PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بزرگترين فرق Nokia وsonyericsson

vahidhgh
09-05-2006, 09:49
بزرگترين فرق Nokia وsonyericsson در آنتن دهي آنهاست Nokia در جايي2 تا آنتن ميدهد ولي نميشود صحبت كرد اما در همانجا Sonyericsson يكي آنتن ميده و با همون يكي هم ميشود صحبت كرد كسي نظري نداره

papiyoon
09-05-2006, 11:07
به نظر من بزرگترین فرقشون اینه که نوکیا سیمبیان داره اما سونی اریکسون جاوا !!
درضمن آنتن دهی فوق العاده نوکیا در ایران ثابت شده دیگه
هیچ گوشی مثل نوکیا در ایران آنتن دهی نداره

Diego
09-05-2006, 11:22
زیمنس حرف نداره انتن دهیش .من الان گوشی زیمنس ندارم ولی قبلا که استفاده میکردم خیلی توپ بود.تویه نقطه کور با چند گوشی تست کردم زیمنس از همشون قویتر بود.

MTD_GOLD
10-05-2006, 00:24
به نظر من سوني آنتن دهيش بهتره
ولي فرقه اساسيشون تويه باطريشونه
سوني عمر باطريش خيلي بيشتره
ولي اين نوكيا باطري رو قورت مي ده

لطفا دوستان نگيد كه نوكيا به خاطر داشتن ال سي دي بزرگشه و با سيمبيان بودنشه :happy:
چون من قبلا از اين موبايلهاي قديميشم داشتم همينطور بود
ولي اون زمان يه اريكسون داشتم كه جمعه به جمعه شارجش مي كردم :ohno:

Hamid110
10-05-2006, 00:40
به نظر من سوني آنتن دهيش بهتره
ولي فرقه اساسيشون تويه باطريشونه
سوني عمر باطريش خيلي بيشتره
ولي اين نوكيا باطري رو قورت مي ده

لطفا دوستان نگيد كه نوكيا به خاطر داشتن ال سي دي بزرگشه و با سيمبيان بودنشه :happy:
چون من قبلا از اين موبايلهاي قديميشم داشتم همينطور بود
ولي اون زمان يه اريكسون داشتم كه جمعه به جمعه شارجش مي كردم :ohno:

سلام

طي بررسي هايي كه من روي گوشي نوكيا و سامسونگ كردم ( 6630 و k700i ) عمر باتري 6630 خيلي بيشتر از k700i هستش . . در ضمن گوشي سوني اريكسون p910i هم باتريش زياد جالب نبود . . من با گوشيم دمه ساعت كار و صحبت ميكنم . . اما راحت 3 روز باتريش جواب ميده .. اما سوني اريكسون ها رو كه باهاش كار نميكني هر 3 روز يك بار بايد شارژ كني ..

kamyar_m1459
10-05-2006, 10:52
سلام
به نظر من آنتن دهی و باطری سونی اریکسون بهتره منتها ساپورت نوکیا خیلی بهتره

badboys_87
12-05-2006, 18:47
به نظر من آنتن دهی نوکیا نسبت به سونی اریکسون یه کمی بهتره ولی باطری سونی اریکسون یه چیز دیگه است در ضمن کیفیت صدای سونی اریکسون نسبت به نوکیا بهتره

explorer2
12-05-2006, 19:30
بهتره واژه باتري بكار نبريم
نوع تكنولوژي سوني cmos هستش كه نسبت به نكنولوژي نوكيا ccd هستش مصرف كمتر دارهمن تا حالا سوني نداشتم كه ببينم آنتن دهي اون چه جوريه اما تو زمينه پخش موزيك و صدا فكر مي كنم سوني حرف اول بزنه و براي نوكيا مي توان امتياز قابل پروگرام بودن اين مارك باشه ولي اكثرا گوشي هاي سري جديد نوكيا خوش دست نيستند و بزرگ هستند و فكرمي كنم چون سوني سيستم عامل نداره هنگ گردن كمتري داشته باشه

Atman
12-05-2006, 19:43
به نظر من فرق اساسيشون توي بدنشونه
نوكيا تو بنداز زمين فوتبال بازي كن باش فقط قابش خط مي افته من خودم به شخصه ان 70 دوستمو كه افتاد زمين و چهار تيكه شده سوار كردم و هيچ مشكلي نداشت
اما...................
سوني اريكسون مبادا از دستت بيافته كه بايد باش خداحافظي كني مال يكي از بچه ها تو جيبش بود به ال سي ديش فشار اومد سوخت..........
در نهايت
نوكيا----------------------------------->بهترينه!

*سینا*
12-05-2006, 20:03
اما تو زمينه پخش موزيك و صدا فكر مي كنم سوني حرف اول بزنه
با سلام
کاملا تائید میشه
کیفیت حرف نداره

Mani_Borna
12-05-2006, 20:33
سلام

در ضمن گوشي سوني اريكسون p910i هم باتريش زياد جالب نبود
من اصلا با اين نظر موافق نيستم.البته قصد جسارت ندارم.ولي اين گوشي منه و كاملا به نسبت 6630 نوكيا كه قبلا داشتم بسيار پر دوام بوده و چند روز يكبار شارژش ميكنم و خيلي كم پيش مياد من گوشي را خاموش كنم.البته كم صحبت هستم ولي براي خيلي از كارهاي ديگه هم ازش استفاده ميكنم و بسيار باطري بادوامي داره.