PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش ورود به منوی مخفی تلویزیون های جدید LG

صفحه ها : 1 2 [3] 4

Kasra.kag
20-10-2014, 11:38
[Q....
Introduction معرفی

توجه: همه مدل ها دارای این تابع، تایید شده است:
URC-3920، URC-3940، URC-7720، URC-7781، URC-7940، URC-7950، URC-8820.
اول دستگاه با کد TV LG تنظیم شده است. به عنوان مثال: در یک URC-7781، کد 0178 است. شما می توانید برای تست کلید power، volume و کانال در تلویزیون خود انجام دهید. پس از آن، اقدام به مراحل بعدی کنید. برای URC-7781 روش تنظیم از کلید های5 EFCs رقمی استفاده و شما باید کتابچه راهنمای دستورالعمل کنترل از راه دور دنبال کنید.
کد: برای کنترل از راه دور قدیمی تر استفاده می کند که 3 رقمی کد تابع توسعه یافته (EFCs)
1.
EZ-Adjust = 018
2. IN-Start = 019
3. POWER-ONLY = 014
4. IN-Stop = 015 (factory reset)
For Newer remotes which uses 5 digit EFCs برای کنترل از راه دور جدیدتر که با استفاده از
1. EZ-Adjust = 00018
2. IN-Start = 00019
3. POWER-ONLY = 00014
4. IN-Stop = 00015
برخی از کنترل از راه دور با استفاده از 2 کدهای EFC رقمی کار می کند، بنابراین اعداد ممکن است صفر در آغاز رده استفاده نشود: 18، 19، 14 و یا 15.
Procedure روش

کلید دستگاه ( TV، VCR، SAT، CD، AUD و یا DVD ) را فشار دهید.
فشار دهید و نگهدارید کلید MAGIC یا سحر و جادو را تا زمانی که کلید دستگاه دو بارچشمک بزند (کلید دستگاه یک بار و سپس دو بارچشمک زدن خواهد کرد.
کلید9 9 4. را فشار دهیدستگاه دو بار چشمک زدن خواهد کرد.
کلید MAGIC را یک بارفشار دهید.
3 رقمی (و یا 5 رقمی) کد EFC را وارد کنید از کدهای که در بالا توضیح دادم استفاده کنید
کلید ی وظیفه ای که می خواهد را فشار دهید. کلید دستگاه دو بار چشمک زدن خواهد کرد.
مثلا: EZ-Adjust = 00018
" MAGIC " را فشار دهید می تواند به عنوان "P" به نام "S"، "راه اندازی" و یا در برخی از کنترل از راه دور باید به طور همزمان فشار دهید و نگه داریددکمه "REW" و "FFWD" و همچنین" MAGIC" را فشار دهید.

و برای فعال سازی وقتی که به منوی مخفی وارد می شوید از بخش Country Groupعدد 16 را بجای 12 وارد کنید (در بعضی مدل‌ها باید به قسمت Tool Option 3 بروید و مقدار روبه‌روی DIVX را 1 قرار دهید). دقت کنید که با تغییر به عدد 16 باید مقابل Country Group به IR تغییر پیدا کند، اگر این تغییر صورت نگرفت خودتان آن را بهIR (در برخی مدل‌ها به AU) تغییر دهید. حال ok کرده و تلویزیون را خاموش و سپس روشن نمایید. اگر به بخش جستجوی کانال‌ها بروید، خواهید دید که DTV به آن اضافه شده و می‌توانید با جستجوی کانال‌ها بدون هیچ واسطه‌ای شبکه‌های دیجیتال را دریافت نمایید.[/QUOTE]

من از اینم استفاده کردم نشد ، البته باید بگم کمی نامفهوم هست
اگه به صورت واضح این قسمت آخر روز توضیح بدید ممنان می شویم
مثلا کنترل من magic نداره و ....

derakhshan99
05-11-2014, 21:52
سلام به همه من تلویزیونم 42la540v بود یه ریموت با 2 تا ال ایدی درست کردم یه فایل صوتی serv-EzAdjust دانلود کردم و اجرا کردم بعد در
area option و گزینه دومش که نوشته Arabic رو ۱کردم زبان عربی و کردی اضافه میشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hek
05-11-2014, 23:09
سلام من یه lg lm66100 سه بعدی دارم ولی epg سبکه های دیجیتال رو نشون نمی ده (dtv را خود تلویزیون داره)

tv هم اپدیت کردم به اخرین فریمورش

کسی راهی نداره واسش؟؟؟؟؟؟

mahmoud.dex
13-11-2014, 13:38
سلام من دوتا ال ای دی و یک جک 3.5 میلیمتری اون وسیله رو درست کردم و فایل های صوتی رو از طریق گوشیم اجرا کردم ولی کار نکرد دوستانی ک درست کردن یکم دقیق تر توضیح میدن چ جوری سیم ها اینارو و ... چه جوری ب هم وصل کردن یا اینکه عکسشو بزارن ممنون میشم راهنماییم کنین خیلی ضروریه

matinpour
13-11-2014, 14:00
سلام من دوتا ال ای دی و یک جک 3.5 میلیمتری اون وسیله رو درست کردم و فایل های صوتی رو از طریق گوشیم اجرا کردم ولی کار نکرد دوستانی ک درست کردن یکم دقیق تر توضیح میدن چ جوری سیم ها اینارو و ... چه جوری ب هم وصل کردن یا اینکه عکسشو بزارن ممنون میشم راهنماییم کنین خیلی ضروریه
دوست عزیز
از این تایپیک استفاده کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mahmoud.dex
13-11-2014, 14:12
تلویزیون من lg 42 5610 هست این ماله سامسونگه!!

matinpour
13-11-2014, 16:08
تلویزیون من lg 42 5610 هست این ماله سامسونگه!!
دوست عزیز
ساخت این دستگاه برای هر برندی کاربرد دارد من خودم با این کنترول و فایل مخصوص ال جی تلویزیون الجی را باز و آیتمهای آن را تغییر دادم.
برای فارسی ساز کردن از این فایلLG.zip استفاده کنید.

sadra6052
13-11-2014, 16:36
دوست عزیز با بعضی از گوشی ها جواب نمیده مثل n73 اما من با تبلت و لپ تاپ تست کردم جواب داده یه راه دیگه هم داره که من برا خودم تست کردم اونم اینه که اگه گوشی دارین که سخت افزار اینفرارد رو داره مثل اس ۴ یا ال جل g2 یا امثال این گوشی ها نرم افزاری هست که اسمش smart Remote هست و با این نرم افزار میتونی وارد منو مخفی بشی بازم میگم خودم تست کردم

mahmoud.dex
13-11-2014, 17:04
سلام مجدد من مثل همون چیزی ک داخل اون پست گفتید عمل کردم ولی وقتی فایل های صوتی رو اجرا میکردم اتفاقی نمی افتاد میشه لطفا فایل های مربوط ب ال جی رو ی جا تکی اپلود کنید تا من دانلود کنم خیلی واجبه لطفا کمک کنید ممنون

mahmoud.dex
13-11-2014, 17:17
رو n8 جواب میده تا حالا کسی امتحان کرده؟

mahmoud.dex
13-11-2014, 17:28
من الان smart remote رو دانلود کردم گوشیم هم s4 هست چجوری باش برم تو منو مخفی؟

mahmoud.dex
13-11-2014, 17:34
من الان smart remote رو دانلود کردم گوشیم هم s4 هست چجوری باش برم تو منو مخفی؟

لطفا جواب بدید ضروریه

mahmoud.dex
13-11-2014, 19:53
لطفا جواب بدید ضروریه

کسی نیست ب ما کمک کنه

matinpour
14-11-2014, 01:49
سلام مجدد من مثل همون چیزی ک داخل اون پست گفتید عمل کردم ولی وقتی فایل های صوتی رو اجرا میکردم اتفاقی نمی افتاد میشه لطفا فایل های مربوط ب ال جی رو ی جا تکی اپلود کنید تا من دانلود کنم خیلی واجبه لطفا کمک کنید ممنون
دوست عزیز
از این دو تا فایل می توانید بهره ببرید.
62320
62321

mahmoud.dex
14-11-2014, 10:51
سلام اقای متین پور من ب منوی مخفی رفتم برای زبان فارسی کردن فقط کدوم گزینه رو تغییر بدم؟

matinpour
14-11-2014, 11:26
لطفا جواب بدید ضروریه

دوست عزیز
بعد از اینکه نرم افزار را در گوشی تان نصب کردید وارد برنامه شده و در منوی اول آن tv را انتخاب می کنید و سپس از لیست باز شده مدل تلویزیونتان یعنی lg را انتخاب می کنید و بعد در لیست باز شده برای مدلهای کنترول در لیست تان service remote را انتخاب و فایل های مخصوص سرویس منوی مخفی نمایان می شود و حالا بوسیله اجرای آن فایل مر بوطه می توانید وارد منوی مخفی شوید.
امیدوارم دیگر مشگلی نداشته باشید.

mahmoud.dex
14-11-2014, 11:58
ممنون از راهنماییتون الان داخل منوی مخفی رفتم برای زبان فارسی کدام گزینه رو تغییر بدم؟ل

mahmoud.dex
14-11-2014, 12:16
دوست عزیز
بعد از اینکه نرم افزار را در گوشی تان نصب کردید وارد برنامه شده و در منوی اول آن tv را انتخاب می کنید و سپس از لیست باز شده مدل تلویزیونتان یعنی lg را انتخاب می کنید و بعد در لیست باز شده برای مدلهای کنترول در لیست تان service remote را انتخاب و فایل های مخصوص سرویس منوی مخفی نمایان می شود و حالا بوسیله اجرای آن فایل مر بوطه می توانید وارد منوی مخفی شوید.
امیدوارم دیگر مشگلی نداشته باشید.

میگم واسه من کانتری گروپ و تول اپشن سه رو نمیشه تغییر مشکلش چیه؟ مدل lg 42 lb 5610

matinpour
14-11-2014, 12:27
ممنون از راهنماییتون الان داخل منوی مخفی رفتم برای زبان فارسی کدام گزینه رو تغییر بدم؟ل

دوست عزیز
Country Grroup را روی ir بگذارید.

matinpour
14-11-2014, 12:30
میگم واسه من کانتری گروپ و تول اپشن سه رو نمیشه تغییر مشکلش چیه؟ مدل lg 42 lb 5610

در بعضی از مدلها با فایل صوتی دیگر باید وارد منو شوید.

mahmoud.dex
14-11-2014, 12:32
دوست عزیز
Country Grroup را روی ir بگذارید.

نمیشه تغییرش داد مشکلش چیه؟

mahmoud.dex
14-11-2014, 12:42
در بعضی از مدلها با فایل صوتی دیگر باید وارد منو شوید.

فایل های صوتیش رو از کجا دانلود کنم؟

matinpour
14-11-2014, 15:29
فایل های صوتیش رو از کجا دانلود کنم؟

دوست عزیز

از این دو تا فایل می توانید بهره ببرید.در بعضی این فایل
serv-EzAdjust.mp3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و در بعضی این فایل
serv-InStart.mp3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
کار برد دارد.

bobrus
15-11-2014, 16:22
سلام
من به تازگی LG 42LB56100 خریدم و می خوام از ماشین زمان روی فلش استفاده کنم وقتی دکمه رکورد می زنم همون پیغام معروف HDD-Usb میده و تقریبا همه آموزشهای تو این پست و پستهای دیگه هم دیدم ولی هیچ راه حلی که بدردم بخوره پیدا نکردم :n13:

لطفا راهنماییم کنید:n26:

matinpour
15-11-2014, 20:10
سلام
من به تازگی LG 42LB56100 خریدم و می خوام از ماشین زمان روی فلش استفاده کنم وقتی دکمه رکورد می زنم همون پیغام معروف HDD-Usb میده و تقریبا همه آموزشهای تو این پست و پستهای دیگه هم دیدم ولی هیچ راه حلی که بدردم بخوره پیدا نکردم :n13:

لطفا راهنماییم کنید:n26:

دوست عزیز
باید از فلش دور و گیگ بالا و یا هارد استفاده کنید.

bobrus
16-11-2014, 11:13
سلام دوباره
دوست عزیز اینو خودم می دونستم ولی می خواستم ببینم روشی هست که بشه مثلا از فلش مثلا 8 گیگ هم استفاده کرد یعنی در کل می خوام از هرفلشی که دم دستم بود استفاده کنم چون نصابش می گفت باید هارد 500 گیگ به بالا بزنی بهش که بنظرم ارزش نداره :n26:

rommatti
22-11-2014, 09:30
یکی از دوستان لینک این اسمارت رموت بذاره من سرچ کردم چیزی پیدا نکردم

matinpour
22-11-2014, 11:08
یکی از دوستان لینک این اسمارت رموت بذاره من سرچ کردم چیزی پیدا نکردم

دوست عزیز
از لینک زیر استفاده کنید.

rommatti
22-11-2014, 12:24
دوست عزیز
از لینک زیر استفاده کنید.

تشکر عزیز
هرکاری کردم کار نکرد روی G2و تلوزیون 42lb6700

sadra6052
22-11-2014, 15:37
وقتی مدل تلویزیون رو میزنی یه چند تایی با همون مدل میاره دقیق نمیدونم برا من حدود ۱۰ تا اومد که بیشترش کنترل هست اابته مدل برا من که ln 540v بود رو سومی یا چهارمی که زدم فقط ۳دکمه میاره که in stop و in start و ezتا یه دیگس که اون ۲ تا اولی یکی برا ریست تلویزیون هست و یکی بره یکی از منو های مخفی که از تو اون تونستم زبان رو عربی کنم و سومی هم ez هست که خیلی پیچیده و دسترسی زیادی نمیده من با اس۴ تست کردم جواب داد روش ال ای دی هم با اس ۴ تست کردم جواب داد ولی با گوشی های نوکیا کار نکرد البته من با ۱دونه ال ایدی تست کردم

sadra6052
22-11-2014, 21:19
تشکر عزیز
هرکاری کردم کار نکرد روی G2و تلوزیون 42lb6700
یه راه دیگه هم هست شما به جای مدل تی وی خودتون دقیقا این مدل ln540v رو داخل نرم افزار سرچ کنید و سومین گزینه از بالا رو بزنیدکه درصد زیرش ۸۷٪ هست بعدس میبینی که ۳ تا منو ی ez adjust. In start. In stop هسترو اولی کلیک کن و همین طور continue رو بزن و بعد اکی کن به احتمال ۹۹ درصد کار میکنه چون اولا ال جی هست و دومن من مدل شما رو انتخواب کردم و با مدل خودم که ۵۴۰v هست تست کردم و کانال ها کار کرد

rommatti
22-11-2014, 22:24
من فکر می کنم از G2 باشه اصلا هیچ واکنشی با این نرم‌افزار انجام نمیده
جالبه با کویک رموت خود گوشی عالی کار میکنه

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

sadra6052
23-11-2014, 10:50
من فکر می کنم از G2 باشه اصلا هیچ واکنشی با این نرم‌افزار انجام نمیده
جالبه با کویک رموت خود گوشی عالی کار میکنه

نمیدونم با g2 کار نکردم ولی با سامسونگ ها جواب میده

peymanshams
03-12-2014, 20:18
سلام به همگی

گذینه های simplink تلویزیون من غیر فعال هستش و امکان ظبط کردن کانال وجود نداره که مجبورم از ----- استفاده کنم:n28:
چطوری فعالش کنم؟
مدل 47ln5420
ناگفته نمونه تلویزیون هوشمند lg یکی از دوستان دقیقا همین مشکلو داره
تونستم وارد منو سرویس بشم ولی با آپشن هاش آشنا نیستم

sadra6052
04-12-2014, 23:17
سلام به همگی

گذینه های simplink تلویزیون من غیر فعال هستش و امکان ظبط کردن کانال وجود نداره که مجبورم از ----- استفاده کنم:n28:
چطوری فعالش کنم؟
مدل 47ln5420
این گزینه فکر کنم برا سینما خانگی هست چون مدل tv من هم مثل شماست ولی مدل غیر شرکتی یاln540v و برا من هم غیر فعاله .به هر حال اگه راه حلی پیدا کردید حتما خبر بدهید

mohamadsa
08-12-2014, 21:26
با سلام
راهی هست که با اتصال تلویزیون به اینترنت ( از طریق کابل شبکه) وارد منوی مخفی بشیم؟

sadra6052
09-12-2014, 14:21
نه چون منو مخفی از اسمش پیداست و هر کسی نباید دسترسی داشته باشه و از طریق اینترنت هم نمیشه من با یکی از کارمندان lg مکاتبه کردم و ایشون گفت باید زنگ بزنی نمایندگی و حتی تین راه هایی که تو این فروم گفته شده است رو هم نگفت

mohamadsa
09-12-2014, 20:01
یه جا آموزششو دیدم ولی واضح نبود
باز اگه کسی تونست راهنمایی بیشتری بکنه ممنون میشم

mohamadsa
13-12-2014, 00:12
کسی نیست یه آموزش بزاره

matinpour
13-12-2014, 21:59
کسی نیست یه آموزش بزاره

دوست عزیز

از این فایل

62423

استفاده کنید.

mohamadsa
13-12-2014, 23:17
دوست عزیز

از این فایل

62423

استفاده کنید.

ممنون از لطفتون
ولی منظورم اینه که از طریق اتصال به اینترنت(پورت لن) راهی هست که بشه فعالش کرد؟

matinpour
14-12-2014, 10:39
ممنون از لطفتون
دوست عزیز
خیر از طریق اینترنت میسر نیست ولی از طریق کامپیوتر هست .
حالا چرا وقتی که را حل سادهتری است شما چرا بدنبال پیچیدگی هستید .واصلا نیاز شما به منوی مخفی چیست؟
دستکاری در آن محدوده ممکن است باعث خسارت شدید شود .پس با احتیاط و با دانش فنی به آنجا وارد شوید.

mohamadsa
14-12-2014, 14:42
برای اینکه تلویزیونم از زیرنویس راست به چپ ساپورت نمیکنه
چون سفارش اروپاست
اگه راهی باشه که راست به چپ رو نشون بده نیازی ندارم به منوی مخفی

matinpour
14-12-2014, 14:56
برای اینکه تلویزیونم از زیرنویس راست به چپ ساپورت نمیکنه
چون سفارش اروپاست
اگه راهی باشه که راست به چپ رو نشون بده نیازی ندارم به منوی مخفی

دوست عزیز
برای این منظور از مطلب زیر استفاده کنید.

برای استفاده از رو کامپیوتر فایل srt که داری رو open with بکنی بعد با notepad باز کنی بعد این مسیر رو به ترتیب دنبال کن
file>save as>encoding<unicode<save>yesحالا فایل زیرنویس رو با فیلم هم نام کن و بعد آن را روی usb کپی کنید و به تلویزیون وصل کنید و در موقع نمایش کلید tools از روی کنترول رابزنید آن موقع خواهید دید که در قصمت منو tools شما uncode نمایش در میآید واز آن عربی را انتخاب وسپس از فیلمتان لذت ببرید .
اگر زیر نویس شما مشگلش حل نشد می توانید از نرم افزاری که در سایت زیر است استفاده کنید.
تصور کنید فیلم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ی را دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
کرده‌اید و به دنبال آن، زیرنویس فارسی مربوط به فیلم را نیز تهیه و دریافت می‌کنید اما هنگام مشاهده، همه چیز آن‌طور که انتظار دارید نیست! قطعا این اتفاق برای خیلی از شما پیش آمده که نمایش زیرنویس فایل‌های با فرمت SRT در سیستم‌تان همراه با مشکل بوده است.
دلیل این اتفاق به تنظیمات یونیکد و زبان موجود در سیستم عامل شما مربوط می‌شود و اصولا یکی از راه‌حل‌ها، فارسی کردن زبان کلی سیستم عامل نصب شده روی کامپیوتر کاربر است اما بنا به دلایلی ممک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ن است نتوانید (و یا نخواهید) زبان سیستم خود را به فارسی تبدیل کنید.

بسیاری از راه حل هایی که برای این منظور استفاده می شوند، اصولا همگی دارای بیش از دو یا سه مرحله جهت دریافت خروجی نهایی هستند و در صورتی که بخواهید بیش از یک فایل زیرنویس را اصلاح کنید، باید زمان زیادی را صرف این کار نمایید. شاهین کاتبی، برنامه‌نویسی است که برای هر دو سیستم ویندوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
و مک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
، برنامه کم‌حجم و کاربردی‌ Sh Persian Subtitle Fixer را تهیه کرده‌است تا تنها به وسیله کشیدن و رها کردن فایل در محیط برنامه، زیرنویس اصلاح شده خود را دریافت نمایید.
این برنامه را با جستجو در گوگل خواهید یافت
در موقع اجرا یک پنجره کوچک باز می شود که در آن چیزهای به انگلیسی نوشته شده است شما فایلتان را در همان صفحه بکشید و رها کنید خواهید دید که فایل زیر نویس شما اصلاح شده است

mohamadsa
14-12-2014, 17:00
سلام دوست عزیز
من تمام این راهارو رفتم
اصلا تلویزیون من عربی نداره
حتی با این برنامه که زیرنویسو به فیلم میچسبونه هم تست کردم اصلا زیرنویسو نشون نداد

mohamadsa
14-12-2014, 19:16
دوست عزیز
خیر از طریق اینترنت میسر نیست ولی از طریق کامپیوتر هست .
حالا چرا وقتی که را حل سادهتری است شما چرا بدنبال پیچیدگی هستید .واصلا نیاز شما به منوی مخفی چیست؟
دستکاری در آن محدوده ممکن است باعث خسارت شدید شود .پس با احتیاط و با دانش فنی به آنجا وارد شوید.

میتونید توضیح بدید روش ورود از طریق کامپیوتر رو؟

matinpour
14-12-2014, 19:51
میتونید توضیح بدید روش ورود از طریق کامپیوتر رو؟

دوست عزیز
در همان فایلی که در پستهای قبل برایتان گذاشتم گفته شده.

sherek3
17-12-2014, 18:53
سلام دوستان
من بعد از دو سال حسرت استفاده از گیرنده دیجیتال تلویزیون 55LM7610 به دلیل فعال نبودن گزینه contry group و tool option 3 نهایتا امروز دل به دریا زدم و در قسمت Area option ابتدا گزینه Isolator را از صفر به یک تغییر دادم و بعد گزینه Location را از صفر به 7 تغییر داده و از منوی سرویس خارج شدم. سپس در تنظیمات کشور ایران را زدم و با کانالهابی خودکار همه شبکه های صوتی و تصویری ایران را لیست کرد.
خواستم دوستانی که تابحال نمی توانستند گیرنده دیجیتالشان را در منوی سرویس فعال کنند از این روش استفاده کنند.
راستی من از طریق گزینه LG service remote برنامه smart remote و با تبلتی که Infrared داره تونستم وارد منوی مخفی بشم.

rommatti
26-12-2014, 13:02
با این روش که هرکاری کردم نشد
اسمارت رموتم دقت کردم توتوضیحاتش ذکر کرده که با هیچ گوشی ال جی واکثر سونیها کار نمی کنه

matinpour
26-12-2014, 16:37
با این روش که هرکاری کردم نشد
اسمارت رموتم دقت کردم توتوضیحاتش ذکر کرده که با هیچ گوشی ال جی واکثر سونیها کار نمی کنه

دوست عزیز

rommatti
26-12-2014, 20:27
دوست عزیز

باتشکر ازشما
اما تلوزیون مشکلی نداره
نرم افزارروی گوشی های ال جی وسونی جواب نمیده

matinpour
26-12-2014, 22:09
باتشکر ازشما
اما تلوزیون مشکلی نداره
نرم افزارروی گوشی های ال جی وسونی جواب نمیده

دوست عزیز
آن تایپیک و آن نرم افزار برای تمام برندهای دنیا کاربرد دارد اگر گوشی تان اندروید است می توانید از آن بهره ببرید.

rommatti
26-12-2014, 22:13
دوست عزیز
آن تایپیک و آن نرم افزار برای تمام برندهای دنیا کاربرد دارد اگر گوشی تان اندروید است می توانید از آن بهره ببرید.

توضیحات نرم افزار رو اگه تو مارکت Blackmart ببینید توضیح داده که به خاطر محدودیت‌هایی که ال جی وسونی اعمال کردند روتمام گوشیهای ال جی و اکثر گوشیهای سونی این نرم افزار کارایی نداره

اگه کسی جواب گرفته راهنمایی کنه ماهم خوشحال میشیم

peymanshams
27-12-2014, 17:33
سلام به همگی

چطوری فعالش کنم؟
مدل 47ln5420

لطفا کمک کنید
چطور با این tv برنامه ها رو ضبط کنم؟!

rommatti
29-12-2014, 14:51
به هر ضرب و زوری شد اوکی شد حالا پسورد میخواد دوستان کسی پسورد تلوزیونهای ال جی رو میدونه

matinpour
29-12-2014, 16:44
به هر ضرب و زوری شد اوکی شد حالا پسورد میخواد دوستان کسی پسورد تلوزیونهای ال جی رو میدونه

دوست عزیز
چهار تا صفر را بزنید

rommatti
29-12-2014, 16:51
تشکر عزیز
با0413 جواب داد ولی فقط area option
فقط میشه یه کد روتغییرداد واپشنهای دیگش غیر قابل تغییرند اون کد چند باید باشه؟

matinpour
29-12-2014, 20:54
تشکر عزیز
با0413 جواب داد ولی فقط area option
فقط میشه یه کد روتغییرداد واپشنهای دیگش غیر قابل تغییرند اون کد چند باید باشه؟

دوست عزیز
از این فایل

LG.zip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

استفاده کنید.در آن همه چیز موجود است.

rommatti
04-01-2015, 18:39
خب بالاخره بعد ازکلی آزمون وخطا جواب داد
برای استفاده دوستان روششو اینجا میزارم

روی گوشی الجی g2 که نرم افزار جواب نمیده روش رام cloudy g3نصب کردم جواب داد از اون طریق وارد سرویس منو شدم
داخل سرویس منو هم area option فقط یک کد رومیشه تغییر داد که اونم دورقمی که تماما کشورهای اسکاندیناوی می‌شد
اخرش گذاشتم 800تا برای ایران وفارسی به گزینه هاش اضافه شد البته زیرنویس بازم به همون شکله وفقط با تغییر انکودینگ درست میشه

reza_rasht
02-03-2015, 21:35
با عرض سلام و خسته نباشید
من وارد منوی سرویس شدم ولی بر حسب کنجکاوی بعضی دیگه ای از پارامتر هارو تغیرر دادم وحالا میخوام دوباره اون هارو به حالت کارخانه بر گردونم اگه میشه راهنماییم کنیم چون الان فقط یکی از ورودی کار میکنه وهی بایر سیم رو عوض کنم
تاکید میکنم که می خوام تنظیمات سردیس مخفی رو برگردونم به حالت اولیه ممنون از سایت خوبتون

sadra6052
06-03-2015, 00:25
راهی نداره دوست من البته یه روش هست که دقیق نمیدونم کارایی داره یا نه ez.adjust میرید و تو قسمت tool option1 میرید در اینجا مدل تلویزیون خودتون رو میبینید اون رو به نزدیک ترین مدل به مدل تلویزیون خودتون تغییر بدید و سپس تلویزیون رو خاموش و روشن کنید و دوبارهکارهای بالا رو انجام بدید با این تفاوت که این بار مدل تلویزون خود رو انتخواب کنید و بعدش یه خاموش روشن بکنید شاید جواب بده چون من هم دست کاری کرده بودم و صدا تلویزیون قطع شده بود این روش جواب داد

Hendijan9611
13-03-2015, 14:39
سلام. من با یک led ریموت را درست کردم و وارد منو مخفی هم شدم با اون چند فایلی که گذاشته بودین.ولی متاسفانه تو قسمت country group نمیشه منطقه را رو ir گذاشت.نمیشه کد 16 رو هم نوشت چون اصلا گزینش غیر فعاله. رو چند تلویزیونم امتحان کردم از جمله 42ln540v/ 49lb552v/32lb361b
حواهشا کمک کنید که بشدت نیازمند فارسی ساریشونم.
ممنون

sgmilad
13-03-2015, 18:59
سلام

لطفا این دو فایل برای من روی ایمیل sgmilad@yahoo.com ویک سئوال داشتم چگونه میتوان از پورت شبکه تلویزیون برای نمایش تضویر از NVR در شبکه های دوربین های IP -BASE استفاده کرد

sgmilad
13-03-2015, 19:00
سلام

SGMILAD@GMAIL.COM OR SGMILAD@YAHOO.COM

Hendijan9611
15-03-2015, 23:22
سلام. کسی نمیتونه منو راهنمایی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

shahab.mrvt
24-03-2015, 19:23
Postal code تلوزیون led LG رو چجوری باید پیدا کنم ؟با سپاس

javan8
26-03-2015, 18:59
با سلام
یه پیشنهاد به دوستانی که مثل بنده حس کنجکاوی زیادی دارند : قبل از دستکاری در منوها حتما به وسیله گوشیتون از اونا عکس بگیرید.
برای استفاده از نرم افزار اندرویدی ورود به منوی مخفی هم لازمه که تلویزیون به مودم وایرلس وصل شده و تنظیمات ip شبکه هم به صورت دستی انجام بشه .پس از اجرای نرم افزار روی گوشی ip تلویزیون رو وارد و کد نمایش داده شده روی تلویزیون رو در کادرش وارد کنید و وارد منو بشین .
پسورد 0413

mr_pesar
27-03-2015, 17:58
سلام
با هزار بدبختی وارد منو مخفی شدم و قسمت کانتری رو 04 بود ولی هرکاری کردم اجازه تغییر نمیده
اینترنت ال ای دی هم قطع و هم وصل تست کردم چه کار باید کرد؟؟
پست های قبلی هم دیدم خیلی ها این سوال رو داشتن جوابی بش داده نشده
لطفا راهنمایی کنید مرسی

matinpour
27-03-2015, 21:22
سلام
با هزار بدبختی وارد منو مخفی شدم و قسمت کانتری رو 04 بود ولی هرکاری کردم اجازه تغییر نمیده
اینترنت ال ای دی هم قطع و هم وصل تست کردم چه کار باید کرد؟؟
پست های قبلی هم دیدم خیلی ها این سوال رو داشتن جوابی بش داده نشده
لطفا راهنمایی کنید مرسی
دوست عزیز
در برخی مدل‌ها منوی مخفی با نام EZ adjust و در برخی دیگر با IN start یا IN_STOP_وشناخته می‌شود.
یعنی ممکن است برای شما با یکی از اینها ممکن است منو فعال شود.

jamshidnike
28-03-2015, 19:09
با سلام.مدل تلویزیون بنده LG 42 LB 5820 هست.و از روز اول منوی فارسی داشت.چندین بار پیغام آپدیت براش اومد و من ردش میکردم.تا اینکه یک بار زدم اپدیتش کردم که ای کاش نمیکردم.بعد اپدیت منوی فارسی نداره دیگه.کسی میتونه مار رو راهنمایی کنه؟.فریمور کدوم کشور رو بزنم فارسی اضافه میشه ؟

farhaadi
03-04-2015, 12:53
با سلام.مدل تلویزیون بنده LG 42 LB 5820 هست.و از روز اول منوی فارسی داشت.چندین بار پیغام آپدیت براش اومد و من ردش میکردم.تا اینکه یک بار زدم اپدیتش کردم که ای کاش نمیکردم.بعد اپدیت منوی فارسی نداره دیگه.کسی میتونه مار رو راهنمایی کنه؟.فریمور کدوم کشور رو بزنم فارسی اضافه میشه ؟

سلام به دوستان عزیز و متخصص
تلویزیون بنده هم (50LB5820 smart) همین مشکل رو بعد از آپدیت پیدا کرد کنترل دستی رو ساختم ولی جواب نداد البته امتحانش کردم کنترل سالم بود با لپ تاپ و گوشی هو آوی هم امتحان کردم نشد نرم افزار smart ir remote رو نصب کردم سرویس ریموت رو هم ست کردم ولی هیچ عکس العملی نداره لطقا راهنمایی بفرمایید چی کار کنم که به منوی مخفی دسترسی پیدا کنم ممنون میشم سریعتر یکی جواب بده

zagros88
06-04-2015, 23:00
سلام. من با گوشی سامسونگ خیلی راحت و وارد منو مخفی می شوم.ولی متاسفانه تو قسمت country group نمیشه منطقه را رو از ja بهir تغییر داد .نمیشه کد 16 رو نوشت چون اصلا گزینش غیر فعاله. مدل ال ای دی من lg 49UB830T
حواهشا کمک کنید نمی دونم چه قسمتی رو دستکاری کردم راحت فارسی می شه اما کانالهای دیجیتالش که قبلا فعال بود غیر فعال شدن و وقتی کابل آنتن رو وصل می کنم هیچ عکس العملی رو صفحه ال ای دی دیده نمی شه و سرچش غیر فعاله

سحرم
09-04-2015, 16:22
با سلام من یک تلویزیون از عسلویه خریدم و با زبان فارسی نداشتنش مشکل دارم موفق به باز کردن فایل های pdf نشدم ویروس یابم اخطار می داد. تلویزیون من LG 49-lb55v هست و با روش هایی که گفته بودید منوی مخفی رو بیارم نتونستم. لطفا کمکم کنید تنها امیدم شمایید :n06:چون نمایندگی ها و یا سایت هاشون تا متوجه میشن از عسلویه خریدم اصلا کمکی نمی کنند.
خیلییییی ممنون

matinpour
09-04-2015, 21:33
با سلام من یک تلویزیون از عسلویه خریدم و با زبان فارسی نداشتنش مشکل دارم موفق به باز کردن فایل های pdf نشدم ویروس یابم اخطار می داد. تلویزیون من LG 49-lb55v هست و با روش هایی که گفته بودید منوی مخفی رو بیارم نتونستم. لطفا کمکم کنید تنها امیدم شمایید :n06:چون نمایندگی ها و یا سایت هاشون تا متوجه میشن از عسلویه خریدم اصلا کمکی نمی کنند.
خیلییییی ممنون

دوست عزیز
از این فایل

LG.zip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

استفاده کنید.در آن همه چیز موجود است.

سحرم
10-04-2015, 15:48
[QUOTE=matinpour;8595107]
دوست عزیز خیییییلیییییی ممنون داییم کمکم می کنن که با اون روش بتونم انجامش بدم اما کاش واسه اصفهان هم کسی بود که بیاد واسه فارسی سازی متاسفانه برای تلویزیون های غیرشرکتی کمکی نمی کنند. کسی رو سراغ ندارید؟

farhaadi
12-04-2015, 22:23
سلام. من با گوشی سامسونگ خیلی راحت و وارد منو مخفی می شوم.ولی متاسفانه تو قسمت country group نمیشه منطقه را رو از ja بهir تغییر داد .نمیشه کد 16 رو نوشت چون اصلا گزینش غیر فعاله. مدل ال ای دی من lg 49UB830T
حواهشا کمک کنید نمی دونم چه قسمتی رو دستکاری کردم راحت فارسی می شه اما کانالهای دیجیتالش که قبلا فعال بود غیر فعال شدن و وقتی کابل آنتن رو وصل می کنم هیچ عکس العملی رو صفحه ال ای دی دیده نمی شه و سرچش غیر فعاله

دوست عزیز
کد 19 رو بدین بعد ok کنید بعداز ریست شدن ربان فارسی باز می شه

amirreza1362
16-04-2015, 21:30
با سلام من یه تلویزیون خریدم از بانه مدلش هم 55ub830 هست اونجا بایه کنترلی رفت به منوی مخفیشو منو فارسی رو اضافه کرد ولی من الان با زیرنویس فارسی یه خورده مشکل دارم یعنی تو بعضی جمله ها کلمه رو پس و پیش مینویسه مثلا من می رفتم رو رفتم من می نشون میده ایا میشه اینو درست کرد؟ البته شده یکی دو فیلم ببینم که کامل نشون داده ولی اکثرا اونطوری نیستن خیلی رو مخه از منوی مخفی میشه درستش کرد؟ یا باید بیخیالش بشم؟ خیلی ممنون میشم کمکم کنین

Hendijan9611
16-04-2015, 23:39

سلام دوست من تلویزیون رو بانه چند گرفتین؟؟؟

farzinff
18-04-2015, 19:17
سلام مدل تلویزیون من 42ln540v هست با کنترل دست سازی که گفتین وارد منو سرویس میشم ولی country grop کل پارامترهاش غیر قابل تغییر هست روی 04 و EU قفل هست و کشور رو -- این طوری نشون میده راهی هست که این قسمت هارو فعال کرد؟
با هر 2تا کد in-start , ez_adjust بدون این که از من رمز بخواد وارد منو سرویس میشه با نرم افزار WinLIRC

rommatti
18-04-2015, 21:53
تو قسمت area option عدد 0را وارد کنید

farzinff
18-04-2015, 23:07
تو قسمت area option عدد 0را وارد کنید

اینم فرقی نکرد

rommatti
18-04-2015, 23:12
باید صفر رابزنید اوکی کنید بعد خاموش کنید ودوباره روشن کنید

farzinff
18-04-2015, 23:44
باید صفر رابزنید اوکی کنید بعد خاموش کنید ودوباره روشن کنید

اصلا امکان ویرایش نداره امتحان کردم

farzinff
20-04-2015, 17:43
یه مطلبی که پیدا کردم این هست که کسانی که مثل من قسمت country group قفل هست از یه چیزی به اسم toolbox باید استفاذه کنن که متاسفانه در دسترس عموم نیست ""Tools box فقط در نمایندگی های مرکزی ال جی موجود میباشد و حتی نمایندگان گروه C و B هم از داشتن آن محروم میباشند . و شرکت مادر، ال جی بعنوان یک ابزار تخصصی فقط در اختیار نمایندگان رسمی میگذارد.

البته از این دستگاه بعنوان یک واسط مابین مین بورد (از طریق کابلی که یک سر آن بصورت USB و سر دیگر آن جک RS 232 میباشد ) استفاده میگردد. و برای کل تنظیمات و کل اطلاعات TV از آن استفاده میگردد. ""
پس انگار نباید زیاد تلاش کنیم!!!!:n03::n03:

hossein457
02-05-2015, 10:05
با سلام.
من موفق شدم وارد منو فارسی بشم.
ولی نمیتونم منو فارسی کنم. چون قسمت Country Group کامل غیر فعاله و پیشفرضش روی 04- EU هست.
لطفا راهنمایی کنید چطور میشه این گزینه را فعال کرد.چون خیلی بدردم میخوره. ممنون

hossein457
02-05-2015, 10:11
[QUOTE=matinpour;8595107]
دوست عزیز خیییییلیییییی ممنون داییم کمکم می کنن که با اون روش بتونم انجامش بدم اما کاش واسه اصفهان هم کسی بود که بیاد واسه فارسی سازی متاسفانه برای تلویزیون های غیرشرکتی کمکی نمی کنند. کسی رو سراغ ندارید؟

سلام. من چندوقته رفتم تو کار نصب LCD , LED و دارم روی فارسی سازی منو ال جی کار میکنم. و موفق شدم وارد منو مخفی بشم.
ولی دربرخی از دستگاهها غیر فعاله. خواستید میتونم کمکتون کنم. اهل اصفهان هم هستم.
اینم شمارم.البته اگه گذاشتن شماره مشکلی نداشته باشه
0913--820--7032 شمس

logo95
24-05-2015, 23:14
سلام تلویزیون. من lg 42lb552v-zaهست
یه. مدتیه کانالای. دیجیتال رو نمیگیره. گویا. باید تو قسمت رجین کد 16 رو باید زدتا مشکل رفع بشه اما وقتی وارد منو سرویس میشم قسمت رجین غیر فعاله روی 04
لطفا راهنمایی کنید

ahoie
30-05-2015, 00:15
دوستان سلام من تازه به این انجمن وارد شدم داشتم دنبال راه کاری برای تلویزیون ال جی او ال دی 55 اینچ سه بعدی 55e9800-ta جهت پیدا کردن راه کاری برای ظبط برنامه ها روی هارد سیار و دیدن آن روی کامپیوتر بودم چون وقتی هارد را به تلویزون میزدم هارد را فرمت میکرد و وقتی فیلمی ظبط میکردم روی کامپیوتر هارد را نمی شناخت با شرکت ال جی تماس گرفتم و در جواب میگفت کارخانه ال جی کاری کرده که فایل های ظبط شده این مدل تلویزیون ها روی کامپیوتر با هیچ نرم افزاری باز نمی شود لطفا کمک کنید

matinpour
30-05-2015, 09:09
دوستان سلام من تازه به این انجمن وارد شدم داشتم دنبال راه کاری برای تلویزیون ال جی او ال دی 55 اینچ سه بعدی 55e9800-ta جهت پیدا کردن راه کاری برای ظبط برنامه ها روی هارد سیار و دیدن آن روی کامپیوتر بودم چون وقتی هارد را به تلویزون میزدم هارد را فرمت میکرد و وقتی فیلمی ظبط میکردم روی کامپیوتر هارد را نمی شناخت با شرکت ال جی تماس گرفتم و در جواب میگفت کارخانه ال جی کاری کرده که فایل های ظبط شده این مدل تلویزیون ها روی کامپیوتر با هیچ نرم افزاری باز نمی شود لطفا کمک کنید
دوست عزیز
در این سایت چگونگی کار در ال جی را توضیح داده.

ahoie
31-05-2015, 00:46
سلام دوست من ازاینکه به این بنده حقیر لطف کرد و راهنمایی کردی سپاس گذار می باشم باید بگم من به سایت فوق الذکر رفتم ولی متاسفانه چون زبان من در حد تیم قوی نیست متوجه اکثر مطالب انگلیسی نشدم آیا سایتی هست به زبان شیرین قارسی راهنمایی کنند البته تصویری تو سایت ال جی هرچی تلاش کردم نشد با تشکر سید محسن

ahoie
31-05-2015, 00:58
سلام لازم توضیح بدهم که من در تغیر زبان فارسی و ساعت تلویزون مشکلی ندارم و خیل راحت فارسی شده مشکل من این که فیلم را روی فلش ظبط نمی کند وباید از هارد های سیار بالای 500 گیگ وکمتر از 1000 گیگ باشه که تا ظبط کند وضمنن روی کامپیوتر نشان نمی دهد

rommatti
31-05-2015, 07:28
سلام لازم توضیح بدهم که من در تغیر زبان فارسی و ساعت تلویزون مشکلی ندارم و خیل راحت فارسی شده مشکل من این که فیلم را روی فلش ظبط نمی کند وباید از هارد های سیار بالای 500 گیگ وکمتر از 1000 گیگ باشه که تا ظبط کند وضمنن روی کامپیوتر نشان نمی دهد

روی فلش که چیزی ضبط نمی کنه حتما باید هارد وصل کنید ازمن که با یک ترا مشکلی نداره
فرمتشم هم نمیشه عوض کرد اونم طبیعیه

ahoie
05-06-2015, 00:18
سلام ضمن تشکر از شما دوست گرامی پس با این تعاریف کلیپ های ضبط شده را روی کامپیوتر نمی توان دید

matinpour
05-06-2015, 11:31
سلام ضمن تشکر از شما دوست گرامی پس با این تعاریف کلیپ های ضبط شده را روی کامپیوتر نمی توان دید

دوست عزیز
از این لینک استفاده کنید. ببینید کار ساز هست!!!!

ahoie
05-06-2015, 17:35
استاید گرمی سلام با تشکر مجدد از رهنمود های علمی شما سروران گرامی خواهشمند هستم درمورد چگونه میتوانم نرم افزار smartshare را دریافت کنم و با لپ تاپ به تلویزیون ال جی 55ea9800-ta متصل شوم با تشکر سید محسن

Hendijan9611
23-06-2015, 23:18
سلام دوستان
بالاخره تونستم فارسیش کنم.

Hendijan9611
24-06-2015, 04:06
ممنون از لطفتون

دوست عزبز پیوست چی هست.؟؟؟ فایلش مشکل داره دانلود نمیشه

matinpour
24-06-2015, 10:27
استاید گرمی سلام با تشکر مجدد از رهنمود های علمی شما سروران گرامی خواهشمند هستم درمورد چگونه میتوانم نرم افزار smartshare را دریافت کنم و با لپ تاپ به تلویزیون ال جی 55ea9800-ta متصل شوم با تشکر سید محسن
دوست عزیز
اگر تلویزیون شما این قابلیت را دارد از این لینک استفاده کنید.

farhaadi
28-06-2015, 11:39
سلام دوستان
بالاخره تونستم فارسیش کنم.

دوست عزیز لطفا ما رو هم راهنمایی بفرمایید

ashkan22
16-07-2015, 16:46
سلام و شرمنده اگه جای مربوط نیست ولی خب نمیدونم کجا باید مطرح کنم
من یه ال جی 42 اینچ دارم( 5280) و ازش کاملا راضیم فقط مشکلی که دارم اینه که بعضی ویدیوها که از طریق وای فای یا همون اسمارت شیر از تی وی پخش میکنم صدا نداره و اگه اونا رو با یو اس بی پخش کنم صدا داره و نمیدونم چرا و چطور باید حلش کنم ممنون میشم اگه راهنماییم کنید مرسی

matinpour
16-07-2015, 20:18
سلام و شرمنده اگه جای مربوط نیست ولی خب نمیدونم کجا باید مطرح کنم
من یه ال جی 42 اینچ دارم( 5280) و ازش کاملا راضیم فقط مشکلی که دارم اینه که بعضی ویدیوها که از طریق وای فای یا همون اسمارت شیر از تی وی پخش میکنم صدا نداره و اگه اونا رو با یو اس بی پخش کنم صدا داره و نمیدونم چرا و چطور باید حلش کنم ممنون میشم اگه راهنماییم کنید مرسی

دوست عزیز
ممکن است فیلم شما دارای استریم صدای باشد که تلویزیونتان آن را پشتیبانی نکند.
در موقع تماشای فیلم از منوی tools نگاه کنید ببینید می توانید از قسمت استریم صدای آن تغییری در آن بدهید.

ashkan22
16-07-2015, 20:22
ممنون از پاسختون ولی دقیقا متوجه نشدم کجا رو باید تغییر بدم البته همونطور که گفتم اگه همون ویدیو رو با فلش به تی وی وصل کنم بدون مشکل صدا هم پخش میشه و فقط در حالت وای فای و البته در چند وبدیو خاص صدا نداره

Sent from my iPhone6+ 128G using Tapatalk

matinpour
16-07-2015, 23:20
ممنون از پاسختون ولی دقیقا متوجه نشدم کجا رو باید تغییر بدم البته همونطور که گفتم اگه همون ویدیو رو با فلش به تی وی وصل کنم بدون مشکل صدا هم پخش میشه و فقط در حالت وای فای و البته در چند وبدیو خاص صدا نداره

دوست عزیز
همانطور که گفتم ممکن است بیت ریت آن و یا فرمتش با تلویزیونتان سازگار نباشد. با یک مبدل ویدویوی فرمت آن را به mkv یا هر فرمتی که تلویزیونتان آن را پشتیبانی می کند آن را تغییر دهید.

ashkan22
17-07-2015, 10:04
دوست عزیز
همانطور که گفتم ممکن است بیت ریت آن و یا فرمتش با تلویزیونتان سازگار نباشد. با یک مبدل ویدویوی فرمت آن را به mkv یا هر فرمتی که تلویزیونتان آن را پشتیبانی می کند آن را تغییر دهید.

ممنون ولی اگه ناسازگاره پس چرا با یو اس بی بدون مشکل پخش میکنه ؟

matinpour
17-07-2015, 22:21
ممنون ولی اگه ناسازگاره پس چرا با یو اس بی بدون مشکل پخش میکنه ؟

دوست عزیز
برای اینکه از ورودی وای فای و از آن ارسال کننده فرمت آن متفاوت می شود.

m&arash
02-08-2015, 17:10
دوستان درود بر شما
اگر بخوام متوجه بشم تی وی چند ساعت کار کرده
از کدام گزینه منوی مخفی میتوانم متوجه بشم؟
در مورد سایر گزینه ها میشه لطف کنید توضیح مختصر بدهید
یا لینک جایی را بدهید که توضیح داده باشن
:n16:

m&arash
03-08-2015, 17:28
جا داره از حوصله و وقتی که جناب متین پور گذاشتند به شخصه تشکر کنم
دیدم بارها کاربران سئوالات تکراری پرسیدن ولی ایشون با حوصله و متانت خاص خودشان جواب دادند

دوستان اگر نظری در مورد کاربرد سایر گزینه ها دارید بفرمایید و اینکه گزینه ای هست که ساعت کارکرد دستگاه را نشان بدهد؟

یه گزینه به نا استاتوس آف داشت که تعداد دفعات خاموش شدن دستگاه و چطور خاموش شدن آن را نشان میداد
جالب بود

گزینه ای ندارد که آنرا فعال کنیم که روی هر فلش یا هاردی ذخیره کند؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

matinpour
03-08-2015, 23:01
جا داره از حوصله و وقتی که جناب متین پور گذاشتند به شخصه تشکر کنم
دیدم بارها کاربران سئوالات تکراری پرسیدن ولی ایشون با حوصله و متانت خاص خودشان جواب دادند

دوستان اگر نظری در مورد کاربرد سایر گزینه ها دارید بفرمایید و اینکه گزینه ای هست که ساعت کارکرد دستگاه را نشان بدهد؟

یه گزینه به نا استاتوس آف داشت که تعداد دفعات خاموش شدن دستگاه و چطور خاموش شدن آن را نشان میداد
جالب بود

گزینه ای ندارد که آنرا فعال کنیم که روی هر فلش یا هاردی ذخیره کند؟

دوست عزیز

این روش در مانیتورها کاربرد دارد ببینید در تلویزیون هم قابلیت دارد.
فهمیدن مدت زمان كاركرد مانیتورهای LG
با استفاده از این روش میتوانید به مدت زمان روشن بودن و کارکرد مانیتور خود از زمان شروع به کار آن پی ببرید. لازم به ذکر است که این روش تنها مخصوص مانیتوررهای LG است.
برای این کار:
دکمه menuموجود بر روی مانیتور LG خود را فشار دهید.در صفحه باز شده با استفاده از کلیدهای بالا پایین موجود بر روی مانیتور خود به قسمتSETUP که ایکن آن یک انگشت دست میباشد بروید.
دکمه select را فشار دهید.
بر روی قسمت LANGUAGE بروید و با استفاده از دکمه های چپ و راست زبان منو را به زبان ‍‍‍ژاپنی تغییر دهید.
هم اکنون خواهید دید که در پایین صفحه منو ، مدت زمان روشن بودن مانیتور شما از بدو شروع به کار نشان داده خواهد شد.
(این ترفند مخصوص مانیتور های lg است)

در آخر به شما توصیح می کنم با منوی مخفی زیاد کار نکنید چون ممکن است که موجب زیان شدید شوید.

mahdipayvar
06-08-2015, 14:37
سلام خسته نباشید من کنترل رو ساختم و رفتم به منوی مخفی تلویزیون ولی تو بخش country gro[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]​
upe به هیچ وجه نمیشه کشور رو تغییر داد اینم از عکساش

mahdipayvar
06-08-2015, 14:38
لطفا هرچه سریع تر راهنمایی کنید:n34:

iron_man63
11-09-2015, 21:08
با سلام وتشکر از دوستان یگ دستکاه ال ای دی lb552vدارم با کمک دوستان کنترل مخصوص رو ساختم و وارد منو مخفی شدم با استفاده از کد 0413
اما الان که وارد منو gruop countryگه شدم شماره کشور به 16 تغییر نمیگنه
اصلا تغییر نمیگنه
لطفا راهنمایی کنید
یعنی راهی نیس که خود تلویریون تغییر داد و از برنامه ای چیزی استفاده نکرد

Hendijan9611
11-09-2015, 22:48
سلام
من فروشنده تلویریون هستم و تلویریونهای وارد شده از دبی رو با این روش فارسی میکنم.
جهت راهنمایی به من ایمیل بزنید. shekarestan67@yahoo.com
به راحتی فارسی میشه.

h4mde1
26-09-2015, 22:17
از هر راهی رفتم نتونستم group country رو تغییر بدم رویه 04 هست و قابل تغییر نیست . کسی میتونه کمک کنه . از area option میشه کاری کرد ؟
lg مدل 32lf550u

!As@d
23-10-2015, 19:50
سلام دوستان!
من ال جی 42LB580 از بانه خریدم روش منو فارسی با محتوای فارسی داره (حتی دفترچه فارسی گلدیران) !!:n10:
الان بخوام اینو اپدیت کنم منو فارسی از بین میره و مجبورم وارد منو مخفی بشم؟
ظاهرا برنامه اسمارت ریموت هم رو گوشی های الجی خوب کار نمی کنه :n35::n27:

- - - Updated - - -

....

10011353
26-10-2015, 16:39
با سلام
دوستان آيا تلویزیون ال ای دی فول اچ دی 49 اینچ ال جی مدل LG 49LX341C جهت دريافت ديجيتال نياز به تنظم دارد وآيا منوفارسي نيز دارد ويا فارسي ميشود راهنمائي كنيد لطفا:n39:

alitakfard1
06-11-2015, 10:29
سلام ال ای دی uf850فقط گزینهarea optionقابل تغییر هست ولی هر رقمی میدی سایر اعداد تغییر میکنه اتوماتیک حالا چه رقمی باید داد تا منو و زبان فارسی اضافه شه لطفا راهنمایی کنید.:n16:

mehranghj
11-11-2015, 09:48
با سلام :تلویزیون LG50LF650 چندروز پیش خریدم ،زبان فارسی ندارد آنرا کاملا از طریق اینترنت بروز رسانی کردم ولی باز هم زبان فارسی ندارد بسیار ممنون خواهم بود مرا راهنمایی فرمایید با تشکر.

alitakfard1
13-11-2015, 01:36
سلام
دوستانی که تی ویuf850tدارن میتوان به این روش منو فارسی رو داشته باشند از آنجایی که فقط در منوی مخفی گزینه آرا اپشن گزینه اولش میشه مقدار داد ولی بادادن اعداد گزینه‌ های دیگر پایین آن بصورت خودکار تغییردخواهد کرد پس بادادن مقدار مناسب میشه منو فارسی و گیرنده دیجیتال داخلی روداشت خوب حال چه مقداری مناسب هست من با کلی تلاش توانستم مقدار مناسب یا به عبارتی کد ایران رو پیدا کنم البته این برای ال ای دی uf850هست 23800 کلا مدلهایدیگر نیز بااین کد شروع میشه میتوانید مقدار رو کم یا زیاد کنید به کد مورد نظر دست پیدا کنید.
امیدوارم کمکی کرده باشم.:n16:

Mehrdad092000
15-11-2015, 04:55
سلام
دوستانی که تی ویuf850tدارن میتوان به این روش منو فارسی رو داشته باشند از آنجایی که فقط در منوی مخفی گزینه آرا اپشن گزینه اولش میشه مقدار داد ولی بادادن اعداد گزینه‌ های دیگر پایین آن بصورت خودکار تغییردخواهد کرد پس بادادن مقدار مناسب میشه منو فارسی و گیرنده دیجیتال داخلی روداشت خوب حال چه مقداری مناسب هست من با کلی تلاش توانستم مقدار مناسب یا به عبارتی کد ایران رو پیدا کنم البته این برای ال ای دی uf850هست 23800 کلا مدلهایدیگر نیز بااین کد شروع میشه میتوانید مقدار رو کم یا زیاد کنید به کد مورد نظر دست پیدا کنید.
امیدوارم کمکی کرده باشم.:n16:
استور ایرانی چی؟

15734
17-11-2015, 12:10
سلام.دانلود نمیشه.اصلا وارد سایت نمشه.

یک سری عکس از مدار ساخته شده و منوهای مختلف و...

لنک برنامه و فایل حاوی کد برای ورود به منوی مخفی:

اگه میشه لطف کنید مستقیما داخل همین سایت آپلود کنید. باتشکر

محمود.ن
25-11-2015, 21:06
سلام دوستان.من قبلا وارد منو مخفی ال ای دی سامسونگ شدم.میخواستم بدونم میشه با همون کنترل مخصوصی که برای سامسونگ ساختم وارد منو ال جی هم شد.راهنمایی کنید لطفا

h_starboy
10-12-2015, 20:02
سلام دوستان من الجی مدل uf850v دارم کشورش رو ایران بود برای همین ر.س.ی.و.ر.ش کار نمیکرد رفتم تو منوی مخفی از قسمت area option با کمی جست و جو گذاشتم رو ویتنام و هم دیجیتال داخلی هم ر.س.ی.و.ر درست شد و به لیست اضافه شد ولی متاسفانه تو هیچ حالتی رکوردینگ و تایم شیفت ذو تلویزیون من فعال نیست و گزینه هاش وجود نداره.
میخاستم ببینم کسی هست بدونه چیکار باید بکنم ؟
ممنونم

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Mehrdad092000
10-12-2015, 23:33
سلام دوستان من الجی مدل uf850v دارم کشورش رو ایران بود برای همین ر.س.ی.و.ر.ش کار نمیکرد رفتم تو منوی مخفی از قسمت area option با کمی جست و جو گذاشتم رو ویتنام و هم دیجیتال داخلی هم ر.س.ی.و.ر درست شد و به لیست اضافه شد ولی متاسفانه تو هیچ حالتی رکوردینگ و تایم شیفت ذو تلویزیون من فعال نیست و گزینه هاش وجود نداره.
ممنونم

----- فکر نکنم ضبط کنه
اما دیجیتال چرا
همینجوری روی کشور های دیگه میزاشتین میشد
من تو فکرمه برم منو مخفی کاری کنم استور ایران بیاد :D

h_starboy
11-12-2015, 07:09
والا رو دیجیتالم ضبط نداره نمیدونم چرا. اصلا برای من آیکون های تایم شیفت و رکورد رو نمیاره اون پایین.
کسی نمیدونه داستانش چیه ؟

Mehrdad092000
12-12-2015, 03:25
والا رو دیجیتالم ضبط نداره نمیدونم چرا. اصلا برای من آیکون های تایم شیفت و رکورد رو نمیاره اون پایین.
کسی نمیدونه داستانش چیه ؟

واسه منم تایم شیفت نداره اصلا نمیدونم دارن توی جدیدا یا نه پیشم نگرفتم واسا چیک کنم بینم
اما ضبط داره
استور ایرانو تونستی بیاری؟

h_starboy
12-12-2015, 06:59
واسه منم تایم شیفت نداره اصلا نمیدونم دارن توی جدیدا یا نه پیشم نگرفتم واسا چیک کنم بینم
اما ضبط داره
استور ایرانو تونستی بیاری؟
اره من همون اول که کشور رو ایران بود استور ایرانو داشتم ولی خیلی کند بود خیلی ککار نکردم
یه سری برنامه و بازی داشت توش

90561019
12-12-2015, 13:58
سلام من هفته قبل از لامرد یه تلویزیون LG UF850 سفارش اروپا خریدم منو فارسی نداره با اینش مشکلی ندارم ولی تله تکست از زبان فارسی پشتیبانی نمی کند پدرم اصرار به مشاهده تله تکست فارسی داره، در ضمن زیر نویس فارسی داره و شبکه های دیجیتال رو هم نمایش میده. لطفا راجع به فارسی کردن متن تله تکست کمکم کنید . ممنون

90561019
12-12-2015, 14:19
دقیقا تلویزیون UF850V من هم همین مشکل شما رو داره. :n30:

Mehrdad092000
13-12-2015, 05:21
اره من همون اول که کشور رو ایران بود استور ایرانو داشتم ولی خیلی کند بود خیلی ککار نکردم
یه سری برنامه و بازی داشت توش

مگه vنیست ؟
چطور استور ایرانی داره
جایه تعجبه ها:n01:

h_starboy
14-12-2015, 14:35
اصلا توی منوی home اسم آیکون گلدیران رو هم داشت. من فکر کنم از لحاظ نرم افزاری با سری t هیچ فرقی نداره.
من فقط تا حالا چیزی به نام رکوردینگ و تایم شیفت توش پیدا نردم وگرنه بقیه چیزاش همونه.
رسیورشم فعال ردم خیلی عالیهه. کیفیت تصویرشم واقعا راضی ام

Mehrdad092000
15-12-2015, 01:18
اصلا توی منوی home اسم آیکون گلدیران رو هم داشت. من فکر کنم از لحاظ نرم افزاری با سری t هیچ فرقی نداره.
من فقط تا حالا چیزی به نام رکوردینگ و تایم شیفت توش پیدا نردم وگرنه بقیه چیزاش همونه.
رسیورشم فعال ردم خیلی عالیهه. کیفیت تصویرشم واقعا راضی ام
اخه ----- دار اونم کشور ایران داشته باشه خیلی عجیبه ;/
T برای استرالیاو چنتا کشور های اسیایی مثل مالزی سنگاپور ازیناس

s-rezaei
15-12-2015, 13:42
سلام
uf850t دارم .فونت تله تكستش (فارسي)چشم رو اذيت ميكنه. ميشه فونت رو تغيير داد؟
ممنون

alihadady1
15-12-2015, 21:05
سلام
ممنون از تایپیکتون
مدل برای من
Lg 47lb650v-ta
هست
این مدل هم کنترل مخصوص میخواد ایا
کسی که امده بود برای تنظیم بدون کنتزل تنظیم کرد
البته من نبودم ولی گفتن لا کنترل خودش رفت تو منو مخفی
ایا راهی داره
ممنون از همه

Mehdi.ma
19-12-2015, 16:05
با عرض سلام و خسته نباشید،

من یه LED مدل 42Ln540V دارم که satellite tuner داره خودش. همه چیش عالیه غیر از اینکه یه مقدار تنظیماتش سخت تر از ----- معمولی.

یه مشکلی که دارم شبکه 3 و ورزش هست. شبکه ورزش که کلا قطعه، شبکه 3 هم که موقع پخش زنده خارجی. نمیدونم چجوری میشه Biss code عوض کرد که همیشه وصل باشه. دوست دارم بدونم کانالای کاتیو میشه باز کرد با این دستگاه یا نه! :n13:

خیلی سعی کردم تو پستا جوابمو پیدا کنم ولی نشد. بحثا خیلی پیچیده تر از اون چیزی بود که نیاز من باشه گویا. واقعا غبطه خوردم به این حوصله و پشتکار شما! :n06:

ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام، دوستان که جواب این پست بندرو ندادن!

اجازه بدید منم از تجربم بگم که موفق شدم با استفاده از نرم افزار Smart Remote روی Galexy 4 mini وارد منوی مخفی بشم. البته یه خرابکاریم کردم که کلاً تلویزیون ریست شد و مجبور شدم دوباره از اول 3تا مسیر ماهواررو بگیرم! وقتی که وارد Smart Remote روی موبایل میشی TV رو انتخاب میکنی، مرحله بعد برندشو باید انتخاب کنی که میتونی LG رو جستجو کنی. بعد از اون مدل TV رو ازت میخواد که بهتره خودتون تایپ کنین تا اینکه Tap کنین تا مدلای خودشو بده. مثلاً 42LN540V رو جستجو کنید. 3تا گزینه میاره با Compatibility Chance های متفاوت که وقتی وارد سومی میشی بالاش باید زده باشه LG Service Remote که پایینش چک میکنه که گوشی INfraRed Blaster داشته باشه. مثلاً Samsung Galexy 4 mini داره ولی Sony نداره که اررور میده. اگه InfraRed Blaster داشته باشه اون پایین یه چیزی میاد که میتونین تاچ کنین و Remote باز میشه. 3تا گزینه داره EZ..., In Start & In Stop. با گرفتن موبایل به سمت تلویزین و زدن EZ... روی تلویزین پنجرهای باز میشه که ازتون پسورد میخواد، پسورد من 0413 بود برای بعضیها ممکنه 0000 باشه. دقت کنید که اگه In Stop رو بزنین و پسوردو وارد کنید TV ریست میشه! (همون اشتباهی که من کردم) با وارد کردن پسورد شما وارد منوی مخفی میشین. متأسفانه برای من هم مثل خیلی از دوستان Country Groupe قابل تغییر نیست! با تغییر Area Option هم فقط زبان عربی و کردی به Menu Language اضافه میشه! فک کنین که زبان منوی LEDتون بشه عربی، به به !!

امروز من آپدیت سافتور TV رو لز سایت LG گرفتم ورژن 04.19.00 که میخوام اونو اجرا کنم ببنیم که فرقی میکنه یا نه! فقط یه نگرانی دارم، چون من آپدیتو ار lg.com/ir گرفتم و TV من ریسیور داره نگرانم که با آپدیت نکنه DTV ریسیور به مشکل بخوره! :n04:

سه تا سؤالم دارم:
1- کسی تونسته Country Group رو تو این مدل تغییر بده که مشکل زیرنویس حل شه و منوی فارسی اضافه شه؟
2- کلاً چه امکاناتیو میشه اضافه کرد به این مدل، LN540V؟
3- امکان تغییر Biss Code ها در منوی مخفی وجود داره که قفل شبکه ها از جمله شبکه ورزش و 3 باز بشه؟

با تشکر،

Hendijan9611
19-12-2015, 20:48
7412 رو امتحان کن.

Hendijan9611
19-12-2015, 20:50
سلام ال ای دی uf850فقط گزینهarea optionقابل تغییر هست ولی هر رقمی میدی سایر اعداد تغییر میکنه اتوماتیک حالا چه رقمی باید داد تا منو و زبان فارسی اضافه شه لطفا راهنمایی کنید.:n16:

کد 7412 رو امتحان کن

Mehdi.ma
19-12-2015, 21:19
7412 رو امتحان کن.

ممنون دوست عزيز. با زدن اين كد در area option و ok كردن در مدل LN540V، كد اتوماتيك به ٢٤٤ تغيير ميكنه كه در نهايت نه فارسي مياره، نه عربي و نه كردي!

Sent from my iPad using Tapatalk

Hendijan9611
20-12-2015, 18:43
ممنون دوست عزيز. با زدن اين كد در area option و ok كردن در مدل LN540V، كد اتوماتيك به ٢٤٤ تغيير ميكنه كه در نهايت نه فارسي مياره، نه عربي و نه كردي!

سلام
اینو یرا دوستمون که uf850 داشت گفتم. مدل شما ----- دار هست و فارسی نمیشه

Hendijan9611
20-12-2015, 19:08
سلام
آقا متین من کنترل و ساحتم و رو تی وی های معمولی هم جواب گرفتم و فارسی شده با همون فایل هایی که گذاشتید ولییییی.....
ولی رو تی وی های 4k هیچ کدوم از فایل ها جواب نمبده . منو محفی نمیاد. مثل uf640 یا uf850
چکار باید کرد؟؟؟؟؟
آیا فایل دیگه ای دارن.؟؟؟؟؟

Hendijan9611
26-12-2015, 20:01
کسی نیست جواب ما رو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

HADI-110
26-12-2015, 22:55
سلام تلوزیون 55"uf680t خریدم متاسفانه استور ایرانی و زبان ایرانی نداره!
راهنمایی نمایید!

cloner.01
28-12-2015, 18:29
با عرض سلام خدمت همه عزیزان
چن تا سوال داشتم از محضرتون:
1)من یه تلوزیون LG 42LF65 خریدم تقریبا یه هفتس و جزو مدل های جدید محسوب میشه .
و اونجوری ک تو پشت tv پورت satlite وجود داره و خود فروشنده هم میگفت این تلوزیون ----- داخلی داره.
میخواستم ببینم آیا ممکنه ک با این تلوزیون کانال های ماهواره رو گرفت؟
2)اگ امکان این هست میشه آسون ترین روش فعال سازی ----- رو برا بگید؟
3)این روش کنترل دست ساز چی هس و روش ساختشو اگ ممکنه ی بار دیگ برام بگید.

^^^اگ براتون ممکنه و اطلاعاتی دارید لطفا بگید تا منم از این امکان تلوزیون استفاده کنم^^^

***تشکر میکنم از همه دوستان***

(@.@)
31-12-2015, 18:26
دوستان من وارد منو مخفی شدم حالا چطور زبان فارسی را انتخاب کنم؟
اسم برنامه ها و شبکه ها رو برعکس نشون میده
مدل الجی 42ln540s

HADI-110
01-01-2016, 09:22
سلام
آقا متین من کنترل و ساحتم و رو تی وی های معمولی هم جواب گرفتم و فارسی شده با همون فایل هایی که گذاشتید ولییییی.....
ولی رو تی وی های 4k هیچ کدوم از فایل ها جواب نمبده . منو محفی نمیاد. مثل uf640 یا uf850
چکار باید کرد؟؟؟؟؟
آیا فایل دیگه ای دارن.؟؟؟؟؟
برای این کار کافیه شما فقط گوشی اندرویدی دارای مادون قرمز داشته باشد!
بنده UF680 دارم هرچی راهنمایی های اینو خوندم چیزی نفهمیدم از ساختن کنترل مخصوص و...
خودم از گوشی دارای مادون قرمز استفاده کردم!
SMART REMOTE رو نصب براحتی تلوزیون ال جی رو انتخاب و از نوعش سرویس ریموت رو انتخاب کنید EZ ADJ و EZ START و EZ STOP رو بشما میده بدون کمترین زحمتی
از همونجا وارد منو مخفی بشید
یک نکته در تلوزون بنده قسمت AREA OPTION بود که داخل این منو فقط عدد اول قابل تغییر بود 4 رقمی بود
بنده با تست موفق شدم ایران رو روش فعال کنم!
عدد بین 7400تا 7450 بود!باید تست کنید بعد از وارد کردن عدد اوکی کنید اگر در قسمت کانتری IR زد درست شده

s-rezaei
04-01-2016, 10:59
ميشه از منوي مخفي فونت تله تكست uf850 رو عوض كرد؟

Hendijan9611
09-01-2016, 20:07
برای این کار کافیه شما فقط گوشی اندرویدی دارای مادون قرمز داشته باشد!
بنده UF680 دارم هرچی راهنمایی های اینو خوندم چیزی نفهمیدم از ساختن کنترل مخصوص و...
خودم از گوشی دارای مادون قرمز استفاده کردم!
SMART REMOTE رو نصب براحتی تلوزیون ال جی رو انتخاب و از نوعش سرویس ریموت رو انتخاب کنید EZ ADJ و EZ START و EZ STOP رو بشما میده بدون کمترین زحمتی
از همونجا وارد منو مخفی بشید
یک نکته در تلوزون بنده قسمت AREA OPTION بود که داخل این منو فقط عدد اول قابل تغییر بود 4 رقمی بود
بنده با تست موفق شدم ایران رو روش فعال کنم!
عدد بین 7400تا 7450 بود!باید تست کنید بعد از وارد کردن عدد اوکی کنید اگر در قسمت کانتری IR زد درست شده

سلام
بالاخره تونستم مدلا 4k هم فارسی کنم.
دوستان کد 7412 رو باید در Reaa Option وارد کنید

Hendijan9611
09-01-2016, 20:14
[QUOTE=cloner.01;8764439]با عرض سلام خدمت همه عزیزان
چن تا سوال داشتم از محضرتون:
1)من یه تلوزیون LG 42LF65 خریدم تقریبا یه هفتس و جزو مدل های جدید محسوب میشه .
و اونجوری ک تو پشت tv پورت satlite وجود داره و خود فروشنده هم میگفت این تلوزیون ----- داخلی داره.
میخواستم ببینم آیا ممکنه ک با این تلوزیون کانال های ماهواره رو گرفت؟
2)اگ امکان این هست میشه آسون ترین روش فعال سازی ----- رو برا بگید؟
3)این روش کنترل دست ساز چی هس و روش ساختشو اگ ممکنه ی بار دیگ برام بگید.

^^^اگ براتون ممکنه و اطلاعاتی دارید لطفا بگید تا منم از این امکان تلوزیون استفاده کنم^^^

***تشکر میکنم از همه دوستان***[

سلام
اگه توضیحات قبلی رو بخونید میتونید تی ویتونو یه راحتی فارسی کتی و از تمام امکانات اون استفاده کنی.
یرا تنظیم ----- هم کافیه به تنظیمات برید و دنبال گزینه Satelit setting بگردین

pampel
16-01-2016, 00:20
باسلام دوستان عزیز برای کنترل تلویزیون اسمارت حرکتی نمیخواد اینهمه هزینه کنید اولا نرم افزار الجی اسمارت روی گوشی هوشمند اجرا کنید همین کارو براتون انجام میده دوما بااستفاده از موس بلوتثی هم همینتور

cloner.01
22-01-2016, 17:07
سلامی دوباره خدمت شما دوستان
یه خواهشی ازتون داشتم لطفا و خواهشا کمکم کنید
من هرچی مطالبتون رو خوندم جواب قابل فهمی برا خودم نتونستم پیدا کنم
حالا ازتون میخوام ی باره دیگ در مورد فعالسازی ----- تلوزیون راهنماییم کنید.

مدل تلوزیون من:LG 42LF65 هستش
حالا دوتا سوال دارم ک امیدوارم کامل راهنماییم کنید
1.چجوری میتونم وارد منوی مخفی بشم؟(لطفا همون روش کنترل دست ساز رو بم یاد بدید چون گوشی مادون قرمز دار و ... تو دسترسم نیست)
2.وقتی ک وارد منوی مخفی شدم چه کار هایی برای فعالسازی ----- داخلی انجام بدم؟
3.بعد اینکارا اگ دیش رو ب ورودی ستلایت تلوزیون وصل کردم کار تخصصی دیگ ای باید بکنم یا نه با جستجو حل میشه؟

بازم ازتون خواهش میکنم لطف کنید کمکم کنید زیر همین پست

متشکرم از همه دوستان

Mehdi.ma
24-01-2016, 10:45
سلامی دوباره خدمت شما دوستان
یه خواهشی ازتون داشتم لطفا و خواهشا کمکم کنید
من هرچی مطالبتون رو خوندم جواب قابل فهمی برا خودم نتونستم پیدا کنم
حالا ازتون میخوام ی باره دیگ در مورد فعالسازی ----- تلوزیون راهنماییم کنید.

مدل تلوزیون من:LG 42LF65 هستش
حالا دوتا سوال دارم ک امیدوارم کامل راهنماییم کنید
1.چجوری میتونم وارد منوی مخفی بشم؟(لطفا همون روش کنترل دست ساز رو بم یاد بدید چون گوشی مادون قرمز دار و ... تو دسترسم نیست)
2.وقتی ک وارد منوی مخفی شدم چه کار هایی برای فعالسازی ----- داخلی انجام بدم؟
3.بعد اینکارا اگ دیش رو ب ورودی ستلایت تلوزیون وصل کردم کار تخصصی دیگ ای باید بکنم یا نه با جستجو حل میشه؟

بازم ازتون خواهش میکنم لطف کنید کمکم کنید زیر همین پست

متشکرم از همه دوستان

سلام، دوست عزيز من با مدلي كه شما داريد آشنا نيستم ولي تلوزيون من هم ريسيور داره و براي استفاده از ريسيورش هيچ احتياجي به ورود به منوي مخفي نيست٠ خيلي راحت ميتونيد كابل ماهواررو به ورودي ستلايت تلويزيون وصل كنيد و بريد تو قسمت ستينگ، اونجا وارد اوتو تيونينگ بشيد و قسمت ستلايتو تيك بزنيدو بريد جلو. يه قسنتي هست كه بايد مسير ماهواررو اضافه كنيد، اونجا از توي ليست مسيريو كه ديشتون تو اون جهت انتخاب و اضافه كنيد، اگه مسير درستو انتخاب كرده باشيد قاعدتا بايد سيگنال بده. اگه مسير كه ديش شما تو اون جهت هست، تو ليست نبود، بايد يه مسيرو انتخاب كنيد و به صورت دستي فركانس هاي مسير خودتونو وارد كنيد. بعد از انتخاب و اضافه كردن مسير ماهواره وارد قسمتي ميشين كه كانل هارو جستجو كنيد كه زمانش نسبتا طولانيه. دقت كنيد كه اگه از سوييچ استفاده ميكنين يا از ديش موتوردار، بايد تنظيمات مربوطرو در قسنتي كه مسير ماهواررو انتخاب كردين، لحاظ كنيد. اگه كلاً با تنظيم رسيور آشنا نيستين شايد بهتر باشه از كمك يه نصاب استفاده كنيد.

kavah63
27-01-2016, 03:09
سلام
یکی از دوستام lg-47LY760H گرفته ولی نه تنظیمات شبکه در منو وجود داره نه ----- و نه اسمارت. در حالی که هم جای کابل لن 2عدد و هم جای ال ان بی در پشت دستگاه وجود دارد این هم لینک صفحه ی محصول در سایت الجی
دوستان امکان داره اسمارت هم از طریق منو مخفی فعال بشه؟
ممنون

amin206 405
27-01-2016, 17:46
دوستان من تلویزیون الجی مدل 42lw-5700 -ta دادم چندروز پیش صاش قطع شد به نمایندگی زنگ زدم گفت برمین ایرادداره چند بار ریسیت کردم صداخوب شد ولی ورودیها نا پدیدشدند به غیراز usb وانتن ولن اینترنت زبان فارسی هم حذف شده بودکه باراهنمایی دوستان وارد منوی مخفی شدم وان را درست کردم کسمیتونه در مرد دیگرورودیها به من کمک کنه از همه دوستان متشکرم

imanit
28-01-2016, 18:57
سلام دوستان
من یه تلویزیون ال جی مدل 42lb552v خریدم همه چیزش خوبه فقط وقتی هارد بهش میزنم ضبط می کنه ولی خودشم نمیتونه پخش کنه
یه پوشه LG_DVR ایجاد میشه ولی نمیتونه پخش کنه
این مشکلش از چیه ؟ :n28::n38:

jjefri
30-01-2016, 20:35
سلام دوستان.یکی از آشناها یه مدل lf540 v خریده و میگه منو فارسی نداره و میدونه که یه کد مخفی داره که بشه بهش زبان فارسی اضافه کرد.
میخواستم بدونم چجوری میتونم بهش کمک کنم که منوی تلویزیونشو فارسی کنه؟؟

hamidali.bz12
31-01-2016, 04:35
سلام خدمته شما :تی وی 4k مدله uf850t چندین ماهه بیش از بانه گرفتم 55 اینچ الجی متاسفانه منوش فارسی نیست وبیشتر فیلمها زیرنویس فارسی بخش میشه ولی برخی نه متاسفانه در صورتی که همین فیلمها روی تی وی تولید 2010 الجی که از نمایندگی خریداری شده و مدلش 5 ساله بیش خریداری شده بسیار باینه فقط فول اچ دی هست سری اول ال ایدی همه زیرنویسها رو براحتی بخش میکنه لطفن برا فارسی کردنه منو لطفن برا این مدله 2015 تولید نیمه دوم و ساخت کره رو راهنمایی کنید تشکر بسیار از شما و اساتید فن .:n16:

cdgr
31-01-2016, 14:00
سلام به همه استادید
من یه ال ای دی ال جی خریدم مدلش 42lb5610 هست . بنا به دلیلی نیاز دارم تا بوسیله hdmi یه وسیله جانبی متصل به تی وی را کنترل کنم برای این کار باید hdmi تی وی از ویژگی CEC پشتیبانی کنه. من رفتم جزئیات تی وی را چک کردم ورژن hdmi اون ۱٫۴ است طبق ویکی hdmi نسخه ۱٫۴ از CEC پشتیبانی میکنه. شرکت ال جی یه اسم تجاری برای CEC داره به نام SimpLink متاسفانه من تنوستم داخل تنظیمات تلویزیون این ویژگی را پیدا کنم تا فعالش کنم. گفتن شاید در منوی مخفی این گزینه وجود داشته باشه . چطور باید منوی مخفی این مدل را فعال کنم؟

cdgr
01-02-2016, 11:26
سلام به همه استادید
من یه ال ای دی ال جی خریدم مدلش 42lb5610 هست . بنا به دلیلی نیاز دارم تا بوسیله hdmi یه وسیله جانبی متصل به تی وی را کنترل کنم برای این کار باید hdmi تی وی از ویژگی CEC پشتیبانی کنه. من رفتم جزئیات تی وی را چک کردم ورژن hdmi اون ۱٫۴ است طبق ویکی hdmi نسخه ۱٫۴ از CEC پشتیبانی میکنه. شرکت ال جی یه اسم تجاری برای CEC داره به نام SimpLink متاسفانه من تنوستم داخل تنظیمات تلویزیون این ویژگی را پیدا کنم تا فعالش کنم. گفتن شاید در منوی مخفی این گزینه وجود داشته باشه . چطور باید منوی مخفی این مدل را فعال کنم؟
خوب خبر خوب این هست که بالاخره این ویژگی را در قسمتی که ورودی را تعریف میکنیم پیدا کردم و خبر بد اینکه متاسفانه بعد از روشن کردن این ویژگی دستگاه متصل به پورت HDMI را شناسایی نمیکه. کسی نظری در این باره نداره؟

Mehdi.ma
01-02-2016, 14:41
سلام دوستان.یکی از آشناها یه مدل lf540 v خریده و میگه منو فارسی نداره و میدونه که یه کد مخفی داره که بشه بهش زبان فارسی اضافه کرد.
میخواستم بدونم چجوری میتونم بهش کمک کنم که منوی تلویزیونشو فارسی کنه؟؟

سلام،

با استفاده از نرم افزار Smart Remote روی Galexy 4 mini يا گوشي ديگه اي كه مادون قرمز داره ميتونيد وارد منوی مخفی بشيد. وقتی که وارد Smart Remote روی موبایل میشی TV رو انتخاب میکنی، مرحله بعد برندشو باید انتخاب کنی که میتونی LG رو جستجو کنی. بعد از اون مدل TV رو ازت میخواد که بهتره خودتون تایپ کنین تا اینکه Tap کنین تا مدلای خودشو بده. مثلاً 42LN540V رو جستجو کنید. 3تا گزینه میاره با Compatibility Chance های متفاوت که وقتی وارد سومی میشی بالاش باید زده باشه LG Service Remote که پایینش چک میکنه که گوشی INfraRed Blaster داشته باشه. مثلاً Samsung Galexy 4 داره ولی Sony نداره که اررور میده. اگه InfraRed Blaster داشته باشه اون پایین یه چیزی میاد که میتونین تاچ کنین و Remote باز میشه. 3تا گزینه داره EZ..., In Start & In Stop. با گرفتن موبایل به سمت تلویزین و زدن EZ... روی تلویزین پنجره ای باز میشه که ازتون پسورد میخواد، پسورد من 0413 بود برای بعضیها ممکنه 0000 باشه. دقت کنید که اگه In Stop رو بزنین و پسوردو وارد کنید TV ریست میشه! وارد قسمت Country Groupe بشيد و كدو از ٠٤ به ١٦ تغییر بديد٠ در بعضي مدلها اين كد قابل تغيير نيست. شايد بشه با تغییر كد در قسمت Area Option منوي فارسيو اضافه كرد.

hamidali.bz12
04-02-2016, 01:46
سلام اگر ممکنه یه توضیحی بیشتر بدید من گوشی گالکسی اس 4 سامسونگ دارم واخرین ورژن رو دانلود کردم ریموت کنترل برا تی وی های الجی و نصب شد کد مخفی هم 0413 هست و جواب میده برا مدله 4k سه بعدی uf850t رو چه گزینه ای بزنم که منوش فارسی شه با تشکر بسیار اگر مقدور هست ممنون:n16:میشم جواب بدید متاسفانه نمیشه رو هیچ گزینه ای دست زد حتی با گوشی کانالا رو بالا وبایین میکنم و شماره 2 میزنم رمز 4رقمی میاد که همون 0413 هست با تشکر منتظ ر راهنمای بیشتر هستم تشکر .

Mehdi.ma
06-02-2016, 12:51
سلام اگر ممکنه یه توضیحی بیشتر بدید من گوشی گالکسی اس 4 سامسونگ دارم واخرین ورژن رو دانلود کردم ریموت کنترل برا تی وی های الجی و نصب شد کد مخفی هم 0413 هست و جواب میده برا مدله 4k سه بعدی uf850t رو چه گزینه ای بزنم که منوش فارسی شه با تشکر بسیار اگر مقدور هست ممنون:n16:میشم جواب بدید متاسفانه نمیشه رو هیچ گزینه ای دست زد حتی با گوشی کانالا رو بالا وبایین میکنم و شماره 2 میزنم رمز 4رقمی میاد که همون 0413 هست با تشکر منتظ ر راهنمای بیشتر هستم تشکر .

سلام، اگه شما موفق شديد وارد منوي مخفي بشيد، كامنت شماره ٦٤٦ به تاريخ ٩/١/٢٠١٦ را مطالعه كنيد. در منوي مخفي بايد وارد ايريا اپشن بشيد و تغييرات را اعمال كنيد.

hamidali.bz12
07-02-2016, 03:39
بسیار عالی مرسی از راهنمایتون لطفن اگر مقدور هست براتون برای تی وی های مدلای 4k تولید 2015 که تازه به بانه امده در مورد فعال کردنه دیجیتال و فارسی کردنه منو رو هم بزاریید واقعن عالی بود کامل و بدونه هیچ نقصی 4 تا تی وی الجی تولید 2010 که اصلن انتظار داشتن دیجیتال رو نداشت رو با روش موبایل گالکسی اس 4که فرمودید براحتی هم منو وهم دیجیتالش رو فعال کردم ممنون وتشکر بسیار از راهنمایی شما عالی :n16::n16:.

Mehdi.ma
07-02-2016, 14:53
بسیار عالی مرسی از راهنمایتون لطفن اگر مقدور هست براتون برای تی وی های مدلای 4k تولید 2015 که تازه به بانه امده در مورد فعال کردنه دیجیتال و فارسی کردنه منو رو هم بزاریید واقعن عالی بود کامل و بدونه هیچ نقصی 4 تا تی وی الجی تولید 2010 که اصلن انتظار داشتن دیجیتال رو نداشت رو با روش موبایل گالکسی اس 4که فرمودید براحتی هم منو وهم دیجیتالش رو فعال کردم ممنون وتشکر بسیار از راهنمایی شما عالی :n16::n16:.

بسيار عالي. همون تغييراتي كه دوستان در كامنتهاي ٦٤٤ و ٦٤٦ گفتن در قسمت ايريا آپشن اعمال كنيد. اگه در قسمت كانتري كُد آي آر اومد بايد منوي فارسي اضافه شه. مدل هاي ٢٠١٥ بايد ديجيتال فعال داشته باشن!

hamidali.bz12
07-02-2016, 19:50
من ممنون از شما از اینکه راهنمایی کردید و این راهنمایی رو هم برای تی وی های 2015 هم گفتید مرسی از اطلاعاته بسیار خوبتون تشکر .:n16:

hamidali.bz12
08-02-2016, 01:31
بزن 7412تو قسمته اریا ابشن که 4 رقمی ببین فارسی میشه کانتری گروب به ir تعغیر کرد تمومه دیجیتال و منوش فارسی میشه .:n16:

hamidali.bz12
08-02-2016, 01:54
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از این سایت اخرین ورژنه 373 رو دانلود کن و به گوشی که مادونه قرمز داره انتقال ونصب کن بیش از 800000 دستگاه اندرویدی رو میشه کنترل کرد روی تی وی میزنی و سامسونگ رو انتخاب میکنید اما روش به ورود به منو مخفی سامسونگ رو من نمیدونم با جستجو در گوگل احتمالن روش منو مخفی سامسونگ رو هم بتونی بیدا کنی .:n16: .
Smart IR Remote 3.7.5

javila
08-02-2016, 10:37
سلام
ال ای دی من مدل 43LF631v. هستش اولش همه چی خوب و درست بود ولی موقع تنطیمات اولیه کشور و فقط میشد ایران انتخاب کرد و گزینش فعال نبود ک جایی دیگرو انتخاب کنم ک بتونم تنظیمات ----- و انجام بدم برای همین وارد area option. شدم و عدد 27777 رو به 25555 تغییر دادم و IR به IL تعییر کرد . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از منو خارج شدم ریست کارخانه زدم و تنظیمات اولیه ک اومد سه تا زبان انگلیسی و پرتغالی و اسپانیایی داره ک هر کدوم انتخاب میکنم دکمه ok فعال نمیشه ک اوکی کنم و برم مرحله بعد ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تا این مراحل هم رد نشه تی وی بالا نمیاد ک دوباره برم تو منو مخفی کد و برگردونم . لطفا کمک کنید

javila
08-02-2016, 13:40
چرا پست من پاک شد ?????

javila
09-02-2016, 13:43
دوستان کسی نمیتونه کمک کنه ? من همینجوری موندم [emoji17]

hamidali.bz12
12-02-2016, 02:28
بازم سلام سوالی داشتم تا حالا شده دیجیتال روی مدلای 4k سه بعدی فعال شه با کانتری گروب کد شماره 20 و باینش کانتری شه JAممنون میشم جواب بدید و هرکاری میکنم با کنترل اعداد تعغیر نمیکنند اریا ابشن هم 4957 هستش نمیشه به 7412 تعغییر داد مثل اینکه قفل کرده باشن ولی دیجیتالش فعاله چون میخواستم منوش فارسی کنم مثه 2 تی وی قبلی مدلهuf850tهیچ گزینه ای با کنترل تیوی نمیشه تعغیر داد در ضمن 2 تا از همین مدلا رو به عدد 16 و به تعغیر دادم تعجب کردم ممنون میشم راهنمایی کنید از بانه خریداری و ساخنه کره هستش JA

hamidali.bz12
13-02-2016, 16:08
7412 رو بدید و حتمن بهم بگید که منوش فارسی شده یا خیر منتظر هستم البته اگر مدله تی وی تون 4k سه بعدی uf850t هستش موفق باشید منتظر جوابتونم .

hamidali.bz12
15-02-2016, 21:14
این برنامه رو از این سایت دانلود و به گوشی که مادونه قرمز داره انتقال و نصب کنید هم منوش فارسی میشه و هم تازه ته لتکسش فارسی خوانا و هم زیرنویسه تمامه فیلما فارسی خوانامیشه البته اگه 4k سه بعدی باشه و uf850t باشه اینم کدی که در اریا ابشن بایستی وار کنید اوا وارد ابشن تولز میشی میای رو اریا ابشن اوکی میکنی و این کد 7412رو وارد و اوکی میکنی تمام منوش و همچیزش اوکی میشه واز نو دیجیتالش رو سرچ کن اونوقت فارسی نوشته نیازی به هیچ کاری نیست اگر مدله تی وی تون همین مدل باشه و تولید 2015 موفق باشی سوال داشتید بگید بهتون میگوم .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برا نصبه برنامه ای که از اینجا دانلود کردید .smart-ir-remote-anymote.html

arashds
18-02-2016, 18:51
با سلام خدمت دوستان،تلویزیون من lg 43 lf 540 v می باشد که رسیوردارمیباشد. من از طریق برنامه smart ir remote ,وارد منوی مخفی آن شدم و متاسفانه دستکاری کردم .والان به هیچ طریقی ----- ش فعال نمیشه.از دوستان خواهش می کنم اگر امکانش هس کسی که این مدل تلویزیون رو داره از قسمت instart منو عکسی بفرسته تا من با تنظیم اون بتونم به حالت اولش برگردونم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamidali.bz12
18-02-2016, 19:57
شما اینجا رو اوکی کن رو موبایلت EZ ADJUSTو 0413 رو وارد کن بیا باین قسمته اریا ابشن ببین اگر عدد 4 رقمی هست 7412 رو وارد کن ببین منو فارسی میشه باینش 16 و ir مینویسه ..... البته شنیدم که تی وی های رسیوردار منوش فارسی نمیشه مدله تی وی من 2015 هست و فورکا براحتی تلتکس و دیجیتال و منوش فارسی شد تو این قسمت در تی وی های 2015 با یستی بیای بخصوص برا مدلای فورکا موفق باشید .EZ با موبایلت ADJUST

arashds
20-02-2016, 18:34
کسی از دوستان این مدل از تلویزیون 43lf540v رو نداره؟

javila
20-02-2016, 19:35
من مدل 43lf631v و دارم و پیشنهاد میکنم تو قسمت area option از خودت کد الکی نزن مثل من چون این مدلا سیستم عامل دارن و گیج میشن و در نهایت هنگ میکنن . کد area Option. من 27777 بود ک همه چیش درست بود و فارسی ولی تنظیمات م ا ه- وار نداشت من کد و الکی تغییر دادم ریست فاکتوری زدم دیگه تلویزیون بالا نیومد الانم مجبور شدم مین برد و بفرستم بانه تا اگه بشه ریستش کنن اگه نشه عوضش کنن . تو این سایت هم کسی حتی ی نظر ساده ام نسبت ب کمکی ک خواستم نداد !

hamidali.bz12
21-02-2016, 05:03
برو اینجا برا راه اندازی تی وی تون اگر مدله 2015 مدله تی وی تون برا راه اندازیش کلیک کن روش و فیلمه 1 دقیقه فکر کنم ببین یا دانلودش کن موفق باشی .

!As@d
22-02-2016, 23:17
با سلام خدمت دوستان،تلویزیون من lg 43 lf 540 v می باشد که رسیوردارمیباشد. من از طریق برنامه smart ir remote ,وارد منوی مخفی آن شدم و متاسفانه دستکاری کردم .والان به هیچ طریقی ----- ش فعال نمیشه.از دوستان خواهش می کنم اگر امکانش هس کسی که این مدل تلویزیون رو داره از قسمت instart منو عکسی بفرسته تا من با تنظیم اون بتونم به حالت اولش برگردونم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام منم 42lb580v-ta داشتم که با اپدیت اون هم ----- و هم منو فارسی رو از دست دادم! تو منو مخفی هم. رفتم گزینه ای پیدا نکردم کد منطقه هم باز یود اشتباهی به جای 16 گذاشتم 13 حالا اونم قفل شده نمیشه تغییرش داد .... واسم خیلی عجیبه حالا که وشور ایران نیس و اسرائیل هست چرا دیگه ر س ی و رش فعال نیس و چرا با ابدیت غیر فعال شد!

hamidali.bz12
23-02-2016, 02:37
EZ ADJUST برو این کلید رو بزن و وارد منو مخفی شو در ضمن اول اگر بیا بایین تو قسمته اریا ابشن کد 7412 رو وارد کن ببین تعغیر کرد تبدیل شد به ir و عدد16 روبروی کاناری گروب تمومه اگر تعغیر نکر اوکی نکنی به هیچ وجه شما اشتباهی کلید دیگه رو میزنی که قفله درسته باستی حتمن این کلید رو بزنی و 0413 رو وارد کن و ابشن تولز امد شماره 3 بزن میری تو قسمته اریا ابشن دقت کن هیچ کلیدی جز اریا ابشن رو تعغیر ندی و تا کشور ایران و عدد 16 نیومده امتحان کن اگر 5 رقمی بود که فرق میکنه معمولن 4 رقمی هست اعدادش بین 7400 تا 7500 رو بابیستی تعغیر بدی اول 7412 بزن احتماله 90 درصد منو فارسی و تله تکسش و زیرنویس و دیجیتالش راه میوفته با رسیورش دیشتون رو دقیق تنظیم کنید بسیار مهمه خیلی . EZ ADJUST

حسن اعظمی
04-03-2016, 11:05
سلام،چطور میتونم بر روی تلویزیون ال جی رسیوردار شبکه ورزش و فوتبال ببینم در صورتیکه از ----- استفاده کنم

Mehdi.ma
05-03-2016, 15:59
سللام دوستان،

کسی تجربه کار باUF770V داره؟ یکی از دوستان ازین سری داره. جالب این بود پشتش جای فیش ال ان بی داره ولی توی ستینگ جایی برای تنظیم ماهواره نیست. وارد منوی مخفیش شدم و با تغییر ایریا آپشن به 7412 تونستم کانالهای دیجیتالو سرچ و تنظیم کنم. کسی از دوستان میدونه ریسیوروشو چجوری باید تنظیم کرد؟ شنیدم اگر تو تنظیمات لوکیشنو رو ویتنام بزاری، تنظیمات ریسیور به ستینگ اضافه میشه! البته اپ استور از منو حذف میشه. اگه کسسی بتونه راهنمایی کنه ممنون میشم.

Mehdi.ma
05-03-2016, 16:03
سلام،چطور میتونم بر روی تلویزیون ال جی رسیوردار شبکه ورزش و فوتبال ببینم در صورتیکه از ----- استفاده کنم
سلام، دوست عزیز من خیلی دنبال راه حل برای این موضوع گشتم ولی متأسفانه انگار راهی وجود نداره. در نهایت مجبور شدم از کانلهای آنتن استفاده کنم.

Mehdi.ma
05-03-2016, 16:07
سلام منم 42lb580v-ta داشتم که با اپدیت اون هم ----- و هم منو فارسی رو از دست دادم! تو منو مخفی هم. رفتم گزینه ای پیدا نکردم کد منطقه هم باز یود اشتباهی به جای 16 گذاشتم 13 حالا اونم قفل شده نمیشه تغییرش داد .... واسم خیلی عجیبه حالا که وشور ایران نیس و اسرائیل هست چرا دیگه ر س ی و رش فعال نیس و چرا با ابدیت غیر فعال شد!
سلام، وقتی میخواید وارد منوی مخفی بشین ازEZ adjust استفاده کنید، ببینید اونجا ایریا آپشن قابل تغییر هست یا نه.

Mehdi.ma
05-03-2016, 16:12
کسی از دوستان این مدل از تلویزیون 43lf540v رو نداره؟
سلام، بنده42LN540V دارم، اگه فکر میکنین کمک میکنه میتونم عکس بگیرم و ارسال کنم ولی مطمئناَ تنظیمات این دو مدل یکی نیست.

hamidali.bz12
05-03-2016, 16:30
شما وقتی 7412 در قسمته اریا ابشن نوشتید همه چیزش اوکی میشه هم زیرنویسش خوانا و هم تله تکسش و هم دیجیتالش و هم منوش فارسی میشه البته برا تی وی مدله 2015 4k یو اف 850 تی موفق باشید در ضمن بعد از کلید 0413 رو که زدید این کلید EZ ADJرو بزنید رو موبایلتوت تا روی گزینه های ابشن تولز و بایین میاین و اریا ابشن عدد 7412 رو وارد و اوکی کرده و تمام دقت کنید مدله تی وی تون همین مدل نام بردم باشه موفق باشه بسیار سادست .

hamidali.bz12
06-03-2016, 15:17
فقط اینو میدونم که با بارامترهای دیگه که هیچ اطلاعی نداری دست نزنید که مشکل بوجود میاد توی رسیوردارها اطلاعی ندارم فقط اینو میدونم که دیشتون بسیار دقیق تنظیم شده باشه و از کابل و النبی خوبی استفاده شه موفق باشید .:n16:

Mehdi.ma
06-03-2016, 15:55
فقط اینو میدونم که با بارامترهای دیگه که هیچ اطلاعی نداری دست نزنید که مشکل بوجود میاد توی رسیوردارها اطلاعی ندارم فقط اینو میدونم که دیشتون بسیار دقیق تنظیم شده باشه و از کابل و النبی خوبی استفاده شه موفق باشید .:n16:

دوست عزيز ممنون از توجهتون. منتها مشكل من اينه كه اصلا توي ستينگ بخشي براي تنظيم ماهواره وجود نداره! در صورتي كه مدل ديگه اي از ال جي ريسيوردار كه باهاش تجربه دارم اين قسمتو داره تو ستينگش. حدسم اينه كه بايد لوكيشنو تو ستينگ عوض كنم تا تنظيمات ماهواره بياد تو ستينگ تلويزيون.

Mehdi.ma
07-03-2016, 11:06
ممنونم

سلام. استاد كُدو رو چند گذاشتي كه ويتنام شد؟ قبلا تنظيمات رسيورو نداشتي تو ستينگت اصلا؟ بعد تغيير به ويتنام اضاف شد؟ اگه به نتيجه جديدي رسيدي ممنون ميشم راهنمايي كني٠

Mehdi.ma
07-03-2016, 11:44
سلام

سلام، شما تجربه اي با مدلUF770V ندارين احيانا؟ ازين رسيور دارا هست ولي تنظيمات رسيور توي ستينگ نيست!

mehdi2014x
07-03-2016, 16:30
باسلام من مدل lg lf540دارم که غیره شرکتی هست وزبان فارسی نداشت ولی فروشند داخل منوی مخفی شدوزبان عربی رو فعال کرد ریسیور هم داره حالا مشکلم ناخوانا بودن زیرنویسه هرکاری کردم درست نشد مندم چکارکنم اگه کسی بتونه راهنمایم کنه ممنون میشم لطفا جواب به ایمیلم بفرستین باتشکرgolzar594@gmail.com

lame lame
09-03-2016, 15:45
سلام: نحوه بکاپ گرفتن از نرم افزار تلویزیون ال جی چطوره لطف کنید راهنمایی کنید
:n13:

hamidali.bz12
16-03-2016, 19:40
سلام بایستی در قسمته اریا ابش هر عددی که هست شما فقط بایستی 16 یزاریید و اوکی کنید اتوماتیک زیرنویسش و تله تکسش و دیجیتالش و منوش براحتی فارسی میشه فعال میشه برید این سایت و این برنامه رو دانلود کنید و روی یکی از گوشیهای گالکسی اس 4 یا اس 5 یا اس 6 و یا نت 4 ونت5 نصب کنید یادتون باشه که گوشی مورد نظرتون به اینترنت نصب شده باشه حالا بسته ای یا وای فای خانگی و روبرویچشم اکترونیکی تی وی تون دقیقن میشه مثه کنترل تلوزیونتون :n16:رو تی وی اوکی کرد و بالا فقط الجی بنویسید همین و با روی گزینه اول رو موبایلتون اوکی و رمز 0413 رو وارد کنید و وارد منو مخفی میشید توجه کنید هیچ بارامتری رو دستکاری نکنید به هیچ وجه عواقب داره سایتی که بایستی دانلود کنید و به یکی از گوشیهای مورد نام برده انتقال و نصب کنید اینه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

FARHAD LIG
18-03-2016, 13:05
سلام خسته نباشید من ال ای دی ال جی دارم مدل ال بی 552 هستش ضبط نمیکنه و وقتی وارد لیست برنامه های کانال میشم فارسیش برعکس هستش اگه میشه راهنماییم کنیید

FARHAD LIG
18-03-2016, 13:52
سلام میشه برنامه ال ای دی 42 اینچ مدا ال بی 552 رو بروز رسانی کرد

hamidali.bz12
18-03-2016, 15:25
تی وی تون لن میخوره ......میتونید یه کابل شبکه از مودم به لن تی وی تون بزنید و خود تی وی میگه امادست برا بروزرسانی البته اگر ورژنه جدیدی امده باشه اگر امده باشه دقت کنید که تحت هیچ عنوان وسط کار ابدیت رو قعط نکنید و یا تی وی تون رو خاموش نکنید به هیچ عنوان اتوماتیک خودش از سایته اصلی الجی بروز رسانی میشه البته گفتم تی وی تون بایستی لن اینترنت داشته باشه خیلی بهتره از از فلش مموری.... در ضمن اگر از سرعته با ببن یا متوسط اینترنت برخوردار هستید برا ابدیت تی وی تون 1شب به بعد این کار رو انجام بدید خیلی بهتر هستش موفق باشید .:n16:

FARHAD LIG
18-03-2016, 17:13
سلام لن نمیخوره راه دیگه داره

hamidali.bz12
20-03-2016, 00:40
سلام برو اینجا مدله تی وی تون رو دقیق بنویسید عکسه تی وی مورد بالا میاد و نرم افزاری اگر داشته یاشه میتونید دانلود و به یه فلش خوب انتقال داده و طبقه اموزش در همین سایت معتبر انجام بدید موفق باشید معمولن تی وی های تولید 2014 به بالا لن میخوره حتی 2011 دیدم که لن اینترنت میخوره و ابدیتش خیلی راحتر و امنتر هستش در همین سایت اگر نرم افزاری برا تی وی تون امده باشه موفق باشید .:n16:.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

smorteza01
23-03-2016, 21:56
با سلام خدمت شما دوستان عزیز
من یه تلویزیون ال جی مدل 47LB650V-TA دارم که هم تیونر ماهواره داره و هم دیجیتال ولی نمیتونم رسیورش و راه بندازم من داخل منوش که شدم فقط گزینه دیجیتال و آنالگ داشت لطفا راهنماییم کنید

Mehdi.ma
24-03-2016, 03:45
من یه تلویزیون ال جی مدل 47LB650V-TA دارم که هم تیونر ماهواره داره و هم دیجیتال ولی نمیتونم رسیورش و راه بندازم من داخل منوش که شدم فقط گزینه دیجیتال و آنالگ داشت لطفا راهنماییم کنید

سلام، من فكر ميكنم اگه برين تو قسمت ستينگ و لوكيشونو به ويتنام تغيير بدين تنظيمات م.ا.ه.وا.ر.ه به ستينگ اضافه ميشه. تو بعضي مدلها به اين صورت هست. اگه گزينه ميتنام نبود تو ليست، ساير كشورهارو امتحان كنيد.

smorteza01
24-03-2016, 09:35
ممنون مرسی.من امتهان میکنم اگه شد که دستت درد نکنه اگه نشد باز مزاحمت میشم

!As@d
27-03-2016, 10:22
من یه تلویزیون ال جی مدل 47LB650V-TA دارم که هم تیونر ماهواره داره و هم دیجیتالمن ولی نمیتونم رسیورش و راه بندازم من داخل منوش که شدم فقط گزینه دیجیتال و آنالگ داشت لطفا راهنماییم کنید

منم همین مشکل رو با سایز 42 مدل 580v-taدارم البته بعد از اپدیت به وجود اومد ....
وارد منو مخفی میتونم بشم ولی با تغییر کشور هم اضافه نمیشه ( من یکبار فقط تونستم کشور رو به کد 13 اسراییل تغییر بدم بعدش دیگه غیر فعال شد گزینه ش!!)
برام خیلی عجیب و مبهم هست که چرا ؟؟:n34:
قبل از اپدیت مشکلی نداشت زبان فارسی و ر س ی و ر هم داشت البته از منو خود تی وی کشوری به جز ایران باید انتخاب میکردی الان هیچی نداره ....
منو مخفی هم یه اشتباه بکنی یه گزینه تغییر بدی بیچاره ای نمیشه خیلی ور رفت باهاش:n36:

m713405
27-03-2016, 17:59
با سلام
سال نوتون مبارک
تاپیک بسیار بسیار خوبی زدین، ممنون از استارتر عزیز
بعد از 6 سال عضویت، اولین پست پی سی ورلدمو زدم، امیدوارم جای پستم درست باشه :n01:

دوستان می خوام اسپیکرمو به تلوزیون وصل کنم، جوری که همزمان صدا از تلوزیون و اسپیکر داشته باشم!
اسپیکرم ورودی آنالوگ داره وقتی به سوکت هدفون تلوزیون وصل می کنم صدای تلوزیون قطع میشه، نمی خوام این اتفاق بیوفته، از طریق منو مخفی تلوزیون میشه این امکان رو ایجاد کرد؟

مدل LG LW57000

ممنون میشم راهنماییم کنید.

smorteza01
28-03-2016, 14:21
باید چیکار کنم من آپدیت هم نکردم راهنمایی کنید

!As@d
28-03-2016, 19:57
باید چیکار کنم من آپدیت هم نکردم راهنمایی کنید
قطعه سخت افزاری که تعبیه شده من نمی دونم این مسخره بازی های ال جی واسه چی هست؟ قبل از اپدیت همه چی من جور بود ولی اپدیت کردم گزینه ماهواره حذف شد به کل! کشور هم که رو ایران نیس حالا چرا مشخص نیس

!As@d
29-03-2016, 10:14
در منو مخفی تنظیمات مربوط به گزینه ----s رو پیدا کردم همین گزینه اولی هست لامصب!:n19:
دوستانی که بلوتوث شون فعاله! ( همون اسمش رو نبر) :n02: لطفا عکس بذارن از اینجا که ما بی گدار به اب نزنیم با تشکر :n18:

azizimatin
30-03-2016, 20:43
سلام ببخشید آیا میشه به روش های راحت تری هم وارد منوی مخفی تلویزیون شد؟
و یک سوال دیگه دکمه adj در کنترل ها کدومه؟:n13::n13::n13::n13:

azizimatin
31-03-2016, 12:40
لطفا جواب بدید:n36::n36::n36::n36::n36:

SABALAN2211
03-04-2016, 20:18
سلام دوستان عزیز.
من یه تلویزیون 49lx341c از بانه خریدم ولی گزینه recضبط فیلم نداره .آیا راهی داره که بتونم از منوی مخفی این گزینه رو براش فعال کنم.
ضمنا دستگاه ر.س.ی.و.ر سرخود داره.:n03::n03::n03::n03:

SABALAN2211
06-04-2016, 09:28
:n14::n14::n14::n14::n14::n14::n14::n14::n14:

Hendijan9611
07-04-2016, 20:57
سلام

سلام
دوستان کد 7400 زو وارذ کنید

امیر383
09-04-2016, 14:39
با سلام و تشکر از سایت مفیدتاناخیراتلویزیون ال جی مدل 47" LB650V LG Smart TV with webOSازبانه خریده ام و حتی ریسور آنرا راه اندازی کردهام. ولی نتوانستم کانال های کارتی آنراباز کنم. عاجزانه خواهش می کنم در این خصوص راهنمایی بفرمایید. قبلا از مساعدت شماکمال تشکر را دارم.

SABALAN2211
10-04-2016, 11:23
سلام.
دوستان مدیر این بخش کیه.چرا رسیدگی نمیشه؟:n35::n35:

matinpour
10-04-2016, 15:23
سلام دوستان عزیز.
من یه تلویزیون 49lx341c از بانه خریدم ولی گزینه recضبط فیلم نداره .آیا راهی داره که بتونم از منوی مخفی این گزینه رو براش فعال کنم.
ضمنا دستگاه ر.س.ی.و.ر سرخود داره.:n03::n03::n03::n03:
دوست عزیز
اگر این آیتم را ندارد ممکن است سخت افزاری آن موجود نباشد.

gahgahi
11-04-2016, 14:46
این آدرس را هم ببینین

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_.27PRONTO.27_codes_that_may_work

gahgahi
11-04-2016, 15:17

nabi395
18-04-2016, 19:20
سلام اموزش فعال کردن ریسور 49lx761h ال ای دی ال جی

smorteza01
19-04-2016, 15:28
منم همین مشکل رو با سایز 42 مدل 580v-taدارم البته بعد از اپدیت به وجود اومد ....
وارد منو مخفی میتونم بشم ولی با تغییر کشور هم اضافه نمیشه ( من یکبار فقط تونستم کشور رو به کد 13 اسراییل تغییر بدم بعدش دیگه غیر فعال شد گزینه ش!!)
قبل از اپدیت مشکلی نداشت زبان فارسی و ر س ی و ر هم داشت البته از منو خود تی وی کشوری به جز ایران باید انتخاب میکردی الان هیچی نداره ....
منو مخفی هم یه اشتباه بکنی یه گزینه تغییر بدی بیچاره ای نمیشه خیلی ور رفت باهاش:n36:
مشکلت حل شد خبر بدی ممنون میشم

smorteza01
19-04-2016, 15:32
سلام.
دوستان مدیر این بخش کیه.چرا رسیدگی نمیشه؟:n35::n35:
راست میگه چرا هیشکی رسیدیگی نمیکنه

runn
21-04-2016, 10:29
سلام مدیر ودوستان گرامی عیدتون مبارک
من ی LG مدل 49LB552V گرفتموقتی روشن میکنم انتخاب زبان وکانال یابی میاد انجام کم دادم تموم شدبعد که خاموش کردم دوباره همون منو هارو میاره وازنو باید کانال یابی کرد لطفا راهنمایی کنید

!As@d
21-04-2016, 10:50

با سلام و تشکر از سایت مفیدتاناخیراتلویزیون ال جی مدل 47" LB650V LG Smart TV with webOSازبانه خریده ام و حتی ریسور آنرا راه اندازی کردهام. ولی نتوانستم کانال های کارتی آنراباز کنم. عاجزانه خواهش می کنم در این خصوص راهنمایی بفرمایید. قبلا از مساعدت شماکمال تشکر را دارم.

مشکلت حل شد خبر بدی ممنون میشم

سلام گزینه اول رو تغییر دادم ولی سیگنال های دیجیتالی ام هم از بین رفت خوشبختانه دوباره تغییر پذیر بود و برگشتم سر خونه اول
نمی دونم چرا اینجوری هست این تی وی ها با عقل جور در نمیاد!

amirhossein933
21-04-2016, 20:47
سلام به همه من تلویزیونم 42la540v بود یه ریموت با 2 تا ال ایدی درست کردم یه فایل صوتی serv-EzAdjust دانلود کردم و اجرا کردم بعد در
area option و گزینه دومش که نوشته Arabic رو ۱کردم زبان عربی و کردی اضافه میشه

سلام دوست عزیز . معلومه که شما مشکل ما رو نخواهی داشت ! مثل اینکه خوب توجه نکردی مدل تلویزیون ما LN540V هست نه LA ?

euphoria360
24-04-2016, 15:06
با سلام
سال نوتون مبارک
تاپیک بسیار بسیار خوبی زدین، ممنون از استارتر عزیز
بعد از 6 سال عضویت، اولین پست پی سی ورلدمو زدم، امیدوارم جای پستم درست باشه :n01:

دوستان می خوام اسپیکرمو به تلوزیون وصل کنم، جوری که همزمان صدا از تلوزیون و اسپیکر داشته باشم!
اسپیکرم ورودی آنالوگ داره وقتی به سوکت هدفون تلوزیون وصل می کنم صدای تلوزیون قطع میشه، نمی خوام این اتفاق بیوفته، از طریق منو مخفی تلوزیون میشه این امکان رو ایجاد کرد؟

مدل LG LW57000

ممنون میشم راهنماییم کنید.

لزومی به رفتن به منو مخفی نیست.
تو Settings تلوزیون به بخش Audio برید. اونجا یکی از گزینه ها مربوط به Audio Output هست و توی اون میشه مشخص کرد که از کدوم خروجی صدا ها استفاده بشه. که در مورد شما، باید اسپیکر داخلی بعلاوه هدفون انتخاب بشه.

euphoria360
24-04-2016, 15:29
نحوه رفتن به Service Menu - EZ Adjust برای کسانی که دارای گوشی/تبلت LG هستن و برنامه LG Remote روی گوشیشون هست (البته به احتمال زیاد اصل روند این آموزش باید روی هر گوشی ای که برنامه کنترل مادون قرمز داره جواب بده):

وارد برنامه LG Remote شوید و روی + کلیک کنید.
توی لیست انواع دستگاه ها TV رو انتخاب کنید.
توی لیست TV ها VIZIO رو انتخاب کنید.
توی صفحه بعدی که میخواد مدل رو با آزمون و خطا شناسایی کنه، الکی دکمه رو بزنید و بعد YES رو بزنید که مثلا کار کرد. حالا کنترل فوق اضافه میشه.
خب الان توی این کنترل گزینه - یا -/-- (تو بخش شماره ها هست) رو بزنید، منوی EZ Adjust ظاهر میشه و ازتون رمز میخواد.
رمز پیشفرض به احتمال خیلی زیاد، یا 0000 هست یا 0413

برگرفته از: openlgtv.org.ru ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

smorteza01
24-04-2016, 18:07
سلام، من فكر ميكنم اگه برين تو قسمت ستينگ و لوكيشونو به ويتنام تغيير بدين تنظيمات م.ا.ه.وا.ر.ه به ستينگ اضافه ميشه. تو بعضي مدلها به اين صورت هست. اگه گزينه ميتنام نبود تو ليست، ساير كشورهارو امتحان كنيد.

من ویتنام و پیدا نکردم اما روی الجزیره گذاشتم مشکلم حل شد
مرسی ممنون از راهنمایی تون

smorteza01
24-04-2016, 18:27
من راهش رو پیدا کردم
اول:لوکیشن تلویزیون و روی الجزیره وزبان دستگاه رو هرچی میخواهین بزارین
دوم:بر روی ریموت کنترل تلویزیون از بالا دکمه Q.MENU را بزنین بعد در منوی باز شده آپشن اول که خود دستگاه که وار منو میشی روی همین گزینه است و بعد در اینجا شما اگر زبانتون انگلیسی باشه باید از روی کنترل فلش راست رو بزنین و اگر فارسی باشه بلعکس . و وارد گزینه کانال یابی شوین و بعد گزینه نوع برنامه را بزنین بعد ماهواره را انتخاب کنید و بعد تنظیمات ماهواره (DISEQC) را تنظیم کنین و بعد جستجوی اتوماتیک یا دستی و بعد از تلوزیزیون لذت ببرید
امید وارم راهنماییم کامل باشد

euphoria360
25-04-2016, 09:48
دوستان یه مشکلی برای من پیش اومده:
من یه تلوزیون LG 49LF63000GI گرفتم. موقعی که تلوزیون رو از نمایندگی آوردن و نصب کردن خب کشور ایران بود و همه چی هم نرمال و طبیعی. ما هم یه دستگاه پخش قدیمی داشتیم که با این فیش زرد سفید قرمز ها (فیش RCA) به پشت تلوزیون زدیم و باز هم همه چی اوکی بود.
اما من میخواستم یه نرم افزاری رو از فروشگاه WebOS بگیرم که چون کشور ما ایران بود، نشونش نمیداد و محدودیت داشتیم (اکثر نرم افزار های WebOS تو فروشگاه آمریکا هستند.).
برا همین من با کلی بدبختی Service Menu EZ Adjust رو باز کردم و از Area Option و با زدن کد ۱۷۲۳ که برا امریکای شمالیه، منطقه رو تغییر دادم و نرم افزار ها اومدن.

اما یه مشکلی پیش اومد:
وقتی ورودی رو روی AV گذاشتم که از دستگاه پخش استفاده کنم، دیدم تصویر سیاه و سفید شده. با کلی ور رفتن متوجه شدم که تلوزیون سیگنال ورودی AV رو NTSC فرض میکنه (چون آمریکاست) و دستگاه ما خروجیش PAL هستش. (این داستان PAL و NTSC مربوط به سیگنال های آنالوگ RF و RCA هستش و تو گیرنده دیجیتال ها، HDMI و حتی Component که سبز آبی قرمزه دیگه نیست.)
خودم رو کشتم که از تو تنظیمات تلوزیون جایی رو پیدا کنم که PAL کنمش نبود.
دوباره از Service Menu گذاشتمش رو ایران، باز هم نشد. نمیدونم کجا و چی رو باید تغییر بدم.
کسی میتونه کمکی کنه؟
حتی اگه راهی هست که تنظیمات EZ Adjust رو بتونیم ریست کنیم هم خوبه.

h_starboy
27-04-2016, 14:42
دوستان کسی میدونه uf850v رو چه کشوری تنظیم کنیم هم م.ا.ه.و.ا.ر.ه کار کنه هم سیمستم ماشین زمان و ظبط کردنش همزمان فعال بشه ؟
من رو ویتنام گذاشتم ماشین زمان ندارم اصلا.

binamplayer
27-04-2016, 18:18
دوستان ما تازه ال جی گرفتیم دکمه ضبط رو که میزنی فقط تو حافظه داخلی ضبط می کنه که اونم 2 گیگه و اصلا هم نمیشه منتقل کرد به فلش یا چیزی دیگه یا اصلا نمیشه به طور مستقیم تو فلش چیزی ضبط کرد دوستان ایا راهی وجود داره دارم که بشه تو فلش ضبط کرد یا از حافظه داخلیه خود تلویزیون انتقال داد تو فلش؟

matinpour
27-04-2016, 19:54
دوستان ما تازه ال جی گرفتیم دکمه ضبط رو که میزنی فقط تو حافظه داخلی ضبط می کنه که اونم 2 گیگه و اصلا هم نمیشه منتقل کرد به فلش یا چیزی دیگه یا اصلا نمیشه به طور مستقیم تو فلش چیزی ضبط کرد دوستان ایا راهی وجود داره دارم که بشه تو فلش ضبط کرد یا از حافظه داخلیه خود تلویزیون انتقال داد تو فلش؟
دوست عزیز
از این سایت و قسمت Time Machine II استفاده کنید.

و این برای انتقال

maryam8815
29-04-2016, 08:34
من ویتنام و پیدا نکردم اما روی الجزیره گذاشتم مشکلم حل شد
مرسی ممنون از راهنمایی تون
سلام دوستان کسی49LGLF631V اطلاعاتی دارهکه چطور میسه رسیورش رو فعال کرد در کنارش منوی فارسی هم داشت

دوستان یه مشکلی برای من پیش اومده:
من یه تلوزیون LG 49LF63000GI گرفتم. موقعی که تلوزیون رو از نمایندگی آوردن و نصب کردن خب کشور ایران بود و همه چی هم نرمال و طبیعی. ما هم یه دستگاه پخش قدیمی داشتیم که با این فیش زرد سفید قرمز ها (فیش RCA) به پشت تلوزیون زدیم و باز هم همه چی اوکی بود.
اما من میخواستم یه نرم افزاری رو از فروشگاه WebOS بگیرم که چون کشور ما ایران بود، نشونش نمیداد و محدودیت داشتیم (اکثر نرم افزار های WebOS تو فروشگاه آمریکا هستند.).
برا همین من با کلی بدبختی Service Menu EZ Adjust رو باز کردم و از Area Option و با زدن کد ۱۷۲۳ که برا امریکای شمالیه، منطقه رو تغییر دادم و نرم افزار ها اومدن.

اما یه مشکلی پیش اومد:
وقتی ورودی رو روی AV گذاشتم که از دستگاه پخش استفاده کنم، دیدم تصویر سیاه و سفید شده. با کلی ور رفتن متوجه شدم که تلوزیون سیگنال ورودی AV رو NTSC فرض میکنه (چون آمریکاست) و دستگاه ما خروجیش PAL هستش. (این داستان PAL و NTSC مربوط به سیگنال های آنالوگ RF و RCA هستش و تو گیرنده دیجیتال ها، HDMI و حتی Component که سبز آبی قرمزه دیگه نیست.)
خودم رو کشتم که از تو تنظیمات تلوزیون جایی رو پیدا کنم که PAL کنمش نبود.
دوباره از Service Menu گذاشتمش رو ایران، باز هم نشد. نمیدونم کجا و چی رو باید تغییر بدم.
کسی میتونه کمکی کنه؟
حتی اگه راهی هست که تنظیمات EZ Adjust رو بتونیم ریست کنیم هم خوبه.

فرستاده شده از HUAWEI G525-U00ِ من با Tapatalk

maryam8815
29-04-2016, 08:37
سلام دوستان کسی در مورد LED 49LGFL631V اطلاعاتی داره چطور میشه در کنار زبان فارسی RESIVER رو هم داشت

فرستاده شده از HUAWEI G525-U00ِ من با Tapatalk

m713405
01-05-2016, 03:14
لزومی به رفتن به منو مخفی نیست.
تو Settings تلوزیون به بخش Audio برید. اونجا یکی از گزینه ها مربوط به Audio Output هست و توی اون میشه مشخص کرد که از کدوم خروجی صدا ها استفاده بشه. که در مورد شما، باید اسپیکر داخلی بعلاوه هدفون انتخاب بشه.

متاسفانه این قابلیت رو نداره :n41:

h_starboy
02-05-2016, 12:50
دوستان تو مدل uf850 فهمیدم تو سرویس منو تو قسمت tool option 3 اگه گزینه dvr ready=1 بشه تایم شیفتش فعال میشه ولی من از تو قسمت area option رو هر کشوری گذاشتم اصلا tool option 3 هیچ تغییری نمیکنه. دستی هم نمیشه تغییر داد.
کسی میدونه باید چیکار کنیم ؟

mehrabooni
02-05-2016, 12:55
واسه سونی w800c چطور وارد منو بشم

mmmkk
06-05-2016, 03:54
دادا کاظمی کدهات فایلاش خرابه لطفا کدهارو بده

amin_913
30-05-2016, 19:51
سلام
یه Lg 43 LF631V خریدم و وارد تنظیمات مخفی شدم و به اشتباه قسمت Tool Option4 رو دستکاری کردم
الان تلویزیون آنالوگ و دیجیتال رو نمیتونه جستجو کنه و هنگام جستجو، روی صفردرصد میمونه و اصلا جلو نمیره
ممنون میشم بگید Digital Demod-S , Digital Demod-T/C و Analog Demod یا اصلا کد مربوط به Tool Option رو باید رو چی بزارم؟
این عکس مربوط به وضعیت الان تنظیماته:

ms1ove
06-06-2016, 13:24
سلام
امروز یکی از آشنا ها یه تلویزیون الجی مدل 49LX761H خرید به من گفت بیا تنظیم کن .
منم رفتم دیدم زبان فارسی داره بعدش چون یه مقدار تنظیمات رو دست زده بود منم زدم تنظیمات کارخانه از اول تنظیم کنم ولی بدبختانه بعدش زبان فارسی نیاورد !!!
دوستان کسی میدونه چشه درستش کنم ؟؟؟

!As@d
11-06-2016, 08:53
تلوزیون های غیر گارانتی (بانه ای) رو هیچ وقت تنظیم کارخانه ای و اپدیت نکنید چون زبان فارسی و قابلیت ----- ش رو از دست می دید....
مناپدیت کردم الان دستم رفته تو حنا :n15:

ali_mohammad1365
11-06-2016, 14:28
تلوزیون های غیر گارانتی (بانه ای) رو هیچ وقت تنظیم کارخانه ای و اپدیت نکنید چون زبان فارسی و قابلیت ----- ش رو از دست می دید....
مناپدیت کردم الان دستم رفته تو حنا :n15:
ولی من هم مدل غیر گارانتی گرفتم آپدیتم کردم فرقی نکرده.البته بانه نگرفتما.از همین شیراز

ali_mohammad1365
11-06-2016, 14:42
سلام دوستان.میشه بگید چطور وارد منوی مخفی LG 42LB7200 بشم.
ممنون

iRANARIA
19-06-2016, 01:39
با سلام
من يه تلويزيون ال جي مدل WEB OS LG 43LF631V خريدم ورودي ال ان بي داره ولي تو منو خبري از گزينه براي رسيور نيست،
فكتوري ريت كردم درست نشد بعضي از دوستان گفنت زبان رو فارسي و كشور سرويس دهنده ويتنام بزاريد ولي تو كشور سرويس دهنده فقط ايران و ساير گزينه ها هستش روي ساير هم گذاشتم درست نشد،عكس منو مخفي و منو گذاشتم،كسي ميتونه بگه تنظيمات منو مخفي چجوري بايد عوض كنم تا گزينه رسيور فعال بشه،از دوستان كسي هم اگر رس ي و ر فعال هست ميتونه عكسي بزاره نسبت به اون تغييرات بديم،

atimomeni
19-06-2016, 15:03
سلام
من برنامه irremoto دانلود کردم با استفاده از اون وارد منو مخفی شدم country group اشتباها عدد 13 اوکی شد
الان ----- وگیرنده دیجیتال دستگاه خاموش شده منو فارسی پریده پشتیبانیشم پریده الان نمدونم چیکار کنم کد 13 رو دستگاه فیکس شده میشه کمکم کنید LED LG LF550V-TA

iRANARIA
20-06-2016, 01:52
با سلام
من يه تلويزيون ال جي مدل WEB OS LG 43LF631V خريدم ورودي ال ان بي داره ولي تو منو خبري از گزينه براي رسيور نيست،
فكتوري ريت كردم درست نشد بعضي از دوستان گفنت زبان رو فارسي و كشور سرويس دهنده ويتنام بزاريد ولي تو كشور سرويس دهنده فقط ايران و ساير گزينه ها هستش روي ساير هم گذاشتم درست نشد،عكس منو مخفي و منو گذاشتم،كسي ميتونه بگه تنظيمات منو مخفي چجوري بايد عوض كنم تا گزينه رسيور فعال بشه،از دوستان كسي هم اگر رس ي و ر فعال هست ميتونه عكسي بزاره نسبت به اون تغييرات بديم،

سلام
كسي در اين مورد اطلاعاتي داره،اصلا از كدوم قسمت country group ميشه عوض كرد،

ss2020
20-06-2016, 23:16
تلویزیون ما LG 43LF540V-ZB ریسور دار بود،مشکل زیرنویس داشتم.زبان عربی هم بصورت پیشفرض نداشت.برنامه اسمارت ریموت روی اچ تی سی ام 8 نصب کردم.وبعد از پیدا کردن نام ال جی ،گزینه EZ ADJUST را در برنامه زدم،محل وارد کردن پسورد روی تی وی ظاهر شد.پسورد 0413 رو وارد کردم.ستون منو باز شد ،زیر گزینه های توتال آپشن ،گزینه AREA OPTION وجود داشت ،بعد از انتخاب گزینه ،زیر منوی آن باز شد،که عدد پیشفرض روبروی آن 2 بود،و عدد پنج رقمی هم قابل وارد شدن بود،از آنجا که گزینه ی منطقه را به درستی نمی دانستم.چند گزینه زیر آن ARABIC را از 0 به یک تغییر داده.اکی کردم.و تی وی را خاموش و روشن کرده.در تنظیمات زبان عربی اضافه شده بود،که آن را انتخاب کردم و زبان زیرنویس درست شد.البته از قبل باید زیرنویس با یونیکد UTF 8 ذخیره شده باشد.در ضمن مشکل تلتکست رفع نشد و بعد از تغییر صفر به یک گزینه عربی،کد منطقه از دو به 394 تغییر یافت.

ruydar2
23-06-2016, 20:53
سلام خدمت همه دوستان.
LED من مدل 47Ly760h هست. غیر شرکتی هست. دوتا سوال اساسی دارم :
سوال اول:
کابل LAN به LED وصل کردم ولی نمیدونم اینترنت LED وصل هست یا نه ؟ تمام تنظیمات LED رو زیرورو کردم . منویی به اسم تنظیمات شبکه یا اینترنت پیدا نکردم.

سوال دوم : مشکل زیر نویس دارم. زیر نویس از چپ به راست هستش و حروف جدا ازهم. تمام راههایی که دوستان مطرح کرده بودن از جمله باز کردن زیرنویس با برنامه نوت پد و تغییر در قسمت Encoding انجام دادم ولی به جایی نرسیدم. میدونم که LED از طریق منوی مخفی باید فارسی زازش فعال بشه. یه بار هم رفتم توی منوی مخفی ولی قسمت Country Grroup غیر قابل تغییر هستش. نمیشه تغییرش داد. شاید بخاطر وصل نبودن اینترنت LED باشه چون یه جایی تو همین انجمن یکی از دوستان گفته بود تا تلویزیون به اینترنت وصل نباشه کد کشور را نمیتونیم تغییر بدیم یا همون Country Grroup رو .

اگه کسی بتونه با راهنماییش کمکم کنه یه دنیا ازش ممنون میشم.

ss2020
23-06-2016, 22:47
برین تو منو مخفی، قسمت آریا آپشن.گزینه عربی رو پیدا کنین.صفر روبروی اون رو یک کنید. وتنضیمات زبان هم بزارین روی عربی تا 90 درصد مشکل زیرنویس یونیکد باید حل بشه

Taha37
25-06-2016, 12:46
من به تازگی تلوزیون 49uf680t lg رو خریداری کردم و تا به حال هر چه سعی کردم نتونستم دیجیتال ان را فعال کنم و در تنظیمات خود تلوزیون گزینه تنظیم خودکار وجود داره و بعد از زدن اون هیچ شبکه یا سیگنالی رو پیدا نمی کنه و از منوی مخفی هم سعی کردم درستش کنم که رو هر کشوری هم گذاشتم دیجیتال ان فعال نشد و خیلی از area option ها رو هم امتحان کردم اما جواب نگرفتم .
ایا کسی راهی بلد هست برا فعال کردن دیجیتال تلوزیون های جدید lg ؟

hamidali.bz12
25-06-2016, 19:24
فقط کافی عدد16 رو در منو مخفی تی وی تون که فقط با گوشی های گالکسی سامسونگ اس 4 واس 5 و اس 6 براحتی میشه برنامه ریموت کنترل مختصه الجی یا اندروید دان ازسایته گت اندروید و نصب کنید برنامه رو در گوشیتون براحتی میتونید یا 4 تا 0000 وارد کنید البته گوشیتون بایستی حتمن مادون قرمز داشته باشه تمومه و حله من خودم 10 ماهه بیش 55 اینچ الجی 4k گرفتممدل uf850 و در همین سایت براحتی منو فارسی و زیرنویسش فعال و دیجیتالش هم فعال با یه عدد 16 وارد کردن همین در سایت بگردید روش 100 در 100 هست موفق باشید از 35 به بالا چک کنید متوجه میشید دقیق نمیدونم کدوم صفحه کامنتارو گذاشتن ولی از 35 یا 38 امتحان کنید فقط عدد 16 بغییر از این تمام تنظیماته تی وی تون بهم میخوره فقط 16 تبدیل به منو وفارسی و زیرنویسش فارسی و دیجیتالش فعال میشه براذحتی که فکرش رو بکنید موفق باشید کنترل مادر بخاطر نداشتن یه کلید مکافات رو داره ولی هستن اگر در تهران هستید اینکار رو انجام میدن با هزینه 40 یا 50 تومن با تشکر بسیار .

ruydar2
26-06-2016, 09:54
دوستان گزینه
Country Group و area option تو منوی مخفی به هیچ وجه قابل تغییر نیست. این دوستانی که میگن ما تغییر دادیم چه جوری تغییر دادین؟ خواهشا راهنمایی کنین. من یه هفته هست که درگیرشم.

hamidali.bz12
26-06-2016, 17:20
عدد 16 را بجای 12 وارد کنید (در بعضی مدل‌ها باید به قسمت Tool Option 3 بروید و مقدار روبه‌روی DIVX را 1 قرار دهید). دقت کنید که با تغییر به عدد 16 باید مقابل Country Grroup به IR تغییر پیدا کند، اگر این تغییر صورت نگرفت خودتان آن را به IR (در برخی مدل‌ها به AU) تغییر دهید. حال ok کرده و تلویزیون را خاموش و سپس روشن نمایید. اگر به بخش جستجوی کانال‌ها بروید، خواهید دید که DTV به آن اضافه شده و می‌توانید با جستجوی کانال‌ها بدون هیچ واسطه‌ای شبکه‌های دیجیتال را دریافت نمایید. و اریا ابشن نوشته عدد 7412 وارد کن .
نکته: در برخی مدل‌ها منوی مخفی با نام EZ adjust و در برخی دیگر با IN start شناخته می‌شود.
توجه: به هیچ عنوان پارامترهای داخل منوها را تغییر ندهید.
وبایان کار اگر نشد حتمن این عدد رو وارد کنید 7412 تمومه یادتون باشه به هیچ یک از گزینه های داخلی اعداد و نوشته ها رو تعغیر ندید من خودم مدل 4k الجی بدونه ----- 10 ماهه بیش تولید اوخر 2015 بود 55 اینچ گرفتم مدل یو اف 850 همچنین رمزهاشون در تی وی های جدید منظور وردود به منو مخفی برا ال جی های 4k و فول اچ دیهای 2016یا 4 تا صفر نشد 0413 هست وارد منو مخفی میشد تا اینجا که براحتی توی عکس گذاشتید امده بقیش با 2 تا کلید تموم باییتن بیا قسمت 3 نوشته تول ابشن اوکی کن و بعد عدد 16 رو وارد کن که به ای ار که ایران میشه تبدیل نشد 7412 وارد و تموام به هیچ چیز دیگه لفن دست نزنید .

ruydar2
27-06-2016, 18:37
دوستان کسی هست که تلویزیون ----- دار غیر شرکتی به سفارش اروپا رو فارسی سازش فعال کرده باشه ؟ اصلا تلویزیون های ----- دار که منوی country group قفله فارسی سازش فعال میشه ؟ زیر نویس تو این تلویزیون ها که منوی فارسی نداره و از چپ به راست نوشته میشه و حروف ها جدا از همه قضیه ش چه جوریه ؟ میشه کاریش کرد یا نه ؟