PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه کمک بدید یجور مشاوره میخام

sajadrahimi72
31-10-2010, 12:45
سلام.من میخواستم از شما برای انتخاب رشته مشاوره بگیرم به نظر شما کدوم رشته بهتره نرم افزار یا شبکه یا سخت افزار ؟ در ضمن منون میشم اگه این رشته هارو کمی تشریح کنید (دروس،تفاوتها،شرایط شغلی و تحصیلی )من ورودی بهمن به دانشگاه آزاد واحد شهر ری میرم و میخوام نظرتون رو در مورد این موضوع هم بدونم که آیا یه ضرب برم کارشناسی بهتره یا...؟
با تشکر:46::40:

:11::11::11::11::11::11:

Amir_oscar
31-10-2010, 17:58
سلام.من میخواستم از شما برای انتخاب رشته مشاوره بگیرم به نظر شما کدوم رشته بهتره نرم افزار یا شبکه یا سخت افزار ؟ در ضمن منون میشم اگه این رشته هارو کمی تشریح کنید (دروس،تفاوتها،شرایط شغلی و تحصیلی )من ورودی بهمن به دانشگاه آزاد واحد شهر ری میرم و میخوام نظرتون رو در مورد این موضوع هم بدونم که آیا یه ضرب برم کارشناسی بهتره یا...؟
با تشکر:46::40:

:11::11::11::11::11::11:
به علاقه ات بستگی داره، اما از بین سخت افزار و نرم افزار، بازار کار نرم افزار بهتره.
کارشناسی یه ضرب هم به نظرم از کاردانی و بعدش آزمون کارشناسی بهتره.(منظورتون همین بود دیگه؟!)

sajadrahimi72
31-10-2010, 19:13
به علاقه ات بستگی داره، اما از بین سخت افزار و نرم افزار، بازار کار نرم افزار بهتره.
کارشناسی یه ضرب هم به نظرم از کاردانی و بعدش آزمون کارشناسی بهتره.(منظورتون همین بود دیگه؟!)

ممنون منظورم همین بود(کارشناسی یه ضرب ) و درمورد علاقه هم باید بگم همشون رو دوست دارم ولی ...به نظر شما چی بهتره برای من یه جورایی بهتر یعنی قویتر،مهمتر و البته جذابیت.
خیلی ممنون از اینکه کمک میکنید:46:

sajadrahimi72
01-11-2010, 12:44
راستی من دیپلم سخت افزلر(تعمیر رایانه)دارم هررشته ای هم برم میترکونمش حال چی پیشنهاد میکنید؟منتظرم:18:

farshidshd
01-11-2010, 13:20
راستی من دیپلم سخت افزلر(تعمیر رایانه)دارم هررشته ای هم برم میترکونمش حال چی پیشنهاد میکنید؟منتظرم:18:

نرم افزار بهتر از سخت افزاره ولی میتونید IT یا شبکه هم ادامه بدین...

sajadrahimi72
01-11-2010, 16:21
نرم افزار بهتر از سخت افزاره ولی میتونید IT یا شبکه هم ادامه بدین...

اگه قرار باشه بین نرم افزار،it وشبکه یکی رو انتخاب کنی کدوم رو انتخاب میکنید؟:13:

Amir_oscar
01-11-2010, 16:35
ممنون منظورم همین بود(کارشناسی یه ضرب ) و درمورد علاقه هم باید بگم همشون رو دوست دارم ولی ...به نظر شما چی بهتره برای من یه جورایی بهتر یعنی قویتر،مهمتر و البته جذابیت.
خیلی ممنون از اینکه کمک میکنید:46:
جذابیتش رو خودتون باید تعیین بکنید، چون سلیقه ای هستش. قوی تر و مهم تر بودن هم بستگی به مهارتی داره داره که شما طی دوره ی تحصیلتون پیدا می کنید...
اگر من بودم نرم افزار رو انتخاب می کردم.

sajadrahimi72
01-11-2010, 17:23
جذابیتش رو خودتون باید تعیین بکنید، چون سلیقه ای هستش. قوی تر و مهم تر بودن هم بستگی به مهارتی داره داره که شما طی دوره ی تحصیلتون پیدا می کنید...
اگر من بودم نرم افزار رو انتخاب می کردم.

خیلی ممنون:12:

logos
01-11-2010, 20:47
همونطور که دوستان گفتن بسته به علاقه خودتون هست بیشتر اما با توجه به اطلاعاتی که من تو این اوضاع بازار کار دارم می بینم که شبکه و it سپس نرم افزار بازار کار بهتری دارن
همچنین برای رفتن به خارج از کشور و کار کردن در خارج هم میشه گفت در زمینه شبکه نیروی کار بیشتری طلب میکنن الان

در مورد کاردانی و کارشناسی هم مسلما کارشناسی پیوسته اگه برید راحت تر و بهتر هست

sajadrahimi72
03-11-2010, 23:40
امروز یه لیسانس نرم افزار کامپیوتر که خیلی هم باسواد به من پیشنهاد داد برم شبکه میگه هم کارش بیشتره هم درسش تخصصی نظر شما در این مورد چیه؟

Aghakhani222
04-11-2010, 14:28
سلام از اینکه یه بچه محل پیدا کردم خوشحالم.درخصوص درخواست متاسفانه اطلاعاتی ندارم.موفق باشی.بازم میبینمت.

sajadrahimi72
04-11-2010, 18:38
سلام از اینکه یه بچه محل پیدا کردم خوشحالم.درخصوص درخواست متاسفانه اطلاعاتی ندارم.موفق باشی.بازم میبینمت.

سلام .دقیاً بچه کجایی داداش؟حالا بچه هرجایی هستی آقایی:46::thumbsup:

eaw_Master
18-11-2010, 09:11
نمی دونم الان کجا هستی اما اگه توانایی داری سخت افزار جای پیشرفت در سطوح بالاتر و گسترده تری از نرم افزار داره.
البته این در مورد نرم افزار هم صادقه اما در صورت انتخاب سخت افزار نرم افزار هم دستی داری اما در سطح نرم افزار که بالاتر بری مخصوصاٌ در دانشگاه های ایران راهت از سخت افزار دور میشه.

sajadrahimi72
20-11-2010, 18:05
نمی دونم الان کجا هستی اما اگه توانایی داری سخت افزار جای پیشرفت در سطوح بالاتر و گسترده تری از نرم افزار داره.
البته این در مورد نرم افزار هم صادقه اما در صورت انتخاب سخت افزار نرم افزار هم دستی داری اما در سطح نرم افزار که بالاتر بری مخصوصاٌ در دانشگاه های ایران راهت از سخت افزار دور میشه.

خیلی ممنون از نظرتون ولی به احتمال زیاد برم شبکه ولی هنوز یقین پیدا نکردم بازهم ممنون از توجه شما دوستان:40: