 کیلو هرتز برای تهران است.
و در ضمن باید از داخل منوی سرویس دیجیتال را برای ایران تنظیم کنید. که همه آن اطلاعات در فایل زیپ پست اول همین تایپیک گنجانده شده است.

EHSANRF
12-06-2018, 12:36
دوست عزیز
فرکانسهای 578000 - 650000 - 205500- 602000 کیلو هرتز برای تهران است.
و در ضمن باید از داخل منوی سرویس دیجیتال را برای ایران تنظیم کنید. که همه آن اطلاعات در فایل زیپ پست اول همین تایپیک گنجانده شده است.

درود قربان
تلویزیون‌های جدید ال‌جی مثل سری UJ که 4K هستن رو بنده تست کردم هیچ‌کدوم با روش‌های موجود در اینترنت (گرفتن دکمه‌های کنترل و ...) وارد منوی مخفی نمی‌شن
راهکاری براشون دارین؟ هم گیرنده‌ی ... دارن و هم دیجیتال. زبان‌شون هم انگلیسی و عربی و کردی داره و فارسی نداره. گفتم شاید با ورود به منوی مخفی بشه فارسیش کرد...
یا حداقل لیست ست‌لایت ها رو کامل کرد

matinpour
18-06-2018, 13:29
درود قربان
تلویزیون‌های جدید ال‌جی مثل سری UJ که 4K هستن رو بنده تست کردم هیچ‌کدوم با روش‌های موجود در اینترنت (گرفتن دکمه‌های کنترل و ...) وارد منوی مخفی نمی‌شن
راهکاری براشون دارین؟ هم گیرنده‌ی ... دارن و هم دیجیتال. زبان‌شون هم انگلیسی و عربی و کردی داره و فارسی نداره. گفتم شاید با ورود به منوی مخفی بشه فارسیش کرد...
یا حداقل لیست ست‌لایت ها رو کامل کرد
دوست عزیز
باید از کنترول سرویس کار و یا کنترول دست ساز و با استفاده از فایلهای صوتی EZ_ADJ و IN_START که در همان فایل زیپ شده است استفاده کنید.

EHSANRF
22-06-2018, 01:57
دوست عزیز
باید از کنترول سرویس کار و یا کنترول دست ساز و با استفاده از فایلهای صوتی EZ_ADJ و IN_START که در همان فایل زیپ شده است استفاده کنید.

تشکر. اگر وارد بشیم باید چه تغییری اعمال کنیم که فارسی بشه و همزمان دو گیرنده برامون فعال بمونه!؟

matinpour
23-06-2018, 15:52
تشکر. اگر وارد بشیم باید چه تغییری اعمال کنیم که فارسی بشه و همزمان دو گیرنده برامون فعال بمونه!؟
دوست عزیز
همانطور که قبلا توضیح دادم در فایل زیپ شده گفته شده است.

EHSANRF
23-06-2018, 23:06
دوست عزیز
همانطور که قبلا توضیح دادم در فایل زیپ شده گفته شده است.

متاسفانه دو فایل اول حذف شدن و فقط یک فایل هست. این فایل کفایت می‌کنه یا خیر!؟ اصلا این فایل همون لینک‌هاست!؟

matinpour
26-06-2018, 18:57
متاسفانه دو فایل اول حذف شدن و فقط یک فایل هست. این فایل کفایت می‌کنه یا خیر!؟ اصلا این فایل همون لینک‌هاست!؟
دوست عزیز
در پست اول

فایل کامل از روشهای ساخت و فایلهای صوتی را دانلود کنید.

mrhafez
27-09-2018, 02:37
سلام و خسته نباشید
مدل دستگاه تلویزیون من LG : 43LF540V-ZB از نوع رسی ور دار هست

ازمن میشنوی توی منوی مخفی نرو که ر-س-ور میپره و دیگه به حالت قبل برنمیگرده . من منطقه زمانی رو تغییر دادم ر-س-ور پرید . حالا هرچه تغییر دادم تلویزیون آنالوگ و دیجیتال اومده ر-س-ور هم اومده اما سیگنال نداره . تازه زیر نویس هم اگر درست کنی فقط بعضی فرمتها را میشناسه و اصلا ارزشش را نداره.

Fariborz79
22-04-2019, 16:00
سلام.من رفتم تو منوی مخفی کد کشورو که 20 بود کردم 10 حالا دیجتالم شبکه پیدا نمیکنه همه زبانام رفتن از طرفیم میرم برگردنم به حالت قبل نمیشه

Mehdi.ma
16-08-2019, 01:40
سلام، كسي از دوستان تجربه باز كردن كانالهاي كارتي در مدلهاي ر.ي.س.ي.و.ر دار ال جيو نداره احياناً؟

سلام دوستان، آیا راهی برای کد دهی و باز کردن شبکه ۳ و ورزش روی تلویزیون ر.ی.س.ی.و.ر دار ال جی وجود داره؟ شاید با استفاده از منوی مخفی بشه! ممنون میشم راهنمایی کنید!

Sent from my iPhone using Tapatalk

iman_s
17-08-2019, 14:40
این قابلیت کددهی باید درون فریمور تلویزیون طراحی بشه و از منوی مخفی نمیشه کاریش کرد
احتمالا تنها راه بازکردن کانالهای کارتی استفاده از شیار خشاب پشت تلویزیون هست که هنوز جایی ندیدم دربارش حرفی زده باشن

Mehdi.ma
07-09-2019, 16:09
سلام.من رفتم تو منوی مخفی کد کشورو که 20 بود کردم 10 حالا دیجتالم شبکه پیدا نمیکنه همه زبانام رفتن از طرفیم میرم برگردنم به حالت قبل نمیشه

مدل تلویزیونتون چیه ؟ مال چه سالیه؟

opticman
11-09-2019, 16:09
سلام دوستان
یکی از اقوام تلویزیون ال جی مدل 42lb552v-za دارن گویا یک ماهی رفته بودن مسافرت و تلویزیون شون بدون استفاده بوده ، الان که برگشتن مشکل شون اینه که بعد از هر بار خاموش کردن تلویزیون تنظیمات تلویزیون ریست می شه ( ایشون شهر دیگه ایی هستن و من هم به تلویزیون دسترسی ندارم ، از من کمک خواستن ) .
میشه لطفا برای حل مشکل شون راهنمایی بفرمایید؟

opticman
12-09-2019, 15:58
سلام دوستان
یکی از اقوام تلویزیون ال جی مدل 42lb552v-za دارن گویا یک ماهی رفته بودن مسافرت و تلویزیون شون بدون استفاده بوده ، الان که برگشتن مشکل شون اینه که بعد از هر بار خاموش کردن تلویزیون تنظیمات تلویزیون ریست می شه ( ایشون شهر دیگه ایی هستن و من هم به تلویزیون دسترسی ندارم ، از من کمک خواستن ) .
میشه لطفا برای حل مشکل شون راهنمایی بفرمایید؟
من یه سرچ کردم گویا مشکل از اینه که تلویزیون رفته روی Shop Mode / Store Mode چطور میشه از روی این حالت برداشت؟
البته این انجمن خودش راهنمایی هم کرده بود ولی با روشهایی که گفتن نشد. لینک شون رو این زیر گذاشتم

hqq6k2
12-10-2019, 23:10
سلام دوستان تلویریون 50lb582t-tb منوی فارسی داشت یعنی هنگام خرید فعالش کردن ولی با اپدیت خودسرانه منوی فارسی از بین رفت سوالم اینه ایا با روش مادون قرمز و کلیدهای ریموت راهی هست وارد منوی مخفی شذ و زبان فارسی اضافه کنیم یا خیر ؟ لطفا از اساتید گرامی کسی جواب مارو بده سپاس گذارم و

Mehdi.ma
14-11-2019, 11:45
سلام دوستان تلویریون 50lb582t-tb منوی فارسی داشت یعنی هنگام خرید فعالش کردن ولی با اپدیت خودسرانه منوی فارسی از بین رفت سوالم اینه ایا با روش مادون قرمز و کلیدهای ریموت راهی هست وارد منوی مخفی شذ و زبان فارسی اضافه کنیم یا خیر ؟ لطفا از اساتید گرامی کسی جواب مارو بده سپاس گذارم و

سلام تو بعضی مدل های 4k سال های قبل با رفتن به منوی مخفی و تغییر عدد area option به ۷۴۱۲ منوی فارسی اضافه میشد به لیست ولی مثلا تنظیمات ر.ی.س.ی.و.ر میرفت. حالا من با مدل تلویزیون شما آشنا نیستم .

Mehdi.ma
14-11-2019, 12:10
از دوستان کسی آپدیت کرده جدیدا تلویزیونشو. با آپدیت SK8000 زیرنویس فارسی دیگه درست نمیاد ‌و از چپ به راسته. هر کاریم میکنم درست نمیشه. ظاهرا کدهای آریا آپشنم تو منوی مخفیه مدل های جدید مثل سابق نیست. اگر اطلاعاتی دارین ممنون میشم راهنمایی بفرمایین.

erfanyazdani nasab
28-07-2020, 12:12
سلام این لینکی که شما گذاشتید باز نمیشه

DJ POLESTAR
28-07-2020, 12:51
بزرگوار کدوم لینک؟ 96 صفحه اومده جلو و شما درخواست لینکی رو میکنید که معلوم نیست چیه و کجاست!!!

matinpour
28-07-2020, 14:07
دوست عزیز
متاسفانه لینکهای پست اول انقضاءشان تمام شده از فایل زیر لینکهای پست اول استفاده کنید.

ashkan22
18-11-2020, 18:35
با سلام خدمت اساتید عزیز
میخواستم بدونم برا تلویزیون 42lb5820-tb ال جی چجوری میشه به منوی مخفیش دست پیدا کرد و اگه بشه آیا راهی برا اتصال بلوتوث ایرپاد موجوده؟

vahidskorg@yahoo
01-12-2020, 17:43
با سلام خدمت اساتید عزیز
میخواستم بدونم برا تلویزیون 42lb5820-tb ال جی چجوری میشه به منوی مخفیش دست پیدا کرد و اگه بشه آیا راهی برا اتصال بلوتوث ایرپاد موجوده؟

با سلام خدمت همه دوستان.
دقیقا مدل من هم همینه و خیلی وقته که فارسی سازش،غیر فعاله.
آیا راهی برای نصب فارسی از روی یو اس بی ،هست؟
ممنون

toia1391
31-12-2020, 10:04
سلام لطفا آموزش .رود به منو مخفی تلویزون ال جی روبرام بفرستید

تلویزیون من49uf850t

m2back2
08-01-2021, 10:15
دیگه نیاز به کمک کسی نیس تی وی بعد از ۲۰۰ هزار تومن خرج دوباره مثل روز اولش شد و همه چیش برگشت:n37:
سلام
من هم به مشکل شما خوردم میشه راهنمایی کنید که چطور درستش کردید؟

Mam.Q
03-01-2022, 19:38
درود بر همه دوستان
کسی می دونه توی تلویزیون ال جی محصول سال 2015 مدل UF770T بعد از ورود به منوی مخفی چطور میشه بلوتوث رو فعال کرد تا بتونیم هدفون بی سیم به تلویزیون وصل کنیم.چون تو حالت عادی وقتی خروجی صدا رو روی بی سیم میگذاری هدفون بی سیم رو پیدا نمیکنه هر چی جستجو می کنی؟!

LG2011
05-01-2022, 17:04
سلام لطفا طریقه وارد شدن به منو مخفی تلویزیون ایوولی مدل 55EV200US
را بگید

yashgin128
11-08-2022, 09:51
سلام.تلویزیون من مدل 43uf771 میباشد.
1.ایا امکان ورود به منوی مخفی با ریموت هست؟
2.چطور میتوانم شبکه های اچ دی که صدا دارن ولی تصویر ندارن رو مشکلش برطرف کنم؟
3.هدست بی سیم گرفتم ولی به تلویزیون متصل نمیشه.راهی هست که بشه با تغییرات روی تی وی مشکل رو برطرف کرد؟
با سپاس