PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در باره كارت گرافيكradeon4670

fanoostalaei
29-10-2010, 20:32
سلام اقا كارت گرافيك منradeon4670 1GB هستش.من كارت گرافيكمو در آوردم تميزش كردم بعد كه انداختمش سر جاش ديگه ازش تصويري نمياد.لطفا بهم كمك كنين.ممنون

لطفا منو در اين مورد راهنمايي كنين.
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sayanermia
29-10-2010, 23:07
یه بار کارتو درار دوباره بزن جا! ببین درست میشه؟؟

منم هربار سیستمو تمیز میکنم یا میخوام کارت گرافیک هارو روی سیستم تست کنم با این مشکل برمی خورم یکی دو بار از جاش در میارم میزنم جا درست میشه!!

fanoostalaei
30-10-2010, 16:47
نه اقا تا حالا چندين بار امتحان كردم ولي افاقه نكرده.به نظر شما حالا بايد چيكار كنم؟

EXTREME
30-10-2010, 22:43
احتمالا بد جا زدی پایه ی pci express یا پایه ی طلایی رنگ گرافیک آسیب دیده
گرافیک رو دربیار اسلات pci express رو تمیز کن و دوباره جا بزن

fanoostalaei
30-10-2010, 23:13
درسته پايه pci express دو تا از خالاش آسيب ديده.در ضمن وقتي دوباره جا انداختمش تصوير بهينه مانيتور رو عوض كرد ولي كارت گرافيك نشناخت

EXTREME
31-10-2010, 00:03
اگه گارانتی داره بفرستش

fanoostalaei
31-10-2010, 12:53
بله گارانتي داره.مي خواستم بفرستم،ولي يه شرايطي نوشته كه.....
خودتون بخونين؟
صدمات ناشي از تعمير و دستكاري توسط افراد غير مجاز و حوادث غير مترقبه(نوسانات برق،آتش سوزي،استفاده نادرست،تاثير مواد شيميايي)
هر گونه ضايعه فيزيكي قابل مشاهده،ضربه فيزيكي،شكستگي،خراشيدگي ،تاب برداشتن،زنگ زدگي،سوختگي قطعات كالا
ايراد هاي ناشي از حمل غير اصولي
حالا به نظر شما اين موردو قبول ميكنن؟
حالا براي بردن به گارانتي بايد به اوني كه كامپيوتر رو ازش گرفتم تحويل بدم يا نه؟ بايد خودم بفرستم؟

EXTREME
31-10-2010, 22:28
بله گارانتي داره.مي خواستم بفرستم،ولي يه شرايطي نوشته كه.....
خودتون بخونين؟
صدمات ناشي از تعمير و دستكاري توسط افراد غير مجاز و حوادث غير مترقبه(نوسانات برق،آتش سوزي،استفاده نادرست،تاثير مواد شيميايي)
هر گونه ضايعه فيزيكي قابل مشاهده،ضربه فيزيكي،شكستگي،خراشيدگي ،تاب برداشتن،زنگ زدگي،سوختگي قطعات كالا
ايراد هاي ناشي از حمل غير اصولي
حالا به نظر شما اين موردو قبول ميكنن؟
حالا براي بردن به گارانتي بايد به اوني كه كامپيوتر رو ازش گرفتم تحويل بدم يا نه؟ بايد خودم بفرستم؟
آره از همون جایی که گرفتی ببرش اون بهت میگه چیکار کنی ممکنه اصلا خودش بفرسته گارانتی

fanoostalaei
01-11-2010, 00:02
آقا ممنون از راهنمايي هايي كه كردي.
فردا حتما ميبرمش .
ممنوووووووووووووووووووووو وووووووووووووون.

fanoostalaei
20-11-2010, 21:54
سلام .
خسته نباشید من کارت گرافیکمو بردم برای گارانتی گفتن سالمه منم آوردم روی یه سیستم دیگه امتحان کردم و کار کرد ولی وقتی روی سیستم خودم تست میکنم کار نمیکنه؟ خوب حالا مشکل از چیه؟
:13::18:

amd>intel
21-11-2010, 12:34
منظورتون از كار نكردن چيه ؟