PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : nexus 2 هر چی راجع بهش میدونیم رو بریزیم وسط!!!

senaps
29-10-2010, 17:04
خوب....
مژده به اونایی که هنوز انتخاب نکردن چه گوشیی بگیرن!!!
اونایی که میخوان گوشیشون اندرویدی باشه،ولی واقعا هنوز نمیدونن که کدوم گوشی،بهترین امکانات سخت افزاری،قیافه ای و ساپورتی رو با هم داره.....
اونایی که انتخابشن گلکسیه،ولی به هر دلیلی نمیتونن بین گلکسی و اچ دی یکی رو انتخاب کنن!!!

به هر حال،گوگل داره گوشی بعدیش رو میده بیرون....
نمیدونم باید دقیقا چی اسمش رو بذارم!!!
sumsung nexus two
sumsung nexus two s!!!
یا هر چیز دیگه...

به هر حال،قرار شده که تو ی نشست خبری یا هر چیزی که اسشم رو میذارن (شاید مراسمی که توش شرکت ها برنامه ها و گجت های بعدی رو معرفی میکنن!!) سامسونگ قراره که نکسوس دوم رو معرفی کنه....
البته خوب تاریخش برا 8 نوامبره!!! و این یعنی حدودا 3 روز دیگه!!!
خوب اگه تا اونموقع تصمیم نگرفتین،چند ماه بعدش میتونین نکسوس دوم رو بگیرین که همه ی این امکانات رو خواهد داشت!!!
چون حداقل مطمئنید که صفحه ی گلکسی رو ی نکسوس هم هست!!
حداقل مطمئنید که خرپردازنده ی گلکسی هم روی نکسوس هست!!
بازم مطمئنید که اخرین نسخه های اندروید رو گوشیتون خواهید داشت
و اینکه میدونید گوشیتون خیلی خیلی راحت روت میشه!!
و خیلی چیزای دیگه که میدونید و من یادم نیست!!:27:

در هر حال،این تاپیک برا اینه که تا اون موقع،خودمون رو گول بزنیم که این گوشی رو میگیریم!! و اخبار و شایعه های در موردش رو جمع میکنیم(حتی شده به زبون انگلیسی!!) و میکوبیم تو سر بقیه ی گوشی ها....:21:

rawen.west69
29-10-2010, 17:29
دستت درد نکنه...تاپیک خیلی خوبی زدی
تو gsmarena نوشته بود samsung nexus s
ببینیم چی از آب در میاد...

Dark.Life
29-10-2010, 17:38
8 نوامبر میشه 10 روز دیگه نه 3 ماه!!

mahroo_z1
29-10-2010, 17:39
سلام دوستان:5:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ما خبرای مربوط به این گوشی رو در تایپیک زیر قرار دادیم که خبراش میتونه براتون جالب باشه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

senaps
29-10-2010, 18:06
8 نوامبر میشه 10 روز دیگه نه 3 ماه!!

من چجوری حساب کردم که به این نتیجه رسیدم که 3 ماه میشه؟!!

شرمنده! الان اصلاحش میکنم با تشکر از شما که یاداوری کردین....ولی 3 رو درست حدس زدم!:31:(اشتباه تایپی بود! شرمنده...)

mahroo_z1
30-10-2010, 10:15

روزبروز سایتای مختلف هریک مشخصاتی از این گوشی اعلام میکنند و ادعا هم میکنند که منبع خبری ما موثق هست:21:

اول حدسیات سایت ایتالیایی HDblog.it :

و بعد هم سایت Androidandme :

The Samsung “Nexus Two” phone will feature:

Stock Android 2.3 (Gingerbread)
1.2GHz processor (don’t know which model)
4inch AMOLED display (don’t know resolution)
5megapixel camera with autofocus and HD video capture (don’t know about flash), front-facing camera (don’t know resolution)
512MB RAM, 16 GB internal storage
Support for multiple carriers (radios are unknown)
All the usuals like WiFi, Bluetooth, 3.5 mm headset jack, etc.
Outer casing is a mix of metal and plastic materials

tanatos
31-10-2010, 16:32
آقا نکسون وان مگه مال گوگل نبود چطوری دوش شد مال سامسونگ؟

mahroo_z1
31-10-2010, 17:25
سلام دوست عزیز:5:
گوگل که خودش سازنده گوشی نیست که بخواد خودش گوشی بسازه بنابراین از شرکتهای سازنده گوشی میخواد تا گوشی مورد نظرشو براش بسازند
نکسوس وان هم توسط HTC برای گوگل ساخته شد.:46:
اینبار هم از سامسونگ خواسته تا این گوشی رو براش بسازه.

tanatos
31-10-2010, 18:55
چدی من فکر میکردم ارتقا پیدا کرده!

گرافيكار
31-10-2010, 21:54
ممكنه از اچ تي سي به خاطر نكسوس اولي زياد راضي نبوده
يا به خاطر اينكه سامسونگ ميتونه با قيمت پايينتري گوشي رو بيرون بده ساختش رو به اين شركت سپرده
يا اينكه از صفحه نمايشاي samoled كه در انحصار سامسونگه استفاده كنه
دليلهاي زيادي هست

چدی من فکر میکردم ارتقا پیدا کرده!

ارتقا كه صد در صد پيدا ميكنه

hateftotti
01-11-2010, 13:46
سامسونگ کلا قضیه رو تکذیب کرد.:31::19:

offlineinternet
02-11-2010, 09:04
خاک بر سر گوگل[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahroo_z1
02-11-2010, 10:20
سلام دوستان:3:

سایت androidandme دست بردار این قضیه نیست و میگه این گوشی واقعا وجود داره و اخباری که از تکذیب ساخت این گوشی توسط سامسونگ در وب منتشر شده ناشی از ترجمه اشتباه از زبان کره ایی به زبان انگلیسی بوده و میگه سامسونگ منظورش این بوده که در 8نوامبر که روز معرفی گوشی اندرویدی جدید خودشه قرار نیست که این گوشی معرفی بشه.

البته عکس بالا فیک هست.

منبع:

tanatos
02-11-2010, 19:48
این هم آخرین خبر:
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی GsmAria ، کمپانی کره جنوبی سامسونگ که تولید کننده گوشی های موبایل است شایعات اخیر مبنی بر تولید گوشی Nexus Two را رد کرد. چندین ماه قبل شایعاتی مبنی بر تولید یک گوشی جدید گوگل توسط سامسونگ منتشر شده بود که نام آن نیز Nexus Two عنوان شد. گوشی Nexus One در نتیجه همکاری گوگل و سامسونگ اوایل 2010 با آندروید 2.1 ارائه شد و برای یک دوره زمانی محدود فقط از طریق فروشگاه وب گوگل به فروش رسید. گوگل در تابستان پورتال آن-لاین خود را مسدود کرد و آن را با گالری گوشی گوگل جایگزین نمود که انواع گوشی های آندروید را به همراه اپراتورهای عرضه کننده در بازار نشان می دهد.

گوگل در آن زمان اعلام کرده بود که با گوشی هوشمند Nexus Two به بازار می آید. بنابر شایعات اخیر گوشی Nexus Two سامسونگ با آندروید 2.3 وارد بازار می شود و یک گوشی Galaxy S است. شایعات حاکی از این بود که Nexus Two بطور رسمی 8 نوامبر طی یک رویداد مطبوعاتی در نیویورک پرده برداری می شود. تصویر ارائه شده نشان می داد که این گوشی دارای دو صفحه نمایش است که صفحه نمایش کوچک تر زیر صفحه نمایش اصلی قرار دارد و هشدارهای ایمیل ، زمان ، وضعیت آب و هوا و ... را نشان می دهد

گرافيكار
02-11-2010, 21:27
مثل اينكه اين گوشي از همين اول كار ميخواد كارش به اما و اگر بكشه

senaps
02-11-2010, 21:37
چه شود!!! این گشوی به این زودی ها مشخص بشو نیست.....متاسافم برا گوگل!!!:5:

ولی به نظرم با نبود این گوشی،جا برای دیزایر و همچنین گلکسی باز تر میشه....
شایدم سامی این کارو کرده که گلکسی فروش بره همچنان؟!!

گرافيكار
02-11-2010, 23:42
چه شود!!! این گشوی به این زودی ها مشخص بشو نیست.....متاسافم برا گوگل!!!:5:

ولی به نظرم با نبود این گوشی،جا برای دیزایر و همچنین گلکسی باز تر میشه....
شایدم سامی این کارو کرده که گلکسی فروش بره همچنان؟!!

ممكنه
ولي به نظر من بهترين شركت براي ساختن نكسوس همين سامسونگه
چون از همه شركتا بهتر ميتونه قيمت رو كنترل كنه

senaps
03-11-2010, 00:04
مسما به سونی فکر نکرده گوگل چون میدونه اقتصاد دنیا تو رشته ی موبایل مالیده میشه!!!!1

Immunology
03-11-2010, 00:21
این نکسوس 2 رویایی مگه چی میتونه داشته باشه که گالاکسیه خوذمون نداره؟؟؟فوقش ورژن آندرویدش جدید تره که ما هم آپدیت میکنیم:دی

AryanLand
03-11-2010, 00:22
مسما به سونی فکر نکرده گوگل چون میدونه اقتصاد دنیا تو رشته ی موبایل مالیده میشه!!!!1

سلام.

هاااا ای که گفتی یعنی چه؟:46::10::11:

senaps
03-11-2010, 01:14
یعنی اینکه سونی اولا تجربه داره...دوما خوشایپ درست میکنه...سوما اپدیتش دست خودش نیست که مثل ایکس 10 شوالیه درست کنه و اپدیتش نکنه....
به نظرم گوشی نکسوس 2 رو باید بدن سونی که یه پا اپله بسازه....

S A M S U N G
03-11-2010, 11:52
سلام .

دوست عزیز اتفاقا سونی اریکسون اصلا به درد ساخت Nexus آینده نمیخوره .

به نظر من دلیل اصلی گوگل برای انتخاب سامسونگ این بوده که تمام سخت افزارها رو خودش میسازه .

سخت افزار سامسونگ + ساپورت گوگل = برگ برنده 2 کمپانی

مخلصیم .

L.A.M.P.A.R.D
03-11-2010, 13:47
ولی باید در اینده بده دست موتو ، تا قدرت رو بهتر بفهمیم

fire159
03-11-2010, 14:30
پست بالا تایید میشه :31: اصلا" از اوایل هم شایعه بود که نکسوس 2 رو موتورولا ارایه میده . به هر حال موتورولا که احتیاجی به این کار نداره اما اگر گوگل اینکار رو بکنه بخت بهش رو میکنه . :10:

---

سامسونگ اعلام کرد Nexus Two در کار نیست
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی GsmAria ، کمپانی کره جنوبی سامسونگ که تولید کننده گوشی های موبایل است شایعات اخیر مبنی بر تولید گوشی Nexus Two را رد کرد. چندین ماه قبل شایعاتی مبنی بر تولید یک گوشی جدید گوگل توسط سامسونگ منتشر شده بود که نام آن نیز Nexus Two عنوان شد. گوشی Nexus One در نتیجه همکاری گوگل و سامسونگ اوایل 2010 با آندروید 2.1 ارائه شد و برای یک دوره زمانی محدود فقط از طریق فروشگاه وب گوگل به فروش رسید. گوگل در تابستان پورتال آن-لاین خود را مسدود کرد و آن را با گالری گوشی گوگل جایگزین نمود که انواع گوشی های آندروید را به همراه اپراتورهای عرضه کننده در بازار نشان می دهد.

گوگل در آن زمان اعلام کرده بود که با گوشی هوشمند Nexus Two به بازار می آید. بنابر شایعات اخیر گوشی Nexus Two سامسونگ با آندروید 2.3 وارد بازار می شود و یک گوشی Galaxy S است. شایعات حاکی از این بود که Nexus Two بطور رسمی 8 نوامبر طی یک رویداد مطبوعاتی در نیویورک پرده برداری می شود. تصویر ارائه شده نشان می داد که این گوشی دارای دو صفحه نمایش است که صفحه نمایش کوچک تر زیر صفحه نمایش اصلی قرار دارد و هشدارهای ایمیل ، زمان ، وضعیت آب و هوا و ... را نشان می دهد

گرافيكار
03-11-2010, 14:40
سلام .

دوست عزیز اتفاقا سونی اریکسون اصلا به درد ساخت Nexus آینده نمیخوره .

به نظر من دلیل اصلی گوگل برای انتخاب سامسونگ این بوده که تمام سخت افزارها رو خودش میسازه .

سخت افزار سامسونگ + ساپورت گوگل = برگ برنده 2 کمپانی

مخلصیم .

صد در صد تاييد ميكنم
گفتم كه تنها شركتي كه ميتونه گوشي رو با قيمت پايينتري بده بيرون سامسونگه
فكر ميكنيد اگه مثلا wave دست شركت ديگه اي بود چند ميشد قيمتش
به هم رده هاش از شركت اچ تي سي نگاه كنيد
يا به گوشيايي كه از همه نظر پايينترن ولي با ويو يه قيمت دارن مثل دو سه گوشيه نوكيا
اگه ويو رو نوكيا ميزد كه الان احتمال قيمتش اينجوري بود
wave با گارانتي اصلي نوكيا 899 هزار تومن

L.A.M.P.A.R.D
03-11-2010, 14:51
صد در صد تاييد ميكنم
گفتم كه تنها شركتي كه ميتونه گوشي رو با قيمت پايينتري بده بيرون سامسونگه
فكر ميكنيد اگه مثلا wave دست شركت ديگه اي بود چند ميشد قيمتش
به هم رده هاش از شركت اچ تي سي نگاه كنيد
يا به گوشيايي كه از همه نظر پايينترن ولي با ويو يه قيمت دارن مثل دو سه گوشيه نوكيا
اگه ويو رو نوكيا ميزد كه الان احتمال قيمتش اينجوري بود
wave با گارانتي اصلي نوكيا 899 هزار تومن

مطمئن باش اگه موتو گوشی ای با مشخصات ویو میزد (حتی با همون طراجی ) زمین تا اسمون با سامسونگش فرق میکرد
همینطوری که الان هم گوشی هایی از موتو میبینید که روی کاغذ با گوشی های سامی برابری میکنه ، یا حای ضعیفتر از اون هست...........ولی در عمل چیز دیگه ای میبینیم

farzin_silver
03-11-2010, 15:08
مطمئن باش اگه موتو گوشی ای با مشخصات ویو میزد (حتی با همون طراجی ) زمین تا اسمون با سامسونگش فرق میکرد
همینطوری که الان هم گوشی هایی از موتو میبینید که روی کاغذ با گوشی های سامی برابری میکنه ، یا حای ضعیفتر از اون هست...........ولی در عمل چیز دیگه ای میبینیم

چی میبینیم؟ کجا میبینیم؟

L.A.M.P.A.R.D
03-11-2010, 15:54
شما میتونید برید بنچمارک های droid2 (milestone رو ببینید که از galaxy s خیلی بیشتر و بهتره.....یا صفحه ی لمسیش که تنها تفاوتش با galaxy ، نداشتن اون سیاهی زیر بنایی هست که تصاویر رو زیباتر میکنه

---------- Post added at 03:54 PM ---------- Previous post was at 03:53 PM ----------

این یعنی کیفیت ساخت بیشتر

---------- Post added at 03:54 PM ---------- Previous post was at 03:54 PM ----------

این یعنی کیفیت ساخت بیشتر

Real Madrid C.F
03-11-2010, 19:55
سلام.

هاااا ای که گفتی یعنی چه؟:46::10::11:
این سیناپس !! هم شاهکاریه واسه خودش... 2 جمله رو تو یکی جمع بندی کرده:31:

senaps
04-11-2010, 00:10
من که به سونی بیشتر اعتقاد دارم...بقیه باید برن بوق بزنن!!!!
اخه سامسونگ کلا چی زده که بخوایم فک کنیم قیمتش خوبه یا بد؟!!
وختی وسنی داشت k300 ! درست میکرد که دوربین داشت و اهنگ پخش میکرد و اینفرارد داشت و همه چی،سامی و نوکیا هنوز نمیدونستن گوشی رو چجوری بنویسن!!(میدونم که گوشی درست میکردن ولی خدایی ..خدایی من و دوستم تو یه زمان گوشی های سونی و سامسونگ رو گرفتیم،اخر سر دوستم پشیمون شد که چرا سونی نگرفته.....
کلا سونی تو خونواده ی ما ارثیه!!!
اولین تی ویمون،سونی بوده حالا هم 3 تا تی وی عوض کردیم تا حالا همش سونی بوده!!!
یا ویدئو و دی وی دی!!!
یا بقیه ی چیزا.....

کلا سونی هم خوشکل درست میکنه،هم مقاوم!! هم قدرتمند...دوربین و همه چیزشون رو هم عالی میزنه!!!

گرافيكار
04-11-2010, 00:21
وختی وسنی داشت k300 ! درست میکرد که دوربین داشت و اهنگ پخش میکرد و اینفرارد داشت و همه چی،سامی و نوکیا هنوز نمیدونستن گوشی رو چجوری بنویسن!!(میدونم که گوشی درست میکردن ولی خدایی ..خدایی من و دوستم تو یه زمان گوشی های سونی و سامسونگ رو گرفتیم،اخر سر دوستم پشیمون شد که چرا سونی نگرفته.....
یا ویدئو و دی وی دی!!!
یا بقیه ی چیزا.....

کلا سونی هم خوشکل درست میکنه،هم مقاوم!! هم قدرتمند...دوربین و همه چیزشون رو هم عالی میزنه!!!

كلا يادش به خير دوست من:10:
يه دوراني داشت سوني اريكسون با k750
ولي الان ديگه با اين آندريوداي يك و نيمي خيلي از مرحله پرته
مدتهاست وقتي به شركت سوني اريكسون نگاه ميكنم
احساس ميكنم يه شركته ورشكسته اس
خداييش صادقانه ميگم اين احساس رو دارم

senaps
04-11-2010, 00:34
متاسافنه تو سپورت گوشی های اندرویدی خیلی کم کاری میکنه نمیدونم چرا...
ولی یه نکسوسو اگه بیده بیرون،دیگه اپدیتش دست خودش نیست!!

Real Madrid C.F
04-11-2010, 02:23
كلا يادش به خير دوست من:10:
يه دوراني داشت سوني اريكسون با k750
ولي الان ديگه با اين آندريوداي يك و نيمي خيلي از مرحله پرته
مدتهاست وقتي به شركت سوني اريكسون نگاه ميكنم
احساس ميكنم يه شركته ورشكسته اس
خداييش صادقانه ميگم اين احساس رو دارم

من از همون اولش از سونی متنفر بودم ....از همون بچگی که تو خماری PS1 میموندیم تصمیم گرفتم اینقد سونی نخرم تا شرکتش ورشکست بشه...الانم گوشی اول HTC بعد SAMSUNG :21:

mahroo_z1
04-11-2010, 10:21
این خبرو میذارم واسه اون کاربرانی که این تایپیکو تبدیل کردن به پستهای پر از تعصب کورکورانه از برند محبوبشون که فکر میکنند با پستاشون میتونند رو حقایق و واقعیتها سرپوش بذارند در حالیکه واقعیت اینه که برندشون نه تنها در بین 5برند برتر جهانی هیج جایگاهی نداره بلکه تو خود کشور مادرش هم جایگاه اول رو نداره و در واقع سهم برندها از بازار جهانی گوشی و همچنین بازار امریکا خودش به اندازه کافی گویای همه چیز هست و نیازی نیست که بعضی کاربران بیان به ابراز نظرشون که تعصبی بیش نیست برای سایرین بپردازند و حرف از کیفیت و برتری برندشون بزنند در حالیکه جایگاه برندشون کاملا مشخصه!!!:3:

موسسه comScore دیروز در تازه ترین گزارش خود سهم برندها از بازار گوشی همراه برای 3 ماهه سوم امسال رو در امریکا منتشر کرد:
همانند 3ماهه پیش سامسونگ با 0.7% رشد نسبت به 3ماهه پیش و سهم 23.5% جایگاه اول , الجی با 0.1% افت و سهم 21.1% جایگاه دوم و موتورولا با افت 2.1درصد و سهم 18.4 % در جایگاه سوم قرار گرفته اند.

خیلی دوستانه میگم اگر بازم اومدین اینجا پست اسپم دادینو خواستین بیشتر تعصبتونو به دیگران نشون بدید که البته کاملا هم در سایت شناخته شده هستید خودم اولین نفریم که به مدیریت انجمن گزارش پستای اسپمتونو میدم.:5:

منبع:

S A M S U N G
04-11-2010, 12:29
یا ویدئو و دی وی دی!!!
یا بقیه ی چیزا.....

سلام .

دوست عزیز لازم است بدونید

» اولین گوشی جهانی که دارای دوربین بود توسط سامسونگ ساخته شد .
» اولین گوشی که دارای بلوتوث نسخه 1.3 بود توسط سامسونگ ساخته شد .
» اولبن گوشی که دارای رزولوشن بالا در عکسبرداری بود توسط سامسونگ ساخته شد .
» اولین گوشی که دارای زوم اپتیکال بود توسط سامسونگ ساخته شد .
» و ....

مخلصیم .

Real Madrid C.F
04-11-2010, 12:46
این خبرو میذارم واسه اون کاربرانی که این تایپیکو تبدیل کردن به پستهای پر از تعصب کورکورانه از برند محبوبشون که فکر میکنند با پستاشون میتونند رو حقایق و واقعیتها سرپوش بذارند در حالیکه واقعیت اینه که برندشون نه تنها در بین 5برند برتر جهانی هیج جایگاهی نداره بلکه تو خود کشور مادرش هم جایگاه اول رو نداره و در واقع سهم برندها از بازار جهانی گوشی و همچنین بازار امریکا خودش به اندازه کافی گویای همه چیز هست و نیازی نیست که بعضی کاربران بیان به ابراز نظرشون که تعصبی بیش نیست برای سایرین بپردازند و حرف از کیفیت و برتری برندشون بزنند در حالیکه جایگاه برندشون کاملا مشخصه!!!:3:

موسسه comScore دیروز در تازه ترین گزارش خود سهم برندها از بازار گوشی همراه برای 3 ماهه سوم امسال رو در امریکا منتشر کرد:
همانند 3ماهه پیش سامسونگ با 0.7% رشد نسبت به 3ماهه پیش و سهم 23.5% جایگاه اول , الجی با 0.1% افت و سهم 21.1% جایگاه دوم و موتورولا با افت 2.1درصد و سهم 18.4 % در جایگاه سوم قرار گرفته اند.

خیلی دوستانه میگم اگر بازم اومدین اینجا پست اسپم دادینو خواستین بیشتر تعصبتونو به دیگران نشون بدید که البته کاملا هم در سایت شناخته شده هستید خودم اولین نفریم که به مدیریت انجمن گزارش پستای اسپمتونو میدم.:5:

منبع:

نه جناب شما اشتباه فکر میکنین!! ایشون (سیناپس) کلا عادتشه یدفه داغ میکنه و یه چیزی میگه!! الان اگه برین تو کلوپ گالاکسی میبینین اونجا پست داده گالاکسی در حال حاضر بهترین گوشی هستش! کلا بعضیا اینجورین دیگه یکی مثل جناب فرهوده که یدفه شروع میکنه به گوشی دست خودش بد و بیراه میگه! ... (بین خودمون بمونه طرفدارای سونی آخرش یه چیزیشون میشه:31:) دوستان اگه لطف کنن قبل از طرفداری کورکورانه از یه برند خاص یه یه نظر من! هم بگن دیگه مشکلات اینجوری پیش نمیاد! چیزی که الان مشخصه تو گوشیایه آندروید و ویندوز فون حرفه ای رقابت اصلی بین HTC و SAMSUNG هستش... و ما میدونیم الان حرفه ای ترین سیستم عامل ها همین 2 تا هستن...نظر شخصی بود:46:

گرافيكار
04-11-2010, 13:33
من هم فكر نميكنم جناب senaps تعصب خاصي داشته باشه
وگرنه اين تاپيك رو نميزد
مثل اكثر ماها بيشتر يه علاقه منده تا يه متعصب
كلا اگه سعي كنيم از شخصيت همديگه كمتر ايراد بگيريم
اوضاع خيلي بهتر ميشه

senaps
05-11-2010, 00:20
اولا که پست های اینجا بحث در مورد گوشی نکسوس وانه و هر کسی داره دلیلش رو میگکه که چرا هر شرکت نکسوس 2 رو بزنه،بهتره!!پس لطف کن امار فروش برند ها رو واسه خودت بخون که من ازش مطلع هستم....
من به چیز خاصی تعصب ندارم....
هیچ کدوم هم شرکت پدری یا پدر بزگی مادریم هم نیست که بخوام براش تبلیغ بکنم!!!
من شرکت سونی رو دوست دارم،چون برخلاف بقیه،چیزی که میسازه مثل تانک مقاومه،دوما تا چند وقت بعد از عرضش،صاحبش رو کاملا راضی نگه میداره و بعد از اون هم جنس های جدید مسلما بهترن،ولی نه خیلی بهتر که صاحبش رو راضی نگه میداره!!!
مثلا این همه گوشی تو بازار،چرا من فقط یه k800 رو چسبیدم؟!!!

مال تعصب نیست!! رفیق،مال اینه که من الینجوری نیستم که بگم وای وای گوشی جدید اومد برم بخرم!!! میشینم پدر خودمو در میارم ببینم این گوشی دقیقا چیه! وقتی هم میخرمش،از کسی سوالی ندارم چون دقیقا میدونم چی گرفتم و چیکار باهاش میتونم بکنم و چیکار نمیتونم!!!

گلکسی کیهان جان از نظر من بهترین گوشی اندرویده کنونیه!! (نیازی به ذکر این نکته برای معرفی یه گوشی اندرویدی در یه کلوپ اندرویدی ندیدم! وگرنه ذکر میکردم....)

ولی به شخصه بین گلکسی و ایکس 10، ایکس 10 رو انتخاب میکنم....

دوست عزیز لازم است بدونید

» اولین گوشی جهانی که دارای دوربین بود توسط سامسونگ ساخته شد .
» اولین گوشی که دارای بلوتوث نسخه 1.3 بود توسط سامسونگ ساخته شد .
» اولبن گوشی که دارای رزولوشن بالا در عکسبرداری بود توسط سامسونگ ساخته شد .
» اولین گوشی که دارای زوم اپتیکال بود توسط سامسونگ ساخته شد .
» و ....

جدا؟! میشه بفرمایی چرا k750 یا k310 یا w810 یا k800 تو زمان عرضه،خفن ترین گوشی های بازار بودن؟!! کاری ندارم که کی اولین بوده....اینجوری بخوایم حساب بکنیم بقیه باید برن بوق بزنن چون مولتی تاچ برا اپله یا موس برا اپله!!اینجوری نمیشه که بگی اولین مال کی بوده پس اون توش بهتره!!!
مهم اینه که کی،از امکانات بهترین استفاده رو کرده....این همه گوشی اندرویدی رو ببین،(تو پارسال البته!!) خدایی با اون امکانات سخت افزاری،کی به گردش میرسید؟(البته من تو این قسمت خواهر های نکسوس و دیزایر رو که کپی همن با این تفاوتن که یکی برا گوگله و یکی برا اچ تی سی قرار نمیدم!!)

S A M S U N G
06-11-2010, 10:53
سلام .

معرفی N2 بدلیل مشکلات سخت افزاری فعلا معرفی نمیشه .

با وجودی که سامسونگ ساخت N2 رو تکذیب کرده ولی این گوشی قرار بود که 2 روز دیگه معرفی بشه که به دلیل مشکلات فعلا معرفی نمیشه .

به گفته کسی که با این گوشی کار کرده ، این گوشی آندروئید 2.3 داره و قابلیت ارتقاء به نسخه 3.0 و همچنین زیبا :دی هستش .

مخلصیم .

mahroo_z1
06-11-2010, 11:01
بذارید وسط پیام بازرگانیامون یکم هم راجع به موضوع اصلی تایپیک خبر گذاشته بشه:46:

افسانه Google Nexus Two که گوگل در ابتدا میگفت وجود نداره و معلوم نیست که بالاخره سامسونگ سازندش هست یا نه به مرکز نورد شایعات تبدیل شده است.
اینکه یک گوشی که از طرف شرکتها تکذیب شده بعدا وارد بازار شده اصلا خبر تازه ایی نیست.
طی جدیدترین اخبار اینبار سایت techcrunch با اطمینان خبر داده که این گوشی وجود داره و سازندش هم کسی نیست جز سامسونگ.
هرچند بنظر کاملا امکانپذیر هست که سامسونگ مشغول کار کردن بر روی گوشی Google experience که دارای Android Gingerbread و فاقد هرگونه رابطهای کاربری شخصی سازی شده شرکتها از جمله تاچویز میباشد.
اکنون ظاهرا مشکلی برای عرضه ان پیش امده است.
طبق اخبار قبلی قرار بود که این گوشی در 11 نوامبر عرضه شود ولی ظاهرا با یک مسئله مهم سخت افزاری روبرو شده است که این مسئله خود را در مرحله ازمایش نشان داده است و اکنون عرضه ان به تاخیر افتاده تا این مسئله برطرف شود.
گفته میشود که این گوشی که با Gingerbread عرضه خواهد شد گوشی زیبایی خواهد بود.
پس بنظر میرسد که ما هفته های دیگری را هم شاهد ادامه شایعات پیرامون این گوشی تا عرضه رسمی ان پیشرو داشته باشیم.

منبع:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید.......................................... .....................

پ.ن: شرمنده امیر جان :10:
زمانی که داشتم همزمان با ترجمه این خبر اونو تو سایت میذاشتم شما پست دادی عزیزم:11:

Real Madrid C.F
06-11-2010, 11:13
خیلی خوبه... سامسونگ بدون تاچ ویز عالی میشه اونم با آندروید کیک زنجبیل!! دوستان پیش شماره این آندروید جدیده 2.3 هستش یا 3؟؟ میگن 8 نوامبر معرفی میشه

mahroo_z1
06-11-2010, 11:20
خیلی خوبه... سامسونگ بدون تاچ ویز عالی میشه اونم با آندروید کیک زنجبیل!! دوستان پیش شماره این آندروید جدیده 2.3 هستش یا 3؟؟ میگن 8 نوامبر معرفی میشه
سلام
دوست عزیز ظاهرا دیگه اسمش همون اندروید 2.3 هست و قرار هست که 11 نوامبر عرضه بشه:

منبع:

Mojtaba N87
06-11-2010, 13:06
این تاپیک همش شد حدس و گمان و کل کل و پست های تعصبی . بهتره تو این تاپیک ادامه پیدا کنه ، بعد که قطعی شد تاپیک بزنید