PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش ورود به منوی مخفی تلویزیون های جدید LG

صفحه ها : 1 [2] 3 4

dara111
26-01-2012, 23:57
سلام.ازطریق مدار اقای کاظملو موفق شدم dtv ال ای دی -ال جی4500رافعال کنم.اماکنجکاوی کرده و وارد آپشن تولز 1شدم وگزینه یmakerرابه شارپ و...تغییر دادم ولحظه ای تمام صفحه خط خطی افقی شد وسپس سیاه رنگ شد ودیگر ریموت دستساز وکنترل خود دستگاه کار نمی کند(بجز پاور).خواهشا" اگر کسی میتونه کمک وراهنماییم بکنه:mellow::worried: [کمک برسونید به میلم] bibibibi12337@yahoo.com

---------- Post added at 11:57 PM ---------- Previous post was at 11:56 PM ----------

سلام.ازطریق مدار اقای کاظملو موفق شدم dtv ال ای دی -ال جی4500رافعال کنم.اماکنجکاوی کرده و وارد آپشن تولز 1شدم وگزینه یmakerرابه شارپ و...تغییر دادم ولحظه ای تمام صفحه خط خطی افقی شد وسپس سیاه رنگ شد ودیگر ریموت دستساز وکنترل خود دستگاه کار نمی کند(بجز پاور).خواهشا" اگر کسی میتونه کمک وراهنماییم بکنه:mellow::worried: [کمک برسونید به میلم] bibibibi12337@yahoo.com (bibibibi12337@yahoo.com)

reyhan114
27-01-2012, 01:08
سلام
من سفارش دادم به سایت زیر برام کنترل رو درست کردن و فرستادن در خونه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m)
یه جعبه مناسب هم داره و سیماشم بیرون نریخته
کابل مبدل سریال به USB هم دادن که تونستم به لپ تاپم وصل کنم
قیمتشم خیلی مناسبه.
با هزینه ی ارسالش کمتر از 10 هزار تومن شد.
برخوردشونم خیلی خوب بود و راضی بودم.
پیشنهاد میکنم زحمت جمهوری رفتن و خرید کردن و لحیم و هویه رو نکشین و بیخودی وقتتون رو تلف نکنن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

چي سفارش دادين؟
من اگه بخوام سفارش بدم بگم چي مي‌خوام؟
ممنون

samirs
28-01-2012, 21:31
1-ایا با ورود به منوی مخفی پلاسما ی الجی می توان فریم وهرتز را تنظیم کرد pt3510
از همه چیش راضیم تصویرش از ال ای دی هم بهتره.فقط تو تصاویر تند مثل فوتبال گاهی اشیا متحرک کمی تار میشه .
2- ایا مشکل پلاسما هاست یا تو ال سیدی ال ای دی هم هست؟
3-به هرتز مربوط میشه یا به فریم تصویر؟ چون این مدل در هردو تراز بالایی داره.

ramin_king
31-01-2012, 01:16
سلام
من ال جی مدل 6500 دارم ال ای دی 42 اینچ
اولش دیجیتالش فعال نبود اما توی قسمت نت کست 4تا گزینه داشت که یکیش مووی انلاین بود
اما بعد از اینکه اومدن و دیجیتالش رو فعال کردن دیگه اونا نبودن و فقط گزینه مربوط به اب و هوا رو داشت
چجوری میشه وارد منو مخفیش بشم؟
حتما باید ازون کنترل هایی که طرف داشت داشته باشم؟
ممنون میشم جوابم رو بدین

mehrban1
02-02-2012, 13:50
دوستان من وارد منوی مخفی ال جی 8500 شدم ولی نمی دونم چه گزینه ای را برا فعال کردن تیونر دیجیتال باید تغییر بدم ، می ترسم اشتباه کنم و دچار دردسر بشم ، دوستانی که آگاهی دارن لطفا راهنمایی کنید.

ramin_king
02-02-2012, 15:29
سلام
چجوری وارد منو مخفی 8500 شدی؟
با چه وسیله ای؟ چحوری و از کجا گرفتی یا درست کردی؟

oOomid.M
03-02-2012, 23:37
با سلام
آیا تلویزون های پلاسما ال جی هم منو مخفی دارن ؟ 50pw3500

awsedrft
05-02-2012, 00:13
سلام
من برنامه irremote را نصب کردم و با وصل شدن به اینترنت هم start service را گرفتم. ولی تلویزیون هیچ عکس العملی نشون نمیده. لطفا راهنمایی کنید. (موبایل N95)

ممنون

ramin_king
08-02-2012, 12:16
سلام
من ال جی مدل 5600 دارم ال ای دی 42 اینچ
اولش دیجیتالش فعال نبود اما توی قسمت نت کست 4تا گزینه داشت که یکیش مووی انلاین بود
اما بعد از اینکه اومدن و دیجیتالش رو فعال کردن دیگه اونا نبودن و فقط گزینه مربوط به اب و هوا رو داشت
چجوری میشه وارد منو مخفیش بشم؟
حتما باید ازون کنترل هایی که طرف داشت داشته باشم؟
ممنون میشم جوابم رو بدین
راستی میشه قابلیت ضبط روی فلش هم بهش اضافه کرد یا نه؟

awsedrft
08-02-2012, 18:55
سلام
من پس از فعال سازی تیونر دیجیتال 42ld460c روی IR حالا مشکل زیر نویس فارسی دارم که اولا از چپ به را ست نشون میده و همچنین حروف به صورت منقطع است. لطفا راهنمایی کنید. به منوی مخفی هم دسترسی دارم.

ممنون

parvizrah
27-02-2012, 18:14
سلام امیدزارم حالتن خوب باشه من السی دی الجی مدل ال دی 460 دارم راهنمایی کنید چطور می توانم دیجتال را فعال کنم یا کنترل مادر را از کجا تهیه و اسمش چی هست کنترل مادر

parvizrah
27-02-2012, 18:23
لطفا راهنمایی کنید نرم افزار psiloc برای گوشی n73برای فعال کردن دیجتال از کجا تهیه کنم ممنون

masoud2004007
01-03-2012, 16:25
سلام
من برنامه ورژن 1.04 را روی n73 نصب کردم ولی وقتی رفرش را می زنم بعد 2-3 ثانیه لیست میاد ولی هیچ چیزی اضافه نمیشه مشکل از کجاست ضمنا روی برند های دیگر هم تست کردم باز هم هیچ گزینه ای اضافه نمیشه [COLOR="Silver"]

---------- Post added at 06:25 PM ---------- Previous post was at 06:25 PM ----------

taghi_sky7
07-03-2012, 13:12
سلام دوستان
من تلویزیون ال جی دارم با کمک همین دوستان بالا دیجیتالش کردم.و تلویزیون های همه فامیل و دوستان رو شاید بیشتراز 20تا اگه در مراحل فعال سازی مشکلی بود من خدمت عزیزان هستم.
ضمنا از تمامی دوستان که لطف میکنن و اطلاعاتشون رو انتقال میدن ممنونم.بخصوص KAZEMLU ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])و

jabarsink2000 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دست اندرکاران سایت محبوبم P30World

سلسه ی موی دوست حلقه دام بلاست :40::11: هرکه دراین حلقه نیست فارغ از این ماجراست

taghi_sky7
07-03-2012, 13:20
سلام امیدزارم حالتن خوب باشه من السی دی الجی مدل ال دی 460 دارم راهنمایی کنید چطور می توانم دیجتال را فعال کنم یا کنترل مادر را از کجا تهیه و اسمش چی هست کنترل مادر

من یه را هنمایی کلی میزارم که ازدوستان کپی کردم استفاده کنید انشاالله فعالش میکنید.

بسم الله الرحمن الرحیم
دوستان سلام.همون طور که می دونید در سری های جدید تلویزیون های ال جی با روش نگه داشتن دکمه منو روی تلویزیون و ریموت نمی تونیم وارد منوی مخفی این تلویزیون ها بشیم.بلکه نیاز به یک ریموت کنترل مخصوص است که اون هم فقط در اختیار نمایندگی های این شرکت قرار دارد.حالا اگر به هر دلیل مثلا کنجکاوی که ببینیم داخل منوی مخفی چیست یا برای فعال کردن DTV در بعضی مدلها که در ایران فعال نیست ولی در بعضی کشورها فعال است ویا برای فعال کردن پخش DIVX از روی فلش مموری نیاز به ورود به منوی مخفی و اعمال تغییراتی در آن هست.
همینجا اعلام می کنم چنانچه اطلاعات الکترونیک شما بالا نیست (نه خیلی بالا فقط در حد آشنایی با ترانزیستور و دیود ومقاومت کافیست) یا حال و حوصله این کارها رو ندارید و اصولا سرتون درد نمی کنه واسه درد سر خیلی راحت می تونید با یک تماس با نمایندگی گلدیران و پرداخت هزینه ای حدود ۱۵ تومان او نها این کارو برای شما انجام بدن و نیازی به ادامه بحث ندارید.
در غیر این صورت اگر شما هم مثل من علاقه مند به انجام کار توسط خودتون هستید و حالش رو هم دارید و سرتون هم درد میکنه واسه درد سر پس بحثو ادامه می دیم ولی به هیچ عنوان پارامتری رو به جز مواردی که من می گم تغییر ندید چون احتمال از کار افتادن تلویزیون وجود داره.به هر حال همینجا اعلام می کنم:

تمام مسولیت و عواقب ورود به منوی مخفی با خودتان است و ما جوابگوی از کار افتادن احتمالی تلویزیون شما نخواهیم بود.
روش کار بر این مبناست که ما می آییم و ریموت تلویزیون رو -- می کنیم.یعنی به جا استفاده از ریموت تلویزیون ازریموتی که خودمون تهیه می کنیم استفاده می نماییم.
برای این کار چند روش وجود داره :
۱:استفاده از گوشیهای سیمبیان و نرم افزار psiloc ودانلود کدهای تلویزیون های الجی
۲:استفاده از گوشیهای پاکت پی سی و پالم و نرم افزار مربوطه NoviiRemote Deluxe 4.2
۳:استفاده از PC و نرم افزار WinLIRC و یک قطعه سخت افزاری فرستنده مادون قرمز(IR transmitter).
نرم افزار WinLIRC همون نرم افزار کنترل PROGDVB تو کارتهای --- هستش که ما از قابلیت send اون برای ارسال کد به تلویزیون استفاده می کنیم.
۴: استفاده از ریموت کنترل های همه کاره ای که تو بعضی جاها گیر میاد.
من روش های ۱ و۲و۴ رو استفاده نکردم وفقط روش ۳ رو استفاده کرده و جواب هم گرفتم پس همونو شرح می دم سعی می کنم به زبان ساده توضیح بدم و هرجای کار که مشکل داشت اساتید می تونن گوشزد کنن.
برای این کار ما یک PC ترجیحا لپ تاپی که پورت سریال (نه پین نر) داشته باشه یا PC معمولی و یک IR Transmitter که یا آن را می خریم یا خودمان درست می کنیم و یک نرم افزار نه چندان غریبه مخصوصا برای دارندگان کارت --- به نام WinLIRC نیاز داریم.فرض بر این است که خواننده این متن لپ تاپ با پورت سریال داردولی برای سایر خوانندگان نیز راه چاره را خواهم گفت.
ابتدا ساخت IR transmitter
هیچ نترسید بسیار ساده است فعلا مواد زیر رو تهیه کنید:
۱-ترانزیستور منفی معمولی مثل BC107 ,BC184 و....که من BC184 رو انتخاب کردم
۲-یک مقاومت ۱ کیلو اهم و یک مقاومت ۶۸ یا ۳۳یا ۲۲اهم
۳-دیود مادون قرمز که می تونید از ریموت های غیر قابل استفاده در آورید یا بخرید.
۴-کانکتور DB9 ‌ ماده ۹ پین برای پورت سریال
۵-اگر از PC بجای لپ تاپ استفاده می کنید حدود ۳ متر سیم ۲ رشته ترجیها شیلد دار بخرید .اگر شیلد دار نبود ۳ رشته باشد که از رشته سوم جای شیلد استفاده کنید ولی اگر لپ تاپ دارید نیاز نیست.
نقشه ساده مدار:

نمونه ساخته شده:

اگر از لپ تاپ استفاده می کنید همین مدارو می سازیم و داخل قاب پلاستیکی قرار می دیم به نحوی که نوک دیود از وسط قاب بیرون باشد:

اگر از PC استفاده میکنید کافیست به جای مستقیم لحیم کردن دیود روی مدار آنرا به کمک سیم دو رشته ای که آماده کرده اید به مدار وصل کنید تا مجبور نباشید PC را جلوی تلویزیون ببرید بلکه سردیگه سیم را که دیود لحیم کرده اید جلوی تلویزیون قرار دهید. اگر سیم شیلد دار است بهتر است شیلد را به بدنه کانکتور لحیم کنید یا رشته سوم را به جای شلید به بدنه لحیم کنید.
حالا که مدارو ساختیم می ریم سراغ نرم افزار.ابتدا از لینک زیر فایل مربوطه رو دانلود و روی دسکتاپ اونو اکسترکت کنید تا دوتا فایل ts_winlirc و f4e0323b7 روی دسکتاپ کپی شوند:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
حال روی ts_winlic کلیک کنید تا پنجره زیر ظاهر شود:

حال ok کنید تا این پنجره بیاید:

تنظیمات این پنجره را مثل پنجره زیر کنید فقط در قسمت PORT پورتی را معرفی کنید که مدار ساخته شده رو بهش وصل می کنید و با قی تنظیمات هم دقیقا مثل زیر باشد:

در قسمت config ‌ هم همون فایل رو که به همراه برنامه دانلود کردید آدرس بدهید یعنی فایل f4e0323b7 .این فایل حاوی دو کد برای ورود به منو است که خیلی مهم است وتمام دعوا سر همین دو تا کد است.

حال ok کنید باید یک دایره کوچک خاکستری کنار ساعت ظاهر شود روی آن کلیک راست کنید :
Toggle window را انتخاب کنید تا پنجره زیر ظاهر شود:
حال در قسمت remote انتخاب کنید LG_SERVICE_MENUE و در قسمت code انتخاب کنید EZ_ADJUST

حال مداری را که قبلا ساخته بودیم رو به پورتی که تعریف کردیم وصل می کنیم و اونو به فاصله خیلی نزدیک حدود ۳ سانتی از محل چشمی تلویزیون فیکس می کنیم :

و دکمه send code رو رو پنجره با لا می زنیم اگه همه چی درست باشه باید دایره بغل ساعت باید بنفش بشه و وارد منو شده باشیم که رمز عبور (pasword ) می خواهد :

پسورد در بعضی مدل ها چهار تا صفر ۰۰۰۰ و در بعضی مدل ها مثل 42LD460 خودم ۰۴۱۳ است که بعد از زدن آن وارد منوی زیر می شوید:

نکته: در بعضی از مدلها باید با کد EZ ADJUST وارد شوید و در بعضی مدل ها با کد IN START
همانطور که در تصویر مشاهده می کنید آپشن های مختلفی ظاهر می شود که من مجددا تاکید می کنم که به هیچ عنوان پارا متر های داخل منو ها رو تغییر ندید به جز در Tool Option 3 مقدار جلوی DIVX رو به ۱ تغییر بدید و برای فعال شدن DTV باید وارد Country Grroup شده و از آسیا به اقیانوسیه (AU ) یا اگر مثل تصویر زیر ایران رو داشت (IR ) اونو انتخاب کنید

حال باید ok کنید تا تغییرات ذخیره شود بعد تلویزیون را خاموش و مجدد روشن کنید خواهید دید که جستجوی کانال شما به شکل زیر تغییر کرده و DTV هم به اون اضافه شده.

علاوه بر اون برای تنظیم ساعت گزینه auto هم اضافه شده که ساعت رو اتو ماتیک تنظیم می کنه که البته یک اختلاف ۳.۵ ساعته به خاطر GMT داره که راه حل اونو پیدا نکردم هنوز.

بدین ترتیب آموزش ما تموم شد اگه تمام موارد رو رعایت کنید نباید مشکلی داشته باشید.اگر به مشکل برخوردید پایه های دیود و ترانزیستور رو چک کنید تا درست لحیم شده باشد
موفق باشید.
م.ک ۱۰ آذر ۱۳۸۹

javad_sat
09-06-2012, 16:12
دوستان من این نرم افزار رو گرفتم همه این تنظیماتو اوکی می کنم وقتی ارور میده مشکل از چیست

seli1987
16-06-2012, 00:29
سلام میشه نحوه ی ورود به منوی مخفی LG 42 PQ10 جهت فعال سازی USB رو کامل توضیح بدید هرجا گشتم نبود خواهشا کمکم کنید

s_sarvi
30-06-2012, 11:07
سلام به دوستان گل
برو بچ من یک lg lk4500 دارم آیا میتونم برنامه های تلویزیون دیجیتال رو توی این مدل روی فلش ذخیره کنم؟ اگر هست روشش چیه؟
ممنونم

s_sarvi
07-07-2012, 13:10
سلام به دوستان گل
برو بچ من یک lg lk4500 دارم آیا میتونم برنامه های تلویزیون دیجیتال رو توی این مدل روی فلش ذخیره کنم؟ اگر هست روشش چیه؟
ممنونم

یعنی توی این تالار هیچ کس پیدا نمیشه جواب بده؟؟؟؟
یادش بخیر پی سی قدیم الان کامنت میزاشتی 1 ساعت بعد بهت جواب میدادن ولی الان مثل اینکه اینجا مدیر نداره....

raha2020
08-07-2012, 22:04
سلام دوست عزیز
امکان ضبط وجود ندارد

saeeiid
01-10-2012, 17:32
آقا این ال جی ها ، مثل سامسونگ از روی خود کنترل نمیشه بری توی منو مخفی ؟
حتما اینقدر دنگ و فنگ باید انجام بدیم ؟
من سه بعدی دارم . lw75000

taiieb
12-10-2012, 01:31
سلام من برنامه Psiloc.irRemote v1.04 را در گوشی n73 نصب كردم؛ اينترنت ایرانسل كار مي كنه و راحت وارد سايت ها مي شم ولي اين برنامه موقع Referesh خطا مي دهد و مي گويد Unable to connection
من نمی دونم مشکل از کجاست اگه میشه راهنمایی کنید .

و لطفا اگه کسی قبلا این کار را انجام داده دیتا بيس برنامه را از گوشي تو سایت آپلود كنه تا ما هم استفاده كنيم؟

ramintn
12-10-2012, 02:46
با سلام خدمت دوستان
من تتصادفا این تاپیکو دیدم و قریبا همه پستارو گذرا دیدم.
دیدم که بعضی از دوستان هنوز برای ورود به منو مخفی یا سرویس مود مشکل دارن.
برای همین لازم دیدم آموزشی رو بکه نا به درخواست دوستان قبلا تهیه کرده بودم و تو تاپیک اختصاصی lw57000 قرار داده بودم اینجام قرار بدم.
برای ورود به سرویس مود چندید راه وجود داره که یکی از راهاش همین ساختن کنترل و پخش ملودی یا قطعه کد خاص هست.
ولی این کار هم هزینه داره و هم برای خیلی از دوستان ساخت کنترل مشکله.
راه دیگه و راحت ترین راه استفاده از یک کابل لن و یک لپ تابه و برنامه ای که لینک دانلودشو پایین گذاشتم.
البته آموزشو به دلایلی بزبان انگلیسی نوشتم که قبلا تو ضیحاتش رو تو تاپیک اختصاصی lw57000 دادم.
لطفا هرکس امتحان کرد همینجا فیدبک بذاره .
ضمنا این قطعه کد که تحت python هست و os سیستم های ال جی اوپن سورس هستن و در حال گسترش.
با آرزوی بهترین ها برای دوستان
لینک دانلود آموزش:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

araryan
27-11-2012, 23:36
lg 55lm7610 از بانه آوردیم.تیونر دیجیتال فعال نبود.با برنامه irremote روی گوشی نوکیا وارد سرویس منو شدم.و وارد country group شدم.ولی متاسفانه دیدم روی aj ثابته و تغییر نمیکنه.کسی تجربشو داره؟

araryan
27-11-2012, 23:40
من از طریق ایرانسل گرفتم و کار میکنه.اما نمیدونم چطور میتونم استخراجش کنم و واست بفرستم

سلام من برنامه Psiloc.irRemote v1.04 را در گوشی n73 نصب كردم؛ اينترنت ایرانسل كار مي كنه و راحت وارد سايت ها مي شم ولي اين برنامه موقع Referesh خطا مي دهد و مي گويد Unable to connection
من نمی دونم مشکل از کجاست اگه میشه راهنمایی کنید .

و لطفا اگه کسی قبلا این کار را انجام داده دیتا بيس برنامه را از گوشي تو سایت آپلود كنه تا ما هم استفاده كنيم؟

amahdavi2004
28-11-2012, 00:21
با سلام خدمت دوستان
من تتصادفا این تاپیکو دیدم و قریبا همه پستارو گذرا دیدم.
دیدم که بعضی از دوستان هنوز برای ورود به منو مخفی یا سرویس مود مشکل دارن.
برای همین لازم دیدم آموزشی رو بکه نا به درخواست دوستان قبلا تهیه کرده بودم و تو تاپیک اختصاصی lw57000 قرار داده بودم اینجام قرار بدم.
برای ورود به سرویس مود چندید راه وجود داره که یکی از راهاش همین ساختن کنترل و پخش ملودی یا قطعه کد خاص هست.
ولی این کار هم هزینه داره و هم برای خیلی از دوستان ساخت کنترل مشکله.
راه دیگه و راحت ترین راه استفاده از یک کابل لن و یک لپ تابه و برنامه ای که لینک دانلودشو پایین گذاشتم.
البته آموزشو به دلایلی بزبان انگلیسی نوشتم که قبلا تو ضیحاتش رو تو تاپیک اختصاصی lw57000 دادم.
لطفا هرکس امتحان کرد همینجا فیدبک بذاره .
ضمنا این قطعه کد که تحت python هست و os سیستم های ال جی اوپن سورس هستن و در حال گسترش.
با آرزوی بهترین ها برای دوستان
لینک دانلود آموزش:

پسورد فایل ramintn

rothencar
31-12-2012, 00:33
سلام دوستان
:n20::n20:با تشکر از تمامی دوستان :n01::n01:
بنده هم موفق شدم وارد منو مخفی تلوزیون lg مدل lg lx9500 سه بعدی را با استفاده از 2 عدد لامپ ال ای دی مادون قرمز و آموزش ساخت آن که دوستان زحمت کشیده بودن بشم.

استفاده از توضیحات دوستان

وسایل مورد نیاز :
دو عدد ال ای دی مادون قرمز یا اینفرارد
یک عدد فیش صدای استریو 3.5 میلی متری به همراه 10 سانتی متر سیم

آموزش :
ابتدا ،ال ای دی ها را تهیه نمایید و سپس پایه کوتاه ال ای دی اول را به پایه بلند ای ای دی دوم متصل نمایید.
پایه های دیگر را هم به هم متصل نمایید. این امر برای این می باشد که ، شما امکان سنجش و پیدا کردن قطب مثبت و منفی را ندارید و با این کار ، هر دو ال ای دی عمل می کنند.
در مرحله بعد ، سر سیم فیش صدای استریو را باز کنید.
پس از بازنمودن و آزاد نمودن سر سیم ، شما به 3 رشته سیم دست پیدا می کنیید. این سه رشته قرمز ، مشکلی و سفید (و یا بدون محافظ) می باشند.
رشته سیم سفید (و یا بدون محافظ) را کنار گذاشته و رشته های قرمز و مشکی را به دو سر ال ای دی هایی که به هم متصل کردید ، وصل میکنید.
قطعه سخت افزاری آماده شد. هم اکنون نوبت به انجام کار می باشد.

شروع کار و ورود به منو :
برای ورود به منو ، ابتدا فایل زیر را دانلود نمایید :

سپس فایلهای صوتی را به هر ابزاری که دارای خروجی صدای 3.5 میلی متری است انتقال دهید.
در پایان ، برای نمایش منو ، کافیست ، صوت مربوطه را اجرا نمایید (قابل ذکر است ، که صدای ابزار شما باید بر روی حد اکثر بوده و همچنین هیچگونه اکولایزری ، روی آن نباید فعال باشد).
صوت های موجود در فایل ذکر شده ، 13 عدد می باشند. که شما تنها به فایل serv-EzAdjust نیاز دارید.

لطفا" قانون کپی رایت را رعایت کنید. برای تهیه و تدوین این متن ، زمان مصرف شده است.
با تشکر فراوان / سپهر ممیز عادل

rothencar
31-12-2012, 00:38
ضمنا با پسورد 0413 و کشور رو برای IR تنظیم کردم و همه امکانات رو العان دارم
مثل منو فارسی و تلتکس فارسی و ...
بازم اگه کسی راهنمایی خواست تا جایی که بتونم در خدممتون هستم
موفق باشید.

:7:زکات علم آموزش و گسترش دادن آن است:7:

sasan440
22-01-2013, 12:25
سلام دوستان
:n20:
در مرحله بعد ، سر سیم فیش صدای استریو را باز کنید.

پس از بازنمودن و آزاد نمودن سر سیم ، شما به 3 رشته سیم دست پیدا می کنیید. این سه رشته قرمز ، مشکلی و سفید (و یا بدون محافظ) می باشند.
رشته سیم سفید (و یا بدون محافظ) را کنار گذاشته و رشته های قرمز و مشکی را به دو سر ال ای دی هایی که به هم متصل کردید ، وصل میکنید.
قطعه سخت افزاری آماده شد. هم اکنون نوبت به انجام کار می باشد.

شروع کار و ورود به منو :
برای ورود به منو ، ابتدا فایل زیر را دانلود نمایید :

سپس فایلهای صوتی را به هر ابزاری که دارای خروجی صدای 3.5 میلی متری است انتقال دهید.
در پایان ، برای نمایش منو ، کافیست ، صوت مربوطه را اجرا نمایید (قابل ذکر است ، که صدای ابزار شما باید بر روی حد اکثر بوده و همچنین هیچگونه اکولایزری ، روی آن نباید فعال باشد).
صوت های موجود در فایل ذکر شده ، 13 عدد می باشند. که شما تنها به فایل serv-EzAdjust نیاز دارید.

لطفا" قانون کپی رایت را رعایت کنید. برای تهیه و تدوین این متن ، زمان مصرف شده است.
با تشکر فراوان / سپهر ممیز عادل

دوستان تاحالا کسی این روش رو امتحان کرده؟

asdfra19
24-01-2013, 13:58
سلام میخواستم ازتون بپرسم اگه لپ تاپ پورت سریال مادگی داشت میتو نیم با تبدیل دو طرف نری از این مدار استفاده کنیم یا نه

ali65509
24-01-2013, 18:39
سلام خسته نباشید
نحوه فعال سازی گیرنده دیجیتال 42LE4500-TA را می خواستم ممنون میشم راهنماییم کنید.

asdfra19
24-01-2013, 19:37
سلام اقا پس از دردسر وارد سرویس منو 37LG303R شدم که چند تا عدد و ... وجود داره نمی دونم باید چه تغییراتی را اعمال کنم تا ----T فعال شود راهنمایی کنید

sasan440
24-01-2013, 23:26
سلام اقا پس از دردسر وارد سرویس منو 37LG303R شدم که چند تا عدد و ... وجود داره نمی دونم باید چه تغییراتی را اعمال کنم تا ----T فعال شود راهنمایی کنید

با توجه به لینک زیر تلویزیون شما گیرنده داخلی دیجیتال نداره.

asdfra19
25-01-2013, 11:00
سلام میدونم تو این سایت ها نوشته نداره ولی طبق گفته دوستان همشون داره و فقط باید با دستکاری تو سرویس منو فعال شه که من نمی دونم چجوری باید دستکاری کنم

asdfra19
25-01-2013, 11:01
با توجه به لینک زیر تلویزیون شما گیرنده داخلی دیجیتال نداره.

سلام میدونم تو این سایت ها نوشته نداره ولی طبق گفته دوستان همشون داره و فقط باید با دستکاری تو سرویس منو فعال شه که من نمی دونم چجوری باید دستکاری کنم

ali65509
25-01-2013, 12:29
سلام من country group را روی IR گذاشتم.دیجیتالش فعال شد ولی نور صفحه کم شد یعنی سنسور هوشمند صرفه جویی برق روی خودکار تنظیم میشود و دیگر گزینه ها از قبیل: خاموش,ملایم,... غیر فعال میشود.ممنون میشم راهنمایی کنید.راستی مدل تلویزیون 42LE4500-TA است.

ali65509
25-01-2013, 12:30
سلام من country group را روی IR گذاشتم.دیجیتالش فعال شد ولی نور صفحه کم شد یعنی سنسور هوشمند صرفه جویی برق روی خودکار تنظیم میشود و دیگر گزینه ها از قبیل: خاموش,ملایم,... غیر فعال میشود.ممنون میشم راهنمایی کنید.راستی مدل تلویزیون 42LE4500-TA است.

حامد4112
30-01-2013, 03:13
سلام من هرکاری میکنم نمیشه اون اموزشی که گذاشتید دانلود کنم مشکل کجاست ممنون باتشکرازسایت خوبتون

troy200489
05-02-2013, 17:40
با سلام من یه
LG LCD 42LG808FR دارم تو چندین سایتم نگاه کردم دیدم زده ----t داره به منو مخفی شم با نگه داشتن دکمه منو از ریموت و از پنل دسترسی دارم!! ولی تو اونجا باید کجا رو تغییر بدم نمی دونم!!!
یه گزینه area option داره که 1 تا 42 توش عدد داره خودشم دفالت روی 7 بود من 2بار یه بار روی 5 گذاشتم یه بارم روی 12 تغییر دادم ولی گزینه ----t نه اومد. . . چی کار کنم!! کسی میدونه؟؟؟

vsh32
14-02-2013, 17:39
باسلام بخدمت تمامي دوستان گل

من LED 47LW4500 دارم
ميخواستم ديجيتال فعال كنم، مدار رو ساختم ولي متاسفانه كار نكرد
شما چ روشي پيشنهاد ميكنيد؟
مشكل كارم كجا بوده ؟

vsh32
14-02-2013, 17:47
با سلام من یه
LG LCD 42LG808FR دارم تو چندین سایتم نگاه کردم دیدم زده ----t داره به منو مخفی شم با نگه داشتن دکمه منو از ریموت و از پنل دسترسی دارم!! ولی تو اونجا باید کجا رو تغییر بدم نمی دونم!!!
یه گزینه area option داره که 1 تا 42 توش عدد داره خودشم دفالت روی 7 بود من 2بار یه بار روی 5 گذاشتم یه بارم روی 12 تغییر دادم ولی گزینه ----t نه اومد. . . چی کار کنم!! کسی میدونه؟؟؟

بزار روي 16 مشكلت حل ميشه

vsh32
14-02-2013, 17:49

تنظيمات كارخانه بزنيد مشكل حل ميشه

ERFAN-B
14-02-2013, 21:40
من هم موفق شدم/

سلام به همه دوستان،بالاخره به کمک آموزشی که دوست خوبمون آقای کاظملو گذاشته بودن من هم تونستم وارد منوی مخفی تلویزیون ال جی بشم(مدل42lv3500) و دیجیتال رو فعال کردم که چند تا عکس گرفتم که قرار میدم.فقط یه نکته اونم این که دوستان اگه نتونستید ترانزیستور های داخل آموزش آقای کاظملو رو پیدا کنید میتونید از ترانزیستور های مشابه BC108 و BC109 هم استفاده کنید که تو بازار بیشتر و بهتر گیر میان(خودم از BC109 استفاده کردم)که توی فایل ضمیمه اطلاعاتشون و اطلاعات پایه ها رو قرار میدم.نکته مهمتر این که اگه مدار رو درست ساختین و کار نکرد بدونین که پایه های فرستنده مادون قرمز رو جابه جا زدین(چون همین یه اشتباه کوچیک و دقت نکردن به نقشه یک ساعت و نیم از وقت منو هدر داد).راستی کل خرجی که رو دستم گذاشت 3500 تومن بود که اگه زنگ میزدم نمایندگی چون جنس بانه هست باید 25000 تومن پول میدادم.

باز هم ممنون از آقای کاظملو

برای دریافت فایل ضمیمه اینجا کلیک کنید. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

vsh32
15-02-2013, 15:48
من اين ترانزيستورارو گير نياوردم
بهم گفتن C945 مشابه
ازين استفاده كردم ولي كار نكرد
لطفا راهنمايي كنيد

ERFAN-B
15-02-2013, 16:16
دوست عزیز شاید شما پایه های فرستنده مادون قرمز رو جابه جا نصب کردید یا شاید مقاومت ها رو جابه جا زدین و یا شاید هم از روی کانکتور DB9 یا همون 9پین سیم ها رو جابه جا وصل کرده باشین

DJ_ARSHIA77
24-02-2013, 11:41
سلام دوستان عزیز
من یه تلویزیون ال جی lm67100 خریدم ولی گیرنده دیجتالش فعال نیست
لطفا منو راهنمایی کنین باید از IR Transmitter استفاده کنم تا وارد منو مخفی بشم یا راه دیگری هست برای اینکار که آسانتر باشه . من موبایلم امتحان کردم ولی جوابی ازش نگرفتم:n03:

davodsat
24-02-2013, 14:57
باسلام من مدل 42lm66100گرفتم میخواستم ببینم که منو مخفی چجور میاد و سوال بعدی میخواستم بدونم ایا این مدل بلوتوث هم داره؟

shiraz2011
28-02-2013, 01:58
سلام دوستان من ی تلویزیون ال جی مدل 42ls4600 گرفتم با پورت lan به اینترنت متصل میشه و همش تیک سبز میخوره.ولی حالا تو گزینه های منو هیچ جایی برای دانلود بازی یا باز کردن سایت نیستودر حالی ک فروشنده گفت میشه فیس بوک و ایمیل هم باهاش چک کرد. در حال حاضر من فقط میتونم نرم افزارشو بروز رسانی کنم و هیچ گزینه دیگه ای ک مربوط به اینترنت و مرورگر باشه در منوش نیست.تورو خدا راهنماییم کنید ینی ورت lan رو فقط واسه آپدیت گذاشتن و بس؟
سوال دومم اینه ک چجوری میشه از گیرنده دیجیتال داخلیش استفاده کرد؟
ممنون:n03::n27::n29::n30:

saeed1320
01-03-2013, 17:19
با سلام
تلویزیون lcd sl800 32 اینچ دارم.
آیا روی این تلویزیون گیرنده دیجیتال فعال میشه یا خیر؟

majid-n
08-03-2013, 01:37
سلا به دوستان عزیز و محترم سوالی دارم
1:من مدل تل خودم رو تو اینترنت چک کردم تو خود سایت ال جی نوشته بود تیونر دیجیتال نداره آیا این روش جواب میده

majid-n
08-03-2013, 10:57
سلام دوستان یکی تمام نرم افزار های لازم برای این کار رو یک جا بزاره برا دانلود ممنون میشم

alireza6101
10-03-2013, 12:12
سلام
من یه lcd lg مودل 42pt3510 دارم
وقتی خریدم فروشنده گفت دیجیتال داره خود دستگاه
ولی حالا تو منو ال سی دی دیجیتال نداه
میشه راهنمای کنید چه کار باید بکنم

majid-n
13-03-2013, 02:18
سلام
من یه lcd lg مودل 42pt3510 دارم
وقتی خریدم فروشنده گفت دیجیتال داره خود دستگاه
ولی حالا تو منو ال سی دی دیجیتال نداه
میشه راهنمای کنید چه کار باید بکنم

سلام
عزیز
شما ابتدا باید مداری گه تو همین آموزش گفته شده یا از طریق گوشی نوکیا انفرارد دار وارد منو مخفی شوید و طبق دستور انجام بدین انشالله که درست میشه
البته اگه نتونستید میتونین کنترل سرویس کننده را بخرین
یا اینکه سفارش بدین براتون این مدار رو درست کنیم

Amin@$
28-03-2013, 17:57
باید بگم که در بسیاری از تلویزیون های LG با استفاده از کنترل معمولی خود تلوزیون و پنل دگمه روی تلوزیون میشه به منو مخفی رفت.تنها کافیه که دگمه Menu روی کنترل را همزمان با دگمه Menu روی تلویزون را به مدت 30 ثانیه فشاد بدین یا یک پنجره باز بشه.در این پنجره کافیه که رمز 0000 را وارد کنید. تموم شد ............ شما اکنون وارد منو مخفی تلوزیون LG خود شدین !!!!

majid-n
30-03-2013, 00:24
سلام دوستانبندهبا مداری که گفته شده وارد منو مخفی تل شدم ولی این کانتری گرو÷ نیست که ما دس کاری کنیم البته این عدد 16 رو هم دیدیم ولی با تغییر ش هیچی اتفاقی نمی افته

payam53
07-04-2013, 12:49
سلام دوستان کسی یاجایی این برد رو نمیفروشه؟ کنترل مادرشو چطور؟

2743
22-04-2013, 18:48
سلام.لطفا منو سرویس soundmax رو بگید چیه؟:n16:

majid-n
01-05-2013, 14:58
سلام من میفروشم یعنی مدار رو میسازم و از طریق پست ارسال میکنم اگه مایل بودی به این میل ایمیل بزن یا از طریق یاهو مسنجر پیم بزار

benazam_be@yahoo.com

xdvbxkaomx
04-05-2013, 00:01
سلام دوستان من 42lm67100 دارم آیا با روشهای ورود به منو مخفی میشه فونت زیرنویس فارسی رو عوض کرد ؟ مثلا میخوام فونت زیرنویس تیتر باشه که راحتتر بتونم زیرنویس رو بخونم

saeid000
21-05-2013, 11:34
سلام دوستان من یه 47lm7610 دارم میتومن وارد منوی مخفیش بشم؟
از چه طریقی با همین روش های که دوستان گفتن میشه؟
من برای ریست این مدل چیکار کنم از منوی مخفی ریست میشه یا چطوری

matinpour
21-05-2013, 13:26
سلام دوستان من یه 47lm7610 دارم میتومن وارد منوی مخفیش بشم؟
از چه طریقی با همین روش های که دوستان گفتن میشه؟
من برای ریست این مدل چیکار کنم از منوی مخفی ریست میشه یا چطوری

دوست عزیز
برای رفتن به منوی مخفی نیاز به کنترول مخصوص است که می توانید از این تایپیک یاد بگیرید.

ویا

hiwas
24-05-2013, 20:59
سلام
کسی میدونه واسه فعال کردن گیرنده دیجیتالی led lg ln 5700 چیکار کنم؟
:n16:

ma3743
25-05-2013, 23:18
از طریق منوی مخفی 42LM76100 میشه مدت زمان کارکرد تلوزیون رو فهمید؟

saeid000
27-05-2013, 13:54
دوستان از طریق منوی مخفی چه کارایی میشه واسه تلویزیون کرد؟
ورودی های تلویزیون تو کدوم قسمت منوی مخفی هست میشه منو راهنمایی کنین؟

yasertz
06-07-2013, 19:44
دوستانی که مشکل ورود به منوی مخفی تلویزیون های ال جی و فعال کردن گیرنده دیجیتال و دایویکس رو دارن،

lanos
17-07-2013, 01:19
سلام دوستان
یه سوال پیش پا افتاده داشتم
یکی از شبکه ها رمز داشت الان رمز رو فراموش کردیم راحی هست که این قفل باز شه ؟
مدل : 37LCD660-TA

matinpour
17-07-2013, 16:29
یکی ما رو دریابه !!

دوست عزیز
در تلویزیون سامسونگ از این روش استفاده می کنند.

[*=left]POWER (off) MUTE 8 2 4 POWER (on) -> pin reset

ببینید شاید به کارتان بیاید یعنی در حالت خاموش این کد را وارد می کنید
یا اینکه یکبار ریست فکتوری کن

lanos
17-07-2013, 20:33
دوست عزیز
در تلویزیون سامسونگ از این روش استفاده می کنند.

[*=left]POWER (off) MUTE 8 2 4 POWER (on) -> pin reset

ببینید شاید به کارتان بیاید یعنی در حالت خاموش این کد را وارد می کنید
یا اینکه یکبار ریست فکتوری کن
جواب نداد !

lanos
19-07-2013, 00:46
کسی نیست به ما کمک کنه !!

matinpour
19-07-2013, 15:36
کسی نیست به ما کمک کنه !!

دوست عزیز
این امتحان کن
MUTE → Volume up → RETURN → Volume down → RETURN → Volume up → RETURN

Karim22
24-07-2013, 23:16
با سلام و تشکر از راهنماییتون
من یه تلویزیون LG مدل LA620V خریدم که داخل خودش ----- ماهواره داره. الان اگه میتونید لطفا کمک کنید تا منوی کد دهی دستیشو فعال کنم و کانالهای کارتی رو باز کنم. هیچ جا مطلبی پیدا نکردم.
ma3743
26-07-2013, 10:26
سلام دوستان
یک قابلیت روی تلوزیون LM76100 وجود داره که زمانی که هیچ سیگنال ورودی نداشته باشه بعد از 15 دقیقه اتوماتیک خاموش میشه
آیا راهي وجود داره که بشه از طریق منوی مخفی این زمان رو تغییر داد؟

کسی منوی مخفی LM76100 رو دیده؟

matinpour
26-07-2013, 11:00
سلام دوستان
یک قابلیت روی تلوزیون LM76100 وجود داره که زمانی که هیچ سیگنال ورودی نداشته باشه بعد از 15 دقیقه اتوماتیک خاموش میشه
آیا راهي وجود داره که بشه از طریق منوی مخفی این زمان رو تغییر داد؟

کسی منوی مخفی LM76100 رو دیده؟

دوست عزیز
برای خاموش کردن این قسمت باید در منو--->سیستم ---->راهکار صرفح جویی----->عدم وجود سیکنال را خاموش کنید.

aliabolfazl
26-07-2013, 16:21
با سلام ،از اساتید محترم سوال دارم ، LCD 32LF15R-TA آیا قابلیت گیرندگی دیجیتال دارد یا خیر؟ وقتی وارد منوسرویس میشوم ، با تغییر Area option به 12 یا 16 هیچ تغییری در کانال یابی انجام نمیشود و فقط جستجوی آنالوگ دارد.

ma3743
27-07-2013, 14:05
دوست عزیز
برای خاموش کردن این قسمت باید در منو--->سیستم ---->راهکار صرفح جویی----->عدم وجود سیکنال را خاموش کنید.
ممنون دوست عزیز
من نمیخوام خاموش کنم میخوام مدت زمان رو کم کنم

vendor
02-08-2013, 03:50
دوستان کسی میدونه مدل 42lm66100 چه امکاناتی در منوی مخفی داره و در ضمن این آپدیت جدیدش رو خود تلویزیون میشناسه و میخواد آپدیت کنه ولی تو سایت ال جی فقط همین ورژن فعلی که روش هست رو گذاشته. این ورژن جدید رو از کجا باید دانلود کنم؟

aligame2100
12-08-2013, 11:27
با سلام و تشکر از راهنماییتون
من یه تلویزیون LG مدل LA620V خریدم که داخل خودش ----- ماهواره داره. الان اگه میتونید لطفا کمک کنید تا منوی کد دهی دستیشو فعال کنم و کانالهای کارتی رو باز کنم. هیچ جا مطلبی پیدا نکردم.
عزیز راضی هستی از تلویزیونت قصد خرید همچین مدلی رو دارم
به نظر شما میارزه؟
کیفیت و ... خوبه؟؟

ahmadii
25-08-2013, 22:03
با سلام
با گوشی وارد منو مخفی ال جی LM5800 شدم اما قسمت Country Grroup غیر قابل تغییر هستش و روی ۲۰ و ja تنظیم شده آیا راهی برای تغییرش هست ممنونم اگه میشه کمک کنید

hoseini_ayat
29-08-2013, 15:18
سلام اقای کاظملو من دارای تلویزیون ال سی دی مدل 42lg300c-za هستم همه کانالهای دیجیتال را شناسایی وثبت کرده است ولی فقط ایلام افلاک و بازار رو نشون میده وبقیه بعد از چند ثانیه پیغام hdservice می دهد ضمنا کشورها اروپایی هستند و نمی توانم انها رو به اسیا وایران تغییر دهم لطفا کمکم کنیدئ با تشکر حسینی

matinpour
30-08-2013, 11:24
سلام اقای کاظملو من دارای تلویزیون ال سی دی مدل 42lg300c-za هستم همه کانالهای دیجیتال را شناسایی وثبت کرده است ولی فقط ایلام افلاک و بازار رو نشون میده وبقیه بعد از چند ثانیه پیغام hdservice می دهد ضمنا کشورها اروپایی هستند و نمی توانم انها رو به اسیا وایران تغییر دهم لطفا کمکم کنیدئ با تشکر حسینی

دوست عزیز

اول بگویید کجا ساکن هستید .و اگر تلویزیو نتان آن کانالها را گرفته باید باقی راهم گرفته باشد ولی شماره کانالها متفاوت باشد لیست کانالها را پیدا کنید و از آنجا پیگیری کنید . و اگر پیدا نکرده آن کانالها را بطور دستی جستجو کنید یعنی فرکانس آن را پیدا و آن را بطور دستی وارد کنید.

rajabi748
03-09-2013, 17:25
با سلام خدمت دوستان گرامي من جديدن تلويزيون ال اي دي ال جي مدل 42LN540 خريدم كه يكسري امكاناتي كه مي خوام رو يا نداره يا فعال نشده كسي مي تون كمكم كنه
كه خودش اين امكانات رو داره:
گيرنده ديجيتال
فول hd
كليه فرم هاا رو باز ميكنه
تلتكس فارسي
زيان عربي رو داره ولي زبان فارسيش فعال نيست.
قابليت آپ ديت از فلش و شبكه ديجيتال رو داره
از همه مهم تر گيرنده ماهواره داره
لطفا راهنمايي كنيد
:n19::n19::n19::n19::n19::n19::n13:

hoseini_ayat
06-09-2013, 09:35
سلام اقای کاظملو
من در دره شهر ایلام زندگی می کنم ودیجیتال اینجا فعال است این مدل تلویزیون 42lg300c-za در قسمت کانتری فقط کشورهای اروپا را داردوراهی برای تغییر کشور به اسیا وایران ندارد از نمایندگی شهرمان هم خواستم ولی نتوانست کشورها را تغییر دهد به هر صورت همه کانالهای دیجیتال را شناسایی کرده ولی همانطور که قبلا به شما گفتم بجز ایلام افلاک وبازار سایر کانالها پس از چند ثانیه پیغام hdservice می اید وتصویر نمی اورد بعضی می گویند باید فایل اپگرید ان را پیدا کنی که نیست ضمنا در مورد کانالهای رادیو نیز همان سه کانال ذکر شده فعال وبقیه پیغام nosignal ld nin لطفا کمکم کنید با تشکر حسینی

rajabi748
07-09-2013, 14:37
سلام من هم وارد منو سرويس تلويزيون 42LN540 شدم ولي نتونستم كشور ها رو تغيير بدم كسي مي تونه راهنمايي ديگه اي بكنه
با تشكر از اساتيد محترم
در ضن مي خوام فقط منوي فارسي رو فعال كنم

matinpour
07-09-2013, 15:53
سلام من هم وارد منو سرويس تلويزيون 42LN540 شدم ولي نتونستم كشور ها رو تغيير بدم كسي مي تونه راهنمايي ديگه اي بكنه
با تشكر از اساتيد محترم

دوست عزیز
برای فعال سازی وقتی که به منوی مخفی وارد می شوید از بخش Country Grroup عدد 16 را بجای 12 وارد کنید (در بعضی مدل‌ها باید به قسمت Tool Option 3 بروید و مقدار روبه‌روی DIVX را 1 قرار دهید). دقت کنید که با تغییر به عدد 16 باید مقابل Country Grroup به IR تغییر پیدا کند، اگر این تغییر صورت نگرفت خودتان آن را به IR (در برخی مدل‌ها به AU) تغییر دهید. حال ok کرده و تلویزیون را خاموش و سپس روشن نمایید. اگر به بخش جستجوی کانال‌ها بروید، خواهید دید که DTV به آن اضافه شده و می‌توانید با جستجوی کانال‌ها بدون هیچ واسطه‌ای شبکه‌های دیجیتال را دریافت نمایید.
نکته: در برخی مدل‌ها منوی مخفی با نام EZ adjust و در برخی دیگر با IN start شناخته می‌شود.
توجه: به هیچ عنوان پارامترهای داخل منوها را تغییر ندهید.

ARYA_20
07-09-2013, 21:29
سلام من تلویزیون الجیM 64100/ LG /خریدم می خام تلویزیون انترنتی شو فعال کنم هم ADSL دارم و LED وای فایف داره هم لن
میشه کسی کمکم میکنه :n20:

rajabi748
10-09-2013, 14:40
با تشكر از راهنمايي شما دوست عزيز
همان طور كه گفتم من تونستم وارد منو سرويس بشم و همين طور وارد country grroup بشم ولي هركاري كردم (با كنترل خود تلويزيون) نتونستم عدد 12 را به 16 تغيير بدم.
آيا راه ديگري هست!
با تشكر مجدد

ARYA_20
10-09-2013, 19:45
سلام من تلویزیون الجیM 64100/ LG /خریدم می خام تلویزیون انترنتی شو فعال کنم هم ADSL دارم و LED وای فایف داره هم لن
میشه کسی کمکم کنه :n17:

کسی نبود کمکم کنه

matinpour
10-09-2013, 22:56
میشه کسی کمکم کنه :n17:

کسی نبود کمکم کنه

دوست عزیز
برای اتصال کافیست که مودم را با کابل یا اگر مودم تان وایرلس باشد از طریق وای فای تلویزیونتان به هم ارتباط بدهید و بعد از منو شبکه تنظیمات شبکه خودتان را ایجاد و فعال کنید. و می توانید از این پست#229 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم استفاده کنید

javadb40
16-09-2013, 18:47
سلام .یکی از دوستام رفته تلویزیون بخره فروشنده گفته ورودی ماهواره هم داره و ماهواره هم میگیره lg بوده 2600000تومن کسی از این ودلا اطلاع داره چجوریه؟:n18:

rajabi748
17-09-2013, 17:26
دوست عزيز من يكي خريدم درسته گيرندش هم hd يا همان S2
البته قيمتش يكم كمتر از اوني كه نوشتي

momk98
19-09-2013, 13:11
با سلام من دو تلویزیون ال جی 42 LED 4600 و4600 47اینچ دارم آیا گیرنده دیجیتال دارند و اگه ندارند چطور میشه وارد منوی مخفی این تلویزیون شد

matinpour
19-09-2013, 14:07
با سلام من دو تلویزیون ال جی 42 LED 4600 و4600 47اینچ دارم آیا گیرنده دیجیتال دارند و اگه ندارند چطور میشه وارد منوی مخفی این تلویزیون شد

دوست عزیز
در این سایت مشخصه دیجیتال تلویزیو نتان را ATSC/NTSC/Clear QAM (1 Tuner) این نوشته و برای فعال کردنش
تایپیک ورود به منوی مخفی
برای فعال سازی وقتی که به منوی مخفی وارد می شوید از بخش Country Grroup عدد 16 را بجای 12 وارد کنید (در بعضی مدل‌ها باید به قسمت Tool Option 3 بروید و مقدار روبه‌روی DIVX را 1 قرار دهید). دقت کنید که با تغییر به عدد 16 باید مقابل Country Grroup به IR تغییر پیدا کند، اگر این تغییر صورت نگرفت خودتان آن را به IR (در برخی مدل‌ها به AU) تغییر دهید. حال ok کرده و تلویزیون را خاموش و سپس روشن نمایید. اگر به بخش جستجوی کانال‌ها بروید، خواهید دید که DTV به آن اضافه شده و می‌توانید با جستجوی کانال‌ها بدون هیچ واسطه‌ای شبکه‌های دیجیتال را دریافت نمایید.
نکته: در برخی مدل‌ها منوی مخفی با نام EZ adjust و در برخی دیگر با IN start شناخته می‌شود.

najafiali78
22-09-2013, 00:07
با تشكر از اساتيد محترم

برادر عزیز خواهشش می کنم بهم بگو که با کدام روش وارد منو مخفی شدی ممنون

matinpour
22-09-2013, 17:34
برادر عزیز خواهشش می کنم بهم بگو که با کدام روش وارد منو مخفی شدی ممنون

دوست عزیز
روشهای زیر را انجام بدهید

برای ورود به منو مخفی باید همزمان كلید menu روی ریموت و تلویزیون را فشار داده و بعد از 30 ثانیه منوی جهت ورود رمز ظاهر شده كه كد آن 0000می باشد .این روش بروی ال سی دی 32lf120fr آزمایش شده است.
طريقه ورود به منو مخفی تلویزیون ال جی

در بیشتر مدل های ال جی باید چنین عمل کنید
دکمه ok را روی کنترل و روی تلویزیون را با هم فشار دهید

چند ثانیه صبر کنید منو ظاهر می شود

در بعضی از مدلهای ال ج چنین عمل می کند

دکمه Ok کنترل و دکمه منفی صدای تلویزیون را بمدت 15 ثانیه نگه دارید جدول ظاهر میگردد..

و یک مدل دیگر چنین عمل می کند

منوی روی کنترل منوی روی تلویزیون را به مدت 10ثانیه نگهدارید منو باز میشود /////

rajabi748
23-09-2013, 10:01
من از نرم افزار معرفي شده و ساخت يك ريموت كه به كامپيوتر وصل مي شه وارد منو سرويس شدم كه آموزش اون رو از توي اينترنت دانلود كردم

javadb40
23-09-2013, 20:22
دوست عزيز من يكي خريدم درسته گيرندش هم hd يا همان S2
البته قيمتش يكم كمتر از اوني كه نوشتي
سلام یعنی ورودی ماهواره داره و کار ----- ماهواره رو انجام میده مدلش دقیقا چیه؟ :n01:

hoseini_ayat
24-09-2013, 20:06
با سلام تلویزیون من مدل42lg300cمی باشدو بعد از ورود به منوی مخفی option 1 باز می شود چگونه کشورهای اروپایی را حذف واسیا را فعال کنم ضمنا بعضی از کانالهای دیجیتال قابل نمایش وبعضی شناسایی شده ولی تصویر نمی اید

matinpour
24-09-2013, 21:10
با سلام تلویزیون من مدل42lg300cمی باشدو بعد از ورود به منوی مخفی option 1 باز می شود چگونه کشورهای اروپایی را حذف واسیا را فعال کنم ضمنا بعضی از کانالهای دیجیتال قابل نمایش وبعضی شناسایی شده ولی تصویر نمی اید

دوست عزیز
آنها که شناسایی شده ولی تصویر ندارید ممکن است با شماره های بالا سرچ شده باشند مثلا 805 و غیره با کنترول از لیست جستجو کنید ببینید کانالهایتان روی چه شماره ای است

hoseini_ayat
26-09-2013, 11:22
با سلام درسته از شماره 800 شروع به سرچ شده چگونه به شماره پایین تر بروم ضمنا من اهل ایلام هستم وکانالهای ایلام -لرستان وبازار که تصویر دارند نیز از 800 به بالا هستند ولی بقیه بعد از چند ثانیه پیغام hdservice می دهند

matinpour
26-09-2013, 21:05
با سلام درسته از شماره 800 شروع به سرچ شده چگونه به شماره پایین تر بروم ضمنا من اهل ایلام هستم وکانالهای ایلام -لرستان وبازار که تصویر دارند نیز از 800 به بالا هستند ولی بقیه بعد از چند ثانیه پیغام hdservice می دهند

دوست عزیز
احتمالا آن کانلها بصورت hdپخش می شود و ممکن است تلویزیون شما قابلیت پخش این کانالها را نداشته باشد و برای ویرایش کردن آنها فکر می کنم باید وقتی لیست کانالها را می آورید اگر روی کنترول تان کلیدtools را دارید آن را فشار دهید و از منوی tools ویرایش کانلها را انجام دهید و شماره مورد نظر تان را قرار دهید

hoseini_ayat
28-09-2013, 15:02
با سلام مجدد من براساس راهنمایی شما کشور را به ترکیه تغییر دادم وحالا کانالها از شماره یک شروع می شود ضمنا تلویزیون دارای سیبستم دیجیتال می باشد فقط راه تغییر کشورهای اروپایی به اسیا وایران را نمی دانم در منوی مخفی ان ez adjust وجود دارد و tool option 1 راانتخاب می کنم قسمت کانتری را نمی اوردبه نظرخود م باید راهی برای تغییر کشورهای اروپایی پیدا شودمثلا فایل اپدیت ان اگر وجود داشته باشدشاید مشکل حل شود بهر صورت من منتظر راهنمایی های شما می باشم واز شما متشکرم

hoseini_ayat
30-09-2013, 19:37
سلام چگونه متوجه بشوم که قابلیت پخش hd را دارد یا نه ضمنا اگر راهی برای حذف کشورهای اروپایی هست لطفا راهنمایی بفرمایید

matinpour
30-09-2013, 20:06
سلام چگونه متوجه بشوم که قابلیت پخش hd را دارد یا نه ضمنا اگر راهی برای حذف کشورهای اروپایی هست لطفا راهنمایی بفرمایید

دوست عزیز
مطلب زیر را بدقت بخوانید
برای فعال سازی وقتی که به منوی مخفی وارد می شوید از بخش Country Grroup عدد 16 را بجای 12 وارد کنید (در بعضی مدل‌ها باید به قسمت Tool Option 3 بروید و مقدار روبه‌روی DIVX را 1 قرار دهید). دقت کنید که با تغییر به عدد 16 باید مقابل Country Grroup به IR تغییر پیدا کند، اگر این تغییر صورت نگرفت خودتان آن را به IR اینکار برای فارسی کردن است(در برخی مدل‌ها به AU) که آسیا است تغییر دهید. حال ok کرده و تلویزیون را خاموش و سپس روشن نمایید. اگر به بخش جستجوی کانال‌ها بروید، خواهید دید که DTV به آن اضافه شده و می‌توانید با جستجوی کانال‌ها بدون هیچ واسطه‌ای شبکه‌های دیجیتال را دریافت نمایید.

adel28
01-10-2013, 12:29
سلام

یک تلویزیون LED LG مدل 50LN540S-ZA دارم که زبان فارسی را پشتیبانی نمی کند.
برای افزودن زبان فارسی چه باید کرد؟
راهی هست؟
گارانتی نداره؟

matinpour
01-10-2013, 19:58
سلام

یک تلویزیون LED LG مدل 50LN540S-ZA دارم که زبان فارسی را پشتیبانی نمی کند.
برای افزودن زبان فارسی چه باید کرد؟
راهی هست؟
گارانتی نداره؟

دوست عزیز
وقتی که وارد منوی مخفی شدید از مطلب بالا استفاده کنید

adel28
01-10-2013, 22:35
دوست عزیز
وقتی که وارد منوی مخفی شدید از مطلب بالا استفاده کنید

یعنی برای این مدل هم که LED هست، روش های گفته شده در این تاپیک جوابگو خواهد بود؟

matinpour
01-10-2013, 23:19
یعنی برای این مدل هم که LED هست، روش های گفته شده در این تاپیک جوابگو خواهد بود؟

دوست عزیز
بله

hoseini_ayat
02-10-2013, 17:49
باسلام منوی مخفی ez adjust می باشد ولی tool option1 را دارد وtool option3 را من ندیدم چگونه به ان قسمت بروم
با تشکر

sherek3
09-10-2013, 09:28
سلام دوستان ؛ tv بنده که از بانه خریدم 55LM7610 بوده و دارای منوی فارسی است. برای فعال سازی گیرنده دیجیتال با سرویس کار الجی تماس گرفتم اومد وقتی با کنترل مخصوص وارد منوی مخفی شدیم گزینه country Grroup کلاً غیرفعال بود و امکان تغییر نداشت. دوستمون جناب rajabi748 هم این مشکل رو دارند. لطفا اگه کسی راهی بلده راهنمایی کنه ممنون میشیم.

imanager
09-10-2013, 14:28
دوست عزیز sherek3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اساس کار احتیاط به همان شیوه قبلی است و به سرویس منو دست نزنید که اکثر فروم ها میگویند با احتیاط وارد اس ام شوید . سرویس منو از تجارب افرادی که سالیان دراز تخصص لازم را کسب نمو ده اند تشکیل شده از . تعداد سال هایی به اندازه 1000 سال تجربه همه این افراد .شما میتوانید از راه های دیگری دیجیتال را بگیرید بدون آنکه تی وی خور را اوراق کنید . موفق باشید

mohsen8949
18-10-2013, 12:53
با سلام و خسته نباشید خدمت همه بزرگواران من یه led 47 مدل la620v خریدم الان هر 20 دقیقه ریست میشه بعضی وقتا صدای بوق یکسره میزنه چند بار ریست زدم ولی درست نشد ممنون میشم راهنمایی کنید با تشکر

ghezelghar
18-10-2013, 21:54
سلام میخواستم بدونم پلاسمای 42 الجی رو هم میشه دیجیتالشو فعال کرد یا نه.

amirianno
20-10-2013, 20:56
سلام دوستان من تلویزیون lg 47ln540v از مریوان گرفتم که گیرنده دیجیتال و ریسیور داخلی داره و هر دو هم بدون مشکل کار میکنن، فقط ساپورت زبان فارسی نداره و زیرنویس های فارسی رو در هم نشون میده. میخواستم بدونم آیا با رفتن به منوی مخفی دستگاه و تغییر منطقه و غیره میشه این مشکل رو برطرف کرد؟
از راهنماییتون ممنون میشم دوستان

matinpour
20-10-2013, 22:17
سلام دوستان من تلویزیون lg 47ln540v از مریوان گرفتم که گیرنده دیجیتال و ریسیور داخلی داره و هر دو هم بدون مشکل کار میکنن، فقط ساپورت زبان فارسی نداره و زیرنویس های فارسی رو در هم نشون میده. میخواستم بدونم آیا با رفتن به منوی مخفی دستگاه و تغییر منطقه و غیره میشه این مشکل رو برطرف کرد؟
از راهنماییتون ممنون میشم دوستان

دوست عزیز
این پست را مطالعه کنید
#388 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amirianno
21-10-2013, 22:31
سوال دیگه ای هم داشتم دوستان، تلویزیون من کارت شبکه داره ولی من فقط تونستم ازش جهت چک کردن فریمور دستگاه استفاده کنم، آیا قابلیت دیگه ای هم داره مثل استریم کردن فیلم یا موسیقی؟(من نتونستم استریم کنم) و آیا میشه با رفتن به منوی سرویس این قابلیت ها رو بهش افزود؟ ممنون میشم ازتون
مدل تی وی: lg 47ln540v

yarsan
24-10-2013, 09:17
سلام دوست عزیز،
وقتی وارد منوی سرویس 42 la620v می شم بخش گروه کشور و کد کشور با کنترل تغییر نمی کنه مشکل چیه؟

usaa
01-11-2013, 20:24
سلام ببخشید led الجی مدل ln5100 گیرنده دیجیتال داره؟ چطری فعالش کنم؟

strong120
15-11-2013, 16:22
بنده led 47la620v دارم روی کنترل نوشته ماشن زمان 2 چطور میتونم روی یو اس پی پرکنم حافظه داخلی ندارد و همچنین تعریف سوئیج برای ----- داخلی را کسی توضیح بده متشکر میشم . ایا باید از طریق منو مخفی ماشن زمان را را اندازی کرد متشکر میشم تلوزیون اسمارت و فول اچ دی میباشد

aszv
15-11-2013, 23:08
سلام دوست عزیز،
وقتی وارد منوی سرویس 42 la620v می شم بخش گروه کشور و کد کشور با کنترل تغییر نمی کنه مشکل چیه؟

با سلام
باید تلویزیون به اینترنت وصل باشه تا کد کشور را بتونی تغییر بدی.

aszv
15-11-2013, 23:14
باید به اینترنت وصل بشی تا بتونی تغییر بدی. از طریق وایرلس هم می تونی وصل بشی.

aszv
15-11-2013, 23:19
بنده led 47la620v دارم روی کنترل نوشته ماشن زمان 2 چطور میتونم روی یو اس پی پرکنم حافظه داخلی ندارد و همچنین تعریف سوئیج برای ----- داخلی را کسی توضیح بده متشکر میشم . ایا باید از طریق منو مخفی ماشن زمان را را اندازی کرد متشکر میشم تلوزیون اسمارت و فول اچ دی میباشد

باید هارد اکسترنال داشته باشی روی فلش ضبط نمی کند ضمنا" باید به usb 3 شود.

aszv
15-11-2013, 23:38
با سلام خدمت دوستان گرامي يك راه آسان و ساده براي ورود به منو سرويس تلويزيون هاي lg پيدا كردم كه با هر نوع گوشي مي شه وارد شود اگه دوستان مايل بودن آموزشش رو قرار بدم. با تشكر از اساتيد

دوست عزیز این که دیگه پرسیدن نداره هر راهی رو که بلدی برا آموزش همه بزار . با تشکر

matinpour
16-11-2013, 00:24
باید هارد اکسترنال داشته باشی روی فلش ضبط نمی کند ضمنا" باید به usb 3 شود.

دوست عزیز
برای ضبط روی فلش به این تایپیک بروید .

strong120
16-11-2013, 15:48
دوست من هارد اکسترنا ل چند گیگ باید باشد-باید usb 3 باشد یعنی چیه.به تاپیک که شما فرمودید رفتم نتیجه نگرفتم متشکرم

aszv
16-11-2013, 22:04
منظور هارد اکسترنال یا (هارد اینترنال با منبع تغذیه جداگانه توسط مبدل تبدیل به USB ) گیگش مهم نیست ولی طبق توصیه راهنمای TV هارد با 40 گیگ و بالاتر مناسب میباشد و منظور از USB 3 شماره USB بغل TV میباشد که نوشته HDD USB3 که هارد باید به آن وصل شود. بعد از وصل شدن یک پیغام جهت فرمت کردن میاد و بعد از آن اماده ضبط کردن .

matinpour
16-11-2013, 22:18
دوست من هارد اکسترنا ل چند گیگ باید باشد-باید usb 3 باشد یعنی چیه.به تاپیک که شما فرمودید رفتم نتیجه نگرفتم متشکرم

دوست عزیز
منظور هارد usb3 یعنی هارد با دور یا سرعت بالا مثلا 5400 دور

aszv
16-11-2013, 23:36
با عرض پوزش که نتونستم منظورم را درست بیان کنم , منظورم شماره USB بغل تلویزیون است که سه تا میباشند ( در مدل LA620 ) که هارد اکسترنال باید به USB شماره 3 وصل شود که روی آن نوشته HDD

strong120
17-11-2013, 18:48
دوست من از این که جواب بنده میدی متشکرم درسته در راهنما نوشته 40گیگ به بالا-یک سوال دیگر به انگلیسی نوشته شده در راهنما
TIME MACHINE II-HDD IS REQUIRED ON SOME TIME MACHINE II FUNCTIONS- سوال بنده این است با ورود به منوی مخفی میتوان
رگورد داخل دستگاه را فعال کرد یا زبان تلویزیون را فارسی کرد-مدل تلوریون47LA620V- یا با ورود به منوی مخفی هرکاری به اپشن تلوزیون اضا فه بشه توضیح بدید متشکر میشم-

matinpour
17-11-2013, 20:43
دوست من از این که جواب بنده میدی متشکرم درسته در راهنما نوشته 40گیگ به بالا-یک سوال دیگر به انگلیسی نوشته شده در راهنما
TIME MACHINE II-HDD IS REQUIRED ON SOME TIME MACHINE II FUNCTIONS- سوال بنده این است با ورود به منوی مخفی میتوان
رگورد داخل دستگاه را فعال کرد یا زبان تلویزیون را فارسی کرد-مدل تلوریون47LA620V- یا با ورود به منوی مخفی هرکاری به اپشن تلوزیون اضا فه بشه توضیح بدید متشکر میشم-

دوست عزیز
مطلب زیر را بدقت بخوانید
روشهای زیر را انجام بدهید

برای ورود به منو مخفی باید همزمان كلید menu روی ریموت و تلویزیون را فشار داده و بعد از 30 ثانیه منوی جهت ورود رمز ظاهر شده كه كد آن 0000می باشد .این روش بروی ال سی دی 32lf120fr آزمایش شده است.
طريقه ورود به منو مخفی تلویزیون ال جی

در بیشتر مدل های ال جی باید چنین عمل کنید
دکمه ok را روی کنترل و روی تلویزیون را با هم فشار دهید

چند ثانیه صبر کنید منو ظاهر می شود

در بعضی از مدلهای ال ج چنین عمل می کند

دکمه Ok کنترل و دکمه منفی صدای تلویزیون را بمدت 15 ثانیه نگه دارید جدول ظاهر میگردد..

و یک مدل دیگر چنین عمل می کند

منوی روی کنترل منوی روی تلویزیون را به مدت 10ثانیه نگهدارید منو باز میشود /////

برای فعال سازی وقتی که به منوی مخفی وارد می شوید از بخش Country Grroup عدد 16 را بجای 12 وارد کنید (در بعضی مدل‌ها باید به قسمت Tool Option 3 بروید و مقدار روبه‌روی DIVX را 1 قرار دهید). دقت کنید که با تغییر به عدد 16 باید مقابل Country Grroup به IR تغییر پیدا کند، اگر این تغییر صورت نگرفت خودتان آن را به IR اینکار برای فارسی کردن است(در برخی مدل‌ها به AU) که آسیا است تغییر دهید. حال ok کرده و تلویزیون را خاموش و سپس روشن نمایید. اگر به بخش جستجوی کانال‌ها بروید، خواهید دید که DTV به آن اضافه شده و می‌توانید با جستجوی کانال‌ها بدون هیچ واسطه‌ای شبکه‌های دیجیتال را دریافت نمایید.

و به این سایت رفته و دفترچه رهنما یتان را دانلود و مطالعه کنید.

strong120
17-11-2013, 21:31
از ناظر انجمن متشکرم دوستان اگر کسی از این مدل تی وی 47la620v داره وتونسته وارد منو مخفی بشه یا از یواس پی کم حجم رکورد کنه ما را از تجربیات خود محروم نساز ه متشکر میشم

aszv
18-11-2013, 08:55
از ناظر انجمن متشکرم دوستان اگر کسی از این مدل تی وی 47la620v داره وتونسته وارد منو مخفی بشه یا از یواس پی کم حجم رکورد کنه ما را از تجربیات خود محروم نساز ه متشکر میشم

سلام
من هم همین مشکلو دارم و دارم سعی میکنم وارد منو مخفی بشم ببینم این مشکلات حل میشه یا نه اما دو مورد دیگه اینکه با توجه به قابلیت ----S2 بودن آیا کسی تونسته کانال های HD باز کنه و دیگه با ریکونیز کنترل ماجیک مربوط به LN5700 با این مدل ( TV (LA620 V , قابلیت موس کنترل متاسفانه فعال نشد , کسی تونسته با کنترل مجیک مدل های دیگه این قابلیت ازجمله کنترل TV با VOICE را فعال کنه .

strong120
18-11-2013, 16:14
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] طريقه ساختن کنترل سرویس الجی به همراه نقشه و فایل سرویس جهت فعال كردن ديجيتال

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] كنترل الجي رشيدي.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (2.26 مگابایت, 123 نمایش)

قصد تبلیغ ندارم- در سایت کیان ست کذاشته بود-عضو هستم ولی اجازه دانلود ندارم
از دوستان اگر کسی این فایل دارد متشکر میشم برای دانلود قرار بده

srsh71
19-11-2013, 18:27
سلام
من هم همین مشکلو دارم و دارم سعی میکنم وارد منو مخفی بشم ببینم این مشکلات حل میشه یا نه اما دو مورد دیگه اینکه با توجه به قابلیت ----S2 بودن آیا کسی تونسته کانال های HD باز کنه و دیگه با ریکونیز کنترل ماجیک مربوط به LN5700 با این مدل ( TV (LA620 V , قابلیت موس کنترل متاسفانه فعال نشد , کسی تونسته با کنترل مجیک مدل های دیگه این قابلیت ازجمله کنترل TV با VOICE را فعال کنه .

اقا مشکل منم همین باز شدن اچ دی شده یا کانالایی که BISS CODE میخوان مثل ورزش!
راستی شما میتونی کانالایی که گرفتی رو کامل حذف کنی یا فقط skip داره؟؟

matinpour
19-11-2013, 19:48
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] طريقه ساختن کنترل سرویس الجی به همراه نقشه و فایل سرویس جهت فعال كردن ديجيتال

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] كنترل الجي رشيدي.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (2.26 مگابایت, 123 نمایش)

قصد تبلیغ ندارم- در سایت کیان ست کذاشته بود-عضو هستم ولی اجازه دانلود ندارم
از دوستان اگر کسی این فایل دارد متشکر میشم برای دانلود قرار بده

دوست عزیز
ایمیلتان را بگذارید تا برایتان ارسال کنم

strong120
19-11-2013, 22:18
با سلام
ایمیل بنده: rutana120@yahoo.com
با تشکر فراوان

strong120
21-11-2013, 14:24
rutana120@yahoo.com
جناب متین پور این فایل پس چه شد
متشکر از زحمات شما

matinpour
21-11-2013, 20:00
rutana120@yahoo.com
جناب متین پور این فایل پس چه شد
متشکر از زحمات شما

دوست عزیز
به ایمیلتان ارسال شد از حالت زیپ خارج کرده و استفاده کنید.

majid-n
22-11-2013, 23:58
دوست عزیز

با تشکر فقط موضوع رو شما تلوزیون الجی بنویسید benazam_be@yahoo.com

matinpour
23-11-2013, 20:41
با تشکر فقط موضوع رو شما تلوزیون الجی بنویسید benazam_be@yahoo.com

دوست عزیز
به ایمیلتان ارسال شد

majid-n
24-11-2013, 06:21
دوست عزیز
به ایمیلتان ارسال شد
سلام من هنوز دانلود نکردم نمی دونم از کدوم روش برای ورد به منو استفاده کردین و آموزش فرستادی
سوال آیا از روش ساخت مدار و استفاده از کامپیوتر یا روش دوم ساخت مدار و استفاده از فایل mp3
I

mmajid0
24-11-2013, 13:41
سلام
دوست عزیز امکان داره به ایمیل بنده هم ارسال کنید .
متشکرم mmajid0@gmail.com

matinpour
24-11-2013, 20:22
سلام
دوست عزیز امکان داره به ایمیل بنده هم ارسال کنید .
متشکرم mmajid0@gmail.com

دوست عزیز
به ایمیلتان ارسال شد

matinpour
24-11-2013, 20:33
سلام من هنوز دانلود نکردم نمی دونم از کدوم روش برای ورد به منو استفاده کردین و آموزش فرستادی
سوال آیا از روش ساخت مدار و استفاده از کامپیوتر یا روش دوم ساخت مدار و استفاده از فایل mp3
I
دوست عزیز
هردو روش را برایتان قرار دادم

exgalibor
29-11-2013, 21:09
سلام و خسته نباشید
ببخشید شاید 10 نفر تا حالا سوال کردن که وارد منو مخفی شدن مثل خود من و وایرلس فعال و به اینتر نت هم وصل بودم اما نمیشه country group یا divix را تغییر داد ایا راه دیگه ای هست متشکر

lol_1029
02-12-2013, 01:56
سلام
ایا ممکنه امکان ظبط رو برای ورودی av یا کاپمانت فعال کرد؟
مدل tv lm67100
فرمور openlgtv دقیقا چه کاربردهایی داره

matinpour
02-12-2013, 20:16
سلام
ایا ممکنه امکان ظبط رو برای ورودی av یا کاپمانت فعال کرد؟
مدل tv lm67100
فرمور openlgtv دقیقا چه کاربردهایی داره

دوست عزیز
ضبط کردن مختص کانالهای دیجیتال تلویزیونی است خود دستگاه های دیگر قابلیت ضبط را دارند پس نیازی نیست که این آپشن در تلویزیون برای غیر کانالهای دیجیتا ل در نظر گرفته شود. و فریمور برای رفع نواقص و مشگلات سیستمی تلویزیون طراحی شده

lol_1029
03-12-2013, 00:18
دوست عزیز
ضبط کردن مختص کانالهای دیجیتال تلویزیونی است خود دستگاه های دیگر قابلیت ضبط را دارند پس نیازی نیست که این آپشن در تلویزیون برای غیر کانالهای دیجیتا ل در نظر گرفته شود. و فریمور برای رفع نواقص و مشگلات سیستمی تلویزیون طراحی شده
ممنون
دوست عزیز
هم اکنون دستگاهی هست که بدون نیاز به کامپیوتر از av و کامپونت کپچر بکنه تو هارد اکسترنال؟
این openlgtv هم ظاهرا فرمور ه-ک هستش که بر مبنای لینوکسه و یه یری امکانات اضافی به tv میده....میخواستم بدونم کسی تو ایران نصب کرده؟
توی سری la ظاهرا lg ظبط از av/compponet رو اضافه کرده

ahwaze
18-12-2013, 02:31
دوست عزيز اگر امكان داره اموزش تهيه كنترل سرويس ال جي را براي من هم بفرست با تشكر ghasmahwaze@yahoo.com

matinpour
18-12-2013, 20:44
دوست عزيز اگر امكان داره اموزش تهيه كنترل سرويس ال جي را براي من هم بفرست با تشكر ghasmahwaze@yahoo.com

دوست عزیز
از اینجا دانلود کنید
61450

reza-ezdeham
19-12-2013, 20:14
با سلام و دروود

من یه LCD LG مدل 460 دارم آیا امکان اسکن کانال های دیجیتال روش وجود داره ؟؟ رو کنترلش هم من گزینه ای به اسم adj پیدا نکردم

لطفا راهنمایی کنید

ممنون

این هم جیمیل بنده : marde.baran1371@gmail.com

m_rafee
31-12-2013, 14:16
سلام
من یک led lg 50ln540v دارم چطور باید برم تو منوی مخقیش
مرسی

moslem47
01-01-2014, 11:10
دوستان مدل lg 42ls46000 موجود هست
نحوه ورود به منو مخفی و ضبط کانال دیجیتال را بفرمایید

matinpour
01-01-2014, 11:31
سلام
من یک led lg 50ln540v دارم چطور باید برم تو منوی مخقیش
مرسی

دوست عزیز
برای این منظور مطلب را بطور کامل
از اینجا دانلود کنید
LG.zip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

matinpour
01-01-2014, 11:32
دوستان مدل lg 42ls46000 موجود هست
نحوه ورود به منو مخفی و ضبط کانال دیجیتال را بفرمایید

دوست عزیز
برای این منظور مطلب را بطور کامل
از اینجا دانلود کنید
LG.zip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

gholmorad
19-01-2014, 10:47
با سلام لطفا واسه من هم ایمیل کنید
red_love164@yahoo.com

AREFAN.IR
23-01-2014, 13:34
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@gmail.com لطفا برای این ایمیل نیز ارسال کنید

matinpour
23-01-2014, 21:05
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@gmail.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@gmail.com) لطفا برای این ایمیل نیز ارسال کنید

دوست عزیز
لازم به ایمیل نیست از همین جا دانلود کنیدLG.zip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

0071band
03-02-2014, 23:29
سلام خواستم بدونونم میشه پورت usb تلویزیون منو فعال کرد چون روش نوشته only servies یه جایی خواندم از طریق منوی مخفی میشه.اگه میشه راهنماییم کنید؟

amir201065
05-02-2014, 01:16
سلام
مدل تلویزیون بنده 55la620v-za می باشد.گوشی اندروید دارم.با چه برنامه ای و چجوری وار منوی مخفی بشم؟

rezafmf
05-02-2014, 13:48
سلام من یه تلویزیون lg la 7400 دارم اما نمی تونم فایل های ظبط شده در حافظه تی وی رو فلش بریزم یا مستقیم رو فلش ظبط کنم
وهم چنین آیا امکان شیر کردن اطلاعات تی وی روی پی سی وجد دارد ؟چگونه؟
لطفا بنده را راهنمایی کنید
با تشکر

akbarzv
11-02-2014, 18:17
سلام من یک ال جی la55 660 s دارم .چگونه {عمر}ساعت کارکردش را از زمان تولید تا حالا متوجه بشم.یعنی چطور بفهمم چقدر کار کرده؟با تشکر

Mehdi.ma
22-02-2014, 16:12
با عرض سلام و خسته نباشید،

من یه LED مدل 42Ln540V دارم که satellite tuner داره خودش. همه چیش عالیه غیر از اینکه یه مقدار تنظیماتش سخت تر از ----- معمولی.

یه مشکلی که دارم شبکه 3 و ورزش هست. شبکه ورزش که کلا قطعه، شبکه 3 هم که موقع پخش زنده خارجی. نمیدونم چجوری میشه Biss code عوض کرد که همیشه وصل باشه. دوست دارم بدونم کانالای کاتیو میشه باز کرد با این دستگاه یا نه! :n13:

خیلی سعی کردم تو پستا جوابمو پیدا کنم ولی نشد. بحثا خیلی پیچیده تر از اون چیزی بود که نیاز من باشه گویا. واقعا غبطه خوردم به این حوصله و پشتکار شما! :n06:

ممنون میشم راهنمایی کنید.

1shoma
25-03-2014, 03:20
من هم یک ال جی 42Ln540V مدل دارم چطوری میتونم شیرینگ فعال کنم .
زیرنویس فارسی رو هم قاتی پاتی نشون میده چطوری میتونم درستش کنم.
لطفا جواب بدین.
moslem47
25-03-2014, 18:54
بنده هم مدل 42ln540s دارم . چطور منوش را فارسی کنم .اسم شبکه ها را هم درهم نشون میده

matinpour
25-03-2014, 20:23
من هم یک ال جی 42Ln540V مدل دارم چطوری میتونم شیرینگ فعال کنم .
زیرنویس فارسی رو هم قاتی پاتی نشون میده چطوری میتونم درستش کنم.
لطفا جواب بدین.

اگر زیر نویس شما مشگلش حل نشد می توانید از نرم افزاری که در سایت زیر است استفاده کنید.
تصور کنید فیلم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ی را دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
کرده‌اید و به دنبال آن، زیرنویس فارسی مربوط به فیلم را نیز تهیه و دریافت می‌کنید اما هنگام مشاهده، همه چیز آن‌طور که انتظار دارید نیست! قطعا این اتفاق برای خیلی از شما پیش آمده که نمایش زیرنویس فایل‌های با فرمت SRT در سیستم‌تان همراه با مشکل بوده است.
دلیل این اتفاق به تنظیمات یونیکد و زبان موجود در سیستم عامل شما مربوط می‌شود و اصولا یکی از راه‌حل‌ها، فارسی کردن زبان کلی سیستم عامل نصب شده روی کامپیوتر کاربر است اما بنا به دلایلی ممک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ن است نتوانید (و یا نخواهید) زبان سیستم خود را به فارسی تبدیل کنید.

بسیاری از راه حل هایی که برای این منظور استفاده می شوند، اصولا همگی دارای بیش از دو یا سه مرحله جهت دریافت خروجی نهایی هستند و در صورتی که بخواهید بیش از یک فایل زیرنویس را اصلاح کنید، باید زمان زیادی را صرف این کار نمایید. شاهین کاتبی، برنامه‌نویسی است که برای هر دو سیستم ویندوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
و مک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
، برنامه کم‌حجم و کاربردی‌ Sh Persian Subtitle Fixer را تهیه کرده‌است تا تنها به وسیله کشیدن و رها کردن فایل در محیط برنامه، زیرنویس اصلاح شده خود را دریافت نمایید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1/%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%A7%D8%B5%D9%84%D8%A7%D8%AD-%D8%B2%DB%8C%D8%B1-%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-Sh-Persian-Subtitle-Fixer/)
این برنامه را با جستجو در گوگل خواهید یافت
در موقع اجرا یک پنجره کوچک باز می شود که در آن چیزهای به انگلیسی نوشته شده است شما فایلتان را در همان صفحه بکشید و رها کنید خواهید دید که فایل زیر نویس شما اصلاح شده است

moslem47
27-03-2014, 23:02
بنده هم مدل 42ln540s دارم . چطور منوش را فارسی کنم .اسم شبکه ها را هم درهم نشون میده

mehr_83
30-03-2014, 14:52
من تونستم تو سرویس منو وارد بشم. کانتری گروپم رو ir بود. اما ساعتش درست نیست چرا؟ اون یکی کانتری ها ساعت GMT رو میاره اما IR نمیاره
مدل تلویزیونم 42lv3400
لطفا کمکم کنید

photolife
31-03-2014, 20:04
سلم دوستان
بنده هم همین مدل رو دارم
با عدم نمایش زیر نویس و نداشتن منوی فارسی حالم گرفته شد
خواهشا بفرمایید چه جوری میشه زبان فارسی را به صورت اصولی و درست به منوی دستگاه اضافه کرد
ممنون

sadra6052
19-04-2014, 09:33
سلام من اون مدار رو درست کردم اما تو قسمت پسورد منو گیر کردم از پسورد های 0000 و 0413 هم استفاده کردم اما نشد lg ln540v-za :n13::n13::n13::n13::n21:

matinpour
19-04-2014, 12:27
سلام من اون مدار رو درست کردم اما تو قسمت پسورد منو گیر کردم از پسورد های 0000 و 0413 هم استفاده کردم اما نشد lg ln540v-za :n13::n13::n13::n13::n21:

دوست عزیز
از روش ساخت بستن دو تا دیود استفاده کنید که نیاز به کد ندارد

از اینجا دانلود کنید

mehdi0012
23-04-2014, 13:22
سلام
1- دوستان من روش لامپهای ال ای دی رو امتحان کردم اما نشد و وقتی که با دوربین به لامپهای ال ای دی نگاه میکنم اصلا نوری ندارن چه موقعه ای که فایلها رو اجرا میکنم و چه موقعه ای که اجرا نمیکنم
2- کسی از دوستان میدونه کنترل مادر رو میشه از کجا تهیه کرد و قیمتش چقدر هست
اگه میشه جواب ها رو علاوه بر اینجا که میزارید به ایمیل من هم بفرستید
mehdi.autumn@yahoo.com

matinpour
23-04-2014, 14:23
سلام
1- دوستان من روش لامپهای ال ای دی رو امتحان کردم اما نشد و وقتی که با دوربین به لامپهای ال ای دی نگاه میکنم اصلا نوری ندارن چه موقعه ای که فایلها رو اجرا میکنم و چه موقعه ای که اجرا نمیکنم
2- کسی از دوستان میدونه کنترل مادر رو میشه از کجا تهیه کرد و قیمتش چقدر هست
اگه میشه جواب ها رو علاوه بر اینجا که میزارید به ایمیل من هم بفرستید
mehdi.autumn@yahoo.com
دوست عزیز
آن روش بسیار ساده و کار آمد است اگر مشگل ساخت دارید از کسی که به این امور وارد است کمک بگیرید و در ضمن کنترول مادر قیمت زیادی دارد به این سایت بروید

AHMADREZA2008
26-04-2014, 07:13
با سلام خدمت اساتید محترم
من مداری که با 2 عدد دیود ال ایدی به فیش استریو جک 3.5 بود را درست کردم ولی اصلا جواب نمیده
جلوی دوربین گوشی هم گرفتم اصلا نور نمیزنه
بنظرتون مشکل از کجا میتونه باشه
مدار کاملا شبیه مداره آموزشی هست:n27::n27:

matinpour
26-04-2014, 11:32
با سلام خدمت اساتید محترم
من مداری که با 2 عدد دیود ال ایدی به فیش استریو جک 3.5 بود را درست کردم ولی اصلا جواب نمیده
جلوی دوربین گوشی هم گرفتم اصلا نور نمیزنه
بنظرتون مشکل از کجا میتونه باشه
مدار کاملا شبیه مداره آموزشی هست:n27::n27:

دوست عزیز
آیا مدار را بطور صحیح درست کرده اید؟ و آیا قطعات را در موقع لحیم کاری صدمه نزدید که موجب اتصال کوتاه شده باشد ؟و آن را کامل قنداق کرده که فقط نوک دیودها پیدا باشد؟ وآیا فایل صوتی را با پخش کننده تا آخرین حد ولوم صدا پخش کردید تا حد 20 دسی بل؟ اگر تمام موارد درست انجام شود و مدارتان اتصال نداشته باشد مطمئن باشید که حتما کار خواهد کرد

AHMADREZA2008
26-04-2014, 12:32
مدار درسته
چطور میتونم چک کنم ببینم دیودها سالمند؟
نو خریدم ولی کار که نداده:n17:

alireza20
26-04-2014, 13:26
دوست عزیز
از اینجا دانلود کنید
61450
سلام
دوستان کسی این فایل رو داره؟من نمی تونم دانلود کنم تا نصفش میره قطع میشه
----------------------------
بالاخره بعد از چندین بار تلاش موفق به دانلود شدم و ساختمش ولی متاسفانه کار نکرد:n29:

mehdi0012
27-04-2014, 16:00
سلام متین پور دوست عزیز من تمام مراحل مربوط به دو دیود ال ای دی رو اجرا کردم و کاملاً قنداق شون هم کردم و ولوم را تا آخرین حد بالا بردم باز عمل نمیکنه مدل تلویزیون من 42ln540v-az هست و گوشی که استفاده نوکیا ان 86 و سونی اکسپریا پی هستایا برای شما امکانش وجود داره که قطعات هر دو روش رو برای من بسازید البته هرچند که نمیتونم لطفتون رو جبران کنم اما هزینه های که متحمل میشد رو تقدیم میکنم

AHMADREZA2008
28-04-2014, 10:08
سلام متین پور دوست عزیز من تمام مراحل مربوط به دو دیود ال ای دی رو اجرا کردم و کاملاً قنداق شون هم کردم و ولوم را تا آخرین حد بالا بردم باز عمل نمیکنه مدل تلویزیون من 42ln540v-az هست و گوشی که استفاده نوکیا ان 86 و سونی اکسپریا پی هستایا برای شما امکانش وجود داره که قطعات هر دو روش رو برای من بسازید البته هرچند که نمیتونم لطفتون رو جبران کنم اما هزینه های که متحمل میشد رو تقدیم میکنم

سلام
مدار من هم هرکاری میکنم با چند مدل گوشی حتی با لب تاب صوت را پخش میکنم ولی هیچ عکس العملی نشون نمیده
تلویزیون من پلاسمای 50 اینچ ال جی هست
ممنون میشم کمک کنید:n16:

AHMADREZA2008
28-04-2014, 10:59
اگه از یک ال ایدی کنترل استفاده کنیم شانس بیشتری برای کار دادنش نیست؟:n13:

alireza20
28-04-2014, 12:15
منم با گوشی امتحان کردم نمیشد ولی با لپ تاپ و ولوم بالا دیودها روشن شدن ولی هنوز ر تلویزیون امتحان نکردم

AHMADREZA2008
03-05-2014, 06:02
منم با گوشی امتحان کردم نمیشد ولی با لپ تاپ و ولوم بالا دیودها روشن شدن ولی هنوز ر تلویزیون امتحان نکردم

سلام
آخرش موافق شدید؟
من که هر کاری کردم نشد که نشد؟:n13:

AHMADREZA2008
06-05-2014, 05:29
سلام کسی نیست یه راه چاره ای بیندیشه؟
:n13:

matinpour
06-05-2014, 11:01
سلام کسی نیست یه راه چاره ای بیندیشه؟
:n13:

دوست عزیز
من از این روش ساختم

باید دو عدد دیود مادون قرمز را کاملا بموازی با هم سوار کنید و پایه هارا دقت کنید اشتباه وصل نباشد یعنی پایه کوتاه یک دیود به پایه بلند دیود دیگر لحیم شود و همینطور برای آن یکی پایه ها هم به همین ترتیب و برای این از دو دیود استفاده می شود که تا از هر دو طرف یک جور جریان خارج شودو در پیچیدن نوار چسب برای قنداق کردن هم دقت کنید و قبل از قنداق کردن پایهای دیودها راکه جفت بهم لحیم شده را با نوار چسب بپوشانید و سپس آن را قنداق کنید و اگر فایل صوتی تان ضعیف است بوسیله نرم افزار ویرایش صدا ولوم صدای آن را تا 20 دسی بل بالا ببرید تا قدرت ارسال بیشتر شود

AHMADREZA2008
06-05-2014, 17:23
سلام
مگه با همان چسب قنداق نمیکنید؟
:n29:

matinpour
06-05-2014, 17:51
سلام
مگه با همان چسب قنداق نمیکنید؟
:n29:

دوست عزیز
هم با نوار چسب و هم با روکشهای حرارتی کابل می توانید اینکار را انجام دهید.

alireza20
07-05-2014, 18:24
جناب متین پور شما با نوکیا N8 سینگال رو داشتید؟

Sent from my LT22i using Tapatalk 4 Beta

matinpour
07-05-2014, 19:38
جناب متین پور شما با نوکیا N8 سینگال رو داشتید؟

دوست عزیز
من گوشی N8 ندارم و تست هم نکردم ولی دستگاه پخش کننده تفاوتی نمی کنند چه باشد مهم توان ارسال سیکنال با توان بالا است یا اینکه خودتان آن فایل صوتی را با نرم افزار های ویرایش صدا میزان ولوم آن را تا 20 دسی بل بالا ببرید تا اگر دستگاه پخش کننده شما ضعیف است به تواند با قدرت بیشتری عمل کند.

alireza20
07-05-2014, 19:44
به خاطر عکس آخری که گذاشتید پرسیدم.
خودم با سونی اکسپریا پی و تبلت گلکسی تب 3 تست کردم جواب نداد که همنطور که شما گفتید به خاطر ضعف توان پخش هستش.

AHMADREZA2008
08-05-2014, 13:08
با سلام و احترام به همه ی اساتید محترم
من مدار را درست کردم , فایل صدا را تا 20 دسیبل افزایش دادم,با نوار چسب کاملا قنداقش کردم و هر کاری که گفته بودید انجام دادم ولی بازم جواب نگرفتم.
خواهشن اگر امکانش هست یک فایل تصویری از تمام مراحل ساخت برامون بگذارید ممنون میشم.
در مورد راه دیگر که با استفاده از گوشیھای پاکت پی سی و پالم و نرم افزار مربوطه یا
استفاده از و نرم افزار WinLIRC و یک قطعه سخت افزاری فرستنده مادون قرمز و کامپیوتر که این قطعه ی سخت افزاری یک کانکتور 9 پین داره که لب تاب من این سریال پورت را نداره آیا میشه جوره دیگه وصلش کرد؟:n26::n26::n27:

alireza20
08-05-2014, 19:22
با سلام و احترام به همه ی اساتید محترم
من مدار را درست کردم , فایل صدا را تا 20 دسیبل افزایش دادم,با نوار چسب کاملا قنداقش کردم و هر کاری که گفته بودید انجام دادم ولی بازم جواب نگرفتم.
خواهشن اگر امکانش هست یک فایل تصویری از تمام مراحل ساخت برامون بگذارید ممنون میشم.
در مورد راه دیگر که با استفاده از گوشیھای پاکت پی سی و پالم و نرم افزار مربوطه یا
استفاده از و نرم افزار WinLIRC و یک قطعه سخت افزاری فرستنده مادون قرمز و کامپیوتر که این قطعه ی سخت افزاری یک کانکتور 9 پین داره که لب تاب من این سریال پورت را نداره آیا میشه جوره دیگه وصلش کرد؟:n26::n26::n27:
سلام دوست عزیز
مطمئن هستید که اتصالات رو درست انجام دادین؟برای من جواب داد
شما برای استفاده از اون مدار فرستنده پست اول احتیاج به COM PORT (یا پورت سریال ) دارین که کامپیوترهای جدید ندارن.می تونید از تبدیل USB-->COM استفاده کنید اما این نکته رو هم در نظر داشته باشین این قطعه با ویندوز XP سازگاره!روی 7 & 8 جواب نمیده (در واقع درایوری نداره)

AHMADREZA2008
12-05-2014, 16:29
با سلام
از کجا میشه صحت مدار را تست کرد؟
:n27:

matinpour
13-05-2014, 11:21
با سلام
از کجا میشه صحت مدار را تست کرد؟
:n27:

دوست عزیز
تست کنترول دست ساز
برای تست کافی است که کنترول دست ساز را به موبایل و یا هر منبع پخش کننده وصل کنید و آن فایل میکس شده را اجرا کنید و بوسیله دوربین یک موبایل به دیودها نگاه کنید اگر روشن و خاموش شد یعنی کنترول سالم است وگرنه خیر

sadra6052
13-05-2014, 11:32
سلام مدار رو ساختم اما ناحیه جغرافیایی روی ۰۴ اروپا قفله تنها میشه قسمت عربی را فعال کرد که باز هم در زیر نویس اعمال نمیشه فقط و فقط منو عربی میشه چکار کم کمک:n28:

sadra6052
13-05-2014, 11:36
راستی من فقط با لپ تاپ میتونم برم به منوی مخفی هم با موبایل هم با ام پی ۳ هم با تبلت تست کردم نمیره

alireza20
13-05-2014, 13:19
قدرت خروجی این وسایل کم هست

Sent from my LT22i using Tapatalk

mtsianaki
13-05-2014, 16:39
سلام.

تورو خدا کمکم کنید.

من با گوشی n900 که ریموت کترل داره کنتر سرویس منو رو دانلود کردم و راحت وارد منوی مخفی میشم. فقط گزینه Country Grroup و نداره.

چطوری باید دیجیتال رو بیارم براش؟

AHMADREZA2008
14-05-2014, 11:08
دوست عزیز
تست کنترول دست ساز
برای تست کافی است که کنترول دست ساز را به موبایل و یا هر منبع پخش کننده وصل کنید و آن فایل میکس شده را اجرا کنید و بوسیله دوربین یک موبایل به دیودها نگاه کنید اگر روشن و خاموش شد یعنی کنترول سالم است وگرنه خیر

سلام منظورم با باطری قلمیه؟

nopy
28-05-2014, 23:54
دوست عزیز
از روش ساخت بستن دو تا دیود استفاده کنید که نیاز به کد ندارد

از اینجا دانلود کنید

سلام من هم مشکل دوستمون رو دارم باروش دو تا دیود هم میخام وارد بشم کد میخواد.
در ضمن دلیل این که من میخوام وارد منوی سرویس بشم این هست که پسورد خود تلویزیون رو فراموش کردم و میخوام این گذینه رو غیر فعال کنم ممنون میشم راهنمایم کنید.
مدل تلویزینم هست lg ln 575s

matinpour
29-05-2014, 09:56
سلام من هم مشکل دوستمون رو دارم باروش دو تا دیود هم میخام وارد بشم کد میخواد.
در ضمن دلیل این که من میخوام وارد منوی سرویس بشم این هست که پسورد خود تلویزیون رو فراموش کردم و میخوام این گذینه رو غیر فعال کنم ممنون میشم راهنمایم کنید.
مدل تلویزینم هست lg ln 575s
دوست عزیز
کد ۰۴۱۳ یا چهار صفر 0000 را امتحان کنید.

matinpour
29-05-2014, 14:41
سلام به همگی و خسته نباشید.
من یه تلوزیون LG LA 66000 گرفتم میخوام ببینم این تلوزیون چون مونتاژ داخل هست رس-یورش رو محدود کردن و من چطور میتونم آنتن رو بهش وصل کنم و شبکه های ماه-وا-ره رو دریافت کنم.
خونه ی یکی از آشناهامون ال جی رو از بانه گرفته بود من راحت تونستم بهش وصل کنم و شبکه هارو بگیرم.
ولی تلوزیونه خودمو مجبور شدم از نمایندگی بگیرم و هنوز وصل نکردم تا چند روز دیگه که اسباب کشی کنم .
دوست عزیز
صحبت در رابطه با ما-هوا-ره در این سایت ممنوع است

nopy
30-05-2014, 15:24
دوست عزیز
کد ۰۴۱۳ یا چهار صفر 0000 را امتحان کنید.

سلام این دو تا کد رو امتحان کردم جواب نداد.

matinpour
30-05-2014, 15:45
سلام این دو تا کد رو امتحان کردم جواب نداد.

دوست عزیز
این را هم تست کنید

"0-3-2-5"
مستر کد یا کد مادرLG تلویزیون: 5-2-3-0. برو به نوار "منو". > "قفل". سپس رمز عبور 0325 را وارد کنید.

alireza20
30-05-2014, 16:20
سلام
امروز با روش دیود ها موفق شدم وارد سرویس منو یک تلویزیون LG بشم و دیجیتالش رو فعال کنم!

Persia3
30-05-2014, 22:46
سلام دوستان خوب بگید من چطور میتونم دیجیتال (:n10:) این 66000 رو فعال کنم؟

matinpour
31-05-2014, 12:08
سلام دوستان خوب بگید من چطور میتونم دیجیتال (:n10:) این 66000 رو فعال کنم؟

دوست عزیز

برای ورود به منوی مخفی و ساختد کنترول دست ساز از روش ساخت بستن دو تا دیود استفاده کنید که نیاز به کد ندارد
از اینجا دانلود کنید
برای فعال سازی وقتی که به منوی مخفی وارد می شوید از بخش Country Grroupعدد 16 را بجای 12 وارد کنید (در بعضی مدل‌ها باید به قسمت Tool Option 3 بروید و مقدار روبه‌روی DIVX را 1 قرار دهید). دقت کنید که با تغییر به عدد 16 باید مقابل Country Grroupبه IR تغییر پیدا کند، اگر این تغییر صورت نگرفت خودتان آن را بهIR (در برخی مدل‌ها به AU) تغییر دهید. حال ok کرده و تلویزیون را خاموش و سپس روشن نمایید. اگر به بخش جستجوی کانال‌ها بروید، خواهید دید که DTV به آن اضافه شده و می‌توانید با جستجوی کانال‌ها بدون هیچ واسطه‌ای شبکه‌های دیجیتال را دریافت نمایید.
نکته:در برخی مدل‌ها منوی مخفی با نام EZ adjust و در برخی دیگر با IN start شناخته می‌شود.
توجه:به هیچ عنوان پارامترهای داخل منوها را تغییر ندهید.

نکته: در بعضی از مدلها باید با کد EZ ADJUST وارد شوید و در بعضی مدل ها با کد IN START
همانطور که در تصویر مشاهده می کنید آپشن های مختلفی ظاهر می شود که من مجددا تاکید می کنم که به هیچ عنوان پارا متر های داخل منو ها رو تغییر ندید به جز در Tool Option 3 مقدار جلوی DIVX رو به ۱ تغییر بدید و برای فعال شدن DTV باید وارد Country Grroup شده و از آسیا به اقیانوسیه (AU ) یا اگر مثل تصویر زیر ایران رو داشت (IR ) اونو انتخاب کنید

حال باید ok کنید تا تغییرات ذخیره شود بعد تلویزیون را خاموش و مجدد روشن کنید خواهید دید که جستجوی کانال شما به شکل زیر تغییر کرده و DTV هم به اون اضافه شده.

علاوه بر اون برای تنظیم ساعت گزینه auto هم اضافه شده که ساعت رو اتو ماتیک تنظیم می کنه که البته یک اختلاف ۳.۵ ساعته به خاطر GMT داره

nopy
03-06-2014, 14:25
[QUOTE=matinpour;8240804]دوست عزیز
این را هم تست کنید

"0-3-2-5"
مستر کد یا کد مادرLG تلویزیون: 5-2-3-0. برو به نوار "منو". > "قفل". سپس رمز عبور 0325 را وارد کنید.
سلام باتشکر از راهنمایی ها تون ولی بازم نشد .

sadra6052
04-06-2014, 23:23
این قسمت منطقه جغرافیایی چجور
ی تغییر بدم آخه غیر فعاله

hot_boys2005
04-06-2014, 23:30
سلام به استادان عزیز برای من یک مدل LG 47 LA9600 بدون گارانتی از بانه میاد . چیزی که برام عجیبه خود سایت سازنده اصلیش گفته که اسکایپ مسنجر داره ولی من از سایت ایرانی که درخواست دادم . توی فرم سوال و جوابش گفته که اسکایپ مسنجر نداره .بنظر شما اگه من این محصول را بخرم برای امیتونم اسکایپ مسنجرش را فعال کنم؟

matinpour
05-06-2014, 11:32
سلام به استادان عزیز برای من یک مدل LG 47 LA9600 بدون گارانتی از بانه میاد . چیزی که برام عجیبه خود سایت سازنده اصلیش گفته که اسکایپ مسنجر داره ولی من از سایت ایرانی که درخواست دادم . توی فرم سوال و جوابش گفته که اسکایپ مسنجر نداره .بنظر شما اگه من این محصول را بخرم برای امیتونم اسکایپ مسنجرش را فعال کنم؟

دوست عزیز
اگر این برنامه در تلویزیون تان نصب باشد می توانید از طریق اینترنت با ایجاد حساب از آن استفاده کنید.

hot_boys2005
05-06-2014, 12:20
روخودش وبکم داره و اگر اسکایپ مسنجر روش نصب نباشه میشه نصبش کرد؟ برنامش گیر میاد؟ .اصلا سیسنم عاملش اندروید هست؟(سیستم عاملش برمبنای چی هست؟)

matinpour
05-06-2014, 12:26
روخودش وبکم داره و اگر اسکایپ مسنجر روش نصب نباشه میشه نصبش کرد؟ برنامش گیر میاد؟ .اصلا سیسنم عاملش اندروید هست؟(سیستم عاملش برمبنای چی هست؟)

دوست عزیز
اگر برنامه آن در سرور سایت باشد از طریق تلویزیونتان می توانید نصب کنید و سیستم عامل آن هم لینوکسی است و فقط تلویزیون دوو سیستم عامل آندرویدی دارد.

hot_boys2005
05-06-2014, 12:41
در سرور سایت سازنده یا سایت خودتون؟ و آیا میشه مثلا از یه سایتی اسکایپ مسنجر را دانلود کرد و با یو اس پی به الجی زد و اینستالش کرد؟غیر از این تاپیک تاپبکی دیگه هست که برای پروگرام کردنش لازم باشه من یاد بگیرم؟و فرق made in kora و by kora در چیه؟ (سخت افزاری یا نرم افزاری؟ )

matinpour
05-06-2014, 13:17
در سرور سایت سازنده یا سایت خودتون؟ و آیا میشه مثلا از یه سایتی اسکایپ مسنجر را دانلود کرد و با یو اس پی به الجی زد و اینستالش کرد؟غیر از این تاپیک تاپبکی دیگه هست که برای پروگرام کردنش لازم باشه من یاد بگیرم؟و فرق made in kora و by kora در چیه؟ (سخت افزاری یا نرم افزاری؟ )

دوست عزیز
معمولا غیر از دانلود از طریق تلویزیون و از اسمارت آن شما نمی توانید برنامه ای را نصب کنید و برای پرگرام کردن از همین تایپیک استفاده کنید و فرق آن ها هم در کاربرد واستفاده کاربری های تلویزیون بسته به کشور استفاده کننده دارد نه در سخت افزاری آنها چون تمام تلویزیونها در سراسر دنیا و در هرجا که تولید شود تحت لایسنس خود آل جی و با همان قطعات تولید می شود.

hot_boys2005
05-06-2014, 14:03
یعنی من اگر الجی را با گارانتی از شرکنهای ایرانی بخرم خیالم راحت باشه که کیفیت سخت افزارهایی که درونش بکار رفته فرقی با اصلشان ندارد؟ و از نظر نرم افزاریشم میشه پروگرامش کرد ؟مثلا اسکایپ را درونش نصب کرد .چون چیز عجیبی هست در ایران اسکایپ مسجر را از الجی حذف کرده اند.تنظیمات وی پی ...ان داره برای ورود به سایت فی.یس.بوک؟

matinpour
05-06-2014, 14:22
یعنی من اگر الجی را با گارانتی از شرکنهای ایرانی بخرم خیالم راحت باشه که کیفیت سخت افزارهایی که درونش بکار رفته فرقی با اصلشان ندارد؟ و از نظر نرم افزاریشم میشه پروگرامش کرد ؟مثلا اسکایپ را درونش نصب کرد .چون چیز عجیبی هست در ایران اسکایپ مسجر را از الجی حذف کرده اند.تنظیمات وی پی ...ان داره برای ورود به سایت فی.یس.بوک؟

دوست عزیز
از لحاظ کیفیت قطعات خیالتان راحت و از نظر نرم افزاری و پرگرامش آن چه که شما نیاز دارید فعال است. و شما نمی توانید نرم افزاری در تلویزیون v-p-n فعال کنید و تا آنجا که من می دانم در برنامه های اسمارت آن اسکایپ موجود و یا قابل نصب است

sadra6052
06-06-2014, 13:37
دوستان یه سوال? بهترین نرم افزاری که باهاش بشه به منو مخفی رفت البته با گوشی اس4 چیه ممنون

matinpour
06-06-2014, 14:27
دوستان یه سوال? بهترین نرم افزاری که باهاش بشه به منو مخفی رفت البته با گوشی اس4 چیه ممنون

دوست عزیز
این روش فقط کار ساز است این فایل را دانلود و استفاده کنید

sadra6052
06-06-2014, 14:31
چرا قسمت منطقه جغرافیایی مدل 540v-za نمیشه تغییر داد تا فارسی شه

jahan3764
10-06-2014, 13:29
سلام من کد رمز تلویزیونمون ال جی رو فراموش کردم کد پیشفرضش چیه؟

matinpour
10-06-2014, 16:26
سلام من کد رمز تلویزیونمون ال جی رو فراموش کردم کد پیشفرضش چیه؟

دوست عزیز
چهار تا صفر

اگر رمز تلویزیون LG LCD تان را فراموش کرده اید این رمز را وارد کنید
"0-3-2-5"
موفق باشید.

webmanager
14-06-2014, 12:26
چطوى ميشه روى فلش ضبطكرد خيلى گشتم پيدا كنم ولى نشد همش تو حافظه داخلى ضبط ميكنه؟

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

matinpour
14-06-2014, 14:28
چطوى ميشه روى فلش ضبطكرد خيلى گشتم پيدا كنم ولى نشد همش تو حافظه داخلى ضبط ميكنه؟

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

دوست عزیز
در ال جی به غیر حافظه داخلی فقط می توانید روی هارد و یا فلش با گیگ و سرعت بالا ضبط کنید

amir.7
18-06-2014, 02:21
سلام دوستان من یک عدد LED LG به مدل 32LN541U دارم

ومیخوام به منو مخفی اون وارد بشم و زیاد بلد نیستم اگه میشه

راهنمایی کنید خیلی ظروری هست.

matinpour
18-06-2014, 10:10
سلام دوستان من یک عدد LED LG به مدل 32LN541U دارم

ومیخوام به منو مخفی اون وارد بشم و زیاد بلد نیستم اگه میشه

راهنمایی کنید خیلی ظروری هست.

دوست عزیز
این فایل را دانلود و استفاده کنید

brilliant1
20-06-2014, 01:42
سلام
یک اپلیکیشن اندرویدی پیدا کردم که در تلویزیونهای lg دارای کارت شبکه میتوان با گوشی اندرویدی به منو دسترسی پیدا کرد.تلویزیون من کارت شبکه ندارد.نتوانستم وارد منوی تلویزیون بشم.
دانلود اپلیکیشن:
فیلمی از روش انجام در یوتیوب:
لینک برنامه در گوگل پلی:

دانش58
23-06-2014, 19:10
سلام دوستان عزیز
من یک تلوزیون led LG LN54 از بانه خریدم که ----- داخلی داره ولی شبکه سه قفله و بیس کد نیاز داره
اما نه دارم اونو و نه بلدم که وارد کنمش حتی ! ضمنا نمید.نم کجا باید این بحث رو مطرح کنم
لطفا منو راهنمایی کنید

matinpour
23-06-2014, 22:03
سلام دوستان عزیز
من یک تلوزیون led LG LN54 از بانه خریدم که ----- داخلی داره ولی شبکه سه قفله و بیس کد نیاز داره
اما نه دارم اونو و نه بلدم که وارد کنمش حتی ! ضمنا نمید.نم کجا باید این بحث رو مطرح کنم
لطفا منو راهنمایی کنید

دوست عزیز
تلویزیون این قابلیت را ندارد که شما به مانند ریسیور کد شبکه 3 را باز کنید باید از دستگاه جدا استفاده کنید .

dani1369
26-06-2014, 00:06
سلام دوستان من از طریق کابل هدفن و 2 تا ال ای دی وارد منو مخفی می شم قسمت country group که میرم الان کدش 4 هست و به هیچ عنوان تغییر نمی کنه گزینه زیرش هم رو Eu هست و خاموشه
چه باید بکنم؟

kavah63
29-06-2014, 14:27
سم دوسان
تلویزیون ما مدل lg 47la620va-za هست منوی فارسی نداره میشه فعالش کرد؟
کانال های دیجیتال هم وقتی خاموش کردم حذف میشن هربار، چیکار کنم؟
درلیست ----- هم قابلیت حذف کانال وجود نداره فقط جابه جایی و اسکیپ داره که با زدن شماره کانال میاد و در وقع حذف نمیشن
ورژن نرم افزار 04.00.21
ممنون

arya2084
30-06-2014, 17:31
دوستان عزیز یه ال ای دی مدل ln540v دارم که بعد از فعال سازی رسیورش شبکه 3موقع پخش فوتبال قطع میشه ایا راهی هست که بازش کنم و ایا اصلا این مدل قابلیت در یافت گیرنده دیجیتال رو داره یا نه اگه داره ممنون میشم یه توضیحی بدید

havard
02-07-2014, 15:20
سلام دوستان من نیاز به یه کمک دارم
من تازه ایران اومدم و یه تلوزیون lg 32lv3500 اوردم اما DTV کار نمیکنه میخواستم بدون تنظیمات خواصی داره واسه ایران یا سیستمش به ایران نمیخوره
ممنون

*
من EZ_ADJUST menu رو اوردم اما کد ایران توش نیست ؟! چی کار میشه کرد؟

sadra6052
05-07-2014, 13:29
سلام مدل تلویزیتون من Ln 540v است روی کنترل دستگاه دکمه simplink هست و یکی از آپشناش هارد درایوه میخواهم ببینم این مدل قابلیت ضبط رو داره یا نه؟ آگه نه پس گزینه هارد درایو به چه دردی میخوره؟؟؟؟

hot_boys2005
06-07-2014, 22:40
دوستان آیا ال جی دو زیرنویس همزمان ساپورت میکنه ؟ یعنی من میخوام زیر نویس فارسی را زیر صفحه و زیر نویس انگلیسی را بالای صفحه همزان قرار دهم. آیا میشه؟ اگه بشه چی میشه:n19:

matinpour
07-07-2014, 19:27
دوستان آیا ال جی دو زیرنویس همزمان ساپورت میکنه ؟ یعنی من میخوام زیر نویس فارسی را زیر صفحه و زیر نویس انگلیسی را بالای صفحه همزان قرار دهم. آیا میشه؟ اگه بشه چی میشه:n19:

دوست عزیز
این کار در تلویزیون میسر نیست فقط با کمک نرم افزار مخصوص می توانید به فیلم بچسبانید و البته این کار بی خودی است چون شما بجای فیلم زیر نویس می بینید.

abarfarz
02-08-2014, 22:50
سلام خسته نباشید
من یه تلویزیون lg ln5720 دارم .. کنترلش دست پسرم بوده .. الان حالت موس و دکمه های کنترل کار نمیکنه ... فقط دکمه خاموش روشنش کار میکنه.. بازآوری کارخونه هم زدم درست نشد //
خواهش میکنم من رو راهنمایی کنید

amirhossein933
23-08-2014, 14:36
سلام آقای متین پور عزیز. میخواستم بدونم در مورد مشکل بنده راهکاری پیدا نکردید؟؟(مشکل فارسی کردن تلوزیون ماهواره دار ال جی مدل LN540V )

من هنوز منتظر خبر شما هستم ، ایشاا... خوش خبر باشید

ممنون

sadra6052
23-08-2014, 18:41
سلام آقای متین پور عزیز. میخواستم بدونم در مورد مشکل بنده راهکاری پیدا نکردید؟؟(مشکل فارسی کردن تلوزیون ماهواره دار ال جی مدل LN540V )

من هنوز منتظر خبر شما هستم ، ایشاا... خوش خبر باشید

ممنون

دوست عزیز با عربی کارت راه نمی افته البته من مشکل شما رو نمیدونم اما مال من همین مدل tv شماست و تقریبا مشکلی باهاش ندارم

amirhossein933
24-08-2014, 15:14
والا اگه عربی هم بشه خوشحال میشم اما آخه چطوری؟؟ نمیشه کشور و ناحیه رو عوض کرد.اصلا نشانگر این گزینه ها رو رد میکنه:n13:

matinpour
24-08-2014, 20:20
دوست عزیز
این آخرین چیزی است که من میتوانم برایتان پیشنهاد بدهم

Hidden service modes / menus خدمات مخفی مدهای / منوها

برای وارد شدن به منوی نصب و راه اندازی از کنترل از راه دور، شما باید انتخاب کنید ورودی tv روی هر کانال تلویزیونی این کار ممکن است در ورودی های دیگر میسر نباشد
فشار داده و نگهدارید دکمه MENU را بر روی کنترل از راه دور تا زمانی که منو TV نمایان شود ، از بین می رود و اطلاعات کانال به نظر می رسد.
به سرعت دکمه MENU رها کنید و وارد کنید 1105 و OK را فشار دهید.
اگر کنترل از راه دور تان دکمه MENU ندارد به جای آن از دکمه HOMEاستفاده کنید.
اگر شما مدل 2012 دارید و روش بالا کار نمی کند پس شما نیاز به وارد شدن از منو خدمات InStart را دارید.
دکمه تنظیمات را فشار دهید.
در منوی نصب، شما می توانید پارامترهای زیر را تغییر دهید:
حالت LG هتل راه اندازی (تنظیم محدودیت برای هتل ها)
LG Hotel mode setup
TV لینک لودر (بار / ذخیره پیکربندی (فایل TLL) از / به درایو USB))
TV Link-Loader (load/save configuration (TLL file) from/to USB
رمز عبوررا تغییر دهید در صورت (تنظیم مجدد فراموش شده PIN مادر) (0000 ) و یا ( 0413)
مجموعه ای ID راه اندازی

EZ_ADJUSTمنوی

منو In_Start ساده.

IN_START منوی

POWER_ONLY mode

برای ورود به حالت Power_Only، استفاده از کد سرویس کنترل از راه دور.
در حالت Power_Only، صفحه نمایش را به محافظ صفحه نمایش سفید بروید.
برای خروج از حالت Power_Only، دکمه "بازگشت" تغییر ورودی و Power Off/On.
توجه: وقتی که حالت Power_Only استفاده شده است رمز عبور حالت سرویس غیر فعال است ودکمه صرفه جویی در انرژی را فشار دهید تغییرمی کند کد به خدمات حسگر اشکال زدایی کد ازکنترول راه دور.

روش IN_STOP

روش IN_STOP چیزی شبیه به تنظیم مجدد به طور پیش فرض کارخانه می باشد. این از تنظیم مجدد کارخانه نرمال در تلویزیون منوی اصلی متفاوت است، اما معنای دقیق آن است که در حال حاضر در دست نیست.
Service mode password حالت خدمات رمز عبور

برخی از حالت های خدمات مانند EZ_ADJUST یا IN_START با یک رمز عبور است که باید با کنترل از راه دور استاندارد وارد آورد. در حال حاضر دو کلمه عبور شناخته شده وجود دارد: '0000 'و '0413'. شما باید سعی کنید که با نسخه سیستم عاملی که با دستگاه شماکار می کند استفاده کنید. شما باید که ترکیبی رمز عبور را با DEFAULT LG از راه دور و نه با دستگاه های IR برای ارسال کدهای خدمات وارد کنید.

Introduction معرفی

توجه: همه مدل ها دارای این تابع، تایید شده است:
URC-3920، URC-3940، URC-7720، URC-7781، URC-7940، URC-7950، URC-8820.
اول دستگاه با کد TV LG تنظیم شده است. به عنوان مثال: در یک URC-7781، کد 0178 است. شما می توانید برای تست کلید power، volume و کانال در تلویزیون خود انجام دهید. پس از آن، اقدام به مراحل بعدی کنید. برای URC-7781 روش تنظیم از کلید های5 EFCs رقمی استفاده و شما باید کتابچه راهنمای دستورالعمل کنترل از راه دور دنبال کنید.
کد: برای کنترل از راه دور قدیمی تر استفاده می کند که 3 رقمی کد تابع توسعه یافته (EFCs)
1.
EZ-Adjust = 018
2. IN-Start = 019
3. POWER-ONLY = 014
4. IN-Stop = 015 (factory reset)
For Newer remotes which uses 5 digit EFCs برای کنترل از راه دور جدیدتر که با استفاده از
1. EZ-Adjust = 00018
2. IN-Start = 00019
3. POWER-ONLY = 00014
4. IN-Stop = 00015
برخی از کنترل از راه دور با استفاده از 2 کدهای EFC رقمی کار می کند، بنابراین اعداد ممکن است صفر در آغاز رده استفاده نشود: 18، 19، 14 و یا 15.
Procedure روش

کلید دستگاه ( TV، VCR، SAT، CD، AUD و یا DVD ) را فشار دهید.
فشار دهید و نگهدارید کلید MAGIC یا سحر و جادو را تا زمانی که کلید دستگاه دو بارچشمک بزند (کلید دستگاه یک بار و سپس دو بارچشمک زدن خواهد کرد.
کلید9 9 4. را فشار دهیدستگاه دو بار چشمک زدن خواهد کرد.
کلید MAGIC را یک بارفشار دهید.
3 رقمی (و یا 5 رقمی) کد EFC را وارد کنید از کدهای که در بالا توضیح دادم استفاده کنید
کلید ی وظیفه ای که می خواهد را فشار دهید. کلید دستگاه دو بار چشمک زدن خواهد کرد.
مثلا: EZ-Adjust = 00018
" MAGIC " را فشار دهید می تواند به عنوان "P" به نام "S"، "راه اندازی" و یا در برخی از کنترل از راه دور باید به طور همزمان فشار دهید و نگه داریددکمه "REW" و "FFWD" و همچنین" MAGIC" را فشار دهید.

و برای فعال سازی وقتی که به منوی مخفی وارد می شوید از بخش Country Groupعدد 16 را بجای 12 وارد کنید (در بعضی مدل‌ها باید به قسمت Tool Option 3 بروید و مقدار روبه‌روی DIVX را 1 قرار دهید). دقت کنید که با تغییر به عدد 16 باید مقابل Country Group به IR تغییر پیدا کند، اگر این تغییر صورت نگرفت خودتان آن را بهIR (در برخی مدل‌ها به AU) تغییر دهید. حال ok کرده و تلویزیون را خاموش و سپس روشن نمایید. اگر به بخش جستجوی کانال‌ها بروید، خواهید دید که DTV به آن اضافه شده و می‌توانید با جستجوی کانال‌ها بدون هیچ واسطه‌ای شبکه‌های دیجیتال را دریافت نمایید.

sadra6052
24-08-2014, 22:05
[QUOTE=amirhossein933;8358104]والا اگه عربی هم بشه خوشحال میشم اما آخه چطوری؟؟ نمیشه کشور و ناحیه رو عوض کرد.اصلا نشانگر این گزینه ها رو رد میکنه:n13:[/QUOTE
من هم مثل شما کشور قفله نمیشه تغییر داد برو تو area option و گزینه دومش که نوشته Arabic رو ۱کن زبان عربی و کردی اضافه میشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

matinpour
25-08-2014, 11:16
کد گروه کشور Country group codes
این کد گروه کشور /فهرست کشورهای است که در IN_START و EZ ADJUST تنظیم منوها استفاده می شود:

[*=left]

00: ALL

[*=left]

01: KR - Korea, Republic of:

KR - Korea, Republic of

[*=left]

02: US - United States:

US - United States

CA - Canada

MX - Mexico

[*=left]

03: BR - Brazil:

BR - Brazil

CL - Chile

AR - Argentina

[*=left]

04: EU - Europe

UK - United Kingdom

FR - France

DE - Germany

IT - Italy

ES - Spain

SE - Sweden

FI - Finland

AT - Austria

BE - Belgium

CZ - Czech Republic

DK - Denmark

GR - Greece

LU - Luxembourg

NE - Netherlands

BG - Bulgaria

HR - Croatia

HU - Hungary

IE - Ireland

NO - Norway

PL - Poland

PT - Portugal

RO - Romania

RU - Russian Federation

RS - Serbia

SI - Slovenia

CH - Switzerland

TR - Turkey

MA - Morocco

UA - Ukraine

KZ - Kazakhstan

LT - Lithuania

EE - Estonia

LV - Latvia

SK - Slovakia

AL - Albania

BA - Bosnia and Herzegovina

__ - __

[*=left]

05: CN - China:

CNBJ - China Beijing

CHANGCHUN - China Changchun Cable

CHANGSHA - China Changsha PN

CHENGDU - China Chengdu XW

DALIAN - China Dalian TT

FUZHOU - China Fuzhou Cable

GANGZHOU - China Guangzhou PN

HEBEI - China Hebei PN

HEFEI - China Hefei Cable

JILIN - China JiLin PN

NINGBO - China Ningbo Cable

SHENYANG - China Shenyang Cable

WUHAN - China Wuhan GD

XIAN - China Xian PN

XIAMEN - China Xiamen Cable

ZHENGZOU - China Zhengzhou Cable

ZHUHAI - China Zhuhai Cable

CNO - China Others

HK - Hong Kong

[*=left]

06: AU - Australia:

AU - Australia

NZ - New Zealand

[*=left]

07: SG - Singapore:

SG - Singapore

[*=left]

08: ZA - South Africa:

ZA - South Africa

[*=left]

09: VN - Viet Nam:

VN - Viet Nam

[*=left]

10: TW - Taiwan:

TW - Taiwan

CO - Colombia

PA - Panama

[*=left]

11: XA - [VIRTUAL] A-CSA:

XA - [VIRTUAL] A-CSA

[*=left]

12: XB - [VIRTUAL] A-ASIA:

XB - [VIRTUAL] A-ASIA

[*=left]

13: IL - Israel:

IL - Israel

[*=left]

14: ID - Indonesia:

ID - Indonesia

[*=left]

15: MY - Malaysia:

MY - Malaysia

[*=left]

16: IR - Iran:

IR - Iran

sadra6052
25-08-2014, 11:28
مشکل اینجاست که نمیشه کد ها رو تغییر داد چون رو ۰۴ قفل شده و قابل تغییر نیست

matinpour
25-08-2014, 14:31
مشکل اینجاست که نمیشه کد ها رو تغییر داد چون رو ۰۴ قفل شده و قابل تغییر نیست

دوست عزیز
آیا از دستورالعملهای گفته شده در صفحه قبل استفاده کردید؟

sadra6052
25-08-2014, 15:01
راستش رو بخواهی نه یکم ترسیدم من تونستم عربی اش کنم کارم راه افتاده برا زیر نویس هم از اون نرم افزاری که تو همین فروم هست استفاده میکنم مشکلی ندارم

parradise4me
17-09-2014, 14:06
سلام من ال ای دس ال جی مدل 42ln540v خریدم اما فارسی نداره و زیر نویسا و ای پی جی رو از چپ به راست مینوسه. چطور میتونم درستش کنم. در ضمن با ریسیور داخلیش شبکه 3 ورزش رو نشون نمیده.لطفا راهنمایی کنید ممنون

matinpour
17-09-2014, 15:35
سلام من ال ای دس ال جی مدل 42ln540v خریدم اما فارسی نداره و زیر نویسا و ای پی جی رو از چپ به راست مینوسه. چطور میتونم درستش کنم. در ضمن با ریسیور داخلیش شبکه 3 ورزش رو نشون نمیده.لطفا راهنمایی کنید ممنون
دوست عزیز
برای فارسی ساز کردن از این فایل62237 استفاده کنید.
برای زیر نویس از این مطلب استفاده کنید

برای استفاده از رو کامپیوتر فایل srt که داری رو open with بکنی بعد با notepad باز کنی بعد این مسیر رو به ترتیب دنبال کن
file>save as>encoding<unicode<save>yesحالا فایل زیرنویس رو با فیلم هم نام کن و بعد آن را روی usb کپی کنید و به تلویزیون وصل کنید و در موقع نمایش کلید tools از روی کنترول رابزنید آن موقع خواهید دید که در قصمت منو tools شما uncode نمایش در میآید واز آن عربی را انتخاب وسپس از فیلمتان لذت ببرید .
اگر زیر نویس شما مشگلش حل نشد می توانید از نرم افزاری که در سایت زیر است استفاده کنید.
تصور کنیدفیلم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ی راکرده‌اید و به دنبال آن، زیرنویس فارسی مربوط به فیلم را نیز تهیه و دریافت می‌کنید اما هنگام مشاهده، همه چیز آن‌طور که انتظار دارید نیست! قطعا این اتفاق برای خیلی از شما پیش آمده که نمایش زیرنویس فایل‌های با فرمت SRT در سیستم‌تان همراه با مشکل بوده است.
دلیل این اتفاق به تنظیمات یونیکد و زبان موجود در سیستم عامل شما مربوط می‌شود و اصولا یکی از راه‌حل‌ها، فارسی کردن زبان کلی سیستم عامل نصب شده روی کامپیوتر کاربر است اما بنا به دلایلی م
است نتوانید (و یا نخواهید) زبان سیستم خود را به فارسی تبدیل کنید.بسیاری از راه حل هایی که برای این منظور استفاده می شوند، اصولا همگی دارای بیش از دو یا سه مرحله جهت دریافت خروجی نهایی هستند و در صورتی که بخواهید بیش از یک فایل زیرنویس را اصلاح کنید، باید زمان زیادی را صرف این کار نمایید. شاهین کاتبی، برنامه‌نویسی است که برای هر دو سیستمویندوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ومک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، برنامه کم‌حجم و کاربردی‌
Sh Persian Subtitle Fixer را تهیه کرده‌است تا تنها به وسیله کشیدن و رها کردن فایل در محیط برنامه، زیرنویس اصلاح شده خود را دریافت نمایید.
این برنامه را با جستجو در گوگل خواهید یافت
در موقع اجرا یک پنجره کوچک باز می شود که در آن چیزهای به انگلیسی نوشته شده است شما فایلتان را در همان صفحه بکشید و رها کنید خواهید دید که فایل زیر نویس شما اصلاح شده است

و در آخر کد شبکه 3 ورزش را نمی شود به مانند ریسیورهای خارجی تغییر داد

sadra6052
18-09-2014, 15:53
خب منم مدل شما رو دارم شما این ۲ شبکه رو از طریق گیرنده دیجیتال دستگاه بگیر نه گیرنده رسیورش که هیچ جوره شبکه هایی که قفل هستن رو باز نمیکنه چون نا سلامتی ال جی نه ----- چینی

moghan52
27-09-2014, 19:14
سلام داداش من تلویزیون LED 3D LGمدلLM6610دارم ازبانه خریدم منتهی هرکاری میکنم روفلش ضبط نمیکنه وبااینکه برای خودم حساب ال جی درست کردم بازیهاشواجرانمیکنه واینکه آیامیشه روش نرم افزارنصب کرد،اگه لطف کنیدراهنمایی کنیدممنون میشم، خداحافظ.

poria400
05-10-2014, 21:25
با سلام
دوستان تلویزیون من زبان فارسی نداره نمیدونم چطوری زبانشو آپدیت کنم خواهش میکنم کمکم کنین مدلش اینه LG32LB552U

Kasra.kag
19-10-2014, 23:14
اولا ممنون بابت راهنمايي ها كه خيلي عالي بودن
فقط يك سوال هست كه چندين بار پرسيده شده ولي كسي جواب نداده

وقتي وارد منوي مخفي ميشيم ، امكان تغيير كشور و غيره وجود نداره ، قفله
ايا راه حلي داره

Lg42lb552